PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمان لاغری - راه های افزایش وزن

صفحه ها : 1 2 [3] 4

Reza Azimy_RW
30-01-2012, 20:10
دوستان این سس مایونز رو با چی مخلوط میکنید و میخورید ؟ همینجوری خام که خیلی بد مزس ... یه قاشق خوردم حالم بد شد ( ماست و شکر هم زیاد تاثیر نداره )

aliiiiiii
30-01-2012, 20:47
دوست عزیز شما میتونی از قرص مخمر آبجو استفاده کنی.

khafan8288
05-02-2012, 13:19
سلام
من 17 سالمه
قدم 191 و وزنم 66
من خیلی لاغرم چیکار کنم که کمی وضعم خوب بشه؟
نزدیک به 5 ماه رفتم بدنسازی و پروتین و کراتین هم مصرف کردم
اما سر جمع 3 4 کیلو زیاد کردم
چیکار کنم؟

crown 22
05-02-2012, 14:21
شما که لاغر نیستی من هم سن شما بودم 40 کیلو بودم:31:

khafan8288
05-02-2012, 14:54
شما که لاغر نیستی من هم سن شما بودم 40 کیلو بودم:31:

والا با این قدی که من دارم چوب کبریتم:31::27:
حالا راهی هستش که من کمی وزنمو افزایش بدم؟

B3HZ@D
05-02-2012, 14:56
بهترین کار مشاوره پزشکی و گرفتن یک برنامه غذایی مناسبه.
پزشک بهتر تشخیص میده که مشکل میتونه چی باشه و راهکارش هم به شما معرفی میکنه.
البته مشاوران پزشکی انجمن هم میتونن کمکتون کنن...فقط باید صبر داشته باشید تا بیان و به شما پاسخ بدن

kkevinloren2006
05-02-2012, 14:58
استخون بندیت ریزه یا درشت دوره مچتو با متر بگیر

hamid_diablo
05-02-2012, 18:01
سلام

همون باشگاه بری خیلی خوبه.هم حجم عضله میاری هم اینکه اشتهات زیاد میشه

البته جدول کالری غذاها رو تهیه کن و غذاهایی رو که کالری بیشتری دارند رو مصرف کن.مثل سیب زمینی.عدسی و هر غذای نشاسته دار مثل ماکارونی و........

morsadr
06-02-2012, 17:36
سلام
من 17 سالمه
قدم 191 و وزنم 66
من خیلی لاغرم چیکار کنم که کمی وضعم خوب بشه؟
نزدیک به 5 ماه رفتم بدنسازی و پروتین و کراتین هم مصرف کردم
اما سر جمع 3 4 کیلو زیاد کردم
چیکار کنم؟

دوست عزیز ظاهرا BMI شما حدود 18.3 می باشد که نشانه کمبود وزن است . در این شرایط ابتدا باید یک شرح حال در مورد بیماریهای مختلف از شما گرفته بشه و سپس یک بررسی آزمایشگاهی ساده انجام بشه . در صورت سالم بودن باید یک رژیم با کالری بالا و یک فعالیت ورزشی ملایم را شروع کنید .

khafan8288
06-02-2012, 23:20
دوست عزیز ظاهرا BMI شما حدود 18.3 می باشد که نشانه کمبود وزن است . در این شرایط ابتدا باید یک شرح حال در مورد بیماریهای مختلف از شما گرفته بشه و سپس یک بررسی آزمایشگاهی ساده انجام بشه . در صورت سالم بودن باید یک رژیم با کالری بالا و یک فعالیت ورزشی ملایم را شروع کنید .

حالا من باید به چه پزشکی مراجعه کنم؟

morsadr
07-02-2012, 17:10
حالا من باید به چه پزشکی مراجعه کنم؟

در ابتدا برای بررسی های اولیه نزد پزشک داخلی بروید

reza4024
09-02-2012, 13:04
سلام
من پزشک نیستما (پشت کنکوریم:31:)
ولی 9 ساله رزمی کار میکنم :46:
هر سبکی هم یه تجربه ای داشتم (کشتی موی تای پانکورشن بدنسازی نینجتسو کیوکشین )
با ورزش خیلی راحت میشه چاق یا لاغر شد
ولی اینو بهت بگم (تجربه 9 سال ورزش) اگه سخت ترین تمرینات بدنسازی رو انجام بدی ولی کم غذا بخوری چاق نمیشی
بدنسازی غیر اصولی خیلی مضره ها
مثلا نباید وقتی یه جلسه کار میکنی فقط بالا تنه یا پایین تنه کار کنی چون خون بیشتر به اونجا پمپاژ میشه و کلا واسه قلب ضرر داره(حرفیه که استادم میگفت)
تازه اصولیم کار کنی باز بده چون ماهیچه ها غیر هوا زی هستن
به نظر من برو کشتی و تا میتونی غذا بخور میشی هیکل
اگه باز نظرت رو همون بدنسازیه حواست باشه برنامت اصولی باشه اگه هم میخوای مکمل استفاده کنی کربو پروتئین ماهیچه رو افزایش میده
کراتین کمتر به افزایش ماهیچه کمک میکنه کراتین بیشتر باعث میشه که اب بیشتری تو بدنت حفظ بشه یعنی کمتر احساس خستگی میکنی(تجربه شخصی)
اگه هم مکمل استفاده کردی در طول روز آب زیاد بخور
رزمی نرو چون زیاد ازت کار میکشن با توجه به قد و وزنت به چیزی که میخوای نمیرسی
کاش من قد شما رو داشتم یه هیکل میساختم تووووووووووووووووووپ

khafan8288
09-02-2012, 13:53
سلام
من پزشک نیستما (پشت کنکوریم:31:)
ولی 9 ساله رزمی کار میکنم :46:
هر سبکی هم یه تجربه ای داشتم (کشتی موی تای پانکورشن بدنسازی نینجتسو کیوکشین )
با ورزش خیلی راحت میشه چاق یا لاغر شد
ولی اینو بهت بگم (تجربه 9 سال ورزش) اگه سخت ترین تمرینات بدنسازی رو انجام بدی ولی کم غذا بخوری چاق نمیشی
بدنسازی غیر اصولی خیلی مضره ها
مثلا نباید وقتی یه جلسه کار میکنی فقط بالا تنه یا پایین تنه کار کنی چون خون بیشتر به اونجا پمپاژ میشه و کلا واسه قلب ضرر داره(حرفیه که استادم میگفت)
تازه اصولیم کار کنی باز بده چون ماهیچه ها غیر هوا زی هستن
به نظر من برو کشتی و تا میتونی غذا بخور میشی هیکل
اگه باز نظرت رو همون بدنسازیه حواست باشه برنامت اصولی باشه اگه هم میخوای مکمل استفاده کنی کربو پروتئین ماهیچه رو افزایش میده
کراتین کمتر به افزایش ماهیچه کمک میکنه کراتین بیشتر باعث میشه که اب بیشتری تو بدنت حفظ بشه یعنی کمتر احساس خستگی میکنی(تجربه شخصی)
اگه هم مکمل استفاده کردی در طول روز آب زیاد بخور
رزمی نرو چون زیاد ازت کار میکشن با توجه به قد و وزنت به چیزی که میخوای نمیرسی
کاش من قد شما رو داشتم یه هیکل میساختم تووووووووووووووووووپ

مرسی از این که جواب دادی
منم دوست دارم هیکلم بزرگ بشه
اما حال ورزش کردن ندارم

Greedy
15-02-2012, 17:56
منم صورتم لاغره هم شله یبطوریکه لپ های من شده اسباب بازی خواهر زاده ها و برادرزاده هام :دی عین خمیر پیتزا هست بکشی کلی کش میاد
کم خونی هم دارم وزنم هم کمه صبحونه که کلا نمیخورم ناهار و شامم اگه خوشم بیاد اونم یه بشقاب کامل نمیخورم
کلا اگه دو روزم هیچی نخورم چندان احساس گرسنگی نمیکنم
چیکار کنم واسه چاق شدن صورت ؟ متخصص پوست بریم فایده داره ؟ راهنمایی میکنه ؟

hajoo
15-02-2012, 18:05
اين حرف ها چيه ميزنين.
اول به متخصص تغذيه مراجعه كنيد مشورت بگيريد.
بعد در صورت نياز به جراح پلاستيك.

Sent from my iPad using Tapatalk

maa6482
15-02-2012, 23:01
ابتدا باید دید که بیماری زمینه ای دارید یا نه، اگه نداشتید بعدش باید بگین اشتهاتون کمه یا با وجود اشتهای خوب بازم لاغرید.
درمان دارویی برای هر دو مورد هست.
موفق باشید

alone one
21-02-2012, 17:35
میگن امگا 3 واسه چاقی صورت خوبه!
درسته؟

cool11
21-02-2012, 20:09
بهترین راه برای چاق شدن صورت مصرف سس مایونز هست
من از سال 88 شروع کردم به مصرف سس مایونز زیاد و یه سال نکشید که صورتم خیلی چاق شد و الان هم پشیمون هستم و دنبال راهی برای لاغر کردن صورت میگردم !
امیدوارم شما هم بعدا دنبال یه راه برای لاغر کردن صورت نگردین

نه دیگه نمیشد به خوردنش عادت کرده بودم شدید
راستی پنیر پیتزا هم خیلی موثره

من که این چیزا واسم تاثیری نداشته

از من سس خور تر و پنیر تر خور نیست (باید ببینید:31:)

فقط یه مقداری شکم آوردم:19:

دوستان این سس مایونز رو با چی مخلوط میکنید و میخورید ؟ همینجوری خام که خیلی بد مزس ... یه قاشق خوردم حالم بد شد ( ماست و شکر هم زیاد تاثیر نداره )

سالاد کلم خوبه معمولا هم ملت دوست دارن با سس زیاد هم بهتر میشه

درست کردنش هم ساده است

همین الآن یه 2-3 قابلمه ای تو یخچال دارم:27:

منم صورتم لاغره هم شله یبطوریکه لپ های من شده اسباب بازی خواهر زاده ها و برادرزاده هام :دی عین خمیر پیتزا هست بکشی کلی کش میاد
کم خونی هم دارم وزنم هم کمه صبحونه که کلا نمیخورم ناهار و شامم اگه خوشم بیاد اونم یه بشقاب کامل نمیخورم
کلا اگه دو روزم هیچی نخورم چندان احساس گرسنگی نمیکنم
چیکار کنم واسه چاق شدن صورت ؟ متخصص پوست بریم فایده داره ؟ راهنمایی میکنه ؟

شما اول یه متخصص داخلی برید یه معاینه بشید

بهش بگید یه آزمایش کامل هم براتون بنویسه

اگر هم خواستید بگید من یه کم از اشتهام رو بهتون بدم:31:

Greedy
22-02-2012, 09:28
من که این چیزا واسم تاثیری نداشته

از من سس خور تر و پنیر تر خور نیست (باید ببینید:31:)

فقط یه مقداری شکم آوردم:19:

سالاد کلم خوبه معمولا هم ملت دوست دارن با سس زیاد هم بهتر میشه

درست کردنش هم ساده است

همین الآن یه 2-3 قابلمه ای تو یخچال دارم:27:

شما اول یه متخصص داخلی برید یه معاینه بشید

بهش بگید یه آزمایش کامل هم براتون بنویسه

اگر هم خواستید بگید من یه کم از اشتهام رو بهتون بدم:31:
متخصص پوست برم یا تغذیه ؟
دو سه هفته پیش رفتم متخصص پوست و مو گفتم یه ازمایش خون برام بنویسه نتیجشو گرفتم ولی هنوز نبردم نشون بدم ببینم چیه

cool11
22-02-2012, 11:52
متخصص پوست برم یا تغذیه ؟
دو سه هفته پیش رفتم متخصص پوست و مو گفتم یه ازمایش خون برام بنویسه نتیجشو گرفتم ولی هنوز نبردم نشون بدم ببینم چیه

نه به پوست ربطی نداره

اول باید ببینید چرا کم اشتها هستید

متخصص تغذیه هم که فک نکنم اصولا حق نسخه پیچیدن داشته باشه تازه هرچی هم بگه وقتی شما اشتها نداشته باشید فایده ای نداره

همون یه متخصص داخلی برید بهتره

alone one
25-02-2012, 22:46
میگن امگا 3 واسه چاقی صورت خوبه!
درسته؟
کسی نیس جواب سوال منو بدونه؟

Arasheft
02-03-2012, 22:47
با سلام خدمت همه دوستان

همه جور که robert گفت من غذا می خورم ولی بگو یک کیلو چاق بشم نمی شم. موندم چی کار کنم:41:!!؟؟؟

ELDORAMO
03-03-2012, 00:01
سلام دوستان
به عنوان یکی از موش های آزمایشگاهی درمان لاغری بهتر دیدم این تاپیک رو ایجاد کنم تا همه دوستانی که مشکل لاغری دارن و می خوان چاق بشن به یک راه حل مفید و مناسب برسن
من حدود 3 ساله دارم روی چاق شدن خودم کار می کنم اما سودی نداشته
این هم تعدادی از راه هایی که رفتم:
1- قرص های شیمیایی اشتها اور به خصوص سپروهپتادین
عوارض:
عوارض این قرص واقعا جدی هست و جز برای موارد موضعی و برای چند روز بیشتر به درد نمی خوره نهایت مصرف این قرص افسردگی و خودکشی هست که خودم شخصا بارها تجربه کردم حتی فکر مصرفش رو هم نکنید
2- پودر چاقی افلاطون و بومبا ( بامبو؟ )
عوارض:
یکی از افتضاح ترین مواد توی ایران هست که بهداشت اون رو جمع اوری کرده. به علت وجود دگزامتازون و سپروهپتادین و یک سری ترکیبات دیگه تقریبا میشه گفت این دارو فقط شیمیایی هست نه گیاهی و بخش گیاهی اون هم به تنهایی مضر هست و عملا هیچ تاثیری روی وزن شما نمیذاره اما بخش شیمیایی اون شما رو باد می کنه و در نهایت هم میترکونه که شخصا کارم به بیمارستان رسید و بعد یک سال هنوز عوارضش رو دارم و درمان نشده اسیب های کبدی و روحی شدیدی وارد می کنه و به هیچ عنوان پایدار نیست چاقی ایجاد شده هم فقط مایع میان بافتی هست نه چربی و نه عضله پس فکر این رو هم نکنید
3- عرق یونجه
عوارضی نداره اما تاثیری هم نداره من لیتر لیتر می خوردم و به هیچ عنوان تاثری روی اشتها نمیذاره برای کسی که واقعا مشکل کم اشتهایی و لاغری داره این هم سودی نداره شاید یکم اشتها رو باز کنه اما در حدی نیست که ادم رو چاق کنه
4- مخمر آبجو
عوارض:
منکه عارضه ای ندیدم اما تاثیری نداره مقدار مصرفش هم زیاده و هزینش رو زیاد می کنه اما مثل یونجه چندان تاثیر نمی ذاره و اشتها رو باز نمی کنه
5- چای اشتها اور
عوارض:
عارضه ای نداره اما باز هم اشتها رو باز نمی کنه

ادامه در پست بعدی...

majid322
03-03-2012, 00:08
یه سری مکملها هست به نام گینر که مخصوص افزایش وزن هستن و این مکملها اساس کارشون به این صورته که
به یه میزانی پروتئین و کربوهیدرات بدن رو برای افزایش وزن تامین میکنن و صد در صد علمی هستن..

البته این نوع مکملها زمانی بهترین بازده رو دارن که به همراه ورزشهای قدرتی ( بدنسازی ) انجام بشن...

نتیجه گیری:

پیشنهاد من برای همه ی افراد لاغر اینه:

1.اول از همه برای افزایش وزن عجله نکنن ( من خودم روز اولی که وارد رشته بدنسازی شدم 59 کیلو بودم الان بعد دو سال 76 کیلو هستم بدون چربی )

2.نزدیکترین باشگاه بدنسازی به خونتون رو انتخاب کنید و 6 ماه بدون مکمل به تمرینات بدنسازی بپردازید +تغذیه خوب برای رشد کافی

3.بعد از شش ماه از مکمل گینر برای افزایش وزن بیشتر استفاده کنید...

سوالی بود در خدمتم ...
موفق باشید..

ELDORAMO
03-03-2012, 00:31
اما برای باز کردن اشتها موقع خوردن غذا چند چیز خیلی موثره
من به طور کامل همه اون ها رو نمیگم و می تونید متناسب با علاقه و میل خودتون توی اینترنت مطالب بیشتری پیدا کنید ( مخصوصا توی سایت های خارجی نه ایرانی ) اما تعدادی از اونها:
1- آبلیمو و ترشی ها معمولا اشتها رو باز می کنه مثلا سالادهای ترش یا انواع ترشی میتونه خوردن غذا رو راحت تر کنه این فقط یک مثاله پس متناسب با سلیقه خودتون ببینید چی بیشتر دوست دارید
2- فلفل ها یکی از بهترین ها محسوب میشه هرچند گفته میشه ادم رو لاغر می کنه اما اگه اشتها رو دوبرابر کنه اثر لاغریش هم کم میشه من شخصا لیتر لیتر دارم سس گلوریا می خورم و بدون سس غذای من از نصف هم کمتر میشه
3- ماست و روان کننده ها مثل نوشابه و دوغ باعث میشه غذا چه خوش طعم و چه بد طعم راحت بدین پایین اما خوردن نوشابه و آب موقع غذا خیلی زود اشتها رو از بین میبره گزینه من دوغ هست دوغ و ماست واسه ذاعقه من خیلی مناسبه به زور اینا هر چیزی رو می خورم
4- ورزش
بهترین گزینه برای افراد لاغر یعنی تنها گزینه
بدنسازی با برنامه حجمی اشتهای شما رو بعد از باشگاه شدیدا زیاد میکنه علتش هم کاهش قند خون طی ورزش هست که بدن رو وادار به احساس گرسنگی میکنه این واسه همه جواب میده واسه من هم جواب داده الان هم روی همین کار می کنم عالیه
5- قرص های کاهنده قند خون و محرک ترشح انسولین
این گزینه رو یک هفته میشه شروع کردم و هنوز در حال بررسی هستم اما واقعا جواب میده به عنوان مکمل باشگاه الان دارم این قرص ها رو مصرف میکنم سبب ترشح انسولین و کاهش قند خون میشه و ایجاد گرسنگی میکنه ظاهرا هیچ گونه عوارضی نداره اما باید مطمئن بشم

توصیه من به شما گزینه 4 و 5 هست البته در مورد دوز قرص بهتره با دکتر مشورت کنید و همزمان با بدنسازی مصرف کنید در حال حاظر از بدنم راضی هستم و فوق العاده راحت غذا می خورم 3 وعده کامل می خورم و با شروع این قرص ها احتمال داره بیشتر هم بشه
امیدوارم دوستان با نظراتشون بحث رو ادامه بدن:11:

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

یه سری مکملها هست به نام گینر که مخصوص افزایش وزن هستن و این مکملها اساس کارشون به این صورته که
به یه میزانی پروتئین و کربوهیدرات بدن رو برای افزایش وزن تامین میکنن و صد در صد علمی هستن..

البته این نوع مکملها زمانی بهترین بازده رو دارن که به همراه ورزشهای قدرتی ( بدنسازی ) انجام بشن...

نتیجه گیری:

1.اول از همه برای افزایش وزن عجله نکنن ( من خودم روز اولی که وارد رشته بدنسازی شدم 59 کیلو بودم الان بعد دو سال 76 کیلو هستم بدون چربی )

2.نزدیکترین باشگاه بدنسازی به خونتون رو انتخاب کنید و 6 ماه بدون مکمل به تمرینات بدنسازی بپردازید +تغذیه خوب برای رشد کافی

سوالی بود در خدمتم ...
موفق باشید..
مشکل اساسی اشتها هست و قیمت بالای این مکمل ها
برای بدن سازی پیشنهاد شما عالی هست اما برای افراد معمولی برای اینکه به این سطح برسن ماه ها زمان میبره و خیلی ها زجرکش میشن تا یک وعده نهار رو میخورن گزینه اول واسشون افزایش اشتها هست بعد افزایش وزن

ELDORAMO
03-03-2012, 00:42
بی اشتهایی حاصل از افسردگی و با ریشه روانی یکم سخت تر حل میشه اما چندتا راه حل که خودم استفاده کردم رو واستون میگم:
1- خوردن غذا به همزمان با تماشای یک فیلم باحال نه هر چرت و پرتی هر شب یک فیلم یا سریال دانلود میکنم تا روز بعد موقع غذا بشینم نگاه کنم
2- سریع خوردن غذا، هرچی سریع تر بخورید دیر تر پیام های عصبی مربوط به سیری به مغز شما ارسال میشه و میتونید بیشتر بخورید برعکس اگه بین لقمه ها فاصله بذارید خیلی زود سیر میشید
3- فراهم کردن بهترین شرایط برای خوردن غذا، هر وعده غذا خوردن من بیشتر از یک ساعت طول میکشه از اماده کردن فیلم و میز گرفته تا غذا ماست دوغ ادویه ها سس ها ترشی ها نورپردازی و هزار چیز دیگه تا واقعا بهم حال بده، الان خیلی وقته با خانواده غذا نخوردم چون جو خونه ساکت و افسرده کنندست سعی می کنم با مکمل های غذایی بهترین طعم رو به غذا بدم یک سس گلوریا میتونه میل من رو واسه خوردن خورشت قیمه دو برابر کنه و یا ادویه مخصوص خورشت قورمه سبزی میل من رو دوبرابر میکنه خیارشور و فلفل شور کرده هم همین طور کلا سعی کنید به وعده غذاییتون برسید سر سری رد نکنید به خودتون یه حال اساسی بدین من اگه لازم باشه یک ساعت صبر می کنم اما بدون فیلم غذا نمی خورم و الان سه ماهه واقعا راحت سه وعده کامل رو می خورم

majid322
03-03-2012, 10:45
مشکل اساسی اشتها هست و قیمت بالای این مکمل ها
برای بدن سازی پیشنهاد شما عالی هست اما برای افراد معمولی برای اینکه به این سطح برسن ماه ها زمان میبره و خیلی ها زجرکش میشن تا یک وعده نهار رو میخورن گزینه اول واسشون افزایش اشتها هست بعد افزایش وزن

این مکملها به خودی خود باعث بالا رفتن اشتها میشن از طرفی هر سروینگشون 1200 کالری داره که اگه یک هفته مدام این کالری
مازاد به بدن برسه باعث افزوده شدن وزن به صورت هفتگی میشه...

sara.radan
03-03-2012, 15:23
از اونجا که تجربه بالاتر از علمه منم تجربه خودمو میگم:
من به این نتیجه رسیدم قاعده ای که برای فرد ایکس منجر به چاق شدن میشه لزوما برای فرد ایگرگ جواب نمیده به عنوان مثال من هنگام عصبانیت یا استرس یا هیجان یا شادی شدید (به طور کلی تغییرات روحی شدید) به شدت اشتهامو از دست میدم و به تبع آن، وزن کم میکنم در حالی که کسایی رو میشناسم که چاق هستند و سیستمشون برعکس من عمل میکنه و از خودشون شنیدم که زمانی که عصبانی میشن پرخوری میکنند. بنابراین استعداد به چاقی یا لاغریه که حرف اولو در بعضی افراد میزنه و اگه اغراق کنیم این آدما اگه آب هم بخورن گوشت میشه میچسبه به تنشون و ما اگه گوشت هم بخوریم آبش میکنیم) ولی اگه این استعداد شدید و به شکل بیماری نباشه تا حدی میشه کنترلش کرد.
با توجه به اینکه پستهای قبلی شما رو تو یک تاپیک مشابه خونده بودم ظاهرا سیستم گوارشی و متابولیسمی شما در مواردی مثل منه چون شما گفته بودی کاسنی باعث بیحالیت شده بود و این دقیقا حالتی بود که برای من بعد از خوردن کاسنی میفتد و اگر علت را فقط به خاطر طبیعت سرد آن بگذاریم و اینکه سردی ها این خاصیت را در ما ایجاد میکند منطقی به نظر نمیرسد چون خرفه هم طبیعت خیلی سرد و تر داره ولی بیحالم نمیکنه و تازه باعث افزایش اشتها و جلوگیری از جوش زدن به دلیل خوردن غذاهای دیرهضم و خیلی گرم میشه. وقتی تو تغذیم دقت کردم دیدم هروقت از سس یا شیرینی یا گرمی زیاد استفاده کردم جوش زدم.
در مورد پودرهای چاقی که البته این مورد تقریبا روی همه اثر چاقی رو میذاره ولی تقریبا روی همه هم ناپایداره و اصلا و اصلا و اصلا به ریسک عوارضش نمیرزه و خواهش من از کسایی که از این پودرهای عطاری استفاده میکنند اینه که بدونند اینا برخلاف ادعای خیلی از عطاریها دارای ترکیبات گیاهی نیست. علت چاقی به علت اشتهای مقطعی و جمع شدن آب زیر پوسته. من خودم یک بار از این پودر استفاده کردم و نصف قاشق چایخوری صبح و نصف قاشق چایخوری شب میخوردم و اشتهام به صورت دیوانه واری اضافه شده بود. من جزء کسایی هستم که زمانی که از خواب بیدار میشم اصلا اشتهایی به غذا ندارم و باید حداقل یک ساعت از بیدار شدنم بگذره. ولی با خوردن این دارو به شکل دیوانه واری گرسنه میشدم و سیرمونی نداشتم همین باعث شد که در یک ماه حدود 10 کیلو اضافه کنم و در طول مصرف پوست شفاف و به دلیل اینکه ورزش هم میکردم هیکلم ورزیده نشون میداد و هرکی منو میدید میگفت چقد گنده و خوش فرم شدی. دریغ از اینکه به محض قطع دارو در مدت کوتاه تری برگشتم به یک خونه قبل از خونه اول با این تفاوت که اشتهام به شدت کور شده بود و جوش های وحشتناکی هم بر روی پوستم ظاهر میشد و کار هر روزم شده بود جوش کندن به طوری که هنوز جای چند تا از جوش ها روی پوستم مونده و از طرفی اثر بد روحی که خودتون میدونید.
تجربه دیگه من استفاده از سبزی خوردن و یا زیتون با غذاست. شما هم میتونید تست کنید و نتیجشو به من بگید. اصلا خودم هم احساس میکنم که معدم با خوردن سبزی تازه با غذا سرحال میاد.
مورد دیگه اینکه اضافه تر از اشتها خوردن در هر وعده غذایی ره به ترکستان است و باعث میشه که اشتها برای وعده بعدی ایجاد نشه. حداقل اینکه واسه من نتیجه ای نداشته و اتفاقا یکی از لذتهای زندگی که همانا خوردن هستش رو هم ازم میگیره.
البته مواظب باشید از اون ور پشت بوم هم نیفتید چون خیلی کم خوردن هم نتیجه منفی داره و اتفاقا این مورد تقریبا روی همه نتیجش یکیه.
مورد بعدی مرتب هله هوله خوردن و آسایشو از معده بخت برگشته صلب کردنه. این مورد اتفاقا برای تندرستی در درجه اول مهمتره و اون اینه که سعی نکنید مرتب دهنتونو بجنبونید و هرچیزی که دستتون رسید با هم قاطی کنید و بخورید چون بعضی از غذاها و میوه ها با هم ناسازگارند. شما میتونید یک ماده غذایی یا میوه رو با مصلحش و یا چیزی که سازگار باهاش هست بخورید و اگه به طور مثال طبیعتتون گرم هست سعی کنید با گرمی ها از مصلحات سرد سازگار استفاده کنید.
مورد دیگه اینکه حدود نیم ساعت قبل غذا آب میخورم تا زمان غذا خوردن آب نخورم که باعث دیرهضم شدن غذا بشه.
البته اگه هنگام غذا خوردن احساس عطش داشتم کمی آب خوردن بهتر از نخوردنشه چون حتما معده به آب نیاز داره که اعلام نیاز میکنه ولی فقط به مقداری که جلوی عطشو بگیره.
مورد دیگه اینکه از بین میوه ها، سیب اثر خوبی روی اشتهام میذاره و احساس میکنم که سیب باعث هضم سریعتر غذا میشه فقط حواستون باشه که هر میوه ای نباید با هرغذایی تو معده مخلوط بشه به همون دلیل ناسازگاری که گفتم.
مورد مهم دیگه ورزشه که اگه اصولی انجام بشه تقریبا روی همه تاثیر مثبت میذاره.
مورد دیگه منظم بودن ساعات غذا خوردنه که باعث میشه معده خودشو با زمان آداپته کنه.

minol
03-03-2012, 15:47
بدنسازی واسه خانوما هم جواب میده ؟

minol
03-03-2012, 15:58
حتما" برید مشاور
خیلی تاثیر داره . اینجوری درست وزنتون اضافه میشه و فقط شکم در نمیارید .
سلامتی خیلی مهمه .

majid322
03-03-2012, 16:11
بله بدنسازی صد در صد جوابگو هست برای خانوما بر خلاف چیزی که بین عموم جا افتاده...

majid322
04-03-2012, 21:43
اینو تو تاپیک دیگه نوشته بودن اینجا هم مینویسم اگه اینکارارو بکنی صد در صد جواب میگیری..

نتیجه گیری:

سوالی بود در خدمتم ...
موفق باشید..

shabnam1986
05-03-2012, 23:14
قرص های سیپروهپتادین و کورتون...

morsadr
07-03-2012, 15:00
قرص های سیپروهپتادین و کورتون...

دوست عزیز لطفا تجویز غیر علمی نفرمایید در غیر اینصورت مطالب شما حذف خواهند شد

ELDORAMO
11-03-2012, 11:35
قرص کاهنده قند خون - گلیبن کلامید
این قرص برای افراد دیابتی استفاده می شه اما چون قند خون رو پایین می کشه و عوارض خاص و خطرناکی نداره گاها به عنوان داروی افزایش اشتها مصرف میشه
عملکرد قرص هم به صورت کاهش قند خون بدن از طریق جذب قند توسط سلول ها برای سوخت و ساز و ایجاد گرسنگی ( درست مثل ورزش )
من این دارو رو چند مدت استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ دکتری به قدر کافی اطلاعات نداشته که من رو راهنمایی کنه و ناچارا با تحقیق و تجربه اطلاعاتی بدست اوردم
تنها خطر این قرص کاهش شدید قند خون و پایین افتادن فشار هست که اگه موقع خوردن قرص معده پر باشه و 8 ساعت بعد که قرص عمل میکنه اگه قند خون خیلی پایین باشه و قند به بدن نرسه علایم افت فشار خون مثل مور مور شدن بدن و سرد شدن به همراه عرق کردن ظاهر میشه البته با اندکی مصرف قند فورا بر طرف میشه
در حقیقت خون شما پر از انسولین میشه و کم کم قند خون شما کاهش پیدا میکنه
میل به قند در حد وحشتناکی به وجود میاد و تا موقع ایجاد حس گرسنگی نباید قند مصرف کنید در نهایت گرسنگی و میل به مصرف شیرینی ایجاد میشه که ابتدا غذا خورده و بلافاصله قند مصرف کنید در صورت مصرف قند اشتها از بین میره و اثر قرص ناپدید میشه
در زمان مصرف حتما شیرینی به همراه داشته باشید که اگه فشارتون افتاد خطری پیش نیاد
توصیه شده قرص های ایرانی رو مصرف نکنید و قرص رو حل نکنید که اثر شدیدی روی پانکراس میذاره و انسولین زیادی در زمان کمی ترشح میشه که خطرناکه

Saeed System
11-03-2012, 23:06
من یادمه دکتر مرصدر گرامی ناظر انجمن چندین بار تو اینچنین تاپیکهایی فرمودند که

باید کالری مصرفی کمتر از کالری دریافتی باشه تا چاق بشیم و برای لاغر شدن کالری مصرفی باید بیشتر از کالری دریافتی

باشه تا لاغر بشیم و فرمودند که همیشه یه ورزش سبک هم کنار این رژیم برای تناسب اندام انجام بدیم.....

موفق و پیروز باشید:11: با تشکر از دکتر مرصدر

mf.designing
11-03-2012, 23:23
سلام.
من هم همین مشکل رو داشتم و کم و بیش دارم بازهم و خواستم تجربیاتم رو بگم !

1. به هیچ وجه سراغ درمان داروئی نرید ! ( مگر مواقعی که بیماری باشه و دکتر تشخیص بده ! داشتم کم خونی ، کم بود ویتامین و انگل و ...)
2. پودرهای چاقی آدم رو نابود می کنن ! خودم به شخصه 2 روز تحت مراقبت بودم ! عوارضی که داره خیلی شدیده
3. درمانهای گیاهی و عرقیات کوچکترین تاثیری در این مورد ندارن
4. بدنسازی بدون بدن مناسب خوب نیست ! اما در کل ورزش مداوم هرچی که باشه کم کم اشتهای آأم رو باز میکنه و باعث جذب بیشتر میشه
5. بهترین راه مراجعه به دکتر تغذیه هست ! با برنامه ای که واسه من نوشتن و رعایت نکته به نکته اون من تو 2 هفته تونستم 3 کیلو اضافه کنم که این نشون میدن همین روند میتونه موثر باشه .
6. از استرس هم جلوگیری کنید که مخربه
7. زیادی هم حساسیت نشون ندید ! اگه سن زیر 25 سال دارید منتظر سالهای بعد باشید ! خیلی هارو دیدم که بالای یه سن های خاصی کم کم اضافه وزن میارن !

موفق باشید

morsadr
12-03-2012, 18:00
قرص کاهنده قند خون - گلیبن کلامید
این قرص برای افراد دیابتی استفاده می شه اما چون قند خون رو پایین می کشه و عوارض خاص و خطرناکی نداره گاها به عنوان داروی افزایش اشتها مصرف میشه
عملکرد قرص هم به صورت کاهش قند خون بدن از طریق جذب قند توسط سلول ها برای سوخت و ساز و ایجاد گرسنگی ( درست مثل ورزش )
من این دارو رو چند مدت استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ دکتری به قدر کافی اطلاعات نداشته که من رو راهنمایی کنه و ناچارا با تحقیق و تجربه اطلاعاتی بدست اوردم
تنها خطر این قرص کاهش شدید قند خون و پایین افتادن فشار هست که اگه موقع خوردن قرص معده پر باشه و 8 ساعت بعد که قرص عمل میکنه اگه قند خون خیلی پایین باشه و قند به بدن نرسه علایم افت فشار خون مثل مور مور شدن بدن و سرد شدن به همراه عرق کردن ظاهر میشه البته با اندکی مصرف قند فورا بر طرف میشه
در حقیقت خون شما پر از انسولین میشه و کم کم قند خون شما کاهش پیدا میکنه
میل به قند در حد وحشتناکی به وجود میاد و تا موقع ایجاد حس گرسنگی نباید قند مصرف کنید در نهایت گرسنگی و میل به مصرف شیرینی ایجاد میشه که ابتدا غذا خورده و بلافاصله قند مصرف کنید در صورت مصرف قند اشتها از بین میره و اثر قرص ناپدید میشه
در زمان مصرف حتما شیرینی به همراه داشته باشید که اگه فشارتون افتاد خطری پیش نیاد
توصیه شده قرص های ایرانی رو مصرف نکنید و قرص رو حل نکنید که اثر شدیدی روی پانکراس میذاره و انسولین زیادی در زمان کمی ترشح میشه که خطرناکه

دوست عزیز همانطور که خود شما اشاره کردید این قرص برای درمان ذیابت بکار میرود ولی بر خلاف نظر شما بی ضرر نیست و عوارض بسیار شدیدی می تواند داشته باشد . در هیج جای دنیا و توسط هیچ پزشکی این دارو برای افزایش وزن استفاده نمی شود :41:

ELDORAMO
14-03-2012, 01:10
توی تحقیقی که من انجام دادم به نظر میرسید خارج از کشور تحقیقاتی در این مورد انجام شده و اثبات هم شده که این دارو چاق کننده هست در مورد عوارض هم اگر مقدار مصرفی اون بیش از حد نباشه و دچار کمبود قند در خون نشیم کوچکترین مشکلی پیش نمیاد
دو عارضه شایع این قرص افت شدید قند خون و چاقی هست فقط همین
در گذشته هم ظاهرا از این دارو برای چاقی استفاده میشده من خودم هم دارم مصرف می کنم داروی جالبی هست بر خلاف بقیه داروها هم اثر داره و هم اینکه عارضه ای ظاهر نمیکنه در عین حال باید فردی پیدا کرد که از لحاظ علمی توانایی تجزیه و تحلیل گلیبن کلامید رو داشته باشه من از هر دکتری که پرسیدم همون اول گفت اصلا اطلاعاتی نداره که این قرص روی فرد سالم چه تاثیری میذاره اما چیزی که مشخصه اینه که سبب ترشح انسولین میشه و بدن ساز ها هم گاهی اوقات انسولین تزریق می کنن اگه مقدارش کنترل شده باشه مشکلی ایجاد نمیکنه

morsadr
14-03-2012, 17:36
توی تحقیقی که من انجام دادم به نظر میرسید خارج از کشور تحقیقاتی در این مورد انجام شده و اثبات هم شده که این دارو چاق کننده هست در مورد عوارض هم اگر مقدار مصرفی اون بیش از حد نباشه و دچار کمبود قند در خون نشیم کوچکترین مشکلی پیش نمیاد
دو عارضه شایع این قرص افت شدید قند خون و چاقی هست فقط همین
در گذشته هم ظاهرا از این دارو برای چاقی استفاده میشده من خودم هم دارم مصرف می کنم داروی جالبی هست بر خلاف بقیه داروها هم اثر داره و هم اینکه عارضه ای ظاهر نمیکنه در عین حال باید فردی پیدا کرد که از لحاظ علمی توانایی تجزیه و تحلیل گلیبن کلامید رو داشته باشه من از هر دکتری که پرسیدم همون اول گفت اصلا اطلاعاتی نداره که این قرص روی فرد سالم چه تاثیری میذاره اما چیزی که مشخصه اینه که سبب ترشح انسولین میشه و بدن ساز ها هم گاهی اوقات انسولین تزریق می کنن اگه مقدارش کنترل شده باشه مشکلی ایجاد نمیکنه

ببنید دوست عزیز تحقیقات با و اعلام نتایج آن تا رسیدن این مطلب به کتب علمی و قانونی شدن آن فاصله زیادی دارد . بنابر این صرف انجام یکسری تحقیقات دلیل بر تجویز داروی خاصی نیست :13:
مطلب دوم اینه که از نظر اصولی در هیچ کتابی برای افزایش وزن توصیه به داروی خاصی بجز مکمل ها نشده است لذا این مطلب از پایه مورد بحث است و نه فقط در مورد انسولین و یا داروی ضد دیابت خوراکی .
در نظر داشته باشید که افت قند مساله بسیار خطرناک و در مواردی کشنده می باشد .
در هر صورت خود دانید :20:

ELDORAMO
14-03-2012, 20:56
در نظر داشته باشید که افت قند مساله بسیار خطرناک و در مواردی کشنده می باشد .

اگه موضوع افت قند هست که به سادگی قابل پیشگیری و درمانه
دکتری که بنده بهش مراجعه کردم دیابت داشت و گلیبن کلامید مصرف میکرد و اون هم میگفت حتی خودش موقع مصرف همیشه شکلات و شیرینی همراه خودش داره که اگه اون روز قرص بیش از حد قند خونش رو پایین کشید دچار افت قند نشه
من بدون کوچترین عوارضی این قرص رو با نتایج چشمگیری مصرف می کنم هرچند برای نمونه خارجی و قاچاق اون مجبور شدم قرصی هزار تومان پرداخت کنم اما تنها نگرانیم اینه که این قرص برای افراد سالم یا دیابتی جز کاهش قند خون عارضه دیگه ای داره؟
سرطان یا مشکلات کبدی یا هر چیز دیگه نکته مهم هم اینه که فرد سالم بر خلاف فرد مبتلا به دیابت نیازی به دوز بالا نداره! یعنی یک قرص یا نصف قرص به اندازه کافی قند خونش رو کاهش میده و با تحمل فشاری کمتر به پانکراس نسبت به فرد مبتلا، به نتیجه مطلوبش میرسه

parvanehparisa
15-03-2012, 09:59
چگونه وزن خود را افزایش دهیم؟

تغذیه مناسب و ورزش به افزایش وزن کمک می کند. با وجود آنکه بسیاری از مردم به دنبال رژیم های لاغری هستند، اما در مقابل بسیاری نیز به دنبال رژیم هایی برای اضافه وزن هستند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در این مطلب به بررسی یک روش برای افزایش وزن می پردازیم. قبل از مطالعه توصیه های موجود در این مطلب، توجه کنید که اگر به کمبود وزن جدی دچار هستید یا به دنبال یک برنامه غذایی صحیح هستید، باید به پزشک متخصص تغذیه مراجعه کنید. آنچه در اینجا خواهید خواند، تنها توصیه هایی مفید و بی ضرر برای تغییر برنامه تغذیه و فعالیت شما است نه یک دستور غذا یا رژیم. عمل کردن به نکات زیر موجب میشود به تدریج وزنتان اضافه شود، اما فراموش نکنید که اضافه شدن وزن با چاقی (انباشته شدن چربی) متفاوت است، پس داشتن یک برنامه ورزشی مناسب، به قوی شدن و شکل گیری ماهیچه ها کمک میکند و برای شما اندامی متناسب به ارمغان می آورد.
فراموش نکنید که در بعضی مناطق بدن ماند شکم، خواه ناخواه چربی اندکی جمع خواهد شد که به تدریج با ورزش و تغذیه صحیح از بین خواهد رفت.
همانطور که میدانید، اضافه کردن وزن کار آسانی نیست، به خصوص اگر شما صاحب بدنی باشید که به طور ژنتیک لاغر است.در چنین افرادی، هضم سریع غذا موجب میشود که افزایش وزن به کندی صورت بگیرد. کلید حل مشکل، در تغییر برنامه غذایی و فعالیت بدنی است. در اینجا به 5 نکته مهم اشاره میکنیم:
1. مقدار کالری مصرفی خود را در یک روز عادی اندازه بگیرید. هیچ یک از برنامه های غذایی خود را تغییر ندهید و مانند هر روز غذا میل کنید و کالری آن را محاسبه کنید. این کار، مهمترین قدم در افزایش وزن است. در ساعت مشخصی از روز(صبح یا شب) خود را وزن کنید.
2. در روز بعد از اندازه گیری، 500 کالری به مقدار کالری مصرفی خود اضافه کنید. برای مثال اگر شما در روز 2000 کالری مصرف میکردید، از این روز تا آخر هفته، روزی 2500 کالری مصرف کنید. به جای خوردن سه وعده غذای مفصل یا خرده خوری در طی روز، این میزان کالری را بین 5 تا 6 وعده غذا تقسیم کنید و هر 2 تا 3 ساعت یک بار غذا میل کنید.
3. ورزشهای وزنه برداری (از دمبلهای کوچک گرفته تا کار با دستگاههای وزنه برداری) انجام دهید. این هم یکی از مهمترین مراحل افزودن صحیح وزن است و باید به طور صحیح انجام شود. اگر فرصت ندارید که هر روز به باشگاه بروید، چند جلسه حرکات ساده و قابل انجام دادن در خانه را با مربی تمرین کنید و سپس در خانه به ورزش ادامه دهید.
4. در پایان هفته، خود را وزن کنید. خواهید دید که در طی یک هفته در حدود یک تا یک و نیم کیلوگرم به وزن شما اضافه شده است. به این ترتیب شما در طول یک ماه بین 4 تا 6 کیلو سنگین تر خواهید شد.
5. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که در بعضی مواقع، وزنه شما افزایش وزنی را نشان نخواهد داد، در چنین مواقعی باید به مقدار غذای خود بیافزایید، در نتیجه، اگر پس از دو هفته، افزایش وزن شما متوقف شد، 250 کالری دیگر به میزان غذای روزانه خود بیافزایید. این کار را هر بار که دچار وقفه دو هفته ای شدید انجام دهید.
و چند توصیه دیگر
1. از چربی ها دوری کنید! هرچند که هدفتان اضافه کردن وزن است، اما قرار نیست چاق و نا متناسب شوید. پس از چیپس و شیرینی، غذاهای آماده و سرخ کردنی ها دوری کنید. در عوض عادت کنید که از پروتئینهای کم چربی، سبزیجات و میوه استفاده کنید. اگر مشکل قند ندارید، مصرف کمپوتهای خانگی (بدون مواد نگهدارنده) ، شربت و آب میوه شیرین ، خامه و بستنی برای افزایش میزان کالری روزانه بلا مانع است.
2. آب بنوشید! شما باید حداقل روزی 1.5 لیتر آب بنوشید، این مقدار آب زیادی است و برای تنظیم سوخت و ساز بدنتان و اضافه شدن وزن شما لازم است.
3. خواب را فراموش نکنید. این ساده ترین مرحله است که غالبا به آن کم توجهی میشود. حداقل خواب شب شما باید 8 ساعت باشد.

ELDORAMO
15-03-2012, 10:47
در عمل امکان پذیر نیست
بسیاری افراد مشکل بی اشتهایی دارن حتی روزی دوبار به زور غذا می خورن و میل به خوردن هرچیزی هم ندارن

morsadr
17-03-2012, 15:41
اگه موضوع افت قند هست که به سادگی قابل پیشگیری و درمانه
دکتری که بنده بهش مراجعه کردم دیابت داشت و گلیبن کلامید مصرف میکرد و اون هم میگفت حتی خودش موقع مصرف همیشه شکلات و شیرینی همراه خودش داره که اگه اون روز قرص بیش از حد قند خونش رو پایین کشید دچار افت قند نشه
من بدون کوچترین عوارضی این قرص رو با نتایج چشمگیری مصرف می کنم هرچند برای نمونه خارجی و قاچاق اون مجبور شدم قرصی هزار تومان پرداخت کنم اما تنها نگرانیم اینه که این قرص برای افراد سالم یا دیابتی جز کاهش قند خون عارضه دیگه ای داره؟
سرطان یا مشکلات کبدی یا هر چیز دیگه نکته مهم هم اینه که فرد سالم بر خلاف فرد مبتلا به دیابت نیازی به دوز بالا نداره! یعنی یک قرص یا نصف قرص به اندازه کافی قند خونش رو کاهش میده و با تحمل فشاری کمتر به پانکراس نسبت به فرد مبتلا، به نتیجه مطلوبش میرسه

بنده در جواب شما هر چه استدلال علمی و منطقی میارم شما حرف خودتون را میزنید . پس بنابر این چیز دیگری نمی گویم و فقط میگم که انشا الله که موفق باشید :11:

moslem47
17-03-2012, 16:40
به گوشه بالا سمت راست دقت کنید

ELDORAMO
18-03-2012, 10:52
دوست گلم کافیه به همون شماره اعتباری که اعلام کرده توجه کنی می فهمی موضوع فقط کلاهبرداریه

moslem47
18-03-2012, 11:08
فکر نکنم دلیل بشه.............
مارک مکمل پاور سیلم نوشته . دوستان تجربه داشتند؟

ELDORAMO
18-03-2012, 11:12
روش افزایش وزن برای رفع بی اشتهایی

یک دوره باشگاه بدن سازی رو شروع کنید صبح ها ساعت 12 تا 1 الی 2 ورزش کنید و در نهایت هر جلسه تمرینات شکم رو به صورتی که فشار زیادی به بدن وارد کنه انجام بدید بیشتر ضعف و گرسنگی که حاصل میشه بابت تمرینات شکم هست تا حدی که کاملا ضعف کنید این تمرینات رو انجام بدید
از یک ربع قبل از تمرین تا پس از تمرین به هیچ وجه شیرینی نخورید و بعد از تمرین متوجه احساس گرسنگی شدید میکنید.
صبحانه هم بهتره حداکثر تا قبل از 9 الی 9 و نیم میل کنید بعد از این ممکنه برای نهار دیرتر احساس گرسنگی کنید

بعد از باشگاه و صرف ناهار یک قرص گلیبن کلامید خارجی ( کمترین دوز موجود ) را مصرف کنید دقیقا 8 ساعت بعد سر دل شما احساس سوزش میکنه و قند خون به شدت کاهش پیدا میکنه. از زمان مصرف قرص تا 6-7 ساعت بعد به جز 1-2 لیوان اب میوه چیز شیرین دیگه ای نخورید اما از حدود 7-8 ساعت بعد یعنی زمانی که قرص به حداکثر عمل خودش میرسه حتما دقت کنید در صورت بروز احساس ضعف و افت قند خون در صورتی که کم باشه صبر کنید و در صورتی که شدید باشه حتما عسل یا گلوکز و یا مواد قندی که سریع جذب میشن رو مصرف کنید ( به صورت مایع )
در حدود 6-7 ساعت بعد از مصرف قرص میل به شیرینی به وجود میاد که کم کم زیاد و زجر اور میشه اما اگر شیرینی مصرف نکنید کم کم احساس گرسنگی ظاهر میشه اما باید توی همین زمان شام رو میل کنید وگرنه قند خون بیش از حد کاهش پیدا می کنه و حالتون بد میشه دیگه شام هم نمیتونید بخورید
بعد از مصرف شام فورا قند و شیرینی مصرف کنید که میل به شیرینی تمام بشه عوارض قرص هم ظاهر نشه
با این برنامه هم ظهر و هم شب شدیدا گرسنه میشید و من شخصا طی یک ماه در حد چشمگیری با این روش وزنم رو زیاد کردم نه عوارضی مشاهده کردم و نه هیچ مشکلی
قبل از هر چیز اطلاعات کافی در مورد این قرص بدست بیارید چون شوخی بردار نیست
یادتون نره بعد از نهار مصرف کنید همراه نهار یا مخصوصا چند ساعت بعد مقداری شیرینی برای پیشگیری از افت شدید قند مصرف کنید و تا زمان ظهور حس گرسنگی دست به شیرینی نزنید وگرنه اثر قرص ناپدید میشه بعد از صرف شام هم حتما شیرینی میل کنید
در صورتی که قرص رو مصرف کنید و به موقع به شما شیرینی نرسه حتی تا حد کما و مرگ هم میتونید پیش برید

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

فکر نکنم دلیل بشه.............
مارک مکمل پاور سیلم نوشته . دوستان تجربه داشتند؟
باید بیشتر تحقیق کنید اما دوست عزیزم این تاپیک صرفا برای درمان لاغری هست

Navid1367
18-03-2012, 23:01
سلام
داداش گلم... آخه چرا وقتی تمام جنبه های یک پیشنهاد رو نمیدونی الکی با قاطعیت تجویزش میکنی؟
من الان 2ساله دارم بدنسازی کار میکنم... همونطورم که میدونی بدنسازی تنها رشته ایه که ماشالا به هیچ دارویی تو هر رزمینه ای نه نمیگه.... از داروهای هورمونی دامداری اسب و گاو و خوک و بیماران دیابتی بگیر تا آمپولهای سوختگی و اینا.... یعنی برای افزایش وزن مفید همه چیو امتحان کردن....میخوای یه چیزی تجویز کنم یخچال رو با محتویاتش بخوری سیر نشی؟... این قرصی که شما معرفی میکنید دیگه خیلی قدیمی شده برای افزایش اشتها.... و چون شما فعلا اثرات جانبیش رو مشاهده نکردید دلیل نمیشه بدون ضرر باشه و واسه بقیه مفید.... قرص گلی بن کلامید صرفنظر از هیپوگلیسمی که شاید بوجود بیاره بعد از مدتی حساسیت رسپتورهای قندی رو بشدت کاهش میده.... اونوقت اگه فرد به دیابت خفیف مبتلا شد شما جوابشو میدی عزیزم؟ افزایش وزن به چه قیمت؟ من خیلی چیزا رو امتحان نکردم و نمیکنم... مثلا همین پودرای چاقی رو که خودتون گفتید... آخه کدوم عقل سالمی میتونه افزایش 10 کیلو تو ماه رو بپذیره؟ توش یا کورتونه یا دگزامتازون یا مشتقات اینا....ی خرده به مغزمون فشار بیاریم بد نیستا....متاسفانه همه دنبال نتیجه گیری سریع هستن و بدون زحمت میخوان مانکن شن..تمام این تبلیغات پودر و کپسول و قرص چاقی هم همین خصلت ما رو نشونه گرفته.... نمیییییشه عزیزان دل... تا از وسط به دو نیم نشی نمیشه.... من به دوستان توصیه میکنم دنبال هیچ قرص و دارویی نرن... جاده ای که شما دارید میرید رو من خودم خطکشی کردم.... تنها راه افزایش وزن بدون عوارض اینه: باشگاه بدنسازی.... خواب (8ساعت تو روز)... تغذیه ی خوب..... حالا شما میاید میگید که من چیزی نمیتونم بخورم. یعنی اشتهام کلا فلجه... خب اینم راه داره: صبح زود ساعت 7 از خواب بیدار شو (توجه کنید 7 و نه هیچ ساعت دیگه ای)... قشنگ بشینید صبحانه بخورید... (کره ی بادوم زمینی و نون بربری گزینه ی خوبیه).... 3 ساعت بعدش مطمئن باش دوباره گرسنت میشه... (الان پیش خودت میگی: چرا درک نمیکنی؟ ما گرسنمون نمیشه.. :-ی) اما منم شبیه شمام اشتهام بشدت کمه.... خلاصه ساعت 10 هم هرچی گیرت اومد بخور (یک لیوان شیرموزپسته گردو عسل خوبه :-ی) ساعت 1 هم نهار بخور... ساعت 4 دو تا سیب زمینی بخور برو باشگاه ... بعد از باشگاه هم سریعا مواد قندی به بدنت برسون (خرما-عسل-بستنی- حتی آب قند) اومدی از باشگاه هم شام بخور... موقع خوابم حتما شیرموز یادت نره.... فراموش نکنید برای افزایش وزن ما باید در دفعات بیشتر مواد غذایی کمتر بخوریم.... مثل همین برنامه ی بالا... فرض کنید تمام مواد بالا رو جمع کنیم و با هم بعد از 16 ساعت تحمل گرسنگی بخوریم... خب معلومه که فایده ای نداره...یادت باشه ساعت 12 باید خواب باشی فدات شم... شب زنده داری ممنوع.... الکل و مشروب ممنوع...... سیگار ممنوع....... در ضمن اگر همراه غذات قرص مولتی ویتامینم مصرف کردی خوب میشه... سعی کنید هفته ای دوبار هم آمپول ب کمپلکس بزنید...... من بعد از 2 سال تمرین با قد 184 از وزن 55 کیلو اومدم رو 75 کیلو.... اما 75 کیلوی خشک... که عضلست و نه چربی.... این 75 کیلو هیکلو اندازه ی 85 کیلو نشون میده.... شما اگر وزنت نمیره بالا عزیز من نمیخوای بهاشو بپردازی... سخته... خیلی سخت.... خیلی خیلی سخت.... در ضمن برنامه ی بالا برای افراد مبتدیه ها..... نه کسی که از 70 کیلو میخواد بره رو 80 کیلو......

moslem47
18-03-2012, 23:25
[QUOTE=Navid1367;6913991] سعی کنید هفته ای دوبار هم آمپول ب کمپلکس بزنید......QUOTE]
سلام
دلیل زدن این آمپول چیه؟
آزاد میشه خرید و تزریق کرد؟
برای کسانی که کم خونی دارند مشکلی پیش نمیاد؟

ELDORAMO
18-03-2012, 23:26
قرص گلی بن کلامید صرفنظر از هیپوگلیسمی که شاید بوجود بیاره بعد از مدتی حساسیت رسپتورهای قندی رو بشدت کاهش میده.... اونوقت اگه فرد به دیابت خفیف مبتلا شد شما جوابشو میدی عزیزم؟
برای مدت زمان کوتاه صرفا جهت افزایش حجم معده و ایجاد روحیه مثبت برای تغذیه و همچنین تلقین مثبت فوق العاده خوبه
اما همون طور که گفتم دوستان اول در موردش اطلاعات بدست بیارن چون مثل برخی قرص ها باعث عادت میشه اما دست کم توی این یکی دو ماه مشکلی پیش نمیاد چون برای من هم پیش نیامده
توجه به دوز دارو و کیفیت داروی خریداری شده هم مهمه
اگه فرد تا حدی مصرف کنه که قند خونش بیش از حد پایین بیاد صد در صد عوارضش ظاهر میشه جدای از این اگه طولانی مدت هم مصرف کنه بحثی که شما کردی پیش میاد
من خودم اوایل هر دفعه یه جور دچار عوارض میشدم اما با تنظیم میزان قرص همه چی درست شد گیرنده های انسولین هم به این سادگی از کار نمی افتن مدتی عادت می کنن و بعد مجدد به روال طبیعی برمیگردن

---------- Post added at 12:26 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

دلیل زدن این آمپول چیه؟

در برخی موارد کمبود ویتامین های گروه ب میتونه سبب بی اشتهایی بشه اما قبلش باید مطمئن بشید بی اشتهایی شما ریشه در کمبود ویتامین داره وگرنه ممکنه کوچکترین تاثیری نذاره

Navid1367
18-03-2012, 23:32
[QUOTE=Navid1367;6913991] سعی کنید هفته ای دوبار هم آمپول ب کمپلکس بزنید......QUOTE]
سلام
دلیل زدن این آمپول چیه؟

این آمپول فقط ویتامینه... به افزایش اشتها کمک میکنه... واسه اعصابم خوبه.... البته فرم خوراکیشم هست...

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

داداشی من که نگفتم از کار میفتن گفتم حساسیتشون کم میشه
بدن انسان کلا طوری طراحی شده که به همه چی عادت میکنه ولی در عین حال همش دوست داره به حالت اولیه برگرده

moslem47
18-03-2012, 23:52
[QUOTE=moslem47;6914041]

این آمپول فقط ویتامینه... به افزایش اشتها کمک میکنه... واسه اعصابم خوبه.... البته فرم خوراکیشم هست...

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

بدن انسان کلا طوری طراحی شده که به همه چی عادت میکنه ولی در عین حال همش دوست داره به حالت اولیه برگرده
این خوراکیش را میشه معرفی کنید. مشخصات مارک و قیمت؟

ELDORAMO
19-03-2012, 09:04

شما اول به دکتر مراجعه کن ترجیحا یک ازمایش هم بده اگه دکتر تغذیه باشه که بهتر
اون خودش بهت میگه چی مصرف کنی داروها هزارنوع دارن شاید خوراکیش به اندازه تزریقش تاثیر مثبتی نذاره شاید هم برای شما تزریق مناسب نباشه . معیارهای زیادی وجود داره بهتره به دکتر مراجعه کنی

---------- Post added at 10:04 AM ---------- Previous post was at 10:01 AM ----------

گلیبن کلامید

از دسته دارویی سولفونیل اوره

گاهی اوقات به نام های دیگر مثل:

Glibotex
Apogliburide
Daonil
نیز عرضه می شود.

می توان گفت داروی خط دوم درمان در افراد مبتلا به دیابت تیپ 2 می باشد.

دنباله در ادامه مطلب...

شکل دارویی

در ایران به شکل قرص های سفید رنگ، گرد یا مستطیلی شکل 5 میلی گرمی در داروخانه ها توزیع می گردد.

مکانیسم اثر

سلولهای بتای پانکراس را وادار به تولید بیشتر انسولین می نماید. (مانند شلاق بر پیکر پانکراس فرود آمده و آنرا وادار به تولید بیشتر انسولین می نماید!)

این دارو پایین آورنده قند خون است، پس همواره می تواند باعث افت قند خون (هیپوگلیسمی) بشود.

شروع اثر

تقریبا با اولین دوزی که مصرف می شود اثرات دارو شروع می گردد.

حداکثر دوز موثر

تقریبا 95% تاثیر این دارو با مصرف 10 میلی گرم از آن در روز (2قرص) حاصل می شود، در حالیکه افزایش آن به 4قرص در روز تنها موجب 3% افزایش قدرت اثر دارو می گردد. باید بدانید که افزایش دارو به بیش از 4 قرص در روز نه تنها نمی تواند تفاوت چندانی در افزایش قدرت اثر دارو داشته باشد، بلکه فشار بیشتری هم بر سلولهای بتای پانکراس وارد خواهد ساخت.

عوارض جانبی شایع

اصلی ترین عارضه ی این دارو افت قند خون است که بلافاصله باید درمان شود.

افزایش وزن عارضه ی دیگری است که معمولا بیماران از آن ناراحت می شوند.

چگونگی مصرف

روزانه 1 تا 2 بار، حدود 30 دقیقه قیل از غذا مصرف می شود. برای پیشگیری از افت قند لازم است بدانید که خوردن غذا بعداز گلیبن کلامید نباید فراموش شود. در شروع درمان معمولا با دوز کم شروع و پس از شروع اثرات دارو، دوز آنرا بتدریج افزایش داده تا مقدار آن به اندازه ای که مورد نظر پزشکمان است برسد.

بطور معمول بیش از 2 بار در روز مصرف نمی شود.

منع مصرف

در نارسایی کلیوی مصرف نمی شود. در کسانیکه دچار سکته قلبی شده اند و یا تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفته اند(CABG) یا استنت گذاری کرده اند بهتر است استفاده نشود، زیرا مطالعات نشان داده اند که اینکار ریسک بروز حمله قلبی بعدی را افزایش می دهد.

یادآوری چند نکته مهم

اگر در حال درمان با ترکیبی از چند دارو هستید و دچار عارضه ی حاد افت قند خون شدید (قند کمتر از 70 میلی گرم) با مشورت پزشک خود از مقدار گلیبن کلامیدتان کم کنید.
داروهایی که باعث تولید بیشتر انسولین در بدن می شوند مانند تازیانه بر پیکر پانکراس فرود می آیند!
در صورت بروز افت قند خون
اگر فاصله ی زیادی با وعده غذایی اصلی دارید، 4 حبه قند میل کرده و در صورت نیاز یک لقمه ی کوچک غذا نیز میل کنید (یک واحد کربوهیدرات)
اگر فاصله کمی تا وعده ی غذای اصلی دارید، 2 حبه قند میل کرده و بعداز آن، غذای خود را میل کنید.
اگر در اثر مصرف همزمان گلیبن کلامید و آکاربکس دچار افت قند خون شدید، حتما می بایست با مصرف گلوکز (قند یا شربت) با آن مقابله کنید.
اگر با مصرف 10 میلی گرم گلیبن کلامید (2 قرص) و دوز مناسبی از متفورمین به هدف درمانی خود نرسیده اید (HbA1c< (7% جهت شروع انسولین درمانی با پزشک خود مشورت کنید.

اینها اطلاعات کلی مربوط به گلیبن کلامید هستن که از وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بر داشت شدن اما برای بیماران دیابتی مطرح شده صرفا جهت اشنایی با دارو این مطالب رو قرار دادم

همون طور که توی مطالب هم گفته شده، زیاد کردن دوز دارو تاثیری بر اثر دارو نداره و صرفا به پانکراس آسیب بیشتری میرسونه پس دوستان یادشون نره که مثل بسیاری از داروها خصوصا سپروهپتادین مصرف این قرص بعد از مدتی سبب عادت بدن شما میشه و بهتره به هیچ وجه دوز دارو رو زیاد نکنید و فقط به عنوان یک درمان موقت برای بی اشتهایی عصبی از اون بهره بگیرید من خودم هر روز قرص نمیخورم صرفا روزهایی که به لحاظ روحی تحت فشار هستم و اشتهای کمتری دارم با رسیدن به وزن دلخواهم دارم کم کم قرص رو از برنامه خارج میکنم و باشگاه رو جایگزینش میکنم

Navid1367
19-03-2012, 10:11
[QUOTE=Navid1367;6914049]

داداشی زیاد سخت نگیر.... میری داروخونه میگی مولتی ویتامین بده.... ترجیحا مارک مولتی دیلی باشه.... قیمتشم خبر ندارم

بعدشم این ویتامینه دیگه نیازی به رفتن و تجویز دکتر نداره... جالبه... داداشمون برای ویتامین دکتر رو پیشنهاد میکنن ولی برای گلی بن کلامید تجویز خودشونو کافی میدونن..... بهانه ی کمبود اطلاعات دکترها اصلا دلیل خوبی برای استفاده ی سرخود از این قرص نیست...

Navid1367
19-03-2012, 11:12
در ضمن کاملا مشخصه که دوست عزیزمون EDLORAMO نیت پاکی دارن و از سر دلسوزی این حرفا رو میزنن...اما من حرفهای آخرمو تو این پست میزارم تصمیم گیریش با شما: بزارید یکی دیگه از معایب استفاده از این قرص رو بگم... همونطور که میدونید هورمون انسولین که این قرص باعث ترشحش میشه هم نسبت به چربی ها آنابولیکه هم عضلات.... حالا این ینی چی؟ بطور ساده میگم: اگر شما نرید باشگاه... یا اگر برید باشگاه و بصورت خیلی منظم و حرفه ای تمرین نکنید... و همچنین اگر تو وعده ی غذایی که بعد از استفاده ی این قرص میخورید بمقدار کافی آمینو اسید و پروتئین نباشه 70% وزنی که با این قرص میگیرید بصورت آب و چربی هست...شاید خیلیاتون بگید ما به همون چربیش هم راضی هستیم بخدا....اما چنین کاری نکنید.....من بازم میگم هنوز از تمام اثرات عوارض این قرص آگاه نیستیم ..... فقط میدونم اگر واقعا اثر بدون عوارض داشت تو ورزش بدنسازی موندگار میشد.... خلاصه خودتون بهتر میدونید..... متاسفانه ما فقط به فکر نتیجه ی نهایی هستیم و به اثراتی که شاید خواسته و ناخواسته رو دیگر اعضا بزاره اصلا توجهی نمیکنیم...... من اصلا چنین قرصی رو پیشنهاد نمیکنم اما اگر دوستان پاشون رو برای استفاده از این قرص کردن تو یه کفش کردن حداقل موارد ایمنی رو رعایت کنن: همیشه یه شیشه گلوکز طبیعی دم دستتون باشه و به محض احساس لرزش دستها و تعرق یا سرگیجه یا تپش قلب که از علائم هیپو گلیسمی هستش فوری بخوریدش (بهترین گزینه اینه که برید داروخونه و پودر توان بگیرید... حول و حوش 4000 تومنه).... از مصرف این قرص تو ساعاتای آخر شبم خودداری کنید (چون مطمئن باشید تو خواب اگر دچار شوک انسولینی بشید یک راست رفتید اون دنیا)

نکته: اینکه میگم دچار علائم هیپوگلیسمی یا همون افت قند میشید به این صورت نیست که رو خیلی از داروها مینویسن عوارض احتمالی جانبی مثلا اینا هستن که بیشتر اتفاق نمیفتن... اگه دچار هیپوگلیسمی بشید تمام موارد بالا (تعرق و سرگیحه و ......) رو با هم و یکجا تجربه خواهید کرد... :-ی

ELDORAMO
19-03-2012, 15:47
بعدشم این ویتامینه دیگه نیازی به رفتن و تجویز دکتر نداره... جالبه... داداشمون برای ویتامین دکتر رو پیشنهاد میکنن ولی برای گلی بن کلامید تجویز خودشونو کافی میدونن..... بهانه ی کمبود اطلاعات دکترها اصلا دلیل خوبی برای استفاده ی سرخود از این قرص نیست...

توی پست های قبلی خودم بارها تذکر دادم که اطلاعات بدست بیارید و به دکتر هم مراجعه کنید
مثلا من برای اشتها که مراجعه کردم و ازمایش دادم زینک خونم پایین بود و به من زینک تجویز کردن دامنه ویتامین ها گسترده هست اگه بفهمید کدومش کمتر تولید میشه میتونید بهتر کنترلش کنید ویتامین هایی مثل ب نیازی به دکتر ندارن اما به نظرم بهتره قبلش عامل اصلی بی اشتهایی رو پیدا کنید تا همون ویتامین رو دقیقا مصرف کنید اثرش بهتره
قرص فارماتون هم 5-6 تا بگیر امتحان کن ببین بعدش اشتهات باز میشه یا نه روی من اثر خوبی داشته البته به هیچ عنوان با معده خالی نخوری که حالت بد میشه

حداقل موارد ایمنی رو رعایت کنن: همیشه یه شیشه گلوکز طبیعی دم دستتون باشه و به محض احساس لرزش دستها و تعرق یا سرگیجه یا تپش قلب که از علائم هیپو گلیسمی هستش فوری بخوریدش (بهترین گزینه اینه که برید داروخونه و پودر توان بگیرید... حول و حوش 4000 تومنه).... از مصرف این قرص تو ساعاتای آخر شبم خودداری کنید (چون مطمئن باشید تو خواب اگر دچار شوک انسولینی بشید یک راست رفتید اون دنیا)

نکته: اینکه میگم دچار علائم هیپوگلیسمی یا همون افت قند میشید به این صورت نیست که رو خیلی از داروها مینویسن عوارض احتمالی جانبی مثلا اینا هستن که بیشتر اتفاق نمیفتن... اگه دچار هیپوگلیسمی بشید تمام موارد بالا (تعرق و سرگیحه و ......) رو با هم و یکجا تجربه خواهید کرد... :-ی
کاملا درسته اما باید به میزانی مصرف کنید و در طول زمان مصرف تا زمان فعال شدن قرص قند خونتون رو به میزانی نگه دارید که اصلا این علایم ظاهر نشه

باز هم تاکید می کنم این اطلاعات فقط در حد تحقیق و تجربه خودم هست و دکترهای که باهاشون بحث کردم همون اول گفتن اطلاعاتی در این مورد ندارن چون عملا کسی اثر قرصی رو روی انسان سالم بررسی نمیکنه اما با این حال اگه بتونید با یک دکتر حرفه ای صحبت کنید که با اندازه گیری قند خونتون و بررسی های لازم یک دوز دقیق به شما بده عوارض رو پایین تر میارید
هر قرصی عوارض خودش رو داره اما ما بین بد و بدتر فقط بد رو انتخاب کردیم وادار کردن پانکراس به ترشح انسولین چه در افراد سالم و چه افراد مبتلا به دیابت عمل خوبی نیست اما با قاطعیت میتونم بگم از تموم موادی که توی اولین پستم معرفی کردم این قرص عوارضش کمتر و اثرش به نسبت بهتره

اگر تو وعده ی غذایی که بعد از استفاده ی این قرص میخورید بمقدار کافی آمینو اسید و پروتئین نباشه 70% وزنی که با این قرص میگیرید بصورت آب و چربی هست...شاید خیلیاتون بگید ما به همون چربیش هم راضی هستیم بخدا....اما چنین کاری نکنید.....

این رو هم فراموش نکنید که اگه دارید ریسک عوارض رو قبول می کنید پس سعی کنید از این اشتهایی که ایجاد میشه به بهترین شکل استفاده کنید نه با چربی و آب حجم بدن رو زیاد کنید سعی کنید حالا که اشتها باز شده حسابی به خودتون برسید روی حجم معده هم تمرکز کنید هرچی بزرگترش کنید و بهش فشار بیارید در زمانی که قرص مصرف نمی کنید غذای بیشتری می تونید بخورید معده رو مدت زیادی خالی نگه دارید حجمش به حالت اول برمیگرده و مجدد دوره بی اشتهایی شروع میشه

david toomy
28-04-2012, 16:23
سلام به همه دوستان

همونطور که دوست عزیزمون (majid322)گفتن بهترین و اصولیترین راه برای افزایش وزن ورزش بید
در کنار ورزش بجای استفاده از مکمل میتونین از یه متخصص تغذیه کمک بگیرین که اونجوری میشین مثه مردان آهنین قوی و با مرام:27:

kurt790kurt790
04-06-2012, 06:05
با سلام
من 25 سالمه تا 6 ماه پیش وزنم حدود 60 کیلو بود قدمم 180 سانت بود هر دکتری که فکرشو بکنید رفتم از دکتر کرمانی گرفته تا هر چیز ذیگه ....

ولی تغییر ی به اون صورت حاصل نشد تا از طریق سایت behface.com/shop (تبلیغ حساب نشه)
با پودر افلاطون آشنا شدم

خدایی ظرف مدت 2 ماه که مصرف کردم 10 کیلو چاق شدم جوری که خیلیا منو اصن نشناختن
هر چی می خورم انگار جذب می شن پر انرژی تر و با نشاط تر هم شده بودم

الان حدود 3 ماهی میشه دیگه مصرف نمی کنم
وزنم همون جوری مونده ولی اشتهام کم شده می خوام بدونم آیا اگه بازم بخوام یه دوره دیگه بخورم مشکلی پیش میاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

morsadr
04-06-2012, 17:35
با سلام
من 25 سالمه تا 6 ماه پیش وزنم حدود 60 کیلو بود قدمم 180 سانت بود هر دکتری که فکرشو بکنید رفتم از دکتر کرمانی گرفته تا هر چیز ذیگه ....

ولی تغییر ی به اون صورت حاصل نشد تا از طریق سایت behface.com/shop (تبلیغ حساب نشه)
با پودر افلاطون آشنا شدم

خدایی ظرف مدت 2 ماه که مصرف کردم 10 کیلو چاق شدم جوری که خیلیا منو اصن نشناختن
هر چی می خورم انگار جذب می شن پر انرژی تر و با نشاط تر هم شده بودم

الان حدود 3 ماهی میشه دیگه مصرف نمی کنم
وزنم همون جوری مونده ولی اشتهام کم شده می خوام بدونم آیا اگه بازم بخوام یه دوره دیگه بخورم مشکلی پیش میاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبلا هم چندین بار گفته شده این نوع مواد کلا توصیه نمی شوند حتی برای یک بار چه برسد برای تکرار

kurt790kurt790
04-06-2012, 19:41
آقا من از پودرای چاقی فروشگاه shop.behface.com استفاده کردم حدود 10 کیلو اومدم بالا
اشتهام خیلی خوب شده جوری که هر چی می خورم بازم گشنمه ..
اسم پودرشم افلاطونه ولی حواست باشه هیچ دارویی بی عوارض نیست .

Reza Azimy_RW
04-06-2012, 23:17
یه تجربه هم من دارم اگه پر خوری کنید و زوری غذا بخورید بعده چند وقت معدتون جا باز میکنه اشتهاتون زیاد میشه در نتیجه کم کم چاق میشید من نتیجه گرفتم
پودر افلاطون هم من چند سال پیش یه مدت میخوردم عالی بود ولی بعد از قطع مصرف دوباره یکم وزن کم کردم

A M ! N
06-06-2012, 09:46
سلام.

من نمیدونم چرا یه عده دوست دارن چاق بشن ، بخدا من یکی از چاق شدن متنفرم.. تا وقتی که لاغر هستی و چابکتر هستی و 100% این ثابت شده که افراده لاغر نسبت به افراده چاق از سلامتی بیشتری برخوردار هستن ، آخه چرا ...

آدمایی رو میشناسم که واسه اینکه یک کیلو وزن کم کنن دارن خودشونو به آبو آتیش میزنن ، اونوقت شما اینقدر تلاش میکنین تا چاق بشین ، البته من نمیگم که لاغر بدقواره بمونین ، ولی وقتی میگین چاق شدن ، من به یک آدمی فکر میکنم که 90 کیلو وزن داره !! درسته آدم باید یکم تپل مپل باشه فقط در اندازه ای که ترکیبو قواره اش به هم نریزه. اگه هم احیانا خواستین کمی خوش هیکل تر بشین ، حتما زیر نظر مربی زیبایی اندام اینکارو انجام بدین.. چون ممکنه به جای چاق شدن اشتباهی شکم در بیارین که خیلی خیلی زشته.

با آرزوی بهترینها..

hamid_diablo
06-06-2012, 18:46
این دوستانی که اینجا هستند میخوان به وزن نرمال و ایده ال برسن نه اینکه چاق بشن

البته من باشگاه زیبایی اندام رو هم پیشنهاد میکنم

هم ورزشه و باعث زیبایی بدنتون میشه و هم اشتهاتون رو افزایش میده

993
06-06-2012, 20:05
قبلا هم چندین بار گفته شده این نوع مواد کلا توصیه نمی شوند حتی برای یک بار چه برسد برای تکرار

دکترجان والله من بعد از 25 سال که لاغر بودم (حدود 50 کیلو با قد 180 ) تنها چیزی که تونست کمکم کنه همین افلاطون بود! نه دکتر تغذیه نه رژیم نه سیپرو نه شیکوریدین نه .... ! با افلاطون 20-30 کیلو وزن اضافه کردم!
صد در صد یه چیزی این وسط هست که باعث میشه افلاطون این تاثیر رو داشته باشه ولی من تا حالا پزشکی رو ندیدم که بدونه چی داخله افلاطون هست و بگه به خاطر اون افلاطون خطرناکه! تنها چیزی که میشنوم اینه که گفته میشه مواردی بهشون مراجعه کردن به خاطر عوارض افلاطون! فقط همین! به نظرم اول باید بدونیم افلاطون داخلش چی داره بعد در مورد عوارض اون دارو (یا هر چیزی دیگه ای) بحث کنیم!
و یه مورد دیگه اینکه افلاطون یه اسم عمومی برای این جور پودرهای چاقی هست! 100 مدل داره! هر کی هرچی پودر داره میریزه توی یه قوطی و روش مینویسه افلاطون! شاید بعضی هاشون مشکل دارن که عوارضش فقط برای بعضی هاس و بقیه مشکلی ندارن!

moslem47
08-06-2012, 13:38
بالاخره بخوریم یا نه؟...........

morsadr
09-06-2012, 17:16
دکترجان والله من بعد از 25 سال که لاغر بودم (حدود 50 کیلو با قد 180 ) تنها چیزی که تونست کمکم کنه همین افلاطون بود! نه دکتر تغذیه نه رژیم نه سیپرو نه شیکوریدین نه .... ! با افلاطون 20-30 کیلو وزن اضافه کردم!
صد در صد یه چیزی این وسط هست که باعث میشه افلاطون این تاثیر رو داشته باشه ولی من تا حالا پزشکی رو ندیدم که بدونه چی داخله افلاطون هست و بگه به خاطر اون افلاطون خطرناکه! تنها چیزی که میشنوم اینه که گفته میشه مواردی بهشون مراجعه کردن به خاطر عوارض افلاطون! فقط همین! به نظرم اول باید بدونیم افلاطون داخلش چی داره بعد در مورد عوارض اون دارو (یا هر چیزی دیگه ای) بحث کنیم!
و یه مورد دیگه اینکه افلاطون یه اسم عمومی برای این جور پودرهای چاقی هست! 100 مدل داره! هر کی هرچی پودر داره میریزه توی یه قوطی و روش مینویسه افلاطون! شاید بعضی هاشون مشکل دارن که عوارضش فقط برای بعضی هاس و بقیه مشکلی ندارن!

دوست گرامی دقیقا به همین علت که نمی دانیم داخل آن چی هست توصیه نمی شود . هر وقت از محتویات آن آگاه شدیم می توانیم آن را تائید کنیم

morsadr
09-06-2012, 17:17
بالاخره بخوریم یا نه؟...........

به نظر بنده خیر :41:

993
10-06-2012, 14:53
به نظرم اینکه یه عده (احتمالا کم سواد) توی زیرزمینها این پودر رو درست میکنن و جامعه ی پزشکی نمیتونه تشخیص بده داخلش چیه یه مقداری ناجوره

morsadr
11-06-2012, 16:14
به نظرم اینکه یه عده (احتمالا کم سواد) توی زیرزمینها این پودر رو درست میکنن و جامعه ی پزشکی نمیتونه تشخیص بده داخلش چیه یه مقداری ناجوره

کار جامعه پزشکی تشخیص و بررسی چیزهایی که هر کسی می سازه نیست . بلکه کارش تائید و تجویز داروها شناخته شده و تائید شده می باشد

hamijoon
11-06-2012, 16:58
واقعيتش من يه مدت مصرف كردم حدودا 2 ماه . خيلي وزنم خوب شده بود . از 60 به 73 رسيدم . وقتي گذاشتمش كنار وزنم كم نشد تـــــا ماه رمضون . ديگه ماه رمضون همرو روزه گرفتم دوباره وزنم اومد پايين .

از مصرفش خيلي راضي بودم يعني تو اون مدتي كه مصرف كردم مشكلي واسم پيش نيومد . صورت‌و خيلي خوب چاق ميكنه . من خوشم اومد ازش اما فعلا دارم با بدنسازي وزنمو ميارم بالا .

4umbaz
12-06-2012, 18:50
بچه ها من یدونه خریدم 6تومن ایا این قلابیه؟؟
من که میخورم این افلاطونو فقط میخاستم اصل تر هم هست اخه قیمتش پایینه..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D o l f i n
13-06-2012, 10:01
چه جالب هر چی میگن بده بچه ها بیشتر طرفش میرن
نه عزیز شکل و قوطیش همینه این چیه که اصل و تقلبی داشته باشه
من مصرف کردم البته بگم تو بدنهای مختلف اثرات مختلف داره
اولین دلیل مصرف نکردن خصوصا برای افراد متاهل که در پست 7 هم توضیح داده شد

با توجه به اثراتي كه پودر افلاطون روي بدن دارد مي توان گفت داراي تركيبات استروئيدي است چون فعاليت جنسي را بعد از 2-3 روز از شروع درمان كاملا متوقف مي كند و علايم ديگر آن مانند افزايش سريع حجم عضلات و كاهش تستوسترون و بعضا گر گرفتگي از نشانه هاي مواد ممنوعه استروئيد هاست.
توصيه شديد مي كنم استفاده نكنيد ممكن است عواقب وخيمي مانند سرطان پروستات، عقيم شدن، نارسايي كبد و كليه و ... ايجاد كند.
دوم خواب آور بودن شدید این محصول هست حتما اگه گوش نمی کنید و می خواید مصرف کنید زمانی که تو خونه هستید و نمی خواید کار مهم و یا رانندگی کنید تست کنید
من خودم تا 4 کیلو زیاد کردم ولی به خاطر همین موارد نصفه نشده بود انداختمش بیرون
توصیه من اینه اصلا نه به این روشهای سریع چاق شدن و لاغر شدن توجه نکنید واقعا اگه مناسب می بود و تایید شده سالیانه میلیاردها دلار در سرتاسر جهان صرف چاقی و لاغری نمی شد

moslem47
15-06-2012, 00:40
دوستان نظرتون راجع به این چیه؟

پودر چاقي اهورا
متشكل از34گياه دارويي
بدون حتي 1ميلي گرم ماده شيمياي مثل كورتون و...
طي2دوره مصرف(1:بارگيري،2:تثبيت)به منظور عدم بازگشت
ويژه بانوان،آقايان
بدون نياز به ورزش حرفه اي
بدون هيچگونه عوارض جانبي
افزايش وزن حداقل kg5 دريك دوره
به ازاي خريدهر4بسته 1بسته به رايگان دريافت نماييد.
بهمراه برنامه غذايي(وروش مصرف معجون)رايگان متناسب با وزن،سن وقدشما
درمان لاغري**رفع گودي صورت**اشتهاآور**فرم دهنده اندام**نيروزا
و50 خاصيت ديگر
براي اخذ نمايندگي با شرايط ويژه با ماتماس بگيريد
اين معجون متشكل از34گياه دارويي ميباشدكه مقدارهريك حساب شده است وبرپايه خاصيت اشتهاآوري _نيروزايي_افزايش وزن ساخته شده است.اما بدليل كثرت گياهان دارويي موجوددرآن داراي50خاصيت ديگرمي باشد كه درزير به تعدادي از آنها اشاره مي نماييم:
1. سرشار ازانواع ويتامينهاوموادمعدني موردنيازبدن منجمله:ويتامينهايA,C,D,Eو خانواده Bوموادمعدني مانند آهن،فسفر،روي،فلورايد،كلسي م،پتاسيم،فيبر،پروتئين مي باشد.
2. تقويت كننده اكثراعضاي بدن منجمله:معده،لوزالمعده،koliye
، مثانه، ‌كبد،روده كوچك،چشم،مثانه، دندان ولثه،استخوان،قلب،
اعصاب،متابوليسم بدن سيستم دفاعي بدن.
3. مفيددرجلوگيري ازانواع سرطانهاوجلوگيري ودرمان سنگ سازي كليه مثانه ولوزالمعده، پوكي استخوان،ميگرن،تشنج،تب وتصلب شرايين
4. تحريك غددترشح هورمون هاي رشد وكمك به افزايش قد.
5. اين معجون با تصفيه خون وكاهش كلسترول خون وتري گليسيريد آن از گرفتگي رگ ها وسكته قلبي جلوگيري كرده وباپاك سازي خون وكبدازايجاد لك وكك مك وسياهي پوست جلوگيري ودرمان ميكند.
6. لازم به ذكراست بعضي افرادباوجودخوراك عالي بازهم لاغر ميباشند،اين موضوع به اين دليل است كه تنهادليل لاغري كم اشتهايي وخوراك كم نيست بلكه عوامل ديگري همچون اعصاب اسپاس معده سيستم جذب مواد مغذي در روده هاو...مؤثراست كه اين معجون بر همه ي اين عوامل تأثير بسزايي دارد.

Pourya-pc
15-06-2012, 04:39
ما این پودر ها رو ( افلاطون و 007 ) رو آزمایش کردیم ، متاسفانه 2 تا ماده بیشتر توش نیست . یک ترکیب هورمونی کورتونایزر که خیلی شبیه ترکیب استروئید هست ( تقریبا میشه گفت ایزومرش هست ) و مخمر جو شیمیایی + پودر جوانه گندم .
قانونا مصرف این مواد به دلیل شیمیایی بودن خطرناک هست و ارگانیسم بدن رو بهم میزنه و توصیه نمیشه .
چاق شدن به عهده ترکیب کورتون هست که بیشتر با تشکیل چربی در اطراف شکم و صورت شکل میگیره و مخمر جو هم باعث پف کردن کل بدن ، گرسنگی شدید و تشنگی میشه .
اگر از دوستان کسی بخواد آزمایش دقیق انجام بده پ خ بزاره من بدم آزمایشگاه تخصصی داروسازی دانشگاه اصفهان تا دقیق تر بگن چی توش هست .

moslem47
15-06-2012, 10:41
ما این پودر ها رو ( افلاطون و 007 ) رو آزمایش کردیم ، متاسفانه 2 تا ماده بیشتر توش نیست . یک ترکیب هورمونی کورتونایزر که خیلی شبیه ترکیب استروئید هست ( تقریبا میشه گفت ایزومرش هست ) و مخمر جو شیمیایی + پودر جوانه گندم .
قانونا مصرف این مواد به دلیل شیمیایی بودن خطرناک هست و ارگانیسم بدن رو بهم میزنه و توصیه نمیشه .
چاق شدن به عهده ترکیب کورتون هست که بیشتر با تشکیل چربی در اطراف شکم و صورت شکل میگیره و مخمر جو هم باعث پف کردن کل بدن ، گرسنگی شدید و تشنگی میشه .
اگر از دوستان کسی بخواد آزمایش دقیق انجام بده پ خ بزاره من بدم آزمایشگاه تخصصی داروسازی دانشگاه اصفهان تا دقیق تر بگن چی توش هست .

اگه امکانش هست این اهورا را هم ازمایش کنید

Pourya-pc
15-06-2012, 15:34
حتما ، گیرم بیاد میدم آزمایشگاه .

993
15-06-2012, 17:41

مخمر جو؟ اگه منظور همین مخمرهایی هست که داروخونه ها در جعبه های 250 تایی یا 500 تایی (یا هر تعداد دیگه ای :دی) میفروشن روی جعبه اشون نوشته میشه روزی 8-9 تا خورد ولی من قول میدم روزی 30 تا هم خورده بشه (فکر نکنم دیگه بیشتر از 30 تا توی اون یه قاشق مربا خوری که از افلاطون که روزانه خورده میشه وجود داشته باشه) این اشتها و و پف کردن رو نمیاره
جسارت نباشه ولی لطفا مستندتر بحث کنید. منم الان میتونم بگم ازمایشگاه تخصصی داروسازی دانشگاه ساوجبلاغ افلاطون رو ازمایش کرده و داخلش شوید و شنبلیله است!!

993
15-06-2012, 17:43
دوستان نظرتون راجع به این چیه؟

پودر چاقي اهورا
متشكل از34گياه دارويي
بدون حتي 1ميلي گرم ماده شيمياي مثل كورتون و...
طي2دوره مصرف(1:بارگيري،2:تثبيت)به منظور عدم بازگشت
ويژه بانوان،آقايان
بدون نياز به ورزش حرفه اي
بدون هيچگونه عوارض جانبي
افزايش وزن حداقل kg5 دريك دوره
به ازاي خريدهر4بسته 1بسته به رايگان دريافت نماييد.
بهمراه برنامه غذايي(وروش مصرف معجون)رايگان متناسب با وزن،سن وقدشما
درمان لاغري**رفع گودي صورت**اشتهاآور**فرم دهنده اندام**نيروزا
و50 خاصيت ديگر
براي اخذ نمايندگي با شرايط ويژه با ماتماس بگيريد
اين معجون متشكل از34گياه دارويي ميباشدكه مقدارهريك حساب شده است وبرپايه خاصيت اشتهاآوري _نيروزايي_افزايش وزن ساخته شده است.اما بدليل كثرت گياهان دارويي موجوددرآن داراي50خاصيت ديگرمي باشد كه درزير به تعدادي از آنها اشاره مي نماييم:
1. سرشار ازانواع ويتامينهاوموادمعدني موردنيازبدن منجمله:ويتامينهايA,C,D,Eو خانواده Bوموادمعدني مانند آهن،فسفر،روي،فلورايد،كلسي م،پتاسيم،فيبر،پروتئين مي باشد.
2. تقويت كننده اكثراعضاي بدن منجمله:معده،لوزالمعده،koliye
، مثانه، ‌كبد،روده كوچك،چشم،مثانه، دندان ولثه،استخوان،قلب،
اعصاب،متابوليسم بدن سيستم دفاعي بدن.
3. مفيددرجلوگيري ازانواع سرطانهاوجلوگيري ودرمان سنگ سازي كليه مثانه ولوزالمعده، پوكي استخوان،ميگرن،تشنج،تب وتصلب شرايين
4. تحريك غددترشح هورمون هاي رشد وكمك به افزايش قد.
5. اين معجون با تصفيه خون وكاهش كلسترول خون وتري گليسيريد آن از گرفتگي رگ ها وسكته قلبي جلوگيري كرده وباپاك سازي خون وكبدازايجاد لك وكك مك وسياهي پوست جلوگيري ودرمان ميكند.
6. لازم به ذكراست بعضي افرادباوجودخوراك عالي بازهم لاغر ميباشند،اين موضوع به اين دليل است كه تنهادليل لاغري كم اشتهايي وخوراك كم نيست بلكه عوامل ديگري همچون اعصاب اسپاس معده سيستم جذب مواد مغذي در روده هاو...مؤثراست كه اين معجون بر همه ي اين عوامل تأثير بسزايي دارد.

همونجور که قبلا گفتم از اونجایی که من همه ی روشها رو امتحان کردم این اهورا رو هم خریده بودم! متاسفانه یا خوشبختانه جدی جدی علف و گیاهه :دی کلا یه قوطی پر از گیاهان خشک شده و اسیاب شده و بد مزه اس :دی
نه اشتها نه افزایش وزن نه تاثیر دیگه ای نداره! گیاهه دیگه! اگه قرار بود با این گیاهها ادم اشتهاش زیاد شه یا وزن بگیره پس شرکتهای داروسازی باید میرفتن کشک میسابیدن :دی (توهین نشه به فعالان عرصه ی گیاهان دارویی :دی)

m.beh
15-06-2012, 20:53
همونجور که قبلا گفتم از اونجایی که من همه ی روشها رو امتحان کردم این اهورا رو هم خریده بودم! متاسفانه یا خوشبختانه جدی جدی علف و گیاهه :دی کلا یه قوطی پر از گیاهان خشک شده و اسیاب شده و بد مزه اس :دی
نه اشتها نه افزایش وزن نه تاثیر دیگه ای نداره! گیاهه دیگه! اگه قرار بود با این گیاهها ادم اشتهاش زیاد شه یا وزن بگیره پس شرکتهای داروسازی باید میرفتن کشک میسابیدن :دی (توهین نشه به فعالان عرصه ی گیاهان دارویی :دی)
خیلی از داروهایی مه شما می خورید همین علفها هستند که البته فرآوری می شند. حتی توصبه شده که علف ها رو بد نظر پزشک نخورید چون که دوزشون مثل قرص و اینا انداره گیری نشده و ممکنه بالا پایین شه. البته داروهای سنتزی هم وجود دارند که بازهم خیلیاشون مواد گیاهی رو به صورت مصنوعی فرآوری می کنند. اینا رو گفتم که فکر نکنید علف چیز کمیه
ولی کلا برای دارو چاقی و لاغری من اعتقادی به این چیزای تبلیغاتی ندارم و فکر می کنم شاید خطر آفرینم باشند.

993
15-06-2012, 22:22
خیلی از داروهایی مه شما می خورید همین علفها هستند که البته فرآوری می شند. حتی توصبه شده که علف ها رو بد نظر پزشک نخورید چون که دوزشون مثل قرص و اینا انداره گیری نشده و ممکنه بالا پایین شه. البته داروهای سنتزی هم وجود دارند که بازهم خیلیاشون مواد گیاهی رو به صورت مصنوعی فرآوری می کنند. اینا رو گفتم که فکر نکنید علف چیز کمیه
ولی کلا برای دارو چاقی و لاغری من اعتقادی به این چیزای تبلیغاتی ندارم و فکر می کنم شاید خطر آفرینم باشند.

شما خدای نکرده زبونم لال اگه مریض شدید (خدا نکنه! سرما خوردگی رو مثلا مثال میزنم!) داروی گیاهی بخورید من شیمیایی میخورم :دی
مثل این میمونه که ماست رو جدا بخوریم اب رو جدا بعد بگیم داخل بدن با هم دیگه ترکیب میشن و تشکیل دوغ میدن! همونجور که گفتید ممکنه ترکیبات داروهای شیمیایی منشا طبیعی داشته باشه ولی محض کاری ساخته میشن!

moslem47
15-06-2012, 22:55
دوستان از اینها کدوم پیشنهاد میشه؟ چون ادعا شده بدون عوارض هستند
1. کپسول بمبا
2. پودر سمین
3. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pourya-pc
15-06-2012, 23:10
ببينيد من رشتم داروسازي نيست و مهندسي شيمي خوندم . مخمر جو طبيعي و شيمياييش موجود هست . شما طبيعيش رو روزي ٣ تا مصرف كنيد . احتمالاً از گرستگي آجر خونه رو هم ميل ميكنيد . چهرتون پف آلود و ورم كرده ميشه و بعد از مدتي معدتون كش مياد و بزرگ ميشه . نياز به آزمايشگاه و مستندات هم نداره ، از هر دكتري بپرسيد شمارو راهنمايي ميكنه .
كساني كه افلاطون مصرف كردن گفتن پف كردن ، پس ما اشتباه ماده ايي رو در آزمايشگاه پيدا نكرديم .

moslem47
15-06-2012, 23:29
ببينيد من رشتم داروسازي نيست و مهندسي شيمي خوندم . مخمر جو طبيعي و شيمياييش موجود هست . شما طبيعيش رو روزي ٣ تا مصرف كنيد . احتمالاً از گرستگي آجر خونه رو هم ميل ميكنيد . چهرتون پف آلود و ورم كرده ميشه و بعد از مدتي معدتون كش مياد و بزرگ ميشه . نياز به آزمايشگاه و مستندات هم نداره ، از هر دكتري بپرسيد شمارو راهنمايي ميكنه .
كساني كه افلاطون مصرف كردن گفتن پف كردن ، پس ما اشتباه ماده ايي رو در آزمايشگاه پيدا نكرديم .

پس مخمر جو طبیعیش را میشه مصرف کرد. از کجا میشه تهیش کرد؟

flower boy2
16-06-2012, 16:35
منم مدتی بود به خاطر لاغر بودنم (قد 178-وزن57)میخواستم افلاطون بگیرم و مصرف کنم .اما دیروز قبل از اینکه اینکارو بکنم با دوستم که تو دانشگاه تهران دانشجوی سال آخر داروسازی هستش و یکی دو سال هم هست که تو داروخونه ها کار میکنه صحبت کردم و نظرشو خواستم که به شدت منو از خرید این پودر منع کرد و گفتش که ترکیبات شیمیایی مضری داره که تو دراز مدت عوارض میده 100%.در عوض گفت پودری هست به اسم gain up اصلشو پیدا کنم چیز مطمئنیه.کسی تا حالا این پودرو مصرف کرده؟چجوریاس؟

moslem47
17-06-2012, 10:34
پس مخمر جو طبیعیش را میشه مصرف کرد. از کجا میشه تهیش کرد؟

Pourya-pc
17-06-2012, 14:25
داروخانه ها دارن ، عطاری ها هم فکر کنم داشته باشن . در مصرفش خیلی مواظب باشید چون تاثیرش مثل آدمایی میمونه که آبجو و الکل مصرف میکنن . معده کش میاد و گشاد میشه .

moslem47
18-06-2012, 18:51
نظرتون راجع به این چیه؟

moslem47
19-06-2012, 13:56
در ضمن تو این سایت هم محصولاتی هست که فکر کنم مورد تایید هست و کرجی ها میتونند حضوری چک کنند

anti-military
19-06-2012, 15:12
من از همون روز اول که به دنیا اومدم تا همین امروز همیشه 10 کیلو وزن کم داشتم. البته یه مدت کارم سنگین بود و باعث شد یکم بدنم قوی تر بشه

این پودر افلاطون جریانش دقیقا چیه ؟ یعنی فقط یه مدل داره ؟ بریم عطاری بگیم افلاطون بدید ؟ قیمتش چقدره ؟ بسته اش چه شکلیه ؟

EngineeR EhsaN
21-06-2012, 13:51
مثل اینکه نی قلیون تو فروم زیاده ، خدایا شکر تنها نیستیم :31: یه مدت تقریبا یه ماه از یه پودری استفاده کردم که نمیدونم اسمش چی بود! ولی عجب تاثیری داشت شیکم زده بودم در حد لالیگا راحت میتونم بگم تو یه ماه یه 10 کیلویی اومده بود رو وزنم!!! هر چیزی که فکرشو بکنید میخوردم ، روزی راحت 6 وعده غذا میخوردم :18: خلاصه یه مدت چاقی رو امتحان کردیم خیلی باحال بود هم آدم قیافش یه 50 درصدی تغییر میکنه هم کلا هیکل ادم توپ میشه! من که قدم تقریبا یه 185 سانتی میشه با این چاقی یه هیکلی داشتم که بیا و ببین :31: ولی از وقتی گذاشتمش کنار اشتهام برگشته به همون دوران سابق وزنمم همینطور! الان موندم که برگردم همینو دوباره استفاده کنم یا نه! طرف میگفت یه ماه از این رنگ آبیش مصرف میکنی روزی یدونه بعدش که ماه بعد از رنگ زردش استفاده کردی این تاثیر روت میمونه و اشتهات سرجاشه ولی من امتحان کردم ببینم چی به چیه ، بنظرتون ادامه بدم اینو؟

moslem47
21-06-2012, 17:49
خب اینی که مصرف کردی چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟/

EngineeR EhsaN
21-06-2012, 17:52
خب اینی که مصرف کردی چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟/

اسمی نداشت فقط عکس یه بدنساز روش بود و یه نوشته هم داشت که هر ماه 10 کیلو!!! البته من از عرق ترخون پیش از غذا هم استفاده میکردم تاثیر خوبی داشت

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

IMANKGB
04-07-2012, 14:37
من هم خیلی لاغرم 25 سالمه 176 سانت قدم 55 کیلو هم وزنم ...البته تو این 3 ماه 10 کیلو وزن زیاد کردم دیگه خودتون تصور کنید چی بودم از این مکملهایی که تایید وزارت بهداشت رو ندارن استفاده نکنید چون این طور که شنیدم توشو کورتون هستش و اینکه شکم اوردن خالی بدرد نمیخوره چون فقط توده چربی هستش...

IMANKGB
04-07-2012, 14:45
منم مدتی بود به خاطر لاغر بودنم (قد 178-وزن57)میخواستم افلاطون بگیرم و مصرف کنم .اما دیروز قبل از اینکه اینکارو بکنم با دوستم که تو دانشگاه تهران دانشجوی سال آخر داروسازی هستش و یکی دو سال هم هست که تو داروخونه ها کار میکنه صحبت کردم و نظرشو خواستم که به شدت منو از خرید این پودر منع کرد و گفتش که ترکیبات شیمیایی مضری داره که تو دراز مدت عوارض میده 100%.در عوض گفت پودری هست به اسم gain up اصلشو پیدا کنم چیز مطمئنیه.کسی تا حالا این پودرو مصرف کرده؟چجوریاس؟
من استفاده کردم توش کربوهیدرات و پروتیین داره ایرانیش بهتره خارجیش هم هستش البته نباید انتظار داشته باشی ماهی 8 کیلو بهت وزن بده با ورزش و بهبود تغذیه شما میتونید هفته نیم تا یک کیلو رو وزن بیارید (تجربه خودم) gain up دو مدل داره یکی مخصوص بچه ها طراحی شده کالری کمتری داره یکی مخصوص بزرگسالان که کالریش زیاده شما باید دومیش رو بگیرید.

ارمیتا2
29-07-2012, 12:15
لاغری 1-چه غذاهایی باعث لاغری می شود :اب انگور -ابغوره-الو-اش سرکه-گیلاس-توت-هندوانه-اسفناج 2-چه غذاهایی باعث چاقی می شوند:ماکارونی-برنج-گوشت-مربای بادام-مواد نشاسته ای مثل سیب زمینی-موز-خرما-پسته-نان خامه ای-پنیر با مرزه-انبه-کنجد-خوردن جوانه گندم 10 دقیقه بعد از غذا 3-اب انار شیرین-اب زردالو چاق کننده هستند

Reza Razor
29-07-2012, 13:56
من قدم 180 وزنم 62 ... غذام زیاد میخورم ولی همه سوت میشه میره :31: معدم مث نیروگاه هسته ای کار میکنه :31:
یکی دوبار آزمایش تیرویید دادم نداشتم ولی شک دارم نتیجه آزمایش درست باشه ...
دلیل لاغریم دیگه چی میتونه باشه ... تپش قبلم یکم دارم . :40::13:

asrit.net
29-07-2012, 18:20
دوستان توجه داشته باشند که برای لاغری باید از دکتر رژیم بگیرید و تا آخر ادامه بدید !

من از دکتر رژیم گرفتم 4 کیلو هم لاغر کردم ولی ول کردم و بعد سنگ کلیه گرفتم

تجربه تلخی بود ولی شما مواظب باشید

moslem47
29-07-2012, 23:56
واقعا هیچ مکمل چاقی نیست که مورد تایید بهداشت باشه.؟

Amir Hossein
03-08-2012, 01:31
سلام بچه ها
من خلی لاغرم خیلی زیاد

پشت سیستم زیاد میشینم(تا اونجایی که شنیدیم پای کامپیوتر نشستن آدمو چاق میکنه)
غذا هم زیاد میخورم تا حدی که مهمونی میریم همه 4 چشمی منو نگاه میکنن.چون نسبت به وزن و هیکلم خیلی میخورم

ولی نمیدونم چرا بازم انقدر لاغرم
بعضی ها میگن ممکنه تو رودم گلاب به روتون انگل وجود داشته باشه
اصلا وجود انگل باعث چنین عوارضی میشه؟؟؟

Ghaioom
03-08-2012, 09:26
سلام بچه ها
من خلی لاغرم خیلی زیاد

پشت سیستم زیاد میشینم(تا اونجایی که شنیدیم پای کامپیوتر نشستن آدمو چاق میکنه)
غذا هم زیاد میخورم تا حدی که مهمونی میریم همه 4 چشمی منو نگاه میکنن.چون نسبت به وزن و هیکلم خیلی میخورم

ولی نمیدونم چرا بازم انقدر لاغرم
بعضی ها میگن ممکنه تو رودم گلاب به روتون انگل وجود داشته باشه
اصلا وجود انگل باعث چنین عوارضی میشه؟؟؟
علیک سلام
چند کیلویی مگه؟!
همه که پشت سیسیتم بشینن چاق نمیشن. ما هم میشینیم :31:
ما هم میخوریم. به منم میگن کرم تو شکمته!! D:
شاید!

انگار غذای که میخوریم از بدن ما دفع میشه و به بدن ما یا گاهیا انگار جذب نمیشه!! :44: یه جا گفته بودن دفع میشه. واسه همین گفتم.

mahyarSAMSUNG
13-09-2012, 19:03
من این قرص رو به قیمت 10 تومن خریدم که عکسش این زیر حالا به نظر شما این قرض برای درمان لاغری خوبه ؟ من قدم 180 وزنم 60 کیلو.. که حدود 20 کیلو کم دارم به نظر شما این قرص تاثیری داره ؟ عوارضش چیه ؟ چطوری باید مصرفش کنم ؟

armin_punisher6
13-09-2012, 20:55
من این قرص رو به قیمت 10 تومن خریدم که عکسش این زیر حالا به نظر شما این قرض برای درمان لاغری خوبه ؟ من قدم 180 وزنم 60 کیلو.. که حدود 20 کیلو کم دارم به نظر شما این قرص تاثیری داره ؟ عوارضش چیه ؟ چطوری باید مصرفش کنم ؟

آخه خداییش خودت جنس پلاستیکشو ببین.کاملا معلومه جنس بی پدر مادره.مطمئن هم باش ساخت انگلستان نیست.

majid322
13-09-2012, 21:04

این همون مخمر ابجو هست که هیچ تاثیری در افزایش وزن نداره فقط در اشتها تاثیر داره....البته تاثیرات دیگه ای هم داره میتونید سرچ کنید تا تاثیرات دیگش رو هم ببینید ولی افزایش وزن به هیچ وجه نداره..

mahyarSAMSUNG
14-09-2012, 15:22
این همون مخمر ابجو هست که هیچ تاثیری در افزایش وزن نداره فقط در اشتها تاثیر داره....البته تاثیرات دیگه ای هم داره میتونید سرچ کنید تا تاثیرات دیگش رو هم ببینید ولی افزایش وزن به هیچ وجه نداره..

ولی این قرص رو یکی از دوستام که گفت بهش تاثیر کرده ، گفت بخرم . عطاری هم همینو بهم گفت که مخمر جو برای چاق شدن خویه ... حالا که ما پول دادیم رفت میخوریم ببینیم چی میشه گفته روزی 7 8 تا باید بخوری درسته ؟:46:

mahyarSAMSUNG
14-09-2012, 15:24
آخه خداییش خودت جنس پلاستیکشو ببین.کاملا معلومه جنس بی پدر مادره.مطمئن هم باش ساخت انگلستان نیست.

اینو که من میدونم ساخت انگلستان نیست ... ولی میخوام تاثیر کنه ، حالا ساخت شهر ری هم که باشه ... :31:

armin_punisher6
14-09-2012, 20:59
اینو که من میدونم ساخت انگلستان نیست ... ولی میخوام تاثیر کنه ، حالا ساخت شهر ری هم که باشه ... :31:

من نمیخوام شبیه بابا بزرگا نصیحتت کنم ولی این چیزا آخر عاقبت خوبی نداره.من تجربم تو این زمینه خیلی بالاست و اکثر چیزا مثل افلاطون.بومبا.چهل گیاه و چیزای دیگه رو امتحان کردم.شاید اولاش خیلی راضی باشی ولی آثارشو بعدا میزاره.سعی کن حتما چیزی که مورد تایید وزارت بهداشت جمهوری اسلامیه مصرف کنی.هر چند جمهوری اسلامی هم معتبر نیست ولی از هیچی بهتره.

hamid_diablo
14-09-2012, 23:16
به نظر من هیچ چیز به اندازه باشگاه رفتن نمیتونه تو افزایش وزن کمک کنه

اونم تمرینات اصولی به همراه تغذیه اصولی

کاربر شماره ی یک
15-09-2012, 00:59
سلام
من یه بار یه پونزده کیلو کم کردم ، یه بار هم یه بیست کیلو اضافه کردم ! یکم تجربه دارم !
بعضیا هستن استخون درشتن و خیلی راحت تر میتونن چاق بشن ، این گروه کار سختی ندارند ، همین که بخورن و تحرک زیادی نداشته باشند چاق میشن !
مسئله ی ژنتیک توی چاقی و لاغری تاثیر داره ولی تا یه حدی ، شما اگه واقعا بخوایید وزن اضافه یا کم کنید حتی ژنتیک هم نمیتونه جلوتون رو بگیره !
قدم اول اینه که بیماری نداشته باشید ، یعنی کنترل کنید که بیماری گوارشی و همچنین بیماری اعصاب نداشته باشید ، چون این دو نوع بیماری توی اشتها و جذب شدن غذا به بدن خیلی تاثیر دارن ! پس اول چک کنید این دو تا رو چون اگه بیماری خاصی داشته باشید ممکنه اشتها و وزن شما بعد از درمان تغییر کنه !
قدم دوم اینه که ببینید واقعا نیاز دارید چاق یا لاغر بشید یا نه ، ممکنه وزن زیاد یا کمتر برای شما مشکلاتی بیشتر از اون چه که الان به خاطر چاق یالاغر بودن دارید فراهم کنه !
قدم سوم ، تصمیم قطعی بگیرید !
قدم چهارم از روشهایی که میدونید ضرری نداره برای تغییر وزن استفاده کنید و اگه دیدید که نتونستید به پزشک مراجعه کنید و ازش مشاوره بگیرید ، من خیلی ها رو دیدم که به راحتی با یه جلسه مشاوره تونستن رژیم و داروهای مناسب رو تهیه کنند و به وزن دلخواهشون برسند !
یه سری عادت های اشتباه غذایی هست که باعث چاق و لاغر شدن میشه ، البته این عادت ها رو من شخصا امتحان کردم ولی تضمینی نمیدم که روی شما هم مثل من عمل کنه !
چاقی :
1-بعد از خوردن غذا حتما آب بخورید ، وسطش هم خوردید خوردید فرقی نمیکنه فقط همراه با غذا یه نوشیدنی بخورید ، چون شما که غذا رو بالاخره میخورید ، نوشیدنی هم یه حجمی بهش اضافه میکنه !
2- هروقت میل داشتید بخورید !
3- خوردن غذا رو طول ندید ، سریع بخورید ، چون قصد اولا اونطوری اشتهاتون کمتر میشه دوما هرچه بیشتر میجوید حجمش کمتر میشه !
4- هر وقت اشتها نداشتید یکم فعالیت بدنی بکنید تا اشتهاتون باز بشه !
5- سرکه و آبلیمو لاغر میکنه اما یاهاشون یه چیزایی میشه درست کرد که چاق بکنه ، با سرکه میشه ترشی درست کرد تا اشتهاتون رو باز بکنه و آبلیمو رو میشه توی سالاد استفاده کرد !
6- من ندیدم کسی بگه با لواشک و ترشک میشه چاق شد !
7- بعد از غذا خوردن اگه مهمونی نبود پاتون رو دراز کنیدو بندازید روی اون یکی پاتون و تکیه بدید !
8- شاد باشید و روحیه مثبت داشته باشید!
9-هیچ کاری رو در حدی انجام ندید که خسته بشید ، از آستانه ی خستگی نگذرید ، چون از اونجا به بعد چربی های اضافه مصرف میشه !
10. غذاهای فست فودی چاق میکنن!
لاغری :
1. تنبلی رو بذارید کنار ، یه گرم کن یه طناب ، شروع کنید طناب بزنید ، بیست دقیقه بعد از ورزشی که خستتون کرده باشه ! لاغر شدن خیلی سخت تر از چاق شدنه ، چون کسی که میخواد نخوره و سختی بکشه جلوی خودش و نفسش وا میستده و واقعا اراده میخواد ، پس خسته نشید و از پا نیافتید !
2. با یه روز دو روز نمیشه لاغر شد ، باید تصمیم قطعی بگیرید !
3. در طول روز تکیه ندید به جایی همیشه به خودتون تکیه کنید !
4. آب رو درست قبل از غذا بخورید !
5. یاد بگیرید که نخورید ، هیچ وقت از غذا سیر نشید (خدااییش سخته میدونم ولی خب اگه میخوای لاغر بشی راهش همینه )
6. غذا های کم حجم بخورید ، صبحانه سعی کنید مربا بخورید چون هم زیاد نمیتونید بخورید و حجمش خیلی کمه و چون قند میوه داره ، برای سوخت سوز بدنتون هم در طول روز جواب میده !
7. از سرکه و آبلیموی خالی استفاده کنید ولی زیاد نخورید چون باعث زخم معده میشه ، از سبزی جات استفاده کنید ، سالاد بدون سس مصرف کنید !
8. غذا رو قرار نیست کسی از دستتون بگیره ، پس هر لقمه رو هر چه بیشتر میتونید بجوید ، غذا رو طول بدید !
9. غذای فست فودی هرگز !
10.زیاد نخوابید !

mahyarSAMSUNG
15-09-2012, 20:39
ولی باور کنید من همه راههایی که بگید رو امتحان کردم من آزمایش خون دادم آزمایش تیروئید دادم دکتر گفت مشکلی نداری و همه چی اوکی . غذام خوبه . باشگاه رفتم با تغذیه توپ ولی تاثیری نکرد حتی از اون مکمل های پروتین که ورزشکارا میخورن خوردم اما دریغ از 1 کیلو اضاف کردن ... کلا 60 کیلو گیر کردم و همه بهم میگن یه خورده چاق شو آخه من باید چکار کنم ؟!!!!!!!!!!!!!!!! :41:

khafan8288
04-10-2012, 16:57
سلاممن 17 سالمه و قدم 190 و وزنم 69 هستشپارسال وزنم 60 کیلو بود رفتم باشگاه و یارو یه قرصی بهم داد که 35 تومن گرفتم(بسته 30تایی)این قرص به نظرم خیلی باحال بود هر روز یک ساعت بعد از صبحانه میخوردم یه جوری اشتهامو باز میکرد که هر چقدر غذا میخوردم باز میگفتم گرسنمهخلاصه با این قرص من 9 کیلو زیاد کردم

hamid_diablo
04-10-2012, 19:39
اسم قرصی که مصرف میکنید چیه؟

khafan8288
05-10-2012, 11:36
این عکس اون قرصی هستش که من مصرف میکردم
اون موقع گرفتم 35 تومن
الان 60 تومن:31:

Ali_softcenter
05-10-2012, 22:57
قرصی که مربی باشگاه تجویز کنه معلوم نیست چه بلایی سر آدم بیاره...

Ghaioom
05-10-2012, 23:10
قرصی که مربی باشگاه تجویز کنه معلوم نیست چه بلایی سر آدم بیاره...
چرا ! اونا که حتما از روی سابقه این کارو میکنن.

Ali_softcenter
05-10-2012, 23:51
چرا ! اونا که حتما از روی سابقه این کارو میکنن.

خیر نباید این گونه باشد.

پس دکتر چه کاره است؟

hamijoon
05-10-2012, 23:57
دوستان من يه راهي رو دارم انجام ميدم كه تا الان خوب جواب داده .

كاملا هم مطمئنه .

استفاده از شير خشك و مويز .

تو اين 2 هفته 6 كيلويي چاق شدم اما مطمئنه مطمئنه . قول ميدم حتما جواب ميده چون من از اون آدمايي بودم كه با هيچي چاق نميشدم.

مويز رو از خشكبار فروشي ها تهيه كنين . كيلويي 9000 تومن . خيلي پر انرژيه . قشنگ بشوريدش بزاريد دمه دست هي بخوريد . بعد از هر وعده غذايي هم حتما 20 30 تا دونه بخوريد .

شير خشك هم صبح ها و شب ها همراه با شير بخوريد . قول ميدم بعد 1 هفته تاثيرش رو ببينيد . اول از همه هم صورت چاق ميشه كه خيلي خوبه .

Ghaioom
06-10-2012, 22:07

كاملا هم مطمئنه .

تو اين 2 هفته 6 كيلويي چاق شدم اما مطمئنه مطمئنه . قول ميدم حتما جواب ميده چون من از اون آدمايي بودم كه با هيچي چاق نميشدم.

مويز رو از خشكبار فروشي ها تهيه كنين . كيلويي 9000 تومن . خيلي پر انرژيه . قشنگ بشوريدش بزاريد دمه دست هي بخوريد . بعد از هر وعده غذايي هم حتما 20 30 تا دونه بخوريد .

شير خشك هم صبح ها و شب ها همراه با شير بخوريد . قول ميدم بعد 1 هفته تاثيرش رو ببينيد . اول از همه هم صورت چاق ميشه كه خيلي خوبه .
چه گرونه ! دی
حالا یه کیلو خریدی یا نیم؟ ! دی

میگم تو نبودی اون موقع بومبا خرده بودی چاق شده بود؟! :31:

Eblis 2011
06-10-2012, 22:20
من 20سالم پر شده ... قدم 170 و وزنم 54 کیلو ... آیا وزنم کمه ؟

A M ! N
06-10-2012, 22:56
من 20سالم پر شده ... قدم 170 و وزنم 54 کیلو ... آیا وزنم کمه ؟

سلام مهدی... تقریبا روی مرز هستی، یعنی اگه یکم وزنت کمتر بود یعنی کمبود وزن داشتی.

اینجا میتونی خودت نسبت قد و وزن رو بدی با یه سری اطلاعات جزئی دیگه و نتیجه رو ببینی :

hamijoon
07-10-2012, 12:04
چه گرونه ! دی
حالا یه کیلو خریدی یا نیم؟ ! دی

میگم تو نبودی اون موقع بومبا خرده بودی چاق شده بود؟! :31:

چراق همونم اما ديگه رو 70 موندم . لامصب هركاري كردم اضاف نشد كه نشد . بعده خدمتم كه ديگه بدتر اما با اين روش خيلي خوب جواب داد .

Ghaioom
08-10-2012, 22:07
چراق همونم اما ديگه رو 70 موندم . لامصب هركاري كردم اضاف نشد كه نشد . بعده خدمتم كه ديگه بدتر اما با اين روش خيلي خوب جواب داد .
اوکی

یه جواب رو ندادی اونم بدی بد نیست D:

یکی دیگه:
در کل توی یه هفته چقد خرجش میشه؟ به نظرم گرون بشه. :sq_24::sq_22:

تو موارد لازم گفتی شیر خشک و مویز. بعد یه جا گفتی شیر خشک و خود شیر! شیر رو اضافه نکردی انگار ! دی

منم از اونایی هستم که چاق نمیشم. اگه گرون در نمیاد من پایشم :sq_22:

تلفظش هم مَ ویز هست دیگه؟

در ضمن شیر خشک مگه مال بچه ها نیست؟! دی

ویرایش دیگه: دی
میگم این مویز کشمش سیاه نیست؟ عکسش تو نت یه جا کشمش سیاه گذاشته بودن. :sq_8:من که موندم کشمش سیاهه یا یه چی دیگه! :31:

در ضمن اگه اینجا پیدا نشه چیکار کنیم؟ :sq_22:

moslem47
09-10-2012, 14:49
شبیه کشمشه ولی مزش بهتره........... چند روز پیش تو مشهد کیلو 11000 تومن بود

Eblis 2011
09-10-2012, 16:09
به حبه‌های درشت خشک شده ی انگور سیاه، "مویز" گفته می‌شود. این عضو خشکبار در واقع همان کشمش است که از نظر شکل ظاهری و رنگ با کشمش متفاوت، ولی از نظر خواص تا حد زیادی شبیه آن است. معمولا مویز تهیه شده از انگور قرمز مجلسی یا انگور شاهانی بهتر است.مویز بر اثر خشک شدن خواص خود را از دست نمی‌دهد و حتی اثر نیروبخش آن بیشتر می‌شود.

مویز سرشار از ویتامین های E ، A ، B و املاحی مانند کلسیم، فسفر و پتاسیم است. مویز دارای اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 می باشد.
بهترین و پرخاصیت‌ترین نوع آن، مویز پرگوشت، کم‌دانه یا بی‌دانه است.

توصیه ها:
1- مصرف کشمش و مویز به مادران شیرده ، سالخوردگان، کودکان در حال رشد و بچه‌های مدرسه‌‌ای به عنوان یک میان وعدهتوصیه می‌شود.
2- فرآورده‌های انگور به ویژه مویز و کشمش، از کالری بسیار بالایی برخوردارند که مصرف مقدار زیاد آن می‌تواند موجب افزایش وزن در افراد شود. در نتیجه مصرف آن برای افراد چاق توصیه نمی‌شود.
3- از خرید مویز و کشمش به صورت فله‌ای و روباز اجتناب کنید و حتما محصولاتی را که دارای بسته‌بندی بهداشتی، تاریخ مصرف و مجوز وزارت بهداشت هستند را بخرید.

hamijoon
10-10-2012, 13:00
اوکی

یه جواب رو ندادی اونم بدی بد نیست D:

یکی دیگه:
در کل توی یه هفته چقد خرجش میشه؟ به نظرم گرون بشه. :sq_24::sq_22:

تو موارد لازم گفتی شیر خشک و مویز. بعد یه جا گفتی شیر خشک و خود شیر! شیر رو اضافه نکردی انگار ! دی
منم از اونایی هستم که چاق نمیشم. اگه گرون در نمیاد من پایشم :sq_22:

تلفظش هم مَ ویز هست دیگه؟

در ضمن شیر خشک مگه مال بچه ها نیست؟! دی

ویرایش دیگه: دی
میگم این مویز کشمش سیاه نیست؟ عکسش تو نت یه جا کشمش سیاه گذاشته بودن. :sq_8:من که موندم کشمش سیاهه یا یه چی دیگه! :31:
در ضمن اگه اینجا پیدا نشه چیکار کنیم؟ :sq_22:

خب بايد شير خشك رو با يه چيزي قاطي كني بخوري ديگه . پودرو كه نميشه قاشق قاشق خورد . بريز تو شير حل كن بخور .
آره تلفظش هم همونه .
آره خب بچه ها ميخورن اما دليل نميشه بزرگترها نخورن . خيلي مواد مغذي داره توش .
مويز هم حتما پيدا ميشه چيزه خاصي نيس كه نشه پيداش كرد . تو هر خشكبار فروشي داره .

خرجش هم بستگي به مصرفت داره ديگه. اينورا كيلو 9 تومن 10 تومنه .

Ghaioom
10-10-2012, 20:01
خب بايد شير خشك رو با يه چيزي قاطي كني بخوري ديگه . پودرو كه نميشه قاشق قاشق خورد . بريز تو شير حل كن بخور . فکر کنم شیر خشک رو تو آب جوشانده شده میریختن میخوروندن به بچه ها. اینجوری هم میشه؟

mehrabsar
10-10-2012, 22:07
دوستان با عرض سلام
بس که نظرات و حرفها زیاده آدم حوصله نمیکنه همشو بخونه
اگه کسی از دوستان لطف کنه وسوالمو جواب بده خیلی ممنونش میشم
از بین اینهمه راهی که دوستان مطرح کردن بهترین و کم ضررترین راه و در عین حال کم دردسر ترین راه برا چاقی چیه؟!!!!!!
آخه آدم تنبلیم و حوصله برنامه طولانی و بلند مدت ندارم.اگه مثلا با قرص یا چیز دیگه که ضرر نداشته باشه و تجربه شده باشه خیلی عالی میشه
خواهشا دوستان یه راهنمایی بکنین.پیشاپیش ممنونم از کمکتون

Ghaioom
10-10-2012, 22:21
دوستان با عرض سلام
بس که نظرات و حرفها زیاده آدم حوصله نمیکنه همشو بخونه
اگه کسی از دوستان لطف کنه وسوالمو جواب بده خیلی ممنونش میشم
از بین اینهمه راهی که دوستان مطرح کردن بهترین و کم ضررترین راه و در عین حال کم دردسر ترین راه برا چاقی چیه؟!!!!!!
آخه آدم تنبلیم و حوصله برنامه طولانی و بلند مدت ندارم.اگه مثلا با قرص یا چیز دیگه که ضرر نداشته باشه و تجربه شده باشه خیلی عالی میشه
خواهشا دوستان یه راهنمایی بکنین.پیشاپیش ممنونم از کمکتون
سلام
به فروم خوش اومدی.

یکی دو صفحه قبل رو بخون.
یوزر hamijoon گفتن.

hamijoon
11-10-2012, 00:21
فکر کنم شیر خشک رو تو آب جوشانده شده میریختن میخوروندن به بچه ها. اینجوری هم میشه؟

بله به بچه ها با آب ميدن اما من خوردم يد مزه ميشه . با شير بخورين بهتره . خب خوده شير هم كالري داره

mehrabsar
11-10-2012, 09:31
سلام
به فروم خوش اومدی.

یکی دو صفحه قبل رو بخون.
یوزر hamijoon گفتن.

دستت درد نکنه داداش ولی من بیشتر فکر ونظرم رو قرصهاست.تو بین اینایی که بچه ها معرفی کردن چیزی نیس که بدون عوارض یا با عوارض کمتر جواب بده
اگه قرص باشه فکر میکنم خیلی بهتره

mehrabsar
12-10-2012, 10:31

كاملا هم مطمئنه .

ممنون از راهنماییت داداش.فقط یه زحمت بکش به ما بگو شیر خشک رو با شیر چجوری استفاده کنیم.من خریدمشون
ولی خب نمیدونم باید شیر رو گرم کنم و با شیر خشک قاطی کنم بخورم یا سرد هم میشه قاطی کرد خوردش
و اینکه تو هر لیوان شیر تقریبا چقدر شیر خشک بریزم.اگه زود جواب بدی خیلی ممنونت میشم
دست گلت مرسی

hamijoon
12-10-2012, 12:12
سلام . لازم نيست گرم كني . يه ليوان شير با دو تا از همون قاشق هايي كه توش هست بريز هم بزن بخور .

مويز يادت نره

mehrabsar
12-10-2012, 15:03
سلام . لازم نيست گرم كني . يه ليوان شير با دو تا از همون قاشق هايي كه توش هست بريز هم بزن بخور .

مويز يادت نره
ای دمت گرم داداش گل من
فدای تو بشم.زجمت کشیدی جوابمو دادی

saeedazami
12-10-2012, 15:46

مويز يادت نره

داداش منظورت از ؛مویز؛ همون موزه دیگه آره؟

Mahdi/s
12-10-2012, 16:13
ســلام....من هيچ سررشته ايي از اين دسته رژيم ها ندارم....پست هاي قبل هم نخوندم....براي اينكه كارت راه بيوفته جواب دادم....اگه دوستمون منظورش موز بوده بياد بگه كه بقيه اشتباه نكنن..

داداش منظورت از ؛مویز؛ همون موزه دیگه آره؟ منظورشون مــَــويز هست..يه نوع كشمش.

hamijoon
12-10-2012, 16:43
نه مهدي جان همون مــَـويز منظورم بود . يه نوع كشمش هست .

Ghaioom
12-10-2012, 16:53
نه مهدي جان همون مــَـويز منظورم بود . يه نوع كشمش هست .
کاش کشمش سیاه بود زود میگرفتم میخوردم. پره تو مغازه ها! :31:

باید تو شهر بگردیم.

saeedazami
12-10-2012, 18:12
ســلام....من هيچ سررشته ايي از اين دسته رژيم ها ندارم....پست هاي قبل هم نخوندم....براي اينكه كارت راه بيوفته جواب دادم....اگه دوستمون منظورش موز بوده بياد بگه كه بقيه اشتباه نكنن.. منظورشون مــَــويز هست..يه نوع كشمش.آهان.الآن گرفتم.اولین بار بود که شنیدم.حالا مشخصاتش چیه کشمشه خودش چاقه یالاغره؟زردپوسته سیاه پوسته یا سبزپوست؟توبغالی ها پیدا میشه یانه؟وازاین نوع سوالات....

Eblis 2011
12-10-2012, 18:45

WOLF PACK
13-10-2012, 00:43
حالا این روش رو یه تست بزنیم...
دوستان قرص های مخمر ابجو چی؟؟مصرفشون عوارض نداره؟

saeedft
18-10-2012, 22:49
سلام منم امروز مخمر رو خریدم فرانسوی 30 تایی 6500، فقط چند تا نکته ،افلاطون به هیچ عنوان استفاده نکنید اولش جواب میگیرید بعدش اشتهاتون کور میشه، چیزی هم که اضافه کردید بر میگرده ضنما چاقیشم ضایع هستش یهو مثل بادکنک میشید،عوض اینکه باعث قشنگیتون شه باعث میشه دیگران بیشتر بهت بخندن،(اگه تا دیروز به خاطر لاغری کسی بهتون میخندیده امروز به خاطر چاقی جالبتون میخنده بهتون:sq_2:عوارض زیاد داره که یه سریاشو دوستان گفتن من خودم فوتبال بازی میکردم این قضیه ماله 6 سال پیشه یه هفته خوردم اثر هم داشت اما موقع دویدن یهو دیدم مچ پام سر میشه و فقطم افلاطون باعثش بود چون تا قبل اون مشکلی نداشتم دیگه نخوردم اضافه وزنی که از اون رسیده بود هم برگشت،امپول و...هم اصلا از فکرش بیایید بیرون اینا مقطعی هست بعدش از اولشم بدتر میشید ضمن اینکه عوارضش براتون میمونه،عوضش طبیعی کار کنید،اخه 0 1کیلو تو ماه کجاش طیعیه،یکم فکر کنید کاملا مشخصه غیر طبیعیه،سیب زمینی و تخم مرغ بخورید+شیر،چیز جدیدی که خودم جدیدا کشفش کردم، و داره جواب میده بعد از هر وعده غذایی یه لیوان اب جوش با یه قاشق عسل به علاوه شبی یه ویتامیت e خارجی و مخمرم امروز خریدم،رو وزنمم نیاد راضیم چون بدنم داره تغییر میکنه شادابتر شدم،پوستمم شفافتر داره میشه،_مخصوصا عسل و ویتامین e) نه مخمرو هنوز تست نکردم اماضرر نداره این یه رژیم سالمه که بهش چیزایی دیگه هم میخام اضافه کنم یواش یواش و مطمئنم جواب میده مثلا از هفته بعد شیر خشک و هفته بعدش اجیل و خودش یه رژیم کاملا اصولی بدون ضرر هست،ضمنا غذایی که میخورید هم سعی شه استاندارد توش رعایت شه حتما لازم نیست گوشت بره بخورید،پروتئین به مقدار کافی توش باشه،فعلا اینا یادمه تا بعد

WOLF PACK
19-10-2012, 01:22
من مخمر یه بسته 100 تایی گرفتم 10600 تومن امریکاییه...

mehrabsar
19-10-2012, 19:33
من مخمر یه بسته 100 تایی گرفتم 10600 تومن امریکاییه...

آقا یه زحمتی بکش بگو اثر این مخمرها که میگین چجوریه؟!!!!!

WOLF PACK
20-10-2012, 10:50
آقا یه زحمتی بکش بگو اثر این مخمرها که میگین چجوریه؟!!!!!
افزایش اشتها، افزایش سطح انرژی بدن، رفع خستگی، کمک به ترمیم بافت‌های آسیب دیده، تقویت سیستم ایمنی و عصبی، حفظ و بهبود سلامتی پوست، مو، چشم‌، دهان، کبد و مجاری گوارشی از فواید مخمر آبجو می‌ باشد.

mehrabsar
20-10-2012, 11:16
افزایش اشتها، افزایش سطح انرژی بدن، رفع خستگی، کمک به ترمیم بافت‌های آسیب دیده، تقویت سیستم ایمنی و عصبی، حفظ و بهبود سلامتی پوست، مو، چشم‌، دهان، کبد و مجاری گوارشی از فواید مخمر آبجو می‌ باشد.

اینا درست ولی من اثر اونو تو درمان لاغری میخوام بدونم چجوریه؟!!!واقعا تاثیر داره یانه؟
آیا عوارض خاصی نداره که دوستان خبر داشته باشن؟

majid322
20-10-2012, 11:21
اینا درست ولی من اثر اونو تو درمان لاغری میخوام بدونم چجوریه؟!!!واقعا تاثیر داره یانه؟

هیچ تاثیر مستقیمی در افزایش وزن نداره...تاثیرش فقط در افزایش اشتها خوبه که همیشه احساس گرسنگی میکنی و مجبور میشی غذا بخوری..اگه اشتهات خوبه نیازی بهش نداری..

WOLF PACK
20-10-2012, 17:44
ببین هیچ دارویی وجود نداره که تو اونو بخوری هیچ کاریم نکنی بعد چاقت کنه...شما این قرص هارو میخوری اشتهات باز میشه و یه سری متابولیسم دیگه که باعث میشه عذا بیشتز بخوری و جذب کنی و خودتم تغذیتو درست کنی به نتیجه میرسی...

arash-king
20-10-2012, 18:08
دوستان برادر من میخواد چاق بشه و یه مدت از پودر جوانه گندم استفاده میکرد که فوق العاده اشتهاش باز شده بود و تقریبا چندکیلویی اضافه کرده بود ولی قطع کرد
چون موقع هایی که پودر را میخورد ، بعد غذا پشت قلبش درد میکرد یعنی زیر استخوان کتف سمت چپ ...... دکتر هم رفت ولی گفتن که دیگه نباید ادامه بده
از وقتی هم که پودر را قطع کرد کتف دردش افتاد ......... شما چه راهی پیشنهاد میکنید برای چاق شدنش ؟! درضمن 57-56 کیلو هستش

majid322
20-10-2012, 18:39
دوستان برادر من میخواد چاق بشه و یه مدت از پودر جوانه گندم استفاده میکرد که فوق العاده اشتهاش باز شده بود و تقریبا چندکیلویی اضافه کرده بود ولی قطع کرد
چون موقع هایی که پودر را میخورد ، بعد غذا پشت قلبش درد میکرد یعنی زیر استخوان کتف سمت چپ ...... دکتر هم رفت ولی گفتن که دیگه نباید ادامه بده
از وقتی هم که پودر را قطع کرد کتف دردش افتاد ......... شما چه راهی پیشنهاد میکنید برای چاق شدنش ؟! درضمن 57-56 کیلو هستش

اون درد مربوط به معدش بوده..حالا یا بهش نمیساخته یا براش سنگین بوده..نمیدونم ولی اون دردی که گفتی مربوط به معده ست..
قدش چقدره ؟ ببین در کل باید روزی 600 700 کالری به غذاش اضافه کنه تا افزایش وزن پیدا کنه..این مواد غذایی باید بیشتر از کربوهیدراتها باشن و مقداری پروتئین هم داشته باشن..
.
.
برای گرفتن وزن مطلوب و عاری ازچربی بهتره از مواد چربی کمتر استفاده بشه ولی اونا هم لازمن..در ضمن بدنسازی میتونه خیلی بهش کمک کنه البته اگه خواست بدنسازی بره 1000 کالری در کل به غذاش اضافه کنه صد در صد جواب میگیره...

arash-king
20-10-2012, 19:27
اون درد مربوط به معدش بوده..حالا یا بهش نمیساخته یا براش سنگین بوده..نمیدونم ولی اون دردی که گفتی مربوط به معده ست..
قدش چقدره ؟ ببین در کل باید روزی 600 700 کالری به غذاش اضافه کنه تا افزایش وزن پیدا کنه..این مواد غذایی باید بیشتر از کربوهیدراتها باشن و مقداری پروتئین هم داشته باشن..
.
.
برای گرفتن وزن مطلوب و عاری ازچربی بهتره از مواد چربی کمتر استفاده بشه ولی اونا هم لازمن..در ضمن بدنسازی میتونه خیلی بهش کمک کنه البته اگه خواست بدنسازی بره 1000 کالری در کل به غذاش اضافه کنه صد در صد جواب میگیره...

بله درسته ، دکتر هم رفت گفت از معده است ........ وقتی پودر را میخورد هرشب کابوس میدید . خواب هایی درمورد جن و شیطان و . . . :sq_2:
قدش 173-170 هستش ....... بدنسازی هم تو فکرش هست ولی درکنار اینها پودر دیگه ای یا قرصی چیزی پیشنهاد نمیکنید ؟!

majid322
20-10-2012, 19:43
بله درسته ، دکتر هم رفت گفت از معده است ........ وقتی پودر را میخورد هرشب کابوس میدید . خواب هایی درمورد جن و شیطان و . . . :sq_2:
قدش 173-170 هستش ....... بدنسازی هم تو فکرش هست ولی درکنار اینها پودر دیگه ای یا قرصی چیزی پیشنهاد نمیکنید ؟!

خوبه فقط کابوس میدیده و خطای دیگه ای ازش سر نمیزده :دی
فعلا نه زوده..6 ماه کار کنه بعد میتونه از کراتین و پروتئین استفاده کنه...چون تو 6 ماهه اول بدن کسی که تا حالا بدنسازی کار نکرده مستعده و افزایش وزن و رشد عضلات به خوبی صورت میگیره..فقط همون که گفتم چارشه باید 1000 کالری اضافه کنه..اینجوری تو هر ماه حداقل 3 تا 4 کیلو بالا میاد..

hamid_diablo
20-10-2012, 20:21
مجید جان این 1000 کالیر رو چطوری تامین کنیم؟چه مواد غذایی کالری بالایی داره؟

majid322
20-10-2012, 20:35
مجید جان این 1000 کالیر رو چطوری تامین کنیم؟چه مواد غذایی کالری بالایی داره؟

حمید جان مواد غذایی پر کالری زیاد هستن...بستگی به بودجه طرف داره یکی این کالری رو از سیب زمینی میگیره و یکی دیگه از سینه مرغ..
ولی در کل غذاهایی مثل سیب زمینی ، عدس ( غنی از پروتئین و کربوهیدرات ) ، کشمش ، ماکارونی ، سینه مرغ ، خشکبار مثل پسته و تخمه و ...
.
.
مثلا یه نمونه مثال میزنم البته یان فقط یه نمونه ست شما میتونید به نسب طبع خودتون تغییرش بدید..

سیب زمینی 300 گرم = 200 کالری
عدس 100 گرم = 350 کالری
کشمش 50 گرم = 150
ماکارونی 200 گرم = 300 کالری

اینا در کل میشه 1000 کالری..البته این برنامه رو باید جوری چید که موجب ازار و اذیت نشه و باید دو سه نمونه برنامه مثل این درست بشه تا تکراری نشه چون وقتی تکراری بشه انجامش غیر قابل تحمل میشه..
و نکته دیگه زمانبندیه که هر کدوم از این وعده ها باید هر 3 ساعت یکبار مصرف بشه..البته واقعا این حجم غذا کار راحتی نیست ولی افرادی که میخوان وزنشون افزایش پیدا کنه باید این 4 ماهی به این منوال عادت کنن..

mehrabsar
12-11-2012, 17:18
چرا اینقدر اینجا سوت و کوره!!!!!!!!!!!!!!!
هیچکی حرفی نداره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همه چاق شدن رفتن؟!!!!!!!!!!!!!

Z-AGHAEI
18-11-2012, 16:34
یه مکمل گیاهی بی خطر بهت معرفی میکنم که شامل عسل و دارچین و جنسینگ هست و توی دو ماه 10 کیلو اضافه می کنی
مکمل گیاهی 007
بعد از غذا هم بستنی مغزدار شکلاتی بخور ببین چطور نتیجه بگیری

Z-AGHAEI
18-11-2012, 16:38
سلام
تو اين دوره زمونه همه پي كاهش وزنن مخصوصا نامردا ولي ميشه به من بگيد.........
راههاي افزايش وزن ! چيه؟؟؟ ؟؟

اگر نظر يا مقاله يا ... داريد بزاريد

سن من 20 قد 177 وزن 6-57

بعد از غذا بستنی مغزدار شکلاتی و خرما ارده بخور ببین چطور نتیجه بگیری

alone one
24-11-2012, 16:57
راهی هست که صورت چاق بشه؟
این مخمر م... که میگن اون واقعا صورتو چاق میکنه؟

Z-AGHAEI
04-12-2012, 14:35
دوستان سلام من کارشناس تغذیه هستم . از اینکه به فکر سلامتی خود هستید بی نهایت خوشحالم . مهمترین کار برای چاق شدن علاوه بر اینکه به (مشاوره کامل +رژیم غذایی مناسب+ دریافت مکمل )نیاز هست، این است که شما باید عامل استرس و هیجانهای عصبی که باعث خودخوری کردن و درواقع تجزیه پروتئین های بدن و عدم اجازه به جذب مجدد آنها می شود را از بین ببرید. و این کار را فقط خودتان می توانید انجام دهید. پس اول به خودتان کمی آرامش دهید و سپس در اولین فرصت به متخصص تغذیه مراجعه کنید. روش ها و ترفندهای زیادی هست که میشه به راحتی به وزن ایده آل رسید. اخیرا یکی از بیمارهای من در عرض سه ماه 15 کیلو اضافه کرد و تنها چیزی که می گفت این بود که: (از بس همه به من می گویند لاغری، دیگر امیدم را از دست داده ام و هیچ خواستگاری ندارم اما الان هیچ کس جلودار من نیست چنان با اشتها غذا می خورم که همه انگشت به دهان مانده اند. )پس یادتان باشد همواره به خودتان امید بدهید و آرامش داشته باشید. در واقع در مغز ما سیستم کنترل اشتها (گرسنگی و سیری) و سیستم امید و هیجان در کنار هم قرار دارند . موفق باشید.

alone one
06-12-2012, 02:16
دوستان سلام من کارشناس تغذیه هستم . از اینکه به فکر سلامتی خود هستید بی نهایت خوشحالم . مهمترین کار برای چاق شدن علاوه بر اینکه به (مشاوره کامل +رژیم غذایی مناسب+ دریافت مکمل )نیاز هست، این است که شما باید عامل استرس و هیجانهای عصبی که باعث خودخوری کردن و درواقع تجزیه پروتئین های بدن و عدم اجازه به جذب مجدد آنها می شود را از بین ببرید. و این کار را فقط خودتان می توانید انجام دهید. پس اول به خودتان کمی آرامش دهید و سپس در اولین فرصت به متخصص تغذیه مراجعه کنید. روش ها و ترفندهای زیادی هست که میشه به راحتی به وزن ایده آل رسید. اخیرا یکی از بیمارهای من در عرض سه ماه 15 کیلو اضافه کرد و تنها چیزی که می گفت این بود که: (از بس همه به من می گویند لاغری، دیگر امیدم را از دست داده ام و هیچ خواستگاری ندارم اما الان هیچ کس جلودار من نیست چنان با اشتها غذا می خورم که همه انگشت به دهان مانده اند. )پس یادتان باشد همواره به خودتان امید بدهید و آرامش داشته باشید. در واقع در مغز ما سیستم کنترل اشتها (گرسنگی و سیری) و سیستم امید و هیجان در کنار هم قرار دارند . موفق باشید.
دوست عزیز جواب سوال منو میدونین؟

majid322
06-12-2012, 11:17
هیچ راهی به صورت رژیم غذایی وجود نداره که فقط باعث چاقی صورت بشه...چاقی موضعی امکان پذیر نیست و افزایش وزن در همه ی اندامها خودشو نشون میده...
.
مخمر اب جو هم مستقیما در افزایش وزن نقش نداره و با افزایش اشتها باعث میشه که فرد مواد غذایی بیشتری بخوره که منجر به افزایش وزنش میشه..

ARASH66
06-12-2012, 13:07
شما مصرف سیب زمین رو بیشتر کن، مخصوصا عصرونه، امتحانش ضرر نداره

alone one
06-12-2012, 14:27
من باشگاه میرم،کسی هس اینجا راهنماییم کنه یه برنامه خوب غذایی هفتگی داشته باشم؟

senaps
16-12-2012, 23:29
حمید جان مواد غذایی پر کالری زیاد هستن...بستگی به بودجه طرف داره یکی این کالری رو از سیب زمینی میگیره و یکی دیگه از سینه مرغ..
ولی در کل غذاهایی مثل سیب زمینی ، عدس ( غنی از پروتئین و کربوهیدرات ) ، کشمش ، ماکارونی ، سینه مرغ ، خشکبار مثل پسته و تخمه و ...
.
.
مثلا یه نمونه مثال میزنم البته یان فقط یه نمونه ست شما میتونید به نسب طبع خودتون تغییرش بدید..

سیب زمینی 300 گرم = 200 کالری
عدس 100 گرم = 350 کالری
کشمش 50 گرم = 150
ماکارونی 200 گرم = 300 کالری

اینا در کل میشه 1000 کالری..البته این برنامه رو باید جوری چید که موجب ازار و اذیت نشه و باید دو سه نمونه برنامه مثل این درست بشه تا تکراری نشه چون وقتی تکراری بشه انجامش غیر قابل تحمل میشه..
و نکته دیگه زمانبندیه که هر کدوم از این وعده ها باید هر 3 ساعت یکبار مصرف بشه..البته واقعا این حجم غذا کار راحتی نیست ولی افرادی که میخوان وزنشون افزایش پیدا کنه باید این 4 ماهی به این منوال عادت کنن..

سلام.....
میشه کمی در خصوص این برنامه‌ی غذایی توضیح بدین؟؟؟
-------------
من 20 سالمه، 190 سانت قدمه و 65 کیلو وزنمه.... راستش روزی 15 وعده غذا هم بخورم، چاق نمیشم!!!! من میخوام وزنم 90 کیلوباشه!!(25 کیلو کم دارم مشخصا!!!!)....
با توجه به اینده ای که برای خودم متصورم و قدم، به این وزن و هیکل این شکلی نیاز دارم....

خوب، من فرصت رفتن به بدن‌سازی رو ندارم.... ولی تو خونه شنامیرم و شیکم کار میکنم... ورزش دیگه ای هست که تو خونه فعلا کار بکنم؟!شاید اگر وزنم بالاتر رفت، اونموقع باشگاه هم رفتم که بعید میدونم بتونم وزنم رو افزایش بدم!!

حالا، من دنبال یه برنامه‌ی غذایی مناسب هستم.... مثلا امروز برا اولین بار تو عمرم از ساعت 3 تا 7 بعد از ظهر، 3 تا بشقاب ماکارونی خوردم و دارم میرم که یه دونه دیگه بخورم...

من معمولا سیب زمینی رو با تخم مرغ قاطی میکنم و میخورم(سرخ میکنم دیگه!!!!) اگر لازمه، میتونم هر دو رو بپزم بخورم؟؟؟

کلا میشه یه لیست از غذاهایی بدین بهم که بخورم و سریع تو چاق شدنم تاثیر داشته باشه؟!!(من خیلی از خصلت‌هام به دایی هام رفته.... 3 تایی دارم که من دقیقا به اونی رفتم که لاغره!! دو تای دیگه هیکل های خفنی دارن :n28: )

به نظر دوستان چه مدتی چقد وزن میتونم اضافه بکنم؟ مثلا اخر سال چند کیلو میتونم به این روش اضافه بکنم؟؟؟
اگر روزی مثلا دوتا سیب زمینی با دوتا تخم مرغ بخورم و صبحونه هم بخورم(چون الان صبحونه نمی‌خورم!) و اینکه میزان راه رفتنم تو خونه که خیلی بالاست رو کم بکنم و در حقیقت از بین ببرم! و همچنین کمتر قصه بخورم و خودم رو اذیت بکنم و فک بکنم ایا میتونن کمک بکنن؟؟؟

(این حساب کتابی که نقل قول گرفتم، از کجا میتونم برا کل مواد غذایی گیرش بیارم و چطوری باید استفاده بکنم... چون این بالا گفته که با هر وعده یه بار همه‌‌ی اینا رو بخور! یعنی برای اضافه کردن هر کیلو، باید روزی 3 بار اون 1000 کالری رو بگیری... اگر بیش‌تر از 1000 کالری در روز بگیریم چی؟!(بیش‌تر از 3000 کالری در روز که اینجا مثال داده دوستمون.... مثلا 5000 و اینا؟) )

farzad02
17-12-2012, 01:56
سلام.....
میشه کمی در خصوص این برنامه‌ی غذایی توضیح بدین؟؟؟
-------------
من 20 سالمه، 190 سانت قدمه و 65 کیلو وزنمه.... راستش روزی 15 وعده غذا هم بخورم، چاق نمیشم!!!! من میخوام وزنم 90 کیلوباشه!!(25 کیلو کم دارم مشخصا!!!!)....
با توجه به اینده ای که برای خودم متصورم و قدم، به این وزن و هیکل این شکلی نیاز دارم....

خوب، من فرصت رفتن به بدن‌سازی رو ندارم.... ولی تو خونه شنامیرم و شیکم کار میکنم... ورزش دیگه ای هست که تو خونه فعلا کار بکنم؟!شاید اگر وزنم بالاتر رفت، اونموقع باشگاه هم رفتم که بعید میدونم بتونم وزنم رو افزایش بدم!!

حالا، من دنبال یه برنامه‌ی غذایی مناسب هستم.... مثلا امروز برا اولین بار تو عمرم از ساعت 3 تا 7 بعد از ظهر، 3 تا بشقاب ماکارونی خوردم و دارم میرم که یه دونه دیگه بخورم...

من معمولا سیب زمینی رو با تخم مرغ قاطی میکنم و میخورم(سرخ میکنم دیگه!!!!) اگر لازمه، میتونم هر دو رو بپزم بخورم؟؟؟

دوست من به کجا چنین شتابان؟
فرضا شما اینهمه بخوری، نهایتا انتظار داری چه اتفاقی بیفته؟

اغلب حجم و وزن یک انسان، از این 3 بافت تشکیل شده: استخوان+عضلات+چربی
استخوان که در انسان بالغ رشدی نداره
می ماند عضله و چربی

عضله هنگامی رشد می کند که فعالیت داشته باشد و البته مواد غذایی مناسب به آن برسد.هر چه فعالیت بیشتر و متنوع تر=افزایش حجم عضلات

چربی چیست؟ وقتی بیش از نیاز بدنت کالری دریافت کنی، انرژی ذخیره می شود به شکل فشرده که ما آن را چربی می نامیم
چربی زیاد باعث انواع بیماری ها می شود
شما را بد هیکل می کند
شما را کند و کم تحرک می کند

فکر می کنید اگر به همین روند خوردن ادامه دهید، کدام ارگان بدن شما زیاد می شود؟

senaps
18-12-2012, 09:33
فکر می کنید اگر به همین روند خوردن ادامه دهید، کدام ارگان بدن شما زیاد می شود؟

والا می‌دونم که نتیجه‌اش چیه.... ولی راستش رو بخواید بنده حاضرم همه‌ی بیماری های رفقای چاقم رو داشته باشم ولی لاغر نباشم.... بابا خفه شدیم به خدا!!!
یکی بهت دست بزنه میخوره به استخونت درد میگیره تا 4 ساعت!! لباس به تنت نمی‌شینه و همش همه جا بهت میگن اسکلت!!!

من که حالم از ریخت فعلیم بهم میخوره.... متاسفانه هرکاری میکنم چاق هم نمیشه!! شما مطمئن باش اگر شیکم بم‌بم بیگلو(همین اسمش بود؟! تو شهر ما به این اسم معروف بود!!!!) رو هم بهم وصل بکنن، نیم ساعت بعدش اب میشه میشم همین اسکلت کنونی!!

فعلا تلاشم اینه که زیاد بخورم از همه چیز شاید فرجی شد و وزنم زیاد شد که باش بدنسازی هم رفتم!!!!

البته وزنه ندارم و اخرین بار سال 89 وزن گرفتم 65 کیلو بودم!! الان احتمالا سبک تر باشم:n02:

farzad02
18-12-2012, 12:29
والا می‌دونم که نتیجه‌اش چیه.... ولی راستش رو بخواید بنده حاضرم همه‌ی بیماری های رفقای چاقم رو داشته باشم ولی لاغر نباشم.... بابا خفه شدیم به خدا!!!
یکی بهت دست بزنه میخوره به استخونت درد میگیره تا 4 ساعت!! لباس به تنت نمی‌شینه و همش همه جا بهت میگن اسکلت!!!

من که حالم از ریخت فعلیم بهم میخوره.... متاسفانه هرکاری میکنم چاق هم نمیشه!! شما مطمئن باش اگر شیکم بم‌بم بیگلو(همین اسمش بود؟! تو شهر ما به این اسم معروف بود!!!!) رو هم بهم وصل بکنن، نیم ساعت بعدش اب میشه میشم همین اسکلت کنونی!!

فعلا تلاشم اینه که زیاد بخورم از همه چیز شاید فرجی شد و وزنم زیاد شد که باش بدنسازی هم رفتم!!!!

البته وزنه ندارم و اخرین بار سال 89 وزن گرفتم 65 کیلو بودم!! الان احتمالا سبک تر باشم:n02:
من به شما برنامه میدم، هفته ای 1 کیلو زیاد کنی، انجام میدی؟

senaps
18-12-2012, 13:27
من به شما برنامه میدم، هفته ای 1 کیلو زیاد کنی، انجام میدی؟
هفته‌ای؟ اره فقط میگم هواست به جیب ما هم باشه!! دانشجوییم!

farzad02
18-12-2012, 13:50
هفته‌ای؟ اره فقط میگم هواست به جیب ما هم باشه!! دانشجوییم!
اینو از کسی که هم خودشو چاق کرده و هم لاغر کرده به یاد داشته باش که چاق شدن خیلی راحت تر از لاغر شدنه

من برنامه غذایی+ورزشی میدم....
اگر ورزش انجام ندی، مسئولیت چربی دور شکم و باسن و زشتی هیکلت + بیماری های قلبی و عروقی در سنین بالاتر..... با خودت

برای دادن برنامه حتما به سوالات زیر جواب دقیق بده:
1- سن
2- پسری دیگه؟
3- قد
4- وزن
5- دور مچ (بالای استخوان)
6- فکر میکنی حجم معدت چقدره؟ مثلا چند کفگیر برنج در زمانی که خیلی گرسنه هستی، میتونی بخوری؟

اینم راهنمای اندازه گیری دور مچ:

senaps
18-12-2012, 14:49
اوکی....

20 سالمه( مرداد 71!)، بعله پسریم!، 190 سانت!، وزنم هم 65 کیلو!...... دور مچم هم هست: 6 سانت و 2 میل!!!! البته فقط قسمت بالاش و نه دور تا دورش!! که دورش میشه 12.5 تقریبا....
یه بشقاب از این شیشه‌ای گنده ها که معمولا 3-4 کفگیره میخورم!البته بستگی به غذاش هم داره!! ولی همون 3-4 تا ....

میگم برنامه ای بده که وزنم مثلا هفته ای 2-3 کیلو زیاد بشه!!:n02:

اگر واقعا عملی باشه، حتمی بدنسازی هم میرم...(الان میخوام برم دفاع شخصی ثبت نوم کنم و برم!) منافاتی که نداره؟!

farzad02
18-12-2012, 15:28
اوکی....

20 سالمه( مرداد 71!)، بعله پسریم!، 190 سانت!، وزنم هم 65 کیلو!...... دور مچم هم هست: 6 سانت و 2 میل!!!! البته فقط قسمت بالاش و نه دور تا دورش!! که دورش میشه 12.5 تقریبا....
یه بشقاب از این شیشه‌ای گنده ها که معمولا 3-4 کفگیره میخورم!البته بستگی به غذاش هم داره!! ولی همون 3-4 تا ....

میگم برنامه ای بده که وزنم مثلا هفته ای 2-3 کیلو زیاد بشه!!:n02:

اگر واقعا عملی باشه، حتمی بدنسازی هم میرم...(الان میخوام برم دفاع شخصی ثبت نوم کنم و برم!) منافاتی که نداره؟!
آقا مطمئنی دور مچت 12.5 سانته؟
برای قد 190 خیلی کمه. یعنی الان من شمارو تصور میکنم، خیلی باید لاغر باشی :n13:
وزنت از پایینترین استانداردها هم پایینتره

کلا اهل ورزش نیستی؟
تغذیه هم قطعا جالب نبوده

الان میفهمم چرا نمی خوای بری باشگاه بدنسازی :n27:
برای شما رفتن باشگاه بدنسازی از نون شب واجبتره بر خلاف چیزی که فکر میکنی

کلا تو فامیلتون و کسایی که بهشون رفتی، افراد همه لاغرن؟

senaps
18-12-2012, 16:35
کلا تو فامیلتون و کسایی که بهشون رفتی، افراد همه لاغرن؟

اون دایی‌ای که بهش رفتم اره لاغره... ولی اون یکی دایی هام که داداشم به اونا رفته هیکلی‌اند و ....تق تق تق!!:n02:

الان میفهمم چرا نمی خوای بری باشگاه بدنسازی :n27:
برا همینه که میخوام اول کمی چاق‌تر بشم بعد!!!! چون الان برم میشه داستان همون کچله که رفته بود سلمونی و همه خندیده بودن اینم گفته بود اقا اومدن اب بخورم!! :n08:

من متاسفانه در طول بهمن ماه سال گذشته تا الان تو شدید ترین وضعیت فکری بودم که باعث شد 3-4 بار دست به خودکشی بزنم!! کلا پوست و استخون شدم نسبت به قبل که کمی بهتر بودم!! ولی الان تصمیمم شده اینکه دنیا رو مثل همون قبل بهمن سال گذشته ول بکنم و تبدیلش کنم به هرچی شد باداباد!! چون فک بکنم مخم به هیچی میرسه!!!

حالا موافقید که یه برنامه بدین که هفته‌ای 2-3 کیلو چاق بشم؟! قول میدم که باشگاه هم برم:n28:

Dj_aghamajid
18-12-2012, 17:52
سلام دوست عزیز.
من هم تا 3-4 سال پیش بسیار لاغر بودم. یه چیزی در حد شما.
البته هر کسی به دلایلی ممکنه لاغر باشه. بعضی سوء تغذیه دارن- بعضی مشکلات هرمونی و بدنی دارن- بعضی مشکلات روانی و استرسی دارن- بعضی ترکیبی از مشابه همین شرایط رو دارن.
شما بنظرم بهتره که علمی و ریشه ای مشکل رو حل کنی. اول از همه برو پیش متخصص تغذیه. کامل بهش توضیج بده که چیا میخوری- چقدر میخوابی- تمام جنبه های استرسی رو هم براش بگو.
یه سر هم پیش روانشناس برو. اون هم خیلی تاثیر داره. بهت انگیزه میده. بعضی از دارو های آرام بخش و ضد افسردگی بصورت موقت تاثیر زیادی میگداره. بعد از یک مدت کوتاه مطمئنم روانت میزون میشه.
یادت باشه، هیچ وقت سعی نکن یک دفعه چاق یا لاغر بشی. این روند باید با برنامه ریزی بلند مدت انجام بشه. مثلا وزنت در یکسال 6 کیلو زیاد بشه خوبه، نه ماهی 2-3 کیلو.
چون اگه به سرعت وزنت بره بالا معمولا بصورت چربی ذخیره میشه و بعد از یک مدت روند چاقی باعث میشه رژیم رو قطع کنی.
ورزش هم حتما باید انجام بدی. دو میدانی- شنا خوبن. اگه وقت نداری بری باشگاه ولی امکان تهیه Xbox360 با Kinect داری.( حدود 1 میلیون تومن) میتونی با بازیهای ورزشی و fitness و رقص گونه اون، هم از نظر روانی خودت رو شادتر کنی و هم از نظر بدنی، بدنت آماده میشه و اشتهات هم باز میشه.
اگه بازم سوالی داشتی بهم پ.خ بزن.

majid322
18-12-2012, 18:14
سلام دوست عزیز.
من هم تا 3-4 سال پیش بسیار لاغر بودم. یه چیزی در حد شما.
البته هر کسی به دلایلی ممکنه لاغر باشه. بعضی سوء تغذیه دارن- بعضی مشکلات هرمونی و بدنی دارن- بعضی مشکلات روانی و استرسی دارن- بعضی ترکیبی از مشابه همین شرایط رو دارن.
شما بنظرم بهتره که علمی و ریشه ای مشکل رو حل کنی. اول از همه برو پیش متخصص تغذیه. کامل بهش توضیج بده که چیا میخوری- چقدر میخوابی- تمام جنبه های استرسی رو هم براش بگو.
یه سر هم پیش روانشناس برو. اون هم خیلی تاثیر داره. بهت انگیزه میده. بعضی از دارو های آرام بخش و ضد افسردگی بصورت موقت تاثیر زیادی میگداره. بعد از یک مدت کوتاه مطمئنم روانت میزون میشه.
یادت باشه، هیچ وقت سعی نکن یک دفعه چاق یا لاغر بشی. این روند باید با برنامه ریزی بلند مدت انجام بشه. مثلا وزنت در یکسال 6 کیلو زیاد بشه خوبه، نه ماهی 2-3 کیلو.
چون اگه به سرعت وزنت بره بالا معمولا بصورت چربی ذخیره میشه و بعد از یک مدت روند چاقی باعث میشه رژیم رو قطع کنی.
ورزش هم حتما باید انجام بدی. دو میدانی- شنا خوبن. اگه وقت نداری بری باشگاه ولی امکان تهیه Xbox360 با Kinect داری.( حدود 1 میلیون تومن) میتونی با بازیهای ورزشی و fitness و رقص گونه اون، هم از نظر روانی خودت رو شادتر کنی و هم از نظر بدنی، بدنت آماده میشه و اشتهات هم باز میشه.
اگه بازم سوالی داشتی بهم پ.خ بزن.

با همه ی حرفات موافقم....ولی ورزش دو میدانی زیاد توصیه نمیشه چون ورزش کاملا هوازی هست و خودش در افزایش وزن تاثیر منفی میزاره..
.
از نظر ورزش ورزشهای بی هوازی برای افراد لاغر مفیده مثل بدنسازی ، که با افزایش حجم ماهیچه ها باعث افزایش وزن میشه..

senaps
18-12-2012, 18:27
دوستان ممنون.... ظاهرا من اشتباها دور مچ رو نوشتم 12.5! اقا 16.5 هستش!! ولی خوب بازم خیلی لاغرم!!..................................را ستش همونطور که عرض کردم، فعلا اخرین چیزی که نگرانشم چربیه! و بیماری های مربوط بهش... خوشبختانه یا متاسفانه، من 4-5 تا از رفقای صمیمیم همه چاق هستن که مشکل خاصی نداشتن!!(میگم چاق واقعا منظورم چاقه نه نسبت به من!! مثلا طرف 100 کیلو وزن داره و 15 سانت از من کوتاه تره!! کلا یه شیکمه که به یه ادم چسپیده!!.................................... .............................................را تش برنامه‌ی‌ روان‌شناس دیدن رو هم دارم برا مدیریت زمان و اینا بهش نیاز دارم!... از طرفی هم امروز یه باشگاه خوب برای دفاع‌شخصی پیدا کردم که تحرک و ورزش های خفنی داره و باشگاه تو یه سالن دیگه وسایل بدنسازی هم داشت ظاهرا! که سر فرصت ثبت نام میکنم و میرم.... ولی راستش با این قیافه نه!!...........چون زیادی لاغرم با اینکه خیلی بهم گفتن همون باشگاه بهم کمک میکنه، ولی نتونستم خودم رو قانع بکنم که با این وضع و این وزن برم باشگاه بدنسازی!! اخه بدن کجا بود که من بسازم؟!!! متنفرم از اینایی که مثله خودم لاغرن، ولی بازو دارن!!

farzad02
18-12-2012, 20:42
دوستان ممنون.... ظاهرا من اشتباها دور مچ رو نوشتم 12.5! اقا 16.5 هستش!! ولی خوب بازم خیلی لاغرم!!..................................را ستش همونطور که عرض کردم، فعلا اخرین چیزی که نگرانشم چربیه! و بیماری های مربوط بهش... خوشبختانه یا متاسفانه، من 4-5 تا از رفقای صمیمیم همه چاق هستن که مشکل خاصی نداشتن!!(میگم چاق واقعا منظورم چاقه نه نسبت به من!! مثلا طرف 100 کیلو وزن داره و 15 سانت از من کوتاه تره!! کلا یه شیکمه که به یه ادم چسپیده!!.................................... .............................................را تش برنامه‌ی‌ روان‌شناس دیدن رو هم دارم برا مدیریت زمان و اینا بهش نیاز دارم!... از طرفی هم امروز یه باشگاه خوب برای دفاع‌شخصی پیدا کردم که تحرک و ورزش های خفنی داره و باشگاه تو یه سالن دیگه وسایل بدنسازی هم داشت ظاهرا! که سر فرصت ثبت نام میکنم و میرم.... ولی راستش با این قیافه نه!!...........چون زیادی لاغرم با اینکه خیلی بهم گفتن همون باشگاه بهم کمک میکنه، ولی نتونستم خودم رو قانع بکنم که با این وضع و این وزن برم باشگاه بدنسازی!! اخه بدن کجا بود که من بسازم؟!!! متنفرم از اینایی که مثله خودم لاغرن، ولی بازو دارن!!
خوب :n02:
پس خیلی هم بحرانی نیستی.... ترسیدم بابا

همونطوری که دوستمون گفت، شما اصلا نباید ورزش هوازی و مخصوصا ورزشهای پر تحرک داشته باشی. مثل دو یا ورزشهای رزمی یا دفاع شخصی
اینها چربی سوز هستن و شما که چربی نداری کم کم عضله هات میسوزن

اما در مورد بدنسازی تصورت بسیار اشتباهه..... دوست من fitness با Bodybuilding تفاوت داره
من به شما برنامه تناسب اندام میدم
این با بدنسازی حرفه ای متفاوته

در هر صورت تصمیم با خودته ولی با برنامه من شما با قدی که داری، کل هیکلت رشد میکنه ........
شما هنوز هم در سن رشدی و حتی می تونی کمی استخوانها رو هم بازتر کنی

farzad02
18-12-2012, 20:42
تکراری شد.........

senaps
18-12-2012, 23:21
در هر صورت تصمیم با خودته ولی با برنامه من شما با قدی که داری، کل هیکلت رشد میکنه ........

جالبه!! نمی‌دونستم.... این یارو مثلا هیکلش خوبه که عکس خودش رو گذاشته اونجا؟!!! :n08:(تازه مثل دخترا با اون تیپ شو ر تا هم عکس انداخته!! یاد ونتورس میلر افتادم که به سبک انجلینا جولی رو یه کاناپه دراز کشیده بود و عکس انداخته بود!!! نمی‌دونم این عکاسا به چی فک میکنن با خودشون!!!:n21:)
اقا شما منو تبدیل کن به تام هاردی تو واریر!! هر روشی و هر ورزشی و هر هزینه ای و حتی هر غذایی حتی پیاز بگی انجام میدم سریعا و شک هم نمی‌کنم و رو حرفت هم حرف نمی‌زنم!!! فقط هیکلم باید تام‌هاردیی بشه! :n02:
اگر تبدیل شدم به تام هاردی تو دارک نایت یه ماشین برات میخرم خوبه اقا؟!:n11:

farzad02
19-12-2012, 00:35
جالبه!! نمی‌دونستم.... این یارو مثلا هیکلش خوبه که عکس خودش رو گذاشته اونجا؟!!! :n08:(تازه مثل دخترا با اون تیپ شو ر تا هم عکس انداخته!! یاد ونتورس میلر افتادم که به سبک انجلینا جولی رو یه کاناپه دراز کشیده بود و عکس انداخته بود!!! نمی‌دونم این عکاسا به چی فک میکنن با خودشون!!!:n21:)
اقا شما منو تبدیل کن به تام هاردی تو واریر!! هر روشی و هر ورزشی و هر هزینه ای و حتی هر غذایی حتی پیاز بگی انجام میدم سریعا و شک هم نمی‌کنم و رو حرفت هم حرف نمی‌زنم!!! فقط هیکلم باید تام‌هاردیی بشه! :n02:
اگر تبدیل شدم به تام هاردی تو دارک نایت یه ماشین برات میخرم خوبه اقا؟!:n11:
امیدوارم که چند ماه بعد بیای و همینجا بگی که 20 کیلو اضافه شدم و هیکلم متناسب بزرگ شده :n19:
البته چند ماه اولیه شما فقط هیکلت رشد میکنه و امیدوارم استخوانهات هم پهن تر بشه.... فعلا اون زیبایی تو کار ما نیست که فکر تام هاردی هستی :n02:

برنامه ورزشی:
2 نکته برای باشگاه رفتن خیلی مهمه:
1- تداوم: ببین همین اول کار گفته باشم که 2 هفته بری و ول کنی، جز یاس و نا امیدی چیزی عایدت نمیشه. عزمت رو جزم کن و بگو اگر از آسمون سنگ بباره، باشگاهم ترک نمیشه
2- دوست: تناسب اندام جزو راحت ترین ورزشهاست. به نظرم من تنها بدی که داره، انفرادی بودنشه. اگر بتونی با دوستت بری یا با کسی در باشگاه دوست بشی خیلی خوبه. 4 کلمه حرف بزنی و از تنهایی در بیای

اصل برنامه:
حرکت/ست/تعداد دفعات هر ست/(وزنه پیشنهادی)
1- بالا سینه ماشین/10/5/(جمعا 10 کیلو)
2- پرس پا ماشین/10/5/(جمعا 40 کیلو)
3- پرس سینه ماشین/10/5/(جمعا 10 کیلو)
4- جلو پا ماشین/10/5/(جمعا 20 کیلو)
5- زیربغل سیم کش دست باز جلو/10/5/(جمعا 10 کیلو)
6- ساعد/15/3/(جمعا 10 کیلو)

////\\\\ 2 روز باشگاه، 1 روز استراحت(یعنی هفته ای 4 روز باشگاه فعلا کافیه) ////\\\\

حرکات رو تو باشگاه بپرسی راهنماییت میکنن. فقط هم ماشین دادم که خیلی سر ریزه کاری ها وقتت تلف نشه
نکته مهم اینه که اصلا وزنه سنگین نزن. اصلا به خودت فشار نیار... هدف ما فقط خسته کردن تمامی عضلات بدنت با ستهای زیاده تا آماده دریافت حجم عظیم پروتئین بشن و رشد کنن
من وزنه پیشنهادی رو نوشتم. اگر دیدی خیلی سنگینه خودت کم کن ولی به نظرم همینقدر برای یکماه آینده کافیه

انجام نده:
1- پیاده روی طولانی
2- ورزشهای هوازی مثل دو، رزمی، شنای سرعت و ...
3- گرسنه ماندن زیاد به هر بهانه ای و ورزش با شکم گرسنه
4- هر نوع ورزشی که در تقویت شکم عمل کنه. مثل دراز و نشست

برنامه غذایی:
خوشبختانه برنامه غذایی ما ایرانی ها چه سنتی چه مدرنش به نظر من خوبه. اون چیزیکه لازمه رخ بده، افزایش میزان غذای شماست
باید به تدریج، هر چی بیشتر باشگاه رفتی، درخواستهای بدنت زیاد میشه و بیشتر غذا بخوری

اما باید از تمام گروههای غذایی هر روز میل کنی. چه باشگاه بری و چه نری:
هیدراتهای کربن: نان-غلات-سیب زمینی-برنج و ....
لبنیات: شیر-ماست-دوغ-پنیر-کره و ....
میوه ها: انواع میوه و مخصوصا رنگهای مختلف
پروتئین ها: انواع گوشت مرغ و ماهی و گوسفند و ....- حبوبات و آجیل-تخم مرغ-تن ماهی
سبزی ها: کاهو-کلم-هویج-گوجه فرنگی-خیار و ...

حالا چون شما گفتی دانشجویی حساب کن :n02:
سعی کن حدود 1 تا 2 ساعت قبل از باشگاه، حجم زیادی هیدرات کربن میل کنی. هر چقدر که جا شد. مثل سیب زمینی( از این ارزونتر دیگه داریم؟؟)
بعد از باشگاه هم پروتئین....... از تخم مرغ ارزان بگیر تا بقیه پروتئین ها که نام بردم

همه گروههای غذایی در فعالیت و رشد بدن موثرن ولی هیدراتهای کربن برای انجام فعالیتهای ورزشی مناسبن و پروتئین ها برای رشد و حجم بدن

با توجه به حجم عظیم پروتئین و هیدرات کربن که وارد بدنت خواهد شد، باید آب خیلی بخوری
من خودم یک شیشه پلاستیکی دلستر رو هر روز آب میکنم و در حین تمرین می خورم. در طول روز هم 4-5 لیوان آب و چایی و ... می خورم

تموم شد :n26:
سوالی داری بپرس!

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-12-2012, 00:51
سلام دوستان .
بنده هنوز مطالبِ این تاپیک رو نخوندم .
فقط یک نکته ی مهم رو بع استحضارتون برسونم:

داروهائی که باعث افزایش سریع و غیر طبیعیِ وزن میشه باعثِ پوکیِ استخوانِ شدید میشه .
مثل کورتون
تو کشورهای عربی دهها هزار نفر مبتلا به پوکیِ استخوان شدند بخاطر استفاده از قرصهایِ چاق کننده .

senaps
19-12-2012, 01:13
اگر دیدی خیلی سنگینه خودت کم کن

چی؟ 10 کیلو زیاده؟!! اقا شوخی میکنی؟! بابا دیگه اینقدم ضعیف نیستما...؟؟؟(نکنه دستگاه‌ها سختن؟؟)

4- هر نوع ورزشی که در تقویت شکم عمل کنه. مثل دراز و نشست
خوبه... چون از این دراز نشست با اینکه 12 ساله تموم نمره‌ی درس تربیت بدنی من رو تامین کرده متنفرم!!!!

برنامه غذایی:
اقا خدا شاهده جا ندارم این همه خوراکی که میگی هر روز باید بخوری رو اگه بریزم تو کیسه هم قد خودم میشه... دیگه معده که خودت میدونی کجاست و چقد بزرگه..:n13:

هیدراتهای کربن: نان-غلات-سیب زمینی-برنج و ....
خوبه...نیگران بودم که بگی سیب زمینی نخور!! چون سیب زمینی رو به چند دسته‌ی مختلف غذاهای حاضری و ... تقسیم کردم و میخوام روزی لااقل 3 بار سیب‌زمینی بخورم!!(اندازه‌ی یه همبرگر با صمون که شما احتمالا ندیدی نون صمون!! که مثل باگت؟!باگد؟!!! می‌مونه ولی دو برابر بزرگ‌تر... در کنارش برنج و اینا که خوشبختانه نهار و شام داریمش همیشه!

میوه ها: انواع میوه و مخصوصا رنگهای مختلف
اقا من ماشین میوه خوریم!! روزی 2 کیلو میوه میخورم!!!! حالا سیب باشه یا پرتقال یا نارنگی یا موز یا هرچیزی...مهم نیست... میخورم فقط!! اینکه زیاد بخورم مشکل ایجاد نمی‌کنه؟؟؟

پروتئین ها: انواع گوشت مرغ و ماهی و گوسفند و ....- حبوبات و آجیل-تخم مرغ-تن ماهی
خوشبختانه مامان به شدت تصمیم داره که ماهی رو وارد سفره خونواده بکنه!! اجیل هم که اینجا در حد یک ایه اومده!!! از این به بعد روزی 1 کیسه اجیل میخورم.... خدا رو شکر!

سبزی ها: کاهو-کلم-هویج-گوجه فرنگی-خیار و ...
دوتای اول و خود سبزی هیچ راهی نداره اصرار هم نکن!

همه گروههای غذایی در فعالیت و رشد بدن موثرن ولی هیدراتهای کربن برای انجام فعالیتهای ورزشی مناسبن و پروتئین ها برای رشد و حجم بدن
اینو یکم توضیح بده!

با توجه به حجم عظیم پروتئین و هیدرات کربن که وارد بدنت خواهد شد، باید آب خیلی بخوری
اینم باز سوال دارم.... مگر اب باعث نمیشه که معده نتونه غذا رو تجزیه بکنه و لاجرم همونجوری بفرسته تو سیستم واسه دفع بدون گرفتن کالری مورد نیاز و سایر چیزایی که میگیره به هر صورت...؟؟؟؟
پس اب بخوریم یا نخوریم؟!
راستی من با اکثر غذاهام نون میخورم... همیشه...

و اینکه باید راه رفتن تو خونه رو به طور کامل حذف بکنم....(من واقعا تو خونه شاید بیش‌از 4-5 ساعت دور خودم می‌چرخم و فکر میکنم!!

حالا هفته‌ای 1 کیلو یا بیشتر با این برنامه میتونم اضافه بکنم؟؟؟

جالب میدونی چیه؟ طول سه روز گذشته که تصمیمم رو گرفتم، و صرفا شنا رفتم، دقیقا روزی 6 وعده غذا خوردم!!!
از همین حالا حس میکنم تام هاردی شدم!!!! فردا میرم یه ماسک هم گیر میارم...هرکی گفت برا چی میزنی میگم نو وان کیرد هو ای واز تیل ای پوت ان ا مسک!!:n02: حالا با ملت درگیر نشم خوبه! چون اکثرا تو کار قمه و اسلحه‌ان!!

بسیار ممنون رفیق... امیدوارم که موفق باشی..... پیشرفت و یا پسرفت و یا سوالاتم رو همینجا می‌پرسم....

farzad02
19-12-2012, 01:34
چی؟ 10 کیلو زیاده؟!! اقا شوخی میکنی؟! بابا دیگه اینقدم ضعیف نیستما...؟؟؟(نکنه دستگاه‌ها سختن؟؟)

خوبه... چون از این دراز نشست با اینکه 12 ساله تموم نمره‌ی درس تربیت بدنی من رو تامین کرده متنفرم!!!!

اقا خدا شاهده جا ندارم این همه خوراکی که میگی هر روز باید بخوری رو اگه بریزم تو کیسه هم قد خودم میشه... دیگه معده که خودت میدونی کجاست و چقد بزرگه..:n13:

خوبه...نیگران بودم که بگی سیب زمینی نخور!! چون سیب زمینی رو به چند دسته‌ی مختلف غذاهای حاضری و ... تقسیم کردم و میخوام روزی لااقل 3 بار سیب‌زمینی بخورم!!(اندازه‌ی یه همبرگر با صمون که شما احتمالا ندیدی نون صمون!! که مثل باگت؟!باگد؟!!! می‌مونه ولی دو برابر بزرگ‌تر... در کنارش برنج و اینا که خوشبختانه نهار و شام داریمش همیشه!

اقا من ماشین میوه خوریم!! روزی 2 کیلو میوه میخورم!!!! حالا سیب باشه یا پرتقال یا نارنگی یا موز یا هرچیزی...مهم نیست... میخورم فقط!! اینکه زیاد بخورم مشکل ایجاد نمی‌کنه؟؟؟

خوشبختانه مامان به شدت تصمیم داره که ماهی رو وارد سفره خونواده بکنه!! اجیل هم که اینجا در حد یک ایه اومده!!! از این به بعد روزی 1 کیسه اجیل میخورم.... خدا رو شکر!

دوتای اول و خود سبزی هیچ راهی نداره اصرار هم نکن!

اینو یکم توضیح بده!

اینم باز سوال دارم.... مگر اب باعث نمیشه که معده نتونه غذا رو تجزیه بکنه و لاجرم همونجوری بفرسته تو سیستم واسه دفع بدون گرفتن کالری مورد نیاز و سایر چیزایی که میگیره به هر صورت...؟؟؟؟
پس اب بخوریم یا نخوریم؟!
راستی من با اکثر غذاهام نون میخورم... همیشه...

و اینکه باید راه رفتن تو خونه رو به طور کامل حذف بکنم....(من واقعا تو خونه شاید بیش‌از 4-5 ساعت دور خودم می‌چرخم و فکر میکنم!!

حالا هفته‌ای 1 کیلو یا بیشتر با این برنامه میتونم اضافه بکنم؟؟؟

جالب میدونی چیه؟ طول سه روز گذشته که تصمیمم رو گرفتم، و صرفا شنا رفتم، دقیقا روزی 6 وعده غذا خوردم!!!
از همین حالا حس میکنم تام هاردی شدم!!!! فردا میرم یه ماسک هم گیر میارم...هرکی گفت برا چی میزنی میگم نو وان کیرد هو ای واز تیل ای پوت ان ا مسک!!:n02: حالا با ملت درگیر نشم خوبه! چون اکثرا تو کار قمه و اسلحه‌ان!!

بسیار ممنون رفیق... امیدوارم که موفق باشی..... پیشرفت و یا پسرفت و یا سوالاتم رو همینجا می‌پرسم....

ببین اگر دیدی واقعا با وزنه هایی که من نوشتم اصلا خسته نمیشی، مانعی نداره زیادش کنی
ولی حواست باشه نوشتم 5 ست
1 ست 10 کیلو بزنی=10x10=میشه 100 کیلو
5 ست میشه 500 کیلو

باید وزنه انقدر کم باشه که بتونی 5 ست 10 تایی رو کامل بزنی

من نگفتم همه چیزهایی که نوشتم حتما باید بخوری. بزار یک مثال بزنم

صبحانه
میان وعده
نهار
میان وعده

هیدرات کربن قبل از باشگاه
تمرین
پروتئین بعد از باشگاه

میان وعده
شام

در صبحانه و نهار و شام که تا می تونی بخور
صبحانه انواع لبنیات رو میتونی بخوری و در کنارش گوجه و خیار(لبنیات+میوه ها)
نهار یا شام مثلا قورمه سبزی میخوری که برنج هم هست (پروتئین+سبزی+هیدارت کربن) ...... سالاد هم می تونی بخوری
میان وعده ها هم می تونی تنقلات و هر چی به دستت رسید بخوری ولی حواست باشه باید وعده های اصلی رو حتما داشته باشی

همه گروههای غذایی برای رشد و سلامتی لازمن رو نتایج آخرین بررسی های پزشکی و سلامت نشون داده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد آب من نگفتم با غذا یا بعد غذا..... مهم اینه که بدنت به دلیل تمرین و حجم بالای غذا نیاز به آب خواهد داشت. اصلا تو این یکی کم نزار

آخه 5 ساعت راه میری که چی بشه؟ :n04: خوب اگر انقدر وقت آزاد داری، یه طوری پرش کن

با این برنامه خودت میفتی روی غلطتک و غیر از 10 روز اول، کم کم می بینی که حتی بیش از 1 کیلو هم میشه :n06: (ولی عجله نکن)

در کل به نظر من انگیزه اولیت خوبه ولی بازم برای خودت انگیزه جور کن که دست از باشگاه نکشی
اگر درس می خونی که به زودی امتحان داری.... خوب بخون و بعد از امتحانات با قدرت شروع کن و خودتو متعجب کن :n05:

farogh_90
27-06-2013, 13:37
سلام به همه دوستان ... من 16 سالمـــه ، بسکتبال حرفه ای رو 3 ساله کار میکنم ... قدم 171 و وزنم 50 کیلو . کم وزنم و پیش متخصص تغذیه رفتم و چندتا محلول و معجون دست ساز (خودم درست میکردم . مثلا یکیش : ماده اصلیش عسل بود با آجیل و ... و روزانه 5 وعده میخوردم . هر وعده 1 تا 2 قاشق غذا خوری) رو معرفی کرد و مصرف کردم ولی جواب نداد ، گفت مشکل تو ژنتیکیــه و تا وقت ازدواج حل نمیشه . گفت مکمل هایی هستن که مشکلت رو حل میکنن ولی به کبدت ضرر میرسونه . حالا اومدم از اساتید محترم سوال کنم واسه افزایش وزن هیچ راهی نیست ؟ مکملی هست عوارضش کمتر باشه ؟ چون خیلی واسم مهمه ... ممنونم .

farzad02
27-06-2013, 23:42
سلام به همه دوستان ... من 16 سالمـــه ، بسکتبال حرفه ای رو 3 ساله کار میکنم ... قدم 171 و وزنم 50 کیلو . کم وزنم و پیش متخصص تغذیه رفتم و چندتا محلول و معجون دست ساز (خودم درست میکردم . مثلا یکیش : ماده اصلیش عسل بود با آجیل و ... و روزانه 5 وعده میخوردم . هر وعده 1 تا 2 قاشق غذا خوری) رو معرفی کرد و مصرف کردم ولی جواب نداد ، گفت مشکل تو ژنتیکیــه و تا وقت ازدواج حل نمیشه . گفت مکمل هایی هستن که مشکلت رو حل میکنن ولی به کبدت ضرر میرسونه . حالا اومدم از اساتید محترم سوال کنم واسه افزایش وزن هیچ راهی نیست ؟ مکملی هست عوارضش کمتر باشه ؟ چون خیلی واسم مهمه ... ممنونم .
ازدواج :n02:
چه حرف بی ربطی زده
والا ما زیاد مقاله مرتبط با تغذیه می خونیم و چنین چیزی برای خنده هم شده ندیده بودیم. البته ادعای استادی نداریم ولی ...

خوب بسکتبال ورزش بسیار سنگینیه. چون هوازیه و سرعتی. بسیار مصرف کالری بالایی داره و حداکثر چربی سوزی و حتی اگر چربی گیرش نیاد عضله سوزی!!!
یک ساعت بازی جدی حدود 500 کالری میسوزونه

هر روز که ورزش می کنید باید 3500 کالری مصرف کنید و هر روزی هم که مصرف نمی کنید باید 3000 کالری مصرف کنید
کالری مواد غذایی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته در هر صورت باید سعی کنید در روز از هر 5 گروه غذایی میل کنید(لبنیات+میوه ها+پروتئین+سبزی+هیدرات کربن)

farogh_90
02-07-2013, 21:26
خیلی ممنون دوست عزیز . خیلی کمکم کردی

senaps
22-07-2013, 00:10
این تاپیک یافت شد!!!!

خواستم خبر بدم که حدود دو ماه عین چی غذا خوردم و باشگاه هم تقریبا رفتم!!( یه هفته و دو هفته در میان تقریبا!) و متاسفانه دریغ از اینکه حتی یک گرم وزنم اضافه شده باشه :n04:

واقعا دیگه دارم کلافه میشم....
دوستی پیشنهاد داد ازمایش انگل بدم که ازمایش دادم و از اون نظر هم مشکلی نداشتم... شانس منه! حالا من عشق 100 کیلویی شدن دارم، وزنم نیم کیلو هم بالا نمیره... اونوقت اگر میخواستم لاغر بشم، با اب خوردن 10-15 کیلو اضاف میکردم :n14:

Eblis 2011
22-07-2013, 00:14
این تاپیک یافت شد!!!!

خواستم خبر بدم که حدود دو ماه عین چی غذا خوردم و باشگاه هم تقریبا رفتم!!( یه هفته و دو هفته در میان تقریبا!) و متاسفانه دریغ از اینکه حتی یک گرم وزنم اضافه شده باشه :n04:

دوستی پیشنهاد داد ازمایش انگل بدم که ازمایش دادم و از اون نظر هم مشکلی نداشتم... شانس منه! حالا من عشق 100 کیلویی شدن دارم، وزنم نیم کیلو هم بالا نمیره... اونوقت اگر میخواستم لاغر بشم، با اب خوردن 10-15 کیلو اضاف میکردم :n14:

من خودمم 15 کیلو وزنم کمه :n02:
ولی فکر میکنم ، آدم با تنظیم خواب ، خوراک مناسب و کامل ، طی مدت یکی 2ماه میتونه وزنش رو بالا ببره ( البته به صورت طبیعی ) نه دارو و شربت و ....

حالا یکی باید به خود من بگه ، تو اگه اینارو بلدی چرا خودت لاغری :n02:

ولی خوب به دیر خوابیدن و بد غذایی عادت کردم و ترکش هم سخته :n19: حالا شما اگه میتونی انجامش بده حتما نتیجه میگیری!

Amir Hossein
22-07-2013, 00:16
این تاپیک یافت شد!!!!

داداش منم وضم عینه توئه :31:
به نظرم مشاور تغذیه از همه بهتره...
من میخوام برم

kamivh1
22-07-2013, 02:18
سلام من تصمیم گرفتم خودمو چاق کنم چون لاغر هستم. چند مدت باشگاه بدنسازی میرفتم ولی ولش کردم. عضله اورده بودم ولی اصلا چاق نمیشدم با وجود اینکه غذامو بیشتر کرده بودم. قرص و مکمل هم نمیخوردم.

قد: 169
وزن:59 کیلو
دور مچ: 16/5

szh_1367
22-07-2013, 02:36
والا ما که چندبار رفتیم پیش دکتر ، قد و وزن ، فشار خون و . . . چک کرد یه چیز بود به نام bmi (نمیدونم همین بود یا bmw :n02: یا bmy . . . . ) همیشه بین 21 تا 22 بود خلاصه میگفت خیلی عالیه دست به چیزی نزن :n09:

هیچ وقت هم از این قرص های چرند نخوردم و نخواهم خورد

از هیچ برنامه خاص غذایی هم پیروی نمیکنم ادم بعضی از برنامه های غذایی رو که میبینه به مرگ راضی میشه صبحانه تا جایی که جا دارای بریز داخل ، ناهار که باید خودت رو خفه کنی واااای شام رو نگو -

به نظرم اگر فرد کمی فکر کند متوجه خواهد شد بدن انسان به یک اندازه مواد دریافت خواهد کرد بقیه درو ریخته خواهند شد - مثلا جایی خوندم که در روز فقط 200 گرم پسته جذب بدن انسان خواهد شد حالا شما 5 کیلو بخور اما نتیجه همان 200 گرم هست

فقط میتونم بگم به خودتون رحم کنید

ملا نصرالدین
22-07-2013, 13:09
bmi

روش های متعددی برای محاسبه وزن ایده آل وجود دارد ولی اندازه گیری شاخص توده بدن یا همان BMI روش کاربردی تر است. در این روش وزن (به Kg) را به مجذور قد (به متر) تقسیم کرده و نتیجه تعیین کننده میزان تناسب اندام یا چاقی فرد خواهد بود و بر اساس جدول زیر قابل تفسیر است:

BMI
تفسیر

کمتر از 18/5
کمبود وزن

18/5 تا 25
نرمال

25 تا 30
اضافه وزن

30 تا 35
چاقی متوسط

35 تا 40
چاقی شدید

بیشتر از 40
چاقی مفرط

XXS
02-08-2013, 13:12
خیلی ببخشیدااین دوستمون به نظرم حرف خنده داری نزده منم شنیده بودم که ازدواج چاق میکنه من یکیو میشناسم که لاغربودازدواج کرد چاق شد جدی میگما اینوهم به منم میگن من وزنم 60 وقدم 165 هستش وتیپم قلمیه حالا نمیدونم که چرا دخترادنبالم هستند. کلا ازدواج به مامیسازه.

Esteghlal_Paydar44
07-08-2013, 23:18
من میخوام 3 کیلو چاق شم!هر کاری کردم نشده!!حتی دکتر رفتم بازم نشده!چیکار کنم؟

mehdig20
08-08-2013, 00:08
سلام.
من قدم 189 و وزنم هم 89ه,میخوام هم چندکیلو لاغر بشم,مثلا بشم 85 هم چربیهام به عضله تبدیل بشه,چون ی مقدار زیادی عرق میکنم.
چیکار باید بکنم؟ البته اگه میشه راهی به جز باشگاه رفتن پیشنهاد بدید.

sokotak
18-08-2013, 19:07
سلام
من سنم 21 قدم 185 وزنم 57
خیلی می خوام چاقتر شم خیلی زشت شدم، شدم مثل ِ چوب کبریت با این قدو وزنی که دارم ...خواهشن کمکم کنید که چیکار کنم
در ضمن اینم بگم من بیماریه خاص دارم (هموفیلی) کمبود فاکتور 8 شدید!!!!!!:n14:

Pessimist
18-08-2013, 20:41
دوستان به نظر شما کم خونی شدید میتونه یکی از دلایل لاغری باشه؟؟؟
من خودم فکر میکنم کم خونی دارم چون ریزش مو دارم و آرایشگاه که رفتم گفت احتمال زیاد کم خونی داره اینو از لمس کردن پوست سرم فهمید!

Atghia
18-08-2013, 21:02
دوستان صحبتهایی که مطرح میکنید بیشتر نیازمند بررسی های پزشکی و پاسخ هایی از این دست هست
بهتره که سوالاتتون رو در انجمن پزشکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دنبال بفرمایید

h-blade
18-08-2013, 21:15
سلام.
من قدم 189 و وزنم هم 89ه,میخوام هم چندکیلو لاغر بشم,مثلا بشم 85 هم چربیهام به عضله تبدیل بشه,چون ی مقدار زیادی عرق میکنم.
چیکار باید بکنم؟ البته اگه میشه راهی به جز باشگاه رفتن پیشنهاد بدید.

بهترین راه برای شما به نظرم ورزش ایروبیک باشهو البته تغزیه مناسب

سلام
من سنم 21 قدم 185 وزنم 57
خیلی می خوام چاقتر شم خیلی زشت شدم، شدم مثل ِ چوب کبریت با این قدو وزنی که دارم ...خواهشن کمکم کنید که چیکار کنم
در ضمن اینم بگم من بیماریه خاص دارم (هموفیلی) کمبود فاکتور 8 شدید!!!!!!:n14:

کم خونی خودش اصلی ترین دلل برای لاغری شماست و به دلیل داشتن این بیماری من نمیتونم به شما پیشنهادی بدم و حرف کس دیگری را هم بدون مشاوره با پزشک انجام ندید چون ممکنه براتون مشکلاتی ایجاد کنه......

senaps
19-08-2013, 13:17
سلام....
بدن من روزانه ۱۴۰۰ کالری می‌سوزونه و من واقعا نمی‌تونم روزی ۶ وعده غذا بخورم یا اینکه بیشتر از این مقدار کالری بگیرم!!!!

ایا این مکمل هایی که اون بیرون دارن می‌فروشن، همین کالری اضافی هستن؟؟؟؟
من یه چیزی میخوام که بریزم تو غذام یا همراه غذام بخورم و مثلا کالری بیشتری بهم بده...

فرضا من یه بشقاب برنج ناهار میخورم و میرم سر کار که ۳۵۰ تا کالری میده.... حالا من یه چیزی باهاش بخورم که همون یه وعده‌ی غذاییم، جای ۳۵۰ ۷۵۰ تا باشه، و اینجوری روزانه ۱۳۰۰ کالری خورده شده توسط خودم رو به سطح ۲۶۰۰ برسونم ایا میشه؟؟؟؟

بعدشم، بیشتر هدفم بزرگ شدن سینه هستش و علاقه‌ای به خشک کردن بدن و شیکم ۶ تیکه و چه میدونم بازو و هیکل هایی که ملت میگیرن ندارم و علاقه‌ای هم ندارم...

یعنی هدف اینه که از اینی که هستم (۱۹۵*۶۵) به ۱۹۵*۹۵ یا ۱۰۰ برسم و صد البته نمی‌خوام از این پروتئین ها بخورم که طرف امروز ۲۰ کیلوه میخوره فرداش میشه ۲۹۰ کیلو و همه‌ی ملت می‌بینن و میخندن بهش که فلانی هورمون خوردی و از این حرفا....!!!!

من فقط میخوام توی میزان کالریی که به بدنم میرسه در روز، تقلب بکنم :)

مارک یا جنسی چیزی هست؟؟؟

senaps
19-08-2013, 13:22
ولی خوب به دیر خوابیدن و بد غذایی عادت کردم و ترکش هم سخته :n19: حالا شما اگه میتونی انجامش بده حتما نتیجه میگیری!

برادر بنده ساعت ۱.۵ صبح تازه حس خواب بهم دست میده!!!! هرکاری کردن ساعت ۱۰ بخوابم نشد که نشد!!!! روزی ۸ ساعت خواب برای بدن الزامیه که بتونه عضله بسازه!! ولی من فعلا دنبال عضله نیستم! من فقط میخوام فاصله‌ی پوستم با استخونام به یکی دو سانت برسه...

به نظرم مشاور تغذیه از همه بهتره...

چسبیدن به برنامه‌ی غذایی واقعا سخته و بغیر از اون، معمولا باید یه خونواده رو هم راضی کنی که چیزایی بخورن که تو میخوری!!‌:) غیر از اون، معمولا میخوان که ۶ وعده غذا بخوری...

reza4024
19-08-2013, 13:48
سلام دوستان
من همینجوری یه سر زدم به تاپیک
مشکل چاقی یا لاغری ندام
اما چندتا مطلب میدونم که گفتم بگم شایدم خیلی پیش پا افتاده هم باشه اما گفتنشم واسه کسایی که نمیدونن خالی از لطف نیست
من پسر خالم قدش 180 وزنش 55 فک کنم خیلی هم لاغره رفت دکتر تغذیه یه سری برنامه غذایی و یه سری قرص داد که قرصاش شد 120 تومن اما چاق نشد البته به برنامه غذاییش عمل نکرد کامل ( بعد از صبحانه انجیرو این چیزا . بیخیال بابا :n02: )
حالا من خودم
قدم 175 هستش قبلا خیلی لاغر بودم از دوم دبیرستان شروع کردم به ورزش اونم نه حرفه ای 8 ماه میرفتم 5 ماه نمیرفتم این روند ادامه داشت تا همین الان
همشم سبکمو عوض میکنم تو هیچ سبکی هم حرفه ای نیستم :n02:
الان بدنم استایل داره نه اینکه ورزیدست . نه اصلا فقط فرم داره بدنم سینه هام پاهام بازوهام
وزنم شد 80 کیلو (با قد 175) ورزش هم نمیکردم یعنی تپل شدم اما هرکدوم از دوستام که منو میدیدن فک میکردن دارم بدنسازی حجیم کار میکنم چون همه بدنم به یه نسبت چاق شده بود بازوهام سینه هام و ... فرمم داشت این ماه رمضون شدم 70 کیلو بازم کسی بهم نگفت لاغر شدی
با یه لباس شلوار عکس دارم از وقتی 80 کیلو بودم و الان که 70 کیلو هستم اما وقتی عکسا رو میبینم تفاوتی نمیبینم چون بدنم به یه نسبت چاق یا لاغر میشه البته تو عکس مشخص نیس تو واقعیت معلومه
یعنی من به این نتیجه رسیدم خودم اینکه میگن قدت چنده؟ وزنت چنده؟ بعدش میگن مناسب هست یا نیست الکیه
من وقتی هم 80 کیلو بودم سینه هام از شکمم جلو تر بود بازوهام با حفظ فرمشون حجیم تر شده بود
شاید باورتون نشه اینقدر وزنم کمو زیاد میشه که حد نداره یهو تو یک ماه 7 کیلو کم یا زیاد میکنم
یادمه پارسال ماه رمضون 10 کیلو کم کردم شدم 65 کیلو اگه اشتباه نکنم
اما استایلم همیشه یه جور بوده کسی بهم نگفته چاق شدی یا لاغر همیشه بهم میگن نرمالی

خلاصه مطلب اینا رو گفتم که بگم همه این ها به خاطر ورزشه
همون جور که تغذیه لازمه واسه تامین ویتامین های بدن
مطالعه برای حافظه واسه جلوگیری از فراموشی
ورزش هم واسه سلامتی بدن(عضله ها رباط ها.. ) استایلتون و حتی روحتون لازمه

با ورزش به بدنتون استایل بدین نه اینکه با ورزش بخواین وزن کم کنین یا زیاد

موفق باشین :n16:

amir deja vu
20-08-2013, 09:05
دوستمون راست ميگه ورزش خيلي موثره به خصوص براي افراد لاغر...
ولي تجربه شخصي اين بوده كه بهترين ورزش براي لاغر ها بدنسازي. خودم اوايل خيلي مقاومت ميكردم كه نرم بدنسازي:n22:و با زياد خورن وزن اضافه كنم.اتفاقا اضافه هم كردم يه چيزي حدود 8 كيلو در 2 ماه! ولي خيلي به نظر نميومد كه چاق شدم...فقط شكم در آورده بودم:n15:
ولي وقتي بدنسازي رو شروع كردم 2 كيلو كه وزن اضافه كردم بيشتر از اون 8 كيلو بهم چسبيد:n02: چون 2 كيلو فقط ماهيچه بود.يعني متناسب چاق ميشدم...پيشنهادم به همه اونايي كه لاغرن اينه كه بدنسازي رو شروع كنن.برنامه تمريني خوب+برنامه غذايي خوب=بهترين راه افزايش وزن:n06:

senaps
21-08-2013, 00:03
دوستان من گین اپ بخرم و در کنارش با این چیزه تمرین کنم چطوره؟؟؟

اسم این وسیله چیه؟ رفیقم داشت ولی چون کادو گرفته بود نمی‌دونست اسمش رو! :| قیمتش رو هم ذکر کنین ممنون میشم....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza4024
21-08-2013, 00:47
کش بدنسازی بهش میگن
واسه حرکاتای بازو و پشت بازو اینا جالب نیس یعنی به نوعی مذخرفه واسه دو درجا بیشتر استفاده میکنن
من 15 تومن گرفتم البته پارسال فک کنم
من اینو مینداختم دور خودم 300 تا حرکت شکم میزدم داخل ربع ساعت البته در چند ست اونم هر روز هم صبح هم عصر
باشگاه یه چیز دیگست
من ورزشای هوا زی رو هم ترجیح میدم به بدنسازی
سابقه این ورزشا رو داشتم:
کاراته(شوتوکان)
ووشو(سان شو)
کنگ فو(پرتوآ)
موی تای
بدنسازی
پارکور
اگه سوالی داشتین کمکتون میکنم تا جایی که بتونم

reza4024
21-08-2013, 12:35
یعنی هدف اینه که از اینی که هستم (۱۹۵*۶۵) به ۱۹۵*۹۵ یا ۱۰۰ برسم و صد البته نمی‌خوام از این پروتئین ها بخورم که طرف امروز ۲۰ کیلوه میخوره فرداش میشه ۲۹۰ کیلو و همه‌ی ملت می‌بینن و میخندن بهش که فلانی هورمون خوردی و از این حرفا....!!!!

ماشالله 195 قد
خیلی بلند قدین
هرچی قد بلندتر باشه حجیم کردن هم سخت تره
شما برین بدنسازی و به مربی بگین برنامه حجیم (بادی بیلدینگ) واستون بنویسه
هفته ای سه جلسه یه روز در میون برین باشگاه بعد از باشگاه هم یه تخم مرغ آب پز با یه سیب زمینی آب پز بخورین بدون نمک
در ضمن گول این کسایی هم که میگن بدون پودر فایده نداره و هیچ ضرری نداره نخورین
من یه مربی مشتی داشتم دوران بدنسازی . ازش پرسیدم کراتین ضرر داره؟ گفت استامینفون هم عوارض داره
با این برنامه راحت جواب میگیرین:n16:

senaps
21-08-2013, 21:25
بدون نمک

من بدون نمک چای شیرین هم نمی‌تونم بخورم و میگم نمک منظورم نممممممممممممممممممکه ها....
تاثیر داره؟؟؟

راستش من نمی‌تونم منظم برم باشگاه... زود زده میشم! مخصوصا وزن ایده‌عالم حداقل ۲ سال زمان میبره!! و من حوصله‌ی ۲ سال که سهله، ۲ ماه مرتب یه کار رو طبق برنامه انجام دادن هم ندارم!( حتی خواب! :|)...

برا همین مجبورم تقلب بکنم... باید یه راه تقلب پیدا بکنم که بدون باشگاه رفتن بتونم وزن زیاد بکنم و حجیم بشم! :|....

عوارض رو همه چی داره، ولی اینکه یه چیزی بخوری، فرداش نصف بدنت ناقص بشه دیگه عوارض نیست! سمه!!....
یا اینکه یه چیزی بخوری، صب بیدار شی هیکلت مثل بم‌بم بیگلو شده باشه و پر از باد!! بعد از یک هفته که دارو نخوردی بشی پلنگ صورتی! :|....

یه کوفتی میخوام که بمونه چاقیش تو بدن!!!‌الان فعلا دارم با روزی ۴ وعده کار میکنم و صبحونه هم میخورم!!....

reza4024
22-08-2013, 12:18
نمک آره خیلی تاثیر داره
نمک مانع افزایش وزن میشه + آب لیمو شدیدد چربی میسوزونه
با وعده اضافی شکم میارین
کی گفته دو سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اگه سه جلسه در هفته برم بدنسازی بعد از باشگاه هم تخم مرغو سیب زمینی بخورم در ماه راحت 5 کیلو اضاف میکنم
صبحانه که مهمترین وعده غذایی
اون تقلب هم میشه همون ماجرا همه راهو یک شبه رفتن
شما خودتو وزن کن بعدش یک ماه این کارو انجام بده بعد از یک ماه خودتو دوباره وزن کن از اون مهمتر یه عکس از بالا تنت لخت بگیر بعد از یک ماه هم باز یه عکس بگیر
اگه راضی نبودی بیخیال شو امتحانش که ضرر نداره
من سابقه افزایش 7 کیلو در یک ماه هم داشتم و برعکسش
شما این کاری که گفتم رو انجام بدین نتیجه میگیرین

senaps
22-08-2013, 12:53
خوب وزن ماهی ۵-۷ کیلو، برای من که هدفم رسیدن به ۹۰- ۱۰۰ کیلو هستش ۲ سال زمان میبره!!! :|

من با غذا یا ابلیمو زیاد میخورم، یا نمک خیلی خیلی خیلی زیاد...
عجب!‌:|
پس باز دوباره باید نمک رو کاهش بدم و بیشتر غذا بخورم...!!!

در مقطع فعلی تنها چیزی که برام مهمه افزایش وزنه و نه عضلانی شدن!‌:)... هیکل چاق رو میشه تراشید و درستش کرد، ولی هیکل باریک رو باید همزمان هم حجم داد هم تراشید! :):n02:

reza4024
22-08-2013, 21:35
وفتی چاق شدی خواستی شکمتو آب کنی میفهمی :n28:

senaps
26-08-2013, 11:39
اقا وزن گرفتم ۷۰ کیلو هستم...
ولی نسبت به سایر ۷۰ کیلویی ها خیلی لاغر ترم چرا؟

reza4024
27-08-2013, 14:19
بستگی به استخون بندی و درشت اندام بودن یا ریز و متوسط داره
همون استایل خودمون
شما به وزنت گیر نده
برو ورزش با تغذیه خوب
اره میدونم وقتشو نداری :n02:
ولی با پرخوری و بدون ورزش هیکلتو داغون میکنی فقط

mehdi_pro2
28-08-2013, 08:30
بستگی به استخون بندی و درشت اندام بودن یا ریز و متوسط داره
همون استایل خودمون
شما به وزنت گیر نده
برو ورزش با تغذیه خوب
اره میدونم وقتشو نداری :n02:
ولی با پرخوری و بدون ورزش هیکلتو داغون میکنی فقط

میگم چطوری میشه استخون بندی رو دُرُشت کرد؟

آخ مچ دستم خیلی باریکه مثل بچه ها می مونه...

راهی برای حجیم کردن مچ دست داری؟

reza4024
28-08-2013, 11:42
مچ دست همه همینجوره
طرف ارنولد هم که باشه به مچ دستش که نگاه کنی متوجه میشی چی میگم
اما واسه تغییر شکل ظاهریش (یعنی بزرگ یا کوچیک به نظر رسیدنش) حرکات ساعد رو باید بزنین

p_p_k
09-09-2013, 11:11
سلام. خوبین؟؟؟ بچه ها من لاغرم و اشتها ندارم... مخمر ابجو بخورم واسه اشتها خوبه؟؟؟/ ضرر نداره؟؟؟ روزی چنتا قرص بخورم؟؟؟

واسه افزایش وزن چی بخورم؟؟؟؟ مخصوصا چاق شدن صورت...

p_p_k
09-09-2013, 12:27
بدون باشگاه میخوام..... باشگاه نمیتونم برم....

senaps
09-09-2013, 13:18
بدون باشگاه میخوام..... باشگاه نمیتونم برم....

دوست عزیز، احتمالا شما هم مثل من صبحونه نمی خورین!!!!....

کاری که باید بکنین اینه:
صبحونه بخورید! بین صبحونه و ناهار بخورید، بین ناهار و شام بخورید، بعد از شام و قبل از خواب بخورید!!!! صبحونه و ناهار و شام هم که طبق معمول هستن!!...

سعی کنین چیزایی بخورین که انرژی خوبی بهتون بدن و اینجوری قدری چاق بشین!!!! شخصا از این روش 5 کیلو اضافه کردم و به 70 تا رسیدم! :) و دارم ادامه میدم و احساس میکنم که روزی 6 وعده غذا خوردن برا من که اشتهای خوردن کلا در طول کل روز 2 بشقاب غذا رو نداشتم خیلی عالیه!! بدون مکمل یا هیچ چیزی...

p_p_k
09-09-2013, 13:54
دوست عزیز، احتمالا شما هم مثل من صبحونه نمی خورین!!!!....

کاری که باید بکنین اینه:
صبحونه بخورید! بین صبحونه و ناهار بخورید، بین ناهار و شام بخورید، بعد از شام و قبل از خواب بخورید!!!! صبحونه و ناهار و شام هم که طبق معمول هستن!!...

سعی کنین چیزایی بخورین که انرژی خوبی بهتون بدن و اینجوری قدری چاق بشین!!!! شخصا از این روش 5 کیلو اضافه کردم و به 70 تا رسیدم! :) و دارم ادامه میدم و احساس میکنم که روزی 6 وعده غذا خوردن برا من که اشتهای خوردن کلا در طول کل روز 2 بشقاب غذا رو نداشتم خیلی عالیه!! بدون مکمل یا هیچ چیزی...

دقیقا صبحونه نمیخورم!!!!:n02:

senaps
10-09-2013, 09:55
نگفتم!!!!....
حالا برید دنبال دلایل صبحونه نخوردن!! یکیش میتونه مثل سابق بنده ساعت 11 صبح بلند شدن باشه، یکیش میتونه بیرون ساندویچ خوردن باشه یا میتونه مسائل دیگه باشه! :):n02: (جسارت نباشه کلی میگم!! تحقیقات بنده نشون میده کسانی که شب قبل خواب خود ارضایی میکنن، صبح نمی‌تونن صبحونه بخورن! دلیلش رو نمی‌دونم و اینکه این مسئله در مرد ها هم نیست!! )

حالا، من الان صبحونه رو عین وحشی های غذا ندیده میخورم!! یعنی دو نوع مربا(سیب و الو!) با کره و با نون و بعدشم یه شیر موز و یه خورده ماست و خرما میخورم!!! تحرکم رو به شدت کم کردم(با اینکه قبلا سر کار نمی‌رفتم و الان میرم و کارم هم فنی هستش!)

برای اینکه بتونم برنج بخورم، از اب لیمو (ابلیمو نه!) اب لیمو کمک میگیرم! هم خوشمزه میکنه برنج رو، هم میتونم راحت بشقاب رو تموم بکنم!!

الان مشکل من فقط وعده‌های وسطی ایناست که معمولا متاسفانه با فلافل! پر میکنم...

از مامان قول گرفتم یه سری نوشیدنی و اینای کردی( ش ر ا ب خرما!) یا دوشاب برام درست بکنه که واقعا چیز خفنی هستش!!...

خودم هم یه جور غذا تو برنامه‌دارم که اختراع بکنم! ولی هنوز فرصتش نشده ولی به زودی درستش میکنم... (خرما و سویا و عسل و کره‌ی حیوانی)... این غذا بدجوری پر کالری هستش و میشه ازش لقمه‌ی سرد درست کرد(احتمالا!!) و خوردن دو لقمه‌اش بین دو وعده ها و همراه وعده ها، نزدیک به 800 کالری همینجوری اضافه میکنه به غذا! :)....
یعنی راحت هفته‌ای یک کیلو میتونم اضافه بکنم

reza4024
10-09-2013, 12:17
منظورتون مشروب هست دیگه؟
مشروب باعث افزایش وزن نمیشه فقط شکم میارین

payam
10-09-2013, 13:22
تجربه ی شخصی من

یک فرد لاغر ، لازمه که شب دیر نخوابه ، صبح 8 بیدار باشه .

اگر میبینین صبحونه خوردنتون نمیاد ،

صبح که بیدار میشید ، یه لیوان اب میخورین . اینطوری گوارش به کار میفته . بعد از یک ربع احتمالا به توالت رفتن احتیاج پیدا میکنین .

بعدش اشتهاتون بیشتر میشه واسه صبحونه خوردن .

صبحونه رو سعی کنید چیز های خشک نخورید ، مثلا واسه شروع همیشه یه لیوان شیر بخورید. نیم ساعت بعد چیز های دیگه

سرخ کردنی نخورید! سیب زمینی و ماکارونی معجره آساس

معجون ( عسل+کنجد+پسته+گردو+کشمش) رو اگر درست کنید و بخورید خیلی خوبه .

درمان کمبود اشتها زود صورت نمیگیره ، اما اینطوری حدود 2 هفته بگذره میبینین شدنیه .

باید ورزش کنید ، یه حداقل صبحا 15 دقیقه نرمش ، تا جریان خون سرعت بگیره و مواد غذایی رو بهتر بتونین جذب کنید .

کسی که لاغر هست ، باید عضلات پا رو سر و سامون بده ، چون پا هست که باعث رشد عضلات میشه .

صبح ها چند تا حرکت بشین پاشو برید ، یه جوری که پاهاتون تو فشار قرار بگیره .

باشگاه که برید چه بهتر..

در کل ورزش نکردن خیلی تاثیر داره توی لاغری..

آقا برسی به خودت همه چی حل میشه ! افرادی که لاغر هستن ، تنبل هم هستن ..

Abdolreza2012
10-09-2013, 13:48
حالا، من الان صبحونه رو عین وحشی های غذا ندیده میخورم!! یعنی دو نوع مربا(سیب و الو!) با کره و با نون و بعدشم یه شیر موز و یه خورده ماست و خرما میخورم!!! تحرکم رو به شدت کم کردم

این همه رو همش تو صبح میخوری؟؟؟؟!!!!!:n02:
بابا ایول
چه طوری جا میدی
__________________________________________________ _______________________________________
دوستان منم لاغرم میخوام وزنمو زیاد کنم البته نه زیاد ولی خب باید یکم زیاد شه
فقط چندتا نکته :
1_ صبحونه نمیخورم (البته فعلا چون تابستونه ولی با شروع درس دوباره صبح بیدار میشم و صبحونه میخورم )
2_ شب دیر میخوابم ( البته اینم بخاطر تابستونه چون با شروع درس و ... زود میخوابم )
3_ معمولا غذامو کامل میخورم مگر اینکه مریض باشم و کم اشتها
3_ استخون بندی قوی دارم یعنی استخون هام تقریبا درشت و محکم هست فقط لاغرم
4_ بدن سازی میرفتم یه 4 ماهی و حدود 5 تا 7 کیلو اضافه کردم ولی الان اصلا راه نداره برم بدن سازی ولی فوتسال میرم :n02: ( حالا نمیدونم ربطی داره یا نه:n02: البته اینم فقط تا همین تابستونه :n02: و با شروع درس و ... دیگه نمیشه رفت )
دیگه چیزی یادم نمیاد اگه چیزه دیگه بود یادم اومد میگم

به نظرتون چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

فقط من اون قدری که دوستمون senaps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگفت نمیتونم بخورما:n02:

senaps
10-09-2013, 14:12
منظورتون مشروب هست دیگه؟

دوشاب یه جور نوشیدنی کردی هستش که از خرما گرفته میشه و در حقیقت همون خرما هستش ولی به صورت مایع!! واقعا پر کالریه و دوست داشتنی!!( البته اگر قیمتش رو ببینید کمی مزه‌ و علاقه‌اش می‌پره واسه همین کسی معمولا نمی‌فروشه و بیشتر پیرزن‌ها و مامان‌های اشپز حرفه‌ای!! بلدن درست بکنن...)

تجربه ی شخصی من
تجربتون کاملا درسته و تایید میشه....

راه حل شخصی من برا صبحونه خوردن؟!
بیدار که شدم یه 10 تا شنا میرم! عین چی گشنه‌ام میشه.... بعدشم میپرم یه لیوان اب میخورم، بعدش یه چند دقیقه طول میکشه که وسایل صبحونه رو اماده کنم بعدش گلاب به روتون عرض سلام به خدمت اوباما و بعدش هم خوردن صبحونه! :))))))

2_ شب دیر میخوابم ( البته اینم بخاطر تابستونه چون با شروع درس و ... زود میخوابم )
ای لعنت! :).. من شخصا در بهترین حالت و زودترین زمانی که بخوابم ساعت 1 شب هستش و معمولا ساعت 6.30 هم بیدار میشم!( البته فک کنم بیدار میشم!!! چون تا ساعت 7 زنگ ساعت رو تمدید میکنم و تقریبا ساعت 7.5 مین کامل بلند میشم!)...

به نظرتون چی کار کنم؟؟؟؟؟؟
بسته به اینکه چقدر میخواید اضافه بکنین و در چه مدت زمانی متغییر هستش!!!

بنده وزن متعادلم 85 کیلو هستش ولی خودم 71 هستم( از 65 رسیدم به این وزن طی دو سه ماه فک کنم!) ولی وزنی که میخوام بهش برسم، احتمالا همون 95 حداقل و حداکثر 120 کیلو باشه! :)))) (به خاطر قدم به نظرم هرچی وزنم بره بالاتر و پر تر باشم بهتر باشه و کسی کمتر جرات میکنه با من درگیر بشه!)))

به هر صورت، این روزی 8 ساعت خوابیدنه رو فراموش نکنین...!!
برا صبحونه یا هر وعده‌ای رو خوردن میتونین قبلش یه 10-12 تا شنا برین که کاملا اماده بشین...و گشنه! واسه خوردن...!!

سعی کنین حتمی روزی 6 وعده حداقل غذا بخورین! (صبحونه ناهار شام بعلاوه میان وعده های اینا!!) و البته، برخی میوه ها متاسفانه کالریشون یه جوریه که کالریی که به بدن میدن کمتره از کالریی که مصرف میشه برا هضمشون!! به همین خاطر به درد وزن کم کردن میخورن تا اضاف کردن :) ) کلا باید دور میوه ها رو خیط بکشین!! شخصا روزی ۱ کیلو میوه میخورم... یعنی هرچی میوه تو یخچال باشه رو در طول روز تلف میکنم به انضمام اجیل و پسته و اینا و دیگه جایی تو خونه واسه قایم کردن هم نیست خدا روشکر!)...

اینجوری میشه روی هفته‌ای یک کیلو اضافه شدن وزن حساب باز کرد! :)

reza4024
11-09-2013, 10:20
به خاطر قدم به نظرم هرچی وزنم بره بالاتر و پر تر باشم بهتر باشه و کسی کمتر جرات میکنه با من درگیر بشه!)))

:n02:
نگو واسه این میخوای وزن اضاف کنی :n02:
زدن به قد و هیکل نیست بی تاثیر نیست ولی اونجوری که فک میکنی تاثیر نداره
نمونه بارزش پهلوان مرحوم داداشی مقام جهانیم داشت
بدنسازی واسه مبارزه نیست
اگه دیده باشین قاتلین همین پهلوان داداشی چندتا اسکلت بودن
حالا شما که بدون ورزشم میخوای اضافه وزن کنی
دوستم جدو کار میکنه قدشم 5 سانت از من کمتره یعنی 170 قدشه اما دوره ناچیکو رو گذرونده و همیشه باهاشه تو خیابون با 13 نفر دعواش میشه چندتاشونم زنجیرو چاقو داشتن همشونو با اون نانچیکو میزنه
اگه واسه دعوا میخوای وزن اضاف کنی برو دوره ببین سلاح سرد :n02:
داش ناراحت نشی فقط همینجوری محض اطلاعات عمومی گفتم
دوره دعوا دیگه گذشته :n06:
شما اخرش جوری چاق میشین و بدهیکل که میمونین چه جوری خودتونو نرمال کنین اگه همینجوری پیش برین
چاق کردن راحت تر از لاغر کردنه
اینجوری فقط چربیهاتو بیشتر میکنی و فرم بدنو داغون

راستی

دوشاب یه جور نوشیدنی کردی هستش که از خرما گرفته میشه و در حقیقت همون خرما هستش ولی به صورت مایع!! واقعا پر کالریه و دوست داشتنی!!( البته اگر قیمتش رو ببینید کمی مزه‌ و علاقه‌اش می‌پره واسه همین کسی معمولا نمی‌فروشه و بیشتر پیرزن‌ها و مامان‌های اشپز حرفه‌ای!! بلدن درست بکنن...)

گرفتم
ما هم زیاد استفاده میکنیم
اما ما بهش میگیم شیره خرما که با ارده (از کنجد درست میشه فک کنم) میخوریم
خوشمزست واقعا :n12:

senaps
11-09-2013, 10:53
نگو واسه این میخوای وزن اضاف کنی :n02:

نه بابا!! واسه شوخی گفتم! :)
من دوره دفاع شخصی رفتم و به خاطرش میدونم که باید اتفاقا لاغر بازم یا حداقل گنده بک نباشم که بتونم تحرک داشته باشم! :)
کلا هم ادم دعوایی نیستم و کتک بخورم و اینا هم درگیر نمیشم چون ارزش نداره!
ولی داییم وزنش 120 تا هستش و از من کمی بلند تره و واقعا خوش‌تیپ هستش و اوبوهت توپی داره که خوشم میاد ازش (بزنم به تخته!)...

بعدشم تیپی که من انتظار دارم از این بعد باهاش دیده بشم و خوشم میاد ازش، برا یه ادم چاق با شیکم یا با هیکل تراشیده‌ی توپ هستش! بنابراین چاق باشم یا هیکل تراشیده داشته باشم برام فرق نمیکنه! ولی وزنم باید بالای 85 تا باشه!!! پسر خاله ام 85 هستش و واقعا هیکلش شاهکاره ! :)

senaps
14-09-2013, 01:22
سلام دوستان....
راستش من از امشب تصمیم گرفتم که مناسب همراه با غذا خوردن اضافه که بهش عادت کردم دیگه، ورزش هم بکنم که البته ورزش خونگی....
بنده روی دراز نشست، شنا، اسکات و دیپ برای تقویت بازوها و سینه و پاها حساب باز کردم و میخوام الان که 70 کیلو هستم تا وقتی میرسم به 80 کیلو همین ورزش ها رو انجام بدم تو خونه و وقتی رسیدم به 80 هم مکمل میگیرم و هم همراهش باشگاه میرم و با وزنه تمرین میکنم که همه چیز درست بشه....
هات لینک کردن اینجا ممنوعه و خوشبختانه بنده عادت دارم که معمولا کد لینک بدم!! امیدوارم که ایراد نداشته باشه از نظر مدیران چون یه بار اشتباهی هات لینک کردم مدیران محترم پاک کردن لینک رو...
به هر صورت، من با عکس از خودم و همچنین جدول تمرین هام و مشخصات کامل و قطعا مواد غذایی مصرف شده و کالری و اینا تو وبلاگم میخوام برم جلو که اگر روشم جواب داد، همه بدونن و اگر نداد هم همه بدونن و همچنین ایراداتش رو بتونم برطرف بکنم! :)

با تشکر از دوستان!

reza4024
14-09-2013, 12:44
سریع دراز نشست زدن واسه آب کردن چربی هست بیشتر
اما اهسته و اروم زدن واسه ماهیچه سازیش
پس شما اهسته بزنین حرکتو
حرکت کرانچ بیشتر بهت توصیه میکنم تا دراز نشست ساده

senaps
14-09-2013, 13:35
کرانچ کدومه؟

amir deja vu
15-09-2013, 12:00
سلام دوستان....
راستش من از امشب تصمیم گرفتم که مناسب همراه با غذا خوردن اضافه که بهش عادت کردم دیگه، ورزش هم بکنم که البته ورزش خونگی....
بنده روی دراز نشست، شنا، اسکات و دیپ برای تقویت بازوها و سینه و پاها حساب باز کردم و میخوام الان که 70 کیلو هستم تا وقتی میرسم به 80 کیلو همین ورزش ها رو انجام بدم تو خونه و وقتی رسیدم به 80 هم مکمل میگیرم و هم همراهش باشگاه میرم و با وزنه تمرین میکنم که همه چیز درست بشه....
هات لینک کردن اینجا ممنوعه و خوشبختانه بنده عادت دارم که معمولا کد لینک بدم!! امیدوارم که ایراد نداشته باشه از نظر مدیران چون یه بار اشتباهی هات لینک کردم مدیران محترم پاک کردن لینک رو...
به هر صورت، من با عکس از خودم و همچنین جدول تمرین هام و مشخصات کامل و قطعا مواد غذایی مصرف شده و کالری و اینا تو وبلاگم میخوام برم جلو که اگر روشم جواب داد، همه بدونن و اگر نداد هم همه بدونن و همچنین ایراداتش رو بتونم برطرف بکنم! :)

با تشکر از دوستان!

سلام عزيز
چون من خودم هم يه مدت به درد شما دچار بودم خواستم يه نكته اي رو بهت بگم.اونم اينكه حالا كه شما به هر دليلي نميتوني بري باشگاه و با وزنه كار كني و ميخواي تو خونه بدنسازي كار كني ،پيشنهادم اينه كه از تمرينات Body weight استفاده كني. از اسمش هم پيداس ديگه تو اين نوع تمرينات به جاي استفاده از دمبل و هالتر و وزنه هاي بدنسازي،از وزن بدن برا فشار آوردن به عضلات استفاده ميشه.مثل همون حركت ديپ كه خودت گفتي...كه البته تعداد و تنوعشون خيلي زياده وميشه عضله هاي مختلفي رو باهاش تمرين داد(پشت بازو،سينه،عضلات پشت،شكم،عضله چهار سر ران و ...) خلاصه اينكه ميتوني يه برنامه تمريني كامل بريزي برا تمرين تو خونه

V E S T A
18-10-2013, 10:59
غذیه اصولی صرفنظر از زمانهای خاص شامل کفایت (adequacy)، میانه روی (Moderation)، تنوع ( Variety) و کنترل کالری ( calorycontrol) می باشد.

یعنی برنامه غذایی باید از لحاظ مواد مغذی موجود در آن اعم از درشت مغذی ها ( کربوهیدراتها، پروتئین ها و چربــی ها ) و ریز مغـذی ها (ویتامین ها و عناصر معدنی)، آب و فیبر کفایت داشتــه باشد.

مواد غذایی بصورت متنوع استفاده شوند یعنی از هر پنج گروه اصلی غذایی شامل گروه نان و غلات، سبزیجات، میوه جات، گوشت ها، لبنیات و چربی ها هر روز استـفاده شود و در هر گروه هـم تـنوع

رعایت گردد.

به این معنی که اگر به عنوان مثال در یک روز در گروه سبزیجات از سبزی خوردن استفاده شد روز بعد از سالاد استفاده شود. در مورد برخی موارد مانند نمک و شکر باید میانه روی انجام شود.در نهایــت

نسبت به وزن خود اعم از اینکه اضافه یا کمبود داشته باشد باید کالری ورودی را کنترل نماییم. در مورد افرادی که اضافه وزن دارند بدیهی است که باید کالری ورودی کاهش و در افراد با لاغری شدید باید

افزایش داشته باشد.

مشکلی که در افراد با لاغری شدید وجود دارد این است که این افراد اغلب اشتهای خوبی ندارند و بنابراین کالری ورودی را در اینها به زحمت می توان افزایـش داد. اولیـن قـدم در این افراد این اسـت که

علت بی اشتهایی ریشه یابی شود. شایع ترین علل بی اشتهایی شامل علل عصبی، گوارشی یا تغذیه نا مناسب و نا به هنگام می باشد. به همان ترتیب که چاق ها دچار پرخوری عصبـی می شوند،

لاغر ها هم بی اشتهایی عصبی دارند و با کوچکترین استرس و اضطراب دچار کاهش شدید اشتها می شوند.

علل گوارشی شامل تنگ بودن محل اتصال مری به معده و یا افزایش بیش از حد اسید معده می باشد. تغذیه نا به هنگام به ویژه با تنقلات بی ارزش باعث سیری کاذب در موقع وعده غذایی و همچنین

آسیب به سیتم گوارشی می شود و به صورت مضاعف اشتها را کاهش می دهد. معمولا این علل با آموزش و درمان دارویی و در طولانی مدت قابل رفع می باشـند و با مراجـعه به پزشـک و بدون انتظار

پاسخ دهی سریع نتیجه بخش خواهند بود. قدم دوم در این افراد افزایش کالری ورودی بایک برنامه غذایی اصولی می باشد که آن هم توسط پزشک معالج قابل انجام است .

در نهایت قدم سوم در این افراد افزایش جذب مواد غذایی توسط عضلات بدن بایک ورزش مقاومتی می باشد. اینگونه ورزشها با مقاومت بر سر راه عضلات منجر به افزایش اجبـاری دریافـت مواد غذایی

توسط عضلات شده و در ضمن در طولانی مدت باعث افزایش اشتها و بهبود عملکرد سیستم عصبی و گوارشی خواهند شد.

دکتر منصور ریسمانچیان
پزشک آنلاین

t2download
15-04-2014, 15:54
من که هم پیش پزشک رفتم البته اینترنتی تحت نظرم و توی 12 روز 5 کیلو افزایش داشتم و فقط تغذیه شدید از بستنی گرفته تا فرنی و آجیل ووووو و تا 75 ادامه می دهم و هر دو هفته مشاوره میشوم ...

senaps
15-04-2014, 18:57
من که هم پیش پزشک رفتم البته اینترنتی تحت نظرم و توی 12 روز 5 کیلو افزایش داشتم و فقط تغذیه شدید از بستنی گرفته تا فرنی و آجیل ووووو و تا 75 ادامه می دهم و هر دو هفته مشاوره میشوم ...

12 روز 15 کیلو؟؟؟ واقعا؟

میشه دکتر مربوطه رو معرفی بنمایی؟؟؟

sasan.69
15-04-2014, 19:44

جالبه! منظورتون از تغذیه شدید بستنی چیه؟ روز چند بار باید خورد؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-04-2014, 20:51
سلام دوست عزیز .
شکی نیست که شما اختیار بدنِ خودتون رو دارید و هر تصمیمی بگیرین عواقب و مسئولیتش با خودتونه .
بنده و دوستان دیگه اگر سوالی میپرسیم یا حرفی میزنیم یا از روی کنجکاوی هست یا از روی صداقت و دوستی . نظر بنده ی مخلص :

شما یا دارین داروی چاق کننده ای مثل کورتون میخورین که بسیار خطرناکه و باعث پوکی شدید استخوان و از کار افتادن کلیه میشه یا اینکه شما سیستم متابولیسم ( سوخت و ساز ) بدنتون به یک علت دچار اختلال شدید شده چون افزایش وزن با این سرعت هم غیر طبیعیه هم خطرناک .

بنده در تاپیکهای دیگه و همین تاپیک ذکر کردم که آدمهایی رو دیدم که برای کاهش یا افزایش چند کیلو , سلامتیشون رو از دست دادند و تبدیل شدند به مشتری دائمی مطبها و بیمارستانها و بعضیهاشون هم زیر تیغ جراحی رفتند برای جراحی کلیه .

اضافه وزن اگر بدون دارو و فقط با تغییر رژیم غذائی و ورزش مناسب باشه و از ماهی یک کیلو یا حداکثر 1.5 کیلو بیشتر نباشه ایمن هست وگرنه خیلی خطرناکه و عاقبت خوشی نداره .

امیدوارم از نصیحت و اطلاع رسانی این دوست مخلص ناراحت نشده باشین .
فدا کردن سلامت برای رسیدن به هدفهای پیش پا افتاده ای مثل کاهش و افزایش چند کیلو اشتباه بزرگی هست و معامله ای زیان بار هست .
دنیا طوری طراحی و ساخته شده که کسی نمیتونه چیزی رو مجانی و بدونِ مقابل ازش بگیره .

هرگز چیز ارزشمند رو ندین چیز کم ارزش بگیرین وگرنه ضرر میکنین .

رادتمند

BEHZAD2007
15-04-2014, 22:47
نگفتم!!!!....
حالا برید دنبال دلایل صبحونه نخوردن!! یکیش میتونه مثل سابق بنده ساعت 11 صبح بلند شدن باشه، یکیش میتونه بیرون ساندویچ خوردن باشه یا میتونه مسائل دیگه باشه! :):n02: (جسارت نباشه کلی میگم!! تحقیقات بنده نشون میده کسانی که شب قبل خواب خود ارضایی میکنن، صبح نمی‌تونن صبحونه بخورن! دلیلش رو نمی‌دونم و اینکه این مسئله در مرد ها هم نیست!! )

حالا، من الان صبحونه رو عین وحشی های غذا ندیده میخورم!! یعنی دو نوع مربا(سیب و الو!) با کره و با نون و بعدشم یه شیر موز و یه خورده ماست و خرما میخورم!!! تحرکم رو به شدت کم کردم(با اینکه قبلا سر کار نمی‌رفتم و الان میرم و کارم هم فنی هستش!)

برای اینکه بتونم برنج بخورم، از اب لیمو (ابلیمو نه!) اب لیمو کمک میگیرم! هم خوشمزه میکنه برنج رو، هم میتونم راحت بشقاب رو تموم بکنم!!

الان مشکل من فقط وعده‌های وسطی ایناست که معمولا متاسفانه با فلافل! پر میکنم...

از مامان قول گرفتم یه سری نوشیدنی و اینای کردی( ش ر ا ب خرما!) یا دوشاب برام درست بکنه که واقعا چیز خفنی هستش!!...

خودم هم یه جور غذا تو برنامه‌دارم که اختراع بکنم! ولی هنوز فرصتش نشده ولی به زودی درستش میکنم... (خرما و سویا و عسل و کره‌ی حیوانی)... این غذا بدجوری پر کالری هستش و میشه ازش لقمه‌ی سرد درست کرد(احتمالا!!) و خوردن دو لقمه‌اش بین دو وعده ها و همراه وعده ها، نزدیک به 800 کالری همینجوری اضافه میکنه به غذا! :)....
یعنی راحت هفته‌ای یک کیلو میتونم اضافه بکنم

سلام یه کم فکر خودت باش همه چی در چاقی خلاصه نمیشه فکر کلیه و کبدت باش بعدا خدای ناکرده برات مشکل پیش میاد

senaps
16-04-2014, 11:07
اقا معده‌ی عصبی چیه؟؟؟؟
امروز با یکی از دوستان داشتم صحبت میکردم، گفتم من ساعت 6 صبحونه خوردم، ساعت 8 گرسنم شده برنج خوردم!! الان ساعت 10 هستش و من باز گرسنم!! الان ساعت 12 هستش و گرسنم(ساعت 10 غذا خوردم باز!)... یعنی تو معدم هیچی نیست!!....

میگفت معدت عصبیه و اسید زیاد میزنه و تند تند غذا رو هضم میکنه و نمی‌دونم از این حرفا...؟؟؟

t2download
16-04-2014, 15:37
12 روز 15 کیلو؟؟؟ واقعا؟

میشه دکتر مربوطه رو معرفی بنمایی؟؟؟

15 کیلو نه 5 کیلووو

t2download
16-04-2014, 15:40
جالبه! منظورتون از تغذیه شدید بستنی چیه؟ روز چند بار باید خورد؟

نگفتم فقط بستنی .. من هم کسی بودم که سال ها باورم این بود که وزنم بیشتر 50 کیلو نمیشه ولی به یاری خدا و همت خود و کمک از دکتر مورد نظر توانستم در 15 روز 5 کیلو وزن افزایش داشته باشم ...

t2download
16-04-2014, 15:47
سلام دوست عزیز . شکی نیست که شما اختیار بدنِ خودتون رو دارید و هر تصمیمی بگیرین عواقب و مسئولیتش با خودتونه . بنده و دوستان دیگه اگر سوالی میپرسیم یا حرفی میزنیم یا از روی کنجکاوی هست یا از روی صداقت و دوستی . نظر بنده ی مخلص : شما یا دارین داروی چاق کننده ای مثل کورتون میخورین که بسیار خطرناکه و باعث پوکی شدید استخوان و از کار افتادن کلیه میشه یا اینکه شما سیستم متابولیسم ( سوخت و ساز ) بدنتون به یک علت دچار اختلال شدید شده چون افزایش وزن با این سرعت هم غیر طبیعیه هم خطرناک . بنده در تاپیکهای دیگه و همین تاپیک ذکر کردم که آدمهایی رو دیدم که برای کاهش یا افزایش چند کیلو , سلامتیشون رو از دست دادند و تبدیل شدند به مشتری دائمی مطبها و بیمارستانها و بعضیهاشون هم زیر تیغ جراحی رفتند برای جراحی کلیه . اضافه وزن اگر بدون دارو و فقط با تغییر رژیم غذائی و ورزش مناسب باشه و از ماهی یک کیلو یا حداکثر 1.5 کیلو بیشتر نباشه ایمن هست وگرنه خیلی خطرناکه و عاقبت خوشی نداره . امیدوارم از نصیحت و اطلاع رسانی این دوست مخلص ناراحت نشده باشین . فدا کردن سلامت برای رسیدن به هدفهای پیش پا افتاده ای مثل کاهش و افزایش چند کیلو اشتباه بزرگی هست و معامله ای زیان بار هست . دنیا طوری طراحی و ساخته شده که کسی نمیتونه چیزی رو مجانی و بدونِ مقابل ازش بگیره . هرگز چیز ارزشمند رو ندین چیز کم ارزش بگیرین وگرنه ضرر میکنین . رادتمند

سلام از دوستانی که مثل شما رک و راحت صحبت می کنند خیلی خوشم میاد ...
قبول دارم وزن نرمال ماهی 900 گرم هست که فرد باید افزایش داشته باشد ..
متآسفانه هیچ دارویی مصرف نمی کنم ....
ولی تمام روز در حال تغذیه با غذاهای پر کالری هستم و حتی در کتابی که پزشکم بهم داده ثبت شده رکورد دار افزایش وزن هم بوده که در 1 ماه 22 کیلو افزایش داشته ...
بیشتر گردو و پسته و انجیر و کشمش خشک و شربت و جگر و همبر و بستنی و شیر موز شیر کاکایو شیر عسل و فرنی وووو مصرف می کنم و مواد مصرفی را روزانه در فایل WORD ثبت کرده ام .... تمام طبیعی هستند ...

t2download
16-04-2014, 15:51
برنامه غذایی 2 روزم رو ثبت می کنم ..... فقط اینو می گذارم بدونید دارو مصرف نکردم و کسی قبل از اینکه توسط پزشک چکاب نشود پر خوری نکند ...

روز یازدهم 22/1/93 :
صبحانه : 5 لقمه نان پنیر گردو + 1 لیوان شیر کاکایو + ا لیوان شربت پرتقال
ساعت 11 صبح : یک بستنی کیم + 3 عدد خرما + 2 عدد انجیر خشک + 7 عدد پسته خام + 10 عدد کشمش
ناهار : 6 عدد کباب سرخ شده + خیار گوجه پیاز + 1 کاسه ماست پرچرب + 2 نان لواش و 3 قاشق سس هزار جزیره + 1 عدد شکلات + 3 عدد خرما + 1 لیوان شربت + 1 عدد شکلات
عصرانه ساعت 4 : 10 عدد کشمش + 5 عدد پسته + 1 عدد گردو + 4 عدد کلوچه
ساعت 6 عصر : 10 عدد بادام زمینی + 5 عدد پسته + 2 عدد انجیر + 1 کاسه ماست + 5 لقمه نان و کباب و خیار + 1 دانه خرما + 1 عدد گردو + 10 دانه کشمش
شام : 1 کاسه لوبیا چیتی + 1 کاسه ماست خامه ای + 4 عدد خرما + 4 عدد پسته
آخر شب : یک مشت آجیل + 1 کلوچه

روز دوازدهم 23/1/93 :
صبحانه : 6 لقمه نان پنیر گردو + 1 لیوان شربت پرتقال + 3 عدد خرما
ساعت 10 صبح : 10 عدد پسته + 1 مشت کشمش + 3 انجیر + 5 خرما + 2 عدد گردو + 1 لیوا ن شیر کاکایو
ساعت 11 صبح : 1 تخم مرغ نیمرو و 1 نان لواش و 1 گوجه + 1 لیوان شربت پرتقال
ناهار : 1 بشقاب برنج و خورشت قورمه سبزی + 1 نان و 1 کاسه ماست و 1 لیوان نوشابه + 1 لیوان شربت + 5 عدد خرما + قرص مخمر
عصرانه ساعت 3 : 1 نان لواش + کره و پنیر و چای + 5 عدد بادام زمینی + 1 لیوان گندم شیرین بو داده
عصرانه ساعت 7 : یک بستنی کیم و 1 لیو.ان گندم بو داده شیرین + 1 شیرینی
شام : 1 بشقاب برنج و 1 نان لواش و خورشت قورمه سبزی + 1 کاسه ماست خامه ای + 1 لیوان شربت + 5 عدد خرما
آخر شب : 2 عدد انجیر + 1 مشت کشمش + 5 دانه پسته + 2 عدد گردو + 5 عدد خرما + 1 کاسه ماست خامه ای و نصف نان لواش

senaps
16-04-2014, 19:37
عجب...
این برنامه غذایی شما نصف برنامه غذایی روزانه من هم نیست :| (حالا پسته و خرما و اینا ندارم! ولی چیزای دیگه میخورم)...

reza4024
16-04-2014, 23:53
روز یازدهم 22/1/93 :
صبحانه : 5 لقمه نان پنیر گردو + 1 لیوان شیر کاکایو + ا لیوان شربت پرتقال
ساعت 11 صبح : یک بستنی کیم + 3 عدد خرما + 2 عدد انجیر خشک + 7 عدد پسته خام + 10 عدد کشمش
ناهار : 6 عدد کباب سرخ شده + خیار گوجه پیاز + 1 کاسه ماست پرچرب + 2 نان لواش و 3 قاشق سس هزار جزیره + 1 عدد شکلات + 3 عدد خرما + 1 لیوان شربت + 1 عدد شکلات
عصرانه ساعت 4 : 10 عدد کشمش + 5 عدد پسته + 1 عدد گردو + 4 عدد کلوچه
ساعت 6 عصر : 10 عدد بادام زمینی + 5 عدد پسته + 2 عدد انجیر + 1 کاسه ماست + 5 لقمه نان و کباب و خیار + 1 دانه خرما + 1 عدد گردو + 10 دانه کشمش
شام : 1 کاسه لوبیا چیتی + 1 کاسه ماست خامه ای + 4 عدد خرما + 4 عدد پسته
آخر شب : یک مشت آجیل + 1 کلوچه

روز دوازدهم 23/1/93 :
صبحانه : 6 لقمه نان پنیر گردو + 1 لیوان شربت پرتقال + 3 عدد خرما
ساعت 10 صبح : 10 عدد پسته + 1 مشت کشمش + 3 انجیر + 5 خرما + 2 عدد گردو + 1 لیوا ن شیر کاکایو
ساعت 11 صبح : 1 تخم مرغ نیمرو و 1 نان لواش و 1 گوجه + 1 لیوان شربت پرتقال
ناهار : 1 بشقاب برنج و خورشت قورمه سبزی + 1 نان و 1 کاسه ماست و 1 لیوان نوشابه + 1 لیوان شربت + 5 عدد خرما + قرص مخمر
عصرانه ساعت 3 : 1 نان لواش + کره و پنیر و چای + 5 عدد بادام زمینی + 1 لیوان گندم شیرین بو داده
عصرانه ساعت 7 : یک بستنی کیم و 1 لیو.ان گندم بو داده شیرین + 1 شیرینی
شام : 1 بشقاب برنج و 1 نان لواش و خورشت قورمه سبزی + 1 کاسه ماست خامه ای + 1 لیوان شربت + 5 عدد خرما
آخر شب : 2 عدد انجیر + 1 مشت کشمش + 5 دانه پسته + 2 عدد گردو + 5 عدد خرما + 1 کاسه ماست خامه ای و نصف نان لواش

من اینا رو بخورم میشم آرنولد در یه هفته :n02:
پر خوری خوب نیس و عوارض داره حالا هرچقدر هم طبیعی باشه
شما بعدا باید یه همت دیگه کنین واسه آب کردن شکمتون اگه اینجوری پیش برین :n02:
من تو یه ماه 10 کیلو کم کردم و تونستم تو یه ماه 10 کیلو هم اضاف کنم
بدون هیچ رژیم غذایی و بدون دکتر
فقط با ورزش :n01:

FansPitbull
17-04-2014, 01:55

ما دیگه خسته شدیم از بس بهمون گفتن لاغریم! درست چاقی بده ولی لاغری زیاد هم بده.. نه باید چاق باشی نه لاغر!

اقا شما میشه بگید با چه ورزشی وزن اضاف میکنید؟ میرید بدن سازی یا ...؟

من 16 سالمه ولی دودلم که برم بدن سازی چون شنیدم خیلی طول میکشه تا یه وزن اضاف کنی و بعضی ها هم میگن اول وزنتو ببر بالا بعد برو بدن سازی!

t2download
17-04-2014, 15:42
عجب...
این برنامه غذایی شما نصف برنامه غذایی روزانه من هم نیست :| (حالا پسته و خرما و اینا ندارم! ولی چیزای دیگه میخورم)...

حتمآ پس از صبحانه ناهار و شام خوراکی شیرین مصرف شود اندازه تا در سوخت و ساز بدن آن ماده سوخته شود نه غذای مصرفی ...
شاید بیشتر غذا بخورید ولی صحیح مصرف نمی کنید و همه در سوخت و ساز بدن شما می سوزد ...

t2download
17-04-2014, 15:44

رنامه دراز و نشست و ورزش شکم طبق دستور پزشکم دارم ...

t2download
17-04-2014, 15:45
ما دیگه خسته شدیم از بس بهمون گفتن لاغریم! درست چاقی بده ولی لاغری زیاد هم بده.. نه باید چاق باشی نه لاغر!

من 16 سالمه ولی دودلم که برم بدن سازی چون شنیدم خیلی طول میکشه تا یه وزن اضاف کنی و بعضی ها هم میگن اول وزنتو ببر بالا بعد برو بدن سازی!

شما 16 ساله هستید و در سن رشد هستید فعلآ بدنسازی نکنید چون جلوی افزایش قد رو می گیره ..

reza4024
17-04-2014, 19:05

همونجور که دوستمون گفتن در سن رشد هستین
بدنسازی سرعت رشد رو نمیگیره ولی باعث میشه صفحه رشد سریعتر بسته بشه

رنامه دراز و نشست و ورزش شکم طبق دستور پزشکم دارم ...
فایده نداره عزیزم
وقتی شکم آب میشه که گلوکز بدن تموم شه و بدن مجبور شه از چربی ها استفاده کنه هیچ وقت با دراز نشست به تنهایی شکم آب نمیشه
اگه ورزش کنین و در کنارش دراز نشست بزنین تاثیر داره
من یه مدت در روز سه نوبت صبح عصر و شب حرکات شکم میزدم هر نوبت 250تا اونم با کش بدنسازی
از من بشنو دراز نشست به تنهایی بی تاثیره واسه آب کردن شکم اما واسه تقویت عضلات شکم خوبه(البته من واسه آب شدن شکم نمیزدم)

من از بچگی ورزش میکردم و یه سبک خاص نیس یعنی هرسال یه چیزی میرم بخوام حجیم کنم کنم آره بدنسازی قبل از بدنسازی و بعدش یه سیب زمینی با یه تخم مرغ آب پز بدون نمک بخور همین(البته تو سن رشد هستین نرین بدنسازی)

t2download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست من
من کسیو دیدم که واسه پرخوری در هورموناش اختلال ایجاد شد و موهاش همه ریخت
شما با ورزش اقدام کنین
اینکه وزن مناسب برای فلان قد اینه یه حرف کاملا مزخرفیه ! آخه یکی استخون بندیش درشته یکی متوسط یکی هم کوچیک
یه کار میگم حتما انجام بده
یه بار برو یه باشگاه بدن سازی یکیشون که خیلی هیکلی بود رو ازش بپرس بگو وزنت چنده؟ شاخ در میاری
من قبلا که بدنسازی کار میکردم دور بازوم 47 سانت بود وزنم 67
الان رزمی کار میکنم (موی تای) دور بازوم 40 هستش ولی وزنم 73 !
قدم 175
مهم تناسب اندامه نه اینکه وزن با قد هماهنگ باشه دوست عزیز

FansPitbull
18-04-2014, 01:23
همونجور که دوستمون گفتن در سن رشد هستین
بدنسازی سرعت رشد رو نمیگیره ولی باعث میشه صفحه رشد سریعتر بسته بشه

فایده نداره عزیزم
وقتی شکم آب میشه که گلوکز بدن تموم شه و بدن مجبور شه از چربی ها استفاده کنه هیچ وقت با دراز نشست به تنهایی شکم آب نمیشه
اگه ورزش کنین و در کنارش دراز نشست بزنین تاثیر داره
من یه مدت در روز سه نوبت صبح عصر و شب حرکات شکم میزدم هر نوبت 250تا اونم با کش بدنسازی
از من بشنو دراز نشست به تنهایی بی تاثیره واسه آب کردن شکم اما واسه تقویت عضلات شکم خوبه(البته من واسه آب شدن شکم نمیزدم)

من از بچگی ورزش میکردم و یه سبک خاص نیس یعنی هرسال یه چیزی میرم بخوام حجیم کنم کنم آره بدنسازی قبل از بدنسازی و بعدش یه سیب زمینی با یه تخم مرغ آب پز بدون نمک بخور همین(البته تو سن رشد هستین نرین بدنسازی)

t2download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست من
من کسیو دیدم که واسه پرخوری در هورموناش اختلال ایجاد شد و موهاش همه ریخت
شما با ورزش اقدام کنین
اینکه وزن مناسب برای فلان قد اینه یه حرف کاملا مزخرفیه ! آخه یکی استخون بندیش درشته یکی متوسط یکی هم کوچیک
یه کار میگم حتما انجام بده
یه بار برو یه باشگاه بدن سازی یکیشون که خیلی هیکلی بود رو ازش بپرس بگو وزنت چنده؟ شاخ در میاری
من قبلا که بدنسازی کار میکردم دور بازوم 47 سانت بود وزنم 67
الان رزمی کار میکنم (موی تای) دور بازوم 40 هستش ولی وزنم 73 !
قدم 175
مهم تناسب اندامه نه اینکه وزن با قد هماهنگ باشه دوست عزیز

من با حرف شما کاملا موافقم که باعث میشه صفحه رشد سریعتر بسته بشه .. ولی بعضی از دوستان که بدن ساز هستند و ازشون پرسیدم میگن نه..بهترین ورزش هست..شما هم بیا برو... حالا اگه نرم پس با چه ورزشی چاق کنم؟ حوصله بیرون رفتن ندارم که مثلا برم ورزش رزمی و ... ورزش بارفیکس و ... خوب هست؟ شما چی پیشنهاد میکیند؟ من نمیخوام مثل بیشتر بدن سازان مثلا بازوم خیلی حجم بگیره یا ...

میخوام در حدی باشه فقط و فقط کمی بدنم از استخونی بودنش در بیاد..یزره چربی داشته باشه..یزره صورتم چاق بشه مثلا ..

javad2015
18-04-2014, 05:57
اینکه میگن وزن مناسب برای این قد اینه منم زیاد موافق نیستم.اخه ممکنه یکی 100 کیلو باشه و قدش 180 تا طبق فرمولا ایشون دچار چاقی مزمن هست.ولی ممکنه بدنش چربی نداشته باشه و عضلانی باشه این هیچ مشکلی که نداره هیچ تازه خوب هم هست.

barooni10
18-04-2014, 10:24
ملت آب میخورن چاق میشن اونوقت ما خودمون رو میکشیم و هیچی به هیچی///لطفا چیزهای کم حجم و پرکالری معرفی کنید تا هم راحت بخوریم و هم وزن بگیریم

reza4024
18-04-2014, 14:24
من با حرف شما کاملا موافقم که باعث میشه صفحه رشد سریعتر بسته بشه .. ولی بعضی از دوستان که بدن ساز هستند و ازشون پرسیدم میگن نه..بهترین ورزش هست..شما هم بیا برو... حالا اگه نرم پس با چه ورزشی چاق کنم؟ حوصله بیرون رفتن ندارم که مثلا برم ورزش رزمی و ... ورزش بارفیکس و ... خوب هست؟ شما چی پیشنهاد میکیند؟ من نمیخوام مثل بیشتر بدن سازان مثلا بازوم خیلی حجم بگیره یا ...
میخوام در حدی باشه فقط و فقط کمی بدنم از استخونی بودنش در بیاد..یزره چربی داشته باشه..یزره صورتم چاق بشه مثلا ..

رزمی هم صفحه رشد رو سریع میبنده به جز تکواندو که تکواندو حجیم نمیکنه
کسایی که میخوان وزن اضاف کنن باید حواسشون باشه تناسب هیکلشون به هم نخوره و همه جا یه اندازه حجیم شه
هر ورزش استایل خودشو داره مثلا ژیمناست های حرفه ای اغلب بالا تنه چاق تر از پایین تنست اگه دقت کنین
یه بار یه مستند میدیدم که سه تا از بهترین ورزشها رو واسه تناسب اندام معرفی میکرد: اسکی - دو - شنا
اسکی واسه من عجیب بود البته چون از تمریناتشون اطلاعی ندارم نمیتونم اظهار نظر کنم در رابطش
دو استقامتی لاغر میکنه ولی دو سرعت واقعا هیکل سازه و تناسب داره بدن
شنا چون وقتی شنا میکنین آب از همه طرف به همه نقاط بدنتون فشار میاره این باعث میشه همه جای بدن به یه اندازه رشد کنه
پیشنهاد منم شناست 3 جلسه در هفته یعنی یک روز در میون
قبل و بعدشم یه سیب زمینی و تخم مرغ آب پز بدون نمک
بعد از یک ماه تو آینه خودتو ببین
نه اینکه ببین چند کیلو اضاف کردی چون ماهیچه جایگزین چربی میشه

FansPitbull
18-04-2014, 15:53
رزمی هم صفحه رشد رو سریع میبنده به جز تکواندو که تکواندو حجیم نمیکنه
کسایی که میخوان وزن اضاف کنن باید حواسشون باشه تناسب هیکلشون به هم نخوره و همه جا یه اندازه حجیم شه
هر ورزش استایل خودشو داره مثلا ژیمناست های حرفه ای اغلب بالا تنه چاق تر از پایین تنست اگه دقت کنین
یه بار یه مستند میدیدم که سه تا از بهترین ورزشها رو واسه تناسب اندام معرفی میکرد: اسکی - دو - شنا
اسکی واسه من عجیب بود البته چون از تمریناتشون اطلاعی ندارم نمیتونم اظهار نظر کنم در رابطش
دو استقامتی لاغر میکنه ولی دو سرعت واقعا هیکل سازه و تناسب داره بدن
شنا چون وقتی شنا میکنین آب از همه طرف به همه نقاط بدنتون فشار میاره این باعث میشه همه جای بدن به یه اندازه رشد کنه
پیشنهاد منم شناست 3 جلسه در هفته یعنی یک روز در میون
قبل و بعدشم یه سیب زمینی و تخم مرغ آب پز بدون نمک
بعد از یک ماه تو آینه خودتو ببین
نه اینکه ببین چند کیلو اضاف کردی چون ماهیچه جایگزین چربی میشه

اقا تشکر فراواننننننننننننن.واقعا بهترین پاسخ دادی..من منتظر بودم یکی مثل شما یه اینطور حرفی بزنه..اصلا به فکر خودمم نرسیده بود که شنا بهتره توی این سن تا بدن سازی...خیلی ها میگن بدن سازی..ولی واقعا شنا یه چیز دیگست..چند نفر میشناسم که میرفت شنا و الان بدنش خیلی عالیه..اتفاقا شنا هم برای من دسترسیش خیلی راحت تره..هر روز میتونم برم!فقط یه سوال.. برای مثال سر شونه ها و گردن کمی فرم میگیره؟ از لاغری در بیاد؟ منظور فرم بگیره یعنی کمی از استخونی در بیاد