PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي تبديل فايل پاورپوينت به فلش

sajad
22-04-2006, 21:38
لطفا كمك كنيد . تمام نرم افزار هايي كه براي تبديل فايلهاي پاورپويتن به فلش استفاده مي كنم متن هاي فارسي رو يا علامت ؟ نشون مي ده يا برعكس . لطفا يه نرم افزار معرفي بكنيد .

Tornado2800
22-04-2006, 21:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست من اگه به دردت نخورد ببخشید
ولی
می شه پسوند پاور پوینت رو بهم بگی ؟
که اگه به دردت نخورد شاید نتایج بهتری پیدا کنم
یا علی

sajad
22-04-2006, 21:50
منظورتون از پسوند چيه . خوب ppt هست . اين برنامه ها فارسي رو به هم مي ريزين .يعني متن فارسي نشون نمي دن

sajad
23-04-2006, 00:10
لطفا کمک کنمید . متن های فارسی پاورپوینت به فلش که تبدیل می شن یا برعکس نوشته می شن یا علامت سوال میزاره به جای متن

Tornado2800
23-04-2006, 00:21
فکر کنم این ها به دردت بخوره ! و مشکلت رو حل کنه و این که می گی همش داره میاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون فونتش رو نداره و یا نمی تونه بخونه بببین برنامه قابلیت فونت دهی نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajad
23-04-2006, 00:30
من بیشتر اینا رو استفاده کردم . ببینین فارسی رو وقتی هم کهئ می خونه از چپ به راست می نویسه . مثلا برای کلمه ( سلام ) اینجوری می نویسه . (مال س ) . من تمام فونتا رو هم امتحان کردم .

Tornado2800
23-04-2006, 00:43
ببین اون فونتی که داری در پاور... استفاده می کنی در اینم به کار ببر !

داود
24-04-2006, 15:04
PowerPoint to Flash v1.63

از اين برنامه كه اپلودش كردم مي توني براي تبديل فايلهاي پاورپوينت خودت به فلش استفاده كني. اين نرم افزار خيلي ساده و User Feriendly هست.
فارسي عزيز رو هم پشتيباني مي كنه!
امتحان كن. پشيمون نميشي اقا سجاد
PowerPoint to Flash enables you to transfer bulk PowerPoint presentations into Flash, the world's most popular platform independent format.

Information :
- Converting PowerPoint presentations into Flash
- Sharing your presentations to everyone

Download: 734KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
pass:
persiankeen