PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Reza31001
10-09-2010, 18:53
البته به قول اون دوستمون به كميت نيست به كيفيته

موفق باشيد

البته منظورم به شما نيست چون از كارنامت معلومه كارتو بلدي ولي به بقيه كنكوري ها ميگم هم به كميت هست و هم به كيفيت صد البته كيفيت خيلي مهمتر هست فقط اينو بدونين به اين بهانه ساعت مطالعتون كم نباشه

راستي همه از تجربه هاشون گفتن و انصافا از همه چيز هم گفتن از ساعت مطالعه بگير تا استراحت و تفريح و اينترنت پس فقط دو تا نكته: 1- حرف بچه هاي كنكور سال قبل رو جدي بگيرين كنكور جاي تجربه نيست هر كي از تجربه هاي بقيه استفاده كنه برد كرده 2- من از شهريور بالكل كامپيوترم رو جمع كردم گذاشتم تو كارتون و تمام!! به خدا كنكور خيلي مهمتر از فروم و بازي و اين جور چيزاست يه سال نداشته باشين خيلي سود مي كنين

( با اين اميد كه اين پست آخرين پستي باشه كه بچه هاي كنكور نود مي خونن البته فقط تا بعد كنكورشون :31: )

BioHazard
10-09-2010, 19:45
ماکه دانشجو شدیم رفت ، فردا راهی شیرازم که برم ثبت نام ، ولی بخونید ، نه اینکه خودکشی کنید ، ایشاالله همه قبولید.

برنامه ی آزمونارو جدی بگیرید ، آزمون هارو صد در صد ارزیابی کنید ، ارزیابی هارو حتما نگه دارید.
این چیزی بود که من نکردم و با اینکه تقریبا روزی 10 ساعت میخوندم ، نتیجه ی مطلوب نگرفتم.

vafa1353
10-09-2010, 21:03
سلام دوستان براي من يه سوال پيش اومده كه اگر راهنماييم كنيد ممنون ميشم واون اينه كه من ديپلم تجربي نظام قديم دارم و تصميم گرفتم كنكور شركت كنم....در زمان ما تجربي ها ميتونستند توي آزمون رياضي هم شركت كنند ولي شنيدم الان نميشه و تجربي فقط ميتونه آزمون تجربي شركت كنه...آيا اين مطلب درسته؟و سوال بعد اينه كه تا اونجايي كه در اين تاپيك خوندم شركت در كلاسهاي كانون بهترين انتخابه....اين كلاسها در چه ساعاتي برگزار ميشه؟چون من شاغل هستم و قبل از 4 نميتونم برم...و هزينه ثبت نام در كلاسها و آزمونهاي كانون چقدر تموم ميشه؟
ممنون از توجه همگي..

jadoogar5422
10-09-2010, 21:20
سلام دوستان براي من يه سوال پيش اومده كه اگر راهنماييم كنيد ممنون ميشم واون اينه كه من ديپلم تجربي نظام قديم دارم و تصميم گرفتم كنكور شركت كنم....در زمان ما تجربي ها ميتونستند توي آزمون رياضي هم شركت كنند ولي شنيدم الان نميشه و تجربي فقط ميتونه آزمون تجربي شركت كنه...آيا اين مطلب درسته؟و سوال بعد اينه كه تا اونجايي كه در اين تاپيك خوندم شركت در كلاسهاي كانون بهترين انتخابه....اين كلاسها در چه ساعاتي برگزار ميشه؟چون من شاغل هستم و قبل از 4 نميتونم برم...و هزينه ثبت نام در كلاسها و آزمونهاي كانون چقدر تموم ميشه؟
ممنون از توجه همگي..
شما با هر ديپلمي که داشته باشيد ميتونيد تو هر گروه آزمايشي که بخوايد شرکت کنيد.

Search2599
10-09-2010, 23:38
کتاب سنجش آخر "گاج" رو حتما بخونید.
شیمی : همه مبتکران ها (تست)
دیفرانسیل + فیزیک (تست) کتاب های مرآت
دیفرانسیل(آموزش) : انتشارات کوله پشتی

***تحلیل آزمون ها رو خیلی جدی بگیرید***
:27:

princeofpersia_7
11-09-2010, 00:19
قطعا تاثير معدل و نمره درس بيشتر ميشه ولي بدونيد اينطوري كه مثلا بخوان هنگام اعلام نتايج كنكور نوديها بگن كه مثلا تاثير رو بيشتر كرديم . اصلا احتمالش خيلي كمه .

امسال هم بنا داشتن كه هر درس رو به تفكيك تاثير بدن كه با تيزبيني و بصيرت مثال زدني:31::21: كميسيون آموزش مجلس اين جنگ نرم سازمان سنجش ناكام موند

از شما و بقیه افرادی که به سوالم جواب دادن ممنونم.

فقط الان یه سوال دیگه برام پیش اومد. ممنون میشم راهنمایی کنید شما

یا سایر دوستانی که اطلاع دارند.

یعنی برای کنکور سال 90 هم همین روال سال های 88 و 89 طی خواهد شد دیگه؟

یعنی میشه یه سال دیگه بازم کمیسیون آموزش مجلس سنگر رو حفظ کنه؟ :31:

vahid-p
11-09-2010, 10:02
.:: عیدتون مبارک ::.
یه سوال:
به نظرتون متوسط مطالعه در ایام مدرسه در روز چقدر باید باشه؟ ( برای روزهای تعطیل هم پیشنهاد بدین )

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

ایول پس بعضیا الکی فاز منفی می دن. منم هم حسابان هم دیفرانسیل ده استاد دارم. خداییش توضیح خوب داده، فقط مشکلش اینه درسنامه نداره. البته اگه تونستم تستاش بزنم، حتما یه منبع دیگه می گیرم ( حالا کو تستاش تموم شه )

ایاد فیلی خوبه؟

به نظرتون آبی کانون خوبه؟ زیادی پیچیدش نکرده؟

سوالاتم رو دوباره تکرار می کنم. همون بالایی ها.
اما

چرت ترین سوال یک کنکوری(ببخشید) که خیلی هم جذاب هست!
یه مطلب 4 صفحه ای رو شاید یه نفر توی 5 ساعت یاد بگیره، یکی تو 2 ساعت و یکی دیگه توی نیم ساعت! حالا مثلا اونی که تو 5 ساعت یادگرفته به نیم ساعته بگه: aaaaa! تو که اینجوری قبول نمی شی و برو بینیم بابا و... خوبه؟! پس نباید مقایسه کرد! سعی کنید مطالب رو کامل و خوب یاد بگیرین! کاری هم به ساعت نداشته باشین...
من منظورم این نیست که بیاین و برنامه روزانه رو بهم بگین. منظورمه چند ساعت تو روزی که میریم مدرسه می شه درس خوند ( حداکثر ). یعنی متوسط مطالعه .
لطفا بقیه سوالا رو هم جواب بدین.

ali_santori
11-09-2010, 11:39
چند تا سوال از خدمتتون داشتم:

به نظرتون 8 کتاب ریاضی گاج برای ریاضی کافی هست یا نه؟(کسی که روی همه تستهاش مسلط باشه کنکور چند درصد میزنه؟)

آزمون آزمایشی به نظرتون گزینه 2 شرکت کنم یا سنجش یا چیز دیگه؟

برای درس های اختصاصی چه کتاب های آموزشی توصیه میکنین؟

برای درس های عمومی از چه کتابی تست بزنم؟

meysamghaderi
11-09-2010, 12:26
بفرما
من می خوام برم ترم 1

به نظرت اینده کاری داره؟؟؟ من کاردانی قبول شدم
تحقیق کردی درمورد این رشته؟؟؟؟؟؟

meysamghaderi
11-09-2010, 13:05

به نظرتون 8 کتاب ریاضی گاج برای ریاضی کافی هست یا نه؟(کسی که روی همه تستهاش مسلط باشه کنکور چند درصد میزنه؟)

کتاب خوبیه ولی فقط به این اکتفا نکن چون خسته کنندس . تنوع سوال نداره
سنجش را که حتما گزینه دو هم برای رفع کوتی بدک نیست

M . Sayid
11-09-2010, 14:12
به نظرت اینده کاری داره؟؟؟ من کاردانی قبول شدم
تحقیق کردی درمورد این رشته؟؟؟؟؟؟

بازارش مث که بد نیست ..........

M O B I N
11-09-2010, 16:55
سلام بر همه

من هم یکی از داوطلبین کنکور 90 هستم و جزو منطقه 3 ، امسال کنکور آزاد دادم و در حالی که هیچی نخونده بودم واسش ، نه پیش رو خونده بودم و نه چیزی از سال اول دوم یادم میومدم تونستم عمران خاک تبریز قبول شم ولی هدفم عمران تهران هست !الان فهمیدم خیلی خیلی باید تلاش کنم ! رتبه زیر 100 منطقه نیاز دارم :31:
امیدوارم با راهنمایی و دعای همدیگه هممون سال آینده همین موقع خوشحال باشیم و به مراد دلمون رسیده باشیم !

با آرزوی موفقیت همگی

M O B I N
11-09-2010, 17:02
سلام

برا خريد كتاب من پيشنهاد مي كنم بريد ببينيد چه كتابي بيشتر بهتون حال ميده:31: خوب تر ازش ياد مي گيريد

برا زبان هم يه منبع گرامر خوب بشه هر انتشاراتي باشه فرق نمي كنه

برا مطالعه هم من روزانه به خاطر ماه رمضون ميانگينم6 ساعت بود البته به قول اون دوستمون به كميت نيست به كيفيته

برا عربي هم فوت و فن به نظر من از اياد فيلي سرتره(اين يه نظر كاملا شخصيه)

موفق باشيد
سلام برای زبان من پیشنهاد میکنم کتاب میکروطبقه بندی گاج زبان کنکور رو بگیرید همون کافیه :46:
دوست من ساعت مطالعه مهم هست ولی مهم تر از اون کیفیتش هست و مهمتر از اون اینه که بتونی این امر رو مستمرش کنی:46:

کتاب سنجش آخر "گاج" رو حتما بخونید.
شیمی : همه مبتکران ها (تست)
دیفرانسیل + فیزیک (تست) کتاب های مرآت
دیفرانسیل(آموزش) : انتشارات کوله پشتی

***تحلیل آزمون ها رو خیلی جدی بگیرید***
:27:
مرسی دوست من ولی شیمی مبتکران یکم زیاد نیست ؟
من که برای حساب دیفرانسیل از 3000 سوال استفاده میکنم انتشارات مبتکران

ببین دوست من من خودم کتابهای مجزا رو دیدم مثلا کتاب 8 کتاب 8 کتاب رو شامل میشه ولی کتاب های مجزا تست تالیفیش بیشتره ، به نظر من برای رسیدن به مفهوم همون 8 کتاب خوبه برای بالا بردن تسلط هم که زدن تست زمانداره که مربوط میشه بیشتر به سوالات کنکور و بعد از نیمسال اول پیش شروع میشه :46:

سنجش خوبه ، از بین گزینه 2 وقلم چی من فکر کنم گزینه 2 بهتره ، هم امکانات تلویزیون و غیره دستش هست هم سوالاش استانداردتره هم تعداد آزموناش کمتر و منطقی تره :46: اگه تعداد آزمون زیاد باشه انعطاف رو از بین میبره :46:

من بیشتر از کتاب های مبتکران استفاده میکنم :46:

Samba
11-09-2010, 17:09
سلام دوست عزيز

من گاج زبان رو ديدم ولي خيلي سبز يه چيز ديگس

حالا با اين وجود من ميگم هر كتابي واسه يكي خوبه ممكنه گاج واسه شما خوب باشه و خيلي سبز واسه من

به نظر من بايد بريد ببينيد كدوم كتاب بيشتر بهتون ميسازه

موفق باشيد

Samba
11-09-2010, 17:17
سلام بر همه

من هم یکی از داوطلبین کنکور 90 هستم و جزو منطقه 3 ، امسال کنکور آزاد دادم و در حالی که هیچی نخونده بودم واسش ، نه پیش رو خونده بودم و نه چیزی از سال اول دوم یادم میومدم تونستم عمران خاک تبریز قبول شم ولی هدفم عمران تهران هست !الان فهمیدم خیلی خیلی باید تلاش کنم ! رتبه زیر 100 منطقه نیاز دارم :31:
امیدوارم با راهنمایی و دعای همدیگه هممون سال آینده همین موقع خوشحال باشیم و به مراد دلمون رسیده باشیم !

با آرزوی موفقیت همگی

دوست عزيز دانشگاه آزاد ملاك نيس شما شانسي بزني قبولي:5:

پس برا ما تو منطقه داري ميشي يه رقيب بايد حواسم بهت باشه:31:

برات آرزوي موفقيت مي كنم:40:

M O B I N
11-09-2010, 17:29
سلام دوست عزيز

من گاج زبان رو ديدم ولي خيلي سبز يه چيز ديگس

حالا با اين وجود من ميگم هر كتابي واسه يكي خوبه ممكنه گاج واسه شما خوب باشه و خيلي سبز واسه من

به نظر من بايد بريد ببينيد كدوم كتاب بيشتر بهتون ميسازه

موفق باشيد
میبینی که من کاربر فعال زبانم ، زبانم بد نیست و مشکلی ندارم کتاب های دیگه خیلی حاشیه میرن :46: ولی اون خلاصه های گاج میکروطبقه بندی خیلی خوبه آدم با یک نگاه کوچیک همه چی واسش تمومه :46: :31:

دوست عزيز دانشگاه آزاد ملاك نيس شما شانسي بزني قبولي:5:

پس برا ما تو منطقه داري ميشي يه رقيب بايد حواسم بهت باشه:31:

برات آرزوي موفقيت مي كنم:40:
آره ولی تو این دوران که همه نا امیدند مخصوصا من که بخاطر بیماری نتونستم از این تابستون استفاده کنم روحیه خوبی به ما داد :31:
ایشا الله تو صحنه رقابت با بقیه پیروز بشیم :46:
منم همینطوری امیدوارم کنکور 90 رو به خوبی پشت سر بزاریم ! :11:

omidrey
11-09-2010, 19:58
سلام به هم تيمي هاي خوبم!:31:

كليد موفقيت تو كنكور ميدونيد چيه؟
برنامه ريزي مناسب + تلاش + پشتكار!

خيلي ها تو اين تابستون ميخوان كه شريف و پلي تكنيك و ... قبول بشن و شروع ميكنن خوندن و كلاس و ... بعد كه ميرسه وسط كار ديگه درجا ميزنن! اينجاست كه شاخ ها غربال ميشن!

شاعر ميگه : رهرو آن نيست كه گهي تند و گهي خسته رود رهرو آن است كه آهسته و پيوسته رود

پشتكار داشته باشيد كه ديگه تا كنكور چيزي نمونده!چشم رو هم بذاريد ميره و با خاطرات دوران كنكور بايد حال كنيد!
ديگه شما الان تا "م" رفتيد جلو و "هندس" مونده كه بشيد آقاي مهندس!

Reza31001
12-09-2010, 07:10
من منظورم این نیست که بیاین و برنامه روزانه رو بهم بگین. منظورمه چند ساعت تو روزی که میریم مدرسه می شه درس خوند ( حداکثر ). یعنی متوسط مطالعه .
لطفا بقیه سوالا رو هم جواب بدین.

به نظر من يه كنكوري بايد توي : 1- تابستون 20-40 ساعت 2- مهر تا عيد 30-50 ساعت 3- بعد (بافرض اينكه كلاسا تعطيله ) 50-80 ساعت در هفته درس بخونه
فقط اينو بدون مهم اينه كه از حداكثر توانت استفاده كني ..... يكي از دوستاي من با حداقل ساعت مطالعه هايي كه گفتم رتبه 400 آورد اون وقت يكي ديگه كه مطمئن بودم قبل از عيد هم ميانگين مطالعش به 50 ميرسه و بعد عيد هم خوب بيشتر 5000 شد پس با ساعت مطالعه نيست به تلاش و پشتكار خود شخص برميگرده

M O B I N
12-09-2010, 08:50
من میخوام یک نظری بدم ولی دیدم مدیر اینجا ظاهرا نیست ! نظرتون چیه امسال این کار ابتکاری رو انجام بدیم و کنکور نود به 4 تاپیک تقسیم بشه !
تاپیک ریاضی فیزیک ، تجربی ، انسانی و فنی حرفه ی

sky man
12-09-2010, 09:20
سلام بچه ها من امسال کنکور دادم اومدم اینجا یکم نصیحت کنم :31:
اولا سی دی آزمونیار رو بخرید برای من که مفید بود(تمام تست های کنکورای ریاضی و تجربی و .. آزاد و سراسری و چنتا سنجش و ... همش هم با جواب تشریحی)
بعدشم چیز مهمی که من یادگرفتم شب کنکور بود اونم اینه که همه مشاورا میگن برای یه کنکور خوب باید خواب خوب و تغذیه مفید داشته باشین ولی تنها چیزی که باید داشته باشین روحیه است
من خودم شب کنکور خیلی بد خوابیدم شاید 4 5 ساعت ولی خودم ناراحت نکردم که ای وای کم خوابیدم و سر جلسه خوابم میگره ،گفتم بیخیال. بعدشم صبح نتونستم صبحانه بخورم گلاب به روتون حالت تهوع داشتم و فقط با یه جیب پر خرما رفتم سر جلسه و همینطور تا آخر جلسه دونه دونه خرما خوردم الان هم از نتیجه ام راضی ام:20:

Tabasom.Sweet
12-09-2010, 09:28
من میخوام یک نظری بدم ولی دیدم مدیر اینجا ظاهرا نیست ! نظرتون چیه امسال این کار ابتکاری رو انجام بدیم و کنکور نود به 4 تاپیک تقسیم بشه !

سلام:11:
پیشنهاد خوبی داری ولی اگر از اول انجام میشد .

1_ بچه ها اونقدر زیاد نیستن که هر چهار تاپیک

حرفه ای پیش بره تراکم بچه های اینجا ریاضیه. بعد تجربی. بعد انسانی. فنی حرفه ای هم فکر کنم

2،3تا کامنت بیشتر نداشتیم پارسال.

مخصوصا سال پیش با وجود اینکه تاپیک خیلی فعال بود روزاهایی میشد که در روز 7تا8 صفحه جلو میرفت

تقریبا همه ریاضی بودن. تجربی زیر 10 نفر بودن. تنها عضو فعالشون هم آقای سینا (shabeashegha) و یکی

دو دوست دیگه مثل اقای moteza_bayan بودن اسمشون خاطرم نیست.

2_ الان این تاپیک برای مشاوره هست

تاپیک معرفی کتب کمک اموزشی هست (البته اون یکم حجیم شده و شلوغ شده،ساماندهی خوبی نداشت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاپیک رفع اشکال هست که بچه ها واقعا شرمنده میکنن. و هر گونه فعالیتی برای جواب دادن سوالهای همدیگه انجام میدن
از اسکن کردن راه حل خودشون تا ....

تاپیک اخبار کنکور رو هم داریم(یکمی هنوز غیر فعاله،طبیعیه اول راه 90 ِ. از اذر که ثبت نام
شروع شه اینم انشالله راه میفته)

من فکر میکنم کار مناسب اینه که نذاریم این تاپیک ها از محور خودش خارج بشه.

اینکه سوالمون رو در تاپیک مرتبط عنوان کنیم، کمک خیلی بزرگیه.

یکم بگردید(گاهی اگر عنوان تاپیک طولانی باشه تو نتایج جستجو نشون داده نمیشه اگر نبود تا صفحه ی 6،7 اموزش عالی رو نگاه کردن که کاری نداره)

برای سریع به جواب رسیدن و

تخصصی کار کردن فکر میکنم اینطوری

تاپیک ها به سمتی هدایت میشن که فقط اقتضای حرفه ای کار کردن دارن و
نشون میدن سرگرمی نیست که اسپم بزنیم

بچه هایی هم که میان اینجا از وقتی که گذاشتن پشیمون نمیشن

پارسال حدود ماه ابان و اذر تاپیک ها خیلی حرفه ای و منظم بود. امیدوارم اون جو تکرار بشه.

:11::11::11:با کمک همه ی بچه ها انشالله:11::11::11:

Mohammad King
12-09-2010, 09:30
مگه تصویب نشد که از سال 90 کنکور بر داشته میشه؟

vahid-p
12-09-2010, 10:03
شما کجای کارین. این که از سال قبل معلوم شد منتفیه.
حالا گفتن 92 یا 93 که بازم فکر کنم لغو بشه. خلاصه کار راحتی نیست حذف کنکور.

shah abas
12-09-2010, 10:20

92 حذف میشه. (اگر بشه)

M3lody
12-09-2010, 12:21
میشه بگین کتابا تغییر خاصی کردن

تو عمومی مخصوصا دین و زندگی؟

farid0485
12-09-2010, 13:02
سجاد تو چه وقت از روز شروع مي كني به درس خوندن؟؟؟؟؟

منظورم اينه كه صبح ها چند ساعت /بعد از ظهر ها چند ساعت و شب ها چند ساعت مي خوني؟؟؟؟؟

M O B I N
12-09-2010, 13:36
میشه بگین کتابا تغییر خاصی کردن

تو عمومی مخصوصا دین و زندگی؟
سلام تغییر کتاب ها مهم نیست ما تو دوره خودمون هر کتابی خوندیم همون رو از ما میگیرین فقط دین و زندگی یک سری حذفیات داره که سازمان سنجش خودش اعلام میکنه

92 حذف میشه. (اگر بشه)

هر آدم عاقلی میفهمه آموزش و پرورش کشور یک سیاست کلی نداره سیاستاش با سیاست وزراش همسو هست :46:
پس کنکور هست همه بخونین که کنکور حذف نمیشه :46:

:11:

mineworld
12-09-2010, 17:33
سلام

دوستان یه مشکل خیلی خیلی مهم واسه من پیشومده امیدوارم کمک کنید

واقعیتش من از خوندن خودم تو تابستون و در مجموع از سطح تسلطم بر دروس پایه خیلی ناراضیم و فکر می کنم اگه می خوندم شدیدا از این بهتر می شدم

واسه همین مطمئنم که تو کنکور 90 اون چیزی که شاید لیاقتشو دارم به هیچ وجه بدست نمیارم . یعنی تحت هیچ شرایطی من نمیتونم از همه یا بیشتر توانایی های که در خودم سراغ دارم دست پیدا کنم . در کل میدونم که من حتما تو سال 90موفق نمیشم و باید بشینم واسه سال بعدترش.

واسه همین تصمیم گرفتم که اگه شد امسال نرم پیش و بشینم دروس پایه رو به تسلط واقعی و فوق العاده برسونم و سال دیگه برم پیش . یعنی کنکور 90 رو فقط برای تست خودم و اینکه در چه سطحیم بدم .

حالا نمی دونم میشه نرم پیش یا نه . مشکلی پیش نماید عواقب این کار چیه . به نظرم اگه این کار بشه و مشکلی نباشه این بهترین کاره . چون منی که می دونم "یه ساله" به اون چیزی که می خوام نمیرسم و دوسال کار دارم چرا یه برنامه ریزی دوساله و خوب نکنم که سال اول پایه رو خیلی عالی بخونم و سال بعد پیش رو .

یعنی به جای اینکه سال اول "هم پایه هم پیش" رو قاطی کنم ( یه خورده از این و یه خورده از اون) بعدش سال دوم هم به همین ترتیب هم پیش بخونم هم پایه چرا پایه ها رو نیارم تو سال اول و پیش تو سال دوم ؟حالا نظر شما چیه ؟ لطفا بگید

Haniiii
12-09-2010, 18:02
سلام

واقعیتش من از خوندن خودم تو تابستون و در مجموع از سطح تسلطم بر دروس پایه خیلی ناراضیم و فکر می کنم اگه می خوندم شدیدا از این بهتر می شدم

واسه همین مطمئنم که تو کنکور 90 اون چیزی که شاید لیاقتشو دارم به هیچ وجه بدست نمیارم . یعنی تحت هیچ شرایطی من نمیتونم از همه یا بیشتر توانایی های که در خودم سراغ دارم دست پیدا کنم . در کل میدونم که من حتما تو سال 90موفق نمیشم و باید بشینم واسه سال بعدترش.

واسه همین تصمیم گرفتم که اگه شد امسال نرم پیش و بشینم دروس پایه رو به تسلط واقعی و فوق العاده برسونم و سال دیگه برم پیش . یعنی کنکور 90 رو فقط برای تست خودم و اینکه در چه سطحیم بدم .

حالا نمی دونم میشه نرم پیش یا نه . مشکلی پیش نماید عواقب این کار چیه . به نظرم اگه این کار بشه و مشکلی نباشه این بهترین کاره . چون منی که می دونم "یه ساله" به اون چیزی که می خوام نمیرسم و دوسال کار دارم چرا یه برنامه ریزی دوساله و خوب نکنم که سال اول پایه رو خیلی عالی بخونم و سال بعد پیش رو .

یعنی به جای اینکه سال اول "هم پایه هم پیش" رو قاطی کنم ( یه خورده از این و یه خورده از اون) بعدش سال دوم هم به همین ترتیب هم پیش بخونم هم پایه چرا پایه ها رو نیارم تو سال اول و پیش تو سال دوم ؟حالا نظر شما چیه ؟ لطفا بگید
حالا خارج از موضوع درست یا غلط بودن این روش

اگر امسال پیش دانشگاهی رو نرین کنکور 90 که نمیتونین شرکت کنین و + سربازی هم فکر میکنم باید برین سال بعد !
ولی اگر امسال پیش رو حضوری برین میتونین کنکور 91 هم شرکت کنین ! ( سربازی بعد از کنکور 91 )

+ اگر امسال غیرحضوری انتخاب کنین ... و سال 90 کنکور قبول نشین باید برین سربازی !

Tabasom.Sweet
12-09-2010, 20:22
سلام

خواهش میکنم یکم با دید مثبت تری نگاه کنید. کی این تفکر رو در شما به وجود اورده که امسال نمیتونید به اون چه که لیاقتش رو دارید برسید؟

شما طوری صحبت میکنید انگار اسفند ماه یا اردیبهشته. الان اول راهه. شما ار ابان هم با همه ی تلاشت جلو بری هیچی از هیچ کس کم نداری
جا خوردم با خوندن نظرتون! شما فکر میکنی میتونی دروس به دوسال تقسیم کنی؟ نه دوست عزیز درسهای امسال رو سال بعد فراموش میکنی به اضافه ی اینکه همش با خودت میگی اون همه وقت گذاشتم پس باید تسلطم بیشتر باشه
و بعد هم میگی اگه امسال به عنوان اولین کنکور رسمیم نشد چی؟ من هیمنطوری هم سال دوممه!
و بعد هم بچه هایی رو میبینی که همزمان با سال دوم شما همون موقع شروع به خوندن همه چی کردند و چیزی هم از شما کم ندارند.افسوس نمیخورید؟

لطفا خوب فکر کنید. من مطمئن هستم با مشورت کردن با هر کسی که قبولش دارید از این تصمیمتون باز میگردین.
حقیقتا جنبه های مثبت این قضیه بسیار گم و بسیار رویاییه.

این نظر من بود. امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید و تسلیم افکار زاده ی تفکرات احساسی و رویایی و ایده الیستی نشید.

موفق باشید

Samba
12-09-2010, 21:34
سجاد تو چه وقت از روز شروع مي كني به درس خوندن؟؟؟؟؟

منظورم اينه كه صبح ها چند ساعت /بعد از ظهر ها چند ساعت و شب ها چند ساعت مي خوني؟؟؟؟؟

سلام دوست عزيز

اين سوال شما كاملا بي منطق هستش(البته عذر ميخوام) چون هركاري من مي كنم ممكنه براي من مفيد باشه ولي برا شما مضر باشه ممكنه شما صبح ها خوب ياد بگيريد ممكنه شب ها يا ...

پس به فكر الگو برداري از بقيه نباشيد:41:

البته برا اطلاع شما ميگم كه ميانگين مطالعه روزانه ام 6 ساعت بوده و فعلا هست اين 6 ساعت رو هم بين ساعتاي صبح و بعد از ظهر بقسيم مي كردم( من شبا حس درس خوندن ندارم)

زندگي در قله عادتتان باد

EssiRam
12-09-2010, 22:52
سلام
حال شما خوبه؟
میخواستم بدونم دروس کلیدی و رتبه ساز انسانی شامل چه درسایی میشه و برا کدومشون باید بیشتر وقت بذاریم؟
ممنون:11:

reza-atom
12-09-2010, 23:05
سلام

چی میگی دیوونه شدی ؟؟؟؟ :31: یه سال میخوای پایه بخونی مگه چه خبره باور کن اینجوریام کنکور سخت نیست ! از همین الآن اضطراب گرفتت !! این فکرهای شما نشون دهنده ی یه نوع کمال گرایی شدید و وسواسی هست حتماً با یه روانشناس (مشاور) صحبت کنین ! خیلی ها بودن از بعد از عید شروع به خوندن برای کنکور کردن موفق شدن !!! (جدی :31:) بی خیال بابا !!!تازه خودت میگی دروس پایه رو هم خوندی استغفرالله !!!:31:

cheshmak71
13-09-2010, 08:00
سلام
حال شما خوبه؟
میخواستم بدونم دروس کلیدی و رتبه ساز انسانی شامل چه درسایی میشه و برا کدومشون باید بیشتر وقت بذاریم؟
ممنون:11:
سلام ! دروس به دو دسته تقسیم میشن دروس رتبه ساز مثل عربی عمومی /زبان /ریاضی/عرب تخصصی/فلسفه ومنطق
دروس سرنوشت ساز مثل ادب /معارف/اقتصاد/ادب اخ/تاریخ وجغ/جامعه وروان .
رتبه ساز ترین دروس به نظرمن ریاضی /اقتصاد /عربی /فلسفه ومنطق وزبان
امسال هم که خودم کنکور دادم رتبمو (418) مدیون قوی بودن روی کل دروس مخصوصا همین درسا هستم !:20:

shabeashegha
13-09-2010, 09:54

منم با نظر امیر موافقم تاپیک کنکور 90 خیلی کنده چه برسه به اینکه بچه های هر رشته یه تاپیک جدا بزنن فکر کنم اونوقت ماهی 1صفحه جلو میره:31:تاپیک 89 پارسال این موقع ها 150 صفحه ای داشت از بس که بچه ها زیاد بودن و میومدن نظر میدادن. البته این معنیش این نیست که بچه های کنکور 90 ضعیفن نه ولی اگه الان هر 4رشته با هم روزی 1صفحه جلو میبرن جدا جدا ماهی 1صفحه جلو میره یعنی رسما تاپیک تعطیل!!!

MeMri
13-09-2010, 11:04
آقا یه سوال! :31:

اگه درسی از پیش دانشگاهی رو شهریور قبول نشید،حکمش چیه؟:31:

ahzo
13-09-2010, 12:09
بچه ها یه سوال:
زیست رو چه جوری باید بخونیم تا توی کنکور به بالاترین درصد برسیم؟
با چه کتابایی زیست رو بخونیم؟

به نظر من توی تابستون فقط زیست دوم و سوم رو کامل مسلط شو که در طول سال تست ترکیبی کار کنی. 8000 تست گاج خدایی خوبه چون بیشتر سوالاتش مفهومی و تالیفی قبل از عید زیاد تست سراسری نزن بیشتر تالیفی کار کن.بانک تست مهر و ماه هم خیلی کامله .ژنتیک آرام فر هم که معروفه.30 بار هم کتاب رو بخونی اصلا بخوری کمه . آهان یه کتاب
هست جمع بندی زیست در 24 ساعت مال انتشارات مهر و ماه خود کتاب واسه بعد عید خوبه اما یک بخش داره جانور شناسی اگه مثلا یادت می ره پارامسی چیه کجا خوندیش تو اون کامل همه چی رو نوشنه هرچی از هر جانوری که توی همه کتاب های زیست اومده .

ashjaee
13-09-2010, 12:22
یک سوال: کنکوری های 90 متولد 71 وقت دارن پشت کنکور بمونن یا باید بلافاصله بعد از کنکور اعزام بشن؟

neverhood66
13-09-2010, 12:39
بچه ها برنامه ی راهبردی کانون رو کسی نداره :3:اگه دارین لطفا لینکشو بزارین:42:

ahzo
13-09-2010, 12:42
سلام امتحان کانون که توی مهر هست اصلیش کی هست از کی شروع میشه ؟!

کسی میدونه ؟

برنامش نداره کسی اینجا ؟

ببین تا ازمون 9 مهر ادامه برنامه ی تابستون از 10 مهر یرنامش شروع می شه

ahzo
13-09-2010, 12:47
[QUOTE=dracula_killer;5351618]اگه منظورت خوندنه که بهتره از یک یا دو منبع بیشتر نخونی،اما اگه تست زدنه که باید بگم تست تو این موقع یعنی تابستون از هرجا باشه خوبه[/Q

همون بازرگان خوبه:5::5:

petrose.kabir
13-09-2010, 12:58
منم با نظر امیر موافقم تاپیک کنکور 90 خیلی کنده چه برسه به اینکه بچه های هر رشته یه تاپیک جدا بزنن فکر کنم اونوقت ماهی 1صفحه جلو میره:31:تاپیک 89 پارسال این موقع ها 150 صفحه ای داشت از بس که بچه ها زیاد بودن و میومدن نظر میدادن. البته این معنیش این نیست که بچه های کنکور 90 ضعیفن نه ولی اگه الان هر 4رشته با هم روزی 1صفحه جلو میبرن جدا جدا ماهی 1صفحه جلو میره یعنی رسما تاپیک تعطیل!!!
با سلام
اره منم موافقم
من دو سه روز پیش از مدیر خواستم که یه تاپیک با نام پشت کنکوریا بزنیم که بچه های 89 که موندن واسه 90 بیان اونجا.اما اجازه نداد
الان بچه ها خیلی کمن.جسارت نباشه یه کم انجمن لوس شده.اگه دقت کنید تاپیکای الکی زیاد شده.
امیدوارم بهتر شه...
من میگم اگه قراره اینجوری کسل باشه.دیگه نیایم.
شماره هامونو به هم میدیم.اگه جای با مشکل بر خوردیم با اس ام اس از هم دیگه کمک میگیریم.یا نظرات دوستانو میپرسیم

petrose.kabir
13-09-2010, 14:15
خوشم میاد هیچ کس با نظرم موافق نبود

nits
13-09-2010, 14:21
خوشم میاد هیچ کس با نظرم موافق نبود

به نظرت کافیه ؟ اینکه با sms نظرات و پرسشها و جوابها رو بپرسیم ؟

petrose.kabir
13-09-2010, 15:09
ن ی س ت
حالا من به تو اس ام اس میدادم بد بود؟

vafa1353
13-09-2010, 15:12
سلام دوستان من براي ثبت نام كلاسهاي قلمچي مراجعه كردم ولي واقعا گيج شدم و نميدونم كدوم درسها رو ثبت نام كنم ؟؟؟؟خواهش ميكنم من رو راهنمايي كنيد...
من ديپلم تجربي نظام قديم دارم و حالا دروس پيش هم اضافه شده...
حالا با توجه به اينكه من 10 سال از درس دور بودم بايد براي دروس اول تا سوم دبيرستان هم ثبت نام كنم؟؟؟؟
براي كنكور بايد پيش رو هم ثبت نام كنم؟؟؟؟
اگر بخام از سال اول ثبت نام كنم كه هزينه كلاسها سر به فلك ميزنه....
در ضمن شنيدم پيش ميخاد برداشته بشه در اين صورت در كنكور 90 از دروس پيش سوال مياد؟
خواهشا من رو از سردر گمي نجات بديد و يه راه حل اساسي بهم پيشنهاد بديد...

petrose.kabir
13-09-2010, 15:13
البته راست میگه.جق با شماست
نمیشه

petrose.kabir
13-09-2010, 15:19
سلام دوستان من براي ثبت نام كلاسهاي قلمچي مراجعه كردم ولي واقعا گيج شدم و نميدونم كدوم درسها رو ثبت نام كنم ؟؟؟؟خواهش ميكنم من رو راهنمايي كنيد...
من ديپلم تجربي نظام قديم دارم و حالا دروس پيش هم اضافه شده...
حالا با توجه به اينكه من 10 سال از درس دور بودم بايد براي دروس اول تا سوم دبيرستان هم ثبت نام كنم؟؟؟؟
براي كنكور بايد پيش رو هم ثبت نام كنم؟؟؟؟
اگر بخام از سال اول ثبت نام كنم كه هزينه كلاسها سر به فلك ميزنه....
در ضمن شنيدم پيش ميخاد برداشته بشه در اين صورت در كنكور 90 از دروس پيش سوال مياد؟
خواهشا من رو از سردر گمي نجات بديد و يه راه حل اساسي بهم پيشنهاد بديد...
پیش که هستش
میشه سال چهارم.همون کتابای پیش.توی کنکورم میاد
قلم چی هم بر خلاف برنامه ریزی خوبش :کلاسای جالبی نداره
الان کتاب اموزشی های خوبی تو بازار هست از بچه ها تو تاپیک معرفی کتابها کمک بخواهین

vafa1353
13-09-2010, 15:25
پیش که هستش
میشه سال چهارم.همون کتابای پیش.توی کنکورم میاد
قلم چی هم بر خلاف برنامه ریزی خوبش :کلاسای جالبی نداره
الان کتاب اموزشی های خوبی تو بازار هست از بچه ها تو تاپیک معرفی کتابها کمک بخواهین
ممنون يعني برم كتاب بگيرم خودم بخونم و فقط آزمون ثبت نام كنم؟؟يا اينكه دروس اختصاصي پيش رو ثبت نام كنم و اول تا سوم رو خودم بخونم...

petrose.kabir
13-09-2010, 15:31
اره
بهترین کار همینه
سال 88 نفر 1 کنکور تجربی
بعد سربازی 5 ماه درس میخونه
به کلاس و تاریخ مدرک دیپلم نیست.فقط خود ادم باید بخواد

vafa1353
13-09-2010, 16:00
اره
بهترین کار همینه
سال 88 نفر 1 کنکور تجربی
بعد سربازی 5 ماه درس میخونه
به کلاس و تاریخ مدرک دیپلم نیست.فقط خود ادم باید بخواد
بازم ممنون
پس ميشه يك سري كتابهاي آموزشي خوب و روون معرفي كنيد؟؟؟هم براي تخصصي و هم براي عمومي...(رشته تجربي)
البته در تاپيكي كه فرموديد مطرح كردم نظر دوستان در اين تاپيك رو هم خاستارم.
تشكر

shah abas
13-09-2010, 16:04
دوستان معمولا در هر دوتاپیک فعال هستند. همون تاپیک بهتون کاملتر جواب داده میشه.

nelly joon
13-09-2010, 16:05
به نظر شما کنکور چقدر به تلاش کردنه و چقدر به هوش و استعداد؟
عوامل دیگه ای که به نظر شما میتونه در موفقیت یک کنکوری تاثیر داشته باشه کدوماست؟

از چه زمانی یک داوطلب میتونه احساس کنه به هدفش نمیرسه؟
آخه خیلی جالبه بعضی ها که تابستونو خوب استفاده نکردن از الان به فکر سال بعد هستن.
کسی رو میشناسید که چند ماه بیشتر درس نخونده و رتبه خیلی خوبی آورده؟ به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه؟

petrose.kabir
13-09-2010, 16:18
من تجربی نیستم
دقیق اطلاعات بالای ندارم
فقط واسه ریاضی .
ریاضیات عمومی عباس مرادی
انتشارات کوله پشتی رو 100% بگیر
واسه شیمی مبتکران خوبه
اما اگه نظر منو میخواهی کتاب درسی + جزوهای گزینه 2
فیزیکم کتاب + جزوه گزینه 2
اگه اطلاعات کاملتری میخواستی پی ام شخصی بدین

Tabasom.Sweet
13-09-2010, 16:24
1

آخه خیلی جالبه بعضی ها که تابستونو خوب استفاده نکردن از الان به فکر سال بعد هستن.
کسی رو میشناسید که چند ماه بیشتر درس نخونده و رتبه خیلی خوبی آورده؟ به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه؟

1_ به نظر من هر دو عامل دخیل هست. نظر کسانی که میان و عامل دوم رو کلا خنثی اعلام میکنن! رو قبول ندارم.هردو دخیل هستن به این نسبت:

وقتی دو نفر یک هدف مشخص دارن.شخص باهوش تر با تلاش کمتری به اون میرسه.
و یا اینکه اگه هر دو نفر به یک اندازه درس بخونن ، نتیجه ی شخص باهوش تر درخشان تره.

این قضیه کاملا مشهود و اثبات پذیر و معقوله. به نظرم جای بحث نداره.

در مسائل ما مثل کنکور تلاش بیشتر جای هوش بیشتر رو میگیره. ولی در همه ی زندگی اینطور نیست.

عوامل دیگه ای که به نظر شما میتونه در موفقیت یک کنکوری تاثیر داشته باشه کدوماست؟

2_ دریک کلام حالات روحی روانی و شرایط اجتماعی در صورتی که روی روان داوطلب تاثیر داشته باشن.

کسی که خانواده براش مهمه. وقتی پدرش مثل شمع جلو ی چشماش داره زجر میکشه و آب میشه

حاضر همهی کتابهای ریاضی فیزیک دنیا رو اتیش بزنه تا تن سرد باباش گرم بشه. دیگه درس چیه؟

کسی که شب گرسنگی خانوادش رو میبینه. 2 انتخاب داره:

فردا بیشتر کار کنه تا یه نان اضافه تر بگیره یا 100 تا تست شیمی بزنه قوی تر بشه. کدوم رو انتخاب میکنه؟

3_ داوطلب اصولا نباید فکر کنه به هدفش نمیرسه. اصلا بر فرض که حق با اون باشه

همین چند دقیقه ای که میخواد به به هدفش نرسیدن فکر کنه، یک صفحه معارف بخونه

فاصلش با ایده الش کمتر میشه.

4_بله من میشناسم. خودش بهتر میتونه بگه. سطح علمی گذشتش، مدل درس خوندنش، استعدادش

اعتماد به نفسش، پاداش کاری که قبلا کرده و ...هزار و یک دلیل دیگه

----
نلی جان ممنون:11:

B a r a n
13-09-2010, 16:53
سلام دوستان

به نظرتون قلم چی ثبت نام کنم یا گزینه 2 ؟

هزینه ثبت نام چقدر میشه ؟

کسی برنامه کاملش رو داره ؟

vafa1353
13-09-2010, 17:24
دوستان معمولا در هر دوتاپیک فعال هستند. همون تاپیک بهتون کاملتر جواب داده میشه.

گويا اين تاپيك فعالتره و اونجا جوابي نگرفتم و در وبلاگها هم هر كس يه كتابي رو پيشنهاد داده و كتاب ديگر رو شديدا رد كرده واقعا گيج شدم و نميدونم چيكار كنم ....

Tabasom.Sweet
13-09-2010, 17:43
گويا اين تاپيك فعالتره و اونجا جوابي نگرفتم و در وبلاگها هم هر كس يه كتابي رو پيشنهاد داده و كتاب ديگر رو شديدا رد كرده واقعا گيج شدم و نميدونم چيكار كنم ....

اگر در تاپیک معرفی کتاب سرچ کنید به جواب میرسید . .
بارها اونجا لیست کتب ارائه شده،وقت گیر هست دنبال کردن اون همه نظر. ولی دید خوبی بهتون میده.

اینجا هم مثل بلاگهای دیگه ،در هر صورت هرکس نظر شخصی خودش رو گفته. منم متاسفانه تجربی نیستم.

اگر از همان اواسط صفحات حدود 230 و ... بگردید به جوابهای نسبی میرسید

. و اینکه تفاوت اندک کتابهای مطرح اونطور که شاید فکر میکنید مطمئنا تاثیر گذار نیست.

در اخر هم اگر در تست زدن ها متوجه شدید کتابی در مبحثی نیاز شما رو رفع نکرده ،نهایتا یک کتاب دیگه تهییه میکنید و مشکلتون حل میشه.

یا اینکه سوالاتتون رو میپرسید

سعی کنید از ابتدا بر این مسائل انرژی زیاد نگذارید. که در انتها این مسئله ای نباشه که برای شما موجب نگرانی بشه.

یعنی وقتی دیدید کسی در صد بالایی داره و از کتاب غیر کتاب شما استفاده کرده. فکر کنید وقتتون از دست رفت و اون منبع بهتری رو مطالعه کرد.نه اصلا اینطور نیست.

من الان برای عمومی ها اونجا نظرم رو میگم.

به خودت تلقین کنید و با خودتون کنار بیاید که هیچ کدوم اینها اونقدر مهم نیست
که نگذاره تلاش شما به نتیجه برسه.

کاملا مطمئن باشید

ahzo
13-09-2010, 19:31
سلام دوستان

ببین سوالای گزینه 2 خوبه اما برنامه اش نه چون مثلا دروس سال دوم را تو پاییز که تموم می کنه میره تا بهار اما قلم چی اینطور نیست همه ی درس ها رو به طور منظم تا آخر سال دوره می کنه . گزینه 2 رو نمی دونم قیمتش تو سابت گزینه 2 هست اما من قلم چی رو تابستان 225000 نوشتن .اما هر جا توشتی تا آخر با همئن بروجلو

bida
13-09-2010, 20:19
2_ دریک کلام حالات روحی روانی و شرایط اجتماعی در صورتی که روی روان داوطلب تاثیر داشته باشن.

کسی که خانواده براش مهمه. وقتی پدرش مثل شمع جلو ی چشماش داره زجر میکشه و آب میشه

حاضر همهی کتابهای ریاضی فیزیک دنیا رو اتیش بزنه تا تن سرد باباش گرم بشه. دیگه درس چیه؟

کسی که شب گرسنگی خانوادش رو میبینه. 2 انتخاب داره:

فردا بیشتر کار کنه تا یه نان اضافه تر بگیره یا 100 تا تست شیمی بزنه قوی تر بشه. کدوم رو انتخاب میکنه؟
[/SIZE]

سلام

اینو خیلی خوب نوشتی ....

بچه ها وافعا تمام تلاشتو برایه همین امسال بکنین تا قبول بشین. سال دیگه هنوز نیومده و زندگی بالا پایین زیاد داره. معلوم نیست سال دیگه هم همین شرایطی که امسال براتون فراهم شده تا درس بخونید رو داشته باشید. زندگی مثل یک سیال در جریان هست و تغییر میکنه. شما هم به همراه تمام اطرافیانتون تغییر می کنید و اصلا خیال نکنید که سال دیگه هم ممکنه همین شرایطی که امسال دارید رو داشته باشید. از هر نظر که فکرشو بکنید : روحی ، جسمی ، خانوادگی ، و .....

نمی خوام آیه یاس بخونم ولی واقعا شرایط زندگی بعضی وقت ها تو یه چشم به هم زدن به هم میریزه...

من آدم مذهبی نیستم ولی این سخنان امام علی به نظرم خیلی عالی گفته شده:

الفرصة تمر مر الصحاب فانتهزوا فرص الخیر: فرصتها همچون عبور ابرها می گذرند، بنابراین فرصتهای نیک را غنیمت بشمارید .

هر که فرصت مناسبی را از دست دهد، باید مطمئن باشد که آن وقت دیگر به دست نمی آید.

قدر امسال رو بدونید. کنکور سخت نیست. سخت نشون داده میشه.. من اینو تو خیلی از پست هام گفتم. هر کسی می تونه راحت به اندازه تلاش خودش از کنکور امتیاز کسب کنه و خوبی کنکور اینه که امتیاز قبولی تو اون کف نداره یعنی شما با 40 و 50 درصد هم شانس قبولی داری. باور کنید که کسب 50 درصد تو ریاضی و فیزیک حتی تو کنکور 89 هم کار چندان خارق العاده ای نبود.

همین امسال معطلش نکنید. نهایت اینه که به قول مولانا :

کوشش بیهوده به از خفتگی ،،، یار دارد دوست این آشفتگی

vafa1353
13-09-2010, 20:50
سلام دوستان

من قيمتهاي سرسام آورش رو گرفتم...

پيش رياضي
مجموعه پيش دانشگاهي 14300.000 ريال
دروس اختصاصي پيش حدود 12000.000 ريال

پيش تجربي
مجموعه پيش تجربي 14100.000
دروس اختصاصي پيش حدود 11200.000

مجموعه سوم رياضي 6200.000
مجموعه سوم تجربي 5400.000

آزمون 1900.000 ريال
:18::whistle:

petrose.kabir
13-09-2010, 21:00
in nerkha chiye.? Enghad nist baba..
Hodode 200.000 tomane azmonash
Namayandegihaye mokhtalef.nerkhaye mokhtalefi daran
Mazerat natonestam farsi benevisam

ahzo
13-09-2010, 21:10
سلام
من امسال کنکور دادم و به دلایلی نخونده رفتم سر جلسه و رتبه ام 7هزار رو خورده ای شد میخوام برای سال 90 بخونم از مهر ماه!!!!!!!! کدوم موسسه خوبه تا با برنامه اش پیش برم البته گزینه2 پارسال بودم اما میگن کانون بهتر بخاطر برنامه هاش و چندبار دوره کردن درسا حالا کدوم برم کانون گزینه2 یا گاج یا مبتکران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و برای فیزیک هم اموزش . هم تست چه کتابی پیشنهاد میکنید و کلاس برم یا نه البته فیزیکم بر خلاف ریاضیم افتضاح (رشته ام تجربی)
و شماره 1مشاوره خیلی خوب رو میخوام
مرسی اگه جواب بدید

عزیز من که میگم برو کانون منم امسال کنکور داشتم خوب نشدم ولی روحیم از دست ندادم.فیزیک من که می گم فیزیک رمزینه بگیر .برای تست اندیشه سازان خوبه.10 سال قلم چی رو بزن.البته برای پیش کتاب محوری گاج رو بگیر.چون پیش رمزینه رو آقای نجفی تو نوشتنش نبوده .ونکاله زیاد خوب ننوشته.البته اینو میگم چون 2 تاشون معلم مدرسه ی ما بودن .

MOHSEN_A1371
13-09-2010, 22:06
پاک بشه این پست

vafa1353
13-09-2010, 22:09
in nerkha chiye.? Enghad nist baba..
Hodode 200.000 tomane azmonash
Namayandegihaye mokhtalef.nerkhaye mokhtalefi daran
Mazerat natonestam farsi benevisam

بنده كه آخرش گفتم آزمون 190......
نرخها براي كلاسهاي آموزش بود.:31:

behnamrizi
13-09-2010, 23:05
دوستان یه سوال برام پیش اومده: این که میگن باید تستهای کنکورهای سالهای گذشته را بزنین،باید فقط مال رشته خودم را بزنم یا مثلا من که ریاضیم ، سوالات فیزیک و ادبیات رشته تجربی را هم بزنم؟؟

Alireza SM
13-09-2010, 23:13
دوستان یه سوال برام پیش اومده: این که میگن باید تستهای کنکورهای سالهای گذشته را بزنین،باید فقط مال رشته خودم را بزنم یا مثلا من که ریاضیم ، سوالات فیزیک و ادبیات رشته تجربی را هم بزنم؟؟

در مورد دروس عموم رياضي تجربي و انساني و هنر رو هم بزنين

t.sunami
13-09-2010, 23:20

سلام
1-به نظرم همش به تلاشه.البته هوش و استعداد هم مهمه ولی با تلاش میشه به هرچیزی رسید.(ارجاع به داستان رود و سنگ بزرگ.یادتونه؟؟):46:
2-عامل مهم در موفقیت یک کنکور دور موندن از حاشیه های کنکوره+حفظ ارامش در تمامی جوانب
3-انسان هرگاه که امیدش برای رسیدن به هدفش قطع شه اون روز رو میشه روز مرگ ارزوها دانست:41::41:
4-اتفاقا منم یکی از دوستام امسال بنا به گفته خودش هرکاری که بگی کرد.از مسافرت های ایران گردی تا ول بودن توی خیابونا و رفتن به...ولی رتبه ای اورد که یکی از دوستام با تلاش شبانه روزی بهش رسیده بود.به نظرم اعتماد به نفس و ارامش تنها دلیل موفقیتش بود.:27:

nits
13-09-2010, 23:42
سلام اینجا چد نفر فارغ تحصیل هستند و چند نفر چهارم؟
من فارغ تحصیل هستم.کنکور نودی .رشته ریاضی
هرکدام یک معرفی کوچک داشته باشید عالیست

من محسن رشته ریاضی فارغ تحصیل
شما هم معرفی کنید رشته هم بفرمایین
تا الان که موضوع این صفحه را میخواندم متوجه پست های مفید کاربران زیر شدم

petrose.kabir nits tabassom.sweet nelly joon samba ashjaee vahid-p mineworld

شما فارغ تحصیل هستید یا چهارم؟

لطفا هرکدام رشته تحصیلی معرفی کنید رشته ای که در کنکور 90 امتحان میدهید

پاینده و زنده هستیم

سلام
محمد امین هستم. کنکوری 90 . فارغ التحصیل رشته زیبای ریاضی
انشاءاله با هم کنکور 90 رو به خوبی پشت سر بزاریم
موفق باشی .

م.ا

Tabasom.Sweet
14-09-2010, 02:56
سلام اینجا چد نفر فارغ تحصیل ...

از لطف شما ممنون

سلام
محمد امین ...

از توجه شما هم ممنون.

ولی بچه ها اینجا تاپیک مشاوره هست. به مشورت گذاشتن سوالات بچه ها و مشکلات و ایده ها و کمک هاشون برای همدیگه.

میدونم شناختمون نسبت به همدیگه مفیده چون اگر کمک خواستیم میدونیم چه کسی مفید تر پاسخ میده.

ولی بهتره اینکار رو در پیغام های پیج های شخصی همدیگه انجام بدیم.

تشکر.:11:

elendil
14-09-2010, 04:56
خب حالا که مشکلای مربوط به کنکور 89 تموم شدش و دانشجو شدیم یه سری نکات هست باید اینجا گوشزد کنم :دی

تفریح رو هرگز فراموش نکنین :دی شما ماشین نیستین که از صب روشن بشین شب هم یکی خاموشتون کنه پس حتما به فکر تفریح باشین هفته ای یه بار یا حداقلش دو هفته ای یه بار شدیدا توصیه میشه چون برای تداوم خوندن موثر برای کنکورتون لازمه

به معدل دیپلمتون هم اگه خوب نشده فکر نکنید قبل رو که نمیتونید بازسازی کنید پس باید از الان به فکر آینده بود

از الان فکرتون رو به چیزایی مثله درسا کی تموم میشن درسا قبل عید تموم میشن درسا .... مشغول نکنید شما باید توی تک تک بازه های زمانی - درسی بهترین باشین چه تموم بشن چه تموم نشن !!

خوابم میاد دیگه :دی

بقیش باشه واسه بعد :دی

کنکــــــــــــــــــــــ ــور 90 به تمام کنکوریـــــــــــــــــــ ــای 90 خوووووووووووووووووووووووو ووووووش ( خوش رو اون طوری که ابی توی رویال آلبرت هال لاندن میگه بخونین :دی )

cgm57
14-09-2010, 10:09
سلام
می خواستم بدونم توی این جمع کسی مشاور خوب توی تهران سراغ داره.
لطفاً من رو راهنمایی کنه.

M3lody
14-09-2010, 10:51
میشه تاریخ ازمون های قلمچی تو دی ماه رو بگین

meysamghaderi
14-09-2010, 11:36
بچه ها ما هم زدیم تو گوش کنکور رشته کاردانی برق قدرت شاهین شهر غیر انتفاعی قبول شدم و میخوام برم
البته میخواستم کنکور 90 را بدم اما دیگه.....
هزینش هم زیاده ولی رشتش بدک نیست

farid0485
14-09-2010, 11:42
من قيمتهاي سرسام آورش رو گرفتم...

پيش رياضي
مجموعه پيش دانشگاهي 14300.000 ريال
دروس اختصاصي پيش حدود 12000.000 ريال

پيش تجربي
مجموعه پيش تجربي 14100.000
دروس اختصاصي پيش حدود 11200.000

مجموعه سوم رياضي 6200.000
مجموعه سوم تجربي 5400.000

آزمون 1900.000 ريال
:18::whistle:

نمي دونم اين قيمت ها رو از كجا آوردين ولي من خودم با 250000 تومن تو پيش رياضي ثبت نام كردم ....(البته اگر سابقه داشته باشين تخفيف هم مي دن به من 30000 تومن دادن....)

ahzo
14-09-2010, 12:04
سلام اینجا چد نفر فارغ تحصیل هستند و چند نفر چهارم؟
من فارغ تحصیل هستم.کنکور نودی .رشته ریاضی
هرکدام یک معرفی کوچک داشته باشید عالیست

من محسن رشته ریاضی فارغ تحصیل
شما هم معرفی کنید رشته هم بفرمایین
تا الان که موضوع این صفحه را میخواندم متوجه پست های مفید کاربران زیر شدم

petrose.kabir nits tabassom.sweet nelly joon samba ashjaee vahid-p mineworld

شما فارغ تحصیل هستید یا چهارم؟

لطفا هرکدام رشته تحصیلی معرفی کنید رشته ای که در کنکور 90 امتحان میدهید

پاینده و زنده هستیم

من امیرحسین فارغ التحصیل تجربی کنکور 90 انشالله جزء رتبه های برتر هستم

M3lody
14-09-2010, 12:04
شما که ثبت نام کردی میشه تاریخ ازمون های دی و بهمن رو بهم بگین
واسه ریاضی

بعد کدوم تاریخش پیش 1 کامل تموم میشه

راستی قیت هر ازمون چند میشه؟

ahzo
14-09-2010, 12:07
من فارغ التحصیل تجربی هستم سال پیش ریاضی و فیزیک و شیمی رو کلاس رفتم نمی دونم امسال بشینم تو خونه بخونم یا برم کلاس؟

ahzo
14-09-2010, 12:15
شما اگه بخواین کتاب بگیرین به چیش بیشتر توجه می کنین؟ناشرش -تعداد چاپش-قیمتش-مولفش-.....

Samba
14-09-2010, 12:50
ما كه بورسيم اين قيمتاي فضايي رو هم نمي ديم( خوش به حالم:31:)

كلا قلم چي زياد ميگيره( كه نسبت به گزينه 2 بيشتره ولي اگه بخوايم آزموني حساب كنيم قلم چي ارزونتره نسبت به گزينه2)

BioHazard
14-09-2010, 13:06
شما اگه بخواین کتاب بگیرین به چیش بیشتر توجه می کنین؟ناشرش -تعداد چاپش-قیمتش-مولفش-.....

فاکتوراش زیاده ، شهرت کتاب ، نظر استاد ، قیمتش و .......

ahzo
14-09-2010, 13:11
کسی می دونه اشکان اسماعیلی کدوم مدرسع رفته؟

B a r a n
14-09-2010, 13:21
حتما مدرسه علامه رفته !

مهم نیست کدوم مدرسه رفته ، مهم اینه که خوب درس خونده .

راستی کسی درصدهاش رو می دونه ؟

ریاضی رو 100 زده ؟

moraddad
14-09-2010, 13:45
اشکان اسماعیلیو نمیدونم.
ولی گزینه جوان رتبه 6 رو آورده بود ، ریاضیو 100 زده بود !
فیزیک 88 ، شیمی 92....

B a r a n
14-09-2010, 15:07
پس با این حساب نفر اول همه درسا رو 100 زده .

B a r a n
14-09-2010, 15:33
چطوری میشه جزوه ها و سوالات گزینه 2 رو پیدا کرد ؟

خیلی تعریف می کنن ازش .

البته من ترجیح میدم آزمون های قلمچی برم . ولی خُب می خوام بدونم میشه از جای خاصی [ مثلا میدان انقلاب] جزوه ها و سوالاتش رو تهیه کرد؟

دوستان اگه میدونن راهنمائی کنین.

roham_06
14-09-2010, 16:58
من فارغ التحصیل تجربی هستم سال پیش ریاضی و فیزیک و شیمی رو کلاس رفتم نمی دونم امسال بشینم تو خونه بخونم یا برم کلاس؟
اگه روحیه قوی ای داری و میتونی تنهایی رو تحمل کنی نرو! بشین خودت بخون!
اما اگه نه شده هفته ای 2-3 روز برو که بین هم سن و سالات باشی.. منم همین کارو کردم البته اگه از اول میرفتم کلاس بهتر بود.. اون آخرا که کم آوردم رفتم کلاس یه ذره روحیه ام بهتر شد
!

اشکان اسماعیلی هم حلی بوده

vafa1353
14-09-2010, 16:59
نمي دونم اين قيمت ها رو از كجا آوردين ولي من خودم با 250000 تومن تو پيش رياضي ثبت نام كردم ....(البته اگر سابقه داشته باشين تخفيف هم مي دن به من 30000 تومن دادن....)

از جيبم...:31: دوست من اين ليست قيمتيه كه قلمچي واسه كلاسهاش تو يه برگه A4 چاپ كرده و فكر نميكنم واسه شعبه هاش فرقي كنه....اين ليست هم واسه شعبه ميدان صادفيه است.

mehdi-2009
14-09-2010, 17:11
کنکوریهای 90 سلام امیدوارم بتونین به رشته مورد علاقتون برسین...
میخواستم بهتون بگم این گزینه 2 :2:همش کشکه یه وقت پول و زمان گران بهاتون را حروم این موسسه گزینه دزد نکنیدا.....
من خودم یه سال فریب مشاوره های الکی اینا را خوردم که مثلا تویه ازمون12 که خرداد 89 بر گزار شد نوشته بود بارتبه 15000 شبانه معدن کرمان قبول میشم ولی تو کنکور با این که رتبه ام 6700 شد بازم نتونستم معدن شهید باهنر قبول شم ببینید چه قدر مزخرفه مشاورشون
ببخشید اگه زیاد نوشتم اخه زیاد دربه دلمه از این موسسه الکی که نمیدونم واسه چی هرروز تلویزیون ملی ما در اختیارشه و به کجا وصله........

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

راستی بچه ها اگه در مورد کنکور سوالی داشتین واسم کامنت بذارین حتما هر کمکی بتونم می کنم...
راستی من خودم مهندسی شیمی ازاد قبول شدم
خیلی خوشحالم
وای خدا...................

hompoil
14-09-2010, 17:58
سلام:14:
تو شهر ما گزینه 2 محل ازمون و برگزار کننده (مدیرش ) مضخرفه می ترسم انگیزه درس خوندنو بگیره
از طرفه دیگه نمایندگی برعکس گزینه 2 فوق العاده عالی هست""""
حالا چی میگین ؟؟؟؟؟؟؟:15::34::26::22::3::21::thumbsup:

Alireza SM
14-09-2010, 20:05
سلام:14:
تو شهر ما گزینه 2 محل ازمون و برگزار کننده (مدیرش ) مضخرفه می ترسم انگیزه درس خوندنو بگیره
از طرفه دیگه نمایندگی برعکس گزینه 2 فوق العاده عالی هست""""
حالا چی میگین ؟؟؟؟؟؟؟:15::34::26::22::3::21::thumbsup:
تو شهر ما جفتش مضخرفه و اشغاله تو زير زمين يه ساختمون كلنگي قراره امتحان بديم و سر امتحان آية الكرسي و حمد و سوره رو قبلش بايد بخونيم و براي سلامتي فلان كس :2: بايد صلوات ختم كنيم كه يه وقت ساختمون خراب نشه تو سرمون :27:

Tabasom.Sweet
14-09-2010, 20:57
میخواستم بهتون بگم این گزینه 2 ...................

سلام
تو شهر ما گزینه 2 محل ازمون ..........

تو شهر ما جفتش مضخرفه و..........

سلام بچه ها

حقیقت اینه که نمیخوام قضاوت کنم. چون خودم نه ازموناش رو دادم نه مشاوره نه کلاس ... .

ولی راستش اکثر دبیرهایی که براشون سی دی اموزشی پر میکنن و تو استدیو ضبط میشه دبیران

برتر تهران هستن. میتونم نام ببرم کسانی که دبیران سابقه دار(!) نیکان(تاپ ترین مدرسه ی پسرانه تهران

که رتبه های تک رقمی و دو رقمی زیاد داره) و دبیرای انسانیش دبیرای انسانی دبیرستان صبا و ... ، هستن.

من تقریبا نیمی از دوتای کنکوری امسالم تقریبا 14و15 نفر گزینه دویی بودن.

بچه ها اونا خیلی راضین. هرچند که من به دلایل خودم گزینه دو نمیرم

ولی اینا خیلی تعریف میکنن مخصوصا از جزوات و ... .

5،6 تاشون سال دویی بودن میگفتن خیلی گزینه 2 کشیده بودشون بالا.

هم بخاطر جوی که داره هم بخاطر خدمات اموزشی.

من که جمعا 2 تا نصفه برنامه ی تلویزیونیشون رو بیشتر ندیدم.دیگه الله اعلم :20:

گفتم نظر موافق هم باشه:11:اینم از این.

nits
14-09-2010, 20:59

اول از همه من به محتوای درون کتاب توجه میکنم .بعد که خوشم اومد میرم ببینم که نویسندش کیه.

اگه تجدید چاپ شده باشه مگه چقدر فرق داره ؟
الان قیمتها واقعا خیلی زیاده. نامردها خیلی دارن پول تو جیب میزنن.

Tabasom.Sweet
14-09-2010, 21:17
الان قیمتها واقعا خیلی زیاده. نامردها خیلی دارن پول تو جیب میزنن.

نسبت به گذشته ی خودمون آره. ولی هیچ جای دنیا کتاب کمک اموزشی به ارزونی ایران نیست.

به طرز رویایی ایران ارزونه. اگر یه تبدیل ساده با ارزش پول خودمون بکنم انگار شما بری یه کتاب کمک اموزشی شیمی بگیری

80 تومن پولشو بدی! البته انقدر هم به کتاب کمک اموزشی نیاز نیست.

این ضعف کتب درسیمونه که این شرایط رو به وجود اورده.

اول محتوا و سایقه ی کتاب یعنی اینکه در تعریفش چه گفتند.(هرکس تعریف میکنه ازش بپرس که چرا فکر میکنه این کتاب تعریفیه؟ چون ممکنه ملاک هاتون با هم فرق داشته باشه)

اگر هم هیچی ندونم و هیچی از کتاب نشنیده باشم به نویسنده بعد انتشارات.

مهم نیست کدوم مدرسه رفته ، مهم اینه که خوب درس خونده .

:11: درسته با این تبصره که تو چه شرایطی درس خونده.یکی برای خوب درس خوندن

از ازمونای مدرسه سربلند بیرون بیاد کافیه.یکی مدرسه نداره بره...

Farshid72
14-09-2010, 21:44
دوستان من یه نکته به شما بگم اونم اینکه :
کسایی که می گن فلان جا خوبه فلان جا بده.
کسایی که می رن قلم چی اگه بتونن رتبه زیر 1000 و چه بسا زیر 500 بیارن خیلی خیلی خوبه و می تونن امیوار به رتبه های خیلی خوب باشن.

ahzo
14-09-2010, 22:02
قبول دارین این رتبه های برتر کنکورکه میارن تو تلویزیون خیلی مغرورن. واقعا جو دانشگاهی مثل شریف خیلی مغرورانه و بد.
همه قول بدین که انشا الله ما رو بردن تو تلویزیون مغرور نشیما:31::31::21::21::21:

M3lody
14-09-2010, 22:05
یعنی چی؟؟؟؟؟

یعنی تو قلمچی رتبه زیر 1000 یا رتبه زیر 500 کشوری؟
میتونه امید داشته باشه به رتبه خوب؟

M3lody
14-09-2010, 22:07
رتبه اول کنکور گفته من از هیچ کلاس خصوصی استفاده نکردم
واقعااااااا چی بگه ادم

رفته حلی درس خونده بعد میاد میگه...

LiveTime
14-09-2010, 23:44
رتبه اول کنکور گفته من از هیچ کلاس خصوصی استفاده نکردم
واقعااااااا چی بگه ادم

ای کاش مدارس خاص مثل چیزی که گفتین از کادر آموزشی خاص هم استفاده کنــه

elendil
15-09-2010, 00:04
اشکان اسماعیلیو نمیدونم.
ولی گزینه جوان رتبه 6 رو آورده بود ، ریاضیو 100 زده بود !
فیزیک 88 ، شیمی 92....

سامان اشکان اسماعیلی از بچه های علامه حلیه :دی

کلا امسال علامه حلی ترکونده تو کنکور :دی :دی

sina_oonline
15-09-2010, 00:12
قبول دارین این رتبه های برتر کنکورکه میارن تو تلویزیون خیلی مغرورن. واقعا جو دانشگاهی مثل شریف خیلی مغرورانه و بد.
همه قول بدین که انشا الله ما رو بردن تو تلویزیون مغرور نشیما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif:دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

همه رو نمیشه به یه چشم دید خود من دوستایی از بچه های شریف که تیم شدن راه میفتن تو مسجدا برای بچه های جنوب شهر کلاس کنکور می زارن رایگان.
خب هرکسی یه گنجایشی داره بعضی ها که گنجایششون کمه نمی تونن شهرتو باور کنن فکر می کنن از دماغ فیل افتادن البته منظورم رتبه های برتر کنکور نیست چون اون برنامه رو ندیدم و نمیتونم قضاوت کنم

alphacino
15-09-2010, 00:17

نه تنها حلي درس خونده بلكه خيلي درس خونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M3lody
15-09-2010, 10:04
به نظر من اونائی که از شهرستان میان دانشگاهای تهران خیلی تغییررررر میکنن

من دیدم تو فامیل و اشناها

M3lody
15-09-2010, 10:09
بچه ها به نظرتون شریف بهتره یا تهران؟؟؟؟؟؟؟

فامیل 2 سا پیش نتونست شریف بیاره تهران قبول شد

از اون موقع میگه شریف بده تهران خوبه شماها اگه قبول شدین نزنین شریفففففف
معلومه که داره میترکههه

ولی واقعا کدوم

bax_021
15-09-2010, 10:24
بچه ها به نظرتون شریف بهتره یا تهران؟؟؟؟؟؟؟

فامیل 2 سا پیش نتونست شریف بیاره تهران قبول شد

از اون موقع میگه شریف بده تهران خوبه شماها اگه قبول شدین نزنین شریفففففف
معلومه که داره میترکههه

ولی واقعا کدوم

تو رتبه بندی ها که تهران از شریف بالاتره
حتی دوم نیست شریف
اینجارو ببینید متوجه می شید :

M3lody
15-09-2010, 10:37
کاری به رتبه بندی ندارم

کلا اینده شو میگم واسه کاری

شریفی ها بیشتر میرن اونور انگاری

ahzo
15-09-2010, 11:53
ببخشید یه کتاب خوب که توش فقط تمرین و تست تالیفی استوکیومتری باشه (زیاد) معرفی می کنین.اصلا لازم هست؟

lohrasbi
15-09-2010, 12:25
بچه ها من سوالات المپيادهاي شيمي رو ميخوام. كسي كتاب "باشگاه دانش پژوهان المپياد شيمي" رو داره؟ براي المپياد كدوم كتاب از همه بهتره؟ البته من كنكور مد نظرمه و ميخوام براي كنكور بيشتر كار كنم.
خلاصه اگه كتاب سطح بالا سراغ داريد كه تستها رو فصل به فصل جدا كرده ( نه مثل OTN كه همرو باهم گذاشته) لطفا معرفي كنيد. :11:

Tabasom.Sweet
15-09-2010, 12:47
تو رتبه بندی ها که تهران از شریف بالاتره
حتی دوم نیست شریف
اینجارو ببینید متوجه می شید :

شما اگر ملاک هایی که برای این رنکینگ محسوب میشه و ببینید متوجه میشید که این مقیاس اصلا ملاک نیست.

به عنوان مثال یکی از امتیاز ها اینه که دانشگاه رشته های بیشتری و پوشش بده

خب تهران دانشکده هنر داره. پزشکی داره .... ولی شریف فقط صنعتیه.

یکی دیگه مقالاتیه که از اون دانشگاه بیرون میره . در سطح رشته هایی جز هنر و پزشکی

بخاطر تحریم ها و ... طبیعیه.

دیگه امکانات رفاهی دانشگاهه که هیچ ربطی به سطح علمی نداره.

دانشگاه شریف با بسیاری از دانشگاههای برتر اروپا مثل نشنال تکنیکال ها پیمان ارتباط داره.

و حتی سطح علمیش از این دانشگاه مذکور که رنک 30 رو در دانشگاههای اروپا داره بالاتره.

و بچه هایی که از شریف میان بورسیه همشون میگن که ما هیچی از نظر علمی تو دانشگاه از اینا کم نداریم.

مخصوصا تو مقطع لیسانس. ولی کمبود امکاناته که بچه ها رو ترغیب میکنه

برای بورس یا ادمیشن گرفتن.

کاری به رتبه بندی ندارم

کلا اینده شو میگم واسه کاری

شریفی ها بیشتر میرن اونور انگاری

بله، درصد زیادی از دانشجویان شریف برای ادامه قصد دارن یا موفق میشن که از دانشگاه دیگه ای پذیرش بگیرن.

چون نداشتن امکانات واقعا دست بچه ها رو میبنده. ولی از نظر سطح علمی فقط باید به 3تا4 دانشگاه مطرح برن

که ارضاشون بکنه. گرنه همون صحبتی رو میکنند که گفتم.

پذیرش گرفتن از اون دانشگاهها هم کار هر کسی نیست.

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

بچه ها من سوالات المپيادهاي شيمي رو ميخوام. كسي كتاب "باشگاه دانش پژوهان المپياد شيمي" رو داره؟ براي المپياد كدوم كتاب از همه بهتره؟ البته من كنكور مد نظرمه و ميخوام براي كنكور بيشتر كار كنم.
خلاصه اگه كتاب سطح بالا سراغ داريد كه تستها رو فصل به فصل جدا كرده ( نه مثل OTN كه همرو باهم گذاشته) لطفا معرفي كنيد. :11:

سلام:11:

با اجازه من در حد توانم پاسخ شما رو در تاپیک معرفی کتاب میدم.

لطفا سوالتونر و اونجا مطرح کنید. جواب سریعتر و بهتری هم میگیرید.

M3lody
15-09-2010, 13:48
بچه ها روزهای برگزاری ازمون چه روزائ ی بود

یعنی کنکور ریاضی انسانی

و هنر و زبان

چه روزی بود و صبح یا عصررر

ahzo
15-09-2010, 16:43
بچه ها روزهای برگزاری ازمون چه روزائ ی بود

یعنی کنکور ریاضی انسانی

و هنر و زبان

چه روزی بود و صبح یا عصررر

ریاضی صبح پنج شنبه -
هنر بعدازظهر پنج شنبه
تجربی صبح جمعه
زبان بعدازظهر جمعه
انسانی صبح جمعه

ahzo
15-09-2010, 16:47
دوستان من پیشنادی دارم.یه تایپیک ایجاد کنیم یا توی همین تایپیک هر کسی اگر مبحثی رو نفهمید یا تستی رو تفهمید سوال کنه دوستان جواب بدن .حالا نظرتون بگین که تایپیک درست کنیم یا توی همین جا بپرسیم؟

vafa1353
15-09-2010, 17:20
سلام
دوستان يه سوال دارم اگه خيلي پيش پا افتاده است ببخشيد.(تازه كارم)
يه دفتر برنامه ريزي درسي خيلي سبز گرفتم...هرچي خوندم نفهميدم از كدوم جدول برنامه ريزي بايد استفاده كنم؟؟؟ترميك؟ماهانه؟هفتگي؟
آيا هر سه بايد تنظيم بشن؟يا يكي بايد انتخاب بشه؟

sahelgh
15-09-2010, 18:31
سلام
دوستان يه سوال دارم اگه خيلي پيش پا افتاده است ببخشيد.(تازه كارم)
يه دفتر برنامه ريزي درسي خيلي سبز گرفتم...هرچي خوندم نفهميدم از كدوم جدول برنامه ريزي بايد استفاده كنم؟؟؟ترميك؟ماهانه؟هفتگي؟
آيا هر سه بايد تنظيم بشن؟يا يكي بايد انتخاب بشه؟

همش باید تنظیم بشن. منم خودم دارم. اینا در کنار هم تکمیلن نه تک تک!

Tabasom.Sweet
15-09-2010, 19:23
ببخشید یه کتاب خوب که توش فقط تمرین و تست تالیفی استوکیومتری باشه (زیاد) معرفی می کنین.اصلا لازم هست؟

در پاسخ سوال شما هر چی میدونستم تو تاپیک معرفی کتاب گفتم :11:بفرمایید اینجا لطفا:

دوستان من پیشنادی دارم.یه تایپیک ایجاد کنیم یا توی همین تایپیک هر کسی اگر مبحثی رو نفهمید یا تستی رو تفهمید سوال کنه دوستان جواب بدن .حالا نظرتون بگین که تایپیک درست کنیم یا توی همین جا بپرسیم؟

این تاپیک هست

به اسم تاپیک رفع اشکال:

vafa1353
15-09-2010, 19:38
همش باید تنظیم بشن. منم خودم دارم. اینا در کنار هم تکمیلن نه تک تک!

از درس خوندن سخت تره....هرچي ميخام تنظيمش كنم نميشه...همينجوري موندم توش آخه مثالهاش براي كسانيه كه كلاس ميرن و با برنامه جور در نمياد..

mahdi heidari
15-09-2010, 19:39
:19:سلام

من امسال تابستون یه مشکل خیلی بدی برام پیش اومد و نتونستم خیلی درس بخونم . از همون یکم درسی که خوندم راضی نیستم. چون نه کتاب خوبی داشتم و نه وقت زیادی. حالا هم فکر میکنم دیگه نمیشه کاریش کرد.اصلا هم نمیتونم یه سال پشت کنکور بمونم(از یه طرف فشار خانوده برای گرفتن یه رتبه خیلی خوب و از یه طرف هم ....:41:) اگه کسی میتونه و زحمتی براش نیست منا یه راهنمایی بکنه تا حداقل از اول مهر با یه برنامه خوب شروع کنم درس بخونم.لطفا کمکم کنید وضعیت خیلی بدیه.
با تشکر :41:

vafa1353
15-09-2010, 20:01
من هم تو برنامه ريزي مشكل دارم اگر از دوستان كسي زحمت مشاوره رو بكشه ممنون ميشم...براي استارت بد جوري گير كردم.

Tabasom.Sweet
15-09-2010, 20:06

من امسال تابستون یه مشکل خیلی بدی برام پیش اومد و نتونستم خیلی درس بخونم . از همون یکم درسی که خوندم راضی نیستم. چون نه کتاب خوبی داشتم و نه وقت زیادی. حالا هم فکر میکنم دیگه نمیشه کاریش کرد.اصلا هم نمیتونم یه سال پشت کنکور بمونم(از یه طرف فشار خانوده برای گرفتن یه رتبه خیلی خوب و از یه طرف هم ....:41:) اگه کسی میتونه و زحمتی براش نیست منا یه راهنمایی بکنه تا حداقل از اول مهر با یه برنامه خوب شروع کنم درس بخونم.لطفا کمکم کنید وضعیت خیلی بدیه.
سلام دوست عزیز ، حس بدی داری چون فکر میکنی خیلیها الان از فرصتی که تو از دست دادی استفاده کردن

تو این مسیر کنکور یک چیز زمینت میزنه و اون اینه که خودت با خودت دشمنی کنی.با نگرانی و استرس و ... .

این همه وقت مونده قوی باش ، فکر کردی قراره 9ماه دیگه موشکتو بفرستی بالا؟

از همین الان اراده کنی هیچ چیز از هیچ کس کم نداری. این خاصیت کنکوره که ماههای حساس و طلاییش 5 ماه اخره. درگاهش هم ماهه بهمنه.

از این طرف یعنی تابستون تا دی باید یه توشه برداری که از درگاه بهمن رد بشی. الانم اصلا دیر نیست.

فکر نکن هرکی تابستونو خوند دیگه شد یه رتبه بالاتر از تو. انقدر هستن کسایی که وقت زیاد روی عمومی هایی میذارن و تسلط پیدا میکنن

که طبیعتا بهمین و اسفند چیزی یادشون نیست و دلسرد میشن. تو حواست باشه اونجاها شکست نخوری.

الان که اول مسیره این حرفا چیه... .

برو شروع کن؛ هیچ چیز هم کم نداری . یادتم باشه اگه چشمت به رقیبت باشه حتی اگر ازش جلو بزنی

هی برمیگردی عقب ببینی اون کجاست، ولی اون عقبو نگاه نمیکنه چشمش به جلو ِ پس از تو هم جلو میزنه.

جلوی پای خودتو نگاه کن و هدفت. نه به رقیبت.

برو بسم الله اِت رو بگو وشروع کن.

----
اگر تاثیر این نگرانی خانواده روت زیاده بیا بگو صحبت میکنیم.

Samba
15-09-2010, 21:40
دوستان كسي سوالاي ديني كنكوراي سال88 رو نداره

ممنون ميشم برام آپ كنين

Samba
15-09-2010, 21:47
سلام دوست عزیز ، حس بدی داری چون فکر میکنی خیلیها الان از فرصتی که تو از دست دادی استفاده کردن

تو این مسیر کنکور یک چیز زمینت میزنه و اون اینه که خودت با خودت دشمنی کنی.با نگرانی و استرس و ... .

این همه وقت مونده قوی باش ، فکر کردی قراره 9ماه دیگه موشکتو بفرستی بالا؟

از همین الان اراده کنی هیچ چیز از هیچ کس کم نداری. این خاصیت کنکوره که ماههای حساس و طلاییش 5 ماه اخره. درگاهش هم ماهه بهمنه.

از این طرف یعنی تابستون تا دی باید یه توشه برداری که از درگاه بهمن رد بشی. الانم اصلا دیر نیست.

فکر نکن هرکی تابستونو خوند دیگه شد یه رتبه بالاتر از تو. انقدر هستن کسایی که وقت زیاد روی عمومی هایی میذارن و تسلط پیدا میکنن

که طبیعتا بهمین و اسفند چیزی یادشون نیست و دلسرد میشن. تو حواست باشه اونجاها شکست نخوری.

الان که اول مسیره این حرفا چیه... .

برو شروع کن؛ هیچ چیز هم کم نداری . یادتم باشه اگه چشمت به رقیبت باشه حتی اگر ازش جلو بزنی

هی برمیگردی عقب ببینی اون کجاست، ولی اون عقبو نگاه نمیکنه چشمش به جلو ِ پس از تو هم جلو میزنه.

جلوی پای خودتو نگاه کن و هدفت. نه به رقیبت.

برو بسم الله اِت رو بگو وشروع کن.

----
اگر تاثیر این نگرانی خانواده روت زیاده بیا بگو صحبت میکنیم.

در ادامه صحبت هاي Tabassom بگم كه مهم ترين رقيبت خودتي بايد با خودت مسابقه بزاري و هر روزبهتر از روز قبل بشي و هر هفته بهتر از هفته قبل

frnsh
15-09-2010, 22:01

سلام
اصلا اصلا این فکر رو نکن دوست من،
من خودم، پارسال تابستون خیلی خوب پیش رفتم، حتی الان که فکرشو میکنم، میبینم از خیلی از همسنو سالام جلوتر بودم! ولی درست موقعی که باید به کوب میخوندم نخوندم! :41:
به نظر من تابستون مهم هست، ولی نه اونقدرها! زمانی که خیلی خیلی مهم و تاثیرگذاره، بعد از عیده.
اصلا نمیخوام اغفالتون کنم که الان نخونین و بعد عید بخونینا! :31: فقط میخوام بگم اصلا دلسرد نشین. هیچ وقت واسه هیچی دیر نیست. فقط از حالا به فکر این باشین که وقتی قراره استارتشو بزنین، درست و حسابی بزنین!

بازم به نظر من، بهترین برنامه رو خودتون میتونین بنویسین! اتفاقا پارسال هم فکر کنم همچین بحثی راه افتاد! هیچ کسی نمیدونه شما تا حالا چطوری درس خوندی، چند ساعت، سریع میخونی یا کند، چه موقع از روز خیلی خوب میخونی و چه موقع کسلی، همه ی اینا رو فقط خودتون میدونین.
اگه آزمون میدین، با مشاوره ش مشورت کنین هم بد نیست، حداقل اون اطلاعاتی در موردتون داره.

ببخشید زیاد شد،
موفق باشین :11:

Neda007
15-09-2010, 22:05

سلام دوست عزيز.من امسال پشت كنكوريم و يه كوچولو تجربه دارم.
من خودم پارسال تابستون تو اوج بودم فقط يكم تو عموميها لنگ ميزدم ولي آخر سر عيد به بعد كم آوردم و آخرشم از نتيجم اصلا راضي نشدم يعني از اينكه تمام زحمات تابستونم رو به خاطر غفلت چند ماه آخر هدر دادم آتيش گرفتم و ديدم اونايي كه ديرتر از من شروع كردن نتيجه بهتري گرفتن يا راضين واسه همين بهت پيشنهاد مي كنم به اين چيزا فكر نكني كه از كار ميندازدت به خدا توكل كن و واسه مهر به بعد برنامه ريزي كن ولي درسارو از همين الان شروع كن تا از برنامت جلو باشي و روحيه بگيري هيچوقتم نا اميد نشو كه من چوبش رو خوردم!
با يه برنامه خوب حتما موفق ميشي من خودم الان يه هفته است كه دارم واسه يه برنامه خوب جون ميكنم ولي به جايي نرسيدم اگه يه برنامه خوب پيدا كردي به منم خبر بده.:10:

Samba
15-09-2010, 22:20
با يه برنامه خوب حتما موفق ميشي من خودم الان يه هفته است كه دارم واسه يه برنامه خوب جون ميكنم ولي به جايي نرسيدم اگه يه برنامه خوب پيدا كردي به منم خبر بده.:10:
دوست عزيز دنبال برنامه نباشين بهترين كسي كه مي تونه براي شما برنامه بنويسه خود شمايين چون فقط شمايين كه از توانايي هاي خودتون خبر داريد

موفق باشيد

nelly joon
15-09-2010, 23:34
پارسال که کنکور داشتم به یکی که رتبه 100 تجربی تو منطقه 3 رو آورده بود زنگ زدم.همون اوایل مهر بود،منم مثل خیلی ها از تابستونم به خوبی استفاده نکردم.همش نگران اون فرصتی بودم که از دستم رفته بود.
اون دوستم یه حرف خوبی بهم زد که اون موقع دقیق نفهمیدم چی گفت ولی حالا کاملا میفهمم منظورش چی بود.
گفت خودتم یه روزی به این حرفم میرسی که هرچی که میری جلوتر همش میگی (مثلا الان اول مهر باشه) کاش از اول تابستون میخوندم اونجوری مطمئنا به هدفم میرسیدم.ماه مهر رو اینجوری از دست میدی و وقتی آبان میرسه میگی اگه از اول مهر میخوندم میرسیدم.هر چی میری جلوتر این قضیه ادامه داره،کسایی که کنکور دادن حرفمو میفهمن چون خودشون تجربه کردن.
عوض اینکه فکر کنی از تابستونت استفاده نکردی به این فکر باش که از مهر دیگه درست بخونی،با همه وجودت،با تمام توانت.

به رقیبات نگاه نکن اصلا به کنکورم فکر نکن.فکر کن بهت گفتن مثلا این 1 سال تو باید این درسا رو بخونی نه اینکه اگه دوست داشتی بخونی یا هی امروز فردا کنی که حالا یه روز دیگه هم استراحت کنم مگه چی میشه.
شاید حرفم مسخره باشه ولی بیا با خودت فکر کن که تو یه شرکتی استخدامت کردن و وظیفه ی تو اونجا اینه که تو درسات واقعا استاد بشی و هر روزم باید سر کارت باشی نه اینکه هر موقع دوست داشتی و آخر ماه باید کارت رو تحویل بدی (همون آزمونی که میدی) خودت رو موظف کن که به سرفصل اون آزمون برسی حتما.واسه خودت این 1 سال رو معلم سختگیری باش.

اینا همه رو گفتم چون رنج پشت کنکور بودن رو تحمل کردم نمی خوام یکی دیگه مثل خودم رو حساب بی تجربگی اشتباه منو تکرار کنه.این جمله رو واسه این نمیگم که بهت روحیه بدم ولی حاضرم جلوی همه بگم که تو اگه از الان هم جدی شروع کنی حتی میتونی رتبه 1 بشی ولی ناامید نباش،روحیه داشته باش،قوی باش.

راحت ترین سال واسه قبولی تو کنکور سال پیش دانشگاهیه.واقعا اگه برمیگشتم به پیش دانشگاهی بدون اینکه به این فکر کنم الان بقیه دارن چیکار میکنن یا وای من چقدر از فلانی عقبم بدون اینکه خودمو ببازم از همون روز شروع میکردم به خوندن.الان به من نگو که تو وضعیتت با من فرق میکنه یا ... .قسم میخورم که الان اصلا دیر نشده واسه خوندن.

دلم سوخت اینارو گفتم.اینقدر ناامید نباشین.:41:

Alireza SM
16-09-2010, 07:08
كنكوري هاي 90 عزيز از فرصت تابستاني استفاده نموده ايد آيا ؟ :31:

kahkeshan6
16-09-2010, 09:09
من تابستون خوندم ولی الان احساس میکنم هیچی یادم نیست و چیزی یاد نگرفتم.و خیلی هم کم تست زدم.تست رو از اول مهر به بعد میخوام بزنم.
یه آرایه هم از خودم در کردم:آرایه اغراق):
حتی اگه شب کنکور شروع به خوندن کنی میتونی رتبه اول بشی!!!!!!!(اغراقش خوب بود نه؟؟؟)

Alireza SM
16-09-2010, 09:28
من اصلا اعتقادي به درس خوندن در تابستو ندارم :21:

M O B I N
16-09-2010, 10:25
كنكوري هاي 90 عزيز از فرصت تابستاني استفاده نموده ايد آيا ؟ :31:

من اصلا اعتقادي به درس خوندن در تابستو ندارم :21:

بیا بغلم منم چیزی نخوندم ولی فکر نکنم موفق نشم :31:
چون مطمئنم از اول مهر خیلی چیزها عوض میشه :46:
تابستون گذشت سال تحصیلی رو بچسب :31:

iran-1389
16-09-2010, 12:47
اقا من که اصلا تو تابستون فقط دین وزنگی وزبان خوندم کی گفته موفق ها فقط اونایی هستند که تابستون درس خوندن؟

B a r a n
16-09-2010, 12:54
منم تابستون چیزی نخوندم ... تازه چند روز هست شروع کردم
البته اگه جزء تابستان حساب بشه .

mahdi heidari
16-09-2010, 13:14
:20:از همه ی دوستان که برای من مطلب نوشتند تشکر می کنم . دستتون درد نکنه.یه تصمیم خیلی جدی گرفتم.چقدر خوبه که دوستای خوبی مثل شما دارم.:10:

Alireza SM
16-09-2010, 13:32
من تابستون هيچي نخوندم و مطمعن همهتم از موفق ترين بچه كنكور هاي امسال فروم ميشم :21:

sina_oonline
16-09-2010, 14:21
من تابستون خوندم ولی الان احساس میکنم هیچی یادم نیست و چیزی یاد نگرفتم.و خیلی هم کم تست زدم.تست رو از اول مهر به بعد میخوام بزنم.
یه آرایه هم از خودم در کردم:آرایه اغراق):
حتی اگه شب کنکور شروع به خوندن کنی میتونی رتبه اول بشی!!!!!!!(اغراقش خوب بود نه؟؟؟)

با این اغراقی تو اومدی معلومه روحیه بالایی برای شرکت تو کنکور داری.مطمئنم با تلاش میتونی خیلی موفق باشی

من امسال تابستون یه مشکل خیلی بدی برام پیش اومد و نتونستم خیلی درس بخونم . از همون یکم درسی که خوندم راضی نیستم. چون نه کتاب خوبی داشتم و نه وقت زیادی. حالا هم فکر میکنم دیگه نمیشه کاریش کرد.اصلا هم نمیتونم یه سال پشت کنکور بمونم(از یه طرف فشار خانوده برای گرفتن یه رتبه خیلی خوب و از یه طرف هم ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif) اگه کسی میتونه و زحمتی براش نیست منا یه راهنمایی بکنه تا حداقل از اول مهر با یه برنامه خوب شروع کنم درس بخونم.لطفا کمکم کنید وضعیت خیلی بدیه.
با تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

این که تابستون خوندی یا نخوندی اصلا و ابدا مللاک برای قبولی تو کنکور نیست.این موسساتی که آزمون بر گزار می کنن هم برنامه هاشون از مهر از اول شروع میشه تو یکیشون مثل قلچ چی ثبت نام کن از اول تمیز و خوب شروع کن...من خودم امسال کنکور دادم مطمدن باش وقتی عید اومد دیگه حسرت تابستونتو نمی خوری حسرت مهر و آبانی رو میخوری که از دست دادی کاری کن این طور نشه.......من خودم امسال کنکور دادم خدا رو شکر رشته ای که می خواستم قبول شدم ولی یه چیزی رو در مورد دوستام دیدم که هر چا فرصت بشه میگم تو این یه ساله دور جنس مخالف یه خط قرمر گنده بکش ...اینو میگم چون دیدم این مسخره بازیا تراز 7600 کانون یکی از دوستام رو کرد6000

MeMri
16-09-2010, 17:58
با این اغراقی تو اومدی معلومه روحیه بالایی برای شرکت تو کنکور داری.مطمئنم با تلاش میتونی خیلی موفق باشی

این که تابستون خوندی یا نخوندی اصلا و ابدا مللاک برای قبولی تو کنکور نیست.این موسساتی که آزمون بر گزار می کنن هم برنامه هاشون از مهر از اول شروع میشه تو یکیشون مثل قلچ چی ثبت نام کن از اول تمیز و خوب شروع کن...من خودم امسال کنکور دادم مطمدن باش وقتی عید اومد دیگه حسرت تابستونتو نمی خوری حسرت مهر و آبانی رو میخوری که از دست دادی کاری کن این طور نشه.......من خودم امسال کنکور دادم خدا رو شکر رشته ای که می خواستم قبول شدم ولی یه چیزی رو در مورد دوستام دیدم که هر چا فرصت بشه میگم تو این یه ساله دور جنس مخالف یه خط قرمر گنده بکش ...اینو میگم چون دیدم این مسخره بازیا تراز 7600 کانون یکی از دوستام رو کرد6000

من شدیدا تایید می کنم !مخصوصا خط حرف آخرتون رو!خانواده خیلی روم حساب می کردند ولی یه رابطه ی عاطفی بدبختم کرد:20:

Amir_oscar
16-09-2010, 19:39
من تابستون هيچي نخوندم و مطمعن همهتم از موفق ترين بچه كنكور هاي امسال فروم ميشم :21:
این خیلی خوبه که روحیه ی بالایی داری و این یعنی مهم ترین فاکتور موفقیت رو داری.
ولی سعی کن این روحیه، به توهم تبدیل نشه. پس باید متناسب با هدفت تلاش بکنی و جوری نشه که هی درس نخونی بگی از شنبه شروع می کنم و می ترکونم و یه رتبه ی توپ میارم!

روحیه ی بالا و مثبت اندیشی+تلاش بالا=موفقیت در کنکور

vahid_crab708
17-09-2010, 00:21
ببخشید بگید کدام کلاس کنکور خوب است (شایستگان یا قلم چی یا مبتکران یا هامون یا علوی )که مبتکران به نظرم امسال آمده است ؟با تشکر از شما

Tabasom.Sweet
17-09-2010, 01:46
ببخشید بگید کدام کلاس کنکور خوب است (شایستگان یا قلم چی یا مبتکران یا هامون یا علوی )که مبتکران به نظرم امسال آمده است ؟با تشکر از شما

به نظر من: هدف ، ماهان .هرجا که رفتی سعی کن خیلی خوب بخونی.
موفق باشی

frnsh
17-09-2010, 08:34
به نکته ی خیلی ظریفی اشاره کردین،
من هم توی خیلی از پارسالیها دیدم که یه نتیجه هایی گرفته بودن که خیلی عجیب بود!
مثلا یکی از دوستای خودم، از صبح تا شب علوی بود، یعنی میومد مدرسه، خسته و کوفته میرفت علوی، ساعت 9 و 10 خونه بود! دیگه چیزی ازش نمیموند! ولی درسشم خوب میخوند.
با اینحال، وقتی نتیجه ش اومد، همه کف کردن! خیلی افتضاح بود! :18:
یکی دیگه، نه سال اولش کلاس رفت، نه سال دوم، شریف قبولید! :18:

حالا خودتون بگین، وقتی پشتکار و تلاش نباشه، میشه به هدف رسید؟؟؟

Alireza SM
17-09-2010, 08:35
من كه تلاشم هنوز شروع نشده ولي مطمعنم پزشكي قبول ميشم :27:

Samba
17-09-2010, 10:51
به نکته ی خیلی ظریفی اشاره کردین،
من هم توی خیلی از پارسالیها دیدم که یه نتیجه هایی گرفته بودن که خیلی عجیب بود!
مثلا یکی از دوستای خودم، از صبح تا شب علوی بود، یعنی میومد مدرسه، خسته و کوفته میرفت علوی، ساعت 9 و 10 خونه بود! دیگه چیزی ازش نمیموند! ولی درسشم خوب میخوند.
با اینحال، وقتی نتیجه ش اومد، همه کف کردن! خیلی افتضاح بود! :18:
یکی دیگه، نه سال اولش کلاس رفت، نه سال دوم، شریف قبولید! :18:

حالا خودتون بگین، وقتی پشتکار و تلاش نباشه، میشه به هدف رسید؟؟؟

دوست عزيز اون دوستتون(غيبت نباشه فرض مثال ميكنم) حالت اون بنده خدايي رو داشته كه بارش اسلحه بوده ولي گرگ خورددش

پس برا موفقيت دركنكور تعداد كلاس و كتاب مهم نيس مهم اينه كه چطوري بتوني نتيجه بگيري حتي با كمترين امكانات

موفق باشيد

:5:[ اينم آخرين پست من قبل از كنكور 90]:5:

sarinagasemi
17-09-2010, 11:42
دوستان سلام
من یه خورده تو خلاصه نویسی مشکل دارم ممنون میشم راهنمایی کنین:41:
از دوستان تجربی خواهش میکنم درس اول زیست2 قسمت دفاع اختصاصی و غیر اختصاصی رو خلاصه کنن بزارن یا اینکه حد اقل قسمت دومین خط دفاع غیر اختصاصی اگه اینم نشد فقط پاسخ التهابی خواهش میکنم کمک:19:

shabeashegha
17-09-2010, 11:55
دوستان سلام
من یه خورده تو خلاصه نویسی مشکل دارم ممنون میشم راهنمایی کنین:41:
از دوستان تجربی خواهش میکنم درس اول زیست2 قسمت دفاع اختصاصی و غیر اختصاصی رو خلاصه کنن بزارن یا اینکه حد اقل قسمت دومین خط دفاع غیر اختصاصی اگه اینم نشد فقط پاسخ التهابی خواهش میکنم کمک:19:
اگه واقعا دوست داری خلاصه نویسی توی زیست شناسی رو یاد بگیری یه کتابی بهت میگم برو بگیر. دیگه نیازی به خلاصه نویسی نداره ولی یادت باشه باید حتما کتاب درسیت رو بخونی و زیر مطالب مهم خط بکشی و نکته بنویسی توی کتاب. برو کتاب نموداری مهروماه رو بگیر فوق العاده قشنگ خلاصه نویسی کرده
ولی اگه باز اصرار داری پول کتاب ندی:
دفاع غیر اختصاصی: پاسخ التهابی/پاسخ دمایی/ پروتینها /گلبولهای سفید
(زیر این نکته مینویسی. مثلا ماکروفاژ دارای رشته های سیتوپلاسمیه"صفحه 8 زیر شکل"/یا مثلا دفاع غیر اختصاصی در برابر بعضی عوامل خارجی به صورت ویژه عمل میکنه "صفحه 6خط 5)
دفاع اختصاصی: لنفوسیتها=> B , T
(باز اینجا نکته مینویسی. مثلا جنس پرفورین/یا مثلا محل بلوغ لنفوسیتها/ اینکه بیشتر لنفوسیتها از طریق میتوز تولید میشن و بخشیشون هم توی مغز قرمز استخوان/ اینکه تنها لنفوسیتی که گیرنده نداره پلاسموسیته "این یکی مفهومیه و باید با خوندن کل فصل دستت بیاد")
اگه بازم سوالی داری بپرس. راستی موقع خلاصه نویسی از علائم اختصاری/خلاصه یا شکل هم میتونی بکشی. فراموش نکن خلاصه نویسی رو بعد از 1بار خوندن فصل انجام بدی . اول به دقت فصل رو بخون که دستت بیاد ماجرا چیه و چی میخواد بگه بعد بشین بنویس اگه دفعه اول بشینی بنویسی خلاصه هات اگه بیشتر از کتاب نشه کمتر نمیشه!

sarinagasemi
17-09-2010, 12:36
اگه واقعا دوست داری خلاصه نویسی توی زیست شناسی رو یاد بگیری یه کتابی بهت میگم برو بگیر. دیگه نیازی به خلاصه نویسی نداره ولی یادت باشه باید حتما کتاب درسیت رو بخونی و زیر مطالب مهم خط بکشی و نکته بنویسی توی کتاب. برو کتاب نموداری مهروماه رو بگیر فوق العاده قشنگ خلاصه نویسی کرده
ولی اگه باز اصرار داری پول کتاب ندی:
دفاع غیر اختصاصی: پاسخ التهابی/پاسخ دمایی/ پروتینها /گلبولهای سفید
(زیر این نکته مینویسی. مثلا ماکروفاژ دارای رشته های سیتوپلاسمیه"صفحه 8 زیر شکل"/یا مثلا دفاع غیر اختصاصی در برابر بعضی عوامل خارجی به صورت ویژه عمل میکنه "صفحه 6خط 5)
دفاع اختصاصی: لنفوسیتها=> B , T
(باز اینجا نکته مینویسی. مثلا جنس پرفورین/یا مثلا محل بلوغ لنفوسیتها/ اینکه بیشتر لنفوسیتها از طریق میتوز تولید میشن و بخشیشون هم توی مغز قرمز استخوان/ اینکه تنها لنفوسیتی که گیرنده نداره پلاسموسیته "این یکی مفهومیه و باید با خوندن کل فصل دستت بیاد")
اگه بازم سوالی داری بپرس. راستی موقع خلاصه نویسی از علائم اختصاری/خلاصه یا شکل هم میتونی بکشی. فراموش نکن خلاصه نویسی رو بعد از 1بار خوندن فصل انجام بدی . اول به دقت فصل رو بخون که دستت بیاد ماجرا چیه و چی میخواد بگه بعد بشین بنویس اگه دفعه اول بشینی بنویسی خلاصه هات اگه بیشتر از کتاب نشه کمتر نمیشه!
مرسی حتما اون کتابه رو میخرم اما فک نمیکنین خلاصه ای که خودم بکنم موثر تره تو یاد گیریم؟
این خلاصه یه خورده ناقص نیست ؟ مثلا شما دفاع غیر اختصاصی رو به نخستین و دومین خط تقسیم نکردین یا این که مثلا در مورد پاسخ التهابی توضیحی ندادین این طوری که هیچ چیزی تداعی نمیشه!

B a r a n
17-09-2010, 13:13
دوستان من یک سوال داشتم

من میخوام امسال علاوه بر کنکور ریاضی ، زبان شرکت کنم .

زبان هم زبان فرانسه دوست دارم .

تو دفترچه که نگاه کردم برای رشته مثلا انگلیسی ضریب انگلیسی 4 بود

ولی برای زبان فرانسه رشته مترجمی و ادبی زبان انگلیسی صفر

حالا سوالم این هست

من که میخوام کنکور زبان شرکت کنم

باید به جای انگلیسی فرانسه بخونم؟

shabeashegha
17-09-2010, 13:14
مرسی حتما اون کتابه رو میخرم اما فک نمیکنین خلاصه ای که خودم بکنم موثر تره تو یاد گیریم؟
این خلاصه یه خورده ناقص نیست ؟ مثلا شما دفاع غیر اختصاصی رو به نخستین و دومین خط تقسیم نکردین یا این که مثلا در مورد پاسخ التهابی توضیحی ندادین این طوری که هیچ چیزی تداعی نمیشه!
دقیقا حق با شماست . اگه خودت بشینی خلاصه نویسی کنی خیلی بهتره ولی چون گفتی که بلد نیستی خلاصه نویسی کنی اون کتابی که بهت معرفی کردم شاید 2فصلش رو بخونی خیلی خوب راه میوفتی حتما قبل از خرید یه نظر بررسیش کن شاید اصلا نیازی به خریدش نشه (منظورم اینه که دستت بیاد چطوری کار کرده)
در مورد این که ناقصه حق با توه . ببین خلاصه نویسی مثل اثر انگشت میمونه واسه هر کسی مال خود اون آدم به درد میخوره و کس دیگه ای نمیتونه همون اندازه که واسه خود نویسنده موثره واسش مفید باشه. مثلا برای من جا افتاده بود که 2خط دفاعی داریم خط اول پوست و بزاق و عطسه و... واسه همین دیگه توی خلاصه نویسیم نیاوردم. یا ممکنه واسه من جا نیوفتاده که ایدز نشانگان نقص ایمنی "اکتسابیه" برای همین توی خلاصه نویسیم میارم شما خلاصه نویسیم رو میبینی با خودت میگی این که نشد خلاصه!! معلومه که نقص ایمنی اکتسابیه
در مجموع اگه خودت بشینی خلاصه نویسی کنی قطعا برای دوره و فهمیدن مطلب خیلی بهتره اون کتابیم که معرفی کردم اگه به کتابخونه ای جایی دسترسی داری امانت بگیر اگه خوشت اومد بخر چون من خودم فقط سال دومش رو خوندم دستم اومد چطوری زیست رو بخونم و چطور خلاصه نویسی کنم

frnsh
17-09-2010, 14:17
دوست عزيز اون دوستتون(غيبت نباشه فرض مثال ميكنم) حالت اون بنده خدايي رو داشته كه بارش اسلحه بوده ولي گرگ خورددش

پس برا موفقيت دركنكور تعداد كلاس و كتاب مهم نيس مهم اينه كه چطوري بتوني نتيجه بگيري حتي با كمترين امكانات

موفق باشيد

ممنون بابت نظرتون،:11:
شاید در مورد این شخص اینطور بوده، ولی بقیه چی؟
من خیلی از دوستامو میشناسم که اینطور بودن.

princeofpersia_7
17-09-2010, 15:23
بچه ها من جزوه و یا کتاب های آموزشی خوب برای فیزیک و ریاضی کنکور میخوام..

یه جورایی خنگ آموز باشه دیگه... :31:

تمامی اون مواردی که برای کنکور نیاز هست رو از ابتدا تا انتها کامل توضیح داده باشه..تشریحی و تستی..

درباره این دو درس یه پکیج کامل معرفی بکنید ممنون میشم..

چون وقت کلاس رفتن ندارم میخوام این منابع اینقدر قوی باشن که بتونن کمکم بکنن...

:11: مرسی از کمکتون..

Neda007
17-09-2010, 21:18
دوست عزيز دنبال برنامه نباشين بهترين كسي كه مي تونه براي شما برنامه بنويسه خود شمايين چون فقط شمايين كه از توانايي هاي خودتون خبر داريد

موفق باشيد
منظور من از يه برنامه خوب اينه كه چهارجوب كار رو برات مشخص كنه كه مثلا بدوني كه اين حجم درس رو اگه تا مثلا فلان روز تموم كني زماني كه براي تموم كردن دور دوم و.... باشه رو واست مشخص كنه!
مثلا من الان ليست تمام درسارو وتمام فصلاشون رو در آوردم و اين دستمه كه چه حجمي رو بايد بخونم ولي مثلا اين رو نمي دونم كه تا كي بهتره كه تمومشون كنم و تا آخرش كم نيارم چون ماههاي آخر واقعا مهمن.
در نتيجه بايد برنامت يه اسكلت بندي خوب داشته باشه كه بتوني به همه درسات برسي!
پارسال يكي از دوستاي من عيد ميگفت كه دور سومش رو هم تموم كرده خودشم واقعا مخ بود و از صبح تا شب عين خر ميخوند آخرش اصلا روزانه مجاز نشد فك كنم مثل من آخرا كم آورد!
ببخشيدا زياد شد ولي اگه نمي گفتم تو دلم ميموند!:31:

yenoghteyee
17-09-2010, 21:24
منظور من از يه برنامه خوب اينه كه چهارجوب كار رو برات مشخص كنه كه مثلا بدوني كه اين حجم درس رو اگه تا مثلا فلان روز تموم كني زماني كه براي تموم كردن دور دوم و.... باشه رو واست مشخص كنه!
مثلا من الان ليست تمام درسارو وتمام فصلاشون رو در آوردم و اين دستمه كه چه حجمي رو بايد بخونم ولي مثلا اين رو نمي دونم كه تا كي بهتره كه تمومشون كنم و تا آخرش كم نيارم چون ماههاي آخر واقعا مهمن.
در نتيجه بايد برنامت يه اسكلت بندي خوب داشته باشه كه بتوني به همه درسات برسي!
پارسال يكي از دوستاي من عيد ميگفت كه دور سومش رو هم تموم كرده خودشم واقعا مخ بود و از صبح تا شب عين خر ميخوند آخرش اصلا روزانه مجاز نشد فك كنم مثل من آخرا كم آورد!
ببخشيدا زياد شد ولي اگه نمي گفتم تو دلم ميموند!:31:
به نظر من بهترين برنامه‌ريز، كنكور آزمايشي سنجشه. تا قبل عيد همه‌ي درسا رو به پنج قسمت تقريبن مساوي تقسيم مي‌كنه و قبل عيد همه‌ي درسا رو مي‌خوني. تازه با اين امتياز كه قسمت اولو پنج بار خوندي، قسمت دوم رو چهاربار و...‏
بعد عيد هم وقت داري سه بار همه رو دوره كني. ‏ازش غافل نشو.‏:20:

Amir_oscar
17-09-2010, 21:24

موفق باشيد

قول می دم این آخرین پستت نیست! :دی

Neda007
17-09-2010, 21:37
كسي برنامه آزموناي سال قبل سنجش رو داره؟
آزموناي جمع بندي (منظورم جمع بندي و جامع بعد و قبل امتحانات و عيد هستش) قلم چي چه تاريخ هايي هستن؟

huti_421
17-09-2010, 22:26
این پست رو تو تاپیک پیش‌دانشگاهی زده بودم، اینجا هم می‌فرستم تا تجربیات شخصی‌مو باهاتون در میون بذارم :

من ورودی امسال هستم، چن تا نکته که به نظرم می‌رسه و باعث کم شدن استرس‌هاتون می‌شه رو لیست می‌کنم

اول از همه بگم که من رتبه‌ی 1024 کشوری و 645 منطقه‌ی یک شدم ولی دست روزگار منو کشوند به دانشگاه آزاد :دی

- فقط اگه تو مذیقه‌ی شدید مالی هستید خودتون رو کچل کنید واسه سراسری قبول شدن
- به حرف مامان و بابا و داداش و خواهرم توجه نکنید :دی ( مامان من مجبورم کرد که سراسری قبول بشم ولی به خاطر یه سری مسائل ترجیح دادم که آزاد برم )
- جز مشاور مدرسه، به حرف هیچ مشاور دیگه‌ای تو درس خوندن توجه نکنید
- کتابای درسی آموزش پرورشی رو حتماً روشون مانور بدید
- یه درس رو ( ترجیحاً عمومی و راحت‌ترینش زبان ) انقدر روش تمرکز کنید که روز کنکور یقین داشته باشید که 100٪ می‌زنید
نکته : اگه یه درس رو تو کنکور چه سراسری و چه آزاد 100٪ بزنید، به شما پوئن مثبت تعلق می‌گیره و ممکنه حتی درصداتون از درصدای دوستی که هیچ 100‌ای نداشته باشه کمتر باشه، ولی رتبه‌تون بالاتر می‌شه
- تا قبل از عید دروس عمومی رو ببندید
- تا جایی که زمان بهتون اجازه می‌ده عشق و حال کنید
- استرس رو کنار بذارید، شرایط ایران و مقدار خریداری مدرک‌های دانشگاهی رو بین شرکت‌ها و از همه مهم‌تر اینکه هیچ‌کس تقریباً تو تخصص خودش نیست رو توجه داشته باشید
- دوست دختر/پسر بازی رو واسه شیش هف ماه بذارید کنار، تو دانشگاه انقدر کیس پیدا می‌شه که واقعاً واستون تکراری می‌شه
- یه دستتون به کتاب و یه دستتون به SMS نباشه
- تا جایی که می‌تونید تو جمع دوستا و خونواده حضور داشته باشید، اینا دیگه قدیمی شده که یارو خودشو تو اتاق حبس می‌کرد و هفته‌ای یه بار واسه W.C از اتاقش میومد بیرون
- اگه شرایط خونه برای درس‌خوندن مساعد هست، سراغ کتابخونه نرید ( کلی تایم سر همین رفت و آمد‌ها هدر می‌ره )
- اگه کتابخونه درس می‌خونید، سعی کنید کتاب‌خونه‌ی مختلط نرید ( آدمیزاده دیگه، نه ؟ :دی )
- خودتونو با کتابای تست خفه نکنید، یه گاج، مبتکران یا بعضی از کتاب‌های قلم‌چی ( خصوصاً شیمی ) به خوبی نیاز های شما رو برطرف می‌کنه
- من دقیقاً شرایط تاثیر نمرات پیش‌دانشگاهی تو کنکور رو نمی‌دونم، ولی اگه معدل کل تاثیری تو کنکورتون نداره، به هیچ وجه به معدل توجه نکنید و فقط سعی کنید که بالاترین نمره تو دروس نهایی رو کسب کنید ( معدل پیش‌دانشگاهی من شد 12.99 )
- سر کلاس دینی هم که شده، تست شیمی و فیزیک نزنید

آرزوی روزهای بدون استرس و نورمالی رو برای همه‌تون دارم

BioHazard
18-09-2010, 10:54
دوستان من یک سوال داشتم

من میخوام امسال علاوه بر کنکور ریاضی ، زبان شرکت کنم .

زبان هم زبان فرانسه دوست دارم .

تو دفترچه که نگاه کردم برای رشته مثلا انگلیسی ضریب انگلیسی 4 بود

ولی برای زبان فرانسه رشته مترجمی و ادبی زبان انگلیسی صفر

حالا سوالم این هست

من که میخوام کنکور زبان شرکت کنم

باید به جای انگلیسی فرانسه بخونم؟

نه عزیز ، شما فقط عمومی هارو میزنی پا میشی میری ، دیگه کاری به دفترچه ی تخصصی نداری ، دفترچه ی تخصصی مختص کسایی هست که میخوان وارد یکی از رشته های زبان انگلیسی بشند.

nelly joon
18-09-2010, 11:40
به نظرتون اگه هم گزینه 2 شرکت کنم ، هم سنجش کار اشتباهی کردم؟
آخه خودم فکر میکنم چون فارغ التحصیلم به هردوشون میرسم.

یه سوال دیگه: به نظرتون تو کتاب خونه درس بخونم بهتره یا توی خونه؟

Reza31001
18-09-2010, 12:16
به نظر من بهترين برنامه‌ريز، كنكور آزمايشي سنجشه. تا قبل عيد همه‌ي درسا رو به پنج قسمت تقريبن مساوي تقسيم مي‌كنه و قبل عيد همه‌ي درسا رو مي‌خوني. تازه با اين امتياز كه قسمت اولو پنج بار خوندي، قسمت دوم رو چهاربار و...‏
بعد عيد هم وقت داري سه بار همه رو دوره كني. ‏ازش غافل نشو.‏:20:

فكر نمي كنم حتي يك درصد دانش آموزان پيش دانشگاهي بتونن همه درسا رو قبل عيد تموم كنن براي همين برنامه سنجش فقط براي فارغ اتحصيلان قابل اجراست و اگه دانش اموز پيش تو سنجش شركت كنه چون برنامش با برنامه مدرسه تفاوت داره مطمئنا ضرر مي كنه رو همين حساب من برنامه كانون رو پيشنهاد مي كنم چون طوري برنامه ريزي كرده كه هميشه به برنامش مي رسين ( بر اين مبناست كه از برنامه آموزشي مدرسه عقب تر باشه تا همه دانش آموزان حتي اگه سرعت تدريس تو مدرسشون كند باشه به برنامه آزمون برسن) در كنار اين برنامش طوريه كه هر مبحي حداقل 3 بار مورد آزمون قرار مي گيره و مرور ميشه

به نظرتون اگه هم گزینه 2 شرکت کنم ، هم سنجش کار اشتباهی کردم؟
آخه خودم فکر میکنم چون فارغ التحصیلم به هردوشون میرسم.

صددرصد...... چند برنامه اي شدن اشتباهه و چون آزموناي سنجش كمه و شما هم كلاس و مدرسه نميري بهتره توي گزينه2 و البته به نظر من كانون شركت كنيد كه با وجود آزموناي بيشتر از حال و هواي درس و كنكور بيرون نياييد

در كل سنجش فقط سه تا آزمون جامعش رو شركت كنين بهتره

در مورد سوال آخر هم عموما تو خونه درس خوندن بهتره منتها با گوشي خاموش و بدون tv

M3lody
18-09-2010, 13:03
ازمون گزینه 2 هم برنامه ریزیش خوب نیست

اگه رتبه خوب میخوای قلمچییییی

ولی میتونی سوالای گزینه 2 رو بگیری روشون کار کنی تو خونه

nelly joon
18-09-2010, 13:34
ازمون گزینه 2 هم برنامه ریزیش خوب نیست
اگه رتبه خوب میخوای قلمچییییی
ولی میتونی سوالای گزینه 2 رو بگیری روشون کار کنی تو خونه

چون آزموناي سنجش كمه و شما هم كلاس و مدرسه نميري بهتره توي گزينه2 و البته به نظر من كانون شركت كنيد كه با وجود آزموناي بيشتر از حال و هواي درس و كنكور بيرون نياييد
در كل سنجش فقط سه تا آزمون جامعش رو شركت كنين بهتره
tv

من کلی از بچه ها سوال کردم.اکثرا میگن گزینه 2 بهتره مخصوصا امسال با این خدماتی که ارائه داده بهترم شده.میگن قلمچی دیگه پیر شده.همه میگن سوالای گزینه 2 به کنکور سراسری نزدیکتره.
بازم هنوز ثبت نام نکردم چون کاملا مطمئن نبودم که کجا ثبت نام کنم.
ولی خودم زیاد قلم چی رو دوست ندارم.یه جوریه...
یکی کمکم کنه...:19:
باید زودتر ثبت نام کنم.

khaiyam
18-09-2010, 13:56
از کجا میشه سوال های گزینه 2 را پیدا کرد چه برای امسال (هر چند که کامل برگزار نشده هنوز ولی به طور کلی ) و چه برای سال های پیش

sahelgh
18-09-2010, 14:51

اگه شرایط درس خوندن تو خونه تون مهیاست ، خونه بهترین جا واسه درس خوندنه!

M3lody
18-09-2010, 15:36
سوالاش باید باشه تو انقلاب چون اونجا پر کتاب و سواله

من که میگم کانون بهترینه دروس اختصاصیشم بهتره

میله خودته

من که میخوام برم قلمچی

Alireza SM
18-09-2010, 15:45
سوالاش باید باشه تو انقلاب چون اونجا پر کتاب و سواله

من که میگم کانون بهترینه دروس اختصاصیشم بهتره

میله خودته

من که میخوام برم قلمچی

كانون اختصاصي بهتره ؟ :18:
خود كانون قبول كرده سوالاتش در مقايسه با گزينه دو هيچي نيست و هيچوقت هم تو تبليغاتش از سوالاتش تعريف نيميكنه اونوقت شما ميگين اختصاصي كانون بهتره ؟ در كدوم درسش كيفيت سوالاتش رو در حد گزينه دو ديدين ؟

farhad1122
18-09-2010, 15:48
من کلی از بچه ها سوال کردم.اکثرا میگن گزینه 2 بهتره مخصوصا امسال با این خدماتی که ارائه داده بهترم شده.میگن قلمچی دیگه پیر شده.همه میگن سوالای گزینه 2 به کنکور سراسری نزدیکتره.
یکی کمکم کنه...:19:
باید زودتر ثبت نام کنم.
من بعضی از دوستام سال قبل گزینه 2 بودن و بقیه دوستام هم کانون میرفتن. (خودم هم کانون بودم) گزینه 2 چون آزموناش 3 هفته یه باره ولی کانون 2 هفته یه باره، کانون بیشتر آدم رو مجبور می کنه درس بخونه و بهتره مخصوصا اگه فارغ التحصیل هستی. برنامه ی کانون هم از گزینه 2 بهتره مخصوصا اگه دانش آموز پیش هستید امسال، چون گزینه 2 خیلی سریع جلو میره و معمولا همه از درس های گزینه 2 عقب میفتن ولی کانون آروم تر میره جلو و امکان نداره شما در درسی از برنامه ی کانون عقب بیفتین(البته اگه معلماتون خیلی آهسته درس ندن!). البته سوالای گزینه 2 هم بد نیست و بهتره از یکی از دوستاتون بگیرین و تو خونه سوالاشو حل کنید اگه فرصت کردید ولی برای آزمون دادن، کانون خیلی بهتره و اگه با برنامش بتونید هماهنگ باشید راحت رتبه ی زیر 100 رو می تونید به دست بیارید همون طور که یکی از دوستام امسال با برنامه ی کانون درس می خوند، البته چون پیش دانشگاهی هم میرفت پدرش درمیومد و شبا بی خوابی می کشید! اما به جاش رتبش شد 86 منطقه 2. اما من که نتونستم به برنامش برسم (چون خداییش خیلی سخته که آدم هم مدرسه بره و هم از برنامه ی کانون عقب نیفته و بتونه همه ی درسای آزمون رو بخونه) و شدم 11000.:31: حالا بگذریم... در مجموع با توجه به رتبه های دوستام و تجربه ای که خودم دارم میگم کانون از گزینه 2 بهتره. :46:

Special User
18-09-2010, 16:43
سلام...
من ورودی سال 83 مکانیک پلی تکنیک و فارغ التحصیل هستم. با رتبه 600 منطقه 1 و در حال حاضر مشغول به کار

خیلی تاپیک خوبی دارید .. واقعا عالیه...

بنده در خدمت دوستان محترم هستم برای سوالات و راهنمایی و مشاوره..

Alireza SM
18-09-2010, 16:51
چون گزینه 2 خیلی سریع جلو میره و معمولا همه از درس های گزینه 2 عقب میفتن اين رو براي من توضيح بدين نفهميدم اصلا

برنامه ی کانون هم از گزینه 2 بهتره مخصوصا اگه دانش آموز پیش هستید امسال

والا بيشتر بچه هاي كانون كه ميگن براي دانش آموزاي پيش برنامه گزينه دو خيلي بهتر از كانونه

ahzo
18-09-2010, 17:03
[QUOTE=Alireza SM;5425305]كانون اختصاصي بهتره ؟ :18:
خود كانون قبول كرده سوالاتش در مقايسه با گزينه دو هيچي نيست و هيچوقت هم تو تبليغاتش از سوالاتش تعريف نيميكنه اونوقت شما ميگين اختصاصي كانون بهتره ؟ در كدوم درسش كيفيت سوالاتش رو در حد گزينه دو ديدين ؟[/QUO

گزینه 2 الکی اسم در کرده همون کانون هم برنامه اش بهتره هم سوالاش خوبه هم وقتت رو با dvd تلف نمی کنه در ضمن پشتیبان داره تعداد دوره کردن درساشم بیشتر از گزینه 2 من که سال پیش کنکور دادم رفتم گزینه 2 اصلا راضی نبودم.شما اگه برنامهی گزینه جوان ببینین تو تابستون میگه اگه گام اول ننویسین نمی تونین موفق شین .زمان ثبت نام آزمون های کلیش می گه تابستون استفاده نکردین عیب نداره از این جا استفاده کنین حله.تو بهار برای ثبت نام مرور آخر میگه اگه مرور آخر بنویسین حله.جامعه آماریش از قلم چی کم تره .اما اگه سوالاش رو گیر بیاری حل کنی خوبه.

shah abas
18-09-2010, 17:08
منم گزینه 2 بودم تابستون و شاید درست نباشه گام اول رو با بقیه سال مقایسه کرد . ولی به هر حال این فاصله آزموناش بدجوری باعث بی رغبتی من شد (مشکل از منه ولی خب دو هفته یک بار می تونست تاثیر بیشتری داشته باشه).بعد این جزوه هاش با این که خوب فرمول ها رو کنار هم آورده بود و بد نبودند ولی باز هم به دلیل غلط ها چاپی (که بعضا باعث عوض شدن فرمول می شدند) من رو بی اعتماد کرد.
این جزوه ها باعث شد یه نوع تفکری در من به وجود بیاد که چون نویسنده هاش طراح سوالا هم هستند حتما مثل سوالای توی جزوه و با استفاده از فرمول ها میشه گزینه داد:) (البته اشتباه از من بود)
این دی وی دی هاش هم که جمعا 2 ساعت سر هم نگاه نکردم.چون تو یکیش که نگاه کردم بدجوری اون طراحه یا خنگ بود یا مارو خنگ فرض کرده بود. یه نوعی تنفر در من از اون طراح و دی وی دی پاسخ تشریحی گزینه 2تو من ایجاد شد(خواستید می گم چی بود)

برنامه اش رو هم همون اول که نگاه کردم دیدم خیلی ضایع است(برنامه روزانه که میده) اون طور که یادمه هم درسی بود که دی ودی دیش رو نداده بودند و هم توزیع ساعاتش بسیار خنده دار بود:دی یا مثلا تو برنامه تا روز قبل فلان غیرحضوری تا فلان جا می خونیم ولی تو برنامه زده امتحان غیرحضوری از درس های کمتری هست. زنگ هم که زدم گفتند شاید اون درسته شاید اون یکی!

تو سوالای حضوریش هم یه بار یه سوال غلط دیدم که یکی از دوستان هم تایید کرد.ولی خب بعدش اصلا گزینه 2 تو اطلاعیه هاش اصلا به روش نیاورد. تو سوالای غیرحضوریش هم که یه قسمتی از جزوه من اصلا دیده نمی شد و چند تا سوال غلط بود.چون پاسخ نامه اش هم کنار همون جزوه غیرحضوریه آدم نمی تونه به رتبه اش اعتماد کنه(گرچه من اصلا غیرحضوری ندادم و یک بار هم که دادم دیر بود و نمیشد پاسخ نامه رو ارسال کرد.دوستان هم می گفتند فاصله رتبه زیاد نیست.نهایت 500 600 تا .)

به هر حال من احتمال زیاد میرم قلمچی . ولی باز فکر می کنم جای خالی اون جزوه های اختصاصیش رو حس کنم . یه دلیل دیگه هم این بود که از یکی از دوستان درس خوان و زرنگ که پرسیدم دیدم اکثر زرنگ ها شهر ما تو قلم چی هستند.

alphacino
18-09-2010, 17:25
یکی کمکم کنه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید زودتر ثبت نام کنم. 100 درصد شك نكن مخصوصا براي شما كه مثل خودم پشت كنكوري هستيد .

اينكه ميگيد يه جوريه منم همين حسو دارم . تو سه سال دبيرستان من ازموناشو ميدادم اصلا حالم از اين موسسه به هم خورد. من به خواست خودم شركت نكردم مدرسمون با زور و تهديد :31: ما رو اونجا شركت داد يه بار هم سر اين موضوع به اتفاق بچه هاي كلاس اعتصاب كرديم و 3 روز مدرسه رو تعطيل كرديم :31:

فكر نكن چون 18 تا زير 10 كشوري تو 3 تا رشته داره پس ديگه بهترين برنامه ريزي رو داره نه اينطوري نيست اگه در پيت ترين موسسه هم اينهمه تيزهوشو مجاني ثبت نام ميكرد امارش اينجوري ميشد.

ميخوام بگم موسسه و از اينجور چيزا تضميني براي قبولي تو كنكور نيست مهم اينه كه حدكثر تا ارديبهشت ديگه بايد همه كتابا رو فولكس باشي و كارت دانشجويي رو بايد حوالي اون 2 ماه اخر جستجو كني. چون اون 2 ماه اخر صف كارت خيلي شلوغه و اگه ته صف باشي بهت نميرسه.

◄◄ 20 % خواندن + 80 % ياد اوري = 2 برابر موثرتر از 100 % خواندن است ►►

يعني زياد خواندن ملاك نيست بلكه درصد ياداوري مهم است ( 2 ماه اخر )

به نظر من گزينه 2 برو . منم چند روز ديگه ثبت نام ميكنم فعلا معطل دوستمم ميگه وايسا چند روز ديگه با هم ثبت نام كنيم :31:

تو گزينه 2 تا 9 ارديبهشت چند بار كتاب مرور ميشه كه به نظرم عالي ترين برنامست و رو اصول كار شده.

M3lody
18-09-2010, 17:48
بله که اختصاصیاش بهتره

پیشنهاد میکنم بری سوالای فیزیک امسالشو ببینی

با کنکور مقایسه کن حتما

بعدشم همش سوال نیست جامع اماری و خیلی چیزای دیگه که گزینه 2 نداره
اگه به سوال باشه
که پیشنهادددددد میکنم برین سوالای گزینه 2 و بخرین
اصلا هم ازمون ندین

MeMri
18-09-2010, 18:52
دوستان من امسال رتبم شد 40000 و این که من یه صفحه هم کتاب ورق نزدم!یه سال موندم پشت کنکور ولی اینبار با عزم!رفیقم می گه اگه بخوای تکی درس بخونی و کلاس نری،هیچ جا قبول نمی شی!نظر شما چیه؟

moraddad
18-09-2010, 18:54
آقا یه سوال !

چی شد که اینجوری شد که گزینه دو میتونه هر روز نیم ساعت برنامه بذاره و تبلیغ کنه آزموناشو ؟!

خوب اگه عمو کاظم هم این کارو میکرد که کل یوم مملکت میرفتن کانون که ! :)

nelly joon
18-09-2010, 19:07
من نظر خودم 90% رو گزینه 2 بود.الان دیگه مطمئن شدم که برم گزینه 2.
حالا اگه کنار گزینه 2 سنجش برم خیلی سخته؟

آخه قضیه سنجش رو کم کنی بعضیاست...:46:
باید روشو کم کنم...:21:

shah abas
18-09-2010, 19:23
آقا یه سوال !

چی شد که اینجوری شد که گزینه دو میتونه هر روز نیم ساعت برنامه بذاره و تبلیغ کنه آزموناشو ؟!

خوب اگه عمو کاظم هم این کارو میکرد که کل یوم مملکت میرفتن کانون که ! :)
کانون هم انگار تو رادیو برنامه داره. ولی احتمال میدم این گزینه 2 با صدا و سیما یه ربطی داره. چون این مهری که رو کارت های ما میزنن آرم شبکه 2 داره:دی

M3lody
18-09-2010, 19:48
من حتی وبلاگ نفرات اول کنکور پارسالو نگاه کردم

خودشون بین گزینه2 و قلمچی

گفتن قلمچی

تو وبلاگشونم هست

MeMri
18-09-2010, 19:57
دوستان من امسال رتبم شد 40000 و این که من یه صفحه هم کتاب ورق نزدم!یه سال موندم پشت کنکور ولی اینبار با عزم!رفیقم می گه اگه بخوای تکی درس بخونی و کلاس نری،هیچ جا قبول نمی شی!نظر شما چیه؟

جدیدا ما پست می دیم کسی جواب نمی ده!حکایتش رو نمی دونم:13:

farhad1122
18-09-2010, 20:26
اين رو براي من توضيح بدين نفهميدم اصلا
ببخشید اگه جملمو بد نوشتم و واضح نبود. منظورم اینه که درس های پیش دانشگاهی رو خیلی سریع در برنامش میبره جلو مثلاً وقتی که ما و بیشتر مدارس تازه فصل یک فیزیک پیش رو تموم کرده بودیم گزینه 2 آزمونش از فصل 2 فیزیک پیش 1 بود در حالی که برنامه ی کانون آروم تر میره جلو و خیلی بیشتر از گزینه 2 با برنامه ی مدارس هماهنگه. کلاً همیشه گزینه 2 خیلی سریع تر از کانون میره جلو و اگه یه معلم داشته باشین که کند درس میده صد در صد برنامه ی گزینه 2 به دردتون نمی خوره. منظورم از این که جلو میره پیشروی درسی در آزموناس. بازم فکر نکنم خوب توضیح داده باشم اما امیدوارم با مثالی که زدم متوجه شده باشین چی میگم!:31::11:

والا بيشتر بچه هاي كانون كه ميگن براي دانش آموزاي پيش برنامه گزينه دو خيلي بهتر از كانونه
من که خودم پارسال کانون رفتم و بیشتر همکلاسیام کانون و چند نفر هم گزینه 2 و یک نفر هم سنجش میرفت. اونا که گزینه 2 میرفتن اصلا از برنامه اش راضی نبودن چون همون طور که گفتم برنامه اش خیلی سریع جلو میره و دانش آموزای پیش معمولا به برنامش نمی رسن. اما کانون آهسته تر برنامه ی آزموناش رو میبره جلو و پیشرویش در درسای پیش دانشگاهی کندتره و معمولا هماهنگ با بیشتر معلماس. و کانون چون 2 هفته یه باره بیشتر حس آزمون دادن رو به آدم میده تا گزینه 2 که 3 هفته یه باره. تازه چند تا از همکلاسیام که گزینه 2 بودن وسطای سال ترجیح دادن بیان کانون و از برنامه ی کانون راضی تر بودن. به هر حال به نظر من کانون بهتره. من خودم امسال که باید پشت کنکور بمونم میرم کانون و از مهرماه برا کنکور 90 درس میخونم. :46:

sina_oonline
18-09-2010, 21:00

کتاب خونه اگه خوب و ساکت باشه به من یکی که خیلی میچسبه ...یادش به خیر چند بار رفتم کتاب خونه یکی یه طرف داشت برا خودش اواز می خوند چند نفر داشتن اس ام اس می خوندن و میخندیدن یکی اون کنار داشت با GF اش حرف میزد بساطی بود......

چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟تو خوب درس بخون کلاسم نمی خواد بری اگه قبول نشدی بیا اینجا به من فحش بده:31:
میخوامت زیاااااااااااااد.......

yenoghteyee
18-09-2010, 21:52
جدیدا ما پست می دیم کسی جواب نمی ده!حکایتش رو نمی دونم:13:
من تو رشته‌ي ديگه امتحان دادم. همه‌ي درسا رو هم خودم خوندم. هيچ كلاسي نرفتم. حتي يه ساعتم معلم نداشتم. ولي رشته و دانشگاه دلخواهم قبول شدم.

ahzo
18-09-2010, 21:58
خیلی مسخره است این بابک اسعدپور بهزادی هم اسمش توی شرکت کنندگان قلم چی

هم در شرکت کنندگان گزینه

هم توی گاج شرکت کرده دیگه شورش در آوردن

:27::27::18::18::19::19::19::2::2::2:

nelly joon
18-09-2010, 23:18
دارم از حسودی میترکم.
داداش کوچیکم برای اولین بار داشت تنهایی میرفت تهران،ما رفتیم که برسونیمش.
اونجا یکی از دوستامو دیدم که همسن من بود رتبش شده بود 46 اینا...
حسودیم شد بهش...
چون یه زمانی از نظر درسی در یه سطح بودیم...
ولی نمیدونم چرا من افتادم به این ذلت....
من تو تمام سالهایی که مدرسه رفتم فقط حواسم به درس بود همیشه هم درسم خیلی خوب بود
نمیدونم چرا یهو اینجوری شد....:37:

princeofpersia_7
18-09-2010, 23:38
دارم از حسودی میترکم.
حسودیم شد بهش...
من تو تمام سالهایی که مدرسه رفتم فقط حواسم به درس بود همیشه هم درسم خیلی خوب بود
نمیدونم چرا یهو اینجوری شد....:37:
شاید خدا یه چیز بهتر برای ما کنار گذاشته...مثل اتفاقی که امثال قراره برای من بیفته..

فقط بیاید دعا کنیم تاثیر معدل رو دستکاریش نکنن...همه چی حل میشه...:10:

ahmad72
18-09-2010, 23:43
دارم از حسودی میترکم.
حسودیم شد بهش...
نمیدونم چرا یهو اینجوری شد....
آخییییییییییییییییییییییی ییییییی !!!!:19:
به نظرم فقط به ویژگی های شخصیتی برمیگرده ...
کنکور یه بدی (یا شاید هم خوبی) که داره اینه که فقط سطح علمی نیست که سنجیده میشه.
ویژگی های روحی ، سرعت ، روش هایی که برای مطالعه استفاده شده ، وضعیت جسمی ، روحیه و .... همگی موثرن .
مطمئنا شما یه جایی بین این موارد در برابر این دوستتون کم آوردین ...

---------------------------

من زیادی روحیم بالاست!!!:8:
میگم حتما رتبم 711 میشه !!!!:18:
مضر نیست ؟؟؟

MeMri
19-09-2010, 00:27
آخییییییییییییییییییییییی ییییییی !!!!:19:
به نظرم فقط به ویژگی های شخصیتی برمیگرده ...
کنکور یه بدی (یا شاید هم خوبی) که داره اینه که فقط سطح علمی نیست که سنجیده میشه.
ویژگی های روحی ، سرعت ، روش هایی که برای مطالعه استفاده شده ، وضعیت جسمی ، روحیه و .... همگی موثرن .
مطمئنا شما یه جایی بین این موارد در برابر این دوستتون کم آوردین ...

---------------------------

من زیادی روحیم بالاست!!!:8:
میگم حتما رتبم 711 میشه !!!!:18:
مضر نیست ؟؟؟

نه مضر نیست،اتفاقا خیلی خوبه:27: بهترین چیز همین روحیه است:46: حرف های اولت هم درسته به شرطی که خودت اسیرش نشی:20:

preses
19-09-2010, 02:17
سلام
کنکوری های 90 اصلآ نگران نباشین
مگه فقط شما کنکور دارین؟
مگه فقط شما تابستون اصلآ درس نخوندین؟
ما می تونیم از اول مهر با هم درس بخونیم
هر وقت خسته شدی به این فکر کن که تنها نیستی
خیلی ها توی کل کشور بات هم دردن
ما همه با هم همدر دیم!!!

Special User
19-09-2010, 07:59
من بین کنکور های 84-87 پشتیبان قلم چی بودم و با کنکوری های زیادی سر و کله زدم...

به نظر من مهمترین عامل موفقت علاقه است بعد پشتکار...
اگه شما کاری رو که دارید انجام میدید بهش علاقه داشته باشید و با تمرکز انجام بدید خیلی بهتر میتونید نتیجه بگیرید...
سوالی از من توی اون 3 سال زیاد میشد این بود که این علاقه از کجا باید بیاد؟؟!
من هم همیشه میگفتم ما وقتی به کاری علاقه داریم که از ان لذت ببریم...
و لذت هم چیزی نیست که بخوایم بری از جایی بخریم یا پیداش کنیم.. لذت در درون ماست... لذت رو باید حس کنید.. فقط همین..

nelly joon
19-09-2010, 09:56
حالا اگه کنار گزینه 2 سنجش برم خیلی سخته؟

آخه قضیه سنجش رو کم کنی بعضیاست...:46:
باید روشو کم کنم...:21:

جواب ندادینا.......

M3lody
19-09-2010, 10:24
نه
خوب ما هم ازمون جامع سنجش دادیم

B a r a n
19-09-2010, 10:41
دوستِ من خودتون رو درگیر آزمون های مختف نکنین.

شما میخوای برای کنکور درس بخونین.

هر چند من خودم به شخصه قلمچی شرکت می کنم و جامع های دوم و سوم سنجش.

Special User
19-09-2010, 12:13
از نظر برنامه ریزی به نظر من قلمچی از همه بهتره!
سوالهای اختصاصی گزینه 2 رو اونجوری که بچه های میگفتن سطح بالاست . و کسایی هم که رفتن گزینه 2 بعدش پشیمون شدن!
سنجش هم سوالاش خیلی آسون تر از کنکوره و فقط جامعه آماری آزمونهای جامع اش خیلی عالیه .
ولی در کل قلمچی خوبه به نظرم!
گاج هم تا اون موقع که من با بچه های کنکوری در ارتباط بودم آزمون برگزار نمیکرد ولی برام جالب بود این موسسه که ادعاش میشد فقط ناشره و در صفحه های آغازی کتابهای اولیه اش چاپ میگرد تخصص ما فقط کتاب است و کلاس و آزمون نداریم!! ( به نوعی قلم چی رو مسخره میکرد) بعد چند سال خلاف اون داره عمل میکنه!!

e.s.e.t
19-09-2010, 17:38
با سلام
بچه ها من کنکوری90 هستم
و قصدم اینه که از اول مهر استارت بزنم .
رشته ام انسانی و فقط ریاضی1و2 را از پیش دانشگاهی دارم و وقتم ازاد هست
ببخشید که سوال مبتدیانه میپرسم ولی برای کنکور باید از سال دوم دبیرستان خوند یا درس های سال اول هم لازمه
و این که من نمیدونم چطوری شروع کنم یعنی از کتابای سال دوم و یا مثلا از چه درس هایی عمومی یا اختصاصی
در ضمن دروس اختصاصی من شدیدا از پایه ضعیف است شما برای شروع چه کتاب های کمک درسی رو پیشنهاد میکنید و ...
با تشکر

hajemadi
19-09-2010, 18:44
سوالات اختصاصی گ2 باید سخت باشد همین طور که سوالات امسال هم سخت بود مخصوصا فیزیک من هم در طول سال فکر
می کردم سوالات کنکور آسانتر از گ2 است ولی زمان کنکور بسیاری از سوالاتش شبیه گ2 بود>>>>...

mahdi heidari
19-09-2010, 19:50
:20:سلام به همه ی دوستان

یه لیست از بهترین کتابهای کمک آموزشی می خواستم برای رشته ی ریاضی(کتابهایی که هم درسنامه خوبی داشته باشه و هم تست های خوبی) لطفا پاسخ دهید چون بد جوری با مشکل انتخاب کتاب مواجهم.من هم قلمچی را انتخاب کردم و تصمیم گرفتم از اول مهر استارت بزنم.:8:

Babak5147
19-09-2010, 20:05
دوست من
من در طرح گام اول و مرور آخر گزینه 2 بودم
سال دوم به طورکامل و 2 امتحان آخر پیش را در قلمچی بودم.
کتاب های گاج هم واقعاکتاب های خوبی هستند ولی من در آزمون های گاج شرکت نکردم ولی سوالات آن ها را در تقریبا 70% آزمون ها از دوستانم می گرفتم و در خانه میزدم که سوالات نسبتا خوبی بودند.
متاسفانه تبلیغات گاج طوری بود که همه فکر میکردند من در آزمون های گاج شرکت کردم ولی جدا کتاب هایش را توصیه می کنم.
خیلی به تبلیغات توجه نکنید مهم خود فرد است و اینکه از سال های پایه خوب تمام درس ها را بخوانید.
هیچ کس معجزه نمی کند.
بابک اسعدپور بهزادی

Alireza SM
19-09-2010, 20:20
به كنكوري هاي جديد سلام عرض ميكنم :31:
الان دارم ميرم شام بخورم ولي در اسرع وقت جواب همتونو ميدم

:5: اين شكلك آدامس تركوندنو ميبينين ؟ مطمعن باشين اگه بخواين متونين كنكور رو هم به همين راحتي بتركونين :46:

nelly joon
19-09-2010, 20:47
بهترین زمان برای تموم کردن کامل درسها برای یک دانش آموز فارغ التحصیل کی هست؟
ممنون میشم جواب بدین.:11:

B a r a n
19-09-2010, 21:16
چون من فارغ التحصیل هستم و بیشترین ضعف من در درس ریاضی هست

برنامه ریزی که کردم تا بهمن من تمام دروس رو تموم می کنم و رفع اشکال و از اسفند هم

دوره می کنم با تست بیشتر تا کنکور به نظر من هر کسی برنامه خاص خودش رو داره

به عنوان مثال یکی از دوستان من فارغ التحصیل بود پارسال از تابستون تا دی همه درسا رو کامل تموم کرد

از دی هم رفت آزمون و با آزمون دوره می کرد و تست تا کنکور ...

ahmad72
19-09-2010, 21:38
بابک اسعدپور بهزادی
جــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــان ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!؟

Special User
19-09-2010, 23:07
من خو.دم با اینکه تو قلکچی کار میکردم اما همیشه به دوستان فارغ التحصیلم میگفتم با برنامه قلم چی درس نخونن!
چون دیر تموم میکنه!! و به نظرم یه فارغ الاتحصیل باید تا عید درسش رو تموم کنه.....من خودم با اینکه فارغالتحصیل نبودم ولی عید تموم کردم و بعدش دوره...

e.s.e.t
19-09-2010, 23:25
با سلام
بچه ها من کنکوری90 هستم
و قصدم اینه که از اول مهر استارت بزنم .
رشته ام انسانی و فقط ریاضی1و2 را از پیش دانشگاهی دارم و وقتم ازاد هست
ببخشید که سوال مبتدیانه میپرسم ولی برای کنکور باید از سال دوم دبیرستان خوند یا درس های سال اول هم لازمه
و این که من نمیدونم چطوری شروع کنم یعنی از کتابای سال دوم و یا مثلا از چه درس هایی عمومی یا اختصاصی
در ضمن دروس اختصاصی من شدیدا از پایه ضعیف است شما برای شروع چه کتاب های کمک درسی رو پیشنهاد میکنید و ...
با تشکر

عزیزان کسی نظری نداره؟

vafa1353
20-09-2010, 00:07
عزیزان کسی نظری نداره؟

ليست منابع كنكور انساني

بهتره براي برنامه ريزي درسي در آزمون كانون قلمچي شركت كنيد.

princeofpersia_7
20-09-2010, 00:33
وای..

مثل اینکه میخوان تاثیر معدل رو بالا ببرن..

تو رو خدا یکی بره بهشون بگه امسال نه..امسال این کارو نکنن.. :41:

Alireza SM
20-09-2010, 05:32
وای..

تو رو خدا یکی بره بهشون بگه امسال نه..امسال این کارو نکنن.. :41:

با انيكه من هنوز دروس اختصاصي اصلي سوم +‌ دروس پيش رو پاس نكردم و هرچه بيشتر تاثير بدن به نفعمه ولي مخالفم با اين كار

ahmad72
20-09-2010, 09:04
وای..

تو رو خدا یکی بره بهشون بگه امسال نه..امسال این کارو نکنن..
عزیز منبع ؟؟؟

حالا ما یه سال نخونده رفتیم سر جلسه اینا باید اینجور نابودمون کنن ؟
با عجب آدمای ...... سروکار داریما !!!
بگو میخوای کاری کنی قبلش بگو و همونطور تمام و کمال اجراش کن.
بعید نیست یه سال به یه بدبختایی بر بخورن بعد سال سومشون بگن دیگه کنکور حذف شد همون نمرههاتون رو ملاک سطح علمیتون رار میدیم !!!

yenoghteyee
20-09-2010, 09:17
بچه‌هاي نودي عزيز
گزينه‌ي دو به زودي كارنامه‌هاي 89اي‌هاي رو اينجا مي‌ذاره. حتمن به دردتون مي‌خوره.

در ضمن كنكور آزمايشي فراموش نشه.

M3lody
20-09-2010, 10:36
پس از آن كه اخبار متفاوتي در مورد حذف پايه پيش دانشگاهي مطرح شد . بالاخره وزير فعال آموزش و پرورش به اين شبهات پايان داد و در مصاحبه تلويزيوني تكليف كنكوري هاي سال آينده ( 1390 )را مشخص كرد . حذف دوره پيش دانشگاهي و تبديل شدن مراكز پيش دانشگاهي به دبيرستان از تغييرات قطعي كنكور 1390 است يعني از ين به بعد به جاي دوره يا مقطع پيش دانشگاهي پايه پيش دانشگاهي يا سال چهارم را خواهيم داشت .دانش آموزان سال سوم دبيرستان در رشته هاي نظري ضمن اين كه بايد در امتحانات نهايي كشوري سال سوم شركت كنند در سال آينده و در پايه پيش دانشگاهي نيز كه ديگر مي توان به آن سال چهارم گفت در تمام مواد امتحاني ( نه مثل امسال فقط در 4 عنوان درسي ) در امتحانات نهايي كشوري شركت كنند به نظر مي رسد كه امكان دارد سهم سابقه درسي ( نمرات دروس نهايي سال سوم و پيش دانشگاهي ) در كنكور 1390 به 50 درصد افزايش پيدا كند . بنابرين كسب نمرات خوب در دروس نهايي سوم و پيش دانشگاهي براي دانش آموزان سال سوم بسيار سرنوشت ساز خواهد بود.

چی میگههههههههههه ایننننننن

M3lody
20-09-2010, 10:50
رتبه بندی آموزشی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی ایران دانشکده های پزشکی از لحاظ رشته پزشکیتوجه داشته باشید که رتبه ی دانشگاه ها از نظر رشته های دیگر ممکن است متفاوت باشد و این رتبه بندی فقط به رشته پزشکی مربوط می شود.
امتیاز نام دانشگاه رتبه
۱۰۰ نام دانشگاه به ترتیب رتبه در رشته پزشکی ۰
۸۴/۹۱ تهران ۱
۸۷/۸۹ شهیدبهشتی ۲
۰۸/۸۶ ایران ۳
۲۲/۸۵ اصفهان ۴
۵۹/۸۱ مشهد ۵
۰۶/۷۷ شیراز ۶
۴۹/۷۵ یزد ۷
۷۸/۷۳ اهواز ۸
۵۱/۷۳ تبریز ۹
۷۳/۷۱ سمنان ۱۰
۹/۷۰ همدان ۱۱
۸۶/۷۰ بقیه ا… (عج) ۱۲
۹۸/۶۹ ارومیه ۱۳
۶۸/۶۷ کاشان ۱۴
۷۷/۶۶ کرمان ۱۵
۰۵/۶۶ کرمانشاه ۱۶
۶۲/۶۵ لاهیجان ۱۷
۰۷/۶۴ گیلان ۱۸
۹۶/۶۳ بابل ۱۹
۸۵/۶۳ مازندران ۲۰
۱۹/۶۳ قزوین ۲۱
۵۶/۶۲ بجنورد ۲۲
۳۶/۶۲ جیرفت ۲۳
۳۶/۶۱ بیرجند ۲۴
۱۳/۶۱ زاهدان ۲۵
۱/۶۱ ارتش ۲۶
۰۹/۶۱ کردستان ۲۷
۹۲/۶۰ بندرعباس ۲۸
۳۲/۶۰ گناباد ۲۹
۴۱/۵۹ گلستان ۳۰
۲/۵۸ زنجان ۳۱
۰۵/۵۸ لرستان ۳۲
۹/۵۷ سبزوار ۳۳
۹۸/۵۶ شهرکرد ۳۴
۹۳/۵۶ اردبیل ۳۵
۷۲/۵۶ اراک ۳۶
۷۳/۵۵ رفسنجان ۳۷
۶۴/۵۵ شاهد ۳۸
۵/۵۴ زابل ۳۹
۱۹/۵۴ شاهرود ۴۰
۱۹/۵۴ آبادان ۴۱
۸۵/۵۳ تربت حیدریه ۴۲
۶۹/۵۳ فسا ۴۳
۶۵/۵۳ یاسوج ۴۴
۵۲/۵۳ لار ۴۵
۱۹/۵۳ بوشهر ۴۶
۰۲/۵۳ قم ۴۷
۳۲/۵۱ رامسر ۴۸
۱۶/۵۱ آمل ۴۹
۰۲/۴۹ جهرم ۵۰
۷۷/۴۸ ایلام ۵۱
۶۳/۲۴ خوی ۵۲

mahdi heidari
20-09-2010, 11:46
:20:سلام به همه ی دوستان

یه لیست از بهترین کتابهای کمک آموزشی می خواستم برای رشته ی ریاضی(کتابهایی که هم درسنامه خوبی داشته باشه و هم تست های خوبی) لطفا پاسخ دهید چون بد جوری با مشکل انتخاب کتاب مواجهم.من هم قلمچی را انتخاب کردم و تصمیم گرفتم از اول مهر استارت بزنم.:8:

یعنی هیچ کس نمی خواد جواب بده.:19:

Amir_oscar
20-09-2010, 12:48
من خو.دم با اینکه تو قلکچی کار میکردم اما همیشه به دوستان فارغ التحصیلم میگفتم با برنامه قلم چی درس نخونن!
چون دیر تموم میکنه!! و به نظرم یه فارغ الاتحصیل باید تا عید درسش رو تموم کنه.....من خودم با اینکه فارغالتحصیل نبودم ولی عید تموم کردم و بعدش دوره...
به نظرم یه فارغ التحصیل، اگه یه برنامه ی خوب برای درس خوندن تا عید داره و اجراش بکنه خیلی خوبه، ولی اگه مثل قلم چی تا بعد عید هم طول کشید هیچ مشکلی پیش نمیاد...

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

چون من فارغ التحصیل هستم و بیشترین ضعف من در درس ریاضی هست

برنامه ریزی که کردم تا بهمن من تمام دروس رو تموم می کنم و رفع اشکال و از اسفند هم

دوره می کنم با تست بیشتر تا کنکور به نظر من هر کسی برنامه خاص خودش رو داره

به عنوان مثال یکی از دوستان من فارغ التحصیل بود پارسال از تابستون تا دی همه درسا رو کامل تموم کرد

از دی هم رفت آزمون و با آزمون دوره می کرد و تست تا کنکور ...
این خیلی خوبه که تا بهمن تموم بکنید، اما بدونید کار سختی دارید و اگر مصمم نباشید به احتمال زیاد نمی رسید و برنامه اتون به هم می خوره و دچار آشفتگی و... می شید. خیلی ایده آل برنامه ریزی نکنید...

yenoghteyee
20-09-2010, 12:49
چطوره كه بعضي از دانشگاهها امتياز بيشتري دارن ولي رتبه‌اشون پايين‌تره؟

B a r a n
20-09-2010, 13:05
این خیلی خوبه که تا بهمن تموم بکنید، اما بدونید کار سختی دارید و اگر مصمم نباشید به احتمال زیاد نمی رسید و برنامه اتون به هم می خوره و دچار آشفتگی و... می شید. خیلی ایده آل برنامه ریزی نکنید...

به نظر من سخت نیست . شدنی هست

من تقریبا الان عمومی ها م وشیمی م رو به اتمامه ( خوندن )

و بیشتر رو ریاضی فیزیک تمرین می کنم .

به نظر من فارغ التحصیل چون وقت بیشتری داره بهتر می تونه برنامه ریزی کنه ....

Special User
20-09-2010, 16:57
چطوره كه بعضي از دانشگاهها امتياز بيشتري دارن ولي رتبه‌اشون پايين‌تره؟
باید ببینی که امتیاز در چه موردیه!
جون معمولا رنکینگ تمام موارد رو از نظر تعداد مقالات جهانی ارایه شده و امکانات دانشگاهی و... رو در نظر میگیره اما اون امتیاز مثلا امتیاز تجهیزات تکنیکال بودده باشه!!

Special User
20-09-2010, 17:00
به نظرم یه فارغ التحصیل، اگه یه برنامه ی خوب برای درس خوندن تا عید داره و اجراش بکنه خیلی خوبه، ولی اگه مثل قلم چی تا بعد عید هم طول کشید هیچ مشکلی پیش نمیاد.
بله همینطوره .
اگه خوب آزمونای قلم چی همه اش رو بره بهتره اما معمولا با روحیه این افراد سازگار نیست که مثلا میگه من 2 فصل دیف خوندم ! اما نصف فصل یک رو برم آزمون بدم؟؟!! و معمولا من یه این جور آدما توصیه میکنم یه سری آزمونهای خاص که مروری هم هست رو حتما شرکت کنن.

Special User
20-09-2010, 17:07
به نظر من فارغ التحصیل چون وقت بیشتری داره بهتر می تونه برنامه ریزی کنه ....
دقیقا همینه... ولی یه مشکلی که یه فارغ التحصی داره اینه که این تنهایی و وقت زیاد هم میتونه مشکل ساز باشه واسش و وسط های کار دچار روزمرگی و ناامیدی بشه که بسته به میزان اراده اون فرد این زمان متغیره!!
واسه همین توصیه میشه که یه فارغ التحصیل لااقل به یه مشاور مراجعه کنه! یا هفته ای یکی - دو جلسه بره سر یه کلاسی چیزی تا دچار این مساله نشه

cgm57
20-09-2010, 18:50
سلام
دوستان من امسال برای دومین بار می خوام درآزمون سراسری شرکت کنم ودنبال یه آموزشگاه خوب برای برطرف کردن مشکلات درسی ام هستم.
می خواستم ببینم ازدوستان کسی آموزشگاه خوب توی تهران سراغ داره .

hasti rs
20-09-2010, 19:02
سلام ..:20: ببخشيد كسي از دوستان آزموناي قلم چي رو ميده ؟؟‌ميخواستم بپرسم 9 مهر آزمون داريد ؟؟ از كجا ؟؟

ممنون ميشم كسي جوابمو بده . :11:

B a r a n
20-09-2010, 19:12
من برنامه ش رو از همین تاپیک آزمون ها برداشتم

آره 9 مهر آزمون دارن

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

راستش برنامه من واسه ریاضی هاست

شما رشته تون چیه؟

hasti rs
20-09-2010, 19:16
نه من واسه تجربي ميخوام .. :41:
برنامه تعيين مبناست 9 مهر ؟؟؟

از كجا بايد پيدا كنم برنامه رو ؟:20:

B a r a n
20-09-2010, 19:22
راستش برنامه ی که من دارم

عمومی ها فقط عربی و زبان هست

اختصاصی هم هم پیش هم پایه

شما به نزدیکترین نمایندگی قلمچی مراجعه کنید برنامه رو میده

حالا شاید تو انجمن هم باشه

تو تاپیک مقایسه ازمون ها من برنامه رو دیدم

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

این برنامه ریاضی ها هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasti rs
20-09-2010, 20:13
مرسي ،، لطف كردي .. :11:
برنامشون مثه برنامه ي پارسال هست .:20:

Special User
20-09-2010, 20:39
سلام
دوستان من امسال برای دومین بار می خوام درآزمون سراسری شرکت کنم ودنبال یه آموزشگاه خوب برای برطرف کردن مشکلات درسی ام هستم.

بعثت خوبه! اما اگه دبیران مطرح میخواین هدف!

The master
20-09-2010, 20:50
آقا این که گفته تو ادبیات یکی رو انتخاب کن یعنی چی؟؟؟
یا پیش بزنیم یا ادبیات2و3 و زبان فارسی؟؟؟
این تو دین و زندگی هم هست؟؟؟؟
یکی توضیح بده لطفا؟؟؟

shabeashegha
20-09-2010, 21:28
سلام
فقط برو ماهان یا هدف درسته یکی از شروط ثبت نامشون معدله ولی میتونی باهاشون کنار بیای اساتیدش خیلی کار درستن (مثلا شیمی: بازرگان/ادبیات: هامون سبطی/عربی: ایادفیلی و خاکباز)

M3lody
20-09-2010, 21:39
کدومش دخترونهس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شرط معدلشون چیه

خیلی گرونه؟

من دوست داشتم ریاضی و دیف کلاس برم

Haniiii
20-09-2010, 21:48
آقا این که گفته تو ادبیات یکی رو انتخاب کن یعنی چی؟؟؟
یا پیش بزنیم یا ادبیات2و3 و زبان فارسی؟؟؟
این تو دین و زندگی هم هست؟؟؟؟
یکی توضیح بده لطفا؟؟؟
در مورد زبان فارسی مطمئن نیستم ! ... هنوز نپرسیدم امسال با پارسال فرقی داشته یانه ! پارسال جز اجباری ها بود !

ولی در کل اینطوری هست : پیش اجباری ... دوم و سوم انتخابی ( یکیشون رو انتخاب میکنید ! )

mannan sen
20-09-2010, 22:03
افزایش تاثیر گذاری 50 درصدی معدل سال سوم وپیش امسال صورت میگیرد .منبع خبر لطفا بنویسد (آدرس!)

mannan sen
20-09-2010, 22:28
sahel gh
To : mannan sen
تاريخ : 2010-09-16 07:57
عنوان : کتاب زبان
--------------------------------------------------------------------------------
سلام
بخشید من چندتا سوال ازتون داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
1- لغات کنکور (به جز کلوز تست و ریدینگ) خارج از کتاب هم میاد؟
2- من این کتاب زبان 3 مبتکران(شهاب اناری) رو دارم. الانم درس آخرم ولی حس میکنم تستاش آسونه( البته در مورد تستای کنکور هم همین نظر رو دارم!)
میخواستم ببینم زبان جامع خیلی سبز رو بگیرم یا واسه پیش هم همون مبتکران خوبه؟
3- واسه ریدینگ end reading خیلی سبز رو دارم ولی یه جوریه. سخت نیستا ولی ... درک متن به زبان ساده شهاب اناری رو بگیرم؟ میخوام بدونم خوب توضیح داده؟
اگه کتاب دیگه رو مناسب تر میدونید معرفی کنید لطفا
ببخشید که وقتتون رو گرفتم
:11:سلام دوست گرامی:

*جواب *تا حددودی در کتاب * زبان کنکور*/ تالیف دکتر رضا کیاسلار/ به تعدادی از لغات خارج کتاب اشاره شده. رجوع شود به ص137 ـ سال چاپ1388 رجوع شود.

آسان بودن تست های ویکابکاری(لغت) مربوط با دامنه لغت ومتنهای است که قبلا کار میکردید. ویا کتاب از نظر سطح دشواری لو است.البته دو کتاب خارجی دانشگاه آکسفورد را برای تسلط بیشتر در سطح پیش ساچست میکنم(بعد هر یونیت 7 تست باحال داره ) کتاب های سلیکت ریدنگ واکتیو این ریدنگ(آبی رنگ) که کتابهای پیش از روی این ها مدل پیروی میکنند واخیرا مرجع ریدنگ موسسات کنکور بوده واست مانند گزینه ی 2 و......مانند آزمون های ارزشیابی مرحله های 5و6* برای گام اول- کلوز تست از سلیکت ریدینگ ص109 لاین 35 ام بوده--کتاب های گفتید تعریف شون شنیدم ولی خودم/ زبان کنکور/ گاه گاهی مطالعه دارم .هر کتابی که با مزاج شما سازگار باشد همان را انتخاب کنید مهم دامنه لغت شماست.برای تثبیت لغت نیز کتاب تیک ایت سفید گاج را ساجست میکنم.

چشم انتظار نظرات شما دوستان در خصوص کنکور زبان. mannan8063@yahoo.com

.

mannan sen
20-09-2010, 22:40
سوال منم هست

shabeashegha
20-09-2010, 23:48
کدومش دخترونهس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شرط معدلشون چیه

خیلی گرونه؟

هردوش هم شعبه دخترونه داره هم پسرونه . راستش من خودم هیچ کلاسی واسه کنکور نرفتم چون ایشون پرسید کلاس کجا برم من گفتم برو ماهان یا هدف (به خاطر اساتیدش) تا جایی که میدونم تلفنی جواب نمیدن (منشیش مدام میگه تشریف بیارن در خدمتتون هستیم:31:) باید بری حضوری ته و توشو در بیاری اگه میخوای بری یکم عجله کن چون ظرفیتش محدوده ممکنه پر شه

Special User
20-09-2010, 23:49
کدومش دخترونهس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شرط معدلشون چیه

خیلی گرونه؟

ماهان دخترانه
هدف دخترانه و پسرانه...
هر چی کله گنده میخوای اونجا هست!
شرط معدل؟؟!!! بشنو و باور نکن!! اینا فقط پول واسشون مهمه!
اگه میخوای کمتر هزینه کنی کیفیت کلاسا و دبیرای بعثت هم در حد خوبیه...بچه های من که راضی بودن

nelly joon
21-09-2010, 00:29
راستش همینطوری رفتم توی پروفایل یکی از کاربران محترم این فروم که امسال دانشجو شدن دیگه و کنکورشون تموم شده.یه چیزی خوندم یکم بهم برخورد.گفته بودن تاپیک کنکور 90 خیلی بی حاله و بی بخار.
تو دوران مدرسه هم همین بود همیشه یه سال که میرفتیم بالاتر به این فکر میکردیم که اون سال پایینی ها بی بخارن.

یه چیزی که من به نظرم میرسه و دلیلش شاید بتونه این باشه اینه که:خیلی از بچه ها میان اینجا فقط سوال میپرسن و انتظار دارن به سوالاشون جواب بدی ولی خودشون توی بحث ها شرکت نمیکنن،حتی یه بارم به سوال کسی جواب ندادن.یکم توقعمون رو بیاریم پایینتر...منظورم به خودم هست اول از همه.چون شاید هنوز 2 ماه از عضویتم نگذشته باشه پس از خیلی ها کم تجربه ترم.ولی فکر میکنم این تاپیک خیلی میتونه به بچه ها کمک کنه اگه همه ما بهم کمک کنیم.شاید اون موقع دیگه کسی احساس نکنه که وقتی واقعا شروع کرد به درس خوندن دیگه نیاد تو این تاپیک.یعنی اینکه اینجا یه جای تفریحی شده نه آموزشی.

از کنکوری های پارسال میخوایم بیان و به ما کمک کنن.ما به کمک شماها نیاز داریم.ممنونم از آقا سینا که هنوز به این تاپیک سر میزنن و در بحث ها شرکت میکنن.همچنین سایر دوستان.شاید چون خودم رشته ام تجربی بود ایشون رو مثال زدم.

ببخشید زیاد حرف زدم.منظورم به شخص خاصی نبود اصلا.

sahelgh
21-09-2010, 08:01
هردوش هم شعبه دخترونه داره هم پسرونه . راستش من خودم هیچ کلاسی واسه کنکور نرفتم چون ایشون پرسید کلاس کجا برم من گفتم برو ماهان یا هدف (به خاطر اساتیدش) تا جایی که میدونم تلفنی جواب نمیدن (منشیش مدام میگه تشریف بیارن در خدمتتون هستیم:31:) باید بری حضوری ته و توشو در بیاری اگه میخوای بری یکم عجله کن چون ظرفیتش محدوده ممکنه پر شه

میشه نام اساتیدشو بگید؟
ممنون

elendil
21-09-2010, 08:56
میشه نام اساتیدشو بگید؟
ممنون

من هدف رو چون چندتا از دوستام بودن اطلاع کمی دارم

شیمی : بازرگان و مصلایی
عربی : ایاد فیلی
دینی : خانم کاغذی
دیف : ماشالله رضوی و حامی
گسسته : عزت الله مشفق
فیزیک : کوروش امامی ( معلم خودمون هم بود تو مدرسه ولی توی هدف شنیدم کم کلاس برمیداره)

Alireza SM
21-09-2010, 09:16
من هدف رو چون چندتا از دوستام بودن اطلاع کمی دارم

شیمی : بازرگان و مصلایی
عربی : ایاد فیلی
دینی : خانم کاغذی
دیف : ماشالله رضوی و حامی
گسسته : عزت الله مشفق
فیزیک : کوروش امامی ( معلم خودمون هم بود تو مدرسه ولی توی هدف شنیدم کم کلاس برمیداره)

اينا كه بهترين مولفان كتاب درسي هستن :18:
غلامعلي محمودزاده كلاس نميزاره ؟ كسي عكسي از ايشون داره ؟ فكر ميكنم تو دنيا از بهترين دبيران فيزيك باشن از نظر قدرت انتقال مطلب .

mannan sen
21-09-2010, 09:26
نگفتی قلم چی یا گزینه ی 2؟

shabeashegha
21-09-2010, 09:27
میشه نام اساتیدشو بگید؟
ممنون
اینارو تبسم خانم پرسیده بود برام پیغام داده بود (1هفته پیش. منظورم اینه که شاید یه استادی تازگی به جمعشون اضافه شده باشه):

هدف ماهان
دیفرانسیل: مجید رضوی، ماشالله رضوی فرزان،سلامیان
فرزان،حامی

گسسته: مشفق،انصاری،خطیبی منصف،دلاور
و هندسه

فیزیک : صبوری،میرحسینی،ذهبی میرحسینی،ذهبی
عرب شاهی

شیمی:ب ازرگان،بابایی،مصلایی بازرگان،بابایی

ادبیات: سبطی،احمدنیا،رضایی احمدنیا
شاهین راد

معارف: فردی،کریمی،کاغذی کاغذی

عربی: ایادفیلی،هنرور،خاکباز ایادفیلی،خاکباز

زبان: مفتون مفتون

jadoogar5422
21-09-2010, 09:39
کسي شماره تلفن يا آدرسي از اين موسسه هدف نداره؟

shabeashegha
21-09-2010, 09:57
کسي شماره تلفن يا آدرسي از اين موسسه هدف نداره؟
آموزشگاه هدف
پسرانه منطقه‌ي 3
نشاني: ميرداماد غرب ميدان محسني بين خ حصاري و شنگرف پ 110 ط 2 شرقي
تلفن: 22227637

petrose.kabir
21-09-2010, 10:10
ارزش نداره.وقت ادمو میگیره.همشون که کتاب دارن.الانم بری کلاس از رو کتابا خودشون درس میدن.انتظار نداشته باشین معجزه شه.برین کتاباشو نو بخونین.بهتره

B a r a n
21-09-2010, 10:19
برای رفع اشکال چی؟

آخه یِ همایشی برگزار می کنن معمولا آخرای کنکور

نمیشه اون موقع شرکت کرد؟

البته پول میگیرن !

petrose.kabir
21-09-2010, 10:19
اینجا کیا واسه تک رقمی شدن دارن میخونن؟
یه پیشنهاد دارم.اول بگین کیا هستین بعد پیغام خصوصی میدم

B a r a n
21-09-2010, 10:23
من برای تک رقمی می خونم ! اصلا هم شوخی نیست ... ولی نمی تونم اطمینان صد در صد به خودم بدم

چون رتبه های یک رقمی هم همیشه میگن هدفشون این بوده ولی مطمئن نبودن که بتونن مثلا رتبه 2 3 4 ...

بیارن ولی در کل هدفم این هست زیر 100 کشوری بیارم حتما !

Alireza SM
21-09-2010, 10:44
اینجا کیا واسه تک رقمی شدن دارن میخونن؟
یه پیشنهاد دارم.اول بگین کیا هستین بعد پیغام خصوصی میدم

من دارم ميخونم :20:

petrose.kabir
21-09-2010, 10:56
>>رتبه های برتر کنکور 90 >> در حال اماده سازی...
تاپیک جدید

Amir_oscar
21-09-2010, 11:00
>>رتبه های برتر کنکور 90 >> در حال اماده سازی...
تاپیک جدید
نزن تاپیک رو عزیز جان! بسته می شه...

shabeashegha
21-09-2010, 11:01
ارزش نداره.وقت ادمو میگیره.همشون که کتاب دارن.الانم بری کلاس از رو کتابا خودشون درس میدن.انتظار نداشته باشین معجزه شه.برین کتاباشو نو بخونین.بهتره
کاملا با حرف شما موافقم من خودم هیچ کلاس کنکوری نرفتم ولی بعضی از بچه ها یه سری درسهارو ضعیفن و بدون دبیر نمیتونن به جایی برسن پس بهتره با خودشون روراست باشن فقط همون درس (یا درسها) رو کلاس برن و الکی پول ندن هزینه کلاس کنکور سرسام آوره:13:

mineworld
21-09-2010, 11:09
سلام

دیروز کتاب "خودم می توانم" رو خریدم . ولی فکر کنم خیلی دنگ و فنگ داره . حالا می خواستم ببینم از دوستان کسایی که تونستن باهاش کار کنن اعلام امادگی کنن تا من سوالاتمو بپرسم . خیلی ممنون

Amir_oscar
21-09-2010, 11:09
تا به مشکلی توی یه سوال برخوردین، پا نشین سوال رو آپلود کنید و این جا بنویسین و این همه وقتتون گرفته بشه یا سریع زنگ بزنید دوستتون و ازش بپرسید! من قبلا این عادت رو داشتم که تا جایی گیر می کردم زنگ می زدم دوستام. ولی پارسال که یه شرایطی پیش اومده بود که کسی نبود جواب سوالام رو بده، خیلی به نفعم شد. باعث شد این ذهنیت برام شکل بگیره که من خودم باید حتما این سوال رو حل بکنم و این ذهنیت باعث می شه از قدرت درونیتون بیش تر استفاده بکنید و فکرتون بیش تر به کار بیفته و خلاقیتتون هم بالا بره. سر جلسه ی کنکور هم در برخورد با سوالات جدید آشفته نمی شید...
پس انقدر فکر بکنید تا حلش بکنید. این اتلاف وقت سر فکر کردن زیاد روی یک مسئله خیلی ارزش داره. و این که حتی اگه جوابش رو هم در دسترس داشتید، تا حسابی روش فکر نکردید به جواب نگاه نکنید...

reza-atom
21-09-2010, 11:28
سلام

دیروز کتاب "خودم می توانم" رو خریدم . ولی فکر کنم خیلی دنگ و فنگ داره . حالا می خواستم ببینم از دوستان کسایی که تونستن باهاش کار کنن اعلام امادگی کنن تا من سوالاتمو بپرسم . خیلی ممنون

نه بابا چه دنگ و فنگی؟ یه بار که راهنماشو بخونی دستت میاد!حالا اگه سوالی داری بپرس من پارسال داشتم .

mineworld
21-09-2010, 12:26
مجموعه دی وی دی های تدریس کامل شیمی 1 پیش دانشگاهی و شیمی 2 دبیرستان مهندس بهمن بازرگانی آماده فروش است.
قیمت این مجموعه ها به تفکیک وبا ارسال رایگان در تهران 5000 تومان است.
برای تهیه وارسال با تلفن زیر در وقت اداری تماس بگیرید: 021-6491 داخلی 444

به نقل از سایت مبتکران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاریخ خبر 27/6/1389

petrose.kabir
21-09-2010, 12:32
مجموعه دی وی دی های تدریس کامل شیمی 1 پیش دانشگاهی و شیمی 2 دبیرستان مهندس بهمن بازرگانی آماده فروش است.
قیمت این مجموعه ها به تفکیک وبا ارسال رایگان در تهران 5000 تومان است.
برای تهیه وارسال با تلفن زیر در وقت اداری تماس بگیرید: 021-6491 داخلی 444

به نقل از سایت مبتکران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاریخ خبر 27/6/1389
دکون باز کردی؟