PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مگان 1.6 2006 یا پرشیا ؟

p0o0y4
12-07-2010, 19:08
سلام
من 20 تومن دارم
ماشین رو واسه خانواده میخوام
به نظرتون پرشیا صفر بگیرم که حدود 17-18 هست یا مگان کارکرده که حدود 20 هست ؟

pooyahacker
14-07-2010, 12:13
پژو پارس امکانات زیادی نداره به نظرم خیلی هم قدیمی شده
ولی مگان امکانات بیشتر و فناوری جدیدتری رو داره ولی دست دوم هست که اونم مشکلات خاص خودش رو داره
ولی اگه من بودم ، مگان رو انتخاب میکردم

farshad bugatti
14-07-2010, 14:49
سلام
من 20 تومن دارم
ماشین رو واسه خانواده میخوام
به نظرتون پرشیا صفر بگیرم که حدود 17-18 هست یا مگان کارکرده که حدود 20 هست ؟
خب تا 20 تومن اول گزینه های شما رو بررسی میکنم بعد خودم پیشنهاد دیگه ای میدم.
پرشیا رو ول کن دیگه خسته شدم اونقدربه همه گفتم که ارزش خرید نداره! مگان در مقابل کیفیت ساخت بالایی داره ولی در عوض کارکردش زیاد شده...
من باشم بین اینا 206 اس دی v8 یا v9 و یا سمند lx سفارشی و یا سورن هم از گزینه های خوب برای شماست.

p0o0y4
14-07-2010, 19:05
خب تا 20 تومن اول گزینه های شما رو بررسی میکنم بعد خودم پیشنهاد دیگه ای میدم.
پرشیا رو ول کن دیگه خسته شدم اونقدربه همه گفتم که ارزش خرید نداره! مگان در مقابل کیفیت ساخت بالایی داره ولی در عوض کارکردش زیاد شده...
من باشم بین اینا 206 اس دی v8 یا v9 و یا سمند lx سفارشی و یا سورن هم از گزینه های خوب برای شماست.

مشخصات فنی این ماشینها و تفاوت تیپهای مختلفشون با هم رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟ تو سایت ایرانخودرو گشتم ، به نظرم کامل نبود !
من مگان رو بیشتر دوست داشتم ولی مثل اینکه این ماشینهای فرانسوی کارکردشون تو خرج میفته

پس به نظر شما بین همین گزینه ها کدوم بهتره ؟

meto_895
15-07-2010, 12:06
پرشیا سفارشی بخر موتور زانتیا تنظیم سرعت از رو دنده خوبه ولی پرشیا مشتری نداره زیاد چون بعد چند سال ماشینش میخوابه
اگه منظورت رنو مگان 1600 سی سی صفرش 24 تومان اما دسته دو میتونی گیر بیاری خوبه رنو مگان

farshad bugatti
15-07-2010, 13:43
پرشیا سفارشی بخر موتور زانتیا تنظیم سرعت از رو دنده خوبه

پرشیا سفارشی موتورش زانتیا نیست ، اون elx سفارشی هستش.

ولی پرشیا مشتری نداره زیاد چون بعد چند سال ماشینش میخوابه

اتفاقا خیلی هم تو ایران محبوب و پر فروشه! به همین خاطره که با وجود امکانات کم و کیفیت افتضاح باز هم به فروش میره!

مشخصات فنی این ماشینها و تفاوت تیپهای مختلفشون با هم رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟

206 sd تیپ v9 که دنده اتوماتیک هستش و از لحاز امکانات تکمیله.
v8 هم همین طوره اما گیربکس دستی هستش.
البته سمند با موتور پایه گاز سوز هم است که از گزینه های خوبیه حالا نظر شما کدومش است و انتظارات شما چیه؟!

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید