PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21

tariran0
09-06-2011, 18:08
مرسی ولی زمان ممان کیلو چنده من تراکتوری تست می زنم:31: می رم جلو .نه وقت تست می گیرم نه وقت برای درس خوندن!:27:
به نظرم این کارا یکم زیادی وقت گیره خودش:20:اگه کسی خوب بلد باشه درسی رو وقت کم نمیاره!:40:
من کلا خیلی وقتم اضافه میارم وقتی تست ها رو می زنم.فکر نکنم بخواد لازم باشه وقت بگیرم.
به امید موفقیت برای تمام بچه های اینجا!:11:
وقت اضافه میاره چون نمی تونی هیچکدوم رو بزنی یا اینکه همه رو می زنی اگه اینطوریه ایول:20:

آره، آزمایشی ها رو میگم. راستی کارنامه رو چند روز بعد میذارن تو سایتشون؟کارنامه اولیه رو 48 ساعت پس از رسیدن محموله کارنامه ها که برای من حدودا سه شنبه میاد
کارنامه نهایی جامع قبلی یکشنبه اومد.(ده روز بعد!)

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
پست مشاوره ی من تکمیل شد. بند 6 اضافه شد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tariran0
09-06-2011, 18:22
من اوایل سال تحصیلی در طرح جوانه ها(نیروهای مسلح) ثبت نام کردم و سنجش رو انتخاب کردم
بعد کلی پیگیری و هزینه کردن 3 برابر تخفیف برای بیش از 4000 بار تماس که چرا نیومد و 3 ماه طول کشید آخرش کتابای سنجش رو بهم رسوندن.
اول که دیدمشون خیلی ضایع شدم هیچکدوم به درد نمی خوردن. اصلا طبقه بندی شده نبودن(به غیراز یه فیزیک)
خلاصه اینک نمیتونستم ازشون استفاده کنم
ولی الان می بینم چقدر مفیدن
یه توضیح راجع به کتابا:
از هر درسی یه کتاب (7 تا کتاب) که هرکدوم شامل کنکورای داخل کشور چند سال گذشته (میانگین 6 سال گذشته) هست. 5 گروه آزمایشی. مثلا ادبیاتش 5 تا کنکور سال پیش رو داره و هر سال 5 تا گروه آزمایشی.یعنی 25 تا کنکور رو داره. خیلی مفیده برای تست زدن هر درس جداگانه. مثلا من امروز 4 تا ادبیات از خودم گرفتم 4 تا دینی!
اگه امکانش هست تهیه کنید خیلی مفیده

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++
بچه ها امروز داشتم تست ادبیات می زدم به یه مورد خیلی بیخود برخوردم
سوال از این قرار بود که در کدام گزینه هسته ی گروه اسمی بیشترین واج را دارد؟
من هرچهار تا رو شمردم همشون 6 تا بودن!. آخر که پاسخنامه رو نگاه کردم دیدم گزینه فلان درست بود و هستش این بود: "جریان". منم هسته رو درست تشخیص داده بودم ولی عین آدم واج هاش رو شمردم(البته فکر کنم همه همینطوری میمشارن!).
/ج/_َ / ر / ی / ا / ن / شد 6 تا .
ولی پاسخنامه رو که نگاه کردم دیدم اینطوری شمارده :
/ج/ _َِ / ر / _َِ / ی / ا / ن
یعنی 7 تا. یعنی من JARYAN پاسخنامه JARAYAN
به نظر من این سوال کلا مشکل داره. فرض کنیم دو تلفظ درست باشه. نباید تو کنکور کلمه ای رو بدن که دو تا تلفظ داره.
مثلا یکی میگه ADALAT یکی میگه EDALAT :31:

shah abas
09-06-2011, 18:53
بچه ها امروز داشتم تست ادبیات می زدم به یه مورد خیلی بیخود برخوردم
سوال از این قرار بود که در کدام گزینه هسته ی گروه اسمی بیشترین واج را دارد؟
من هرچهار تا رو شمردم همشون 6 تا بودن!. آخر که پاسخنامه رو نگاه کردم دیدم گزینه فلان درست بود و هستش این بود: "جریان". منم هسته رو درست تشخیص داده بودم ولی عین آدم واج هاش رو شمردم(البته فکر کنم همه همینطوری میمشارن!).
/ج/_َ / ر / ی / ا / ن / شد 6 تا .
ولی پاسخنامه رو که نگاه کردم دیدم اینطوری شمارده :
/ج/ _َِ / ر / _َِ / ی / ا / ن
یعنی 7 تا. یعنی من JARYAN پاسخنامه JARAYAN
به نظر من این سوال کلا مشکل داره. فرض کنیم دو تلفظ درست باشه. نباید تو کنکور کلمه ای رو بدن که دو تا تلفظ داره.
مثلا یکی میگه ADALAT یکی میگه EDALAT [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته بعد این که این تجربه به وجود اومد آدم یه تست بیخود دیگه دید می فهمه که یک کلمه ای تلفظ دومش رو می خوان

tariran0
09-06-2011, 18:59
البته بعد این که این تجربه به وجود اومد آدم یه تست بیخود دیگه دید می فهمه که یک کلمه ای تلفظ دومش رو می خوان
از کجا بفهمیم که کدام تلفظ رو می خوان؟؟؟؟

LΩRD
09-06-2011, 18:59
سلام به همه ی دوستان

جای دیگه ای رو پیدا نکردم که سوالم رو بپرسم ! پس اگه جاش اینجا نبود به بزرگی خودتون ببخشید ... :40:

من دانش آموز سال سومم و واسه تابستون مثل خیلی از دانش آموزهای دیگه برنامم اینه که دوم و سوم رو بخونم اما ... !

مشکل اینجاست که نمیدونم از کجا و با چه موسسه ای شروع کنم ؟!

میخام واسه هر درسی معلم های خوب رو گلچین کنم و با 2 نفر از دوستام که وضعیت درسیشون مثل خودم هست کلاس خصوصی بگیرم

اما در مورد آزمون ها نمیدونم باید چیکار کنم ؟! به نظرتون کانون برم خوبه ؟ یا گزینه ی دو ؟

راستی میخاستم نظرتون رو نسبت به پکیج گام اول گزینه ی جوان بدونم

با تشکر :11:

monaa
09-06-2011, 19:18
سلام به همه ی دوستان

جای دیگه ای رو پیدا نکردم که سوالم رو بپرسم ! پس اگه جاش اینجا نبود به بزرگی خودتون ببخشید ... :40:

من دانش آموز سال سومم و واسه تابستون مثل خیلی از دانش آموزهای دیگه برنامم اینه که دوم و سوم رو بخونم اما ... !

میخام واسه هر درسی معلم های خوب رو گلچین کنم و با 2 نفر از دوستام که وضعیت درسیشون مثل خودم هست کلاس خصوصی بگیرم

اما در مورد آزمون ها نمیدونم باید چیکار کنم ؟! به نظرتون کانون برم خوبه ؟ یا گزینه ی دو ؟

سلام به نظر من برنامه کانون بهتر و دقیق تره و از همه مهم تر جامعه آمری کانون چند برابر گزینه 2 است اگه از من بپرسی که دو سال توی گزینه 2 و یک سال توی کانون بودم کانون رو پیشنهاد می کنم اگه در مورد کتاب هم سوال داری بپرس

:34::34::34::34::34::34::34::34::34::34::34::34::3 4::34::34::34::34::34::34::34::34::34::34:

LΩRD
09-06-2011, 19:19
سلام به نظر من برنامه کانون بهتر و دقیق تره و از همه مهم تر جامعه آمری کانون چند برابر گزینه 2 است اگه از من بپرسی که دو سال توی گزینه 2 و یک سال توی کانون بودم کانون رو پیشنهاد می کنم اگه در مورد کتاب هم سوال داری بپرس

:34::34::34::34::34::34::34::34::34::34::34::34::3 4::34::34::34::34::34::34::34::34::34::34:

نظرتون راجع به گام اول چیه ؟

tariran0
09-06-2011, 19:30
بچهه ها وبلاگ من فراموش نشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نکات مشاوره ای. خلاصه برنامه های فرصت برابر . جدول پخش و لیست مدرس ها و مشاوران . جملات زیبا و انرژی بخش. دانلود منابع آموزشی . دانلود پاسخبرگ . دانلود آزمون . درد و دل و..................

:40:Ta-Konkoor90.blogfa.com:40:

shah abas
09-06-2011, 19:44
از کجا بفهمیم که کدام تلفظ رو می خوان؟؟؟؟
خب همشون ۶ تابوده٬ قاعدتا باید یکیشون تلفظ دوم داشته. اگر دو تاش دو تا تلفظ داشته تست خیلی بیخود بوده:دی

tariran0
09-06-2011, 19:49
خب همشون ۶ تابوده٬ قاعدتا باید یکیشون تلفظ دوم داشته. اگر دو تاش دو تا تلفظ داشته تست خیلی بیخود بوده:دی
موضوع اینه که من تا حالا نشنیده بودم بگن JARAYAN
ADALAT , TAKRAR , MADAD , و... شنیده بدم ولی jarayan نه:31:
بعد اینکه حالا ما سه ساعت بییایم بررسی کنیم که چی:41:

Reza31001
09-06-2011, 21:16
بچهه ها وبلاگ من فراموش نشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نکات مشاوره ای. خلاصه برنامه های فرصت برابر . جدول پخش و لیست مدرس ها و مشاوران . جملات زیبا و انرژی بخش. دانلود منابع آموزشی . دانلود پاسخبرگ . دانلود آزمون . درد و دل و..................

:40:Ta-Konkoor90.blogfa.com:40:

به جای این کارا بشینی درست رو بخونی خیلی بهتره ها

2-3 هفته دیگه کنکوره شما روزی 2-3 بار اینجا سر میزنی و احتمالا یکی دو ساعت هم برای وبلاگت وقت میذاری این طوری خیلی ضرر میکنی

دوستانه گفتم امیدوارم ناراحت نشی:20:

meragj2
09-06-2011, 22:09
نظرتون راجع به گام اول چیه ؟
اگر جزوه ها و dvd هاشو گیر آوردی شرکت نکن،آزمون هاش مهم نیس.
ولی اگر جزوه ها و dvd هاشو نداری حتما برو ، فوق العادس! مخصوصا دینیش، سال دیگه این موقع می فهمی چی می گم.

fmps
10-06-2011, 11:42
سلام دوستان.
امروز سوالات کانون سخـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــت نبود؟

Hamid Hamid
10-06-2011, 11:44
سلام دوستان ...

من امروز آزمون سنجش داشتم براي گروه زبان ...

2 دفعس يه مشكلي دارم اينكه تو عمومي ها به يه درس نميرسم ... مثلا امروز با دقت خوب 14 تا تست ادبيات زدم و 14 تا عربي و 23 تا زبان عمومي ... اما ديني رو فقط يه تست رسيدم بزنم ... يعني كلا وقت نشد ...

حالا تو اين 2 هفته راهي هست كه من كمي مشكلم حل بشه ؟!

ممنون ميشم كمك كنيد :11:

kamran987456
10-06-2011, 11:56
امروز سولات ریاضی کانون واسه من که خیلی سخت و سخت اومد :18:
اصلا کل امتحان گیج شده بودم تو اخرای امتحان همش تو محاسبات ساده عددی هم اشتباه کردم :2:
نمیدونم واسه بقیه چطور بود

باز یکم این فیزیک ساده بود

mestry
10-06-2011, 13:31
کانون رو نمیدونم اما گزینه 2 امروز ریاضیش خیلی سخت بود، وقتی رسیدم به فیزیک دیگه سر درد داشتم، بقیه رو بیخیال شدم و نیم ساعت قبل از پایان وقت بلند شدم.....من معمولا اکثر سوالای حساب دیفرانسیل و ریاضی پایه رو جواب میدم اما ایندفعه نصف جوابایی که داده بودم غلط بوده !.....تو فیزیک یه سوال داده بود نصف صفحه رو پرکرده بود، درباره موج بود اما خیلی سخت نبود، از اوناییه که نیم ساعت خوندنش طول میشکه و 30 ثانیه جوابش....عوضش عربی رو ترکوندم، همه رو بجز یکی زدم، زبان هم معمولا همشو میزنم بجز 3-4 تا که بخاطر کمبود وقت نمیتونم روشون تمرکز کنم !

این یکی آزمون رو خراب کردم اما ملالی نیست، من که درسمو میخونم....

kOoRi
10-06-2011, 14:40
سنجش به طور کلی خوب بود البته ادبیات و زبان انگلیسیش رو باید آتیش میزدی و طراحشو روش کباب می کردى

spider_man5225
10-06-2011, 15:25
امروز به توصیه ی آقای حسینیان تو فرصت برابر از فیزیک شروع کردم و سریع خیلیاشو زدم و آخرشم اصلا وقت کم نیوردم و تازه 10-15 دقیقه هم اضافی اوردم و رو مهندسی معکوس پیاده کردم نتیجشم 2-3 درصد تو ادبیاتو 1.5 درصد تو ریاضی بود. اما...
وقتی اومدم خونه و جوابای فیزیکو بشمارم دیدم وای 9 تا سوال ماستی فیزیکو غلط زدم اونم واسه چی؟.........
یا صفر نزاشتم یا صفر گذاشتم یا به جای 3000 میلی گرم در اوردم 3 کیلو گرم و همون سه رو زدم.
میگما تو کنکور تا جایی که من حل کردم اصلا زیاد به این میلی و ... گیر نمیده و از واحد ها ی متداول استفاده میکنه ولی سنجش هی میده میلی گرم و ....
سوالای سنجش یکم ماست تر از کنکوره ولی این ریزه کاریاش به نظر من بیشتره مثلا اونجا واسه محدوده ی بردار برایند اورده بود
بین 21 و 5 یکی به جای بزرگتر،بزرگتر-مساوی ..!!! که چون اولی روگزینه اول اورده بود بنده همچو برق و باد همون اولی رو زدم که غلط بود..
به نظر خوتون این سوال فیزیک بود یا ریاضی؟
یا سوال دوم فیزیک سرعت که واسه کمیت های وابسته ی دیفرانسیل بود رو اورده بود.
نامردی بود.
شیمیشم که محاسباتی کم داشت و میدونم اکثرا بالای 60 شدن.
سوالای ریاضیش پراکنگیش منو گیج کرد یعنی جای سوالا خوب چیده نشده بود.مثلا حد کی 3-4 سوال اول باید میبود افتاده بود وسطا ولی سوالای ریاضیبا این که چند تاش از سالای قبل بود ولی بد نبود و خوب بود.
ادبیاتش که در کل فقط میگم مزخرفه با اون توجیهشون تو پاسخنامه"چون گزینه ی 2 دارای این شرط است پس:
.
.
گزینه 2 درست است"(نه بابا راست میگی چه نکته ی باریکی بود)
عربیش خیلی عالیه شبیه خود خود کنکور
دینیش سوالای سالهای پیش بود با تغییر نسبی(تابع و متبوعش منو گیج کرد.یوسف و مریمشو باز غلط زدم(این تو کتاب هستش؟)،اون سوال "در هنگام اومدن پیامبر امت چیکار میکردن؟"مسخره بود (دقت کنید))
انگلیسیشم من دو تاریدینگشو نمیزنم ونمیدونم چطور بودت اما کلوز و 10 تا اولی مناسب بودن.
:5:
ممنون از توجهتون:40:

lohrasbi
10-06-2011, 16:09
گزینه 2 امروز ریاضیش خیلی سخت بود، وقتی رسیدم به فیزیک دیگه سر درد داشتم، بقیه رو بیخیال شدم و نیم ساعت قبل از پایان وقت بلند شدم.....من معمولا اکثر سوالای حساب دیفرانسیل و ریاضی پایه رو جواب میدم اما ایندفعه نصف جوابایی که داده بودم غلط بوده !.....عوضش عربی رو ترکوندم، همه رو بجز یکی زدم، زبان هم معمولا همشو میزنم بجز 3-4 تا که بخاطر کمبود وقت نمیتونم روشون تمرکز کنم !

این یکی آزمون رو خراب کردم اما ملالی نیست، من که درسمو میخونم....
به نظر من ریاضیش (گزینه 2) نسبت به آزمون 6 خرداد سخت تر بود. (اونو 73 زدم، اینو 60) ولی این مشکل کوچیکست! فیزیکش رو دیدین؟؟؟:18::18::18::18: .خداوکیلی المپیاد باید بیاد لنگ بندازه. من که فیزیک قلمچی ها رو قبل عید، حدود 70 میزدم، امروز گزینه 2 رو 32 زدم. نمیدونم طراح با خودش چی فکر کرده بود. (لابد گفته بود این آزمون آخره دیگه باید بترکونم!!!) . اکثر سوال هاش ( هم پایه و هم پیش) سوالات C و D کتاب otn بود.
در کل چون تو این آزمون تقسیم وقت مناسب داشتم، از قبلی بهتر دادم. :20:

mestry
10-06-2011, 16:22
من که رفیقام الان دارن آزمون سنجش میدن، نمیدونم چرا صبح آزمونشون کنسل شد و افتاد برای 4 بعد از ظهر ؟!!!

Peji2010
10-06-2011, 17:01
منم بالاخره یه سنجش دادم به نظرم بد نبود.البته خودم که فیزیکشو وقت کم آودرم و خلاصه گند عجیبی زدم(فکر کنم 45 زدم!) یه مشت سوال در پیتی رو همین جور خالی گذاشتم رفت خیلی ستم بود..درعوض ریاضیش بیشتر سوالاش آبکی بود!! تو کانون بعضی سوالای گسسته واقعا" عجیب غریب بود اما این آزمون همه ی گسسته ها رو حل کردم.عمومی هم خوب بود ، سوالاش حداقل در حد متوسط بود منم مثل همیشه زدم.
به نظرتون با ریاضی 70 و فیزیک 45 و شیمی 60 رتبم چند میشه؟!! بهتر از 2000 میشم؟( البته اگه عمومی ها رو هم از ادبیات تا زبان 75 و 55 و 80 و 60 زده باشم!)
نمیدونم چرا هر روز نا امیدتر میشم..:19:

shah abas
10-06-2011, 17:32
سوال قطر دایره سنجش٬ راه حلی که براش نوشته بود طولانی بود. می شد از روی اندازه اضلاع که فیثاغورث بود حل کرد . احتمالا از یه جا دیگه برداشته بودند:دی

LΩRD
10-06-2011, 17:53
سلام به همه ی دوستان

از بین دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟!

tariran0
10-06-2011, 18:08
منم بالاخره یه سنجش دادم به نظرم بد نبود.البته خودم که فیزیکشو وقت کم آودرم و خلاصه گند عجیبی زدم(فکر کنم 45 زدم!) یه مشت سوال در پیتی رو همین جور خالی گذاشتم رفت خیلی ستم بود..درعوض ریاضیش بیشتر سوالاش آبکی بود!! تو کانون بعضی سوالای گسسته واقعا" عجیب غریب بود اما این آزمون همه ی گسسته ها رو حل کردم.عمومی هم خوب بود ، سوالاش حداقل در حد متوسط بود منم مثل همیشه زدم.
به نظرتون با ریاضی 70 و فیزیک 45 و شیمی 60 رتبم چند میشه؟!! بهتر از 2000 میشم؟( البته اگه عمومی ها رو هم از ادبیات تا زبان 75 و 55 و 80 و 60 زده باشم!)
نمیدونم چرا هر روز نا امیدتر میشم..:19:

بابا ایول. معلومه زیر 1000 میشی!:31:

بچه ها سطح این آزمون نسبت به قبلی چه طور بود؟راحت تر یا سخت تر؟

shah abas
10-06-2011, 19:02
تو همین انجمن آمورش عالی چندین تاپیک در این مورد وجود داره٬ اونا جاهای بهتری هستند برای بحث روی گزینه ۲ و قلم چی و ...

Peji2010
10-06-2011, 19:18
بابا ایول. معلومه زیر 1000 میشی!:31:

واقعا"؟!!
امیدوارم کردی:40:..از فردا در حد خودکشی باید تست بزنم(به خصوص فیزیک و ریاضی) چون دیگه درسی واسه خوندن نمونده و 90 درصد مشکلم این وقته که اگه بتونم تو این 3 هفته وضعمو بهتر کنم خیلی خوبه.هیچ آزمونی از سالهای قبل تا حالا از خودم تو خونه نگرفتم ، باید هرچه زودتر برم تو کارش..

fmps
10-06-2011, 19:49
کسی کارنامه نمیخواد بزاره؟

The master
10-06-2011, 20:12
کسی قلم چی داد امروز؟؟
کدوم درساش سخت تر ازمعمول بود؟

Saxybiil
10-06-2011, 20:39
سنجش ریاضی به سادگی دفعه‌های پیش نبود ولی بازم سوالا خیلی سطحی بودن... یعنی اصلا مفهومی نبود
غلط هم زیاد داشت

meragj2
10-06-2011, 21:05
به نظر من ریاضیش (گزینه 2) نسبت به آزمون 6 خرداد سخت تر بود. (اونو 73 زدم، اینو 60) ولی این مشکل کوچیکست! فیزیکش رو دیدین؟؟؟:18::18::18::18: .خداوکیلی المپیاد باید بیاد لنگ بندازه. من که فیزیک قلمچی ها رو قبل عید، حدود 70 میزدم، امروز گزینه 2 رو 32 زدم. نمیدونم طراح با خودش چی فکر کرده بود. (لابد گفته بود این آزمون آخره دیگه باید بترکونم!!!) . اکثر سوال هاش ( هم پایه و هم پیش) سوالات C و D کتاب otn بود.
در کل چون تو این آزمون تقسیم وقت مناسب داشتم، از قبلی بهتر دادم. :20:

فیزیک گزینه 2 کلا خیلی داغونه؛ من آزمون قبلی 50 زدم ترازم شد 14500 !!!!
همین بچه سوسوله این سوالارو در میاره یا اون کچله؟

آخه فیزیک تجربی کی اینقدر سخته؟ تازه ترتیبشم رو اعصاب بود.

فیزیک مرور آخر خیلی ازین آسونتره.

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

اصلا واسه چی میخوای آزمون بدی 2 تابستون؟
فقط دوم و سوم رو دور کن؛ زیاد هم فشار نیار رو خودت
dvd های گام اول خیلی خوبه.

spider_man5225
10-06-2011, 22:36
از بچه ها کسی نمیدونه چرا سایت iransima شبکه آموزش 18 خرداد رو نصفه ثبت کرده؟
فرصت برابرش نیست چرا؟
هنوز 19 خرداد رو اصلا نیووردن.

M0rrigan
11-06-2011, 07:44
فک میکنین چقد طول بکشه سنجش کارنامه بده؟ :| من سوالات و پاسخنامه ـم رو دادم به یکی از بچه ها که غایب بود و چک نکردم اصلن.. از استرس دارم جون میدم!

و دیگه این که خدایی.. فکر میکنین چقدر میشه تا کنکور، چیزی رو تغییر داد؟

afii siyah
11-06-2011, 09:40
اقا خاك بر سرم شد
هرچي اطلاعاتمو تو سازمان سنجش وارد ميكنم ميگه ثبت نام نكردي:41:

shah abas
11-06-2011, 09:57
اقا خاك بر سرم شد
هرچي اطلاعاتمو تو سازمان سنجش وارد ميكنم ميگه ثبت نام نكردي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با اینترنتایکسپلورر می رید؟ (۹ به پایین)

fmps
11-06-2011, 09:59

دقیقا باید از کجا نگاه کنیم؟لینکش رو زحمت بکشد
همون طور که گفته فکر کنم این مخصوص یه عده هست که کد سوابق ندارن.چون مال منم نشون نداد.اینجوری هست یا نه؟؟؟؟؟؟

afii siyah
11-06-2011, 10:11
چ

نه بابا اوبرا opera

من شماره شناسنامه اسم و فاميلو وارد ميكنم

مال دوتا از دوستامم وارد كردم ميگه اصن همچين دانش اموزي نيسسسسسسسسسسسسسسس

الان اساسي خاك بر سرم شد

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:09 AM ----------

اطلاعات دانش آموزي شما يافت نشد .................................................. .................................................. ..............

Meek
11-06-2011, 10:19
دقیقا باید از کجا نگاه کنیم؟لینکش رو زحمت بکشد
همون طور که گفته فکر کنم این مخصوص یه عده هست که کد سوابق ندارن.چون مال منم نشون نداد.اینجوری هست یا نه؟؟؟؟؟؟

چ

نه بابا اوبرا opera

من شماره شناسنامه اسم و فاميلو وارد ميكنم

مال دوتا از دوستامم وارد كردم ميگه اصن همچين دانش اموزي نيسسسسسسسسسسسسسسس

الان اساسي خاك بر سرم شد

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:09 AM ----------

.................................................. .................................................. ..............

اين سيستم مخصوص عده‌اي از داوطلباني كه به صورت مشروط ثبت نام و يا سال اخذ ديپلم خود را اشتباه وارد نموده‌اند در نتيجه كد پيگيري سوابق تحصيلي نداشته و يا توسط سيستم هاي وزارت آموزش و پرورش شناسايي نشده است.

afii siyah
11-06-2011, 10:22
من كد سوابق تحصيليمو گم كردم يعني ندارم
اگه واسه اون روز گرفتن كارنامه ها خواستنش چي كار كنم

مشروط ثبت نام كردن يعني چي

shah abas
11-06-2011, 10:38
کلا بهتره سایت های سازمان های ایرانی رو با اینترنت ایکسپلورر برید. مثلا تعاونی سنجش رو با غیر اینترنت ایکسپلورر برید میگه همچین دانش آموزی یافن نشد! :دی
(البته دلیل این مشکل همون طور آقای مییک نقل قول کردند احتمالا اینه که اصلا برای ماها که درست ثبت نام کردیم قبلا نیست.)

amirfiri
11-06-2011, 11:08
دور دنیا در4ساعت 'گرفتم بخونم تازه

behii
11-06-2011, 13:22
اصلا واسه چی میخوای آزمون بدی 2 تابستون؟
فقط دوم و سوم رو دور کن؛ زیاد هم فشار نیار رو خودت
dvd های گام اول خیلی خوبه.

تایید میشه. تو تابستون پایه رو مرور کن و زیاد هم سخت نگیر,سعی کن عربی ات رو هم قوی کنی...

فک میکنین چقد طول بکشه سنجش کارنامه بده؟ :| من سوالات و پاسخنامه ـم رو دادم به یکی از بچه ها که غایب بود و چک نکردم اصلن.. از استرس دارم جون میدم!

معمولا میگن که کارنامه آزمون سوم سنجش رو اصلا نگاه نکنید چون نتیجه اش نزدیک کنکور میاد و استرس رو بالا میبره :20: من هم پیشنهاد می کنم اصلا بهش توجه نکنید.

ساش
11-06-2011, 14:54
معمولا میگن که کارنامه آزمون سوم سنجش رو اصلا نگاه نکنید چون نتیجه اش نزدیک کنکور میاد و استرس رو بالا میبره :20: من هم پیشنهاد می کنم اصلا بهش توجه نکنید.

کارنامه ی تجربی این ازمون را من تایید نمی کنم که نزدیک به کنکور باشه
حتی یک دهم

زیست آسون
شیمی آسون
فیزیک کمی در سطح کنکور
دینی فوق آسون
ادبیات فوق غیراستاندارد
عربی در سطح کنکور
زبان در سطح کنکور

tariran0
11-06-2011, 18:38

آقا سه هزار بار بچه ها پرسیدن:31:
کارنامه اولیه سه شنبه یا چهار شنبه شاید هم زودتر
کارنامه نهایی یکشنبه یا دوشنبه هفته دیگه

کلا بهتره سایت های سازمان های ایرانی رو با اینترنت ایکسپلورر برید. مثلا تعاونی سنجش رو با غیر اینترنت ایکسپلورر برید میگه همچین دانش آموزی یافن نشد! :دی
(البته دلیل این مشکل همون طور آقای مییک نقل قول کردند احتمالا اینه که اصلا برای ماها که درست ثبت نام کردیم قبلا نیست.)

اتفاقا من همش از فایرفاکس استفاده می کنم و کارنامه هام رو با اون میگیرم مشکل ندارم!ولی در کل آره . سایتهیا دولتی بیشتر با IE سازگارند

fmps
11-06-2011, 21:09
سلام.دوستانی که فرصت برابر نگاه کردن به نظرتون کاری که مهندس مهربان گفت بکنیم؟یعنی همه سوالات رو پوشه بندی کنیم بعد حل کنیم؟
واسه همه درس ها بکنیم؟

meragj2
11-06-2011, 21:42
دوستان کسی اینجا داریم دانشگاه بین المللی بخونه؟ یه آمار کلی می خواستم.
با چقدر تراز میشه دارو بین المللی رامسر آورد ؟ اگه درصد هم بگین خیلی خوبه.

avator20002000
11-06-2011, 22:10
چقدر هست پولش؟

DHAMID
11-06-2011, 23:41
اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص مشمولان سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال 1390

من تو سایت میرم مشخصاتو میزنم ولی میگه موجود نیست و قبول نمیکنه
البته قبلا کد سوابق تحصیلی رو بهم داده بود و منم ثبت نام کردم
الان من باید برم آموزش پرورش؟

online_amin
12-06-2011, 07:35
آقا من نگرفتم قضیه ایم مشمولان تحصلی و... چیه؟

من ثبت نام کردم و یک کد 16 رقمی سوابق آموزش و پرورش دارم. این همون کد سوابق تحصلی هست دیگه؟ مشکلی که ندارم من؟ کار دیگه ای که نیازی نیست انجام بدم؟

avator20002000
12-06-2011, 07:55
توی اون قسمت فقط در قسمت اول .اوله فامیلیتونو انتخاب کنید دو تا فیلد پایینی رو پر نکنید خودش میاره براتون.وقتی کدو دارید فکر کنم کاراتون حله ولی برای احتیاط هم که شده سایت رو نگاه کنید.

veritaaa
12-06-2011, 09:09
من تو سایت میرم مشخصاتو میزنم ولی میگه موجود نیست و قبول نمیکنه
البته قبلا کد سوابق تحصیلی رو بهم داده بود و منم ثبت نام کردم
الان من باید برم آموزش پرورش؟
اون فقط واسه کسایی هست که کد ندارن و موقع ثبت نام مشکل داشتن.واسه همین واسه ما میگه موجود نیست

mestry
12-06-2011, 11:08
خیلی جالبه، آزمون گزینه 2 این هفته، عربی رو 70 درصد زدم، تراز 9400 داده از طرفی زبان رو 72 درصد زدم ترازو داده 11500...فقط دو درصد اختلاف شده 2000 اختلاف تراز !

ulsss
12-06-2011, 11:14
بچه ها کسی لینک دانلود سوالات ازمون ازمایشی سنجش خرداد رو نداره؟

حنّانه
13-06-2011, 03:10
بچه ها کسی لینک دانلود سوالات ازمون ازمایشی سنجش خرداد رو نداره؟
یه لحظه فکر کردم نوشتی لینک دانلود سوالات کنکور 90 رو نداری!!!:31:

تو سایت سنجش معمولا لینک سوالات و پاسخ اونا موجوده

rpf
13-06-2011, 09:39

آخ جون
چی میشد سوالای 90 رو داشتی!:31:

pooria_googooli
13-06-2011, 10:04
خیلی جالبه، آزمون گزینه 2 این هفته، عربی رو 70 درصد زدم، تراز 9400 داده از طرفی زبان رو 72 درصد زدم ترازو داده 11500...فقط دو درصد اختلاف شده 2000 اختلاف تراز !
خب دوست عزیز نمره تراز شما که فقط به درصدت بستگی نداره که . نمره تراز به میزان سختی و آسونی اون درس بستگی داره . یعنی در اصل بستگی داره که بقیه شرکت کننده ها چند درصد زدن . اینجور که شما میگی احتمالا بقیه شرکت کننده ها زبان رو زیاد خوب نزدن که ایقدر ترازتون بالا شده .

vahid-p
13-06-2011, 11:24
میگم به نظرتون آزمون گزینه دو ایندفعه تعداد شرکت کننده ها رو الکی ننوشته؟ چون خیلیا میرن سنجش اونوقت چطوره که شرکت کننده هاش بیشتر هم شده؟
به نظرم اونایی که ثبت نام کردن و چه شرکت بکنن چه شرکت نکنن به حساب میارن.

meragj2
13-06-2011, 11:25
دوستان کسی اینجا داریم دانشگاه بین المللی بخونه؟ یه آمار کلی می خواستم.
با چقدر تراز میشه دارو بین المللی رامسر آورد ؟ اگه درصد هم بگین خیلی خوبه.

هیشکی نیس ؟

ulsss
13-06-2011, 12:02

تو سایت سنجش فقط پاسخ موجود . ولی من سوالات رو میخوام.

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

ای بابا کسی این سوالات لعنتی رو نداره.

behii
13-06-2011, 12:36
آخ جون
چی میشد سوالای 90 رو داشتی!:31:

هیچی ! به عنوان متقلب می گرفتنش مینداختنش زندان ما هم مجبور میشدیم سال دیگه کنکور بدیم و یک سال دیگه استرس :31::31:

تو سایت سنجش فقط پاسخ موجود . ولی من سوالات رو میخوام.

ای بابا کسی این سوالات لعنتی رو نداره.

سوالاش رو می خوای چیکار؟ سوالاش اونقدر ها هم ارزش نداره که وقت بذاری روش :20:

mestry
13-06-2011, 14:23
میگم به نظرتون آزمون گزینه دو ایندفعه تعداد شرکت کننده ها رو الکی ننوشته؟ چون خیلیا میرن سنجش اونوقت چطوره که شرکت کننده هاش بیشتر هم شده؟
نظر منم دقیقا همینه....هر آزمون گزینه 2 رو که دادم تعداد شرکت کننده هاش رو زده 35 هزار نفر !

lohrasbi
13-06-2011, 16:47
نظر منم همینه. تازه موضوع مشکوک تر اینه که اگه اشتباه نکنم میانگین درصد نفرات برتر تو درس فیزیک 15 در صد از قبلی بیستر شده بود . در حالی که انصافا سوالا از قبلی سختتر بود. من 32 زدم ترازم شد 8900!

B L A S T E R
13-06-2011, 20:30
سلام
واسه تقویت شیمی چی کار کنم این چن روز بچه ها؟:31:
88 رو 40 زدم فک میکنم خیلی پایینه:(

M a R y a M i
13-06-2011, 21:40

بین المللی رامسر ؟ من نشنیده بودم تاحالا

آزاده یا دولتی؟!

spider_man5225
13-06-2011, 23:12
سلام بچه ها
این ایرانسیما(iransima.ir)چطوری باید ازش نگاه کرد؟
هر چقد میزنم نمایش برنامه اجرا نمیکنه
iribsima.زخئ هم که تا 21 خرداد رو داره
من از 20 به این ورو ندیدم خواهش میکنم کمکم کنید.
سایت دیگه ای سراغ ندارید؟

vahid_crab708
14-06-2011, 00:37
سلام
می خواستم بدانم تگر شبانه درس بخونم می توانم سال دیگر کنکور روزانه 91 قبول بشم می توانم بروم از لحاظ تطبیق واحد چی غیرانتفاعی چه طور؟
با تشکر از شما

Homayun Khan
14-06-2011, 14:29
سلام
میخواستم بدونم در حوزه رفع نقص کنکور دانشگاه آزاد امکانش هست انتخاب اولمو حذف کنم و بعد انتخاب دوممو بیارم اول؟
(دو تا رشته شهر بیشتر نزدم)

fmps
14-06-2011, 14:56
سلام.جون من زود تر به ایت دو سوال نگاه کنید و به من جواب بدین
سوالات 95 و 98 سراسری 89 ریاضی داخل.
سوال 95 (زبان)هم گزینه 1 درسته و هم 2
سوال 98 آخه strict (سرسخت) چه ربطی به exact (دقیق . کامل)داره؟

vahid-p
14-06-2011, 15:54
نظر منم همینه. تازه موضوع مشکوک تر اینه که اگه اشتباه نکنم میانگین درصد نفرات برتر تو درس فیزیک 15 در صد از قبلی بیستر شده بود . در حالی که انصافا سوالا از قبلی سختتر بود. من 32 زدم ترازم شد 8900!
این که خیلی مشکوک نیست. منم قبول دارم از دفعه قبل سخت تر بود ولی درصدم یه خورده بیشتر شده بود که طبیعیه چون به نسبت دفعه قبل خیلیا درساشون مرور کردن و آمادگیشون بیشتر شده. با 42 درصد ترازم حدودا 10 یا 11 هزار شده.(دقیق یادم نیست ). ولی در عوض ریاضیش آسون بود. نمی دونم چرا ریاضی رو اینجوری می دن. با 50 درصد ترازم شده همون 10 هزار ( که معلوم میشه ریاضیش آسون دادن ولی فیزیک سخت و واقعا فیزیکش سخت بود. هر سوال اینقدر پیچوندن که وقت کم میاری جواب بدی )

Homayun Khan
14-06-2011, 16:36
سلام
میخواستم بدونم در حوزه رفع نقص کنکور دانشگاه آزاد امکانش هست انتخاب اولمو حذف کنم و بعد انتخاب دوممو بیارم اول؟
(دو تا رشته شهر بیشتر نزدم)

کسی نبود جواب بده؟؟؟

shah abas
14-06-2011, 16:55
سلام بچه ها
این ایرانسیما(iransima.ir)چطوری باید ازش نگاه کرد؟
هر چقد میزنم نمایش برنامه اجرا نمیکنه
iribsima.زخئ هم که تا 21 خرداد رو داره
من از 20 به این ورو ندیدم خواهش میکنم کمکم کنید.
سایت دیگه ای سراغ ندارید؟
احتمالا مشکلی پیش اومده. چون iribsima فکر کنم توسط یک برنامه نویسی برنامه هاش اضافه می شوند٬ برای همین اگه تو این سایت اضافه شده پس ایران سیما هم اضافه نکرده. سایت دیگه ای هم نیست٬ این فرصت برابر هم طرفدار چندانی نداره که سایت ها بیان بزارن برای دانلود.

Haniiii
14-06-2011, 17:28
سلام به دوستان قدیمی ! ... :31:
خوبید ؟!

در راستای امضای قدیمیم ! ( که البته یه چند ساعت اشتباه شد ! ) یه بسته استرس زا آوردم براتون بزنید HomePage مرورگرتون ! :D

(مخصوص رشته ریاضی ! )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+ اینم هست ولی به صورت مجموع مینویسه !

پ.ن: اینم عکس اولی ( اتومات تغییر نمیکنه ! ) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza31001
14-06-2011, 17:56
سلام
می خواستم بدانم تگر شبانه درس بخونم می توانم سال دیگر کنکور روزانه 91 قبول بشم می توانم بروم از لحاظ تطبیق واحد چی غیرانتفاعی چه طور؟
با تشکر از شما

نه دوست عزیز ... اگه دانشگاه دولتی قبول بشین ( چه روزانه و چه شبانه) تا چند سالی از کنکور سراسری محروم هستین دقیقا نمی دونم چند سال

ولی اگه غیر انتفاعی پیام نور آزاد قبول بشین می تونید سال بعد هم تو سراسری شرکت کنید و دانشگاه دولتی قبول بشید

برای تطبیق واحد هم اگه یکی دو ترم غیر دولتی بخونید و بعد دولتی قبول بشید من شنیدم که خیلی سخته که تطبیق واحد بدن چون دانشگاه های دولتی ، غیرانتفاعی و ... رو قبول ندارن گرچه با استفاده از بند پ همه چیز امکان پذیره :31:

S.M.B
14-06-2011, 18:46
سلام . خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا !!!
دوستان من میخواستم حوزه امتحانیم رو عوض کنم . باید چکار کنم؟؟ . اصلا میشه ؟ اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا.

Peji2010
14-06-2011, 22:18
در راستای امضای قدیمیم ! ( که البته یه چند ساعت اشتباه شد ! ) یه بسته استرس زا آوردم براتون بزنید HomePage مرورگرتون ! :D
این فکر کنم 1 ساعت جلوئه :31:
اختلاف ساعتو زده 4.5 وقت کردی بکنش 3.5 :31:

سلام.جون من زود تر به ایت دو سوال نگاه کنید و به من جواب بدین
سوالات 95 و 98 سراسری 89 ریاضی داخل.
سوال 95 (زبان)هم گزینه 1 درسته و هم 2
سوال 98 آخه strict (سرسخت) چه ربطی به exact (دقیق . کامل)داره؟
سوال 95 که گزینه دوم میگه انتظار نمیره رشد جمعیت در آینده زیاد بشه! خب معلومه غلطه.
اون یکی رو نمیدونم!!

Haniiii
14-06-2011, 22:27
:D یه اکسل درصد گیری و درست گیری !!! برای استفاده خودم درست کرده بودم ! ... شاید دوستان هم بهش نیاز پیدا کنن ! آپلودش کردم ! ( با رنگ آمیزی :31: )

درس های رشته ریاضی هست ! ... اما یه سطر هم برای دوستان رشته های دیگه گذاشتم که هر درسی رو بخوان بتونن درصد بگیرن !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدOffice 2003 :

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

این فکر کنم 1 ساعت جلوئه :31:
اختلاف ساعتو زده 4.5 وقت کردی بکنش 3.5 :31:

سوال 95 که گزینه دوم میگه انتظار میره رشد جمعیت در آینده کم بشه! خب معلومه غلطه.
اون یکی رو نمیدونم!!
از سال جدید مگه ساعتت رو 1 ساعت جلو نبردی ؟! خب ساعت ایران شده GMT+4:30 البته اگر ایران باشی ! :31:

shah abas
14-06-2011, 22:53
از سال جدید مگه ساعتت رو 1 ساعت جلو نبردی ؟! خب ساعت ایران شده GMT+4:30 البته اگر ایران باشی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو کنکور یک کمی استدلال هم لازمه:دی مثلا چرا ما ساعت هامون رو ۱ ساعت می کشیم جلو؟ شاید چون قانون طبیعته. اگه قانونه٬ سایر کشورها هم انجام میدن؟ خب چون طبیعیه حتما. خب اگه انجام میدن این سرویس های تنظیم ساعت و ... هم این رو مد نظر قرار دادن؟ خب قاعدتا باید قرار داده باشن.-----> پس همون ۱ ساعت تو این ۳:۳۰ هم لحاظ میشه . (گرچه ممکنه زمان تعویض ساعت ما با تعویض ساعت جهانی ۱ روزی فرق کنه)

Haniiii
14-06-2011, 22:56
تو کنکور یک کمی استدلال هم لازمه:دی مثلا چرا ما ساعت هامون رو ۱ ساعت می کشیم جلو؟ شاید چون قانون طبیعته. اگه قانونه٬ سایر کشورها هم انجام میدن؟ خب چون طبیعیه حتما. خب اگه انجام میدن این سرویس های تنظیم ساعت و ... هم این رو مد نظر قرار دادن؟ خب قاعدتا باید قرار داده باشن.-----> پس همون ۱ ساعت تو این ۳:۳۰ هم لحاظ میشه . (گرچه ممکنه زمان تعویض ساعت ما با تعویض ساعت جهانی ۱ روزی فرق کنه)
خب اگر ساعت یوزرت توی p30world تهران تنظیم شده باشه یه نگاه به پایین صفحه بنداز ببین ساعت چنده ؟!

:

واحد زمان برحسب GMT +4.5. ساعت هم اکنون 11:53 PM.

shah abas
14-06-2011, 23:06
یک کمی تنوع تو بحث کنکوری نمک کاره و لازم:دی

ٰخب اگر ساعت یوزرت توی p30world تهران تنظیم شده باشه یه نگاه به پایین صفحه بنداز ببین ساعت چنده ؟!
درسته٬ ولی خب حتما این اسکریپت انجمن مشکل داره. چون ساعت ویندوز من روی ۳:۳۰ تنظیمه و درست هم نشون میده. قاعدتا سیستم ویندوز باید درست تر باشه و قاعده اصلی باشه.

Masоud
14-06-2011, 23:19
نه دوست عزیز ... اگه دانشگاه دولتی قبول بشین ( چه روزانه و چه شبانه) تا چند سالی از کنکور سراسری محروم هستین دقیقا نمی دونم چند سال

ولی اگه غیر انتفاعی پیام نور آزاد قبول بشین می تونید سال بعد هم تو سراسری شرکت کنید و دانشگاه دولتی قبول بشید

برای تطبیق واحد هم اگه یکی دو ترم غیر دولتی بخونید و بعد دولتی قبول بشید من شنیدم که خیلی سخته که تطبیق واحد بدن چون دانشگاه های دولتی ، غیرانتفاعی و ... رو قبول ندارن گرچه با استفاده از بند پ همه چیز امکان پذیره :31:

سلام

1 سال هستش.

موفق باشید :40:

veritaaa
15-06-2011, 07:42
سلام . خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا !!!
دوستان من میخواستم حوزه امتحانیم رو عوض کنم . باید چکار کنم؟؟ . اصلا میشه ؟ اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا.
همچین چیزی میشه؟ یکی بگه منم میخوام بدونم.ولی من آزاد رو میخوام بدونم میخوام برم کرج امتحان بدم اگه میشه

avator20002000
15-06-2011, 07:53
بچه ها کی امتحانه ازاده؟کارت ها رو کی میدن؟

Reza31001
15-06-2011, 13:17
بچه ها کی امتحانه ازاده؟کارت ها رو کی میدن؟
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری دانشگاه آزاد 1390

وقتی کارت رو گرفتی زمان و مکان آزمون هم روش معلومه

vahid-p
15-06-2011, 13:28
همچین چیزی میشه؟ یکی بگه منم میخوام بدونم.ولی من آزاد رو میخوام بدونم میخوام برم کرج امتحان بدم اگه میشه

اگه بشه عالیه. من می خوام رشته هایی که انتخاب کردم تغییرشون بدم. اصلا نمی دونم از کجا باید بریم ویرایش کنیم. من که چیزی ندیدم. کسی نمی دونه؟

fmpr
15-06-2011, 19:18
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری دانشگاه آزاد 1390

وقتی کارت رو گرفتی زمان و مکان آزمون هم روش معلومه

شماها کارتتون رو گرفتید ؟! سایت برای من باز نمیشه :41:

shah abas
15-06-2011, 19:38
کارت رو که نداد٬ یه فرم بود برای اطلاع رسانی موقع تحویل کارت.

soli5000
15-06-2011, 19:42
ای بابا این که از فور شیر پاک شده

fmpr
15-06-2011, 20:05
کارت رو که نداد٬ یه فرم بود برای اطلاع رسانی موقع تحویل کارت.

مرسی ... کی میدن کارتو ؟

shah abas
15-06-2011, 20:32
مرسی ... کی میدن کارتو ؟
خب فعلا اطلاع رسانی ایمیل نکردند:دی

Reza31001
16-06-2011, 07:46
شماها کارتتون رو گرفتید ؟! سایت برای من باز نمیشه :41:

من که کنکور ندارم ولی خب اونجا نوشته:
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1390 - رشته های غیرپزشکی
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1390 - رشته های پزشکی

من فکر کردم معنیش اینه که کارت رو میدن دیگه:31:

پ ن: الان یکم زوده معمولا یه هفته قبل آزمون کارت رو میدن ولی چون اونجا همچین چیزی نوشته بود من فکر کردم الان کارت رو می خوان بدن این موضوع هم زیاد مهم نیست نگران نباشید

mestry
16-06-2011, 09:11
تو دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور نوشته که موقع تحویل کارت 5 تا 8 تیر هست...(سراسری رو میگم)

spider_man5225
16-06-2011, 12:02
سلام بچه ها
امروز کنکور خارج 86 رو دادم ولی متاسفانه شدیدا وقت کم اوردم یعنی همیشه کم میارم.
همیشه سواد حدود 80 درصد سوالای فیزیک رو دارم و تسلطم روشون دارم ولی درصدام خیلی بالا پایین دارنه از 35تا67

کسی پیشنهادی واسه رفع مشکلم تو این دو هفته ای نداره؟
هدفم 60 تا 65 درصده

ممنون:40:

veritaaa
16-06-2011, 12:29
بچه ها کنکور 7 که تو فرصت برابر میگه جریان چیه؟

Reza31001
16-06-2011, 12:50
بچه ها کنکور 7 که تو فرصت برابر میگه جریان چیه؟

کنکور که کنکوره دیگه :31: 7 هم به خاطر اینه که شکه آموزش شبکه 7 هست

ولی در کل ابتکار بسیار عالیه فرصت برابر هست که در هفته آخر 2-3 روز کلا از صبح تا شب ویژه برنامه کنکور (زنده) میره رو آنتن ( با نام کنکور 7)

من دقیق یادم نیست که 2 روز هست یا 3 روز ولی هرچی باشه برنامه آخرشون 2 روز قبل کنکور ریاضی هست یعنی یا یکشنبه تا سه شنبه و یا دوشنبه و سه شنبه

کلا تمام برنامه های فرصت برابر یه طرف کنکور 7 هم یه طرف. پیشهاد می کنم حنما حتما طوری برنامه ریزی کنید که تو این 2-3 روزی وقتتون نسبتا خالی باشه و بتونید هر روز 4-5 ساعتی از این برنامه رو نگاه کنید

تو این برنامه از یکی دو مشاور جدید هم استفاده می کنن که یکیشون خیلی باحال و البته روراسته

یکی از حرفاش(نقل به مضمون) : « بعضی ها هستن که تو این روزها دیگه نامیدن و نمیشن درس بخونن آقا شما این یه هفته رو هم درس بخون بعد بشین غمباد بگیر برو خودکشی کن و... اصلا شما می دونید چرا سازمان سنجش یک ماه بعد کنکور نتایج رو منتشر میکنه؟ مجری: نه مشاور: به خاطر همینه که بچه ها می خوان دپرس بشن افسرده بشن و... وگرنه سازمان سنجش خیلی بخواد لفتش بده 1 هفته نهایت ده روزه نتایج آمادست »

حالا خودش رتبه دو رقمی تجربی هست و یادمه میگفت: شب کنکور استرس اومد سراغم رفتم تاریخ ادبیات رو مرور کنم دیدم هیچی یادم نیست اصلا نگران نشدم رفتم خوابیدم خدا رو شکر کنکور رو خوب دادم

حالا ممکنه دوباره بیاد همینا رو بگه با یکم تغییرات فکر نکنین دروغ گفتم دقیقا یادم نیست

behii
16-06-2011, 13:43

ساعت و روز برنامه هاش رو ميشه بگي :20:

spider_man5225
16-06-2011, 13:57
ساعت و روز برنامه هاش رو ميشه بگي :20:
چهارم و پنجم تیر ماه از ساعت 9 صبح تا 10-11 شب . باحضور تمام مشاوران و مدرسان فرصت برابر

fmps
16-06-2011, 15:04
من میخواستم همشو نگاه کنم.اپس ارزش داره از صبح تا شب بشنیم جلوی اون؟؟؟؟؟؟!!!!!!

Reza31001
16-06-2011, 17:18
من میخواستم همشو نگاه کنم.اپس ارزش داره از صبح تا شب بشنیم جلوی اون؟؟؟؟؟؟!!!!!!
نه از صبح تا شب که نمیگم نمی ارزه ولی خسته کنندست

سعی کنید در طول روز هر یکی دو ساعت یه سر بزنید و اگه دیدین براتون جالبه اون تیکشو تا آخر ببینید

ضمنا برنامه های عصر و شبش هم معمولا جالبه

برنامه دومش رو از ساعت 4-5 بعدازظهر تا آخرش یه سره ببینید

چهارم و پنجم تیر ماه از ساعت 9 صبح تا 10-11 شب . باحضور تمام مشاوران و مدرسان فرصت برابر

واقعا همین طوریه؟
این طوری که میشه شنبه - یک شنبه :13:
به نظر من هرچی نزدیک تر به کنکور باشه بهتره چون به هر حال بحث انگیزه و انرژی مثبت و ایناست ولی به هر حال اونا خیلی بیشتر از من میفهمن و شاید هم از سال پیش نتیجه گرفتن زودتر برنامه بذارن به هر حال هر وقت که هست از دستش ندین

پ ن: 1- کار بدی کردن :9: این طوری اول هفته که میشنید پای این برنامه تو 2-3 روز بعدی هم که عمرا حس درس خوندن داشته باشین

اگه وسط هفته بود لااقل اول هفته رو درس می خوندین بعدش کنکور 7 و بعدش هم آزمون

2- یکی نیست به من بگه به تو چه که کاسه داغ تر از آش شدی :31:

tariran0
16-06-2011, 18:06
سلام
یه دوسه روزی نبودم....
فکر نکنید نشسته بودم درس می خوندما.... اینترنت قطع شده بود:31:

بچه ها من کنکورای قبل 85 رو که زدم ، دینی هاش افتضاح بود. من که معمولی دینی رو بین 50 تا 80 میزنم ،اونا رو زیر 10 درصد زدم:41:. اصلا سوالاش عجیب غریبه! فکر کنم کتاب عوض شده . ولی نگاه کردم چیزی ننوشته بود.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++
راستی بچه ها
به نظرتون سطح جامع 3 نسبت به 2 چه جوری بود؟ راحت تر بود یا سخت تر؟
مثلا کسی که تو جامع 2 X درصد زده (میانگین) تو این جامع هم X درصد زده باشه رتبش کمتر می شه یا بیشتر؟

tariran0
16-06-2011, 18:44
نه از صبح تا شب که نمیگم نمی ارزه ولی خسته کنندست

سعی کنید در طول روز هر یکی دو ساعت یه سر بزنید و اگه دیدین براتون جالبه اون تیکشو تا آخر ببینید

ضمنا برنامه های عصر و شبش هم معمولا جالبه

برنامه دومش رو از ساعت 4-5 بعدازظهر تا آخرش یه سره ببینید

واقعا همین طوریه؟
این طوری که میشه شنبه - یک شنبه :13:
به نظر من هرچی نزدیک تر به کنکور باشه بهتره چون به هر حال بحث انگیزه و انرژی مثبت و ایناست ولی به هر حال اونا خیلی بیشتر از من میفهمن و شاید هم از سال پیش نتیجه گرفتن زودتر برنامه بذارن به هر حال هر وقت که هست از دستش ندین

پ ن: 1- کار بدی کردن :9: این طوری اول هفته که میشنید پای این برنامه تو 2-3 روز بعدی هم که عمرا حس درس خوندن داشته باشین

اگه وسط هفته بود لااقل اول هفته رو درس می خوندین بعدش کنکور 7 و بعدش هم آزمون

2- یکی نیست به من بگه به تو چه که کاسه داغ تر از آش شدی :31:

مگه کنکوری نیستی؟
رشته ؟ دانشگاه؟

من که اگه کنکور رو بدم دیگه بمیرمم تو بحثای کنکوری نمیام(البته بعد از انتخاب رشته و...)
دیگه داره حالم از حروف ک ن و ر به هم می خوره!:41:

veritaaa
16-06-2011, 19:16

خب من فکر کردم یه آزمونه دیگست چرا میزنی منو؟؟؟؟
خب مسلما همه قسمتاش به درد همه نمیخوره.من واسه مهندس مهربان و دکتر نیکخو (اگه اشتباه نکنم و باشه) حتما میبینم
مرسی

lohrasbi
16-06-2011, 19:37
دو هفته دیگه این موقع کنکورو دادیم و درصدامون رو هم حساب کردیم...
میدونم اگر این دو هفته رو بخونم، رتبم میتونه زیر 2500 بشه. ولی حتی یک ذره هم حس درس خوندن ندارم. رفتن به کتابخونه هم برام فایده ای نداشت...:41: هر روز که میگذره ، پشت کنکور موندنم قطعی تر میشه. کاش الان دو هفته دیگه بود!....

hermione
16-06-2011, 19:53
سلام و خسته نباشید به همه کنکوریا من پارسال کنکور داشتم و از اون موقع تا حالا تقریباّ سعی کردم هر بار که به فروم سر میزنم یه سر اینجا هم بیام پای صحبت های شما تا اگه مطلبی به نظرم مفید بود بگم و هر بار هم همون روز های مشابه پارسال به یاد میوردم تا ضعفا و نکات مثبتو بگم
یادمه پارسال همین موقع ها بود که دروس و عمومی و شیمی مرور می کردم به نظرم اون دوستانی که تا حالا درست و حسابی عمومی ها رو و شیمی رو جمع بندی نکردن به راحتی می تونن در کنار آزمون های جمع بندی و رفع اشکال در دروس تخصصی اون مبحثایی که یه بار حداقل از دروس عمومی خوندن بعلاوه تستایی که علامت زدن و اشکال داشتنو مرور کنن و نتیجه فوق العادشو ببینن
هر اندازه این روزا استرس کمتر داشته باشید با خیال راحت تر و تمرکز بیشتر می تونید مرور ها رو انجام بدید
و دیگه اینکه اگه شب ها دیروقت می خوابید از الان خودتونو مجبور به زود خوابیدن کنید تا مثل من شب کنکور تا صبح بیداری نکشید ( البته فقط 2 ساعت خوایدم )
به امید موفقیت همه چه در کنکور و چه بعدش در دانشگاه فکر نکنید که دیگه درس خوندن تموم میشه بعد از قبولی دانشگاه تازه اول راهه...(الان مثلاّ کلی روحیه بهتون دادم برید حال کنید !!!!!!)

fmps
16-06-2011, 21:55
من میخوام بعد کنکور درصد هامو حساب نکنم.نظرتون چیه؟

B L A S T E R
16-06-2011, 23:44
دو هفته دیگه این موقع کنکورو دادیم و درصدامون رو هم حساب کردیم...
میدونم اگر این دو هفته رو بخونم، رتبم میتونه زیر 2500 بشه. ولی حتی یک ذره هم حس درس خوندن ندارم. رفتن به کتابخونه هم برام فایده ای نداشت...:41: هر روز که میگذره ، پشت کنکور موندنم قطعی تر میشه. کاش الان دو هفته دیگه بود!....
سلام!
اقا منم پارسال 2-3 ماه مونده بود به کنکور هی میگفتم امسال هیچی نمیشمو گند میزنم و یه سال دیگه میشینم !
انگیزم کم شد و گند زدم واقعا ! 20 هزار اوردم !
اما امسال که سال دوممه میبینم چقد راحت میتونستم همون پارسال یه رتبه خوب در حد همون 2 -3 هزار بیارم و برم دانشگاه بیخودی یه سال هم وقت تلف نکنم !
نا امیدت نمیکنما! اما خودت خودتو بهتر میشناسی ! ببین اگه حوصلشو داری و میتونی بمون یه سال ! ولی اگه میخوای به خاطر دو هفته نخوندن یه سال دیگه بشینی خیلی کار بی عقلی هست :31:
بخون حسش میاد ( گرچه من خودمم روزی 2-3 ساعت به زور میخونم ) الان بخون بعد کنکور به خودت نگی کاش این دو هفته رو خونده بودم و افسوسشو بخوری !
باور کن یه سال پشت کنکور سخت تر از گفتنشه :31: یعنی گفتنش اسونه ...خیلی حوصله میخواد !
:11::11:

Homayun Khan
17-06-2011, 10:05
سلام
میخواستم بدونم حوزه رفع نقص کنکور دانشگاه آزاد همون حوزه امتحانی هستش؟ اگه تو خود دانشگاه (حوزه امتحانی) پارتی داشته باشیم میتونیم انتخاب رشته رو عوض کنیم؟

vahid-p
17-06-2011, 12:10
ولی حتی یک ذره هم حس درس خوندن ندارم.
منم دقیقا همین حس رو دارم. دلیلش هم اینه به نظرم که دروسی مثل ریاضی و فیزیک که خیلی دوست داشتم هم خوندم و هم مرور کردم و هیچ کاری نمونده ولی از طرفی وقتی می بینم همش باید شیمی و عمومی بخونم ، حالم گرفته می شه. مجبورم دوباره بشینم ریاضی و فیزیک بخونم !

Haniiii
17-06-2011, 12:12
من میخوام بعد کنکور درصد هامو حساب نکنم.نظرتون چیه؟
بهتر هست سوال های آزمون که تو اینترنت اومد گزینه ای که زدی رو همون روز مشخص کنی که اگر بعدا خواستی درصد بگیری مشکلی نداشته باشی که یادت رفته باشه کدوم گزینه رو زدی !

آزمون امروز چطور بود ؟! :D همه میگفتن سخت بود ، آره ؟!

B L A S T E R
17-06-2011, 12:20
چقد سخت بود :D
دینی و عربیش سخت بود
دینی که هیچی
فک کنم 10 تا سوال زدم کلا : D
اما ریاضیش نسبت به ازمون قبل بهتر بود !
شیمی هم که کلا تعطیلم : دی
اینا درباره کانون بود : دی

EngineeR EhsaN
17-06-2011, 12:46
دینی و عربیش سخت بود
دینی که هیچی

سلام
بچه ها به نظرتون ميشه گفت اگه اين آزموناي كانونو خراب كنيم كنكورم خراب ميكنيم؟ :13:
راستي كسي ميتونه بگه چطوري اشتباهات الكي ( مثل جابجا زدن و اينجور چيزا!) رو كم كنم؟

Reza31001
17-06-2011, 13:15
سلام
بچه ها به نظرتون ميشه گفت اگه اين آزموناي كانونو خراب كنيم كنكورم خراب ميكنيم؟ :13:
راستي كسي ميتونه بگه چطوري اشتباهات الكي ( مثل جابجا زدن و اينجور چيزا!) رو كم كنم؟

شکست مقدمه پیروزیه

پس اگه نیمه پر لیوان رو نگاه کنیم میتونیم بفهمیم که شاید خراب کردن این آزمونها ارزشش بیشتری از نتیجه خوب گرفتنه و اونه وقتیه که بتوینم اشتباهاتمون رو تو این آزمونها بشناسیم و برای آزمون بعدی اونا رو رفع کنیم

اشتباهات لپی: جابه جا پر کردن گزینه - 2*3=5 :31: - ندیدن سوال و...

برای حل هر مشکلی اول باید منشا مشکل رو بشناسیم که در اینجا بی دقتی مهمترین عاملیه که باعث ایجاد این اشتباهات میشه

برای افزایش دقت و یا تمرکز بهتره که هر چند دقیقه ( مثلا 20 دقیقه) یکبار یه جابجایی کوچیک رو صندلی داشته باشیم ، بعد از یه مدت از تغذیه که همراهمون هست استفاده کنیم، بعد از اینکه نتونستیم از پس چند سوال مشکل که از بد حادثه پشت سر هم اومدن بر بیایم یه نفس عمیق بگشیم و یه دقیقه به خودمون استراحت بدیم تا کمی فکرمون آزاد بشه ، هیچ وقت بدون دیدن شماره سوال گزینه ای رو پر نکنیم و ...

فکر نمیکنم کسی از شما باشه که این مطالب رو بلد نباشه!

به نظر من مهمتر از دونستن این نکات به کار بستن اون هاست جدی بگیرین و بدونین واقعا نکته یا روش عجیب و غریبی وجود نداره کاملا منطقی و طبیعیه که پس از یه مدت ذهن شما خسته بشه و در نتیجه دقت شما کم بشه بنابراین لازمه در طول آزمون به ذهنتون استراحت بدین تا بتونه راندمان بالایی داشته باشه

همین:31:

lohrasbi
17-06-2011, 13:16
منم دقیقا همین حس رو دارم. دلیلش هم اینه به نظرم که دروسی مثل ریاضی و فیزیک که خیلی دوست داشتم هم خوندم و هم مرور کردم و هیچ کاری نمونده ولی از طرفی وقتی می بینم همش باید شیمی و عمومی بخونم ، حالم گرفته می شه. مجبورم دوباره بشینم ریاضی و فیزیک بخونم !
چه جالب منم دقیقا مثل توام!!! ریاضی و فیزیک و عربی رو 65 - 75 میزنم، ولی بقیه میانگینم 30 هست!...
امروز رو تاالآن ترکوندم. میخوام از فردا همینجوری الکی درس بخونم. انگیزم فقط اینه که بیکار نباشم!!! اینطوری حس درس نخوندنم رو دور میزنم!!! من همینجا به همه قول میدم که این 13 روز رو مثل خر بخونم. بدم نیست عوضش 13 روز دیگه میریم سیزده به در! :31:
چه حالی میده آدم همین طوری بی دلیل یه کاری رو انجام بده که بیکار نباشه ! ..........:8::8:

solo8
17-06-2011, 13:17
سلام

ببخشید دوستان یه سوال

بنظر بین این آزمون ها کدوم رو انتخاب کنم؟ امسال 4م میرم...(همون پیش)

گاج یا قلمچی یا گزینه 2.

بیشتر برام آشنا شدن با کنکور مهمه نه جامعه ی آماری و رتبه تو شهر و کشور . اینا!

hermione
17-06-2011, 13:18
سلام

نه اصلا نمیشه همچین نتیجه ای گرفت اما خب به نظرم کسی که آزمونای کانونو فوق العاده بده مطمئناّ توی کنکور نتیجه ی خوبی کسب می کنه (جدا از مسائل تصادفی )اما به صرف خراب کردن یک یا چند آزمون نمیشه نتیجه گیریه کلی کرد
به نظرم اگه کنکور خیلی سخت باشه برای اونایی که زیاد نخوندن خیلی خوب میشه و معمولاّ توی همچین کنکورایی میشه با کمی زیرکی و پیدا کردن تستای آسون و معمولی رتبه خوب بدست اورد
من دقیقاّ نمی دونم کنکور سال ما ( 89 ) واقعاّ سخت بود(دروس ریاضی و زبانش علی الخصوص) یا ما چون سر جلسه بودیم این حسو داشتیم بعد کنکور دیگه سراغش نرفتم که بررسی کنم ... اما نتیجه حرفام این که دوستایی داشتم که واقعا توی درس ریاضی یا مثلاّ زبان مشکل داشتن اما با 3 تا درصد 60 عمومی ریاضی و فیزیک 20 -30 و شیمی 40 رتبشون 2و3 هزار شد .
هیچوقت امیدتونو از دست ندید مخصوصاّ در این لحظه های آخر ...
در مورد جا به جا زدن با اینکه من خودم اول سوالارو توی دفترچه علامت می زدم بعد وارد می کردم حتی 1 آزمون هم مشکلی در زمینه جا به جا زدن نداشتم زمان وارد کردن با خودم زمزمه می کردم مثلا 56 4 و بعدیشو بازم نگاه می کردم و توی ذهنم می گفتم 57 3 اینجوری میشه جلوی اشتباهو گرفت.

fmps
17-06-2011, 13:26
بهتر هست سوال های آزمون که تو اینترنت اومد گزینه ای که زدی رو همون روز مشخص کنی که اگر بعدا خواستی درصد بگیری مشکلی نداشته باشی که یادت رفته باشه کدوم گزینه رو زدی !

آزمون امروز چطور بود ؟! :D همه میگفتن سخت بود ، آره ؟!

انصافا آزمون امروز سخت بود.من تو عمومی همیشه 20 دقیقه وقت اضافه می آوردم(میانگین تراز عمومی 6800)ولی این دفه کم آوردم
اختصاصی هم سخت بود

The master
17-06-2011, 13:40
فیزیکش هم سخت بود؟

behnamrizi
17-06-2011, 14:25
من همیشه عمومی وقت اضافه میاوردم ولی برای این یکی اضافه نیاوردم(البته کم هم نیاوردم!) خیلی هم بنظرم سخت نبود!
ولی اختصاصی با دوستمون موافقم سخت بود!

fmps
17-06-2011, 14:45
من که سه روز یه بار آزمون می دم استرسم کم شده بود چون سوالات کنکور روان تر از این بودن.ولی بعد از آزمون امروز.....
یعنی کنکور واقعا اینقدر سخته؟

behii
17-06-2011, 15:01
دینی و عربیش سخت بود
دینی که هیچی

انصافا عمومي هاش خيلي از سطح كنكور جدا بود ! ادبيات اش خوب بود اما عربي اش با اون متنش ، ديني با اون همه سواله حفظي آيه اي ، زبان هم كه ريدينگ دوميش سخت بود، هرچند كه درست جواب دادم .

شکست مقدمه پیروزیه
به نظر من مهمتر از دونستن این نکات به کار بستن اون هاست جدی بگیرین و بدونین واقعا نکته یا روش عجیب و غریبی وجود نداره کاملا منطقی و طبیعیه که پس از یه مدت ذهن شما خسته بشه و در نتیجه دقت شما کم بشه بنابراین لازمه در طول آزمون به ذهنتون استراحت بدین تا بتونه راندمان بالایی داشته باشه
همین:31:

همشهري مثل اينكه خيلي برنامه مشاوره نگاه مي كني :31: شبيه اونا صحبت مي كني :31:

من که سه روز یه بار آزمون می دم استرسم کم شده بود چون سوالات کنکور روان تر از این بودن.ولی بعد از آزمون امروز.....
یعنی کنکور واقعا اینقدر سخته؟

من از بچه هاي پارسال هم پرسيدم ، آزمون جامع هاي كانون همينجوري سخته و خارج از حد كنكور ...

spider_man5225
17-06-2011, 15:43
چه جالب منم دقیقا مثل توام!!! ریاضی و فیزیک و عربی رو 65 - 75 میزنم، ولی بقیه میانگینم 30 هست!...
امروز رو تاالآن ترکوندم. میخوام از فردا همینجوری الکی درس بخونم. انگیزم فقط اینه که بیکار نباشم!!! اینطوری حس درس نخوندنم رو دور میزنم!!! من همینجا به همه قول میدم که این 13 روز رو مثل خر بخونم. بدم نیست عوضش 13 روز دیگه میریم سیزده به در! :31:
چه حالی میده آدم همین طوری بی دلیل یه کاری رو انجام بده که بیکار نباشه ! ..........:8::8:

ببخشیدا..
مگه درسیم مونده که بشه عین خر(به نقل از لهراسبی:31:)خوندش
من که همون 6 خرداد درسام تموم شده و تا الان کتابی رو باز نکردم و هر 3 روز یه آزمون میدم و بقیه وقتمم میرم اینورو اونور
هیچ احساس فراموشی و استرس و بقیه حرفا رو اصلا ندارم (به قول مشاورا:کتابخونه ی مغزم مرتب مرتبه:thumbsup: ) بیشتر به مدیریت آزمونم فکر میکنم و همین.. آخه مدام تو ریاضی و فیزیک شدیدا وقت کم میارم.:45:
ولی اگه فکر میکنید میشه کار بهتری انجام داد خواهش میکنم از ما دریغ نکنید و بگید تا ما هم فیضی ببریم.:42:

thank you:40::40::40::40::40::40::40:

tariran0
17-06-2011, 18:07
آی ملت بیدار جماعت هوشیار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرسیدم که دوستانی که جامع 3 رو دادن نظرشون رو بگن
سخت تر بود یا راحت تر؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کسی که تو جامع 2 و 3 میانگین درصدهاش یکی باشه ، رتبش پایین میاد یا بالا یا همون می مونه

lohrasbi
17-06-2011, 18:12
ببخشیدا..
مگه درسیم مونده که بشه عین خر(به نقل از لهراسبی:31:)خوندش
من که همون 6 خرداد درسام تموم شده و تا الان کتابی رو باز نکردم و هر 3 روز یه آزمون میدم و بقیه وقتمم میرم اینورو اونور
هیچ احساس فراموشی و استرس و بقیه حرفا رو اصلا ندارم (به قول مشاورا:کتابخونه ی مغزم مرتب مرتبه:thumbsup: ) بیشتر به مدیریت آزمونم فکر میکنم و همین.. آخه مدام تو ریاضی و فیزیک شدیدا وقت کم میارم.:45:
ولی اگه فکر میکنید میشه کار بهتری انجام داد خواهش میکنم از ما دریغ نکنید و بگید تا ما هم فیضی ببریم.:42:

thank you:40::40::40::40::40::40::40:
درسته شما همه ی درسا رو بستی، ولی خیلیا از این فرصت برای خودن استفاده میکنن. مخصوصا کسایی که قبلا کم کاری کردن.
منظور من هم از مثل خر خوندن، حداکثرِ استفاده از زمان بود.
شما هم اصلا نگران نباش. مطمئن باش خودت بهتر از همه میدونی چی به نفعته. نظر من اینه که به هیچ عنوان این فرصت رو تلف نکن و اینورو اونور نرو! مطمئنا توی بعضی مباحث ضعیفتر از بقیه هستی. خوب اگه چیزی برای خوندن نداری برو اونا رو قوی کن. یا این که یه نگاه کوچولو به عمومیا بکن .... .

Black Adder
17-06-2011, 19:18
سلام
یکی از دوستان من محل سه سال آخر تحصیلش رو ماهشهر (منطقه 3) زده. ولی حوزه امتحانیش رو اهواز(منطقه 2) انتخاب کرده.
حالا سهمیش منطقه 2 حساب میشه یا 3؟ حوزه آزمون تاثیری داره یا نه؟

veritaaa
17-06-2011, 19:27
من همیشه عمومی وقت اضافه میاوردم ولی برای این یکی اضافه نیاوردم(البته کم هم نیاوردم!) خیلی هم بنظرم سخت نبود!
ولی اختصاصی با دوستمون موافقم سخت بود!
منم همینطور
کلا سوالای قلم چی به صورت تک تک با ارزشن ولی نه همشون با هم تو یه آزمون. من خودم خیلی اختصاصیام خوب نیست رو یه مبحثایی سرمایه گذاری کردم ولی سوالای قلمچی کلی دام آموزشی داره.همه میگن سخت تر بود

mestry
17-06-2011, 20:42
امروز رفتم کتابخونه پیش خرخون کلاسمون دیدم میگه آزمون امروز رو خراب کرده، چند نفر دیگه رو هم که میشناختم خراب کردن بجز یکی از خرخونای شهرمون که برخلاف همه داره پیشرفت میکنه، از اول سال تا حالا تو کانون ترازش از 7900 کمتر نشده، ایندفعه هم 8100 شد.....بنظر من دلیلش انگیزه هست....سعی کنید انگیزه درس خوندن رو از دست ندید، برای کنکور درس نخونید، برای خودتون درس بخونید، بیخودی تلقین نکنید که درس خوندن مثل زور بالا سرمونه.....

solo8
17-06-2011, 21:09
سلام

ببخشید دوستان یه سوال

بنظر بین این آزمون ها کدوم رو انتخاب کنم؟ امسال 4م میرم...(همون پیش)

گاج یا قلمچی یا گزینه 2.

بیشتر برام آشنا شدن با کنکور مهمه نه جامعه ی آماری و رتبه تو شهر و کشور . اینا!

دوستان جواب نمیدید؟

میخوام برم ثبت نام کنم!

fmpr
17-06-2011, 21:12
دوستان جواب نمیدید؟

میخوام برم ثبت نام کنم!

اگه من برمیگشتم به عقب و دوباره میخواستم ثبت نام کنم گزینه دو رو انتخاب میکردم ... سوالاش خیلی بهتره به نظرم نسبت به قلمچی ... مفهومیتر و سنگینتر و از طرفی سوالاش جدیده ... سوالای قلمچی افتاده رو دور تکرار ... یعنی آزمونای سالای پیش رو کافیه یه نگاه انداخته باشی تا آزمونتو بهتر بدی ...

اگه فقط جامعه آماری مدنظرته برو قلمچی ... ولی من به شخصه گزینه دو رو ترجیح میدم :46:

mestry
17-06-2011, 21:34
دوستان جواب نمیدید؟

میخوام برم ثبت نام کنم!
من امسال همش رو گزینه 2 دادم....خیلی ازش راضی بودم، بعضی آزموناش آسون، بعضیا سخت و بعضیا نرمال، همه جوره ش رو تجربه کردم.......مهمترین چیز تو آزمونا اینه که رو سوالا کار کنی، یعنی اگه امروز آزمون رو دادی، از بعد از ظهرش یا فرداش شروع کن سوالا رو از اول دفترچه مرور کن و همه رو حل کن، اگه اینکارو بکنی، چه کانون باشی چه گزینه 2 و چه سنجش، مطمئن باش 2 یا 3 برابر پیشرفت میکنی و نتیجه میگیری....

spider_man5225
18-06-2011, 13:57
دوستان جواب نمیدید؟

میخوام برم ثبت نام کنم!
این موضوع بستگی به خودت داره
اگه سطح درست خیلی خیلی تاپ باشه و در حد معدل نهایی بالای 19 :گزینه 2 بهترین گزینس
اما اگه سطح متوسط رو به بالا باشی و به یه رتبه خوب و دانشگاه خوب فکر میکنی و دوست داری پیشرفت کنی قلم چی بهترین برنامه واسه پیشرفت داره
چون سوالای گزینه 2 بیشتر شبیه سوالای دانشگاه آزاده تا سراسری و پیچیدگی سوالاش خیلی زیاده و بدرد کنکور(به نظر من)نمیخوره و هی روحیت میاد پایین و عادت میکنی که درصدات پایین باشه ولی ترازت بالا.

ولی حتما(مخصوصا اگه رشتت ریاضی باشه)گام اول رو شرکت کن

حتما

vahid-p
18-06-2011, 14:38
این موضوع بستگی به خودت داره
اگه سطح درست خیلی خیلی تاپ باشه و در حد معدل نهایی بالای 19 :گزینه 2 بهترین گزینس
اما اگه سطح متوسط رو به بالا باشی و به یه رتبه خوب و دانشگاه خوب فکر میکنی و دوست داری پیشرفت کنی قلم چی بهترین برنامه واسه پیشرفت داره
چون سوالای گزینه 2 بیشتر شبیه سوالای دانشگاه آزاده تا سراسری و پیچیدگی سوالاش خیلی زیاده و بدرد کنکور(به نظر من)نمیخوره و هی روحیت میاد پایین و عادت میکنی که درصدات پایین باشه ولی ترازت بالا.

ولی حتما(مخصوصا اگه رشتت ریاضی باشه)گام اول رو شرکت کن

حتما
کاملا با spider_man5225 موافقم. سوالای گزینه دو زیادی سختش می کنن و تناسبی با کنکور نداره. ولی اگه واقعا خیلی خیلی درستون خوبه و به فکر دو رقمی و اینا هستین خوبه. (مثلا سوالای ادبیاتش رو ببینید . فیزیک و شیمی هم سخت می دن ولی ادبیات واضحه که اصلا کنکوری نیست، اما عربی و ریاضیش خوبه )
اما با این وجود گام اول پیشنهاد می شه.
اینو بارها تو تاپیک ها گفتم و اینو هم گفتم که گام اول فقط آزموناش به درد می خوره و دفتر برنامه ریزیش مفت هم نمی ارزه . بهتره خودتون برنامه ریزی کنید. ضمنا اگه کتاب کمک درسی خوب دارین حتما اونو بخونید که از جزوه ها خیلی بهتره.

solo8
18-06-2011, 21:51
ممنون از fmpr , mestry , Spide_man 5225 , vahid-p که همتون زحمت کشیدید و جوابمو دادید...

من واسه زیر هزار دارم فکر میکنم.بین 500 تا هزار یعنی.

راستی گام اول موسسه جدیده؟ فکر کنم تو شهر ما شعبه نداره! چون اگه داشت تبلیغ میکرد حداقل!

من دوست دارم سوالا یه جوری باشه که واسه کنکور کاملا آماده باشم و اینقدر ذهنم آماده باشه که سر جلسه به فکر راه حل جدید نگردم و سوال رو قبلش دیده باشم....

و اینکه برنامه ریزی اونها و جزوه هاشون رو اصلا نمیخوام!!!

ممنون از لطف همگیتون...

راستی این یعنی سوالا گزینه 2 راحته؟

چون سوالای گزینه 2 بیشتر شبیه سوالای دانشگاه آزاده تا سراسری و پیچیدگی سوالاش خیلی زیاده و بدرد کنکور(به نظر من)نمیخوره

اخه دانشگاه ازاد راحته دیگه نیست؟

shah abas
18-06-2011, 22:57
ممنون از fmpr , mestry , Spide_man 5225 , vahid-p که همتون زحمت کشیدید و جوابمو دادید...

راستی گام اول موسسه جدیده؟ فکر کنم تو شهر ما شعبه نداره! چون اگه داشت تبلیغ میکرد حداقل!

من دوست دارم سوالا یه جوری باشه که واسه کنکور کاملا آماده باشم و اینقدر ذهنم آماده باشه که سر جلسه به فکر راه حل جدید نگردم و سوال رو قبلش دیده باشم....

و اینکه برنامه ریزی اونها و جزوه هاشون رو اصلا نمیخوام!!!

ممنون از لطف همگیتون...

عزیز٬ اینجا جای بحث روی کنکور ۹۱ و مخصوصا انتخاب گزینه ۲ و قلم چی نیست. چندین تاپیک نسبتا جامع داریم در این مورد٬ یکیش رو خودم زدم. برو تو اونا بحث کن٬ اینجا به نتیجه دلخواه نمی رسی.

tariran0
19-06-2011, 05:07
عزیز٬ اینجا جای بحث روی کنکور ۹۱ و مخصوصا انتخاب گزینه ۲ و قلم چی نیست. چندین تاپیک نسبتا جامع داریم در این مورد٬ یکیش رو خودم زدم. برو تو اونا بحث کن٬ اینجا به نتیجه دلخواه نمی رسی.

کاملا تایید میشه
آقا بزار ما کنکورمون تموم شه بعد شما
اینا دیگه کین؟ میخوان از الان شروع کنن. ما که از بعد عید شروع کردیم الان دیگه حال خوندن نداریم:31:....

vahid-p
19-06-2011, 11:37
همون کانون فکر کنم بهتر باشه. البته در هر صورت من گام اول گزینه دو رو پیشنهاد می کنم.

راستی گام اول موسسه جدیده؟
گام اول یه طرحیه از موسسه گزینه دو. خودش که موسسه نیست. گزینه دو هم تو هر شهر و روستایی وجود داره ( خیلی از شهرها گزینه دو برگزار می شه ولی نمایندگی نیستن و خودشون تابع یه نمایندگی هستن که باید از نزدیکترین نمایندگیتون بپرسین ) :31:

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

تایید می شود.

spider_man5225
19-06-2011, 12:43

همیشه اونایی که تازه وارد بحث کنکور میشن با توجه به اون فکرایی که نمیدونم از کجا القا میشه فک میکنن سوالای آزاد ساده تر از سراسریه شاید واسه اینکه بچه هایی که تو آزمونای سراسری قبول نمیشن تو آزاد رشته های خوب قبول میشن.
اما بهتره بدونی که سوالهای سراسری همگی دارای چهارچوب خاص (والبته مشخص)ی هستن که تا حد زیادی با اهداف آموزشی گروه تالیف کتب درسی همخونی دارن
اما سوالای دانشگاه آزاد چهارچوب که نداره هیچ ، سوالای عجیب غریبی داره و بعضی سوالاتش از بخشای حذف شده ی کتابن و بعضیاشونم تا ابد حل نشده باقی میمونن:27:
بحث قبولی تو دانشگاهها هم واسه خاطر اینه که میانگین درصد پذیرفته شدگان تو رشته های پرطرفدار مثل برق و مکانیک تو آزاد از 20-30 درصد تجاوز نمیکنه:27:(این در صورتیه که واسه قبولی در این رشته ها تو سراسری تو منطقه 1 درصدای بالای 60 درصد بیاریم)

spider_man5225
19-06-2011, 12:49
راستی بچه ها امروز کارنامه های سنجش اومدن
رشتم ریاضی منطقه 3
من ترازم دقیقا 10000 اومده(چقد روند)
رتبمم تو سهمیه: 245
معادل سال پیش:284
البته معدلمو اشتباها به جای 18.50 ، 19.50 وارد کردم
فک میکنید امسال تو سهمیه رتبم چن بشه؟؟؟؟؟
ممنون

bazisaz
19-06-2011, 14:30
رشتت ریاضیه دیگه تخمینی 245 یا سنجشت ؟
اگه سنجشت باشه که خیلی خوبه اگر هم تخمینی بازم خیلی خوبه :31: رتبه رو که نمیشه گفت ولی هر چی رتبه ی منطقت شد تو سنجش همون حدودا میشه انشا..

Hamid Hamid
19-06-2011, 14:59
سلام دوستان ...

من ترازم اين دفعه توي سنجش حدود 8600 بودش ... گروه زبان... البته اين دفعه سوالات تخصصي خيلي فاجعه بود و سخت جوري كه نفرات برتر فقط 67 درصد زده بودن !!

مي خواستم بدونم با اين تراز من احتمال قبوليم تو همين تهران هستش يا نه؟

بعدش الان تو اين چند روزه باقي مونده مي خوام يك روز در ميون تست هاي آزمون سراسري 85-89 رو بزنم... خوبه به نظرتون؟

milla.online
19-06-2011, 17:20
لام دوستان
یه اتفاق بد واسه من افتاده... هر روز که آزمون می دم درصدام میاد پایین آخریش هم همین مرور آخر امروز بود درصدام اینا بود:
ادبیات 32:نمی دونم چی شد ولی 8 تا سوال آخر رو همش غلط زدم....
عربی 42
دینی 55
زیان 45
ریاضی 41
فیزیک 37
شیمی53
فیزیک شماره 7 سخت بود یا من بلد نبودم... مغناطیسشو مشکل دارم...
دوستان تو این روزای آخر چه پیشنهادی دارین؟؟؟؟
راستی نتیجه سنجش هم اومد تخمین رتبش زد 5900... با توجه به اینکه سری قبل واسم زد 4000 چه پیشبینی می کنید ؟؟؟؟

spider_man5225
19-06-2011, 18:19
رشتت ریاضیه دیگه تخمینی 245 یا سنجشت ؟
اگه سنجشت باشه که خیلی خوبه اگر هم تخمینی بازم خیلی خوبه :31: رتبه رو که نمیشه گفت ولی هر چی رتبه ی منطقت شد تو سنجش همون حدودا میشه انشا..
رشتم ریاضی منطقه 3
واسه سنجشه
تخمینی 284

انشالله

tariran0
19-06-2011, 18:20
راستی بچه ها امروز کارنامه های سنجش اومدن
من ترازم دقیقا 10000 اومده(چقد روند)
رتبمم تو سهمیه: 245
البته معدلمو اشتباها به جای 18.50 ، 19.50 وارد کردم
فک میکنید امسال تو سهمیه رتبم چن بشه؟؟؟؟؟
ممنون
ایول
منم معدلم رو اشتباه زدم(نمیدونستم کتبی رو میگه) تقریبا 1.5 نمره!!!!!!. به نظرتون برای من چقدر کمتر میشه؟

لام دوستان
یه اتفاق بد واسه من افتاده... هر روز که آزمون می دم درصدام میاد پایین آخریش هم همین مرور آخر امروز بود درصدام اینا بود:
ادبیات 32:نمی دونم چی شد ولی 8 تا سوال آخر رو همش غلط زدم....
عربی 42
دینی 55
زیان 45
ریاضی 41
فیزیک 37
شیمی53
فیزیک شماره 7 سخت بود یا من بلد نبودم... مغناطیسشو مشکل دارم...
دوستان تو این روزای آخر چه پیشنهادی دارین؟؟؟؟
راستی نتیجه سنجش هم اومد تخمین رتبش زد 5900... با توجه به اینکه سری قبل واسم زد 4000 چه پیشبینی می کنید ؟؟؟؟
احتمال داره که هردفعه سوالای سال بالاتر رو میزنید. مثلا امروز 85 فردا 86. خوب معلومه هرچی بیشتر میشه سوالا سخت ترمیشه

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++
جواب سنجش اومد. نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت. دوباره همون 3000 منطقه 2 شدم. البته همونطور که گفتم معدلم رو یک و نیم نمره بیشتر زدم. به نظر شما چقدر میره رو رتبم. مثلا 1000 تا یا 2000 ؟

ما که دیگه حتی امیدم از شیراز هم بریده شده:41:

veritaaa
19-06-2011, 18:40
ایول
منم معدلم رو اشتباه زدم(نمیدونستم کتبی رو میگه) تقریبا 1.5 نمره!!!!!!. به نظرتون برای من چقدر کمتر میشه؟

شماها که اشتباه زدین بعدا به مشکل برنمیخورین؟ این یکم نامردی نیست؟

tariran0
19-06-2011, 18:49
شماها که اشتباه زدین بعدا به مشکل برنمیخورین؟ این یکم نامردی نیست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چه مشکلی؟؟؟؟:5::5:
حالا خوبه کنکور نیست که نامردی باشه:31::31::31::31:

Hamid Hamid
19-06-2011, 18:51
سلام دوستان ...

من ترازم اين دفعه توي سنجش حدود 8600 بودش ... گروه زبان... البته اين دفعه سوالات تخصصي خيلي فاجعه بود و سخت جوري كه نفرات برتر فقط 67 درصد زده بودن !!

مي خواستم بدونم با اين تراز من احتمال قبوليم تو همين تهران هستش يا نه؟

بعدش الان تو اين چند روزه باقي مونده مي خوام يك روز در ميون تست هاي آزمون سراسري 85-89 رو بزنم... خوبه به نظرتون؟

دوستان كسي در مورد اين پست من نظري نداره؟! : دي

behnam_c++
19-06-2011, 19:31
ببخشید نا امیدتون میکنم ولی رتبه تخمینی مهم نیست
رتبه در سهمیه مهم است
من خودم پارسال برام زد 4800 توی کنکور (منطقه1)4600 آوردم در صورتیکه رتبه تخمینی حدود 1200 بود
حالا هم امسال دارم دوباره میخونم رتبه سهمیه برام زده 1201
(من که تا 1800 راضی هستم برای برق شیراز)

bazisaz
19-06-2011, 19:38
درسته مهم رتبه ای هست که اوردیم نه تخمینی مثلا من تو منطقه بشم 230 بعد تخمین بزنه 38 خوب تابلوئه که چیز درستی نیست به هر حال باید این چند روز رو هم سفت خوند و به امید بهبود رتبه بود.

veritaaa
19-06-2011, 22:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چه مشکلی؟؟؟؟:5::5:
حالا خوبه کنکور نیست که نامردی باشه:31::31::31::31:

آها من یچی دیگه فکر کردم.ببخشید

online_amin
20-06-2011, 11:15
چه خبر از کارتها؟ کی میاد؟

shah abas
20-06-2011, 11:35
۵ تیر. (انگار)

behnam_c++
20-06-2011, 12:14
جهت اطلاع دوستان(برای اونهایی که نمی دونن)
محل برگذاری آزمون افراد با توجه به معدل هست مثلا در شیراز تمام کسانی که معدل بالای 18 دارن می افتن ارم.

spider_man5225
20-06-2011, 14:00
من واسه اینکه معدلمو 1 نمره اشتباهی بالا زدم خیلی میترسم که با رتبه ی واقعیم تفاوت داشته باشه
حالا که اومد 245
فکر کنیم بعضی ها شرکت نکرده باشن و در بد ترین حالت اونایی که سنجش شرکت نکردنم همینقد بیان جلوم (که امکانشم نیست چون همه بچه هایی که از کنکور سر در میارن سنجش شرکت میکنن مگه نه؟)میشم 490
حالا بگیم معدلمم اشتباه(البته بگما.. معدلمو عربی و شیمی اوردن پایین وگر نه کمتر کسن اونایی که تونستن حسابانشونو بشن 19.25 و فیزیکشونو بشن 19.5 و دینی به اون پرسروصدایی رو بشن "20" ها..؟؟؟؟... (چون درسا جداگانه تراز میشن میگما))بکنه چند؟ 400 تاروش(اینم در بد ترین حالت)

میشه 890

والا راضیم
پارسال از اینجا با 1200 بهترین رشته ها قبول شدن

تازه اعلام شده که داوطلبا کم و ظرفیتا زیاد بشن

پس

جای هیچ نگرانی نداریم.

استرس برو گمشو

کی با استدلال من موافقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطف کنید اشتباهاتمو بگید.
ممنون

behnam_c++
20-06-2011, 14:41
(البته بگما.. معدلمو عربی و شیمی اوردن پایین وگر نه کمتر کسن اونایی که تونستن حسابانشونو بشن 19.25 و فیزیکشونو بشن 19.5 و دینی به اون پرسروصدایی رو بشن "20" ها..؟؟؟؟... (چون درسا جداگانه تراز میشن میگما))بکنه چند؟ 400 تاروش(اینم در بد ترین حالت)
ممنون
پارسال هم قرار بود درس به درس تاثیر بدن ولی بعد از کنکور سازمان سنجش اعلام کرد چون اموزش و پرورش نمره ها را سر موقع تحویل نداده است نمی توانیم درس به درس تاثیر بدیم بنابراین برای اینکه به کسی ظلم نشه ما معدل را بطور کلی تاثیر میدیم(مثل سنجش):13:
که این خودش ظلم خیلی بزرگی هست مثلا خود من حسابان وفیزیک رو 20 شدم در حالیکه معدلم 18.5 شد
ولی فکر کنم امسال باتوجه به شیوه ثبت نام درس به درس تاثیر بدن

پارسال از اینجا با 1200 بهترین رشته ها قبول شدن

تازه اعلام شده که داوطلبا کم و ظرفیتا زیاد بشن

پس
میتونم تهران هم قبول شم

پس جای هیچ نگرانی نداریم.

استرس برو گمشو

کی با استدلال من موافقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطف کنید اشتباهاتمو بگید.
ممنون
البته سازمان سنجش در کل داره ظرفیت رشته های مورد علاقه(مثل مکانیک و برق(در رشته ریاضی)) رو کم میکنه تا به فوق لیسانس اضافه کنه

spider_man5225
21-06-2011, 11:26
پارسال هم قرار بود درس به درس تاثیر بدن ولی بعد از کنکور سازمان سنجش اعلام کرد چون اموزش و پرورش نمره ها را سر موقع تحویل نداده است نمی توانیم درس به درس تاثیر بدیم بنابراین برای اینکه به کسی ظلم نشه ما معدل را بطور کلی تاثیر میدیم(مثل سنجش):13:
که این خودش ظلم خیلی بزرگی هست مثلا خود من حسابان وفیزیک رو 20 شدم در حالیکه معدلم 18.5 شد
ولی فکر کنم امسال باتوجه به شیوه ثبت نام درس به درس تاثیر بدن

البته سازمان سنجش در کل داره ظرفیت رشته های مورد علاقه(مثل مکانیک و برق(در رشته ریاضی)) رو کم میکنه تا به فوق لیسانس اضافه کنه

تاثیر کلی معدل ظلم به تمام معنا خواهد بود.
خدا کنه تنهایی و جدا تاثیر بدن

avannn
21-06-2011, 12:43
آقا یه سوال

من بخوام آزاد کرج رشته زبان قبول شم

می‌شه بگید تقریبی هر درسو چن درصد بزنم قبول میشم؟؟؟

fouad-pes
21-06-2011, 13:14
سلام
آیا امکان اینکه سال بعد (یا زودتر) دوباره امتحان نهایی سوم بدم وجود داره؟ توی کنکور سال بعد تاثیر داره یا نه؟
آخه نمراتم جالب نیست و اگه امسال دانشگاه قبول نشدم، سال بعد دوباره امتحان بدم. مرسی

lifepatogh
21-06-2011, 13:22
آقا یه سوال

من بخوام آزاد کرج رشته زبان قبول شم

می‌شه بگید تقریبی هر درسو چن درصد بزنم قبول میشم؟؟؟
سلام دوست خوبم ،میتونی بانک تخمین رتبه مراجعه کنی [U[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"

lifepatogh
21-06-2011, 13:35
سلام
آیا امکان اینکه سال بعد (یا زودتر) دوباره امتحان نهایی سوم بدم وجود داره؟ توی کنکور سال بعد تاثیر داره یا نه؟
آخه نمراتم جالب نیست و اگه امسال دانشگاه قبول نشدم، سال بعد دوباره امتحان بدم. مرسی
تااونجایی که من اطلاع دارم نمیشه، نمی خوام دپرست کنم ولی باید تلاشتو میکردی که نمره وا به میلتو می اوردی دوست خوبم،مگراینکه خدایی نکرده خدایی نکرده.................یه درس نهاییتو افتاده باشی که شهریور دوباره ازت امتحان میگیرن اون وقت نمره شهریورتو در نظر میگیرن:11::11::11:
[U[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

fmps
21-06-2011, 14:44
سلام دوستان.کم امروز 89 خارج رو امتحان گرفتم.سوالاتش هم کاملا جدید بودن یعنی قبلا ندیده بودم.الان من از وضعیتم کاملا راضی هستم و درصد های خوبی کسب کردم.ولی این کانون اونقدر سوالاتش سخت هست که کم میزنم و روحیه میاد پایین.
میخواستم بگم آزمون های آموزشکاه هارو زیاد ملاک قرار ندین که باعث افت روحیه و انگیزه بشه

hompoil
21-06-2011, 18:34
من هر وقت میام فروم بعد از رفتن به قسمت های مختلف فروم وقتی قسمت اموزش عالی رو میزنم بد جور استرس میگیرم:31:

tariran0
21-06-2011, 18:42
سلام
تاریخ دقیقه ریاضی ، 9 تیره دیگه؟ نه؟
بچه ها من فیزیک رو بیشتر جواب میدم تا ریاضی. ولی وقتی تصحیح می کنم ریاضی همش 2 یا 3 تا غلط دارم و میشم 60 تا 70 درصد ولی فیزیک که تصحیح می کنم کلی غلط دارم حدود 10 تا 15 تا و میشم 40 تا 50 درصد . به نظرتون چه کار کنم؟

lohrasbi
21-06-2011, 19:07
سلام
بچه ها من فیزیک رو بیشتر جواب میدم تا ریاضی. ولی وقتی تصحیح می کنم ریاضی همش 2 یا 3 تا غلط دارم و میشم 60 تا 70 درصد ولی فیزیک که تصحیح می کنم کلی غلط دارم حدود 10 تا 15 تا و میشم 40 تا 50 درصد . به نظرتون چه کار کنم؟
خوب بستگی داره غلطات چی باشه. مثلا اگه بیشتر اشتباه محاسباتی داری، باید بیشتر آزمون جامع بزنی تا کمتر اشتباه کنی. اگه اشکال علمی داری، باید پاسخ تشریحی رو با دقت بخونی یا اگه لازم بود درس رو مرور کنی. تازه، آدم وقتی چندتا جامع میزنه، مشخص میشه چه مباحثی رو بیشتر مسلطه. اونایی رو که کمتر مسلطی و سر آزمون هم رو جوابت شک داری، نزن تا نمره منفی نگیری.

راستی بچه ها ! اگه کسی سراسری 84 خارج رو نمیخواد بزنه، پیشنهاد میکنم سوالای ریاضیش رو یه نگاه بندازه. (بچه های ریاضی)

یه سوال هم همین الان یادم اومد. راس میگن به کتاب درسی جدید دیف، کاربرد انتگرال رو هم اضاف کردن؟ آخه قبلا شنیده بودم انتگرال رو کلا حذف کردن. اصلا مگه دیف جدید اومده؟

fouad-pes
21-06-2011, 22:30
تااونجایی که من اطلاع دارم نمیشه، نمی خوام دپرست کنم ولی باید تلاشتو میکردی که نمره وا به میلتو می اوردی دوست خوبم،مگراینکه خدایی نکرده خدایی نکرده.................یه درس نهاییتو افتاده باشی که شهریور دوباره ازت امتحان میگیرن اون وقت نمره شهریورتو در نظر میگیرن:11::11::11:
[U[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
توی امتحانات به سرماخوردگی شدیدی مبتلا شدم. و متاسفانه با اون وضعم قبول شدم. به دلیل بی مسئولیتی مشاور مدرسه. قبلش گفته بود غیبت به هر دلیلی نمره صفر میشه و منم از ترس تجدید شدن رفتم امتحان دادم. ولی خیلی بی عدالتیه که بخوان با اون معدلم برای سال های بعد دانشجو بپذیرن. آخه موقعی که امتحان دادم تاثیر نمرات 10 یا 15 درصد بود ولی برای سال بعد احتمالا 50 درصده... امیدوارم یه فکری به حال افرادی مثل من بشه.

tariran0
22-06-2011, 05:49
خوب بستگی داره غلطات چی باشه. مثلا اگه بیشتر اشتباه محاسباتی داری، باید بیشتر آزمون جامع بزنی تا کمتر اشتباه کنی. اگه اشکال علمی داری، باید پاسخ تشریحی رو با دقت بخونی یا اگه لازم بود درس رو مرور کنی. تازه، آدم وقتی چندتا جامع میزنه، مشخص میشه چه مباحثی رو بیشتر مسلطه. اونایی رو که کمتر مسلطی و سر آزمون هم رو جوابت شک داری، نزن تا نمره منفی نگیری.

راستی بچه ها ! اگه کسی سراسری 84 خارج رو نمیخواد بزنه، پیشنهاد میکنم سوالای ریاضیش رو یه نگاه بندازه. (بچه های ریاضی)

یه سوال هم همین الان یادم اومد. راس میگن به کتاب درسی جدید دیف، کاربرد انتگرال رو هم اضاف کردن؟ آخه قبلا شنیده بودم انتگرال رو کلا حذف کردن. اصلا مگه دیف جدید اومده؟

بیشتر غلطهام (90%) محاسباتی و بی دقتی اند.
:41:

Hamid Reza
22-06-2011, 08:53
سلام دوستان
كسي جايي رو ميشناسه كه بشه جواب كنكور سراي خارج از كشور رياضي و تجربي رو دانلود كرد؟
من سوالاشو دارم فقط دنبال جواباشم
اگه كسي كمكم كنه خيلي ممنونش ميشم

fmpr
22-06-2011, 09:37
سلام دوست خوبم ،میتونی بانک تخمین رتبه مراجعه کنی [U[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"

میشه الکی تبلیغ وبلاگتون رو نکنید ؟!!!!

من بانک تخمین رتبه ای توی این وبلاگ ندیدم :13:

veritaaa
22-06-2011, 11:23
سلام دوستان
كسي جايي رو ميشناسه كه بشه جواب كنكور سراي خارج از كشور رياضي و تجربي رو دانلود كرد؟

البته سوالای ریاضی رشته ی ریاضی و زیست رو نداره منم جایی ندیدم باشه

Hamid Reza
22-06-2011, 11:57
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته سوالای ریاضی رشته ی ریاضی و زیست رو نداره منم جایی ندیدم باشه

خيلي خيلي خيلي ممنون
واقعا كمكم كرد

دنبال شيمي و فيزيكش بودم كه جفتشو داشت
زيستشم كه به دردم نميخوره رشتم رياضيه
بقيه سالها هم دارم فقط 89 رو نداشتم
خير ببيني ايشالا:31::11::40:

behnam_c++
22-06-2011, 12:33
سلام دوستان

اگر سالش رو بگی لینکش رو برات میفرستم

lifepatogh
22-06-2011, 13:32
میشه الکی تبلیغ وبلاگتون رو نکنید ؟!!!!

من بانک تخمین رتبه ای توی این وبلاگ ندیدم :13:
دوست خوبم من که نمی خواستم وبلاگموتبلیغ کنم:41:منظورم انجمن خودمون بود،مگه تاپیک های دیگه اموزش عالی رو ندیدی؟؟؟؟؟؟:31:بانک تخمین رتبه داره،وبلاگموگذاشتم که چون تفریحیه حالو هوات عوض شه:20:

Golbarg01
22-06-2011, 16:40
کارت کنکور کی میاد؟
برنامه توزیعش اومده؟

Havbb
22-06-2011, 16:57
کارت عضویت یکشنبه میاد. من یه سوال دارم ، باید رنگی پرینت کنیم کارتو؟

shah abas
22-06-2011, 17:08
نه پرینت رنگی لازم نیست. گرچه فرقی هم نمی کنه. (یادمه تو تاپیک ۸۹ چندین و چندبار اینو پرسیده بودند)

Golbarg01
22-06-2011, 17:27
کارت کنکور نگفتید کی میاد؟

shah abas
22-06-2011, 18:12
گفتند که یکشنبه کارت کنکور میاد.
پنجشنبه صبح ریاضیه و ظهر تجربی.جمعه زبان و شنبه هنر.

fmps
22-06-2011, 18:24
گفتند که یکشنبه کارت کنکور میاد.
پنجشنبه صبح ریاضیه و ظهر تجربی.جمعه زبان و شنبه هنر.

نه بابا این طور نیست که
5شنبه صبح ریاضی ظهر هنر
جمعه صبح تجربی ظهر زبان
شنبه صبح انسانی

tariran0
22-06-2011, 19:14
بچه ها فقط 7 روز دیگه مونده
به قول اون دبیر دین و زندگی
بچه ها ! مثل تمبر نامه باشید! وقتی به نامه می چسبه ولش نمی کنه تا به مقصد برسه

خدا یعنی میشه این 7 روز هم تموم شه ؟

بچه ها روز آزمون خوراکی چی ببریم؟
یه چی ببریم که خطر ریختن نداشته باشه و سرصدا هم نکنه
نظراتتون رو بگید

behnam_c++
22-06-2011, 20:07
بچه ها فقط 7 روز دیگه مونده
به قول اون دبیر دین و زندگی
بچه ها ! مثل تمبر نامه باشید! وقتی به نامه می چسبه ولش نمی کنه تا به مقصد برسه

خدا یعنی میشه این 7 روز هم تموم شه ؟

بچه ها روز آزمون خوراکی چی ببریم؟
یه چی ببریم که خطر ریختن نداشته باشه و سرصدا هم نکنه
نظراتتون رو بگید

من که هیچی نمیبرم فقط یک شکلات میبرم که اگه شد بخورم
یه پیشنهاد هم دارم :همانطوری که بیشتر مشاورها هم میگن از توی پاک کنتون یک نخ رد کنید و سر ازمون بندازید گردنتون اینجوری نه سر جلسه می افته و نه ممکنه بخاطر توی دست گرفتن عرق کنه و پاسخنامتون رو خراب کنه

یه حرف دیگه:اگه میدونید سر جلسه نیاز به اب خوردن دارید حتما با خودتون اب ببرید چون به حرف یکی از مراقبان می گفت هر سال خیلی از بچه ها بخاطر اب گرفتن سر جلسه پاسخنامشون خراب میشه.(چون یه قطره هم کافیه)

باز هم یک چیزه دیگه:قبل از شروع امتحان از همه برای روی کارت اثر انگشت میگیرن پس حتما دستمال کاغذی به همراه بیارید
واسه زیاد حرف زدن منو ببخشید

fmps
22-06-2011, 21:16
دوستان اینکه میگن ترتیب سوالات دفترچه ها فرق میکنه چطوریه؟
یعنی ترتیب سوالات گروه A با B چجوری فرق داره؟مثلا امکان داره تو ادبیات قرابت معنایی اول بشه؟یا ریاضیات از هندسه شروع بشه؟

spider_man5225
22-06-2011, 22:11
دوستان اینکه میگن ترتیب سوالات دفترچه ها فرق میکنه چطوریه؟
یعنی ترتیب سوالات گروه A با B چجوری فرق داره؟مثلا امکان داره تو ادبیات قرابت معنایی اول بشه؟یا ریاضیات از هندسه شروع بشه؟
نه خیر از بین همون تیپ سوالا جابه جا میکنن.
مثلا تو عربی که 8 سوال آخر قواعده،همونا رو به هم میریزن

ashjaee
23-06-2011, 05:28
نه خیر از بین همون تیپ سوالا جابه جا میکنن.
مثلا تو عربی که 8 سوال آخر قواعده،همونا رو به هم میریزن

اما اگه کلید کنکور 89 رو نگاه کنین می بینین تمام گروه ها سوال 101 حذف شده . پس باید جای گزینه ها فرق کنه.
ما که نفهمیدیم این گروه بندی چجوریه . . . . . . . . . .

behii
23-06-2011, 07:09
اما اگه کلید کنکور 89 رو نگاه کنین می بینین تمام گروه ها سوال 101 حذف شده . پس باید جای گزینه ها فرق کنه.
ما که نفهمیدیم این گروه بندی چجوریه . . . . . . . . . .

ترتيب گزينه ها فرق مي كنه.

دوستان من براي كارت ملي اقدام نكردم، با شناسنامه هم سر جلسه راه ميدن؟

lifepatogh
23-06-2011, 08:35
اره راه میدن :20:

milla.online
23-06-2011, 09:41
سلام بچه ها
یه هفته بیشتر به کنکور نمونده گفتم بیام چنتا نکته فنی رو بگم چون دیگه دارم تو کنکور پیشکسوت می شم...
شبکه آموزش یه برنامه میزاره تو این هفته باقی مونده... پیشنهاد می کنم اصلا نگاش نکنید... نتنها بهتون کمک نمی کنه بلکه استرستون رو بیشتر هم می کنه.... همش 4 تا نکته و حرف تکراری می زنن...
راستی یه سوال... من سر شیمی که میرسم هم وقت کم میارم و هم خیلی خسته میشم...پتانسیل بالای 70 زدن شیمی رو دارم اما همش رو 50-60 میزنم.... به نظر شما سر آزمون redbull بخورم خوبه؟؟؟ ضرر نداره؟؟؟؟؟یکی 2 ساله نوشابه انرژی زا نخوردم... لطفا راهنمایی کنید.

ashjaee
23-06-2011, 11:40
سلام بچه ها
یه هفته بیشتر به کنکور نمونده گفتم بیام چنتا نکته فنی رو بگم چون دیگه دارم تو کنکور پیشکسوت می شم...
شبکه آموزش یه برنامه میزاره تو این هفته باقی مونده... پیشنهاد می کنم اصلا نگاش نکنید... نتنها بهتون کمک نمی کنه بلکه استرستون رو بیشتر هم می کنه.... همش 4 تا نکته و حرف تکراری می زنن...
راستی یه سوال... من سر شیمی که میرسم هم وقت کم میارم و هم خیلی خسته میشم...پتانسیل بالای 70 زدن شیمی رو دارم اما همش رو 50-60 میزنم.... به نظر شما سر آزمون redbull بخورم خوبه؟؟؟ ضرر نداره؟؟؟؟؟یکی 2 ساله نوشابه انرژی زا نخوردم... لطفا راهنمایی کنید.

به نظر من نخورین. یکی که اتفاقا درسش هم خوب بود یکی از همین نوشابه ها میبره سر جلسه از قضا نوشابه فاسد بوده و دلدرد شدید. خلاصه اینکه یکسال تلاش بای بای. از زیر 1000 فکر کنم شد 9000

milla.online
23-06-2011, 12:31
این ریسک رو هم داره... شاید تو آزمایشی فردا خوردم...

solo8
23-06-2011, 12:39
سلام

میدونم جاش اینجا نیست! اما یه سوال.کنکور آزمایشی ریاضی کِیه؟

یکی بگه لطفا....

sarinagasemi
23-06-2011, 14:44
سلام بچه ها چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین
1.تو برنامه راهبردی تابستونه کانون عربی 2 هندسه آمار و فیزیک1 نیست چرا؟ زبان 2 که تو برنامه اومده فقط گرامر بخونیم؟ چون تو کنکور نیست!
2.این که تو هر آزمونی باید سوالایه سه سال قبل یه درس عمومی رو حفظ کنیم مسخره نیست؟ حالا خریدن این کتابا اجباریه؟
3.دینی لازمه تست بزنیم؟همگامانو دارم ولی میخوام فقط آیات و نکات گاجو بخونم دیگه این که فقط باید معنی آیاتو حفظ باشیم؟
4.ادبیات 2 و 3 کلک معلم بهتره یا گاج سبز؟
5.فیزیک2 فصل حرکت شناسی و دینامیک از چه کتابی واسه تست استفاده کنم؟ گاج پایه دارم اینا رو نداره گاج پیش دینامیک سینماتیک فیزیک2ش جداست؟
رشتم تجربیه مرسی

Reza31001
23-06-2011, 15:11
این یکی دو هفته رو استراحت کنید تا هم کنکوریای 90 راحت بشن و هم تاپیک کنکور 91 راه بیفته تا ببینیم چی به چیه

در ضمن کتاب ها رو هم تا تاپیک بغلی بپرسین بهتره

sina3000m
23-06-2011, 15:57
سلام یه سوال داشتم برا قبول شدن برق یا مکانیک شیراز یا یه مرکز استان حدودا چه رتبه ای تو سهمیه منطقه یک نیازه؟

من شنیدم دانشگاه ها تو این رشته ها ۶۰٪بومی میگیرن... اینجوری به نظرتون من با این درصدا میتونم برق یا مکانیک شیراز قبول بشم(خودمم شیرازیم)

ادبیات ۷۳ عربی ۵۰ دینی۶۴ زبان ۵۵ ریاضی ۳۰ فیزیک ۴۵ شیمی ۵۵

معدل هم حدودا ۱۷

خیلی ممنون

fmps
23-06-2011, 17:04
سلام یه سوال داشتم برا قبول شدن برق یا مکانیک شیراز یا یه مرکز استان حدودا چه رتبه ای تو سهمیه منطقه یک نیازه؟

من شنیدم دانشگاه ها تو این رشته ها ۶۰٪بومی میگیرن... اینجوری به نظرتون من با این درصدا میتونم برق یا مکانیک شیراز قبول بشم(خودمم شیرازیم)

معدل هم حدودا ۱۷

خیلی ممنون

الان اصلا نمیشه نظری داد که قبول میشین یا نه.چون سال به سال فرق میکنه
موفق باشی

tariran0
23-06-2011, 18:51
بچه ها اگه مداد آزمون ندارید توصیه می کنم حتما بگیرید
امروز خودم آزمایش کردم دیدم حداقل 3 دقیقه وقت اضافه میاریم با این مدادا
یه نکته این که اگه توجه کرده باشید نوکشون تخته یعنی زاویه 90 درجه داره
با یه چاقویی تیغی چیزی نوکش رو مورب بشکنید و مثل قلم خوشنویسی کنید. این طوری راحتتر میشه باهاش جواب داد و تو اون حالت اول سخته (باید دست رو 90 درجه گرفت ولی ما همه عادت داریم مداد رو کج می گیریم)

این هم عکس مداد خودم

behnam_c++
23-06-2011, 19:05

معدل هم حدودا ۱۷

خیلی ممنون
بطور تقریبی مکانیک شیراز تا 1000منطقه1 و برق شیراز تا 2000منطقه1 و برق صنعتی شیراز(مخابرات)تا4000منطقه1 میگیره

sarinagasemi
23-06-2011, 20:27
این یکی دو هفته رو استراحت کنید تا هم کنکوریای 90 راحت بشن و هم تاپیک کنکور 91 راه بیفته تا ببینیم چی به چیه

در ضمن کتاب ها رو هم تا تاپیک بغلی بپرسین بهتره
:37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::3 7::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37: :37::37::37::37::37:

lohrasbi
24-06-2011, 11:56
راس میگن به کتاب درسی جدید دیف، کاربرد انتگرال رو هم اضاف کردن؟ آخه قبلا شنیده بودم انتگرال رو کلا حذف کردن. اصلا مگه دیف جدید اومده؟
لطفا اگه کسی خبر داره بگه.

حنّانه
24-06-2011, 12:27
درسته که از کنکور 90 کار ما گذشت ولی خواهش می کنم در رابطه با 91 در این تاپیک نهایت همکاریتونو واسه من داشته باشید
ممنون می شم

hheadshoter
24-06-2011, 17:22
سلام !!کنکور ازاد چندِ تیره؟؟؟

Meek
24-06-2011, 18:14
لطفا حذف شود...

ّF-O
24-06-2011, 18:35
با یه چاقویی تیغی چیزی نوکش رو مورب بشکنید و مثل قلم خوشنویسی کنید. این طوری راحتتر میشه باهاش جواب داد و تو اون حالت اول سخته (باید دست رو 90 درجه گرفت ولی ما همه عادت داریم مداد رو کج می گیریم)

این هم عکس مداد خودم
من شنیدم که با مداد آزمون ممکنه بعضی تست ها توسط دستگاه خونده نشن!

fmps
24-06-2011, 20:54
سلام
به نظرتون آزمون امروز کانون در چه سطحی بود؟
من که در آخرین آزمون 3روز یک بار خارج 89 رو زده بودم از اون ســـخــــــت تر بود مخصوصا اختصاصی ها

behnam_c++
24-06-2011, 21:12

16و17 تیر غیر پزشکی
31تیر پزشکی

Peji2010
24-06-2011, 23:11
سلام
من که در آخرین آزمون 3روز یک بار خارج 89 رو زده بودم از اون ســـخــــــت تر بود مخصوصا اختصاصی ها

منم چند روز پیش 89 خارج رو زدم به نظرم ریاضی کانون آسونتر بود ولی عمومی ها + شیمی کانون سختتر بود.خارج 89 مگه میشد هندسه پایه حل کرد! من که فقط 2 تاشو زده بودم!

p30pro
25-06-2011, 00:30
استرس استرس استرس !

veritaaa
25-06-2011, 09:34
منم چند روز پیش 89 خارج رو زدم به نظرم ریاضی کانون آسونتر بود ولی عمومی ها + شیمی کانون سختتر بود.خارج 89 مگه میشد هندسه پایه حل کرد! من که فقط 2 تاشو زده بودم!

جدییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییی؟؟؟!!!!! وااااااای مامااااااااان

lifepatogh
25-06-2011, 12:04
سلام،رشته ریاضی 16 تیره،تجربی 17 تیر:11::11::11:

spider_man5225
25-06-2011, 12:39
بچه ها خواهش میکنم اگه کسی سوالات جامع سنجش سال های پیش (88یا قبل تر) رو داره بهم لینک بده یا آپ کنه
خیلی لازمش دارم
خیلی
خواهش میکنم
please
please
oh my god
please

milla.online
25-06-2011, 15:33
سلام

به نظر من در سطح کنکور 89 بود....
89 خارج از کشور به نظر من یکم آسون تر از 89 داخل بود...
با این حال این آزمون رو من خوب ندادم.... مارو با اتوبوس برداشتن بردن یه حوزه دگه ازمون امتحان بگیرن... تا تو یه محیط جدید آزمون دادن رو تجربه کنیم.... جاش بهتر بود... اما خب آزمون 8:25 دقیقه شروع شد و خلاصه تایم از دستم در رفت(ساعت هم نبرده بودم)
به نظر من فیزیکش آسون بود... اما شیمیش رو ایندفه سخت کرده بودن....
درصدام:
ریاضی 36
فیزیک:70
شیمی 18(هم غلط زیاد داشتم هم وقت کم آوردم)
عمومی ها هم رو 40-50ترازم هم 6145 شد.

D_felfelak
25-06-2011, 18:06

این هم عکس مداد خودم

سر جلسه بس استفاده از اين مداد آزمون گير نميدند؟
تا حالا مشکلی براتون درست نکردند؟

tariran0
25-06-2011, 18:25
بچه کنکور 7 را دارید می بینید؟
جالبه حتما ببینید
نزدیکای ساعت 7 بود این مجریه سوتی بدی داد...
یه نفر رو آورده بودن نابغه ی حساب کتاب بود
از مجریه سوال ساده پرسید ، مجریه سه ساعت سوتی داد...
بهش گفت 30 رو به علاوه ی چهار دوم کن. سه ساعت سوتی داد

---------- Post added at 07:25 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

والله من تا حالا کنکور ندادم
ولی فکر نکنم مشکل پیش بیاد
تو صحبت های سال قبلی دیده بودم استفاده کردن

بچه ها فقط 4 روز دیگه....

R A H A
25-06-2011, 18:36

من پارسال اینو گرفتم.
سر جلسه که گیر نمیدن. واسه چی گیر بدن؟؟؟
ولی منم سر آزمونای گزینه دو با این تست میزدم. دستم خیلی راحت میرفت.
سر جلسه ی کنکور انگاری پاسخ برگ یه جوری بود که این مداد روش کشیده نمیشد.
کلی مکافات داشتم.
چون بهش بد جوری عادت کرده بودم.
دیگه یه طوری شد که سر کنکور با همون مداد معمولی خونه ها رو پر کردم.:41:

Hamid Reza
25-06-2011, 20:58
بچه ها يه سوال
ميشه رو عمومي بيشتر وقت گذاشت؟
مثلا 10 دقيقه بيشتر؟
چون از سال پيش ميگن پاسخنامه ها يكي شده
دفترچه هم كه جمع نميكنن ميگن بندازين زمين
ميشه اختصاصي رو ديرتر برداشت؟

چون من اگه وقت بيشتر بزارم عموميامو خيلي بهتر ميزنم
واسه اختصاصيم وقت كم نميارم

Hamid Hamid
25-06-2011, 21:03
سلام دوستان ...

كارت هاي آزمون كي روي سايت قرار داده ميشه؟!

گفته بودن پنجم ... چه سايتي بايد بريم؟

زودتر بفهميم كجا هست حوزه ي امتحاني !

behnam_c++
25-06-2011, 21:05
بچه ها يه سوال
مثلا 10 دقيقه بيشتر؟

نه نمیشه چون مراقب ها چک میکنه و اگه بفهمن تخلف حساب میشه(به ریسکش نمی ارزه)
در ضمن فکر کنم میان دفترچه ها رو از روی زمین جمع میکنن

Amirdb
25-06-2011, 21:06
بچه ها يه سوال
مثلا 10 دقيقه بيشتر؟

نه نمیشه راس ساعت جمع میکنند!
پاسخنامه ها یکی شده ولی دفترچه سوالات رو که میندازی رو زمین میان دفترچه ها رو جمع میکنند می برند!
خلاصه امکانش نیست همون راس 75 دقیقه وقت دارید!
پارسال که این طور بود!

سلام دوستان ...

كارت هاي آزمون كي روي سايت قرار داده ميشه؟!

گفته بودن پنجم ... چه سايتي بايد بريم؟

زودتر بفهميم كجا هست حوزه ي امتحاني !

گفتند یکشنبه یعنی فردا روی سایته!

francesc2
25-06-2011, 22:21
سلام دوستان من خیلی استرس دارم و میترسم به هدفم نرسم به خاطر همین از تک تکتون استدعا می کنم که بهم کمک کنید و بگید رشته عمران دانشگاه شریف واسه منطقه 2 چه رتبه ای میخواد هیچ جا گیرم نمیاد هیچ کارنامه ای :41: یا لااقل یه کارنومه از بالاترین رتبه ای که عمران شریف قبول شده اگه دارین بهم بدین خواهش می کنم :42::44:

soldier
25-06-2011, 23:21
واقعآ چیز زیادی نمونده 3 روز دیگه. چقدر این روزای آخر سخت گذشت و میگذره...

من که این اخرا اصلآ حوصله خوندن نداشتم مخصوصآ سرما هم که خوردم خیلی بد شد کلی موندم عقب

فقط خداکنه نتیجه خراب نشه

p30pro
26-06-2011, 02:02
پس طبیعی زدم به سیم آخر ؟ همش دارم تلوزیون نگاه می کنم ! افتادم تو خط خرید نوت بوک ! دیگه به کنکور فکر نمی کنم !

بچه ها به بعد الظهر پنج شنبه فکر کنید

tariran0
26-06-2011, 05:23

من که 9 ماهه دارم برای اون لحظه برنامه ریزی می کنم
یعنی از لحظه ای که تابستون تموم شد
وقتیه که باید تمام برنامه هایی که تو این مدت که قرار بود درس بخونم ولی به جای درس خوندن همش برنامه می ریختم اونا رو عملی کنم
کامپیوترم خیلی به هم ریخته باید مرتب شه . سایت ها و وبلاگ هام... برنامه نویسی .... گرافیک ....
از همه بدتر بیخودی نشستن پای تلویزیون و نداشتن برنامه و حوصله سر رفتن...:31:
نشستن پای کامپیوتر ساعت 9 صبح و نگاه کردن به ساعت که ببینی شده 1 ظهر و خودت نفهمیدی کی گذشت!!:31:
GTA و فوتبال و NFS بازی کردن بدون استرس
موسیقی . گردش . مسافرت . مهمانی
تا لنگ ظهر خوابیدن :31:

پس طبیعی زدم به سیم آخر ؟ همش دارم تلوزیون نگاه می کنم ! افتادم تو خط خرید نوت بوک ! دیگه به کنکور فکر نمی کنم !

این رو بگم تمام چیزایی که بالا گفتم رو تاحالا انجام می دادم(زمان درس خوندن) فقط هنگام انجام دادن عذاب وجدان داشتم

من حدود ماه آذر بود افتاده بودم تو خط خرید هارد اکسترنال (دو ماه ادامه داشت) تمام سایتا رو زیر و رو کردم (خوب شد نخریدم)
فروردین افتادم تو خط خرید نوت بوک
خرداد افتادم تو خط خرید --- و خریدم و الان هم باهاش فرصت برابر نگاه می کنم

من کلا تو هر دوره ای به یه چی گیر میدم دیگه

spider_man5225
26-06-2011, 06:16
من که 9 ماهه دارم برای اون لحظه برنامه ریزی می کنم
یعنی از لحظه ای که تابستون تموم شد
وقتیه که باید تمام برنامه هایی که تو این مدت که قرار بود درس بخونم ولی به جای درس خوندن همش برنامه می ریختم اونا رو عملی کنم
کامپیوترم خیلی به هم ریخته باید مرتب شه . سایت ها و وبلاگ هام... برنامه نویسی .... گرافیک ....
از همه بدتر بیخودی نشستن پای تلویزیون و نداشتن برنامه و حوصله سر رفتن...:31:
نشستن پای کامپیوتر ساعت 9 صبح و نگاه کردن به ساعت که ببینی شده 1 ظهر و خودت نفهمیدی کی گذشت!!:31:
GTA و فوتبال و NFS بازی کردن بدون استرس
موسیقی . گردش . مسافرت . مهمانی
تا لنگ ظهر خوابیدن :31:

این رو بگم تمام چیزایی که بالا گفتم رو تاحالا انجام می دادم(زمان درس خوندن) فقط هنگام انجام دادن عذاب وجدان داشتم

من حدود ماه آذر بود افتاده بودم تو خط خرید هارد اکسترنال (دو ماه ادامه داشت) تمام سایتا رو زیر و رو کردم (خوب شد نخریدم)
فروردین افتادم تو خط خرید نوت بوک
خرداد افتادم تو خط خرید --- و خریدم و الان هم باهاش فرصت برابر نگاه می کنم

من کلا تو هر دوره ای به یه چی گیر میدم دیگه
آخ دست گذاشتی رو دلم
نوکرتم با این حرفات
چه حالی بده بعدظهر پنجشنبه
واییییییییییییییییییییی:39:
واقعیتش اصلا نمیتونم تصورش کنم که بی خیال دارم pes2012 بازی میکنم اصلا نمیتونم تصور کنم که درس ندارم و همه کارام بدون محدودیت زمانیه
این کنکور با من چیکار کرده
یعنی میشه من یه وقتی رو ندونم از بیکاری چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19: بهترین روزام خواهد بود.
باورتون میشه تا حالا جرات نکردم تو تقویم بعد 9 تیر رو نگاه کنم؟
واسم گنگه
یعنی چی؟
من و بدون کنکور؟(مسلمان و دروغ(واو مباینت از زبان فارسی3)
میشه؟
دستام داره میلرزه بای. . .. . . .... . .. .... . .. . . . . . . :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

fmps
26-06-2011, 06:25
همه اونا که گفتین یه طرف ولی من حسابی موندم که بعد کنکور درصدام رو در بیارم یا نه.؟
چون اگه بد بشن کل اون 1 ماه هم خراب میشه

spider_man5225
26-06-2011, 07:00
بابا الان ساعت 8 شد چرا کارتا رو نمیزارن.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی نمیدونه>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

avator20002000
26-06-2011, 07:11
ساعت 2 میاد رو سایت الان اخبار گفت

soldier
26-06-2011, 08:05

دقیقآ حرف دلمو زدی :31: چند هفتس مدلشو هم انتخاب کردم. هر روز نگاش میکنم کی بشه برم بخرم.

اخه اگه قبل از کنکور بگیریم که حال نمیده. باید بعدش باشه که دیگه میخکوب شی پاش.

بعد از ظهر کنکور که برنامه مشخصه. همش خواب. 4 ساعت نشستن و فکر کردن رو جلسه ! من که یه روز خواب نیاز دارم:27:

vahid-p
26-06-2011, 09:42
ساعت 2 میاد رو سایت الان اخبار گفت
معمولا یه یکی دو ساعت قبل از اون ساعتی که اعلام می کنن، میاد تو سایت. همیشه همینطور بوده. حتی برای اعلام نتایج های سال قبل.

دقیقآ حرف دلمو زدی چند هفتس مدلشو هم انتخاب کردم. هر روز نگاش میکنم کی بشه برم بخرم.
بابا این که حرف دل یکی دو نفر نیست. همه همینطورن. این روزای آخر با اینکه خیلی کمتر از روزای دیگه می خونم، بازم حوصلشو ندارم. قبلا خیلی بیشتر می خوندیم ولی حس خستگی و بی حوصلگی نداشتیم!
اما در مورد نوت بوک و اینا. منم مثل شما با این تفاوت که دنبال گوشی موبایل نسبتا خوب می گردم. دنبال یه گوشی خوب با سیستم عامل آندروید می گردم چون میخوام برنامه نویسیش رو یاد بگیرم.
نظرتون چیه یه تاپیک بزنیم، کنکوریای از زندان آزاد شده، یا یه چیزی تو این مایه ها. یا هم اینکه یه تاپیک سه ماهه زده بشه تا در مورد حواشی، بازی و نوت بوک و گوشی اینا بحث کنیم ( همه هم کنکوریای 90 باشن ) بعد موقع اعلام نتایج هم تو همون تاپیک در موردش بحث کنیم. خلاصه این پیشنهاد من بود.

behnam_c++
26-06-2011, 09:47
بابا این که حرف دل یکی دو نفر نیست. همه همینطورن. این روزای آخر با اینکه خیلی کمتر از روزای دیگه می خونم، بازم حوصلشو ندارم. قبلا خیلی بیشتر می خوندیم ولی حس خستگی و بی حوصلگی نداشتیم!
اما در مورد نوت بوک و اینا. منم مثل شما با این تفاوت که دنبال گوشی موبایل نسبتا خوب می گردم. دنبال یه گوشی خوب با سیستم عامل آندروید می گردم چون میخوام برنامه نویسیش رو یاد بگیرم.
نظرتون چیه یه تاپیک بزنیم، کنکوریای از زندان آزاد شده، یا یه چیزی تو این مایه ها. یا هم اینکه یه تاپیک سه ماهه زده بشه تا در مورد حواشی، بازی و نوت بوک و گوشی اینا بحث کنیم ( همه هم کنکوریای 90 باشن ) بعد موقع اعلام نتایج هم تو همون تاپیک در موردش بحث کنیم. خلاصه این پیشنهاد من بود.

من کاملا موافقم من هم مثل شما می خوام یه چیزی بخرم...اگه گفتید چی...وقت تمام شد
میخوام واسه تابستون یه xbox,kinecket بخرم کل تابستون حالشو ببرم البته یه کامپیوتر هم میخرم چون کامپیوترم قدیمی شده.

vahid-p
26-06-2011, 09:59
همه اونا که گفتین یه طرف ولی من حسابی موندم که بعد کنکور درصدام رو در بیارم یا نه.؟
چون اگه بد بشن کل اون 1 ماه هم خراب میشه
من اگه بگم درصدام رو حساب نمی کنم دروغ گفتم. مطمئنم طاقت نمیارم و همش رو حساب می کنم. همون بعد آزمون که سوالات و پاسخش میاد رو سایت.
بلاخره بعد جلسه و قبل از اینکه درصدات رو حساب کنی یه کلیتی از نتیجه ای که به دست میاری دستت میاد و می دونی چیکار کردی و رتبت چطور میشه. بقیشو هم میزاری به حساب اینکه کنکور سخت بوده پس برا همه سخت بوده. و بعدش اون یک ماه :8:

spider_man5225
26-06-2011, 10:06
بچه ه ا کارتا اومدن

fmps
26-06-2011, 10:07
منم که مثل شما هستم
پیشنهادات ویژه:
نوت بوک: HP DV6-6090ee این واسه خودش یه غوله
گوشی: SAMSUNG I9000 GALAXY S2
کارت اومد من که پرینت میکنم کاغذ سفید بیرون میاد یعنی کارت رو چاپ نمیکنه
مال شما هم اون طوری هست>؟

vahid-p
26-06-2011, 10:08
کارت ورود به جلسه اومد، برین تا سایت شلوغ نشده.

behnam_c++
26-06-2011, 10:09
من کارتمو چاپ کردم
خدا رو شکر همونجایی که می خواستم افتادم

bazisaz
26-06-2011, 10:15
بچه ها پرینت رنگی که نمی خواد ؟

behnam_c++
26-06-2011, 10:26
بچه ها پرینت رنگی که نمی خواد ؟

نه نمی خواد

spider_man5225
26-06-2011, 10:42
بچه ها سال و محل اخذ مدرک پیشدانشگاهی بند 21 باید 89 باشه یا 90؟
آخه واسه من 89 زده و واسه پسرعمومو 90
واسه شما چیه؟

Haniiii
26-06-2011, 10:59
واسه شما چیه؟
90 ... اینو خودت موقع ثبت نام وارد کردی !

vahid-p
26-06-2011, 11:18
واسه شما چیه؟
برا من نوشته 90 . اگه امسال پیش دانشگاهی تموم کردی باید نوشته باشه 90 . اگه سال قبل پیش دانشگاهی بودی و امسال سال دومته که باید باشه 89. برو حوزه رفع نقص حتما درستش می کنن

fmpr
26-06-2011, 11:22
کارت ورود به جلسه اومد، برین تا سایت شلوغ نشده.

بچه ها من نمیتونم سایت سنجش رو باز کنم ... همه سایتا رو باز میکنه جز این ... هم با اینترنت اکسپلورر امتحان کردم هم با فایرفاکس ... چیکار کنم ؟ :41:

spider_man5225
26-06-2011, 11:34
برا من نوشته 90 . اگه امسال پیش دانشگاهی تموم کردی باید نوشته باشه 90 . اگه سال قبل پیش دانشگاهی بودی و امسال سال دومته که باید باشه 89. برو حوزه رفع نقص حتما درستش می کنن

زیرش نوشته بود ویرایش اطلاعات از همونجا درستش کردم
سال اخذ دیپلم رو کارت نمیفته.زیر علامت قیچیه.
گفت فعلا با همو ن ک ارت شرکت بکنید.....

ممنون از همه

lifepatogh
26-06-2011, 11:42
منم که مثل شما هستم
پیشنهادات ویژه:
خوب لابد کارتریجت تموم شده که سفید میده بیرون :11::11::11:

vahid-p
26-06-2011, 11:45
بچه ها من نمیتونم سایت سنجش رو باز کنم ... همه سایتا رو باز میکنه جز این ... هم با اینترنت اکسپلورر امتحان کردم هم با فایرفاکس ... چیکار کنم ؟ :41:

باز میشه مشکلی نداره. حالا صبر کن شاید بعدا ترافیک کم بشه. البته الان هیچ مشکلی نداره و راحت باز میشه. چند بار امتحان کن. فایرفاکس هم پیشنهاد میشه.

avator20002000
26-06-2011, 11:55
بچه ها تورو خدا جواب منو یکی بده!!!
این شماره شناسنامه اگه 00 اولش نباشه ایراد داره؟
این سری وسریال شناسنامه که گفتن ماله من
نوشته تو شناسنامه
188590 یک
بعد تو کارت درج شده
188590 1 هشت
این ایراد نیست؟؟؟؟
توروخدا کسی میدونه من رفته بودم اون اوایل اموزش پرورش گفت موردی نیست درسته انگار ولی من به گفتش شک دارم.به نظرتون درسته؟واسه کسی دیگه ای هم اینجوری هست؟

vahid-p
26-06-2011, 11:57
کارتریج تموم شده. منم کارتریج سیاه تموم شده همه رنگا رو میزنه از سیاه فاکتور میگیره. حالا اگه سیاه سفید بزنی که هیچی نمی زنه.
من که رفتم جای دیگه چاپ کردم.
می گم این جمله یعنی همه چی حله؟: "مشمول اعمال سوابق تحصيلي مي باشيد و سوابق تحصيلي شما به سازمان سنجش ارسال شده است و ميتوانيد از لينک باﻻ مشاهده نمائيد"
چون تو این لینک :

گفته اگر درست باشه "سوابق تحصیلی وجود دارد".

قبل شماره دانش آموزی یه صفر زیادی نوشته. اشکال نداره که؟

vahid-p
26-06-2011, 12:04
منم که مثل شما هستم
پیشنهادات ویژه:
من یه گوشی با قیمت مناسب پیدا کردم، و جالبه از همین سری هست که شما گفتین .
مدل : Samsung Galaxy Fit S5670
فقط یه مشکلاتی داره از قبیل : رزولوشن 320*240 (یکم کمه، ولی چندان اهمیتی نداره)- فلاشر و فوکوس اتوماتیک نداره (مهمترین مشکلش همینه ) - و یه مورد که خیلی نمی شه ایراد گرفت صفحه کلید نداره و همش لمسیه ( به جز دو سه کلید تماس و اینا )
حالا زیادی از تاپیک منحرف نشیم. اگه موافقید یکی با همکاری farshid خان تاپیک بعد کنکور رو ایجاد کنه که بعد کنکور هم با هم باشیم البته اینبار با غیر درس

avator20002000
26-06-2011, 12:04
بچه ها تورو خدا جواب منو یکی بده!!!
این شماره شناسنامه اگه 00 اولش نباشه ایراد داره؟
این سری وسریال شناسنامه که گفتن ماله من
نوشته تو شناسنامه
188590 یک
بعد تو کارت درج شده
188590 1 هشت
این ایراد نیست؟؟؟؟
توروخدا کسی میدونه من رفته بودم اون اوایل اموزش پرورش گفت موردی نیست درسته انگار ولی من به گفتش شک دارم.به نظرتون درسته؟واسه کسی دیگه ای هم اینجوری هست؟
کسی جواب منو نمی تونه بده؟
من شناسنامم المثنی هستش تو این لینک خوندم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی ایا سری و سریال شناسنامه من درست ثبت شده؟00 اول شناسنامه نیاز نیست؟ماله من ثبت نشده 00 اول.ولی تو شماره کارت ملیم هست

---
یک سوال دیگه ازمون صبح کی تموم میشه؟ظهر کی تموم میشه؟

fmpr
26-06-2011, 12:14
کسی جواب منو نمی تونه بده؟
من شناسنامم المثنی هستش تو این لینک خوندم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی ایا سری و سریال شناسنامه من درست ثبت شده؟00 اول شناسنامه نیاز نیست؟ماله من ثبت نشده 00 اول.ولی تو شماره کارت ملیم هست

---
یک سوال دیگه ازمون صبح کی تموم میشه؟ظهر کی تموم میشه؟

آزمون صبح 12:10 آزمون بعدازظهر زبان فک کنم 6:30

avator20002000
26-06-2011, 12:29
تعداد سوال ها رو اینجا نوشته:

behnamrizi
26-06-2011, 12:47
امسال چرا این مهندس نکویی را نمیارن تو کنکور7 ؟ پارسال امد خیلی باحال بود!

online_amin
26-06-2011, 12:55
آقا من پارسال پیش دانشگاهی خونده بودم و کنکور شرکت کردم.

من مدرک سال سوم رو 88 و مدرک پیش رو 89 گرفتم (یعنی پارسال).

تو کارتم نوشته سال اخذ دیپلم: 88

من هنگام ثبت نام, سال اخذ مدرک سال سوم رو 88 و سال مدرک پیش دانشگاهی رو 89 زدم. مشکلی که ندارم نه؟

یه چیز دیگه:

برای من تو کارتم نوشته:

مشمول اعمال سوابق تحصيلي مي باشيد ولي سوابق تحصيلي شما به سازمان سنجش ارسال نشده است و
لازم است تا تاريخ 90/4/13به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرک ديپلم خود مراجعه نماييد

یعنی فردا برم آموزش و پرورش؟ لازمه که چیزی هم ببرم یا نه؟ قبلش کاری باید انجام بدم؟

راستی من یادم نمیاد که پیام نور هم شرکت کردم یا نه و اینکه آیا 3400 تومان رو دادم یانه. چطور میشه فهمید؟

veritaaa
26-06-2011, 12:57
واسه منم سفید پرینت میگیره.:31: باید برم بیرون پرینت بگیرم
راستی یکی از دوستام گفت که تاثیر معدل روی رتبه ی اصلی تاثیر نداره روی رتبه ی زیر گروه تاثیر داره.آره؟ اینجوریه؟

shah abas
26-06-2011, 13:04
یک نکته بسیار حرفه ای!:دی
لازم نیست همون دکمه پرینت اون صفحه رو فشار بدید.یک عکسی ز صفحه گرفته و پرینتش کنید هم کافیه. فکر هم نکنم در مورد اندازه اش چیزی گفته باشند.

avator20002000
26-06-2011, 13:09
اگه پرینت نمی تونیین بگیرین تو خونه به جای عکس می تونین به pdf هم تبدیلش کنید ببرید بدین براتون پرینت کنن!:46:

veritaaa
26-06-2011, 13:14
یک نکته بسیار حرفه ای!:دی
لازم نیست همون دکمه پرینت اون صفحه رو فشار بدید.یک عکسی ز صفحه گرفته و پرینتش کنید هم کافیه. فکر هم نکنم در مورد اندازه اش چیزی گفته باشند.

انواع ترفندهارو بکار بردم ولی ازونجایی که مغزم تعطیل شده این به فکرم نرسید :31: با OPERA پرینت کردم آرم وزارت علوم با کادر سفیدش افتاد رو مقنعم..
مرسی از راهنمایی بسییییییییار هوشمندانه

راستی احساس میکنم همه ی شما که اینجایین پسرین.آیا دختری هست؟ کیا دخترن؟ بعضیا جنسیتشون نا معلومه :31:

fmpr
26-06-2011, 13:19
انواع ترفندهارو بکار بردم ولی ازونجایی که مغزم تعطیل شده این به فکرم نرسید :31: با OPERA پرینت کردم آرم وزارت علوم با کادر سفیدش افتاد رو مقنعم..
مرسی از راهنمایی بسییییییییار هوشمندانه

راستی احساس میکنم همه ی شما که اینجایین پسرین.آیا دختری هست؟ کیا دخترن؟ بعضیا جنسیتشون نا معلومه :31:

نمیخوام بحثو به حاشیه بکشم اما من دخترم :31: