PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Compact Component Systems

Scientific
11-07-2010, 09:25
با سلام
رفقا اولا كه من راستيتش ندونستم اسم اينو چي بذارم يعني معادل پيدا نكردم .همون سيستم حرفه اي صوتي تصويري يا نميدونم چي
compact component system
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب چنتا مورد رو ميخواستم درباره اين سيستم بپرسم
اين جور سيستما در كل اسمشون چيه؟
اين سيستمو بنده خريدم برخلاف قيافش (تقريبا كوچكيش) بسيار كيفيت و قدرت بالايي داره واقعا منو شگفت زده كرد با اينكه بنده سيستم صوتي زير رو دارم (ماركشونو ننوشتم كه تبليغات نشه يه وخ) اما كيفيت سيستم بالايي رو نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بگذريم
والا ميخواستم بپرسم اگه كسي از اين ضبطا داره ببينه اين فنش چطوري كار ميكنه
من ديروز پشتشو نگاه كردم فن داشت كار ميكرد همين كه نگاش كردم زود خاموش شد كلي هم دفترچه شو گشتم اما خبري از فن نبود
لطفا راهنمايي كنيد
ممنان

t_tanhayam
16-07-2010, 12:37
در مورد نامگذاري همونيه كه خودتون هم گفتين در واقع يك سيستم جمع وجور صوتي هست
فكر كنم مدل j21 هست
در مورد فن توي سيستم هاي مختلف بصورت هوشمند كار ميكنه يعني وقتي شما مثلا بيس رو زياد ميكنيد و همچنين خروجي صداي بيشتري ميگيريد چون قطعات داخلي امپر و ولتاژ بيشتري ميكشند وبه خروجي ها ميدن فن روشن ميشه و با توجه به رله هاي زماني و وسنسورهاي حرارتي حتي دور و سرعت چرخش فن هم بيشتر ميشه
اگه منظورتون اين هست در مورد خاموش وروشن شدن اتومات فن

Scientific
16-07-2010, 20:41
ممنون دوست عزيز
در ضمن همونطور كه خودتون ميدونين ما يه ورودي aux پشت دستگاه داريم كه دو تا درگاه (والا اصطلاحشو نميدونم) استريو يكيش ال و ديگري آر هست كه به اسپيكر وصلش ميكنيم
بنده با بحثي كه با يكي از دوستام داشتم ايشون گفتش كه اگه شما اون اسپيكرهاي ويكر رو كه آمپلي فاير جداگانه داره به اينجا وصل كني امكان داره بسوزه و مشكل بوجود بياره
منم قبول نكردم اما احتياط كردم .اما ميخواستم از شما بپرسم آيا ممكنه همچين اتفاقي بيوفته؟
اصلا مگه اسپيكرها واسه همين كار نيست؟
ممنون

t_tanhayam
16-07-2010, 21:06
ممنون دوست عزيز
در ضمن همونطور كه خودتون ميدونين ما يه ورودي aux پشت دستگاه داريم كه دو تا درگاه (والا اصطلاحشو نميدونم) استريو يكيش ال و ديگري آر هست كه به اسپيكر وصلش ميكنيم
بنده با بحثي كه با يكي از دوستام داشتم ايشون گفتش كه اگه شما اون اسپيكرهاي ويكر رو كه آمپلي فاير جداگانه داره به اينجا وصل كني امكان داره بسوزه و مشكل بوجود بياره
منم قبول نكردم اما احتياط كردم .اما ميخواستم از شما بپرسم آيا ممكنه همچين اتفاقي بيوفته؟
اصلا مگه اسپيكرها واسه همين كار نيست؟
ممنون

دوست عزيز aux در واقع يك ورودي صداست نه خروجي
شما ميتونيد وسايلي كه خروجي صدا دارند رو ومثلا باند ندارند مثل dvd player رو به اين ورودي بزنيد وصداش رو از ضبطتون بشنويد
شما براي اينكه بخواين از ويكر صدا بگيريد از خروجي line out ضبط jvc تون صدا رو بدين به line in يا aux ويكر
خواهش مي كنم به حرف دوستتون گوش بدين حتما :46:

Scientific
17-07-2010, 10:43
خيلي ممنون
پس الان ميشه يه vcd پلير ديگه رو به اين وصل كرد ديگه (صداش) نه؟
آخه اين لاين آوت رو من نميتونم پيداش كنم
جايي كه هدفن رو وصل ميكنيم ميشه نه؟ بايد يه مبدل گير بيارم؟
ممنون

t_tanhayam
17-07-2010, 13:22
خيلي ممنون
پس الان ميشه يه vcd پلير ديگه رو به اين وصل كرد ديگه (صداش) نه؟
آخه اين لاين آوت رو من نميتونم پيداش كنم
جايي كه هدفن رو وصل ميكنيم ميشه نه؟ بايد يه مبدل گير بيارم؟
ممنون

اره ميشه همين كار رو كرد هر دستگاه ديگه اي رو هم ميتوني صداش رو از aux ضبطط داشته باشي

از هدفون هم ميشه صدا گرفت منتها خوب خروجي استاندارد نيست مثل (line out )
يك مبدل 1 به 2 بگيريد و به aux بزنيد هدفونتون رو :8:

Scientific
18-07-2010, 12:45
دوست عزيز aux در واقع يك ورودي صداست نه خروجي

يك مبدل 1 به 2 بگيريد و به aux بزنيد هدفونتون رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
هدفون مگه خروجي صدا نيست؟ پس چطوري به اي يو ايكس وصل ميشه؟مبدلشو دارم ولي فقط به جاي هدفون وصل ميشه همون قسمت لاين آوت كارت صوتي كامپيوتر

t_tanhayam
18-07-2010, 13:06
ممنون
هدفون مگه خروجي صدا نيست؟ پس چطوري به اي يو ايكس وصل ميشه؟مبدلشو دارم ولي فقط به جاي هدفون وصل ميشه همون قسمت لاين آوت كارت صوتي كامپيوتر

چرا هدفون هم خروجي ميده
خوب بايد به aux بدين تا صدا بگيرين متوجه منظورتون نميشم

Scientific
18-07-2010, 14:58
شما فرموديد كه aux به نوعي گيرنده هستش يعني وسيله اي كه باند نداره ماننده وي سي دي پلير و ... رو اگه دو فيش سفيد و قرمزشو به اين قسمت وصل كنيم صداش از اسپيكر هاي اين سيستم بيرون مياد
حالا شما هدفون رو ميخواين به اين قسمت وصل كنم؟؟
اينكه اصلا كار نميكنه
منظورم اين بود

t_tanhayam
18-07-2010, 16:52
شما فرموديد كه aux به نوعي گيرنده هستش يعني وسيله اي كه باند نداره ماننده وي سي دي پلير و ... رو اگه دو فيش سفيد و قرمزشو به اين قسمت وصل كنيم صداش از اسپيكر هاي اين سيستم بيرون مياد
حالا شما هدفون رو ميخواين به اين قسمت وصل كنم؟؟
اينكه اصلا كار نميكنه
منظورم اين بود

دوست گلم اگه منظورتون اينه كه مثلا يك mp3 player دارين وميخواين صداش رو با ضبطتون گوش بدين ميتونيد به ورودي aux بزنيد
اگه منظورتون اينه ميخواين از aux با هدفون صدا رو گوش بدين نه من منظورم اين نيست چون شما صدايي نميگيرين از aux كه بتونيد گوش بدين با هدفون

afshin0914
22-07-2010, 10:16
سلام دوست عزیز تو سایت جی وی سی تهران نوشته میکرو سینماخانگی منم میخوام کوچیک اینو یعنیj11بخرم قیمتش280تومنه شما چند خریدی

t_tanhayam
22-07-2010, 10:20
سلام دوست عزیز تو سایت جی وی سی تهران نوشته میکرو سینماخانگی منم میخوام کوچیک اینو یعنیj11بخرم قیمتش280تومنه شما چند خریدی

افشين خان j21 فكر ميكنم الان 330 باشه

Scientific
22-07-2010, 11:18
نقد 330
سيستم خيلي خوبيه
بخري ميبيني برخلاف قيافش قدرت بالايي داره و كيفيت عالي

Spiffy
20-01-2011, 23:24
دوستان یه سیستم جمع و جور حرفه ای از همین برند (ضبط و صوت و اینا دیگه) که آخره آخرش باشه چی گیر میاد و قیمتش چنده؟

mr_rayan
21-01-2011, 21:18
ضبط صوت خانگی این روزا تنوع زیادی نداره.بهرحال شرکت سونی همچنان تو این زمینه خوب فعالیت می کنه.شما چقدر می خواید هزینه کنید؟

Spiffy
21-01-2011, 23:22
خوبه با تکنولوژی جدیدش آشنا بشیم نه خیلی حرفه ای.همون خونگیش خوبه
یه کارگاهی هست زیر بناش 2000 متره واسه اونجا یه ضبط صوت میخواد که جیگرو حال بیاره