PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : MP3 PLAYER SPORT

Mahdi/s
15-07-2010, 15:15
سلام...چند روزیه تبلیغات یه پلیر جدید رو توی سایت ها میبینم....عکساشو براتون میزارم...من خودم هنوز ندیدمش..اما توی سایت که تعریفشو زیاد کرده حالا الکی تعریف کرده یا به همین خوبی هست...
بعد همچین خیلی سوسولیه..:31:....بدرد بخور هست یا نه...بعید میدونم کنترل داشته باشه...بخواییم بزنیم ترک بعدی که باید هی از گوشت در بیاری.؟؟
....قیمتش هم همینی هست که توی سایت دیدم یا کمتر هم هست..؟؟
درکل اگه کسی داشته و استفاده کرده یه اطلاعاتی بده....منم هرچی که تو تبلیغاتش بود رو میزارم ببینید الکیه هست یا نه واقعیه..

یه گیف هم ازش دیدم که طرف قشنگ خمش کرده بود....

=============
قيمت: ۶۵۰۰۰ تومان

.MP3 PLAYER SPORT
-کیفیت و خروجی فوق العاده بالای صدا ، نشنیدن صدای اطراف و ایجاد فضای مجازی در گوش
-وزن سبک و جنس نرم و مقاوم
-هدفن سر خود و عدم نیاز به سیم های اضافی
-خارج نشدن هدفن از گوش در هنگام ورزش و فعالیت های فیزیکی
-2 گیگا بایت حافظه ی داخلی
-شارژ وتبادل اطلاعات توسط USB2 کامپیوتر
-کارکرد هر بار شارژ تا 5 ساعت بصورت مداوم
-پخش فرمت های MP3-WMA-WMV
-سازگاری با هر نوع ویندوز وسیستم عامل
-کلیدهای کامل ولوم و مالتی مدیا در روی دستگاه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rappix
16-07-2010, 11:22
تو این محدوده و همچین سبکی اگه میخوای میتونی ز سری w سونی استفاده بکنی که همین سبک هم هست و من خودمم باهاش تست انجام دادم راضی بودم و خوب میتونی از نمایندگی سونی هم بگیری ... !

peaceful1
16-07-2010, 11:28
این یک پلیر جالب بازار مشترک هستش نه بیشتر نه کمتر.
دوست داری بگیر, (اگه احساس میکنی به کارت میاد.)

Mahdi/s
17-07-2010, 11:02
تو این محدوده و همچین سبکی اگه میخوای میتونی ز سری w سونی استفاده بکنی که همین سبک هم هست و من خودمم باهاش تست انجام دادم راضی بودم و خوب میتونی از نمایندگی سونی هم بگیری ... !ممنون بابت توضیحات...اطلاعتی میدی درباره اش....اگه عکس هم باشه بهتره...

این یک پلیر جالب بازار مشترک هستش نه بیشتر نه کمتر.
دوست داری بگیر, (اگه احساس میکنی به کارت میاد.) نه منظورم این بود که تعریفایی که ازش کرده درسته یا نه الکیه...بعد حالا اصلا به درد بخور هست....

peaceful1
17-07-2010, 12:25
ممنون بابت توضیحات...اطلاعتی میدی درباره اش....اگه عکس هم باشه بهتره...
نه منظورم این بود که تعریفایی که ازش کرده درسته یا نه الکیه...بعد حالا اصلا به درد بخور هست....

اصولا دو نوع خوب و بد داریم:
1) خوب و بد از جنبه کیفیت:
که تو این باره به درد نمیخوره و اصلا این پلیر توصیه نمیشه.
2)یک استاندارد دیگه هست که کدوم بدردم میخوره و ازش خوشم میاد اصلا مارک و مدل و کیفیت امکانات برام مهم نیست ملاک های خودم رو دارم و هر کی هر چی بگه قبول هم کنم باز ته دلم ملاک های خودم رو لحلظ میکنم.(طرز خرید ایرانی وار) که عموما استدلال ها گاهی نقیض هم میشن. که با این شرایط اگه احساس میکنی چیز جالبی هست و خوشت میاد .....