PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود اتوماتیک با orbit

H A M A S
14-07-2010, 19:03
سلام
توی اوربیت باید چه چیزی رو تنظیمی کنی که هنگام کلیک رو لینک ها در اپرا(10.60) دانلود بوسیله اوربیت اتوماتیک اغاز شود

EXTREME
14-07-2010, 19:14
فکر کنم اینکارو میشه فقط در فایر فاکس انجام داد شما برای استفاده اربیت باید لینک رو توش کپی کنید و دانلود کنید

Dew Drop
14-07-2010, 20:18
سلام
از منوی tools نرم افزار اربیت برین به قسمت perferences اون رو باز کنید بعد تو ستون سمت چپ گزینه monitoring رو انتخاب کنید بعد قسمت پایین یعنی browsing integration مرورگر مورد نظرتون رو تیک بزنید و ok کنید.

H A M A S
14-07-2010, 22:17
سلام
از منوی tools نرم افزار اربیت برین به قسمت perferences اون رو باز کنید بعد تو ستون سمت چپ گزینه monitoring رو انتخاب کنید بعد قسمت پایین یعنی browsing integration مرورگر مورد نظرتون رو تیک بزنید و ok کنید.

متشکر...
برای اینکه به صورت صف فایل ها رو دانلو کنیم باید چکار کینم؟( هنگامی کهbatch دانلود آدرس url رو میدم خطا میگره)

برای دانلود شبانه چه طور اتوماتیک به برنامه اینترنت وصل میشه؟

هنگام قطع اتصال از نت دوباره بهش وصل بشه؟؟

ببخشید که زیاد شد

Dew Drop
15-07-2010, 11:32
من خيلي وقته از اربيت استفاده نمي كنم ولي فكر ميكنم راهش اين بود كه از منوي file گزينه enter new url رو باز كنيد بعد تو قسمت url لينك تون رو بزاريد بعد از قسمت more بريد قسمت start گزينه schedule رو تيك بزنيد و اون رو باز كنيد بعد از اونجا زمان شروع دانلود رو بزاريد و ok كنيد.

Amin.P30
15-07-2010, 11:37
من خیلی با اربیت خیلی کار کردم.
فقط سیستمت اگه XP روش نصبه. اگه هنگ کنه و خودت ریسیت کنیش احتمال اینکه اربیت بعد از ریسیت همه چی رو پاک کنه خیلی زیاده.
برا من 2 بار اینطوری شد و 4 گیگم پرید.
بهتره از ای دی ام استفاده کنی.

H A M A S
16-07-2010, 08:21
من خیلی با اربیت خیلی کار کردم.
فقط سیستمت اگه XP روش نصبه. اگه هنگ کنه و خودت ریسیت کنیش احتمال اینکه اربیت بعد از ریسیت همه چی رو پاک کنه خیلی زیاده.
برا من 2 بار اینطوری شد و 4 گیگم پرید.
بهتره از ای دی ام استفاده کنی.

متشکر

اما من از سون استفاده میکنم و الان هم جدیدترین نسخه اوربیت نصب کردم

چندین بار با idm تستش کردم
سرعتش خیلی بیشتره