PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سئوال

landscape
15-07-2010, 14:05
سلام به دوستان عزیز...

یکی از دوستانم برای دیدن فیلم (تاکید میکنم فقط فیلم) میخواد یه لپ تاپ معمولی با قیمت ارزون، بگیره...بعد با من که صحبت کرد من یادم اومد که یه دستگاههایی دیدم که مثل یه لپ تاپ کوچیک که به جای صفحه کیبرد جای سی دی(دی وی دی ) خورش هست و خیلی هم جمع و جوره..بعد دوستم خیلی مشتاق شد که ببینه این چیه....حالا میخوام بدونم که این دستگاه اصلا اسمش چیه؟؟چه مارکایی داره؟؟ اصلا کیفیت چطوره؟؟قیمتش؟؟ و خلاصه هر چی که در این مورد به ذهنتون میرسه رو ممنون میشم بگید..

با تشکر.

solo8
29-09-2010, 22:53
اونا لپ تاپ نیست.dvd player هایی هستند که صفحه نمایش دارن.میتونی تو اینترنت سرچ کنی.مدل های مختلفی تو بازار هست.(چینی هم هست که فراوونه و خیلی خیلی ارزونه).

S3aman
29-09-2010, 23:01
اونها که نهایت 10 اینج بیشتر نیست ببینید اگر به این سایز راضی هست با 200 تومن فکر کنم بتونه بخره.

bess0098
29-09-2010, 23:21
سلام
اون dvd player مارشال هستند و شارژی،مسافرتی هستند من یک مدلشو150تومن دیدم

alireza1411
29-09-2010, 23:48
لپ تاپ بهتره ها !!!! این دی وی دی پلیر ها هزار جور مشکل داره. مثلا فیلم ریپ شده با زیرنویس فارسی بخوای پپخش کنی هزار جور مشکل داره. همون لپ تاپ ارزون بخری خیلی بهتره. قدرت پخش هم بالاتره و میتونه تا حدی فیل اچ دی هم باز کنه و تیک نزنه. این فیلهای فشرده شده ی اچ دی سی پی یوی بالا میخواد. با سی پی یوی دی وی دی پلیر نمیشه استفاده کرد.

peaceful1
30-09-2010, 00:01
ببخشید مزاحم دوستان میشم شرمنده ولی اصلا پست های عزیزان به تاپیک هماهنگی نداره
باز هم شرمنده

bess0098
30-09-2010, 12:58
لپ تاپ بهتره ها !!!! این دی وی دی پلیر ها هزار جور مشکل داره. مثلا فیلم ریپ شده با زیرنویس فارسی بخوای پپخش کنی هزار جور مشکل داره. همون لپ تاپ ارزون بخری خیلی بهتره. قدرت پخش هم بالاتره و میتونه تا حدی فیل اچ دی هم باز کنه و تیک نزنه. این فیلهای فشرده شده ی اچ دی سی پی یوی بالا میخواد. با سی پی یوی دی وی دی پلیر نمیشه استفاده کرد.
من هم با نظر دوستون موافقم اگه واقعا فقط برای فیلم دیدن می خواهید استفاده کنید، از لپ تاپ های ایسر استفاده کنیدکه قیمت کمتری از سایر برند ها داره ونیازتون براورده می کنه... :8: