PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

shabeashegha
05-12-2010, 17:53
عربشاهی کتاب نیست پیکه مثلا" پیک حرکتشناسی پیک دینامیک که فقط تسته قیمت هرکدومم 2000 یا 3000 تومنه
ولی حتما" بعد اندیشه سازان میزنمش
من میرم قلم چی مثلا" هفته پیش فصل حرکت شناسی بعد ازمون بعدی حرکت با دینامیک من دوباره میام از رو اندیشه سازان اموزش حرکت با تست اموزشی شم حل می کنم بعد دینامیکم تا نصفه میمونه چیکارکنم؟
پس حتما همین کارو بکن (اینکه اندیشه سازان توی اولویت قرار بگیره)
ببین من این کارو انجام میدادم:
مثلا این هفته طبق برنامه قلم چی نصف حرکت شناسی توی بودجه بود. من میومدم همه حرکت شناسی رو میخوندم و همه تستهای آموزش رو میزدم . آزمون بعدی نصف دوم حرکت شناسی میومد و من تا جایی که میشد تستهای بیشتر تمرین کنید رو هم میزدم این طوری بود که با وارد شدن بودجه آزمون به دینامیک من یا همه تستهای آموزش و تمرین کنید رو زده بودم یا فقط بخشیش مونده بود
حالا شما از این به بعد میتونی این کار رو انجام بدی و بیشتر تمرین کنید حرکت شناسی رو نزنی (فعلا. یعنی تا وقتی که فرصت پیدا کنی)
من خودم بودم همین کار رو انجام میدادم اساسا حرکت شناسی چندان فصل سختی نیست (البته اگه شما هم مشکلی توی این فصل نداشته باشی) موقتا بیشتر تمرین کنید های این فصل رو رها میکردم و اول آموزش فصل دینامیک رو کار میکردم
راستی تستی که میزنی تستهای مهم رو علامت بزن که توی مرور خیلی بدردت میخوره مجبور نباشی برگردی کل تستهارو بزنی پارسال بچه های کنکور 89 همین پی سی ورد برای عید خیلیا به مشکل برخوردن و نمیدونستن چکار کنن (چون علامت نزده بودن تستهای مهم رو)

nelly joon
05-12-2010, 18:36
نیلی خانوم این حرفها رو که میزنی عصابم خورد میشه خیلی تحریکم میکنی که ازت جلو بزنم ولی نمیتونم:19::19::19::19:
خدایااااااااااااااااااااا اا
راستی نلی امسال اینشالا تو تلوزیون میبینیمت نفرات برتر :46:
واسه منم دعا کنید
من با این حرفها که شما میزنید میفهمم که هوشم خیلی پایین تر از شماست من ازمون قلمچی رو به زور تا 6000 میرم این هفته ازمون داریم کارناممو میزارم ولی تو چرا اینقد با هوش هستی میگی هیچی نخوندی اون وقت ....
خدااااا:19::19::19::19:

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:28 PM ----------

نلی خانوم یه سوال دیگه
شما تیزهوشان میری؟
یا اینکه نه منظورش از مدرسه چیه؟
اخه 5 نفر اول شهر تو مدرسه شما هستن؟!!!!!!!!!!!!!
اولا که من کی گفتم خیلی باهوشم؟
گفتم چند روز مریض بودم درس نخوندم،شما میدونی که روزای دیگه رو چه جوری خوندم؟
بعدم گفتم کتاب درسی توی زیست خیلی مهمه و واسه این آزمون تست نزدم.ولی میدونی چقدر رو کتاب درسی وقت گذاشتم؟
پس الکی نگو که من از تو باهوش ترم.تیزهوشانم نمیرم.فارغ التحصیلم.دبیرستانم تیزهوشان نمیرفتم.
کلا از اینکه بچه ها فکر کنن حالا چون یه آزمون رو خوب دادم،دارم خودم رو میگیرم یا کلاس میذارم متنفرم.پس دیگه اینجوری نگو چون اعصابم خورد میشه.:19:
منظورشم از مدرسه همون نمایندگی گزینه 2 که ثبت نام کردیم.

veritaaa
05-12-2010, 18:40
---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

گام به گام خیلی بهش تکیه نکنین ، هیچی مثل کتاب درسی نمیتونه راهنماییت کنه و سعی کن فقط اون یه کم راهنما باشه واست اونم وقتی دیدی واقعاً نمیفهمی و کپی نکن :31:

من فقط میخوام از جوابا مطمئن شم واسه همین گام به گام نمیخوام اگه تو یه سایتی بود خوب بود
به هر حال مرسی

Alireza SM
05-12-2010, 19:03
بچه ها كسي كه امسال دي ماه ديپلم ميگيره ميتونه كنكور شركت كنه ؟

omnia.2008
05-12-2010, 19:29
اولا که من کی گفتم خیلی باهوشم؟
گفتم چند روز مریض بودم درس نخوندم،شما میدونی که روزای دیگه رو چه جوری خوندم؟
بعدم گفتم کتاب درسی توی زیست خیلی مهمه و واسه این آزمون تست نزدم.ولی میدونی چقدر رو کتاب درسی وقت گذاشتم؟
پس الکی نگو که من از تو باهوش ترم.تیزهوشانم نمیرم.فارغ التحصیلم.دبیرستانم تیزهوشان نمیرفتم.
کلا از اینکه بچه ها فکر کنن حالا چون یه آزمون رو خوب دادم،دارم خودم رو میگیرم یا کلاس میذارم متنفرم.پس دیگه اینجوری نگو چون اعصابم خورد میشه.:19:
منظورشم از مدرسه همون نمایندگی گزینه 2 که ثبت نام کردیم.
من نگفتم که شما خودتونو گرفتی گفتم باهوشید حقیقت دیگه
ما خوشحال میشیم ببینیم شما جز نفرات برتر کنکور بشید
اگه ناراحتتون کردم ببخشید شرمندم:45::45:
ولی خودمو میکشم تا بهتون یه خورده نزدیک شم:22::22:
ولی من واقعا قصد تعریف داشتم منو ببخشید اگه منظورمو بد رسوندم:46:
بازم شرمنده

vahid0801
05-12-2010, 19:30
بچه ها كسي كه امسال دي ماه ديپلم ميگيره ميتونه كنكور شركت كنه ؟

بله اگه بگیره میتونه.

یه سوال از رفیقای عزیز.
برنامه ازمونای کانون رو تو خود سلیتش پیدا نکردم.کسی نداره واسه ریاضی رو؟

omnia.2008
05-12-2010, 19:52
بله اگه بگیره میتونه.

یه سوال از رفیقای عزیز.
داداش من تجربیم ببخشید برنامه ی ریاضی رو ندارم شرمندم اگه کمکی میتونم بکنم بفرما:46:

gomnam23
05-12-2010, 20:44
سلام.

فقط اومدم بگم خیلی خودتون رو درگیر معدل نکنید. در واقع معدل که اصلا مهم نیست و همون تاثیر جزیی هم شامل نمره ی هر درس میشه نه معدل . در کل خیلی سرنوشت ساز نیست . عملا درست و غلط زدن یکی دو تا تست خیلی تاثیرش بیشتره.

در ضمن یه کتاب خوب هم برای اون دو فصل فیزیک یک بگید. خودم انرژی اتمی دارم ولی خیلی باش حال نمی کنم.

یه تذکر : به نظر میرسه ما امسال باید حتما کنکور قبول شیم چون کتاب ها داره بد جور پشت سرمون تغییر می کنه حتی در حد تعاریفی نظیر پیوستگی!!!!!!!!!!

shabeashegha
05-12-2010, 20:51
کارنامه آزمون جمعه 12/9:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

افت کردم.
چرا همه تراز عمومی هاشون بالاتره واسه من تراز عمومی هام همیشه 2000 تا پایینتره؟خیلی مسخرست واقعا.
حالا زبان رو که فقط این دفعه خوب نزدم،ولی فیزیک و عربی رو تو آزمونای قبلم خیلی بالا نزده بودم....!!!
پیشنهادات و انتقادات زیبای شما را نیازمندیم.:10:
آفرین تبریک میگم
همینطوری پیش بری ایشالا هر رشته ای هرجا بخوای میاری
فقط یه چیز شما چرا از فیزیک بدت میاد؟منم اولش مثل شما بودم تا پارسال
ولی از وقتی فهمیدم فیزیک چیه واااااااااقعا شیفته این درس شدم تا جایی که بعضی وقتی با خودم گفتم کاش ریاضی فیزیک میخوندم. بخصوص شما که ریاضیت خوبه به رااااااااااحتی میتونی فیزیک رو هم 100 بزنی. کتاب آموزشی یا تست چی استفاده میکنی (برای فیزیک)؟

METACORTEX
05-12-2010, 22:20
سلام.

فقط اومدم بگم خیلی خودتون رو درگیر معدل نکنید. در واقع معدل که اصلا مهم نیست و همون تاثیر جزیی هم شامل نمره ی هر درس میشه نه معدل . در کل خیلی سرنوشت ساز نیست . عملا درست و غلط زدن یکی دو تا تست خیلی تاثیرش بیشتره.

در ضمن یه کتاب خوب هم برای اون دو فصل فیزیک یک بگید. خودم انرژی اتمی دارم ولی خیلی باش حال نمی کنم.

یه تذکر : به نظر میرسه ما امسال باید حتما کنکور قبول شیم چون کتاب ها داره بد جور پشت سرمون تغییر می کنه حتی در حد تعاریفی نظیر پیوستگی!!!!!!!!!!

سلام.
انرژی اتمی بچه ها می گفتند خوبه که!!!!!!!!!!!
من خودم رمزینه دارم عالیه.

راستی گفتی پیوستگی یاده یه چیزی افتادم این قسمت پیوستگی دیفرانسیل تغییر کرده ؟؟؟؟!!:13::13:

nelly joon
05-12-2010, 23:21
آفرین تبریک میگم
همینطوری پیش بری ایشالا هر رشته ای هرجا بخوای میاری
فقط یه چیز شما چرا از فیزیک بدت میاد؟منم اولش مثل شما بودم تا پارسال
ولی از وقتی فهمیدم فیزیک چیه واااااااااقعا شیفته این درس شدم تا جایی که بعضی وقتی با خودم گفتم کاش ریاضی فیزیک میخوندم. بخصوص شما که ریاضیت خوبه به رااااااااااحتی میتونی فیزیک رو هم 100 بزنی. کتاب آموزشی یا تست چی استفاده میکنی (برای فیزیک)؟
ممنون
والا کتاب سبز پیش 1،کتاب سبز سوم با گاج سفید.البته اینا رو دارم،استفاده نمیکنم.:13:
اینبار فیزیک رو خوب میخونم،تستاشم کامل میزنم،اگه مشکل داشتم بعد روش فکر میکنم.
مشکلم اینه که چون دوست ندارم اصلا نمیرم سرش.

rpf
05-12-2010, 23:29
سلام؛ من هم ریاضی پیش 100 و ریاضی پایه 73 کلا روی هم 89/33 زدم تو آزمون پریروز گزینه 2؛؛ ولی فیزیک 0 زدم؛چیکار کنم؟ بعدا هم کارنامه میزارم

meragj2
06-12-2010, 00:37
کارنامه من : (2 تاپیک گزینه 2 گذاشته بودم.) رتبه کلم شد: 650
تا اینجا بهترین رتبم ولی راضی نیستم.

afshin50cent
06-12-2010, 11:38
سلام! بچه ها ببخشید این سوالو اینجا مطرح می کنم چون جایی برای مطرحش پیدا نکردم! من متولد 71 هستم و فارغ التحصیل هستم! حالا میخواستم فرمو پر کنم تو قسمتی که کد مربوط به سربازی رو وارد باید کرد نمیدونم 6 رو بزنم یا کد 5؟ در ضمن پیش دانشگاهی رو حضوری خوندم! بعد این فرم شماره 2 که مربوط به تایید سوابق تحصیلی هست رو همه باید پر کنن؟ قضیش چیه؟ یعنی باید برم پیش دانشگاهی و اموزش پرورش تاییدش کنم؟ بعد این کد سوابق تحصیلی رو موقع ثبت نام سایت سنجش خودش به ما میده یا نه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین!
بچه ها دمتون گرم یه راهنمایی بکنین دیگه اگه میدونین!!!!!!!:19::11:

ehsan_
06-12-2010, 11:53
بچه ها یک سوال

توی دفترچه ثبت نام قسمت وارد کردن مدارک یک قسمتی هست که معدل پیش دانشگاهی رو هم خواسته حتی برای فارغ التحصیلها

چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

nafas
06-12-2010, 12:22
بله اگه بگیره میتونه.

یه سوال از رفیقای عزیز.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بفرما فقط عمومیا نیست فقط اختصاصیه

behdana
06-12-2010, 12:45
بچه ها یک سوال

توی دفترچه ثبت نام قسمت وارد کردن مدارک یک قسمتی هست که معدل پیش دانشگاهی رو هم خواسته حتی برای فارغ التحصیلها

چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

همینجوری برای قشنگی
:20:

gomnam23
06-12-2010, 13:26
سلام.
انرژی اتمی بچه ها می گفتند خوبه که!!!!!!!!!!!
من خودم رمزینه دارم عالیه.

راستی گفتی پیوستگی یاده یه چیزی افتادم این قسمت پیوستگی دیفرانسیل تغییر کرده ؟؟؟؟!!:13::13:

نه دیفرانسیل تغییری نداشته

omnia.2008
06-12-2010, 13:44
سلام داداش خوبی یکی از پوستاتو خوندم گفته بودی این هفته قلمچی عمومی نیست
میخواستم بهت بگم برنامه عمومی هست اشتباه نکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!
توی دفتر چه ثبت نشده توی اول کتاب کار هست اگه خواستی بگو بهت بدم من تجربی هستم ولی عمومیامون یکیه:46:

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبفرما فقط عمومیا نیست فقط اختصاصیه
توی دفتر چه ثبت نشده توی اول کتاب کار هست اگه خواستی بگو بهت بدم من تجربی هستم ولی عمومیامون یکیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

METACORTEX
06-12-2010, 13:52
بچه ها دمتون گرم یه راهنمایی بکنین دیگه اگه میدونین!!!!!!!:19::11:
سلام
شما باید کد 5 رو بزنید.چون متولد 71 هستی و پیش رو هم حضوری خوندی.مثل خود من.
اون کد 6 برای کسایی است که متولد نیمه 2ام 70 اند و و با ما پیش رو خوندند اونا باید برگه اعزام به خدمت بگیرن که غیبت نخورند.

اون فرم 2 روباید مدیر مدرسه سابقتون وخودت پر وامضا کنه.موقع ثبت نام تو دانشگاه میخوان ازت.

آره سایت سنجش میده.

nafas
06-12-2010, 13:57
توی دفتر چه ثبت نشده توی اول کتاب کار هست اگه خواستی بگو بهت بدم من تجربی هستم ولی عمومیامون یکیه:46:

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

توی دفتر چه ثبت نشده توی اول کتاب کار هست اگه خواستی بگو بهت بدم من تجربی هستم ولی عمومیامون یکیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورم با عکسی بود که برای طرف نهاده بودم کاری به برنامه این هفته قلم چی نداشتم
کل برنامه نهادم گفتم عکس عمومی رو ندارم که براش بزارم :11:

veritaaa
06-12-2010, 14:48
بچه ها اینجا یه سمپادی مازندرانی هست؟

dark fear
06-12-2010, 15:13
سلام
بچه ها یه سوال داشتم
من متولد مرداد 71 هستم
پارسال که پیشدانشگاهی بودم ،کنکور سراسری قبول نشدم و الان دارم دوباره برای کنکور میخونم
1-آیا برای ثیت نام کنکور باید کار خاصی مربوط به سربازی کنم؟ (دفترچه و ...) به طور خلاصه.. آیا نحوه
ثبت نام من تو کنکور و اون قسمت شرایط نظام وظیفه با پارسالم فرق کرده ؟ (پارسال کد 5 بودم..)
2-اگر جواب 1 خیر است ، آیا برای ثبت نام دانشگاه باید کار خاصی کنم؟
خواهش میکنم کمکم کنید.. از هرکی میپرسم یه جوابی میده..

omnia.2008
06-12-2010, 17:26
سلام
بچه ها یه سوال داشتم
من متولد مرداد 71 هستم
پارسال که پیشدانشگاهی بودم ،کنکور سراسری قبول نشدم و الان دارم دوباره برای کنکور میخونم
1-آیا برای ثیت نام کنکور باید کار خاصی مربوط به سربازی کنم؟ (دفترچه و ...) به طور خلاصه.. آیا نحوه
ثبت نام من تو کنکور و اون قسمت شرایط نظام وظیفه با پارسالم فرق کرده ؟ (پارسال کد 5 بودم..)
2-اگر جواب 1 خیر است ، آیا برای ثبت نام دانشگاه باید کار خاصی کنم؟
خواهش میکنم کمکم کنید.. از هرکی میپرسم یه جوابی میده..
سلام شما هم دقیقا مثل من هستید منم مرداد 71 هستم و پارسال انتخاب رشته نکردم
ما نباید دفترچه سربازی پر کنیم چون 71 هستیم 70 ها باید دفترچه سربازی رو پر کنن تا غیبت نخورن
کاره خاصیم نداریم موقع ثبت نام کنکور اگه صوابق تحصیلیت تو سایت درست ثبت شده بود که هیچ تا اونجا که من میدونم اگه که نه باید بری پروندتو از مدرسه بگیری و بری اموزش پرورش واسه تصحیح
خوب خیلی خوشحال شدم چون هم ماه هستیم راستی رشتت چیه؟
من تجربیم
ببخشید اگه ناقص بود فعلا خدا نگهدار:46:

E m i l y
06-12-2010, 17:35
سلام

کسی یادگار ماندگار 89 رو داره ؟ لینکش رو میخوام . ممنون میشم ...

Amirdb
06-12-2010, 18:08
دوستان من چون زیاد نمیخوام روی درس ریاضی سرمایه گذاری کنم یه سری مباحث راحت رو میخوام انتخاب کنم و همونا رو بخونم بعد از کلی بررسی با راهنمایی سینا جان به این نتیجه رسیدم اینا رو بخونم:

ممنون میشم یه نگاه کنید چیزی از دستم در نرفته باشه..فقط زیاد نیمخوام مبحث وقت گیر باشه و راحت باشه و زود بشه جمعش کرد
اینا رو انتخاب کردم..رشتم هم تجربیه

آمار،رفع ابهام های حد،مشتق گیری توابع،تصاعد،معادله درجه دو،ماتریس،لگاریتم

یه سوال دیگه:
اینا کلا حدودا چند درصد کنکور میشه؟

ممنون

+
چند صفحه قبل رو که میخوندم دیدم چند تا از بچه ها که از ریاضی اومدن تجربی (مثل خودم)
در مورد معدل نگران بودند
من تا حالا دو بار از سایت سنجش پرسیدم....باور کنید خودشون هم نمیدونند چه طور میخوان اعمال کنند
هر دو بار که پرسیدم گفتند :موقع ثبت نام اعلام خواهیم کرد

ممنون

shifter
06-12-2010, 19:32
دوستان من چون زیاد نمیخوام روی درس ریاضی سرمایه گذاری کنم یه سری مباحث راحت رو میخوام انتخاب کنم و همونا رو بخونم بعد از کلی بررسی با راهنمایی سینا جان به این نتیجه رسیدم اینا رو بخونم:

ممنون میشم یه نگاه کنید چیزی از دستم در نرفته باشه..فقط زیاد نیمخوام مبحث وقت گیر باشه و راحت باشه و زود بشه جمعش کرد

سلام امير جان...
والا اگه بتوني خوب اين مباحثو بخوني و تسلطت روشون بالا باشه كه خوبه اما اين مورد رو كه براي خود من امسال پيش اومد هم در نظر بگير!
ممكنه تو كنكور يهو هوس كنن طبق سالهاي قبل سوال ندن!! مثلا مثل امسال از لگاريتم يا مباحث ديگه سوال طرح نكنن!:41:

shifter
06-12-2010, 19:50
سلام

کسی یادگار ماندگار 89 رو داره ؟ لینکش رو میخوام . ممنون میشم ...
مال 89 كه الان نمياد...تابستون سال بعد احتمالا !
اما اين يادگار ماندگار88 براي رشته هاي مهندسي :

يادگار ماندگار 88 رشته هاي علوم پايه:

يادگار ماندگار 88 پزشكي:

يادگار ماندگار 88 رشته هاي انساني:

يادگار ماندگار 88 رشته هاي كارشناسي:

يادگار ماندگار 87:

يادگار ماندگار 86:

entezar1
06-12-2010, 19:51
آغاز ثبت نام کنکور سراسری 90 از فردا/ جزئیات ثبت نام و برگزاری کنکور90

معاون سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح جزئیات کنکور سراسری گفت: ثبت نام برای کنکور سال 90 از فردا سه شنبه آغاز می شود و تا 28 آذرماه ادامه خواهد داشت که داوطلبان باید پس از مطالعه دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: داوطلبان شرکت در کنکور 90 پس از خرید کارت اعتباری و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون می توانند از بعدازظهر فردا 16 آذرماه و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اقدام کنند.

وی درباره روشهای پرداخت وجه و دریافت کارت اعتباری برای ثبت نام گفت: پرداخت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور یکی از این روشها است. برای خرید کارت اعتباری به روش اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان می توانند با استفاده از هر یک از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که رمز پرداختی اینترنتی آن را قبلاً از طریق بانک صادر کننده دریافت کرده اند و مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نسبت به خرید کارت اصلی یا علاقه مندی اقدام کنند.
توزیع کارت ثبت نام از سه شنبه در دفاتر پستی

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش مراجعه به دفاتر پستی را یکی دیگر از روشهای ثبت نام در کنکور 90 اعلام کرد و گفت: داوطلبان متقاضی این آزمون از روز سه شنبه 16 آذرماه با مراجعه به هر یک از دفاتر پستی می توانند نسبت به خرید کارت یا کارت های اعتباری ثبت نام و همچنین دریافت دفترچه راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

وی پایانه های فروش (دستگاه های کارت خوان) شرکت آسان پرداخت پرشین را یکی دیگر از روشها نام برد و اضافه کرد:
در این روش داوطلبان با مراجعه به نزدیکترین پذیرنده دستگاه کارت خوان (pos) در محل سکونت خود می توانند به صورت نقدی یا با استفاده از کارت های عضو شتاب نسبت به خرید کارت اصلی یا علاقه مندی به تعداد مورد نیاز اقدام کنند.

توکلی گفت: از طریق دستگاه های کارت خوان (پایانه های فروشگاهی) بانک پارسیان نیز داوطلبان می توانند کارت اعتباری ثبت نام کنکور دریافت کنند.

وی افزود: در این روش داوطلبان می توانند با مراجعه به فروشگاه های معرفی شده از طرف بانک پارسیان از طریق دستگاه های کارت خوان منتخب پارسیان و به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به خرید کارت های اعتباری آزمون سراسری اقدام کنند.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور دستگاه های کارت خوان (پایانه های فروشگاهی) بانک سامان را نیز یک روش دیگر برای ثبت نام کنکور اعلام کرد و به مهر گفت: در این روش داوطلبان می توانند با مراجعه به فروشگاههای معرفی شده از طرف بانک سامان از طریق دستگاههای کارت خوان منتخب سامان و به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به خرید کارتهای اعتباری آزمون سراسری اقدام کنند.

امکان دریافت کارت اعتباری از طریق موبایل

وی اظهار داشت: از طریق تلفن همراه نیز به کمک سامانه همراه 24 سامان می توان نسبت به دریافت کارت اعتباری ثبت نام اقدام کرد.

توکلی افزود: در این روش داوطلبان می توانند اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام خود را از طریق تلفن همراه خریداری کنند جهت استفاده از این خدمت کافی است داوطلبان یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب با رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) و سیم کارت همراه کیش، ایرانسل یا تالیا در اختیار داشته باشند.

حدود سئوالات کنکور 90

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه سئوالات آزمون سال 90 در حدود اطلاعات علمی مشخص شده نظام جدید متوسطه سالی واحدی است به مهر گفت: دروس نهایی سال سوم دبیرستان 25 درصد در کنکور سراسری 90 تأثیرگذار است.

حسین توکلی افزود: کنکور سراسری سال 90 برای پذیرش دانشجو در دوره های شبانه، روزانه، بین الملل، دانشگاهها و دانشگاه پیام نور، مراکز آموزش عالی غیرانتفاعی و مراکز تربیت معلم وابسته به آموزش و پرورش ویژه فرهنگیان شاغل همانند سال گذشته در یک مرحله برگزار می شود.

مجازین به ثبت نام در کنکور سراسری 90

وی اظهار داشت: در این آزمون دارندگان دیپلم نظام قدیم و مدرک پیش دانشگاهی و داوطلبان شاغل به تحصیل در دوره پیش دانشگاهی که 31 شهریور فارغ التحصیل می شوند، می توانند ثبت نام کنند.

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش به مهر گفت: دارندگان مدرک کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، بهداشت و شورای عالی انقلاب فرهنگی و دارندگان مدرک کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای حق ثبت نام در این آزمون را خواهند داشت.

وی اظهار داشت: این آزمون برای کلیه داوطلبان اعم از نظام جدید و قدیم شامل آزمون عمومی اختصاصی به صورت تستی و در حدود اطلاعات علمی مشخص شده نظام جدید متوسطه سالی واحدی است.

سوابق تحصیلی در آزمون 90

توکلی گفت: سوابق تحصیلی در این آزمون به صورت نمرات تراز شده دروس امتحانات نهایی برای دیپلمه های نظام جدید یکی از سالهای 84 تا 89 که امتحانات سال سوم آنها نهایی برگزار شده به میزان 25 درصد در نمره آزمون 90 تأثیر خواهد داشت.

وی اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در کنکور 90 از روز سه شنبه 16 آذرماه و به صورت اینترنتی آغاز می شود و 28 آذرماه پایان می یابد.

معاون سازمان سنجش گفت: اطلاعیه سازمان در خصوص شرایط و ضوابط آزمون در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه 15 آذرماه و 22 آذرماه منتشر می شود.

بر اساس برنامه آزمون سراسری سال 90 در حوزه های امتحانی سراسر کشور 9 تیر ماه برگزار می شود.

به گزارش مهر، براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون سراسری سال 1390 در صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه 9، جمعه 10، صبح روز شنبه 11 تیرماه در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور بطور همزمان برگزار خواهد شد.

nelly joon
06-12-2010, 19:56

یه سوال دیگه:

ممنون

یادمه سینا جان در جواب یکی از بچه ها که میخواست ریاضی رو فقط چند تا مبحث بخونه گفت که هرسال از این مباحث به نظر آسون ریاضی از نظر بچه ها سوال سخت طرح میشه،یعنی خیلی سوالو میپیچونن.ولی از مباحث به ظاهر سخت ریاضی سوالای معمولی طرح میشه چون خیلی از بچه ها نمیخونن.
پس سعی کن همه ی مباحث رو بخونی،مخصوصا الان که هنوز فرصت کافی داری.
اما اگه خواستی مبحثی بخونی به نظر من هندسه رو هم به اینا اضافه کن،چون هندسه واسه تجربی ها 4 تا سوال ازش میاد که سوالاش اصلا سخت نیست.:11:

omnia.2008
06-12-2010, 20:04

یه سوال دیگه:

ممنون

+
چند صفحه قبل رو که میخوندم دیدم چند تا از بچه ها که از ریاضی اومدن تجربی (مثل خودم)
در مورد معدل نگران بودند
من تا حالا دو بار از سایت سنجش پرسیدم....باور کنید خودشون هم نمیدونند چه طور میخوان اعمال کنند

ممنون
دوست عزیز این اشتباه رو نکن اگه یه وقت محاسباتت اشتباه از اب در بیاد تو سره جلسه کنکور مثلا اصلا از امار سوال ندادن اون وقت اعصابت خورد میشه
راستی اینطوری توقعتو پایین میاری و میگی میخونمش و وقت دارم در صورتی که همین حرف شاید باعث باشه نصفشم نخونی
ریاضی رو بخون مغزو باز میکنه بقیه درسا رو اون وقت بهتر میفهمی:46:

Amirdb
06-12-2010, 20:14
ممنون آرش جان،نلی جان و omnia جان

ببینید میدونم ریسک خیییییلی بزرگیه

ولی میخوام این مباحثی رو که انتخاب میکنم در سطح تیم ملی بخورمش :31:

ریاضی تجربی 30 تا سواله که اگه 12 تاش رو بزنم میشه 40 درصد :18: که خیلی بالاست نه؟

جوری که حساب کردم یان مباحث که گفتم حدود 10 تا تست میشه!

یعنی به نظرتون بیام همه مباحث رو با کیفیت 50 درصد بخونم یا بیام نصفش رو با کیفیت 100 درصد بخونم؟؟؟
به جاش وقت ریاضی وفیزیک رو بدم به زیست که تازه سه ماهه دارم میخونمش و دوره دبیرستان نداشتم!

نظرتون چیه؟

ریاضی رو بخون مغزو باز میکنه بقیه درسا رو اون وقت بهتر میفهمی

ممنون ولی خدامه که زودتر برم دانشگاه اون رشته ای که میخوام و از شر هرچی ریاضیه تا آخر عمر راحت بشم...به خاطر همین از ریاضی اومدم تجربی :31:

omnia.2008
06-12-2010, 20:23
ممنون آرش جان،نلی جان و omnia جان

ببینید میدونم ریسک خیییییلی بزرگیه

ولی میخوام این مباحثی رو که انتخاب میکنم در سطح تیم ملی بخورمش :31:

ریاضی تجربی 30 تا سواله که اگه 12 تاش رو بزنم میشه 40 درصد :18: که خیلی بالاست نه؟

جوری که حساب کردم یان مباحث که گفتم حدود 10 تا تست میشه!

یعنی به نظرتون بیام همه مباحث رو با کیفیت 50 درصد بخونم یا بیام نصفش رو با کیفیت 100 درصد بخونم؟؟؟
به جاش وقت ریاضی وفیزیک رو بدم به زیست که تازه سه ماهه دارم میخونمش و دوره دبیرستان نداشتم!

نظرتون چیه؟

ممنون ولی خدامه که زودتر برم دانشگاه اون رشته ای که میخوام و از شر هرچی ریاضیه تا آخر عمر راحت بشم...به خاطر همین از ریاضی اومدم تجربی :31:
حرف خیلی خوبی زدی 100 درصد مطالب با 50% کیفیت یا 33% مطالب با کیفیت 90 % یا 95% چون 100 واسه من تو ریاضی وجود نداره
درسته این بهتره که با کیفیت بیشتری بخونی ولی هیچ وقت نگو که حجمش کمه میرسم بخونمش
منم مثل شما تجربیم درصدای ریاضیم افتضاح بود ولی الان تو قلمچی بین 50 تا 60 هست
ولی فیزیکم بین 25 تا 35 هست باید قویش کنم اینشالا موفق بشیم:46:

Ali™
06-12-2010, 20:28
دوست عزیز این اشتباه رو نکن اگه یه وقت محاسباتت اشتباه از اب در بیاد تو سره جلسه کنکور مثلا اصلا از امار سوال ندادن اون وقت اعصابت خورد میشه
راستی اینطوری توقعتو پایین میاری و میگی میخونمش و وقت دارم در صورتی که همین حرف شاید باعث باشه نصفشم نخونی
ریاضی رو بخون مغزو باز میکنه بقیه درسا رو اون وقت بهتر میفهمی:46:

دوست عزیز کنکور تا این حد هم عشقی نیست که بخوان مثلا بخش آمار رو مثلا حذف کنن، چون آمار خودش یه کتابه !
ولی سختی سوالا نوسان داره. امسال آورده بودن انتگرال، مشق، کاربرد مشتق و حد رو راحت داده بودند (مباحتی که به سختی بودن شهرت دارند ! در ضمن بدون اغراق واقعا راحت بودند ! )ولی چند تا مبحث ساده مثل معادلات خط و آمار سوالاش وقت گیرتر بودن. کلا یه داوطلب که خوب مباحث رو خونده بود فکر کنم زدن 50% واسش فوق العاده راحت بود.
البته از اونور فکرشو کرده بودن و سوالاهای فیزیک رو به اصطلاح مرد افکن طرح کرده بودن و طوری بود که زدن 40% تراز خیلی خوبی رو می آورد.

omnia.2008
06-12-2010, 20:31
دوست عزیز کنکور تا این حد هم عشقی نیست که بخوان مثلا بخش آمار رو مثلا حذف کنن، چون آمار خودش یه کتابه !
ولی سختی سوالا نوسان داره. امسال آورده بودن انتگرال، مشق، کاربرد مشتق و حد رو راحت داده بودند (مباحتی که به سختی بودن شهرت دارند ! در ضمن بدون اغراق واقعا راحت بودند ! )ولی چند تا مبحث ساده مثل معادلات خط و آمار سوالاش وقت گیرتر بودن. کلا یه داوطلب که خوب مباحث رو خونده بود فکر کنم زدن 50% واسش فوق العاده راحت بود.
البته از اونور فکرشو کرده بودن و سوالاهای فیزیک رو به اصطلاح مرد افکن طرح کرده بودن و طوری بود که زدن 40% تراز خیلی خوبی رو می آورد.
دوست عزیز من مثال زدم که امار ندن نگفتم حتما نمیدن مثلا لگاریتم خوبه چون این امکانش بیشتره
راستی امار در ظاهر یه کتاب هست در اصل دو تا ورق هست:46:

Ali™
06-12-2010, 20:43

تو رشته تجربی فقط بالا زدن زیست به قبولی کمک نمی کنه. بوده افرادی که زیست رو 90% زدن ولی به دلیل این که ریاضی و فیزیکشون ضعیف بوده قبول نشدن. نظر من اینه به دلیل ساده بودن ریاضی تجربی و این که حجم بیش تر سوالای کنکور رو مجددا تو ریاضی عمومی پیش می خونیم، شما تمام مطالب رو به استثنای هندسه، مثلثات و مقاطع مخروطی بخونی. واقعا حیفه که یه سوال راحت رو سر جلسه از دست بدی.
واسه زیست هم میتونی روی فصل ها و بخش های سنگین تر کتاب تمرکز کنی ! یه سری حرف هم آقای مجید سروری تو سایت گزینه 2 زده که میتونه کمک کننده باشه (البته اونایی که به صورت Native اومدن تجربی!!! اینا رو دیگه باید بدونن. ) به نظر من شماره 7 از همه موارد دیگه مهم تره :

زیست‌شناسی به عنوان اصلی‌ترین درس رشته‌ی علوم تجربی و با ضریب 4، بالاترین ضریب و بیش‌ترین تعداد سؤالات را در بین تمام دروس کنکور دارد.

لذا واضح است که مطالعه‌ی صحیح و دقیق آن (مطالعه‌ای که عمیق و مفهومی باشد و فقط به حفظ کردن طوطی‌وار اکتفا نکند)، برای داوطلبین این رشته و به‌خصوص آن‌هایی که متقاضی رشته‌های پر‌طرفدار هستند، اهمیت ویژه‌ای دارد. هر چند اغلب داوطلبان به اهمیت حیاتی این درس در کنکور سراسری واقف هستند، ولی بیان چند نکته‌ی کاربردی، می‌تواند به موفقیت شما کمک کند:

1- داوطلبین موفق و ممتاز، آن‌هایی هستند که چندین بار (هر چه بیش‌تر، بهتر!) کتاب‌های درسی زیست‌شناسی پایه و سال چهارم را خوانده‌اند، پس مرور هرچه بیش‌تر را فراموش نکنید.

2- می‌دانید که در زیست‌شناسی، قوانین ثابت و قاطع مثل درس ریاضی وجود ندارد، بلکه موارد استثنایی فراوان هستند. پس کلماتی مثل " برخی و بعضی و بسیاری و اغلب و گاهی و ..." را در کتاب‌های درسی مشخص کنید و مفاهیم برآمده از آ‌ن‌ها را به خاطر بسپارید.

3- تصاویر در زیست‌شناسی، به فهم بهتر مطالب درسی کمک شایانی می‌کنند و هر ساله به طور مستقیم، از خود تصویر یا به طور غیر مستقیم از مفاهیم آن‌ها، سؤال طرح می‌شود، پس زیر‌نویس آن‌ها و نامگذاری بخش‌های مختلف شکل‌ها را به دقت مطالعه کنید.

4- دقت کنید: به همان اندازه که مطالب مطرح شده در بخش‌های " بیشتر بدانید" ارزشی در طرح سؤال ندارند، مطالعه و درک مفاهیم بخش‌های "فعالیت" و " آزمون" در کتب درسی خیلی مهم بوده و در چند سال اخیر، سؤالاتی از آ‌ن‌ها مطرح شده است.

5- اسامی جانداران مختلف ( مثل گیاهان و جانوران و قارچ‌ها و آغازیان و باکتری‌ها) را یاد بگیرید و خصوصیات ویژه‌ی آن‌ها را در کنارشان یادداشت کنید. در این موارد باید کمی زحمت بکشید! و از کتاب‌های سه سال زیست‌شناسی، تمام مطالبی که در مورد آن جاندار نوشته شده را پیدا کنید. مثلاً وقتی نام " برگ متحرک" را به عنوان یک حشره می‌شنوید، لازم است که لوله‌ی گوارشی، سیستم تنفس نایی، گردش خون باز و مایع همولنف و دفع اوریک اسید و اسکلت بیرونی از جنس کیتین یا مایع مخاطی روی بدن به همراه طناب عصبی شکمی و گره‌دار و چشم مرکب با هزاران قرنیه و عدسی را به یاد آورید. خسته نباشید!

6- از نام دانشمندان مختلف و نتیجه‌ی پژوهش‌های آن‌ها غافل نشوید. موارد کشف شده یا جاندار مورد مطالعه‌ی آن‌ها را به درستی یاد بگیرید. به عنوان مثال: در کنکور‌های سال 88 و 89 هر کدام، دو سؤال از نام دانشمندان مطرح شده بود.

7- توجه کنید که برخی مفاهیم و مطالب در زیست‌شناسی، به قدری اهمیت دارند که طرح سؤال از آن‌ها، همه ساله، تکرار می‌شود. پس در یادگیری مواردی مثل دودمانه‌ها، چرخه‌ی زندگی قارچ‌ها و هورمون‌های گیاهی و انواع مختلف حواس جانوران و آزمایشات دی هیبریدی یا مقایسه‌ی ویژگی‌های پروکاریوتها با یوکاریوتها و نیز بازدانگان با نهاندانگان یا انواع بافت‌های گیاهی و جانوری، چرخه‌ی ضربان قلب و چرخه‌ی جنسی زنان و ... دقت داشته باشید..

8- در پایان باید گفت: بهترین منبع برای آمادگی بیش‌تر در آزمون‌های سراسری، نمونه سؤالات کنکورهای داخل و خارج کشور است که باید حل و بررسی کنید و در عین حال، سایر گزینه‌ها را به دقت تحلیل کنید. بارها و بارها دیده شده که سؤالات سال‌های قبلی با یکسری تغییرات جزئی در گزینه‌ها یا صورت سؤال، به صورت پرسش جدیدی در آزمون اخیر، مطرح می‌شوند.

در ضمن این نکته رو هم بگم که هیچ آزمونی تا الان نتونسته سوالات زیست رو به کیفیت کنکور بیاره ! سوالات زیست معمولا استاندارد هستن و روی مفاهیم تکیه دارن نه این که بیان یک نکته رو مثل سوالای آزاد Bold کنن و روش مانور بدن.

Ali™
06-12-2010, 20:49
دوست عزیز من مثال زدم که امار ندن نگفتم حتما نمیدن مثلا لگاریتم خوبه چون این امکانش بیشتره
راستی امار در ظاهر یه کتاب هست در اصل دو تا ورق هست:46:

حتی این که لگاریتم هم ندن بازم احتمالش خیلی کمه ! مثلا امسال لگاریتم رو به صورتی ترکیبی با روابط بین ریشه های معادله درجه دوم داده بودن. این طرز تفکر ناشی از اینه که بعضی فک می کنن چون مثلا یه دفعه 2 تا ریدینگ زبان اومد تو کنکور پس طراحا دل به خواهی کار میکنن. در صورتی که واضح است که این استراتژی رو هم خود سنجش چیده. (حتی این که سوالای فیزیک مثلا سخت باشن ! )
به خاطر همین استاندارد بودن هست که بعضی افراد نتیجه ی کنکورشون از آزمون های آزمایشی بهتر میاد !

lmohsen
06-12-2010, 21:41
یادمه سینا جان در جواب یکی از بچه ها که میخواست ریاضی رو فقط چند تا مبحث بخونه گفت که هرسال از این مباحث به نظر آسون ریاضی از نظر بچه ها سوال سخت طرح میشه،یعنی خیلی سوالو میپیچونن.ولی از مباحث به ظاهر سخت ریاضی سوالای معمولی طرح میشه چون خیلی از بچه ها نمیخونن.
پس سعی کن همه ی مباحث رو بخونی،مخصوصا الان که هنوز فرصت کافی داری.
اما اگه خواستی مبحثی بخونی به نظر من هندسه رو هم به اینا اضافه کن،چون هندسه واسه تجربی ها 4 تا سوال ازش میاد که سوالاش اصلا سخت نیست.:11:
کاملا تایید میشه .
امیر جون تنبلی نکن من امسال همین کار رو کردم و خیلی از چیزایی که فکر میکرم نشد
یادمه هی دنبال حذف کردن قسمتی از درسا بودم :27:!
من تجربش رو دارم اشتباه 100% هستش
مگر اینکه همه رو بخونی و یکی 2 تا مبحث رو نخونی این کار خیلی عاقلانه تره
خودت هم میگی ریسک خیلی بزرگیه به نظر خودت ارزش داره به خاطر یه عمل اشتباه به رشته مورد علاقت نرسی؟
امیدوارم همه چیز رو بسنجی.
منی که 2 ماه نتونستم درسام رو جمع کنم از بس که همه چی دست به دست هم داده که انگاری نذاره من بخونم قید هیچکدوم از درسام رو نزدم و امیدوارم با گذاشتن وقت بیشتر عقب افتاده هام رو جمع کنم.
پس هنوز وقت داری جمع جور کنی همه درسارو فقط وقت بیشتری باید بزاری که فکر کنم ارزشش رو داشته باشه درسته؟
پس وقت بیشتری بزار.
موفق باشی

princeofpersia_7
06-12-2010, 21:41
اون وقت در این کنکورهای آزمایشی بعدا ادعای رصد تحولات آزمون های سال های آتی رو هم میدن ! . کنکور 89 واقعا یه پدیده عجیبی بود ! . و شرایط رو طوری کرده که نمیدونیم بازهم ازاین سخت تر میشه یا در همین حد میمونه.. یا اصلا در حد یک آزمون وخطا بوده و به روش قبلی برمیگرده ! . ولی موافقم که مبحث ها رو از دست ندید..حتی یک تست هم میتونه یه آینده رو جا به جا کنه !

hamidras
06-12-2010, 21:51
بنا بر تجربه قبلی امسال (سال سومم!) رو فیزیک و عربی سرمایه گذاری میکنم! چون بچه های ریاضی ، ریاضی و شیمی رو معمولا تو یه رنج میزنن ... زبان و فارسی و اندیشه هم همینطور ...

رتبه رو فیزیک و عربی میاره!

درسته دیگه:دی!؟

Alireza SM
06-12-2010, 22:03
بچه ها با افزايش تاثير معدل ديپلم از 15درصد به 25 درصد قطعا ميزان درصدها تغير كرده و اين نرم افزار يادگارماندگار و ... ديگه به درد نميخورن وقت خودتون رو با اين چيزا هدر ندين .

shabeashegha
07-12-2010, 00:05
ممنون
والا کتاب سبز پیش 1،کتاب سبز سوم با گاج سفید.البته اینا رو دارم،استفاده نمیکنم.:13:
اینبار فیزیک رو خوب میخونم،تستاشم کامل میزنم،اگه مشکل داشتم بعد روش فکر میکنم.
مشکلم اینه که چون دوست ندارم اصلا نمیرم سرش.
اشتباهت همینجاست من خیلی از دوستام رو میشناسم که با این طرز تفکر ضربه سختی خوردن . ببین اگه الان از درس فیزیک بدت میاد دلایلش قطعا مشخصه (واسه خودت) یا استادی داشتی که خوب درس نمیداده اذیتم میکرده یا وقت واسش نذاشتی یا درست و حسابی نتونستی باهاش رابطه برقرار کنی
همه این دلایل رو برای کنکور باید بذاری کنار از امروز تو یه آدم دیگه هستی کسی که قراره توی رشته و شهر مورد علاقش درس بخونه و برای این هدفش حتی فیزیک هم قراره کمکش کنه پس به فیزیک به چشم یه برگ برنده نگاه کن نه یه درس نفرت آور
کتابات خوبه حتماااااا استفاده کن مطمئنم اگه با علاقه و کنجکاوی وقت بذاری و تفکرات قدیمیت رو بذاری کنار توی کنکور میتونی درصد خیلی خوبی بزنی بخصوص که سال 89 فیزیکش سخت بوده پس سال 90 فیزیک سخت نیست . سعی کن مثل ریاضی بخونیش با علاقه مطمئن باش سختیش اولشه کافیه بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی اونوقته که میبینی فیزیک چقددددددددددددددددددددر درس دوست داشتنیه (اینو من میگم که مثل تو از فیزیک و البته ریاضی بدم میومد ولی دوران پشت کنکور عاشق فیزیک شدم)

Benyamin100
07-12-2010, 00:24

یه سوال دیگه:

ممنون

+
در مورد معدل نگران بودند

ممنون
امیر به نظر الان می تونی همه ی درس ها رو در حد تیم ملی بخونی
ولی همون طور اساتید می دونن هر چی بیشتر وقت رو از دست بدیم مجبوریم مباحث بیشتری رو حذف کنیم

بنا بر تجربه قبلی امسال (سال سومم!) رو فیزیک و عربی سرمایه گذاری میکنم! چون بچه های ریاضی ، ریاضی و شیمی رو معمولا تو یه رنج میزنن ... زبان و فارسی و اندیشه هم همینطور ...

من این جور فکر نمی کنم
به نظر من باید به همه ی درس ها توجه کرد
برای داشتن تراز بالا باید تو یه سری درس ها باید در صد بیشتری نسبت به سایرین داشت
مثلا تو بعضی درس ها درصد 60 عالیه تو بعضی درس ها درصد 80 عالیه
راستی مواظب باش اشتباه پارسال من رو نکنی
من پارسال رو فیزیک حسابی سرمایه گذاری کردم و از ریاضی غافل شدم نتیجش شد درصد خوب فیزیک و ریاضی بد
حالا تو هم نباید از ریاضی و سایر درس هایی که اسمشو نیاوردی غافل بشی و فقط روی چند تا درس تمرکز کنی
این نظر من بود درس و غلطش با شما

shabeashegha
07-12-2010, 00:36
تو رشته تجربی فقط بالا زدن زیست به قبولی کمک نمی کنه. بوده افرادی که زیست رو 90% زدن ولی به دلیل این که ریاضی و فیزیکشون ضعیف بوده قبول نشدن. نظر من اینه به دلیل ساده بودن ریاضی تجربی و این که حجم بیش تر سوالای کنکور رو مجددا تو ریاضی عمومی پیش می خونیم، شما تمام مطالب رو به استثنای هندسه، مثلثات و مقاطع مخروطی بخونی. واقعا حیفه که یه سوال راحت رو سر جلسه از دست بدی.
واسه زیست هم میتونی روی فصل ها و بخش های سنگین تر کتاب تمرکز کنی ! یه سری حرف هم آقای مجید سروری تو سایت گزینه 2 زده که میتونه کمک کننده باشه (البته اونایی که به صورت Native اومدن تجربی!!! اینا رو دیگه باید بدونن. ) به نظر من شماره 7 از همه موارد دیگه مهم تره :

در ضمن این نکته رو هم بگم که هیچ آزمونی تا الان نتونسته سوالات زیست رو به کیفیت کنکور بیاره ! سوالات زیست معمولا استاندارد هستن و روی مفاهیم تکیه دارن نه این که بیان یک نکته رو مثل سوالای آزاد Bold کنن و روش مانور بدن.

کاملا تایید میشه .
امیر جون تنبلی نکن من امسال همین کار رو کردم و خیلی از چیزایی که فکر میکرم نشد
یادمه هی دنبال حذف کردن قسمتی از درسا بودم :27:!
من تجربش رو دارم اشتباه 100% هستش
مگر اینکه همه رو بخونی و یکی 2 تا مبحث رو نخونی این کار خیلی عاقلانه تره
خودت هم میگی ریسک خیلی بزرگیه به نظر خودت ارزش داره به خاطر یه عمل اشتباه به رشته مورد علاقت نرسی؟
امیدوارم همه چیز رو بسنجی.
منی که 2 ماه نتونستم درسام رو جمع کنم از بس که همه چی دست به دست هم داده که انگاری نذاره من بخونم قید هیچکدوم از درسام رو نزدم و امیدوارم با گذاشتن وقت بیشتر عقب افتاده هام رو جمع کنم.
پس هنوز وقت داری جمع جور کنی همه درسارو فقط وقت بیشتری باید بزاری که فکر کنم ارزشش رو داشته باشه درسته؟
پس وقت بیشتری بزار.
موفق باشی
امیر منم با این دوتا نظر موافق هستم اگه یادت باشه بهت یه لیستی دادم که اونارو بخونی و شامل هندسه و مثلثات و مقاطع نبود دلیلش اینه که هندسه معمولا تستهاش وقت گیره (بیشتر از زمان استاندارد) مثلثات یادگیریش وقت گیره ولی مبحث ساده ایه و مقاطع مبحث خخخخخخخخخیلی راحتیه ولی باید تست زیاد بزنی
منم با بچه ها موافقم واقعا نمیشه گفت قراره توی کنکور چی بشه شاید مباحث در ظاهر ساده که تو وقت گذاشتی امسال سخت بیاد عوضش مباحثی که وقت نذاشتی راحت بیاد .
بازم اگه میبنی وقت نمیکنی از اون لیستی که بهت دادم مباحثی که دوستشون نداری رو حذف کن (امیدوارم بیشترشون رو دوست داشته باشی:27:){راستی میدونم کلا از ریاضی بدت میاد منظورم از دوست نداشتن اینه که باهاشون رابطه برقرار نمیکنی مثلا مطمئنم با آمار و احتمال رابطه برقرار میکنی و میتونی به تسلط 100 در 100 برسی کلا هر چی میخونی تسلط بالای 90 درصد برسون خودت }

Ali™
07-12-2010, 01:19

با توجه به شناختی که از بچه های ریاضی موفق داشتم، شما بهتره تو درس های اختصاصی 60% تلاشتو روی ریاضی، 35% روی فیزیک و 15% روی شیمی بذاری.
معمولا یه داوطلب ریاضی با زدن 35% ریاضی (به سختی)، 40% فیزیک (با تلاش بیشتر) و 30% شیمی (به آسانی) یه مهندسی خوب قبول میشه. اگر درسی هم بخواد تراز آور باشه مطمئنا فقط 55 سوال ریاضی هست و لاغیر !

meragj2
07-12-2010, 01:26
اون وقت در این کنکورهای آزمایشی بعدا ادعای رصد تحولات آزمون های سال های آتی رو هم میدن ! . کنکور 89 واقعا یه پدیده عجیبی بود ! . و شرایط رو طوری کرده که نمیدونیم بازهم ازاین سخت تر میشه یا در همین حد میمونه.. یا اصلا در حد یک آزمون وخطا بوده و به روش قبلی برمیگرده ! . ولی موافقم که مبحث ها رو از دست ندید..حتی یک تست هم میتونه یه آینده رو جا به جا کنه !

بچه ها با این نظر موافقین که هرسال سوالای امتحان نهایی اگر سخت باشه کنکور هم سخت میشه؟

alphacino
07-12-2010, 04:41
پشت كنكوري ها :31: اون جايي كه نوشته شماره پرونده و شماره داوطلبي ازمون سراسري سال گذشته , وارد كنيم يا نه ؟ كدومش بهتره ؟:31:
و اينكه براي ما كه قبلا فارغ التحصيل شديم 15 درصد يا 25 درصد؟

omnia.2008
07-12-2010, 08:38
حتی این که لگاریتم هم ندن بازم احتمالش خیلی کمه ! مثلا امسال لگاریتم رو به صورتی ترکیبی با روابط بین ریشه های معادله درجه دوم داده بودن. این طرز تفکر ناشی از اینه که بعضی فک می کنن چون مثلا یه دفعه 2 تا ریدینگ زبان اومد تو کنکور پس طراحا دل به خواهی کار میکنن. در صورتی که واضح است که این استراتژی رو هم خود سنجش چیده. (حتی این که سوالای فیزیک مثلا سخت باشن ! )
به خاطر همین استاندارد بودن هست که بعضی افراد نتیجه ی کنکورشون از آزمون های آزمایشی بهتر میاد !
اقا من مثال دارم میزنم شما همش دوست دازی ایراد بگیری بزار کنکور 90 بدیم اون مبحثیکه نیومدو بنویسم خوبه؟

shabeashegha
07-12-2010, 10:22
کسایی که هنوز توی نظرسنجی دین و زندگی شرکت نکردن تا امشب بیشتر نیست:

METACORTEX
07-12-2010, 11:36
سلام

آقایون و خانمها برین سایت سنجش اطلاعات تحصیلی رو چک کنید و کد سوابق تحصیلی رو بگیرید.یه کد 16 رقمی است.
اطلاعات من که مشکل نداشت.:8:

omnia.2008
07-12-2010, 13:12
سلام دوستان من یه خواهش از شما دارم در مورد فیزیک
من درصدای فیزیکم همش بین 25 تا 30 هستش چی کار کنم فیزیکو بهتر بفهمم بیارمش بالای 60 کمک
یه سوال دیگه هم دارم در مورد ریاضی من الان درصدای ریاضیم بین 50 تا 60 هست راستی اینا درصدای قلمچیم هست چی کار کنم چه جوری بخونم که بیاد بالای 80؟
خیلی نوکرم مرسی:46:
راستی فیزیک پیشو از رمزینه میخونم چون مولفش پیش معلمم بود
خوبه؟

hamidras
07-12-2010, 13:17
پشت كنكوري ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون جايي كه نوشته شماره پرونده و شماره داوطلبي ازمون سراسري سال گذشته , وارد كنيم يا نه ؟ كدومش بهتره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا مهم نیست:دی!!! ما پارسال زدیم هیچ اتفاق خاصی نیفتاد!!!

Ali™
07-12-2010, 13:18
و اينكه براي ما كه قبلا فارغ التحصيل شديم 15 درصد يا 25 درصد؟

واسه فارغ التحصیلانی که امتحاناشون نهایی بوده حداکثر تا 25% تاثیر میدن. (یعنی اونایی که دیپلمشون رو از سال 84 تا 1389 گرفتن ! )

فک کنم اونایی که مشمول تاثیر معدل نشن، تراز آزمون سراسری رو به صورت 100% تاثیر میدن.

hamidras
07-12-2010, 13:19
سلام

آقایون و خانمها برین سایت سنجش اطلاعات تحصیلی رو چک کنید و کد سوابق تحصیلی رو بگیرید.یه کد 16 رقمی است.
اطلاعات من که مشکل نداشت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همینو بگیریم کافیه دیگه!؟ چیز دیگه ای نمیخواد که!؟

آخه چند شب پیش اخبار یه چیزی راجع به مراجعه حضوری به آموزش پرورش گفت من نفهمیدم :دی!!!

hasti rs
07-12-2010, 13:31
کارت اعتباری رو میشه از پست هم خرید ؟ یا اینکه فقط اینترنتی میشه خرید ؟

omnia.2008
07-12-2010, 13:44
واسه فارغ التحصیلانی که امتحاناشون نهایی بوده حداکثر تا 25% تاثیر میدن. (یعنی اونایی که دیپلمشون رو از سال 84 تا 1389 گرفتن ! )

فک کنم اونایی که مشمول تاثیر معدل نشن، تراز آزمون سراسری رو به صورت 100% تاثیر میدن.
دوست عزیز حداکثر نه برای همه از 84 به بعد 25 درصد شده حالا اگه تغیرش ندن

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

کارت اعتباری رو میشه از پست هم خرید ؟ یا اینکه فقط اینترنتی میشه خرید ؟
نه دوست عزیز میشه از دفاتر پستی هم خرید اینم متنش:

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح 6 روش برای دریافت کارت اعتباری ثبت نام کنکور 90 گفت: دفاتر پستی از روز سه شنبه 16 آذرماه نسبت به فروش کارت اقدام می کنند و خرید کارت از طریق سایر روشها نیز از فردا آغاز می شود.
حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره روشهای پرداخت وجه و دریافت کارت اعتباری برای ثبت نام گفت: پرداخت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور یکی از این روشها است. برای خرید کارت اعتباری به روش اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان می توانند با استفاده از هر یک از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که رمز پرداختی اینترنتی آن را قبلاً از طریق بانک صادر کننده دریافت کرده اند و مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسبت به خرید کارت اصلی یا علاقه مندی اقدام کنند.
امکان مشاهده دفترچه کنکور 90 از فردا
وی اظهار داشت: دفترچه آزمون سراسری سال 1390 از فردا یکشنبه از طریق همین سایت قابل دریافت است.
توزیع کارت ثبت نام از سه شنبه در دفاتر پستی
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش مراجعه به دفاتر پستی را یکی دیگر از روشهای ثبت نام در کنکور 90 اعلام کرد و گفت: داوطلبان متقاضی این آزمون از روز سه شنبه 16 آذرماه با مراجعه به هر یک از دفاتر پستی می توانند نسبت به خرید کارت یا کارت های اعتباری ثبت نام و همچنین دریافت دفترچه راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.
وی پایانه های فروش (دستگاه های کارت خوان) شرکت آسان پرداخت پرشین را یکی دیگر از روشها نام برد و اضافه کرد:
در این روش داوطلبان با مراجعه به نزدیکترین پذیرنده دستگاه کارت خوان (pos) در محل سکونت خود می توانند به صورت نقدی یا با استفاده از کارت های عضو شتاب نسبت به خرید کارت اصلی یا علاقه مندی به تعداد مورد نیاز اقدام کنند.
توکلی گفت: از طریق دستگاه های کارت خوان (پایانه های فروشگاهی) بانک پارسیان نیز داوطلبان می توانند کارت اعتباری ثبت نام کنکور دریافت کنند.
وی افزود: در این روش داوطلبان می توانند با مراجعه به فروشگاه های معرفی شده از طرف بانک پارسیان از طریق دستگاه های کارت خوان منتخب پارسیان و به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به خرید کارت های اعتباری آزمون سراسری اقدام کنند.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور دستگاه های کارت خوان (پایانه های فروشگاهی) بانک سامان را نیز یک روش دیگر برای ثبت نام کنکور اعلام کرد و به مهر گفت: در این روش داوطلبان می توانند با مراجعه به فروشگاههای معرفی شده از طرف بانک سامان از طریق دستگاههای کارت خوان منتخب سامان و به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به خرید کارتهای اعتباری آزمون سراسری اقدام کنند.
امکان دریافت کارت اعتباری از طریق موبایل
وی اظهار داشت: از طریق تلفن همراه نیز به کمک سامانه همراه 24 سامان می توان نسبت به دریافت کارت اعتباری ثبت نام اقدام کرد.
توکلی افزود: در این روش داوطلبان می توانند اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام خود را از طریق تلفن همراه خریداری کنند جهت استفاده از این خدمت کافی است داوطلبان یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب با رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) و سیم کارت همراه کیش، ایرانسل یا تالیا در اختیار داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: دفاتر پستی از روز سه شنبه 16 آذرماه نسبت به فروش کارت ها اقدام می کنند و خرید کارت از طریق سایر روش های نیز از فردا آغاز می شود.
آغاز ثبت نام از 16 آذر ماه
معاون سازمان سنجش گفت: داوطلبان پس از خرید کارت به تعداد گروه های مورد نیاز و کارت علاقه مندی به دانشگاه پیام نور و مؤسسات غیرانتفاعی از هر یک از روش های ذیل نسبت به دریافت دفترچه راهنما از طریق الکترونیکی یا پستی نسبت به مطالعه دقیق و تکمیل فرم پیش نویس درج شده اقدام و از بعدازظهر روز سه شنبه 16 آذرماه می توانند به سایت سازمان سنجش برای انجام ثبت نام مراجعه کنند.

rpf
07-12-2010, 14:33
سلام.:27: این کارنامه گزینه 2 من هستش.. ولی خیلی افتضاحه و ناامید شدم.:13:

البته آزمون قبلیش ادبیات و زیست هردوشو 71 زدم ولی نمیدونم چرا این آزمون شد 14 و 20% ؟!!!:41:

فیزیک که مشکل بنیادی دارم..:27: عربی هم دارم کم کم میبرمش بالا:20:
هرنظری رو که دارید لطفا بیان کنید تا این آزمون بعدی بهتر بشم..:10:

Haniiii
07-12-2010, 14:38

تو یکی از خبر ها حداکثر 25 % زده بود !!!

ساش
07-12-2010, 15:01
درود دوستان

به نظرتون چجوری این 25% را برای هر درس چجوری تاثیر بدن ؟؟
گفتن تو تراز تاثییر می دن یعنی چی اونوقت ؟؟

یعنی کسایی که معدل پایینی مثل 9 و 10 دارن باید اندازه ی 2 هزار درصد بزنن تا 10 هزار بیارن ؟؟؟؟

تو آزاد تکلیف چی می شه اونم 25% می کنن ؟؟؟

hasti rs
07-12-2010, 15:34
رو زیست هم سرمایه گذاری کن به نظر من ، زیست خیلی تاثیر داره رو ترازت . :20:

METACORTEX
07-12-2010, 15:49
همینو بگیریم کافیه دیگه!؟ چیز دیگه ای نمیخواد که!؟

آخه چند شب پیش اخبار یه چیزی راجع به مراجعه حضوری به آموزش پرورش گفت من نفهمیدم :دی!!!

سلام
مه اگه اطلاعاتت درست بود که یه کد میگیری حله.
اگه نه طبق دفترچه عمل کن و باید درستش کنی.

hamidras
07-12-2010, 16:21
سلام
مه اگه اطلاعاتت درست بود که یه کد میگیری حله.
اگه نه طبق دفترچه عمل کن و باید درستش کنی.

حله پس:دی خدارو شکر!
عزای اینو گرفته بودم که برگردم مدرسه پیشمون! (با چه رویی آخه!:41:)

omnia.2008
07-12-2010, 16:47

البته آزمون قبلیش ادبیات و زیست هردوشو 71 زدم ولی نمیدونم چرا این آزمون شد 14 و 20% ؟!!!:41:

دوست عزیز من یه سوال داشم از شما
شما چرا دوست داری سوالای قلمچیرو اسون نشون بدی؟
با اینکه میبینم گزینه 2 ازمایش میدی امده بودی راجع به ازمون دفعه پیش قلمچیت!!!!!!:18::18: نظر داده بودی و گفتی که خیلی اسون هستشو و ... درصداتم نوشتی که اشتباه نوشتی چون ایندفه اصلا زمین پایه نداشتیم:21::21:
تازه چند تا مشکل دیگه هم داشت
لطفا این حرفها رو راجع به قلمچی نزن که سوالاش اسون و ... چون امید بعضیا رو میسوزونی
کثلا میخوای بگی که ازمونای گزینه 2 بهتره باشه ولی قلمچی هم اسون اسون نیست:46:

---------- Post added at 04:47 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

اره بود ولی تو خبر جدید ترش دیگه حداکثر نبود:46:

reza-atom
07-12-2010, 17:21
دوستان کسی هست که از این جعبه های "به یاد" استفاده کنه ؟

shah abas
07-12-2010, 17:25

همون لایتنر دیگه؟! من که استفاده کردم کلماتی که از دوره خارج شدند (یعنی کامل شدند) رو قشنگ یادمه.

afshin50cent
07-12-2010, 17:25
بجه ها سلام رفتم الان برای دریافت کد رهگیری خب میدونید که کد ملی با شماره شناسنامه یکیه! خب تو اون فرم تاییدیه اول کد ملی من که دو تا صفر هست رو نوشته! یعنی درسته ولی تو قسمت شماره شناسنامم دو تا صفر اول نیست! و بقیه شماره نوشته! حالا چی کار کنم تایید کتم یا نه؟ چون مطمین هستم که مدارکم درسته! یعنی تو مدارک تحصیلیم شماره شناسنامم اولش دو صفره! حالا میخواستم ببینم برا شما هم همینطوره یا نه؟

hamidras
07-12-2010, 17:28
ولی تو قسمت شماره شناسنامم دو تا صفر اول نیست!

مشکلی نیست !

واسه منم همینجوریه...

حتی رو کارت دانشجوییمم نیست:دی!

reza-atom
07-12-2010, 17:34
بجه ها سلام رفتم الان برای دریافت کد رهگیری خب میدونید که کد ملی با شماره شناسنامه یکیه! خب تو اون فرم تاییدیه اول کد ملی من که دو تا صفر هست رو نوشته! یعنی درسته ولی تو قسمت شماره شناسنامم دو تا صفر اول نیست! و بقیه شماره نوشته! حالا چی کار کنم تایید کتم یا نه؟ چون مطمین هستم که مدارکم درسته! یعنی تو مدارک تحصیلیم شماره شناسنامم اولش دو صفره! حالا میخواستم ببینم برا شما هم همینطوره یا نه؟

فکر کنم مشکل باشه ! :دی فردا زنگ بزن روابط عمومی سازمان سنجش ...

همون لایتنر دیگه؟! من که استفاده کردم کلماتی که از دوره خارج شدند (یعنی کامل شدند) رو قشنگ یادمه.

نه ! جعبه لایتنر با جعبه "به یاد" فرق داره !

afshin50cent
07-12-2010, 17:35
مشکلی نیست !

واسه منم همینجوریه...

حتی رو کارت دانشجوییمم نیست:دی!
اقا حمید مطمینی؟ شر نشه برای ما!!!! البته خود من فارغ التحصیلم یادمه رفته بودم نتیجه ها رو ببینم وقتی که تو قسمته شماره شناسنامه 00 میزدم نمی اومد ولی وقتی بدون00 زدم اومد! خب چرا شماره کارت ملیو با دو 00 نشون میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
در ضمن اقا رضا امروز هزار دفعه زنگ زدم سنجش یا ور نداشتن یا اشغال بود!

hamidras
07-12-2010, 17:46
اقا حمید مطمینی؟
خدمت شما:دی

این مشکلات شما الان واسه من خاطرست:دی!!

خودمم 2 سال پیش که بار اول بود فک میکردم اشتباه شده! پیشم نگرفتم حتی تا اعلام نتایج و اینا:دی

Alireza SM
07-12-2010, 17:51
بچه ها سوابق تحصيلي من موجود نيست ممكنه به خاطر اينكه هنوز ديپلم رو نگرفتم باشه ؟

reza-atom
07-12-2010, 17:53
اقا حمید مطمینی؟ شر نشه برای ما!!!! البته خود من فارغ التحصیلم یادمه رفته بودم نتیجه ها رو ببینم وقتی که تو قسمته شماره شناسنامه 00 میزدم نمی اومد ولی وقتی بدون00 زدم اومد! خب چرا شماره کارت ملیو با دو 00 نشون میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

فکر کنم باید صبح زنگ بزنی ! شاید هم شماره ها سر کاریه !:دی اینقدر بدم میاد از این اشتباه های دردسر ساز که روح و روان آدمو می آزاره !:دی

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

بچه ها سوابق تحصيلي من موجود نيست ممكنه به خاطر اينكه هنوز ديپلم رو نگرفتم باشه ؟

ممکنه ! ولی حداکثر تا 10 دی فرصت داری که به آموزش پرورش مراجعه کنی !

afshin50cent
07-12-2010, 17:56
فکر کنم باید صبح زنگ بزنی ! شاید هم شماره ها سر کاریه !:دی اینقدر بدم میاد از این اشتباه های دردسر ساز که روح و روان آدمو می آزاره !:دی

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

ممکنه ! ولی حداکثر تا 10 دی فرصت داری که به آموزش پرورش مراجعه کنی !
اقا رضا شما هم کنکوری هستی؟ خواستی کد رهگیری بگیری برا شما هم همینجوری بود یا نه؟ این صفرای اولش!:5:

reza-atom
07-12-2010, 18:12
اقا رضا شما هم کنکوری هستی؟ خواستی کد رهگیری بگیری برا شما هم همینجوری بود یا نه؟ این صفرای اولش!:5:

آره ! ولی واسه من اولش 2 تا صفر نداره !

E m i l y
07-12-2010, 19:25
میشه بگین واسه دیپلمه های ریاضی فیزیک چه دروسی تاثیر داره ؟

princeofpersia_7
07-12-2010, 19:54
دوستان یه سوال برنامه ریزی گونه داشتم ( چی گفتم اصلا ! :31: ). من یه سری درسها مثل زبان رو مشکلی ندارم.میدونم اگر بذارم برای بعد از عید هم کاملا میرسم و متوجه میشم.. ولی یه سری دروس رو نمیدونم..میخواستم بپرسم به نظرتون اگر این کار رو برای بخش زبان فارسی انجام بدیم خوبه؟ چون عمومی و فرار هم هستن همون زمان های نزدیک کنکور به نظرتون برای یادگیری و تست زنیشون خوب نیست؟ اینجوری وقت بیشتری برای سایر دروس مثل عربی و فیزیک و.. هم به دست میاد..

راهنمایی کنید لطفا :20::40:

Haniiii
07-12-2010, 20:12
کسی ثبت نام کرد ؟!

ehsan_
07-12-2010, 20:29
سلام

اطلاعات من که مشکل نداشت.:8:

داداش من که الان پیش دانشگاهی هست توی مدرسه بهش یک برگه دادن که شبیه همین صفحه هست

ولی جای انگشت و امضا و غیره داره و چند کپی....:13:

من سوابقم روی سایت درسته
فقط نمی دونم معدلم درسته یا نه :20:کارنامه سال سوم رو دارم ولی اون کامله هست ... و معدل کتبی بین نمرات و معدل ها نیست
برای کنکور 88 هم تقریبی زدم :31:
دوم توی سوابق یک معدل کل هست که نیم نمره از معدل سال در کارنامه پایانی سوم من بیشتره :31:
چه کنم؟

Haniiii
07-12-2010, 20:36
چقدر من بدشناسم !!! ...

سریال شناسنامه من اشتباه بود !!! ... تا 25 بهمن ثبت نام کنم !!!!

reza-atom
07-12-2010, 20:45
چقدر من بدشناسم !!! ...

سریال شناسنامه من اشتباه بود !!! ... تا 25 بهمن ثبت نام کنم !!!!

انقدر بدم میاد از این ثبت نام سازمان سنجش بخصوص وقتی ازین اشتباها پیش میاد ، روح و روان آدم رو بهم می ریزن ! توی دفترچه یه چیز میگن توی سایت یه چیز میگن :2: نصف صفحه هم که پرشده از سهمیه ی شاهد و معلول و ... :دی آخه آدم های عاقل خب اونی که سهمیه مناطق رو انتخاب میکنه دیگه نباید این گزینه ها رو ببینه ! خیلی آدم رو به اضطراب می کشونن ! گوشی رو هم که جواب نمیدن لعنت بهشون ... سختترین کارم توی زندگی همین ثبت نام کنکور بوده !

ehsan_
07-12-2010, 21:15
این معدل کل من که نیم نمره زیاده

اگه تاییدش کنم بعدا مشکل ساز نشه ؟
من که بهشون نگفتم...خودشون اشتباه دادن:41:

meragj2
07-12-2010, 21:15
داداش من که الان پیش دانشگاهی هست توی مدرسه بهش یک برگه دادن که شبیه همین صفحه هست

من سوابقم روی سایت درسته
فقط نمی دونم معدلم درسته یا نه :20:کارنامه سال سوم رو دارم ولی اون کامله هست ... و معدل کتبی بین نمرات و معدل ها نیست
دوم توی سوابق یک معدل کل هست که نیم نمره از معدل سال در کارنامه پایانی سوم من بیشتره :31:
چه کنم؟

پارسال چند تا بچه های ما معدل رو دقیق وارد نکرده بودن و این باعث شد یک ترم محروم بشن!!!!
لطفا تقریبی نزنین.
.................................................. ....................

بچه ها با این نظر موافقین که هرسال سوالای امتحان نهایی اگر سخت باشه کنکور هم سخت میشه؟

کسی نظری نداره؟

Benyamin100
07-12-2010, 21:17
انقدر بدم میاد از این ثبت نام سازمان سنجش بخصوص وقتی ازین اشتباها پیش میاد ، روح و روان آدم رو بهم می ریزن ! توی دفترچه یه چیز میگن توی سایت یه چیز میگن :2: نصف صفحه هم که پرشده از سهمیه ی شاهد و معلول و ... :دی آخه آدم های عاقل خب اونی که سهمیه مناطق رو انتخاب میکنه دیگه نباید این گزینه ها رو ببینه ! خیلی آدم رو به اضطراب می کشونن ! گوشی رو هم که جواب نمیدن لعنت بهشون ... سختترین کارم توی زندگی همین ثبت نام کنکور بوده !
حالا بازم ثبت نامش خوبه
موقع اعلام نتیجه که می شه 1000 بار آدم رو می برن تو قبر و در میارن:31:
به خصوص اون کد امنیتیش که انقدر نا خواناست که باید 1 ساعت فقط کد امنیتی رو وارد کنی:31:

entezar1
07-12-2010, 21:21
توكلي با تشريح جزئيات كنكور 90 خبر داد؛
تأثير 25 درصدي نمرات امتحان نهايي در آزمون سال 90

خبرگزاري فارس: معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش كشور از تأثير 25 درصدي نمرات امتحان نهايي دانش‌آموزان نظام جديد مدارس در نمره آزمون سال 90 خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، حسين توكلي معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش كشور با تشريح نحوه ثبت‌نام و جزئيات كنكور 90 ‌اظهار داشت: كنكور سال 89 براي دانش آموزان نظام و قديم و جديد در يك مرحله برگزار شد اما در سال 90 سوابق تحصيلي دانش‌آموزان در اين آزمون به صورت نمرات تراز شده دروس امتحانات نهايي براي ديپلمه‌هاي نظام جديد يكي از سال‌هاي 84 تا 89 كه امتحانات سال سوم آنها به صورت نهايي برگزار شده است، به ميزان 25 درصد در نمره آزمون تأثير خواهد داشت.

وي افزود: ثبت نام براي شركت در كنكور 90 از امروز سه‌شنبه 16 آذر به صورت اينترنتي آغاز شده و 28 آذر به اتمام مي‌رسد.

معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش كشور گفت: كنكور سراسري سال 1390 در روزهاي 9، 10 و 11 تير ماه برگزار مي‌شود و اعلام نتايج اوليه به صورت كارنامه و انتخاب رشته اينترنتي اين آزمون از طريق سايت سازمان نيمه دوم مرداد ماه صورت مي‌پذيرد.

reza-atom
07-12-2010, 21:28

به نظرم تایید نکن ! برو آموزش پرورش !

METACORTEX
07-12-2010, 21:31

من سوابقم روی سایت درسته
چه کنم؟

ُسلام
برو مدرسه از دفتردار مدرستون برگه دیپلمتون رو بگیر همه روش هست.
یه وقت تقزیبی نزنی ها بیچارت می کنن.
ثبت نام نمی کنن به فنا میری.

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

آخ گفتی.حرف دلمو زدی من پارسال معدل کتبی رو اشتباه زده بودم تا دی برای تصحیح خواب نداشتم.

alphacino
07-12-2010, 21:35

اوني كه اونا گذاشتن معدل 3 سال دبيرستانه و اوني كه ميگي نيم نمره كمتره معدل سومه منم پارسال اشتباهي معدل سومم رو وارد كردم ولي مشكلي پيش نيومد . امسال درستش (معدل 3 سال) رو خودشون گذاشتن.
اگه ميخواي مطمئن بشي بايد بري پيش دانشگاهيت و ازشون بخواي كه مدرك موقت ديپلم رو بت نشون بدن :46:

Alireza SM
07-12-2010, 21:39

به هيچ وجه تاييد نكن اگر اشتباه هست
تو ثبت نام و ورود به دانشگاه بعيده مشكلي پيش بياد ولي بعدا حراست و بسي و اطلاعات كه ميخوامن سوابق دانشجوها رو بررسي كنن حتما متوجه ميشن و چون طبق قانون از امسال هركس اطلاعات غلط وارد كرده باشه اخراج ميشه ؛ ممكنه از اين مدرك عليهت استفاده كنن و ازت اخاذي كنن و ...

تاييدش نكن و برو اموزش پرورش

omnia.2008
07-12-2010, 21:41
دوستان من فقط یه مشکل دارم :
من ریشناسنامه و ... درسته ولی شماره شناسنامم 00 اولو نداره چی کار کنم؟

shabeashegha
07-12-2010, 23:12
من پارسال وقتی میخواستم اعتراض بزنم اوووووووونقدر گرفتم تا یاروه از رو رفت برداشت گوشی رو:27: نزدیک یک ساعت مدام یه شماره رو ردیال میکردم یاروه برداشت جواب داد

دوستان یه سوال برنامه ریزی گونه داشتم ( چی گفتم اصلا ! :31: ). من یه سری درسها مثل زبان رو مشکلی ندارم.میدونم اگر بذارم برای بعد از عید هم کاملا میرسم و متوجه میشم.. ولی یه سری دروس رو نمیدونم..میخواستم بپرسم به نظرتون اگر این کار رو برای بخش زبان فارسی انجام بدیم خوبه؟ چون عمومی و فرار هم هستن همون زمان های نزدیک کنکور به نظرتون برای یادگیری و تست زنیشون خوب نیست؟ اینجوری وقت بیشتری برای سایر دروس مثل عربی و فیزیک و.. هم به دست میاد..

عملا بعد از عید اونقدر کار نکرده هست که فرصتی برای شروع مبحث جدید نمیمونه شما الان داری میگی من بعد از عید فقط این دو درس یا فقط دروس عمومی رو میذارم در صورتی که بعد از عید همه دروس میریزن سرت اونوقته که اضطراب میگیری الان که فرصت داری بخون دیگه گذشت دوره ای که سوال حفظی بپرسن حتی دین و زندگی هم مفهومی شده پس دروس عمومی هم چندان فرار نیستن الان فرصت داری بشین بخون بعد از عید یه دوره بکن که بقول خودت مطالب فرار برگرده

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

دوربین مخفیه تایید نکن:46:

veritaaa
07-12-2010, 23:54

کسی نظری نداره؟

کلا که همه میدونستن کنکور 90 کنکور آسونی نیست ولی فکر نمیکردن 89 هم اینجور باشه.ما هم که سر امتحان نهاییمون شوکه شدیم ازین به بعد هم وضع همینطوره تا اینکه کاملا حذف شه.
باید منتظر کنکور مفهومی و نسبتا دشواری باشیم

vahid0801
08-12-2010, 00:02
سلام به همه.
یه سوال خیلی مهم از طرف یکی از دوستام دارم.
اون هنوز دیپلم نگرفته و احتمالا دی بگیره.میخواد الان ثبت نام کنه.
قضیه تایید مشخصاتش چیه؟واسه ثبت معدل و اینا چیکار باید بکنه؟

پیشاپیش ممنون

---------- Post added 08-12-2010 at 12:02 AM ---------- Previous post was 07-12-2010 at 11:58 PM ----------

سلام به همه.
یه سوال خیلی خیلی مهم داشتم.
رفیقم قرار دی ماه دیپلم بگیره و میخواد کنکور امسال شرکت کنه.
واسه ثبت معدلش چیکار باید بکنه؟
قضیه ثبت و تایید اطلاعاتش چیه؟

پیشاپیش ممنون.
منتظریم....

afshin50cent
08-12-2010, 10:03
دوستان من فقط یه مشکل دارم :
من ریشناسنامه و ... درسته ولی شماره شناسنامم 00 اولو نداره چی کار کنم؟
omnia جان منم همین مشکلو دارم! دیروزم همینجا با بچه ها مطرح کردم! ولی خب سعی کردم زنگ بزنم این سنجش خراب شده!:2:........حالا مگه میگیرفت! چند تا از شماره هاش که سرکاریه هرچی زنگ بخوره هیچ کس بر نمیداره!:13: شماره اصلی خود سنجش هم که میزنی گویا هست و قسمت پرسش و پاسخش رو که میزنی میگه این قسمت هنوز راه اندازی نشده!:19::2:! خلاصه که اینجا ایرانه!:2:............بگذریم سرتونو درد نیارم امروز ساعت 8:30 صبح با کلی بدبختی بالاخره زنگ زدیم و یه ادم بیشعور!(البته ببخشید) گوشی رو برداشته مثل یه ادم طلبکار نمیذاره من حرف بزنم! هی میپره تو حرفه من میگه مشکلت چیه؟ مشکلتو بگو دیگه!خلاصه نتیجه اینکه اخرم گفت عیبی نداره اگه دو صفره اول شناسنامتو ننوشته! میخواستم به شما هم بگم بدونید! و نگران نباشید نیازی به هیچ تصحیحی نیست!:5:

phoenix.
08-12-2010, 10:32
من از دیشب تاحالا نتونستم ثبت نام کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با این خطاها روبه رو می شم:

تعداد مراجعه کنندگان زياد مي باشد
پس از چند دقيقه مجددا نسبت به ارسال فرم اقدام نماييد
امکان اتصال به پايگاه داده وجود ندارد
پس از چند دقيقه مجددا نسبت به ارسال فرم اقدام نماييد

شما چی؟ تونستین ثبت نام کنین؟

omnia.2008
08-12-2010, 10:53
omnia جان منم همین مشکلو دارم! دیروزم همینجا با بچه ها مطرح کردم! ولی خب سعی کردم زنگ بزنم این سنجش خراب شده!:2:........حالا مگه میگیرفت! چند تا از شماره هاش که سرکاریه هرچی زنگ بخوره هیچ کس بر نمیداره!:13: شماره اصلی خود سنجش هم که میزنی گویا هست و قسمت پرسش و پاسخش رو که میزنی میگه این قسمت هنوز راه اندازی نشده!:19::2:! خلاصه که اینجا ایرانه!:2:............بگذریم سرتونو درد نیارم امروز ساعت 8:30 صبح با کلی بدبختی بالاخره زنگ زدیم و یه ادم بیشعور!(البته ببخشید) گوشی رو برداشته مثل یه ادم طلبکار نمیذاره من حرف بزنم! هی میپره تو حرفه من میگه مشکلت چیه؟ مشکلتو بگو دیگه!خلاصه نتیجه اینکه اخرم گفت عیبی نداره اگه دو صفره اول شناسنامتو ننوشته! میخواستم به شما هم بگم بدونید! و نگران نباشید نیازی به هیچ تصحیحی نیست!:5:
اقا دسستت درد نکنه
ما خودمون کم عصابمون سره سوالات مفهومی و کمبود وقت در کل کنکور خورده ایناهم میان روش:19::19::19::46:

Haniiii
08-12-2010, 11:29
امروز رفتم آموزش پرورش ! ... چقدر شلوغ بود !! ... بخش سنجش و نمیدونم چیچی !!! .... همه برای همین سوابق تحصیلی ریخته بودن اونجا ... بیشتر بچه ها هم سر معدل دیپلم که اشتباه نوشته اومده بودن ....

سریال شناسنامه من هم که اشتباه بود و به طرف گفتم ... گفت کار داره ... میگفت چون کد دانش آموزی رو از روی سریال شناسنامه میسازن و... باید زنگ بزنم بپرسم ...

پرسید و گفتش که همین غلطه رو تایید کن اشکال نداره !!! :31:

الان هم تونستم ثبت نام کنم !!!

reza-atom
08-12-2010, 11:42
اقا دسستت درد نکنه
ما خودمون کم عصابمون سره سوالات مفهومی و کمبود وقت در کل کنکور خورده ایناهم میان روش:19::19::19::46:

شما نترس ! تلاشتو تا حد تواناییت بکن و به نتیجه فکر نکن ! فقط تلاش تا حد توانایی (تا سقف خودت!) این رو همیشه دکتر ذاکر هم تو برنامه هاش توصیه می کرد !

omnia.2008
08-12-2010, 12:22
شما نترس ! تلاشتو تا حد تواناییت بکن و به نتیجه فکر نکن ! فقط تلاش تا حد توانایی (تا سقف خودت!) این رو همیشه دکتر ذاکر هم تو برنامه هاش توصیه می کرد !
نه من تو تلاش مشکل ندارم خدا رو شگر تلاشمو میکنم
با دعا های شما:46:

E m i l y
08-12-2010, 13:27
کسی جواب منو نداد ...

واسه ریاضی ها چه دروسی تاثیر داده میشه تو کنکور 90 ؟

nafas
08-12-2010, 13:48
اره بود ولی تو خبر جدید ترش دیگه حداکثر نبود:46:

.

اینم برای کسایی که میگن حداکثر نداره
دفترچه آزمون ماله خود سنجش که راهنما هست
صفحه شماره 3
شماره 19
سوابق تحصیلی :
19 ) سوابق تحصيلي : منظور از سوابق تحصيلي، نمرات امتحا نات كتبي نهايي م ي باشد كه پس از تراز با توجه به مصوبات مربوط، به ميزان
حداكثر تا 25 % به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب، در نمره كل نهايي اعمال خواهد شد

بعدشم یه خواهش بحث معدل رو بیخیال شین
کلا الکی دهنتون رو درگیر میکنین :11:

Ali™
08-12-2010, 15:28

بهتره دفترچه راهنمای سنجش رو مطالعه کنی، رو سایتش هم هست !

حداکثر تا 25% یعنی اگه کسی نمره کامل یک درس رو گرفته بود 25% تاثیر و اگه کم تر گرفته بود به تناسب نمره و میانگین کشور تاثیرش کم تر میشه !
به نظر من این معدل زیاد تاثیر نداره چون مثلا وقتی میانگین ریاضی کشور وقتی 14 هست، کسی که 18 گرفته درصد بالایی واسش تاثیر میذاره و الی آخر...

M0rrigan
08-12-2010, 15:40
lOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl

ehsan_
08-12-2010, 16:18
عجب گیری کردیم برای این ثبت نام کنکور:41:

اخر کارمون به دبیرستان و آموزش پرورش کشید:19:

omnia.2008
08-12-2010, 17:16
[/COLOR]

بهتره دفترچه راهنمای سنجش رو مطالعه کنی، رو سایتش هم هست !

حداکثر تا 25% یعنی اگه کسی نمره کامل یک درس رو گرفته بود 25% تاثیر و اگه کم تر گرفته بود به تناسب نمره و میانگین کشور تاثیرش کم تر میشه !
به نظر من این معدل زیاد تاثیر نداره چون مثلا وقتی میانگین ریاضی کشور وقتی 14 هست، کسی که 18 گرفته درصد بالایی واسش تاثیر میذاره و الی آخر...
دوست عزیز من بحثم سر این نیست ما بحثمون سر این هستش که برای کسایی که سال 2 هستن مثل پارسال 15 % تاثیر داره یا همون 25%
حالا مهم نیست اصلا اگه بگن 50% که کاری نمیتونیم بکنیم بهتره الانو قدرشو بدونیم
ولی در کل اگه همون 15% باشه من به شخصه خیلی خوشحال میشم:46:

---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

دوستان من یه سوال داشتم یکی از اقوام ما رشتش انسانی هست وفارغ التحصیل هست ایا میتونه تجربی کنکور سراسری بده؟

omnia.2008
08-12-2010, 17:27
وای ی ی ی ی ی
دوستان یه خطر حس کردم یکی از بچه ها توی سایت گزینه 2 گفته رفته سوابق تحصیلی رو چک کرده کدم گرفته ثبت نام هم کرده مشکلم نداشت بعد رفته اموزش پرورش یهش گفته نباید ثبت نام میکردی گفته باید اول میومدی اموزش پرورش بعدش ثبت نام کنی
این خبر راسته؟
من نگرانم چه خبره؟

reza-atom
08-12-2010, 17:32
وای ی ی ی ی ی
دوستان یه خطر حس کردم یکی از بچه ها توی سایت گزینه 2 گفته رفته سوابق تحصیلی رو چک کرده کدم گرفته ثبت نام هم کرده مشکلم نداشت بعد رفته اموزش پرورش یهش گفته نباید ثبت نام میکردی گفته باید اول میومدی اموزش پرورش بعدش ثبت نام کنی
این خبر راسته؟
من نگرانم چه خبره؟

فکر کنم برای همون "احراز هویت" بود که شنبه اخبار گفته بود ! من که رفته بودم ولی کار خاصی نکردن !!!! اگه همه چی درست بوده فکر نکنم مشکلی باشه !

hamidras
08-12-2010, 17:50
آقا ما چی کار کنیم! بریم نریم !

این چه حرکاتیه امسال دارن در میارن!

Alireza SM
08-12-2010, 18:07
بچه ه اگه كسي رو ميشناسين كه شرايط منو داره بهم خبر بدين

من دي ماه ديپلم ميگيرم ولي امسال ميخوام كنكور ثبت نام كنم

فردا قراره برم اداره دنبال كد ره گيري

avator20002000
08-12-2010, 18:26
سلام بچه (کمک فوری احتیاج دارم)
در بخش 9 نوشته: هشت / 1 188589
و در شناسنامه من فقط نوشته يك 188589 .مي خواستم ببينم يعني درست اين قسمت براي من ارسال شده يا مشكل دارد؟

alphacino
08-12-2010, 18:35
سوتي سازمان سنجش: :31:

omnia.2008
08-12-2010, 19:22
سوتي سازمان سنجش: :31:

سوتی؟!!!!!
سازمان سنجش کلا سوتی هستش
اگه یه چیزیش درست باشه تعجب داره

alphacino
08-12-2010, 19:37
نوشته شده توسط omnia.2008 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوتی؟!!!!!
سازمان سنجش کلا سوتی هستش
اگه یه چیزیش درست باشه تعجب داره اون كه بله ولي منظور من اين بود :

درستش اين بود كه دور همش به غير از اون قرمزه خط بكشم!!!:31:

Alireza SM
08-12-2010, 21:22
خب وقتي انگليس يه جزيره كوچيك تو غرب آفريقا باشه اروپا هم يه كشوره ديگه :31:

avator20002000
08-12-2010, 23:03
امروز رفتم آموزش پرورش ! ... چقدر شلوغ بود !! ... بخش سنجش و نمیدونم چیچی !!! .... همه برای همین سوابق تحصیلی ریخته بودن اونجا ... بیشتر بچه ها هم سر معدل دیپلم که اشتباه نوشته اومده بودن ....

سریال شناسنامه من هم که اشتباه بود و به طرف گفتم ... گفت کار داره ... میگفت چون کد دانش آموزی رو از روی سریال شناسنامه میسازن و... باید زنگ بزنم بپرسم ...

پرسید و گفتش که همین غلطه رو تایید کن اشکال نداره !!! :31:

الان هم تونستم ثبت نام کنم !!!
مدارک شما با خودتون چیا بوردین؟

nafas
08-12-2010, 23:27
وای ی ی ی ی ی
این خبر راسته؟
من نگرانم چه خبره؟

بره آموزش پرورش چیکار ؟
وقتی نمرش و همه چیش درسته !
بیخیال بابا ! جو میدن الکی
ای بابا پارسال ما رفتیم مدرسه بهمون نمره و نمره معدل و معدل کتبی رو داد منم یاداشت کردم !
الانم رفتم دیدم درسته !
پارسال من خودم برای 6 نفر همین کد رو گرفتم و اصلا آموزش پرورش نرفتیم !
فقط یه برگه هست بردیم مدرسه امضا کردن برامون ! اونم نخواستن ! الکی بود !

meragj2
09-12-2010, 00:51
امروز باز یه سریال جدید بود. 2 مدرسه یه فرم به ما دادن بالاش نوشته بود سامانه ساهت:2: که زیرش باید امضا می کردیم و انگشت که مشخصات و نمره ها درسته.
سوال : پس اونی که 2 سایت هست و باید تایید کنیم کد رهگیری میده چیه؟ کیه ؟ هااا؟
.................................................. .........
این که نوشته تاثیر معدل حداکثر 25 % هست طبق جدول های پارسال یعنی کسی که همه نهایی های اون گروه آزمایشی رو داده باشه 25 % واسش تاثیر داره.
مثلا پارسال که 15 % بود تاثیر معدل کسایی که سوم ریاضی بودن ولی کنکور تجربی دادن 11.2 % بود. که البته عملی نشد چون معدلی تاثیر دادن. بنابراین امسال هم احتمالا واسه تغییر رشته ای ها تاثیر معدل کمتر از 25 % خواهد بود.

setayesh89
09-12-2010, 09:56

به نظر بنده حقیر ( نیمچه مشاور)
رو خرداد به هیچ وجه حتی برای عمومی ها حساب نکن
زبان حداقل لغاتشو بخون چون هشتاد درصد تست های زبان مربوط به لغت هستند و تعداد لغت ها هم کم نیست
زبان فارسی رو مشکلی نداره بعد بخونی اما ادبیات رو خیلی بهش اهمیت بده و واسه اخر نذار

اگه قرار وقت کم بیاری و چیزی رو نخونی درست نیست یه درس یا یه کتاب رو کلا قیدشو بزنی
بلکه بای یه مباحثی که وقت گیر و پیچیده هستند و تجربه ثابت کرده معمولا سوالاش سخت هستند رو قیدشو بزنی

مثلا مقاطع مخروطی هندسه : یکی دو سوال داره ولی معمولا خیلی سخته و کم تر کسی حل میکنه
یا تو عربی اون دوتا سوال شکل و اعراب گذاری که بعد از سوالای ترجمه میاد

setayesh89
09-12-2010, 10:09

به یاد رو اولین بار میشنوم
ولی دوستان عزیز جعبه لایتینر حتما باید استاندارد باشه یعنی درست مثل همون نمونه های اولی که وارد ایران شد
n سال پیش من یا اواخر دبستان بودم یا اوایل راهنمایی

چون بر اساس منحنی حافظه طراحی شده
فکر کنم اینجوری بود
خونه اول : 1 سانت
خونه دوم : دو سانت
خونه سوم : 5 سانت
خونه چهارم : 8 سانت
خونه پنجم : 13 سانت

و اگه استفاده ازش درست باشه بسیار بسیار خوبه من تاریخ ادبیاتام رو باهاش خونده بودم و دیگه تا کنکور سراغ ادبیات نرفتم با این حال 70 زدم تو کنکور

تازه هنوزم یادمه

setayesh89
09-12-2010, 10:15

زیست و ادبیات هر دو غلط زیاد زدیا
وقتی بین دو گزینه شک دارید بزنید ( شکی که مطمئن باشید یکی از اون دوتا حتما درسته )
ولی در غیر این صورت نه

setayesh89
09-12-2010, 10:29
سلام دوستان من یه خواهش از شما دارم در مورد فیزیک
من درصدای فیزیکم همش بین 25 تا 30 هستش چی کار کنم فیزیکو بهتر بفهمم بیارمش بالای 60 کمک
یه سوال دیگه هم دارم در مورد ریاضی من الان درصدای ریاضیم بین 50 تا 60 هست راستی اینا درصدای قلمچیم هست چی کار کنم چه جوری بخونم که بیاد بالای 80؟
خیلی نوکرم مرسی:46:
راستی فیزیک پیشو از رمزینه میخونم چون مولفش پیش معلمم بود
خوبه؟

رو یه مباحثی بیشتر سرمایه گذاری کن
از جمله حرکت و فیزیک پیش دو که اگه تستاشو از دست بدی خیلی حیفه چون قابل زدنه و اسون و جیگره
فیزیک پایه مباحث اسونش رو از دست نده
چگالی و گرما و و ماده و قانون گازها و نور و اینه اینا

ببینید میدونید که تو کنکو ر هیچ فرقی نمیکنه که یه ساعت یه سوال نفسگیر رو حل کنی یا بری یه سوال خیلی ساده رو بزنی

پس اگه من میگم یه جاهایی رو بیشتر سرمایه گذاری کنید علت اینه که با وقت کمتر و تلاش کمتر از اون قسمتا نتیجه بهتری میگیرید

البته نه به این معنی که بی خیال بقیه بشید ها

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

برای رشته ریاضی عربی رو درست گفتی ولی ادبیات هم مهمه خیلی

ضرایب دروس رو میدونی دیگه
ادبیات : 4
ریاضی : 3*4=12
فیزیک 9
شیمی 6

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

کنکور 89 واقعا عجیب بود ولی بیشتر اسیب خوردن بچه ها برمیگشت به مسائل روحیشون یه هو غافلگیر شدن سر ازمون و....
اگه یه کم بچه ها خودشون رو نمیباختن نتیجه هاشون بهتر میشد
من و شما نمیدونیم که 90 باز هم اینجوری میشه یا نه
تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که غیر از درس رو مسائل روحی هم کار کنیم
من از روی حرفایی که خیلی از بچه ها بعد کنکور بهم گفتن حرف میزنم اکثریت سوادشو داشتن که به درصدایی بهتر از اونی که زدن برسن

ساش
09-12-2010, 11:13
درود دوستان
این داشگاه علوم پزشکی بقیه الله چیه که تو دفترچه جز علاقه مندی ها هست ؟؟

رشته ی پزشکی داره ؟؟ قبولیش چجوریه ؟؟ اصلا دانشگاهش کجاست ؟؟/

بزنیم یا نزنیم ؟؟؟

بعد برای هر علاقه مندی باید کارت بخریم ؟؟؟؟

teisameh
09-12-2010, 11:38
سلام
تو رو جون هرکی دوست دارین لطفا این پست رو بی جواب نذارین،شاید حرفهای شما امیدوارم کنه.
راستش ورود به یه جمعی که اکثر بچه ها دارن درس میخونن یکم واسم سخته،چون خودم تا حالا هیچی نخوندم واسه کنکور.
اگه بخوام از اول دی شروع کنم به خوندن(چون فعلا اسباب کشی داریم نمیتونم) به نظرتون میتونم تو کنکور 90 رتبه زیر 50 کشوری بیارم؟؟؟
وضعیت درسیمم:
دیپلم ریاضی اما پیش تجربی.معدلمم 18.5.
مدرسه هم میرم.4 روز در هفته تا ساعت 2.
میتونم تا عید درسامو تموم کنم؟یعنی تو 3 ماه همه درسا رو جمع کنم؟آخه میدونم اگه بیفته واسه بعد عید خیلی سخت تره واسم.
بعد من کلا زیست سر در نمیارم چی به چیه؟یعنی 1 کلمه هم نمیفهمم؟میتونم خودم بخونمش؟چه جوری باید بخونم؟
شما اطرافتون کسی رو داشتین که با وضعیت الان من تونسته باشه همچین رتبه ای بیاره؟
وسه همتون دعا میکنم که ایشالا موفق بشین.

fmps
09-12-2010, 12:12
سلام دوستان
من تو قضیه ثبت نام حسابی قاطی مردم
من مه می هوام هم کنکور سراسری ریاضی بدم و هم زبان باید یه دفترچه بخرم با دو تا کارت اعتباری دیگه؟
این کارت ها ی اعتباری فرق می کنن؟یعنی ماله ریاضی با زبان فرق داره؟

Hossein1992
09-12-2010, 12:30
سلام دوستان
من مه می هوام هم کنکور سراسری ریاضی بدم و هم زبان باید یه دفترچه بخرم با دو تا کارت اعتباری دیگه؟

تعداد دفترچه که مهم نیست :31:

شما که میخوای هم ریاضی بدهی هم زبان باید دو کارت اعتبار به مبلغ 6400 خریداری کنید که این دو کارت از نظر شکل هیچ فرقی با هم ندارند و شماره پرونده و رمز ورود درون کارت متفاوت است یعنی مهم نیست که کدام کارت را ریاضی و کدام کارت را زبان ثبت نام میکنی

در صورتی که تمایل دارید در گزینش پیام نور و غیر انتفاعی شرکت کنید بایستی یک کارت اتباری دیگر که این کارت منحصرا جهت ثبت نام غیر انتفاعی و پیام نور هست و با کارت های اعتباری دیگر متفاوت است خریداری فرمایید

METACORTEX
09-12-2010, 12:33
سلام دوستان
ُسلام
نه فرق نمی کنه.2 تا کارت 6400 میگیری اگه خواستی ریاضی غیرانتفاعی هم بگیری 3400 هم بابت اونه.
غیر انتفاعی حتما بگیر.

Hossein1992
09-12-2010, 12:33
درود دوستان

بزنیم یا نزنیم ؟؟؟

avator20002000
09-12-2010, 14:48
کسی الان می تونه ثبت نام کنه ؟رای من اخطار
..:: پيام هاي خطاي ذيل را بررسي نماييد ::..
<LI type=disc>داوطلب گرامي به منظور رعايت اصول ثبت نامي لطفا تمامي پنجره هاي ثبت نامي خود را بسته و عملياتي که قصد انجام آن را داشتيد يک بار ديگر و از ابتدا انجام دهيد
میاد !

امروزم رفتم اموزش پرورش گفتم خانم این قسمت 9 من درست ثبت شده؟گفت اره!
من که نفهمیدم کجای هشت/1 با الف یکیه؟
الانم که هی می گه دوباره فورم را پر کنید!
برای کسی اینجور مشکلی پیش اومده؟
اموزش پرورش چیزی نباید به ما بده وقتی اونجا میریم ؟

*Necromancer
09-12-2010, 15:17
لغو.........

Alireza SM
09-12-2010, 15:37
کسی الان می تونه ثبت نام کنه ؟رای من اخطار
..:: پيام هاي خطاي ذيل را بررسي نماييد ::..
<LI type=disc>داوطلب گرامي به منظور رعايت اصول ثبت نامي لطفا تمامي پنجره هاي ثبت نامي خود را بسته و عملياتي که قصد انجام آن را داشتيد يک بار ديگر و از ابتدا انجام دهيد
میاد !

امروزم رفتم اموزش پرورش گفتم خانم این قسمت 9 من درست ثبت شده؟گفت اره!
من که نفهمیدم کجای هشت/1 با الف یکیه؟
الانم که هی می گه دوباره فورم را پر کنید!
برای کسی اینجور مشکلی پیش اومده؟
اموزش پرورش چیزی نباید به ما بده وقتی اونجا میریم ؟

شما ديپلم گرفتين ؟

avator20002000
09-12-2010, 17:20
شما ديپلم گرفتين ؟
بله من دیپلمم گرفتم . چطور؟

rpf
09-12-2010, 18:31
سلام دوستان.:20:.منم حالا ثبت نام کردم و تموم شد.:27:. به امیدخدا هممون قبول میشیم تو هر رشته و شهری که دلمون میخواد.:10:.
ان شاالله:46:

ساش
09-12-2010, 18:46
دوستان معدل کل من شده 13 خورده ای

می تونم علوم پزشکی بقیه الله را انتخاب کنم ؟؟؟
برای انتخاب بقیه الله باید کارت اعتباری بخریم ؟؟؟

avator20002000
09-12-2010, 19:24
شما ديپلمتون رو چطوري گرفتين ؟ روزانه يا بزرگسال ؟ كي فارغ اتحصيل شدين ؟

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:28 PM ----------

ببخشيد منظورم اين بود كه كي گرفتين ؟
من پارسال دیپلممو گرفتم سال 88!
امسالم پیشمو گرفتم!
------------
کسی اینجا اموزش پرورش رفته؟
چه مدارکی می خوان؟بعدش باید بگیم اونجا برامون چی کار کنن؟
چیزی مثل برگه اینا نمی دن بهمون؟؟؟؟

Alireza SM
09-12-2010, 19:44
من پارسال دیپلممو گرفتم سال 88!
امسالم پیشمو گرفتم!
------------
کسی اینجا اموزش پرورش رفته؟
چه مدارکی می خوان؟بعدش باید بگیم اونجا برامون چی کار کنن؟
چیزی مثل برگه اینا نمی دن بهمون؟؟؟؟

من 72 ساعت گذشته رو در آموزش پپرورش سپري كردم :27:
بستگي داره مشكلت چي باشه؛ اگه براي تصحيح نمراتت بري هموجا كارتو درست ميكنن . ولي اگه كد رهگيريت موجود نباشه بايد فرم كني كه بعدا كد ره گيري بگيري و ثبت نام كني . ( ثبت نام 25 بهمن باشه فكر كنم )

hamidras
09-12-2010, 19:47
من 72 ساعت گذشته رو در آموزش پپرورش سپري كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بستگي داره مشكلت چي باشه؛ اگه براي تصحيح نمراتت بري هموجا كارتو درست ميكنن . ولي اگه كد رهگيريت موجود نباشه بايد فرم كني كه بعدا كد ره گيري بگيري و ثبت نام كني . ( ثبت نام 25 بهمن باشه فكر كنم )

اطلاعاتم درست باشه که نباید جایی برم:دی!؟

Alireza SM
09-12-2010, 20:12
اطلاعاتم درست باشه که نباید جایی برم:دی!؟
سرت كه درد نميكنه واسه چي ميخواي دستمال ببندي ؟ :31:

hamidras
09-12-2010, 20:19
سرت كه درد نميكنه واسه چي ميخواي دستمال ببندي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نمیخوام دستمال ببندم:دی میترسم اینا یهو گچ بگیرن:دی!

veritaaa
09-12-2010, 20:35
بچه ها جریان عکس تمام رخ چیه؟ یعنی دوباره برم عکس بگیرم؟ میشه الان ثبت نام کنم بعدا عکس بدم؟

fmps
09-12-2010, 20:52
من هنوز ثبت نام نکردم
مگه عکس تمام رخ میخواد؟
نکنه ضمینش هم باید سفید باشه؟
ای بابا

veritaaa
09-12-2010, 22:00
من هنوز ثبت نام نکردم
مگه عکس تمام رخ میخواد؟
نکنه ضمینش هم باید سفید باشه
ای بابا

آره دقیقا
آدم تو عکس تمام رخ عین مونگولا میوفته اینا چرا زشتیه مارو میخوان؟
آره عکس تمام رخ و کاملا مستقیم چشم به دوربین ضمینش هم باید سفید باشه
واااای دوباره برم عکس بگیرم

fmps
09-12-2010, 22:08
ای خــــــــــدا
پس باید منم برم عکس بگیرم
یعنی تا حالا کسی عکس نیم رخ با پس زمینه رنگی نفرستاده ؟

hasti rs
09-12-2010, 23:08

این عکسی که میفرستی واسه عکس کارت ورود به جلسه هست و موقع کنکور میان نیگا میکنن که تطبیق بدن بعد چطوری میشه با عکس نیم رخ تطبیق بدن شما رو ؟ با مشکل برمیخوری بعدا" :20:

shabeashegha
09-12-2010, 23:21
درود دوستان

بزنیم یا نزنیم ؟؟؟

دانشگاهش تهرانه . ولی مال بورسیه های ارتشه . قبولی توش راحتتر از قبولی توی پزشکی های تهران (بهشتی و تهران و مرحوم ایران!) هست ولی مصاحبه و ... داره من شنیدم حتی بازدید بدنی داره!!
من باشم میزنم ضرر که نداره. (حتمااااااااااا شرایطشو بررسی کن شاید شرایطشو نداشته باشی)

سلام
تو رو جون هرکی دوست دارین لطفا این پست رو بی جواب نذارین،شاید حرفهای شما امیدوارم کنه.
راستش ورود به یه جمعی که اکثر بچه ها دارن درس میخونن یکم واسم سخته،چون خودم تا حالا هیچی نخوندم واسه کنکور.
اگه بخوام از اول دی شروع کنم به خوندن(چون فعلا اسباب کشی داریم نمیتونم) به نظرتون میتونم تو کنکور 90 رتبه زیر 50 کشوری بیارم؟؟؟
وضعیت درسیمم:
میتونم تا عید درسامو تموم کنم؟یعنی تو 3 ماه همه درسا رو جمع کنم؟آخه میدونم اگه بیفته واسه بعد عید خیلی سخت تره واسم.
بعد من کلا زیست سر در نمیارم چی به چیه؟یعنی 1 کلمه هم نمیفهمم؟میتونم خودم بخونمش؟چه جوری باید بخونم؟
سلام
اول از همه باید دید شما دنبال یه رتبه ی خاصی یا یه رشته شهر خاص؟اوردن اغلب رشته های تاپ توی تهران حتی با رتبه زیر 300 هم امکان داره.
رتبه زیر 50کار چندان راحتی نیست ولی کار نشد نداره .
نمیخوام بهت امید الکی بدم پس باید باهات صادق باشم. شما باید خیلی تلاش کنی. الکی هم به خودت فشار نیار که 3ماهه درساتو جمع کنی عوضش هر چی میخونی تا مسلط نشدی سراغ بحث بعدی نرو. تست حتما کار کن (چون از عجله ای که داری احتمال میدم فقط قصد خوندن کتاباتو داشته باشی)
کی میگه اگه بیوفته بعد از عید سخته؟من نمیگم درسارو بذار واسه بعد از عید ولی پیوسته بخون تا کنکور اینطوری نباشه که الان تا عید هول هولکی درس بخونی بعد از عید نگاه کنی هیچی یاد نگرفتی 3ماهم وقت داری . از الان شما 6ماه فرصت داری واسه کنکور . پیوسته بشین بخون این 6ماه رو
مطلب بعدی زیسته. زیست درس در ظاهر سختی نیست وقتی سخت میشه که سوالای مفهومی و ترکیبی ازش طرح بشه من روش درست زیست خوندن رو توی آدرس زیر توضیح دادم .

و اما سوال آخرت: بله هستن کسایی که شرایط شمارو داشتن و رتبه ی خوبی اوردن. نمونه بارزش رستگار رحمانی رتبه 1 کنکور 88 تجربی. ایشون دیپلم و پیش دانشگاهیشون رشته ی ریاضی بودن. 2سال سربازی رفتن و از بهمن سال 87 شروع به خوندن واسه کنکور 88 کردن و توی کنکور 88 رتبه 1 اوردن. البته این معنیش این نیست که هرکسی توی این مسیر بیوفته به اینجا میرسه ولی اگه تلاش کنی به اینجا میرسی. پس یادت نره همه چیز بستگی به خودت و نحوه درس خوندنت داره . به حرفهای دیگران گوش نده. اینکه میگن مدارس خوب تهران درسهارو قبل از عید تموم میکنن پس تو هم باید این کارو بکنی اینا همش حرفه نه شما شرایط اونارو داری نه اونا شرایط شما . پس شما 6ماه وقت داری نه 3ماه. ایشالا موفق میشی نگران نباش

alphacino
09-12-2010, 23:25
محمد تقی صابری در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا با اعلام این خبر افزود: برای اولین بار در ثبت نام کنکور سال 1390، اطلاعات مستند مربوط به مشخصات و سوابق تحصیلی داوطلبان مشمول قانون مذکور (فارغ التحصیلان دوره آموزش متوسطه 1384 به بعد) از سوی این مرکز به سازمان سنجش ارایه و مبنای ثبت نام داوطلبان در کنکور قرار می گیرد.وی تصریح کرد: این سامانه در راستای اجرای قانون پذیرش دانشجو ( قانون مصطلح به حذف کنکور ) و اعمال سوابق تحصیلی و بر اساس پیگیری و هماهنگی به عمل آمده از سوی این مرکز با سازمان سنجش آموزش کشور راه اندازی شده است.
رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: داوطلبانی که دیپلم خود را از سال 1384 به بعد اخذ کرده اند و قصد ثبت نام در کنکور سراسری را دارند، برای اطلاع از مشخصات و سوابق تحصیلی خود می توانند از روز شنبه مورخ 13/9/89 هر روز، در ایام اداری ساعت 8:30 الی 12 و 13:30 الی 16:30 با به همراه داشتن اصل مدرک دیپلم متوسطه، کارنامه فارغ التحصیلی، کارت ملی و شناسنامه به پایگاه های سامانه احراز هویت و تایید سوابق تحصیلی (ساهت) در تمام مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور مراجعه نمایند.

بچه ها اين چي ميگه ؟
من كه اينكارا رو كه اين گفته نكردم ولي هم سوابقم تو سايت بود هم درست بود هم ثبت نام كردم
حالا بايد ميرفتم اونجا ( ساهت ) يا نه؟

meragj2
09-12-2010, 23:30
2 مدرسه یه فرم به ما دادن بالاش نوشته بود سامانه ساهت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که زیرش باید امضا می کردیم و انگشت که مشخصات و نمره ها درسته.
سوال : پس اونی که 2 سایت هست و باید تایید کنیم کد رهگیری میده چیه؟ کیه ؟ هااا؟
محض رضای خدا بجوابین.

الان که نمره هام درست بود و کد رهگیری داد برم ثبت نام کنم؟

meragj2
10-12-2010, 00:28
رشته های دانشگاه بقیه الله :

- پزشک عمومی ( فقط آقا )
2-علوم آزمایشگاهی مقطع کارشناسی ( فقط آقا)
3- اتاق عمل ( کارشناسی ) 10 نفر آقا , 5 نفر خانم
4-هوشبری ( کارشناسی ) 10 نفر آقا , 5 نفر خانم
5- پرستاری مقطع لیسانس 15 نفر آقا , 5 نفر خانم
6- بهداشت دهان و دندان( کاردانی) فقط آقا
7- فوریتهای پزشکی (کاردانی) فقط آقا
منتخبین پس از فارغ التحصیلی براساس نیاز سپاه ونظر معاونت بهداشت ودرمان سپاه بکارگیری می شوند.

avator20002000
10-12-2010, 09:57
من 72 ساعت گذشته رو در آموزش پپرورش سپري كردم :27:
من مثل اینکه مشکلم همین دوصفر اول شناسنامم که نیست با سری حرفی عددی شناسناممه که نمی تونم ثبت نام کنم.ولی من همرو تائید کردم کد رهگیری هم گرفتم ولی نمی شه باهاش ثبت نام کنم.
یعنی اگر منم برم بگم کد رهگیریم موجود نیست فرم بهم می دن پر کنم؟؟؟

veritaaa
10-12-2010, 12:36
ای خــــــــــدا
پس باید منم برم عکس بگیرم
نیم رخ چیه کی عکس نیم رخ میگیره؟
عکس باید 3رخ باشه که زیبایی داشته باشه ولی مثل اینکه باید کاملا مستقیم باشه .زندانی میخوان بگیرن

E m i l y
10-12-2010, 12:53
کسی جواب منو نداد

؟

fmps
10-12-2010, 12:54
نیم رخ چیه کی عکس نیم رخ میگیره؟
عکس باید 3رخ باشه که زیبایی داشته باشه ولی مثل اینکه باید کاملا مستقیم باشه .زندانی میخوان بگیرن

مال منم نیم رخ نیس که
ولی مثل زندانی ها هم نیست
اینو میدم میره

esfehanei
10-12-2010, 13:08
مال منم نیم رخ نیس که
ولی مثل زندانی ها هم نیست
اینو میدم میره

خوب بده بره ولی اگه روز کنکور سر جلسه بلندت کردن و بت گیر دادن چی؟
اونوقت هرچی زحمت کشیدی همه میپره
کسی هم جوابگو نیست اصلا محل نمیزارن

veritaaa
10-12-2010, 13:23

این تو سایت سنجش بود
ردیف 4 ستون 2 رو ببین
حتی اینجوری هم نباشه ولی این که دیگه واضحه

بازم سایت قلم چی قاطی کرده که چرا امسال اینجوری می کنه؟

omnia.2008
10-12-2010, 13:23
سلام دوستان یه سوال ؟
یکی از فامیل های ما فازغ التحصیل انسانی هستش میتونه تجربی کنکور بده؟

Hossein1992
10-12-2010, 13:30
سلام دوستان یه سوال ؟
یکی از فامیل های ما فازغ التحصیل انسانی هستش میتونه تجربی کنکور بده؟

omnia.2008
10-12-2010, 13:38
اقا ببخشید من یه خرده خنگم:31::27: یعنی اره؟

nafas
10-12-2010, 13:46
بچه ها اين چي ميگه ؟
من كه اينكارا رو كه اين گفته نكردم ولي هم سوابقم تو سايت بود هم درست بود هم ثبت نام كردم
حالا بايد ميرفتم اونجا ( ساهت ) يا نه؟

نه این گفته برای اطلاع !
یعنی اگه معدل و اینات رو نمیدنی میری اونجا تا بهت بگن:11:

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

محض رضای خدا بجوابین.

الان که نمره هام درست بود و کد رهگیری داد برم ثبت نام کنم؟
اره برو ثبت نام کن !
منتظر چی هستی مگه ؟

hasti rs
10-12-2010, 13:54
بچه ها فرصت ثبت نام تا کی هست ؟

princeofpersia_7
10-12-2010, 13:56
تا 28 آذر ماه..هوز فرصت داری احتمال تمدید هم هست..

setayesh89
10-12-2010, 14:39
سلام
وضعیت درسیمم:

دوست عزیز من کسیو میشناسم که 45 روز درس خوند رتبش شد نهصد و خورده ای
وقتی پایه درسی قوی باشه و از اول خوب بالا اومده باشی همچین اتفاقاتی ممکنه

ولی به نظر من شما تمام تلاشت رو بکن ولی به یه رتبه خاص فکر نکن و فقط تمرکزت روی تلاشت باشه در عین حال ناامید هم نباش چون شدیدا رو میزان درس خوندنت تاثیر میذاره

بیخودی هم امروز و فردا نکن
شما اسباب کشی داری درست اما یعنی روزی نیم ساعت هم بیکار نمیشی؟
به نظر من از همین الان شروع کن وقت داری لابه لای کارت حداقل چندتا لغت زبان بخونی که

کم خوندن بهتر از اصلا نخوندنه
و مثلا عمومی خوندن بهتر از هیچی نخوندنه

omnia.2008
10-12-2010, 14:46
دوستان یه سوال؟؟؟؟؟؟
مگه نمراتم تو سوابق میده؟!!!!!
واسه من معدل کتبی و کل بود نمراتم هست؟

setayesh89
10-12-2010, 15:12
سلام
دوستان من تو چند مورد مشکل داشتم , ممنون میشم راهنمایی کنید .
من هندسه ام واسه تست زدن خیلی بده , چون معلممون اصلا 1 تست هم باهامون تا حالا کار نکرده . اینطور که به نظر میرسه معلم امسالمون هم :دی پس باید خودم بشینم بخونم . به نظرتون من از روی کدوم کتاب بخونم درس هاش و نکته ها رو ؟ + تست
جزوه ی گام اول رو دیدم واسه هندسه , یه فرمول هایی دیدم که تا حالا حتی چشمم هم بهشون نخورده بود , به نظرتون حفظ کردن این همه فرمول لازمه ؟

در مورد فیزیک هم تقریبا همینطور هست , به نظرتون کدوم کتاب درس + تست بهتره ؟
و اینکه مثلا برای فصل 4 فیزیک 1 کدوم فرمول ها رو باید از حفظ کنیم ؟ فقط همینای کتاب ؟ چون معلممون یکم زیاد فرمول گفته ...

و آخریش هم اینکه واسه تمرین قرابت معنایی ( با پاسخ تشریحی) و آرایه ها از کدوم کتاب استفاده کنم به نظرتون ؟

ممنون

هندسه کتابای خوشخوان خوبن ااز نظر من البته واقعا تفاوت کتاب های مختلف اونقدر نیست مهم اینه که تو با کدومش راحت باشی
اگه منظورت فصل اینه و نور ایناست که همه فرمولای بیخودی رو بریز دور که چرته فقط اصلی ها رو حفظ کن که سر کنکور قاط نزنی اگه درس رو بفهمی میتونی با همون چندتا اصلیا حلش کنی
بقیه که مثبت و منفیش عوض میشه

فیزیک باز یه نگاه به خوشخوان و یه نگا به درسنامه های اندیشه سازانای قدیمی بنداز مفهئمی یاد میده
ببین کدومو میخوای با همون بخون

و اخریش هم من نمیدونم ولی توروخدا قرابت معنایی رو دست کم نگیرین ده تا قرابت معنایی میشه حدود چهل درصد حیفه از دست بره نزدیکه نصفش قرابت معناییه فقط میدونم با تمرین و تست هر چه بیشتر میتونی هر ده تاشو درست بزنی

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

من یه چیز دیگه هم بگم

اکثر بچه ها با تستای هندسه و گسسته مشکل دارن و با دیف خیلی بیشتر حال میکنن
خیلیاشون این دو رو نمیخونند
نمیخوام ناامیدتون کنم ولی یکی بود که واسه هردوش کلاس میرفت و کلی تست و خلاصه پوکونده بود سال 87 کنکور داد حتی یه تست هم از این دوتا نزد
ولی تو گسسته به نظر من احتمال رو راحت میشه زد ولی نظریه اعدا خیلی کار میبره و.....
یه توصیه دوستانه

هیچ وقت یه کتاب رو به طور کامل حذف نکنید حداقل مباحثی که براتون راحت تره بخونین

البته حرف منو دم دمای کنکور بهتر میفهمین

omnia.2008
10-12-2010, 15:25
اقا ببخشید من دوباره سوال میکنم
من گفتم یکی از اقوام ما فارغ التحصیل انسانی هست ایا میتونه تجربی کنکور بده؟؟؟؟

farhad1122
10-12-2010, 15:30

ترازم دقیقاً همون تراز قبلیم شد... حتی یک واحد افزایش تراز هم نداشتم!!!

reza-atom
10-12-2010, 15:53
اقا ببخشید من دوباره سوال میکنم
من گفتم یکی از اقوام ما فارغ التحصیل انسانی هست ایا میتونه تجربی کنکور بده؟؟؟؟

هر کسی میتونه بر حسب علاقش هر رشته ای که بخواد شرکت کنه (صرف نظر از رشته ی تحصیلی اش) ! نخوندین دفترچه رو ؟

omnia.2008
10-12-2010, 16:09
هر کسی میتونه بر حسب علاقش هر رشته ای که بخواد شرکت کنه (صرف نظر از رشته ی تحصیلی اش) ! نخوندین دفترچه رو ؟
چرا اون یه تیکشو خوندم ولی یه خورده واسم مبهم بود میخواستم دقیقا بدونم دمت گرم مرسی:46:

reza-atom
10-12-2010, 17:00
دوستان یه مطلب جالب رو اینجا می ذارم که شاید کمتر کسی به اون توجه کنه و خود من از همین امروز میخوام اجرا کنم : ( کلیه ی مطالب رو خودم از کتاب کنکورت را قورت بده ، خلاصه کردم )

مراحل یک یادگیری کامل :

ادراک و فهمیدن »» دیدن و خواندن مطالب به شکل فعالانه (مطالعه ی فعال)
تسلط »» حل تست های موضوعی و آشنا شدن با نکات و راه حل های کوتاه

{ در این مرحله اشکال گیری و آشنا شدن با جزئیات موضوع اهمیت دارد }

ارزیابی »» شرکت در آزمون های تستی (حل تست های «آزمون» کتابهای تست با در نظر گرفتن زمان)

{ اهداف : تکرار مطالب آموخته شده ، مشخص شدن اشکالات درسی پنهان ، ارزیابی سطح علمی ، بهبود رفتار امتحانی }

نگهداری »» استفاده از روش های مختلف مرور
جمع بندی »» اهمیت در ماه های نزدیک به کنکور

مراحل یک مطالعه ی فعال (قسمت اول یادگیری) ( مناسب برای دروس خواندنی و موضوعات کوچکتر )

پیش خوانی »» انتخاب یک موضوع و تمرکز روی آن ، مشخص کردن عناوین اصلی و فرعی متن ، تصویر سازی از موضوع ، مطالعه ی عبارات و جملات درشت و عبارات مخصوص جمع بندی ، طرح سوالاتی از موضوع مورد نظر در ذهن
خواندن »» شروع مطالعه با انتخاب یک پاراگراف ، عبارت خوانی کردن ، تلاش برای یافتن هدف و مقصود نویسنده از پاراگراف ، استخراج مفهوم اصلی پاراگراف و بررسی دقیق تمامی شکل ها ، مثال ها و مسائل مربوط در داخل کتاب درسی
پس دادن »» بازگویی مختصر و مفید پاراگراف خوانده شده ( عدم توانایی انجام این کار = برگشت به مرحله ی دوم ) ، طرح پرسش هایی از پاراگراف و یادداشت آنها در حاشیه ی کتاب درسی یا برگه ای کاغذ ، یادداشت نکات و مفاهیم استخراج شده از پاراگراف در حاشیه ی کتاب یا ...
آزمون دادن ( این مرحله برای زمانی است که متن یا فصل تمام شده است ) »» پاسخ به سوالات انتهایی موضوع مورد نظر یا فصل ( عدم توانایی = برگشت به مرحله ی دوم ) ، یادداشت نکات استخراج شده از سوالات
ترمیم و تکمیل »» حل کردن نمونه سوالات مربوط (با اطمینان از فهم مطالب)
مرور و تسلط ( اجرای این مرحله می تواند بعداً صورت گیرد ) »» حل تست های «تمرین» مشخص شده در کتابهای تست (با اطمینان از فهم مطالب)

shah abas
10-12-2010, 17:40
کسی از دوستان کتاب کلاس دیف ۱ رمزینه (مهربان) رو داره؟می تونه از صفحه ۳۳۵ اش (روش دوم در مجانب مایل) یه عکس بندازه؟ (این کتاب من مشکل چاپی داره این صفحه پیوستگی چاپ شده)

mghaffari49
10-12-2010, 17:49
1 - سلام. من میخواستم کنار کنکور ریاضی، کنکور زبان هم بدم. نه اینکه بخوام برای جفتش تا حد مرگ بخونم‌ها، نه. هدفم روی موفقیت تو کنکور ریاضیه، منتهی گفتم یه کنکور زبان هم بغلش بدیم :) البته مطمئن نیستم که سطح زبانم برای تخصصی زیرگروه 1 زبان کافی باشه، برای همین میخوام تو زیرگروه 4ش شرکت کنم (اگه شرکت کنم). اختصاصی‌های این زیرگروه چه‌جوریاس؟ و اینکه اصلاً خوبه که من تو کنکور زبان هم شرکت کنم؟
2 - این کد پرونده و كد سوابق تحصيلِ رو از کجا باید پیدا کنم؟

با تشکر :)

shah abas
10-12-2010, 17:53
منم میخوام کنکور زبان بدم. این صفحه ثبت نام رو هم باز نکردم. کار خاصی نباید بکنم که؟ یعنی همون یه دونه کارت برای ریاضی و زبان کافیه و فقط باید هنگام ثبت نام انتخاب کنم؟

omnia.2008
10-12-2010, 17:55
1 - سلام. من میخواستم کنار کنکور ریاضی، کنکور زبان هم بدم. نه اینکه بخوام برای جفتش تا حد مرگ بخونم‌ها، نه. هدفم روی موفقیت تو کنکور ریاضیه، منتهی گفتم یه کنکور زبان هم بغلش بدیم :) البته مطمئن نیستم که سطح زبانم برای تخصصی زیرگروه 1 زبان کافی باشه، برای همین میخوام تو زیرگروه 4ش شرکت کنم (اگه شرکت کنم). اختصاصی‌های این زیرگروه چه‌جوریاس؟ و اینکه اصلاً خوبه که من تو کنکور زبان هم شرکت کنم؟

دوست عزیز من جواب سوال دومتونو میدم:
کد سوابق تحصیلی رو باید از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید توی یکی از اون 3-4 موضوع اولش نوشته دریافت کد سوابق...
از اونجا باید بگیری:46:

reza-atom
10-12-2010, 18:56
منم میخوام کنکور زبان بدم. این صفحه ثبت نام رو هم باز نکردم. کار خاصی نباید بکنم که؟ یعنی همون یه دونه کارت برای ریاضی و زبان کافیه و فقط باید هنگام ثبت نام انتخاب کنم؟

نه ! یدونه کافی نیست ! 2 راه داری :

اگه قبلاً ثبت نام ریاضی کردی میری یه کارت اعتباری دیگه می گیری 6400 تومنی ! بعد توی قسمت "قبلاً ثبت نام کردم" سمت چپ از بخش "ثبت نام آزمون سراسری 90" با اون کارت اعتباری یه گروه آزمایشی جدید (هنر یا زبان) ایجاد میکنی !

یا اینکه دو تا کارت 6400 تومنی بگیری و همون موقع ثبت نام ریاضی گزینه ی "علاقمند به شرکت در آزمون زبان می باشم " رو تیک بزنی و بعد از تایید بیای شماره پرونده کارت اعتباری دومی و رمز رو وارد کنی و تایید نهایی کنی !

Facon_Archi
10-12-2010, 19:25
کسی فارغ التحصیل باشه و دیپلم ریاضی داشته باشه و پیش هم ریاضی خونده باشه
برای کنکو زبان میتونه مستقل ثبت نام کنه؟
گروه آزمایشی رو باید علوم ریاضی فنی زد یا زبان های خارجی؟(کنکور ریاضی نمیخواد بده فقط زبان میخواد شرکت کنه)
بعد اگه گروه آزمایشی رو زبان بزنه اون یکی بند رو که نوشته علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی زبان های خارجی میباشم رو باید چی کار کنه؟
سازمان سنجش هم همچنان Busy میزنه:دی

setayesh89
10-12-2010, 19:28

شرکت کردنش که ضرری نداره
تازه اگه عمومیاشو خوب بزنید اما زبان اختصاصیشو کم بزنید بازم میتونید یه کم امیدوار باشید چون اغلب بچه ها زبان اختصاصو کم میزنن
اصلا خیایاشون همینجوری شرکت میکنند
مثل خودم من کلا ده دقیقه سر زبان اختصاصیش نشستم پاشدم پاسخنامه رو بدم خیلی از صندلیا خالی شده بود خیلیا رفته بودن

حالا بین خودمون بمونه زبان اختصاصیمو 1.5 زدم :27:

Facon_Archi
10-12-2010, 19:31
زیرگروه های زبان رو کجا میشه پیدا کرد؟

reza-atom
10-12-2010, 20:05
کسی فارغ التحصیل باشه و دیپلم ریاضی داشته باشه و پیش هم ریاضی خونده باشه
برای کنکو زبان میتونه مستقل ثبت نام کنه؟
گروه آزمایشی رو باید علوم ریاضی فنی زد یا زبان های خارجی؟(کنکور ریاضی نمیخواد بده فقط زبان میخواد شرکت کنه)
بعد اگه گروه آزمایشی رو زبان بزنه اون یکی بند رو که نوشته علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی زبان های خارجی میباشم رو باید چی کار کنه؟
سازمان سنجش هم همچنان Busy میزنه:دی

خب فقط یه کارت 6400 میگیری همین ! بعداً گروه آزمایشی اصلی رو میزنی زبان ! علاقمندی هم دیگه نیاز نیست !

M o h a m m a d
10-12-2010, 20:10
بـــــــه !!
عجب تاپیکیه !!
به نظرتون با این اوصاف آینده‌ام به کجا ختم میشه !؟!

phoenix.
10-12-2010, 20:55
بچه هایی که امسال پیش هستین یه سوال: کتاب شیمی2 و دین و زندگی 2 ی شما چند صفحه ست؟:20:یه کوچولو نیگا کنین:42:

Alireza SM
10-12-2010, 21:12
بـــــــه !!
عجب تاپیکیه !!
به نظرتون با این اوصاف آینده‌ام به کجا ختم میشه !؟!

آيندت به سرانجام روشن خواهد رسيد
:20:

ehsan_
10-12-2010, 22:19
سلام
من حوس کردم در کنار تجربی یک کنکور دیگه مثلا زبان یا هنر هم شرکت کنم:20: البته عشقی... اخه دلم واصه کنکور تنگ میشه:27:

این سوال توی ذهنم اومد که هنر رشته های خوبش چی هستن؟ کسی می دونه؟

omnia.2008
10-12-2010, 22:20
دوستان این هم کارنامه امروز من خیلی خراب کردم افتضاح بود تو رو خدا بگید میتونم زود تر به بالای 6500 برسم؟

omnia.2008
10-12-2010, 22:35
دوستان لطفا نظراتتونو بگین این هفته خیلی خراب کردم

ساش
10-12-2010, 23:04
دوستان لطفا نظراتتونو بگین این هفته خیلی خراب کردم

با این زیستا واقعا می شه گفت خراب کردی
این ترازی هم که اوردی مدیون ریاضیت هستی

ایشالله آزمون بعدی میترکونی

reza-atom
10-12-2010, 23:19
سلام
من حوس کردم در کنار تجربی یک کنکور دیگه مثلا زبان یا هنر هم شرکت کنم:20: البته عشقی... اخه دلم واصه کنکور تنگ میشه:27:

بستگي داره به چي علاقه داشته باشي.در ضمن هنر خيلي سخته حتي سختر از رياضي پس زياد دلتو خوش نكن!

Rhodes
10-12-2010, 23:35
اصلا به این آزمون ها نه دل ببندید و نه نا امید بشید.همش کشکه.خودش نه ها،جواباش.
منم مثلا پارسال گزینه 2 ریاضی زیر 60 نداشتم تو کنکور زدم 7.اون وقت فیزیک بالای 30 نداشتم زدم 53.
زیاد اعتماد نکنید.فقط تحلیل آزمون یادتون نره،که بدجوری به درد میخوره.
به امید قبولی.

veritaaa
11-12-2010, 00:11
سلام

هنر خودش کلی کتاب خوندنی داره که وقتتو میگیره ولی اگه زبان شرکت کنی همون درسای عمومیت هست یکم باید قوی تر کار کنی که واسه خود کنکور اصلیتم خوبه

meragj2
11-12-2010, 01:12
دوستان این هم کارنامه امروز من خیلی خراب کردم افتضاح بود تو رو خدا بگید میتونم زود تر به بالای 6500 برسم؟

فکر کنم وقتت رو ناهمگن تقسیم کردی.
مثلا تو که دینی و ادبیات 3 رو 70 80 زدی معلومه که اگر روی بقیه عمومی ها وقت بذاری نتیجه می گیری مثلا زبان یا عربی.
درس های اختصاصی پایه رو هم بخون و سفید نذار.

منم مثلا پارسال گزینه 2 ریاضی زیر 60 نداشتم تو کنکور زدم 7.اون وقت فیزیک بالای 30 نداشتم زدم 53.

آخه سوالای فیزیک ریاضی و تجربی گزینه 2 مثل همه.

Help118
11-12-2010, 05:21
مهم:
یکی از دوستان نزدیک بنده، سال 82 فکر کنم پیش دانشگاهیشو به اتمام رسونده و رشتش ریاضی بوده. دانش آموز زرنگی بود ولی بنا به مسائلی نتوانسته بخونه. سربازیشم تمومه. خیلی مشتاقه سال 90 سراسری بخونه. از امروز عزمشو جزم کرده بدجور ناجور میخواد بخونه. اکثر درسها رو بهشون اشراف داره ولی متوجهید که چندساله از درس و مدرسه دور شده ولی همیشه سرش پی مطالعه و درس بوده. میخواد از صفر شروع کنه از الان تا کنکور90. کتابهای جدیدی که از 82 عوض شدن رو فکر کنم داره ولی بازم شما بگید. درضمن مجموعه کامل تستهای اندیشه سازان قبل رو داره و کتابهای دیگر.
الان سوالم اینه
به نظر همتون میشه؟ میخواد مهندسی برق سراسری قبول بشه
هر چی میخواهید بگویید
------------
این دوستم عزم راسخی داره. هوش قوی و ذهن تیز. . اعتماد به نفس نداره ولی ایمان قوی و توکل عمیقی به خدا داره! وقتش آزاده و شرایط مهیا برای درس. با این مدت باقی مونده و این شرایط دوری از مدرسه و درس از 82 تا الان شما بفرمایید
-----------
فقط اینو میدونم که خواستن توانستنه ولی این خواستم دوستم یه همت قوی میخواد.
شدنیه؟ یاعلی.. از همتون میخوام بگید میشه یا نه و چه جوری؟ سراسری اونم برق!

omnia.2008
11-12-2010, 09:37
مهم:
یکی از دوستان نزدیک بنده، سال 82 فکر کنم پیش دانشگاهیشو به اتمام رسونده و رشتش ریاضی بوده. دانش آموز زرنگی بود ولی بنا به مسائلی نتوانسته بخونه. سربازیشم تمومه. خیلی مشتاقه سال 90 سراسری بخونه. از امروز عزمشو جزم کرده بدجور ناجور میخواد بخونه. اکثر درسها رو بهشون اشراف داره ولی متوجهید که چندساله از درس و مدرسه دور شده ولی همیشه سرش پی مطالعه و درس بوده. میخواد از صفر شروع کنه از الان تا کنکور90. کتابهای جدیدی که از 82 عوض شدن رو فکر کنم داره ولی بازم شما بگید. درضمن مجموعه کامل تستهای اندیشه سازان قبل رو داره و کتابهای دیگر.
الان سوالم اینه
هر چی میخواهید بگویید
------------
این دوستم عزم راسخی داره. هوش قوی و ذهن تیز. . اعتماد به نفس نداره ولی ایمان قوی و توکل عمیقی به خدا داره! وقتش آزاده و شرایط مهیا برای درس. با این مدت باقی مونده و این شرایط دوری از مدرسه و درس از 82 تا الان شما بفرمایید
-----------
دوست عزیز معلومه که شدنی هستش مخصوصا با این تعریف های شما فقط بگو اون مهمرو قوی کنه یعنی اعتماد به خود:46:

omnia.2008
11-12-2010, 09:45
با این زیستا واقعا می شه گفت خراب کردی
این ترازی هم که اوردی مدیون ریاضیت هستی

ایشالله آزمون بعدی میترکونی
دمت گرم خیلی نوکرم:46:

فکر کنم وقتت رو ناهمگن تقسیم کردی.
مثلا تو که دینی و ادبیات 3 رو 70 80 زدی معلومه که اگر روی بقیه عمومی ها وقت بذاری نتیجه می گیری مثلا زبان یا عربی.
درس های اختصاصی پایه رو هم بخون و سفید نذار.

آخه سوالای فیزیک ریاضی و تجربی گزینه 2 مثل همه.
مرسی از بابت راهنمایی خیلی ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نوکرم

Alireza SM
11-12-2010, 10:43
بچه ها امتحانات سراسري دي ماه ميزارن ماشين حساب ببريم ؟

maziarb
11-12-2010, 13:03
سلام ثبت نام ازاد شروع شده؟ ثبت نام سراسری تا کی هستش؟

omnia.2008
11-12-2010, 13:40
سلام ثبت نام ازاد شروع شده؟ ثبت نام سراسری تا کی هستش؟
اقا من فکر نمیکنم که ازاد اینقد زود شروع بشه فکر کنم دی یا بهمن شروع بشه
ثبت نام سراسری هم تا 28 اذر هست:46:

rpf
11-12-2010, 14:05
ثبت نام پارسال دانشگاه آزاد از 7 اسفند شروع شد..

Partex
11-12-2010, 14:58
آقا تو این ثبت نام که یه مورد به اسم معدل کل دیپلم هستش!
این معدل همون معدل کل توی برگه فارالتحصیلی هستش یا معدل کل سال سوم دلیرستان یا یه معدل دیگه!؟

shabeashegha
11-12-2010, 15:30
فیزیکارو بوسیدی گذاشتی کنار؟:46:
به زمین شناسی زیاد بها نده حتی برای رشته داروسازی هم ضریبش یکه در صورتی که ریاضی ضریبش بیشتره . زیستت رو خیلی تقویت کن چون واقعا توی قبول شدن یا نشدنت توی رشته های تاپ حرف اول رو میزنه

omnia.2008
11-12-2010, 15:54
دوستان یه کمک من الان سال دوم هستم متولد مرداد 71 کد نظام وظیفه را باید چند بزنم؟

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

فیزیکارو بوسیدی گذاشتی کنار؟:46:
به زمین شناسی زیاد بها نده حتی برای رشته داروسازی هم ضریبش یکه در صورتی که ریاضی ضریبش بیشتره . زیستت رو خیلی تقویت کن چون واقعا توی قبول شدن یا نشدنت توی رشته های تاپ حرف اول رو میزنه
سلام مرسی از نظرت
نه من فیزیکو کنار نزاشتم یه مشکلی پیش امده تا 2 دوره ازمونی دیگه نمیتونم تستشو بزنم چون دوباره از اول شروع کردم از برنامه عقب افتادم میخوام اساسی قویش کنم تا قبل از این 30 40 میزدمش اینشالا تا 2 تا ازمون دیگه میارمش تا 60 راستی زمین من زیاد نمیخونم ولی میخونمش چون میخوام برم داروسازی مثل خودتون اگه خودا بخواد البته ما که در حد شما نیستم زیستمم باید قوی کنم ولی کتاب تست خوب نداشتم الان خیلی سبزو میخوام بخرم که قویش کنم بازم ممنون نوکرم:46:

omnia.2008
11-12-2010, 16:14
دوستان من شماره پرونده پارسالو دارم ولی داوطلبی رو ندارم مشکلی هست؟

hasti rs
11-12-2010, 16:32

چرااا ؟ :13: شما که خودت زمین شناسی رو خیلی خوب میزدی ؟
البته شما ریاضیتون رو هم خوب میزدید .

omnia.2008
11-12-2010, 16:33
دوستان من هم ثبت نام کردم هوررررراااااا

shabeashegha
11-12-2010, 18:01
چرااا ؟ :13: شما که خودت زمین شناسی رو خیلی خوب میزدی ؟
البته شما ریاضیتون رو هم خوب میزدید .
ببین زمین شناسی خیلی روی رتبه کل و منطقه موثره ولی مثلا ریاضی یا زیست خیلی خیلی موثرتره . میدونی من بعد از کنکور وقتی کارنامه های 89 رو میدیدم متوجه شدم حتی اگه زیستم رو 5درصد بهتر میزدم یا ریاضیمو 10 درصد بیشتر میزدم عوضش زمین شناسی رو فقط30 درصد میزدم کافی بود برای اینکه رتبم 3رقمی باشه . نمونه کارنامشم امیر زحمت کشید گذاشت که اختلاف خیلی کمی با من داشت (حتی اغلب درسارو من بهتر زده بودم!)
میخوام بگم وقتی که برای درس خوندن میذارین برای غیر زمین بازدهیش بیشتره در کنارش زمین رو هم بخونین بخصوص اگه به داروسازی علاقه دارین که حتما بخونین

omnia.2008
11-12-2010, 18:09
ببین زمین شناسی خیلی روی رتبه کل و منطقه موثره ولی مثلا ریاضی یا زیست خیلی خیلی موثرتره . میدونی من بعد از کنکور وقتی کارنامه های 89 رو میدیدم متوجه شدم حتی اگه زیستم رو 5درصد بهتر میزدم یا ریاضیمو 10 درصد بیشتر میزدم عوضش زمین شناسی رو فقط30 درصد میزدم کافی بود برای اینکه رتبم 3رقمی باشه . نمونه کارنامشم امیر زحمت کشید گذاشت که اختلاف خیلی کمی با من داشت (حتی اغلب درسارو من بهتر زده بودم!)
میخوام بگم وقتی که برای درس خوندن میذارین برای غیر زمین بازدهیش بیشتره در کنارش زمین رو هم بخونین بخصوص اگه به داروسازی علاقه دارین که حتما بخونین
سلام خوبید؟
من یه سوال از سما داشتم من برای فیزیک از روی گاج سفید میخوندم و تست میزدم بعضی وقتها درسنامش جواب نمیداد الان فیزیک پ رو از روی رمزینه میخونم و تستاش رو هم از گاج سفید خوبه یا بد؟

M0rrigan
11-12-2010, 18:26
سلام دوستان.

دوهفته داغونی داشتم.. کل ساعت مطالعم در این 2 هفته روی هم به 40 نمیرسه. خیلی عقبم، خیلی خستم، خیلی به خودم و بقیه قول هایی دادم که به عمل نرسیده، همه تکالیف هفته پیشم رو سمبل کردم، و کار به جایی رسید بعد اولین آزمون جامع فیزیکمون در حال زار زدن رفتم به معلمم گفتم "آقا من گند زدم آزمون رو!" و بیچاره که نمیدونست چجوری جمعم کنه، پرسید "خوب چرا؟!" و جواب من "هیچی نخونده بودم!" واقعا کپ کرد. شجاعت میخواد این قدر رک با دبیر حرف زدن. از قضا فردا باز آزمون فیزیک داریم، و من باز هیچ کار نکردم، و این چرخه متاسفانه ادامه خواهد داشت ...

در هر حال، کارنامه آزمون من.

و بهترین قسمتش اینه کلاس شیمی مون افتاده در تعطیلی آخر هفته و کنسل ـه.. وگرنه دبیر مربوطه رسما و قطعا به خاک و خون میکشیدتم: "گم شو از کلاس من بیرون تا با سر پرتت نکردم از پله ها پایین!".. پایه ای که 50 زدم، درس روز قبلمون بود :41:

نظری، پیشنهادی، فحشی داشتید استقبال میکنیم . . .

avator20002000
11-12-2010, 18:37
سلام دوستان.

دوهفته داغونی داشتم.. کل ساعت مطالعم در این 2 هفته روی هم به 40 نمیرسه. خیلی عقبم، خیلی خستم، خیلی به خودم و بقیه قول هایی دادم که به عمل نرسیده، همه تکالیف هفته پیشم رو سمبل کردم، و کار به جایی رسید بعد اولین آزمون جامع فیزیکمون در حال زار زدن رفتم به معلمم گفتم "آقا من گند زدم آزمون رو!" و بیچاره که نمیدونست چجوری جمعم کنه، پرسید "خوب چرا؟!" و جواب من "هیچی نخونده بودم!" واقعا کپ کرد. شجاعت میخواد این قدر رک با دبیر حرف زدن. از قضا فردا باز آزمون فیزیک داریم، و من باز هیچ کار نکردم، و این چرخه متاسفانه ادامه خواهد داشت ...

و بهترین قسمتش اینه کلاس شیمی مون افتاده در تعطیلی آخر هفته و کنسل ـه.. وگرنه دبیر مربوطه رسما و قطعا به خاک و خون میکشیدتم: "گم شو از کلاس من بیرون تا با سر پرتت نکردم از پله ها پایین!".. پایه ای که 50 زدم، درس روز قبلمون بود :41:

درصدات که خوبه از چی می نالی؟
من خودمو پارسال برای کسب نمره عالی تو پیش کشتم ولی اصلا به دردم نخورد(تو کلاسمون شاگرد اول بودم مثلا!).به نظر من تو پیش به فکر فقط پاس کردن درسا باش .بیشترم سعی کن طی کنکور به حاشیه کشیده نشی!
موفق باشی

M0rrigan
11-12-2010, 18:46
درصدات که خوبه از چی می نالی؟
من خودمو پارسال برای کسب نمره عالی تو پیش کشتم ولی اصلا به دردم نخورد(تو کلاسمون شاگرد اول بودم مثلا!).به نظر من تو پیش به فکر فقط پاس کردن درسا باش .بیشترم سعی کن طی کنکور به حاشیه کشیده نشی!
موفق باشی
ناله من ز رنج سوختن است :دی خوب هم نیست البته..
شانسم این بود که بودجه بندیش بیشتر مربوط به موقعی بود که کمکی درس میخوندم.. به درس های الان که برسیم، گند قضیه در میاد.

اما مثلا هندسه تحلیلی و گسسته، و فیزیک لعنتی، خیلی در موردشون به خودم قول داده بودم، وقتی نمیخونم معلومه چی میشه اما وحشتناکه یاد "حتما آزمون بعدی فلان .. !" گفتن هات بیفتی، و اون آزمون بعدی انگار هرگز نمیرسه. بیشتر از این که در خود درصدا ناراحت باشم، از چیزی که به یادم میاره ناراحتم، این که باز هم فقط حرف زدم، نتونستم عمل کنم.

نمره کلاسی هم هیچ جارو نگیره، کم کم انگیزه میده. امید میده..

ممنونم در هر حال!

D@RIUSH
11-12-2010, 19:32
سلام

من جزو اون دسته‌ایم که کد سوابق تحصیلی ام را باید از آموزش پرورش بگیرم که ثبت نامم میوفته برای 25 بهمن !!
آیا الآن باید رمز اینترنتی بگیرم ؟؟! یا اون موقع دوباره دفترچه میاد ؟!؟!

babak_gww
11-12-2010, 20:06
سلام

من جزو اون دسته‌ایم که کد سوابق تحصیلی ام را باید از آموزش پرورش بگیرم که ثبت نامم میوفته برای 25 بهمن !!

سلام

نه باید همین الان بگیرید ... دیگه قرار نیست دفترچه ای بیاد ...

omnia.2008
11-12-2010, 20:41
سلام دوستان.

اقا ما تبریک میگیم اینشالا ترازت زودتر بیاد بالای 6500

shah abas
11-12-2010, 21:12
سلام

به به چه تفاهمی:)
منم باید با مدارک برم آموزش پرورش و ثبت نامم می مونه برای ۲۵ بهمن. دفترچه و رمز رو به صورت آن لاین میشه میشه خرید. احتمال میدم بشه ۲۵ بهمن به بعد هم خرید. اما الآنم بخرید ضرر نمی کنید (نهایت ۷ تومن)

hasti rs
11-12-2010, 21:42

بچه ها چرا من نمیتونم کارنامه ایشون رو ببینم ؟:13:

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

واسه اینکه خودتون زمین رو خوب میزدید پرسیدم . :10:
مرسی سینا جان ؛ ایشالا که بچه ها استفاده کنن از تجربه ی شما .

nits
11-12-2010, 22:07
سلام
دوستان عزیز اگه در کد پستی به جای یه عدد ، عدد دیگه ای رو بنویسیم مشکلی پیش میاد ؟

کد پستی ما اینه :
4371944944

ولی نوشتم اشتباهی :
4341944944

به جای 7 نوشتم 4

JOSTOJUGAR
11-12-2010, 22:10
سلام
من یه سوال دارم نمیدونم تو همین تاپیک بپرسم درسته یا نه اگه درست نبود ببخشید دیگه
برای اینکه بتونیم رشته مهندسی کامپیوتر قبول بشیم
1- باید از چه رشته ای شروع کنیم رشته های نظری یا فنی حرفه ای یا کارودانش ؟؟؟؟
2- دروسی که واسه ورود به این رشته مهم تر هست کدوم درسها و ضریب اونها چنده؟؟

hamidras
11-12-2010, 22:12
سلام
دوستان عزیز اگه در کد پستی به جای یه عدد ، عدد دیگه ای رو بنویسیم مشکلی پیش میاد ؟

اصلا مهم نیست!

nafas
11-12-2010, 22:25
سلام

برید آموزش پرورش شاید درست شد منم همین مشکل دارم

شاید اونجا درستش کردن نخواست بری برای 25 بهمن !

آخه اون موقع زیاد بهش اعتباری نیست

JOSTOJUGAR
11-12-2010, 22:27
:41:
خواهشا هرکی اطلاعات داره راهنمایی کنید
خیلی مهمه

avator20002000
11-12-2010, 22:46
سلام

کد پستی ما اینه :
4371944944

ولی نوشتم اشتباهی :
4341944944

به جای 7 نوشتم 4
25 بهمن تا 2 اسفند می تونی بری سایت اصلاحش کنی بعدن ممکنه برات یکم مشکل درست کنه!
موفق باشی

shabeashegha
11-12-2010, 22:59
سلام خوبید؟
من یه سوال از سما داشتم من برای فیزیک از روی گاج سفید میخوندم و تست میزدم بعضی وقتها درسنامش جواب نمیداد الان فیزیک پ رو از روی رمزینه میخونم و تستاش رو هم از گاج سفید خوبه یا بد؟
بستگی به خودت داره اگه حس میکنی واست مفیده این کار رو بکن. مثلا من خودم حس میکردم درسنامه سرعتمو میگیره و اگه هم نخونمش اتفاقی نمیوفته ولی یکی از دوستام بود کتاب تست بدون درسنامه نمیگرفت. هر کسی یه جوره:31:

سلام

کد پستی ما اینه :
4371944944

ولی نوشتم اشتباهی :
4341944944

به جای 7 نوشتم 4
به به محمد امین خودمون
خوبی؟
فکر میکنم 3شماره اول کدپستی شهر محل زندگی شمارو نشون میده و چون شما آدرس خونتون رو دادین دیگه مهم نیست
معمولا سازمان سنجش چیزی رو برای کسی پست نمیکنه! این کد پستیم محض احتیاطه
نگرانش نباش فقط به قول دوستمون وقتی مهلت تصحیح اطلاعات شد یه سر بزن درستش کن (نکردیم بنظرم اهمیتی نداره ولی محض اینکه خیالت تخت باشه تصحیحش کن)

jekob
11-12-2010, 23:23
سلام من پشت کنکوری هستم ولی برنامه مینویسم کم میارم مثلا"
دیف 10 واحد2 ساعته
پایه 4واحد 1.5 ساعته
فیزیک 8 واحد 3ساعته
شیمی 8واحد 2ساعته
امار 4واحد1.5ساعته
تحلیلی 4واحد 2ساعته
ادبیات10واحد1.5 ساعته
دینی6واحد1.5 ساعته
عربی 4واحد1.5
زبان 12واحد 45 دقیقه
براساس ازمون 3 دی نوشتم امروزم نخوندم از یکشنبه میخونم فقط بگید چیکار کنم این واحدا کم شن تو رو خدا کمکم کنید میخوام این ازمون بترکونماااااااااااااااااا اااااا ساعتایی که نوشتم زیاده....

Jimbelexo
11-12-2010, 23:29
دیف 10 واحد2 ساعته
پایه 4واحد 1.5 ساعته
فیزیک 8 واحد 3ساعته
شیمی 8واحد 2ساعته
امار 4واحد1.5ساعته
تحلیلی 4واحد 2ساعته
ادبیات10واحد1.5 ساعته
دینی6واحد1.5 ساعته
عربی 4واحد1.5
زبان 12واحد 45 دقیقه
براساس ازمون 3 دی نوشتم امروزم نخوندم از یکشنبه میخونم فقط بگید چیکار کنم این واحدا کم شن تو رو خدا کمکم کنید میخوام این ازمون بترکونماااااااااااااااااا اااااا ساعتایی که نوشتم زیاده....

واقعا آمار رو 4 واحد 1.5 ساعته میخونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی به اندازه ی عربی؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظر من از واحد های آمار کم کن و به عربی اضافه کن ...... یه چیز دیکه ...... ابته این نظر منه ها ولی شیمی رو هم براش خیلی وقت گذاشتی .... میتونی بازم یه مقدار ازش کم کنی و به تحلیلی اضافه کنی

Jimbelexo
11-12-2010, 23:37
دوستان یه کمک من الان سال دوم هستم متولد مرداد 71 کد نظام وظیفه را باید چند بزنم؟
:46:

باید " 05" بزنی ..... متولدین سال 70 باید وضعیت مشمولیت خودشون رو مشخص بکنن .... شما چون متولد 70 هستی هنوز مشمول نیستی و باید 05 رو بزنی

veritaaa
12-12-2010, 02:35
دیف 10 واحد2 ساعته
پایه 4واحد 1.5 ساعته
فیزیک 8 واحد 3ساعته
شیمی 8واحد 2ساعته
امار 4واحد1.5ساعته
تحلیلی 4واحد 2ساعته
ادبیات10واحد1.5 ساعته
دینی6واحد1.5 ساعته
عربی 4واحد1.5
زبان 12واحد 45 دقیقه

با توجه به اینکه مدرسه نمیری خب خوبه ولی اگه واقعا بخونی نمیدونم
روزی حدود 9ساعت باید بخونی با این وضع
شاید اگه تعداد واحدات کمتر بشه در عوض اون مدتی که داری میخونی عمیق تر باشه و تستایی که میزنی جامع تر و الکی و تکراری نباشه بهتره
موفق باشی

D@RIUSH
12-12-2010, 08:49
برید آموزش پرورش شاید درست شد منم همین مشکل دارم

شاید اونجا درستش کردن نخواست بری برای 25 بهمن !

آخه اون موقع زیاد بهش اعتباری نیست
دیروز رفتم آموزش پرورش کارمو ردیف کنم. همون میو فته واسه بهمن.چون کد بهم ندادن , فقط یه چیزی مثله تائیدیه دادن.شما ام زودتر برو بگیر تا 10 ام بیشتر وقت نیست ..

omnia.2008
12-12-2010, 09:18
بچه ها چرا من نمیتونم کارنامه ایشون رو ببینم ؟:13:

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

واسه اینکه خودتون زمین رو خوب میزدید پرسیدم . :10:
مرسی سینا جان ؛ ایشالا که بچه ها استفاده کنن از تجربه ی شما .
چون که فکر کنم ویرایش کرده کارنامشو برداشته منم دیگه نمیتونم ببینم

reza-atom
12-12-2010, 11:00
دیف 10 واحد2 ساعته
پایه 4واحد 1.5 ساعته
فیزیک 8 واحد 3ساعته
شیمی 8واحد 2ساعته
امار 4واحد1.5ساعته
تحلیلی 4واحد 2ساعته
ادبیات10واحد1.5 ساعته
دینی6واحد1.5 ساعته
عربی 4واحد1.5
زبان 12واحد 45 دقیقه

این برنامت هیچ موقع اجرا نمیشه چون واقع بینانه نیست ! بهتره یه کتاب مشاوره ای بخونی تا دستت بیاد چطور برنامه بریزی !

omnia.2008
12-12-2010, 11:28
دیف 10 واحد2 ساعته
پایه 4واحد 1.5 ساعته
فیزیک 8 واحد 3ساعته
شیمی 8واحد 2ساعته
امار 4واحد1.5ساعته
تحلیلی 4واحد 2ساعته
ادبیات10واحد1.5 ساعته
دینی6واحد1.5 ساعته
عربی 4واحد1.5
زبان 12واحد 45 دقیقه

:18::18::18::18:
دوست عزیز این برنامه هستش؟
با این برنامه من خودم 2 روزه کم میارم و گیراییم و بازدهیم افتضاح میاد پایین
شما میخواید روزی نزدیک 17 ساعت درس بخونید؟!!!!!!!!!!!!
اصلا امکان نداره
شما باید تنوع درسیتونو در روز محدود کنید و به 5 تا در روز برسونید نه 10 تا درس!!!!!!!!!!!
همچنین باید ساعتو بیارید مهم چون ان چیزی که بیشتر از ساعت مهم هست کیفیت هستش با این ساعت ها من میتونم بگم که از ساعت 2 بعد از ظهر گیراییتون خیلی بد میاد پایین در ضمن شما اصلا استراحت برای خودتون نذاشتین که این امکان نداره:46:

Benyamin100
12-12-2010, 12:06
دیف 10 واحد2 ساعته
پایه 4واحد 1.5 ساعته
فیزیک 8 واحد 3ساعته
شیمی 8واحد 2ساعته
امار 4واحد1.5ساعته
تحلیلی 4واحد 2ساعته
ادبیات10واحد1.5 ساعته
دینی6واحد1.5 ساعته
عربی 4واحد1.5
زبان 12واحد 45 دقیقه

برنامه ی خوبی هستش
به شرطی که ساعت هات با توجه به نیازت باشه
یعنی اگه برای دیف 20 ساعت وقت گذاشتی واقعا 20 ساعت نیاز داشته باشه
منم یه مدت این جوری برنامه ریزی می کردم که به دلیل در نظر نگرفتن چند مورد خوب جواب نمی داد
یه موردش انتخاب زمانه
توی این مورد اگر دقت کنی واقعا برنامه ی خوبی هستش و قابل اجرا
(البته اگه این برنامه ی 2 هفته باشه نه یه هفته :46:)

omnia.2008
12-12-2010, 12:11
برنامه ی خوبی هستش
به شرطی که ساعت هات با توجه به نیازت باشه
یعنی اگه برای دیف 20 ساعت وقت گذاشتی واقعا 20 ساعت نیاز داشته باشه
منم یه مدت این جوری برنامه ریزی می کردم که به دلیل در نظر نگرفتن چند مورد خوب جواب نمی داد
یه موردش انتخاب زمانه
توی این مورد اگر دقت کنی واقعا برنامه ی خوبی هستش و قابل اجرا
(البته اگه این برنامه ی 2 هفته باشه نه یه هفته :46:)
دوست عزیز جدا شما این برنامه را قبول دارید
16_17 ساعت در روز؟!!!!!!!!!!!!!!!!

Benyamin100
12-12-2010, 12:49
دوست عزیز جدا شما این برنامه را قبول دارید
16_17 ساعت در روز؟!!!!!!!!!!!!!!!!
بله دوست عزیز:31:
مرد و حرفش:31:
اگر برنامه ی 2 هفته باشه به جز روز جمعه که آزمون داره می شه روزی 10.5 ساعت:5:

jekob
12-12-2010, 12:53
اقا فکر کنم اشتباه متوجه شدید این برنامه واسه 2هفته هستا کتابا رو باز کردم نوشتم مثلا"فیزیک 3 خیلی سبز فصل مغناطیس 150تا تست داره بعد گذاشتم 3 تا 50 تایی 3ساعته بعد فیزیک پیش (اندیشه سازان)حرکت نوسانی اموزشیش 147 تست اموزش موج1 هم 47 تست واسه اینا هم گرفتم 5 واحد 3 ساعته روی هم فیز شد 8واحد 3ساعته اینا طبق برنامه قلم چی ریختم اگه کسی برنامه قلمچی ریاضی رو داره بگه کدومارو زیاد گرفتم ولی واقع بینانه نوشتم یعنی همه کتابارو نگاه کردم بعد . حدسی نبوده اگه میشه نظر بدید دوباره میگم واسه 2هفته هست نه1هفته

jekob
12-12-2010, 13:06
واسه دینی درس 5 پیش با 12 13 14 سوم من گرفتم 4واحد 1.5 ساعته برای خوندنش 2 واحدم تست ازرو همگاماناینا میشه 8 ساعت هفته ای 4ساعت واسه دینی زیاده.....
عربی درس 1و2 سوم خوب منم گرفتم درس 1و2 از رو ایاد فیلی 3(2تا 1.5) ساعت 20 صفحه هست 1واحد 1.5 هم کتاب 1واح 1.5 هم تست...
بازم نمیدونم ...

veritaaa
12-12-2010, 14:27
اقا فکر کنم اشتباه متوجه شدید این برنامه واسه 2هفته هستا کتابا رو باز کردم نوشتم مثلا"فیزیک 3 خیلی سبز فصل مغناطیس 150تا تست داره بعد گذاشتم 3 تا 50 تایی 3ساعته بعد فیزیک پیش (اندیشه سازان)حرکت نوسانی اموزشیش 147 تست اموزش موج1 هم 47 تست واسه اینا هم گرفتم 5 واحد 3 ساعته روی هم فیز شد 8واحد 3ساعته اینا طبق برنامه قلم چی ریختم اگه کسی برنامه قلمچی ریاضی رو داره بگه کدومارو زیاد گرفتم ولی واقع بینانه نوشتم یعنی همه کتابارو نگاه کردم بعد . حدسی نبوده اگه میشه نظر بدید دوباره میگم واسه 2هفته هست نه1هفته

اینجوری که نوشتی تو فقط واسه تستا وقت گذاشتی .وقتی واسه جزوه خوندن و مرور نمیبینم منم قبلا اینکارو میکردم ولی من بازم میگم سعی کن تستای کلی بزنی اون 150 تست شاید خیلیش تکراری باشه و فقط اعدادش فرق کنه و الکی وقتتو بگیره

M0rrigan
12-12-2010, 15:09
چون که فکر کنم ویرایش کرده کارنامشو برداشته منم دیگه نمیتونم ببینم
کرم دارم مگه!! آپلودسنتر مربوطه مشکل پیدا کرده لابد ..
دوباره میزارم :

khalesy
12-12-2010, 15:22
کنکور نود نمیدونم اگه الان دانشجو نبودم چه حسی داشتم نمیدونم شاید استرس قبل رو اونم نمیدونم من دانشجو شدم با اینکه سخت بود اما آی تی علم وصنعت قبول شدم اما کنکور فقط درس خوندن نیست سر جلسه خیلی از مهارت هارو نیاز دارین مثل تظیم وقت و تسلط که خیلی کمک میکنه مدیریت استرس و توانایی محاسبه توی یه جا و وقت کم به نظر من توی مدتی که واسه کنکور درس میخونین ناامید نشین از نتیجه یه آزمون فکر کنین دنیا تموم شده اینا همش کارایه که من کردم و پشیمون شدم فکر نکنین رفتین داشگاه راحتین من که تهران توی یه دانشگاه خوب قبول شدم بازم روزهای کنکورم رو ترجیح میدم به الان واقعا دانشگاه اون چیزی نیست که فکر میکنین اما اگر واقعا میخواهین موفق باشین باید با دل و جون درس بخونین تفریحتون درس باشه من تو رشته خودم یعنی ریاصی تو درس دیفرانسیل اول قلم چی رو زدوم بعد اندیشه فائق و بعد نوبل این یعنی پله به پله از سخت به آسون از تست های تالیفی غافل نشین چون باعث میشه ذهنتون باز شه اما در مورد هندسه و گسسته باید بگم من خیلی وقت گذاشتم رو هندسه وگسسته اما اون نتیجه رو سر کنکور به قدر کارم نگرفتم به نظر من اگرکسی واقعا بتونه این دو دزس رو بالا بزنه خیلی هنر داره درمورد درس شیمی هم من مبتکران زدماما واقعا کسی که میخواد بره دانشگاه باید علاقه شو بشناسه یعنی به صزف اینکه من یه رشته رو دوست دارم انتخاب نکنه باید بدونه چبه چون بعد قبولی دیگه فرصتی نداره امیدوارم بهتون کمک کرده باشم اینا چیزایی بود که من موقع کنکور کسی رو نداشتم بهم بگه اما اگر شما بدونین خیلی کمکتون میکنه

babak_gww
12-12-2010, 15:49
سلام دوستان

میخوام کنکور 90 شرکت کنم ،ولی چون دانشجوام، نمیتونم ازمونارو شرکت کنم ، چه پیشنهادی دارین واسه اینکه احیانن عقب نیفتم (از تست زدن نه مطالعه)

درضمن از الان میخوام بکوب شروع کنم ( تقریبا 1 دی) تا اخر اسفند باید مطالعه همه ی دروس تموم بشه؟ میرسم تموم کنم؟

Jimbelexo
12-12-2010, 19:15
واسه دینی درس 5 پیش با 12 13 14 سوم من گرفتم 4واحد 1.5 ساعته برای خوندنش 2 واحدم تست ازرو همگاماناینا میشه 8 ساعت هفته ای 4ساعت واسه دینی زیاده.....
عربی درس 1و2 سوم خوب منم گرفتم درس 1و2 از رو ایاد فیلی 3(2تا 1.5) ساعت 20 صفحه هست 1واحد 1.5 هم کتاب 1واح 1.5 هم تست...
بازم نمیدونم ...

اگه دینی رو از روی کلک معلم بخونی .... خوندن هر درس بیشتر از 50 تا 60 دقیقه نمیشه ..... تازه بعدشم به این راحتیا فراموش نمیشه

gomnam23
12-12-2010, 19:53
درود

توی این سنجش دوره ی دیپلم چیه؟ من که پارسال خرداد امتحان دادم چی باید باشه؟

E m i l y
12-12-2010, 19:57
دوره ی دیپلم ؟
تو دفترچه ندیدم همچین چیزی

omnia.2008
12-12-2010, 20:14
درود

توی این سنجش دوره ی دیپلم چیه؟ من که پارسال خرداد امتحان دادم چی باید باشه؟

دوره دیپلم ؟!!!!!!!!!!!!
من که چنین چیزی ندیدم:13:

gomnam23
12-12-2010, 20:51
دوره ی دیپلم ؟
تو دفترچه ندیدم همچین چیزی

دوره دیپلم ؟!!!!!!!!!!!!
من که چنین چیزی ندیدم:13:

11-دوره ديپلم: ضمن سال يا اول نيم سالي

حالا من اینو تایید کنم یا نه؟

Alireza SM
12-12-2010, 21:13
11-دوره ديپلم: ضمن سال يا اول نيم سالي

حالا من اینو تایید کنم یا نه؟

اگه مثل بچه آدم روزانه درس خونده باشي ميشه همون ضمن سال ولي اگه بزرگسال خونده بشي ميشه نيم سالي

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

بچه ها نگفتين ميشه تو امتحانات نهايي دي ماه سال سوم ماشين حساب برد ؟ تو شيمي احساس ميكنم نياز بشه جون خيلي وقت ها عددهايي مواجه ميشم كه اصلا قال ساده شدن نيستن

hasti rs
12-12-2010, 21:32
بچه ها نگفتين ميشه تو امتحانات نهايي دي ماه سال سوم ماشين حساب برد ؟ تو شيمي احساس ميكنم نياز بشه جون خيلي وقت ها عددهايي مواجه ميشم كه اصلا قال ساده شدن نيستن
فک نمیکنم به ماشین حساب ساده گیر بدن ؛

fmps
12-12-2010, 22:34
سلام دوستان
منم ثبت نام کردم.بدون مشکل.همون بار اول تمام شد
اینم کارنامه 19 آذر.ببخشید یکم دیر گذاشتم

babak_gww
12-12-2010, 22:44

نه نمیشه ... نمیزارن
مگه اینکه ریاضی نباشی

princeofpersia_7
13-12-2010, 00:24
دوستان یک راهنمایی منو بکنید ممنون میشم ! :46:

من درس عربی رو برای نحوه خوندن دروسش یه مشکلی دارم..نمیدونم مطابق درس های کتاب درسی جلو برم. و مباحث اون. یا اینکه مثلا بدون توجه به کتاب ، با درسنامه های کتاب های کمک آموزشی و از طریق مسائل مبحثی بخونم و برم جلو... مدل اول واسه آزمون ها به نظرم خوبه..ولی دومی بیشتر واسه کل پروسه کنکور شاید خوب به نظر بیاد..ولی خب درسش عربیه و معمولا میگن مبحثی تست نزنید و قاطی باشه و از این حرفا. به خاطر همین کلا من گیج شدم که با چه روشی بخونم این درس رو..
اگر میشه کمکم کنید..

shabeashegha
13-12-2010, 00:39
ببین همه اینا بستگی به این داره که تا هفته پیش چند ساعت خوندی و الان قراره چند ساعت بخونی. اگه پله کانی ساعت مطالعت رو ببری بالا قول میدم موفق میشی وگرنه تضمینی نیست که تا چه مدت برنامت رو بتونی پیش ببری و بعد از اون چه مدت میری تعطیلات:46:
یکی از بچه ها چند صفحه پیش از کتاب کنکورت را قورت بده (اگه اشتباه نکنم) یه مطلبی گذاشته بود که خیلی جالب بود . روش درست مطالعه رو اجرا کن ایشالا موفق باشی زیادم به فکر این نباش که توی همین دو هفته همه عقب افتادگی هاتو جبران کنی آروم آروم پیش برو شاید من جات بودم (میگم شاید چون توی شرایطت قرار نگرفته بودم) ترجیح میدادم که تاجایی که میکشم تست کار کنم یعنی اگه موج1 فقط 47تا تست داره 47 تارو قبل از همه بزنم که 1فصل جلو بیوفتم (خیلی از نظر روانی آرامش بخشه وقتی یه فصل رو کامل بخونی تستاشو بزنی و کاملا مسلط بشی) بعد میرم سراغ حرکت نوسانی که اغلب سوالاش رو با یه طرفین وسطین میشه حل کرد و زود تموم میشه در نهایت مغناطیس که کمی تستاش نسبت به دو فصل بالایی وقت بیشتری میطلبه . توی حرکت نوسانی مفاهیم رو خوب یاد بگیر.چون تستاش راحته

Help118
13-12-2010, 01:49
مهم:
الان سوالم اینه
هر چی میخواهید بگویید
------------
-----------

فکر میکردم جوابی بدید به این دست نبشته بنده حقیر!:41:

oceanid
13-12-2010, 03:58
میشه بابا چجوری نداره از همین الان محکم بگیرش می تونه قبول شه. فوقش نشد هم ساله دیگه اگه نشد سال بعدش... فقط نا امید نشه وقت زیاده

jekob
13-12-2010, 10:11
ببین همه اینا بستگی به این داره که تا هفته پیش چند ساعت خوندی و الان قراره چند ساعت بخونی. اگه پله کانی ساعت مطالعت رو ببری بالا قول میدم موفق میشی وگرنه تضمینی نیست که تا چه مدت برنامت رو بتونی پیش ببری و بعد از اون چه مدت میری تعطیلات:46:
یکی از بچه ها چند صفحه پیش از کتاب کنکورت را قورت بده (اگه اشتباه نکنم) یه مطلبی گذاشته بود که خیلی جالب بود . روش درست مطالعه رو اجرا کن ایشالا موفق باشی زیادم به فکر این نباش که توی همین دو هفته همه عقب افتادگی هاتو جبران کنی آروم آروم پیش برو شاید من جات بودم (میگم شاید چون توی شرایطت قرار نگرفته بودم) ترجیح میدادم که تاجایی که میکشم تست کار کنم یعنی اگه موج1 فقط 47تا تست داره 47 تارو قبل از همه بزنم که 1فصل جلو بیوفتم (خیلی از نظر روانی آرامش بخشه وقتی یه فصل رو کامل بخونی تستاشو بزنی و کاملا مسلط بشی) بعد میرم سراغ حرکت نوسانی که اغلب سوالاش رو با یه طرفین وسطین میشه حل کرد و زود تموم میشه در نهایت مغناطیس که کمی تستاش نسبت به دو فصل بالایی وقت بیشتری میطلبه . توی حرکت نوسانی مفاهیم رو خوب یاد بگیر.چون تستاش راحته

همیشه حرفات بهم ارامش میده هر وقت حرفت رو گوش کردم تو اون درس موفق شدم مخصوصا" فیزیک که میشینم روش اصلا" نمیفهمم زمان چه جوری میگذره دیگه عاشقش شدم .بازم ممنون :11::11::11::11::11::11::11::10::10:

shabeashegha
13-12-2010, 10:29
همیشه حرفات بهم ارامش میده هر وقت حرفت رو گوش کردم تو اون درس موفق شدم مخصوصا" فیزیک که میشینم روش اصلا" نمیفهمم زمان چه جوری میگذره دیگه عاشقش شدم .بازم ممنون :11::11::11::11::11::11::11::10::10:
خوااهش میکنم. منو شرمنده میکنی :11:
خیلی خوشحالم که حست نسبت به فیزیک اینه. یاد پارسال خودم افتادم اولش از فیزیک متنفر بودم وقتی نوبت خوندن فیزیک میشد وقت کند میگذشت ولی حدودای آذر و دی ماه بود وقتی فیزیک میخوندم بقدری بهش علاقه مند شده بودم که وقتی به خودم میومدم میدیدم نزدیکه 5ساعته یه سره دارم فیزیک میخونم و تست میزنم :27:چند بار شده بود پشتیبان نصیحتم میکرد که این چه وضعشه بیشتر از 3ساعت پای فیزیک وقت میذاری:31:ایشالا موفق باشی و توی درسای دیگه هم این علاقه برات ایجاد شه:11:

omnia.2008
13-12-2010, 11:37
خوااهش میکنم. منو شرمنده میکنی :11:
خیلی خوشحالم که حست نسبت به فیزیک اینه. یاد پارسال خودم افتادم اولش از فیزیک متنفر بودم وقتی نوبت خوندن فیزیک میشد وقت کند میگذشت ولی حدودای آذر و دی ماه بود وقتی فیزیک میخوندم بقدری بهش علاقه مند شده بودم که وقتی به خودم میومدم میدیدم نزدیکه 5ساعته یه سره دارم فیزیک میخونم و تست میزنم :27:چند بار شده بود پشتیبان نصیحتم میکرد که این چه وضعشه بیشتر از 3ساعت پای فیزیک وقت میذاری:31:ایشالا موفق باشی و توی درسای دیگه هم این علاقه برات ایجاد شه:11:
دوست عزیز واقعا راست میگن حرفهای شما ارامش میده
منم خودم با قلمچی فیزیکو پیش میرفتم ولی مشکل داشتم و درصدام 30_40 بود از ازمون قبل برناممو تو فیزیک عوض کردم وبرنامه فیزیکمو با قلمچی تغیر دادم به خاطر همین دفعه پیش فیزیک قلمو نزدم اینشالا تا 4 هفته دیگه میرسم ولی دارم مفهومی میخونم تا دوباره کم نیارم بازم خیلی ممنون
نوکرم خدا نگهدارت

E m i l y
13-12-2010, 12:30
کسائی که تهرانی هستن میشه بیاین اون یکی تاپیک

من موندم کد محل اخذ سال 2 و سه و پیش چی بزنم