PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایمیل از طرف ایمیل خودم ...!!! حتما بخونید

gol_agha
13-07-2010, 11:45
سلام به همه
مدتیست که وقتی وارد ایمیل یاهوی خودم می شم می بینم ایمیل هایی از طرف همون ایمیل در inbox و یا در قسمت spam هست . مثلا فرض کنید اگه ایمیلم example@yahoo.com هست در داخل اون با ایمیل های رسیده ای مواجه میشم که فرستنده ش هم همین ایمیل خودم یعنی example@yahoo.com هست . from : example@yahoo.com To: example@yahoo.com
توضیحات :
1- اولش فکر می کردم شاید یکی دیگه از رمز ایمیلم باخبره ، بنابراین پسورد ایمیلم رو عوض کردم ، اما باز هم با همین ایمیل ها مواجه شدم . بعدش رفتم و از روی یک سیستم دیگه وارد اکانت خودم شدم و دوباره پسوردمو عوض کردم ، اما باز هم این مسئله ی دریافت اینجور ایمیل ها تکرار شد . خلاصه شاید تا به حال از جاهای مختلف و همچنین از طریق سیستم خودم چندین بار اقدام به تغییر پسورد کردم اما باز هم مشکل سر جاش باقیه .
2- در سربرگ ایمیل فقط همین ایمیل خودم به عنوان فرستنده قید شده و حتی با فعال کردن گزینه ی Hidden برای نشان دادن مشخصات بیشتر از فرستنده ی ایمیل باز هم فقط نام ایمیل خودم هست .

3- شنیدم که بعضی ها حقه هایی به کار می برند تا در ایمیل هایی که میفرستند ، نام فرستنده ی ایمیل یه چیز دیگه مثلا ایمیل دیگران قید بشه ، اما نمی دونم مهندسی این کار دقیقا چه جوریه و دقیقا در مورد ایمیل من صدق میکنه یا نه ؟
4- سیستم من دارای فایروال کاسپراسکی اورجینال هست که مرتب آپ دیت میشه و حتی اون رو به نسخه ی 2011 آپ گرید کردم . علاوه بر اون از انواع آنتی اسپایور ها استفاده میکنم و همیشه مرورگر خودم رو از کوکی ها و کش و امثال اون در پایان کارم تمیز میکنم .

با این تفاصیل مشکل من هنوز حل نشده و من نمی دونم این کیه که داره یه همچین کاری با من میکنه . البته تقریبا مطمئنم که کسی به پسورد من دسترسی نداره .
ازتون خواهش میکنم هر کسی که میتونه منو در حل این مشکل یاری کنه .

خدا از برادری و خواهری کمتون نکنه !

honeyxp
06-08-2010, 21:28
ببین یه نرم افزار های ارسال ایمیل هستش که می تونی توی اون تعریف کنی به جای آدرس ایمیل فرستنده چه آدرسی باشه. و این فقط نرم افزار هست که البته spam ها یا کسای دیگه که قصد ک ر م ریختن دارن این کارو می کنن که البته عموما این ایمیل ها الکی و بی خودی هستن.

!Plus
07-08-2010, 16:54
اگه مستقیم با تلنت یا یه برنامه دیگه مثل نت کت یا... وصل بشی به سرور ایمیل...! (به پورتی که سرویس ایمیل روش فعاله...!) و اگه بلد باشی که ایمیل چه جوری نوشته میشه...! می تونی به اسم هر کسی که خواستی... واسه هر کسی که خواستی... ایمیل بفرستی...! :21:

کار سختی نیست...! یه بار انجام بدی یاد میگیری...! :27: