PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال قلب یخی

صفحه ها : [1] 2

N.I.M.A _ P30
16-07-2010, 14:53
سريال «قلب يخي» از اول مرداد هر هفته در شبکه ی نمایش خانگی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

«سيد كمال طباطبايي» تهيه كننده اين سريال در گفت وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: در حال حاضر 25 درصد از مراحل فني و تصويربرداري «قلب يخي» به پايان رسيده است و گروه در لوكيشن‌هاي مختلف شهر تهران مشغول كار هستند.
وي افزود: اين سريال ويژه شبكه نمايش خانگي است و تاكنون چهار قسمت از اين سريال نيز از وزرات ارشاد پروانه نمايش دريافت كرده است.
طباطبايي تصريح كرد: قرار است كار توزيع اين سريال توسط تصوير دنياي هنر آغاز شود و اطلاع‌رساني درباره پخش آن توسط روابط عمومي اين مؤسسه انجام خواهد شد.

براساس اين گزارش، جمعي از بازيگران سينما و تلويزيون ايران نظير: حميد فرخ‌نژاد، حميد گودرزي، الناز شاكردوست، مهراوه شريفي‌نيا، نسرين مقانلو، آشا محرابي، سيدمهرداد ضيايي، ليدا عباسي، شيوا خسرومهر، عليرضا كمالي، محمدرضا داوودنژاد، آنيتا قاليچي و با همراهي امين حيايي و حسين ياري در بخش هاي نخست اين سريال به ايفاي نقش پرداخته‌اند و به زودي در بخش‌هاي بعدي، محمدرضا فروتن نيز جلوي دوربين محمد حسين لطيفي (كارگردان اين مجموعه) قرار خواهد گرفت و ساير چهره‌هاي سرشناس سينما و تلويزيون كشورمان نيز در قسمت‌هاي آتي «قلب يخي» حضور خواهند يافت.

عوامل سازنده «قلب يخي» عبارتند از: كارگردان:
محمد حسين لطيفي، تهيه كننده: سيد كمال طباطبايي، طراح و نويسنده: حامد عنقاء، مدير تصويربرداري: سيروس عبدلي، مدير توليد: افشين قلي پور، تدوين سيامك مهماندوست، موسيقي متن: كارن همايونفر، صداگذاري و تركيب صدا: سيد عليرضا علويان، صدابرداران: سيامك نيازي و بابك نيازي، طراح صحنه و لباس: آيدين ظريف، طراح چهره پردازي، ايمان اميدواري، طراحي و ساخت تيتراژ: امير شيبان خاقاني، مدير برنامه ريزي: امير عباس لطيفي، دستيار اول كارگردان: حسن لبافي، مدير ارتباطات رسانه‌اي و روابط عمومي: مصطفي محمـــودي (تصوير دنياي هنر) سرمايه گذاران: سيد كمال طباطبايي و شركت تصوير دنياي هنر.

RoYaYeEe_NiIiLi
17-07-2010, 09:40
نمایش خانگی یعنی چی؟:31:
ای بابا...این بازیگرای سینما هم انقدر کارشون داغون شده که باید بیان تو سریال بازی کنن؟:31:
تجربه میگه که وقتی همه ی بازیگرای خوب یه جا جمع بشن،کار چیز جالبی در نمیاد
ولی بذار بیاد..به عشق حمید فرخ نژاد هم که شده تا آخرشو میبینم:31:
ویرایش:فهمیدم نمایش خانگی یعنی چی:31:
اومدن یه جورایی لاست و اینا بسازن که مردم برن دی وی دی بخرن....:31:
باشند تا اموراتشان بگذرد:31:

SPY.07
17-07-2010, 19:59
امیدوارم چند تا جوون مرد لینکاشو بریزن رو نت. کی میخره ؟!

ساير چهره‌هاي سرشناس سينما و تلويزيون كشورمان نيز در قسمت‌هاي آتي «قلب يخي» حضور خواهند يافت.

مشخصه که فقط برای پول دراوردن ساختن این سریال رو.

Gam3r
18-07-2010, 12:48
نمايش خانگي ديگه چه صيغه اي هست ! اونم براي فيلم ايراني !!!

تجربه میگه که وقتی همه ی بازیگرای خوب یه جا جمع بشن،کار چیز جالبی در نمیاد

تاييد ميشه
هر موقع همه ي بازيگر هاي معروف دور هم جمع ميشن، خيلي بد بازي ميكنن
ولي خيلي وقت ها بازيگر هاي جوون و تازه ميان توي كار، انقدر خوب بازي ميكنن كه توي يك سريال شهرتي قابل توجه كسب ميكنن

P.1052
19-07-2010, 09:40
تو روزنامه خوندم هر هفته یه قسمت.خب یعنی هر هفته باید 1500 تومن پول بدیم؟
زرشک...
من اگر شده بشیم حلالم کن ببینم این رو نمی خرم.:31:

RoYaYeEe_NiIiLi
19-07-2010, 10:20
تو روزنامه خوندم هر هفته یه قسمت.خب یعنی هر هفته باید 1500 تومن پول بدیم؟
زرشک...
من اگر شده بشیم حلالم کن ببینم این رو نمی خرم.:31:

چه خبرهههههه؟
من 1500 تومن نمیدم برم سینما فیلمارو ببینم...وایستم تا بیاد رو نت...حالا هفته ایی 1500 بدم واسه سریال اونم از نوعه ایرانیش؟:31:
من واسه ی لاست دلم نیومد حالا چه برسه این:31:
چه حالی میده کسی پول نده و مجبور شن بیارنش تو تی وی:31:

بردیا
21-07-2010, 23:22
اومدن یه جورایی لاست و اینا بسازن که مردم برن دی وی دی بخرن....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باشند تا اموراتشان بگذرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون لاست هم اول از تلویزیون پخش میشه بعد چندماه سازنده نسخه دی وی دی شو میده بیرون

برای فیلم شنیده بودم تو دنیا یه راست بره توی شبکه پخش دی وی دی و اکران نشه ولی برای سریال هیچ نمونه ای من حداقل سراغ ندارم
و ما مثل همیشه در همه چیز جزو اولین ها هستیم:دی

molaali
29-07-2010, 20:05
من تبليغ اين فيلم رو ديدم. ميتونم بگم يكي از تفاوت هاي اين سريال با سريال هايي كه از تلويزيون پخش مي شه نوع آرايش زن هاست كه دقيقاً مثل فيلم هاي سينمايي است نه سريال ها.
اين طور كه معلومه سعي كردن يه داستان جنايي پيچيده رو به نمايش بگزارند. بايد ديد چي ميشه.

kiarash3500
31-07-2010, 14:19
کسی از خلاصه داستان خبر نداره؟

yahoda
31-07-2010, 14:47
این هم یه نوع تجربست ! اگه کارشون بگیره ( که بعید بنظر میرسه ) باید شاهد اینگونه سریالهای خانگی هم باشیم .
اگه بشه تمامشو ظبط کنن و بطور یکجا پخش بشه امکان فروش بیشترش میره . ( البته اگه بعضیها توی اینترنت پخشش نکنن یا تمام قسمتهاشو بصورت فشرده توی یک یا چنتا لوح تکثیر نکنن . )

nafe-bandar
01-08-2010, 11:22
خوب!!
چشمم روشن :31:
ایران هم شروع کرد از این کارا
لابد می خواد تا 4 فصل ادامش بده:9:
خوب بستگی به قیمتش هم داره
حداقل باید بزارن چند تا قسمتش رو رووی یه دی وی دی بزنن بفرستن واسه فروش...(که بازم من نمی خرم:31:)
اینترنت پدیده عجیبه که همه چیز توش هست...
پیدا میشه

موفق باشید!

*IN*
02-08-2010, 12:29
لینکای قسمت اولش اومده...
خلاصشم اینو زدن

خلاصه فيلم : دختري که در يک مزون زنانه کار مي کند ربوده مي شود . پرنگ ، پسر ويدا ( صاحب مزون ) در يک درگيري به زندان مي افتد شيوا ( خواهر ويدا ) وکالت قاتلي که زن و فرزندش را به قتل رسانده به عهده مي گيرد در اين ميان جنازه مانکن ديگري به نام چيستا يافت مي شود . همه در پي يافتن معماهايي هستند که اين وقايع را به هم پيوند مي دهد ...

کسی دیده ؟؟؟ بگید اگه ارزش داره بریم تو کار دانلود

*IN*
10-08-2010, 16:48
اقا کسی میدونه این آهنگی که قسمت 2 دقیقه 15 میخوند اسم خوانندش چیه؟؟؟اسم آهنگش چیه؟؟؟

Lamanta
11-08-2010, 14:42
من سریال رو ندیدم ولی اگه اون آهنگی که میگی این باشه خوانندش مازیار فلاحی هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

C0OPeR
11-08-2010, 23:34
آقا من دو قسمت این سریال رو دیدم ...
بهتون توصیه میکنم به هیچ وجه وقت گرانبهای خودتون و پول عزیز تر از جونتون که بابت اینترنت میدید رو صرف این سریال **** نکنید ...

armin_punisher6
12-08-2010, 09:03
آقا من دو قسمت این سریال رو دیدم ...
بهتون توصیه میکنم به هیچ وجه وقت گرانبهای خودتون و پول عزیز تر از جونتون که بابت اینترنت میدید رو صرف این سریال **** نکنید ...
شاید اولش اینطوری که میگین چرت باشه.

salazarsnape
12-08-2010, 22:42
من هم دو قسمت اول این سریال رو دیدم به نظرم خیلی خوب بود- به نظرم حداقل از خیلی از سریال های تلوزیونی بهتره
ضمنا این هم بگم : دانلود کردن این سریال با دزدی هیچ فرقی نداره!:41:

M A M M U T
12-08-2010, 23:02
من هم دو قسمت اول این سریال رو دیدم به نظرم خیلی خوب بود- به نظرم حداقل از خیلی از سریال های تلوزیونی بهتره
ضمنا این هم بگم : دانلود کردن این سریال با دزدی هیچ فرقی نداره!:41:
حرف شما کاملا صحیحه.اما این واسه کشور های خارجه که ماهیانه حقوقشون چند برابر ماست.متاسفانه در ایران خرج ها برابر خارجه اما درآمد ها نصف اون جا.اما آیا اون سریال همه ی چیز هاش حلاله؟
اون نرم افزاری که باهاش کار می کنن همه رجیستر شدس؟
اما در کل دوستان دانلود نکنید برید بخرید.

pcforlife
12-08-2010, 23:04
اگه یه نظرسنجی راجع به این سریال تو تاپیک زده بشه، میشه راحتر تصمیم گرفت که اون خریداری کرد یا بیخیالش شد!:20:

msme
13-08-2010, 00:14
حرف شما کاملا صحیحه.اما این واسه کشور های خارجه که ماهیانه حقوقشون چند برابر ماست.متاسفانه در ایران خرج ها برابر خارجه اما درآمد ها نصف اون جا.اما آیا اون سریال همه ی چیز هاش حلاله؟
امیدوارم از این حرفی که زدید مط‍مئن باشید.
سریال بدی نیست.اما خوب یه چیز هایی داره که تا حالا تو سریال های ایران نبوده.حجابشون بدتره و آرایش بیشتری دارن.جلوی دوربین راحت فشن راه می رند و ....
بیشتر مخاطبش خانمان.

salazarsnape
13-08-2010, 09:46

خوب دلیلتون خیلی منطقی نیست-این که در آمد ما کمتر از کشورهای خارجه گناه اون بدبختی که این سریال رو ساخته چیه؟!این که درآمد کشور ما کمه دلیل میشه که ما دزدی کنیم؟!
اینی هم که اون سریال همه چیزش حلال باشه یا نه یه فرضیست اما حتی اگر هم حلال نباشه باز هم دلیل نمیشه که ما دزدی کنیم:20:

یه چیز دیگه هم هست:فکر میکنم استقبال ازین سریال که اولین سریال شبکه خانگیه و سریال قهوه تلخ مهران مدیری که دومین سریال هست تهیه کننده ها رو ترقیب میکنه که باز هم ازین کارها انجام بدن

Lamanta
13-08-2010, 14:44
به نظر من از سریالای دیگه قشنگ تره......

FerineFast
17-08-2010, 08:57
داستانش بیش از یک سر و گردن از سریالهای کلیشه ای تلویزیون ملی بالاتره

mohammadirani
17-08-2010, 15:14
حالا فعلا 3 قسمت پخش شده

بزارین کمی جلوتر بره بفهمیم چه شکلیه سریال

Lady Negar
17-08-2010, 23:59
خوب دلیلتون خیلی منطقی نیست-این که در آمد ما کمتر از کشورهای خارجه گناه اون بدبختی که این سریال رو ساخته چیه؟!این که درآمد کشور ما کمه دلیل میشه که ما دزدی کنیم؟!
اینی هم که اون سریال همه چیزش حلال باشه یا نه یه فرضیست اما حتی اگر هم حلال نباشه باز هم دلیل نمیشه که ما دزدی کنیم:20:

یه چیز دیگه هم هست:فکر میکنم استقبال ازین سریال که اولین سریال شبکه خانگیه و سریال قهوه تلخ مهران مدیری که دومین سریال هست تهیه کننده ها رو ترقیب میکنه که باز هم ازین کارها انجام بدن
ببخشيد ولي قهوه ي تلخ نيمه شهريور ميره رو آنتن اصلا خانگي نميشه!

*IN*
18-08-2010, 00:17
کل سریال یه طرف این آهنگهای مازیار که وسطش میزنه یه طرف

ببخشيد ولي قهوه ي تلخ نيمه شهريور ميره رو آنتن اصلا خانگي نميشه!
تیتر لینکی که گزاشتی رو نخوندی؟؟؟

سرانجام «قهوه تلخ» نيمه شهريور به شبكه نمايش خانگي می‌آید

btheme
18-08-2010, 01:51
فعلا كه سه قسمت ديدم ، اي بدك نيست ولي خداييش مني كه پول نميدم و نميخرم ،اجاره اش هم ميكنم برام زور داره يك ديسك 1500 تومن، حداقل يا دي وي دي ميزدن يا دو قسمت ميدادن بيرون

Lady Negar
18-08-2010, 02:10
تیتر لینکی که گزاشتی رو نخوندی؟؟؟
من واقعا شرمنده ام..............سكوت ميكنم!سوتي دادم!

shahroozm
18-08-2010, 02:13
وای وای هر سایتی میری لینک دانلود هست متاسفم...:41:
آخه اینکارارو می کنیم انتضار داریم که تو همه چیز عالی باشیم
:thumbsdow

FerineFast
18-08-2010, 09:40
حالت خوبش اینه که صبر کنید فصل 1 کامل بیاد بعد احتمالا تو چند تا DVD با قمیت ارزون تر بخرید اینجوری نه دزدی کردید نه اینکه پول زیادی دادید :11: من که به شخصه هر هفته برام میارن از مغازه :31:
در واقع فکر کنم مشکل از قانون اساسیه !! اگه میشد شبکه خصوصی زد شاید این جوری نمیشد و خیلی هم ارزون تر در میاد + یه عالمه برنامه بدرد بخور دیگه واقعا جایه شبکه خصوصی تو ایران خیلی خالیه. حیف

salazarsnape
18-08-2010, 11:58
پیشنهاد من اینه که یا اجاره کنید فیلم رو یا اینکه چند تا دوست(رفیق) داشته باشید هر قسمتش رو یکیتون بخرید:31:

salazarsnape
18-08-2010, 16:08
کسی میدونه علامتی که ارغوان روی آینه کشید معنیش چیه؟
ربطی به انگشتر ها داره؟

M . Sayid
18-08-2010, 16:21
من که رفتم دیدم کنار خیابون از این مجموعه ای ها گذاشته 2 قسمت ازین فیلم توشه منم گرفتم گفتم ببینم چجوریه

nil2008
18-08-2010, 16:56
من فقط اولين قسمتشو ديدم ...
زيادي قاطي پاطي داشت ...
اگه دوستاني كه بقيه قسمتاشو ديدن اوكي ميدن بريم دنبال جور كردن بقيه اش؟؟؟

salazarsnape
18-08-2010, 21:27
من که اوکی میدم تا اینجا که خیلی خوب بوده به نظرم
فقط ارجینال تهیه کنید خواهشا

N.I.M.A _ P30
18-08-2010, 23:54
دوستان میخواستم ببینم تا این 3قسمت ارزش داره که برم بگیرم ببینم؟

FerineFast
19-08-2010, 00:28
اگه از لحاظ مالی مشکل ندارید برای حمایتم شده بگیرید

btheme
19-08-2010, 00:50
حمايت سيخي چنده يك تهيه كننده خفن و پولدار پشتشه و اين قدر ميفروشه كه در بياره ، اگه هزار نفر هم لينك بذارن و ....
بازم يك سري ميرن فيلم به قول شما ارجينال ميخرن ، اگه ارجينال از نظر شما كيفيت سي دي و ليبل باشه بيا خونه من هزار تا بهت ديسك ارجينال بدم بري حال كني

FerineFast
19-08-2010, 01:29
نه منظورم از حمایت اینه که باعث شه بقیه هم بیان تو این خط( وقتی ببینن اینطور فروش میکنه ) که حداقل از شر این سریال بنجل های صدا و سیما خلاص شیم
بعدم اگه همه دانلود کنن فکر کردی خیلی میفروشه مطمئن باش خیلی ها اصلا خبردار نمیشن چون ظاهرا حق تبلیغ تو صدا و سیما هم نداره.
منم اصلا منافع مالی تهیه کنندش برام مهم نیست مهم همونه که بالا گفتم.
تازه مگه فقط به لیبله هولوگرام هم هست و صد تا چیز دیگه .

salazarsnape
19-08-2010, 10:44
حمايت سيخي چنده يك تهيه كننده خفن و پولدار پشتشه و اين قدر ميفروشه كه در بياره ، اگه هزار نفر هم لينك بذارن و ....
بازم يك سري ميرن فيلم به قول شما ارجينال ميخرن ، اگه ارجينال از نظر شما كيفيت سي دي و ليبل باشه بيا خونه من هزار تا بهت ديسك ارجينال بدم بري حال كني

یعنی چی بیا خونه من هزار تا بهت دیسک ارجینال بدم؟!یعنی شما قلب یخی ارجینال تولید میکنی؟:27:

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

دوستان میخواستم ببینم تا این 3قسمت ارزش داره که برم بگیرم ببینم؟

قبلا هم که گفته بودم
به نظر من تا اینجا ارزشش رو داشته خیلی قشنگه یه جورایی با سریال های ایرانی فرق میکنه عین سریال خارجی میمونه
با این سریال های ماه رمضون قابل مقایسه نیست

N.I.M.A _ P30
19-08-2010, 16:38
یعنی چی بیا خونه من هزار تا بهت دیسک ارجینال بدم؟!یعنی شما قلب یخی ارجینال تولید میکنی؟:27:

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

قبلا هم که گفته بودم
به نظر من تا اینجا ارزشش رو داشته خیلی قشنگه یه جورایی با سریال های ایرانی فرق میکنه عین سریال خارجی میمونه
با این سریال های ماه رمضون قابل مقایسه نیست

خیلی ممنونم. من که هنوزم ندیدمش حداقل میتونم بگم از حیث بازیگراش خیلی سرتر از فیلمهای دیگه ی صدا سیما هست.

moraddad
19-08-2010, 18:42
اصلا نمیصرفه پول بدی یخریش !
من هنوز دارم میسوزم به خاطر چهار و پونصدی که دادم 3 قسمت اولشو گرفتم! :31:
تنها فرقش با سریالای تلویزیون اینه که یک عدد الناز شاکردوست آرایش کرده ی خوشگیلی موشگیلا داره ! :31:
اصلا خوش ساخت نیست ...

M . Sayid
19-08-2010, 21:42
اصلا نمیصرفه پول بدی یخریش !
من هنوز دارم میسوزم به خاطر چهار و پونصدی که دادم 3 قسمت اولشو گرفتم! :31:
تنها فرقش با سریالای تلویزیون اینه که یک عدد الناز شاکردوست آرایش کرده ی خوشگیلی موشگیلا داره ! :31:
اصلا خوش ساخت نیست ...

من 500 دادم 2 قسمتش گیرم اومد
خوب سامان جان تو هم یک یا فوقش 2 قسمت رو می خریدی تا حالا اینجوری نسوزی:31:

Lamanta
19-08-2010, 23:08
بابا منم دانلود می کنم ، کی پول میده 36 قسمت رو ؟!
به نظر من تا اینجا جالب بوده......

masoudtr
20-08-2010, 09:48
اگه از لحاظ مالی مشکل ندارید برای حمایتم شده بگیرید
به همین خیال باش:27::27::31::31::31:
اخه ما که پول به این چیزا نمیدیم
حالا بگذار یارانه بدن اگه برای اینم یارانه دادن اورجینننال میخریم:27::27::27:
لینک های دانلود با کیفیت بالا هر کی داره بگذاره

Sara
22-08-2010, 00:29
بچه ها لینک دانلود نذارین چون سریال برای فروش هست . عده ایی اعتراض داشتن تموم بحث این تاپیک شده دانلود دزدی بودن یا نبودن ؟! حالا هر کس که به هر طریقی تهیه کرده سعی کنین بیشتر راجع به سریال و موضوعش بحث کنین .
ممنون

salazarsnape
22-08-2010, 12:57
ایلنا: دومین قسمت از سریال قلب یخی (نخستین سریال شبکه سینمای خانگی ایران) همراه با صدای رضا یزدانی و مازیار فلاحی در تیراژ وسیع و همزمان در سراسر کشور توزیع شد.
به گزارش روابط عمومي شركت تصوير دنياي هنر؛ در این قسمت از سریال، اعترافات فرزاد (حمید گودرزی) که سابقه آشنایی با چیستا(الناز شاکر دوست) و قصد ازدواج با او را داشته و اینک با پیدا شدن جسد چیستا به عنوان متهم اصلی دستگیر شده، مرور می‌شود. از دیگر سو همزمان با مراسم تدفین ارغوان (شریک ویدا) دادگاه، پسر جوان ویدا که به جرم درگیری خیابانی بازداشت شده برگزار و او به سه تا 6 ماه حبس محکوم می‌شود. در همین زمان لیدا(مهراوه شریفی نیا) نیز پیگیر یک دادگاه جنایی است که سرو صدای زیادی را به پا کرده و پیشنهاد وکالت را به مجرم(حسین یاری) ارائه می‌دهد.
در قسمت دوم سریال قلب یخی، علاقمندان می‌توانند صدای رضا یزدانی(خواننده سرشناس موسیقی پاپ و راک ایران) را روی تیتراژ ابتدا و انتهای سریال با دو ترانه متفاوت بشنوند. ترانه‌ای نیز با صدای مازیار فلاحی(خواننده جوان و مستعد موسیقی پاپ کشور) در یکی از سکانس‌های قسمت دوم شنیده می‌شود. کارن همایونفر آهنگسازی قلب یخی را برعهده داشته است.
دومین قسمت سریال قلب یخی در تیراژ یک میلیون نسخه در سراسر کشور به طور همزمان توزیع شد. شرکت تصویر دنیای هنر از عموم علاقمندان درخواست کرد تا از تکثیر این سریال به هر شکل خودداری و فقط نسخه اریژینال آن را خریداری كنند.

Javad-ht
22-08-2010, 14:14
ایلنا: دومین قسمت از سریال قلب یخی (نخستین سریال شبکه سینمای خانگی ایران) همراه با صدای رضا یزدانی و مازیار فلاحی در تیراژ وسیع و همزمان در سراسر کشور توزیع شد.
به گزارش روابط عمومي شركت تصوير دنياي هنر؛ در این قسمت از سریال، اعترافات فرزاد (حمید گودرزی) که سابقه آشنایی با چیستا(الناز شاکر دوست) و قصد ازدواج با او را داشته و اینک با پیدا شدن جسد چیستا به عنوان متهم اصلی دستگیر شده، مرور می‌شود. از دیگر سو همزمان با مراسم تدفین ارغوان (شریک ویدا) دادگاه، پسر جوان ویدا که به جرم درگیری خیابانی بازداشت شده برگزار و او به سه تا 6 ماه حبس محکوم می‌شود. در همین زمان لیدا(مهراوه شریفی نیا) نیز پیگیر یک دادگاه جنایی است که سرو صدای زیادی را به پا کرده و پیشنهاد وکالت را به مجرم(حسین یاری) ارائه می‌دهد.
در قسمت دوم سریال قلب یخی، علاقمندان می‌توانند صدای رضا یزدانی(خواننده سرشناس موسیقی پاپ و راک ایران) را روی تیتراژ ابتدا و انتهای سریال با دو ترانه متفاوت بشنوند. ترانه‌ای نیز با صدای مازیار فلاحی(خواننده جوان و مستعد موسیقی پاپ کشور) در یکی از سکانس‌های قسمت دوم شنیده می‌شود. کارن همایونفر آهنگسازی قلب یخی را برعهده داشته است.
دومین قسمت سریال قلب یخی در تیراژ یک میلیون نسخه در سراسر کشور به طور همزمان توزیع شد. شرکت تصویر دنیای هنر از عموم علاقمندان درخواست کرد تا از تکثیر این سریال به هر شکل خودداری و فقط نسخه اریژینال آن را خریداری كنند.

فکر کنم قسمت چهارمش هم اومده!:46:

S c a r l e t t
22-08-2010, 15:56
کار تبلیغاتی هست ؟؟؟

ماجراش در مورد چیه؟؟

راستی کسی قهوه تلخ مهران مدیری رو گرفته ؟؟؟؟؟ باز اون ارزش داره

اینقدرم از شاکردوست بدم میاد مثل بچه لا تا حرف میزنه

*IN*
22-08-2010, 16:02
راستی کسی قهوه تلخ مهران مدیری رو گرفته ؟؟؟؟؟ باز اون ارزش داره

قهوه تلخ مگه اومده؟؟؟

FerineFast
22-08-2010, 16:16
اینقدرم از شاکردوست بدم میاد مثل بچه لا تا حرف میزنه

دلت میاد :31:

N.I.M.A _ P30
22-08-2010, 16:33
دیدم حرف ایشون شد گفت بد نیست اینو بدین:

پركارترین بازیگر زن ایران: ۲۵فیلم در ۵ سال

شاخص ترین ویژگی «الناز شاكردوست» پركاربودنش است. آمار و ارقام مربوط به فیلم‌هایی كه از سال ۸۴ تا الان بازی كرده، حیرت‌آور است یعنی ۲۵ فیلم در ۵ سال. او به طور متوسط از آغاز دوران بازیگری‌اش، سالانه پیشنهاد حضور در پنج فیلم سینمایی را پذیرفته است. این تعداد فیلم برای سینمایی كه بهترین بازیگرانش برخی اوقات با بیكاری دست و پنجه نرم می‌كنند، رقم قابل توجهی است. این در حالی است كه شاكردوست در لابه لای این همه فیلم، بعضا بازی‌های درخشانی نیز ارائه داده و نظر هیئت داوران جشنواره‌های مختلف را جلب كرده است.

S c a r l e t t
22-08-2010, 21:43
اره واسه اینکه

جنبه تبلیغاتی بهش نگاه میشه

پس فکری کردی واسه چی اینقدر خودشو خوشگل کرده :دی

ولی جدی مث بچه لاتا می مونه
انگاری بچه چاله میدونه

دوستم واسه عمل بینی ش رفته بود دکتر
بعد از شانس دکتر همین شاکردوسته واسه عمل زیبائی بینی و اینا

مطبشم زعفرانیه س

بعد میگفت دکتر همش جلو مریضاش آلبوم باز میکنه میگهه کار خیلی تاپم اینه
میگفت شاکردوست قبل عملاش زشت بوده اصلا نمیشناختش
میگفت هی گفتم دکتر واقعا این خانوم شاکردوست گفت اره
خلاصه دوستم داره میره پیش همین دکتر این خانوم واسه عمل
میگه هر چی باشه دکتر النازههه دیگه

pcforlife
22-08-2010, 21:57
پركارترین بازیگر زن ایران: ۲۵فیلم در ۵ سال

و لوس ترینشون!:2:
واقعا از بازی کردن فقط لوس بازی و عشوه و غمیش اومدنشو یاد گرفته!:41:

M . Sayid
22-08-2010, 22:39
و لوس ترینشون!:2:
واقعا از بازی کردن فقط لوس بازی و عشوه و غمیش اومدنشو یاد گرفته!:41:

مگه بقیشون چیز دیگه ای بلدن ؟؟ (قصد دفاع ندارم )

pcforlife
22-08-2010, 22:55
مگه بقیشون چیز دیگه ای بلدن ؟؟ (قصد دفاع ندارم )
تو بازیگرای زن، مثلا بیا بازی گلشیفته فراهانی (ببخشید گ.ف!) یا بخوایم نزدیک تر مقایسه کنیم، بازیه مهناز افشار رو با شاکردوست مقایسه کن!!!:31::20:والا من بازیه بهنوش بختیاری رو به شاکردوست ترجیح میدم!!:27:

N.I.M.A _ P30
23-08-2010, 00:09
تو بازیگرای زن، مثلا بیا بازی گلشیفته فراهانی (ببخشید گ.ف!) یا بخوایم نزدیک تر مقایسه کنیم، بازیه مهناز افشار رو با شاکردوست مقایسه کن!!!:31::20:والا من بازیه بهنوش بختیاری رو به شاکردوست ترجیح میدم!!:27:

ولی خدایی نقش دختر لاتو خیلی خوب بازی میکنه.:31:
نمونش فیلم بیوفا. به نظر من بهترین بازیش اونجا بوده.:27:

pcforlife
23-08-2010, 00:14
ولی خدایی نقش دختر لاتو خیلی خوب بازی میکنه.:31:
نمونش فیلم بیوفا. به نظر من بهترین بازیش اونجا بوده.:27:
آره! منم فکر کنم بی وفا بهترین کارش بوده! راستی... تو "چه کسی امیر رو کشت" هم تو کارکتر یه دخر لات دله دیوونه بود... نه؟!:31:
حالا بیخیال! نقد لوس بازی های ایشون باشه تو یه تاپیک دیگه!:2::27:
آقا با در نظر گرفتن جمیله جوانب، قلب یخی رو بخرم؟!:20:

M . Sayid
23-08-2010, 10:19
آره! منم فکر کنم بی وفا بهترین کارش بوده! راستی... تو "چه کسی امیر رو کشت" هم تو کارکتر یه دخر لات دله دیوونه بود... نه؟!:31:
حالا بیخیال! نقد لوس بازی های ایشون باشه تو یه تاپیک دیگه!:2::27:
آقا با در نظر گرفتن جمیله جوانب، قلب یخی رو بخرم؟!:20:

سلام مطوئنی جمیله جوانب درسته؟؟

یک یا دو قسمتشو بگیر ببین خوشت میاد یا نه

Lamanta
23-08-2010, 12:30
وای این قسمت چهارمش خیلی قشنگ بود مخصوصا سکانس آخرش........

moraddad
23-08-2010, 12:37
قلب یخی رو بخرم؟!
نه ! خواهش میکنم نخر ! هر جور میتونی گیر بیارش ولی نخر !
حرف من ِ مالباخته رو گوش کن ! :31:

FerineFast
23-08-2010, 14:24
سلام مطوئنی جمیله جوانب درسته؟؟

یک یا دو قسمتشو بگیر ببین خوشت میاد یا نه

بچه ها املا را پاس کردید ؟ :31: نبینم دیگه اینجا از الناز بد بگیدو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
23-08-2010, 16:52
استقبال بی نظیر مردم از قسمت نخست سریال های 24 و قلب یخی

در پایان هفته اول توزیع قسمت اول سریال های قلب یخی و 24 درصد بسیار بالایی از نسخه های این مجموعه ها از طرف علاقه مندان شبکه نمایش خانگی در سراسر کشور خریداری شد.

به گزارش سایت 30نماایران به نقل از روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر،حسین معماری، مدیر واحد پخش دنیای هنر ضمن اعلام خبر مذکور افزود: پس از گذشت شش روز از توزیع قسمت نخست سریال ایرانی قلب یخی و مجموعه خارجی 24 که به ترتیب با تیراژ یک میلیون و یکصد هزار نسخه به شبکه نمایش خانگی کشور عرضه شدند ، بر اساس گزارش های دریافتی از طرف نمایندگان توزیع و پخش تصویر دنیای هنر در سراسر کشور نزدیک به 90 درصد از قسمت اول قلب یخی و 85 درصد از قسمت اول 24 در مدت یاد شده به فروش رفته است.
به گفته حسین معماری با توجه به استقبال بی نظیر علاقه مندان شبکه نمایش خانگی، در برخی از نقاط تهران و همچنین تعدادی از شهرهای کشور، که موجب اتمام نسخ موجود در فروشگاههای عرضه کننده شد، اقدام لازم برای تکثیر و توزیع مجدد بعمل آمد. مدیر پخش دنیای هنر همچنین از اجرای جشنواره بزرگ قلب یخی با هدف تشویق و ترغیب افزایش فروش نمایندگان تصویر دنیای هنر خبر داد که در این جشنواره به صورت هفتگی، ماهانه و فصلی جوایز ارزنده ای به نمایندگان فعال اهدا خواهد شد.
آدرس منبع خبر:

دریافت نظرات تماشاگران «قلب یخی» برای ساخت بخش های بعدی

شرکت تصویر دنیای هنر با هدف ارتباط نزدیکتر با مخاطبان سریال قلب یخی، طی دوره زمانی مشخص نظرات تماشاگران این سریال را دریافت و از پیشنهادات مطلوب برای ساخت بخش های بعدی این سریال استفاده می کند.

به گزارش سایت 30نماایران به نقل از روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر، کلیه تماشاگران سریال قلب یخی می توانند با مراجعه به وب سایت شرکت تصویر دنیای هنر به آدرس tdhfilm.com و یا مراجعه به بخش نظرات وبلاگهای قلب یخی به آدرس ghalbeyakhitdh.blogfa.com , ghalbyakhitdh.persianblog.ir و ghalbyakhi.mihanblog.com و یا نمابر 88270981 ، ضمنا تماشاگران می بایست آدرس رایانامه (ایمیل) و یا شماره تماس خود را نیز به همراه نظراتشان ارائه نمایند. همچنین تماشاگران می توانند دیدگاهها و نقدهای خود در خصوص قلب یخی را نیز در همین بخش ها به همراه آدرس رایانامه (ایمیل) خود ارسال نموده تا پس از بررسی به کاربردی ترین پیشنهاد و مطلوبترین نقدها و دیدگاهها جوایز ارزنده و نفیسی از سوی شرکت تصویر دنیای هنر تعلق گیرد.
این گزارش می افزاید: دریافت نظرات و نقدهای تماشاگران قلب یخی از روز دوشنبه اول شهریور ماه جاری آغاز می شود وتا روز پنجشنبه اول مهرماه سالجاری ادامه خواهد داشت.
آدرس منبع خبر:

salazarsnape
25-08-2010, 21:19
نه ! خواهش میکنم نخر ! هر جور میتونی گیر بیارش ولی نخر !
حرف من ِ مالباخته رو گوش کن ! :31:

جناب مالباخته میشه بگید چند قسمت خریدید که فکر میکنید مالتون رو باختید؟!:31:
--------------------------------------------------------------

نه جدی اینایی که همش ازین سریال انتقاد میکنن چند تا دلیل قانع کننده بیارن که بگه این سریال ارزش دیدن نداره؟!
این که مثلا الناز شاکر دوست لوسه واقعا دلیل مسخره ای هست به نظرم
به خاطر یه بازیگر کل کار رو زیر سوال بردن
الان قسمت چهارم رو تازه دیدم کلی قافل گیر و هیجان زده شدم!:8::18:

باور کنید هیچ نسبتی با تهیه کننده های ایتن سریال ندارم:31:
تا قسمت چهارم ببینید پشیمون نمیشید

moraddad
26-08-2010, 12:23
جناب مالباخته میشه بگید چند قسمت خریدید که فکر میکنید مالتون رو باختید؟!
اهممم اهممم !
بسم الله الرحمن الرحیم ...:31: بنده 3 قسمت این سریالو خریدم ...با پرداخت 4500 تومن.:31:
آقا اگه اشتباه میگم تصحیح کن !
قسمت اولش که از 40 دقیقه 25 دقیقش اون خانومای مثلا خوشگل رو استیج راه میرفتن ...قسمت دوم به عشوه خرکی اومدن های خانوم شاکردوست برای حمید گودرزی گذشت ، قسمت سومم یادم نیست چی شد ! :31: ... تو هر سه قسمتم وسط سریال یدفعه 5 دقیقه مازیار فلاحی شروع میکرد خوندن ! این جلف بازیا چیه دیگه؟!
انصافا شما خودت این سریالو میخری ؟!
اگه بچه مایه داری که هیچ ! :31:
اگه نیستی و میخری.......که خوب هیچی دیگه ! خوشت اومده ، حال کردی با سریال ، میخریش دیگه ! :31:

حالا 1500 تومنم پول 2 تا دونه چیپس و پفکه ها ! :31: ولی خوب من یکی همون چیپس و پفکو ترجیح میدم ! :20:

salazarsnape
26-08-2010, 13:45
قسمت چهارمش هم میخریدی بشه 6 تومن رند بشه:31: خیلی با حاله از الناز شاکر دوست خبری نیست جلف بازی هم نداره وسطش هم آهنگ نداشت!
-------
انصافا من یه دونه قسمت خریدم-دو تا اجاره کردم-یه دونه هم از رفیقم گرفتم اما دانلود و اینا نکردم:46:

M . Sayid
26-08-2010, 16:02
انصافا من یه دونه قسمت خریدم-دو تا اجاره کردم-یه دونه هم از رفیقم گرفتم اما دانلود و اینا نکردم:46:

شما برای دیدن این سریال عجب عملیات محیر العقولی انجام دادی هفت خوان هم پیشش میگه زکی
حالا خدا به بقیش رحم کنه!!!!!!!!!

هر هفته یه قسمت جدید پخش میشه؟

btheme
27-08-2010, 02:38
هر هفته یه قسمت جدید پخش میشه؟

بله دوست عزیز به گفته خود شرکت تصویر دنیای هنر هر چهارشنبه یک قسمت وارد بازار میشه :20:

Lady Negar
27-08-2010, 05:36
این سریال بود یا موزیک ویدیو؟
بهتر بود اسمشو نمیزاشتن"قلب یخی"
میزاشتن"موزیک ویدیو مازیار به ضمیمه لوس بازی های الناز":27:

armin_punisher6
27-08-2010, 07:58
من تا حالا سه قسمتشو دیدم خیلی قشنگه.از دوستان کسی آهنگ با کیفیت شروع قسمت دوم که رضا یزدانی میخونه رو داره؟

armin_punisher6
30-08-2010, 08:40
من تا حالا سه قسمتشو دیدم خیلی قشنگه.از دوستان کسی آهنگ با کیفیت شروع قسمت دوم که رضا یزدانی میخونه رو داره؟
کسی نیست آهنگو داشته باشه؟

milad_takjoo
31-08-2010, 18:58
بچه ها قیمت این سریال چنده؟یکی از بچه ها سه تا رو خریده 4500 و یکی دیگه دوتا را 500؟؟؟؟؟؟
قیمت اوریجینالش درست چنده؟؟؟

FerineFast
31-08-2010, 19:15
راستی قسمت چهارم این هفته به خاطر شهادت منتشر نمیشه

salazarsnape
31-08-2010, 19:52
بچه ها قیمت این سریال چنده؟یکی از بچه ها سه تا رو خریده 4500 و یکی دیگه دوتا را 500؟؟؟؟؟؟
قیمت اوریجینالش درست چنده؟؟؟

1500 هست قیمتش اون که500 خریده اورجینال نیست:27:

armin_punisher6
31-08-2010, 22:00
راستی قسمت چهارم این هفته به خاطر شهادت منتشر نمیشه
قسمت چهارم که هفته پیش بود ولی قسمت پنجم این هفته پخش نمیشه.

alidata2010
31-08-2010, 22:12
این سریال مگه چند سال پیش ساخته نشده؟ یا این جدیده؟

milad_takjoo
31-08-2010, 23:14
1500 هست قیمتش اون که500 خریده اورجینال نیست:27:

1500 تومن؟؟؟؟هر قسمت؟؟؟خیلی زیاده که:41::41::13:
یعنی اگه صد قسمت باشه باید150000 پول بدیم....؟؟؟

Lamanta
01-09-2010, 04:53
فکر کنم 36 قسمت باشه که میشه 54000 تومان ناقابل

M . Sayid
01-09-2010, 09:45
فکر کنم 36 قسمت باشه که میشه 54000 تومان ناقابل

فرندز با 59 دی وی دی و 236 قسمت 55000 حالا خودتون مقایسه کنید

من بودم گرفتم 500 دوقسمت
توی دی وی دی مجموعه ای ها بود و فقط به خاطر این فیلم گرفتم تا ببینم چجوریه

armin_punisher6
01-09-2010, 13:07
این سریال مگه چند سال پیش ساخته نشده؟ یا این جدیده؟
نخیر جدیده.واسه همین 89.

بردیا
01-09-2010, 15:06
فرندز با 59 دی وی دی و 236 قسمت 55000 حالا خودتون مقایسه کنید

من بودم گرفتم 500 دوقسمت
توی دی وی دی مجموعه ای ها بود و فقط به خاطر این فیلم گرفتم تا ببینم چجوریه

اوه
چقدر گرون گرفتی
سرت کلاه رفته:31:
37تومن حداکثر:31:

M . Sayid
01-09-2010, 18:39
اوه
چقدر گرون گرفتی
سرت کلاه رفته:31:
37تومن حداکثر:31:

نگرفتم ولی بود تو یکی از سایتا
در ضمن اگه می گرفتم که کلاه نبود در حد کیسه بود :27::27::27::27:

من امروز قسمت 3 و 4 رو هم گرفتم 500 حالا چجوری حاضر میشم 55 تومن بدم فرندز.....( تعجب در حد آواتارم)

Tarannom_
01-09-2010, 19:04
تا به حال به شباهت های این سریال با فرار از زندان دقت کردید؟:13: آدم این کپی برداری ها رو می بینه نمیدونه چی بگه!:2:

alidata2010
01-09-2010, 19:15
پول ندین چندروز دیگه میاد رو نت:27:

LiLiyaan
02-09-2010, 20:53
من لینک دانلودش رو تو یکی از سایت ها دیدم
چند قسمت شو گذاشته بود

OSEN
02-09-2010, 21:08
صبر ؟؟!! نیازی به صبر نیس . تقریبا فردای انتشار cd ، سایتا با لینک مستقیم میزارن برا دان . تا الآن هم هر 4 قسمت منتشر شدش رو نت هست .

.

milad_takjoo
04-09-2010, 09:47
تصويربرداري پلان انفجار در مجموعه‌ «قلب يخي» حادثه آفريد.
به گزارش خبرنگار بخش تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، چهارشنبه شب ـ 10 شهريور ماه ـ هنگامي كه گروه تصوير‌برداري اين مجموعه نمايشي خانگي در حال گرفتن پلان انفجار در تونلي واقع در اطراف «پونك» بودند، موج انفجار باعث آسيب شديد سيروس عبدلي تصويربردار و گروهش، حسن لبافي دستيار كارگردان شد و 6 نفر راهي بيمارستان شدند.
حسن لبافي به خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) گفت: در حال تصويربرداري آخرين صحنه‌هاي فصل يك اين مجموعه بوديم و پلان انفجار هم به خوبي انجام شد، اما موج آن هنگام خروج از تونل به ما برخورد كرد و ضمن برخورد مونيتور به صورتم به همراه چهار نفر ديگر به دره پرتاب شديم و در نهايت 6 نفر به همراه دوربين و وسائل صدمه ديدند و تا صبح در بيمارستان بستري بوديم.
وي علت اين حادثه را خاص‌بودن لوكيشن دانست و اظهار داشت: جواد شريفي راد مدير جلوه‌هاي ويژه‌ تذكرات لازم را در خصوص كم‌بودن اكسيژن داده بودند، اما پيش‌بيني اين‌كه موج انفجار تا بيرون برسد، نشده بود و اين حادثه پيش آمد.
به گفته‌ي لبافي؛به دليل آسيب ديدن يكي از دوربين‌ها فعلا تصويريرداري كار متوقف شده است.
حميد فرخ نژاد يكي از بازيگران اين مجموعه كه پيش از اين در يكي از صحنه هاي فيلم «پوسته» دچار چنين حادثه اي شده بود از صحنه انفجار فاصله داشته است.
مجموعه «قلب يخي» به كارگرداني محمدحسين لطيفي براي عرضه در شبكه نمايش خانگي ساخته مي‌شود و تاكنون چهار قسمت آن توزيع شده است.
حميد فرخ نژاد، حميد گودرزي، الناز شاکر دوست، مهراوه شريفي‌نيا، نسرين مقانلو، آشا محرابي، سيد مهرداد ضيايي، ليدا عباسي، شيوا خسرو مهر، عليرضا کمالي، محمدرضا داوود نژاد، آنيتا قاليچي و حسين ياري و امين حيايي بازيگران اين مجموعه هستند.

Kaptian Black
04-09-2010, 11:51
این سریال هرچه قدرم خوب باشه چون اسم ایران روشه مشکل دارم باهاش دست خودم نیست که :31::31:

moraddad
04-09-2010, 12:41
ای خداااا!!!
نتونستن یه انفجار بگیرن !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Retired User
04-09-2010, 19:43
ارزش دیدن داره؟
مثل حرکت اول نباشه یه وقت
اولین فیلم هالیوودی ایران دی:

shifter
04-09-2010, 19:48
اي بابا ! استكبار سريال 24 ميسازه با اون همه عظمت خون از دماغ كسي بالا نمياد اينجا سر يه انفجار كوچيك دوربين فيلمبرداري و دم و دستگاه +كارگردان و عوامل با خاك يكسان شدن!:31:

Jang Bogo
05-09-2010, 00:47
من حالم از این الناز شاکردوست به هم میخوره، هر فیلم و سریالی هم که ایرانیه میخوام ببینم این توش بازی کرده پشیمون میشم از دیدن اون فیلم. اصلا ازش خوشم نمیاد البته خیلیها هستند حس منو دارند.

mehrdad8086
11-09-2010, 21:27
بچه ها کسی خبر نداره قسمت ششم کی میاد؟

نکنه به خاطر انفجار معلق شده؟:41:

mojtaba2321
12-09-2010, 13:24
بچه ها کسی خبر نداره قسمت ششم کی میاد؟

نکنه به خاطر انفجار معلق شده؟:41:
قسمت ششم اومد خیلی خیلی هم قشنگه پر از صحنه های عاشقانه:40:

meisam317
12-09-2010, 17:09
1500 تومن؟؟؟؟هر قسمت؟؟؟خیلی زیاده که:41::41::13:
یعنی اگه صد قسمت باشه باید150000 پول بدیم....؟؟؟

چرا پول عزیزم . الان از هزار تا سایت میتونی با لینک مستقیم و رزیوم دانلود کنی فقط یه سرچی بزن تو گوگل :10:

Lt.Ali
12-09-2010, 17:22
قسمت شیش اومده ؟ :40:

آقا خدایی من نفهمیدم این حامد چیکار کرده بنده خدا

Ssarshar
12-09-2010, 17:33
من حالم از این الناز شاکردوست به هم میخوره، هر فیلم و سریالی هم که ایرانیه میخوام ببینم این توش بازی کرده پشیمون میشم از دیدن اون فیلم. اصلا ازش خوشم نمیاد البته خیلیها هستند حس منو دارند.

سينماي ما سينماي چهره هست نه سينماي هنر !

salazarsnape
13-09-2010, 14:25
نمیدونم شما چرا گیر دادید به الناز شاکر دوست
این بدبخت که از اول سریال مرده
سر جمع یه قسمت هم نیستش

jomong666
13-09-2010, 16:21
آقا ارزش دیدن داره .

جوانه ی پویا داده بیرون .

چند تا سی دیه .

dsa dsa
13-09-2010, 18:57
سينماي ما سينماي چهره هست نه سينماي هنر !

Lt.Ali
13-09-2010, 20:35
دقیقا" کاملا" موافقم . . .

چهـره نه هنـر !

FerineFast
14-09-2010, 00:39
ولی اگه بگردید فیلم هنر هم زیاد پیدا میشه ولی نسبتش کمه

mohammadirani
14-09-2010, 20:28
الناز شاکردوست عکسش این تو بازی میکنه؟:31:

الان قسمت اول رو دیدم
همون اول کار میمیره؟

armin_punisher6
14-09-2010, 21:27
الناز شاکردوست عکسش این تو بازی میکنه؟:31:

الان قسمت اول رو دیدم
همون اول کار میمیره؟
تو قسمت بعد بر میگرده به گذشته الناز شاکردوست یا همون چیستا یا رعنا

jomong666
14-09-2010, 21:30
چند قسمته کلن ......

تا چند قسمت ساختن ....

mohsen_gh1991
14-09-2010, 21:46
فیلمش با بقیه سریالای ایرانی فرق داشت...بد نبود..

mohammadirani
14-09-2010, 21:58
چند قسمته کلن ......

تا چند قسمت ساختن ....

6 قسمت ساخته شده تا حالا

jomong666
15-09-2010, 02:11
از ویدیو کلوپ می گیرم .....ببینیم چیه

molaali
15-09-2010, 07:27
دوستان ارزش خريدن رو داره؟

Lt.Ali
15-09-2010, 08:31
دوستان ارزش خريدن رو داره؟
میشه گفت بلـه . . . هیجانـی شده

Lt.Ali
15-09-2010, 13:07
آقا شماره شش کـی اومد ؟ :o

armin_punisher6
15-09-2010, 13:27
آقا شماره شش کـی اومد ؟ :o
هر هفته 2 شنبه قسمت جدید میاد.

Dark Shine
15-09-2010, 13:31
2 شنبه
مطمئنی؟
چ.ن روی کاورش نوشته:"سریال قلب یخی رو هر چهارشنبه از فروشگاه نزدیک خانه اتان تهیه کنید":13:

Lt.Ali
15-09-2010, 14:22
آره بخاطـر همین شک کردم :31: برای ما 5 شنبـه میاد جمعـه دانلودش تموم میشه :دی

Lady Negar
16-09-2010, 10:57
وااا!
من همه ي ويدئو كليپي ها ديدم اوردن كه!!!!

mohammadirani
16-09-2010, 20:19
من 4 قسمت رو دیدم

معنی اون علامتی که با رژ لب رو ایینه کشیده بود چیه؟
شوهره اسکناس رو اورد یه چی کشید چه معنی ای میداد

راستی فکر میکنید خود نسرین مقانلو و حمید فرخ نژاد جزء دار و دسته قاتلان؟

mohammadirani
16-09-2010, 21:18
راستی مثل اینکه 36 قسمته
درسته؟

sepid12ir
16-09-2010, 21:23

من هر شش قسمت را دیدم
کمی زود هست این سوالها ...
هر جوابی از روی حدس و گمان ِ
...

این شش قسمت نسبتا موفق بوده ...
از نظر داستان، که خب، یک ژانر هیجان و در کل اجتماعی را دنبال میکنه
و از نظر تدوین به نظرم خیلی موفق بوده
کارگردانی لطیفی که به نظرم همیشه جز برترین ها بوده
هرچند که به نظرم، اسم کارگردان، در تیتراژ خیلی وقت میگیره :دی یه چند ثانیه وقت صرف نوشتن اسم کارگردان میشه !

ولی ساختار کل فیلم، بسیار تقلیدیست ...!
حتی همون آنچه در قلب یخی گذشت
کاملا یاد عبارت Previously On Lost میفته آدم
تیتراژ هم که کمی شبیه فرار از زندان !

ولی در کل ، تا اینجای کار بد نبوده
هرچند که چندتایی سوتی داشته !!

armin_punisher6
16-09-2010, 22:00
من 4 قسمت رو دیدم

شوهره اسکناس رو اورد یه چی کشید چه معنی ای میداد

اون علامت عکس حلقه اون شوهره با نسرین مقانلو هست که نشون میده این دو تا با هم آره.

مطمئنی؟
چ.ن روی کاورش نوشته:"سریال قلب یخی رو هر چهارشنبه از فروشگاه نزدیک خانه اتان تهیه کنید":13:
من که هرهفته دوشنبه قسمت جدید رو دانلود میکنم.

sepid12ir
16-09-2010, 23:36
اون علامت عکس حلقه اون شوهره با نسرین مقانلو هست که نشون میده این دو تا با هم آره.حدس اول اینه
ولی مکالمه چیز دیگه ای را میرسونه !

مرده به زنه برمیگرده میگه(جمله دقیقش یادم نیست):

اون میدونست
ولی از کجا نمیدونم
برا همینم هست که دارم میرم
یعنی غیر از رابطه ی این دو نفر با هم؛ باید خبرای دیگه ای هم باشه !!

مگه اینکه تنها قصد کارگردان گمراه کردن بیننده با بازی دیالوگ باشه !

mohammadirani
16-09-2010, 23:52
حدس اول اینه
ولی مکالمه چیز دیگه ای را میرسونه !

مرده به زنه برمیگرده میگه(جمله دقیقش یادم نیست):
یعنی غیر از رابطه ی این دو نفر با هم؛ باید خبرای دیگه ای هم باشه !!

مگه اینکه تنها قصد کارگردان گمراه کردن بیننده با بازی دیالوگ باشه !

آره
به خصوص وقتی رفته خارج با وب کم به زنه میگه به اینترنت اطمینانی نیست
هیچی امن نیست
تماس نگیر سراغم رو نگیر
به خطها اعتماد نکن
.
.
راستی دیدین قسمت 4 زنه بدون هدست داشت با وب کم صحبت میکرد اونم از فاصله دور.سوتی بود یا من سوتی ام:27:

Lt.Ali
17-09-2010, 09:55

حلقـه 2 نفـر هست :31:

mojtaba2321
17-09-2010, 10:08
به نظر من همه کارا زیر سر نسرین مقانلو هست.

Lt.Ali
17-09-2010, 15:11
به نظر من همه کارا زیر سر نسرین مقانلو هست.

چقدر خبیثانـه :31:

نه من به برادر زنه شک دارم ...

sepid12ir
17-09-2010, 15:21
راستی دیدین قسمت 4 زنه بدون هدست داشت با وب کم صحبت میکرد اونم از فاصله دور.سوتی بود یا من سوتی ام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این تیکش دقیقا یکی از نقطه ضعفهاش بود
حالا چت بدون هدست ، چندان غیرممکن نیست ... ولی چت تصویری با چنین کیفیت واضحی (بخصوص در کشور ما) غیر ممکنه ...

Lt.Ali
17-09-2010, 20:22
= ))

خدایی مورد خوبـی بود ؛ رحمت برتون :دی

dsa
17-09-2010, 20:34
سلام

من هر کار میکنم تو DVD player نمیخونه ولی تو کامپیوتر راحت اجرا میشه. کسی نمیدونه اشکال از چی ممکنه باشه ؟؟

FerineFast
18-09-2010, 17:40
ممکنه برات Divx رایت کرده باشن البته اگه اصل بگیری که برای همه دستگاه ها جواب میده

یک نکته کوچولو : حالا که فیلم مهران مدیری اومد همه میگن کپی نکنین اونوقت ما 1 ماه پیش خودمونو تکه پاره میکردیم که آقایون جون هرکی دوست دارید کارای داخلی رو کپی نکنید (حالا مگه گوش میدادن) امیدوارم یکم با فرهنگ بیشتری برخورد کنیم :10:

Lt.Ali
18-09-2010, 19:30
واقعا" قسمت 6 حال به هم زن بود ؛ اصلا" همش عشقـی شده هر کی میاد میگـه من زنتم :27:

F l o w e r
18-09-2010, 23:40
آخر هم ما نفهمیدیم توی فیلم این ستاره کدوم طرفیه!!!:18:

mojtaba2321
19-09-2010, 00:07
قسمت جدید دقیقا چه روزی ریلیز میشه؟

Tarannom_
19-09-2010, 01:35
هر یکشنبه...تو شهرستان ها فکر کنم دوشنبه بیاد.

elahe_n12345
19-09-2010, 16:05
من امروز گرفتم. تهرانم

jomong666
19-09-2010, 16:26
چه طوریه فیلمش ؟؟؟؟

F l o w e r
19-09-2010, 17:47
چه طوریه فیلمش ؟؟؟؟من سه قسمت اولش رو که دیدم زیاد خوشم نیمد ...اما حالا نظرم عوض شده...پر از معما شده

M3lody
19-09-2010, 18:32
به درد نمیخورهههه

mohammadirani
19-09-2010, 19:18
مثل اینکه قسمت 7 تمام سریال رو به گند کشیده
هنوز ندیدم ولی یکی که دیده میگه تو قسمت هفتم همون حرف های کلیشه ای و مزخرف همیشگی تکرار شده

از فارسی وان و اخرالزمان گرفته تا فلسفه طرح اسکناس دلار امریکا و دجال و اسرائیل و... تو این قسمت صحبت شد.

الان اینا میخوان منجی عالم بشریت بشن؟؟

کلا این قسمت داستان رو 180 درجه چرخوند معلوم نیست چه میخواد بشه

armin_punisher6
20-09-2010, 10:05
چرا قسمت 7 اینقدر زود اومد؟مگه دوشنبه ها نباید بیاد؟

F l o w e r
20-09-2010, 11:41
دوشنبه؟!!!!!!:18: من قسمت اولی که گرفته بودم نوشته بود هر 4 شنبه میاد!!!منم 4 شنبه ها جدیدشو میبینم توی مغازه ها اومده

mahdy2021
20-09-2010, 13:34
ظاهرا قسمت 7 خیلی جنجالی شده! یکی برای ما تعریف کنه ببینیم ماجرا چیه (بدون دخالت دادن نظر شخصی)

از فارسی وان و اخرالزمان گرفته تا فلسفه طرح اسکناس دلار امریکا و دجال و اسرائیل و... تو این قسمت صحبت شد.
فلسفه طرح اسکناس یک دلاری آمریکا (منظور هرم و چشم جهان نما) رو که خودشون هم تو فیلماشون آوردن
پیشنهاد میدم این فیلم رو ببینی با بازی نیکلاس کیج : National Treasure (2004)

gmuosavi
20-09-2010, 13:37
این قسمت 7 (غیر از بحث های فارسی 1 و دلار و 13 و ...) چی شد ؟!
یعنی من یه کمی گیج شدم !

genius_islamic
20-09-2010, 14:54
سلام ببخشید قلب یخی که چند سال پیش تلویزیون نشون میداد این همونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه اسم اون سریال هم قلب یخی بود

N.I.M.A _ P30
20-09-2010, 15:02
سلام ببخشید قلب یخی که چند سال پیش تلویزیون نشون میداد این همونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه اسم اون سریال هم قلب یخی بود

نه. این تولید 88.89 هست.

Tarannom_
20-09-2010, 15:35
نمی دونم چرا این سریال برای همه جذابه...تنها جذابیتش همین گره های داستانی بود که کل گره ها رو از قرار از زندان کش رفته بودن...از همون قسمت سوم چهارم که این شباهت ها رو دیدم حدس می زدم، بخوان ادامه شم مثل فرار از زندان سیاسی کنن...تو ایرانم که نمیشه آزادانه سیاسی کار کرد، باید مثل قسمت 7 شعارهای آبکی و بیخود بدی...به نظرم با دیالوگی مثل "اه اه فارسی وان" فقط سطح و کلاس سریال رو پایین آوردن!

genius_islamic
20-09-2010, 17:40
سلام تاحالا چند قسمتش اومده؟

molaali
20-09-2010, 18:22
سلام تاحالا چند قسمتش اومده؟

6 قسمت منتشر شده

sepid12ir
20-09-2010, 19:13
6 قسمت منتشر شده
البته دیروز قسمت هفت سریال اومد ...
...

به نظرم با دیالوگی مثل "اه اه فارسی وان" فقط سطح و کلاس سریال رو پایین آوردن!
به قول دوستی متاسفانه کارشون سفارشی شد ... بخصوص قسمت هفتم که کاملا سفارشی بودن کارو رو کردن ...
ولی شخصا رو محمدحسین لطیفی حساب میکنم ... کارگردان خوبیست....
...

mojtaba2321
20-09-2010, 19:23

elahe_n12345
20-09-2010, 22:10
سلام. می شه آدرس دقیق "صفحه رسمی فیس بوک سریال قلب یخی" رو بدین.

genius_islamic
20-09-2010, 23:00
سلام من یک قسمتش را دیدم زیاد جالب نبود صحنه جالبش همون دزدین دختره بود گیریمش سینمایی بود یعنی بی حجاب تنها نکته مثبت تاحالا لو نرفتن داستان بوده

EHHASSATNI
20-09-2010, 23:09
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
امروز اهل بیت بدو بدو رفتن قسمت هفت رو بخرن از مغازه منم تا این شوق رو دیدم گفتم بزار این قسمت رو ببینم
با توضیحات مختصری از قسمتهای گذشته که بهم دادن شروع کردیم به استارت قسمت 7 که تو همون قسمت اسامی بازیگران عکس چشم جهان بین (مربوط به فرقه فراماسون )رو دیدم به طوریکه جا خوردم و زدم عقب و کامل متوجه شدم
لازم به ذکره از حدود 2 ماهه پیش با این فرقه آشنا شدم و شروع به مطلب خوانی ازش کردم
این فرقه وجود داره و فرقه بدی هم نیست و تمامی علامتهای روی دلار و اعداد 13 کاملا درست و صحیح و حقیقت داره یعنی تا اینجا مشکلی نیست
اما مشکل از اینجا شروع میشه که این سریال به اصطلاح سفارشی داره این فرقه رو با اسرائل ربط میده که اصلا ربطی به جنایات این رژیم نداره
من فقط خواستم توضیح مختصری بدم کلا تاریخجه ی فراماسون رو میتونید از اینجا بخونید

mahdy2021
21-09-2010, 00:14
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
امروز اهل بیت بدو بدو رفتن قسمت هفت رو بخرن از مغازه منم تا این شوق رو دیدم گفتم بزار این قسمت رو ببینم
با توضیحات مختصری از قسمتهای گذشته که بهم دادن شروع کردیم به استارت قسمت 7 که تو همون قسمت اسامی بازیگران عکس چشم جهان بین (مربوط به فرقه فراماسون )رو دیدم به طوریکه جا خوردم و زدم عقب و کامل متوجه شدم
لازم به ذکره از حدود 2 ماهه پیش با این فرقه آشنا شدم و شروع به مطلب خوانی ازش کردم
این فرقه وجود داره و فرقه بدی هم نیست و تمامی علامتهای روی دلار و اعداد 13 کاملا درست و صحیح و حقیقت داره یعنی تا اینجا مشکلی نیست
اما مشکل از اینجا شروع میشه که این سریال به اصطلاح سفارشی داره این فرقه رو با اسرائل ربط میده که اصلا ربطی به جنایات این رژیم نداره
من فقط خواستم توضیح مختصری بدم کلا تاریخجه ی فراماسون رو میتونید از اینجا بخونید

100% که چه عرض کنم 200% مرتبط است. همونطوری که گفتم شما اگر به این موضوع علاقه مندی برو فیلم گنج ملی رو ببین!
دیگه الان همه میدونن داستان معبد سلیمان به چه کسی مربوطه!شما باید بری داستان کاملش رو بخونی تا ارتباط رو بفهمی
مهاجمان به معبد سلیمان در بیت المقدس گنجی پیدا کردند که به احترام سازندگان معبد اسم خودشون رو گذاشتن فری میسون (معماران آزاد)

EHHASSATNI
21-09-2010, 00:43
این فیلم رو دیدم
بازم میگم دوستان خودشون تحقیق کنن بهتره .... خدا رو چه دیدی شاید سایت **** شه

mahdy2021
21-09-2010, 01:29
این فیلم رو دیدم
بازم میگم دوستان خودشون تحقیق کنن بهتره .... خدا رو چه دیدی شاید سایت **** شه
اگر اونو دیدی هنوز ابهامی وجود داره؟
اگر هنوز ابهامی وجود داره این مستند جالب رو هم ببین:

Lt.Ali
21-09-2010, 10:41
قسمت آخر خیلی 30یا30 بود ! :31: همش روی برنامه بود کلا" هیچیشو نفهمیدم :20:

F l o w e r
21-09-2010, 10:56
همه از قسمت 7 شاکی اند

genius_islamic
21-09-2010, 23:28
سلام بابا ایول دقیقا فرار از زندان را کپی کردند
اون از یک روز قبل که مو به مو دیالوگ های 24 را کپی کرده بودتد
کسی اهنگ هاییی توش میخونه را لبنک میتونه بده دانلود کنم ممنون میشم

armin_punisher6
22-09-2010, 09:37
شما یه سرچ بکن پیدا میکنی.خواننده هاش رضا یزدانی و مازیار فلاحی هستن.

genius_islamic
22-09-2010, 14:53
کسی میدونه چند فصل و چند قسمت هست؟

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:51 PM ----------

سلام اگه ممکنه یک سایت معرفی کنین برای دانلود موزیک ها ؟

ali-1991
22-09-2010, 20:56
سلام موزيك هاي متن اين سريال رو بعضي سايت ها هست ولي از روي فيلم جدا كردن و كامل نيستن .

اين هم از لينك ها اميدوارم بدرد بخورن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسبز باشيد و سربلند

mojtaba2321
22-09-2010, 22:33
دیدین گفتم همه چی زیر سر نسرین مقانلوِ هست.

genius_islamic
22-09-2010, 23:01
سلام خدا را شکر که اینجا هست ادم بیاد یک چیزی بگه
به شعورم توحین شد وای این قسمت 7 خیلی چرت بود یعنی 4 دانشجو خیال میکنن واقعا نابغن اه اه

FerineFast
22-09-2010, 23:47
یکم متن بهم ریخته شده بنظر میرسه تو متن دست بردن تغییر ناشیانه دادن داستانو خراب کردن

genius_islamic
23-09-2010, 00:17
نه تورا خودا دختره اخره بی حجابیه داره واسه بیحجابی قصه میخوره و فکر چاره میکنه؟بعد میگه ما واقعا نابغه هستیم
تازه یک جورایی از فرار از زندان استفاده شده یعنی کپی کردن

armin_punisher6
23-09-2010, 09:46
به نظر من خیلی قسمت 7 قشنگ بود فقط اونجا که حرف فارسی 1 شد تابلو بود که دارن از رو اجبار اون حرفهارو میزنن.ولی در کل خیلی خوب بود مخصوصا اینکه امین حیایی هم اومد.

molaali
23-09-2010, 12:10
قيمت هر قسمت چقدره؟

armin_punisher6
23-09-2010, 13:00
قيمت هر قسمت چقدره؟
1500 تومان.

---------- Post added at 01:00 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

آخه بیچاره هارو تو فیلمم مجبور کردن به اسرائیل چرت و پرت بگن.آخه اون دلارو دیدین چقدر مزخرف به اسرائیل ربط دادن.:41:

genius_islamic
23-09-2010, 14:46
سلام من که عمرا پول واسه این سریال کپی شده بدم ؟ حالا قهوه تلخ یک چیزی ارزشش را داره ولی اینو ترجیح میدم کپی بگیرم
قسمت 7 خیلی افتضاح بود فکرش را که میکنم عصبانی میشم
یعنی به شعورم توهین شد

ali-1991
23-09-2010, 18:36
اقتصادی چی ؟ منظورت خریدش هستش ؟ خب هرکس دوست داره بره بخره . زور نیست که من دوست ندارم بخرم چون سریالش کپی سریالهای خارجی هستش و اصلا خلاقیت نداره .

مخلصیم .

سلام البته فكر كنم منظور دوستمون از " توجیه اقتصادی " ، توجیه اقتصادی فارسي 1 بود . موضوع

سريال جالبه. كارگردان خواسته هاليوودي كار كنه ولي به نظر من بيشتر تقليد كرده مثل فلش بك

هايي كه ميزنه كپي لاست يا آننونس هاي وسط فيلم مثل فرار از زندان .

اينها كه ميگفتند تو سريال هاي فارسي 1 يكي به يكي ديگه خيانت ميكنه و ميخوان جلوش رو بگيرن،

اين دختره ستاره كه مثلا جزء قهرماناست كه زنه مردي شده كه زن داشته شده اين خيانت نيست .

دوستان يه سوال اين مجله كه چند بار اسمش رو آوردن چيه ؟ ووك ؟ مجله مده؟

سبز باشيد و سربلند

mojtaba2321
23-09-2010, 19:32
سلام من که عمرا پول واسه این سریال کپی شده بدم ؟ حالا قهوه تلخ یک چیزی ارزشش را داره ولی اینو ترجیح میدم کپی بگیرم
قسمت 7 خیلی افتضاح بود فکرش را که میکنم عصبانی میشم
یعنی به شعورم توهین شد
قرار نیست همه چیز مطابق میل ما باشه.
حق انتخاب با ما هست.
به نظر من که خیلی هم خوب بود.

genius_islamic
23-09-2010, 19:53
سلام نمیدونم گچای این قسمت 7 خوب بود؟
به شعور من که توهین شد حالا ممکنه به شعور شما توهین نشده باشه
اینکه یک دختر بیحجاب که هر غلطی میخواد میکنه بعد دلش واسه مملکت میسوزه و یک سری کلمه خارجی میاره چالبیش اینچاست که به اثر پروانه ای هم ربطش میده و خودش را نخبه و نابغه میدونه و به جای اینکه حودش را درست کنه میخواد امریکا را درست کنه دیگه نمیدونم چی بگم دوستان نظر شما واقعا چیه؟
میدونین تنها این فیلم نیست سر بسته میگم مثل مسائل اقتصادی میمونه که میایم مسائل کشور های دیگه را میکشیم وسط و بهشون ایراد میگیرم حالا باز اون بابا علمی حرف میزنه نه تخیلی

Lt.Ali
24-09-2010, 11:53
قسمت 8 نیومد ؟ :20:

armin_punisher6
24-09-2010, 13:03
قسمت 8 نیومد ؟ :20:
فکر کنم یکشنبه شب واسه دانلود بیاد.

FerineFast
24-09-2010, 14:45
دوستان يه سوال اين مجله كه چند بار اسمش رو آوردن چيه ؟ ووك ؟ مجله مده؟

چون اکثر عکس ها هیلترن این دوبله کره ای رو گذاشتم ولی اصل مجله آمریکایی هست

Lt.Ali
24-09-2010, 18:13
فکر کنم یکشنبه شب واسه دانلود بیاد.

عجب . . . مگـه هر چهارشنبـه نیست ؟ :20:

salazarsnape
24-09-2010, 20:00
اقتصادی چی ؟ منظورت خریدش هستش ؟ خب هرکس دوست داره بره بخره . زور نیست که من دوست ندارم بخرم چون سریالش کپی سریالهای خارجی هستش و اصلا خلاقیت نداره .

مخلصیم .

نه منظورم توجیه اقتصادی فارسی وان بود

mhv_kntu
24-09-2010, 23:17
درسته که این سریال هم برداشت سطحی از فیلم هایی مثل 24 , Hero هست ؟

FerineFast
25-09-2010, 00:09
Heroes :27:

armin_punisher6
25-09-2010, 10:26
عجب . . . مگـه هر چهارشنبـه نیست ؟ :20:
خیر.من یه بار یکشنبه شب دانلود کردم یه بارم دوشنبه رفتم تو سایت دیدم قسمت جدید اومده حالا نمیدونم یکشنبه شبش اومده بود یا همون 2شنبه.

mohammad hamed
25-09-2010, 10:55
خیلی جوش میزنینا.اگه بدتون میاد نگاه نکین دیگه

mahdy2021
25-09-2010, 23:47
من دو قسمت اولش رو دیدم.یکمی زیادی رو مزون تاکید شده
ولی صحبتهای دوستانی که در تاپیک گفتن شبیه فیلمهای سینمایی ایرانیه درسته.از سطح سریالهای عادی تلویزیون بالاتر ساخته شده

mahdy2021
26-09-2010, 13:03
این آرم لباس نیروی انتظامی دیگه چیه؟؟؟جدیده؟
تو عمرم چنین آرمی ندیدم

نزدیکتر:

تمام پلیسایی که در قسمت سوم سریال دیدم این آرم رو سینشون بود

yuseph
26-09-2010, 13:14
مربوط به رسته نظامیشون میشه.
خیلی هم گسترده وزیاد هستن این رسته ها.

mahdy2021
26-09-2010, 14:18
البته من کمی آشنایی دارم با این رسته ها ولی رسته چشم ؟!
اگر هم چنین آرمی قرار باشه استفاده بشه ( که من شک دارم) برای پلیس زندانها و یا پلیس قضایی استفاده نمیشه
برای ماموران نظارتی و دیدبانی استفاده میشه (حالا نظارت بر هر چیز)

من به شدت این موضوع رو پیگیری می کنم چون احساس می کنم یه جای کار میلنگه :27:

molaali
26-09-2010, 15:49

يعني اين سريال انقدر كارش درسته كه فقط تونستيد اين ايراد رو بهش بگيريد؟

e.s.e.t
26-09-2010, 19:11
دوستان کسی نمیدونه قسمت 8 کی میاد؟

genius_islamic
26-09-2010, 22:17
سلام دوتا سوال دارم
1-این اهنگ ان گل سرخ را که این باباهه توش میخونه کسی لینک میده ؟؟؟البته اصلش خیلی زشته که گین میخونه منظورم اهنگی که همینطوری بخونه
2-تمام سریال ساخته شده حالا داره کم کم توزیع میشه یا اینکه داره کم کم ساخته میشه ؟

mojtaba2321
26-09-2010, 22:22
دوستان تهرانی امروز قسمت 8 اومد؟

mahdy2021
26-09-2010, 22:52
من که هنوزقسمتهای بعدی رو ندیدم ولی تو قسمت 3 به نشان انگشترها توجه کردید؟

خیلی دارن با این علائم بازی میکنن

mojtaba2321
27-09-2010, 19:27
قسمت 8 چرا هنوز نیومده؟

genius_islamic
27-09-2010, 22:33
نمیدونم چرا نیومده ولی اینجوری حال نمیده منتظر باشیم برای یک سی دی باید بذاریم یک دفعه ببینم

Martanima 21
27-09-2010, 22:41
دقت کنین خیلی شبیه به فرار از زندان هستش:ی:ی:ی

armin_punisher6
27-09-2010, 23:35
خبری از قسمت 8 نیست؟نه بیرون اومده و نه تو نت.

mahdy2021
28-09-2010, 00:01
آقا کیا به این تاپیک 1 ستاره دادن؟ این سریال که تازه 7 قسمتش اومده

S A M S U N G
28-09-2010, 11:09
سلام .

دیشب کنجکاو شدم و قسمت هفتم رو به صورت خلاصه دیدم .

فوق العاده متاسفم واسه نویسنده و کارگردان این سریال که میان پراعتبارترین پول رایج دنیا رو میازرن روی میز و درموردش چرت و پرت میگن و همه چیزو به اسراییل وصل میکنن .

همچنین متاسفم از اینکه ایرانی نمیتونه یه سریال درست حسابی بسازه و گیر میده به سریالهای خارجی .

و همچنین یه تبریک ويژه به سازمان اطلاعات که تونسته همه بازیگرای معروف رو به یک سمت ببره .

تا هفته پیش این سریال رو دانلود میکردم ولی از این به بعد حتی ارزش دانلود هم نداره .

این پست تنها نظرات شخصی بنده هستش .

مخلصیم .

fandak
28-09-2010, 11:17
البته من هم تا قسمت هفت این سریال رو دانلود کردم . سریال خوب و جذاب و معمایی بود . در هر حال باید منتظر نشست تا دید که در قسمت های بعد سرنوشت چه خواهد شد

mahdy2021
28-09-2010, 22:06
سلام .

دیشب کنجکاو شدم و قسمت هفتم رو به صورت خلاصه دیدم .

فوق العاده متاسفم واسه نویسنده و کارگردان این سریال که میان پراعتبارترین پول رایج دنیا رو میازرن روی میز و درموردش چرت و پرت میگن و همه چیزو به اسراییل وصل میکنن .

همچنین متاسفم از اینکه ایرانی نمیتونه یه سریال درست حسابی بسازه و گیر میده به سریالهای خارجی .

و همچنین یه تبریک ويژه به سازمان اطلاعات که تونسته همه بازیگرای معروف رو به یک سمت ببره .

تا هفته پیش این سریال رو دانلود میکردم ولی از این به بعد حتی ارزش دانلود هم نداره .

این پست تنها نظرات شخصی بنده هستش .

مخلصیم .
دوست عزیز اینکه شما از چیزی خبر نداری دلیل بر اشتباه بودنش نیست.صفحات قبل هم گفتم برید فیلم گنج ملی ساخت هالیوود و با بازی نیکلاس کیج رو ببینید تا بفهمید که به اسرائیل ربط داره یا نه.
اونا خودشون میگن ربط داره بعد شما میگی نه :31:

ضمنا نظرات شخصی شما حتما با مطالعه و تحقیق ارتقا پیدا خواهد کرد :46:

Lt.Ali
28-09-2010, 22:48
بیشتـر از 1 هفته شد ؛ قسمت 8 نمیـاد ؟!

Lt.Ali
28-09-2010, 23:31
بیشتـر از 1 هفته شد ؛ قسمت 8 نمیـاد ؟!
کسـی نمیدونـه چـرا اینقدر تاخیـر داشته آیا ؟!

S A M S U N G
29-09-2010, 11:01
دوست عزیز اینکه شما از چیزی خبر نداری دلیل بر اشتباه بودنش نیست.صفحات قبل هم گفتم برید فیلم گنج ملی ساخت هالیوود و با بازی نیکلاس کیج رو ببینید تا بفهمید که به اسرائیل ربط داره یا نه.
اونا خودشون میگن ربط داره بعد شما میگی نه :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمنا نظرات شخصی شما حتما با مطالعه و تحقیق ارتقا پیدا خواهد کرد :46:
کاری ندارم ربط داره یا نداره . اینکه بیان تو یه قسمت به یه شبکه پربیننده ( هرچقدر هم برنامه هاش ضعیف باشه ) و همچنین به مسخره گرفتن 2 ملت که در دنیا روشون حساب میکنن چیزی جز حسادت نیست .

حالا شما 200 تا مدرک دیگه بیار که ربط داره وقتی نویسنده نمیتونه خلاقیت از خودش داشته باشه که یه داستان مثل FlashForward یا Lost یا ... رو بنویسه متوصل میشه به سریالهای خارجی حتی افکتهای تصویری سریالهای خارجی بهتره در این سریال تخته بشه .

پس همین گیر دادنشون هم کپی از یه فیلم دیگست . دیگه چیزی نمیشه گفت !

شما هم زیاد خودتو ناراحت نکن . کلا شما ساپورت شده هستین !

مخلصیم .

amsjavan
29-09-2010, 11:24
کاری ندارم ربط داره یا نداره . اینکه بیان تو یه قسمت به یه شبکه پربیننده ( هرچقدر هم برنامه هاش ضعیف باشه ) و همچنین به مسخره گرفتن 2 ملت که در دنیا روشون حساب میکنن چیزی جز حسادت نیست .

حالا شما 200 تا مدرک دیگه بیار که ربط داره وقتی نویسنده نمیتونه خلاقیت از خودش داشته باشه که یه داستان مثل FlashForward یا Lost یا ... رو بنویسه متوصل میشه به سریالهای خارجی حتی افکتهای تصویری سریالهای خارجی بهتره در این سریال تخته بشه .

مخلصیم .

اگه کاری نداری که ربط داره یا نه پس چرا میای اینجا این بحث رو باز می کنی که ما هم مجبور بشیم جواب بدیم!؟ عزیز من ربط داره که وصل می کنن. من یه بار دیگه هم اینحا اینو گقتم اگه این چیزا رو نمی دونی برو مستند ظهور (arrival) رو ببین همه چی دستت میاد. این مستند رو ایرانی ها نساختن که بگیم پاچه خواری دولت هست!
خیلی ببخشید میشه بگید کی روی رژیم اسرائیل حساب می کنه!؟ حسادت به کی؟ به اسرائیل؟ خنده داره حرفاتون.
این که این سریال کپی سریال فرار از زندان حرف دیگه ای هست که جای بحث داره و ربطی به حرف قبلیتون نداره.
شما هم اگه ناراحتی این سریال رو نگاه نکن اجباری در کار نیست

S A M S U N G
29-09-2010, 11:40
مستند arrival رو حدود 1 ماه پیش دیدم .

خوبه که آدم با دیدن فیلم و حرف دیگران زیاد جو گیر نشه .

بحث رو نمیخوام سیاسی کنم چون به نفع فروم نیست .

انشاالله شما میبینی و لذت میبری و ما و رژيم صهیونستی هم به راه الهی هدایت میشیم .

مخلصیم .

mahdy2021
29-09-2010, 12:20

مخلصیم .
فعلا که اکثر قریب به اتفاق افرادی که سریال رو دیدن خلاف نظر شما رو دارن.من دانشگاه آزاد درس می خونم و اتفاقا اونجا تفکرات سیاسی و فرهنگی مختلفی هست
تا بحث قلب یخی پیش میاد دختر و پسر میگن عجب چیزی ساختن :27:

فکر کنم به اندازه کافی هم سواد داریم که بفهمیم دروغ به خوردمون دادن یا نه.وقتی ربط داره و اونها در فیلم خودشون استفاده میکنن نظرات شما مسخره و بی محتواست

بله شما می تونی بگی روند سریال خوب نیست یا تقلید از فلان سریال بوده.حالا اینکه چقدر این نقد وارده یه بحث دیگس و البته نظر شما محترم

اما وقتی میدونی کاملا اون موضوع اسکناس و معبد سلیمان و .... با هم مرتبط هستند ، و میای چیز دیگه میگی اسمش میشه ...

امیدوارم منطقی به قضایا نگاه کنید ....

armin_punisher6
29-09-2010, 12:26
بابا اینققدر با هم کل کل نکنین.سریال به این قشنگی چرا اینقدر ازش انتقاد میکنین.کسی از قسمت 8 خبری نداره؟یه سریالشم یه سایت درست و حسابی نداره که آدم بفهمه.

Lt.Ali
29-09-2010, 16:07
بابا اینققدر با هم کل کل نکنین.سریال به این قشنگی چرا اینقدر ازش انتقاد میکنین.کسی از قسمت 8 خبری نداره؟یه سریالشم یه سایت درست و حسابی نداره که آدم بفهمه.
نکته خوبـی اشاره کردی ؛ سایت نداره !؟ :20:

genius_islamic
29-09-2010, 22:45
سلام
نمیدونم چرا بعضی ها کاسشون از نویسنده و کارگردان داغ تره اون سریال های درجه ی یک دنیا را هم مردم نقد میکنند اینا که کشک هم نیستند
به نظر من باید ادم انتقاد پذیر باشه این که میگیم کپی هست خب هست دیگه طرف سریال فرار از زندان را دیده بعد از جاهایی که خوشش اومده و یکم از اصل موضوع را کپی کرده و داستان را شاخه برگ داده
اینکه میگیم بیخودی قسمت 7 دو تا دانشجو میان که خودشون اخر بی حجابی اند و مخ پسر مردم را میزنن و مخ مرد شوهر دار را میزنند بعد تازه میان دلشون واسه فرهنگ سازی و اینا میسوزه و تاه بعد خودشون را نخبه میدونند و همدیگر را تایید میکنند نمیدونم چی بگم به شعور من که توهین شد
بابا میخوای یکی را سرکوپ کنی از راهش نه اینجوری

mohammadirani
29-09-2010, 23:45
قسمت هشتم تاخیر خورده؟ هنوز نیومده؟

fandak
30-09-2010, 09:31
قسمت هشتم تاخیر خورده؟ هنوز نیومده؟
مراحل فنی قسمت هشتم سریال «قلب یخی» به پایان رسیده‌ است و این قسمت از سریال محمد حسین لطیفی شنبه هفته‌ آینده توزیع می‌شود.

ایسنا

armin_punisher6
30-09-2010, 10:02
کسی میدونه که این سریال هنوز داره هر هفته ساخته میشه یا کارش تموم شده؟
یه سوال دیگه اینکه این سریال کلا چند قسمته؟

fandak
30-09-2010, 10:36
کسی میدونه که این سریال هنوز داره هر هفته ساخته میشه یا کارش تموم شده؟
یه سوال دیگه اینکه این سریال کلا چند قسمته؟
قسمت ها : در 3 فصل 12 قسمتی قراره ساخته باشه . که این الان فصل اول هست

فیلمبرداری قسمت 12 از فصل اول هم چندی پیش تموم شد.

armin_punisher6
30-09-2010, 10:50
قسمت ها : در 3 فصل 12 قسمتی قراره ساخته باشه . که این الان فصل اول هست

فیلمبرداری قسمت 12 از فصل اول هم چندی پیش تموم شد.
یعنی مثل سریالهای خارجی بعد اتمام هر فصل یه مدت پخش نمیشه؟

pcforlife
01-10-2010, 00:23
حرف‌های الناز شاکردوست درباره «قلب یخی»

سینمای ما - «الناز شاکردوست» یکی از بازیگران این مجموعه که در حال حاضر چند فیلم سینمایی از جمله «فاصله»، «کارناوال مرگ» و «از ما بهترون» را در حال اکران دارد در گفتگویی با بیان اینکه چطور بازی در «قلب یخی» را پذیرفته، صحبت می کند. بخش‌هایی از این گفتگو که با شماره 58 مجله سینمای امروز انجام شده، بدین شرح است:

چطور شد که بازی در سریال قلب یخی را پذیرفتید؟
سریال «قلب یخی» دارای داستانی سینمایی است و حتی اگر بخواهیم تمامی قسمت‌های سریال را به هم پیوند بزنیم یک فیلم سینمایی ساخته می‌شود و حضور من در این سریال به این خاطر بود که می خواستم کارهای چند قسمتی را تجربه کنم که سریال «قلب یخی» تجربه خوبی برای من بود.

آیا می‌خواهید با بازی در این سریال وارد عرصه سریال و تلویزیون شوید؟
نمی‌توان گفت برای ورود به تلویزیون البته بگویم که برخی از فیلم‌های من در تلویزیون نمایش داده شده است پس من در تلویزیون هم حضور داشتم (با خنده) ولی خب اگر سریال های جالبی برای نمایش خانگی ساخته شود بازی خواهم کرد.

shutdown
01-10-2010, 18:54
من خيلي اين سريال رو دوست دارم...و كاري به اين هم ندارم كه تقليد از كسي هست يا نه...چون تقليد رو بد نميدونم...ادم از كسي الگو بگيره بده؟؟؟
اينها با ديدن نكات موفق چندين سريال يك موضوع خوب و جذاب رو پديد اوردن و الان هم طرفدار زياد داره...كاري هم به اين ندارم كه از كي طرفداري ميكنه و كي رو سركوب...كافيه به عقلتون رجوع كنيد...مثلا حرفهاش راجع به فارسي1....واقعا منطقي بوده...و حرف هاي ديگش....بعد تز مدت ها هم وطنانمون يك سريال موفق و با داستاني جذاب ساختن....به جاي اينكه تشويق كنيد...مياد ميگيد اين ها از فلان سريال تقليد كردن...با اين كارهاتون شديدا داريد به سينما و فيلم سازي كمك ميكنيد!!!تبريك واقعا:41:
اگه هم انتقادي داريد منطقي بحث كنيد....مثلا به اين دلايل سريال قلب يخي بده...اگه نظرتون منطقي باشه مطمئنا بچه ها قبول ميكنن...چون هر كسي يك نظري داره...

mohammadirani
03-10-2010, 21:28
این هفته هم پخش نمیشه؟

bess0098
04-10-2010, 00:30
من تا قسمت 7 دیدم اعصاب خورد شد همش یکسره یه سکانس رو که نشون میده برمیگرده عقب ماجرای قبلش رو نشون میده ...
آخه یه بار ... دوبار... تو همه قسمت هاش میخواد این کارو انجام بده...اگه همش اینجوری باشه من دیگه نگاه نمی کنم...

mahdy2021
04-10-2010, 01:00
من تا قسمت 7 دیدم اعصاب خورد شد همش یکسره یه سکانس رو که نشون میده برمیگرده عقب ماجرای قبلش رو نشون میده ...
آخه یه بار ... دوبار... تو همه قسمت هاش میخواد این کارو انجام بده...اگه همش اینجوری باشه من دیگه نگاه نمی کنم...
خوب چندین سریال معروف غربی این روش رو از چند سال قبل شروع کردن برای پیچیده و جذاب تر کردن سریال

اگر اشتباه نکنم فصل 3 لاست به بعد که گذشته و حال و آینده واقعا تشخیصش سخت میشد.روی هم رفته در 5-6 زمان مختلف جلو و عقب می رفت

pcforlife
04-10-2010, 11:25
گروه تولید سریال برای دستمزد تمام بازیگران به توافق رسیدند
تغییر بازیگران مجموعه "قلب یخی" تکذیب شد

سینمای ما - مدیر بین الملل و تامین برنامه موسسه تصویر دنیای هنر، خبر تغییر بازیگران فصل دوم مجموعه "قلب یخی" محمد حسین لطیفی را تکذیب کرد. ذوالفقاریان مدیر تامین برنامه و بین‌الملل تصویر دنیای هنر در این ارتباط گفت: تغییر بازیگران این مجموعه برای فصل دوم صحت ندارد. ما با تمامی بازیگران به توافق رسیده‌ایم و بحث دستمزد بالای آنها را نیز تکذیب می‌کنم.
وی افزود: هم اکنون گروه تولید مشغول تدارک آغاز تصویربرداری فصل دوم این مجموعه هستند و با برنامه ریزیهای انجام شده، یک ماه دیگر این بخش کلید می‌خورد. هم اکنون حامد عنقا مشغول بازنویسی فیلمنامه فصل دوم است.
در مجموعه "قلب یخی" که محصول تصویر دنیای هنر است حمید فرخ‌نژاد، حمید گودرزی، الناز شاکردوست، نسرین مقانلو، مهراوه شریفی‌نیا، آشا محرابی، سامیه لک، سیدمهرداد ضیائی، علیرضا کمالی، لیدا عباسی، حسین یاری و امین حیایی بازی می‌کنند.
در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: دختری در یک مزون زنانه کار می‌کند ربوده می‌شود، پرنگ و در یک درگیری به زندان می‌افتد، شیوا وکالت قاتلی که زن و فرزندش را به قتل رسانده را برعهده می‌گیرد، در این میان جنازه دختر دیگری به نام چیستا یافت می‌شود و... تهیه‌کنندگی "قلب یخی" برعهده سید کمال طباطبایی است.
لینک خبر:

armin_punisher6
04-10-2010, 11:34
بابا این قسمت 8 چی شد چرا نیومد؟این شهادت هم دیگه بهنونه شده ها.مرده 1000 سال پیش مرده ما نمیتوینم یه سریال ببینیم.آخه کجای دنیا اینطوریه؟

F l o w e r
04-10-2010, 12:34
قسمت 8 کی میاااااااااااد؟:19:

fandak
04-10-2010, 13:29
فکر می کنم فردا بیاد . البته مطمئن نیستم

sadegh_f70
05-10-2010, 11:48
سلام دوستان کسی خبر نداره که کی قسمت 8میاد توبازار فکر کنم 2هفته ای هست که دیر کرده:19:

fandak
05-10-2010, 15:15
گفته می شه که روز چهارشنبه قراره قسمت 8 پخش بشه .

armin_punisher6
05-10-2010, 15:22
دیگه واقعا مسخره کردن.همون حقشونه که همه بریم دانلود کنیم تا آدم بشن.من که دیگه نه قسمتاشو میخرم و نه به کسی میگم بخره.خودم دانلود میکنم به همه هم میدم.

Lt.Ali
05-10-2010, 23:25
فکـر کنم دیگـه نمیاد ؛ سریالـی که از خودش یه سایت نداشته باشـه همینـه دیگـه ! :27:

Tarannom_
06-10-2010, 04:56
خیلی ها میگن توقیف شده...ولی فکر نمی کنم با اون همه شعاری که تو قسمت هفت بود دیگه جای توقیفی داشته باشه...تو خبرگزاری زده فردا میاد...
اگه این داستانای مربوط به توقیف درست باشه، لابد از این به بعد سریال برای جلب رضایت ارشاد، خط داستانیش کاملا تغییر می کنه و سفارشی میشه!!

fandak
06-10-2010, 08:22
دیروز من هم که داشتم قهوه تلخ رو می خریدم از فروشنده پرسیدم قلب یخی کی می آد گفت فردا ( یعنی امروز ) . ببینیم چی می شه

fandak
06-10-2010, 12:11
قسمت 8 (قلب یخی 8) این سریال در تاریخ 14/7/89 در سراسر کشور با تیراژ گسترده آغاز می شود.

متأسفانه در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر ایجاد اختلال در روند ارائه و توزیع سریال قلب یخی منتشر شده است. شرکت تصویر دنیای هنر این شایعات را قویاً رد کرده و اعلام می کند که ارائه این سریال محبوب بدون هیچ مشکلی با برنامه ریزی قبلی ادامه داشته و قسمت 8 (قلب یخی 8) این سریال در تاریخ 14/7/89 در سراسر کشور با تیراژ گسترده آغاز می شود.
با تشکر از صبر و حوصله شما مخاطبان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع :

mahdy2021
06-10-2010, 12:57
من بر خلاف دوستان فکر می کنم سازندگان این سریال خیلی هوشمندانه توزیع رو به تاخیر انداختن
تو این 2 هفته که به موقع توزیع نشد خیلی تب قلب یخی بالا گرفته.باورم نمیشه که اینهمه داره طرفدار پیدا میکنه

حاضرم شرط ببندم در مجموع فروشش از قهوه تلخ بیشتر هم میشه.اگر نشد واقعا باید بگیم بد شانسه

fandak
06-10-2010, 13:12
من بر خلاف دوستان فکر می کنم سازندگان این سریال خیلی هوشمندانه توزیع رو به تاخیر انداختن
تو این 2 هفته که به موقع توزیع نشد خیلی تب قلب یخی بالا گرفته.باورم نمیشه که اینهمه داره طرفدار پیدا میکنه

حاضرم شرط ببندم در مجموع فروشش از قهوه تلخ بیشتر هم میشه.اگر نشد واقعا باید بگیم بد شانسه
قهوه تلخ مطمئنا فروشش بیشتر از قلب یخیه .

مردم الان به خنده زیاد احتیاج دارن تا ....

fandak
06-10-2010, 13:41
بالاخره قسمت 8 اومد

Lt.Ali
06-10-2010, 19:40
دیروز من هم که داشتم قهوه تلخ رو می خریدم از فروشنده پرسیدم قلب یخی کی می آد گفت فردا ( یعنی امروز ) . ببینیم چی می شه

به من گفت هیچ وقت :دی

بالاخره قسمت 8 اومد

مطمئـن هستید ؛ من صبح رفتم نبود !

fandak
06-10-2010, 20:05
این قسمت ( 8 ) اصلا خوب نبود . همش صحبت بین دو بازیگر

F l o w e r
06-10-2010, 21:15
منم قسمت 8 رو دیدم...:13:اصلا خوشم نیمد..

Tarannom_
06-10-2010, 22:21
به نظر منم قسمت 8 بیخود بود...فقط همون قسمتای 4-5 بیننده جذب می کرد، که البته از صدقه سری کپی برداری بود!

bess0098
06-10-2010, 23:11
من تا قمست 7 دیدم ولی دیگه نگاه نمی کنم این همه منتظر باشی برای هر قسمت 1200 تومن هم بدی ، بعد ببینی اخرشو بد تموم کنند زور داره والا ..........

sinasalar2007
08-10-2010, 19:45
من تا قسمت پنجشو دیدم ! سریال جالبیه ، یه بنده خدایی ازش تعریف کرد ما هم رفتیم دو سه هفته پیش از قسمت یک تا پنجشو خریدیم.
این تاپیک هم داشتم مرور میکردم که دیدم یه عده ای گفتن این سریال از بعضی سریال های خارجی کپی کرده ! اصولا وقتی ما میبینیم که یه ادمی موفقه ما چی کار می کنیم ؟ میریم دنبال طرف ببینیم از کجا به این جا رسیده ، حالا اینا زحمت کشیدن کپی کردن ( کپیش همچین ناشیانه نبود) امیدواریم اخرش هم مثل سریال های خارجی جالب تموم بشه(نه این که این دو تا وکیل ها با هم ازدواج کنن :2: )
بالاخره ما هم باید از یه جایی شروع میکردیم دیگه ! اینا از کپی کردن شروع کردن تا ببینیم در اینده به کجا میرسن

The master
08-10-2010, 21:48
به نظر من هم سریال خوبی مخصوصا درباره موضوعی که اطلاعاتی در جامعه دربارش نسبتا کم هست بحث میکنه!!!
البته بعضیجاهاش خیلی ضعیف و با بی دقتی کار شده که توی همون نگاه اول به چشم میاد!!!اما بازم خوبه!!!

توی این چند صفحه دیدم بعضی دوستان انگار دارنند ناز می کنند آقا دوست نداری بخری لازم نیست 50 بار بیای اینجا علام عمومی کنی!!!
یه چیز دیگه هم اینکه مد شده توی جامعه هر کی راجع این مسائل صحبت می کنه می گنند معلومه نونش از...زورش کردنند و....
البته این هم از آثار روشنفکری توی ایرانه دیگه!!!:31:

Lt.Ali
08-10-2010, 22:28
کلا" همـه چی به هم ربط داره ( نقطـه ضعـف ) ؛ قسمت 8 اوج ربط های بی ربط بود ! :20:

mahdy2021
08-10-2010, 22:48
من تا قسمت پنجشو دیدم ! سریال جالبیه ، یه بنده خدایی ازش تعریف کرد ما هم رفتیم دو سه هفته پیش از قسمت یک تا پنجشو خریدیم.
این تاپیک هم داشتم مرور میکردم که دیدم یه عده ای گفتن این سریال از بعضی سریال های خارجی کپی کرده ! اصولا وقتی ما میبینیم که یه ادمی موفقه ما چی کار می کنیم ؟ میریم دنبال طرف ببینیم از کجا به این جا رسیده ، حالا اینا زحمت کشیدن کپی کردن ( کپیش همچین ناشیانه نبود) امیدواریم اخرش هم مثل سریال های خارجی جالب تموم بشه(نه این که این دو تا وکیل ها با هم ازدواج کنن :2: )
بالاخره ما هم باید از یه جایی شروع میکردیم دیگه ! اینا از کپی کردن شروع کردن تا ببینیم در اینده به کجا میرسن
اصولا بعضی از ما ایرانیا همش میگیم ( نباید چرخ رو دوباره اختراع کرد ) و نیازی به تکرار تحقیقات و دستاوردهای دیگران نیست. اما وقتی از یک روش خوب در سریالهای غربی کپی برداری می شود ، بزرگترین نقطع ضعف باز همین است :18:

در نظر این افراد : مرغ همسایه غازه

tik-tak
16-10-2010, 00:56
امروز دیدم این سریال رو توی ماه-واره تبلیغ میکرد قراره روز های زوج بذاره ؟ فکرکنم کانال imn بود که البته از سر شبی فطع شد . کسی فر-کانس این کانال رو داره ؟

e.s.e.t
16-10-2010, 16:55
از قسمت 9 خبری نیست؟

nafe-bandar
16-10-2010, 18:32
نمی دونم نمی خوام ادعا کنم که خیلی سنماییم و فیلم حالیمه
ولی فلش بک تا این حد و درست کردن معما تا قسمت هشتم (هر دفعه یه معمای جدید) کیفیت فیلم رو پایین می بره!
و البته سطح سنی بیننده هم بالاتر می بره!
پسر داییم 11 سالش بود نگاه می کرد
هر دقیقه میپرسید که این طرف مرده اینجا چیکار می کنه؟ زنده شده؟ ایران هم فیلم تخیلی میسازه؟!
فلش جالبه نه تا این حد!
فقط سردرگمی ایجاد می کنه اینطوری!

موفق باشید!

fandak
16-10-2010, 19:44
البته اون پسر داييت 11 سالشه . هنوز فكر و عقلش ناپخته است

aliani
16-10-2010, 23:02
اینکه میگیم بیخودی قسمت 7 دو تا دانشجو میان که خودشون اخر بی حجابی اند و مخ پسر مردم را میزنن و مخ مرد شوهر دار را میزنند بعد تازه میان دلشون واسه فرهنگ سازی و اینا میسوزه و تاه بعد خودشون را نخبه میدونند و همدیگر را تایید میکنند نمیدونم چی بگم به شعور من که توهین شد
بابا میخوای یکی را سرکوپ کنی از راهش نه اینجوری

خوبی شما ؟
اصلا شما از کجا میدونی همین پیام سریال نباشه ؟! که یه سری آدم که خودشون اهل خیانت و فساد و اینجور چیزا هستند نگران رواج اینجور مسائلند ؟ شما داری با دید منفی خودت یه کاری میکنی سریال به شعورت توهین کنه !

nafe-bandar
16-10-2010, 23:02
و البته سطح سنی بیننده هم بالاتر می بره!اینم عرض کردم محدودیت سن داره!!
انصافا اگه می گفتن مثلا بالای 14 فروشش ضربدر2 می شد!!:27::27:

The master
18-10-2010, 18:41
این بی برنامگی توی بخش واقعا اعصاب خور می کنه!!
اگر روزی بنده قلب یخی رو 4 شنبه به موقع و یا قهوه تلخ رو شنبه ببینم بسی تعجب می کنم!!!!:41:

mahdy2021
19-10-2010, 01:47
آقا قسمت جدید اومد خبر بدید

dehtoday
23-10-2010, 19:18
خبري از قسمت 9 نشد ؟!!

molaali
23-10-2010, 19:31
اميدوارم سوال هام تكراري نباشند: قيمت هر قسمت چقدره؟ و كلاً چند قسمته؟
ممنون.

ahriman323
23-10-2010, 19:35
خبري از قسمت 9 نشد ؟!!

قسمت 9 امروز امده...