PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمان لاغری - راه های افزایش وزن

صفحه ها : 1 2 3 [4]

laxer
18-04-2014, 19:52
منظور شما از چاقی چیه؟

افزایش چربی بدن؟
یا
افزایش حجم ماهیچه ای؟

در کل خوردن برنج در هر دو مورد کاملا" موثر هست و روی کل بدن تاثیر میزاره.

FansPitbull
18-04-2014, 22:12
منظور شما از چاقی چیه؟

افزایش چربی بدن؟
یا
افزایش حجم ماهیچه ای؟

در کل خوردن برنج در هر دو مورد کاملا" موثر هست و روی کل بدن تاثیر میزاره.
منظورم اينه كه بدنم از استخوني در بياد.مثلا از كردن تا بدن از جوب كبريتي در بياد.حالا نميدونم بهش ميكن حجم يا جربي.فقط از بوست و استخوني در بيام. دوستان كلمه p و ch ندارم كيبرد عربي هست

reza4024
18-04-2014, 23:22
اقا تشکر فراواننننننننننننن.واقعا بهترین پاسخ دادی..من منتظر بودم یکی مثل شما یه اینطور حرفی بزنه..اصلا به فکر خودمم نرسیده بود که شنا بهتره توی این سن تا بدن سازی...خیلی ها میگن بدن سازی..ولی واقعا شنا یه چیز دیگست..چند نفر میشناسم که میرفت شنا و الان بدنش خیلی عالیه..اتفاقا شنا هم برای من دسترسیش خیلی راحت تره..هر روز میتونم برم!فقط یه سوال.. برای مثال سر شونه ها و گردن کمی فرم میگیره؟ از لاغری در بیاد؟ منظور فرم بگیره یعنی کمی از استخونی در بیاد

خواهش میکنم
وقتی میگن شنا جز سه ورزش اول برای تناسب هستش یعنی همه ماهیچه ها (سرشون و سرکولی هم که گفتین آره)
یه پیام خصوصی هم دادین مبنی بر اینکه چرا با نمک نباید خورد سیب زمینیو که اینجا جواب میدم تا دوستان هم استفاده کنن
نمک باعث میشه سیب زمینی و تخم مرغ جذب نشن همونجور که آهن و کلسیم همدیگه رو دفع میکنن(واسه این میگن با شیر قرص آهن نخورین) یا ویتامین D باعث جذب بیشتر کلسیم میشه
واسه این سیب زمینی و تخم مرغ رو بدون نمک بخورین با فلفل هم نخورین چون فلفل چربی سوز هستش
حالا که اصرار داری با مخلفات نوش جان کنی با سس مایونز بخور که چربیش بالاست :n02:

در ضمن هربار بعد از استخر از شامپو بدن و ژل شست و شو صورت استفاده کن . دیدم که میگما :n06:

DrH.motasami
18-04-2014, 23:42
سلام و تشکر بابت مطالب

لاغری یا underweight عبارت است از bmi یا شاخص توده بدنی کمتر از 18.5
ابتدا از نظر تغذیه و سپس متابولیسم باید بررسی بشه.
غالبا بررسی عملکرد تیروئید توصیه میشه-در صورتی که علی رغم تغذیه مناسب بازم فرد UW باشه.
اگر اشتهای خوبی دارین و تغذیه مناسب اما همچنان از لاغری رنج میبرید حتما از منظر پزشکی بررسیش کنید.
برخی افراد هم فقط به دلیل رژیم و عادات غذایی اشتباه بازم لاغر می مانند.
اشتهای کم رو هم با متخصص اعصاب و روان بررسی کنید.
از مصرف داروهایی با عناوین گیاهی و طبیعی هم باید خودداری کنید چون اینها بی خطر نیستند.
مصرف کورتیکواستروئید(دگزا متازون) بشدت برای سلامتی مضر می باشد(+سیپروهپتادین)

laxer
18-04-2014, 23:56
لاغری معمولا" با تغییر اشتها و رژیم غذایی درمان میشه.
در بسیاری از مواقع حتی با اشتهای خوب و خوردن غذای زیاد باز به اون سایزی که میخواید نمیرسید که این معمولا" به خاطر بیماری هست. ( طیف زیادی از بیماری ها باعث لاغری و همچنین لاغر موندن میشن)

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-04-2014, 05:23
سلام .
این دوست مخلص هشداری بهتون میده , خیلی خیلی جدی بگیرینش :
اگر راهِ اشتباهِ استفاده از داروهایِ چاق کننده رو انتخاب کردین , حتماً 3 ماه یا 4 ماه یک بار و اگر بودجه شما کمه 6 ماه یک بار آزمایش تراکم استخوان بدین وگرنه بد جوری پشیمون میشین .
این داروها کار غده های بدن رو مختل میکنه و بدن شروع میکنه به کشیدنِ کلسیوم از سلولهای استخوانها .
باعث تشنگی زیاد و نوشیدن زیاد آب و اِحتِباس ( حبس شدن - جمع شدن ) آب در سلولها و بروز چاقی کاذب هم میشه و فرد میبینه چاق شده .
احتباس آب در سلولهای قلب میتونه باعث سکته قلبی بشه .
اگر سالم و چابک و زبر و زرنگ و پر نشاط هستین اما لاغر هستین , این داروها سلامتیتون رو ازتون میگیره و تبدیل میشین به یک آدم مریض و بی انرژی و مشتریِ دائم مطبها و بیمارستانها و آزمایشگاهها و داروخانه ها .
مبادا به خاطر چند کیلو آب و چربی سلامتیتون رو فدا کنین که بد جوری ضرر میکنین و پشیمون میشین .

بیشتر جوانانِ لاغر اما سالم , بعد از ازدواج وزنشون زیاد میشه . اگر هم نشد , نعمتی بزرگی دارند که باید قدرش رو بدونند
یکی از علائم بیماریهای خطرناک , ثابت نبودنِ وزن هست . یعنی بالا رفتن وزن و پائین اومدن وزن نشان از تغییر در کار مغز و غده ها و سلولها هست .
عاقل و خردمند و دوراندیش باشین , چیزهای باارزشتون رو ندین چیزهای بی ارزش و کم ارزش بگیرین . ضرر میکنین .

این هشدار رو در ذهنتون حـک کنین تا نقش ببنده و فراموش نشه .
هر جا هم یک فرد لاغر رو دیدین که گله داره از لاغریش این هشدار رو بهش بدین تا ثابت کنین شما دوستِ دانا هستین نه دشمن دانا یا دوست نادان .

t2download
24-04-2014, 20:32
سلام .
این دوست مخلص هشداری بهتون میده , خیلی خیلی جدی بگیرینش :
اگر راهِ اشتباهِ استفاده از داروهایِ چاق کننده رو انتخاب کردین , حتماً 3 ماه یا 4 ماه یک بار و اگر بودجه شما کمه 6 ماه یک بار آزمایش تراکم استخوان بدین وگرنه بد جوری پشیمون میشین .
این داروها کار غده های بدن رو مختل میکنه و بدن شروع میکنه به کشیدنِ کلسیوم از سلولهای استخوانها .
باعث تشنگی زیاد و نوشیدن زیاد آب و اِحتِباس ( حبس شدن - جمع شدن ) آب در سلولها و بروز چاقی کاذب هم میشه و فرد میبینه چاق شده .
احتباس آب در سلولهای قلب میتونه باعث سکته قلبی بشه .
اگر سالم و چابک و زبر و زرنگ و پر نشاط هستین اما لاغر هستین , این داروها سلامتیتون رو ازتون میگیره و تبدیل میشین به یک آدم مریض و بی انرژی و مشتریِ دائم مطبها و بیمارستانها و آزمایشگاهها و داروخانه ها .
مبادا به خاطر چند کیلو آب و چربی سلامتیتون رو فدا کنین که بد جوری ضرر میکنین و پشیمون میشین .

بیشتر جوانانِ لاغر اما سالم , بعد از ازدواج وزنشون زیاد میشه . اگر هم نشد , نعمتی بزرگی دارند که باید قدرش رو بدونند
یکی از علائم بیماریهای خطرناک , ثابت نبودنِ وزن هست . یعنی بالا رفتن وزن و پائین اومدن وزن نشان از تغییر در کار مغز و غده ها و سلولها هست .
عاقل و خردمند و دوراندیش باشین , چیزهای باارزشتون رو ندین چیزهای بی ارزش و کم ارزش بگیرین . ضرر میکنین .

این هشدار رو در ذهنتون حـک کنین تا نقش ببنده و فراموش نشه .
هر جا هم یک فرد لاغر رو دیدین که گله داره از لاغریش این هشدار رو بهش بدین تا ثابت کنین شما دوستِ دانا هستین نه دشمن دانا یا دوست نادان .
شما نفستون از جای گرم در میاد شما لاغر نبودی و تحقیر رو تجربه نکردی سر کار توی مدرسه توی دانشگاه و هر جا و حتی در انتخاب همسر حتی چاق شدن باعث بشه 1 ماه زنده باشم مهم نیست ....................

senaps
24-04-2014, 21:37

بنده این نعمت لاغری رو تا 400-500 هزار تومن میفروشم...

laxer
25-04-2014, 00:03
نه زیاد لاغر و نه زیاد چاق!
تناسب مخصوصا" در حجم بدنی خیلی مهم هست و مطمئنا" اگر خللی در اون ایجاد بشه باعث مشکلات روحی روانی میشه! ( حالا بگدریم از مشکلات بدنی)

اما چند توصیه به دوستان لاغر!:

1- غذا رو زیاد نجوید! ( و در صورت امکان اصلا" نجوید! ( مثل برنج)) ( این مورد تاثیر خیلی خیلی زیادی داره!)
2- بیشتر دنبال افزایش حجم ماهیچه ای برید تا افزایش حجم چربی بدن.( با افزایش بافت ماهیچه ای یه جورایی بدنتون حالت خوش فرم بودن بخودش میگیره و از این لاغری مفرط در میاید)
3- پودر و قرص چاقی به هیچ وجه مصرف نکنید.
4- اگر لاغری مزمن دارید حتما" یک آزمایش خون بدید و نتیجه رو نزد یک پزشک عمومی یا تخصصی ( فرقی نداره) ببرید. ( مشکلات تیروئید , دیابت و مشکلات روده ای و گوارشی در لاغری دخیل هستند)
5- از مصرف الکل برای چاقی بشدت پرهیز کنید. ( 100% پشیمون خواهید شد)
6- اگر مشکل روحی روانی دارید حتما" درمان اون رو در اولویت قرار بدید! ( مشکلات روحی و روانی و استرس مفرط ناثیر بسزای در تغذیه و لاغر موندن داره)
7- دارو های اشتها آور و تقویتی میتونه کمکی باشه برای چاق شدن. ( سیپروهپتادین میتونه یک داروی ایده آل با عوارض نسبتا" کم باشه)
8- یک خواب معمولی داشته باشید! ( کم خوابی باعث افزایش کورتیزول بدن میشه , کورتیزول هم که مانع ساخته شدن چربی و پروتئین و هم چنین مشکلات گوارشی میشه)
9- چاق شدن به نسبت لاغر شدن خیلی دیر اتفاق میفته پس نا امید نشید و دوره های درمانی خودتون رو به صورت کامل طی کنید. ( مینیموم 3 ماه)

آخرین مورد - در جریان چاق شدن حتما" مراقب سلامت خود باشید! ( این مورد رو جدی بگیرید چون من افراد زیادی رو دیدم که به خاطر چاق شدن دست به هر کاری زدند. ( مثلا" دوست بالا اقدام به فروش لاغری و همچنین دوست بالاتر یک ماه چاقی رو به عمری لاغری ترجیح داده))

دوستانی که علی رغم راهکار های مناسب هنوز به وزن و سایز ایده آل خودشون نرسیدند حتما" و حتما" به یک پزشک متخصص داخلی مراجعه کنند.
لاغری به هزار و یک دلیل اتفاق میوفته و گاهی این دلایل ممکنه مهلک باشند پس تایم طلایی رو از دست ندید و اگر مشکلی در روند متابولیسم شما هست بهتره زود تر درمان بشه

اکثر لاغری ها نه تنها نشانه سلامت نیستند بلکه نشان یک بیماری ثانویه هستند!
چاق شدن بعد از ازدواج بدلیل تغییر عادت غذایی تا حدی محتمل هست ولی از نظر پزشکی زیاد قابل توجه نیست. ( البته بجز تغییرات هورمونیک)

t2download
25-04-2014, 08:18
دوستان بیایید دست به دست هم پیش به سوی افزایش وزن رویم ایمان داشته باشید که میشود . من در این راه اگر بتوانم کمکی میکنم ..

سفارش مهم در تغذيه لاغرها

1) وعده های سه گانه اصلی را همانند قبل مصرف نمایید .

2) در اجرای دقیق میان وعده های موجود در برگه روبرو وفادار باشید .

3) دو ساعت قبل از وعده های سه گانه لب به هیچ غذایی نزنید .

4) بعد از ناهار وشام یک ماده شیرین بخورید "بهترین شیرینی خرما است".

5) در حالت استراحت ومشاهده تلوزیون آجیل را فراموش نکنید .

6) از خوردن غذاهای پر حجم وکم کالری خودداری کنید.

7) هنگام تشنگی وسر سفره به جای آب شربت بنوشید.

8) خودرا به بیخیالی بزنید ، اگر نمی توانید، به روان پزشک مراجعه کنید .

9) محل سفره را تغییر دهید، وآن را تزئین نمایید .

10) برای ایجاد تنوع در غذاها از کتاب های آشپزی استفاده کنید .

11) اگر ورزش می کنید ، سفیده تخم مرغ ، تن ماهی زیاد مصرف کنید.

12) فاصله بین خوردن وورزش حد اقل دو ساعت باشد .

13) هله هوله ها مثل توت ، انجیر خشک کشمش را همیشه داشته باشبد.

14) بعد از ورزش ساندویچ استیک ، آب میوه ای شکردار مصرف نمایید .

15) بهتر است که از روغن زیتون بی بو روی سالاد استفاده کنید .

16) مصرف غذاهای اضافی اگر همراه ورزش نباشد تبدیل به دنبه می شود.

17) ورزش است که غذاهای اضافی را تبدیل به بافت عضلی می کند .

18) هفته ای 3 بار روی پلو کره داشته باشید .

19) در سالاد سیب زمینی پخته یا حبوبات پخته بگذارید.

20) روزی یک عدد قرص مخمر میل فرمایید .

21) در تابستان ها بستنی وفالوده ودر زمستان ها از فرنی بیشتر مصرف کنید

22) در برخوردها خود را به بیخیالی بزنید و با عصبانیت برخورد نکنید.

t2download
25-04-2014, 08:21
ليست 1440 کالري ميان وعده ها

وقت ميان وعده
نوع غذا
مقدار کالري

بعداز صبحانه
یک عدد سیب یا موز درشت
100

10 صبح
نان و كره و عسل + یک عدد میوه
350

بعد از ناهار
یك ماده شیرین
120

عصرانه
آب میوه با شكر+ یك تكه كیك + میوه
450

بعد از شام
یك كاسه جوانه + 2 قاشق عسل
200

صبح تا شب
دو لیوا ن شیر یا ماست
220

در طول 24 ساعت

مجموع كل دریافتی بین وعده ها

1440

mostafa017
16-07-2014, 18:02
سلام لیلا خانم
اهان این شد یه پست درست و حسابی
خوشحالم که بر خلاف حدسی که من زدم بدنسازی کار میکنید البته برای دخترا میگن پرورش اندام.
اینکه نوشتین اماتور مهم نیست همینکه کار می کنید خیلی خوبه البته ننوشتید که تو خونه یا تو باشگاه..
ببینید فرمول وزن میگه که شما یه چیزی حدود 10 کیلو وزن کم دارید تا به تناسب برسید که فقط میتونید با مکمل اونو بدست بیاورید
من الان حدود سه ساله بدنسازی کار میکنم (البته وقفه هم بینش زیاد افتاده)تو این مدت به این نتیجه رسیدم که فقط با مکمل میشه وزن و حجم رو اون چیز دلخواه رسوند.این که نوشتین یه کم شکم اوردید نشون میده که خوب کار نمی کنید ای کاش به هنگام مصرف مکمل روزی حداقل صد تا دراز و نشست و شکم میزدید چون در اون صورت شکم نمی اوردید البته مطمئنا با سه کیلو کسی شکم نمیاره و شما هم همینطور ولی منظور من همون خیلی کم هست.
البته معمولا تابستان فصل خوبی برای وزن زیاد کردن نیست و بیشتر به فصل نگه داری معروف هست.
اما پیشنهاد من اینه که شما یه گینر خوب بگیرین + کراتین +مولتی ویتامین مینرال

گینر چیست:گینر به مکملی گفته میشه که درصد کربو هیدرات اون از پروتئین بیشتر باشه
اگه مکملی درصد کربو هیدرات اون بیشتر باشه(مثلا سه تا کربو هیدرات یکی پروتئین)که بهش گینر میگن ،بیشتر باعث بیشتر شدن وزن میشه تا حجم اما اگه مکملی درصد پروتئین اون نسبت به کربو هیدراتش بیشتر باشه ،بیشتر حجم به فرد میدهد.

اما شما چون فعلا بیشتر نیز به وزن دارید باید گینر مصرف کنید
ببین من وزنم 61 کیلو بود و قدم 177 (سن 23)بود پس یه گینر 5 کیلویی + کراتین هر دو از شرکت دایماتیز گرفتم(گینر 80 تومن کراتین 20 تومن شد) وبعد از استفاده (بعد از یه ماه )وزنم رسید به 68 ولی از لحاظ حجم (سایز) خیلی تفاوتی نکردم چون اول باید کمبود وزنم جبران میشد بعد حجم میاوردم و دوره بعدی یه مکمل پروتئینی به نام مزو تچ meso tech از شرکت معروف ماسل تچ (که درصد پروتئینش خیلی بیشتر از کربو بود چون دیگه نیاز به حجم داشتم)+ یه کربو هیدرات خالص 2 کیلویی (اولی 50 تومن دومی 20 تومن)گرفتم و بعد از استفاده وزنم شد 72 ولی حجم خوبی بهم داد حتی اون تی شرتم برام تقریبا تنگ شده بود.و همه دوستام بهم میگفتم الان به تناسب رسیدم.البته اگه من باشگاه نمی رفتم مطمئنا بیشتر اطراف شکمم گنده میشد

این ها رو براتون نوشتم که حساب کار دستتون بیاد بدونید باید چیکار کنید.
خب برای خرید گینر انتخاب با خودتون هست اما توی این صفحه میتونید انواع گینر های مرغوب رو ببینید تقریبا اکثر مکمل هایی که تو این صفحه معرفی شدند جزو معروف ترین ها و بهترین ها هستند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهر حال لیلا خانوم اینو هم در نظر بگیرید لاغر بودن عیب نیست ،بد هم نیست اما چاق بودن هم بد هست و هم
خطرناک .مخصوصا برای دخترها لاغر بودن خیلی بیشتر طرفدار داره تا چاق بودن(شرمنده اگه اینقدر رک دارم میگم)
خسته شدم بس که تایپ کردم امیدوارم که این مطالب بکارت بیاد.فقط یادت باشه خرید مکمل اصل یکی از سخت ترین کار های ممکنه در این کشور هست خیلی دقت کنید البته شهر شما رو نمیدونم کجاست ولی دقت کنید
موفق باشید

دوست عزیز این سایتی که آدرسش رو دادی باز نمیکنه در ضمن گینر چی پیشنهاد میکنی و دارو خونه هم داره

wildfire.m
17-07-2014, 21:42
دوستان نظرتون درمورد گین اپ بزرگسالان چیه؟
چقدر بعد از غدا باید خورد؟
کسی سابقه مصرف داره راهنمایی کنه

با تشکر

senaps
18-07-2014, 00:32
دارو نخورید! :)....
(نظر شخصی...)

راستی وزنم از 72 رسیده به 77! ولی همچنان همونجوری استخونی هستم :| :n03:

بعد اون موقع که شروع کردم، 2 تا شنا میتونستم برم!!!!‌تا دو هفته پیش 36 تا و از دو هفته پیش تا 3 روز پیش 50 تا و از امشب به بعد 60 تا شنا میزنم! :).... خیلی عالیه و فک میکنم کمی دست‌هام قوی تر شدن و مثل پاهامن( من 1.8 کیلومتر رو توی ۲۰ دقیقه پیاده روی میکنم که از چند نفر پرسیدم گفتن عالیه.... البته این ۲۰ مین وسطش وایسادن و وقت تلف شدن و اینا هم داره که مثلا دقیق بخوام بگم میتونم روی مثلا 14-16 دقیقه حساب کنم! :)

mostafa017
18-07-2014, 18:01
دارو نخورید! :)....
(نظر شخصی...)

راستی وزنم از 72 رسیده به 77! ولی همچنان همونجوری استخونی هستم :| :n03:

بعد اون موقع که شروع کردم، 2 تا شنا میتونستم برم!!!!‌تا دو هفته پیش 36 تا و از دو هفته پیش تا 3 روز پیش 50 تا و از امشب به بعد 60 تا شنا میزنم! :).... خیلی عالیه و فک میکنم کمی دست‌هام قوی تر شدن و مثل پاهامن( من 1.8 کیلومتر رو توی ۲۰ دقیقه پیاده روی میکنم که از چند نفر پرسیدم گفتن عالیه.... البته این ۲۰ مین وسطش وایسادن و وقت تلف شدن و اینا هم داره که مثلا دقیق بخوام بگم میتونم روی مثلا 14-16 دقیقه حساب کنم! :)

چیکار کردی وزنت زیاد شده من ورزش میکنم وزنم کم میشه

mostafa017
18-07-2014, 18:03
دوستان نظرتون درمورد گین اپ بزرگسالان چیه؟
چقدر بعد از غدا باید خورد؟
کسی سابقه مصرف داره راهنمایی کنه

با تشکر

من که ندارم ولی تو اینتر نت سرچ کنی هست در ضمن بعد از مصرف تاثیرش رو بهم بگو الان مشخصات وزن و قدت چیه

محمد قدیمی
21-07-2014, 12:11
سلام دوست عزیز wildfire.m
تاحالا پیش کارشناس تغذیه رفتی؟

mostafa017
21-07-2014, 15:44
با سلام به محمد آقا منم میخوام گین آپ بگیرم تا حالا هم پیش کارشناس تغذیه نرفتم کلی هم آزمایش دادم اما میگن همه چیت میزونه 45 کیلو ام قدم 170
هستش

gymclass.heroes
25-09-2017, 23:25
واقعا مطلاب مزخرفی داشتیم در مورد افزایش وزن بجز برخی موارد که دوستمون ELDORAMO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن
خب این قرص های عطاری طعم دهنده گیاهی به اضافه سیپروهپتادین و کورتونن که مصرفشون اصلا پیشنهاد نمیشه هرگز از عطاری خرید نکنید.
مکمل های ایرانی همشون تقلبین از چین میارن حتی داروخانه ای رو دو مرحله پر میکنن دلشون نمیاد پروتیین بریزن فقط کربو میریزن توش پس اینو هم خط بزنید روش
استرویید های انابولیک هم که باید بلد باشی طرز مصرفشو و دوره پاکسازی و ریکاوری تازه یه چیزی بهت ندن تقلبی بشه و عوارض بده واریکوسل کنه خودم تجربشو داشتم
بهترین روش اینه برید فیتنیس بدن سازی و تغذیه درست وسط غذا یه نوشابه بنوشی غذات هیچه خیلی اشتباهات بزرگی داریم ما...اینارو نمیشه اینجا نوشت خواهشا مکمل مصرف نکنید چون شرو میکنید به استرویید بعدش دارو های خطرناک میان دنبالش انسولین و قرص های صد سکته و ضد افسردگی یهو فوت میکنید بر اثر یه اشتباه هر ماه یه بدنساز معروف فوت میکنه.
خواهشا پولتونو اشغال نریزید ....کشور ایران واردات فقط دارو و گوشی میاره اقتصاد مقاومتی قول مربی های باشگاهو نخورید اونا خودشون از عمده فروش میارن نه دوبی.
و اخرین چیز در بهبود لاغری اعصابه اعصابتون خوب نباشه افسرده باشید همه جای بدنتون خوب کار نخواهد کرد...
اینا تجربیات بنده هستن خواهشا به جای انتقاد یه دعای کوچیکی لازم دارم وضعیتم خوب نیس تشکر از همه

gymclass.heroes
25-09-2017, 23:27
دوستان ای کاش کسی ترکیبات این قرص های هیمالیا رو ازمایش میداد لازم دارم

mobina7065
14-03-2019, 10:24
سلام من یه سوال داشتم بجز پودر گین اپ قرصشم وجود داره ؟ یه عطاری خواست قرصشو بهم بده گفت که خودشم استفاده کرده حالا هرچی سرچ میکنم فقط در مورد پودرش نوشته و توضیح خاصی در مورد قرصش نیست ، لطفا جواب بدید و منو راهنمایی کنید

mobina7065
14-03-2019, 11:40
سلام ، راهنمایتون عالی بود
ولی گرفتن رژیم غذایی برای من خیلی سخته ، خیلی دوس دارم از یه دارویی استفاده کنم که عوارض نداشته باشه ،
میدونم هیچ دارویی ام بدون عوارض نیست:n03:
شما در مورد قرص گین آپ چیزی میدونید ؟

mobina7065
14-03-2019, 12:08
سلام
کسی راجبه قرص گین آپ چیزی میدونه ؟
من میخوام استفاده کنم حالا تو شک افتادم اخه همجا در مورد پودرش حرف زدن ولی یه عطاری بهمن قرصشو پیشنهاد کرد ، 60 دونه داخلشه و میوه ایم هست
لطفا راهنمایی کنید

reza4024
14-03-2019, 20:21
سلام
کسی راجبه قرص گین آپ چیزی میدونه ؟
من میخوام استفاده کنم حالا تو شک افتادم اخه همجا در مورد پودرش حرف زدن ولی یه عطاری بهمن قرصشو پیشنهاد کرد ، 60 دونه داخلشه و میوه ایم هست
لطفا راهنمایی کنید

این قرص ها ( قرص های تحت عنوان افزایش وزن) حاوی کورتون هستن و به شدت مضر ( پوکی استخوان، ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن و... که میتونین سرچ کنین)
وزن اضاف کردن یا کم کردن یک چیز هست و خوش اندامی یه چیز دیگه
بهترین راه کار ورزش هست
اگر از نظر مالی مشکلی ندارین بدنسازی رو پیشنهاد میدم( چون ورزش پر هزینه ای هستش، شهریه، برنامه تمرینی، تغذیه، مکمل و ...)
اولویت های بعدی ورزش هایی مثل هیپ هاپ و ... که مناسب خانم هاست که بعد از باشگاه یک لیوان بزرگ شیر و خرما مصرف کنین و همینطور قبل خواب
بعد از شش ماه نتیجه رو ببینید ( هیچ راه میانبری وجود نداره)

mobina7065
17-03-2019, 16:54
ممنون از راهنماییت ، ولی متاسفانه من وقت باشگاه رفتن ندارم ، گاهی اوقات از سرکار که میام تو خونه ورزش میکنم ولی بیشتر وقتا انقد خستم دیگه حال و حوصله ورزشو ندارم