PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21

Samba
01-07-2011, 12:27
مثلا 1/5 ساعت ديگه كنكور زبان داريم ها

مارو علاف خودشون كردن

انگاري تنبليشون مياد دو نوبت بيان تو سايت ميخوان با يه تير سه نشون بزنن(كليداي هنر و رياضي و سوالاي تجربي رو باهم بذارن) كه اگه اينطور بشه تا ساعت7و8 شب بايد منتظر باشيم

الته اگه غير اين بود تعجب! داشت

yarane-naghdi
01-07-2011, 12:27
چرا نمیزارن سوالا رو؟؟؟؟:19:

احتمالا سازمان سنجش دسته جمعی رفتن نماز جمعه یادشون رفته کلید رو بزارن :27:

shah abas
01-07-2011, 12:29
اونایی که نمی خوان برن سر کنکور زبان٬ به یاد داشته باشند که اصلا معلوم نیست مسیر زندگی تا انتخاب رشته و به دانشگاه رفتن چی خواهد بود٬ ممکنه یک سری مسائلی پیش بیاد که از نرفتن پشیمون بشوند. در ضمن برای شکنجه که نمیرن٬ فوقش ۴ ساعت و ۱۰ دقیقه حوصله سرفتن و پختن از گرما و ... هست٬ آسیب چندانی نمیزنه!:دی
در ضمن یکی از مشاورهای کنکور ۷ هم خودم شنیدم که می گفت حتما برین (چون مهم بود٬ عبارت تاکیدی خودم شنیدم رو گفتم:دی )
من خودم میرم.

hermione
01-07-2011, 12:30
بابا بیخیال 1 ماهی خوش باشید اینجوری بخواید حرص بخورید حالا یه 7،8 کیلو کم میکنید وقتی نتایج اولیه می خواد بیاد (با اون وعده وعیدای قشنگشون ) 10کیلو هم اونجا کم میکنید .

yarane-naghdi
01-07-2011, 12:31
یه سوال : سوال 229 شیمی ریاضی متیل نارنجی زرد میشه یا قرمز؟

parsa700
01-07-2011, 12:33
خیلی کمتر از 4 ساعته.75 دقیقه عمومی ها هست و 105 دقیقه زبان تخصصی .با هم دیگه میشه 3 ساعت.تازه وقت زبات تخصصیش زیاد هم هست و وقت اضافه میارید.من که دارم میرم.

Quick
01-07-2011, 12:35
تجربی یا ریاضی ؟

تجربی :دی

Samba
01-07-2011, 12:36

به نظر خودت كدومه؟؟؟؟

زور پتاسيم هيدروكسي اينج نسبته به هيدروكلريك اسيد بيشتره در نتيجه محلول بازي ميشه و تنها يك گزينه هست ك هم pH بايزيه و هم رنگ متيل نارنجي كه زرد ميشه رو درست معرفي كرده و شما بدون محاسبه به جواب تست مي رسين

موفق باشي

alireza15

زرد (گزینه 4)

Haniiii
اونایی که نمی خوان برن سر کنکور زبان٬ به یاد داشته باشند که اصلا معلوم نیست مسیر زندگی تا انتخاب رشته و به دانشگاه رفتن چی خواهد بود٬ ممکنه یک سری مسائلی پیش بیاد که از نرفتن پشیمون بشوند. در ضمن برای شکنجه که نمیرن٬ فوقش ۴ ساعت و ۱۰ دقیقه حوصله سرفتن و پختن از گرما و ... هست٬ آسیب چندانی نمیزنه!:دی
در ضمن یکی از مشاورهای کنکور ۷ هم خودم شنیدم که می گفت حتما برین (چون مهم بود٬ عبارت تاکیدی خودم شنیدم رو گفتم:دی )
من خودم میرم.
کنکور زبان 3 ساعت هست !

من که میرم ! .. فوقش اختصاصی رو زود تر پا میشم !

yarane-naghdi
01-07-2011, 12:40
یه چیزی دقت کرده بودین بی کیفیتی دفترچه و پاسخنامه کنکور 90 بود . در برابر کنکورای آزاد وضع این کنکور خیلی اسفباره خصوصا از نظر دفترچه سوال و کاغذ پاسخنامه . یا هم مثلا سالن ما با اینکه من حتم دارم بهترین مراقبای کل کشور رو داشتیم ولی از نظر تهویه خیلی وضع خراب بود درحالیکه پارسال که رفتیم کنکور آزاد توی واحد لارستان خیلی وضع محل آزمون عالی بود

کلا خداکنه بهتر بشه وضعیتشون:5:

Haniiii
01-07-2011, 12:41
تو سوال های زبان این بخش C . Sentence Structure بیشتر چجور غلط هایی داره ؟! .... منظور دقیقش اینه که چیا رو بررسی کنیم ؟!

parsa700
01-07-2011, 12:42
سوال 178 (درس فیزیک) رشته ی ریاضی هم که غلطه.چون دو تا خازن c1 تو شکل وجود داره.که ظرفیت هاشون هم با هم فرق می کنه.

ahmad72
01-07-2011, 12:43
سلامی دوباره بعد 9 ماه ....

کلا کنکور دیروز برا من تجربه ی جالب و غم انگیزی بود.
9 تا کنکور اخیر (داخل و خارج) رو تو شرایط کاملا شبیه سازی شده با دوستان تو مدرسه برگزار کردیم که اکثرشون زیر 1000 شدم.(با تخمین رتیه)
اما دیروز با اینکه اصلا استرس نداشتم،یه حالت عجیب داشتم.تو طول برگزاری کنکور کلا تو یه عالم دیگه بودم.توهّم محض.اصلا نفهمیدم کی شروع شد،کی تموم شد،چی شد،چطور گذشت ...
عمومی ها رو که کلا نمیدونم چیکار کردم.فقط در این حد که بـــــــــــــد نبود ...
اختصاصیا هم :
ریاضی خیلی بدتر از حد انتظارم بود.20 و 2،3 تاشو بیشتر جواب ندادم و چون توی توهّم بودم نمیدونم درست جواب میدادم یا نه.ممکنه 40 بزنم،یا ممکنه منفی بزنم ....
فیزیک هم کم جواب دادم.همون 20 و 2،3 تا.ولی بهتر از ریاضی بود ...
شیمی هم 31ی جواب دادم.خوبه نسبتا.ولی مشکلش اینجاست که خیلی سود نداره،آخه همه خوب جواب دادن ...

فقط آرزوم شده اینکه زیر 2000 بیارم با این کنکوری که دادم ....

راستی تایپ کردن هم یادم رفته.مردم تا این چند خط رو نوشتم !!!!

Samba
01-07-2011, 12:44
يه سوال از بچه هاي رياضي

سوال 117

من هركاري كردم به جواب نرسيدم

اين خطي كه دوتا نقطه رو به هم وصل ميكنه از نقطه عطف ميگذره در نتيجه مختصات نقطه عطف بايد درش صدق بكنه كه من هرچي كردم به جواب نرسيدم

كسي نظري داره؟!؟؟!؟!؟؟!؟!

yarane-naghdi
01-07-2011, 12:48
از دو نفری که بهم جواب دادن تشکر دارم . نمیدونم چرا نمیشد تشکر بزنم براشون .

ولی حکایت این تست اینه که منم همینجوری بدون محاسبه و ... و خیلی سریع حل کردم و گزینه درست رو هم زدم . ولی روی زرد یا قرمزش شک داشتم . از طرفی وقتی از کنکور رسیدم خونه همه ی کتابهای تست و درسیم رو از توی اتاق جمع کرده بودن و منم نتونستم برم از متیل نارنجی مطمئن بشم

الان هم از کمک شما ممنونم . آرزوی توفیق :11:

Samba
01-07-2011, 13:00
يه سوال از بچه هاي رياضي

سوال 117

اين خطي كه دوتا نقطه رو به هم وصل ميكنه از نقطه عطف ميگذره در نتيجه مختصات نقطه عطف بايد درش صدق بكنه كه من هرچي كردم به جواب نرسيدم

اين همه آدم كسي نيست جواب بده !!!!!!؟؟؟

من ديگه كم كم برم يه چرتي بزنم واسه زبان آماده شم

B L A S T E R
01-07-2011, 13:00
بچه ها کنکور زبان چقد وقت داره ؟ : دی
زود بگید باید برم الان : دی

ulsss
01-07-2011, 13:02
ای بابا چرا کلید ریاضی رو نمی زارن اعصابم خورد شد.:grrr:

Samba
01-07-2011, 13:06
بچه ها کنکور زبان چقد وقت داره ؟ : دی
زود بگید باید برم الان : دی

3.30 شروع ميشه تا 6.30 ادامه داره

كلا 3 ساعت

يكي جواب سوال مارو بده:13:

yarane-naghdi
01-07-2011, 13:08
گلپونه های وحشی دشت امیدم , وقت سحر شد ......... خاموشی شب رفت و فردایی دگر شد

من ماندم تنهای تنها , من ماندم تنها میان سیل غمها , حبیبم , سیل غمها

گل پونه ها نامهربانی آتشم زد , آتشم زد ...... گلپونه ها نامهربانی آتشم زد , آتشم زد

گلپونه ها بی همزبانی آتشم زد آتشم زد

peidayepenhan
01-07-2011, 13:08
ای بابا، سوالات تجربی هم گذاشتن ولی هنوز از کلید زبان خبری نیست

M a R y a M i
01-07-2011, 13:10
سایت داره به روز میشه

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

تجربیا رو هم گذاشتن

Reza31001
01-07-2011, 13:14
سلامی دوباره بعد 9 ماه ....

کلا کنکور دیروز برا من تجربه ی جالب و غم انگیزی بود.
9 تا کنکور اخیر (داخل و خارج) رو تو شرایط کاملا شبیه سازی شده با دوستان تو مدرسه برگزار کردیم که اکثرشون زیر 1000 شدم.(با تخمین رتیه)
اما دیروز با اینکه اصلا استرس نداشتم،یه حالت عجیب داشتم.تو طول برگزاری کنکور کلا تو یه عالم دیگه بودم.توهّم محض.اصلا نفهمیدم کی شروع شد،کی تموم شد،چی شد،چطور گذشت ...
عمومی ها رو که کلا نمیدونم چیکار کردم.فقط در این حد که بـــــــــــــد نبود ...
اختصاصیا هم :
ریاضی خیلی بدتر از حد انتظارم بود.20 و 2،3 تاشو بیشتر جواب ندادم و چون توی توهّم بودم نمیدونم درست جواب میدادم یا نه.ممکنه 40 بزنم،یا ممکنه منفی بزنم ....
فیزیک هم کم جواب دادم.همون 20 و 2،3 تا.ولی بهتر از ریاضی بود ...
شیمی هم 31ی جواب دادم.خوبه نسبتا.ولی مشکلش اینجاست که خیلی سود نداره،آخه همه خوب جواب دادن ...

فقط آرزوم شده اینکه زیر 2000 بیارم با این کنکوری که دادم ....

راستی تایپ کردن هم یادم رفته.مردم تا این چند خط رو نوشتم !!!!

غیر از آزمونهای آزمایشی قبل کنکور شرایط منم دقیقا مثل شما بود یعنی وقتی آزمون رو دادن اگه بهم میگفتن میانگین عمومیهات چنده میگفتم شاید 50 شایدم 70!
اصلا موقع عمومی ها یه جوری بودم مثل هیچ کدوم از 10-12 تا آزمون جامع نبود
ریاضی رو خراب کردم فیزیک رو بهتر دادم شیمی هم خوب بود

با این حساب شما میتونی رو 1000 تا 1500 حساب کنی:31:

alireza15
01-07-2011, 13:19
يه سوال از بچه هاي رياضي

سوال 117

واای آره منم هرچی سواله رو بالا و پایین کردم نتونستم حلش کنم ...

Masoud-Susa
01-07-2011, 13:28
این کنکور چیست که عالم همه دیوانه ی اوست؟
این چه رنجیست که جان ها همه آواره ی اوست؟! :31:

بابا کنکورتون رو که دادید برید پی عشق و حال دیگه اصلا بهش فکر هم نکنید!
باقیش رو هم بسپارید دست خدا همه چیز رو خودش درست می کنه...:46:

*با آرزوی موفقیت برای کنکوری های عزیز زبان *

:11:

hp722
01-07-2011, 13:52
این چه وضعشه الان ساعت 3ظهره.هنوز پاسخنامه ریاضی نیومده
هم کنکورشون مزخرفه هم سایتشون هم خودشون

abbas_p
01-07-2011, 13:57
كليد آزمون گروه رياضي و فني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hp722
01-07-2011, 13:57
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآااقایان و خانمااااااااااااااااااااا ااااا
پاسخنامه اومد
برید دانلود کنید
مواظب باشید سکته نکنید فقط

yarane-naghdi
01-07-2011, 13:58
این چه وضعشه الان ساعت 3ظهره.هنوز پاسخنامه ریاضی نیومده
هم کنکورشون مزخرفه هم سایتشون هم خودشون

همه اینا میتونه به این ربط داشته باشه که آقای توکلی رو از معاونت اجرایی سازمان سنجش برداشتن :44:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M a R y a M i
01-07-2011, 14:09
پاسخنامه ریاضی اومد

ashjaee
01-07-2011, 14:21
سوال 46 جوابش غلط نیست؟ زده گزینه 4. این که تابلوترینشون هست علیکن برای مونث میاد اما علیکم برای مذکر !!!!!!!!!

doost4
01-07-2011, 14:24
حیف که روزانه قبول شدیم وگرنه امسالم یه کنکوری میدادیم محض پر کردن اوقات میومدیم اینجا با هم بحث می کردیم :31:

yarane-naghdi
01-07-2011, 14:31
سوال 178 فیزیک هم اومده بودن دوتا خازن رو c1 گذاشته بودن . مگه این اشتباه تلقی نمیشه؟

من این سوال رو زود رد شدم و الان میبینم توی کلید اولیه جواب درست رو اومدن نوشتن :41:

Elrond
01-07-2011, 14:33
سوال 178 فیزیک هم اومده بودن دوتا خازن رو c1 گذاشته بودن . مگه این اشتباه تلقی نمیشه؟

من این سوال رو زود رد شدم و الان میبینم توی کلید اولیه جواب درست رو اومدن نوشتن :41:
دو تا خازن با هم موازیند اختلاف پتانسیلشون یکیه.

elendil
01-07-2011, 14:38
حیف که روزانه قبول شدیم وگرنه امسالم یه کنکوری میدادیم محض پر کردن اوقات میومدیم اینجا با هم بحث می کردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدا حیف : ))

اگه از سر این قبولی محروم نمیشدم منم میومدم شرکت میکردم :دی

خیلی حال میده : ))

+

سوالای ریاضی رو دیدم ریاضی فیزیکش از پارسال آسونتر بود شیمی هم دیدم نظر خاصی در موردش ندارم

ادبیات به نظرم جدید بود

دینی بهتر بود از پارسال عربی خوب بود + زبان هم مهم نیست هر جوری بیاد باز آسونه من نمیتونم تو زمینه زبان نظر بدم :دی

M a R y a M i
01-07-2011, 14:45
یکی به من بگه بندرعباس رشته های دانشگاه روزانه و شبانه ش تقریبا چه رتبه ای میخواد! یعنی نهایت تا چقدر

bazisaz
01-07-2011, 14:53
در صدای احتمالی که با چند تا از بچه های خوف چک کردم ایناس
ادب 50
عربی (اینو حساب نکردیم )
دینی بالا 80
زبانم فکر کنم بین 84 تا 94
زمین 20
ریاضی 55
فیزیک 86
زیست 94
شیمی 80
خدا کنه 2 رقمی منطقه 1 بشم سخت بود .

alireza15
01-07-2011, 15:03
خوب ....
من درصدامو حساب کردم فقط ریاضی رو خیلی پایین تر از انتظارم زدم اصلا فکرشو نمی کردم
ادبیات : 41
عربی : 70
دین و زندگی : 75
زبان : 75
ریاضی : 60
فیزیک : 70
شیمی : 91

به نظرتون چه رتبه ای تو منطقه 1 میارم ؟
اینم نمره های امتحان نهایی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معدل : 19.03

لطفا یه تخمین بزنید ببینم چند میشه رتبم
ممنون

doost4
01-07-2011, 15:11

+

سوالای ریاضی رو دیدم ریاضی فیزیکش از پارسال آسونتر بود شیمی هم دیدم نظر خاصی در موردش ندارم

ادبیات به نظرم جدید بود

دینی بهتر بود از پارسال عربی خوب بود + زبان هم مهم نیست هر جوری بیاد باز آسونه من نمیتونم تو زمینه زبان نظر بدم :دی

منم شنیدم آسونتر بوده :31: یکی از دوستام شبانه بود الکی رفته بود کنکور داده بود دیروز :31:

M a R y a M i
01-07-2011, 15:25
یکی میشه لطف کنه دفترچه انتخاب رشتهههههههه پارسال رو برای من بزاره
(ریاضیا)

sajad
01-07-2011, 16:08
جواب احتمالی زیست شناسی کنکور 90
این جوابا با احتمال بالای 90 هست . برای کسانیکه می خوان زود نتیجه رو بفهمن

omnia.2008
01-07-2011, 16:21
وای دوستان من با اینکه حدود 5 ما برای تجربی نخوندم ولی کنکور اسون بود اخه یه بد شانسی اوردم نتونستم برم ریاضی فقط 20 روز دیر عمل کردم سوالا در کل خوب بودن ولی من تو زیست مشکل زیاد داشتم سخت بود؟ یا من نتونستم؟:46:

vahid-p
01-07-2011, 16:36

+

ادبیات به نظرم جدید بود

اینایی که گفتی برای رشته تجربی بود یا ریاضی؟
چون ریاضی گروه ریاضی و فنی خیلی از سال قبل سختتر بود. درسته دیفش راحتتر بود ولی بقیه قسمتاش مخصوصا تحلیلی و گسسته سختتر بود.

MMM52
01-07-2011, 17:09
همه اینا میتونه به این ربط داشته باشه که آقای توکلی رو از معاونت اجرایی سازمان سنجش برداشتن :44:

دوست عزیز من فرق شوخی و جدی رو تشخیص نمیدم در این مورد!!!!!!
حالا شوخی بود یا جدی؟!

yarane-naghdi
01-07-2011, 17:15
سازمان سنجش نامردی کرده . سوالات ادبیات تجربی رو خیلی راحتتر داده . خدایا . ما چه گناهی کرده بودیم؟ :19:

دوست عزیز من فرق شوخی و جدی رو تشخیص نمیدم در این مورد!!!!!!
حالا شوخی بود یا جدی؟!

هم شوخی و هم جدی :31:

MMM52
01-07-2011, 17:26
سازمان سنجش نامردی کرده . سوالات ادبیات تجربی رو خیلی راحتتر داده . خدایا . ما چه گناهی کرده بودیم؟ :19:

هم شوخی و هم جدی :31:
ممنون چه جواب بدون ابهامی!!!! دی:

vahid-p
01-07-2011, 17:38
یکی به من بگه بندرعباس رشته های دانشگاه روزانه و شبانه ش تقریبا چه رتبه ای میخواد! یعنی نهایت تا چقدر
شما نه گفتین کدوم رشته هستین. نه گفتین کدوم منطقه. چه رشته ای؟
خلاصه می تونی بری از یادگار ماندگار کانون استفاده کنی _ گرچه دقیق نیست _

yarane-naghdi
01-07-2011, 17:43
ممنون چه جواب بدون ابهامی!!!! دی:

اگه سوال شما جدی بود ببخشید . من هم خودم نفهمیدم شما سوال جدی پرسیدید یا شوخی:11:

ولی کلا برداشت من این بود که تعویض معاون اجرایی سنجش در این مشکلات دخیل است

MMM52
01-07-2011, 17:50
اگه سوال شما جدی بود ببخشید . من هم خودم نفهمیدم شما سوال جدی پرسیدید یا شوخی:11:

ولی کلا برداشت من این بود که تعویض معاون اجرایی سنجش در این مشکلات دخیل است
والله من جدی پرسیدم!!!!
یعنی واقعا عوض شده؟!
چرا؟!

alireza15
01-07-2011, 17:53
شما نه گفتین کدوم رشته هستین. نه گفتین کدوم منطقه. چه رشته ای؟
خلاصه می تونی بری از یادگار ماندگار کانون استفاده کنی _ گرچه دقیق نیست _

چرا میگین یادگار ماندگار کانون دقیق نیست ؟
یعنی الکی نوشتن ؟

MMM52
01-07-2011, 17:57
چرا میگین یادگار ماندگار کانون دقیق نیست ؟
یعنی الکی نوشتن ؟
اکثرا درسته ولی بعضیهاش الکیه!!!!!

Haniiii
01-07-2011, 18:04
چرا بقیه درصد هاشون رو نمیزارن ؟! !!

من بهترین درصدم زبان بود 90 ! البته هنوز روی 1 سوال فکر میکنم اشتباه نزده باشم !!! هنوز نقد دریافت نیومده که بگه سوال غلط چند تا کلا داشتیم !

بد ترین درصدم هم عربی بود ! ...

( البته بعضی درس ها رو یه خرده شک دارم که کدوم گزینه رو زدم چون من D بودم و این A یه خرده ادم گیج میشه ! ... )

fmpr
01-07-2011, 18:04
منم رفتم زبانو دادم ... عمومیاش خیلی راحت بود ولی اختصاصیاش فقط ریدینگاش سنگین بود اونم خیلی ...
بچه ها من واقعا شرمنده ام میشه کلیدا رو روی یه سرور دیگه برام آپلود کنید ... بازم باز نمیشه :41:

حل شد ممنون :10:

Masoud-Susa
01-07-2011, 18:17
نگراني رييس سازمان سنجش از حذف كنكور؛ با حذف كنكور امكان اعمال سليقه وجود دارد

با حذف كنكور امكان اعمال سليقه وجود دارد
با پذيرش دانشجو فقط بر اساس سوابق تحصيلي، امكان خريد و فروش سوالات وجود دارد

رييس سازمان سنجش با اشاره به تبعات حذف كنكور 90 گفت: بايد راهكارهايي براي حذف كنكور ارائه داد تا پذيرش دانشجو سليقه‌اي نشود.
به گزارش خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمد حسين سرورالدين در حاشيه بازديد از كنكور 90 در دانشگاه علم و صنعت، اظهار كرد: بر اساس آخرين تصميمات كارگروه ماده 4، كنكور بايد تا سال 93 حذف ‌شود.
وي با بيان اينكه كنكور براي همه نهادينه شده است و جاي شكي در آن وجود ندارد، تصريح كرد: اگر تصميم بر حذف كنكور باشد بايد جايگزين مناسبي براي آن در نظر گرفته شود.
رييس سازمان سنجش با تاكيد بر اينكه با حذف كنكور و پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي امكان اعمال سليقه در آن وجود دارد، خاطرنشان كرد: بايد قبل از حذف به همه ابعاد آن توجه شود.
سرورالدين با تاكيد بر اينكه وقتي وزن اعمال سوابق تحصيلي افزايش مي‌يابد، بايد خيلي مراقب بود، تصريح كرد: با پذيرش دانشجو فقط بر اساس سوابق تحصيلي امكان خريد و فروش سوالات و سليقه‌اي نمره‌ دادن سوالات تشريحي وجود دارد.
وي با بيان اينكه علاوه بر كارگروه ماده 4، كمسيون آموزش مجلس هم براي اجراي درست آن زير فشار است، گفت: پيشنهاد بنده اين است كه امتحانات نهايي به صورت سراسري چند نوع سوالي چون تستي، پاسخ كوتاه و غيره برگزار شود تا تصحيح اوراق به صورت سليقه‌اي نباشد.

Haniiii
01-07-2011, 18:19
منم رفتم زبانو دادم ... عمومیاش خیلی راحت بود ولی اختصاصیاش فقط ریدینگاش سنگین بود اونم خیلی ...
بچه ها من واقعا شرمنده ام میشه کلیدا رو روی یه سرور دیگه برام آپلود کنید ... بازم باز نمیشه :41:

حل شد ممنون :10:
بفرما + بهتره این مشکلات رو رفع کنی ! ... موقع انتخاب رشته میخوای چیکار کنی ؟! بری کافی نت ؟!

alireza15
01-07-2011, 18:25
خوب ....
من درصدامو حساب کردم فقط ریاضی رو خیلی پایین تر از انتظارم زدم اصلا فکرشو نمی کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

میشه یه نفر ما رو هم تحویل بگیره ...

milla.online
01-07-2011, 18:25
سلام بچه ها
امروز رفتم آزمون زبان
عمومیاش به نظر من از ریاضی آسون تر بود... اما زبان اختصاصی رو همشو دو به شک زدم... از 3 تا متن آخری هم وسطی سخت بود... بچه ها می گفتن کلوزش آسون بوده اما واسه من سخت بود... اختصاصی منفی نشم خیلیه...
راستی درصد ریاضی رو هم گرفتم... چیزی که می خواستم نشد..ریاضیم خیلی کم شد.. شیمی هم غلط زیاد داشتم... درصدام:
ادبیات حدود 50(بعضی سولا رو نمیدونم کدوم زدم)
عربی حدود 30
دینی 42(باورم نمیشه اینقد غلط داشته باشم!!!!!! پارسال که 24 هزار شد رتبم عربیم 63 درصد زده بودم...
زبان 60
ریاضی 27
فیزیک 50
شیمی 42
معدل کتبیم هم 12.22 :worried::worried: (ای کاش می دونشتم کنکور تاثیر معدل رو زیاد می کنن سالای آینده)
تخمین رتبه قلمچی بدون تاثیر معدل واسم زد 4900 تا 5000
به نظر شما با این رتبه و با توجه به اینکه بوشهرم و جزو سهمیه فارس هستم... it شیراز میارم؟؟؟؟؟
مهندسی معماری خلیج چطور؟:18:

tariran0
01-07-2011, 18:27
امروز هرچی خواستم صبح زیاد بخوابم نشد و آخر نه پاشدم
دیگه عادت کردیم به سحر خیزی:31:
یه نفر رو پیدا کردم دانشگاه اصفهان . IT می خونه. گفت با 4000 قبول شده. هنوز اطلاعات تکمیلی رو نگرفتم ولی اگه بگیرم سریع اینجا می زارم.
اگه اینطوری باشه خیلی امیدوار میشم

نادر1368
01-07-2011, 18:27
ریاضی نسبت به سال قبل افتضاح سخت بود!فیزیک هم کمی سخت بود شیمی هم که سخت بود عمومیا هم سخت بود برای انانکه نخوانده بودند:31:
به نظر من حذف کنکور یک اشتباه بزرگ خواهد بود!البته این نظر من با تمام سختی و مشقتها برای ما ایرانی ها!همین کنکور خوبه وگرنه سیاهتر از پیش بینی رئیس سازمان سنجش از اب درمیاد متاسفانه!(کنکور هست وضعیت اینه وای به ان روز که کنکور نباشه!)

alireza15
01-07-2011, 18:31
سلام بچه ها
امروز رفتم آزمون زبان
عمومیاش به نظر من از ریاضی آسون تر بود... اما زبان اختصاصی رو همشو دو به شک زدم... از 3 تا متن آخری هم وسطی سخت بود... بچه ها می گفتن کلوزش آسون بوده اما واسه من سخت بود... اختصاصی منفی نشم خیلیه...
راستی درصد ریاضی رو هم گرفتم... چیزی که می خواستم نشد..ریاضیم خیلی کم شد.. شیمی هم غلط زیاد داشتم... درصدام:
ادبیات حدود 50(بعضی سولا رو نمیدونم کدوم زدم)
عربی حدود 30
دینی 42(باورم نمیشه اینقد غلط داشته باشم!!!!!! پارسال که 24 هزار شد رتبم عربیم 63 درصد زده بودم...
زبان 60
ریاضی 27
فیزیک 50
شیمی 42
معدل کتبیم هم 12.22 :worried::worried: (ای کاش می دونشتم کنکور تاثیر معدل رو زیاد می کنن سالای آینده)
تخمین رتبه قلمچی بدون تاثیر معدل واسم زد 4900 تا 5000
به نظر شما با این رتبه و با توجه به اینکه بوشهرم و جزو سهمیه فارس هستم... it شیراز میارم؟؟؟؟؟
مهندسی معماری خلیج چطور؟:18:

این تخمین رتبه قلم چی چه جوریه ؟
لینکی ازش داری ؟

yarane-naghdi
01-07-2011, 18:37
والله من جدی پرسیدم!!!!
یعنی واقعا عوض شده؟!
چرا؟!

مدتی قبل کنکور 90 برداشتنشون و و قرار بود که آقای توکلی بازنشست بشه . ولی شاید فهمیدن که بدون او کارها نمیچرخه دوباره برش گردوندن و بدون حکم "معاونت اجرایی" ازش استفاده کردن

milla.online
01-07-2011, 18:42
این تخمین رتبه قلم چی چه جوریه ؟
لینکی ازش داری ؟

گفتم قلمچی!!!!! دی:
ببخشید حالم گرفتس تمرکز ندارم... با تخمین رتبه گزینه 2 رفتم...
راستی بچه ها کسی نرم افزار تخمین ربتبه ایی که تعاونی سنجش ازش استفاده می کنه رو نداره؟؟؟همونی که باهاش میشه معدل هم تاثیر داد.... به نظر شما با معدلم زیر 6 هزار میشم؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟:18:
خیلی می ترسم و استرس دارم..... روز کنکور خیلی آروم تر بودم...:13:

Samba
01-07-2011, 18:44
سوال 46 جوابش غلط نیست؟ زده گزینه 4. این که تابلوترینشون هست علیکن برای مونث میاد اما علیکم برای مذکر !!!!!!!!!

اره منم همونو زدم:41: اگه غیر این باشه باید چند فحش چارواداری(به یاد ادبیات پیش) نثارشون کرد:31:

fsom
01-07-2011, 18:51
من امروز کنکور تجربی را دادم.ادبیات و عربیش خیلی متفاوت بودو فقط دعا میکنم منفی نزده باشم

sarinagasemi
01-07-2011, 18:57
بچه ها میشه یکی راهنماییم کنه ریاضی تجربی رو چه جوری بخونم؟
این شرایطم:جزوه درستو حسابی از ریاضی2 و3 ندارم دارم کلاس میرم ولی تو کلاس فقط تست کار میشه در حالی که من خیلی از مطالبو فراموش کردم نمی تونم خوب تست بزنم!

parsa700
01-07-2011, 19:02
سلام
من درصدامو حساب کردم ادب 52 عربی 23 دینی 17 زبان 80 ریاضی 14 فیزیک 23 شیمی 16 معدل 15/96

داداشمم ادب 58 عربی 57 دینی 70 زبان 84 ریاضی 15 فیزیک 28 شیمی 32 معدل 17/78

fmpr
01-07-2011, 19:04
ادب:70
عربی:68
دینی:68
زبان:70
ریاضی:48
فیزیک :70
شیمی : 68

بچه ها یه تخمین رتبه میشه واسه من بزنید ؟! :41:

اینجوری باشه باید قید IT تهرانو بزنم :41:

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

بفرما + بهتره این مشکلات رو رفع کنی ! ... موقع انتخاب رشته میخوای چیکار کنی ؟! بری کافی نت ؟!

ممنون عزیزم آخرش گفتم حل شد :10:

با لپتاپ خودم باز نمیکنه اما با لپتاپ داداشم میرم درسته :41:

باید وقت بذارم یه ویندوز درست درمون روش بریزم درست میشه :46:

ahmad72
01-07-2011, 19:11
غیر از آزمونهای آزمایشی قبل کنکور شرایط منم دقیقا مثل شما بود یعنی وقتی آزمون رو دادن اگه بهم میگفتن میانگین عمومیهات چنده میگفتم شاید 50 شایدم 70!
اصلا موقع عمومی ها یه جوری بودم مثل هیچ کدوم از 10-12 تا آزمون جامع نبود
ریاضی رو خراب کردم فیزیک رو بهتر دادم شیمی هم خوب بود

با این حساب شما میتونی رو 1000 تا 1500 حساب کنی

خدا کنه ...
البته کنکورایی که من میدادم یه نکته ای داشت و اونم این بود که به خاطر حافظه ی خیلی قویم (!) هیچ کدوم از سوالا برام آشنا نبود!

کنکور زبان عمومیش آسون بود.اختصاصیش هم فقط یه دونشو مطمئن بودم دارم درست میزنم،66 تاشو با شک زدم!!!!!!!:دی

alireza15
01-07-2011, 19:18
دقت کردین اکثرا ( مثه خوددم ) می خوان برن IT ؟

tariran0
01-07-2011, 19:27
دقیقا
حالا چرا میخواین بیاین IT؟
مگه بچه بازیه؟
(شوخی کردم :31:)

fmpr
01-07-2011, 19:31

والا من که اصلا بخاطر IT اومدم ریاضی :دی

ولی اینم درنظر بگیرید که کسایی که میان اینترنت و فروم و اینا آدم های نت بازین و عشق کام وگرنه بقیه هنوز چسبیدن به مکانیک و برق و اینا :46:

shah abas
01-07-2011, 19:51
کنکور زبان به نظرم خیلی آسون بود٬ کلا ۳تا نزدم:دی :دی
همش اگه درست باشه رتبه ۱ کنکور منم:دی :دی :دی

fmpr
01-07-2011, 19:51
کنکور زبان به نظرم خیلی آسون بود٬ کلا ۳تا نزدم:دی :دی
همش اگه درست باشه رتبه ۱ کنکور منم:دی :دی :دی

رتبه ی 1 منم ... 2 تا نزده دارم :دی

ehsan_
01-07-2011, 19:55
در صدای احتمالی که با چند تا از بچه های خوف چک کردم ایناس
ادب 50
عربی (اینو حساب نکردیم )
دینی بالا 80
زبانم فکر کنم بین 84 تا 94
زمین 20
ریاضی 55
فیزیک 86
زیست 94
شیمی 80
خدا کنه 2 رقمی منطقه 1 بشم سخت بود .

سلام
داداش می گم یک رحمی به رقیبات مثل من می کردی :31:
زمین شناسی زدی
بعد فیزیک رو 86 در حالی که همه سوالهای زیست رو هم جواب دادی !!

مثل که خیلی خوندی
بهت تبریک می گم:20:

avator20002000
01-07-2011, 20:17
من دیشب که نخوابیدم هیچی
بریم سراغ کنکور نجربی که بچه ها درست چیزی از خودشون نگفتن
ترتیب سختی و اسونی سوال ها:
زمین:معمولی
زیست:مدلای بعضی سوالاش جدید بود هیچ وقت از این جور شکل ها سوال نمی یومد(خدارو شکر سوال مریکیپوس را انگار درست زدم بس که تو مدرسه به بچه های دیگه می گفتیم مریکیپوس!!!!:31::26:)
ریاضی:حیفم اومد چرا مرور نکرده بودم اسون بود:47:
فیزیک:نخونده بودم نظری ندارم:34:
فارسی:تماما جدید بود اکثر مدل سوالاش:22:
دینی:دو پله بالاتر از کتاب و تحلیل یکم می خواست:25:
زبان:من توپ زدم ولی خا بر سر طراح من می تونستم 100 بزنم .یه ریدینگو تو یک صفحه جداگانه داده بود من فکر کرده بودم تموم شده موقع جمع اوری سوالا 3 تاشو سریع خوندم درست زدم اونایی که از دست دادم اعصابمو برای چند لحظه..... کردن.به ... ... فش دادم.:41:)
عربی:اینم که اصلا جواب ندادم!:17:
---
کنکور زبانم که ظهر دادم کلا اسفالت شدم چشمام سیاهی میرفت از خستگی!!!:2:

عمومیاش خوب بود.اختصاصیشم بدک نبود.:12:
-----
جا داره واقعا از سنجش به خاطر امکاناتی که امسال دادن تشکر کنم.
راهش برای منی که بچه غرب تهرانم دور بود(شمال شرقی بود) ولی تهویه خوب بود.مراقبا و ناظرین رفتارشون 1000000000000000 درجه عوض شده بود .سالای پیش نمی شد باهاشون حرف زد .امسال بچه ها از سرو کولشون بالا می رفتن .
----------
اقا حتما حتما حتما حتما تمام ورقتونو چک کنید سوالی نمونه من 2 سوالمو اینجوری از زبان از دست دادم.دیر فهمیدم!!!

milla.online
01-07-2011, 20:24
خدا کنه ...
البته کنکورایی که من میدادم یه نکته ای داشت و اونم این بود که به خاطر حافظه ی خیلی قویم (!) هیچ کدوم از سوالا برام آشنا نبود!

کنکور زبان عمومیش آسون بود.اختصاصیش هم فقط یه دونشو مطمئن بودم دارم درست میزنم،66 تاشو با شک زدم!!!!!!!:دی
دقیقا مثل من... من اون سوالی رو که می گفت "نوک زبانمه" رو درست زدم با فکر خودم.. فکر کنم منفی بشم...:8:

babak2002
01-07-2011, 20:30
من امروز کنکور زبان رو دادم
با اینکه در طول سال اصلاً کتاب رو دست نگرفته بودم با این حال همه تخصصی ها رو زدم
اما عمومی ادبیات 4-5 تا عربی 2 تا و دینی هم 10 تا زدم که درست بودنش با خداست و شانسم :31:
این عمومی ها تو زبان چقدر تاثیر داره ؟
اگه من زبان عمومی رو 90 و تخصصی رو 80 زده باشم اون عمومی های دیگه (عربی-ادبیات و دینی ) رو 0 فرض کنیم رتبه ام چه جوریاست :31: ؟
امیدی هست !!؟

ehsan_
01-07-2011, 20:30
نظر من:31:

ادبیات متوسط بود من خوب زدم حدود 70
عربی اصلا نخونده بودم در حد ترجمه که کلا 3 تا زدم خدا کنه کنه درست باشه کلامو میندازم هوا
دینی آسون حدود 80
زبان آسون حدود 80

اختصاصی
زمین اصلا نزدم نظری ندارم
ریاضت متوسط ولی وقت گیر !! چیزی بین سخت و متوسط 50
زیست متوسط ولی چندتا سوال نامردی داشت مثلا یکی اون اکوئوس و مریکیپوس و .. یکی هم اون که گفته بود هفته چهارم برداری چی شروع میشه !!:2:
زیستم حدود 80-85
فیزیک حدود 30
شیمی هم حدود 70-75
چندتا سوال تماما نامردی داشت !! که خیلی وقت گیر بود:20:

در کل رتبم طبق تخمین گزینه 2 حدود 800 تا 1000 میشه یعنی اصفهان رو کلا بی خیال یک چیزی در حد همدان و کاشانو و اهواز و یزد و اینا

باید برم تو کار دانشگاه آزاد

bazisaz
01-07-2011, 20:33
نظر من:31:

عربی اصلا نخونده بودم در حد ترجمه که کلا 3 تا زدم خدا کنه کنه درست باشه کلامو میندازم هوا
دینی آسون حدود 80
زبان آسون حدود 80

اختصاصی
زیست متوسط ولی چندتا سوال نامردی داشت مثلا یکی اون اکوئوس و مریکیپوس و .. یکی هم اون که گفته بود هفته چهارم برداری چی شروع میشه !!:2:
زیستم حدود 80-85
فیزیک حدود 30
شیمی هم حدود 70-75
چندتا سوال تماما نامردی داشت !! که خیلی وقت گیر بود:20:

در کل رتبم طبق تخمین گزینه 2 حدود 800 تا 1000 میشه یعنی اصفهان رو کلا بی خیال یک چیزی در حد همدان و کاشانو و اهواز و یزد و اینا

باید برم تو کار دانشگاه آزاد

شما هم که خوب زدی نباید با پارسال مقایسش کنی فکر می کنم در کل از پارسال سخت تر بود اینطوری که شنیدم بچه های امام صادق که خیلیاشون خراب کردن شما کدوم دبیرستان اصفهان بودید ؟

fmpr
01-07-2011, 20:44

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

بچه ها نظری ندارید ؟ :20:

avator20002000
01-07-2011, 20:46
چه اجباریه سراسری تهران حابا ازاد باشه عیب داره خانم؟

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

رتبت باید خوب باشه با این وضع فکر کنم!

xUltimatex
01-07-2011, 20:47
من امروز کنکور زبان رو دادم
با اینکه در طول سال اصلاً کتاب رو دست نگرفته بودم با این حال همه تخصصی ها رو زدم
اما عمومی ادبیات 4-5 تا عربی 2 تا و دینی هم 10 تا زدم که درست بودنش با خداست و شانسم :31:
این عمومی ها تو زبان چقدر تاثیر داره ؟
اگه من زبان عمومی رو 90 و تخصصی رو 80 زده باشم اون عمومی های دیگه (عربی-ادبیات و دینی ) رو 0 فرض کنیم رتبه ام چه جوریاست :31: ؟
امیدی هست !!؟
ببين داداش كنكور زبان عموميا حرف اول رو ميزنه شما اگه اختصاصي رو 40 تا هم بزني (واس خاطر اين ميگم رتبه اول كنكور 88 اختصاصي رو 40 زده بود!) ولي عمومي رو خوب يعني بالاي 70 80 بزني رتبه تاپ مياري ولي اون سه تا عمومي كه خراب كردي خيلي نقش مهمي دارن!!!!!!!!!!!!

avator20002000
01-07-2011, 20:47
وای بچه ها اینجارو نگاه کنید امارتونو نوشته ها!

fmpr
01-07-2011, 20:48
چه اجباریه سراسری تهران حابا ازاد باشه عیب داره خانم؟

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

رتبت باید خوب باشه با این وضع فکر کنم!

با منید ؟! منظورم شهر تهرانه ... من امکان درس خوندن توی شهرستان ندارم :41:

و همینطور ازاد رو :46:

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

ماشالله ریاضیا :31:

Havbb
01-07-2011, 20:50
آقا من یه سوال دارم ، این کاغذ که روی صندلی چسبونده بودن رو باید برمیداشتیم؟ برای چی؟

avator20002000
01-07-2011, 20:53
نه شهر دیگه برای درس خوندن که بدرد نمی خوره.من که پسرم پارسال ای تی اراک قبول شدم نرفتم.ولی شما چون دختری بهت زود انتقالی میدن شرایتشو یه نگاه می کردی فرصتتو از دست ندی!

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

آقا من یه سوال دارم ، این کاغذ که روی صندلی چسبونده بودن رو باید برمیداشتیم؟ برای چی؟

روش شماره داوطلبیت بود حالا عیب نداره رو کارت ورود به جلسه نوشته برو از تو سایت یه بازر ریگه ببین

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

بچه ها دیگه باید بزودی از اینجا نقل مکان کنیم بریم تو کاره ازاد تاپیکش.ایشالا قبولی بچه های پیسی تو هر چی می خوان

milla.online
01-07-2011, 20:59
بچه ها نظرتون چیه بعد از انتخاب رشته و یا در اومدن درصدا یه یادگار ماندگار اینجا درست کنیم؟ رتبه و دانشگاه بچه های امسال رو قبول شدن تو یه تایپیک به عنوان افتخاری برای پی سی بزاریم... تا بچه های سال بعد امید و روحیه بگیرن... هر چند که من در ته این لیست قرار دارم:46:

3alimx
01-07-2011, 21:00

توی این نظر سنجی ، دیدم یکی از یک یوزرِ جالب نظر داده ! ( در رشته ریاضی )

یوزر : نفر اول کنکور
لینک پروفایل : forum.p30world.com/member.php?u=534064

دوستان قضیه چیه ؟ کسی میدونه ؟

fmpr
01-07-2011, 21:02
نه شهر دیگه برای درس خوندن که بدرد نمی خوره.من که پسرم پارسال ای تی اراک قبول شدم نرفتم.ولی شما چون دختری بهت زود انتقالی میدن شرایتشو یه نگاه می کردی فرصتتو از دست ندی!

بچه ها دیگه باید بزودی از اینجا نقل مکان کنیم بریم تو کاره ازاد تاپیکش.ایشالا قبولی بچه های پیسی تو هر چی می خوان

یکی از دوستام پارسال کنکور داد و 1800 شد و چون عشق مکانیک بود تونست صنعتی اصفهان قبول شه ... به این امید زد که بتونه انتقالی بگیره اما نتونست :41:

ایشالللههههههههههه:20:

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

بچه ها نظرتون چیه بعد از انتخاب رشته و یا در اومدن درصدا یه یادگار ماندگار اینجا درست کنیم؟ رتبه و دانشگاه بچه های امسال رو قبول شدن تو یه تایپیک به عنوان افتخاری برای پی سی بزاریم... تا بچه های سال بعد امید و روحیه بگیرن... هر چند که من در ته این لیست قرار دارم:46:

موافقم کار خیلی خوبیه

avator20002000
01-07-2011, 21:05
حتما باید زده شه با کنکور های قبلی که دادیم

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

توی این نظر سنجی ، دیدم یکی از یک یوزرِ جالب نظر داده ! ( در رشته ریاضی )

اسمش بنده خدا دوست داره اول باشه ما که حسود نیستین خب ما هم دوم!؟؟:31:

M a R y a M i
01-07-2011, 21:08

هرسال از این برنامه ها هست تو پی سی ورلد
زحمتشو هم دوستان کشیدن

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

چه خبره همه میخوان ای تی بخونن!!
آی تی هم خز شد رفت :D
شوخی البته....

avator20002000
01-07-2011, 21:13
بچه ها پایه اید بریم کنکور افغانارو بدیم شاید راحت تر از ما بود!

اینو زدم روحیتون عوض شه!:31:

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

meragj2
01-07-2011, 21:15
بچه ها نظرتون چیه بعد از انتخاب رشته و یا در اومدن درصدا یه یادگار ماندگار اینجا درست کنیم؟ رتبه و دانشگاه بچه های امسال رو قبول شدن تو یه تایپیک به عنوان افتخاری برای پی سی بزاریم... تا بچه های سال بعد امید و روحیه بگیرن... هر چند که من در ته این لیست قرار دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسمشو بزارین تالار افتخارات p30world .

دینی آسون حدود 80
زبان آسون حدود 80

اختصاصی
زیست متوسط ولی چندتا سوال نامردی داشت مثلا یکی اون اکوئوس و مریکیپوس و .. یکی هم اون که گفته بود هفته چهارم برداری چی شروع میشه !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زیستم حدود 80-85
فیزیک حدود 30
شیمی هم حدود 70-75
چندتا سوال تماما نامردی داشت !! که خیلی وقت گیر بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عمومی وقت کم آوردم،
عربی خیلی سخت بود قواعدش
دینی زبان هم آسون بود.
ادبیات هم مثل G.2 بود.
ریاضی روتین بود ولی وقتگیر.
زیست خیلی خیط بود. سوالای اولش مغزمو قفل کرد! جدید بود.
فیزیک هم که سورپرایز امسال سنجش بود پیش 2ش خیلی سخت بود و وقتگیر، همه روش حساب کرده بودن.
شیمی معمولی بود.

mestry
01-07-2011, 21:37
يه سوال از بچه هاي رياضي

سوال 117

این گرینه 1 میشه (دفترچه A) خودم سر جلسه حلش کردم اما الان یادم رفته چجوری حل کردم!!!:31: یخورده روش فکر میکنم و جوابو همینجا مینویسم....

این سوال همه گزینه هاش غلطه.....من خودم عربم، هرجوری گزینه ها رو نگاه میکنم میبینم هیچکدوم درست نیستن، حتی برای اطمینان به پدرم هم گفتم ، اونم گفت هر 4تا گزینه غلطه...!!!!

elendil
01-07-2011, 21:39
این جو ، هر سال بعد کنکور اینجا بوده :دی

واااااااااای من میخواستم فلان رشته برم دیگه نمیشه :(

وای من شهر خودمون میخواستم بمونم این رتبه احتمالی که میارم باید برم فلان جا :(

.....

1 )آزاد هست

2 ) غیرانتفاعی و شبانه و ... هست

2 ) زندگی فقط کنکور نیست که حالا هر جور که دادینش تموم شده باشه

ولی جدای از این حرفا مبحثی که وجود داره برای انتخاب رشتتون از سایت سازمان سنجش سرفصل رشته های دانشگاهی که فک میکنین علاقه دارین رو بگیرین و بخونین :دی

همینطوری نیاین بگین IT اسمش قشنگه بزنم آی تی

یا فلان رشته کلاس داره :دی مدیر میشم ، مدیر کارخونه میشم ، ....

از اینجا میتونین سرفصل رشته هایی که میخواین رو در قالب فایل PDF ببینید

Hamid Reza
01-07-2011, 21:59
من جوابارو چك كردم يه ذره آروم شدم
عموميام به خصوص زبان و ديني خوب بود شيميم خوب بود
فيزيكم بيشتر از انتظارم زدم:D

فقط بچه ها كسي سوالاي كنكور آزاد 89 رو داره رشته رياضي؟
قبلياشو دارم
ممنون ميشم كسي اينو واسم بزاره

p30pro
01-07-2011, 22:04
نتایج اولیه کی می آد ؟ من اومدم درصد بگیرم جرات نکردم !

fmpr
01-07-2011, 22:19
نتایج اولیه کی می آد ؟ من اومدم درصد بگیرم جرات نکردم !

نیمه ی اول مرداد

High_War_Lord
01-07-2011, 22:24
به نظر من ادبیات سخت بود.ادبایت 45.عربی 55.دینی50.زبان46.ریاضی15.فیزیک 45.شیمی60.تو سهمیه منطقه 3 چند میشم؟لطفا بگین شیمی تهران قبولم؟:41:

omnia.2008
01-07-2011, 22:33
دوستان ریاضی اسون بود؟
اخه خیلی همه سوالاش تقریبا حل میشد در حدی که من فک میکردم دارم غلط بود:31: بعد دیدم نه درسته
راستی یه سوالو نتونستم جواب بدم فیزیک خیلی سخت بود
اون سواله که گفته بود کدام یک سوخت فسیلیه؟ اورانیوم زغال سنگ هیچ کدام اون یکیشم یادم نیست ولی خیلی سوالا سختیه اخه مگه سنجش با ما لج داره؟!!!!!!!!!!!!!!!!:31::31::31::8:

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

راستی دوستان احتمال داره من نباشم یه مدتی به خاطر کنکور ازاد ریاضی اخه هدف اصلیم ریاضیه ولی به خاطر یه بد شانسی نتونستم سراسری برم ریاضی اشکال نداره فدا سرم:31:

mineworld
01-07-2011, 22:58
دوستان کسی خبر نداره samba چی کار کرده ؟ نمیدونم شاید من پستشو ندیدم ...

bnmnb
01-07-2011, 23:04
به نظر من ادبیات سخت بود.ادبایت 45.عربی 55.دینی50.زبان46.ریاضی15.فیزیک 45.شیمی60.تو سهمیه منطقه 3 چند میشم؟لطفا بگین شیمی تهران قبولم؟:41:
شیمی محض یامهندسی شیمی؟؟؟

p30pro
01-07-2011, 23:12
نیمه ی اول مرداد

خیلی دیره که ! من دارم دیوونه می شم ! کنکور رو فکر کنم خوب ندادم ! فیزیکمو خراب کردم !

bazisaz
02-07-2011, 00:07
بابا تجربیا کجایین بیاین یه چیزی بگین این 80 تایی که بالا زدن تجربی پس کجان اه اه اه
:13:

alireza15
02-07-2011, 00:30

با این درصد ها امکان پذیرفته شدنتون تویه امیرکبیر و تهران زیاده
حتی امکان قبول شدن تو شریف هم هست
رتبه به نظرم 550 تا 750 منطقه یک .
نمره های امتحان نهاییتون چه جور بوده ؟

wnba
02-07-2011, 00:39
من یادم رفت کد دفترچمو.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

doost4
02-07-2011, 00:56

IT خواجه نصیر رو میاری . البته اگه درصدات همینا باشه

mestry
02-07-2011, 01:01
من یادم رفت کد دفترچمو.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

برو سوالا رو از سایت سنجش بگیر، یه سوال که از چیدمان گزینه هاش و جوابش مطمئنی رو در نظر بگیر بعد با کلیدهای موجود در سایت سنجش مقایسه کن.....مطمئنا حداقل یه سوال تو ذهنت از موقع کنکور تا حالا مونده !

Neda007
02-07-2011, 01:20
بچه ها ميشه واسه منم يه تخمين رتبه بزنيد؟!
ادبيات:40
عربي:20
ديني:60
زبان:59
رياضي:10
فيزيك:49
شيمي:30

elendil
02-07-2011, 01:23

تا جایی که میدونم خواجه نصیر ITش مجازیه که با 20 30هزار هم میشه آورد

+

فقط نرم و سخت داره :دی اگه امسال تغییر نکنه

doost4
02-07-2011, 01:25
تا جایی که میدونم خواجه نصیر ITش مجازیه که با 20 30هزار هم میشه آورد

+

فقط نرم و سخت داره :دی اگه امسال تغییر نکنه

خودتم داری میگی اگه تغییر نکنه . حتما تغییر می کنه که دارم میگم :31:

doost4
02-07-2011, 01:44

منطقه چند ؟

Neda007
02-07-2011, 01:47
منطقه چند ؟
منطقه يك.
به نظرتون چه رشته اي ميتونم قبول شم؟!

doost4
02-07-2011, 01:53
منطقه يك.
به نظرتون چه رشته اي ميتونم قبول شم؟!

حدود 8000 - 10000 منطقه 1
شانس قبولیتون در رشته های زیر گروه 1 با توجه به اینکه فیزیک رو بالاتر زدین بیشتره . البته اگه شبانه شهر خودتون رو بزنید تقریبا تمام رشته ها رو میارید

mestry
02-07-2011, 02:01
يه سوال از بچه هاي رياضي

سوال 117

یه چیزایی یادم اومد:

وقتی میگه از دو نقطه به طول های 1 و -1 میگذره، اول شیب خط رو پیدا میکنیم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eft.%5Cbegin%7Bmatrix%7D%20f%281%29=a+3%20&%20%5C%5C%20f%28-1%29=a-3&%20%5Cend%7Bmatrix%7D%5Cright%5C%7D%5CRightarrow%2 0%281,a+3%29%20,%20%28-1,a-3%29%5C%5C%20m=%5Cfrac%7Bf%28-1%29-f%281%29%7D%7B-1-1%7D=3

حالا این تیکه رو هرچی فکر کردم نتونستم به یاد بیارم که با چه استدلالی عملیات زیر رو انجام دادم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20f%27%281%29=2a+5%5C%5C%20f%27%28-1%29=-2a+5%5C%5C%20%5C%5C%202a+5=3%5CRightarrow%20a=-1%5C%5C%20-2a+5=3%5CRightarrow%20a=1

البته احساس میکنم نحوه بیان سوال اشتباهه....شما مقدار a رو همون گزینه 1 در نظر بگیرید، در اینصورت دو مقدار برای a هست.به ازای مقدار 1 برای a ، خط در-1 مماس بر منحنی میشه و به ازای مقدار -1، خط در 1 بر منحنی مماس میشه...این از نمودار در هر دو حالت:

این به ازای مقدار 1 برای a:

اینم به ازای مقدار 1- برای a:

با دیدن این نمودارا، بنظرم سوال رو خوب طرح نکردن و خیلی مبهمه !!! اما خدا رو شکر گزینه درست رو زدم....

elendil
02-07-2011, 02:08
خودتم داری میگی اگه تغییر نکنه . حتما تغییر می کنه که دارم میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا نگفته بودی با مجید قاسمی رفاقت دیرینه داری :دی

البته راستشو بخوای IT داره ولی ITش مجازیه و با 20 30هزار هم میشه قبول شد همونطور که گفتم :دی

آف تاپیک :

تفکیک هم شروع شد روستا آزاد شریف رو مورد لطف خودش قرار داد

doost4
02-07-2011, 02:12
آقا نگفته بودی با مجید قاسمی رفاقت دیرینه داری :دی

البته راستشو بخوای IT داره ولی ITش مجازیه و با 20 30هزار هم میشه قبول شد همونطور که گفتم :دی

آف تاپیک :

تفکیک هم شروع شد روستا آزاد شریف رو مورد لطف خودش قرار داد

چی کار کنیم تف تو ریا :31: آره مجازی که داشت اما امسال حقیقی هم میگیره :31:

tariran0
02-07-2011, 05:02
چی کار کنیم تف تو ریا :31: آره مجازی که داشت اما امسال حقیقی هم میگیره :31:
این رو مطمئنی؟
خبر رو از کی شنیدی؟
اگه اینطوری که باشه خیلی خوبه. ظرفیت میره بالا و قبولی زیادتر

parsa700
02-07-2011, 07:01
من درصدامو حساب کردم ادب 52 عربی 23 دینی 17 زبان 80 ریاضی 14 فیزیک 23 شیمی 16 معدل 15/96

داداشمم ادب 58 عربی 57 دینی 70 زبان 84 ریاضی 15 فیزیک 28 شیمی 32 معدل 17/78

هر دو تامونم(!) منطقه ی 1 ایم.میشه لطفا یه تخمین رتبه بزنید؟:46:

far2009
02-07-2011, 07:24
من فراموش کردم اطلاعات فردی پایین پاسخ نامه را پر کنم ! حالا باید قید کنکور را بزنم ؟ :41:

Milikan
02-07-2011, 08:10
دوستان این درصدها چه حدود رتبه ای رو میاره ؟ :41::41:

منطقه 1

ریاضی 64
فیزیک 60
شیمی 62
ادبیات 40
عربی 11
دینی 16
زبان 88

howhow
02-07-2011, 08:24
سلام بچه ها میشه بگید
داداشم با این درصدا چه رتبه ای میاره حدودا..؟

منطقه 3

ادبیات 40
عربی 40
دینی 50
زبان 40

ریاضی 25
فیزیک 30
شیمی 60

معدل کتبیش 18.5
بیچاره زرنگ بود ، سنجش نامردی کرد....:19:

M0rrigan
02-07-2011, 08:26
بچه ها از ریاضی نمیشه رفت شیمی محض؟؟

بعد.. شهر سازی و مهندسی پلیمر در محدوده پایتخت، رتبه حدودای چند میخواد؟؟ (برا سال دیگه ـم میپرسم : دی)

خعلی مرسی

راستی اگه تخمین رتبه دارین میزنین برای ما هم بزنین یه کم بخندیم:

ادبیات : (حدود) 70
عربی: 60
معارف: 70
زبان: 90

حالا قسمت جالبش:
ریاضی: 40
فیزیک 30 :((((((((((((
شیمی: 60 (برای 100 رفته بودم.. فیزیک اینقد حالم رو گرفت که .. )

من فراموش کردم اطلاعات فردی پایین پاسخ نامه را پر کنم ! حالا باید قید کنکور را بزنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از بچه ها انگار سر کنکور تجربی همین اشتباه رو کرده بود، دیروز سر زبان از مراقبه پرسید چی میشه، یارو گفت مهم نیست.

howhow
02-07-2011, 08:30
میشه بگین این درصدها چه حدود رتبه ای رو میاره ؟ :19:

منطقه 3

ادبیات 36
عربی 40
دینی 50
زبان 30

ریاضی 30
فیزیک 30
شیمی 60

معدل کتبی 18.5:13:

howhow
02-07-2011, 08:31

منطقه 3

ادبیات 36
عربی 40
دینی 50
زبان 30

ریاضی 30
فیزیک 30
شیمی 60

howhow
02-07-2011, 08:32

منطقه 3

ادبیات 36
عربی 40
دینی 50
زبان 30

ریاضی 30
فیزیک 30
شیمی 60

comic90
02-07-2011, 08:44
دوستان من کنکور پارسال با رتبه 5600 منطقه 2 تونستم مهندسی مکانیک صنعتی نوشیروانی بابل قبول بشم. امسال هم دوباره تو کنکور 90 برای روحیه دادن به جوون ها شرکت کردم . انصافا سخت تر از پارسال بود فکر کنم 16000 بیارم. البته برای من که فرق نداره خر من از پل گذشته 200000000000000000 هم بیارم مهم نیست.
برای آشنایی با مهندسی مکانیک میتونید با 09390607075 تماس بگیرید.

comic90
02-07-2011, 08:49
اطلاعات فردی شما به منزله این هست که شما در سر جلسه حاضر بودید یا خیر؟؟ اگه پاسخنامه شما کاملا سفید باشد ، تصحیح نمیشود و معنای آن اینست که سر جلسه حاضر نبودید . اگر پاسخنامه تان حداقل یک گزینه زده باشید مشکلی پیش نمی آید. نگران نباشید

comic90
02-07-2011, 08:50
من پارسال 5600 آوردم رفتم شبانه مهندسی مکانیک امسال با همون سطح سواد حدود 16000 میارم کنکوری های 90 نگران نباشید امسال سال شماست

comic90
02-07-2011, 08:53
وقتی اختصاصی ها رو پخش کردند 3_4 نفر تو حوزه ما گریه میکردند . اونقدر خنده دار بود قدشون 96/1

comic90
02-07-2011, 08:57
میتوانید در صدهاتون رو به 09390607075 به همراه منطقه ارسال کنید تا رتبتون رو با قوی ترین نرم افزار تخمین بزنم . فقط رشته ریاضی فیزیک

veritaaa
02-07-2011, 09:00
همه ماشالا انقدر سراسری رو خوب دادین کسی به آزاد فکر نمیکنه.امیدوارم همتون به خواستتون برسین:11:
کسی نظری نداره؟ به نظرتون تو این هفته چیکار کنم؟

lohrasbi
02-07-2011, 09:22

منطقه 1

ریاضی 64
فیزیک 60
شیمی 62
ادبیات 40
عربی 11
دینی 16
زبان 88

ایشالله سه رقمی میشی. به نظر من بین 800 تا 1200

س-م
02-07-2011, 09:27
بچه ها.کلید تجربی هم اومد.

milla.online
02-07-2011, 09:29
آزاد من زدم بوشهر... سفید هم تحویل بدم قبولم:8: من دانشگاه عالیشهر رو خیلی دوست دارم

ehsan_
02-07-2011, 09:30
شما هم که خوب زدی نباید با پارسال مقایسش کنی فکر می کنم در کل از پارسال سخت تر بود اینطوری که شنیدم بچه های امام صادق که خیلیاشون خراب کردن شما کدوم دبیرستان اصفهان بودید ؟

خدا کنه همین طور که شما می گی باشه :31:

Samba
02-07-2011, 09:30
سلام

اینم درصدای من

ادبیات رید تو قیافم

ادبیات 64
عربی89
دینی91
انگلیسی 89

ریاضی84.6
فیزیک 82
شیمی92

به نظر من شیمی نامگذاری و ساختار لوییس جواب رو غلط دادن

ehsan_
02-07-2011, 09:37
بابا تجربیا کجایین بیاین یه چیزی بگین این 80 تایی که بالا زدن تجربی پس کجان اه اه اه

چی بگیم داداش؟
شما بگو

خیلی آسون بود یا پیش از حد آسون بود ؟:31:

---------- Post added at 10:37 AM ---------- Previous post was at 10:34 AM ----------

سلام
من با تخمین رتبه گزینه 2 زدم
ظاهرا خیلی خوب نمیشه

حدود نمره اکتسابی : 8340
حدود رتبه اکتسابی : 10500-11000این رتبه رتبه منطقه هست که در 2.5 یا 3 ضرب کنید رتبه کشوری تقریبا بدست میاد

veritaaa
02-07-2011, 09:42
آزاد من زدم بوشهر... سفید هم تحویل بدم قبولم:8: من دانشگاه عالیشهر رو خیلی دوست دارم

چه خوب واقعا... منم اگه زده بودم چالوس خیالم راحت بود ولی متاسفانه یا خوشبختانه تهران زدم.من دیگه توان خوندن ندارم :(((((((((((((((((((((((((

ehsan_
02-07-2011, 09:44
همه ماشالا انقدر سراسری رو خوب دادین کسی به آزاد فکر نمیکنه.امیدوارم همتون به خواستتون برسین:11:

من خودم با اینکه سراسری نسبتا خوب حدود 800 تا 900 دادم ولی بین آزاد و سراسری موندن ولی با قدرت میرم تو کار آزاد تصمیم رو میزارم بد اعلام نتایج

2 روز استراحت می کنم بعد سعی می کنم در حد کنوکر آزاد ضعف هام مثل عربی و فیزیک رو تا حدی جبران کنم بقیه رو هم مرور می کنم

shah abas
02-07-2011, 09:49
رتبه ی 1 منم ... 2 تا نزده دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدایا این دختران را از کنکور ما بگیر٬ آمین.

در مورد این یوزر اطلاعی ندارم٬ ولی رتبه ۱ سال ۱۳۸۷ ریاضی عضو فروم بود. یوزرش هم فکر کنم hackerboy

fmpr
02-07-2011, 09:49
با این درصد ها امکان پذیرفته شدنتون تویه امیرکبیر و تهران زیاده
حتی امکان قبول شدن تو شریف هم هست
رتبه به نظرم 550 تا 750 منطقه یک .
نمره های امتحان نهاییتون چه جور بوده ؟

مرسی از راهنماییتون ... معدلم 18.24 بوده اونم بخاطر عربی و زبان فارسی اومده پایین وگرنه حسابان و فیزیک 19 شدم ... جبر و هندسه و دینی 20 شدم ... ادبیات 18.5 شدم ... درس دیگه ای بود ؟ :31:

عربی هم 15 شدم :2: زبان فارسی هم همین حدودا

milla.online
02-07-2011, 09:50
چه خوب واقعا... منم اگه زده بودم چالوس خیالم راحت بود ولی متاسفانه یا خوشبختانه تهران زدم.من دیگه توان خوندن ندارم :(((((((((((((((((((((((((
البته اگه تهران هم قبول بشی می تونی انتقالی بگیری... میگن به سختی دانشگاهای دولتی نیست... می تونی 2 ترم هم به طور معمولی مهمان بگیری...:21:

fmpr
02-07-2011, 09:51

مطمئنید خواجه نصیر IT داره ؟! تو یادگار ماندگار فقط تهران و شریف و امیر کبیر رو گفته بود :13:

گویا فامیل دراومدید با اونا :دی

بهرحالا امیدوارم اینم امسال اضافه بشه تا ظرفیت ها بره بالا و قبولی راحتتر بشه :8:

Samba
02-07-2011, 09:55
مطمئنید خواجه نصیر IT داره ؟! تو یادگار ماندگار فقط تهران و شریف و امیر کبیر رو گفته بود :13:

قلم چی زیاد ...... میگه

حیف نیس بری خواجه نصیر بیا شریف پیش ما:31:

veritaaa
02-07-2011, 09:56
میتوانید در صدهاتون رو به 09390607075 به همراه منطقه ارسال کنید تا رتبتون رو با قوی ترین نرم افزار تخمین بزنم . فقط رشته ریاضی فیزیک

مگه از چی استفاده میکنی؟ نوشیروانی معماری داره؟ میدونی شبانش تا چه رتبه ای رو گرفته (اگه داره)؟

fmpr
02-07-2011, 09:57
قلم چی زیاد ...... میگه

حیف نیس بری خواجه نصیر بیا شریف پیش ما:31:

آره واقعا ایشالله شریف با هم :دی

alireza15
02-07-2011, 10:00
خوب ....

ممنون

:19::19::19::19::31:
بگین دیگه لطفا ....

fmpr
02-07-2011, 10:00

من شبیه ساز قلمچی رو گرفته بودم اما وقت نکردم واسه سراسری ازش استفاده کنم ... شنبه و یک شنبه و دوشنبه هر روز یه کنکور از اون میزنم فقط ...

سه شنبه هم گشت و گذار :31:

روز قبل از کنکور هم که نباید درس خوند :31:

من پارسال که آزمایشی دادم IT تهران جنوب قبول شدم به نظرتون امسال هم میشم ؟ :دی

اگه میشم دیگه نخونم :دی

Samba
02-07-2011, 10:03
بگین دیگه لطفا ....

خیلی خوش شانس باشی علم وصنعت میاری(برق یا مکانیک):31:

Saxybiil
02-07-2011, 10:03
اینم درصدای من... چه رتبه‌ای میارم به نظرتون؟
منطقه یک

ادبیات 35 :41:
عربی 65
دینی 65
زبان 90
ریاضی 45
فیزیک 50
شیمی 65

فقط میخوام زیر 2400 شه!

alireza15
02-07-2011, 10:04
سلام

اینم درصدای من

ادبیات رید تو قیافم

ادبیات 64
عربی89
دینی91
انگلیسی 89

ریاضی84.6
فیزیک 82
شیمی92

به نظر من شیمی نامگذاری و ساختار لوییس جواب رو غلط دادن

شما چه رشته ای می خواین برین ؟
منطقه چند ؟

Samba
02-07-2011, 10:05
من شبیه ساز قلمچی رو گرفته بودم اما وقت نکردم واسه سراسری ازش استفاده کنم ... شنبه و یک شنبه و دوشنبه هر روز یه کنکور از اون میزنم فقط ...

سه شنبه هم گشت و گذار :31:

روز قبل از کنکور هم که نباید درس خوند :31:

من پارسال که آزمایشی دادم IT تهران جنوب قبول شدم به نظرتون امسال هم میشم ؟ :دی

اگه میشم دیگه نخونم :دی

منم پارسال آزمایشی برق کرمانشاه رو زدم به راحتی قبول شدم(جزء 10 نفر اول قبولی بودم) با درصدای زیر 50

پس شک نکن قبول میشی حالا یه درسی هم بخون آمادگی رو داشته باشی بعد کنکور فحش نثارمون نکنی

alireza15
02-07-2011, 10:09
خیلی خوش شانس باشی علم وصنعت میاری(برق یا مکانیک):31:

خیلی ممنون
ولی برق و مکانیک نمی خوام
IT کجا میارم ؟

Samba
02-07-2011, 10:10
شما چه رشته ای می خواین برین ؟
منطقه چند ؟

منطقه 3

به نظرت غیر برق و مکانیک شریف جای دیگه ای میشه نرفت:31::31::31::31:

fmpr
02-07-2011, 10:16
بگین دیگه لطفا ....

اینو ببینید

این درصداش اکثرا از تو پایینتره ... پارسال IT شریف قبول شده ...

رتبه ش هم 358

صد درصد تو هم توی همین حدودا میاری :10:

شریف می بینمت :دی

alireza15
02-07-2011, 10:20
منطقه 3

به نظرت غیر برق و مکانیک شریف جای دیگه ای میشه نرفت:31::31::31::31:

با این درصدا تو منطقه 3 رتبه 1 میشی 100 درصد .
آفرین .

alireza15
02-07-2011, 10:27
اینو ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین درصداش اکثرا از تو پایینتره ... پارسال IT شریف قبول شده ...

رتبه ش هم 358

صد درصد تو هم توی همین حدودا میاری :10:

شریف می بینمت :دی

کجای درصداش از من پایین تره ؟!!! :31:
این رتبه ها که آرزومه
تو یادگار ماندگار کانون زده 611 منطقه 1 IT شریف قبول شده
واقعی زدن یا الکیه ؟

fmpr
02-07-2011, 10:32
کجای درصداش از من پایین تره ؟!!! :31:
این رتبه ها که آرزومه
تو یادگار ماندگار کانون زده 611 منطقه 1 IT شریف قبول شده
واقعی زدن یا الکیه ؟

قشنگ دقت کن :دی از تو پایینتره ... نه چرا الکی ... درسته به نظر منم ... قبولی شریف به نظر من :8:

comic90
02-07-2011, 10:41
به خدا اگاه یک روز بیاین و وضع دانشجوها رو ببینید اینهمه حرص و جوش درصد و نمره و رتبه رو نمیخورید. به خدا فقط یکیتون بیاد بعد از امتحانات ترم دانشگاه ما ببینه دانشجوها برای 25/0 چیکار میکنن. واقعا دانشگاه با مدرسه فرق داره . یهو میبینی از 12 نمره شدی نیم
در جواب سوال این خواهر عزیز ،، نه نوشیروانی مهندسی معماری نداره فقط دانشگاه مازندران مهندسی معماری داره که دوره شبانه تا 5000 قبول میشن.

shahabprince
02-07-2011, 10:42
سلام به همه.
من از سال اول دبیرستان به کانون رفتم.
درصد های قابل قبولی هم میارم.
الان من سال سوم ریاضی هستم و سال دیگه کنکور دارم.
اخرین درصدهام اینه:

دین و زندگی:78%
عربی:66%
زبان انگلیسی:90%
ادبیات:80%
حسابان:86 %
جبر:100%
هندسه:86%
فیزیک:90%
شیمی:70%
به نظرتون میتونم تو کنکور سال 91 رشته ی هوش مصنوعی دانشگاه شریف قبول بشم؟

avator20002000
02-07-2011, 10:59
من که گفتم ماله خودمو!:31:
من دیشب که نخوابیدم هیچی
بریم سراغ کنکور نجربی که بچه ها درست چیزی از خودشون نگفتن
ترتیب سختی و اسونی سوال ها:
زمین:معمولی
زیست:مدلای بعضی سوالاش جدید بود هیچ وقت از این جور شکل ها سوال نمی یومد(خدارو شکر سوال مریکیپوس را انگار درست زدم بس که تو مدرسه به بچه های دیگه می گفتیم مریکیپوس!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ریاضی:حیفم اومد چرا مرور نکرده بودم اسون بود:47:
فیزیک:نخونده بودم نظری ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فارسی:تماما جدید بود اکثر مدل سوالاش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دینی:دو پله بالاتر از کتاب و تحلیل یکم می خواست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زبان:من توپ زدم ولی خا بر سر طراح من می تونستم 100 بزنم .یه ریدینگو تو یک صفحه جداگانه داده بود من فکر کرده بودم تموم شده موقع جمع اوری سوالا 3 تاشو سریع خوندم درست زدم اونایی که از دست دادم اعصابمو برای چند لحظه..... کردن.به ... ... فش دادم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عربی:اینم که اصلا جواب ندادم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
---
کنکور زبانم که ظهر دادم کلا اسفالت شدم چشمام سیاهی میرفت از خستگی!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عمومیاش خوب بود.اختصاصیشم بدک نبود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----
جا داره واقعا از سنجش به خاطر امکاناتی که امسال دادن تشکر کنم.
راهش برای منی که بچه غرب تهرانم دور بود(شمال شرقی بود) ولی تهویه خوب بود.مراقبا و ناظرین رفتارشون 1000000000000000 درجه عوض شده بود .سالای پیش نمی شد باهاشون حرف زد .امسال بچه ها از سرو کولشون بالا می رفتن .
----------
اقا حتما حتما حتما حتما تمام ورقتونو چک کنید سوالی نمونه من 2 سوالمو اینجوری از زبان از دست دادم.دیر فهمیدم!!!

nelly joon
02-07-2011, 11:01
ادبیات:40
عربی:20
دینی:36
زبان:73
ریاضی:50
زیست:23
فیزیک:28
شیمی:56
معدل:18.51
خراب کردم چون از بعد عید دیگه درس نمیخوندم.
همه فکر میکردن امسال 2 رقمی میشم.

واقعا نمیدونم الان چیکار کنم؟چه رشته ای برم؟
دوست دارم 1 بار دیگه کنکور بدم با اینکه سال سومم بود.

Masoud-Susa
02-07-2011, 11:02
از کنکور نترسید، اولین مرحله‌ي زندگیه...
بعد میرید دانشگاه...
عاشق میشید..
‌دختره پا نمیده...
شکست میخورید..
اعتیاد، تزریق و ....

F.B
:31:

M a R y a M i
02-07-2011, 11:07
دبیات:40

وای نه
اشتباه من رو نکن:41:
به هرحال یه چیزی قبول میشی
ازاد هم کهه هست
من بخاطر کنکور کارم به دکتر اعصاب کشید!!!

amir_rahmani
02-07-2011, 11:15
تموم شد!
زنده باد کنکوری ها

avator20002000
02-07-2011, 11:16
وقتی اختصاصی ها رو پخش کردند 3_4 نفر تو حوزه ما گریه میکردند . اونقدر خنده دار بود قدشون 96/1
زشت اقا مسخره نکنید!من خودم 197 هستم شایدم جاشون بودم گریه می کردم این سرنوشت بچه ها رو رقم می زنه شوخی بردار نیست!

بچه ها.کلید تجربی هم اومد.

اااا؟به سلامتی من برم بگیرم!:31:

چی بگیم داداش؟
شما بگو

خیلی آسون بود یا پیش از حد آسون بود ؟:31:

---------- Post added at 10:37 AM ---------- Previous post was at 10:34 AM ----------

سلام
من با تخمین رتبه گزینه 2 زدم
ظاهرا خیلی خوب نمیشه

حدود نمره اکتسابی : 8340
حدود رتبه اکتسابی : 10500-11000این رتبه رتبه منطقه هست که در 2.5 یا 3 ضرب کنید رتبه کشوری تقریبا بدست میاد
من که گفتم ماله خودمو
گزینه 2 کجاست نرم افزارش؟

M a R y a M i
02-07-2011, 11:17
انسانیا چطور بود کنکور؟؟
دختر دائیم کنکور انسانی داشت امروز
ازش خبر ندارم

avator20002000
02-07-2011, 11:22
از اینجا که امار بچه ها رو داده میشه پیگیری کرد ازشون

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

من الن کلیدارو میگیرم

fmpr
02-07-2011, 11:28
بچه های انسانی بیان بگن ببینیم چجوری بوده کنکورشون ...

دوست من که میگه خیلی گلابی بوده :دی

M a R y a M i
02-07-2011, 11:31
اره ولی من که نمیشناسم:D
هرکی امروز کنکور انسانی داده بیاد اعتراف کنه!!

---------- Post added at 11:31 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

عزیزم ! ( اسمتم نمیدونم)
دوستتون در چه سطحی هست که میگه گلابی بوده؟

fmpr
02-07-2011, 11:35
اره ولی من که نمیشناسم:D
هرکی امروز کنکور انسانی داده بیاد اعتراف کنه!!

---------- Post added at 11:31 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

عزیزم ! ( اسمتم نمیدونم)
دوستتون در چه سطحی هست که میگه گلابی بوده؟

فریبا هستم :10:

ببخشید راست میگی ... این خیلی سطحش بالا بوده :46:

توی پاییز و زمستون شد نفر اول کانون :46:

ما امید داریم به تک رقمی شدنش :دی

fmps
02-07-2011, 11:35
به نظرتون من IT کجا قبول میشم؟
ادبیات 60
عربی 70
دینی 70
زبان 90
ریاضی 23:2:
فیزیک 50-60
شیمی 75

M a R y a M i
02-07-2011, 11:40
ووو بیخیال فریبا جون!

it ?!!
خوب با اطمینان که نمیتونم بگم تهران
فکر کنم فقط 3 تا یونی تهران شریف امیرکبیر ای تی دارن
ولی خب اگه تهران نیووردی حتما اصفهان میاری

Haniiii
02-07-2011, 11:42
به نظرتون من IT کجا قبول میشم؟

واقعا سوال جالبی هست ! ... یعنی به رشته ی دیگه ای اصلا نمیخوای فکر کنی ؟! 1 ماه فرصت داری یه نگاهی به رشته های دیگه هم بنداز !

پ.ن: من ادبیات رو 50 زدم ... بالاترین درصد ادبیاتم تو کل آزمون های جامعی که دادم ! + سراسری ها ... نمیدونم چجوری ! :31:

fmpr
02-07-2011, 11:44
واقعا سوال جالبی هست ! ... یعنی به رشته ی دیگه ای اصلا نمیخوای فکر کنی ؟! 1 ماه فرصت داری یه نگاهی به رشته های دیگه هم بنداز !

پ.ن: من ادبیات رو 50 زدم ... بالاترین درصد ادبیاتم تو کل آزمون های جامعی که دادم ! + سراسری ها ... نمیدونم چجوری ! :31:

منم درصد ادبیاتمو گرفتم هنگ کردم ... من تا حالا 70 نداشتم :دی

ماها به عشق IT خوندیم ... نمیشه به رشته های دیگه فک کرد :13:

Alamate Soal
02-07-2011, 11:47
سوالات بهياري چي بود توي كنكور ديروز ؟

M a R y a M i
02-07-2011, 11:50
اره بخدا رشته های دیگه هم داره ریاضی !
:D

elendil
02-07-2011, 11:58
ماها به عشق IT خوندیم ... نمیشه به رشته های دیگه فک کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم دو سال به عشق آی تی خوندم : ))

الان رشته هام چیزای دیگه هستن !!!!

تنها چیزی که میتونم بگم اینه حتما بری مطالعات سنجش ، سرفصل هاشو بخونی ببینی قراره 144 واحد چه درسایی رو پاس کنی :دی

بعد نری دانشگاه بگی فلان رشته که بهتر بود ایکاش نمیرفتم IT [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farshid72
02-07-2011, 12:04
می خواین آزادو چیکا کنین ؟؟؟

doost4
02-07-2011, 12:21
این رو مطمئنی؟
خبر رو از کی شنیدی؟
اگه اینطوری که باشه خیلی خوبه. ظرفیت میره بالا و قبولی زیادتر

بله تقریبا . از معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه . نگران نباشین اگر هم اضافه بشه از جای دیگه کم می کنن کارشون رو حساب کتاب نیست

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

گویا فامیل دراومدید با اونا :دی

بهرحالا امیدوارم اینم امسال اضافه بشه تا ظرفیت ها بره بالا و قبولی راحتتر بشه :8:

:31: حالا هی می خوایم ریا نشه مگه میذارن :31:
ظرفیتا اضافه نمیشه خیالت راحت

قلم چی زیاد ...... میگه

دقیقا :31:

eblisandenzo
02-07-2011, 12:28
سلام عزیزان . خوبین ؟

کنکور چطور بود ؟
البته من خودم کنکوری پارسال هستم !
راضی بودین ؟

eblisandenzo
02-07-2011, 12:34
سلام به همه.
اخرین درصدهام اینه:

سلام عزیز. تا جایی که من میدونم هوش مصنوعی گرایش ارشد هستش و صنعتی شریف تو مقطع کارشناسی سخت افزار و نرم افزار و علوم کامپیوتر داره !

elendil
02-07-2011, 12:38
سلام عزیز. تا جایی که من میدونم هوش مصنوعی گرایش ارشد هستش و صنعتی شریف تو مقطع کارشناسی سخت افزار و نرم افزار و علوم کامپیوتر داره !

+ آی تی

البته 3واحد AI میگذرونن بچه های نرم و آی تی

fmpr
02-07-2011, 12:41
سلام به همه.
اخرین درصدهام اینه:

سلام شما باید نرم افزار بخونید و برای ارشد هوش مصنوعی انتخاب کنید :10:

avator20002000
02-07-2011, 12:44
سلام من الان درصد گرفتم اینا شد(حالا ممکنه در حد یکمی بالا پایین شه)):
فارسی 18
شیمی 18
زیست 33
فیزیک 10
ریاضی 7
زمین 30
زبان 85
دینی 25
عربی 0
مجاز به انتخاب رشته میشم؟
چی تو تهران می تونم قبول شم با این حساب در بهترین حالت؟منطقه 1 بومی تهرانم

eblisandenzo
02-07-2011, 12:54
فارسی 18
شیمی 18
زیست 33
فیزیک 10
ریاضی 7
زمین 30
زبان 85
دینی 25
عربی 0

والا فکر نمکنم تو تهران قبول بشی !
عربی رو که گذاشتی صفر خیلی اشتباه کردی !
ریاضی 7 هم که خیلی پایین هستش ! من از تجربی سر در نمیارم اما فکر نمکنم رتبت زیر 7000 باشه . اگه هست دوستان تصحیح کنن!

avator20002000
02-07-2011, 12:57
والا فکر نمکنم تو تهران قبول بشی !
عربی رو که گذاشتی صفر خیلی اشتباه کردی !
ریاضی 7 هم که خیلی پایین هستش ! من از تجربی سر در نمیارم اما فکر نمکنم رتبت زیر 7000 باشه . اگه هست دوستان تصحیح کنن!

پس اینا چین؟
پرستاری قبول شدن تهران بعضیهاشونم از من وضعشون بدتر بوده!

Facon_Archi
02-07-2011, 13:05
یه سوال:دی
کسی که دفترچه عمومی و اختصاصی ش C بوده یا B d تکلیفش چیه؟:دی
چرا توی سایت سنجش فقط دفترچه A رو گذاشتن؟

yarane-naghdi
02-07-2011, 13:06
البته اگه تهران هم قبول بشی می تونی انتقالی بگیری... میگن به سختی دانشگاهای دولتی نیست... می تونی 2 ترم هم به طور معمولی مهمان بگیری...:21:

کلا هیچ چیزشون به اون سختی نیست . نه آزاد و نه دولتی . من که کنکورم سال اول بود که میدادم تصورم از جلسه کنکور این بود که جلسه به "حکومت نظامی" بیشتر شباهت داره . ولی وقتی رفتم جلسه فهمیدم از این خبرا نیست

eblisandenzo
02-07-2011, 13:07

پس اینا چین؟

معذرت میخوام . امیدورام درصدهات همین بشه که نوشتی در غیر این صورت بعید میدونم !

elendil
02-07-2011, 13:07
یه سوال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی که دفترچه عمومی و اختصاصی ش C بوده یا B d تکلیفش چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا توی سایت سنجش فقط دفترچه A رو گذاشتن؟

تکلیفش روشنه :دی مشکلت چیه :دی؟

روالش اینطوریه :دی هر سال مبنا A هست :دی

fmpr
02-07-2011, 13:08
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپس اینا چین؟

شاید اینا سهمیه جانباز و اینا داشته باشن باز بچه های تجربی وارد ترند ... من فقط نظرمو گفتم :10:

avator20002000
02-07-2011, 13:15
نه بابا بعید میدونم.یعنی واقعا ایناهم سهمیه بودن!!ای ... به ذات سنجش!
یکی رتبه منو حساب کنه دیگه!
کجا می تونم رتبمو حساب کنم الان؟سایتی چیزی هست؟

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

فارسی 18
شیمی 18
زیست 33
فیزیک 10
ریاضی 7
زمین 30
زبان 85
دینی 25
عربی 0

Facon_Archi
02-07-2011, 13:19
تکلیفش روشنه :دی مشکلت چیه :دی؟

روالش اینطوریه :دی هر سال مبنا A هست :دی

خب مگه جای گزینه ها فرق داره توی هر کدوم از اینا؟:دی
مثلا یه سوال توی A میشه گزینه 2 ولی پاسخ نامه ی C زده 4 :دی
الان کسی که میخواد ببینه درصداش رو چجوری زده چی کار کنه؟

yarane-naghdi
02-07-2011, 13:20
فارسی 18
شیمی 18
زیست 33
فیزیک 10
ریاضی 7
زمین 30
زبان 85
دینی 25
عربی 0

شانس شما رفتم گزینه2 امکان تخمین رتبش رو یا برداشته از روی سایت یا هم سایتشون خرابه

ولی منطقه 1 من فکر میکنم رتبت اصلا برا دانشگاه ملی خوب نباشه . بنظر من تهران اصلا امکانش نیست:41:

البته اگه بسیجی فعال یا چیزی تو این مایه ها نباشی :31:

elendil
02-07-2011, 13:21
خب مگه جای گزینه ها فرق داره توی هر کدوم از اینا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا یه سوال توی A میشه گزینه 2 ولی پاسخ نامه ی C زده 4 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان کسی که میخواد ببینه درصداش رو چجوری زده چی کار کنه؟

تا جایی که اطلاع دارم جای سوال های فرق داره

میخواد ببینه چه جوری زده سوالا رو ببینه تا جایی که میتونه یادش بیاد برا هر سوال چه گزینه ای زده ، با پاسخ نامه چک کنه ، درصد بگیره :دی

avator20002000
02-07-2011, 13:23
شانس شما رفتم گزینه2 امکان تخمین رتبش رو یا برداشته از روی سایت یا هم سایتشون خرابه

ولی منطقه 1 من فکر میکنم رتبت اصلا برا دانشگاه ملی خوب نباشه . بنظر من تهران اصلا امکانش نیست:41:

البته اگه بسیجی فعال یا چیزی تو این مایه ها نباشی :31:
نه دادا من معمولیم سهمیه دار نیستم مثل بعضیا
ولی می دونم تهرانم میشم

M a R y a M i
02-07-2011, 13:27
نه سوالا فرق نداره گزینه ها فرق داره من پارسال چک کردم :D

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

اواتار من فکر کنم تهران روزانه و شبانه و اینا که اصلا نیاری
یعنییییییییییییییییییییی به نظرم
حالا پیام نور و غیر انتفاعی
یه چیزی
البته من زیاد از رشته تجربی اطلاع ندارم
ولی خب اگه تهران میخوای ازاد که هست

elendil
02-07-2011, 13:31
نه سوالا فرق نداره گزینه ها فرق داره من پارسال چک کردم :D

فرق داشت :دی

باکس سوالای ریاضی چینشش فرق داشت :دی فک کنم B یا C بودم من !

نمیدونم شایدم نداره !

xerxes again
02-07-2011, 13:32
ولی می دونم تهرانم میشم
فکر کنم اگه سهمیه باشه تو کارنامه نمیزنه سهمیه منطقه 1 و 2 و 3.

yarane-naghdi
02-07-2011, 13:40
ولی می دونم تهرانم میشم

من آزاد منظورم نبودا :28:

منظورم دانشگاه های ملی بود که تهران قبول نمیشی

nelly joon
02-07-2011, 13:56
ادبیات:40

من چی قبول میشم؟؟
بیشتر شبانه مد نظرم هست.چون میخوام 1 بار دیگه هم کنکور بدم.
اگه شبانه برم میتونم 1 سال دیگه کنکور بدم؟

avator20002000
02-07-2011, 13:57
من آزاد منظورم نبودا :28:

منظورم دانشگاه های ملی بود که تهران قبول نمیشی
ملی منظورت سراسری بود دیگه؟
خدم می دونم ازاد قبولم .این سراسری هم قبولم شک نکن!:46:

Samba
02-07-2011, 13:58
سلام مجدد

به نظرتون سرعت تاپيك زيادي بالا نيس(6صفحه در 3ساعتتقريبا)

آقا من شيمي 2تا غلط داشتم هر دوتاشو بررسي كردم ديدم اونقدرام غلط نيست بلكه سازمان سنجش خودش غلط كرده:31:

همشو تو عكسا توضيح دادم بچه ها نظرشون رو بگن اگه من اشتباه مي كنم چون كه دارم ديوونه ميشم(آخه ميخواستم شيمي رو بزنم 100)

اينم از عكسا:

عكس اول:31:

واينم عكس دوم:31::31:

avator20002000
02-07-2011, 13:59
فکر کنم اگه سهمیه باشه تو کارنامه نمیزنه سهمیه منطقه 1 و 2 و 3.
اره بابا عادی هستن من مگه چیه درصدام از اونا کمتره؟هم سطحیم تقریبا!:46:

avator20002000
02-07-2011, 14:05
یکی این درصدای منو بگه کجا بزنم بهم رتبمو بگه!
نقل قول:
فارسی 18
شیمی 18
زیست 33
فیزیک 10
ریاضی 7
زمین 30
زبان 85
دینی 25
عربی 0

M0rrigan
02-07-2011, 14:24
سلام مجدد

به نظرتون سرعت تاپيك زيادي بالا نيس(6صفحه در 3ساعتتقريبا)

آقا من شيمي 2تا غلط داشتم هر دوتاشو بررسي كردم ديدم اونقدرام غلط نيست بلكه سازمان سنجش خودش غلط كرده:31:

همشو تو عكسا توضيح دادم بچه ها نظرشون رو بگن اگه من اشتباه مي كنم چون كه دارم ديوونه ميشم(آخه ميخواستم شيمي رو بزنم 100)

اينم از عكسا:
.
.
.

1."شمار جفت الکترونهای ناپیوندی آن"، اون "آن" بر میگرده به اتم مرکزی که در گزینه 2، یه جفت داره فقط!

2.کلید درسته. اصلن پارسال جواب درست تو گزینه ها نبوده.. خواستین نقد پارسال سایت دریافت رو یه نگاه بندازین.

omnia.2008
02-07-2011, 14:30
دوستان سلام من درصد گرفتم ولی اینجا حدودی میزنم
ادبیات 60
دینی 70
عربی 50-...
زبان 50...
زمین 20
زیست 20 زیست با زمین به خاطر اینکه من از 5 ماه پیش تا حالا برا ریضی میخونم ولی نتونستم سراسری برم ریاضی به خاطر همین ازاد ریاضی تهران جنوب شرکت کردم
ریاضی 50
فیزیک 70...
شیمی 70...
اها راستی سوخت فسیلی کدوم بود؟!!!:31:

Peji2010
02-07-2011, 14:31
کسی میتونه جوابهای ریاضی رو یه جا آپلود کنه؟
من نمیتونم برم سایت سنجش..

omnia.2008
02-07-2011, 14:33
من چی قبول میشم؟؟
بیشتر شبانه مد نظرم هست.چون میخوام 1 بار دیگه هم کنکور بدم.
اگه شبانه برم میتونم 1 سال دیگه کنکور بدم؟
سلام نیلی جان خوبی واقعا ناراحت شدم دیدم درصداتو ولی شاید قسمت بود راستی در جواب سوالت بگم که تا اونجایی که من میدونم در صورتی نمیتونی دیگه سراسری روزانه درس بخونی که قبلا تو دانشگاه روزانه سراسری درس خونده باشی یعنی سهم خودتو استفاده کرده باشی
موفق باشی:46:

behnamrizi
02-07-2011, 14:36
دوستان میخواستم ببینم همه دانشگاهها از اول مهر شروع میشن؟
اگه فرق داره لطفا بگید مکانیک شیراز و صنعتی اصفهان و داشنگاه خواجه نصیر از کی شروع میشه دوره شون؟ درواقع میخوام ببینم حدود 3ماه بیکارم یا بیشر؟!

elendil
02-07-2011, 14:41
اگه فرق داره لطفا بگید مکانیک شیراز و صنعتی اصفهان و داشنگاه خواجه نصیر از کی شروع میشه دوره شون؟ درواقع میخوام ببینم حدود 3ماه بیکارم یا بیشر؟!

تا آخر مهر همه جا شروع شده تا جایی که یادمه 26 27 مهر آزاد دماوند بود که شروع شد پارسال

ولی دانشگاه هایی که یکم منظم تر حداکثر تا آخر حذف و اضافشون تق و لقه

omnia.2008
02-07-2011, 14:41
سلام دوست عزیز بعضی کلاسها مهر بعضی ها هم بهمن
در ضمن یک سری دانشگا ها مثل تهران و شریف تا اونجا که من میدونم ترم اول یه هفتهزود تر شروع میشه برای اشنایی و ....

mestry
02-07-2011, 14:42
شماها چقد استرس دارید !!!!!!!!!!!!

یکم استراحت کنید، بیخودی دارید اعصاب خودتونو خراب میکنید.........دیشب با دوستام رفتیم خون معلم حساب دیفرانسیلمون (آخه خیلی باهاش رفیقیم) ، حرفایی که میزد خیلی قشنگ بودن....از جمله چیزایی که میگفت این بود که اگه الان شریف قبول نشدید، بازم امید هست، برای لیسانس میتونید بازم شانستونو امتحان کنید.......چیز جالبتری که میگفت این بود که مهم نیست چه رشته ای میرید، مهم اینه که تو رشته تون بهترین باشید.....فرق عمران تهران با عمران قم تقرییبا میشه گفت اینه که تهران یکم سفت تر و سخت گیرانه تر درس میدن، اما کسی که واقعا به عمران علاقه داره حتی اگه قم باشه، میتونه از دانشجوهای تهران برتر باشه.....مهم جوهره درونن خودتون هست......درس رو بخاطر علم بخونید، نه بخاطر اینکه کجا قبول شید یا اینکه بخاطر کار....

M0rrigan
02-07-2011, 14:42
حــــــــــــــــــــــذف ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ

Samba
02-07-2011, 14:44
1."شمار جفت الکترونهای ناپیوندی آن"، اون "آن" بر میگرده به اتم مرکزی که در گزینه 2، یه جفت داره فقط!

.

نظر شما درست من دچار تناقض شدم ولي سواله يه كمي گير داره چون سوال به اين آسوني رو كه بلدي اينجا اشتباه مي زني

اين طراحه مگه گيرم نيفته كثا......ديييييدددد..............(ب علت عدم رعايت مسائل اخلاقي قلتير!! شد)

omnia.2008
02-07-2011, 14:46
شماها چقد استرس دارید !!!!!!!!!!!!

یکم استراحت کنید، بیخودی دارید اعصاب خودتونو خراب میکنید.........دیشب با دوستام رفتیم خون معلم حساب دیفرانسیلمون (آخه خیلی باهاش رفیقیم) ، حرفایی که میزد خیلی قشنگ بودن....از جمله چیزایی که میگفت این بود که اگه الان شریف قبول نشدید، بازم امید هست، برای لیسانس میتونید بازم شانستونو امتحان کنید.......چیز جالبتری که میگفت این بود که مهم نیست چه رشته ای میرید، مهم اینه که تو رشته تون بهترین باشید.....فرق عمران تهران با عمران قم تقرییبا میشه گفت اینه که تهران یکم سفت تر و سخت گیرانه تر درس میدن، اما کسی که واقعا به عمران علاقه داره حتی اگه قم باشه، میتونه از دانشجوهای تهران برتر باشه.....مهم جوهره درونن خودتون هست......درس رو بخاطر علم بخونید، نه بخاطر اینکه کجا قبول شید یا اینکه بخاطر کار....
من که استرس ندارم کنکورمم با اینکه برای ازاد ریاضی خوندم با اینکه سراری تجربی کنکور دادم عالی بود خیلیم خوشحالم چون میخو و و و وام برم عمران جونم:10:

Milikan
02-07-2011, 14:53

منطقه 1

ریاضی 64
فیزیک 60
شیمی 62
ادبیات 40
عربی 11
دینی 16
زبان 88

ایشالله سه رقمی میشی. به نظر من بین 800 تا 1200

ممنون از لطفتون .یعنی به نظرتون با عربی 11 و دین و زندگی 16 همچین رتبه ای دست یافتنیه ؟؟؟

Samba
02-07-2011, 14:55
گرفتم..دقیقن باز شده همونه، درست ـه، اما اصلن پارسال جواب درست تو گزینه ها نبوده.. خواستین نقد پارسال سایت دریافت رو یه نگاه بندازین.

نميشه كه

پارسال اون سوالو حذف نكردن پس مال يه سال درسته يا امسال يا پارسال(خودشون توش موندن)

بعدشم مگه نبايد نامگذاري رو از طرفي شروع كنيم كه تراكم بيشتره(به نقل از بهمن بازرگاني كتاب شيمي2) اينج تراكم شاخه سمت چپ بيش تر از راسته !!!

fmpr
02-07-2011, 14:57
کسی میتونه جوابهای ریاضی رو یه جا آپلود کنه؟
من نمیتونم برم سایت سنجش..

البته این برای a هست:10:

bnmnb
02-07-2011, 15:01
کاملا حق با شماست جواب اشتباهه
باید 2و3و3و7و7 باشه چون مجموعش میشه 22 ولی جوابی که سنجش داده مجموعش می شه 23 و باید اون کمتره جواب باشه

M0rrigan
02-07-2011, 15:03
نميشه كه

پارسال اون سوالو حذف نكردن پس مال يه سال درسته يا امسال يا پارسال(خودشون توش موندن)

بعدشم مگه نبايد نامگذاري رو از طرفي شروع كنيم كه تراكم بيشتره(به نقل از بهمن بازرگاني كتاب شيمي2) اينج تراكم شاخه سمت چپ بيش تر از راسته !!!
بفرمایید این جا

اگه ایشالا بعد تموم شدن جلسه همه چی از ذهنم نپریده باشه، ما (مدل آقای بابایی!) کربن ها رو شماره گذاری میکردیم از دو طرف و سمتی رو انتخاب میکردیم که عددش کمتر بشه، مثلا 223 کمتره از 332! نه جمع اعداد.

bnmnb
02-07-2011, 15:12
بفرمایید این جا [code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code

اگه ایشالا بعد تموم شدن جلسه همه چی از ذهنم نپریده باشه، ما (مدل آقای بابایی!) کربن ها رو شماره گذاری میکردیم از دو طرف و سمتی رو انتخاب میکردیم که عددش کمتر بشه، مثلا 223 کمتره از 332! نه جمع اعداد.
؟؟؟؟؟؟
از کتاب مک موری تو شیمی آلی بالاتر نیست اون گفته مجموع و همه جا هم مجموع ملاکه:10:

Samba
02-07-2011, 15:15
بفرمایید این جا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه ایشالا بعد تموم شدن جلسه همه چی از ذهنم نپریده باشه، ما (مدل آقای بابایی!) کربن ها رو شماره گذاری میکردیم از دو طرف و سمتی رو انتخاب میکردیم که عددش کمتر بشه، مثلا 223 کمتره از 332! نه جمع اعداد.

آقا بر اساس تراكم كه شماره گذاري كنيم جواب من درسته چون تراكم سمت چپ بيشتره ولي چرا طاحاي كنكور تو اين همه بوق و كرناي كنكوراين طور سوالايي رو ميدن كه حتي دبيراي شيمي(خودمونو ميگم ها!!!!) هم خودشون توش اختلاف نظر دارن

راستي قراربود كنكور بهانه اي براي آزمودن باشد يا انتقام گرفتن؟!

avator20002000
02-07-2011, 15:18
فارسی 18
شیمی 18
زیست 33
فیزیک 10
ریاضی 7
زمین 30
زبان 85
دینی 25
عربی 0
چی تو تهران می تونم قبول شم با این حساب در بهترین حالت؟منطقه 1 بومی تهرانم __________________

M0rrigan
02-07-2011, 15:28
آخه میگن سمتی که به شاخه های فرعی نزدیکتر باشه و همه تست هایی که من زدم در غیر این صورت میره زیر سوال : دی

این سوال جزو نزده های منه بنابراین من کاملن بیطرفم! اما از طرفی، منطق کنکور خیلی منطبق بر اصول علمی نیست.

قا بر اساس تراكم كه شماره گذاري كنيم جواب من درسته چون تراكم سمت چپ بيشتره ولي چرا طاحاي كنكور تو اين همه بوق و كرناي كنكوراين طور سوالايي رو ميدن كه حتي دبيراي شيمي(خودمونو ميگم ها!!!!) هم خودشون توش اختلاف نظر دارندکتر مهندسای آینده رو دچار اختلاف نظر میکنن : دی واللللا

avator20002000
02-07-2011, 15:49
سلام من زبان تخصیصیم رو هم حساب کردم درصدامو اینا میشم:
زبان اختصاصی 47
دینی 35
عربی 0
زبان عمومی 75
فارسی 15
با اینا تهران چی قبول میشم؟می تونم مترجمی زبان انگلیسی قبول شم؟

M a R y a M i
02-07-2011, 16:01
ریاضی 64
فیزیک 60
شیمی 62
ادبیات 40
عربی 11
دینی 16
زبان 88

1500 تا 2000
سه رقمی نمیشه فکر نکنم

avator20002000
02-07-2011, 16:07
فارسی 18
شیمی 18
زیست 33
فیزیک 10
ریاضی 7
زمین 30
زبان 85
دینی 25
عربی 0
----------
زبان اختصاصی 47
دینی 35
عربی 0
زبان عمومی 75
فارسی 15

elendil
02-07-2011, 16:11
آواتار جان دقت کردی دفعه 20اُمه که میپرسی

خب اون کسایی که تو این تاپیک بودن اگه میدونستن میگفتن

اگه کسی هم که میدونه و اینجا نیومده نیازی نیست شونصد بار اسپم کنی :20: میاد میخونه میگه !!!

avator20002000
02-07-2011, 16:23
خب شما کنکور دادید راحت شدید رفته.من برام مهمه.شما خودت که الان اسپم زدی!
اینم برای اونایی که می خوان با پارسالشون مقایسه کنن نتایج رو:

p30pro
02-07-2011, 16:23
دوستان باور کنید با دونستن درصداتون اصلا نمی تونید تخمین بزنید چند میشین همه چی به بقیه بستگی داره

mojtaba-design
02-07-2011, 16:53
یک سوال فوق مهم :

مدرک مهندسی نرم افزار دانشگاه خواجه نصیر مجازی آیا فرقی با سایر دانشگاه های معمولی روزانه داره یا نه ؟

elendil
02-07-2011, 17:26
مجتبی جان :دی کوچیک هم مینوشتی میخوندیما :دی

فرق داره وقتی فارغ التحصیل میشی "مجازی" بودنِ دورت ذکر میشه

silverin
02-07-2011, 17:30
رشته ی تجربی منطقه 1
زیست 78
شیمی 78
فیزیک 47
ریاضی 40

ادبیات 56
عربی 44
دینی 65
زبان 80

با این درصدا رتبم تو سهمیه 1 حدوداَ چقدر میشه ؟

M0rrigan
02-07-2011, 21:12
در مورد اون سوال شیمی آلی که اختلاف نظر داشتیم ..

hojjatinho
02-07-2011, 21:16
خب کنکور هم تموم شد راحت شدید نه؟!:31:
از بچه های انسانی کسی اینجا کنکور داده؟ چه جوری بود؟

avator20002000
02-07-2011, 21:20
چیو تموم شد تچربی ها که تا 30 کنکور دارن!مگه ما رو حساب نکردی؟:31:

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

10 نفر انلاین یک پستم نمی دن:46:
من که امروز خیلی خسته بودم حال خوندن نبود ایشالا از فردا دوباره تراکتوری بریم درس بخونیم!:31:

tariran0
02-07-2011, 21:28
بچه ها چرا p30 باز نمیشد؟ شما هم مشکل داشتید.

راستی این تاپیک آزادی و آزادگی که قرار بود ساخته بشه چی شد؟. گفته بودید درحال رایزنی با مدیر انجمنید. مگه ساخت یه تاپیک اجازه میخواد؟

avator20002000
02-07-2011, 21:33
بچه ها چرا p30 باز نمیشد؟ شما هم مشکل داشتید.

راستی این تاپیک آزادی و آزادگی که قرار بود ساخته بشه چی شد؟. گفته بودید درحال رایزنی با مدیر انجمنید. مگه ساخت یه تاپیک اجازه میخواد؟
حالا چرا انقدر بزرگ؟!!!
اره مشکل داشت ورود بهش سایت رفته بود یه سر پورتو ریکو حالا برگشت!:31:خراب بود برای همه
بله اگه خاص باشه باید اجازه بگیرید!:46:
یکی هم اخر نیومد نه واسه من تخمین رتبه زد نه گفت چی تو تهران می تونم قبول شم.پس اینایی که انلاین هستن دارن چی کار می کنن؟!!

fmpr
02-07-2011, 21:33
بچه ها از کجا میشه سرفصلهای رشته ای که دوست داریم بخونیم تو دانشگاه رو ببینیم ؟ ببینیم چه واحدایی داره

پیدا کردم مرسی

High_War_Lord
02-07-2011, 21:38
شیمی محض یامهندسی شیمی؟؟؟

شیمی محض شهید بهشتی یا تهران

princeofpersia_7
02-07-2011, 22:01
نزدیک به 5-6 ماهی میشد که اینجا نیومدم...کنکور رو خوب دادم به نسبت و خدا رو شکر..

فکر میکنم بتونم به چیزی که میخواستم برسم...امیدوارم بقیه بچه ها هم به هدفشون برسن..

ولی خداییش با این تخمین رتبه و درصد و اینا خودتون رو خسته نکنید..یهو از سازمان سنجش رو دست میخورید ها :31:

lohrasbi
02-07-2011, 22:09
یکی از دوستام الان زنگ زد گفت سه تا سوال ریاضی رو حذف کردن. چون واسه نظام قدیم بوده. از کجا صحت این موضوع رو میشه فهمید؟؟؟

ehsan_
02-07-2011, 22:21
فارسی 18
شیمی 18
زیست 33
فیزیک 10
ریاضی 7
زمین 30
زبان 85
دینی 25
عربی 0
----------
زبان اختصاصی 47
دینی 35
عربی 0
زبان عمومی 75
فارسی 15

سلام

حدود نمره اکتسابی : 7870
حدود رتبه اکتسابی : 10000-10500

رتبه برای منطقه 1 هست نه رتبه کشوری

50تا از بهترین رشته ها که با این رتبه می تونید قبول بشید(جنسیت مرد)
11590اتاق عملدانشگاه علوم پزشکی بیرجند (روزانه)محل تحصیل فردوس 21589اتاق عملدانشگاه علوم پزشکی بیرجند (روزانه) 31095زیست شناسی - عمومیدانشگاه تربیت معلم سبزوار (روزانه) 46521علوم اقتصادی - اقتصاد بازرگانیدانشگاه مازندران - بابلسر (روزانه) 51736کارشناسی بهداشت محیطدانشگاه علوم پزشکی سبزوار (روزانه) 62227زیست شناسی - علوم گیاهیدانشگاه تبریز (شبانه) 71728کارشناسی بهداشت محیطدانشگاه علوم پزشکی زنجان (روزانه) 81121مهندسی منابع طبیعی - جنگلداریدانشگاه تهران (روزانه)پردیس کشاورزی و منابع طبیعی واقع در کرج 91373کاردانی دامپزشکیدانشگاه لرستان - خرم آباد (روزانه) 102282مهندسی کشاورزی - گیاه پزشکیدانشگاه زنجان (شبانه) 111073مهندسی کشاورزی - علوم دامی - دام، طیوردانشگاه تبریز (روزانه) 122346مهندسی کشاورزی - گیاه پزشکیدانشگاه صنعتی شاهرود (شبانه)محل تحصیل پردیس کشاورزی بسطام واقع در هفت کیلومتری شاهرود 131088زیست شناسی - علوم گیاهیدانشگاه تربیت معلم آذربایجان - تبریز (روزانه) 147453مدیریت بازرگانیدانشگاه پیام نور تهران - مرکز تهران 151788پرستاریدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران (روزانه) 161438اتاق عملدانشکده علوم پزشکی نیشابور (روزانه)ویژه داوطلبان بومی استان خراسان رضوی 171496کارشناسی بهداشت عمومیدانشگاه علوم پزشکی ارومیه (روزانه) 181048مهندسی کشاورزی - ترویج و آموزش کشاورزیدانشگاه بوعلی سینا همدان (روزانه) 196821حسابداریدانشگاه سمنان (شبانه) 202404زیست شناسی - علوم گیاهیدانشگاه مازندران - بابلسر (شبانه) 216962مدیریت بازرگانیدانشگاه علامه طباطبایی - تهران (نیمه حضوری)محل اجرا مرکز آموزش های نیمه حضوری و تخصصی آزاد دانشگاه 221127زیست شناسی - علوم گیاهیدانشگاه جیرفت (روزانه) 236892حسابداریدانشگاه مازندران - بابلسر (شبانه) 241093زمین شناسیدانشگاه تربیت معلم تهران (روزانه)محل تحصیل کرج 256522علوم اقتصادی - اقتصاد نظریدانشگاه مازندران - بابلسر (روزانه) 261996کاردانی بهداشت حرفه ایدانشگاه علوم پزشکی مشهد (روزانه) 271363زیست شناسی - علوم گیاهیدانشگاه گیلان - رشت (روزانه) 281483کارشناسی بهداشت عمومیدانشگاه علوم پزشکی اردبیل (روزانه) 296814علوم اقتصادی - اقتصاد نظریدانشگاه رازی کرمانشاه (شبانه) 302416مهندسی کشاورزی - گیاه پزشکیدانشگاه مراغه (شبانه) 311154شیمی - محضدانشگاه زابل (روزانه) 322212مهندسی کشاورزی - علوم دامیدانشگاه بیرجند (شبانه) 336911علوم اقتصادی - اقتصاد صنعتیدانشگاه یزد (شبانه) 342325مهندسی کشاورزی - گیاه پزشکیدانشگاه شهید چمران اهواز (شبانه) 352432زیست شناسی - علوم گیاهیدانشگاه یاسوج - بویر احمد(یاسوج) (شبانه) 362421مهندسی منابع طبیعی - شیلاتدانشگاه هرمزگان - بندرعباس (شبانه) 372236زیست شناسی - عمومیدانشگاه تربیت معلم سبزوار (شبانه) 382198کاردانی دامپزشکیدانشگاه ایلام (شبانه) 392369مهندسی کشاورزی - زراعت و اصلاح نباتاتدانشگاه فردوسی مشهد (شبانه) 401401زیست شناسی - علوم گیاهیدانشگاه ملایر (روزانه) 412349مهندسی کشاورزی - زراعت و اصلاح نباتاتدانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری (شبانه) 421259مهندسی منابع طبیعی - شیلاتدانشگاه صنعتی اصفهان (روزانه) 436807علوم اقتصادی - اقتصاد بازرگانیدانشگاه خلیج فارس بوشهر (شبانه) 446436علوم اقتصادی - اقتصاد کشاورزیدانشگاه سیستان و بلوچستان - زاهدان (روزانه) 451557کارشناسی بهداشت عمومیدانشگاه علوم پزشکی بابل (روزانه)محل تحصیل دانشکده پرستاری رامسر 461933کارشناسی بهداشت عمومیدانشگاه علوم پزشکی گناباد (روزانه) 476852علوم اقتصادی - اقتصاد نظریدانشگاه شهید چمران اهواز (شبانه) 482256زیست شناسی - علوم جانوریدانشگاه رازی کرمانشاه (شبانه) 496524مدیریت جهانگردیدانشگاه مازندران - بابلسر (روزانه) 506810مدیریت صنعتیدانشگاه خلیج فارس بوشهر (شبانه)

p30pro
02-07-2011, 22:46
می شه اساتید بگید با این درصدا چی می شه قبول شد ؟ منطقه 2 بومی قم ! مهندسی برق می شه ؟ :18:

ادبیات :30
دینی : 80
عربی 30
زبان 20

ریاضی 15
فیزیک 10
شیمی 40

vahid0801
02-07-2011, 23:24
سلام.

کسی نمیدونه دامشگاههای بهشتی و تهران و علامه مجموعا مترجمی و ادبیات انگلیسی چند نفر ور میدارن؟

shah abas
02-07-2011, 23:41
نقد شیمی کنکور سراسری از دشنر دریافت. (البته تحلیل درست تره):