PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید ارزونترین گوشی فقط بره اینترنت شیرینگ

Arashdn
14-07-2010, 13:24
سلام
من میخوام یه گوشی بگیرم
1- اصل کاری که قراره بکنه اینه که اینترنت ایرانسل رو بگیره و بده به کامپیوتر
2- حتما و حتما EDGE داشته باشی
3 ارزون بودن هم ملاک اصلیه

و اینکه بعد یه خورده کار تبدیل به کوره نشه (فرض کنید کامیپوتر شدیدا چندین ساعت با سرعت 20 دانلود کنه گوشی اتیش نگیره)

اگه وایفای هم داشته باشه که چه بهتر نداشت هم اصلا مهم نیست
فقط سرعت جی پی ار اس و ای دی جی ای ایش باید عالی باشه و قشنگ کار بده و بعدش هم قیمتش کمترین باشه

ممنون

roteal2007
14-07-2010, 13:40
سلام
من میخوام یه گوشی بگیرم
1- اصل کاری که قراره بکنه اینه که اینترنت ایرانسل رو بگیره و بده به کامپیوتر
2- حتما و حتما EDGE داشته باشی
3 ارزون بودن هم ملاک اصلیه

و اینکه بعد یه خورده کار تبدیل به کوره نشه (فرض کنید کامیپوتر شدیدا چندین ساعت با سرعت 20 دانلود کنه گوشی اتیش نگیره)

اگه وایفای هم داشته باشه که چه بهتر نداشت هم اصلا مهم نیست
فقط سرعت جی پی ار اس و ای دی جی ای ایش باید عالی باشه و قشنگ کار بده و بعدش هم قیمتش کمترین باشه

ممنون

سامسونگ e250 حدود 50 تومن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hoha881
14-07-2010, 14:08
اگه واسه این میخوای که بهتره adsl بگیری هم سرعتش بیشتره هم تلفون اشغال نیست.فکر کنم با 80 تا 100 تومن هم بتونی راش بندازی.
قیمت اینترنتش هم فکر کنم ارزونتر باشه و بعضیاشون شب تا صبح مجانی هستن .

Vamp!r3
14-07-2010, 14:17
یه گوشی هست C3 نوکیا......نمیدونم اومده توی ایران یا نه ولی همون چیزی که شما میخواید.......قیمت تقریبیش توی 90 یورو گفته شده و GPRS و EDGE هم هر کلاس 32 هستن و دارای WIFI نیز میباشد.........

لینک مشخصاتش توی GSMArena :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashdn
14-07-2010, 14:32
اگه واسه این میخوای که بهتره adsl بگیری هم سرعتش بیشتره هم تلفون اشغال نیست.فکر کنم با 80 تا 100 تومن هم بتونی راش بندازی.
قیمت اینترنتش هم فکر کنم ارزونتر باشه و بعضیاشون شب تا صبح مجانی هستن .
جایی که میرم دایال آپ نداره ، شما میگی ادسل؟؟؟
حتی اینترنت همراه اول هم نیست
فقط ایرانسل

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

سامسونگ e250 حدود 50 تومن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این مگه سیم کامپیوتر داره؟؟؟ چه برسه به اینترنت شیرینگ

یه گوشی هست C3 نوکیا......نمیدونم اومده توی ایران یا نه ولی همون چیزی که شما میخواید.......قیمت تقریبیش توی 90 یورو گفته شده و GPRS و EDGE هم هر کلاس 32 هستن و دارای WIFI نیز میباشد.........
خیلی پهن و ناجوره ...

maziarzar
14-07-2010, 14:48
ال جي GU230
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashdn
14-07-2010, 15:48
ال جي GU230
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مطمعنید این میتونه اینترنت کامیپوتر رو تامین کنه؟

roteal2007
14-07-2010, 16:07
مطمعنید این میتونه اینترنت کامیپوتر رو تامین کنه؟

برادر من از قدیم گفتن مفتی کوفتی..... بچه ها تو کلوپ اینترنت و شبکه e250 رو وصل کرده بودند شما میخوای یه سری هم اونجا بزن....جوینده==یابنده.

Arashdn
14-07-2010, 16:33
برادر من از قدیم گفتن مفتی کوفتی..... بچه ها تو کلوپ اینترنت و شبکه e250 رو وصل کرده بودند شما میخوای یه سری هم اونجا بزن....جوینده==یابنده.
پیداش نکردم

Arashdn
14-07-2010, 16:39
پیداش نکردم