PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حالا نظرتون راجع به اختاپوس چیه؟

Alireza_SA
12-07-2010, 11:42
میدونم یه تاپیک داره ولی خب طبیعتا با درست در اومدن پیش گویی های هشت پا نظر خیلی ها تغییر کرده
میخواستم همه بتونن دوباره نظر بدن

sourena
12-07-2010, 11:48
من يكي هيــــچ اعتقادي ندارم به اين چيزا :31:

همش شرط بندي و اين حرفاست!

اختاپوس هيچكاره بود !

pinchingholian
12-07-2010, 11:56
لعنت به این اختاپوس

eMer@lD
12-07-2010, 12:07
این اختاپوس حقیقتش یه ملعبه بود برای سر گرم کردنه مردم دنیا وباید جدا دنبال این گشت چرا اینقدر مطرح شد؟

نکنه جایی در دنیا در حال ساخت فناوریی هستند که قراره مردم دنیا از طریق اطلاع رسانیها یا روشهایی که خبرهای حفاظت شده بدست میادمردم در بی خبری بمانند
ویا نه! خبر یا اتفاقی ی که میطلبه مردم دنیا درش نباشند تا با دخالتشون کار برای سر دمداران حکومت ها سخت بشه! و اختاپوس وداستانهایش راهی برای درگیر کردن مردم دنیا به این مقوله ودور شدنشون از واقعیتهایی که دنیایی رو عوض میکند شود!!!

در ثانی! اختاپوس همیشه به سمت راست حرکت میکرد و نشان دهنده ی بازی بودن کلّ داستان هست.

Alamate Soal
12-07-2010, 12:29
من به خرمگسي كه تاپيكش هم زده شد بيشتر اعتقاد دارم تا اختابوس !

اين اختابوس رو بايد بيارن بكننش رئيس يه جايي :21:

Haj_Amoo
12-07-2010, 12:45
نکنه جایی در دنیا در حال ساخت فناوریی هستند که قراره مردم دنیا از طریق اطلاع رسانیها یا روشهایی که خبرهای حفاظت شده بدست میادمردم در بی خبری بمانند
ویا نه! خبر یا اتفاقی ی که میطلبه مردم دنیا درش نباشند تا با دخالتشون کار برای سر دمداران حکومت ها سخت بشه! و اختاپوس وداستانهایش راهی برای درگیر کردن مردم دنیا به این مقوله ودور شدنشون از واقعیتهایی که دنیایی رو عوض میکند شود!!!من كه منظورتون رو متوجه نشدم!!

در ثانی! اختاپوس همیشه به سمت راست حرکت میکرد و نشان دهنده ی بازی بودن کلّ داستان هست. يه سوال مهم اينه كه چرا تيم سمت راست پيروز ميشه؟! بعلاوه هشت پا كه راست و چپ نميشناسه!! اين ما هستيم به طور قراردادي يه طرف رو مي گيم راست و اون يكي رو چپ!!
اگر هم كسي مي گه كه يه كارشناس يا يه چيزي شبيه به اين، پيش بيني مي كنه و با غذا دادن و ... باعث ميشه هشت پا يه ظرف رو انتخاب كنه؛ پس چرا بايد همه اش ظرف سمت راست رو انتخاب كنه كه من و شما بهش گير بديم؟!!!
===
اول كه علم ، پيش گويي (مخصوصا به اين سبك) رو قبول نداره و اگر هم بخواد مقداري توجيحش كنه با احتمال هست. اگر هم بخواهيد متافيزيكي به ماجرا نگاه كنيد، شايد پيش گويي رو بشه توجيه كرد ولي اين كه يك حيوان و اون هم يك هشت پا پيش بيني كنه ، حتي با يه ديد متافيزيكي و ... هم خيلي بعيد هست!
مگر اين كه وارد حوزه تخيلات بشيم!

Manchester boy
12-07-2010, 12:47
بازم بهش اعتقاد ندارم !!! همه رو رفت سمت راسته خودش !!

றД ĵ ĭ Đ
12-07-2010, 12:50
در ثانی! اختاپوس همیشه به سمت راست حرکت میکرد و نشان دهنده ی بازی بودن کلّ داستان هست.

قبلا مطرح شده .

به سمت چپ هم رفته .

marvel_malayer
12-07-2010, 12:52
باید خوردش :21:

Ghaioom
12-07-2010, 12:52
قبلا مطرح شده .

به سمت چپ هم رفته .
نه گفتن از پشت اومده رفته سمت چپ یعنی برای اون میشه راست!! :31:

Alamate Soal
12-07-2010, 12:54

گوشت نسبتا تلخي داره . پيشنهاد ميكنم هيچوقت اختابوس نخورين :13:

pedramh
12-07-2010, 12:55
ایشالا زنده زنده خوراک کوسه بشه
به نظر من همش الکیه ولی به هر حال تاثیر روانی روی تیم ها میذاره

Hadi King
12-07-2010, 12:59
دوستان تو روستــا ما هم یه بزغاله پیش بینی میکرد :31:
سر در دو طویلـــه پرچم کشور ها رو زده بودن و یونجـــه تو هر دو طویلـــه :27:
همه مسابقــه ها رو اشتبـاه پیش بینی کرده همش میرفــت وسط با سر میخورد به دیوار طویلــه :39:
موفق باشید!:40:

Alamate Soal
12-07-2010, 12:59
بچه ها كسي ميدونه اختابوس چندسال عمر ميكنه ؟ تا يورو 2012 زنده هست اين اختابوس ؟ :31:

منتظر مدل هاي مشابه براي مسابقات لاليگا و ليگ جزيره و سري آ هستيم :27:

eMer@lD
12-07-2010, 13:03
من كه منظورتون رو متوجه نشدم!!

من که خیلی واضح گفتم
از اتفاقات و اطلاعات بروز حادثه خیز و جدیددنیا بدور ماندن و درگیر حادثه ای شیرین و عجیب شدن!

يه سوال مهم اينه كه چرا تيم سمت راست پيروز ميشه؟! بعلاوه هشت پا كه راست و چپ نميشناسه!! اين ما هستيم به طور قراردادي يه طرف رو مي گيم راست و اون يكي رو چپ!!
اگر هم كسي مي گه كه يه كارشناس يا يه چيزي شبيه به اين، پيش بيني مي كنه و با غذا دادن و ... باعث ميشه هشت پا يه ظرف رو انتخاب كنه؛ پس چرا بايد همه اش ظرف سمت راست رو انتخاب كنه كه من و شما بهش گير بديم؟!!!
===
اول كه علم ، پيش گويي (مخصوصا به اين سبك) رو قبول نداره و اگر هم بخواد مقداري توجيحش كنه با احتمال هست. اگر هم بخواهيد متافيزيكي به ماجرا نگاه كنيد، شايد پيش گويي رو بشه توجيه كرد ولي اين كه يك حيوان و اون هم يك هشت پا پيش بيني كنه ، حتي با يه ديد متافيزيكي و ... هم خيلي بعيد هست!
مگر اين كه وارد حوزه تخيلات بشيم!

هشت پا که چپ و راست نمیشناسه!
اما به یک سمت چرخیدن رو که میشناسه مثل تپیدن قلب که مختص سمت چپه! اینکه چرا سمت راست رو انتخاب میکرد بر میگرده به علم جانور شناسی و اینگه چرا اون تیم میبرد بر میگرده به علم تلقین محض!
اینکه اعتماد به نفس بده به گروهی و بی انگیزگی به گروهی دیگر...

قبلا مطرح شده .

به سمت چپ هم رفته .

لابد اخطارهاتون براش جذاب بوده :31:

ebi66_boukan
12-07-2010, 13:10
دوستان توبه کنید....:31:
هشت پا کارش درسته نفرینتون میکنه ها....:18:

Haj_Amoo
12-07-2010, 13:13
از اتفاقات و اطلاعات بروز حادثه خیز و جدیددنیا بدور ماندن و درگیر حادثه ای شیرین و عجیب شدن!
خب چرا اين دور ماندن از ... توسط اختاپسي انگليسي و بزرگ شده آلمان در آكورايوي در شهر فلان و ... انجام بشه؟؟! راه ديگه اي نبود؟؟ خود جام جهاني به اندازه كافي، كافي نيست؟

اما به یک سمت چرخیدن رو که میشناسه مثل تپیدن قلب که مختص سمت چپه!
تپيدن قلب مختص سمت چپه؟! خود قلب سمت چپ هست! بعلاوه اين كه اصلا مثال خوبي نيست!!

اینکه چرا سمت راست رو انتخاب میکرد بر میگرده به علم جانور شناسی
خب اين علم جانور شناسي چي ميگه؟!

اینکه اعتماد به نفس بده به گروهی و بی انگیزگی به گروهی دیگر...
اعتماد به نفس توي چند تا بازي و چقدر؟! و بي انگيزي ... ؟! تا حدي كه آرژانتين 4 تا گل بخوره و اسپانيا دقيقه 116 پيروز بشه؟!!

far2009
12-07-2010, 13:16
من 100% به نظرات این هشت پا اعتقادندارم ولی 10% ممکنه روی افکارم تاثیر بگذاره البته هیچ وقت من را مطمئن نمی کنه حتی اگر 10 بار دیگه هم درست بگه

moraddad
12-07-2010, 13:34
بچه ها كسي ميدونه اختابوس چندسال عمر ميكنه ؟ تا يورو 2012 زنده هست اين اختابوس ؟ :31:

منتظر مدل هاي مشابه براي مسابقات لاليگا و ليگ جزيره و سري آ هستيم :27:

رادیو داشت میگفت حداکثر 5 سال عمر میکنه...
الان سه سالشه!
پزشکای تیم دارن سعی میکنن به یورو برسوننش!:31:
ولی عمرش به ورلد کاپ بعدی قد نمیده!

Haj_Amoo
12-07-2010, 15:17
من تنها توجيح منطقي كه براي پيش گويي هاش پيدا كردم، احتمال هست. درسته كه احتمال يك به 64 يا يك به 128 خيلي خيلي كمه!! ولي از احتمال يك به چند مليون كه توي لاتاري هاي خيلي بزرگ هست خيلي بيشتره!!
اگر كسي توي اين لاتاري ها برنده شده، نبايد به دليل احتمال فوق العاده كمش، بگيم حتما تقلب شده!!!
اينجا هم همين طور!!!

D r i v e r
12-07-2010, 15:24
خب اين علم جانور شناسي چي ميگه؟!
خوب من فقط از روی یه کارتون میگم که نشون میداد
البته کارتون نسبتا علمی هم بود
اتفاقا موضوعش هم در مورد یک 8 پا بود اون قسمت
2 تا ظرف غذا بود با 2 شکل هندسی مختلف فکر کنم(اگه اشتباه نکنم ولی جریان کلی همین بود)
به یکی از ظرف ها جریان برق وصل کرده بودن بعد از دوبار اشتباه کردن دیگه اختاپوس یا همون 8 پا دیگه به سمت اون شکل هندسی که الکتریسیته به ظرفش وصل بود نمیرفت
اینم میتونه همون باشه و یاد گرفته باشه که از کدوم ظرف بر داره

errmii
12-07-2010, 15:35
باید برای این اختاپوس بعد از مرگش مقبره بسازن
تا حرم مطهرش میعادگاه عاشقان حضرتش باشد

shahab47
12-07-2010, 15:37
حالا که جام تموم شده احساس میکنم دلم واسش تنگ میشه یعنی دیگه پاولی نیست :41: :18: :5:

آزادش کنید عوضی ها بره حال کنه تو دریا اییییییی خد ا

malkemid
12-07-2010, 15:42
منم اعتقادی ندارم...البته نمی شه منکر شد که بعضی پیش بینی هاش واقعا جالب بود.

اولین چیزی که به ذهن آدم میاد اینه که مسئولین آکواریوم اینها رو برنامه ریزی کرده باشن...ولی واقعا کی فکرشو می کرد آلمان به صربستان ببازه...اونم بعد از برد با 4 گل در مقابل استرالیا.

در کل به نظرم خود هشت پا ئه میرفت و البته شانسی.احتمالش صفر نیست....شانسش خوب بوده دیگه :دی

Haj_Amoo
12-07-2010, 15:49
آزادش کنید عوضی ها بره حال کنه تو دریا اییییییی خد ا
اتفاقا يه عده همچين پيشنهادي كرده بودن، ولي مسئولاي آكواريوم گفتن چون به آماده خوري عادت كرده، توي دريا نمي تونه دووم بياره!!

2 تا ظرف غذا بود با 2 شکل هندسی مختلف فکر کنم(اگه اشتباه نکنم ولی جریان کلی همین بود)
به یکی از ظرف ها جریان برق وصل کرده بودن بعد از دوبار اشتباه کردن دیگه اختاپوس یا همون 8 پا دیگه به سمت اون شکل هندسی که الکتریسیته به ظرفش وصل بود نمیرفت
هر چند فكر نمي كنم اين طور باشه ولي توضيح قانع كننده به نظر مي رسه!!

malkemid
12-07-2010, 17:29

اصلا بحث این نیست که یاد گرفته باشه...این کاملا محتمله...ولی بالاخره یکی باید تعیین کرده باشه که هشت پائه کجا بره...خوب اون 1 نفر از کجا می دونسته کی برنده میشه؟!

Mr.Crow
12-07-2010, 17:45
اصلا بحث این نیست که یاد گرفته باشه...این کاملا محتمله...ولی بالاخره یکی باید تعیین کرده باشه که هشت پائه کجا بره...خوب اون 1 نفر از کجا می دونسته کی برنده میشه؟!
دقیقآ موضوع همینه !
یکی میاد میگه توی فلان ظرف غذا بیشتر ریختن , یکی میگه ظرفها سمت راست هست , یکی دیگه میگه خودشون هشت پا رو هدایت میکنن !
ولی اگه همه اینها هم درست باشه , باز یه نفر اون پشت هست که این کارا رو انجام میده و همه نتایج (حتی بازی صربستان) رو درست حدس زده !

Haj_Amoo
12-07-2010, 18:14
اصلا بحث این نیست که یاد گرفته باشه...این کاملا محتمله...ولی بالاخره یکی باید تعیین کرده باشه که هشت پائه کجا بره...خوب اون 1 نفر از کجا می دونسته کی برنده میشه؟!اگه به پرچم آلمان عادتش داده باشن از 8 بازي كه پيش بيني كرده ، شش تا از بازي هاش كه آلمان برده توجيه ميشه!! يعني احتمال 1 به 128 ميشه 1 به چهار !!! ميمونه دو تا بازي كه ميشه گفت شانسي بوده! هر چند هنوز مشخص نيست كه چرا وقتي به پرچم آلمان عادت كرده بايد بره تو ظرف هاي صربستان و اسپانيا!!! يه احتمال اينه كه از رنگ پرچمشون خوشش اومده!!

Alireza_SA
12-07-2010, 18:43
دقیقآ موضوع همینه !
یکی میاد میگه توی فلان ظرف غذا بیشتر ریختن , یکی میگه ظرفها سمت راست هست , یکی دیگه میگه خودشون هشت پا رو هدایت میکنن !
ولی اگه همه اینها هم درست باشه , باز یه نفر اون پشت هست که این کارا رو انجام میده و همه نتایج (حتی بازی صربستان) رو درست حدس زده !

دقیقا ......

A.M.D.D.E.V.I.L
12-07-2010, 18:47
یا شایدم کسی هیچ چیزی رو پیشبینی نکرده و همش توطئه بودن

mehrdad8086
12-07-2010, 19:30

موافقم.

جدی خوشمزس امتحان کنید.مثل ماهی مرکب:31: