PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمان لاغری - راه های افزایش وزن

صفحه ها : 1 [2] 3 4

A L I E N
30-07-2010, 20:17
خوب این ژنتیکیه
بقول یکی از اشناهامون که مثه تو بود میگفت من اب هم بخورم چاق میشم

Old_Chater
30-07-2010, 22:07
اين درسته كه ميگن آبليمو مينونه باعث باز شدن اشتها و چاق شدن بشه؟

Saeed System
31-07-2010, 07:13
اين درسته كه ميگن آبليمو مينونه باعث باز شدن اشتها و چاق شدن بشه؟

آبلیمو با ا لیوان آب میخورن برای لاغری چربی سوزی میکنه و روده ها رو به تحرک وادار میکنه.

هر کی میخاد لاغر بشه ناشتا 2 قاشق آبلیمو تازه رو بریزه تو 2 لیوان آب بخوره

.:2M:.
31-07-2010, 19:20
حاضر بودم هر چی دارم بدم مثل شماها بشم چاق نشم....

این همه میرم ورزش میکنم شبها 3 ساعت تو پارک بازم آخرش میبینم نیم کیلو چاق شدم...

پرخور هم نیستم مثل همه انسانها ولی نمیدونم این چه سیستمیه

مثلا امروز صبحونه یه زره پنیر با 2 کف دست نون سنگک ...بازم ولی چاق میشم ...شیرنی و نوشابه بستنی ...مغز ..شیر

پرچرب و........هم نمیخورم ولی نمیدونم چرا
خوب هرکی یجوری مشکل داره دیگه ! برعکس شما منم 2 ساعت به 2 ساعت غذا میخورم و برعکس هر هفته نیم کیلو لاغرتر میشم !! ژنتیکا هم بابام هرکولیه واسه خودش ! دائیهام هم همچنین !! اما من ...! صبحانه هم ساعت 7 یه نان روغنی کامل با نیمرو یا مربا میخورم بعد ساعت 10 بازم دانشگاه صبحانه میخورم اما بازم لاغرم ...!

morsadr
31-07-2010, 20:31
آبلیمو با ا لیوان آب میخورن برای لاغری چربی سوزی میکنه و روده ها رو به تحرک وادار میکنه.

هر کی میخاد لاغر بشه ناشتا 2 قاشق آبلیمو تازه رو بریزه تو 2 لیوان آب بخوره

نه آبلیمو و نه هیچ ماده غذایی دیگری باعث لاغری و چربی سوزی نمیشه :41:
تنها راه لاغر شدن کمتر خوردن و بیشتر فعالیت کردن می باشد .

Saeed System
31-07-2010, 23:17
خوب هرکی یجوری مشکل داره دیگه ! برعکس شما منم 2 ساعت به 2 ساعت غذا میخورم و برعکس هر هفته نیم کیلو لاغرتر میشم !! ژنتیکا هم بابام هرکولیه واسه خودش ! دائیهام هم همچنین !! اما من ...! صبحانه هم ساعت 7 یه نان روغنی کامل با نیمرو یا مربا میخورم بعد ساعت 10 بازم دانشگاه صبحانه میخورم اما بازم لاغرم ...!

دقیقا !

حالا تلوزیون یه دختره رو نشون میداد روزی 30 وعده غذا میخوری تا زنده بمونه وزنشم 50 کیلو و نیم کیلو هم چاق نمیشد

اون دیگه خدا کمکش کنه

farzad02
31-07-2010, 23:32
اينا رو به تغذيتون اضافه كنيد : سيب زميني-سس مايونز-نوشابه-شكر-اجيل
این دوستمون مختصر گفتن و بنده یکم مشروح میگم!

این چیزی که میگم روی خودم انجام دادم و نتیجه گرفتم.البته بعد ماه رمضون شروع کردم .چون اگر قبل این ماه شروع کنید و بخواهید روزه بگیرید چون دوباره لاغر میشید نا امیدی به همراه داره

ابتدا قدم 175 و وزنم 58 بود حدودا.هر طوری هم که می خوردم و هر چی میخوردم نهایت میشد 60 و دوباره افت میکرد
کاری که من کردم این بود.

شروع کردم روزانه (نزدیکای عصر) نرمش و ورزش.بیشتر هوازی.اما چون یکمی آدم تو خونه بعد چند روز بیخیال میشه با چند تا از بچه ها قرار گذاشتیم و رفتیم باشگاه بدنسازی
نه فشار بیش از حد نه رقابتی. فقط در حدی که خسته بشیم

بعد از برگشت هم فقط سیب زمینی با سس و هر چیزی می خوردم.یا سرخ کرده یا تنوری(در فر)
اولا روزی 500 گرم هم بزور میرفت پایین.اواخر روزی 1 کیلو:31: بعضی مواقع شایدم بیشتر

شبها هم شام سبک در حد 2 تا تخم مرغ.بعدها به 5 یا 6 تا رسید.بقیه وعده های غذایی ، خواب و ... هم مثل همیشه بود.از هیچ دارو و ماده خاصی هم استفاده نکردم.حتی 1 بار

فکر کنم حدود 1.5 تا 2 ماه بعد قدم شد 180 و وزنم رسیده بود به 72

البته قبلش انواع ورزشها رو انجام میدادم مثل شنا ، کونگ فو، فوتبال ، کوهنوردی و ...ولی بعد از این ماجرا بود که فهمیدم تغذیه و ورزش 2 بال سلامتی و رشد انسان هستن و یکی بدون دیگری کارایی مناسبی نداره
شاید اگر از 14 یا 15 سالگی عقلم می رسید و تغذیه بهتری برای خودم برنامه ریزی کرده بودم الان قد و هیکل بهتری داشتم

امیدوارم شما هم در امر خطیر افزایش وزن و ازدواج موفق باشی :11:

shir_farhad
27-08-2010, 13:26
من قدم 172 و وزنم 54 سنم هم بالای بیسته.

اشتهام بد نیست.(متوسط) اما کم پیش میاد هم شام بخورم و هم ناهار.

یادمه 2 تو مقطع که تو خونه مجردی زندگی میکردم عادت کرده بودم به خوردن شام و یادم هست 4 یا 5 سال پیش تا 64 کیلو هم رسیده بودم.

البته افزایش وزن برام مهم نیست، یعنی هدفم چاق شدن نیست، چون خودم دوست دارم ترکه ای باشم.(حالا اگه به 60 برسم کفایت می کنه)

اما یه عادت بد غذایی که دارم زنجیره غذایی من بسیار ناقصه. سبزیجات تقریبا اصلا نمی خورم (میوه هم نسبتا کم می خورم)

لبنبات به جز پنیر و به ندرت ماست چیز دیگه ای نمی خورم.

به نوشابه گاز دار خیلی علاقه دارم(البته با غذای خونگی به ندرت نوشابه می خورم)

حالا این همه داستان تعریف کردم. می خواستم ببینم نظر شما درباره شربت سان استول یا موارد مشابه چیه؟

اصلا نمی خوام اشتهام زیاد بشه. فقط می خوام از نظر توان جسمی و مهم تر از اون احیانا کمبود احتمالی ویتامین ها مشکلم برطرف بشه.
:11:

monaa
28-08-2010, 17:19
من قدم 177 و وزنم 51 هست!! من قبلا پیش یه کارشناس تغذیه رفتم برام سیپروهپتادین نوشت و اشتهام باز شد و عرض 2 ماه 80 کیلو شدم یه ماه بیخیال رزیم شدم دوباره به همین وزن اومدم!!

البته اینم بگم که مواظب باشید که کسی که لاغره و چاق میشه و دوباره وزن کم میکنه به استرس دچار میشه!
به هر حال تنها عوارض قرص سیپروهپتادین اینه که بدن رو خسته و کوفته میکنه.

شما درست میگید بهتره از قرص های گیاهی استفاده کنید که عوارضش کمتره ( احتمالا):20:

سپیده ف
05-09-2010, 10:20
به نظر من هر قرص یا دارویی که برای چاقی و لاغری تبلیغ میشه مخصوصا اگر در مدتکم و بدون ورزش جواب بده هورمونیه
حالا خودتون قضاوت کنین ارزش داره به خاطر چند کیلو کمبود وزن یا اضافه وزن کل سیستم بدنمون رو مختل کنیم

سپیده ف
20-09-2010, 18:18
دوستان سلام
چند وقت پیش از یکی از دوستام شنیدم که عرق زنیان+ عرق بهار نارنج+عرق یونجه چاق کننده هستند:18:
لطف کنید اگه ا طلاعات بیشتری دارید بهم کمک کنید
اگه واقعا اثر دارن مقدار مصرف روزانه شون چقدره و تا چه مدت باید مصرف بشه
thanks

eMer@lD
21-09-2010, 13:34
برگ چنار(طبیعت سرد)
طريقه مصرف:روزي 2بار ، هر بار 1 استكان ميل شود

يونجه ( طبيعت گرم )

قبل از هر غذا يک ليوان

Persianhb
21-09-2010, 15:52
با سلام
به نظر شما کاربران با تجربه بهترین و راحترین روش برای چاقی 100 % تضمینی چبه ؟

.:2M:.
21-09-2010, 16:49
تجربه شخصی : به هیچ وجه سراغ پودرهای چاقی نرو که تا دم مرگ ممکنه ببرتت ! تاپیکهائی که من از بلاهائی که سرم اومده رو زدم رو میتونی بخونی ...

4MaRyAm
21-09-2010, 17:50
یه نگاه به اینجا بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

oranoos2007
21-09-2010, 18:55
با سلام
یک دوستی دارم که یک رژیم لاغری گرفت و درعرض یک الی دوهفته 6 کیلو لاغر کرد ولی خیلی سخت بود فقط سبزیجات یک برگ ژامبون می خورد ولی تونست 6 کیلو لاغرکنه

kiarash3500
21-09-2010, 23:01
قد و وزنت چجوریاس؟

M A T I N
21-09-2010, 23:17
کسی واسش سیپروهپتادین جواب داده ؟

Ssarshar
21-09-2010, 23:25
اخطار

لطفا خارج از موضوع تاپیک پست نزن
کسی اینجا اصلا از پودر حرفی نزده !

دوستت شما رو راهنمايي كرد ! اونوقت شما اخطار ميدي ؟ جالبه !
درضمن بهترين راه اضافه كردن وزن رفتن پيش دكتر متخصص و انجام كارهايي كه دكتر معين ميكنه ....

behzad_zn
21-09-2010, 23:32
با سلام
لطفا فقط افراد و کاربران با تجربه ! تاکید می کنم فقط کاربرانی اظهار نظر کنن که روشی دارو یا... که انتخاب و یا مصرف کردن که 100% جواب داده

از تبلیغ و سود جویی ( کشیدن کاربران به پیام خصوصی و فروش محصولاتشون ) جدا خودداری کنند.
چقدر خشن!
دوست عزیز قد و وزنت رو بگو تا BMI ت رو حساب کنیم تا بشه نظر داد
در ضمن باید شما معاینه بشی از نظر تراکم چربی..
ولی این رو بهت بگم هیچ روشی بدون ورزش جواب نمیده
ورزش مناسب و یه برنامه مناسب تغذیه همراه مکمل های مناسب

کسی واسش سیپروهپتادین جواب داده ؟
کم عارضه ترین قرص اشتها آوره ولی بازگشت وزن بعد از قطع دارو بیشتر اوقات فردو افسرده میکنه
بازم میگم ورزش
تغذیه مناسب
مکمل مناسب

M A T I N
21-09-2010, 23:51
کم عارضه ترین قرص اشتها آوره ولی بازگشت وزن بعد از قطع دارو بیشتر اوقات فردو افسرده میکنه
بازم میگم ورزش
تغذیه مناسب
مکمل مناسب

من 2 3 روز خوردم تو اشتها تغییری احساس نکردم ولی تو افسردگی و خواب آلودگی خیلی تاثیر داشت ..
دیگه نمیخورمش...

Ssarshar
22-09-2010, 11:04
من تجربیات کسانی رو می خوام که روشی که انتخاب کردن 100 % جواب داده و تونستن به وزن دلخواه برسند نه این که همینطوری یه چیزی بگین بازم تاکید می کنم بیخودی پست نزنید و انجمن و به گند نکشید!
به نظر من قبل از چاق شدن و توپر شدن چه بهتره كه يه روش تضميني براي بالا بردن ادب براي خودتون پيدا كنيد دوست من

چون با اين طرز فكر شما و حرف زدنتون فكر نكنم كسي رغبت كنه شما رو كمك كنه .

سپیده ف
22-09-2010, 14:38
میدونستی یکی از دلایل عدم تناسب اندام نداشتن اخلاق درسته؟

Persianhb
22-09-2010, 23:36
نظرتون در مورد چاق کننده

کپسول های گیاهی چاق کننده آرکاد ( با ضمانت پنج تا هفت کیلو درماه)
چیه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چاق کننده گیاهی با ضمانت پنج تا هفت کیلو درماه

فروشگاه عمو عطار

( عدم رضایت = دریافت کل وجه )
توضيحات مختصري از گياهان تشكيل دهنده اين دارو :
كپسول هاي گياهي آركاد ترکیبی از عصاره چندین گیاه درمانی ست
كه سبب تحریک اشتها و جذب غذا در بدن شده، خواص و اثرات مثبت آن
(حتی پس از پنج روز)کاملاقابل مشاهده است.
بطوری که اگرهر روز وزن خود رابکشید عینا شاهد این تغییرات خواهید بود.
( یکی ازدلایل سریع الاثربودن این دارواستفاده ازعصاره گیاهان است )
(این دارو صد در صد ضمانت شده است)
اين فرآورده صد در صد گیاهی با بالا بردن اشتها و جذب غذا در بدن باعث افزایش وزن میشود.
و از آنجایی که غذا جذب بدن میشود نه آب ، به هيچ عنوان بازگشت نخواهد داشت
وهمه اندامها به صورت یکدست چاق میشوند ، نه فقط شکم .
چنانچه پس از طی حتی یک هفته تغییری را احساس نکردید.
(میتوانید آنرا مرجوع نموده و کل وجه خودرا بدون هيچ قيد و شرطي پس بگیرید.)
برخی از عصاره های بکار رفته دراین دارو :
عصاره بومادران : درمان ناراحتی های معده (ترش كردن ، يبوست )
عصاره مرزه : دفع کرم و انگل معده و روده
عصاره جنسینگ: اشتها آور و خونساز , درمان ضعف و سستی و كسلي درطول روز
عصاره شنبلیله : خونساز و کمک به جذب غذا,مفید برای کنترل دیابت
عصاره برگ چنار : یکی از عصاره هایی که مستقیم در افزایش وزن تاثیر دارد .
عصاره یونجه : محرک قوی اشتها،کمک به جذب غذا،خونساز و تقویت کننده قوای عمومی بدن
عصاره شیرین بیان: درمان زخم معده و اثنی عشر
عصاره خارشتری : درمان ناراحتی های مجاری ادرار، سنگ کلیه
عصاره سنبل الطیب ، گاوز زبان و بهار نارنج : تقویت کننده قلب ، مفيد براي گردش خون و
درمان بیماری های عصبي ( استرس ، زود عصباني شدن و .. )
عصاره آویشن: یکی از بهترین عصاره های موجود در بین گیاهان دارویی
که اثرات درمانی شگفت آور آن هر روز بیشتر شناخته میشود.
عصاره جنطيانا و ژينكو : ( گرانترين عصاره هاي موجود در بازارهاي بين المللي )
اين دو گياه از اكسيرهاي موجود در طبيعت هستند و به جرات ميتوان گفت :
بسياري از بيماري ها با مصرف همين دوعصاره از بين خواهد رفت .
(عصاره جنطيانا و ژينكو جديدا به دارو اضافه شده است .)

رضايت هموطنان عزيز براي گروه عمو عطار بسيار مهم است

به همين خاطر شما 2 بار ميتوانيد دارو را مرجوع نموده و يا وجه خود را پس بگيريد.

دفعه اول پس گذشت يك هفته چنانچه تغييري در بدن خود احساس نكرديد
و مرتبه دوم : زماني كه دوره درمان را كامل كرده و به وزن مورد نظر خود نرسيديد .

S@nti@go_s&k
23-09-2010, 00:18
بهترین کار اینه که برید از همون عطاری بپرسین

ولی خوردن پودرای گیاهی هم به چاق شدن کمک میکنه البته فقط اشتهارو زیاد میکنه که اون موقع بستگی به شما داره

که استعداد چاقیتون در چه حد اگر متوسط هم در نظر بگیریم تو 1 ماه 5 کیلو زیاد میکنین .

karin
23-09-2010, 09:47
دوست محترم!

هر کدوم از بچه ها میاد جوابی به سوال شما میده و قصد کمک داره که شما با چوب میوفتی دنبالش!

نمیخواید نظرات دیگران رو بدونید چرا تاپیک می زنید که تمام پست هاش این باشه که تو پست نده، تو یکی بحث رو منحرف نکن، شما صحبت نباشه!!

بار دیگه تاپیک از بحث اصلیش منحرف بشه یا توهین کنید به همدیگه قفل خواهد شد

karin
23-09-2010, 09:51
بار دیگه بحث رو منحرف کنید تاپیک قفل نخواهد شد
با متخلفان مذکور برخورد خواهد شد!

AThEisT
23-09-2010, 10:48
به دلیل ترس از بن شدن ...

و جلوگیری از بن شدن بار هفتم ...

ویرایش شد !!!
جدی نگیرید ... :31:

پست پایینی میتونید پست من و بخونید ... :31:

سپیده ف
23-09-2010, 11:20
دست خودشون نیست دوست عزیز Karin

آخه اینا بنده خداها 30 ساله اینقدر به بقیه احترام گذاشتند که دیگه عادت کردند اینجوری احترام بذارند !!!
شاید هم وقتی داشته این پست ها رو میداده دوست عزیز ارزشیمون (!) ، یک عدد آب ساندیس - استعاره از آب جو - با 5% آب زمزم خورده بود و چنان در معنویات غرق بوده که - دگر خدا را بنده نیست !!!

به هر حال شرح حال ایشون یک بیت شعره که میگه ...

نیش عقرب نه از ره کین است / اقتضای طبیعتش این است

اینا هم اقتضای طبیعتشونه !
یا باید مطابق نظرشون حرف بزنی ...
یا ------------ پخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخ ...

بیدار میشی میبینی اون دنیایی دارن ازت پذیرایی میکنن ...

اصل مطلب ادا شد:27:

Mo5tafa
23-09-2010, 15:52
بار دیگه بحث رو منحرف کنید تاپیک قفل نخواهد شد
با متخلفان مذکور برخورد خواهد شد!
خیلی خوبه
اما من که تخلف نکردم!!!
بهر حال الان بهتر شد و ازتون ممنونم، داشت کم کم...
شما هم کمی دیر اقدام کردید اما الان خوبه مرسی

morsadr
23-09-2010, 17:32
نظرتون در مورد چاق کننده

چیه ؟

چاق کننده گیاهی با ضمانت پنج تا هفت کیلو درماه

فروشگاه عمو عطار

( عدم رضایت = دریافت کل وجه )
توضيحات مختصري از گياهان تشكيل دهنده اين دارو :
كپسول هاي گياهي آركاد ترکیبی از عصاره چندین گیاه درمانی ست
كه سبب تحریک اشتها و جذب غذا در بدن شده، خواص و اثرات مثبت آن
(حتی پس از پنج روز)کاملاقابل مشاهده است.
بطوری که اگرهر روز وزن خود رابکشید عینا شاهد این تغییرات خواهید بود.
( یکی ازدلایل سریع الاثربودن این دارواستفاده ازعصاره گیاهان است )
(این دارو صد در صد ضمانت شده است)
اين فرآورده صد در صد گیاهی با بالا بردن اشتها و جذب غذا در بدن باعث افزایش وزن میشود.
و از آنجایی که غذا جذب بدن میشود نه آب ، به هيچ عنوان بازگشت نخواهد داشت
وهمه اندامها به صورت یکدست چاق میشوند ، نه فقط شکم .
چنانچه پس از طی حتی یک هفته تغییری را احساس نکردید.
(میتوانید آنرا مرجوع نموده و کل وجه خودرا بدون هيچ قيد و شرطي پس بگیرید.)
برخی از عصاره های بکار رفته دراین دارو :
عصاره بومادران : درمان ناراحتی های معده (ترش كردن ، يبوست )
عصاره مرزه : دفع کرم و انگل معده و روده
عصاره جنسینگ: اشتها آور و خونساز , درمان ضعف و سستی و كسلي درطول روز
عصاره شنبلیله : خونساز و کمک به جذب غذا,مفید برای کنترل دیابت
عصاره برگ چنار : یکی از عصاره هایی که مستقیم در افزایش وزن تاثیر دارد .
عصاره یونجه : محرک قوی اشتها،کمک به جذب غذا،خونساز و تقویت کننده قوای عمومی بدن
عصاره شیرین بیان: درمان زخم معده و اثنی عشر
عصاره خارشتری : درمان ناراحتی های مجاری ادرار، سنگ کلیه
عصاره سنبل الطیب ، گاوز زبان و بهار نارنج : تقویت کننده قلب ، مفيد براي گردش خون و
درمان بیماری های عصبي ( استرس ، زود عصباني شدن و .. )
عصاره آویشن: یکی از بهترین عصاره های موجود در بین گیاهان دارویی
که اثرات درمانی شگفت آور آن هر روز بیشتر شناخته میشود.
عصاره جنطيانا و ژينكو : ( گرانترين عصاره هاي موجود در بازارهاي بين المللي )
اين دو گياه از اكسيرهاي موجود در طبيعت هستند و به جرات ميتوان گفت :
بسياري از بيماري ها با مصرف همين دوعصاره از بين خواهد رفت .
(عصاره جنطيانا و ژينكو جديدا به دارو اضافه شده است .)

رضايت هموطنان عزيز براي گروه عمو عطار بسيار مهم است

به همين خاطر شما 2 بار ميتوانيد دارو را مرجوع نموده و يا وجه خود را پس بگيريد.

دفعه اول پس گذشت يك هفته چنانچه تغييري در بدن خود احساس نكرديد
و مرتبه دوم : زماني كه دوره درمان را كامل كرده و به وزن مورد نظر خود نرسيديد .

هیچ داروی علمی و تایید شده ای برای افزایش وزن وجود نداره . کلیه دارو ها ( چه شیمیایی و چه گیاهی } می تونن عوارض زیادی داشته باشند . بهترین کار برای افزایش وزن استفاده از مواد پر کالری و فعایت بدنی مناسب می باشد .

Retired User
23-09-2010, 22:09
سیپرو هپتادین شکم نمیاره؟
من شنیده بودم بیشتر از اینکه چاق بشی شکمت بزرگ میشه

morsadr
24-09-2010, 09:23
سیپرو هپتادین شکم نمیاره؟
من شنیده بودم بیشتر از اینکه چاق بشی شکمت بزرگ میشه

سیپرو هپتادین در اصل یک نوع آنتی هیستامین می باشد که دیده شده در بچه ها می تونه ایجاد اشتها کند . در افراد بزرگسال تاثیر آن تایید شده نیست ولی در بسیاری افراد موثر واقع میشه .
افزایش اشتها و بدنبال آن خوردن غذای بیشتر ایجاد اضافه وزن می کند و بسته به فرد و میزان تحرک وی ممکنه چاقی در هر نقطه ای از بدن بروز کند .

JEskandari
25-09-2010, 12:22
خوب اصولا به ازای هر هزار کیلوکاری افزایش دریافت انرژی در روز هر هفته تا 1 کیلو افزایش وزن دارید
حالا اگه همراش ورزش نکنید میره توی شکمتان جمع میشه میشید عین سیب . اگه ورزش کنید هیکلتان
روی فرم میاد . این افزایش کالری هم باید بصورت ترکیب چربی و پروتیین و کربوهیدرات باشه.

بطور خلاصه ساده ترین راه افزایش وزن بیشتر خوردن هست بخصوص موادی مثل مغزهای گردو و بادام و ...
که با حجم کم انرژی زیادی را به بدن میرسانند، در صورتی هم که اشتها ندارید لازم نیست دنبال این قرص
و اون قرص باشید که اشتها را زیاد کنه شما میتونید از غذاهای کم حجم و پر انرژی استفاده کنید .
آنتی هیستامینی مثل سیپروهپتادین در این موارد بیشتر عوارض ناخواسته دارد تا اثر افزایش اشتها .

در آخر شما باید اول از همه قد و وزن و جنس و دور مچتان را میدادید تا میدیدیم اول اصلا احتیاج به افزایش
وزن دارید یا نه.

V E S T A
27-09-2010, 12:12
خب بعضي ها ژنتيکي لاغرن ...به قول معروف سرشتشون اينجوريه ... هر چي هم ميخورن دفع ميشه...

اين جور افراد فک نکنم بتونن چاق شن ..درسته ؟:13:

به نظر من اول برين دکتر که مطمئن شِن مشکل هورموني و غدد ندارين...بعد هم رژيم مناسب و ورزش....:11:

4MaRyAm
27-09-2010, 12:16
سیپرو هپتادین در اصل یک نوع آنتی هیستامین می باشد که دیده شده در بچه ها می تونه ایجاد اشتها کند . در افراد بزرگسال تاثیر آن تایید شده نیست ولی در بسیاری افراد موثر واقع میشه .
افزایش اشتها و بدنبال آن خوردن غذای بیشتر ایجاد اضافه وزن می کند و بسته به فرد و میزان تحرک وی ممکنه چاقی در هر نقطه ای از بدن بروز کند .

این آنتی هیستامین رو مصرف نکنید. یکی از آشنایان ما که الان 35سال سن دارن، چندین سال پیش از این دارو استفاده کردن که چاق بشن والان نازا هستن:41: توروخدا به آیندتون هم فکر کنین. میگن تاثیر اون دارو بوده

سپیده ف
27-09-2010, 13:21
عرق یونجه 1 فنجان بعد از ناهار
عرق زنیان یک روز در میان در طول روز (مثل زهر می مونه حتما با شکر بخور) کلا 3 فنجان
عرق بهار نارنج 1 فنجان بعد از شام
روزی 1 عدد قرص ب کمپلکس
امتحان کردم جواب هم گرفتم
اگه جواب نگرفتی پستمو پس می گیرم

AliBaMaram.13
27-09-2010, 23:37
سلام چون تو پایک گفته شده تجربی من هم تجربه خودم رو می گم
تقریبا سه سال پیش شروع کردم باشگاه رفتن(بدن سازی) همرام با رِزیم گرفتن روزی 6 وعده بعضی وقتا بیشتر صبح 7 صبحانه ..10 میان وعده ...12 میان وعده دوم ..ساعت دو ناهار(ماست حتما همراش باشه)...ساعت 5 قبل باشگاه (معمولا سیب زمینی) ساعت 7 بعد باشگاه تخم مرغ ساعت 9 شام ( که توش گوشت باشه) ساعت 12 قبل خواب شیر با بیسکوییت...هنوزم همون وعده ها رو ندارم چون معدم به گمانم شرطی شده از اون موقع خلاصش اینه که 64 بودم در عرض 3 ماه شدم 75 در عرض 6 ماه شدم 80 ...الانم با اینکه هم خوردن هم ورزشم مثل قدیما نیست رو 75 فیکسم ... این بگم بدن من اصلا وزن بیار نیست به گمانم زنیتکیه ولی الان خیلی راضیم........کلا یه توصیه به همه چیزی که با زحمت به دست بیاد موندگارتر و قشنگتره همین الان خیلی ها تو باشگاه هستن که می خوان بدنشون مثل من باشه ولی باور کنید با بهترین داروهام نمی شه باید سه سال عرق بریزن همین!!

s_paliz
28-09-2010, 02:08
سلام

واسه اونایی که میخوان لاغر کنن.
من تجربه لاغر کردن دارم (۱۷ کیلو)

اول پشیمون شدم از جواب دادن به این دوستمون ولی گفتم فقط به خاطر گل روی بچه های پیگیر که اینجا پست دادن جواب بدم.

من حدود ۲-۳ سال پیش اول دیماه رفتم باشگاه بدنسازی، اول بگم که بدنسازی یه هفته اولش سخته چون بدنت درد میگیره ولی از اون به بعد میوفتید روی غلطک.
حدود ۳ ماه یعنی تا عید بدنسازی کار کردم. در این مدت من روزی ۳۰۰ تا ۳۵۰ گرم وزن کم کردم. که مجموعش در هفته میشد یک کیلو. یعنی در ۳ ماه با احتساب غیبتها و پیچوندن ها۱۰ کیلو وزن کم کردم.

با شروع عید دیگه خودتون میدونید چه وضعی پیش میاد.............!
من تا اواسط تیرماه ورزش رو غلاف کردم

اواسط تیر من شروع کردم به استخر رفتن... یعنی در هفته ۴ بار میرفتم استخر...این رویه تا اواسط شهریور ادامه داشت..
یعنی در کل من ۲ ماه شنا کردم و این پایان وزن کم کردن من بود.

یعنی من اواسط شهریور ۱۷ کیلو وزن کم کرده بود.

این کم کردن وزن تنها با ورزش کردن نبود. من شام اگر برنج بود یه کفگیر میخوردم. و چیزهای دیگر رو هم کم میخوردم.نهار هم زیاد نمیخوردم. لازم به ذکره که من موقع ورزش کردن اصلا اشتهای غذام کم میشد. یعنی بعد از باشگاه زیاد میل به غذا نداشتم و برای جلوگیری از ضعف کردن همون شام رو هم میخوردم.

من معمولا ماهی یه بار سرما میخوردم. پس از این مدت ورزش کردن، من تا یک سال مریض نشدم. قدرت بدنی من بسیار زیاد شد. من عادت داشتم توی استخر زیرآبی میرفتم طوری که کف ۳ متری میرفتم (چون از سکوت زیر آب لذت میبردم)

نتیجه: میشه با ورزش و رژیم غذایی (کم خوردن) ماهی ۴ کیلو وزن کم کرد.

سوالی بود در خدمتیم

D o l f i n
28-09-2010, 08:21
والا منم خیلی دنبال اینم که چاق بشم چون خیلی لاغرم واسه همین 100 تومن دادم پروتئین هر روز با شیر خوردم ولی یه گرم اضافه نکردم تو یکی از سایتها هم یکی از بچه ها دوباره پیشنهاد کربو هیدرات و ... داد خواستم بگیرم پشیمون شدم گفتم شاید اینبار هم اثر نکنه حالا موندیم تو لاغری چاق هم نمیشم
بلاخره من همه راه رفتم فقط دکتر نرفتم در مورد قرص سیپرو هپتادین من کلا آدم آرومی هستم تو عمرم هم بیشتر از 3 بار دعوا نکردم آستانه تحملم هم خوبه یکی از دوستام پیشنهاد همچین قرصی داد من رفتم گرفتم و خوردم کلا حالم یه جوری شد تو حال خودم نبودم که به خاطر یه حرف الکی که یکی از دوستام گفت با آجر زدمش(حالا میگن اثر این قرص نبوده ولی من مطمئنم ماله همین قرص بود) شاید رو من همچین اثری داشته
فقط یه چیز خصوصی من به مدت یه ماه با خدا قهر کردم رفتم سر مشروبات تو 1 ماه 7 کیلو اضافه کردم بعد که گذاشتم کنار همون 7 کیلو موند ولی دیگه از این وزن بالا تر نرفتم
خیلی تایپ کردم ببخشید

new life
28-09-2010, 12:44
یه متخصص می گفت که یک لیوان شیر با جوا نه ی گندم و عصاره ی مالت و عسل رو هر شب بخورید موقع خواب
ولی فکر نمی کنم اون طور تاثیر داشته باشه !
ولی در رابطه با قرص های چاقی من چند مورد دیدم سنگ کلیه گرفتن !
همه میگن غذای پر کالری زیاد بخورید! ولی وقتی معده گنجایش نداشته باشه نمیشه این همه غذا رو خورد !

s_paliz
28-09-2010, 13:56
من واسه مردا رو میدونم که باشگاه بدنسازی برن با رژیم غذلیی خیلی خوب وزن اضافه میکنن. خانوما رو نمیدونم

sakamajones
29-09-2010, 09:53
اول به جیبت نگاه کن ببین می تونی هر شب پیتزا بخوری یا نه اگه نتونستی (مثل من) ارزون ترین و راحت ترین راه که برای منم جواب داده :
1. استرس را از زندگیت حذف کن یا کمترش کن
2. از پودرهای مکمل پروتئین استفاده کن قیمتش هم 4900تومان هست
3. برای 2 ماه هر هفته یک آمپول تستسترون بزن (البته چاقی با این موقتیه ولی از نظر روانی خیلی کمک می کنه) مصرف بیشترش عوارض زیادی داره
4. مصرف پروتئین را زیاد کن (اول تخم مرغ دوم شیر سوم گوشت)
5. ازدواج خودش خیلی کمک کننده هست(50% به نظر من) خودم بعد از ازدواج 12کیلو وزن توی 6 ماه اضافه کردم
6. روزی یک قرص ویتامین E ترجیحا خارجیش
7. استمناء نکن
مطمئن باش جواب میده

amirfzfz
30-09-2010, 11:01
سلام دوستان
من هم الان دوهفته هست كه دارم از پودر افلاطون ميخورم و به طور فوق العاده اي موثر بوده بطوريكه من كه سالها بود 60 كيلو بودم و توي ماه رمضان به 58 كيلو رسيده بودم الان نزديك 67 كيلو هستم و تو دو هفته 8 كيلو اضافه وزن داشتم.
اشتهام خيلي زياد شده و سه چهار برابر قبل ميخورم. من كه اصلا كره نميخوردم و جوش ميزدم الان غذاهاي پرچرب و كره ميخورم و هيچ مشكلي پيش نمياد. تازه سرم هميشه پوسته ميزد ولي از وقتي كه رژيم غذاييم تغيير كرده اون هم به طور تعجب آوري خوب شده.
اين پودر رو برادرم استفاده كرد و بعد از اتمام دوره هيچ عوارضي براش پيش نيومد البته بعد از اتمام دوره كمي كاهش وزن داشت كه اين طبيعي هست و بايد سعي كنيد بعد از اتمام پودر حتي با بي ميلي هم غذا بخوريد.
بدن و بخصوص معده به خوردن زياد عادت ميكنه و اگر بعد از اتمام پودر به معده حال ندي مسلمه كه حالتو ميگيره و مشكلاتي كه دوستان گفتند پيش خواهد اومد.
حتما اين پودر رو از فروشگاه هاي معتبر تهيه كنيد و درجاي مناسب نگهداري كنيد. من از آريا شهر گرفتم يه عطاري تو گلديس.
من 20 دقيقه قبل از صبحانه و شام يك قاشق چاي خوري به همراه پودر شربت پرتقال يا آلبالو ميخورم.
سعي كنيد شير زياد بخوريد

سپیده ف
30-09-2010, 13:14
آخه چرا به حرفای old-chater گوش نمی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتما باید یه بلایی سرتون بیاد تا باورتون بشه یه چیزی ضرر داره؟
منم یک هفته از این پودر مزخرف مصرف می کردم دیدم وزن اضاف کردنم مشکوکه
در موردش سرچ کردم تازه فهمیدم داشتم چه سمی می خوردم
مصرفش رو که قطع کردم همه 3 کیلو وزنی که تو 1 هفته اضاف کرده بودم برگشت
فکرشو بکنین 3 کیلو تو 1 هفته !!!!!!
به نظرتون مشکوک نیست؟

Old_Chater
30-09-2010, 14:31
آخه چرا به حرفای old-chater گوش نمی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتما باید یه بلایی سرتون بیاد تا باورتون بشه یه چیزی ضرر داره؟

عزيزم نصيحت كردن فاييده اي نداره من تو اين تالار فقط علمي بحث ميكنم

alan wake
30-09-2010, 14:42
در عرض 14 روز 8 کیلو اضافه شدن به وزن ماهیتِ خطرناک این پودر ها رو اثبات میکنه ...!

aaaammmm87
07-10-2010, 09:52
سلام
با توجه به اینکه تمامی دارو های چاقی و لاغری عوارض خاص خودشون رو دارن لطف کنید دارویی رو معرفی کنید که کم عوارضترین و تا حد امکان قیمت به صرفه ای داشته باشه.
مشخصات خودم
مرد
21 ساله
وزن 58 کیلو
قد 179
مچ دست 6 سانتی متر!
که فکر کنم یه 10 کیلویی کمبود وزن دارم !!!!!

Saeed System
07-10-2010, 11:24
با نرم افزار محاسبه سلامت و با توجه به مشخصاتی که دادید. وزن ایده آل و کالری مورد نیاز و نوع اندام شما رو

مشخص کردم گفتم شاید کمکی کرده باشم در روند حل این مشکل.

........................................

اندام شما کوچک می باشد.

مقدار کالری مورد نیاز بدن شما 1612 کالری در روز می باشد.

وزن ایده آل برای شما 74 کیلوگرم می باشد.

............................

عکس ( 3 عکس):

ifu
07-10-2010, 12:00
سلام

من خودم از مخمر آبجو استفاده کردم بد نبود . از عطاری هم یه پودر دست ساز گرفتم که اون بهتر به من جواب داد و یه ماهه 4-5 کیلویی وزن داد .
تعریف سیپروهپتادین رو هم شنیدم ولی میگن عوارض خفنی داره که باعث میشه تو کل روز بخوابی و خسته ات میکنه .
توی داروخانه ها هم تبلیغ یه شربت به اسم باریح را شنیدم که تا حالا چیزی در موردش نمیدونم . مصرف بادام زمینی هم خیلی تاثیر داره در وزن آوردن .

موفق باشی

Saeed System
07-10-2010, 12:40
دوست عزیز من پارسال باشگاه بندسازی میرفتم...

یه دوستی داشتیم که ایشون از شما لاغرتر بود و نظر کرده بود برای چاق شدن..

این آقا رفت پیش مربی و گفت آقای مربی من فقط می خام چاق بشم و عضلانی نه از لحاظ باسن و شکم..

ایشون براشون برنامه تمرینی قدرتی + برنامه غذایی حاویه نشاسته بالا نوشت...

بعد از 2 ماه ایشون 8 کییلو اومده بود بالا و یادمه اینقدر خوشحال بود که در پوست خود نمیگنجید.

.........

شما با رفتن به یه باشگاه بدنسازی و با مشورت با مربی و با گرفتن برنامه غذایی از مربی برای بالا اومدن عضلانی...

به خواستتون میرسید.

ببینید مثلا مربی استفاده از سیب زمینی و ماکارونی و سفیده تخم مرغ و رو بهتون پیشنهاد میدن به همراه ورزش قدرتی

3 ست 6 تایی اما وزن سنگین تر ..که ماهیچه ها رو بیان و با اون برنامه غذایی هم تقویت بشن و شما چاق خوشحیکل بشید.

aaaammmm87
08-10-2010, 08:17
دوست عزیز من پارسال باشگاه بندسازی میرفتم...

یه دوستی داشتیم که ایشون از شما لاغرتر بود و نظر کرده بود برای چاق شدن..

این آقا رفت پیش مربی و گفت آقای مربی من فقط می خام چاق بشم و عضلانی نه از لحاظ باسن و شکم..

ایشون براشون برنامه تمرینی قدرتی + برنامه غذایی حاویه نشاسته بالا نوشت...

بعد از 2 ماه ایشون 8 کییلو اومده بود بالا و یادمه اینقدر خوشحال بود که در پوست خود نمیگنجید.

.........

شما با رفتن به یه باشگاه بدنسازی و با مشورت با مربی و با گرفتن برنامه غذایی از مربی برای بالا اومدن عضلانی...

به خواستتون میرسید.

ببینید مثلا مربی استفاده از سیب زمینی و ماکارونی و سفیده تخم مرغ و رو بهتون پیشنهاد میدن به همراه ورزش قدرتی

3 ست 6 تایی اما وزن سنگین تر ..که ماهیچه ها رو بیان و با اون برنامه غذایی هم تقویت بشن و شما چاق خوشحیکل بشید.

سلام
دوست عزیز متاسفانه امکان و وقت باشگاه رفتن رو ندارم به هیچ وجه !!!!!
از لحاظ غذایی هم که بخوام خودم رو چاق کنم به علت بد غذا بودن و کم اشتها بودن نمیتونم خودم رو چاق کنم و تنها راه چاق شدنم داروست . لطفکنید چند نمونه مختلف دیگه معرفی کنید :11:

hedKandi
08-10-2010, 08:23
میخوای چه شکلی شی؟ همه ار چاقی فرار میکنن اونوخ تو! من خودم 52 کیلوام:31:

yuseph
08-10-2010, 08:31
میخوای چه شکلی شی؟ این شکلی خوبه؟:31:

چقدر باجنبه ای تو:31:
چرا همش توی کار دکترها اختلال ایجاد میکنی؟ها؟
بزار جواب درست حسابی بدیم به این عزیز....:27:

---------- Post added at 10:31 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

برای چاقی روش های زیادی وجود داره..
امادوست من باید قبل از اون بری دکتر ومطمئنشی که خدایی ناکرده بیماریی چیزی نداشته باشی.

aaaammmm87
08-10-2010, 08:43
برای چاقی روش های زیادی وجود داره..
امادوست من باید قبل از اون بری دکتر ومطمئنشی که خدایی ناکرده بیماریی چیزی نداشته باشی.
سلام
دوست عزیز از لحاظ سلامتی ، سالم سالم هستم خدا رو شکر و مشکل خاصی ندارم بجز یه سرما خوردگی ساده و الرژی به تابستون که با سرفه و یا ابریزش بینی همراهه که اینا ربطی به چاقی - لاغری نداره !

yuseph
08-10-2010, 09:12
خوب خداروشکر.
تا الان چکارکردی؟
منظورم کاری یا حرکتی برای اضافه شدن وزنت کردی؟یا تازه میخوای شروع کنی؟

aaaammmm87
08-10-2010, 09:21
خوب خداروشکر.
تا الان چکارکردی؟
منظورم کاری یا حرکتی برای اضافه شدن وزنت کردی؟یا تازه میخوای شروع کنی؟
سلام
مرسی دوست عزیز
والله راستش رو بخوای نه کار خاص نکردم و همین رپیم های غذایی رو پیش گرفتم ولی به علت بی اشتهایی و بد غذا بودن نتونستم ادامه بدم !!!:31:

ommolfesad
09-10-2010, 22:35
:16:
اين روشها كه گفتيد ورزش و خواب و خوردن ...... هيچكدوم دواي درد دوستمون نيست يا كافي نيست !
اين شيوه ها فكر كنم 2000 سال پيش در ايران و مصر تجويز ميشد !
* كسي كه قد بلندي داره معنيش اينه كه در بدن اين شخص هورمون قد فعاليت بيشتر از وضعيت نرمال رو داره و اگر شخص لاغر هست معنيش اين نيست كه هورمون افزايش وزن تنبل هست و فعاليت نداره ! نه !
معنيش اينه كه هورمون افزايش وزن مثل هرمون قد فعاليت زيادتر نداره و حتي ميتونه نرمال هم باشه ولي به علت بلندي قد آدم لاغر به نظر ميرسه !
حالا
به نظر من دوستان قبل از اينكه داروهاي بي هويت عطاري ها و .... مصرف كنن بهتره پيش پزشك غدد(تخصصي غدد) برن و يك آزمايش تخصصي از هورمونهاي بدنشون بدهند و با توجه به نتيجه آزمايش اگر لازم بود پزشك كمي غدد كم كار رو انگولك كنه ، بعدش بدن بصورت نرمال چاق ميشه كه موندگار و طبيعي هست .:5:

AThEisT
10-10-2010, 00:16
من بومبا استفاده میکردم !
فوق العاده اشتها میاره !
بعد از یک هفته کاملا دیدم که پهلوهام داره میاد و توی قسمت شکم دیدم دارم تغییر میکنم ! 3 کیلو هم اضافه کردم !
اما بعدش به دلیل مشغله کاری و ... نتونستم استفاده کنم !
این که میگن عوارض هم داره ! من که اصلا هیچی حس نکردم و هیچ عوارضی واسه من نداشت و کاملا خوب بود !
فقط یکم بد مزه است که باید بریزی تو شربت بخوری حل میشه اصلا نمیفهمی ...

بهت بومبا رو پیشنهاد میکنم !
یک قاشق غذاخوری 2 ساعت قیبل از ناهار !
یک قاشق غذا خوری 2 ساعت قبل از شام !

hedKandi
10-10-2010, 05:07
این کراتین پروتینایی که استفاده میکنن چیه؟ اصلا به درد میخوره؟ میخوام بدم داداشم بخوره گوریل شه:31:

اینم عکس :

schumi_268
12-10-2010, 01:15
من از پری اکتین استفاده کردم خیلی خیلی راضی بودم البته من خودم از انگلیس خرید کردم و خیلی ارزونتر از ایران دستمو کرفت

tanaz.67
17-11-2010, 17:25
سلام
توصيه من به شما اينكه اصلا مصرف نكنيد به هيچ وجه داداش من 6 ماه استفاده كرد 18 سالشه اول اينکه اشتهاش کور شد بعد اينكه استرس شديد گرفت كه مجبور شد بستري بشه البته بعد از قطع كردن مصرفش به نظر من لاغر بودن بهتر از اينه كه سلامتت رو از دست بدي يه چيزه ديگه بعد از اينكه مصرفشو قطع كرد يه ماهه دوباره لاغر شد

Ehsan PCbase
25-12-2010, 10:59
سلام
من تبليغ پودر چاقي بومبا رو تو سايت زير ديدم ، من بدنسازي ميرم و وزنم 56 كيلو ولي متاسفانه سه چهار ماهه كه اصلاً رشد ندارم . ميخوام يه پودر چاقي بگيرم كه قيمتش هم پايين باشه و تضميني وزن اضافه كنه ! به نظرم اين خوب اومد ولي نوشته بدون نياز به ورزش !!
نظرتون چيه ؟

eMer@lD
25-12-2010, 11:12
سلام در این تاپیک ها قبلا بررسی شده:)

من چم شده ؟!! اینا ماله فشاره خونه ؟!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درخواست طریقه مصرف پودر چاقی بومبا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پودر های افزایش دهنده حجم عضلات و وزن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا قبل از زدن تاپیک یک سرچ مختصر انجام دهید
ممنون

Pessimist
08-02-2011, 13:12
سلام
من تقریبا چیزی حدود 20 کیلو کمبود وزن دارم(محاسبه با BMI )به اندازه بقیه اعضای خانواده غذا میخورم ولی خیلی لاغر تر از اونها هستم!
به نظر شما چیکار کنم تا به وزن مطلوب برسم؟باید برم پیش متخصص تغذیه یا اینکه برنامه غذایی خودمو عوض کنم؟:11:

بی باک بی بال
08-02-2011, 13:20
قصد بدی ندارم شما دندانهات سالم هست اخه خودم همین مشکل دارم

pooria-ir
08-02-2011, 13:22
شما مشخصات خودتون رو نگفتین
قد...وزن...سن...
و مهمتر از همه جنسیت

Pessimist
08-02-2011, 13:31
قصد بدی ندارم شما دندانهات سالم هست اخه خودم همین مشکل دارم

آره همش سالمه
ولی نمیدونم چه ارتباطی به لاغری داره.

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

شما مشخصات خودتون رو نگفتین
قد...وزن...سن...
و مهمتر از همه جنسیت

خودم با BMI محاسبه کردم دیدم چیزی حدود 20 کیلو کمبود وزن دارم (وزنمو نمیگم:21:)

حالا اگه راه حل خفن سراغ دارید دریغ نکنید.:11:

Hessam_7800gtx
08-02-2011, 13:38
آزمایش تیرویید دادید؟ قد و وزنتون و سنتون روهم نگفتید

Pessimist
08-02-2011, 13:41
آزمایش تیرویید دادید؟ قد و وزنتون و سنتون روهم نگفتید

نه تا حالا پیش هیچ دکتری نرفتم!
به نظر شما اگه به خاطر بیماری انگلی باشه تا تابستان چقدر میتونم وزن اضافه کنم؟

pooria-ir
08-02-2011, 14:12

خودم با BMI محاسبه کردم دیدم چیزی حدود 20 کیلو کمبود وزن دارم (وزنمو نمیگم:21:)

حالا اگه راه حل خفن سراغ دارید دریغ نکنید.:11:

جالبه...
کمک میخواید ولی مشخصات نمیدین کامل...
فک نمیکنم اینجوری کسی بتونه راهنماییتون کنه

Pessimist
08-02-2011, 14:23
جالبه...
کمک میخواید ولی مشخصات نمیدین کامل...
فک نمیکنم اینجوری کسی بتونه راهنماییتون کنه

مشخصات کامل

قد:185
وزن:47
تقریبا هفته ای سه ساعت ورزش میکنم
اگه سوال داشتید بپرسید

pooria-ir
08-02-2011, 14:35
مشخصات کامل

قد:185
وزن:47
تقریبا هفته ای سه ساعت ورزش میکنم
اگه سوال داشتید بپرسید

تغذیه و میان وعده هاتون به چه صورته ؟
روزی چند وعده؟

روانی بیش از حد معده ندارید ؟

Pessimist
08-02-2011, 14:41
تغذیه و میان وعده هاتون به چه صورته ؟
روزی چند وعده؟

روانی بیش از حد معده ندارید ؟

تغذیه خیلی خوبه آدم کم اشتهایی هم نیستم!
تقریبا هر روز بین صبح تا ظهر میان وعده میخورم ولی بعد از ظهر نه!
روانی بیش از حد معده هم ندارم:19:

aftab_azad20
08-02-2011, 18:04
100درصد به یه پزشک مراجعه کنید،منم قبلا خیلی لاغر بودم،ولی رفتم باشگاه بدنسازی خوب شدم،دور و بر خودتونو خوب نگاه کنید شاید عاشق شدید:11:

Pessimist
08-02-2011, 18:11
نه عزیزم من به عشق اعتقاد ندارم که بخوام عاشق بشم!:31:
باید برم پیش متخصص تغذیه ؟

aftab_azad20
08-02-2011, 18:26
100درصد برو

pooria-ir
08-02-2011, 21:18
تغذیه خیلی خوبه آدم کم اشتهایی هم نیستم!
تقریبا هر روز بین صبح تا ظهر میان وعده میخورم ولی بعد از ظهر نه!
روانی بیش از حد معده هم ندارم:19:

تغذیه خوب یعنی چی آخه ؟
ما تو فامیلمون داریم ناهار و شام برنج میخوره روزی 1 دونه هم بیشتر میوه نمیخوره
میگه تغذیم خیلی خوبه :18:
میشه توضیح بدین مواد مصرفی و مقدار مواد رو ؟
چون میتونم بگم بیشتر مشکلتون به تغذیه برمیگرده
از لحاظ ارثی چی ؟ خانواده ی پدری و مادری کوچک جثه هستن یا نرمال ؟
از نظر استرس چطور هستین ؟

Reza Azimy_RW
08-02-2011, 22:42
دوستان حالا که بحثه لاغری شد یه کمکی هم به من میکنین ؟
من قبلا تا سنه 15 سالگی فوق العاده لاغر بودم . از اون به بعد این پودرایه چاقی افلاتون رو 3 ماه خوردم خیلی چچاق شدم توری که فک نکنم فعلا مبود وزن داشته باشم .
2 تا سول :
فقط گوشتو مرغو برنجو اینا کافیه برا چاق شدن ؟ مثلا سبزیجات که چربی نداره ؟ پس تاثیری هم تویه چاقی نداره درسته ؟
پودرایه چاقیه افلاتون میگن برایه کلیه ضرر داره . درسته ؟

dunkan جان به شما پیشنهاد میکنم پودره چاقی افلاتون بخورید فوق العادس برایه چاقی ! یعنی تو 2 ماه به وزنه ایده التون میرسید ! البته اگه دوستان بگن ضرری نداره ! من که خوردم چیزیم نشد .

pooria-ir
08-02-2011, 23:46
من قبلا تا سنه 15 سالگی فوق العاده لاغر بودم . از اون به بعد این پودرایه چاقی افلاتون رو 3 ماه خوردم خیلی چچاق شدم توری که فک نکنم فعلا مبود وزن داشته باشم .
2 تا سول :
فقط گوشتو مرغو برنجو اینا کافیه برا چاق شدن ؟ مثلا سبزیجات که چربی نداره ؟ پس تاثیری هم تویه چاقی نداره درسته ؟

dunkan جان به شما پیشنهاد میکنم پودره چاقی افلاتون بخورید فوق العادس برایه چاقی ! یعنی تو 2 ماه به وزنه ایده التون میرسید ! البته اگه دوستان بگن ضرری نداره ! من که خوردم چیزیم نشد .

شما وقتی خودتون نمیدونین مضره یا مفید,چرا پیشنهاد میدین ؟؟؟؟
این قرص افلاطون فوق العاده برای کلیه و کبد مضره,رسوب میکنه
چاقی و لاغری جفتشون روش دارن.شما که نمیخواین فقط باد کنین,میخواین ؟؟
قراره وزنتون بره بالا در کنارش هم تناسب اندام ظاهری داشته باشین هم جسمتون سالم باشه یعنی دچار فشار خون و چربی و هزارتا چیز دیگه نشین

پس روشمند کار کنیم بهتره
برای افزایش وزن شما میتونین از چیزایی مثل ماکارونی ,برنج و موز استفاده کنین و به مرور زمان وزنتون رو ببرین بالا,یعنی حداکثر ماهی 4 کیلو,اگه بخواین تو دوره ی کم وزن رو افزایش یا کاهش ناگهانی بدین مشکلات عدیده ای از جمله خرابی پوست,مو و خیلی چیزای دیگه پیدا میکنین
یادتون باشه برای اینکه تناسب اندامتون از بین نره باید حتما در کنار برنامه افزایش یا کاهش وزن ,ورزش رو هم داشته باشین
با توجه به هدفتون میتونین از ورزش های رزمی یا بدن سازی به شیوه استفاده از وزنه های سبک برای عضله های ریز و وزنه ی سنگین برای عضله های درشت استفاده کنین

Hessam_7800gtx
09-02-2011, 02:48
چون نسبت ه قددتون وزنتون اصلا نرمال نیست و چون میگید غذاتون هم خوبه به نظر من حتما به دکتر غدد مراجعه کنید و آزمایش تیرویید بدین به نظر من ممکنه تیرویید پرکار داشته باشین

Amir..H
09-02-2011, 03:12
دوست من شما شدیدا لاغر هستید و وزنتون خیلی کمه
به دوستان برنخوره ولی شما کار به حرف کسی نداشته باش برو
دکتر انشاالله همه چی حل میشه

Pessimist
09-02-2011, 12:53
تغذیه خوب یعنی چی آخه ؟
ما تو فامیلمون داریم ناهار و شام برنج میخوره روزی 1 دونه هم بیشتر میوه نمیخوره
میگه تغذیم خیلی خوبه :18:
میشه توضیح بدین مواد مصرفی و مقدار مواد رو ؟
چون میتونم بگم بیشتر مشکلتون به تغذیه برمیگرده
از لحاظ ارثی چی ؟ خانواده ی پدری و مادری کوچک جثه هستن یا نرمال ؟
از نظر استرس چطور هستین ؟

تغذیه خوب یعنی اون تنوع غذایی که اکثر پزشک ها توصیه میکنن رو تو برنامه غذایی خودم دارم!
فکر نمیکنم ارثی باشه چون بقیه اعضای خانواده این مشکل رو ندارن!
استرس هم ندارم!

---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

2 تا سول :

اگه میخواستم پودر چاق کننده مصرف کنم که دیگه این مشکل رو تو اینجا مطرح نمیکردم!
این پودرها فوق العاده خطرناکن بهت پیشنهاد میکنم دیگه مصرف نکنی چون عوارض دائمی داره:41:

IRAN_KING
09-02-2011, 13:03
اگه شما از نظر جسمی سالم باشد این روش من 100% عملی هست ! ! ! ! ! !

به احتمال زیاد شما دارای انگل هستید ......
در مقعد دچار خارش هستید ..یا در مدفوع کرم ریز رویت کردین . در خواب آبریزش دهان دارید دندان قروچه می کنید البته باید کسی پیش شما هست بگه دندان قروچه رو بگه ؟؟؟
افراد خانواده لاغر نیستند ؟

از نظر اشتها چطور هستید ؟
از نظر جسمانی سر حال هستید ؟

راه درمان بعد از جواب......

Pessimist
09-02-2011, 13:16
اگه شما از نظر جسمی سالم باشد این روش من 100% عملی هست ! ! ! ! ! !

به احتمال زیاد شما دارای انگل هستید ......

از نظر اشتها چطور هستید ؟
از نظر جسمانی سر حال هستید ؟

راه درمان بعد از جواب......

از نظر اشتها و جسمانی هیچ مشکلی ندارم.البته خودمم فکر میکنم بیماری انگلی باشه
اگه راه درمان رو تو همین تاپیک بذاری ممنون میشم!
هم من استفاده میکنم و هم دیگران:11:

Reza Azimy_RW
09-02-2011, 19:19
شما وقتی خودتون نمیدونین مضره یا مفید,چرا پیشنهاد میدین ؟؟؟؟دوسته عزیز من گفتم اگه دوستان بگن ضرری نداره استفاده کن .
اونی هم که من خوردم پودر بود قرص نبود .
راستی بی نهایت بابات راهنمایی شما و دیگر دوستان در مورده چاقی

من هنوز میگم شاید شما عاشق شدید

شما هم گیر دادیا دوست عزیز ! اخه مگه میشه عاشق شده باشه خودش ندونه !:31:

IRAN_KING
10-02-2011, 10:19
در هر صورت ... راه درمان از بین بردن انگل و + تغذیه = چاقی !

من اول توصیه می کنم به پزشک مراجعه کنید و آزمایش مدفوع و خون بدید برای شناسایی نوع انگل.....

برای از بین بردن انگل شما باید یک نوع قرص رو از دارو خانه تهیه بفرمایید... نام قرص( مبندازول )هست ...

این قرص رو 12 تا تهیه کن بعد از غذا جویده شود با 1 لیوان آب هم روش ینوشید . حتما جویده شود هر 6 ساعت.... بهتر هست تمام خانواده مصرف کند امکان دارد همه گرفته باشند..

راهنمایی عمومی ^

· وجودهرگونه حساسيت به مبندازول.

· در صورت حاملگي و شيردهي. توصیه نمی شه..

· در صورت هر نوع بيماري بخصوص نقص كبدي //

چنانچه يك نوبت ازمصرف دارورا فراموش كرديد،به محض بيادآوردن آن را مصرف كنيد ولي اگر زمان مصرف نوبت بعدي فرا رسيده باشد ازآن خودداري كرده ومقدار مصرف بعدي را دو برابر نكنيد.

عوارض جانبي دارو:

هر داروبه موازات اثر درماني مطلوب ممكنست باعث بروز برخي عوارض ناخواسته نيز بشود اگرچه همه اين عوارض در يك فرد ديده نميشود ، ليكن در صورت بروز مزاحمت هر يك از عوارض زيربا پزشك مشورت نمائيد:

تب،راش( نقاط قرمز) پوستي،خارش،خستگي و ضعف غيرمعمول، اختلالات گوارشي ازقبيل درد شكمي، اسهال،تهوع و استفراغ، ريزش مو،گيجي و سردرد.

مسموميت:

در صورت مصرف اتفاقي بيش از مقادير توصيه شده ، بيمار را به بيمارستان منتقل نماييد.

تغذیه : :7:

صبحانه . نهار. شام .رو کامل و مفصل بخور .. و حتما میان وعده هم مصرف کن ..

میوه: موز+سیب+انگور+پرتغال..مصرف کن...
خرما هم بخر و میان وعده بخور شیر خرما و شیر موز درست کن...
نهار: پر چرب باشه ... برنج گوشت غیره....
شام: هم خوردی موقع خواب چند تا بیسکویت کرم دار بخور...

و برای چاق شدن شنیدم تا تابستان می خوای چاق بشی این روش که گفتم رو انجام بده تا 5 ماه دیگه 20 گیلو تضمینی میای رو فرم ..

راستی قرص اشتها (سیپروهپتادین)و آهن (نوع خارجی) هم تهیه کن .... چون اگه بخوای زود چاق بشی 100% لازمه...

دوره رو کامل انجام بده ....

توصیه ها من : 100% پزشکی هست..

pooria-ir
10-02-2011, 11:22
در هر صورت ... راه درمان از بین بردن انگل و + تغذیه = چاقی !

[COLOR="Red"]
تغذیه : :7:

صبحانه . نهار. شام .رو کامل و مفصل بخور .. و حتما میان وعده هم مصرف کن ..

میوه: موز+سیب+انگور+پرتغال..مصرف کن...
خرما هم بخر و میان وعده بخور شیر خرما و شیر موز درست کن...
نهار: [B]پر چرب باشه ... برنج گوشت غیره....
شام: هم خوردی موقع خواب چند تا بیسکویت کرم دار بخور...

دوست عزیز برنامه ی بدی نیست
اما اون که گفتین نهار پرچرب ....
ببینینن فک نمیکنم قرار شه مت چاق بشیم و 1000 تا مریضی بگیریم.درسته ؟؟
قرار هیکل روی فرم بیاد
پس خواهشا این چرب بودن رو فاکتور بگیرین
:10:

IRAN_KING
10-02-2011, 11:42
دوست عزیز برنامه ی بدی نیست
اما اون که گفتین نهار پرچرب ....
ببینینن فک نمیکنم قرار شه مت چاق بشیم و 1000 تا مریضی بگیریم.درسته ؟؟
قرار هیکل روی فرم بیاد
پس خواهشا این چرب بودن رو فاکتور بگیرین
:10:

من منظور شما رو کامل متوجه نشدم... نهار پر چرب از نظر شما که میگید باعث 1000 تا مریضی میشه چیه ؟
این چرب بودن غذا هست که با عث چاق شدن میشه و این برای یک دوره هست و باید بعد از این که به وزن دلخواه رسید تغییر بده. برنامه غذایی رو

و من برنامه تغذیه رو به طور کلی گفتم نخواستم وارد جزییات بشم. و اینکه کسانی که لاغر هستند چربی براشون مفید هست ...

درباره اینکه گفتید برنامه بدی نیست شاید نسبتا کلی باشه ولی برای همین اطلاعات باید بیش دکتر متخصص برید و ویزیت ها بالایی بدید چند جلسه تا بفهمید .... کلا یکم قدر دانی هم کنید چیزیتون نمی شه...

pooria-ir
10-02-2011, 13:09
من منظور شما رو کامل متوجه نشدم... نهار پر چرب از نظر شما که میگید باعث 1000 تا مریضی میشه چیه ؟
این چرب بودن غذا هست که با عث چاق شدن میشه و این برای یک دوره هست و باید بعد از این که به وزن دلخواه رسید تغییر بده. برنامه غذایی رو

و من برنامه تغذیه رو به طور کلی گفتم نخواستم وارد جزییات بشم. و اینکه کسانی که لاغر هستند چربی براشون مفید هست ...

درباره اینکه گفتید برنامه بدی نیست شاید نسبتا کلی باشه ولی برای همین اطلاعات باید بیش دکتر متخصص برید و ویزیت ها بالایی بدید چند جلسه تا بفهمید .... کلا یکم قدر دانی هم کنید چیزیتون نمی شه...

قصد توهین نداشتم
من خودم تا حالا خیلی برنامه های غذایی رو تست کردم،پیش چندتا پزشک معتبر هم رفتم هزینه هم زیاد کزدم،میدونم شما چی مییگین
اما اینو با اطمینان میگم هر روغنی اگه بصورت بی رویه مرف بشه برای بدن مضرات بسیاری داره،برایی چاق شدن به سورت اصولی میشه از مواد غذایی مقوی استفاده کرد به جای چرب
مثل : عسل + کنجد +موز + گوشت قرمز + ماهی + و برنج به مقدار نرمال
برای کسی که در حدود 20 سال سن داره و جنسیتشم پسره حدود 2500 کالری در روز نیازه که با 7 قاشق برنج + خورشت کم چرب دلخواه + 3 کف دست نان برای صبحانه + گردو 2 عدد + عصرانه 6 عدد ساقه طلایی + شام سبک مثل 2 کف دست نان و یک قالب 50 گرمی کره یا نان و پنیر سبزی تامین میشه
،اگه بخواد افزایش وزن 1 کیلو در هفته داشته باشه باید روزی 1000 کالری بشتر بخوره،برای رسیدن به این روزی 1000 کالری میتونه با حدود 14 قاشق برنج برای ناهار با خورشت دلخواه + صبحونه تخم مرغ و عسل و مربای طبیعی (کم شکر) + شام 5 قاشق برنج با خورشت یا مرغ یاگوشت قرمز به اون چیزی که میخواد برسه
اینجوری هم میتونیم وزنمون رو افزایش بدیم هم بدنمون از ریخت نمیفته،هم اینکه جسممون سالم میمونه

ضمنا توی هر 2 تا رژیم هم مصرف میوه به اندازه دلخواه آزاد هستش

IRAN_KING
10-02-2011, 13:31
قصد توهین نداشتم
من خودم تا حالا خیلی برنامه های غذایی رو تست کردم،پیش چندتا پزشک معتبر هم رفتم هزینه هم زیاد کزدم،میدونم شما چی مییگین
اما اینو با اطمینان میگم هر روغنی اگه بصورت بی رویه مرف بشه برای بدن مضرات بسیاری داره،برایی چاق شدن به سورت اصولی میشه از مواد غذایی مقوی استفاده کرد به جای چرب
مثل : عسل + کنجد +موز + گوشت قرمز + ماهی + و برنج به مقدار نرمال
برای کسی که در حدود 20 سال سن داره و جنسیتشم پسره حدود 2500 کالری در روز نیازه که با 7 قاشق برنج + خورشت کم چرب دلخواه + 3 کف دست نان برای صبحانه + گردو 2 عدد + عصرانه 6 عدد ساقه طلایی + شام سبک مثل 2 کف دست نان و یک قالب 50 گرمی کره یا نان و پنیر سبزی تامین میشه
،اگه بخواد افزایش وزن 1 کیلو در هفته داشته باشه باید روزی 1000 کالری بشتر بخوره،برای رسیدن به این روزی 1000 کالری میتونه با حدود 14 قاشق برنج برای ناهار با خورشت دلخواه + صبحونه تخم مرغ و عسل و مربای طبیعی (کم شکر) + شام 5 قاشق برنج با خورشت یا مرغ یاگوشت قرمز به اون چیزی که میخواد برسه
اینجوری هم میتونیم وزنمون رو افزایش بدیم هم بدنمون از ریخت نمیفته،هم اینکه جسممون سالم میمونه

ضمنا توی هر 2 تا رژیم هم مصرف میوه به اندازه دلخواه آزاد هستش

بله. مطلبی که شما گفتید درباره رژیم غذایی گوشه ای از توصیه یک پزشک متخصص تغذیه هست ..

منظور من از چرب این بود که روی برنج روغن بریزه و خورشت پر چرب باشه این لازمه چون می خواد زود چاق بشه ای وبرای که بدن بد فرم نشه باید ورزش کنه که اگه ورزش سنگین انجام بده باز هم باید بیشتر غذا مصرف کنه. مثل بدن سازی..

واینکه منظور من این نبود که روغن رو سر بکشه ! :31: بقول خودمون چربوچیلی باشه...اونم طی 1 دوره...

شما تا حالا روغن زرد مصرف کردید .(روغن زرد :روغن محلی هست که با تغییرات در کره بدست مییاد یعنی 100 بار قوی تر از کره وروغن جامد) در افرادی که عادت به این نوع روغن ندارند باعث مسموم شدن میشه ..
اگه خواستید یک قاشق پر روی برنج بریزید و :21: 1 ماهه مصرف =دیگه کسی شما رو نمی شناسه...
که آلان بعضی از مردم مصرف می کنن مخصوصا در روستا ها..

شما به وزن دلخواه رسیدین ؟

pooria-ir
10-02-2011, 14:57
بله. مطلبی که شما گفتید درباره رژیم غذایی گوشه ای از توصیه یک پزشک متخصص تغذیه هست ..

منظور من از چرب این بود که روی برنج روغن بریزه و خورشت پر چرب باشه این لازمه چون می خواد زود چاق بشه ای وبرای که بدن بد فرم نشه باید ورزش کنه که اگه ورزش سنگین انجام بده باز هم باید بیشتر غذا مصرف کنه. مثل بدن سازی..

واینکه منظور من این نبود که روغن رو سر بکشه ! :31: بقول خودمون چربوچیلی باشه...اونم طی 1 دوره...

شما تا حالا روغن زرد مصرف کردید .(روغن زرد :روغن محلی هست که با تغییرات در کره بدست مییاد یعنی 100 بار قوی تر از کره وروغن جامد) در افرادی که عادت به این نوع روغن ندارند باعث مسموم شدن میشه ..
اگه خواستید یک قاشق پر روی برنج بریزید و :21: 1 ماهه مصرف =دیگه کسی شما رو نمی شناسه...
که آلان بعضی از مردم مصرف می کنن مخصوصا در روستا ها..

شما به وزن دلخواه رسیدین ؟

من رو میگین ؟؟؟
اگه من رو میگین ،یه کم داستانم پیچیدس :دی
من 94 کیلو بودم،با قد 174 !
اما چون بدن سازی کار میکردم + اینکه یه دوره 5 ساله هم مسابقات دوچرخه سواری،چاق به چشم نمیومدم
بعد یه دوره رژیم گرفتم اومدم رو 80،الان رو 83.200 هستم
منتها زیر نظر مربی رزمیم دارم وزن رو پایین میارم
چون اسکلت بدنیم درشته کلا وزنم بیاد رو 80 کافیه
دکتر هم گفت واسه اسکلت من 80 خوبه
چون فعلا هم نمیوخام مسابقه برم میخوام خودم رو روی 80 نگه دارم
کلا حدود 8 ماهی میشه که یاد گرفتم چجوری باید وزن رو کم و زیاد کرد
کلیدش ورزش + تغذیه هست
بسته به نوع استیلی که مد نظر هستش باید بین نوع ورزش و تغذیه ارتباط برقرار کرد

روغن حیوونی خیلی مقویه،خیلی
منتهاااا اگر به اندازه مصرف بشه ،یعنی هفته ای حداکثر 50 گرم
توی رژیم غذایی روزمره ام حتما خرما + ساقه طلایی + کاهو و انواع میوه جات هست،اینا بدن رو متعادل میکنه و کارکرد معده رو تسهیل میکنه
همین کارکرد مناسب معده باعث میشه که وزن + پوست شما کاملا متعادل ومناسب بشن

Reza Azimy_RW
10-02-2011, 14:58
m jax جان بی نهایت ممنون اطلاعات خیلی خوبی دادید . در مورده این روغن زرد همین روغن پاک خودمونو میگی دیگه ؟! کیلو 30 تومنیه ؟!
یکی پیشنهاد داد چربی کوهان شتر رو اب کنم و توی هر وعده روی برنج بریزم بخورم . ایا این هم باعثه چاقی میشه ؟

اگه اینجوری بود که من الان هرکول بودم ! فک کنم فقط اینا تیوریه . اخه هر کسی خیلی خیلی بیشتر از اینی که شما گفتید تویه روز میخوره .

IRAN_KING
10-02-2011, 17:01
m jax
جان بی نهایت ممنون اطلاعات خیلی خوبی دادید . در مورده این روغن زرد همین روغن پاک خودمونو میگی دیگه ؟! کیلو 30 تومنیه ؟!
یکی پیشنهاد داد چربی کوهان شتر رو اب کنم و توی هر وعده روی برنج بریزم بخورم . ایا این هم باعثه چاقی میشه ؟
.

راست میگی.. روغن کوهان شتر دیگه نشنیده بودم مزه خوبی نداره فکر کنم :41:..اره .همون روغن زرد خودمون بگیر البته نوع گوسفندی کارت راه میوفته...

pooria-ir
10-02-2011, 20:20
m jax

اگه اینجوری بود که من الان هرکول بودم ! فک کنم فقط اینا تیوریه . اخه هر کسی خیلی خیلی بیشتر از اینی که شما گفتید تویه روز میخوره .

دوست عزیز اینا خام کالری هستش
یعنی بدون سوزوندن 0 کالری
شما حتی وقتی میخوابی هر ساعت 70 کالری میسوزونی
حالا حساب کن وقتی روزنه فعالیت داری حداقل روزی 1000 تا میسوزونی (حداقل)
پس 2500 کالری میزان دریافتیه بدن شماست،نه کالری ورودی به بدنتون :46:

yashgin128
10-02-2011, 22:02
یه سوال بی ربط
برای فهمیدن اینکه انگل داریم باید به کدوم نوع پزشکی مراجعه کنیم؟عمومی ؟ داخلی ؟ معده ؟ قلب و عروق:31:
البته دوستان برای چاق شدن این رو هم در نظر بگیرین که حتی اگه شما وزن هم زیاد کنید اون وزن خیلی وقت ها باعث گنده شدن شکم یا همون اوردن شکم میشه
بهترین راه اینه که برین بدنسازی و با یه برنامه ی تمرینی مناسب وزن اضافه شده را به تعادل در تمام نقاط بدن (در صورت نیاز)
اضافه بشه
یه چیز دیگه هم هست وقتی شما لاغرین این بدین معنی نیست که همه نقاط بدن شما به یک اندازه لاغر است مثلا شاید شما پاهای قوی و عضله ای داشته باشین ولی بالا تنه خوبی نداشه باشین یا بلعکس که در صورت اضافه کردن بر وزن بدن شکا خودش را ازدست خواهد داد.پس بدنسازی لازم است.
البته بدنسازی بدین معنی نیست که هر روز و روزی 2 ساعت بلکه شما با نیم ساعت یا 45 دقیقه در سه روز از هفته هم به مراد خود خواهید رسید

IRAN_KING
11-02-2011, 09:42
یه سوال بی ربط
برای فهمیدن اینکه انگل داریم باید به کدوم نوع پزشکی مراجعه کنیم؟عمومی ؟ داخلی ؟ معده ؟ قلب و عروق:31:
البته دوستان برای چاق شدن این رو هم در نظر بگیرین که حتی اگه شما وزن هم زیاد کنید اون وزن خیلی وقت ها باعث گنده شدن شکم یا همون اوردن شکم میشه
بهترین راه اینه که برین بدنسازی و با یه برنامه ی تمرینی مناسب وزن اضافه شده را به تعادل در تمام نقاط بدن (در صورت نیاز)
اضافه بشه
یه چیز دیگه هم هست وقتی شما لاغرین این بدین معنی نیست که همه نقاط بدن شما به یک اندازه لاغر است مثلا شاید شما پاهای قوی و عضله ای داشته باشین ولی بالا تنه خوبی نداشه باشین یا بلعکس که در صورت اضافه کردن بر وزن بدن شکا خودش را ازدست خواهد داد.پس بدنسازی لازم است.
البته بدنسازی بدین معنی نیست که هر روز و روزی 2 ساعت بلکه شما با نیم ساعت یا 45 دقیقه در سه روز از هفته هم به مراد خود خواهید رسید

شما این علایم رو دارید ؟

می تونید به پزشک عمومی مراجعه کنید . مثل تامیین اجتماعی دارای آزمایشگاه.

actros 1843
15-02-2011, 21:22
یکی از مهمترین دلایل لاغر بودن پرکاری تیروئید هستش که لاغری مفرط و ضعف قوای عمومی بدن.

میتونید پیش یه دکتر تغذیه برید و بگید یه آزمایش کامل بنویس تا ببینه مشکل از کجاست

اگه شما هم مثل من مشکلی نداشته باشید بهتون برنامه غذایی میده.

من قد ام195
وزن60 بود الا یک سال میرم

وزن ام شده 80 کیلو شما هم به یه دکتر تغذیه خوب مراجعه کنید:31:

Sayam
17-02-2011, 01:05
سلام
من تقریبا چیزی حدود 20 کیلو کمبود وزن دارم(محاسبه با BMI )به اندازه بقیه اعضای خانواده غذا میخورم ولی خیلی لاغر تر از اونها هستم!
به نظر شما چیکار کنم تا به وزن مطلوب برسم؟باید برم پیش متخصص تغذیه یا اینکه برنامه غذایی خودمو عوض کنم؟:11:
به جای این که بیشتر غذا بخوری، بیشتر ورزش کن تا عظلاتت حجم پیدا کنه

actros 1843
17-02-2011, 01:10
به نوع غذا خوردن هم بستگی داره عادت بد غذا خوردن هم تو لاغری تاثیر زیادی داره

meha
05-04-2011, 15:05
سلام و خسته نباشید

من 2 روز پیش رفتم داروخانه به طور اتفاقی چشمم به پودرهای چاقی افتاد از دکتره پرسیدم گفتم اینا مگه پودر چاق کننده نیست؟گفت چرا گفتم خب اینا مگه ضرر نداره؟گفت نه تمامش تحت وزارت بهداشت هست و لیبل هم داره....

منم تعجب کردم و خیلی دنبال روش چاقی بودم البته بدون رفتم به بدنسازی....

حتی گفتم اثری از جوش هم نخواهد بود گفت نه!!!!!

به نظرتون واقعا هیچ ضرری نداره؟!

morsadr
06-04-2011, 14:38
سلام و خسته نباشید

من 2 روز پیش رفتم داروخانه به طور اتفاقی چشمم به پودرهای چاقی افتاد از دکتره پرسیدم گفتم اینا مگه پودر چاق کننده نیست؟گفت چرا گفتم خب اینا مگه ضرر نداره؟گفت نه تمامش تحت وزارت بهداشت هست و لیبل هم داره....

منم تعجب کردم و خیلی دنبال روش چاقی بودم البته بدون رفتم به بدنسازی....

حتی گفتم اثری از جوش هم نخواهد بود گفت نه!!!!!

به نظرتون واقعا هیچ ضرری نداره؟!

دوست عزیز تمام این داروها تجاری بوده و میتونن مضر باشند . بعضی فقط شامل ویتامین و مواد بر کالری می باشند و بعضی ترکیبات هورمونی هم دارند که دسته دوم مضر تر می باشند .

meha
06-04-2011, 19:40
دسته دوم که هورمونی هستند که یمدونم واقعا مضر هستند مثلا رویش موهای زیاد و همینطور جوش از نشانه هاش هست

خب حتما مضر نبوده که وزارت بهداشت تایید کرده

به نظرتون مصرف اینا هم مثل بقیه هست که اگر بعد از مدتی نخوریم بدن افت میکنه؟

در کل شما خوردنشون رو تایید نمیکنید؟

Dj_aghamajid
06-04-2011, 20:32
دسته دوم که هورمونی هستند که یمدونم واقعا مضر هستند مثلا رویش موهای زیاد و همینطور جوش از نشانه هاش هست

سلام دوست عزیز!
اگه میخوای چاق بشی بهتره دنبال اینجور چیزا نری!
برو دکتر متخصص تغذیه تا رژیم مناسب بهت بده! ورزش رو هم یادت تره!
من خودم رفتم و راحت جواب داد! میتونی توی 1 سال 10 کیلو اضافه کنی و بدون چربی!
نکته مهم اینه که نباید بکباره چاق بشی چون چاقی نامتوازن میشه!
انگیزه+ ورزش+ دکتر+ نداشتن استرس+ غذای کامل

meha
06-04-2011, 21:04
والا من رفتم پیش دکتر یک رژیم عجیب غریبی بهم داد!

مثلا روزی 1 دونه سیب و صبحانه کف دست نان و پنیر و شیر

من خودم چند برابر اینا میخورم...

Dj_aghamajid
06-04-2011, 21:23
والا من رفتم پیش دکتر یک رژیم عجیب غریبی بهم داد!

مثلا روزی 1 دونه سیب و صبحانه کف دست نان و پنیر و شیر

من خودم چند برابر اینا میخورم...
شما اگه صبحانه زیاد بخورید به احتمال زیاد نهار کم خواهید خورد! پس سعی کن حداقل 2 ماه این روش رو درست انجام بدی تا نتیجش رو ببینی!
برای چاق شدن، تعداد وعده ها مهمه، نه زیادبودن حجم آنها!
اگه خواستی بگو تا برات بیشتر بگم!

Pessimist
06-04-2011, 21:33
تا اونجایی که من میدونم این پودرهای چاق کننده به غیر از ضرر چیز دیگه ای ندارن اضافه کردن وزن هم باید روی اصول باشه .
خیلی از پزشک ها هم مصرف این پودرها رو توصیه نمیکنن.
اگه میخوای چاق بشی صد در صد برو پیش یه متخصص تغذیه.

aftab_azad20
07-04-2011, 12:28
فقط ورزش:11:

meha
07-04-2011, 12:46
خب ورزش هم داریم تا ورزش...

خودم کنگ فو کارم...یعنی کار میکردم 3سال پیش خیلی خوب کار کردم و استادم زیاد بدنسازی توی کلاس باهامون کار میکرد یعنی تخته شنا زیاد و دراز نشست زیاد و.... اون موقع جثه خوبی داشتم ولی دیگه خیلی کار نکردم استخوانم کشیده و بزرگ شد

من بدنسازی کار نمیکنم چون بعد از مدتی که کار نکردم بدنم له میشه و میخوابه....

شما میگید چه ورزشی انجام بدم؟

morsadr
07-04-2011, 13:15

خیر تایید نمی کنم .
به نظر بنده تغذیه مناسب و کامل با یک فعالیت ورزشی متعادل و آرامش روح و روان بهترین کاره .
البته اصلا باید دید فرد کمبود وزن داره یا نه . گاهی اوقات فرد روی وزن ایده آل می باشد و می خواهد که بیشتر شود که این از نظر علمی چندان تاید شده نیست

ELDORAMO
08-04-2011, 20:51
خوب دوستان این هم حاصل تجربیات من در مورد چاق شدن:
1- سپروهپتادین
افزایش تضمینی اشتها در حدی غیر قابل تصور! اما....
اولین عارضه خواب الودگی شدید و دائمی
و بی اثر شدن دارو بعد از چند مدت استفاده
ولی...
عارضه وحشتناکی که دامنگیر شما میشه میل به خودکشی و نابودی حافظه و تمرکز که شخصا این رو تجربه کردم و خدا رو شکر توی یک سایت خارجی فهمیدم این عارضه به علت مصرف سپروهپتادین هست

2- پودر افلاطون
چاق کننده تضمینی و فوری در حد5 کیلو در ماه اما...
کافیه یک هفته فقط یک هفته نخورید تا تموم وزنی که اضاف کردید به طور شگفت انگیزی از بین بره این رو شخصا تجربه کردم
از همه بدتر نابودی کبد که دوستانم قبل من دامنگیرش شدن
و دو تا فرضیه واسش هست
اول اینکه توی تست شیمیایی پودرهای افلاطون مشخص شد مواد شیمیایی استفاده کردن
دوم اینکه خود این پودر مضره که من دقیقا نمی دونم کدومش درسته ولی پودرهایی که الان توی بازار میاد همه ترکیبات شیمیایی رو دارن

3- عرق یونجه
دارم تستش می کنم ظاهرا اشتها رو زیاد می کنه ولی در کل فوق العاده مفیده به خصوص خود یونجه

4- مخمر ابجو
اول اینکه باید به مقدار زیادی مصرف کرد و به صرفه در نمیاد و دوم اینکه من هرچی مصرف کردم اشتها رو زیاد نمی کنه و اثرش تقریبا مثل افلاطونه

ELDORAMO
08-04-2011, 20:56
تکنیک من که با اون توی مدت کمی وزنم رو بالا بردم این بود:
جدا از پودر ها و داروهایی که استفاده می کردم برای ایجاد اشتها همیشه غذا رو جلوی سیستم می خورم
چرا؟
چون اوضاع خونه کسل کنندست و افسرده میشم میام جلو سیستم پای فیلم یا بازی یا هر چیز دیگه تا روحیم عوض شه
و یه نکته ظریف دیگه اینکه وقتی شما داری بازی می کنی و نهار می خوری تموم حواست توی بازیه به خصوص اگه انلاین باشه این باعث میشه جدا از حس و حالی که میگیری فقط سعی می کنی زودتر هر قاشق رو تموم کنی تا به بازی ادامه بدی و خیلی وقت ها نمی فهمی چی خوردی و کی تموم شد! حتی بیشتر از گنجایش هم می خوری!! این رو از وقتی اجرا کردم که یه بنده خدایی توی اخبار گفت بچه ها میشینن جلو سیستم بازی می کنن و مدام می خورن و این سبب چاقی میشه چون حواسشون نیست چقدر خوردن و چی خوردن! وقتی اشتها کم باشه هربار که نگاه بشقاب می کنی میبینی نصفش مونده و بیشتر اذیت میشی
ورزش هم مفیده

یه سوال در مورد استمناء
درسته که سبب لاغری میشه؟؟؟ هر عملی که سبب ارضا بشه هم همین اثر رو داره؟؟

morsadr
09-04-2011, 14:10
یه سوال در مورد استمناء
درسته که سبب لاغری میشه؟؟؟ هر عملی که سبب ارضا بشه هم همین اثر رو داره؟؟
خیر ارتباطی با لاغری نداره :41:

ELDORAMO
10-04-2011, 13:47
شما مطمئین؟؟؟
من نسبت به قبل بیشتر غذا می خورم داروهای اشتها و چاقی هم می خورم اما برای ازمایش هم که شده حدود 10 روز روزی 1-3 بار استمناء رو انجام دادم الان در حد مردن لاغرم در حالی که با اوضاع غذایی فعلی که دارم اگه چاق نشم امکان لاغر شدنم وجود نداره

Pessimist
10-04-2011, 17:41
شما مطمئین؟؟؟
من نسبت به قبل بیشتر غذا می خورم داروهای اشتها و چاقی هم می خورم اما برای ازمایش هم که شده حدود 10 روز روزی 1-3 بار استمناء رو انجام دادم الان در حد مردن لاغرم در حالی که با اوضاع غذایی فعلی که دارم اگه چاق نشم امکان لاغر شدنم وجود نداره

فکر کنم صحبت کردن در مورد این چیزها خلاف قوانین این بخش باشه اما به هر حال حرف شما درسته و این کار باعث لاغر شدن میشه البته عوارضش برای همه افراد یکی نیست و ممکنه تو شکلهای مختلف تاثیر خودش رو نشون بده مثلا ممکنه یه نفر همچین کاری انجام بده و فقط به بیماری های روحی مبتلا بشه و چیزی از وزنش کم نشه.

راستی من نسبت به قدی که دارم خیلی وزنم کمه شما داروی گیاهی خوب برای افزایش اشتها سراغ دارید که نیازی به تجویز پزشک نداشته باشه؟

ELDORAMO
10-04-2011, 18:08
عرق یونجه ظاهرا تاثری خوبی داره
شما هم امتحان کن ببین چقدر تاثیر می ذاره

---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:07 PM ----------

عرق یونجه ظاهرا تاثری خوبی داره
شما هم امتحان کن ببین چقدر تاثیر می ذاره

morsadr
11-04-2011, 13:49
شما مطمئین؟؟؟

فکر کنم صحبت کردن در مورد این چیزها خلاف قوانین این بخش باشه اما به هر حال حرف شما درسته و این کار باعث لاغر شدن میشه البته عوارضش برای همه افراد یکی نیست و ممکنه تو شکلهای مختلف تاثیر خودش رو نشون بده مثلا ممکنه یه نفر همچین کاری انجام بده و فقط به بیماری های روحی مبتلا بشه و چیزی از وزنش کم نشه.

راستی من نسبت به قدی که دارم خیلی وزنم کمه شما داروی گیاهی خوب برای افزایش اشتها سراغ دارید که نیازی به تجویز پزشک نداشته باشه؟

خیر دوستان از نظر علمی هیچ ارتباطی بین این دو مورد وجود نداره و بار ها هم در این فروم در موردش بحث شده و شما میتونید سرچ کنید و پیدا کنید تا از نتیجه بحث ها مطلع شوید .

ELDORAMO
12-04-2011, 15:03
من به طور عجیبی توی 2-3 هفته لاغر شدم در حدی که هر کی منو میبینه با نگرانی به این موضوع اشاره می کنه
غذا هم زیاد و کامل می خوردم هم نهار و هم شام
خیلی کنجکاوم بدونم دلیل این لاغری عجیب چیه
درسته که دیگه افلاطون مصرف نمی کنم اما بعید میبینم واسه این باشه
قبلا هم چندبار اون موضوعی که بحثش باعث بن شدن میشه! رو امتحان کردم اینبار تقریبا مطمئنم که لاغریم واسه اونه اما دو هفته دیگه خبر قطعی رو میدم
البته صبح ها هم به علت خواب الودگی شدید نمی تونم تا 11 بیدار شم و گاهی یا دیر صبحانه می خورم یا کلا نمی خورم شاید هم واسه اینه بهرحال ناهار و شامم کامله و 7-8 کیلو لاغر شدم

Reza Azimy_RW
12-04-2011, 15:54
من به طور عجیبی توی 2-3 هفته لاغر شدم در حدی که هر کی منو میبینه با نگرانی به این موضوع اشاره می کنه
غذا هم زیاد و کامل می خوردم هم نهار و هم شام
خیلی کنجکاوم بدونم دلیل این لاغری عجیب چیه
درسته که دیگه افلاطون مصرف نمی کنم اما بعید میبینم واسه این باشه
قبلا هم چندبار اون موضوعی که بحثش باعث بن شدن میشه! رو امتحان کردم اینبار تقریبا مطمئنم که لاغریم واسه اونه اما دو هفته دیگه خبر قطعی رو میدم
البته صبح ها هم به علت خواب الودگی شدید نمی تونم تا 11 بیدار شم و گاهی یا دیر صبحانه می خورم یا کلا نمی خورم شاید هم واسه اینه بهرحال ناهار و شامم کامله و 7-8 کیلو لاغر شدم عزیز فقط تلقینه . تنها تفاوت استمنا با س.... در اینه که در موقعه استمنا خودتو سفت میگیری و باعث سوختنه چربیها میشه که اگه خودتو سفت نگیری هیچ تاثیری نداره ( هیچ ضرری ) .اینو یه جایی خوندم.

در کل واسه امتحان هم این کارو نکن . عادت میکنی دیگه نمیتونی ترکش کنی . کاره درستی هم نیست کلا" . حالا دیگه خود دانی .

ELDORAMO
12-04-2011, 20:32
عزیز فقط تلقینه . تنها تفاوت استمنا با س.... در اینه که در موقعه استمنا خودتو سفت میگیری و باعث سوختنه چربیها میشه که اگه خودتو سفت نگیری هیچ تاثیری نداره ( هیچ ضرری ) .اینو یه جایی خوندم.

در کل واسه امتحان هم این کارو نکن . عادت میکنی دیگه نمیتونی ترکش کنی . کاره درستی هم نیست کلا" . حالا دیگه خود دانی .

نه الان که دیگه منصرف شدم من توی سایت های خارجی هم سرچ کردم اونجا هم گفته بودن اگه یکم زیادتر شه سبب لاغری و ضعف میشه
لاغری من کاملا مشخصه از سایز کمربند گرفته تا اینه و دوستانی که بعد دو هفته منو دیدن هرچی که هست موضوع مهمیه که تونسته اینطور منو لاغر کنه

در مورد صبحانه نخوردن یا حدود 10 - 11 صبح، صبحانه خوردن نظرتون چیه؟ این سبب لاغری میشه؟ البته همون طور که گفتم ناهار و شامم رو کامل می خورم ولی به همین نسبت ممکنه دیرتر شه شاید ساعت 3 یا 4 عصر

Reza Azimy_RW
13-04-2011, 00:27
- سپروهپتادین
افزایش تضمینی اشتها در حدی غیر قابل تصور! اما....
اولین عارضه
ولی...
عارضه وحشتناکی که دامنگیر شما میشه میل به خودکشی و نابودی حافظه و تمرکز که شخصا این رو تجربه کردم و خدا رو شکر توی یک سایت خارجی فهمیدم این عارضه به علت مصرف سپروهپتادین هست بابا این دیگه چیه ! تمام خواصه حشیشه فقط اون این سه تا رو دیگه نداره : !

-میل به خودکشی
-خواب الودگی شدید و دائمی
4- مخمر ابجوابجو میدونم چیه ولی مخمر ابجو نه . چیه ؟! قانونی گیر میاد یا نه ؟

در ضمن من پودر افلاطون مصرف کردم چاقیم موند تقریبا"
یعنی 10 کیلو اضافه کردم بعد از قطع مصرف 3 کیلو کم کردم ....

ELDORAMO
13-04-2011, 09:52
افلاطون کبد رو نابود می کنه

ابجو میدونم چیه ولی مخمر ابجو نه . چیه ؟! قانونی گیر میاد یا نه ؟

منم نمی دونم دقیقا چیه
اثرش مثل دلستر می مونه که اشتها رو زیاد می کنه و ادم رو چاق می کنه
بله به راحتی پیدا می شه اما اون طور که من فهمیدم باید به مقدار زیاد مصرف بشه که هزینش زیاده

Royce
13-04-2011, 10:13
مخمر آب جو یه قرص هایی که داروخونه ها دارن.من قبلا میگرفتم دونه ای 25 تومن بود(250 ریال) و خاصیت اشتها آور دارن(البته نه اونقدر که فک میکنید)

moslem47
14-04-2011, 17:40
من خودم خیلی دنبال اینجور بحث ها بودم تا اینکه تو یک ماه اموزشی اونقدر وزنم اضافه شد که لباس هام برام تنگ شد.
حالا دقیقا تو این یک دو ماه اموزشی چی باعث چاقی شده برای خودم سواله.
ورزش کردن زیاد (فعالیت زیاد با اسلحه)
انضباط در خواب و بیدار شدن (یعنی همیشه سر یک ساعت خاص بخوابی و سر یک ساعت خاص بیدار بشی)
ساعت خوب برای خواب شدن و بیدار شدن (منظورم اینه که ساعت 10 شب بخوابی با 2 نصف شب قطعا فرق میکنه چون من شنیدم بدن در ساعات 10 - 11 شب تا 3-4 صبح به باسازی مشغول میشه و یا اینکه بدن ساعت 5-6صبح نیاز به غذا داره خب قطعا کسی که ساعت 10 صبح از خواب بیدار میشه باعث افت بدن میشه)
نوشیدن زیاد اب
ما تو اموزشی تو هیچ یک از وعده ها سیر نمیشدیم برای همین مجبور بودیم که با بیسکویت در عین روز معده را مشغول کنیم

در ضمن برای افزایش اشتها بهتر هست از عرقیات گیاهی استفاده بشه که خاصیت های دیگه ای هم داره و برای سلامتی مفید هست
مثل: عرق یونجه - عرق اویشن

سعی کنید به هر قیمتی چاق نشوید

alone_boy
14-04-2011, 19:36
دوست من لاغر بود
یک یا دو بطری آبجو خورد و به طرز عجیبی اشتهاش باز شد و البته وزنش زیاد شد
طوریکه تمام لباساش براش تنگ شدن
حدود دو هفته ای میشه که چاق شده
به قدری چاق شده که نمیتونه بدوه(با این که توی مسابقات قهرمانی استان رشته ساندا مدال آورده بود)

منم میخوام یه آزمایشی بکنم:دی

Pessimist
14-04-2011, 19:46
دوست من لاغر بود
یک یا دو بطری آبجو خورد و به طرز عجیبی اشتهاش باز شد و البته وزنش زیاد شد
طوریکه تمام لباساش براش تنگ شدن
حدود دو هفته ای میشه که چاق شده
به قدری چاق شده که نمیتونه بدوه(با این که توی مسابقات قهرمانی استان رشته ساندا مدال آورده بود)

منم میخوام یه آزمایشی بکنم:دی

نه داداش توهم نزن اطلاعات غلط دادن اصلا کار خوبی نیست البته بی حرمتی نشه ها !

آبجو چاق کننده نیست اون نوعی تورم در بافت عضلانیه که نوعی بیماری تلقی میشه!

moslem47
14-04-2011, 21:38
ایول پادگان بهت ساخته! :27: خوب همون جا وامیستادی ما هم میایم همه دور هم چاق شیم! :31:

نظر من هم روی ساعت خواب و بیدار شدنه و بهرحال ورزش صد در صد اشتها رو بالا می بره
به نکته خوبی اشاره کردی . منظورم ساختنه. اتفاقا من پادگان مرزن اباد چالوس بودم. اگه میزاشتند بمونم بد نبود
از شوخی گذشته تو اون 2 ماه چون به اجبار باید همه روزه کارهایی که گفتم را انجام داد نتیجه گرفتم. یعنی برای چاق شدن نیاز به اراده و صبر داشت.
قبول دارید که خیلی از دوستان از جمله خودم به دنبال روشی برای چاق شدن هستیم که هم دو سه روزه جواب بده و هم نیاز به تحرک نداشته باشیم. یه قوطی نیم کیلیویی مثلا افلاطون چطور می تونه 5 کیلو به وزن ادم اضافه کنه؟

moslem47
14-04-2011, 23:23
نمی دونم ولی شاید جذب اب میان بافتی باشه که به سادگی مجددا دفع میشه

مشروب و ابجو خیلی چاق می کنه اما علتش رو نمی دونم فکر کنم سبب افزایش اشتها میشه ولی روی من اثر نداره
پس کلیه ها باید از کار بیافتند تا اب را جذب نکنند

مشروبات و ابجو هم جدا از مضر بودنش پس این خارجی ها باید همشون بشکه می بودند

ELDORAMO
15-04-2011, 08:00
اونا برنامه غذاییشون به همه چیه ما می ارزه قابل مقایسه نیست از طرفی ورزش هم می کنن و تناسب اندام دارن
کلیه رو نمی دونم اما کبد از کار می افته و خراب میشه

ELDORAMO
15-04-2011, 20:42
با این اوضاع لاغری که پیدا کردم مجبور شدم یه پودر افلاطون دیگه بگیرم
روش نوشته همراه با عرق کاسنی میل شود
در مورد عوارضش پرسیدم گفت این پودر گرمه و سبب صدمه به کبد میشه واسه همین باید عرق کاسنی رو همراهش خورد تا سبب سردی بشه
خوردن شیر همراه افلاطون باعث بهتر جذب شدن پودر میشه

iCe m@n
15-04-2011, 20:58
با این اوضاع لاغری که پیدا کردم مجبور شدم یه پودر افلاطون دیگه بگیرم
روش نوشته همراه با عرق کاسنی میل شود
در مورد عوارضش پرسیدم گفت این پودر گرمه و سبب صدمه به کبد میشه واسه همین باید عرق کاسنی رو همراهش خورد تا سبب سردی بشه
خوردن شیر همراه افلاطون باعث بهتر جذب شدن پودر میشه

بابا این پودر های افلاطون و تیار فقط چاغی کاذبه ما یکی از فامیل هامون میخورد شده بود خرس بعد که پودرش تموم شد دوباره غذاش کم شد و لاغر شد:13:

morsadr
16-04-2011, 15:22
یه قوطی نیم کیلیویی مثلا افلاطون چطور می تونه 5 کیلو به وزن ادم اضافه کنه؟
این پودر ها احتمالا حاوی مواد هورمونی می باشند که باعث احتساب آب و نمک در بدن شده و افزایش وزن کاذب می دهد .
مصرف این داروها به هیچ عنوان توصیه نمی شود .:13:

iCe m@n
16-04-2011, 15:58
این پودر ها احتمالا حاوی مواد هورمونی می باشند که باعث احتساب آب و نمک در بدن شده و افزایش وزن کاذب می دهد .

دقیقا فقط افزایش وزن کاذب هست و بعد از تموم شدن دوبازه به حالت اولیه برمیگرده:13:

dalton77
16-04-2011, 16:57
من خودم خیلی دنبال اینجور بحث ها بودم تا اینکه تو یک ماه اموزشی اونقدر وزنم اضافه شد که لباس هام برام تنگ شد.
حالا دقیقا تو این یک دو ماه اموزشی چی باعث چاقی شده برای خودم سواله.
ورزش کردن زیاد (فعالیت زیاد با اسلحه)
انضباط در خواب و بیدار شدن (یعنی همیشه سر یک ساعت خاص بخوابی و سر یک ساعت خاص بیدار بشی)
ساعت خوب برای خواب شدن و بیدار شدن (منظورم اینه که ساعت 10 شب بخوابی با 2 نصف شب قطعا فرق میکنه چون من شنیدم بدن در ساعات 10 - 11 شب تا 3-4 صبح به باسازی مشغول میشه و یا اینکه بدن ساعت 5-6صبح نیاز به غذا داره خب قطعا کسی که ساعت 10 صبح از خواب بیدار میشه باعث افت بدن میشه)
نوشیدن زیاد اب
ما تو اموزشی تو هیچ یک از وعده ها سیر نمیشدیم برای همین مجبور بودیم که با بیسکویت در عین روز معده را مشغول کنیم

در ضمن برای افزایش اشتها بهتر هست از عرقیات گیاهی استفاده بشه که خاصیت های دیگه ای هم داره و برای سلامتی مفید هست
مثل: عرق یونجه - عرق اویشن

سعی کنید به هر قیمتی چاق نشوید
کاملا با حرفات موافقم.من کلا آدم کم اشتهاییم ولی الان یک ماهه خوابم رو تنظیم کردم ساعت 12 میخوابم 7 پا میشم.اشتهام خیلی بیشتر از قبل شده و وزنم هم داره آروم بالا میره.البته از قرصهای دینه هم استفاده میکنم که نسبتا خوبه

2 سال پیش یک دوره از این پودرها استفاده کردم که دو ماهه 12 کیلو زیاد کردم ولیهمزمان موهای دستم کمی زیاد شد فکر کنم دلیلش همون هورمونی بودنش باشه

ELDORAMO
17-04-2011, 00:08
دیشب پودر رو همراه عرض کاسنی خریدم و روزی سه بار مثل گذشته مصرف می کنم
تا الان دو بار همراه پودر عرق کاسنی خوردم اما از دیشب تا الان مثل جنازه شدم
تموم بدنم سست شده حتی نمی تونم حرف بزنم دقیقا مثل وقتی سپروهپتادین می خوردم
حالا نمیدونم این لعنتیا توی پودر سپروهپتادین ریختن یا اینکه اثر عرق کاسنیه

meha
17-04-2011, 01:51
خوشحال شدم یک تاپیک ایجاد کردم که یکم مفید باشه

رفتم دوباره همون داروخانه ولی یک خانم دکتر بود به جای اون آقا گفتم اینا مشکل نداره؟گفت اینا برا ورزشکارا و بدنسازهاست یعنی بیخیالش!

بعد یک چیزی نشون داد که چاکلت بود که میشه شکلات گفت اینا خوبه بعد گفتم جوش هم نمیزنم؟گفت چرا....

ولی داشت یک راه حل میگفت که جوش نزنه یادش رفت بگه!

basketball
17-04-2011, 02:15
دوستان عزیز بگم، غذای های ایرانی در سراسر دنیا جزو لذیذ ترین غذا ها و در عین حال بی خاصیت ترین غذا ها می باشد!
موفق باشید!

---------- Post added at 03:15 AM ---------- Previous post was at 03:11 AM ----------

مها جان اگر میخوای چاق بشی و نه عضلانی! و هزینه کمی بکنی!
بستنی های 1 لیتری میهن که دونه ای هزار تومن هست روزی نصفش رو بخور، اگر تونستی با گردو یا مغز دیگر مخلوط کن!
هر 3 روز هم یک دونه تن ماهی بخور اگر دسترسی داری خود ماهی رو بخور!
سیب زمینی هم فراموش نشه هر دو روز بخور!
در آخر بگم بهتره برید دکتر تغذیه!
البته بگم این تجربه ورزشی من هست! دوستان اگر اشکالی دارد بگید!

ELDORAMO
17-04-2011, 13:50
برنجی که ما هر روز می خوریم هیچ سودی نداره تموم اون بشقاب فقط و فقط ابه نه برنج و نشاسته
هر بشقاب برنج حدود یک لیوان برنج خام هست که با متورم شدن حجمش زیاد میشه
حالا اگه همون برنج رو پودر کنید میشه نصف لیوان ارد برنج
من خودم نشاسته میگیرم داخل اب حل می کنم مثل اب می خورم فکر کنم خواص بیشتری داشته باشه نسبت به برنجی که ابکش شده
وقت نهار شکم ما فقط از اب پر میشه در حالی که توی وعده های خارجی ها دقیقا برعکسه
علتش هم قیمت گزاف گوشته
توی کشور های دیگه گوشت فوق العاده ارزونه واسه همینه که میبینید سر شام استیک میخورن که اگه ما بخوایم دوبار اونو بخوریم پولی واسمون نمیمونه

من خودم دنبال موادی هستم که عصاره باشه یعنی مثلا نشاسته رو مستقیما می خورم به جای اینکه سیب زمینی یا برنج بخورم

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

ظاهرا علتش خستگی از عرق کاسنی بود
امروز حالم بهتره

meha
17-04-2011, 22:50
خب من خودم رزمی کار هستم اگر چربی هم باید میسوزه و بیشتر به هیکل عضلانی تبدیل میشم

مخصوصا با دستگاهی که دارم....پاور200 که هیکل رو خطی میکنه

alone_boy
17-04-2011, 23:04
دوستان یه سوال:
خیلی عذر میخوام من وقتی غذا میخورم یه ساعت بعدش دفع میکنم-یعنی احساس میکنم چیزی جذب بدنم نمیشه
احتمالا مشکل از روده باشه
کسی این مشکل من رو داره؟!

ELDORAMO
17-04-2011, 23:27
اون اثر فشار غذایی هست که خوردید و باعث میشه غذای وعده قبل که هضم شده و در انتهای روده قرار داره مثل پمپ به جلو رونده بشه در حقیقت اون غذای وعده قبل یا دو وعده قبل هست که دفع میشه

shahab_f
17-04-2011, 23:34
دوستان یه سوال:
خیلی عذر میخوام من وقتی غذا میخورم یه ساعت بعدش دفع میکنم-یعنی احساس میکنم چیزی جذب بدنم نمیشه
احتمالا مشکل از روده باشه
کسی این مشکل من رو داره؟!
تا غذا از معده برسه به انتهای روده بیش از یه ساعت کار داره و در واقع دفع شما ارتباطی با غذای خورده نداره. به نظرم فقط حساس شدید.
چند بار در روز دفع دارید؟ یادتون باشه بین 3 بار در روز تا 3 بار در هفته میتونه رنج طبیعی باشه.

ELDORAMO
20-04-2011, 18:30
یک هفتست پودر می خورم دوبرابر شدم!
وعده های غذاییم 1-2 تا اضافه شده
به نظرم عرق یونجه داره اثر میذاره چون قبلا پودر افلاطون اینقدر اشتها اور نبود

ELDORAMO
20-04-2011, 21:23
اسمش بومبا هست
اسمی از افلاطون روش ننوشته اما ظاهرا افلاطونه همون مشخصات رو داره
نه شماره بهداشت داره نه ثبت نه ادرس نه هیچ چیز دیگه
بهرحال بدجوری داره اثر می کنه
اگه لازم شد و صلاح دونستم بهتون معرفی می کنم الان کاملا بدنم تپل شده نسبت به هفته قبل کاملا مشخصه اشتها هم همون طور که گفتم زیاد شده دائم در حال خوردنم
البته من روزی 3 بار - 1 قاشق چای خوری می خورم با کبدم خداحافظی کردم! :10:

به نظر من از لحاظ روحی یکم کار کنید بهتره
من الان خودم هوس کردم یه وعده دیگه غذا بخورم واسه باز کردن اشتهام اومدم سراغ کاری که انجامش بهم حال میده یعنی فیلم دیدن و یا بازی انلاین
10 دقیقه نشستم جدا از روحیم که عوض شده باورتون نمیشه چقدر گرسنه شدم اصلا حال می کنم بیام جلو سیستم فیلم ببینم غذا بخورم یا مثلا صبح ها اهنگ می ذارم صبحانه می خورم واقعا اشتهام باز می شه نمیفهمم چقدر خوردم
دیشب اینقدر درگیر بازی بودم که وقتی بلند شدم یه لحظه وحشت کردم چطور تا این حد خوردم تقریبا 3 برابر همیشه که یک مقدار اثر عرق یونجه و افلاطون بود اما بقیش اثر بازی

88mohammad
20-04-2011, 22:11
دنبال این پودر هایی که توی داروخونه میفروشن نرین . وزن بالا اوردن یه اصول داره که اصلا مطابق با این چیزایی که توی تبلیغات میگن همخوانی نداره شاید شما با مصرف این پودر وزنتون بالا بیاد ولی اصلا فکر کردین این وزن به چه شکلی به بدن اضافه شده؟ چربی بوده؟ اب زیر پوستی بوده؟ یا این که عضله بوده؟ در مورد دو مورد اول باید خدمتتون عرض کنم که چربی و تجمع اب زیر پوست بدن خوشحال نداره و کلا ضرره . ولی مورد سوم یعنی اضافه کردن عضله به بدن تنها اضافه وزنی هستش که میشه بهش فکر کرد و از بدست اوردنش خوشحال شد. که اونم با این پودر ها تقریبا غیر ممکنه و همون طور که خدمت دوستان عرض کردم از راه اصولی باید بهش رسید.

ELDORAMO
20-04-2011, 22:24
بله منم واسه همین با کبدم خداحافظی کردم
تنها دلیل اینکه دارم می خورم اینه یکم اندامم بالا بیاد تا از لاغری و نامناسب بودن تیپ و ظاهرا عذاب نکشم این به سرعت روی اشتهام اثر می ذاره باعث میشه نتونم چیزی بخورم
وگرنه به هیچ عنوان عاقلانه نیست این پودر رو مصرف کنید به خصوص اگه مجوز بهداشت نداشته باشه و ثبت نشده باشه صد در صد ترکیبات شیمیایی یا هورمونی داره

کسی در مورد یونجه چیزی میدونه؟

morsadr
21-04-2011, 11:29
دنبال این پودر هایی که توی داروخونه میفروشن نرین . وزن بالا اوردن یه اصول داره که اصلا مطابق با این چیزایی که توی تبلیغات میگن همخوانی نداره شاید شما با مصرف این پودر وزنتون بالا بیاد ولی اصلا فکر کردین این وزن به چه شکلی به بدن اضافه شده؟ چربی بوده؟ اب زیر پوستی بوده؟ یا این که عضله بوده؟ در مورد دو مورد اول باید خدمتتون عرض کنم که چربی و تجمع اب زیر پوست بدن خوشحال نداره و کلا ضرره . ولی مورد سوم یعنی اضافه کردن عضله به بدن تنها اضافه وزنی هستش که میشه بهش فکر کرد و از بدست اوردنش خوشحال شد. که اونم با این پودر ها تقریبا غیر ممکنه و همون طور که خدمت دوستان عرض کردم از راه اصولی باید بهش رسید.

بنده هم با حرفهای این دوستمون موافقم و به نظر بنده به هچ عنوان اسیر این تبلیغات غیر علمی نشوید . خدای ناکرده دچار مشکلاتی می شوید که دیگه پشیمانی سودی نداره :13:

ELDORAMO
21-04-2011, 14:07
ترکیدم!
نمیتونید تصور کنید از 10 روز پیش تا الان چقدر چاق شدم! اشتهام رو که دیگه نگو!
تا جایی که یادمه دفعه قبل افلاطون اشتها اور نبود به زحمت چیزی می خوردم اما الان بدجوری اشتهام باز شده
مطمئنم اثر عرق یونجه هست
کسی اطلاعات تجربی از عرق یونجه نداره؟

تموم سعی من اینه توی این مدت نهایت استفاده رو از پودر ببرم تا بعدش دیگه افلاطون نخرم هرچی که هست این بار اشتهام بدجوری زیاد شده من دفعه قبل یک ماه یا بیشتر طول کشید که اینقدر چاق شدم اما الان توی یک هفته!

ELDORAMO
22-04-2011, 20:24
فقط پودرهای قبلی هولوگرام داشتن اما این یکی هیچی نداره! همون اسمه ولی هولوگرام نداره :31:
خدا به خیر کنه

توصیه من به شما
عرق یونجه بخورید
وحشتناک اشتها رو زیاد می کنه

من هر چند ساعت می خورم حدود 15 دقیقه بعد گرسنم میشه فقط می خوام یه چیزی بخورم حرف نداره محشره علت این چاقی هم فکر کنم همینه
هر دو رو با هم می خورم 15 دقیقه پیش گرسنم بود اما اشتها نداشتم چیزی بخورم یکم عرق یونجه خوردم الان دیگه فقط می خوام بخورم دیگه مهم نیست چی باشه! توی داروخونه هم دو نفر همزمان گفتن واسه اشتها عرق یونجه مصرف کن
ملوان زبل و اسفناج رو که یادتونه؟! یونجه هم درست مثل اسفناجه هنوز بهتر!

yashgin128
22-04-2011, 20:51
دوستان به هیج وجه این پودر افلاطون رو نگیرید که جز ضرر مخصوصا ناراحتی های روحی بعد از دوران مصرف چیز دیگه ای نداره
خیلی ها فک می کنن که این پودر فقط رو کبد تاثیر میزاره در صورتی که رو خیلی از قسمت های بدن منپخصوصا رو هرمون ها تاثیر غیر قابل برگشتی رو میزاره.
مسلما اگه چاق شدن به همبن راحتی بود الان همه به وزن دلخواه خود رسیده بودن..
برای به تعادل رسیدن وزن شما باید از یه سری اصول رعایت کنید
بهترین توصیه هم رفتن به باشگاه و مصرف مکمل های مطمئن (اصولا مکمل مطمئن و بدردبخور بالای 80 هزار قیمتشه)اون هم با نظر یه مربی کاردان و دلسوز .
ما هزار مدل مکمل داریم که شما بر حسب کمبود از گونه ای استفاده میکنید که به کار شما بیاد مثل گینر یا وی یا کربو و....
پس خودتون رو الکی گول نزنید.اخه شما فک کنبد تو یه مکمل که 15(این قیمت مال قبلا هست) قیمتشه چی وجود داره (غیر از هورمون) که به شما 15 هزار میدن.تازه این موارد رو هم محاسبه کنید بسته بندی + حمل و نقل +سود تولید کننده اصلی +سود دلال + سود فروشنده اخری که به شما می فروشه.
در ضمن چاق شدن 10 یا بیش از 10 کیلو در یه ماه اصلا توصیه نمیشه
موفق باشید

meha
22-04-2011, 20:51
ممنون از همه

خب الان قصد خودم هم خرید عرق یونجه هست

حالا میوه هایی که در روز باید زیاد استفاده کنم چیه؟

موز و سیب؟

نان چقدر استفاده کنم؟

شبها بهتره چی بخورم؟

صبح ها چی بخورم؟و دقیقا چه ساعتی بهترین موقع برای صبحانست؟

yashgin128
22-04-2011, 20:54
ممنون از همه

خب الان قصد خودم هم خرید عرق یونجه هست

حالا میوه هایی که در روز باید زیاد استفاده کنم چیه؟

موز و سیب؟

نان چقدر استفاده کنم؟

شبها بهتره چی بخورم؟

صبح ها چی بخورم؟و دقیقا چه ساعتی بهترین موقع برای صبحانست؟

ببینید شما باید به متخصص مراجعه کنید ولی
ولی توصیه من به شما اینه؟
دو تا لیوان شیر + چندتا دانه خرما بعد از صبحانه
دو تا لیوان شیر + چندتا دانه خرما قبل از خواب
مصرف ماست بعد از(به همراه)ناهار
خوردن عصرانه اون هم دو تا سیب زمینی و دو تا سفیده تخم مرغ(هر دو بصورت اب پز)

ELDORAMO
22-04-2011, 22:11
من روزی تا یک لیتر شیر هم می خوردم ظاهرا هیچ تاثیری نمیذاره وزنم کمتر هم شد

اینجا یه باشگاهی به بچه ها افلاطون توصیه کرده بود! بعد یه مدت دچار مشکل کبد شدن واسه همین نظرم عوض شد

ملت هوا می خورن چاق میشن من دارم خودمو خفه می کنم نمی دونم چرا چاق نمیشم بس که سطح علم تو این کشور و شهر لعنتی بالاست میری باشگاه بهت افلاطون توصیه میکنن! دکتراش هم که از همه بدتر دیگه واقعا کلافه شدم
این همه این علم لعنتی پیشرفت کرد من موندم چرا مثل ادم یه قرص یا دارو اشتها اور کم عوارض اختراع نکردن که ملت این همه بدبختی نکشن هر چی دارو ساخته شده همشون نهایت منجر به خودکشی می شن یا عوارض دیگه ای دارن
بازم قربون عرق یونجه
مردم از گرسنگی برم یه چیزی بخورم! :31:

MAHDI2912
05-05-2011, 11:42
سلام: در تمام پودرهای چاقی از 2 قرص استفاده میشه اولی قرصیه به نام (سیپرو هیپتادین) که اشتها رو زیاد میکنه که اثراتش منفیش اینه که ضربان قلب رو زیاد میکنه و مغز رو کرخت و حالت خاب آلودگی میده دومین قرص به نام (دگزا متازون) که باعث میشه آبهای بین لنفی بیشتر بشه و بدن این آبها رو به زیر پوست میریزه. کلا چه بهداشت تایید کرده باشه چه نکرده باشه این قرص ها خوب نیستن.

ELDORAMO
05-05-2011, 22:33
آقا حالا یه چند وقتی که رد شده حالا بیا تعریف کن چند کیلو اضافه کردی تمام شد مکمل لاغر نشدی؟!!
مشکلی ایجاد نشده برات...؟

خوب از لحاظ چاقی که حسابی خوش تیپ شدم و تپل از لحاظ سلامتی هم نمیشه نظری داد ولی صد در صد روی کبد من تاثیر میذاره تمرکزم روی عرق یونجه هست
باورتون نمیشه من 2 ساعت بعد نهار دقیقا همون قدر نهاری که خوردم رو دوباره می خورم یعنی از شدت گرسنگی مجبورم هر چیزی رو بخورم
نمی دونم واسه خاطر افلاطون هست یا عرق یونجه اما دارم شدیدا از این وضعیت استفاده می کنم و غذا می خورم که حداقل چاقی کاذب نداشته باشم

سلام: در تمام پودرهای چاقی از 2 قرص استفاده میشه اولی قرصیه به نام (سیپرو هیپتادین) که اشتها رو زیاد میکنه که اثراتش منفیش اینه که ضربان قلب رو زیاد میکنه و مغز رو کرخت و حالت خاب آلودگی میده دومین قرص به نام (دگزا متازون) که باعث میشه آبهای بین لنفی بیشتر بشه و بدن این آبها رو به زیر پوست میریزه. کلا چه بهداشت تایید کرده باشه چه نکرده باشه این قرص ها خوب نیستن.

اگه خاطرتون باشه منم یکم روی این موضوع مشکوک بودم چون بعد خوردن افلاطون و عرق کاسنی تقریبا بیهوش شدم و حالم حسابی بد شد اما نفهمیدم به خاطر عرق کاسنی سردی کردم یا اینکه تاثیر سپروهپتادین احتمالی بوده

m_shabani
07-05-2011, 20:53
من از معجون 007 استفاده کردم و در عرض 40 روزتا 6کیلو اضافه کردم.این معجون گیاهی موجب افزایش اشتها وجذب بیشتر خواهد شد وهیچ عوارضی هم نداشت.فقط باید بعد از افزایش وزن مصرف اون قطع نشه.این محصول باید اصل باشه که پیدا کردنش سخته

Pessimist
10-05-2011, 13:39
سلام دوستان منم مشکل کمبود وزن دارم اما به هیچ وجه حاضر نیستم با این پودرهای چاق کننده به خواسته خودم برسم چون تا حالا هیچ پزشکی ندیدم که اینا رو کاملا تایید کنه مطمئنم هیچکدوم بدون عوارض نیستن
چند وقت پیش از سایت تبیان کمک خواستم اونا این جواب رو واسم فرستادن
البته بگم لاغر بودن بیش از حد یه چیزی اونورتر از فاجعه هست وقتی بیش از حد لاغر باشی همه نوع تهمت بهت میزنن الکلی،معتاد،منحرف و.....

محتوای مخفی رو بخونید شاید یه مقدار بهتون کمک کنه

با سلام خدمت شما
با توجه به قد و وزنتان BMI(شاخص توده بدنی تان) خیلی کمتر از 5/21 می باشد و وزن استاندارد برای شما 71 کیلو است. بنا بر این شما 29 کیلو گرم کمبود وزن دارید. شما باید کم کم وزن تان را افزایش دهید. اگر رژیم را دقیق انجام دهید، در هفته از نیم تا یک کیلو گرم افزایش وزن خواهید داشت. خواهشمندم رژیم زیر را دقیق تا 3 ماه انجام دهید سپس وزن جدید تان را همراه با کد سوال تان را بفرستید تا مراحل بعدی رژیم را خدمت تان اعلام کنم.
2500 کالری
دستور‌های کلی:
1- کوشش کنید همیشه وقت صبحانه، نهار و شام تقریباً ثابت بماند.
2- هرگز یک وعده غذا را فراموش نکنید.
3- حداقل روزی 8 لیوان آب بنوشید.
4- در هفته سه عدد تخم مرغ میل نمائید.
5- این رژیم به عنوان نمونه برای 4 روز ذکر شده است شما با رعایت اندازه ها می توانید به دلخواه آن را تغییر دهید.
6- *می توانید در مورد " جانشینی مواد غذایی" در همین سایت به آدرس
"صفحه اصلی > تغذیه و سلامت > خبرها و دانستنیهای تغذیه > تغذیه افراد سالم>گروههای غذایی هرم
استفاده کرده و غذاهای مختلف را با هم جایگزین كنید.
روز اول:
صبحانه: 5 کف دست نان ( ترجیحا نان سنگک ) یا 20 کف دست نان لواش لواش (انگشتان شامل کف دست نمی شود) + 45 گرم پنیر + 2 عدد گردو + 2 عدد خرما + 1 لیوان چای ( بدون قند)
ساعت 10 صبح: میوه 2 عدد مانند: 1 عدد سیب با پوست + 3 عدد زردآلو یا یک عدد میوه فصل
ناهار: 24 قاشق سرخالی برنج پخته کم روغن (بهتر است از روغن مایع استفاده شود) + خورش قیمه ( 4 تکه گوشت خورشتی با یک قاشق غذاخوری لپه + یک چهارم سیب زمینی متوسط ) +یک کاسه پر سالاد بدون سس با آبلیمو یا سرکه + 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون + 1 کاسه ماست کم چرب
ساعت 4 بعد از ظهر: 1 لیوان چای ( بدون قند) + 2 قاشق غذا خوری آجیل مخلوط کم نمک + 2 عدد خرما
شام: 3 کف دست نان +دو برش کوکو سبزی (به اندازه ی 10 در 10 سانتی متر)+ یک کاسه ماست کم چرب
قبل از خواب: یک لیوان شیر کم چرب
روز دوم:
صبحانه:
5 کف دست نان ( ترجیحا نان سنگک ) یا 20 کف دست نان لواش + 1 عدد تخم مرغ نیم رو با یک قاشق مربا خوری روغن + 1 عدد گوجه فرنگی + 1 لیوان چای + 1 عدد خرما
ساعت 10 صبح: میوه 2 عدد مانند: 1 عدد پرتقال متوسط + 1 عدد موز
ناهار:
24 قاشق سرخالی سبزی پلو کم روغن + دو تکه متوسط ماهی کبابی یا آب پز( باید بدانید که ماهی به دلیل داشتن اسید چرب امگا 3 که اثرضد التهابی مفیدی روی سیستم ایمنی بدن دارد از تجمع پلاکت ها و غلظت خون و لخته شدن جلوگیری می کند ونیز منبع خوبی ازکلسیم، فسفر وسلنیوم وضد سرطان می با شد بنا براین در هفته دو بار باید مصرف شود. اگر از تن ماهی استفاده می کنید حتما روغن آن را دور بریزید وسپس میل کنید.) + یک کاسه پر سالاد بدون سس با آبلیمو 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون
بعد از ظهر: 1 لیوان چای + یک چهارم لیوان توت خشک + 1 عدد هلوی متوسط یا 1 عدد میوه فصل
شام: 3 کف دست نان + خوراک مرغ ( یک تکه سینه یا ران مرغ+ یک عدد هویج + یک چهارم لیوان لوبیا سبز پخته + 1 عدد سیب زمینی پخته ) + یک کاسه ماست کم چرب
قبل از خواب: یک لیوان شیر کم چرب + 1 عدد خرما
روز سوم:
صبحانه: 5 کف دست نان ( ترجیحا نان سنگک ) یا 20 کف دست نان لواش + 1 لیوان شیر + 10 گرم کره + 2 قاشق مربا خوری عسل یا مربا + 1 لیوان چای
ساعت 10 صبح: میوه 2عدد مانند: 1 عدد گلابی + 1 عدد خیار+ 17 دانه انگور
ناهار: 25 قاشق سرخالی عدس پلو (بهتر است از روغن مایع استفاده شود) + 6 قاشق غذاخوری سرخالی گوشت چرخ کرده + یک کاسه پر سالاد با آبلیمو یا سرکه + 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون+ 1 کاسه ماست
ساعت 4 بعد از ظهر: 1 عدد بستنی لیوانی کوچک + 1 عدد کیوی یا هر میوه دیگر
شام: 2 کف دست نان + 3 عدد کتلت + یک لیوان سبزی خوردن + یک عدد گوجه فرنگی(این سبزیجات رژیم را هیچ گاه از قلم نیاندازید تا هم از شادابی پوست تان کم نشود و هم دچار ریزش مو و عواقب ناخوشایند رژیم های لاغری نشوید.)
قبل از خواب: میوه 1عدد مانند: یک عدد موز)
روز چهارم:
صبحانه: 3 کف دست نان ( ترجیحا نان سنگک ) یا 12 کف دست نان لواش + 1 کاسه ماست خوری عدسی + 1 لیوان چای
ساعت 10 صبح: 1 لیوان شیر + 2 قاشق غذا خوری آجیل کم نمک
ناهار: 24 قاشق سرخالی برنج (بهتر است از روغن مایع استفاده شود) + یک سیخ کباب کوبیده یا 4 برش کباب ماهیتابه ای + 1 عدد گوجه فرنگی کبابی + یک کاسه پر سالاد با آبلیمو یا سرکه + 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون + 1 لیوان دوغ
ساعت 4 بعد از ظهر: یک عدد میوه یا یک برش هندوانه (400) گرم + 1 عدد خرما
شام: به اندازه 1 لیوان و نیم آش(بهتر است برای تهیه ی آش حبوبات آن را از شب قبل خیس کنید و آب آن را دور بریزید تا نفاخی اش از بین برود. حبوبات جایگزین گوشت است، مثلاً نصف لیوان لویبای پخته به جای یک واحد گوشت)+ 1 کف دست نان + یک کاسه ماست
قبل از خواب: 1 لیوان آب سیب
«افزایش وزن»
کم وزنی می ‌تواند به دلایل زیر باشد.
1) دریافت کم انرژی
2) فعالیت بیش از حد مثل ورزشکاران پرکار
3) بیماری‌های روده‌ای و انگلی و سلیاک که سبب جذب نامناسب و عدم بهره‌ گیری مناسب از غذای دریافتی می ‌شود.
4) بیماری‌هایی که باعث کاهش وزن می‌ شوند مثل سرطان، پرکاری غده تیروئید که میزان سوخت و ساز و انرژی را افزایش می ‌دهد.
5) فشارهای روحی و استرس
6) عوامل ژنیتیک بعضی افراد متابولیسم بالایی دارند و مقدار غذایی که می‌ خورند بیشتر از بقیه افراد می‌ سوزانند.
ابتدا در رفتار و حالات خود تان تجدید‌ نظر کنید اگر یکی از موارد بالا موجب لاغری شما شده است اگر خود تان می ‌توانید برطرف سازید و یا اگر به پزشک نیاز دارید نزد یک پزشک داخلی بروید تا با دادن آزمایش شرایط ژنیتیک، متابولیک، انگلی، تست تیروئید و غیره در شما بررسی شود. بعداز اطمینان از موارد فوق اراده و تصمیم خود را قطعی کرده و با حوصله و اعتماد به نفس رژیم افزایش وزن را شروع کنید.
برای داشتن یک رژیم افزایش وزن موفق موارد زیر را باید رعایت کنید:
- باید بدانید که لاغری شدید می‌ تواند مانند چاقی زیان‌ بار باشد. لاغری شدید فرد را دچار کم‌ خونی، ریزش مو، پوکی استخوان و اختلال گوارش، ناباروری، عدم تحمل سرما و افسردگی می کند. پس با غذا ها آشتی کنید و با آن ها دوست باشید. آن ها را مانند دارو بدانید. کم کم عادت می‌ کنید که از غذا خوردن لذت ببرید. از نعمت‌های خداوند خوب و به اندازه استفاده کردن نوعی شکرگزاری است.
پس برای غذا خوردن وقت بگذارید و به آن اهمیت دهید. غذا را با اشتها بخورید و برای خواص بی‌شماری که خداوند در آنها نهاده است فکر کنید.
- مثبت فکر کنید و از خانواده ‌تان بخواهید شما را حمایت کنند. سعی کنید غذا را در آرامش و کنار خانواده میل کنید.
- باید بدانید که رژیم افزایش وزن به زمان نیاز دارد. باید کم کم حجم ماده غذایی را بیشتر کنیم و به تدریج تغییرات را وارد بدن کنیم تا بدن دچار اختلالات الکترولیت و ناراحتی معده و قلبی نشود. پس صبور باشید و رژیم را دقیقاً انجام دهید.
- برنامه غذایی که برای شما در نظر گرفته شده را در مقابل چشمان تان مثلا روی یخچال بچسبانید. اگر هر روز صبح یک تکه نان و پنیر میل می‌ کردید و اکنون در برنامه شما ، دو کف دست نان و یک لیوان شیر و یک قاشق عسل و یک خامه کوچک نوشته شده است، شما به برنامه قبلی‌ تان یک لیوان شیر و یک قاشق عسل ،اضافه کنید. و به‌ همین ترتیب مواد غذایی را در روزهای دیگر به برنامه تان اضافه کنید تا یکی دو هفته اول. در تمام وعده‌های غذایی با بدن تان مدارا کنید تا کامل پس از چند روز به رژیم غذایی نوشته شده برسید و بدن تان بتواند با شرایط جدید عادت کند.
- هرگز یک وعده غذایی یا میان وعده‌ را فراموش نکنید و سعی کنید سر وقت غذاها را بخورید چون بدن شما به ساعت دقیقی شباهت دارد که بر طبق زمان ‌بندی شما تنظیم می ‌شود.
- سالاد و ماست و شیر و میوه و سبزی را که نوشته شده حتماً در هر وعده میل کنید و خوردن دسر مثل بستنی، یک عدد شیرینی خامه‌ای یا یک عدد موز مهم است.
- مکرراً خود را به خوردن غذا تشویق کنید.
- در دو سه هفته اول استفاده از کپسول مولتی ویتامین میترال یک عدد در روز می ‌تواند نیازهای ویتامینی شما را تأمین کند و نیز سبب بهبود اشتهای تان می ‌شود.
- از چربی‌های مایع مثل روغن کانولا- روغن زیتون- کره بادام زمینی که اسیدهای چرب ضروری و خوبی دارند برای سالاد استفاده کنید. در ضمن از میوه ی آووکادو که چربی زیادی دارد به سالاد تان اضافه کنید.
- می ‌توانید به سوپ ‌تان خامه- ماست و یا انواع جوانه‌ها را بیفزایید. جوانه‌ها جزو کاملترین مواد غذایی هستند که با مصرف آن ها، ویتامین‌ها و پروتئینها و املاح معدنی مفیدی را به بدن می‌ رسانند. می ‌توانید آنها را همراه با سالاد میل کنید.
- حتماً ورزش و پیاده‌ روی را انجام دهید زیرا سبب افزایش اشتهای شما می‌ شود و نیاز بدن تان را به غذا افزایش می ‌دهد. فکر نکنید که اگر ورزش کنید لاغرتر می ‌شوید خیر ورزش سبب شادابی و نشاط می‌ شود و شما اندام مناسبی خواهید داشت.
موفق باشید - کارشناس تغذیه

ELDORAMO
14-05-2011, 06:14
مصرف پودر رو از روزی 3 وعده به 2 وعده رسوندم اما اشتهام هنوز هم همون مقداره و حتی بیشتر!
ببینید اگه اشتهاتون کمه و زود سیر میشید یا اصلا میلی به خوردن غذا ندارید تنها راه حل مصرف مواد اشتها اور نیست
من خودم تا یک ماه پیش واسه خودم برنامه غذایی و خواب جدا گانه ای داشتم
واقعا زجر می کشیدم چه از لحاظ خستگی و چه بی اشتهایی
مثلا شب ساعت 3 شام می خوردم و صبح ساعت 10 با بدبختی بلند میشدم با اینکه از گرسنگی داشتم میمردم اما نمی تونستم چیزی بخورم
الان حداکثر ساعت 11-1 شام می خورم و می خوابم
صبح هم عادت کردن ساثت 7 بیدار شم
این یک مزیت واسم داشته باعث شده صبح ها هم سرحال باشم حتی اگه ساعت یک خوابیده باشم و هم 100 برابر اشتهام باز شده چه با مصرف پودر و چه بدون مصرف اون

ersch
15-05-2011, 06:43
من با روشهای زیر میخام چاق شم.
قد 168 وزن 48 میخوام 10 کیلو چاق شم:
من الان باشگاه بدنسازی میرم حدود یک ماهه.

از پروتئین مکس فکتور روزی دوبار به صورت معجون استفاده میکنم:

از کپسول چاقی tnt هم روزی دوبار قبل نهار و شام استفاده میکنم:

8 تا آمپول تستوسترون گرفتم.میخوام هفته ای یه دونه بزنم
+
کراتین هم میخوام بگیرم
+
نظراتتون رو بگید درباره موارد زیر:

1.باشگاه واس چاقی خوبه یا نه؟
2.نظرتون درباره پروتئین چیه واس بدنسازی؟
3.کپسول چاقی tnt چطوره؟(وقتی نیم ساعت قبل ناهار یا شام میخورم مثل خرس غدا میخورم و خیلی هم تشنه میشم و حدود 4 لیوان در حین و بعد غذا آب میخورم)
4.کپسول چاقی tnt کورتون داره؟
5.آمپول تستوسترون واس چاقی خوبه؟
6.نظرتون درباره استفاده از کراتین همراه باشگاه چیه؟

لطفا کامل همه سوالات رو پاسخ بدید :11::40::46:

ELDORAMO
15-05-2011, 14:05
دوستان درسته که بعد یه مدت که نسبت به قبل غذای بیشتری وارد معده میشه و معده بیشتر منبسط میشه اشتها زیاد میشه؟
یه بنده خدایی می گفت وقتی غذا کم می خوری معدت جمع میشه باعث میشه دفعه بعد اشتهای کمتری داشته باشی به همین نسبت وقتی یه مدت غذای زیادی بخوری و معدت به نهایت انبساط برسه واسه دفعه بعد اشتهات بیشتر میشه و دیرتر سیر میشی
منم مثلا امروز ظهر هیچ داروی اشتها اوری نخوردم اما این قدر غذا خوردم که معدم داره میترکه! یکم واسم عجیبه که چرا اینقدر دیر سیر شدم

pesilium
15-05-2011, 19:02
استفاده مکرر از نوشابه های انرژی زا میتونه کمک کنه؟

sia0368
15-05-2011, 19:11
چند سالت هست؟
فقط طولانی مدت مواد شیمیایی مصرف نکن که پدر کبد رو در میاره

Dj_aghamajid
15-05-2011, 19:39
اصلا این کارها رو پیشنهاد نمیکنم!
باعث رشد یکباره میشن و عوارض بسیاری دارن! دوستداری چربی داشته باشی!؟
شما بهتره به جای این کارها :
برید پیش یک متخصص تغذیه!
ممکنه پزشک برای تست سلامت و مشکل احتمالی چند تا آزمایش براتون بنویسه، که این خودش به حل مشکل کمک زیادی میکنه!
رژیمی که متخصص تغذیه بده خیلی سالم تر واصولی تر هستو باعث میشه شما کم کم چاق بشد و اگه ورزش منظم هم داشته باشید این افزایش وزن تبدیل به عضله خواهد شد! ورزش خیلی خوبه ولی نه بدنسازی ! شنا و دو از بهترین ورزشها هستند و فشار متناسب با فیزیک بدن به بدن وارد میکنند و احتمال آسیب کمی دارند! و مفرحتر هم هستند!

ersch
16-05-2011, 18:52
چند سالت هست؟
22 سالمه

اصلا این کارها رو پیشنهاد نمیکنم!
دکتر تغذیه حدود 2سال رفتم ولی اصلا پیشرفت نکردم وزنم از 48 رسید به 50 :41:
آزمایش هم دادم و هیچ مشککلی ندارم.

لطفا حاشیه نرید اگه کسی چیزی میدونه بگه ممنون :11:

1navid
16-05-2011, 20:11
همه اینا که گفتی ضرر دارن مخصوصا تستسترون که یه هورمونه و باعث چاقی کاذب میشه ( به قول معرف بدن باد می کنه )
کلا مواد چاق کننده و لاغر کننده واسه کبد و کلیه ضرر دارن پیشنهاد نمیشه شما باید دنبال علت لاغریتون بگردی
شاید (تیروید پر کار دارید )شاید معدتون مشکل داره یا دلایل دیگه بعد مراجعه به دکتر با نظارت اون قرص اشتها مصرف کنید
نوشابه انرژی زا هم زیادش خوب نیست چون کافئین زیاد و قند زیاد داره واسه قلب و کبد ضرر داره
پیشنهاد من مراجعه به پزشک تغذیه یا گوارش (اگه اشتهاتون کمه)

t.sunami
19-05-2011, 21:13
سلام! من هم همین مشکل رو دارم! متاسفانه یک دوره بدن سازی رفتم که بنا به دلیل اینکه یک شغل خوب بهم پیشنهاد شد(+درس دانشگام) نتونستم ادامه بدم ولی نمیدونم چرا یه دفعه چیزی حدود 5 کیلو وزن کم کردم! و از اون به بعد هرکاری کردم نتونستم جبران این کبود رو بکنم! به نظر شما چکار باید کرد؟؟

البته قصد دارم پیش پزشک تغذیه برم ببینم مشکل از کجاست چون بدجور لاغر شدم!:41::19:

اعصاب مصابم خورد شده و حتی به این چیزایی که این دوستمون گفت هم فکر کردم (تستسترون و کراتین و....)ولی خب اینارو گذاشتم برای مرحله اخر!!
سنم هم 19 هست!
ایا بدن سازی رو انجام بدم یا نه؟؟

تیروید پر کار دارید

این یعنی چی؟؟؟

درضمن اینم بگم که اشتهام خوبه ولی انگار همرو حروم میکنم:41::31:

1navid
19-05-2011, 22:28
سلام! من هم همین مشکل رو دارم! متاسفانه یک دوره بدن سازی رفتم که بنا به دلیل اینکه یک شغل خوب بهم پیشنهاد شد(+درس دانشگام) نتونستم ادامه بدم ولی نمیدونم چرا یه دفعه چیزی حدود 5 کیلو وزن کم کردم! و از اون به بعد هرکاری کردم نتونستم جبران این کبود رو بکنم! به نظر شما چکار باید کرد؟؟

البته قصد دارم پیش پزشک تغذیه برم ببینم مشکل از کجاست چون بدجور لاغر شدم!:41::19:

اعصاب مصابم خورد شده و حتی به این چیزایی که این دوستمون گفت هم فکر کردم (تستسترون و کراتین و....)ولی خب اینارو گذاشتم برای مرحله اخر!!
سنم هم 19 هست!
ایا بدن سازی رو انجام بدم یا نه؟؟

تیروید پر کار دارید

این یعنی چی؟؟؟

درضمن اینم بگم که اشتهام خوبه ولی انگار همرو حروم میکنم:41::31:
شاید ترویید شما پر کاره (با دادن آزمایش خون می شه فهمید) یا ممکنه مشکل ازرودتون باشه که اون هم باید به پزشک مراجعه کنید

t.sunami
19-05-2011, 22:34
این تستسترون رو از کجا میشه گیر اورد؟؟؟

t.sunami
19-05-2011, 22:36
یعنی هرچی میخورم (البته اینم بگم که پر خوز نیستم) کاملا متعادل میخورم! ولی انگار نه انگار!!

نگفتید تیرویید پر کار یعنی چی؟؟

moslem47
19-05-2011, 23:01
چند روز پیش تو تلویزیون راجع به عرق یونجه می گفت که باعث چاقی میشه فقط توجه داشته باشید که گفت با شکر مصرف بشه

ELDORAMO
20-05-2011, 07:24
اتفاقا من هم از زمانی که مصرف می کنم دقیقا یک ساعت بعد از نهار به طور فجیعی تمایل به خوردم غذاهای شیرین پیدا می کنم مثلا شیرینی خامه ای با اینکه معدم پره اما میتونم همون قدر که نهار خوردم شیرینی خامه ای و شربت بخورم!

t.sunami
20-05-2011, 19:38
طبق چه برنامه ای باید از عرق یونجه استفاده کرد؟؟؟؟

Pessimist
20-05-2011, 19:47
یکی از بچه ها میگفت خوردن بیش از حد عرق یونجه نفخ میاره کسانی که تا حالا مصرف کردن بیان بگن این درسته یا نه؟

ELDORAMO
20-05-2011, 22:59
این نفخ دقیقا چیه؟؟؟!!
من که مشکلی باهاش ندارم خیلی هم زیاد می خورم چون خودم تهیه می کنم اما عوارضی نداشته کلا به جای آب می خورم!

t.sunami
21-05-2011, 17:44
این تستسترون رو از کجا میشه گیر اورد؟؟؟

کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ELDORAMO
24-05-2011, 18:53
پودرم 3-4 روزه تموم شده حسابی لاغر شدم حداقل شکمم از بین رفته در مورد اشتها هم اگه مورد عصبی و روحی نباشه بدجوری اشتهام از بین رفته با بدبختی غذا می خورم اونم فقط 3 وعده
البته فکر کنم تحت فشار روحیم ولی شایدم یونجه بی اثر باشه چون فقط دارم یونجه میخورم

Pessimist
24-05-2011, 19:33
پودرم 3-4 روزه تموم شده حسابی لاغر شدم حداقل شکمم از بین رفته در مورد اشتها هم اگه مورد عصبی و روحی نباشه بدجوری اشتهام از بین رفته با بدبختی غذا می خورم اونم فقط 3 وعده
البته فکر کنم تحت فشار روحیم ولی شایدم یونجه بی اثر باشه چون فقط دارم یونجه میخورم

فکر نمیکنی به جای عرق یونجه اگه از آبجوی غیر الکلی استفاده کنی بهتر باشه؟
عرق یونجه طوری هست که آدم نمیتونه مداوم استفاده کنه.

ELDORAMO
26-05-2011, 01:05
واسه چی؟ مگه چشه؟ این ابجو دقیقا چیه؟ همون دلستر؟ منکه دارم می خورم اما هیچ تاثیری نمی ذاره زیاد هم می خورم به هیچ عنوان اثر نداره

t.sunami
26-05-2011, 20:16
دوستان این عرق یونجه هیچ تاثیری روی اشتها نداره!(یا اگرم داره اصلا محسوس نیست)

به جای این کارا برید پیشه یه پزشک کاربلد و طبق برنامه اون پیش برید

البته اگه صورتتون جوش میزنه باید این رو هم بگم که دکتر رفتن همانا و جوش زدن زیاد همان!

این پودرهای چاقی هم همش مزخرفه و فقط یه چاقی موقت به شما میدن و بعدش که تموم شد به حالت قبل بر میگردید و تنها چیزی که براتون مونده یه کبد داغونه:41:

Amirrezaajalli
26-05-2011, 20:26
عجب تاپیک جالبی!
ملت صبح تا شب خودشونو میکشن لاغر شن شما دارید واسه چاق شدن تلاش میکنید.....!
برید خداروشکر کنید...!
:thumbsup::37:

ELDORAMO
12-06-2011, 16:48
خوب یه چندتا نکته
اول اینکه برنامه خواب و برنامه منظم غذایی عامل بهبود اشتهای من نبود و هیچ ارتباطی به اون دوران افزایش اشتهای من نداشت
چون بعد الان مجددا دچار بی اشتهایی شدم درست مثل دو ماه قبل و بدنم هم لاغر شده
توی این یک ماهی که لاغر شدم خیلی چیزا رو امتحان کردم اما دیگه به هیچ عنوان اشتهام بر نگشت
نه غرق یونجه
نه پودر افلاطون
برنامه خواب و غذایی هم درست سر وقت هستن
اما فقط پودرم رو عوض کردم و به جای بومبا پودر افلاطون به نام افلاطون رو خریدم
احتمال می دادم این پودر خالص تر از پودر بومبا باشه چون بومبا باعث افزایش شدید اشتها و گاهی اوقات خواب میشد اما نه تنها اشتهام ثابت نموند بلکه الان سخترین کار واسه من غذا خوردنه یعنی گاهی اوقات از گرسنگی میمیرم اما نمی تونم چیزی بخورم چه برسه مثل ماه قبل روزی 4 وعده بخورم
امروز میرم دکتر هم روان پزشک و هم داخلی تا ببینم چه مرگمه اگه مشکل عصبی نباشه میشه گفت پودر بومبا تنها پور اشتها اور و چاق کننده تضمین شدست

ELDORAMO
16-06-2011, 20:51
الان چند وقته که تموم بدنم خارش شدیدی داره در حدی که پوستم رو هم می کنم حساس شدم به موضوع کهیر به خصوص که دو سه تا ورم روی دستم یهو ایجاد شد و خارش شدیدی داشت
توی نت سرچ کردم در مورد افلاطون و کهیر که این مطلب رو پیدا کردم
فکر کنم ختم کلام واسه تمام دوستداران پودر چاقی افلاطون باشه:

دوستان عزیز متاسفانه این دارو های چاق کننده همه آلوده به مواد غیر مجاز هستند.

با تمام این وجود باز توسط مردم مورد استفاده قرار میگیرد.

فرمول پودر چاق کننده افلاطون:

جوانه گندم+کاکائو+وانیل+قرص سیپروهپتادین+انواع قرص های کورتونی(دگزامتازون-دیانابول- و ...)

مواد کورتونی سبب 2 نتیجه در بدن می گردند:

1-احتباس آب و املاح و مواد معدنی

2-افزایش اشتهای کاذب(که در صورت بالا رفتن از حد مجاز برای معده و دستگاه گوارش بسیار مضر است.)

فرد مصرف کننده در روز دوم مصرف اشتهای زیادی می یابد. وتا زمانی که دارو مورد استفاده قرار میگیرد این اشتها و باد کردن بدن (بخصوص صورت)پیشرفت میکند.نیروی جنسی نیز در 2 سوی تولید اسپرم و تحریک پذیری جنسی کاهش مییابد.

اما امان از زمانی که مصرف دارو قطع شود.

عوارض :

کاهش اشتها-آسیب های کبدی(جوش صورت-آسیب های آنزیمی کبد-کهیر-خارش بدن و ..)-خشکی دهان-بالا رفتن فشار خون-در مردان صفات زنانگی بالا میرود(بزرگ شدن سینه ها-افزایش توده چربی بدن و...)-پائین آمدن وزن بدن(حتی کمتر از وزن قبل از مصرف دارو)

البته میزان این آسیب ها بستگی به پاسخ بدن فرد دارد.

بیمارانی داشتم که با نوشاندن عرق کاسنی و شاهتره و قرص مخمر آبجو میزان این آسیب ها را کاهش داده ام.

اینجا از یکی از توضیع کننده های افلاطون خواستیم که پودر رو تحویل بده تا بررسی شیمیایی کنیم اما طرف یهو زد زیر همه چی گفت اگه داروی گیاهی ترکیب شیمیایی نداشته باشه که اصلا دارو نیست! جنسشو برداشت و رفت!
علت خواب الودگی که من روزای اول داشتم هم به علت بالا رفتن دوز سپروهپتادین توی سری جدید پودرهای بامبو بود الان فاتحه کبدم خونده شده هزار تا مرض دیگه گرفتم تموم بدنم هم خارش داره با اینکه چیزی نمی خورم اما واسه خاطر مصرف پودر در عرض یک هفته دو برابر شدم! مشخصه که همش ابه
البته در مورد مصرف کاسنی طرف بهم گفت مثل این میمونه که زهر رو همراه پادرزهر بخوری
پس فعلا ادامه میدم اما دوز کاسنی رو بالا می برم تا عوارضش کم شه
ظاهرا افلاطون خیلی گرمه و کاسنی سرد
گرمی زیاد هم میزنه به کبد و عوارضی که الان من دارم رو حاصل میشه

*atishparew*
30-06-2011, 17:57
سلام
من یک پودر مکمل افزایش وزن گین-آپ بزرگسالان به قیمت 27000 تومان از داروخانه گرفتم
طعمش شکلاتی هست
به نظرتون این مکمل جواب میدهد یعنی چاق میکند؟
مرسی:11::40::8:

morsadr
02-07-2011, 14:41
سلام
من یک پودر مکمل افزایش وزن گین-آپ بزرگسالان به قیمت 27000 تومان از داروخانه گرفتم
طعمش شکلاتی هست
مرسی:11::40::8:

دوست عزیز در مورد مکملها زیاد صحبت شده است . استفاده از این پودر ها وزن را بالا می برند ولی استفاده آنها از نظر علمی چندان درست نیست . اکثر آنها موادی در درون خود دارند که می توانند مضر باشند .

*atishparew*
02-07-2011, 21:34
اکثر آنها موادی در درون خود دارند که می توانند مضر باشند .

من همچین حرفایی را درباره افلاطون و بومبا و ... شنیدم
ولی اینکه مال داروخانه است
یعنی موادی که در داروخانه عرضه میشود چمیدونم مهر استاندارد و اینها ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:
مر3000:10::40:

Scary Feelings
03-07-2011, 08:23
کلا استفاده از مکمل همیشه یه ضرر هایی داره ,شما وزنت بر اساس یه سری موارد ژنتیکی و تغذیه متعادل هست , بهترین راه برای اضافه کردن صحیح ورزش و استفاده کردن بیشتر از مواد نشاسته ای هست.
کلا همیشه ==> کالری دریافتی > کالری مصرفی یعنی چاقی
بیشتر مکمل ها باعث میشن که فقط کالری که میسوزونی پایین بیاد.
درضمن کاهش و افزایش زیاد وزن باعث پیری زودرس میشه

*atishparew*
29-07-2011, 13:19
توی حدود 20 روز استفاده از این مکمل روزی 2 بار بعد از شام و نهار، 3 کیلو آضافه کردم.
ممنون از همگی:11:

مهرسا1
29-07-2011, 13:34
طعمش شکلاتی هست

میشه یه عکس ازش بذاری

*atishparew*
29-07-2011, 13:43
میشه یه عکس ازش بذاریده دقیقه دیگه آپ میکنم براتون
این پست حذف نشه
بزودی ویرایش میکنمش و عکس میزارم
ممنون :10:
=========================================
.
.

مهرسا1
29-07-2011, 14:01
فکر کنم چیز خوبی باشه چون داروخونه فقط مکمل های رو میارن که وزارت بهداشت تایید میکنه

yashgin128
29-07-2011, 14:39
سلام به همگی مث اینکه دیر اومدم
ااولا هر چی که تو داروخانه عرضه میشه صرفا دلیل بر مورد تایید بودن و بی ضرری اون نیست.
اون جوری که از ای دی شما مشخصه اینه که دخترین شما ای کاش دلیل اصلی مصرف این مکمل رو هم ذکر می کردید.
منظور من اینه که وقتی شما میگی میخوام چاق بشم دقیقا منظورت چیه؟
ببین شما با مصرف این مکمل سه کیلو اضافه کردی .اما این سه کیلو به کجا اضافه شده؟
چون شما ورزش نمیکنید(البته این احتمالی هست که من میدم)این وزن بیشتر به نواحی اطراف شکم شما اضافه شده.
اگه منظور شما از چاق شدن ،فقط اضافه کردن وزن باشه که بهش رسیدین ولی اگه مراد اضافه کردن حجم باشه احتمالا بهش نرسیدین .کاش مینوشتی که چند سالته و قدت چقدر هست و چقدر وزنته .البته دخترا معمولا این چیز ها رو نمیگن..
به نظر من برای بهتر به نتیجه رسیدن یه دوره دیگه هم مکمل استفاده کنید اما نه اینی که خوردید(البته گین اپ خوبه ولی چیزهای خیلی بهترهم هست)اگه بتونید حدود 100 تومن خرج کنید یه چیز توپ گیرتون میاد خوبیش اینه که حداقل این وزنی که الان بدست اوردید براتون ثابت میمونه اخه این 3 کیلویی که الان به راحتی بدست اوردی براحتی خواهد پرید... باورتون نمیشه یه بیست روز دیگه به حرف من خواهید رسید

*atishparew*
30-07-2011, 00:15
اون جوری که از ای دی شما مشخصه اینه که دخترین شما ای کاش دلیل اصلی مصرف این مکمل رو هم ذکر می کردید.
منظور من اینه که وقتی شما میگی میخوام چاق بشم دقیقا منظورت چیه؟
ببین شما با مصرف این مکمل سه کیلو اضافه کردی .اما این سه کیلو به کجا اضافه شده؟لیلا هستم
میخوام کلا چاق شم نه فقط شیکم و باسن(با عرض معذرت)
الان هم یه کمی شیکم آوردم

چون شما ورزش نمیکنید(البته این احتمالی هست که من میدم)این وزن بیشتر به نواحی اطراف شکم شما اضافه شده.
بدنسازی در حد آماتور کار میکنم

کاش مینوشتی که چند سالته و قدت چقدر هست و چقدر وزنته .البته دخترا معمولا این چیز ها رو نمیگن..
قد: 157
وزن: 40

به نظر من برای بهتر به نتیجه رسیدن یه دوره دیگه هم مکمل استفاده کنید اما نه اینی که خوردید(البته گین اپ خوبه ولی چیزهای خیلی بهترهم هست)
چشم حتما

اگه بتونید حدود 100 تومن خرج کنید یه چیز توپ گیرتون میاد خوبیش اینه که حداقل این وزنی که الان بدست اوردید براتون ثابت میمونه اخه این 3 کیلویی که الان به راحتی بدست اوردی براحتی خواهد پرید... باورتون نمیشه یه بیستنمیخوام به حرف شما برسم
اگه مکمل یا دارو یا هر چیز خوبی میشناسید دریغ نکنید
بسیار ممنونم:11:

yashgin128
30-07-2011, 12:40
لیلا هستم
میخوام کلا چاق شم نه فقط شیکم و باسن(با عرض معذرت)
الان هم یه کمی شیکم آوردم

بدنسازی در حد آماتور کار میکنم

قد: 157
وزن: 40

چشم حتما
نمیخوام به حرف شما برسم
اگه مکمل یا دارو یا هر چیز خوبی میشناسید دریغ نکنید
بسیار ممنونم:11:
سلام لیلا خانم
اهان این شد یه پست درست و حسابی
خوشحالم که بر خلاف حدسی که من زدم بدنسازی کار میکنید البته برای دخترا میگن پرورش اندام.
اینکه نوشتین اماتور مهم نیست همینکه کار می کنید خیلی خوبه البته ننوشتید که تو خونه یا تو باشگاه..
ببینید فرمول وزن میگه که شما یه چیزی حدود 10 کیلو وزن کم دارید تا به تناسب برسید که فقط میتونید با مکمل اونو بدست بیاورید
من الان حدود سه ساله بدنسازی کار میکنم (البته وقفه هم بینش زیاد افتاده)تو این مدت به این نتیجه رسیدم که فقط با مکمل میشه وزن و حجم رو اون چیز دلخواه رسوند.این که نوشتین یه کم شکم اوردید نشون میده که خوب کار نمی کنید ای کاش به هنگام مصرف مکمل روزی حداقل صد تا دراز و نشست و شکم میزدید چون در اون صورت شکم نمی اوردید البته مطمئنا با سه کیلو کسی شکم نمیاره و شما هم همینطور ولی منظور من همون خیلی کم هست.
البته معمولا تابستان فصل خوبی برای وزن زیاد کردن نیست و بیشتر به فصل نگه داری معروف هست.
اما پیشنهاد من اینه که شما یه گینر خوب بگیرین + کراتین +مولتی ویتامین مینرال

گینر چیست:گینر به مکملی گفته میشه که درصد کربو هیدرات اون از پروتئین بیشتر باشه
اگه مکملی درصد کربو هیدرات اون بیشتر باشه(مثلا سه تا کربو هیدرات یکی پروتئین)که بهش گینر میگن ،بیشتر باعث بیشتر شدن وزن میشه تا حجم اما اگه مکملی درصد پروتئین اون نسبت به کربو هیدراتش بیشتر باشه ،بیشتر حجم به فرد میدهد.

اما شما چون فعلا بیشتر نیز به وزن دارید باید گینر مصرف کنید
ببین من وزنم 61 کیلو بود و قدم 177 (سن 23)بود پس یه گینر 5 کیلویی + کراتین هر دو از شرکت دایماتیز گرفتم(گینر 80 تومن کراتین 20 تومن شد) وبعد از استفاده (بعد از یه ماه )وزنم رسید به 68 ولی از لحاظ حجم (سایز) خیلی تفاوتی نکردم چون اول باید کمبود وزنم جبران میشد بعد حجم میاوردم و دوره بعدی یه مکمل پروتئینی به نام مزو تچ meso tech از شرکت معروف ماسل تچ (که درصد پروتئینش خیلی بیشتر از کربو بود چون دیگه نیاز به حجم داشتم)+ یه کربو هیدرات خالص 2 کیلویی (اولی 50 تومن دومی 20 تومن)گرفتم و بعد از استفاده وزنم شد 72 ولی حجم خوبی بهم داد حتی اون تی شرتم برام تقریبا تنگ شده بود.و همه دوستام بهم میگفتم الان به تناسب رسیدم.البته اگه من باشگاه نمی رفتم مطمئنا بیشتر اطراف شکمم گنده میشد

این ها رو براتون نوشتم که حساب کار دستتون بیاد بدونید باید چیکار کنید.
خب برای خرید گینر انتخاب با خودتون هست اما توی این صفحه میتونید انواع گینر های مرغوب رو ببینید تقریبا اکثر مکمل هایی که تو این صفحه معرفی شدند جزو معروف ترین ها و بهترین ها هستند

بهر حال لیلا خانوم اینو هم در نظر بگیرید لاغر بودن عیب نیست ،بد هم نیست اما چاق بودن هم بد هست و هم
خطرناک .مخصوصا برای دخترها لاغر بودن خیلی بیشتر طرفدار داره تا چاق بودن(شرمنده اگه اینقدر رک دارم میگم)
خسته شدم بس که تایپ کردم امیدوارم که این مطالب بکارت بیاد.فقط یادت باشه خرید مکمل اصل یکی از سخت ترین کار های ممکنه در این کشور هست خیلی دقت کنید البته شهر شما رو نمیدونم کجاست ولی دقت کنید
موفق باشید

morsadr
30-07-2011, 15:51
دوست عزیز کلا مصرف این پودر ها از نظر پزشکی مورد تایید نمی باشد و بهتره که با افزایش کالری دریافتی از طریق غذا و ورزش وزن خود را بالا ببرید .
احتمال وجود مواد هورمونی در این پودر ها بسیار زیاد می باشد بنابر این می نوانند عارضه هم داشته باشند .

yashgin128
30-07-2011, 16:09
دوست عزیز کلا مصرف این پودر ها از نظر پزشکی مورد تایید نمی باشد و بهتره که با افزایش کالری دریافتی از طریق غذا و ورزش وزن خود را بالا ببرید .
احتمال وجود مواد هورمونی در این پودر ها بسیار زیاد می باشد بنابر این می نوانند عارضه هم داشته باشند .
دوست عزیز
حتی همین داروهایی هم که من و شما از داروخانه میگیرم و مصرف میکنیم هم ضرر داره
پس همین مکمل ها هم به طبع دارای عارضه هستند اما چیزی که مشخصه اول اینکه خیلی از داروخانه ها هم همین مکمل ها رو می فروشند در ثانی تو اکثر کشورهای دنیا این مکمل ها تایید شده اند و توسط فدراسیون های پزشکیشون تایید شده است در نهایت اینکه میتونید همین فرمول بالا رو که نوشتید اثبات کنید
نمیگم نمیشه اما بسیار سخته اضافه کردن وزن با روش های که شما نوشتید .

*atishparew*
30-07-2011, 16:10
اینکه نوشتین اماتور مهم نیست همینکه کار می کنید خیلی خوبه البته ننوشتید که تو خونه یا تو باشگاه..
باشگاه

بهر حال لیلا خانوم اینو هم در نظر بگیرید لاغر بودن عیب نیست ،بد هم نیست اما چاق بودن هم بد هست و هم
خطرناک .مخصوصا برای دخترها لاغر بودن خیلی بیشتر طرفدار داره تا چاق بودن(شرمنده اگه اینقدر رک دارم میگم)
خواهش میکنم
من دیگه بیش ازحد لاغرم
فقط درحد 5یا 6کیلو زیاد کنم خیلی خوب میشه:31:

خسته شدم بس که تایپ کردم امیدوارم که این مطالب بکارت بیاد.فقط یادت باشه خرید مکمل اصل یکی از سخت ترین کار های ممکنه در این کشور هست خیلی دقت کنید البته شهر شما رو نمیدونم کجاست ولی دقت کنید
موفق باشید
دستتون درد نکنه
تهرانم

ببخشید سوال داشتم
اگه مورد تایید نیست پس چرا تو داروخونه میفروشن؟:20:
در مورد کالری هم بگم که
من خیلی بی اشتهام یه جورایی بی اشتهایی عصبی دارم. اگه همچین داروهای نباشه اصلا گرسنه نمیشم که بخوام کالری افزایش بدم
==============================
منتظر راهنماییتون هستم
مچکر:10:

morsadr
31-07-2011, 08:31
دوست عزیز
حتی همین داروهایی هم که من و شما از داروخانه میگیرم و مصرف میکنیم هم ضرر داره
پس همین مکمل ها هم به طبع دارای عارضه هستند اما چیزی که مشخصه اول اینکه خیلی از داروخانه ها هم همین مکمل ها رو می فروشند در ثانی تو اکثر کشورهای دنیا این مکمل ها تایید شده اند و توسط فدراسیون های پزشکیشون تایید شده است در نهایت اینکه میتونید همین فرمول بالا رو که نوشتید اثبات کنید
نمیگم نمیشه اما بسیار سخته اضافه کردن وزن با روش های که شما نوشتید .

ببنید دوست عزیز درسته که هر دارویی هم می تونه عارضه داشته باشه ولی اینکه ببنیم آیا مصرف دارو به عارضه اش می ارزه یا نه و یا به عبارت دیگر اینکه فایده اش بیشتره یا عارضه اش توسط پزشک تعیین می شود . به این معنی که بر روی این داروها سالها بررسی انجام شده است و نهایتا تصمیم بر این شده است که در صورت اثبات وجود بیماری با صلاحدید پزشک دارو مصرف شود و ریسک عارضه اش در این شرایط بسیار بسیار کمتر از خطر خود بیماری است .
در مورد این پودر ها باید عرض کنم که هیچکدام جزو رده داروهای ژنریک نیستند و فقط مواد تجاری می باشند . بنابر این خیلی منطقی می باشد که شرکت های تجاری برای افزایش تاثیر مواد خود و جلب مشتری کاری کنند که تاثیر موادشان زیاد شود و من و شما را به سوی خود جذب کنند . این کار تنها با افزایش میزان کالری موجود در این مواد امکان پذیر نبوده لذا به احتمال زیاد سراغ موادی می روند که بصورت کاذب وزن را بالا می برند و این مواد می توانند داروهای هورمونی باشند .
از نظر علمی و بر اساس کتب مرجع علمی درمان کاهش وزن فقط و فقط افزایش کالری مصرفی می باشد و در هیچ جایی حرفی از مواد دارویی ( بجز مکمل ها و ویتامین ها و مواد معدنی مجاز ) به میان نیامده است .
تایید فدراسیونهای پزشکی هم دلیل بر تایید علمی نیست . در ضمن ممکن است این مواد را در شرایط خاص و در افراد خاص و به میزان خاصی مجاز بدانند نه همه افراد .
نهایتا در نظر داشته باشید که اکثر این اضافه وزنها باید همراه با ورزش باشد و معمولا موقت و ناپایدار می باشد .:31:

morsadr
31-07-2011, 08:37
ببخشید سوال داشتم
اگه مورد تایید نیست پس چرا تو داروخونه میفروشن؟
در مورد کالری هم بگم که
من خیلی بی اشتهام یه جورایی بی اشتهایی عصبی دارم. اگه همچین داروهای نباشه اصلا گرسنه نمیشم که بخوام کالری افزایش بدم
==============================
خیلی چیزای دیگر هم در داروخانه می فروشند فقط مصرف هر کدام باید توسط پزشک تایید شود .
در هر صورت تنها توصیه و درمان کاهش وزن افزایش کالری مصرفی می باشد . البته مکملها و موادی که بتونن اشتها را زیاد کنند مفید می باشند .
بی اشتهایی عصبی یک بیماری می باشد که بهتره توسط روانپزشک تحت معالجه قرار گیرد . با این کار قطعا وزن رو به افزایش می گذارد .
موفق باشید .:11:

*atishparew*
31-07-2011, 10:34
خیلی چیزای دیگر هم در داروخانه می فروشند فقط مصرف هر کدام باید توسط پزشک تایید شود .
این مکمل رو دکتر برام نوشته...
بالاخره ما چیکار کنیم حرف دکتر کوش کنیم یا نه
الان شما فکر میکردی من سرخود مصرف میکنم
اگه لازم باشه اسم دکتر رو هم اینجا میارم
فقط یه سوال:
بالاخره حرف دکتر سنده یا نه؟
ممنون:10:

yashgin128
31-07-2011, 13:49
این مکمل رو دکتر برام نوشته...
بالاخره ما چیکار کنیم حرف دکتر کوش کنیم یا نه
الان شما فکر میکردی من سرخود مصرف میکنم
اگه لازم باشه اسم دکتر رو هم اینجا میارم
فقط یه سوال:
بالاخره حرف دکتر سنده یا نه؟
ممنون:10:
دکتر براتون تجویز کرده بود؟
خب این حرف شما دست منو برای جواب دادن به دوست عزیزمون باز کرد.
اما به این نکته خیلی خیلی مهم هم توجه کنید حرف دکتر هیچ وقت سند نیست.
یادمه دو سال قبل که برای اضافه کردن وزن پیش یه دکتر مثلا متخصص تغزیه (جون عمش)مراجعه کردم نسخه و پیشنهادی که به من داد برای منی که اون موقع ها اطلاعاتم هم بالا نبود واقعا تعجب اور بود همین که از مطب اومدم بیرون نسخشو جلو منشیش پاره کردم و ریختم تو سطل.
دقیق اسم مکملی که برام به اصطلاح تجویز کرده بود یادم نیست ولی یکی از مزخرف ترین مکمل های اون زمان بود که همه به مضراتش واقف بودن یه چیزی در حد همین افلاطون .جالبه اون موقع ها من به خاطر گرمی هوا یه ماهی بود که باشگاه نمی رفتم به دکتره گفتم خب من که تمرین نمی کنم فقط با این مکمل شکم میارم گفت که نه این مکمل کارش درسته(!)تازه گفت که بعد از مصرف یه قرصی(کپسول)بهم میده برای نگه داری
میبینید این دکتر حتی ابتدایی ترین مسائل رو هم نمیدونست

yashgin128
31-07-2011, 14:07
ببنید دوست عزیز درسته که هر دارویی هم می تونه عارضه داشته باشه ولی اینکه ببنیم آیا مصرف دارو به عارضه اش می ارزه یا نه و یا به عبارت دیگر اینکه فایده اش بیشتره یا عارضه اش توسط پزشک تعیین می شود . به این معنی که بر روی این داروها سالها بررسی انجام شده است و نهایتا تصمیم بر این شده است که در صورت اثبات وجود بیماری با صلاحدید پزشک دارو مصرف شود و ریسک عارضه اش در این شرایط بسیار بسیار کمتر از خطر خود بیماری است .
در مورد این پودر ها باید عرض کنم که هیچکدام جزو رده داروهای ژنریک نیستند و فقط مواد تجاری می باشند . بنابر این خیلی منطقی می باشد که شرکت های تجاری برای افزایش تاثیر مواد خود و جلب مشتری کاری کنند که تاثیر موادشان زیاد شود و من و شما را به سوی خود جذب کنند . این کار تنها با افزایش میزان کالری موجود در این مواد امکان پذیر نبوده لذا به احتمال زیاد سراغ موادی می روند که بصورت کاذب وزن را بالا می برند و این مواد می توانند داروهای هورمونی باشند .
از نظر علمی و بر اساس کتب مرجع علمی درمان کاهش وزن فقط و فقط افزایش کالری مصرفی می باشد و در هیچ جایی حرفی از مواد دارویی ( بجز مکمل ها و ویتامین ها و مواد معدنی مجاز ) به میان نیامده است .
تایید فدراسیونهای پزشکی هم دلیل بر تایید علمی نیست . در ضمن ممکن است این مواد را در شرایط خاص و در افراد خاص و به میزان خاصی مجاز بدانند نه همه افراد .
نهایتا در نظر داشته باشید که اکثر این اضافه وزنها باید همراه با ورزش باشد و معمولا موقت و ناپایدار می باشد .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین دوست من اگه شما داشتی درباره یه مکمل مث افلاطون بحث میکردید تمامی نوشته های شما درست بود و من هم موافق شما اما در مورد مکمل های دیگه من نظر شما رو قبول ندارم
شما میگید که این مکمل ها تجاری هستند و انچنان تاییدی از لحاظ علم پزشکی ندارند
اون جا که ایران نیست ببینید به عنوان مثال اونجا نوشیدنی های الکلی ازاد هست و از اب هم راحت تر گیر میاد ولی اگه کسی سنش زیر 18 باشه به هیچ وجه به این نوشیدنی ها نمیتونه دسترسی داشته باشه
شما چطور میتونید بگید تو همچین کشورهایی با این سطح از قانون بیان روی مکمل ها نظارت نداشته باشند اتفاقا صد در صد هم نظارت پزشکی و علمی دارند حتی شرکت های تولید کننده مکمل با استفاده از روش های علمی دست به تولید این مکمل ها می زنند.شما اگه چند مجله مربوط به بدنسازی و مکمل ها مطالعه فرمایید به حرف های من خواهید رسید.و چون این مکمل ها مستقیما با سیستم انابولیک بدن سروکار دارند بشدت تست خواهند شد.
اما این که میگید تجاری هستند خب بحثش جداست تجاری بودن یک جنس دلیل بر عدم تایید از لحاظ پزشکی نیست جانم.بخاطر اینکه اصلا صنف داروخانه و مکمل و جنس کار این دو فرق میکنه باید مکمل در محل های مخصوص به فروش برسه که صنف مکمل فروشی به عنوان یه مکان تجاری محسوب میشه.
و به عنوان نکته اخر خیلی از مککل هایی که الان تو کشور موجود هستند و از مجاری قانونی وارد کشور شدند برچسب وزارت بهداشت و سلامت رو دارند.
اما باز هم میگم طرف تکلم من مکمل های اصل هست نه مکمل های درجه 2 و تقلبی دوستی میگفت 80 درصد مکمل های موجود تو کشور اصل نیستند

morsadr
01-08-2011, 14:18
ببین دوست من اگه شما داشتی درباره یه مکمل مث افلاطون بحث میکردید تمامی نوشته های شما درست بود و من هم موافق شما اما در مورد مکمل های دیگه من نظر شما رو قبول ندارم
شما میگید که این مکمل ها تجاری هستند و انچنان تاییدی از لحاظ علم پزشکی ندارند
اون جا که ایران نیست ببینید به عنوان مثال اونجا نوشیدنی های الکلی ازاد هست و از اب هم راحت تر گیر میاد ولی اگه کسی سنش زیر 18 باشه به هیچ وجه به این نوشیدنی ها نمیتونه دسترسی داشته باشه
شما چطور میتونید بگید تو همچین کشورهایی با این سطح از قانون بیان روی مکمل ها نظارت نداشته باشند اتفاقا صد در صد هم نظارت پزشکی و علمی دارند حتی شرکت های تولید کننده مکمل با استفاده از روش های علمی دست به تولید این مکمل ها می زنند.شما اگه چند مجله مربوط به بدنسازی و مکمل ها مطالعه فرمایید به حرف های من خواهید رسید.و چون این مکمل ها مستقیما با سیستم انابولیک بدن سروکار دارند بشدت تست خواهند شد.
اما این که میگید تجاری هستند خب بحثش جداست تجاری بودن یک جنس دلیل بر عدم تایید از لحاظ پزشکی نیست جانم.بخاطر اینکه اصلا صنف داروخانه و مکمل و جنس کار این دو فرق میکنه باید مکمل در محل های مخصوص به فروش برسه که صنف مکمل فروشی به عنوان یه مکان تجاری محسوب میشه.
و به عنوان نکته اخر خیلی از مککل هایی که الان تو کشور موجود هستند و از مجاری قانونی وارد کشور شدند برچسب وزارت بهداشت و سلامت رو دارند.
اما باز هم میگم طرف تکلم من مکمل های اصل هست نه مکمل های درجه 2 و تقلبی دوستی میگفت 80 درصد مکمل های موجود تو کشور اصل نیستند

دوست گرامی همانطور که قبلا هم گفتم برای ما ملاک و مرجع کتب علمی می باشند و نه مقالات و مجلات مختلف که شما می فرمایید مجلات بدنسازی را مطالعه کنم !! در کتب علمی تنها راه افزایش وزن افزایش کالری مصرفی می باشد و لا غیر حال ممکن است موادی در غالب پودر ساخته شوند که در حجم کم کالری بالایی داشته باشند ولی همانطور که عرض کردم و همانطور که شما گفتید این مواد تجاری تاثیر روی آنابولیسم بدن دارند و این تاثیر روی آنابولیسم فقط توسط مواد پر کالری نمی باشد و به احتمال زیاد مواد دیگری مانند هورمون هم در آنها وجود دارد که می توانند مضر باشند . تقریبا تمام این مواد برای افراد ورزشکار ساخته می شود و نه فردی که بی اشتهایی عصبی دارد :13: . بنابر این تاثیر و عوارض آن نیز در این فرد می تواند متفاوت باشد .
در هر صورت بنده نظر شخصی و علمی خودم را می دهم و از نظر تجربه هم بسیاری از مشکلات بوجود آمده را دیده ام حال هر فردی خودش میتونه تصمیم بگیره که چگونه و به چه صورتی از این مواد استفاده کنند .
در مورد اصل و یا تقلبی بودن هم که شما با بنده هم نظر هستید و می دانید که تشخیص آن به این راحتی نیست .

s9b5
06-08-2011, 22:52
من این کپسول رو خریدم (البته تو اینترنت قیمتش 45000 تومانه ولی من از عطاری 16000 تومان خریدم):

خیلی آدم رو گرسنه و تشنه میکنه، خیلی
یکم ترسیدم
چون میترسم انقد بخورم تا بترکم
آدم رو به صورت جنون آمیزی وادار به خوردن و نوشیدن میکنه
و اینکه آب بدن رو به شدت خشک میکنه و مجبور میشم که روزی تا حدود 15 لیوان آب بخورم
ببخشید باعث میشه آدم خیلی کم به WC بره...
سوالم اینه ضرر نداره؟
پسر عموم اینو قبلا استفاده کرده و به منم پیشنهاد داد منم گرفتم
ایشون در عرض 2 ماه استفاده 8 کیلو اضافه کرد
پسرعموم 22 سالشه و منم 20 سالمه
ممنون از راهنمایی...

Pessimist
07-08-2011, 18:30
به جای این کپسول میتونستی از عرق یونجه استفاده کنی که یه داروی گیاهیه و هیچ عوارضی نداره.اما اینطور که معلومه این کپسول خیلی مشکوکه و ممکنه عوارض داشته باشه.
جدا از اینا برای اضافه وزن کردن راههای بهتر و منطقی تری هم هست.
اضافه وزن باید اصولی باشه وگرنه به ضرر فرد تموم میشه

موفق باشی

s9b5
07-08-2011, 18:38
اما اینطور که معلومه این کپسول خیلی مشکوکه و ممکنه عوارض داشته باشه.
من تا به حال مشکلی برام پیش نیومده
فقط:
نیم ساعت بعد از خوردن کپسول به شدت گرسنه میشم
دوباره دو ساعت بعدش گرسنگی میاد سراغم
و به شدت آدمو تشنه میکنه، خیلی
من قبلا مثلا همراه غذا دو لیوان آب میخوردم ولی حالا 5 تا 6 لیوان آب میخورم

جدا از اینا برای اضافه وزن کردن راههای بهتر و منطقی تری هم هست.
مگه بهترین راه افزایش وزن افزودت کالری مصرفی نیست؟
اگه اینطوره پس این راه بهترینه چون باعث میشه بدن با خوردن و آشامیدن چاق بشه
من قبلا روزی کمتر 1200کالری مصرف میکردم ولی حالا روزی بالای 1800کالری مصرف میکنم که از لحاظ علمی باید بعد از مدتی چاق بشم
درست میگم دیگه نه؟...

shabnam1986
07-08-2011, 20:30
میشه قد و وزنتون رو بگین؟

s9b5
07-08-2011, 23:41
میشه قد و وزنتون رو بگین؟
اگه بگم مثلا چی میشه؟ میخوای راهنمایی کنی خب راهنمایی کن... قدم 171 وزن 56 هست.

manya-atashin
09-08-2011, 14:40
يكي دو كيلو فقط كم دارين شما
اگر عوارض نداشت بگين داداش منم استفاده كنه
180 قدش هست 50 كيلو وزنش
يعني حدود 18 كيلو كم داره !!!!!!!

البته يه مدت به 70 رسيده بود
ولي باز كم شده .........
همشم بخاطر اينه كه چيزي نميخوره ...

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

حتي دكتر بهش پودر داد گرفتيم پروتئيني 40 تومن
قرص ايتاليايي لووكسترا داد 65 تومن
ولي اثر نكرد
كلا اون چيزي هم كه ميخورد ديگه نخورد !!!!!!!

s9b5
09-08-2011, 15:00
همشم بخاطر اينه كه چيزي نميخوره ...
همونطور که گفتم این کپسول به شدت اشتها آوره
از لحاظ علمی هم وقتی انسان بخوره و میزان کالری دریافتیش رو افزایش بده بعد یه مدت شروع به چاقی میکنه
عوارضش هم اینکه بسیار تشنه کننده اس
ولی باعث بالا رفتن سوخت و ساز میشه.. مثلا من دیشب یه دونه سنگک رو با یه رون مرغ مثل چی خوردم در ضورتی که قبلن یه کف دست سنگک هم نمیتونستم بخورم

به نظرم بهترین راه همینه چون آمپول و ... الکیه و باده به قول معروف
ولی این کپسول اشتها آوره و باعث میشه آدم بخوره
که صحیحترین راهش هم همینه.

اگه تو نت همین اسم تاپیک رو سرچ کنید هست
البته من تعجب میکنم چرا 45000 تومان...
من 16000 تومن خریدم از عطاری

s9b5
09-08-2011, 15:20
يكي دو كيلو فقط كم دارين شما
یکی دو کیلو چیه خانوم؟:31: من باید بالای 66 باشه وزنم... یعنی 10 کیلو کم دارم... تازه این حداقلشه..!:20:

H A M A S
09-08-2011, 17:45
تمام این کپسول های چاقی چه گیاهی و چه غیر گیاهی دارای قرص های اشتها آور به صورت پودر شده هستند
که در دراز مدت باعث مشکلات گوارشی شدید میشوند

MOHAMMAD2010
09-08-2011, 17:46
شما که وزنت کم نیست
به نظر منم نخور

shabnam1986
09-08-2011, 19:16
اگه بگم مثلا چی میشه؟ میخوای راهنمایی کنی خب راهنمایی کن... قدم 171 وزن 56 هست.

چرا به جای این کارا کالری مصرفیتون رو زیر نظر متخصص بالا نمیبرین؟

ماکارونی
تخم مرغ
برنج
جگر
کله پاچه!!!
:27:

s9b5
09-08-2011, 19:21

ماکارونی
تخم مرغ
برنج
جگر
کله پاچه!!!

همین دیگه.. میگم اطلاعات نداری میخوای الکی اسپم بدی همینه
خانوم محترم من میگم اشتها ندارم غذا بخورم
وقتی که این کپسول رو میخورم اشتهام تازه باز میشه
بعد تو میگی جیگر بخور گوشت بخور
خوب منم دارم اینایی که میگی رو میخورم دیگه
ولی اگه این کپسول نباشه نمیتونم چون اشتها ندارم...
حالا بیا اسمایل (:27:) بزار... واقعا که...

s9b5
09-08-2011, 19:44
راستی یه سوال واسم پیش اومد:
متخصص تغذیه باعث بالا رفتن کالری بدن میشه!؟:31:
خب دوست من همونطور که manya جان گفتن دکتر با چرت و پرتایی که تجویز میکنه هیچ تاثیری نمیذاره از جمله قرص سیپرو و قرصهای اشتهای دیگه ولی این کپسول اشتها میاره و باعق میشه آدم بی هوا بخوره و این یعنی تامین کالری بدن، نمیدونم دیگه چطور بگم که متوجه شی و اسپم ندی...:41:

manya-atashin
09-08-2011, 20:05

ماکارونی
تخم مرغ
برنج
جگر
کله پاچه!!!

به هيچ وجه توصيه نميكنم !!!
چون داداشم هم 200 هزار تومن پول متخصص داد
450 تومن پول دستگاه ورزشي داد
40 تومن پول پودر داد
60 تومن پول دارو داد

يك كيلو هم وزنش زياد نشد ................

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

در ضمن اين ليست من در آوردي واسه چي بود ؟!
خب همه ميدونن كه اينا پر از پروتئين هست
ولي وقتي اصلا نميتونه يه خورده از اينا رو بخوره
تكليف چيه ؟!
حتما باز ميگين متخصص !

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

اگه اين كپسول واسه كليه ها مضر نباشه
براش ميخرم ...
چون كليه هاش سنگ سازه
و پودر ها و ... مث پودر افلاطون كليه ها رو نابود ميكنه

s9b5
09-08-2011, 21:07
اگه اين كپسول واسه كليه ها مضر نباشه
براش ميخرم ...
چون كليه هاش سنگ سازه
و پودر ها و ... مث پودر افلاطون كليه ها رو نابود ميكنه
من خودم از لحاظ جسمی سالمم
اگه برادرتون مشکلی داره حتما اول آزمایش بده و از سلامتیش مطممئن شه بعد
واسه من و پسرعموم که مشکلی ایجاد نکرده
موفق باشید....:10:

ELDORAMO
23-08-2011, 08:01
بهداشت پودرهای افلاطون و بامبو رو جمع آوری کرد!

دیروز رفتم دوباره پودر بگیرم فروشنده گفت اومدن هرچی پودر افلاطون و بامبو بود جمع کردن بردن به علت نداشتن مجوز بهداشتی
اینجا که دیگه حتی یه بسته هم گیر نمیاد

sinohezag
26-08-2011, 14:29
ولی برخی از محصولات برای چاقی و لاغری دارای تایید وزارت بهداشت هستند و میشه بهشون اعتماد کرد
نمونه:

کپسول لاغری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقطره گیاهی لاغری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:20:

Kaveh619
28-08-2011, 14:56
سلام خدمت دوستان عزیز،من سنم حدود 16.5 - 17 هستش،اما وزنم 36-38 هستش!!!!من نمی خوام خیلی خیلی چاق بشم،ضمن اینکه نسبتا غذا خوردنم خوبه البته از نظر خودم،همه ی وعده ها رو میخورم و تا جایی میخورم که کامل احساس سیری بکنم،روزه هم نمی گیرم.اصلا چاقی دوست ندارم،فقط میخوام هیکلم رو فرم باشه و یکم شکل بدنم عوض بشه،مچهای پا و دستام هم بالطبع خیلی لاغر هستند،قدم زیاد کوتاه نیست ، نسبت به وزن و سنم خیلی کم نداره،حدودا 155 هست،البته قدم نسبت به قبل خیلی بلند تر شده اما هنوز کم هستش،راستش من تو این سن فعلا قصد ندارم برم پیش متخصص،میخوان چند سال بعد اینکار رو بکنم،اما الان که تو سن رشدم میخوام ببینم چه راهی هست؟!!!!ممنون اگه راهی بلدید و منو راهنمایی می کنید............

Alamate Soal
28-08-2011, 15:15
شما پسر هستین یا دختر ؟ چه ورزش هایی میکنین ؟
قبل از این وضعیتتون چطور بود ؟ آیا وقتی سنتون زیر 14 سال بود قد و وزنتون مناسب بودن ؟
بهتره حتما برین پیش متخصص چون با این توصیفاتی که شما گفتین احتمال وجود کرم های انگل هم در بدن شما وجود داره

Havbb
28-08-2011, 15:24
به نظر من قدت هنوز هم جا داره که بلند بشه. ولی در مورد وزن فقط ورزش میتونه بهت کمک کنه (بدنسازی)

टीડીમીડીજ
28-08-2011, 15:27
بابا جای رشد داری نگران نباش ، تا میتونی بخور، یخچالو خالی کن :31:،آره اگه از الان بری بدنسازی عالیه:46:

majid322
28-08-2011, 15:29
من فکر میکنم قدت هم رشد خوبی نداشته

چون من یک سال پیش که 17 سالم بود قدم 180 بود النم تغییر نکرده

نمیخوام حرف تکراری بزنم ولی واقع اباید همینکارو انجام بدی

حتما به یه دکتر متخصص تغذیه مراجعه کن چون شاید با توصیه هایی که ما بکنیم

وزنت زیاد شه ولی مشکل اصلی هنوز پا برجاست

راستی بچه ها یه سوال در مورد خودم :31:

میخوام ببینم من الان 18 سالمه قدم 180 بازم جا برای رشد قدم هست ؟چقدر؟تا چند سالگی؟

راستی اینم بگم داداشم 24 سالشه قدش 188 هست

ممنون

S@nti@go_s&k
28-08-2011, 15:30
شما پسر هستین یا دختر ؟

عمو مسعود اسمش کاوست پسره دیگه :دی

یه آزمایش انگل بده احتمالا هرچی میخوری این انگلا کمین کردن ترتیبشو میدن نمیزارن غذا جذب بدنت بشه

majid322
28-08-2011, 15:52
راستی بدنسازی خیلی کمک میکنه من 1 سال پیش 59 کیلو بودم الان شدم 70 کیلو بازم یه 10 12 کیلویی کم دارم

بچه ها سوال مارم جواب بدید :31: حال ندارم تاپیک جدید بزنم ممنون

من فکر میکنم قدت هم رشد خوبی نداشته

چون من یک سال پیش که 17 سالم بود قدم 180 بود النم تغییر نکرده

نمیخوام حرف تکراری بزنم ولی واقع اباید همینکارو انجام بدی

حتما به یه دکتر متخصص تغذیه مراجعه کن چون شاید با توصیه هایی که ما بکنیم

وزنت زیاد شه ولی مشکل اصلی هنوز پا برجاست

راستی بچه ها یه سوال در مورد خودم :31:

میخوام ببینم من الان 18 سالمه قدم 180 بازم جا برای رشد قدم هست ؟چقدر؟تا چند سالگی؟

راستی اینم بگم داداشم 24 سالشه قدش 188 هست

ممنون

टीડીમીડીજ
28-08-2011, 15:54

خوبه دیگه، آره بابا جای رشد داری ولی یکم جا بزار واسه پراید سوار شدن :31: تا24 سالگی رشد قد ادامه داره :46:

ELDORAMO
28-08-2011, 16:11
کهیر شدن بدن لاغری فوری بی اشتهایی وحشتناک افسردگی شدید خواب الودگی زود هنگام و شدید از عوارض مصرف پودرهای بامبو و پودر افلاطون هستن که شخصا 2-3 بار تجربه کردم و بیشتر به علت مصرف بیش از حد سپروهپتادین موجود در این پودرهاست که مصرف زیاد اون حتی سبب خودکشی هم میشه
دفع ناگهانی چاقی کاذب پس از عدم مصرف این پودر سبب صدمه به کبد شده و بلافاصله حساسیت و کهیر شدن بدن شروع میشه
این دفعه اگه از لاغری بمیرم دیگه پودر بامبو نمیخرم

morsadr
29-08-2011, 13:58
سلام خدمت دوستان عزیز،من سنم حدود 16.5 - 17 هستش،اما وزنم 36-38 هستش!!!!من نمی خوام خیلی خیلی چاق بشم،ضمن اینکه نسبتا غذا خوردنم خوبه البته از نظر خودم،همه ی وعده ها رو میخورم و تا جایی میخورم که کامل احساس سیری بکنم،روزه هم نمی گیرم.اصلا چاقی دوست ندارم،فقط میخوام هیکلم رو فرم باشه و یکم شکل بدنم عوض بشه،مچهای پا و دستام هم بالطبع خیلی لاغر هستند،قدم زیاد کوتاه نیست ، نسبت به وزن و سنم خیلی کم نداره،حدودا 155 هست،البته قدم نسبت به قبل خیلی بلند تر شده اما هنوز کم هستش،راستش من تو این سن فعلا قصد ندارم برم پیش متخصص،میخوان چند سال بعد اینکار رو بکنم،اما الان که تو سن رشدم میخوام ببینم چه راهی هست؟!!!!ممنون اگه راهی بلدید و منو راهنمایی می کنید............

بهتره که ابتدا یکسری بررسی شامل آزمایش انگل و تیروئید و کم خونی بدهید . در صورت طبیعی بودن این موارد تغذیه با مواد پر کالری و انجام ورزش منظم بسیار کمک کننده خواهد بود .

sinohezag
30-08-2011, 16:14
تاثیر زنتیک را نباید دست کم گرفت و خیلی عوامل دیگه مثلا همین هایپر اکتیویتی یا حتی مشکلات تیروئید و...
اگر میخوای دارو تهیه کنی باید مجوز وزارت بهداشت داشته باشه
نمونه:
کپسول لاغری - مجوز.شماره :705016391004

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقطره ی گیاهی لاغری - 30602086 مجوز.شماره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته من هیچکدوم را آزمایش نکردم چون چاق نیستم ولی چون مجوز وزارت بهداشت دارن میشه گفت توسط متخصصان تایید شدن
موفق باشید

sinohezag
30-08-2011, 16:16
تاثیر زنتیک را نباید دست کم گرفت و خیلی عوامل دیگه مثلا همین هایپر اکتیویتی یا حتی مشکلات تیروئید و...

جهانمو
30-08-2011, 17:36
اول برو آزمایش تیروئید بده بعد اگه خوب بود یه مولتی ویتامین از نوع دونی ای 600 تومان و غذا محکم بخور تخمه زیاد بخور چون کالری فوق بالایی داره شیر پر چرب و یه مکمل اشتها اور گیاهی که در اسان دانلود تبلیغ میکنه و یا یه فست فت بخر قول بهت میدم هفته ای 2 کیلو اضافه کنی

ELDORAMO
05-09-2011, 17:12
بله مشکل تیروئید
الان من مشکوک به مشکل تیروئید در اثر مصرف پودر بامبو هستم
کلی ازمایش دادم امشب جوابش میاد دکتر اشاره داره به مشکل تیروئید
سر یه حماقت کوچیک با خریدن پودر افلاطون و بومبا دستی دستی فاتحه سلامتی خودمو خوندم

babelirani
05-09-2011, 18:40
بله مشکل تیروئید
الان من مشکوک به مشکل تیروئید در اثر مصرف پودر بامبو هستم
کلی ازمایش دادم امشب جوابش میاد دکتر اشاره داره به مشکل تیروئید
سر یه حماقت کوچیک با خریدن پودر افلاطون و بومبا دستی دستی فاتحه سلامتی خودمو خوندم

امیدوارم مشکلی نداشته باشید ولی به اختمال خیلی زیاد کم کاری تیروئید دارید

amir h1999
06-09-2011, 12:30
اما من تاجایی که شنیدم بدنسازی قبل از رشد کامل بد است!!!
زیرا هورمون هایی که باید برای رشد قد مصرف شود برای رشد ماهیچه ها صورت می گیرد

koochoolo
25-09-2011, 17:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif سلام من همین الان عضو شدم
داشتم تو اینترنت سرچ میکردم در مورد قرص پری اکتین که با این سایت آشنا شدم
حالا به نظر تون من چیکار کنم
من 45 کیلو بودم در عرض 20 روز من 4 کیلو اضافه کردم با قرص مخمر آب جو و قرص سیپروهپتادین
در ضمن من الان دارم باشگاه بدنسازی دستگاه سنگین کار میکنم که بدنم عضله ایی بشه
حالا نمی دونم این قرص پری اکپتین رو مصرف کنم چون شنیدم تثبیت کننده اس

(@.@)
03-10-2011, 14:13
ای بابا اینجا دیگه شروع نکنین تو رو خدا ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دادا فقط بهت پودر بومبا رو پیشنهاد میکنم ... خیلی زود جواب میده ... من خودم 2 دوره رفتم 15 کیلو چاق شدم .

هر کی منو میبینه کف میکنه ... فکر کنم تا الان به 10 20 نفری معرفی کردم همه چاق شدن ... همه دعام میکنن :دی

فقط مواظب یخچالتون باش چون هر روز خالی میشه :دی
این بومبا عوارض دقیقا چیه؟ خواب الودگی و کوفتگی هم میاره.

D o l f i n
04-10-2011, 23:17
منم یه سوال دارم از دوستانی که چه پودر بومبا و چه قرص مصرف کردن
اینا تمام بدن رو به اندازه چاق میکنه یا نه؟من کسایی رو دیدم که قرص میخورن فقط صورتشون ورم کرده و بالا اومده بقیه بدن تغییری نکرده و اینجوری خیلی آدم زشت و بی ریخت میشه
چون من خودم لاغرم اشتها هم ندارم نهایتی که گشنه باشم یه بشقاب برنج بخورم تمام

hamid_diablo
05-10-2011, 18:07
سلام

من 1 بار از پودر افلاطون که چیزی شبیه به بمبا هست استفاده کردم
از عوارضش میتونم به خواب آلودگی و کسلی اشاره کنم که بعد از 1 هفته یا 10 روز از بین میره.در ضمن نمیشه به محتویاتش اطمینان کرد چون اکثرا تاریخ تولید یا شماره ای که نشون دهنده این باشه که از طرف وزارت بهداشت تائید شده نداره

برای کلیه هم ضرر داره و برای دفع ضرر از نوشیدنیهایی مثل دلستر و ایستک استفاده کنید

من بعد از 1 ماه تقریبا 10 کیلو اضافه کردم که بعدا 5 تا 7 کیلو کم کردم....
بیشتر هم تو ناحیه صورت و شکم چاق میشید

مصرف نکنید بهتره........

milad_gasemi
24-01-2012, 14:10
سلام.....
این تایپیک و واسه این ایجاد کردم که کسانی که در مورد چاقی صورت اطلاعاتی دارند به اونایی که از لاغری صورت رنج میبرند کمک کرده باشند...اگه تغذیه ی مناسب..ورزش..یا راهکاری برای چاقی صورت میدونید تو این تایپیک قرار دهید....با سپاس فراوان

Alireza SM
24-01-2012, 15:09
من دقیقا متوجه نشدم مشکل شما اونطور که توی عنوان تاپیک اشاره کردید چاقی صورت هست یا اونطور که توی متن تاپیک اشاره کردید لاغری صورت ؟
شما میخواین صورتتون لاغرتر بشه یا چاقتر ؟

Sayam
24-01-2012, 20:57
من دقیقا متوجه نشدم مشکل شما اونطور که توی عنوان تاپیک اشاره کردید چاقی صورت هست یا اونطور که توی متن تاپیک اشاره کردید لاغری صورت ؟

سلام ...

فکر کنم منظورشون همونیه که توی متن تاپیک است :46:
[به اونایی که از لاغری صورت رنج میبرند کمک کرده باشند]
و بقول شما باید عنوان هم دقیق تر میبود ...

+

من چیز خاصی نمیدونم در این مورد
فقط چند تا تاپیک از قبلا بوده شاید بدرد بخوره ... :)
البته یک تاپیکی مد نظرم بود همین چند وقت پیش هم بود ها
دقیقا همین سوال پرسیده شده بود
و چند صفحه هم بحث شده بود ... ، پیداش نکردم :13:

چاقی صورت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لاغر شدن صورت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
لاغر کردن صورت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

milad_gasemi
24-01-2012, 20:58

ببخشین ها اگه با دقت بیشتری خونده باشین نوشتم از لاغری رنج میبرن....یعنی اگه میشه کمکم کنین تا صورتم کمی چاق بشه.و راهکار های چاقی صورت رو بگین تا انشاالله موثر واقع بشه و دوستان دیگه هم استفاده کنن....

GHAGHALEELEE
24-01-2012, 21:53
لاغری صورت راه درمانش پروتز کردن صورت هست.یعنی اگه شما بدنتتون نرمال هست ولی صورتتون لاغر میتونید به یک متخصص پلاستیک یا جراح فک مراجعه کنید و با صلاحدید اونها پروتز صورت کنید.دقیقا مثل کاری که خانمها واسه بعضی قسمتهای بدنشون انجام میدن.
پروتز هم انواع گوناگون داره.از پروتزهای سلیکونی گرفته تا تزریق هیالورونیک اسید که هزار برابر خودش اب جذب میکنه.

milad_gasemi
24-01-2012, 22:06
لاغری صورت راه درمانش پروتز کردن صورت هست.یعنی اگه شما بدنتتون نرمال هست ولی صورتتون لاغر میتونید به یک متخصص پلاستیک یا جراح فک مراجعه کنید و با صلاحدید اونها پروتز صورت کنید.دقیقا مثل کاری که خانمها واسه بعضی قسمتهای بدنشون انجام میدن.
پروتز هم انواع گوناگون داره.از پروتزهای سلیکونی گرفته تا تزریق هیالورونیک اسید که هزار برابر خودش اب جذب میکنه

خیلی ممنون که راهنمایی کردین...اگه میشه راه های چاقی صورت رو هم بگین..ممنون

Alireza SM
25-01-2012, 10:11
بهترین راه برای چاق شدن صورت مصرف سس مایونز هست
من از سال 88 شروع کردم به مصرف سس مایونز زیاد و یه سال نکشید که صورتم خیلی چاق شد و الان هم پشیمون هستم و دنبال راهی برای لاغر کردن صورت میگردم !
امیدوارم شما هم بعدا دنبال یه راه برای لاغر کردن صورت نگردین

Ghaioom
25-01-2012, 14:54
بهترین راه برای چاق شدن صورت مصرف سس مایونز هست
من از سال 88 شروع کردم به مصرف سس مایونز زیاد و یه سال نکشید که صورتم خیلی چاق شد و الان هم پشیمون هستم و دنبال راهی برای لاغر کردن صورت میگردم !
امیدوارم شما هم بعدا دنبال یه راه برای لاغر کردن صورت نگردین
شما موقعی که میدیدین صورتت چاق تر از قبل شده سس رو متوقف می کردی! :31:

Alireza SM
25-01-2012, 15:00
شما موقعی که میدیدین صورتت چاق تر از قبل شده سس رو متوقف می کردی! :31:
نه دیگه نمیشد به خوردنش عادت کرده بودم شدید
راستی پنیر پیتزا هم خیلی موثره

armin_punisher6
26-01-2012, 11:17
نه دیگه نمیشد به خوردنش عادت کرده بودم شدید
راستی پنیر پیتزا هم خیلی موثره
اونوقت شما علاوه بر صورتتون شکمتون هم بزرگ میشد؟

GHAGHALEELEE
28-01-2012, 00:02
خیلی ممنون که راهنمایی کردین...اگه میشه راه های چاقی صورت رو هم بگین..ممنون

منظورتون رو درست متوجه نشدم.اگه دنبال راهی غیر از اونچه که گفتم هستید باید بگم احتمالا چند برابر چاقی صورت ممکنه شکم بیارید.برادر خودم صورتش رو پروتز کرد پیش یک جراح فک.فقط این روش یک مساله داره اینه که بهداشت دهان و دندان رو باید خوب انجام بدی.چون اگه رعایت نکنی مجبور میشن پروتز ها رو دوباره دربیارن.