PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21

نادر1368
26-06-2011, 13:35
یک سوال داشتم از دوستان سر جلسه میشه مداد فشاری برد! HB 0.9 ؟منظور ایرادی نداره که!؟

lifepatogh
26-06-2011, 13:43
نمیخوام بحثو به حاشیه بکشم اما من دخترم :31:
واقعااااااااااااااا؟؟؟؟؟:1 1::11::11:من فکر کردم پسری

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

یک سوال داشتم از دوستان سر جلسه میشه مداد فشاری برد! HB 0.9 ؟منظور ایرادی نداره که!؟
نه دوست خوبم ایرادی نداره منم پارسال مداد اتد بردم،خیلی خوبه:11::11::11:

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

.
نظرتون چیه یه تاپیک بزنیم، کنکوریای از زندان آزاد شده، یا یه چیزی تو این مایه ها. یا هم اینکه یه تاپیک سه ماهه زده بشه تا در مورد حواشی، بازی و نوت بوک و گوشی اینا بحث کنیم ( همه هم کنکوریای 90 باشن ) بعد موقع اعلام نتایج هم تو همون تاپیک در موردش بحث کنیم. خلاصه این پیشنهاد من بود.[/QUOTE]
کااااااااااااملا موافقم:11::11::10:

rpf
26-06-2011, 13:45
یه نکته فوق حرفه ای:

مگه یه پاسخ نامه نداریم؟ خب هنگام جواب دادن به عمومی ها که وقت کمه،فقط یه علامت کوچک تو گزینه ها بزنیم بعدش تو اختصاصی ها که معمولا وقت بیشتر میاد کاملا پرش کنیم؛حداقل 5 دقیقه وقت اضافی میاد که بزارین رو ریدینگ ها؛
این روش منه و خیلی شاخه حتما امتحان کنید

milla.online
26-06-2011, 14:21
انواع ترفندهارو بکار بردم ولی ازونجایی که مغزم تعطیل شده این به فکرم نرسید :31: با OPERA پرینت کردم آرم وزارت علوم با کادر سفیدش افتاد رو مقنعم..
مرسی از راهنمایی بسییییییییار هوشمندانه

راستی احساس میکنم همه ی شما که اینجایین پسرین.آیا دختری هست؟ کیا دخترن؟ بعضیا جنسیتشون نا معلومه :31:

سلام بچه ها... من پسرم... اسمم یکم غلط اندازه...:31:
منم کارتمو گرفتم.... اما بدیش اینه که تو بوشهر امسال دخترا رو انداختن دانشکده ادبیات خلیج... پسرا پایه..... خوش بحال دخترا... علوم پایه یه سالن خیلی بزرگه و 1 عالم استرس....:21: اما ادبیات کلاس ها کوچولو:11:

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

یه نکته فوق حرفه ای:

مگه یه پاسخ نامه نداریم؟ خب هنگام جواب دادن به عمومی ها که وقت کمه،فقط یه علامت کوچک تو گزینه ها بزنیم بعدش تو اختصاصی ها که معمولا وقت بیشتر میاد کاملا پرش کنیم؛حداقل 5 دقیقه وقت اضافی میاد که بزارین رو ریدینگ ها؛
این روش منه و خیلی شاخه حتما امتحان کنید

تو اختصاصی ها وقت بیشر میاد؟!!؟!!؟!؟!؟!؟ مال من که همیشه کم میاد.... تاز پارسال که هیچی بلد نبودم بزور سر جلسه پاسخنامه رو ازم گرفتند...:21:
تو عمومیا هم وقت کم نمیارم... من دقت کردم اکثر وقت بچه ها تو ادبات و عربی تلف میشه.......... من خودم ادبات رو تو 23 دقیقه میزنم در عوض دینی رو تو 10 دقیقه:8:

Reza31001
26-06-2011, 14:23
واسه منم سفید پرینت میگیره.:31: باید برم بیرون پرینت بگیرم
راستی یکی از دوستام گفت که تاثیر معدل روی رتبه ی اصلی تاثیر نداره روی رتبه ی زیر گروه تاثیر داره.آره؟ اینجوریه؟

فکر نمی کنم این طوری باشه رو همه رتبه ها باید تاثیر داشته باشه و نکته دیگه اینه که رتبه زیرگروه اصل کاریه نه اون رتبه اصلیه :31:

milla.online
26-06-2011, 14:25
راستی بچه ها من 1 ساله عادت دارم با اتود 0.3 اما واسه پر کردن پاسخنامه خیلی وقت میبره... چند بار هم سر آزمون خراب شده... چه کنم؟؟؟؟؟ مداد معمولی متنفرم. تمرکزمم رو از دست میدم.... به نظر شما سوالا رو با اتود جواب بدم پاسخنامه رو با مداد b4 پر کنم؟؟؟؟؟؟مداد آزمون هم دارم اما پارسال سر جلسه خوب پاسخنامه رو پر نمی کرد... واسه همین وسط کار از مداد استفاده کردم..

behnam_c++
26-06-2011, 14:36
به نظر شما سوالا رو با اتود جواب بدم پاسخنامه رو با مداد b4 پر کنم؟؟؟؟؟؟

به نظر من اصلا این کار رو نکنید چون عوض کردن مداد بسیار وقت گیره و نمیشه هم گذاشت واسه اخر کار چون هم ریسکیه و هم استرس زا
شما بهتره که از اتود 0.7 یا حداقل از 0.5 استفاده کنید

ox3blue
26-06-2011, 14:37
سلام

من تو کارتم یه همچین چیزی نوشته

مشمول اعمال سوابق تحصيلي مي باشيد و سوابق تحصيلي شما به سازمان سنجش ارسال شده است و ميتوانيد ...

کار خاصی باید انجام بدم؟

Masоud
26-06-2011, 14:53
سلام

کار خاصی باید انجام بدم؟
سلام

نه قربان نیاز نیست کاری انجام بدی.

واسه کسایی که گفته "و سوابق شما به سازمان سنجش ارسال نشده است" باید برم آموزش پرورش استانشون و کد رو بگیرن و واسه سازمان سنجش بفرستن.

موفق باشید :40:

milla.online
26-06-2011, 14:55
بچه ها کارت یکی از دوستان عکس نداره... زده خطا در عکس ارسالی تو ویرایش هم عکس نمیشه اضافه کرد... چیکار کنه؟؟؟راش نمی دن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ داره بیچاره گریه میکنه..... 1 ساله که داره می خونه:41:

part gah
26-06-2011, 14:56
سلام

کار خاصی باید انجام بدم؟

نه این یعنی سوابق تحصیلی تو روی اعلام نتیجت تاثیر میزاره اخه برای یه سالی به بعد این قانون اجرا میشه اونا یی که امتحانات نهایی و هماهنگ و کشوری دادن فکر کنم....اما برای نظام قدیما تاثیری نداره.

milla.online
26-06-2011, 15:01
بچه ها کارت یکی از دوستام عکس نداره... زده خطا در عکس ارسالی تو ویرایش هم عکس نمیشه اضافه کرد... چیکار کنه؟؟؟راش نمی دن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ داره بیچاره گریه میکنه..... 1 ساله که داره می خونه

milla.online
26-06-2011, 15:12
فهمیدم باید چیکار کنه... باید بره حوزه رفع نقص که آدرسش تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نوشته

Peji2010
26-06-2011, 17:09
سلام
اگه کسی کنکور خارج 84 و 85 رو زده لطف کنه بگه کدوم به درد بخور تره من میخام آخرین آزمونمو 3 شنبه بگیرم.خارج فقط این 2 تا رو نزدم و البته داخل رو هم که اصلا" نزدم!!!(آخه تکراری شده سوالاش!!)
شدیدا" نیازمند جوابیم...

(^_^)
26-06-2011, 17:15
خیلی خیلــــــی نزدیک شدیم :(

behdana
26-06-2011, 17:37
سلام
اگه کسی کنکور خارج 84 و 85 رو زده لطف کنه بگه کدوم به درد بخور تره من میخام آخرین آزمونمو 3 شنبه بگیرم.خارج فقط این 2 تا رو نزدم و البته داخل رو هم که اصلا" نزدم!!!(آخه تکراری شده سوالاش!!)
شدیدا" نیازمند جوابیم...

عزیز جان ! خارج 85 رو بزن
البته سوالات ریاضیش به نسبت سخت است.
موفق باشی

milla.online
26-06-2011, 17:39
آره سوالای خارج 85 بهتره... خارج 84 خیلی آسونه... آدم تصور غلط از سطح اطلاعاتش تمی کنه... توقعاتش میره بالا... تو کنکور ضربه می خوره.... به نظر من اگه کانونی نیستی برو آزمون کانون جمعه پیش رو بده... یا شبیه ساز 88

Hamid Hamid
26-06-2011, 17:46
سلام دوستان ...

پرينت كارت بايد رنگي باشه يا سياه و سفيد؟!

بعدش اين قسمت سوابق تحصيلي رو هم بايد ببرين سر جلسه؟!

p30pro
26-06-2011, 17:59
یکی اینا رو که واسه طرح تابستان تبلیغ می کنند رو خفه کنه !!!!!!!!!!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haniiii
26-06-2011, 18:32
واقعا این عکس استرس ایجاد میکنه ؟!

lohrasbi
26-06-2011, 18:51
واقعا این عکس استرس ایجاد میکنه ؟!

ای کاش ایجاد میکرد! من واسه امتحانات پایان سال اول ابتدایی بیشتر استرس داشتم تا الان!
راستی یه چیزی. جدی جدی ساعت 7 در ها رو میبندن؟ یعنی باید ساعت 5 بیدار شیم؟ من که تا حالا ساعت 5 صبح رو ندیدم! خدا به خیر کنه.
حالا خودمونیم کیا قراره پشت کنکوری بشن؟ خودتونو معرفی کنید!

tariran0
26-06-2011, 18:59
بچه ها امروز چه فعالیتی کردید. هفت هشت صفحه پشت سر هم....
این کنکور 7 هم شورش رو در آورده.
از 6 ساعت برنامه 3 ساعتش تبلیغه
حالا کاش تبلیغاش متنوع بود. همش مال گاج. میره رو اعصابم

آقا وحید و سایر ....
کاملا با ایجاد همچین تاپیکی موافقم راستش رو بخواهید می خواستم زودتر از شما پیشنهاد بدم ولی گفتم شاید استرستون زیاد بشه

+++++++++++++++++++++++++++++++=
بچه ها من ساعت 7 بعد از ظهر کارتم رو گرفتم. علاقه مندی ها رو نزده بودم و الان با کارت پرداخت کردم و ثبت هم کردم. ولی کارنامه رو دوباره باز کردم ولی تغییر نکرده و علاقه مندی ها رو هنوز مثل قبل غیر فعال زده.
چه کارکنم؟:41:

soldier
26-06-2011, 19:10
میگم شما برای بار آخر مروراتونو کردید؟ من مونده ازشون که فکر کنم نرسم انجام بدم. اشکال نداره؟؟؟؟؟

tariran0
26-06-2011, 19:10
من که دیگه آزمون جامع نمیدم
کاش اینقدر زیاد نمیدادم(10تا) خیلی خسته شدم
دیگه این دوسه روز رو فقط معمولی حل می کنم:20:

بچه ها این روزای کنکور عیده (مبعث) و عروسی ها زیاده . احتمال داره شب کنکور سرصدا کنن. چه کار کنیم؟

soldier
26-06-2011, 19:14
من که دیگه آزمون جامع نمیدم
کاش اینقدر زیاد نمیدادم(10تا) خیلی خسته شدم
دیگه این دوسه روز رو فقط معمولی حل می کنم:20:

بچه ها این روزای کنکور عیده (مبعث) و عروسی ها زیاده . احتمال داره شب کنکور سرصدا کنن. چه کار کنیم؟
دو سه روز؟ مگه تا شب کنکور میخوای درس بخونی:31:

سرو صدا هم که زیاد مهم نیست. تازه استرس زدایی هم میکنه:27:

p30pro
26-06-2011, 19:55
[/CENTER]
ای کاش ایجاد میکرد! من واسه امتحانات پایان سال اول ابتدایی بیشتر استرس داشتم تا الان!
راستی یه چیزی. جدی جدی ساعت 7 در ها رو میبندن؟ یعنی باید ساعت 5 بیدار شیم؟ من که تا حالا ساعت 5 صبح رو ندیدم! خدا به خیر کنه.
حالا خودمونیم کیا قراره پشت کنکوری بشن؟ خودتونو معرفی کنید!

من که همین الانم دانشجو هستم ! فقط می خوام دانشگاهمو عوض کنم ! :27::8:

فوقش اینکه یه اسلات پیام نور رو حروم می کنم (نامردیه؟)!

yarane-naghdi
26-06-2011, 20:05
میگم شما برای بار آخر مروراتونو کردید؟ من مونده ازشون که فکر کنم نرسم انجام بدم. اشکال نداره؟؟؟؟؟

الان باید به فکر این باشیم که در کنکور داشته ها و پس اندازهامون رو روی پاسخنامه پیاده کنیم . اینکه 5 درصد برنامت رو نخونده باشی نباید این تاثیر رو بگذاری بر روت داشته باشه که مثلا بخاطر این 5 درصد که واقعا از دید کلی کم اهمیت تلقی میشه بقیه 95 درصدت رو تبه کنی .
آدم اگه بتونی سر جلسه هم حرص نداشته باشی و فقط داراییت رو بکار بگیری مطمئنا سر جلسه از تعداد منفی و بی دقتی کاسته میشه . این حرص از کجا میاد؟ از اینکه بیشتر از دارییهات از خودت انتظار داشته باشی
این جمله بالا رو گفتم که بگم دلخوری و نگرانی شما کمی از یک نوع حرص مثبت نشات میگیره که میشه ازش گذشت .
در هرحال حرصه دیگه . حرص مثبت و منفیش میتونه ضرر داشته باشه . حالا این حرص مثبت شما چون با شرایط زمانی نمیخونه باید منفی تلقیش کرد

از اینکه زیادی افاضات کردم عذر میخوام . بهرحال اونقدر که خودم دلم میخواد استرسم و نگرانیم کم بشه دلم میخواد بقیه هم این استرس رو نداشته باشن :20:

yarane-naghdi
26-06-2011, 20:22
بنظر من بهترین تجربه کنکور نودمون دقیقا بعد از آزمون باشه . همون لحظه که آدم از آزمون میای بیرون . با اینکه خیلی خسته ایی ولی انگار که از زندان آزاد شدی:8:

Masоud
26-06-2011, 22:17
سلام بر دوستان عزیز کنکوری

ما که احتمالا" موندنی شدیم واسه سال بعد انشاالله.

در حالی که میتونستم با 3 هفته خوندن میانگین 50 بزنم ولی حسش نبود و نمی ارزید.

برای همه تون آرزوی موفقیت دارم :40:

--------------------------------------------

راستی بچه ها هر چی شد شد . شما که تلاشتونو کردید . باقیش با خدا :40:

sina3000m
27-06-2011, 01:36
دوستان یه سوال ...میزارن سر جلسه خودکار با خودمون ببریم؟ واسه پر کردن پاسخنامه نمیگما! برا چکنویس چون با خودکار خیلی سریع تر میشه.

بنظر من بهترین تجربه کنکور نودمون دقیقا بعد از آزمون باشه . همون لحظه که آدم از آزمون میای بیرون . با اینکه خیلی خسته ایی ولی انگار که از زندان آزاد شدی:8:
کاملا باهات موافقم من یه ساله که منتظر اون لحظم...:8:

alireza15
27-06-2011, 07:12
سلام
یه سوال !
سره جلسه میشه بریم دستشویی ؟

omnia.2008
27-06-2011, 08:00
سلام
یه سوال !
سره جلسه میشه بریم دستشویی ؟
شدنش که میشه ولی تقریبا نمیتونی تقلب کنی میدونی که؟:10::46::27:
راستی اونجا دست شویی نری بهتره ها

---------- Post added at 08:00 AM ---------- Previous post was at 08:00 AM ----------

دوستان یه سوال ...میزارن سر جلسه خودکار با خودمون ببریم؟ واسه پر کردن پاسخنامه نمیگما! برا چکنویس چون با خودکار خیلی سریع تر میشه.

کاملا باهات موافقم من یه ساله که منتظر اون لحظم...:8:
من که رفتم تو جامدادیم همه چی بود البته واسه نوشتن, گیر ندادن :46::10::11:
برام دعا کن

omnia.2008
27-06-2011, 08:06
دوستان ما که به امیده خدا رفنی شدیم به داشگاه ایییییییییییییییییییییییی ی خدا مردم امسال یک قرن گذشت لعنتی:31:

alireza15
27-06-2011, 08:35
شدنش که میشه ولی تقریبا نمیتونی تقلب کنی میدونی که؟:10::46::27:
راستی اونجا دست شویی نری بهتره ها

برا تقلب نمیگم ...
دیدی وقتی آدم استرس و ترس داره دستشوییش میگیره :31:
واسه اون میگم

چرا می گی نری بهتره ؟

online_amin
27-06-2011, 09:23
آقا اینجا کسی مشمول سوابق تحصیلی شده؟

چی کار کنم؟

تو کارت من نوشته نمرات شما به سازمان سنجش ارسال نشده, لطفا هر چه سریع تر به آموزش و پرورش ناحیه مراجعه کنید تا مشکل بر طرف بشه.

رفتم آموزش و پرورش انگار که اصلا نمیدونن تو این کشور مقوله ای به نام کنکور وجود داره. اصلا خبر ندارن قضیه چیه.

حالا گفتن فردا دوباره برم.

کسی اینجا مشمول این شده؟

برای شما نمرات درسی تون رو تو کارت نوشتن؟

vahid-p
27-06-2011, 10:18
یک نکته بسیار حرفه ای!
لازم نیست همون دکمه پرینت اون صفحه رو فشار بدید.یک عکسی ز صفحه گرفته و پرینتش کنید هم کافیه. فکر هم نکنم در مورد اندازه اش چیزی گفته باشند.
اصلا پیشنهاد نمی شه.

اگه پرینت نمی تونیین بگیرین تو خونه به جای عکس می تونین به pdf هم تبدیلش کنید ببرید بدین براتون پرینت کنن!
بهترین راه همینه ولی همه که نمی دونن چطوری. این راه یکم حرفه ایه و بعضی برنامه ها برا فارسی یکم مشکل دارن. ولی اگه ویندوزتون سون باشه می تونین به xps تبدیل کنین، اونم اینطوری که رو پرینت خود صفحه کارت کلیک کنید بعد هم به جای پرینتر microsoft Xps document writer رو انتخاب کنید و پرینت رو بزنید که به صورت فایل ذخیره می شه و اونو ببرین چاپ کنید.
ولی راحتترین راه اینه که از فایرفاکس استفاده کنی و بری رو Save page as... و دقت کنی save as type رو web page, complete تنظیم باشه. و اونو سیو کنی و ببری برا پرینت.

vahid-p
27-06-2011, 10:24
آقا اینجا کسی مشمول سوابق تحصیلی شده؟
اکثرا مشمول سوابق تحصیلی هستن، به جز دیپلمه های 83 و قبل از اون. مشکل شما از مشمول بودن نیست، اونجا که گفته نمره ارسال نشده باید پیگیری بشه. البته گفته که تا سیزدهم وقت داری، پس اگه قبل کنکور نشد، بعدش میشه . زیاد نگران نباش.

برای شما نمرات درسی تون رو تو کارت نوشتن؟
تو کارت نمی نویسن که. باید رو مشاهده نمرات ارسال از آموزش و پرورش کلیک کنی و اونجا ببینی.

behnam_c++
27-06-2011, 10:34
این پشتیبان ما گفته شماره داوطلبی رو بهم بدید
میخواستم بدونم به شما هم گفته؟یا نه؟اگه گفته شما چی کار میکنید؟
اصلا کار درستی هست؟چون این شماره شخصی هست! و میتونه بره باهاش انتخاب رشته بکنه؟

Reza31001
27-06-2011, 10:39
انتخاب رشته که نمی تونه بکنه چون یه سری اطلاعات دیگه هم می خواد
فقط برای اینه که کانون ببینه رتبت چند شده و سال بعد بگه فلانی تو موسسه ما بود

کاملا دل بخواهیه خواستی بده نخواستی هم بهش بگو به تو چه :31:

online_amin
27-06-2011, 10:54
اکثرا مشمول سوابق تحصیلی هستن، به جز دیپلمه های 83 و قبل از اون. مشکل شما از مشمول بودن نیست، اونجا که گفته نمره ارسال نشده باید پیگیری بشه. البته گفته که تا سیزدهم وقت داری، پس اگه قبل کنکور نشد، بعدش میشه . زیاد نگران نباش.

تو کارت نمی نویسن که. باید رو مشاهده نمرات ارسال از آموزش و پرورش کلیک کنی و اونجا ببینی.

ممنون, یعنی خیلی ها مشمول سوابق تحصیلی هستن و باید برن آموزش و پرورش؟

شما هم بودی؟ آموزش و پرورش رفتی؟

کارت اونایی که نمره هاشون ارسال شده, چطوریه؟ اون قسمتی که نوشته شما مشمول سوابق.... ؟

veritaaa
27-06-2011, 10:59
اصلا پیشنهاد نمی شه.

بهترین راه همینه ولی همه که نمی دونن چطوری. این راه یکم حرفه ایه و بعضی برنامه ها برا فارسی یکم مشکل دارن. ولی اگه ویندوزتون سون باشه می تونین به xps تبدیل کنین، اونم اینطوری که رو پرینت خود صفحه کارت کلیک کنید بعد هم به جای پرینتر microsoft Xps document writer رو انتخاب کنید و پرینت رو بزنید که به صورت فایل ذخیره می شه و اونو ببرین چاپ کنید.
ولی راحتترین راه اینه که از فایرفاکس استفاده کنی و بری رو Save page as... و دقت کنی save as type رو web page, complete تنظیم باشه. و اونو سیو کنی و ببری برا پرینت.

مشکل من اینه که آرم وزارت علوم که در حالت عادی روی سایت مثل یه مهر روی عکس میمونه وقتی پرینت میگیرم انگار که بریدی چسبوندی رو عکس .کادر سفید داره. اینکارارو هم کردم
print screen کردم که دیگه اینجوری نشه ولی کیفیت اومد پایین

shah abas
27-06-2011, 11:00
اصلا پیشنهاد نمی شه.

بازم من می گیم این اسکریت شات گرفتن خیلی از این راه کوتاه تر و ساده تره. شما چرا می گید نمیشه؟
(یک بحث علمی فنی تکنولوژیک هم بکنیم دیگه!:31:)

shah abas
27-06-2011, 11:05
print screen کردم که دیگه اینجوری نشه ولی کیفیت اومد پایین
شما تو صفحه ی کارت Ctrl رو بگیر و این گردونک(!)‌ماوس رو بده جلو تا فونت ها و در نیتجه کارتت بزرگتر بشه. حالا اگه عکس بگیری از یک کارت بزرگتر اسکرین شات گرفتی که کیفیتش بالاتره.

soldier
27-06-2011, 11:20
میگم روز آخر رو باید درس نخوند یا دو روز آخر؟ من که امروزو میخونم فردا اتاقمو مرتب میکنم :31:

شما تو صفحه ی کارت Ctrl رو بگیر و این گردونک(!)‌ماوس رو بده جلو تا فونت ها و در نیتجه کارتت بزرگتر بشه. حالا اگه عکس بگیری از یک کارت بزرگتر اسکرین شات گرفتی که کیفیتش بالاتره.ا:18: pdf که کار سختی نیست.

ممنون, یعنی خیلی ها مشمول سوابق تحصیلی هستن و باید برن آموزش و پرورش؟

شما هم بودی؟ آموزش و پرورش رفتی؟

کارت اونایی که نمره هاشون ارسال شده, چطوریه؟ اون قسمتی که نوشته شما مشمول سوابق.... ؟ چرا سختش میکنی، بعضی ها مثل جناب عالی برای ارسال نمرات براشون مشکل پیش اومده باید برن آموزش پرورش.

مشمول اعمال سوابق تحصیلی می باشید و سوابق تحصیلی شما به سازمان سنجش ارسال شده است و میتوانید از لینک بالا مشاهده نمایید.

وحید جان این تاپیک رو راه بندازین دیگه پوسیدیم. شروع کنیم به جشن گرفتن

soldier
27-06-2011, 11:36
راستی یه سوال این کارت رو لازمه بچسبونیم به پیراهنمون؟ پرس میخواد؟

D_felfelak
27-06-2011, 11:37
دوستان برای پر کردن پاسخنامه از مداد استفاده ميکنين؟ يا مداد آزمون؟ يا اتد؟
اگر از مداد و اتد استفاده ميکنين ضخامت و چند بی بودن سرب رو هم ذکر بفرمايين

behnam_c++
27-06-2011, 11:57
انتخاب رشته که نمی تونه بکنه چون یه سری اطلاعات دیگه هم می خواد
فقط برای اینه که کانون ببینه رتبت چند شده و سال بعد بگه فلانی تو موسسه ما بود

کاملا دل بخواهیه خواستی بده نخواستی هم بهش بگو به تو چه :31:

چه اطلاعات دیگه ای میخواد؟

saeed 1428
27-06-2011, 12:10
راستی یه سوال این کارت رو لازمه بچسبونیم به پیراهنمون؟ پرس میخواد؟
نه پرس نمی خوادچون اونجاکارتا روجمع می کنن باید یه سری اطلاعات روش بنویسی.

fmps
27-06-2011, 12:13
اثر انگشت رو خونه میزنیم یا تو حوزه؟

part gah
27-06-2011, 12:36
اثر انگشت رو خونه میزنیم یا تو حوزه؟
توی کارت ورود به جلسه نام و نام خانوادگی و امضا و اثر انگشت رو میتونید و بهتره قبل ورود به حوزه بزنید.:20:

nafas
27-06-2011, 12:37
ایشالله که بهترین لحظت باشه اما من پارسال از جلسه که در اومدم بدترین لحظه عمرم تو این یک سال بود !!!
هنوز هم یادمه حال هوام رو اون موقع

:13:
کارت رو امضا و انگشت بزنین که سرجلسه نیان گیرتون بدن دستتون هم مرکبی شه !

behnam_c++
27-06-2011, 13:02
ایشالله که بهترین لحظت باشه اما من پارسال از جلسه که در اومدم بدترین لحظه عمرم تو این یک سال بود !!!

من پارسال توی خونه انگشت زدم و امضا کردم ولی سر جلسه که رفتیم دوباره مجبور کردن انگشت بزنیم و امضا کنیم

online_amin
27-06-2011, 13:21
من پارسال توی خونه انگشت زدم و امضا کردم ولی سر جلسه که رفتیم دوباره مجبور کردن انگشت بزنیم و امضا کنیم

دقیقا.

اثر انگشت هم روی کارت لازمه و هم روی یه برگه ورودی به حوزه. پس اگر فکر میکنید تو حوزه دستتون مرکبی نمیشه, اشتباه میکنید.

elendil
27-06-2011, 13:50
این چند روز سعی کنید زندگی آرومی داشته باشین :دی

خیلی مهمه :20:

سر جلسه که رفتین اگه نتونستین سوالای اول رو حل کنین اصلا بهش فکر نکنین فقط یه علامت بزنین که یادتون باشه مونده اونا

به هیچ وجه فکر نکنین که قراره 235تا تست رو بزنین

مطمئن باشین که قراره سنجش 4ام خوبی بدین

به چیزایی که نخوندین فکر نکنین / توهم برتون نداره سر جلسه که سر کلاس یادمه یه چیزایی بشینم حل کنم سوال رو !!!

مهم تر از همه اینا مدیریت زمان کنید

yarane-naghdi
27-06-2011, 14:59

از این نظر گفتم بهترین لحظست که آدم احساس میکنی یه زندان یکساله برات تموم شده . وگرنه منم اگه خراب کرده باشم یا ... ممکنه حالم خراب باشه:18:

ضمنا یکی از دوستان توصیه کرده بود بهتره دسشویی نرید . ولی توصیه من اینه لحظه ایی درنگ نکنند دوستان . سرجلسه چهار پنج تا سوال ازدس بدی خیلی بهتر از اینه که بخاطر فشار دسشویی همه درسات رو خراب کنی و بره .

ضمن اینکه دسشویی نرفتن عواقب ماتاخر هم داره :31:

yarane-naghdi
27-06-2011, 15:11
فکر کنید با تموم شدن کنکور داره یه صبح بهاری میرسه :26:

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد ... عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد
ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد ... گل نرگس به شقایق نگران خواهد شد

یادم نیست این شعر مربوط به کدوم کتاب ادبیاتمون بود ولی میخوره شعر حافظ شیرازی باشه :20:

elendil
27-06-2011, 15:52
ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد ... گل نرگس به شقایق نگران خواهد شد

مخ این4نفرو میخوای بزنی : )) ؟

اگه حوزه مختلط بود حتما به سوالا دقت کنین :27:

راستی سر جلسه آب و این چیزا که میارن دقت کنین که پاسخ نامه رو مورد عنایت قرار نده :دی

محل حوزتون رو هم یه سری بزنید :دی ببینید آب و هواش چه جوریه :دی

+

الکی هم غر غر نکنین اگه اونجا که صندلیـِ رویایی ما هست که کنکور میدیم صدای فلان بیاد صدای بیثار بیاد نمیتونیم کنکور بدیم

حوزه من ، جایی که نشسته بودم دقیقا بالاسرم یه پنکه بود که صدا میداد از اول تا آخر جلسه هم روشن بود

چند دقیقه اول قبل شروع فکر میکردم این پنکه اینجا چیکار میکنه :دی وقتی که شروع شد تا آخرش دیگه حواسم به هیچی جز سوالا نبود :46:

قبل اینکه برین سر جلسه در مورد هر چی خواستین صحبت کنین جز درس : )) بزارین در مورد درس فقط اون 4ساعت خودتون با سوالاتون و پاسخ نامتون بحث کنید

سوال هایی هم که میبینید از 3 مدل خارج نیست

1 - قبلا از این مدل دیدم راحت حل کردم یا با یه نکته ای لمی چیزی راحت زدم تو گوش سوال

2 - قبلااز این مدل دیدم ولی راه حل طولانی ای داره مثل بعضی از دینامیک:40: ها و احیانا محاسبات شیمی3 !

3 - قبلا از این مدل ندیدم

اولی رو که مشخصه چیکار میکنین

دومی رو هم سعی کنین بزارین بعد اینکه همه مدل های اول رو حل کردین حل کنین

سومی رو هم اگه تونستین برسین اولی ها و دومی ها رو حل کنین حل کنین

شاید مدل سوم خیلی آسون باشه یه نکته ای باشه که به ذهنتون برسه ولی اینکه بخواین ریسک کنین و چیزایی که میدونین رو بزارین کنار تا بتونین با یه تکنیک یا با یه خلاقیتی به دست بیارین راه حل رو عقلانی نیست

فعلا این چیزا به ذهنم میرسه :دی

e.s.e.t
27-06-2011, 17:45
سلام
رو کارت ورود به جلسه تذکر داده اصل کارت ملی یا شناسنامه باید همراه داوطلب باشه حالا منی که فعلا به هیچ کدوم دسترسی ندارم تکلیف چیه ؟ گیر میدن ؟

tariran0
27-06-2011, 18:12
سلام
خیلی فعال شدید
نمی دونم شما چه حالی دارید. ولی من اصلا حالم خوب نیست:41:
یه جور دوگانگی دارم
از یه طرف خوشحالی اینکه داره تموم میشه. ولی از یه طرف نگرانی و عذاب وجدان (10 % تلاشم هم نکردم)
اصلا باورم نمیشه داره به لحظه ای که دیگه خلاص میشیم نزدیک میشم.
یاد شعر حافظ افتادم::
باورم نیست ز بد عهدی ایام هنوز/قصه غصه که در دولت یار آخر شد
خداوکیلی باورم نمیشه.
اصلا اون ذوق و شوق چند هفته پیش که دوست داشتم کنکور تموم شه رو ندارم. نمیدونم چرا. یه حس بدی دارم که نمیدونم از کجا سرچشمه می گیره

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دو سوال::
1-شما رو نمی دونم ولی من فکر کنم که روز کنکور راحتتر از روزای دیگه بتونم بازده داشته باشم.چون هرچی جلسه رسمی تر میشه تمرکز من بیشتر میشه.مثلا خودم که آزمون میگرم اصلا خوب نمیدم. آزمایشی ها که می رفتم بهتر میبود. حالا فکر کنم کنکور عالی بشه.
2- همونطور که میدونید(نمیدونید؟ چرا؟) امسال شرکت کنندگان کمتر شدن.از طرفی ظرفیتا بیشتر. به نظرتون با این شرایط امکان داره وضع قبولی بهتر بشه. مثلا اگه فلان رشته رتبه 3000 میخواست امسال 2900 بخواد؟

mestry
27-06-2011, 18:25
حوزه من ، جایی که نشسته بودم دقیقا بالاسرم یه پنکه بود که صدا میداد از اول تا آخر جلسه هم روشن بود

چند دقیقه اول قبل شروع فکر میکردم این پنکه اینجا چیکار میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی که شروع شد تا آخرش دیگه حواسم به هیچی جز سوالا نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتی پینکه، یاد اتفاقی که امسال رخ داد ، افتادم....

تو شهرمون یه مدرسه هست بنام ماندگار که یکی از قدیمیترین و بزرگترین مدرسه های اینجاست، معلمامون هم اونجا درس میخوندن، یه سالن امتحانات داره که امتحانات کشوری و آزمونا رو اونجا برای چند مدرسه همزمان برگزار میکنن....سر آزمون کانون، بالای سر یکی از بچه ها یه پنکه بود، وسط آزمون یه دفعه این پنکه افتاد رو سر طرف، خوشبختانه خیلی چیزش نشد، فقط یخورده زخمی شد ! (الان به جای اینکه از استرستون کم کنم دارم استرس تزریق میکنم ! :31: )

ولی نگران نباشید، هر پنکه ای قرار نیست اینجوری بشه.....فقط رو سوالا تمرکز کنید و بس....

Meek
27-06-2011, 18:56
حذف شود.....

soldier
27-06-2011, 19:00
خوشبختانه خیلی چیزش نشد، فقط یخورده زخمی شد !

هر پنکه ای قرار نیست اینجوری بشه.....

خیلی باحال بود:31::31::31:

مثلا اگه فلان رشته رتبه 3000 میخواست امسال 2900 بخواد؟

منم یه مدت پیش از این محاسبات خیلی داشتم ولی خوشبختانه الان نه. اسمشونو واسه خودم گذاشتم محاسبات کوانتومی :31:

اگه میشه بیشتر بیایید اینجا کنار هم باشیم استرسمون کمتر میشه.

omnia.2008
27-06-2011, 19:26
دوستان خسته نباشید منو یادتون میاد یه چند ماهی نیستم ولی الان امدم با هم این دم اخری حال کنیم همتون به هدفتون برسید به امید خدا
برا منم دعا کنید قربونه همتون
9کرم
خدانگهدار:10:

vahid-p
27-06-2011, 20:04
دوستان خسته نباشید منو یادتون میاد یه چند ماهی نیستم ولی الان امدم با هم این دم اخری حال کنیم همتون به هدفتون برسید به امید خدا
برا منم دعا کنید قربونه همتون
9کرم
خدانگهدار
یه تاپیک قراره اگه فرشید خان موافقت کردن، راه بندازیم، که بیشتر بتونیم بحث و گفتگو کنیم، اما بحث های بعد کنکور . بیشتر تاپیک تفریحی قراره باشه، فقط در مواقعی هم شاید کسی در مورد دانشگاهی، رشته ای چیزی بخواد سوال کنه هم اونجا بچه ها باز دور هم باشن تا بتونن به هم کمک کنن. خلاصه قراره میکسی از انواع بحث ها باشه. ببینیم موافق میشه یا نه.

Haniiii
27-06-2011, 20:29
چقدر این روزا این تاپیک سرعت گرفته ! .. پارسال بعد کنکور ریاضی بود که یه دفعه 50 صفحه جلو رفته بود ، نه ؟!

yarane-naghdi
27-06-2011, 20:50
مرغک سرگشته زکنج قفس درآی ... نغمه ی آزادی ما را همی سرای !

lohrasbi
27-06-2011, 21:16
دو تا خبر دارم که هیچ کدوم مفت نمی ارزه!
1- تو کتاب دیفرانسیل جدید، هیچ مبحثی حذف یا اضافه نشده، فقط شیوه ی آموزش مطالب، به کلی تغییر کرده.
2- 13 و 14 تیر کنسرت محسن یگانه در برج میلاد! روز بعدش هم کنسرت بنیامین همونجا.

milla.online
27-06-2011, 21:22

منم بدترین لحظه زندگیم بود.... رفتم توخونه هرچی کتاب تست داشتم پرت کردم (یه تعدادیش هم پاره شد) تو انباری... با یه خستگی روحی زیاد روزم رو گذرندم.. می دونستم که اون چیزی که می خواستم نمیشم.... ولی سعی بعد از یه روز بیخیال شدم و بدون اینکه به سوالا نگا کنم گذاشتم واسه روز کارنامه ناراحتیامو...
امیدوارم که نه من و نه شما امسال اینجوری نشیم و به اندازه تلاشمون نتیجه بگیریم

milla.online
27-06-2011, 21:27

تو شهرمون یه مدرسه هست بنام ماندگار که یکی از قدیمیترین و بزرگترین مدرسه های اینجاست، معلمامون هم اونجا درس میخوندن، یه سالن امتحانات داره که امتحانات کشوری و آزمونا رو اونجا برای چند مدرسه همزمان برگزار میکنن....سر آزمون کانون، بالای سر یکی از بچه ها یه پنکه بود، وسط آزمون یه دفعه این پنکه افتاد رو سر طرف، خوشبختانه خیلی چیزش نشد، فقط یخورده زخمی شد ! (الان به جای اینکه از استرستون کم کنم دارم استرس تزریق میکنم ! :31: )

ولی نگران نباشید، هر پنکه ای قرار نیست اینجوری بشه.....فقط رو سوالا تمرکز کنید و بس....

خدا را شکر منحوزهمون رو خوب می شناسم(دانشگاه خلیج) پنکه نداره و همش سیستم خنک کنندس که زیادی خنک میکنند و از دریچه هاش هوای قطب رو میشه حس کرد(اگه دریچش مث من بالای سرتون باشه یخ می زنید)چون خونمون نزدیک اونجا بود به عنوان مهمان همیشه میرفتم اونجا واسه درس خوندن.... خوبیش اینه که زیادی با حوزه آشنایی دارم... (می تونم تو سوراخ سمبه های دستشوییش تقلب هم جاسازی کنم)

bnmnb
27-06-2011, 21:32
دوستان سلام
عزیزان من بعد از کنکور هر سوالی در مورد رشته ها و دانشگاهها داشتین بپرسین من در خدمتم
دوستان انرژیتونو نگه دارین برای شکست کنکور

hermione
27-06-2011, 22:05
سلام به همه دوستان اول اینکه آرزوی موفقیت برای همتون دارم حداکثر موفقیت برای یه کنکوری اینه که تمام اطلاعات توی ذهنشو روی کاغذ بیاره و استفاده کنه منم همین آرزو واسه همتون کردم و خواهم کرد .
اینو بدونید که کنکور همه زندگی نیست و این کنکور هم مثل 30-40 کنکور گذشته میره و زندگی همچنان ادامه داره .
من استرس واسه کنکورو تا اونجایی موجه می دونم که طرف میبینه اگه موفق نشه زحمات 1 سال مثلاَ از بین میره ولی اونجاییش که مربوط به اینه اگه موفق نشم زندگی آیندم خیلی تحت تأثیر قرار می گیره من قبولش ندارم ..
راه و وقت برای موفقیت خیلی هست و بعد از کنکور تازه شروع میشه .
درمورد این روزای قبل از کنکور بهتره روزای آرومی باشه به مسائل بیهوده و بد بینی نسبت به شرایط قبل و بعد از جلسه کنکور و در حین اون فکر زیادی نکنید چون به طور کلی انسان هر چقدر هم که حواسش جمع باشه باید قبول داشته باشیم که جلوی یه سری از چیزارو اگه بخواد اتفاق بیوفته نمی تونیم بگیریم چاره چیه ؟ باید توکل کرد بر اون خدایی که عالم به همه این حوادثه ... اینجوری خیلی راحت میشه به آرامش قلبی رسید .
اما سر جلسه کنکور درسته که گفتم بد بینیو کنار بگذارید اما برای اتفاقاتی که احتمال وقوعشون خیلیه باید خودتونو آماده کنید اینو از تجربیات کسانی که سر جلسه کنکور های قبل حضور داشتن میشه فهمید واقعآ انتظار شرایط ایده آل نداشته باشید سر و صدای هر چند کم ، قرار گرفتن در مسیر مستقیم کولر ، و بر عکس گرم بودن کلافه کننده سالن ، نبودن صندلی چپ دست (این یکی خیلی شایعه و برای خودم هم اتفاق افتاد ) اینو واسه این گفتم که دلتون خوش نباشه به اون تیک چپ دستی که توی ثبت نام زدید .
در مورد نحوه زمانبدیو این چیزا سر جلسه خودتون همه موارد می دونید و در مورد خوراکی چند تا شکلات و یه بطری آب کافیه (نه وقت میشه بیشتر بخورید هم دست و پا گیره )
اما بعد از جلسه کنکور همتون فکر می کنید که چقدر راحت میشیم و فلان و ... اینو بدونید عادتایی که ظرف این 1سال بوجود اومده دقیقاَ 3 ماه طول میکشه به زندگی نرمال برگردید (خیلی روی تابستون حساب نکنید !!!)
به امید پیروزی

p30pro
27-06-2011, 23:37

احیانا شما قم نیستید ؟

mestry
28-06-2011, 00:03
احیانا شما قم نیستید ؟
احیانا که نه، ولی قطعا بله ! :31:

soldier
28-06-2011, 01:51
چطور شب زود بخوابیم یا بهتر بگم ساعت خوابمو تنظیم کنم

هرکاری میکنم خابم نمیگیره الان ساعت 3 شب!

elendil
28-06-2011, 01:58
چطور شب زود بخوابیم یا بهتر بگم ساعت خوابمو تنظیم کنم

هرکاری میکنم خابم نمیگیره الان ساعت 3 شب!

یه کاری کن صبح زود بیدار شی که کم خوابیده باشی تا شب بعدش خسته باشی که تا 1 2 3بیدار نمونی از امشب تا شب کنکورت این مشکل حل شه

+

شب کنکورت تا 1 ، 2 هم بیدار بودی اشکال نداره :دی فقط سعی کن خودتو خسته نکنی شب قبل کنکور

avator20002000
28-06-2011, 07:24
اقا من که دوتا کنکور یه روز دارم چی کارکنم دومی رو خوب بدم

omnia.2008
28-06-2011, 08:12
اقا من که دوتا کنکور یه روز دارم چی کارکنم دومی رو خوب بدم
حتما تجربی و زبان؟
ببین خرما ببر با خودت همراه گردو بین دو تا ازمون یه جا وایسا تمرکزتو جمع کن و سرتم با اب بشور و اب بخور راستی دست شویی یادت نره چیزایی میدونستم گفتم اگه اشتباه بگید:27::10:

milla.online
28-06-2011, 10:07
بچه ها سعی کنید بعد از ظهر روز قبل از کنکور یه ورزش نیم ساعت سبک کنید... دو ثابت یا پیاده روی سریع.... اگه برید بیرون بهتره... یه هوایی می خوره به کلتون.... اینجوری یکم خسته میشید.. شب هم ماست بخورید... با این دوکار تا قبل از ساعت 12 خواب میرید...البته من آدم می شناسم تا ساعت 2 شب کنکور بیدار بوده...

avator20002000
28-06-2011, 10:18
حتما تجربی و زبان؟
ببین خرما ببر با خودت همراه گردو بین دو تا ازمون یه جا وایسا تمرکزتو جمع کن و سرتم با اب بشور و اب بخور راستی دست شویی یادت نره چیزایی میدونستم گفتم اگه اشتباه بگید:27::10:
اره از کجا فهمیدی؟!!!:31:خیلی سخت بود فکر کنم!:27:
دستت درد نکنه:11: خرما رو که بیخیا باید بشم بهش حساسیت دارم چون خیلی شیرینه مجبورم شکلات کاکائویی کم شیرین بخورم.اب هم که گرم می برم عرق نکنه ورقمو ... برنه!

solo8
28-06-2011, 10:51
خوشبحالتون که درستون تموم شده و میخواید ببرید سر جلسه و خلاص...!!!!!!:46::46:

اما ما تازه میخوایم شروع کنیم...:37::37::37:

کاش منم الان موقعیت شما رو داشتم!!!:42::42::42:

ولی ارزو میکنم زود تر واسه خودم شبی برسه که فرداش میخوام کنکور بدم...کمترین استرس من همیشه شب امتحان بوده....:26:

smallfrank
28-06-2011, 13:26
سلام

من پرینت کارتو گرفتم
یه جاس نوشته انگشت و امضا.

میشه بپرسم اونجارو کی باید امضا کنه ؟

vahid-p
28-06-2011, 13:43
یه سوال تخصصی !
به نظرتون می ارزه ریسک کنیم و عمومی ها رو جوابش تو پاسخبرگ تو گزینه درست یه علامت کوچیک بزنیم بعد بیاییم و در وقت تخصصی ( شروع تخصصی نه آخرش که ریسک بالا بره ) و گزینه ها رو کامل پر کنیم؟

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

میشه بپرسم اونجارو کی باید امضا کنه ؟
رئیس سازمان سنجش :27: - شوخی کردم، خودت باید امضا کنی. انگشت هم باید بزنی.

اما ما تازه میخوایم شروع کنیم...

کاش منم الان موقعیت شما رو داشتم!!!
از الان نباید به فکر سال بعد باشی. فعلا سعی کن معمولی بخونی. یادمه سال قبل عجله ای برا کنکور نداشتم و می خواستم فقط خوب یاد بگیرم. توصیه می کنم بیشتر تو تاپیکای کنکور 91 بگردی بهتره چون جوش متناسب با موقعیتتون هست.

yarane-naghdi
28-06-2011, 13:50
یه سوال تخصصی !
به نظرتون می ارزه ریسک کنیم و عمومی ها رو جوابش تو پاسخبرگ تو گزینه درست یه علامت کوچیک بزنیم بعد بیاییم و در وقت تخصصی ( شروع تخصصی نه آخرش که ریسک بالا بره ) و گزینه ها رو کامل پر کنیم؟

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

رئیس سازمان سنجش :27: - شوخی کردم، خودت باید امضا کنی. انگشت هم باید بزنی.

لابد انگشت رییس سازمان سنجش رو هم از اینترنت بخره؟ :21:

Eshghe_door
28-06-2011, 13:51
بچه ها کنکور ریاضی 2 روز دیگس؟

bnmnb
28-06-2011, 14:06
یه سوال تخصصی !
.

به نظر من که این کار رو نکن:41:

yarane-naghdi
28-06-2011, 14:17
یه سوال تخصصی !

منم موافق نیستم . حالا میخوای بکن .. میخوای بپیچان :18:

Haniiii
28-06-2011, 14:36

خب توی اختصاصی وقت زیاد میاری؟ ! ... یا اینکه عمومی رو بهتر میزنی اگر وقت بیشتر داشتی ؟! ... اگر اینطور هست که فکر کنم کار خوبی باشه ... در غیر این صورت نه !

behnam_c++
28-06-2011, 14:39
یه سوال تخصصی !

کاش تخصصی رو اول میدادن تا بشه این کارو واسه اختصاصی ها کرد:20:

soldier
28-06-2011, 15:19

حالا پاسخبرگها یکی هستند؟

مگه چقدر طول میکشه تا سوالا تخصصی رو بدن. به نظر من خسته کنندس . یه استراحت بینشون باشه بهتره...

راستی وحید جان اون امضات کجاس خیلی خوشم میاد ازش. تازه داشتیم حال میکردیم که 2 روز مونده. اگه میشه تو یه پست بزارش.

Reza31001
28-06-2011, 15:30
خوشبختانه دوستان تجربه هاشون رو در میون گذاشتن و حالا همه میدونن چکاری انجام بدن بنابراین فقط برای همه آرزوی موفقیت میکنم
و امیدوارم هر کس همون نتیجه ای رو بگیره که استحقاقش رو داره و اتفاقات عجیب و غریب پیش بینی نشده - که مهمترین آفت کنکوره- برای بچه های این فروم رخ نده

Jayfiend
28-06-2011, 16:01
آقا بیشتر از دوم میاد سوم میاد یا پیش ؟ دقیق یادم نیست قبلا یکی داشت تعداد سوالات رو به تفکیک هرپایه و درس رو میگفت
کسی میدونه؟

mestry
28-06-2011, 16:30
آقا بیشتر از دوم میاد سوم میاد یا پیش ؟ دقیق یادم نیست قبلا یکی داشت تعداد سوالات رو به تفکیک هرپایه و درس رو میگفت
کسی میدونه؟
بطور میانگین نصف سوالا از پیش و نصف دیگه از دوم و سوم هست....البته بعضی مباحث تو هر سه پایه مشترکن .

masoud71
28-06-2011, 16:48
سلام
سال پیش این موقع من کنکور دادم
یادش بخیر
شبش خوب بخوابید
آرامشتونو حفظ کنید
و بدونید که خدا هواتونو داره

hermione
28-06-2011, 17:23
بچه ها سعی کنید بعد از ظهر روز قبل از کنکور یه ورزش نیم ساعت سبک کنید... دو ثابت یا پیاده روی سریع.... اگه برید بیرون بهتره... یه هوایی می خوره به کلتون.... اینجوری یکم خسته میشید.. شب هم ماست بخورید... با این دوکار تا قبل از ساعت 12 خواب میرید...البته من آدم می شناسم تا ساعت 2 شب کنکور بیدار بوده...

چرا راه دور میری من خودم شب کنکور فقط تونستم 1 ساعت بخوابم اونم از ساعت 5تا 6 شبای قبلش تا 3 بیدارمی موندم شبه کنکور 1 رفتم بخوابم هر کاری کردم خوابم نمی برد افتضاح ترین شب زندگیم بود امیدوارم واسه شما بهترین شب زندگیتون باشه

tariran0
28-06-2011, 18:09
عزیزان و دوستان من در تاپیک کنکور 90:31:
بچه ها بیایید ID های یاهومون رو به همدیگه بگیم که بعد کنکور هم باهم ارتباط داشته باشیم
اگه موافقید بگید:31:

فقط 1 روز دیگه/.........................

shah abas
28-06-2011, 18:31
نکته های مشاور شاه عباس:
۱-طبق برنامه کنکور ۷ درهای محل آزمون یک بار ۷ باز میشه تا هر کسی که قبل ۷ اومده بره تو.بعد بسته میشه تا ۷:۳۰ .بعدش ۷:۳۰ تا ۸.
۲-برای تقسیم بر ۵ عدد رو ضرب در ۲ کنید و تقسیم بر ۱۰ . برای ضرب در ۵ هم نصف کنید و ضرب در ۱۰. خیلی به درد می خوره. اینو قبل اون کنکور ۷ هم می دونستم! خواستید برای اعداد دیگه هم یک کتابچه دارم .(گرچه الآن زیاد به درد نمی خوره)
۳- این کارشناس فرصت برابر می گفت حتما با مداد بزنید چون دستگاه های سازمان سنجش مثل کنکور آزمایشی ها نیست و با اتود مشکل پیدا می کنه.

fmpr
28-06-2011, 18:36
عزیزان و دوستان من در تاپیک کنکور 90:31:
بچه ها بیایید ID های یاهومون رو به همدیگه بگیم که بعد کنکور هم باهم ارتباط داشته باشیم
اگه موافقید بگید:31:

موافقت میشه :31:

Hamid Hamid
28-06-2011, 18:37
سلام دوستان ...

من كارتم رو پرينت گرفتم ... الان بيش از نصفه ورق A 4 شده !! واشه شما همينقدره؟! اونوقت اينو چجوري بايد وصل كنيم به خودمون ( بزرگه )

+

اين برگه ي مشخصات تحصيلي رو هم بايد ببريم ... همون سوابق تحصيلي رو ميگم؟

lohrasbi
28-06-2011, 18:58
بچه ها یه سوال فوق العاده مهم دارم. با بچه های خرخون قرار گذاشتیم بریم کوه (دربند) . میخوایم بعد از اینکه از تله سیتی پیاده شدیم، بریم وسط کوه یه دو سه ساعت بشینیم تنفس کنیم. منظورم اینه که نمیخوایم بریم نوک کوه پدر خودمونو در بیاریم.
به نظرتون کار درستیه؟ فرداش تو کنکور اذیت نمیشیم؟؟

behnam_c++
28-06-2011, 19:00
سلام
سال پیش این موقع من کنکور دادم
یادش بخیر
شبش خوب بخوابید
آرامشتونو حفظ کنید
و بدونید که خدا هواتونو داره

به خدا دلم نمیخواد دلتو بشکونم ولی واسه خنده:31:پارسال کنکور ریاضی(اولین کنکور)10تیر بود
اگه ناراحت شدی ببخشید

سلام دوستان ...

من كارتم رو پرينت گرفتم ... الان بيش از نصفه ورق A 4 شده !! واشه شما همينقدره؟! اونوقت اينو چجوري بايد وصل كنيم به خودمون ( بزرگه )

ماله همه همینجوره
سر جلسه هم صحنه جالبی هست

نه.......

Hamid Hamid
28-06-2011, 19:04
سلام دوستان ...

+

اينم جواب بديد بد نيست : دي

behnam_c++
28-06-2011, 19:10

تو پست قبلی جواب دادم

hompoil
28-06-2011, 19:11
اگه از مداد فشاری 0.7 استفاده کنیم اشکالی که نداره؟؟

lohrasbi
28-06-2011, 19:19
دستگاه های سازمان سنجش مثل کنکور آزمایشی ها نیست و با اتود مشکل پیدا می کنه.
جدی میگی؟؟ :18: مگه جنس نوک اتود با مداد فرق داره؟؟:31: مگه جفتشون گرافیت نیست؟ راستی یه سوال. تو گرافیت هر اتم کربن به چند اتم کربن دیگه وصله؟ آرایشش چی؟ سه ضلعی مسطحه؟ یا چهار وجهی منتظم؟ راستی یه سوال دیگه الان یادم اومد. وقتی میگن چهار وجهی منتظم، یعنی حتما باید قاعدش مثلث باشه؟ آره دیگه چون اگه اینجوری نباشه که منتظم نیست. یه چی دیگه! فرمول حجم هرم منتظم با استفاده از ضرب خرجی، یه یک شیشم داشت درسته؟ حالا اگه ضرب خارجی کردیم صفر شد چی؟ سه بردار هم صفحه میشن؟ ... نه ببخشید اگه ضرب a.(b*c)z صفر شد، سه بردار هم صفحه هستن. حال کردین! یه جا سه تا کتابو براتون یادآوری کردم!!!!

یه نکته تو احتمال میخوام بگم شاید تو کنکور 90 اومد. (به نقل از کتاب گاج، تالیف علی منصف شکری مشابه تمرین کتاب):

دو قطعه چوب به طول های L1 , L2 داریم و L2>L1 . چوب دارزتر رو به دو قسمت تقسیم میکنیم. چقدر احتمال داره که این سه قطعه چوبی که الآن داریم، اضلاع مثلث باشن؟
جواب : L1/L2 (طول چوب کوتاهتر تقسیم بر طول چوب بلندتر)

(فکر نکنید من یه تختم کمه هاااا. گفتم فضا عوض شه!)

omnia.2008
28-06-2011, 19:21
اره از کجا فهمیدی؟!!!:31:خیلی سخت بود فکر کنم!:27:
دستت درد نکنه:11: خرما رو که بیخیا باید بشم بهش حساسیت دارم چون خیلی شیرینه مجبورم شکلات کاکائویی کم شیرین بخورم.اب هم که گرم می برم عرق نکنه ورقمو ... برنه!
ببین هر شیرینی میبری فقط چیزی نبر که یه وقتقند های ساده مثل گلوکز داشته باشه چون یهو انسولین ترشح میشه قندتو بر عکس میاره پایین مثلا توت خشک ببر
البته من قبلن بچه ها میدونن تجربی بودم ولی یحو تغییر رشته دادم امدم ریاضی
راستی انسولین از جزایر لانگرهانس ترشح میشه دیدی هنوز رگ تجربی دارم:27::10::11::31:
خوش باشی فعلا خدا نگهدار

omnia.2008
28-06-2011, 19:27
دیگه اخرش وا ی ی ی ی ی ازادی داریم نزدیک میشیم فقط بی استرس چون هر چی دیگه قراره بشه میشه پس....
ایول راحت ا سوده به خواب ...چی چی بلند شو بابا کنکور داری گرفتی راحت خوابیدی؟
بلند شو ......
شوخی منو میبینید؟ دایورت کردم دیگه راحت راحتم :31:
فعلا قربونه همتون فعلا خدا ن.گ.ه.د.ا.ر:46:

Masoud-Susa
28-06-2011, 19:41
چرا راه دور میری من خودم شب کنکور فقط تونستم 1 ساعت بخوابم اونم از ساعت 5تا 6 شبای قبلش تا 3 بیدارمی موندم شبه کنکور 1 رفتم بخوابم هر کاری کردم خوابم نمی برد افتضاح ترین شب زندگیم بود امیدوارم واسه شما بهترین شب زندگیتون باشه
دقیقا منم پارسال، شب کنکور فقط 1 ساعت خوابیدم(شاید هم کمتر !) :31:
در کل خیلی وحشتناک بود! :31:
همش هم به خاطر جوهایی که وارد می کردن(دوستان،خانواده،رسانه ها..نت،مخصوصا تاپیک کنکور پارسال!!:31:)

بچه ها یه سوال فوق العاده مهم دارم. با بچه های خرخون قرار گذاشتیم بریم کوه (دربند) . میخوایم بعد از اینکه از تله سیتی پیاده شدیم، بریم وسط کوه یه دو سه ساعت بشینیم تنفس کنیم. منظورم اینه که نمیخوایم بریم نوک کوه پدر خودمونو در بیاریم.
به نظرتون کار درستیه؟ فرداش تو کنکور اذیت نمیشیم؟؟
نه بابا این حرفا چیه ..مگه می خوای چی کار کنی؟!...برو صفا کن با دوستات فقط زیادی انرژی مصرف نکن که سر جلسه انرژی کم نیاری و درست بتونی تمرکز کنی. :46:

آره اندازه برگ ورود به جلسه همونه...ما هم خودمونو بهش چسبوندیم رفتیم سر جلسه!:27::31:

اگه از مداد فشاری 0.7 استفاده کنیم اشکالی که نداره؟؟
فکر نکنم مشکلی باشه...
اما اگه از مداد استفاده کنی خیلی بهتره،به خاطر نوک پهن مداد سریع خونه ها رو میشه پر کرد...
با اتود ممکنه پاسخ برگ سوراخ بشه و هم اینکه وقتت رو میگیره.
به نظرم واسه عمومیا از مداد آزمون استفاده کنید بهتر باشه(سریع هست).
ولی در کل از هرکدوم که راحتی استفاده کن.:46:

---------
یادش بخیر پارسال این موقع تاپیک کنکور89 صفحه های 800-900 بود! الان نصف اونم جلو نرفته...معلوم میشه که امسال همگی خوندنشون رو چند برابر کردن و خیز برداشتن واسه کنکور و قورت دادنش!:31:

امیدوارم همه دوستان کنکور رو با موفقیت پشت سر بزارن...

یا علی... موفق باشی کنکوری:11:

moraddad
28-06-2011, 20:26
به بـــــــــــــــه !
بکس نود ! ایشالا همتون میترکونین .... به اونی که حقتونه میرسین ....

من فقط یه چی بگم درباره این خواب شب کنکور !

به احتمال خییییلی زیاد نمیتونین زیاد بخوابین !! جو نمیدما ! همینه ...چون من خودم که ادعای ریلکسیم میشه 4اینا خوابم برد ....اگه خوابیدین چه بهتر ... ولی اگه نشد به خدا اصصصصصصلا مهم نیس !! از بیخوابی کسی نمرده ! 4ساعت بشینین قشنگ جواب بدین بعدش 3ماه میاین میخوابین ! :دی

چون خودم خیــــــلی با این مساله درگیر شدم الکی روز کنکور گفتم بگم ..... شایدم اصن مهم نباشه ! فقط واسه من پیش اومده باشه ! : دی

ولی...
اره دیگه ..... پس فردا این موقع راحتین ! ریاضیا ...
فردا این موقع هم باید بخوابین ! : دی

veritaaa
28-06-2011, 20:26
نکته های مشاور شاه عباس:

۳- این کارشناس فرصت برابر می گفت حتما با مداد بزنید چون دستگاه های سازمان سنجش مثل کنکور آزمایشی ها نیست و با اتود مشکل پیدا می کنه.
من نمیفهمم مداد مداده چه فرقی میکنه که میگین اتود رو نمیخونه؟؟
من فکر میکنم گزینه ها باید طوری پر بشه که اعداد داخلش اصلا دیده نشه دیگه مشکلی نیست

avator20002000
28-06-2011, 21:03
[QUOTE=omnia.2008;6218008]ببین هر شیرینی میبری فقط چیزی نبر که یه وقتقند های ساده مثل گلوکز داشته باشه چون یهو انسولین ترشح میشه قندتو بر عکس میاره پایین مثلا توت خشک ببر
راستی انسولین از جزایر لانگرهانس ترشح میشه دیدی هنوز رگ تجربی دارم:27::10::11::31:

مرسی خیلی روحیه بود به امید موفقیت
راستی من کم کم می خورم قندم نیاد پایین نشدم جزایر لانگرهاسو یه مدت غرقش می کنم زمان کنکور.پس گلوکاگون چیکارست?
خیلی ممنون ولی توت که نمیشه ریخت برد سر ازمون فکر می کنن پیکنیکه شایدم گیر بدن.
راستی راسته میگن اوتد نمیزارن پارسالو من یادم نیست گیر میدادن یا نه
کنکور ازادم ۱۶ ۱۷ هستش ساعت ۱۱ هم کارتاش میاد رو سایت.اینارو تو روزنامه دیدم نوشته بود.
ارزوی موفقیت

shah abas
28-06-2011, 21:05
من نمیفهمم مداد مداده چه فرقی میکنه که میگین اتود رو نمیخونه؟؟
خب من نگفتم که٬ این کارشناس (فکر کنم نیکخو)‌بود گفت. گفت میرن با اتود میزنند٬ بعد می بینند درصداشون فرق داره!

ماله همه همینجوره
سر جلسه هم صحنه جالبی هست
مگه اندازه اش باید همونی باشه که تو پرینت ضایع(!) سنجش چاپ میشه؟ اندازه اش رو نمیشه خودمون تعیین کنیم؟ قاعدتا نباید فرق کنه.

hojjatinho
28-06-2011, 21:09
چند صفحه رو خوندم . کلی خاطرات شیرین و تلخ برام زنده شد .

ایشا.. که همه نودی ها مثل برنامه نود موفق باشن (خیلی کلیشه ای هست !)

یه سری اطلاعات جزیی مثل رنگ پاسخنامه و ساعت پخش تغذیه و اینا ! هم دارم نمی دونم به درد می خوره بذارم یا بدتر استرس زا هستند .

برای من چیزی که خیلی باعث روحیه و خوشحالی و اینا ! می شد فکر کردن به روز بعد ،نه حتی عصر بعد از کنکور بود .

سعی کنید شب کنکور راحت بخوابید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی اگه نتونستید یادتون باشه بیش از 50 درصد درست و حسابی نمی خوابند!

omnia.2008
28-06-2011, 21:26
[QUOTE=omnia.2008;6218008]ببین هر شیرینی میبری فقط چیزی نبر که یه وقتقند های ساده مثل گلوکز داشته باشه چون یهو انسولین ترشح میشه قندتو بر عکس میاره پایین مثلا توت خشک ببر

مرسی خیلی روحیه بود به امید موفقیت
راستی من کم کم می خورم قندم نیاد پایین نشدم جزایر لانگرهاسو یه مدت غرقش می کنم زمان کنکور.پس گلوکاگون چیکارست?
خیلی ممنون ولی توت که نمیشه ریخت برد سر ازمون فکر می کنن پیکنیکه شایدم گیر بدن.
راستی راسته میگن اوتد نمیزارن پارسالو من یادم نیست گیر میدادن یا نه
کنکور ازادم ۱۶ ۱۷ هستش ساعت ۱۱ هم کارتاش میاد رو سایت.اینارو تو روزنامه دیدم نوشته بود.
ارزوی موفقیت
دمت گرم نمیدونستم کی میاد کارت ازاد مرسی
راستی خو کلوکاگون که خودش قند ازاد میکنه یعنی گلیکوجن رو تجزیه میکنه درست میگم؟:31:
خو فعلا خدا نگهدار

p30pro
28-06-2011, 21:35
ول کنین این حرفها رو ! اینو ببینید (دست پخت خودمه ها)

راستی من قصد دارم دین و زندگی گاج رو روز آخر دوره کنم !

elendil
28-06-2011, 21:36
به به : ))

مثل همیشه بچه های ریاضی طلایه دارِ سپاهِ کنکورن : ))

فردا خودتونو خسته نکنین تا اونجایی هم که روزِ آیندتون رو تحت تاثیر قرار نده خوش بگذرونین و استرس و تنش رو به حداقل برسونین

avator20002000
28-06-2011, 21:43
[QUOTE=avator20002000;6218245]
دمت گرم نمیدونستم کی میاد کارت ازاد مرسی
راستی خو کلوکاگون که خودش قند ازاد میکنه یعنی گلیکوجن رو تجزیه میکنه درست میگم؟:31:
خو فعلا خدا نگهدار

اره دقیقا انسولین گلوکز رو میکنه گلیکوژن گلوکاگون هم گلیکوژن رو به گلوکز

soldier
28-06-2011, 21:57
یه سری اطلاعات جزیی مثل رنگ پاسخنامه و ساعت پخش تغذیه و اینا ! هم دارم نمی دونم به درد می خوره بذارم یا بدتر استرس زا هستند .اگه بگی ممنون میشیم.

اره دقیقا انسولین گلوکز رو میکنه گلیکوژن گلوکاگون هم گلیکوژن رو به گلوکز ببخشید میشه کمتر در مورد انسولین صحبت کنید دو صفحه با این انسولین گذشت:31: البته معذرت میخوام شوخی بود

ماله همه همینجوره
سر جلسه هم صحنه جالبی هست مگه نباید از اونجایی که خطچین کشیده قیچی کنیم؟ باید صفحه کاملو ببریم؟

(فکر نکنید من یه تختم کمه هاااا. گفتم فضا عوض شه!)

نه بابا این چه حرفیه خیلی حال کردم با پستت مرسی.

آره اندازه برگ ورود به جلسه همونه...ما هم خودمونو بهش چسبوندیم رفتیم سر جلسه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از همه تجربه دارا ممنون که جو رو عوض میکنن:31::31: اطلاعاتتون واسه خواب خیلی بدردم خورد خیالم راحت شد...

یادش بخیر پارسال این موقع تاپیک کنکور89 صفحه های 800-900 بود! الان نصف اونم جلو نرفته...

بچه ها کمی اسپم کنید بره جلو:31:

milla.online
28-06-2011, 23:19
نکته های مشاور شاه عباس:
۱-طبق برنامه کنکور ۷ درهای محل آزمون یک بار ۷ باز میشه تا هر کسی که قبل ۷ اومده بره تو.بعد بسته میشه تا ۷:۳۰ .بعدش ۷:۳۰ تا ۸.
۲-برای تقسیم بر ۵ عدد رو ضرب در ۲ کنید و تقسیم بر ۱۰ . برای ضرب در ۵ هم نصف کنید و ضرب در ۱۰. خیلی به درد می خوره. اینو قبل اون کنکور ۷ هم می دونستم! خواستید برای اعداد دیگه هم یک کتابچه دارم .(گرچه الآن زیاد به درد نمی خوره)

یعنی به نظر شما ممکنه ایراد پیدا کنه با اتود... من رفتم 0.7 گرفتم... با نوک owner مثل مداد می نویسه.... ترسوندیم... من از مداد متنفرم همیشه خراب می کنم...:41:

milla.online
28-06-2011, 23:27
راستی یکی از بچه های گفت قند ساده نخورید... ببخشید من زیستم خوب نیست... همیشه هم سر جلسه قند حبه ای خالص میخورم... یکم دهن آدم تلخ میشه... اما حس می کنم تاثیرش بیشتره.... اونم انسولین ترشح می کنه؟؟؟؟؟؟؟

shah abas
28-06-2011, 23:42
یعنی به نظر شما ممکنه ایراد پیدا کنه با اتود... من رفتم 0.7 گرفتم... با نوک owner مثل مداد می نویسه.... ترسوندیم... من از مداد متنفرم همیشه خراب می کنم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که نظری ندارم٬ فکر هم نکنم اتود مشکلی داشته باشه که اگه داشت خود سازمان می گفت. ولی خب این حرفیی که نقل قول کردم از طرف یکی از مشاوارن شناخته شده اون برنامه شناخته شده بود!

hojjatinho
29-06-2011, 02:03
اگه بگی ممنون میشیم.

خواهش می کنم

پاسخنامه ریاضی آبی
پاسخنامه تجربی قرمز
پاسخنامه انسانی سبز
پاسخنامه هنر صورتی
پاسخنامه زبان خارجه نارنجی

ریاضی و تجربی و انسانی :

7:31 تا 7:40 سوالات نظر خواهی!
ساعت 7:55 تلاوت قران
8:00 هم که می دونید شروع امتحان!
8:12 مسولین تطبیق عکس ،کارت و کارت ملی یا شناسنامه رو می بینند .
10:00 پذیرایی!
11:30 باز مسولین تطبیق ، اینبار کارت ها رو جمع می کنند.

avator20002000
29-06-2011, 07:36
راستی یکی از بچه های گفت قند ساده نخورید... ببخشید من زیستم خوب نیست... همیشه هم سر جلسه قند حبه ای خالص میخورم... یکم دهن آدم تلخ میشه... اما حس می کنم تاثیرش بیشتره.... اونم انسولین ترشح می کنه؟؟؟؟؟؟؟

سعی کنین قند ساده که سریع میشه گلوکز نخورید چون وقتی قند خون میره بالا سریع انسولین ترشح میشه اونا رو تو خون کم می کنه حالت بیهوشی بهت دست میده.یا اگرم قند میبری چندتا ببر با فاصله بخور که انسولین ارثرشو زود از بین نبره.

hp722
29-06-2011, 07:48
سلام دوستان کنکوری عزیز
یه سوال فنی داشتم
اگه آدم یه درس رو از ریشه کلا بلد نباشه چطوره شانسی بزنه؟یعنی مثلا همه رو یه گزینه بزنه؟مثلا گزینه2؟برا کنکور سال 89 رو نگاه کردم و اینکارو کردم منفی نیومد.نظر شما چیه؟باز بهتر از اینه که صفر بذاری؟مثلا درس فیزیک

saeed 1428
29-06-2011, 07:59
راهنماي شركت‌ در آزمون‌ سراسري‌ سال ‌1390
10- طرز پاسخ‌ دادن‌ به‌ سؤالات در پاسخنامه: 1- داوطلب‌ بايد محل‌ مخصوص‌ جوابي‌ را كه‌ در پاسخنامه‌ براي‌ هر سؤال‌ در نظر مي‌گيرد به وسيلة مداد سياه‌ نرم‌ پررنگ‌ (نه‌‌ خودكار و ‌نه ‌مداد‌ كپي ‌و‌...) پُر كند. براي‌ آگاهي‌ از طرز پُركردن‌ محل‌ مخصوص‌ هر جواب‌ به‌ نمونه‌ پاسخنامه‌ مندرج‌ در اين صفحه كه‌ در آن‌ به‌ سؤالات‌ شماره‌هاي‌ 1، 2، 3و 4 به‌ ترتيب‌ پاسخ‌هاي‌ فرضي‌ 2، 4، 1 و 4 داده‌ شده‌ است‌ توجه‌ شود.
یعنی با اتود نمیشه پاسخنامه رو پرکرد؟

fmpr
29-06-2011, 08:09
راهنماي شركت‌ در آزمون‌ سراسري‌ سال ‌1390
10- طرز پاسخ‌ دادن‌ به‌ سؤالات در پاسخنامه: 1- داوطلب‌ بايد محل‌ مخصوص‌ جوابي‌ را كه‌ در پاسخنامه‌ براي‌ هر سؤال‌ در نظر مي‌گيرد به وسيلة مداد سياه‌ نرم‌ پررنگ‌ (نه‌‌ خودكار و ‌نه ‌مداد‌ كپي ‌و‌...) پُر كند. براي‌ آگاهي‌ از طرز پُركردن‌ محل‌ مخصوص‌ هر جواب‌ به‌ نمونه‌ پاسخنامه‌ مندرج‌ در اين صفحه كه‌ در آن‌ به‌ سؤالات‌ شماره‌هاي‌ 1، 2، 3و 4 به‌ ترتيب‌ پاسخ‌هاي‌ فرضي‌ 2، 4، 1 و 4 داده‌ شده‌ است‌ توجه‌ شود.
یعنی با اتود نمیشه پاسخنامه رو پرکرد؟

‌مداد‌ كپي چیه ؟!

soldier
29-06-2011, 08:20
مگه نباید از اونجایی که خطچین کشیده قیچی کنیم؟ باید صفحه کاملو ببریم؟اینم در مورد کارت اگه کسی میدونه جوابی بده.

اگه آدم یه درس رو از ریشه کلا بلد نباشه چطوره شانسی بزنه؟یعنی مثلا همه رو یه گزینه بزنه؟مثلا گزینه2؟برا کنکور سال 89 رو نگاه کردم و اینکارو کردم منفی نیومد.نظر شما چیه؟باز بهتر از اینه که صفر بذاری؟مثلا درس فیزیک

ریسکش بالا نمی ارزه. ممکنه منفی هم در بیاد شانسی بوده. اما به هر حال توی هر درسی مباحث ساده تری وجود داره که بشه جواب داد.

vahid-p
29-06-2011, 08:37
در مورد اندازه کارت باید بگم سایز کارت : 12*16.5 سانتی متر هست. ( حالا چند میلیمتر بالا پایین شاید به خاطر برش باشه )
طوری که عکس چاپ شده روی کارت حدودا 3*4 باشه. دیگه سعی کنید کوچک و بزرگش نکنید که فردا با مشکل بر نخورید.

در مورد اتود باید بگم برادرم پارسال با اتود گزینه ها رو پر کرده بود و مشکلی پیش نیومد. ولی خب می تونید برای اطمینان اگه حوصله دارین با مداد پر کنید. من خودم عمومی ها رو با مداد آزمون پر کنم ( همونطوری که یکی از دوستان (یادم نیست کی بود) با زاویه 45 درجه برش میدم ) و تخصصی هم با اتود. بعد جلسه هم درصدات رو حساب می کنی و سوالایی که علامت زدی و تو یه کاغذ نگه می داری تا زمان اعلام نتایج. در صورتی که درصدات مطابقت نداشت ( مثلا چند درصد اختلاف داشته باشه ) می تونی اعتراض کنی.
ضمنا تو گزینه مشاور گزینه دو نوشته بود یا از مداد نرم استفاده کنید یا از اتود با نوک 0.7 یا 0.9 که من با 0.5 یا 0.7 برا تخصصی ها می نویسم تا برگه سوال زیاد کثیف نشه و جا زیاد نبره. که البته نباید با 0.5 زیاد رو پاسخبرگ فشار بیاری که پاره میشه.

راستی وحید جان اون امضات کجاس خیلی خوشم میاد ازش. تازه داشتیم حال میکردیم که 2 روز مونده. اگه میشه تو یه پست بزارش.
مثل اینکه شما به عوامل استرس زا علاقه داریا!!!، چون استرس زا بود گفتم این روزای آخر با یه شعر قشنگ که تو امضام هست، آرامش بگیرید(آروم بخونید تا تاثیرش بیشتر باشه): ز عکس رخ آن یار، در این گلشن و گلزار *** به هر سو مه و خورشید و ثریاست خدایا (مولانا)

fmps
29-06-2011, 08:41
سلام
از الان به بعد میخواهید درس بخونیــــــــــــــــــــ ــــــد؟؟؟

vahid-p
29-06-2011, 08:45
حالا پاسخبرگها یکی هستند؟
گفتن که یکیه.

به نظر من که این کار رو نکن
چرا؟ من تخصصی وقت زیاد نمیارم، ولی خب عمومی وقتش کمه. برا همین یکی دو دقیقه رو تخصصی تاثیر زیادی نداره.
ولی از طرفی راست می گی. چرا ریسک کنم. همینطوریش مثل همیشه تو هر چیزی وقت خودش.

milla.online
29-06-2011, 08:46
بچه خیلی نزدیک شدیما........:8:
فردا صبح این موقع داریم تست مشتق می زنیم....:31:
تو این یه سال اگر p30world و بچه های گلش (یعنی شما ها)نبودین الان اینجایی که هستم نبودم... از معرفی کتاب گرفته تا پاسخ به سوالام... دست تک تکتون رو می بوسم... ایشال.. هممون نتیجه ای که حقمونه رو بگیریم...
من فعلا برم یکم کلمات زبان و دینی رو دوره کنم....:8:
بعد از ظهر هم با بچه های غیر کنکوری می رم پاساژ گردی و عشق و حال(بیاد دوره جاهلیت):27:

vahid-p
29-06-2011, 08:51
از الان به بعد؟ از الان به قبل درس خوندیم بسه. روز آخری رو بذار راحت باشیم.
اون تاپیکی که قولش رو داده بودم فعلا در حال رایزنی هستیم با Farshidshd تا ببینیم به کجا میرسه. اگه راه بیفته، نظر tariran0 هم جلب خواهد شد.

عزیزان و دوستان من در تاپیک کنکور 90
اگه موافقید بگید

یاهو ویژگی های این فروم رو نداره، و به نظرم این تاپیکی که قرار شده اگه راه بیفته، بعد کنکور هم با همیم با موضوعات متنوع.

یکم دیگه صبر کنید ببینیم نتیجه رایزنی های دو جانبه چی میشه :5:

vahid-p
29-06-2011, 09:05
در مورد دوستانی که در مورد اتود سوال پرسیدن یه توضیح بدم، تخصصی نیست، ولی استرس زاست.
اول از همه اینو بگم که خودم از اتود استفاده خواهم کرد ( برای تخصصی ها ). اما اینکه میگن اتود هم همون مداده و فرقی نمی کنه باید بگم هر گردی گردو نیست.
احتمالا دستگاه قرائت پاسخبرگ با نور معمولی کار کنه. اگه اینطور باشه که هیچ. ولی یادمه یه دفعه یه ربات مسیریاب درست کرده بودیم که سلیقه ای کار می کرد. چطور؟ مسیر ربات رو با ماژیک کشیدیم و دیدیم عین خیالش هم نیست. ماژیک رو عوض کردیم و دیدیم، نه بابا سالمه، فقط یکم ایرادگیره. خلاصه چند تا مسیر پیچ در پیچ و در هم بر هم براش کشیدیم طوری که با چشم نشه فهمید کدوم مسیر رو با کدوم ماژیک کشیدیم. ولی اون ربات راحت از رو اون مسیری فقط میرفت که با ماژیک خاصی کشیده شده باشه. کلا اینکه چون از مادون قرمز استفاده کرده، دلیل نمیشه بازتاب نور بین هر دو رنگ سیاه براش یکی باشه. گرچه دقیقا دلیلش رو نمی دونم، ولی در حالت تجربی اینجوری بود.

اما همه اینا رو که گفتم، دلیلش این بود که بگم احتمال چنین چیزی وجود داره، ولی فکر کنم سازمان سنجش خودش بیشتر به فکر باشه و این مشکل رو رفع کرده باشه. چون می دونید که اکثرا با اتود میرن سر جلسه. من که نوک owner رو انتخاب کردم و تو آزمون های آزمایشی که خوب جواب داده. خلاصه همون درصد حساب کردن و گزینه ها و اینا رو بنویسید تو یه کاغذ که اگر مطابقت نداشت موقع اعلام نتایج برین اعتراض کنید. زیاد هم خودتون رو درگیر این موضوع نکنید.

fmpr
29-06-2011, 09:07
سلام

نه دیگه ... مگه از الان به بعد استراحت نیست ؟ :31:

vahid-p
29-06-2011, 09:16
بچه خیلی نزدیک شدیما........
فردا صبح این موقع داریم تست مشتق می زنیم....
تو این یه سال اگر p30world و بچه های گلش (یعنی شما ها)نبودین الان اینجایی که هستم نبودم... از معرفی کتاب گرفته تا پاسخ به سوالام... دست تک تکتون رو می بوسم... ایشال.. هممون نتیجه ای که حقمونه رو بگیریم...
من فعلا برم یکم کلمات زبان و دینی رو دوره کنم....
بعد از ظهر هم با بچه های غیر کنکوری می رم پاساژ گردی و عشق و حال(بیاد دوره جاهلیت)
کاملا کاملا کاملا موافقم.
همکاری و همدلی که بین بچه های این بخش فروم بود، واقعا آدم حس می کرد چند تا دوست قدیمی هستیم. ولی واقعا از کیف کردم، با مرام، خوش اخلاق، با اینکه رقیب همیم ولی خیلی بیشتر از اون رفیق همیم.
کمترین فایده ای که داشته همینه که الان هیچ استرسی ندارم. فواید دیگه که بماند.
ولی خداییش مدیون این محیطی که به وجود اومده هستیم، و به نظرم باید تجربیاتمون رو برا سال بعدیا بگیم، تا اونا هم برا سال بعد. اینطوری یه رسم خوب بنا می کنیم که همیشه ادامه داشته باشه ( همون درس نمی دونم چند دین و زندگی بود :31: )
خلاصه من که امیدوارم بچه ها دانشگاه که قبول شدن و شدیم به امید خدا، بازم به اینجا سر بزنن و سر بزنیم، و حالا درسته درس و مشکلات دانشگاه باعث میشه کمتر بیایم ولی حداقل هفته ای یه بار که همه وقت دارن بیان، نه؟
از صمیم قلب آرزوی موفقیت برای بچه ها پر تلاش سایت

Greedy
29-06-2011, 09:21
سلام
خسته نباشید به همه ایشالله که همه رتبه یک شید :دی

غرض از مزاحمت یه درخواست داشتم :
کسی پاسخ نامه کنکور ازاد 89 ریاضی رو داره ؟ (ترجیحا کتاب زرد)
من کتاب زرد قلمچی رو از یکی از دوستام گرفتم ولی تا سال 88 هست 89 رو نداره
اگه یکی لطف کنه بذاره ممنونش میشم

hompoil
29-06-2011, 09:25
جامدادی میزارن ببریم ؟؟؟
ساعت من دیجیتالی هست اما ساده هست اشکالی که نداره؟؟؟؟

NAFAS-KONKURI
29-06-2011, 09:38
سلام
من قراره سال نودویک کنکور بدم .دروس عمومیم خوبه وبرعکس همه میتونم ریاضی رو خوب بزنم :thumbsup:
ولی اصلا طرزخوندن شیمی وفیزیک رو نمیدونم .:17:اگه کسی میدونه بگه لطفا.ممنون میشم:11:

vahid-p
29-06-2011, 09:48
ساعت من دیجیتالی هست اما ساده هست اشکالی که نداره؟؟؟؟
نه چه اشکالی داره؟ منم ساعتم دیجیتالیه ولی از اون دیجیتالیایی که ماشین حساب و اینا داره نباید باشه.

milla.online
29-06-2011, 09:48
جامدادی رو نمی دونم... اما ساعت رو گیر نمیدن... ولی اگه عقربه ای ببری زمان تو چنگته...:31:

lohrasbi
29-06-2011, 09:50

hompoil
29-06-2011, 09:54
استرس دارین؟؟؟؟
من که درست حسابی نخوندم و انتظارات در حد المپیک:31:

fmps
29-06-2011, 09:57
من احساس میکنم همه چی رو فراموش کرده ام

yarane-naghdi
29-06-2011, 10:00
زیادی به کنکور نزدیک شدیم انگاری باد گرم داره به صورتم میخوره :19:

البته استرسی ندارم ولی خودبخود "کنکور" پر از هیجانه . باید کاریش بکنیم دیگه . ناگزیریم . مثل اینه که الان زندانبانه اومده بهمون گفته : فردا آزاد میشی وسایلت رو جمع کن .من وسایلم رو جمع کردم .

فردا بعد جلسه و عصرش میریم یه حوضچه ایی یا همون استخر که زیاد بزرگ نیست . همه سختی های کنکور رو میریزم اونجا و با برنامه های غیر مکتوبی که داریم میام تابستون رو بگذرونم . ذوق زدم هم کرده این برنامه ها , خیلی اساسی . کنکور رو با دقت میدیم و میریم دنبال خوشبختی هامون . چون الان بدبختی ایی نمیبینم توی تصویری که از بعد کنکور دارم و انشالله با یاری خدا و کمک دوستان فتنه گر (:31:) تابستون خوبی باشه

کاملا کاملا کاملا موافقم.
همکاری و همدلی که بین بچه های این بخش فروم بود، واقعا آدم حس می کرد چند تا دوست قدیمی هستیم. ولی واقعا از کیف کردم، با مرام، خوش اخلاق، با اینکه رقیب همیم ولی خیلی بیشتر از اون رفیق همیم.
کمترین فایده ای که داشته همینه که الان هیچ استرسی ندارم. فواید دیگه که بماند.
ولی خداییش مدیون این محیطی که به وجود اومده هستیم، و به نظرم باید تجربیاتمون رو برا سال بعدیا بگیم، تا اونا هم برا سال بعد. اینطوری یه رسم خوب بنا می کنیم که همیشه ادامه داشته باشه ( همون درس نمی دونم چند دین و زندگی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
خلاصه من که امیدوارم بچه ها دانشگاه که قبول شدن و شدیم به امید خدا، بازم به اینجا سر بزنن و سر بزنیم، و حالا درسته درس و مشکلات دانشگاه باعث میشه کمتر بیایم ولی حداقل هفته ای یه بار که همه وقت دارن بیان، نه؟
از صمیم قلب آرزوی موفقیت برای بچه ها پر تلاش سایت از حرفای وحید خیلی خوشم اومد . واقع بینانه بود .

فقط کمی جوگیر بود توی نوشتن این پست :21:

yarane-naghdi
29-06-2011, 10:07
این عکس حکایت ما هم میتونه باشه . برا کنکورمون

Masoud-Susa
29-06-2011, 10:11
ای آقا...چرا بیخودی به خودتون استرس وارد می کنید؟! :20:
نکنید آقا نکنید!:31:
-------
با اجازه یه شعر کنکوری واستون میزارم جوتون عوض شه! :27::31:

با تشکر از فرزانه ( farzaneh*f)

صدای پای کنکور

اهل ایرانم
روزگارم خوب است!!!
عمده درسی دارم ، خرده هوشی ، سر سوزن وقتی
معلمی دارم بهتر از برگ کتاب
و کنکوری که در این نزدیکی ست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif)
لای این کتاب ها ، پای آن گاج سفید...

من دانش آموزم
قبله ام یک پروتون
جانمازم هسته ، مهرم حد
جبر، سجاده ی من
من وضو با نوسان آونگ ها می گیرم
در افکارم جریان دارد شریف ، جریان دارد امیر کبیر (/دانشگاه تهران/شهید بهشتی/علم و صنعت/...)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
درصدها از سایت کانون پیداست...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif(/سنجش/گاج/گزینه 2/...)
همه تست های فیزیکم متبلور شده است
من تستم را وقتی می زنم
که پشتیبان، زمانش را گرفته باشد با نقصان
من تستم را پی فریادهای معلم می زنم
پی تکنیک x -

اهل ایرانم
پیشه ام تست کاریست
گاه گاهی سوالی می سازم با عشق، می پرسم ز شما
تا به نیشخند نکته ای که در آن پنهان است ،
ذهن فعال شما تازه شود!!!
چه خیالی؛ چه خیالی،... می دانم
تست من بی جان است
خوب می دانم، نکته ی تست من تکراریست...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

من نمی دانم
که چرا می گویند،کاربرد آسان است ، شیمی زیباست
و چرا در کیف هیچ کسی معارف نیست
پیوند مقدس چه کم از پرتو uv دارد؟ (:دی)
کیف ها را باید شست جور دیگر باید پر کرد!
کار ما نیست شناسایی "راز" کنکور
کار ما شاید این است
که میان الکترود و فوتون
پی آواز انتگرال بدویم.
___
e.a

GENERAL_RAAAM
29-06-2011, 10:14
سلام یه سوال دارم در مورد دانشگاه. بین دانشگاه خواجه نصیر و صنعتی اصفهان کدوم بهتره؟
ممنون

vahid-p
29-06-2011, 10:55
سلام یه سوال دارم در مورد دانشگاه. بین دانشگاه خواجه نصیر و صنعتی اصفهان کدوم بهتره؟
یه خورده زود نیست؟ به رشتش بستگی داره چی باشه. خیلی رشته ها هستن که مثلا تو اصفهان قطبن یا تو شیراز یا هر جای دیگه پس اون رشته در اون دانشگاه از همون رشته در شریف و تهران هم بهتره.
ولی فعلا به این چیزا فکر نکن. بعدا زیاد وقت داریم روش بحث کنیم و تاپیک جداگونه شاید براش زده بشه.

yarane-naghdi
29-06-2011, 10:55
چرا کسی چیزی نمیگه؟ :23:

fmps
29-06-2011, 11:07
فکر کنم همه دارن refresh میکنن فقط

soldier
29-06-2011, 11:09
من رفتم به این کتابا سری بزنم بیاد. نه که خیلی میخونم چون هفته اخر چیزی نخونده بودم:13:

ولی با این حال تو فکر نیستم، میریم کنکور میدیم میاییم دیگه چیز عجیبی که نمیخواد اتفاق بیوفته.:46:

مثل آزمون های آزمایشیه. شایدم بهتر

خدا کنه پنج شنبه لپتاپ برسه. اگه نرسه جمعه که تعطیله میره تا شنبه ضدحال اساسی میشه.

بچه ها پیشنهادتون واسه امروز چیه چطور امروزو بگذرونیم. من که میرم پیش آشنایان سری میزنم بهتره.

پیش دوستا که نمیشه رفت الان سوال میپرسن:31:

milla.online
29-06-2011, 11:09
بچه ها دیروز مشاورم زنگ زد گفت یه عده از بچه ها می خواستن رد بول بخورن سر جلسه یوقت این کار رو نکنیا... انرژی میگیری اما مخت کار نمی کنه....:21:

Haniiii
29-06-2011, 11:10
19 ساعت یا 1191 دقیقه یا 71448 ثانیه .. مونده تا ؟! :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

soldier
29-06-2011, 11:10
دقیقآ :31: باباجون اسپم کنید صفحات زیاد بشه:27:

19 ساعت یا 1191 دقیقه یا 71448 ثانیه ..

بی زحمت میلی ثانیه رو هم لطف کنید:27:

Haniiii
29-06-2011, 11:11
خدا کنه پنج شنبه لپتاپ برسه. اگه نرسه جمعه که تعطیله میره تا شنبه ضدحال اساسی میشه.
5 شنبه هم تعطیله !

soldier
29-06-2011, 11:14
5 شنبه هم تعطیله ! خدای من، این همه انتظار کشیده بودم :19: شما هم بگید انتظار چی رو میکشید، هم دردی چیزی:31:

به هر کسی که 10 تا پست بده جایزه میدیم. :20:

mestry
29-06-2011, 11:18

.
.
.
.
ایشالا هممون فردا بعد از کنکور با افتخار از سر جلسه بیایم بیرون ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان بعضیا گلوله استرس شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما باید بهشون بگم که الان بهترین موقعیت برای ریلکس شدن سهت، من خودم که خیلی آرومم ، الان آهنگ ترنس گذاشتم، چند دقیقه دیگه هم میخوام برم زبان بخونم بعدشم برای مغرب با رفیقام میرم حرم، برای همتونم دعا میکنم !

من تازه از راه رسیدم !

fmpr
29-06-2011, 11:19
خدای من، این همه انتظار کشیده بودم :19: شما هم بگید انتظار چی رو میکشید، هم دردی چیزی:31:

یعنی قول میدم از زندگی میفتی لپ تاپ بیاد دستت:31:

online_amin
29-06-2011, 11:19
آقا تو کارت من نوشته شما مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستید ولی سوابق شما ارسال نشده است و باید به آموزش و پرورشی که دیپلم رو ازش گرفتید مراجعه کننید.

ولی الان برای 3 روزه که هی دارم میرم ولی این یاروو داره هی بهانه در میاره. میگه سیستم شلوغه برو, شما رو تو کنکور رات نمیدن, معدلت پایینه, فردا بیا, خودم درستش میکنم و...

چی کار کنم؟ والا موندم.

حالا جالب اینجاست که هی میگه: شما رو دانشگاه راه نمیدن. نه تنها به من, که به چند نفر دیگه هم میگفت. چون میگه معدل کتبی باید بالای 14 باشه که رات بدن. راست میگه یا نه؟ آخه من شنیدم معدل کل باید بالای 14 باشه نه معدل کتبی.

fmps
29-06-2011, 11:21
خدای من، این همه انتظار کشیده بودم :19: شما هم بگید انتظار چی رو میکشید، هم دردی چیزی:31:

الان زنگ زد لپتاپ من رسید.گفتم نگهش دار فردا 12:15 اونجام:8:

milla.online
29-06-2011, 11:23
آقا تو کارت من نوشته شما مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستید ولی سوابق شما ارسال نشده است و باید به آموزش و پرورشی که دیپلم رو ازش گرفتید مراجعه کننید.

ولی الان برای 3 روزه که هی دارم میرم ولی این یاروو داره هی بهانه در میاره. میگه سیستم شلوغه برو, شما رو تو کنکور رات نمیدن, معدلت پایینه, فردا بیا, خودم درستش میکنم و...

چی کار کنم؟ والا موندم.

حالا جالب اینجاست که هی میگه: شما رو دانشگاه راه نمیدن. نه تنها به من, که به چند نفر دیگه هم میگفت. چون میگه معدل کتبی باید بالای 14 باشه که رات بدن. راست میگه یا نه؟ آخه من شنیدم معدل کل باید بالای 14 باشه نه معدل کتبی.

چرت میگه... من کتبیم 12 هست.... پارسال هم شبانه قبول شدم... معدل بالای 14 فقط برای بورسیه بعضی دانشگاها مثل صنعت نفت لازمه

fmpr
29-06-2011, 11:24

چی کار کنم؟ والا موندم.

"ما که چنین شرطی نشنیدیم :18:

soldier
29-06-2011, 11:25
یعنی قول میدم از زندگی میفتی لپ تاپ بیاد دستت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زندگی واسه چی دیگه. یه سال نشستیم گوشه اتاق و درس خوندیم. حالا بشینیم گوشه اتاق و لپتاپ بازی :31:

لان زنگ زد لپتاپ من رسید.گفتم نگهش دار فردا 12:15 اونجام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من گفتم هم دلی کنید:41: بگو نیومده:27:

fmpr
29-06-2011, 11:26
الان زنگ زد لپتاپ من رسید.گفتم نگهش دار فردا 12:15 اونجام:8:

قول میدم توام از زندگی میفتی :31:

---------- Post added at 12:26 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

زندگی واسه چی دیگه. یه سال نشستیم گوشه اتاق و درس خوندیم. حالا بشینیم گوشه اتاق و لپتاپ بازی :31:

من گفتم هم دلی کنید:41: بگو نیومده:27:

آخه خودم تجربش کردم :دی من 6 ماه اول گوشه خونه درس خوندم از عید به بعد گوشه ی خونه لپ تاپ بازی کردم :31:

mestry
29-06-2011, 11:28

چی کار کنم؟ والا موندم.
برای منم اینجوری بود،امروز رفتم اداره، طرف بهم گفت آموزش و پروش گفته که کسایی که اینجویرن میتونن تو کنکور شرکت کنن......برای بعضیا این مشکل پیش میاد چون سایت سنجش آپدیت نشده و اطلاعات وارد سایت نشدن !

soldier
29-06-2011, 11:31
ولی الان برای 3 روزه که هی دارم میرم ولی این یاروو داره هی بهانه در میاره. میگه سیستم شلوغه برو, شما رو تو کنکور رات نمیدن, معدلت پایینه, فردا بیا, خودم درستش میکنم و...برای آموزش و پروش متاسفم واقعآ که اصلآ مسئولیت پذیر نیستند.

زیاد خودتو نگران نکن واسه کنکور مشکلی پیش نمیاد. یعنی میتونی سر جلسه بشینی. بعد از کنکور هم ایشالا حل میشه

---------- Post added at 11:31 AM ---------- Previous post was at 11:28 AM ----------

آخه خودم تجربش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من 6 ماه اول گوشه خونه درس خوندم از عید به بعد گوشه ی خونه لپ تاپ بازی کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خسته نباشید :31: روزی خودمون :26: البته بعد کنکور

fmpr
29-06-2011, 11:43
یه سوال فنی ... آمار 2 تا سوال میاد دیگه ؟ من هیچی از آمار نخوندم :دی

mestry
29-06-2011, 11:46
یه سوال فنی ... آمار 2 تا سوال میاد دیگه ؟ من هیچی از آمار نخوندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله....منم نخوندم، چند روز پیش دفتر آمارمو که 2 ساله پیش پسرخالمه گرفتم، امروز میخونمش، خیلی راحته !!!!

fmpr
29-06-2011, 11:49
بله....منم نخوندم، چند روز پیش دفتر آمارمو که 2 ساله پیش پسرخالمه گرفتم، امروز میخونمش، خیلی راحته !!!!

یعنی الان برم بخونم؟ سخته ... حسش نیست :31:

fmps
29-06-2011, 11:55
یعنی الان برم بخونم؟ سخته ... حسش نیست :31:

نه بابا.خیلی آسونه.حداقل یکیشو راحت میزنی.1ساعت طول نمیکشه

mestry
29-06-2011, 11:55
باور کن آسونه.....کلشو بخوای بخونی شاید 2 ساعت ازت وقت بگیره، اصلا از دستش نده، خیلیا فکر میکنن آمار یه کتاب کامله و کی حال داره اون همه چیزو بخونه اما وقتی بخونیش میفهمی اندازه یه فصل حساب دیفرانسیل هم نیست !

.
.
.
راستی، دوستان اگه علاقه دارن این آهنگو دانلود کنن، خیلی روحیه میده، سبک نیو ایج هست، هم آرام بخشه و هم انرژی میده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p30pro
29-06-2011, 12:10
من آرومم ! همی چیز مرتبه ! هیچ مشکلی نیست ! ریلکس ریلکس ... ریلکس تر .....

lohrasbi
29-06-2011, 13:05
بچه ها درسته تعداد صفحات امسال کمتر از پارسال شد، ولی کیفیت پست ها و پاسخ ها امسال بیشتر از پارسال بود. همینطوری الکی پست دادن که کاری نداره. بیاین این دمه آخری هم با این عقیده سپری کنیم تا یه الگوی خوب بشیم برای تاپیک کنکور 91!

hompoil
29-06-2011, 13:10
هرروز چند ساعت درس میخوندین؟؟ و الان وضعیتتون چطوره؟؟؟
من هر روز 3-4 ساعت میخوندم ازمون های سال 88 و 89 از خودم گرفتم هر دو تاش با تخمین رتبه حدودا 10000 در منطقه 2 اوردم

Eshghe_door
29-06-2011, 13:17
من بجای شما استرس دارم

ایشالا همه تون موفق بشین

برا همه تون دعا میکنم

سال دیگه هم نوبت شماس واسه من دعا کنین

"شرمنده اگه پست بی محتوایی بود!"

fmpr
29-06-2011, 13:39
من بجای شما استرس دارم

ایشالا همه تون موفق بشین

برا همه تون دعا میکنم

سال دیگه هم نوبت شماس واسه من دعا کنین

"شرمنده اگه پست بی محتوایی بود!"

ممنون خوشحال میشیم بتونیم سال بعد کمکت کنیم :46:

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

هرروز چند ساعت درس میخوندین؟؟ و الان وضعیتتون چطوره؟؟؟
من هر روز 3-4 ساعت میخوندم ازمون های سال 88 و 89 از خودم گرفتم هر دو تاش با تخمین رتبه حدودا 10000 در منطقه 2 اوردم

منم اگر میاانگین بگیریم 3-4 ساعت میخوندم .... من کنکورا رو زدم اما تخمین نگرفتم ... سنجش دوم تخمین واسم زده بود 814 اما سنجش سوم 1800 و خورده ای :41: منطقه 1ام من :20:

سنجش سوم اصلا حالم خوب نبود :46:

Hamid Hamid
29-06-2011, 13:41
خب دوستان رياضي فردا كنكور دارن + دوستان رشته ي هنر ...

براشون آرزوي موفقيت ميكنم.

و اينكه حتما اگه تا حالا نرفتم به محل آزمون يه سر حتي بعد از ظهر هم شده برن...

من جمعه آزمون دارم و امروز يه سر رفتم و خوبم شد ... چون راهي كه رفتم خيلي ترافيك بود و براي جمعه راه ديگه اي رو بايد برم كه بهتره.

دوستان يادتون نره... خيلي مهمه كه بريد.

موفق باشيد

fmpr
29-06-2011, 13:42
خب دوستان رياضي فردا كنكور دارن + دوستان رشته ي هنر ...

براشون آرزوي موفقيت ميكنم.

و اينكه حتما اگه تا حالا نرفتم به محل آزمون يه سر حتي بعد از ظهر هم شده برن...

من جمعه آزمون دارم و امروز يه سر رفتم و خوبم شد ... چون راهي كه رفتم خيلي ترافيك بود و براي جمعه راه ديگه اي رو بايد برم كه بهتره.

دوستان يادتون نره... خيلي مهمه كه بريد.

موفق باشيد

من نرفتم حوزمو ببینم اما دقیقا میدونم کجاست به نظرتون برم بازم ؟

Hamid Hamid
29-06-2011, 13:51
من نرفتم حوزمو ببینم اما دقیقا میدونم کجاست به نظرتون برم بازم ؟

آره حتما برو ... آخه منم دقيقا ميدونستم كجاست ... اما رفتم ديدم يه ور خيابون رو اتوبوس تندرو BRT كشيده بودن و به خاطر همين خيلي ترافيك بودش اونجا ...

حالا نميدونم شايد براي حوزه ي شما خيابون رو بسته باشن ... خيابوني يه طرفه شده باشه و از اين مشكلات ترافيكي ...

اگه بري خيلي بهتره.

+

راستي دوستان كيف كه ميتونيم ببريم... درسته؟!

من فقط 2 تا شكلات ميبرم و 2 تا مداد و يه پاك كن و كارت و كارت ملي ... آب هم نيازي نميشه ... من 10 تا آزمون دادم سر هيچكدوم آب نخوردم.

milla.online
29-06-2011, 14:20
منم که قبلا گفتم... تو حوزه امتحانی زندگی کردم و مثل کف دستم میشناسمش...:31:
یادش بخیر.. چه خاطره هایی با دانشجو های اونجا داشتم و چقدر کمکم کردن:20:

Havbb
29-06-2011, 14:42
دوستان من میخوام برای سال دیگه بخونم امسال اونطور که باید میخوندم نخوندم..... البته اگه مشکل خدمت سربازی پیش نیاد
من متولد 72 هستم مشکل خدمت که پیش نمیاد؟

hermione
29-06-2011, 14:46
آره حتما برو ... آخه منم دقيقا ميدونستم كجاست ... اما رفتم ديدم يه ور خيابون رو اتوبوس تندرو BRT كشيده بودن و به خاطر همين خيلي ترافيك بودش اونجا ...

حالا نميدونم شايد براي حوزه ي شما خيابون رو بسته باشن ... خيابوني يه طرفه شده باشه و از اين مشكلات ترافيكي ...

اگه بري خيلي بهتره.

+

راستي دوستان كيف كه ميتونيم ببريم... درسته؟!

من فقط 2 تا شكلات ميبرم و 2 تا مداد و يه پاك كن و كارت و كارت ملي ... آب هم نيازي نميشه ... من 10 تا آزمون دادم سر هيچكدوم آب نخوردم.

آره حتماَ حوزتون روز قبلش برید ببینید که از کدوم راه رفتن بهتره و ...
پارسال من خودم سر حلسه یه جامدادی با یه پلاستیک بردم البته کیف پول هم بردم (کیف پولم 1000 تا جا داره ) اجازه دادن و مشکلی هم پیش نیومد یادمه نفرات اولی که می خواستن وارد جلسه بشن تمام بدنشونو بازرسی کردن ( البته ازروی لباس ) حتی جورابشونو (اینو من به چشم دیدم ) اما رفته رفته که فشار جمعیت برای ورود به حوزه زیاد شد دیگه اصلاَ کاری نداشتن
اثر انگشت هم همونجا باید بزنید .
زیاد سخت نگیرید فکر کنید که سر جلسه کنکور با اسلحه مراقبا ایستادن ! و هیچکس تقلب نمی کنه اتفاقاَ خیلیم راحت میشه تقلب کرد با اینکه ترتیب گزینه ها فرق داره ( اگه بغل دستیتون گزینه ها رو توی سوالا میزنه )
چند تا نکته حواستون به شکلات هایی که می خورید سر جلسه باشید یه وقت به انگشتتون نمونه و بکشید روی برگه
اگه پایه های عقبی صندلیتون روی لبه ی ارتفاع هست خیلی حواستون باشه 2 تا از دوستای من دقیقاَ همینجوری وسط جلسه از عقب برگشتن روی زمین ...البته اتفاق ناگواری نیوفتاد واسشون یکیشون حتی رتبش 1600 شد
یادمه پارسال سوال 1 ریاضی یعنی دقیقاَ اولین سوالی که از اختصاصیا حل می کنیم سوال اشتباهی بود پس روحیتونو نبازید
روی 2 تا سوال آمار اگه خیلی طولانیه اصلاَ وقت نذارید

milla.online
29-06-2011, 14:56
پارسال من خودم سر حلسه یه جامدادی با یه پلاستیک بردم البته کیف پول هم بردم (کیف پولم 1000 تا جا داره ) اجازه دادن و مشکلی هم پیش نیومد یادمه نفرات اولی که می خواستن وارد جلسه بشن تمام بدنشونو بازرسی کردن ( البته ازروی لباس ) حتی جورابشونو (اینو من به چشم دیدم ) اما رفته رفته که فشار جمعیت برای ورود به حوزه زیاد شد دیگه اصلاَ کاری نداشتن
زیاد سخت نگیرید فکر کنید که سر جلسه کنکور با اسلحه مراقبا ایستادن ! و هیچکس تقلب نمی کنه اتفاقاَ خیلیم راحت میشه تقلب کرد با اینکه ترتیب گزینه ها فرق داره ( اگه بغل دستیتون گزینه ها رو توی سوالا میزنه )
چند تا نکته حواستون به شکلات هایی که می خورید سر جلسه باشید یه وقت به انگشتتون نمونه و بکشید روی برگه
اگه پایه های عقبی صندلیتون روی لبه ی ارتفاع هست خیلی حواستون باشه 2 تا از دوستای من دقیقاَ همینجوری وسط جلسه از عقب برگشتن روی زمین ...البته اتفاق ناگواری نیوفتاد واسشون یکیشون حتی رتبش 1600 شد
یادمه پارسال سوال 1 ریاضی یعنی دقیقاَ اولین سوالی که از اختصاصیا حل می کنیم سوال اشتباهی بود پس روحیتونو نبازید

دقیقا... بزرگترین ضربه ای که من تو 89 خوردم همین سوال 101 بود... باور کنید 8 دقیقه روش گذاشتم و جوابم با گزینه ها نمی خورد... به ذهنم اصلا نمی رسید که ممکنه سوال غلط باشه.... به نظر من سنجش به عمد این سوال رو گذاشته بود تا کلی آدم مثل من روحیمون رو ببازیم... راستی برای شما پیش اومده که همیشه سوال اول دین و زندگی رو غلط بزنید... من همیشه اینجوریم... حتی آزمون های مبحثی

hermione
29-06-2011, 15:02
دقیقا... بزرگترین ضربه ای که من تو 89 خوردم همین سوال 101 بود... باور کنید 8 دقیقه روش گذاشتم و جوابم با گزینه ها نمی خورد... به ذهنم اصلا نمی رسید که ممکنه سوال غلط باشه.... به نظر من سنجش به عمد این سوال رو گذاشته بود تا کلی آدم مثل من روحیمون رو ببازیم... راستی برای شما پیش اومده که همیشه سوال اول دین و زندگی رو غلط بزنید... من همیشه اینجوریم... حتی آزمون های مبحثی

البته من و خیلی از دوستام به یه جواب مشترک رسیدیم و زیاد هم روش وقت نذاشتم!!!!!!!!:31:
من خیلی دلم سوخت واسه اون سوال آمار که 7دقیقه وقت گذاشتم به هیچ جوابی نرسیدم
یکی از دوستام می گفت من سر جمع 1 ربع واسه آمار گذاشتم هر 2تاشو اشتباه زدم خلاصه هر موقع یاد این حرف دوستم میوفتم غش می کنم از خنده این کنکور خودش خاطره ای میشه

Havbb
29-06-2011, 15:05
این شمردن واج و تکواژ و .... رو هم نمیخواد بزنید

p30pro
29-06-2011, 15:05

من که حوزم دانشگاه فعلیمه ! :31:

تقلب هم می شه کرد فقط باید الگوریتم چیدمان دفترچه های رو بدیت بیاری مثلا پارسال به صورت ضربدری دفترچه ها مثل هم بود !

وای به 24 ساعت دیگه فکر کن ....

Havbb
29-06-2011, 15:15
وای به 24 ساعت دیگه فکر کن ....
خیلی سخته.... (فکر کردنو میگم)
من پیش بینی میکنم که حوصلم سر میره سر جلسه : دی سرگرمی ، بازی ، تفریحی کاری نمیشه کرد اونجا؟

hermione
29-06-2011, 15:28
خیلی سخته.... (فکر کردنو میگم)
من پیش بینی میکنم که حوصلم سر میره سر جلسه : دی سرگرمی ، بازی ، تفریحی کاری نمیشه کرد اونجا؟

یکی از کاربرای این فروم چند سال پیش یادمه می گفت اگه حوصلتون سر رفت سر جلسه بشینید تعداد تکرار حرف های مختلف الفبا و درصد کاربردشونو بدست بیارید :دی
به کشف رمز میخوره :دی

Homayun Khan
29-06-2011, 15:51
اثر انگشت رو اگه توی خونه بزنیم اشکالی داره؟ من سال قبلم همین کارو کردم ولی گیر ندادن:13:

avator20002000
29-06-2011, 16:18
سلام بچه ها چند صفحه قبل تر دیدم یکی گفته بود تو یه برگه جوابارو علامت بزنید برای خودتون برای بعد کنکور.یه وقت اینکارو نکنیدا جرم حساب میشه هم تو اخطارای سازمان گفته هم توکلی ۱۰۰ بار اینو گفته.چون می تونن ادعا کنن که این برگه قبلا پر بوده.

fmpr
29-06-2011, 16:33
سلام بچه ها چند صفحه قبل تر دیدم یکی گفته بود تو یه برگه جوابارو علامت بزنید برای خودتون برای بعد کنکور.یه وقت اینکارو نکنیدا جرم حساب میشه هم تو اخطارای سازمان گفته هم توکلی ۱۰۰ بار اینو گفته.چون می تونن ادعا کنن که این برگه قبلا پر بوده.

نه بعدا ک دفترچه و جوابای کلیدی روی سایت بود اون موقع جوابا رو یه جا بنویسید که اگه خواستید بتونید اعتراض کنید :46:

Haniiii
29-06-2011, 16:59
من هنوز نمیدونم آب معدنی مناسب تره یا آبمیوه ؟!

shah abas
29-06-2011, 17:04
این آب پرتقال باعث ایجاد مایع در مجاری ادراری نشه یهو؟

milla.online
29-06-2011, 17:08

پشتیبان من می گفت آب رو با یکم عسل یا شکر مخلوط کنید... البته می گفت بدمزه میشه... :8:

fmpr
29-06-2011, 17:16

من که آبمیوه میبرم ... کی اون وسط حال داره بشینه شکلات بخوره ؟! آب میوه هم تشنگیمو برطرف میکنه هم قندمو میرسونه :8:

yarane-naghdi
29-06-2011, 17:21
این کنکوریها همی با مداد گشتند دور شهر ................... کز این بی شاخ و دم , کنکور , ملولم و تابستانم آرزوست

yarane-naghdi
29-06-2011, 17:27

هیچ چیزی آب نمیشه . آب معمولی منظورمه . آب میوه حلق و گلوی آدم رو تا مدتی مشغول خودش میکنه لذا حواس پرت کن بحساب میاد

حشمت فردوس : افتاددددد؟ :thumbsdow:31:

ضمنا اینی که میگن سر جلسه هم آبمیوه میدن قضیش چیه؟ اگه بدن پس چرا همه روز قبل کنکور رو دنبال آبمیوه خریدنن :18:

wnba
29-06-2011, 17:29
بچه ها یه چیز خیلی مهم.میگما اگر شناسنامه و کارت ملی من جایی گیر باشه به جاش میشه هم پاسپورت هم گواهینامرو بیارم کارم راه میوفته؟please answer سریییییع!!!!

milla.online
29-06-2011, 17:38
نه سر جلسه آبمیوه نمی دن.... یه بسکیوت میدن...فکر کنم پارسا ویفر دادن...

soldier
29-06-2011, 17:45
یه سوال میشه تنقلات برد سر جلسه؟ پسته گردو بادم و ...

آخه تو آزمونا بهشون عادت کردم

yarane-naghdi
29-06-2011, 17:54
یه سوال میشه تنقلات برد سر جلسه؟ پسته گردو بادم و ...

آخه تو آزمونا بهشون عادت کردم

میذارن فکر کنم . رو پسته و بادم که نمیشه تقلبی نوشت که . شکلات و آب میزارن دیگه مغز بادم و گردو که ضایعات و گرفتاریش کمتره :46:

Homayun Khan
29-06-2011, 17:58
اثر انگشت رو اگه توی خونه بزنیم اشکالی داره؟ من سال قبلم همین کارو کردم ولی گیر ندادن:13:

این همه میاید پست میزنید خوب جواب ما هم بدید دیگه

omnia.2008
29-06-2011, 18:00
این همه میاید پست میزنید خوب جواب ما هم بدید دیگه
نه داداش منم اثر انگشت پارسال جلو دانشگاه زدم اخه یادم رفت تو خونه بزنم ولی بیشتر دوستام تو خونه زده بودن:46:

soldier
29-06-2011, 18:07
بجای بسکوت میشه یه بشقاب ماکارانی برد :39: بجای آب هم یه بطری دوغ برد:biggrin:

سر جلسه امتحان نیم ساعت با خیال راحت خوابید:27: گفتم کمی دور همیم خوشحال شیم

خدا این شادی رو برای بعد از جلسه هم بهم بده:thumbsup:

omnia.2008
29-06-2011, 18:17
نه سر جلسه آبمیوه نمی دن.... یه بسکیوت میدن...فکر کنم پارسا ویفر دادن...
ا جدی؟
پس چرا به من ابمیوه هم دادن؟

tariran0
29-06-2011, 18:41
چند هفته پیش هرشب که میومدم به این تاپیک سر میزدم چندتا پست جدید بیشتر نیومده بود
ماشالله الان که میام باید یک ساعت وقت بزارم تا بتونم سریع ده صفحه رو بخونم!!!!!!

بچه نمیدونم چرا دیگه اون شوق حال قبل رو ندارم.
چند ماه پیش تا میومدم درس بخونمبه بعد کنکور فکر می کردم و اینکه چه راحت میشیم و.... ولی الان که فردا خلاصیم اینطوری نیستم!
البته الان اپسیلونی هم استرس ندارم. اصلا انگار نه انگار که فردا کنکور دارم.
امروز رفتم مغازه و هم آب معدنی گرفتم هم آب میوه.چند تا هم شکلات. بچه ها همه ی اینا رو به علاوه مداد و... باید بزاریم تو نایلون بیرنگ؟
راستی نمی دونم چرا هیچکدوم از دوستام تو حوزه من نیستن؟(البته فقط از دوتاشون پرسیدم:31:)

fmpr
29-06-2011, 18:43
چند هفته پیش هرشب که میومدم به این تاپیک سر میزدم چندتا پست جدید بیشتر نیومده بود
ماشالله الان که میام باید یک ساعت وقت بزارم تا بتونم سریع ده صفحه رو بخونم!!!!!!

بچه نمیدونم چرا دیگه اون شوق حال قبل رو ندارم.
چند ماه پیش تا میومدم درس بخونمبه بعد کنکور فکر می کردم و اینکه چه راحت میشیم و.... ولی الان که فردا خلاصیم اینطوری نیستم!
البته الان اپسیلونی هم استرس ندارم. اصلا انگار نه انگار که فردا کنکور دارم.
امروز رفتم مغازه و هم آب معدنی گرفتم هم آب میوه.چند تا هم شکلات. بچه ها همه ی اینا رو به علاوه مداد و... باید بزاریم تو نایلون بیرنگ؟
راستی نمی دونم چرا هیچکدوم از دوستام تو حوزه من نیستن؟(البته فقط از دوتاشون پرسیدم:31:)

آره منم همینطورم ... جات خالی ما همگی با هم افتادیم :31:

lifepatogh
29-06-2011, 18:45
[خب من نگفتم که٬ این کارشناس (فکر کنم نیکخو)‌بود گفت. گفت میرن با اتود میزنند٬ بعد می بینند درصداشون فرق داره!

همه چرته بابا من خودم پارسال اتد 0.7 بردم خیلیم خوب بود:31::11::20:

ا جدی؟
پس چرا به من ابمیوه هم دادن؟
خوب لابد چشمات سیاه بوده،به ما که ندادن(ناراحت نشیا شوخی کردم:46:):11::11::11:

tariran0
29-06-2011, 18:53
[خب من نگفتم که٬ این کارشناس (فکر کنم نیکخو)‌بود گفت. گفت میرن با اتود میزنند٬ بعد می بینند درصداشون فرق داره!

یه سوال
چرا آوارتارت اینطوریه؟
دوقولون؟

Haniiii
29-06-2011, 19:04
:D اتود مگه نمیتونیم پررنگش رو بزاریم توش ؟! ... من یه 2B گرفتم الان 3 ماهه استفاده میکنم + تو سنجش هم ازش استفاده کردم ! + امسال من تمام آزمون هام رو با اتود دادم و هیچ مشکلی وجود نداشت !

wnba
29-06-2011, 19:05
بچه ها یه چیز خیلی مهم.میگما اگر شناسنامه و کارت ملی من جایی گیر باشه به جاش میشه هم پاسپورت هم گواهینامرو بیارم کارم راه میوفته؟please answer سریییییع!!!! خیلی مهمه بچه ها کمک

Masoud-Susa
29-06-2011, 19:10
بچه ها یه چیز خیلی مهم.میگما اگر شناسنامه و کارت ملی من جایی گیر باشه به جاش میشه هم پاسپورت هم گواهینامرو بیارم کارم راه میوفته؟please answer سریییییع!!!! خیلی مهمه بچه ها کمک
آره میشه...فقط یه کارت شناسایی معتبر باشه کافیه!:46:

LANDASEFR
29-06-2011, 19:18
*به اميد موفقيت تمام كنكوري ها*

avator20002000
29-06-2011, 20:01
بچه های ریاضی الان یا یه ساعت دیگه برید تو جاوت بخوابید.الان ساعت ۹ من هنوز دارم شیمی میخونم.من تجربیم نه ریاضی.
جمعه تهش اسفالتم دو تا کنکور پشت هم دعا کنین خوب بدم میگن تا ۷ شب اونجام.۱۲ ساعت کنکور عجب چیزی.راستی امشب همه ریاضیا ماست بخورن زود خوابشون ببره.البته ۷۰% تون خوابشون نمی بره

omnia.2008
29-06-2011, 20:03

اخ اخ ناراحت شدم:31::10:
نه چشام سیاه نبود:46:

lohrasbi
29-06-2011, 20:16
برای همتون آرزو میکنم که به بهترین آرزو هاتون برسید.

این آخرین پست من قبل کنکوره. درصدهای احتمالیم رو مینویسم فردا همین پست رو نقل قول میکنم و درصدهای واقعیم رو مینویسم.
ادبیات32 عربی67 دینی42 زبان15 ریاضی65 فیزیک65 شیمی43

Headphone
29-06-2011, 20:33
سلام

من امسال سوم بودم سال بعد کنکور دارم

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم ، ایشالا که به هدفتون برسید...

موفق باشید

Haniiii
29-06-2011, 20:37
برای همتون آرزو میکنم که به بهترین آرزو هاتون برسید.

این آخرین پست من قبل کنکوره. درصدهای احتمالیم رو مینویسم فردا همین پست رو نقل قول میکنم و درصدهای واقعیم رو مینویسم.
ادبیات32 دینی42 زبان15 ریاضی65 فیزیک65 شیمی43
عربی چی ؟ ! :31:

623 دقیقه بیشتر نمونده ! ...

پ.ن: اثر انگشت رو چیکار کنیم اگر اونجا هم لازم باشه جایی بزنیم !؟

Facon_Archi
29-06-2011, 20:39
دوستانی که استرس کنکور فردا و پس فردا رو دارن، با یاد تفکیک جنسیتی استرس و انگیزه خودشون رو به فراموشی سپرده و به امر شنیع لایک زدن در فیسبوک ادامه دهند. با تشکر. روابط عمومی مملکته داریم؟

:31:
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان:40:

fmpr
29-06-2011, 20:52
امیدوارم فردا هممون بیایم اینجا دوباره جمع شیم و کلی خوشحال باشیم بابت کنکورمون ... چون زحمت کشیدیم و حقمونه :10:

bazisaz
29-06-2011, 21:10
منم تجربیم برا ریاضیا آرزوی موفقیت دارم. یه روز زودتر از ما راحت میشید انشاا.. همه موفق باشید ما رو هم دعا کنید:31:

MrGee
29-06-2011, 21:19
من هم فردا كنكور مي دم
ببينيم كسي از اين فروم تك رقمي يا دو رقمي مياره يا نه

avannn
29-06-2011, 21:22
من که فقط زبان شرکت می‌کنم

این ۱ سال هم فقط عمومی خوندم :8:

tariran0
29-06-2011, 21:32
این آخرین پست من در دوران اسارته!
البته فردا صبح هم شاید یه سر بیام.
الان هم می خوام برم بخوابم!:20:

sina3000m
29-06-2011, 21:48
من هم دیگه رفتم بخوابم...امیدوارم همه به اون چیزی که میخوان برسن...
خدایا به امید تو

fmpr
29-06-2011, 22:00
ما هم رفتیم بخوابیم ... شب خوش ...
فقط اعتماد به نفستونو از دست ندید :10:

avannn
29-06-2011, 22:02
ما هم رفتیم بخوابیم ... شب خوش ...
فقط اعتماد به نفستونو از دست ندید :10:

خوب برو دیگه :31:

bnmnb
29-06-2011, 22:26
dont worry be happy

saeedkhaledian
29-06-2011, 22:32
الان دیگه یه سکته ناقص می زنم
خدا کنه فردا سوالا تخصصی هنر راحت باشه
خدا کنه تو موسیقی ار هارمونی چیزی ندن
خدا کنه طراحاش عقده ای نباشن
خدا کنه ....گور بابای هرکی کنکور رو پیشنهاد کرد
آمین

Demon_342
29-06-2011, 23:41
سال دیگه این موقعها مام واسه کنکور استرس داریم و ... :)

حتما موفق میشید ... بدرود

p30pro
29-06-2011, 23:50
سال دیگه این موقعها مام واسه کنکور استرس داریم و ... :)

حتما موفق میشید ... بدرود

بدرود ؟ مگه داریم می ریم بمیریم ؟ :31:

officer
30-06-2011, 00:02
ایشالا همتون کنکور خوبی رو پشت سر بزارین ... :)

elendil
30-06-2011, 03:26
کنکوریای عزیز ایشالله موفق باشین :)

tariran0
30-06-2011, 04:07
فکر کنم من آخرین نفری باشم که قبل کنکور پست میزنه :22::thumbsup:
ساعت پنج از خواب پاشدم و بعد میرم یه کم ورزش و دیگه یواش یواش حاضر شم
مطمئنم بعد کنکور خوشحال میام اینجا:20:
خداحافظ

online_amin
30-06-2011, 04:18
نه حالا حالا این تاپیک پست میخوره.

من دو تا آب پرتقال گرفتم و مقداری کیک + شکلات.

lohrasbi
30-06-2011, 04:33
[QUOTE=Haniiii;6220832]عربی چی ؟ ! :31:
/QUOTE]
ردیفش کردم.
عجب صبح زیبایی! تا حالا 5 صبح رو از نزدیک ندیده بودم! خیلی هوا خنک و خوبه! خدارو شکر دیشب خوب خوابیدم. ایشالله که همه بچه های فروم دیشب توپ توپ خوابیده باشن. امیدوارم هیچ کس استرس نگیره. مثل من!:8:

من برم آماده شم، باید غول کنکور رو به زانو دربیارم!

mestry
30-06-2011, 05:12
به به، من که خوابم نبرد، نه اینکه استرس داشته باشم، اتفاقا خیلی بیخیالم اما بخاطر درد آرنج دستم نتونستم بخوابم، عوض نشستم یخورده Angry Birds بازی کردم و برای دومین بار نسخه جدیدش رو تموم کردم ! :31:
الانم که صبحونه میخورم و بعدش راه میوفتم، حوزه نزدیکه، فقط 5 دقیقه راه.....

دوستان همگی موفق باشن :46:

p30pro
30-06-2011, 05:15
منم دارم راه می افتم bb :31:

Haniiii
30-06-2011, 05:30
دیگه باید برم ! >.... امیدوارم همتون موفق باشین !

avator20002000
30-06-2011, 06:02
۵ دقیقه دیگه درارو میبندن
من تازه ذز خواب پاشدم
امروزو خوب بخونم فردا دوتا کنکور دارم.
بچه هتی ریاضی ایشالا کنکورو خوب بدید امروز.برای منم دعا کنید فردا دوتا دارم

Reza31001
30-06-2011, 06:57
و کنکور 90 آغاز شد ... :31:

Quick
30-06-2011, 09:44
بچه ها سوالات رشته ی ریاضی رو کی میذارن روی سایت سنجش؟

alivw71
30-06-2011, 10:11
یکی بگه من چی کار کنم. هیچی نخوندم . 5 تا درس پیش دانشگاهیم مونده باید شهریور بدم. شنبه هم کنکور دارم . واااای. به نظرتون قبول میشم؟
هیچی بلدم نیستم. عربی رو که اصلا ولش کن . نمتونم بفهمم سوالش چی گفته. فقط یه خورده تاریخ بلدم 2 درس اول پیش:31:

Quick
30-06-2011, 10:33
آزاد اینجا آزاد آنجا آزاد همه جا :دی غمت چیه؟

bnmnb
30-06-2011, 10:46
بچه ها سوالات رشته ی ریاضی رو کی میذارن روی سایت سنجش؟
احتمالا ساعت 12:30 می ذارن

Eshghe_door
30-06-2011, 10:58
خیلی استرس دارم!!!

خدا کنه هر کی هر چی حقشه بتونه بگیره از این کنکور

سال دیگه این موقع خودم سر جلسم!

کی تموم میشه؟

smallfrank
30-06-2011, 11:00
منم تجربیم

دوم سوم رو که اصلا نخوندم
پیش هم زیست یه فصل مونده و شیمی دو فصل.

به امید پیروزی.........

Quick
30-06-2011, 11:03
خیلی استرس دارم!!!

خدا کنه هر کی هر چی حقشه بتونه بگیره از این کنکور

سال دیگه این موقع خودم سر جلسم!

کی تموم میشه؟

من فردا این موقع سر جلسم اصلا هم استرس ندارم تو که 365 روز فقط داری عزیز :دی

rpf
30-06-2011, 11:06
خوش به حال ریاضی ها ما باید تا فردا صبح عذاب بکشیم؛؛
راستی سوالات تفاوت داشت با 89 از نظر محتوا و سختی(عمومی ها)

قبل کنکور شایعه زده بودن که عربی دوتا متن داره و امسال شیمی سخت میاد! راس میگفتن؟

Eshghe_door
30-06-2011, 11:10
من فردا این موقع سر جلسم اصلا هم استرس ندارم تو که 365 روز فقط داری عزیز :دی

بسته به سطح خواسته آدم دچار استرس میشه

و اینکه شما دیگه کاری از دستت برنمیاد و نمیتونی چیزیو حداقل امسال جبران کنی

ولی به قول شما من 365 روز وقت دارم که بشینم و برای هدفم تلاش کنم

که همینه دلیله استرسم!

:27::31:

Masoud-Susa
30-06-2011, 11:15
کنکور ریاضیا تموم شده....
خب بچه ها بیایید بگید چیکار کردید؟