PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری از صفحه یاهو میل کلاسیک به میل جدید سوییچ کنم و بالعکس؟

Golbarg01
18-07-2010, 13:52
سلام دوستان
وقتی در محیط یاهومیل کلاسیک هستم چجوری یه دفعه از اون محیط به محیط میل جدید سوییچ کنم و بالعکس؟
منظورم این صفحه هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
18-07-2010, 14:58
سلام
سمت راست قسمت option که تو عکستون هم هست کنارش یه مثلث کوچیک هست اون رو باز کنید switch to all- new mail رو بزنید.

honeyxp
06-08-2010, 21:07
علاوه بر راهی که دوستمون گفت، اون بالا سمت راست نوشته Try the new Yahoo! Mail این گزینه رو بزنی سریع به یاهو! میل جدید می ره.
موفق باشی!

DIKT
05-12-2010, 17:53
با سلام خدمت شما من همین مشکل رو دارم البته می تونم از PLUSبه کلاسیک تغییر بدم اما عکس این مورد رو نمی تونم انجام بدم و اصلا این گزینه ها که توضیح فرمودین رویت نمیشه البته با فایر فکس من عرض میکنم

kactos
05-12-2010, 19:04
با سلام خدمت شما من همین مشکل رو دارم البته می تونم از PLUSبه کلاسیک تغییر بدم اما عکس این مورد رو نمی تونم انجام بدم و اصلا این گزینه ها که توضیح فرمودین رویت نمیشه البته با فایر فکس من عرض میکنم
در بالای صفحه سمت چپ بر روی All-New Mail کلیک کنید. (ضمنا باید مرورگرتون حالت New Mail رو ساپورت کنه مثل IE و فایرفاکس)

DIKT
06-12-2010, 08:08
با سلام وتشکر خدمت شما دوست عزیزم
با کمک و راهنمائی شما تونستم اون تغییر رو ایجاد کنم اما یه سوال دیگه هم دارم
من ایمیل هام رو بعضا برای یه عده از دوستان که تو لیستم هستند سند م یکنم اما هر بار از طرف یاهو این میل میاد
failure notice
...
From:"MAILER-DAEMON@yahoo.com" <MAILER-DAEMON@yahoo.com> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
...
Add to Contacts
که تو ارسال ناموفق بودم خب کجای کارم ایراد داره من از جند تا از دوستانم که پرسیدم اونا هم گفتند روشم درسته اما اشکال چیه نمیدونم هرچند میل ها سند میشن چون یه آدرس ایمیل دیگه که خودم دارم برا اونم ارسال میکنم میبینم که دریافت شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DIKT
13-12-2010, 17:35
با سلام یه سوال داشتم شاید ربطی به این تاپیک نداشته باشه اما نخواستم تاپیک ایجاد کنم
مدتیه می خوام یه مطلبی رو تو گوگل سرچ کنم مثلا خوابهای طلائی استاد جولاد معروفی
بعد کلی آدرس سایت میاد که نوشته دانلود این آهنگ ولی وقتی واردشون میشم همه دارن تبیلغ فروش خیلی عذر می خوام یه چیزهائی رو میکنن که واقعا آدم شاخدار میشه می خواستم ببینم چیکار باید کرد که اینطوری نشه و سرچم درستتر باشه

mmiladd
13-12-2010, 18:18
با سلام یه سوال داشتم شاید ربطی به این تاپیک نداشته باشه اما نخواستم تاپیک ایجاد کنم
مدتیه می خوام یه مطلبی رو تو گوگل سرچ کنم مثلا خوابهای طلائی استاد جولاد معروفی
بعد کلی آدرس سایت میاد که نوشته دانلود این آهنگ ولی وقتی واردشون میشم همه دارن تبیلغ فروش خیلی عذر می خوام یه چیزهائی رو میکنن که واقعا آدم شاخدار میشه می خواستم ببینم چیکار باید کرد که اینطوری نشه و سرچم درستتر باشه

سلام داستانش خيلي زياده دوست من..

سايت هاي تبليغي هستن اين جور سايت ها كه اكثرا پشتشون isp ها هستن..

soft BOW
31-12-2010, 22:33
من ایمیل هام رو بعضا برای یه عده از دوستان که تو لیستم هستند سند م یکنم اما هر بار از طرف یاهو این میل میاد
failure notice
...
From:"MAILER-DAEMON@yahoo.com" <MAILER-DAEMON@yahoo.com> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
...
Add to Contacts
که تو ارسال ناموفق بودم خب کجای کارم ایراد داره من از جند تا از دوستانم که پرسیدم اونا هم گفتند روشم درسته اما اشکال چیه نمیدونم هرچند میل ها سند میشن چون یه آدرس ایمیل دیگه که خودم دارم برا اونم ارسال میکنم میبینم که دریافت شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما مطمنی آدرس ایمیل دوستاتو درست وارد کردی؟
تو همون میل failure notice مینویسه که برای کی ارسال نشده.احتمالأ یک یا چند تا از آدرسا رو اشتباه نوشتین.
موفق باشید:)

DIKT
24-02-2011, 11:05
با سلام خدمت دوستان مدتیه نمی دونم چرا ATTACH فایل در قسمت ارسال ایمیل رد یاهو البته با بروزر اینترنت ایکسپلوررم غیر فعاله و من مجبورم ایمیل هام رو با فایرفکس بفرستم دوستان م یدونن چه جوری میشه فعالش کرد
عجب اتفاقاتی برام می افته
ضمنا تو فایر فکس هم من فلش پلیر رو نصب کردم اما مثلا وقتی سایت بانک ملی میرم ارور میده که پلاگین نصب نیست تصویر هر دو مورد رو گذاشتم
ممنون میشم دوستان راهنمائی بفرمایند

fariba-
18-12-2012, 21:29
منم مشکلم همینه ایمیلمو قدیمی کردم ولی هر کارمیکنم نمیتونم جدیدش کنم لطفا راهنماییم کنید

fariba-
18-12-2012, 21:34
مرسی سینا میتونی به سوالم جواب بدی؟

saeedkabiri
26-09-2013, 11:29
سلام
من مدتی است که ایمیل یاهوم ظاهرش عوض شده ووقتی به mail Pluss رو میزنم میگه که باید سالیانه 20 دلار بدم تا برگرده و فقط مال من اینطوری شده
می خواهم به همون حال کلاسیک برگرده
باید چیکار کنم