PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مبارزه با کدام نوع از دشمنان سختره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mosolim
16-07-2010, 16:56
سلا به همه دوستان گیمر

می خوام بدونم برای گیمرها کشتن کدوم نوع از دشمنان در بازی سختره الان منظورمو واضح تر میگم. معمولا در بازی های اکشن دو نوع از دشمنان وجود داره دسته اول دشمنایی که غیر انسان هستند و موجودات عجیب و غریب و تخیلی هستند که در اثر آزمایشات اشتباه و یا در فضایی متفاوت از زمین طبیعی وجود دارند که معمولا این موجودات اسلحه ندارند و به صورت دیوانه وار به شما حمله میکنند مثال بارز این موجودات زامبی ها هستند یا مثلا موجوداتی که در بازیهایی مثل سایلنت هیل و یا فیر و یا بازی هایی از این دست وجود دارند و دسته دوم دشمنان انسان ها هستند که کاملا طبیعی هستند و این دشمن به شما به صورت دیوانه وار حمله نمکنه اما اسلحه داره و میتونه به شما شلیک کنه که نمونش در بازی هایی جنگی مانند کال اف و مدال دیدیم. (البته میدونم که یه سری دشمن داریم که موجودات عجیب و غریب هستند و شلیک هم میکنند. اینا رو جز همون انسان ها در نظر بگیرید) . حالا می خوام بدونم که برای گیمرها کدوم سختره ؟؟؟

کشتن اون موجودات عجیب که اسلحه ندارند و اصولا جثه گنده و عجیب و غریب دارند و به شما حمله ور میشند یا که انسان هایی که اسلحه دارند و قادر به شلیک به سمت شما دارند و بعضا با جنگ افزار های قوی مثل تانک و ار پی جی و یا نارنجک به جون شما میفتند.؟؟؟؟؟؟

این رو هم میدونم که همه گیمر حرفه ای هستید و اصلا اینا برای شما عددی نیست اما اصولا کدومشون شما رو بیشتر به چالش میکشه؟؟؟

راستی بعد از نظر یه توضیح کوچولو هم بدید با تشکر...(خداکنه تاپیک بسته نشه چون میتونه بحث جذابی باشه)

نظر خودمو رو اول بگم:

برای من اون جک و جونوورا سختره . حالا چرا... چون این جور دشمنا به صورت یهویی و ناگهانی بت حمله ور میشن مثلا وقتی داری تو جایی راه میری با خیال راحت ناگهان یه چیزه خفن سره راهت سبز میشه اینجور دشمنا فرصت عکس العمل کمتری دارند بنابراین مبارزه باشون سختر میشه و بعضا کشتنشون هم نیازمند وقت بیشتریه و البته دقت بیشتر اما انسان ها اینطوری نیستن اونا رو راحت میشه جلو رفت و تازه به جای اینکه مثل قبل غافلگیر بشی تو اونا رو غافلگیر کنی اینطوری قبلا تصمیم گیری خیلی راحتره و سریع میتونی دخلشونو بیاری.

حالا شما بگید کدوم براتون سختره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر...

Mostafa NBA
16-07-2010, 17:12
معمولاً در بازی هایی که غیر انسان دشمن ما هستند, در پایان باید با غول اونها که جثه ای خیلی خیلی بزرگ دارند بجنگیم که برای من سخت تره. رفتار های دشمن های انسان قابل پیش بینی تره تا غیر انسان. اما بازی های انسانی برای من خیلی جذاب تره تا غیر انسان.

موضوع جالبیه.

mohammadaliarmin
17-07-2010, 19:55
به نظر من تانکها سختترین مبارزان هستند من تو بازی socom تو پی اس 2 به یه تانک رسدم همونجاگیر کردم
و حیرون شدم و ولش کردم تو بازی kane & lynch هم یه تانک بود که دهنم ............ شد تا از بین بردمش
چون تو بازی ها باید با تانک ها قانون مند مبارزه کنی اگه دیوانه وار همینطور بهشون تیر بزنی به هیچ جا نمی رسی
البته دشمنان بازی dead space هم جای خود را دارند
(تو آواتارم هم یه موجود مخوف و ترسناک رو میبینید که هیچکس جرع مبارزه باهاشو نداره)

A.M.D.D.E.V.I.L
17-07-2010, 20:03
به نظر من بستگی داره کدوم حالت از بازی رو بگی مثلا اگه hard باشه به نظر من مبارزه با دیو بیشتر حال میده اما اگه اeasy باشه زامبی ها فقط بیان و ما هم میکشیمشون خیلی حال میده راحت میمیرن اما زیادن خیلی زیادن مثل left 4 dead

aha2012
17-07-2010, 20:06
من با دوتاشون حال میکنم.مخصوصا اون غولهای عظیم الجثه.خیلی فاز میده.با کمبو میترکونیمش خیلی جذاب میشه و صحنه های اکشن بیشتریو میشه دید

s.w.a.t
17-07-2010, 20:41
دوست عزیز اینجوری نمیشه گفت که کدوم یکی قویترن....:(یاد صحبت های دوران ابتداییم افتادم:دی)
کلی عوامل دست به دست هم میدن که سختی بازی شکل بگیره...
تو یه بازی مثل left 4 dead شما تو هر مچ کلی زامبی میکشی...
ولی تو یه بازی دیگه مثل saw به دلیل گیم پلی فوق العاده مسخرش عمرا بتونی 2 نفر انسان رو بکشی.
کلا هوش مصنویی دشمنان هم خیلی تو سختی بازی تاثیر میزاره...همینطور گیم پلی بازی!!
و درجه سختی که بازی رو توش میری...
----------
فک کنم این تایپیک هم بزودی بسته بشه...
چون هیچ بار علمی نداره!

B.3.S.T
18-07-2010, 11:30
خب معلومه...همون نره غولهای بی شاخ و دم ( البته همشون دم داشتن اینا که من کشتم):31:دلیلشم اینه که آدم امکان داره موهاش سیخ شه از ترس جسته این مدل دشمن و با خودش فکر کنه اوووووووووووووه ششتتتتتتتت....:18:کی می خواد اینو نازش کنه!ولی خب با این چیزا آسونتر میشه بهشون غلبه کرد چون هوش بالایی ندارن معمولآ (هرچی جستش بزرگتر باشه خنگ تره) من میگم وقتی با آدم و اسلحه و از اینجور چیزا رو به رو بشی خیلی سخت تره

wordship
18-07-2010, 20:18
بستگی داره بازی رو رویه چه درجه سختی بازی کنیم!!
مثلا همین call of duty
اگر درجه سختیش رو روی هارد بزاریم خیلی سخت میشه یه تیر میخوریم میمیریم
پس خدا نصیب نگنه دیگه غول و هیولا و..
و در کل مبارزه با دشمنان خودمون از همه سخت تره:31:

hoha881
18-07-2010, 20:35
بستگی به بازیش داره.
توی بازی مثل مترو2033 خب جک و جونوراش سخت بودن(از اون گوریلاش گرفته تا بالداراش)
به نظرم اگه سریع حرکت کنن خب مطمئنا سخت تر میشه با هاشون مبارزه کرد.
تعداد و میزان سگ جونیشون و نحوه حمله (چند تایی شیرجه ای)هم تاثیر داره.

ولی خب ادم ها هم خصوصیات خودشون دارن و مثلا توی BORDER LANDS به نظرم ادماش سخت تر بودن تا جونوراش.مخصوصا اون هیکلیا که ار پی جی دستشون بود

M . Sayid
18-07-2010, 21:17
من کلا کم پیش میاد بازی های هایی که دشمناش غیر انسانن رو بازی کنم ولی تو همون زومبی و.. تو بازی Alien Shooter : Vengeance اکثر موجودات کشتنشون سخت بود
از بین دشمنای انسان تو بازی کال 5 تو قسمتایی که باید با ژاپنی ها می جنگیدی با اون Banzai Attacker ها مشکل داشتم همونایی که تفنگشون یه تیغ به آخرش وصل بود

B.J.U
21-07-2010, 13:23
خوب بستگی داره
ولی موجودات عجیب و غریب خیلی سخت ترن

yuseph
29-07-2010, 12:21
هر غولی یا هر دشمنی یکی دوتا نقطه ضعف داره که با کشف اونها راهت از بین خواهند رفت.معمولااین در درجات مختلف(سخت-آسان)ثابت خواهد بود.مگر سبک بازی متفاوت باشه...بهرحال باید لم بازی رو پیداکنید.بعدخیلی راحت اون بازی رو تمام خواهید کرد.
ولی در کل بازی کردن ودر عین حال شکست دادن دشمنان لذت بخشترین عنصر بازیهای رایانه ای است که کاربر رو مجبور به فکر کردن وراه حل پیداکردن میکنه...وبالاخره شما پیروز خواهید بود.

matrix_3s
31-07-2010, 19:46
مبارزه با دشمنای گیج

رضا جنگنده
04-08-2012, 23:37
دشمنایی که با تغییر دی ان ای بزرگ شدن.

jr07
09-08-2012, 19:18
کشتن غول های زامبی تو رزیدنت ایل خیلی سخت و یکم اعصاب خورد کنه