PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد هیوندای ورنا و کیا ریو

soooot
12-07-2010, 18:42
سلام
میخواستم بدونم آخرین مدل هیوندای ورنا و ریو که در ایران میشه خرید مال چه سالی هست. ( و قیمت دنده اتوماتیکشون شون چنده؟ )
آخه اینایی که توی خیابونا میبینم خیلی با اینایی که توی سایتهاشون هست فرق داره.
توی سایت نمایندگی های ایرانی هم که میریم تصویر ورنا صد سال پیش رو گذاشته! و یا مثلا ریو 5 در رو ندارن ( اصلا ریو 5 در تو ایران هست؟ اگر هست قیمت دنده اتوماتیکش چنده؟ )
شما جای من باشید بین ورنا و ریو ( هر دو مدل دنده اتوماتیک ) کدوم رو انتخاب میکنید؟

farshad bugatti
13-07-2010, 16:41
خب میان این دو ورنا انتخاب خوبیه اما به خاطر قیمت گران و امکانات نه چندان زیاد و البته موتور ضعیف تر و در مقابل ریو با موتور پر قدرت و کیفیت ساخت راضی کننده و از همه مهم تر ارزش در برابر پولش از ورنا موقعیتش رو بهتر میکنه!
قیمت ورنا اتومات 22500
ریو اتومات نزدیک به 16 تومن.

soooot
13-07-2010, 17:06
تا جایی که من شنیدم موتور ریو و ورنا یکی هست و این موتور محصول مشترک کیا و هیوندای هست ( درسته؟ )
سوال اصلیم رو جواب ندادید ریو و ورنایی که تو ایران به فروش میرسه تولید چه سالی هست؟ ( مثلا مال 2010 هست یا...؟ )

farshad bugatti
13-07-2010, 17:23
تا جایی که من شنیدم موتور ریو و ورنا یکی هست و این موتور محصول مشترک کیا و هیوندای هست ( درسته؟ )

الا چرا دروغ بگم در مورد این تا حالا چیزی نشنیدم!

سوال اصلیم رو جواب ندادید ریو و ورنایی که تو ایران به فروش میرسه تولید چه سالی هست؟ ( مثلا مال 2010 هست یا...؟ )

نمونه صفر مدل 89 هر دو موجود هستش.

ess_1362
13-07-2010, 20:11

اينو من هم دقيق نمي دونم و نياز به بررسي بيشتر هست

هر دو خودرو در ايران مدل 89 هستند ولي آخرين نسخه اي كه رسمي در شركت مادر توليد شدن براي ريو مدل 2005 هست(بدين شكلي كه در ايران هست) و ورنا هم مدل 2007

meto_895
25-07-2010, 12:01
عوضش ورنا هیونداست اما ریو ایرانی حالا کدام بهتره
ورنا بگیر بد نیست از ریو بهتره