PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21

lohrasbi
17-05-2011, 17:19
منم نیمه دومی هستم و میگن که نمی تونم پشت کنکور بمونم. ضمنا اینکه امروز یه اطلاعیه زده بودن که کسانی که تا خرداد امسال وارد 19 سالگی ( 18 سالگی تمام ، یعنی متولدین نیمه دوم 71 و حتی نیمه 72 ای هایی که متولد فرودین تا خرداد باشن. ) فکر کنم نمی تونن پشت کنکور بشینن. مطمئن نیستم، ولی تو کلاس ما همه برای اطمینان یه درس داخلی رو خودشون انداختن یا هم غیبت کردن.

این موضوع خیلی برام مهمه وحید. یادت هست اون اطلاعیه که خوندی از کجا بوده ؟
این سوال من خیلی سادست ولی هیچ کس جوابشو نمیدونه!:19::19::19:

آقا بالاخره من که متولد بهمن هستم، میتونم پشت کنکور بمونم یانه؟

ساش
17-05-2011, 18:02

شما بری دانشگاه هم می تونی بازم کنکور بدی

من تا این حد می دونم و خودم هم با همین قانون با این که دانشجو هستم دارم برای کنکور آمده می شم

vahid-p
17-05-2011, 19:09
شما بری دانشگاه هم می تونی بازم کنکور بدی
کنکور دادن مهم نیست، مهم اینه که اگه قبول شدی و سرباز باشی دانشگاه قبولت نمی کنن.
من که پیشنهاد می کنم یه درس رو مخصوصا زبان انگلیسی که هم راحته و هم امتحانش داخلی بوده نه کشوری رو از مدرسه بخواین که براتون غیبت بزنن. یعنی حداقل یه درس رو خودتون رو بندازین تا همچنان محصل باقی بمونین . دیگه اگه دانشگاه قبول شدی باید اون درس رو حتما تو شهریور قبول شی وگرنه نمی تونی دانشگاه ثبت نام کنی. البته بعد اعلام نتایج اولیه مشخص می شه که دانشگاه قبول می شی یا نه و به اعلام نتایج نهایی نمی کشه.

peidayepenhan
17-05-2011, 19:20

سلام، زیاد خودتو ناراحت نکن. منم پارسال به فکر این چیزایی که الان تو هستی بودم!!!
منم نیمه دومی هستم ولی یه سال پشت کنکور موندم. البته اونایی که نیمه دومی هستن و میخوان یک سال بمونن باید دفترچه اعزام را پست کنند، ولی زیاد نگران نباش چون تاریخ اعزامت رو بعد کنکورت یعنی کنکور 91 میزنن، و سال بعد در صورت رفتن به دانشگاه دیگه معافیت تحصیلی میخوری.
البته اینا به این معنا نیستن که دیگه کنکور امسال رو رها کنی، تو تلاشت رو بکن. موفق باشی

fmpr
17-05-2011, 19:28
یعنی گزینه دو بهتره شبیه ساز کنکور قلم چی چی؟ کسی نمیدونه خوبه یا نه؟

من شبیه ساز قلم چی رو گرفتم ... چیز خاصی نداره ... اومده سوالای کنکور 84 تا 89 رو شبیه سازی کرده و چندین مجموعه جامع در اختیارتون گذاشته ... به نطر من اگه دور دنیا رو زدی تموم شد و وقت اضافه آوردی و نمونه سوال بیشتر خواستی اینو بگیر :10:

milla.online
17-05-2011, 20:43
شما پارسال شرکت کردی به نظرت چطور بود ؟

خوبه ؟؟
آره
من پارسال هیچی نمی خوندم... اما پیشرفت خوبی کردم ظرف یه مدت کوتاه.... البته سطح سختی آزموناش فرق داشت... مثلا آزمون 6 تخمین رتبه برام زد 10 هزار... آزمون 8 زد 23 هزار... جالب اینجا بود که تو کنکور نتیجه ای که گرفتم کاملا به جامع گزینه 12 و آزمون 8 بود....

milla.online
17-05-2011, 20:51
بله استفاده می کنه.
چون منم پارسال که سوالاشو با سال قبلش مقایسه کرده بودم میدیدم که شبیه به همن.
ولی خوب سوالای جدید هم توش هست. احتمالا سخت تر.

خب به نظر شما با داشتن سوالا... و با توجه به اینکه من تو طول امسال بار ها و بار ها سوالاش رو حل کردم... و اینکه هدف من از شرکت تو مرور آخر فقط آزمون دادن و دیدن رتبه هست.... و میخوام درصدای واقعی خودم رو بدونم...
به نظر دوستان ثبت نام کنم؟؟؟؟؟

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

راستی من از شبیه ساز کانون هم استفاده می کنم... 3 تا آزمونش رو دادم.... سطح سوالا خوب بود... یعنی سطح شختی مثل کنکور همون سال بود...(یعنی آسون تر از 89)
در کل پیشنهاد می کنم به همراه اگر من طراح بودم تهیه کنید.

Homayun Khan
17-05-2011, 21:01
سلام، زیاد خودتو ناراحت نکن. منم پارسال به فکر این چیزایی که الان تو هستی بودم!!!
منم نیمه دومی هستم ولی یه سال پشت کنکور موندم. البته اونایی که نیمه دومی هستن و میخوان یک سال بمونن باید دفترچه اعزام را پست کنند، ولی زیاد نگران نباش چون تاریخ اعزامت رو بعد کنکورت یعنی کنکور 91 میزنن، و سال بعد در صورت رفتن به دانشگاه دیگه معافیت تحصیلی میخوری.
البته اینا به این معنا نیستن که دیگه کنکور امسال رو رها کنی، تو تلاشت رو بکن. موفق باشی
دوستان من هم متولد نیمه دوم 69 هستم پشت کنکور نموندم سال اول قبول شدم (کنکور 89) الان ترم دوم هستم میخواستم بدونم کلا تا ترم چندم میتونم کنکور مجدد شرکت کنم؟

ساش
17-05-2011, 22:33
کنکور دادن مهم نیست، مهم اینه که اگه قبول شدی و سرباز باشی دانشگاه قبولت نمی کنن.
من که پیشنهاد می کنم یه درس رو مخصوصا زبان انگلیسی که هم راحته و هم امتحانش داخلی بوده نه کشوری رو از مدرسه بخواین که براتون غیبت بزنن. یعنی حداقل یه درس رو خودتون رو بندازین تا همچنان محصل باقی بمونین . دیگه اگه دانشگاه قبول شدی باید اون درس رو حتما تو شهریور قبول شی وگرنه نمی تونی دانشگاه ثبت نام کنی. البته بعد اعلام نتایج اولیه مشخص می شه که دانشگاه قبول می شی یا نه و به اعلام نتایج نهایی نمی کشه.

شما اگر معافیت تحصیلی داشته باشی دانشگاه هم ثبت نامت می کنه

خیلی ماجرا داره به تاپیک مربوطه برید بپرسید

Mont@zer
18-05-2011, 02:11
سلام دوستان

1. من تازه یه ماهی میشه که شروع کردم به خوندن. با توجه به اینکه بیشتر احتیاج دارم درس بخونم تا اینکه آزمون بدم، به نظرتون لازمه که تو مرور آخر گزینه 2 شرکت کنم؟

2. دوستانی که قبلاً تو این طرح شرکت کردن، یه توضیحی درباره DVDهای آموزشیش میدن(اینکه کل مباحث رو به صورت خلاصه و جمع بندی توضیح داده یا فقط پاسخ تشریحی همون آزموناشه؟)

3. برنامه ریزیش چطوریه؟ میشه با برنامش یه دور کامل مباحث رو مرور کرد؟

ممنون میشم سریعتر جواب بدین(مهلت ثبت نامش تا پنج شنبه هست).

M O B I N
18-05-2011, 06:18
سلام دوستان

1. من تازه یه ماهی میشه که شروع کردم به خوندن. با توجه به اینکه بیشتر احتیاج دارم درس بخونم تا اینکه آزمون بدم، به نظرتون لازمه که تو مرور آخر گزینه 2 شرکت کنم؟

2. دوستانی که قبلاً تو این طرح شرکت کردن، یه توضیحی درباره DVDهای آموزشیش میدن(اینکه کل مباحث رو به صورت خلاصه و جمع بندی توضیح داده یا فقط پاسخ تشریحی همون آزموناشه؟)

3. برنامه ریزیش چطوریه؟ میشه با برنامش یه دور کامل مباحث رو مرور کرد؟

ممنون میشم سریعتر جواب بدین(مهلت ثبت نامش تا پنج شنبه هست).
1. به نظر من ، نظر خودمه ، آزمون بیشتر بدین بهتره ، چون مفاهیم چیز خاصی ندارن ، شرط بالا بردن تسلط به همون چیزایی هست که الان بلدیم
2و3 ) برنامه ریزیش اینه که اول نیم سال دوم پیش بعد نیم سال اول پیش بعد سال سوم بعد سال اول و دوم نهایتا 4 آزمون جامع که بصورت غیر حضوری خونه باید بدی ! فکر کنم آمادگی خوبی واسه کنکور بده ، شما حتی با این آزمون ها و مطالعه اونها در تیرماه (تو 6 روز) میتونین درصورتی که هدف معقولی داشته باشین بهش برسین

به امید موفقیت همه داوطلبان کنکور 90:40:

shah abas
18-05-2011, 09:00
برای تست جامع زدن از اینا کدوم بهتره؟:
۱-مرور آخر گزینه ۲
۲-زرد قلم چی
۳-دور دنیای گاج (این فقط سوالات خارج از کشوره؟)

peidayepenhan
18-05-2011, 10:06
برای تست جامع زدن از اینا کدوم بهتره؟:
۱-مرور آخر گزینه ۲
۲-زرد قلم چی
۳-دور دنیای گاج (این فقط سوالات خارج از کشوره؟)

سلام، بهترین منبع برای تست جامع زدن اینه که شرایط کنکور سراسری رو برای خودت مهیا کنی و کنکورهای سراسری سال گذشته رو از خودت آزمون بگیری.
به نظر من و بیشتر دوستان دور دنیای گاج بهتره، چون هم پاسخنامش قویتره و هم کنکورهای خارج از کشور رو داره. موفق باشی

shah abas
18-05-2011, 10:28
این دور دنیا فقط سوالات خارج از کشوره؟

peidayepenhan
18-05-2011, 10:57

نه، داخل کشورم داره

vahid-p
18-05-2011, 12:18
امروز خداییش ادبیات باحال بود. البته به توصیه دوستان مخصوصا mineworld دو تا نمونه سوال خوندم و رفتم سر جلسه و دیدم که چقدر کپی سالهای قبل می دن. البته سوالات جدیدی هم داشت که کلا خیلی خوب و استاندارد بود.

siam2010
18-05-2011, 12:49
داخل کشور هم داره
سوالات سال 88 و 89 سراسری و ازاد خارج از کشور رو بخون حتما چون امکانش زیاده عینه تست رو تو کنکور 90بدن

Mont@zer
18-05-2011, 14:23
1. به نظر من ، نظر خودمه ، آزمون بیشتر بدین بهتره ، چون مفاهیم چیز خاصی ندارن ، شرط بالا بردن تسلط به همون چیزایی هست که الان بلدیم
2و3 ) برنامه ریزیش اینه که اول نیم سال دوم پیش بعد نیم سال اول پیش بعد سال سوم بعد سال اول و دوم نهایتا 4 آزمون جامع که بصورت غیر حضوری خونه باید بدی ! فکر کنم آمادگی خوبی واسه کنکور بده ، شما حتی با این آزمون ها و مطالعه اونها در تیرماه (تو 6 روز) میتونین درصورتی که هدف معقولی داشته باشین بهش برسین

به امید موفقیت همه داوطلبان کنکور 90:40:
ممنون.

شما درباره محتوای DVDهای آموزشیش نظری ندارین؟

پس به نظر شما نوع برنامه ریزیش به درد افرادی مثل من هم می خوره؟

eshghe abi
18-05-2011, 16:10
اين قضيه سربازي چيه؟:31: الان شهريور 72 ميتونه كنكور بده سال بعد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون.

veritaaa
18-05-2011, 16:52
من شبیه ساز قلم چی رو گرفتم ... چیز خاصی نداره ... اومده سوالای کنکور 84 تا 89 رو شبیه سازی کرده و چندین مجموعه جامع در اختیارتون گذاشته ... به نطر من اگه دور دنیا رو زدی تموم شد و وقت اضافه آوردی و نمونه سوال بیشتر خواستی اینو بگیر :10:
با حرف ها نظراتی که همه دادن فکر کنم مرور آخر از همه بهتر باشه
sadboy آره منظورم آزمون های شبیه ساز بود:31: که Fmpr (اسمشون رو نمیدونم) گفت فقط شبیه همون سال هست و چیز خاصی نداره

Reza31001
18-05-2011, 18:41
دوستان من هم متولد نیمه دوم 69 هستم پشت کنکور نموندم سال اول قبول شدم (کنکور 89) الان ترم دوم هستم میخواستم بدونم کلا تا ترم چندم میتونم کنکور مجدد شرکت کنم؟

اگه دانشگاه دولتی قبول شدی که دیگه هیچی ( حق شرکت مجدد نداری)

اگه دانشگاه آزاد قبول شدی هر وقت اراده کنی ( تا قبل از فارغ التحصیلی که مجبور نشی بری سربازی) می تونی شرکت کنی

دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور و... رو دقیقا نمی دونم ولی فکر کنم بازم بتونی شرکت کنی

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پ ن : تو کتاب پیش و اون درسی که درباره مولاناست یه جایی نوشته که مولانا هیچ وقت به خاطر اتفاقات خوشایند زیاد خوشحال نمیشد و هیچ وقت هم به خاطر اتفاقات بد زیاد ناراحت نمیشد و...
اگه یه نفر پاراگراف کاملشو برا من بذاره ممنون میشم
( منتها چون زیاد به این تاپیک مربوط نیست اگه تو پروفایل بذارین بهتره)

lohrasbi
18-05-2011, 19:04
اين قضيه سربازي چيه؟:31: الان شهريور 72 ميتونه كنكور بده سال بعد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون.

پس از پیگیری هایی که توسط اینجانب (خودمو میگم!!!:27:) به عمل آمد، مشخص شد که:
1. بچه های پیش که نیمه اولی هستن (متولدین فروردین تا آخرشهریور 72) میتونن با خیال راحت پشت کنکور بمونن.
2. بچه های پیش که نیمه دومی هستن (متولد مهر تا آخراسفند 71) بازم میتونن پشت کنکور بمونن، با این تفاوت که نیمه دومی ها باید دفترچه خدمت رو ارسال کنن.

درباره ی این قضیه ، اخیرا هیچ قانون جدیدی هم نیومده.

(البته اینم بگم که من اینا رو گفتم که همینجوری دور هم باشیم! طبق تجربیات چندین و چند ساله ی من (!!!) پشت کنکور موندن بدرد نمیخوره و فقط یکسال وقت تلف کردنه. با همین 40 روز خوندن آدم میتونه رتبه 1 بیاره!!! راستی نمیدونم من چرا انقد با مزه شدم:27:)

behdana
19-05-2011, 16:44
داوطلبان کنکور 90 توجه کنن :rambo:
پیش بینی میشه شیمی امسال بسیار سخت تر از سال های گذشته باشه.
خودتون رو آماده کنید (درصد پایین زدید افسرده نشید سر جلسه)
با آرزوی موفقیت

lifepatogh
19-05-2011, 17:01
داوطلبان کنکور 90 توجه کنن :rambo:
پیش بینی میشه شیمی امسال بسیار سخت تر از سال های گذشته باشه.
خودتون رو آماده کنید (درصد پایین زدید افسرده نشید سر جلسه)
با آرزوی موفقیت
سلام دوست عزیز ازکجااینقدرمطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟ منو به استرس انداختی:11::11::11:

mineworld
19-05-2011, 17:32
ببینید یکی به من گفت برید از پلیس + (چند بود؟! 20 30 دقیق یادم نیست..حالا!) بپرسید که من با این تاریخ تولد ( نمونتا مال خودم شهریور 72 ) میتونیم سال دیگه کنکور بدیم ؟ میخواستم برم من اما یکی از دوستان 89 با هزار تا قسم و .. گفت نیمه اولیا 72 میتونن بمونن ..

دلیلش این بود که:

چنتا از دوستاش رو بهم معرفی کرد که نیمه اول 71 بودن و الان دارن تو 90 شرکت میکنن . بعد دو سه تا دیگه رو بهم نشون داد که خودشون رو انداخته بودن چونکه نیمه دوم 71 بودن :20:

درحاشیه متولدین گرام 72 :

حالا خیلی مهم نیست . فوقش اینکه که من با eshghe abi دو نفری میریم سربازی حالا اگه وحیدم دلش خواست میتونه با ما بیاد !! بعد یه مدت کوتاه! برمیگریدم و کنکور میدیم به همین سادگی ... بد میگم بگو بد میگی ؟! ... اصلا میدونید این کار چقدر خوبه ؟!!! بعد سربازی دیگه هیچ دغدغه ای نداریم و راحت کنکور رو میترکونیم ترکوندنی ! :31:

نارحت که نشدید این یه ازمون بود : ازومون ارزیابی استانه تحمل فرد قبل از ترکیدن .... بــرای اطلاعات بیشتر نمایش فقط برای اعضا لطفا ثبت نام کنید !!!!!!! . با تشکر مرکز سنجش و امور ارزشیابی تحملی اشخاص زیر نظر هسته مدیریت mineworld !!

mineworld
19-05-2011, 18:08
امروز خداییش ادبیات باحال بود. البته به توصیه دوستان مخصوصا mineworld دو تا نمونه سوال خوندم و رفتم سر جلسه و دیدم که چقدر کپی سالهای قبل می دن. البته سوالات جدیدی هم داشت که کلا خیلی خوب و استاندارد بود.

ببین وحید ما که با هم اینا رو نداریم . تو 20 بگیری انگار من گرفتم (این معدله برای samba هم صدق میکنه ) . اما نظر به اینکه من خیلی خوب ادبیات رو نخونده بودم نرفتم سر جلسه و گذاشتم واسه جبرانی دوم یعنی یکی مانده به اخرین روز بهار برای جبرانی ادبیات 2 . اما در مورد فیزیک : مرتیکه نفهم عوضی دیدید چه جوری سوال طرح کرده بود ؟ سوال 3 که حالمون رو گرفت یا سوال 6 که اصلا نتونستم درک کنم سوال چی میخواد یا سوال 12 که .. . یعنی از حوزه که اومدم بیرون داشتم دیونه میشدوم اخه بگو بیشعور اشغال (فقط برای اینکه مراعات فروم رو بکنم بعضی چیزا رو نمیگم) برو سوال کنکور و المپیاد بیار اگه میخوای سوالا رو سخت کنی نه اینکه کاری کنی ما سوالا رو نفهیم . اخه بیچوندن داریم تا بیچوندن . حیف که نیمشه واسه سایتشون نظر گذاشت واگرنه میگفتم نابشر اخه میخوای خودتو به رخ زنت بکشی ما رو سننه . مرد نیستی اگه مرد بودی میفهمیدی که این رسمش نیست . اصلا به خاطر همین امتحان فیزیک بود که ادبیات رو گذاشتم واسه تیر ... یعنی باورکنید هیچ جوری واسه قابل توجیه نبود 13 تا امتحان بررسی کنی کتاب اندیشه سازان رو بخونی بعد یه جوری سوال طرح بشه که .... :37:

mineworld
19-05-2011, 18:20
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: کارگروه حذف کنکور مصوبه اي درخصوص ميزان درصد سوابق تحصيلي براي سالهاي 91 تا 92 نداشته و لذا ميزان تأثير سوابق تحصيلي در کنکورهاي 91 و 92 هنوز تعيين نشده است. سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع کليه داوطلبان آزمون سراسري سال جاري و سالهاي آتي مي رساند براساس قانون پذيرش دانشجو مصوب 1386 مجلس شوراي اسلامي تصميم گيري درخصوص هر نوع تغييري اعم از افزايش يا کاهش درصد تأثير سوابق تحصيلي، تغيير نوع درس و ... به عهده کارگروه ماده 4 متشکل از وزراي علوم، تحقيقات و فناوري (رئيس کارگروه)، بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، آموزش و پرورش، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي و رئيس سازمان سنجش آموزش کشور (دبير کارگروه) است.
باتوجه به مصوبه کارگروه تنها مرجع اطلاع رساني در اين خصوص دبير کارگروه است لذا به اطلاع کليه داوطلبان مي رساند کارگروه مصوبه اي درخصوص ميزان درصد سوابق تحصيلي براي سالهاي 91 تا 92 نداشته است.
بديهي است هرگونه مصوبه جديد از طريق سازمان سنجش آموزش کشور بصورت رسمي از طريق جرايد، پيک سنجش و سايت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد. منبع : سایت گزینه 2

behdana
19-05-2011, 21:33
سلام دوست عزیز ازکجااینقدرمطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟ منو به استرس انداختی:11::11::11:

سلام بر شما
هیچ جایی در پستم ننوشتم که مطمئن هستم ولی به احتمال زیاد سوالات شیمی سخت طرح خواهند شد و درصد ها به نسبت پایین خواهد بود.
البته سخت بودن سوالات به هیچ وجه نباید موجب ایجاد استرس بشه(سوالات برای همه سخت خواهد بود) فقط باید سعی کنید سطح شیمی تان را بالا ببرید.
اگر میخواهید درصد بالا کسب کنید باید طوری کار کنید که سوالات کنکورهای قبل برایتان ساده باشد.

با آرزوی موفقیت برای همه

fmps
19-05-2011, 22:44
سلام بر شما
هیچ جایی در پستم ننوشتم که مطمئن هستم ولی به احتمال زیاد سوالات شیمی سخت طرح خواهند شد و درصد ها به نسبت پایین خواهد بود.
البته سخت بودن سوالات به هیچ وجه نباید موجب ایجاد استرس بشه(سوالات برای همه سخت خواهد بود) فقط باید سعی کنید سطح شیمی تان را بالا ببرید.
اگر میخواهید درصد بالا کسب کنید باید طوری کار کنید که سوالات کنکورهای قبل برایتان ساده باشد.

با آرزوی موفقیت برای همه

آخه باید یه دلیلی واسه این حرفتون باشه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟

lohrasbi
20-05-2011, 09:33
آخه باید یه دلیلی واسه این حرفتون باشه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟
لابد استدلالشون اینه که پارسال ریاضی و فیزیک سخت بوده، پس امسال شیمی سخت میشه، یا مثلا اینکه چند ساله سوالات شیمی یکنواخت شده پس امسال سخت میشه یا .... .
میخوام بگم که خفن ترین معلمای همه ی درس ها هم با این اطمینان نمیان بگن امسال سوالا آسون میشه یا سخت.
معمولا معلمای حرفه ای و با تجربه، میگن که شما خودتون رو برای هر نوع سوال آماده کنید و اگه سخت شد، نگران نباشید ، چون واسه همه سخته. همین!:11:

vahid-p
20-05-2011, 12:31
ببین وحید ما که با هم اینا رو نداریم . تو 20 بگیری انگار من گرفتم (این معدله برای samba هم صدق میکنه ) . اما نظر به اینکه من خیلی خوب ادبیات رو نخونده بودم نرفتم سر جلسه و گذاشتم واسه جبرانی دوم یعنی یکی مانده به اخرین روز بهار برای جبرانی ادبیات 2 . اما در مورد فیزیک : مرتیکه نفهم عوضی دیدید چه جوری سوال طرح کرده بود ؟ سوال 3 که حالمون رو گرفت یا سوال 6 که اصلا نتونستم درک کنم سوال چی میخواد یا سوال 12 که .. . یعنی از حوزه که اومدم بیرون داشتم دیونه میشدوم اخه بگو بیشعور اشغال (فقط برای اینکه مراعات فروم رو بکنم بعضی چیزا رو نمیگم) برو سوال کنکور و المپیاد بیار اگه میخوای سوالا رو سخت کنی نه اینکه کاری کنی ما سوالا رو نفهیم . اخه بیچوندن داریم تا بیچوندن . حیف که نیمشه واسه سایتشون نظر گذاشت واگرنه میگفتم نابشر اخه میخوای خودتو به رخ زنت بکشی ما رو سننه . مرد نیستی اگه مرد بودی میفهمیدی که این رسمش نیست . اصلا به خاطر همین امتحان فیزیک بود که ادبیات رو گذاشتم واسه تیر ... یعنی باورکنید هیچ جوری واسه قابل توجیه نبود 13 تا امتحان بررسی کنی کتاب اندیشه سازان رو بخونی بعد یه جوری سوال طرح بشه که .... :37:

مثلا اگه نمرت صفر می شد و برا جبرانی می خوندی اون نمره صفر تو معدلت تاثیر می زاره یا نمره جبرانی اون درس؟

اما در مورد سوالای فیزیک، من خوب سوالا رو بررسی نکردم ولی خب سوال 6 واقعا مبهم بود (به نظر من) چون با اینکه سوال خیلی آسون بود ولی اصلا نمی شد جواب واحدی به این سوال داد. در مورد سوال موج های رادیویی سوال ریز طرح شده بود ولی از کتاب بود که نمی شه ایراد گرفت ( خودمم جواب اشتباه دادم ) . و سوال 12 اگه منظورت اون نظریه ذره ای یا موجی باشه با اینکه تقریبا از سوالات مشکل بود ولی اکثر بچه ها با استنباط مثل هم جواب داده بودن که نشون می ده از کتاب طرح شده و سوالای دیگه مشکلی نداشت به نظرم.
کلا این روندی که سال قبل هم تو امتحان نهایی سوم شاهدش بودیم و سوالات به مراتب سخت تر داره می شه نشون دهنده طرح انتقال گزینش دانشگاهها از کنکور به امتحانات نهایی است که مجبورن سوالات رو سخت کنن و این شاید مقدمش باشه :13:

Samba
20-05-2011, 15:30
مثلا اگه نمرت صفر می شد و برا جبرانی می خوندی اون نمره صفر تو معدلت تاثیر می زاره یا نمره جبرانی اون درس؟

اما در مورد سوالای فیزیک، من خوب سوالا رو بررسی نکردم ولی خب سوال 6 واقعا مبهم بود (به نظر من) چون با اینکه سوال خیلی آسون بود ولی اصلا نمی شد جواب واحدی به این سوال داد. در مورد سوال موج های رادیویی سوال ریز طرح شده بود ولی از کتاب بود که نمی شه ایراد گرفت ( خودمم جواب اشتباه دادم ) . و سوال 12 اگه منظورت اون نظریه ذره ای یا موجی باشه با اینکه تقریبا از سوالات مشکل بود ولی اکثر بچه ها با استنباط مثل هم جواب داده بودن که نشون می ده از کتاب طرح شده و سوالای دیگه مشکلی نداشت به نظرم.
کلا این روندی که سال قبل هم تو امتحان نهایی سوم شاهدش بودیم و سوالات به مراتب سخت تر داره می شه نشون دهنده طرح انتقال گزینش دانشگاهها از کنکور به امتحانات نهایی است که مجبورن سوالات رو سخت کنن و این شاید مقدمش باشه :13:
سلام به همگي

ما نيستيمو داريد هي مي بحثيد بابا بريد درستونو بخونيد(البته نريد چون رقيب ميشيد يا بريد چون رفيقيد و ....)بيخيال

آقا اين امتحان فيزيك خيلي باحال بود چون سوالا مفهومي شده بود(تقريبا) . درمورد سوال 6 هم از دوستان اگه كسي خوشخوان داره(تاليف داريوش مدقالچي) شبيهش توش اومده

درمورد سوالاي موجي هم خداوكيلي من قسمت دوم رو شانسي جواب دادم وگرفت(بايد عين خر كه چه عرض كنم گورخر متن كتابو حفظ مي بودي)

در كل اگه كنكور حذف بشه و شرط معدل پيش بياد خيلي به ضرر بچه هاي منطقه 3 ميشه(براي مثال من سوالاي فيزيك رو پيش 3-4تا معلم بردم همشون توش موندن)

يه نظر راجع به سوالاي عمومي

1-سال 87سبك ديني عوض شد(سوالاي زياد و مفهومي از آيات)
2- سال88 سبك زبا عوض شد(2ريدينگ)
3-سال 89 سبك عربي عوض شد(قرابت معنايي اشعار )
4-سال90 پيش بيني ميكنم سوالاي ادبيات عوض بشه(شــــــــــــــــايد!!! !!! البته)

موفق باشيد

lifepatogh
21-05-2011, 09:07
سلام دوستان خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه ویاس و نا امیدی سراغتون نیومده باشه:10:کسی هست که سوالای کنکور ریاضی خارج از کشور89 رو داشته باشه اگه دارین لطف کنین واسه دانلود بزارین خییلییییییییییی لازم دارم مال سالای پیشو خودم دارم،مر333333333000000000000000000000:11::1 1::11:

fmps
21-05-2011, 09:46
سلام دوستان خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه ویاس و نا امیدی سراغتون نیومده باشه:10:کسی هست که سوالای کنکور ریاضی خارج از کشور89 رو داشته باشه اگه دارین لطف کنین واسه دانلود بزارین خییلییییییییییی لازم دارم مال سالای پیشو خودم دارم،مر333333333000000000000000000000:11::1 1::11:

سلام.تو سایت نشر دریافت هست.
daryaft-pub.com
امتحان دیفرانسیل هم آسون بود .سوالاتش خیلی روان بود.انشاالله همتون موفق باشید

mineworld
21-05-2011, 10:06

نمره جبرانی رو حساب میکنن ( یعنی کارنامه و معدل اصلی پیشت همون کارنامه و معدل تیره . یکم فکر کن!) ...

یه سوال دیفرانسیلی : شرایط قضیه 20 ! امتحان دیف رو برررسی کنید ؟ والا امتحان نهایی قبلی که خیلی بررسی کردیم . بعد خیلی خوبم جواب دادیم . یعنی ظاهرا غلطی نداریم . بعد طراح هم در مجموع بد نبود فقط یکم از تکرار بیشتر استفاده کنه بهتره ! ==> بنابرین تمامی شرایط قضیه برقرار و باید حداقل یک 19.3154 ببریم ... الان منتظرم ببینم این سایت مرکز سنجش و غیره ! PDF رو میذاره که بعدش یه شعر ترکیبی معادلات دیفرانسیلی و راهنمای تصحیح بسریم ! ... راستی نه قضیه نه اثبات کنید چه جوریاس؟! ...

yarane-naghdi
21-05-2011, 10:19
این امتحان دیفرانسیل حقا عالی بود . از نظر من البته

اینکه اثبات آنچنانی نداده بودن اگه من صفر بگیرم هم از همشون شدیدا تقدیر میکنم . همینهایی که سوالها رو طرح کردن . سوالهاش واقعا لایق تیم ملی بودن (البته مطلق نمیشه گفت . خورده نگیرید یه وقت :20:)

حالا تا کنکور سعی میکنیم اینورها آفتابی نشیم . همش تقصیر از این vahid-p که ما رو هم کشونده دنبال خودش اینجا . به خدا ما از خودش مثبت تریم میخواد خرابمون کنه . پس درخواست دارم شما از من و صحبتهام استقبالی نکنید تا وحید دست از فتنه برداره :27:

vahid-p
21-05-2011, 10:38
( یکم فکر کن!) ...
؟؟؟؟
مگه من چی گفتم؟

نمره جبرانی رو حساب میکنن ( یعنی کارنامه و معدل اصلی پیشت همون کارنامه و معدل تیره . یکم فکر کن!) ...
خب دقیقا من همینو می خواستم بدونم. اطلاعی از نمرات جبرانی و... نداشتم ( چون معدل برای امسال مهم نیست، منم به فکر این نبودم که درسی رو خودمو بندازم برا بعد. داشتم می گفتم، خب من می گم شما که دیدین امتحان سخت بوده، می تونستی کاری کنی قبول نشی و تو جبرانی جبران کنی. چون اگه نمرت به حد قبولی می رسید که نمی تونستی جبرانی بدی و اون نمره پایین می شد نمرت برا سال آینده.
برا همین بود اون سوال رو پرسیدم.

---------- Post added at 11:38 AM ---------- Previous post was at 11:33 AM ----------

این امتحان دیفرانسیل حقا عالی بود .
واقعا. از این آسونتر دیگه امکان نداشت.
بقیه حرفات رو هم نادیده می گیرم :27:

ما نيستيمو داريد هي مي بحثيد بابا بريد درستونو بخونيد(البته نريد چون رقيب ميشيد يا بريد چون رفيقيد و ....)بيخيال
چشم. امروز رو اجازه بده یکم تو وب باشیم، از فردا قول می دیم بشینیم بخونیم :31:
ولی حقیقاتا فردا شروعیست برای پایانی خوب. Samba به دلم افتاده یه دانشگاه قبول می شیم. ببینیم چی می شه :46: ( البته نه اینکه هر جا من قبول شدم شما قبول شینا نه( شما مظلوم واقع می شین )، هر جا شما قبول شدین منم قبول شم - ماشالله به زنم به تخته کارنامه هات که داره شریف رو هدف می گیره :46: :8: )

behdana
21-05-2011, 11:01
لابد استدلالشون اینه که پارسال ریاضی و فیزیک سخت بوده، پس امسال شیمی سخت میشه، یا مثلا اینکه چند ساله سوالات شیمی یکنواخت شده پس امسال سخت میشه یا .... .
میخوام بگم که خفن ترین معلمای همه ی درس ها هم با این اطمینان نمیان بگن امسال سوالا آسون میشه یا سخت.
معمولا معلمای حرفه ای و با تجربه، میگن که شما خودتون رو برای هر نوع سوال آماده کنید و اگه سخت شد، نگران نباشید ، چون واسه همه سخته. همین!:11:

نیازی نمیبینم که استدلال و برهان ارائه کنم.
صرفا یک توصیه دوستانه بود .
40 روز دیگر سر جلسه کنکور...

موفق باشید

d810i
21-05-2011, 11:49
اگه کتاب رو خوب بخونین و سوالای کنکورارو بررسی کنین اصلا هم سخت نیست.:13:
بعدشم مگه ریاضی و فیزیک پارسال سخت بود؟اکثرا داخل کتاب بود.:27:
موفق باشین.

ulsss
21-05-2011, 12:18
"چون میانگین درصد عربی عمومی امسال زیاد شد مطمئنا امسال دو متن عربی خواهیم داشت"
اینو یکی از اساتید عربی به ما ریاضیا گفت. البته معلم خیلی خوبی. استرس نداشته باشید اینو گفتم تا اگه سر جلسه دیدید بهم نریزید.

amirfiri
21-05-2011, 12:24
کنکور ازاد و سراسری برای ریاضی فیزیک دقیقا چه روزیه؟!

LΩRD
21-05-2011, 12:35
سلام به همه

آقا من دو تا سوال دارم :31:

اول اینکه اگه بخام نقشه کشی قبول شم باید چه رتبه ای بیارم ؟

دوم اینکه کدوم دانشگاه ها توی این رشته خوبن ؟

behnamrizi
21-05-2011, 12:42
سال84 سال جهانی فیزیک بود برید تستهای فیزیکش را ببینین!
خب حالا که چی؟
خواستم بگم امسال هم سال جهانی شیمی است!

fmps
21-05-2011, 14:18
ای بابا شما از الان دارین شایعه پراکنی می کنید.به جای اینکه بگید فلان استاد گفت عربی 2 متن میاد شیمی سخت میشه و... برین درستونو بخونید

mineworld
21-05-2011, 20:28
؟؟؟؟
مگه من چی گفتم؟

خب دقیقا من همینو می خواستم بدونم. اطلاعی از نمرات جبرانی و... نداشتم ( چون معدل برای امسال مهم نیست، منم به فکر این نبودم که درسی رو خودمو بندازم برا بعد. داشتم می گفتم، خب من می گم شما که دیدین امتحان سخت بوده، می تونستی کاری کنی قبول نشی و تو جبرانی جبران کنی. چون اگه نمرت به حد قبولی می رسید که نمی تونستی جبرانی بدی و اون نمره پایین می شد نمرت برا سال آینده.
برا همین بود اون سوال رو پرسیدم.

وای وحید چه سو تفاهمی !! ببین من واسه این گفتم "فکر کن" چونکه گمون میکردم اون جملم یکم درکش سخته یا کمی تحلیل میخاد خلاصه سعی کرده بودم کل قضیه رو تو یه جمله کوتاه بگم که بعد خودت فکر کنی و دستت بیاد ... نه اینکه سوالت مشکلی داشته باشه یا حرف بدی زده باشی (اصلا گیریم حرفت بد باشه تو رو خدا باور میکنی من با این احترام و برخوردی که با تو دارم اونجوری جوابت رو بدم ؟!!! دست مریزاد وحید جون اخه من به بقیه ضدحال بزنم (که نزدم) به تو که نمیزنم . انگار از دستم دلخوری نه ؟ (چون پستمو تایید نکردی دیگه مطمئنم !) به هرحال من ازت معذرت خواهی میکنم امیدوارم الان دیگه کدورتی نباشه :11:

بازم از نو mineworld & vahid-p : :10:

بعدم وحید سر جلسه فیزیک این مغز تمبل ما کار نکرد که بیخیالشیم و بذاریم واسه تیر که سوال تکراری ببینیم و بشیم 20 ... الان کلی حسرتشو میخورم چون فیزیک واسه من خیلی مهم بود به هر حال گذشت...

الان کلی غصه دارم که شیمی قبول میشم یا نه !! نمیدونم چیکار کنم یه ده بیارم . فصل اول رو جسته و گریخته میدونم فصل دوم رو حتی یه صفحشو نخوندم!!! قسمت ما این دبیر شیمیمون هم امتحان میگیره در حد المپیاد . وحید خودت یا بقیه یه پیشنهاد ندارن که تو این یه روز چیکار کنم ؟ :41:

mineworld
21-05-2011, 21:03
دوستان عزیز اونایی که راهنمای تصحیح دیف رو دانلود کردن ببینن این سوال 7 :

13 منهای1 درسته یا 13- منهای 1 ؟ اخه فکر کنم منفی 13 منهای 1 درسته ... ممنون

ساش
21-05-2011, 21:28
درود به همه

یه فکری به ذهنم رسید لطفا شما هم همکاری کنید

تو این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirfiri
21-05-2011, 22:25
کنکور ازاد و سراسری برای ریاضی فیزیک دقیقا چه روزیه؟!
سوال به این سادگی رو کسی نمی دونه؟!

mghaffari49
22-05-2011, 08:28
دوستان عزیز اونایی که راهنمای تصحیح دیف رو دانلود کردن ببینن این سوال 7 :

کلید تصحیح هم بلد نیستن بنویسن :13:

LΩRD
22-05-2011, 10:12
سلام به همه

آقا من دو تا سوال دارم :31:

اول اینکه اگه بخام نقشه کشی قبول شم باید چه رتبه ای بیارم ؟

دوم اینکه کدوم دانشگاه ها توی این رشته خوبن ؟

کسی نمیتونه جواب منو بده ؟! :19:

fmps
22-05-2011, 11:13
سلام
کارنامه های سنجش اومد.برین بگیرین

behdana
22-05-2011, 11:31
کسی نمیتونه جواب منو بده ؟! :19:

این فایل رو دانلود کن :

بخش مهندسی عمران رو ببین.

mestry
22-05-2011, 18:06
سلام دوستان
یه سوال داشتم، شنیدم که امسال 5 دقیقه به وقت فیزیک تو کنکور اضافه کردن، آیا خبر درسته؟
هرچند که برای من خیلی مهم نیست، همینجوری میپرسم !!!

lohrasbi
22-05-2011, 18:08
بچه ها یه سوال! اگه بخوام ریاضی کنکور رو 70 بزنم (با این فرض که سوالای کنکور نرمال باشن)، باید 6 خرداد گزینه 2 رو چند بزنم؟ همین طور فیزیک. :40:

milla.online
22-05-2011, 20:11
سلام دوستان

اینم از کارنامه من... مثلهمیشه به علت پایین بودن کتبی سوم....درصدا بارتبه نمی خونه که نمی خونه.... :41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ulsss
22-05-2011, 20:14
بچه ها یه سوال! اگه بخوام ریاضی کنکور رو 70 بزنم (با این فرض که سوالای کنکور نرمال باشن)، باید 6 خرداد گزینه 2 رو چند بزنم؟ همین طور فیزیک. :40:
از اونجایی که ازمون های گزینه2 تقریبا نزدیک به کنکور سراسری است از نظر کیفیت , مطمئنا اگه تو این ازمون 80 بزنی سر جلسه کنکور میتونی 70 بزنی.

vahid-p
23-05-2011, 00:54
وای وحید چه سو تفاهمی !!
مشکل اینجا بود که هر طوری خوندم همش یه معنی می داد :31: - به هر حال سوء تفاهمی بود که گذشت !

به هرحال من ازت معذرت خواهی میکنم امیدوارم الان دیگه کدورتی نباشه
همون وقت گفتم که نمی شه اینو شما گفته باشین، و گفتم حتما از امتحانا ناراحت و عصبانی بودین، اینو گفتین.

منفی سیزده منهای یک درسته. ولی جواب آخرش درست بود.

الان کلی غصه دارم که شیمی قبول میشم یا نه !! نمیدونم چیکار کنم یه ده بیارم . فصل اول رو جسته و گریخته میدونم فصل دوم رو حتی یه صفحشو نخوندم!!! قسمت ما این دبیر شیمیمون هم امتحان میگیره در حد المپیاد . وحید خودت یا بقیه یه پیشنهاد ندارن که تو این یه روز چیکار کنم ؟
امتحان داخلی به دبیرتون بستگی داره. باید بشینی کامل کامل حفظ بشی یا اینکه بذاری برا نوبت جبرانی بعد و تو این مدت حسابی همین یه درس رو بخونی.

veritaaa
23-05-2011, 10:50
سلام دوستان

اینم از کارنامه من... مثلهمیشه به علت پایین بودن کتبی سوم....درصدا بارتبه نمی خونه که نمی خونه.... :41:

یعنی خیلی تاثیرش زیاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ulsss
23-05-2011, 11:10
سلام دوستان
یه سوال داشتم، شنیدم که امسال 5 دقیقه به وقت فیزیک تو کنکور اضافه کردن، آیا خبر درسته؟
هرچند که برای من خیلی مهم نیست، همینجوری میپرسم !!!
تنها کسی که این خبر شنیده فقط تویی, هیچ خبرگزاری هیچ سایتی هیچ کس اینو نگفته.
الکی شایعه درست نکن.:31:

avator20002000
23-05-2011, 13:01
حالا 5 دقیقه اضافه شه مگه چی میشه؟!!!
کسی که بلده 2 دقیقه 1 دقه واسش مهم نیست دادا!

ulsss
23-05-2011, 14:45
بچه هایی که هندسه پایه رو خوندن لطفا بگید کدوم فصلهای هندسه پایه از همه اسون تره و میشه مطمئنا تستهاشو زد یه منبع خیلی عالی معرفی کنید. اخه من تاحالا هندسه پایه نخوندم حالا میخوام بخونم.

mghaffari49
23-05-2011, 15:19
بچه هایی که هندسه پایه رو خوندن لطفا بگید کدوم فصلهای هندسه پایه از همه اسون تره و میشه مطمئنا تستهاشو زد یه منبع خیلی عالی معرفی کنید. اخه من تاحالا هندسه پایه نخوندم حالا میخوام بخونم.

هندسه 1. البته هندسه پایه که کلن آسونه :) من اینو نه به عنوان یه شاگرد خیلی خوب،که به عنوان کسی که میانگین تراز کانونش 5000 ئه میگم. چون واقعن سخت نیست، به گمونم زیاد فرقی نمیکنه از چه کتابی استفاده کنید. ترجیحن با انتشاراتی که تا الان با کتاباش راحت‌تر بودید کار کنید. نظر اساتید تاپیک ارجحه البته :)

ulsss
23-05-2011, 17:10
هندسه 1. البته هندسه پایه که کلن آسونه :) من اینو نه به عنوان یه شاگرد خیلی خوب،که به عنوان کسی که میانگین تراز کانونش 5000 ئه میگم. چون واقعن سخت نیست، به گمونم زیاد فرقی نمیکنه از چه کتابی استفاده کنید. ترجیحن با انتشاراتی که تا الان با کتاباش راحت‌تر بودید کار کنید. نظر اساتید تاپیک ارجحه البته :)
اینطوری نمیشه شما اسم مبحث بگو مثلا دایره یا مساحت. چون بعضی مباحث از دو کتاب باهم اشتراکاتی دارن که باید باهم بخونی.معمولا هر تست کنکور هندسه از هردو کتاب استفاده کرده.راستی به نظرت چند ساعت وقت بزارم میتونم 5 تا تست هندسه بزنم؟

lohrasbi
23-05-2011, 18:19
من هندسه پایه رو بستم و میانگین تراز هندسه پایم تو کانون حدود 7300 هست . (اینو فقط به این خاطر گفتم که بهم اعتماد کنی!)
نظر من با اون دوستمون کلا فرق میکنه! هندسه پایه تو کنکور (به خصوص کنکور پارسال) یکی از سخت ترین مجموعه تست ها رو داره. اگه نظر منو میخوای، اول از همه هندسه فضایی کتاب های هندسه 1 و هندسه 2 رو بخون. (مخصوصا هندسه فضایی 2 رو، چون معمولا سوالش راحت تر از بقیست و البته راحتتر هم میشه روش مسلط شد.).
بعد تبدیلات هندسه 1. (اگه میخوای زود مسلط شی، درسنامه های کتاب گاج میکروطبقه بندی رو بخون و تست هایی که درجه اهمیتشون دو تا اولیه هستن رو بزن. حدود 30 تا داره فک کنم)
تو مباحث باقیمونده فکر کنم دایره رو بخونی بهتر باشه، چون هم تو هندسه تحلیلی اومده(یعنی میتونن سوال ترکیبی بدن) و هم راحتتر مسلط میشی.

در آخر اگه وقتی برات موند، فصل 1 هندسه 1 و 2 رو روخونی کن! ( که اگه یه وقت تست آسون دادن بتونی بزنی).
در مورد کتاب هم فکر کنم تستهای با درجه اهمیت گاج میکرو، کارساز باشه ( + درسنامه هاش)

peidayepenhan
23-05-2011, 18:25
سلام، من از نظر خودم مباحث رو از آسون به سخت به ترتیب برات مینویسم
1.تشابه
2.تبدیلات
3.هندسه در فضا
4.دایره
5.استدلال
6.مساحت

تشابه و تبدیلات واقعا آسونن. تستاشو از دست نده

milla.online
23-05-2011, 19:09
یعنی خیلی تاثیرش زیاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب میتونی درصدام رو تو نرم افزار تخمین رتبه بزنی و ببینی... من الان ندارم که خودم رتبه بدون تاثیر معدل رو ببینم...

mestry
23-05-2011, 19:46
تنها کسی که این خبر شنیده فقط تویی, هیچ خبرگزاری هیچ سایتی هیچ کس اینو نگفته.
الکی شایعه درست نکن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چشم :31:

حالا 5 دقیقه اضافه شه مگه چی میشه؟!!!
کسی که بلده 2 دقیقه 1 دقه واسش مهم نیست دادا!
برای ما ها فرقی نمیکنه، اما برای بنده خداهایی که فیزیک رو خوب مسلط نیستن اگه سختتر بشه میتونه تو روحیشون اثر منفی بذاره ! فکر کن سر جلسه کنکور طرف به سوالای فیزیک برسه و وقتی میبینه اکثرش سخته بنده خدا چیزی از روحیش باقی نمیمونه...

حالا بیخیال، برم بشینم درس بخونم !!!

veritaaa
23-05-2011, 20:34
خب میتونی درصدام رو تو نرم افزار تخمین رتبه بزنی و ببینی... من الان ندارم که خودم رتبه بدون تاثیر معدل رو ببینم...
منطقه چندی؟
من که میزنم رتبه توی سهمیه رو خیلی بهتر میده.منطقه 1 1500 تا 2000
منطقه 2 1000 تا 1500 منطقه 3 200 تا 300
نمیدونم والاا اگه اینجوری باشه که کار من ساختست منم نمراتم خوب نیست افتضاحه... ولی با این حال این سنجشه با کنکور اونم کنکور90 قابل مقایسه نیست..
نگین استرس وارد میکنم و اینا ولی خب ماشالا بچه های اینجا همه خوب و درس خونن و حتما به خواستشون میرسن

avator20002000
23-05-2011, 21:39
چشم :31:

برای ما ها فرقی نمیکنه، اما برای بنده خداهایی که فیزیک رو خوب مسلط نیستن اگه سختتر بشه میتونه تو روحیشون اثر منفی بذاره ! فکر کن سر جلسه کنکور طرف به سوالای فیزیک برسه و وقتی میبینه اکثرش سخته بنده خدا چیزی از روحیش باقی نمیمونه...

حالا بیخیال، برم بشینم درس بخونم !!!
من هنوز وقت نکردم عربی با فیزیکو امسال نگاه کنم!!!:41:

online_amin
24-05-2011, 10:53
آقا زمان برگذاری کنکور 90 کی هست؟ همون زمان پارسال؟

من فقط ثبت نام کردم و پی گیر جزییات کنکور نشدم. اگر خبری چیزی هست که بعد از ثبت نام کنکور اعلام شده و باید بدونیم, بهم بگید ممنون میشم.

منابع کنکور که دستخوش تغییرات زیادی نسبت به پارسال نشده ها؟

کتابی که حذف نشده؟ کتابی هست که دستخوش تغییرات زیادی شده باشه؟ من پارسال کنکور دادم.

jekob
25-05-2011, 10:17
:40:من ان گلبرگ مغرورم که میمیرم زبی ابی ولی بامنت و خواری پی شبنم نمی گردم :40:

"روحش شاد و یادش گرامی باد"

saeed 1428
25-05-2011, 12:25
من کنکورهای سال های قبل رو حل می کنم(داخل.خارج از کشور )تخمین رتبه هام همیشه بین 8000 تا9000میشه.امسال می تونم زیر 10000بیارم؟

veritaaa
25-05-2011, 17:17
من کنکورهای سال های قبل رو حل می کنم(داخل.خارج از کشور )تخمین رتبه هام همیشه بین 8000 تا9000میشه.امسال می تونم زیر 10000بیارم؟
نمیخوام نا امید کنم ولی واقعا هیچ تضمینی نیست.دوست من تخمین رتبش به 2000 هم رسید ولی 7500 آورد ولی ممکنه کسی همون سطح خودش رو بیاره و یکی دیگه بهتر.واقعا نمیشه گفت فقط به خوندن ادامه بده

من فقط ثبت نام کردم و پی گیر جزییات کنکور نشدم. اگر خبری چیزی هست که بعد از ثبت نام کنکور اعلام شده و باید بدونیم, بهم بگید ممنون میشم.

کتابی که حذف نشده؟ کتابی هست که دستخوش تغییرات زیادی شده باشه؟ من پارسال کنکور دادم.
من نشنیدم بچه ها بگن کتابا تغییر کرده پشت کنکوری داریم تو فروم
ریاضی 9 تیر تجربی 10 و انسانی 11 تیر
یکی به من گفت زیان بعد از ظهر ریاضی هست در صورتی که همیشه بعد از ظهر کنکور تجربی بوده.آره؟

milla.online
25-05-2011, 17:39
منطقه چندی؟
من که میزنم رتبه توی سهمیه رو خیلی بهتر میده.منطقه 1 1500 تا 2000
منطقه 2 1000 تا 1500 منطقه 3 200 تا 300
نمیدونم والاا اگه اینجوری باشه که کار من ساختست منم نمراتم خوب نیست افتضاحه... ولی با این حال این سنجشه با کنکور اونم کنکور90 قابل مقایسه نیست..
نگین استرس وارد میکنم و اینا ولی خب ماشالا بچه های اینجا همه خوب و درس خونن و حتما به خواستشون میرسن

شما هم ناامید نباشید... بجاش بیشتر درس بخونید...
من شخصا خیلی از این شیوه تاثیر دادن نارحتم... اینا میگن معیار سنجش وضعیت حال افراده... اما ما باید بخاطر درس نخوندن تو 2 سال پیش تاوان پس بدیم....:41:

Homayun Khan
25-05-2011, 17:48
دوستان راهی وجود نداره که بشه انتخاب رشته دانشگاه آزاد رو عوض کرد؟ توی حوزه رفع نقص میشه؟

milla.online
25-05-2011, 18:01
دوستان راهی وجود نداره که بشه انتخاب رشته دانشگاه آزاد رو عوض کرد؟ توی حوزه رفع نقص میشه؟
اگه هنوز ثبت نام میکنه که می شه کارت شارژ دیگه گرفت از نو ثبتنام کرد... ولی فکر کنم خیلی وقته ثبتنامش تموم شده...

Homayun Khan
25-05-2011, 18:06
اگه هنوز ثبت نام میکنه که می شه کارت شارژ دیگه گرفت از نو ثبتنام کرد... ولی فکر کنم خیلی وقته ثبتنامش تموم شده...
ثبت نامش که تموم شده به غیر از این راه دیگه ای نداره؟ در ضمن من فقط میخوام انتخاب اول و دوممو عوض کنم

alitorres77
25-05-2011, 19:13
سلام به بكس كنكوري
مگه قرار نيست تو كنكور نمره هر درسو تاثير بدن-پس چرا تو كارنامه سنجش نوشته معدل تاپير داده شده

online_amin
25-05-2011, 19:18

آقا من متوجه شدم که در سالهای اخیر چند عنصر جدید به جدول تناوبی اضافه شده. کتاب شیمی جدید اونا رو اضافه کرده یا نه؟ عنصرهای با عدد اتمی 113 تا 118 که تو کتاب شیمی سال قبل مینوشت: تناوب 7 ناقص است. اما در اصل ناقص نیست و کاملا پر شده. الان جدول تناوبی از هر زمانی کامل تر و سالم تره.

ulsss
26-05-2011, 00:15

1- 9 تا 11 تير
2-برای ریاضیا هیچ کتابی برای کنکور 90 نسبت به پارسال تغییر نکرده:31:(ولی برای سال دیگه ریاضی2,حسابان,دیف تغییر میکنن:41:)
رشته های دیگه رو نمیدونم.

veritaaa
26-05-2011, 11:20
شما هم ناامید نباشید... بجاش بیشتر درس بخونید...
من شخصا خیلی از این شیوه تاثیر دادن نارحتم... اینا میگن معیار سنجش وضعیت حال افراده... اما ما باید بخاطر درس نخوندن تو 2 سال پیش تاوان پس بدیم....:41:
آره اگه قبل از امتحان میگفتن 25% هیچ مشکلی نبود ولی خیلی درد بعد از امتحات واسش ارزش گذاشتن.مثل این میمونه که الان بهمون بگن این 4 تا امتحان نهایی که تو پیش دادین هم تاثیر داره.خلاصه که گذشت با این حال فکر نکنم تاثیرش زیاد باشه

سنجش رو بیخیال گفتن تو کنکور تراز میکنن نمره رو دیگه

B L A S T E R
26-05-2011, 11:47
بچه ها من تو قلم میانگین ترازم 6100 ئه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند میارم تو کنکور تقریبا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lifepatogh
26-05-2011, 11:52
[سلام دوستای خوبم یه سوالی داشتم،شما از کدوم قسمت سایت گزینه 2 میرین واسه تخمین رتبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نی از شدید دارم،ممنووووووووون:11::11::11:

]

saeed 1428
26-05-2011, 15:51
[سلام دوستای خوبم یه سوالی داشتم،شما از کدوم قسمت سایت گزینه 2 میرین واسه تخمین رتبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نی از شدید دارم،ممنووووووووون:11::11::11:

]
باید تو آزمون هاش شرکت کنی و عضو سایت باشی.میتونی از یکی که تو سایت عضو شماره کاربری بگیری.

lifepatogh
26-05-2011, 18:04
باید تو آزمون هاش شرکت کنی و عضو سایت باشی.میتونی از یکی که تو سایت عضو شماره کاربری بگیری.
مر30 از راهنمایی که کردی دوست خوبم:8::11::11:

tariran0
26-05-2011, 19:01
سلام به همگی
من امروز از خودم کنکور 89 ریاضی رو امتحان گرفتم (شرایط کنکور هم برقرار کردم تقریبا)
اگه کسی می تونه کمکم کنه مشکل خیلی مهم و بزرگه و حیاتیه!:41:
من عمومی ها رو زدم و نوبت اختصاصی ها که شد ریاضی هم تقریبا خوب زدم ولی به فیزیک که رسیدم خیلی خسته شده بودم و همینطور سرعتم اومد پایین و اصلا نمیتونستم تمرکز کنم. شیمی که دیگه هیچی.(تو آزمونای آزمایشی هم که شرکت می کنم همین وضع رو دارم)
همین خستگی موجب شد تا خیلی وقت کم بیارم . بعد از ظهر ادامه آزمون رو با یه خودکار دیگه زدم و آخر درصدام رو حساب کردم.
ریاضی حدودا 10 درصد بیشتر (بازمان اضافه). فیزیک 25 درصد بیشتر. و شیمی هم 10 درصد (انقدر برای شیمی خسته بودم که حتی صفحه ی آخرش که مطئنم بیشترش رو میتونستم بزنم (مباحث پیش 2) رو یادم رفت که بزنم و کلی تست از دست دادم.:41:
من فهمیدم که مشکل اساسی من زمانه که اون هم دلیلش خستگیه (اول سرعتم خوبه ولی بعد خسته میشم و کند میشم).
به نظر شما من باید چه کار کنم تا این مشکلم برطرف شه؟
این رو هم بگم که من خیلی بد رو صندلی مشینیم و نمی تونم عادتم رو ترک کنم
دوستان اگه می تونید کمکم کنید لطفا دریغ نکنید و نظراتتون رو بنویسید:20:
اگه هنوز تو نظرسنجی ها هم شرکت نکردید یه سری بهشون بزنید (تو امضامه!)

spider_man5225
27-05-2011, 12:22
سلام به همه دوستان
انشاالله همتون توپ توپید و میخوایید سر کنکورو بشکنید.

راستش واسم چند تا سوال پیش اومد که ذهنمو مشغول کرده گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی بدونه .
تو آزمونای سنجش که بالای کارنامه هاش نوشته: "با احتساب 25 دررصد معدل کتبی" این معدلو از کجا میگیره؟ چون تو کارنامه قید نشده!
از سوابق تحصیلی که سازمان سنجش داره یا همون معدلی که موقع ثبت نام میگیره؟
آخه موقع ثبت نام نوشته بود "معدل" نه "معدل کتبی" منم که از مسئولش پرسیدم گفت "فرقی نمیکنه یه چی بنویس اگه معدل کل یادته همونو بنویس"، منم معدل کلم(19.50) که بیشتر از کتبیم(18.45) بود رو نوشتم و الان که کارنامه هام میاد میترسم ترازم(اولی 9800 و دومی9600) واقعی نباشن
از یه طرف دیگه مگه تو کنکور 90 نمرات تک تک درسا اعمال نمیشه؟پس چرا فقط معدل کل رو گرفتن؟پس احتمال اینکه از سوابق تحصیلی میگیرن بیشتره.

خواهش میکنم هرکی میدونه جواب بده

vahid-p
27-05-2011, 13:26
از یه طرف دیگه مگه تو کنکور 90 نمرات تک تک درسا اعمال نمیشه؟پس چرا فقط معدل کل رو گرفتن؟پس احتمال اینکه از سوابق تحصیلی میگیرن بیشتره.
بابا خیلی جدی گرفتیا. فکر کردی اینقدر دقیقه که دیگه تک تک دروس رو تاثیر بدن؟ اینقدر تخمینشون با عرض پوزش کیلویی حساب می شه دیگه معدل رو تاثیر بدن یا ندن.
موفق باشی

vahid0801
27-05-2011, 13:42
سلام.
کنکور زبان چندم تیره و ساعت چند؟
واسه دانشکده های زبان کدوم رو پیشنهاد میکنید؟تهران بهشتی یا علامه؟....

mahdis_apex
27-05-2011, 14:24
سلام به همگی
من امروز از خودم کنکور 89 ریاضی رو امتحان گرفتم (شرایط کنکور هم برقرار کردم تقریبا)
من عمومی ها رو زدم و نوبت اختصاصی ها که شد ریاضی هم تقریبا خوب زدم ولی به فیزیک که رسیدم خیلی خسته شده بودم و همینطور سرعتم اومد پایین و اصلا نمیتونستم تمرکز کنم. شیمی که دیگه هیچی.(تو آزمونای آزمایشی هم که شرکت می کنم همین وضع رو دارم)
همین خستگی موجب شد تا خیلی وقت کم بیارم . بعد از ظهر ادامه آزمون رو با یه خودکار دیگه زدم و آخر درصدام رو حساب کردم.
ریاضی حدودا 10 درصد بیشتر (بازمان اضافه). فیزیک 25 درصد بیشتر. و شیمی هم 10 درصد (انقدر برای شیمی خسته بودم که حتی صفحه ی آخرش که مطئنم بیشترش رو میتونستم بزنم (مباحث پیش 2) رو یادم رفت که بزنم و کلی تست از دست دادم.:41:
من فهمیدم که مشکل اساسی من زمانه که اون هم دلیلش خستگیه (اول سرعتم خوبه ولی بعد خسته میشم و کند میشم).

salam,aval begam fonte farsi nadaram,sharmandam ...vali mikhastam javabe in dustemuno bedam...goftam dg bikhiale font
aval inke shoma deleto ba darsadaE k tu vaghte ezafe miari khosh nakomn!hamishe darsadaE k tu konkor zade mishe paEntar az tavanaEtunei !in darsada tavanaEye vagheEye shomaro neshun mide vaghti faktore ZAMAN RO HAZF mikoni...pas mituni say koni b tavanaEye vaghEt bnazdik besi
dovom inke...shoma lotf kon doros beshin,,,ghoz nayar sare barge dalile elmi dare in ghazie b diafragm feshr miado khon doros jaryan peida nemikoneo kholase az harfa k bad baEse aehsase khastegi mishe
sevom inke shoma ye bar sari kole soalaro hal mikoni...faghat unaE ro k baladi...yani kole daftarche ekhtasiso miri jolo...riu soalayiam k gir daran vaghteto talaf nemikoni...intori soalayi k motmaen boodi baladio b khatere khastegio kambude vaght beheshun naresidi(mese safe akhare shimi k khodet gofti)az dast nemidi...bad vase bare dovom k khialet az babate un soala rahat shod miri sare soalaye gir darp ba ghelegh...rasti timaye motaleatam in avakher 4 saate kon...yani khodeto majbur kon 4 sa@ y ja beshini ta adat koni
omidvaram movafagh bashi !

nafas
27-05-2011, 14:41
دوستان کسایی که تخحمین رتبه ندارن این برنامه کانون بگیرن براشون خوبه
دانلود نرم افزار تخمین رتبه کانون (قلم چی)
دانلود کنید با حجم 55mb :
آپدیت یا به روز رسان:

----------------------------------------------------------------------------------
بگم که باید کل اطلاعات داخل زیپ رو توی یه cd بریزی یا در یک درایو مجازی

راستی دوستان کسی جدیدش هم داشت بزاره من رفتم بهم ندادن گفتن رو کتاب هست :( منم کتابش داشتم نمی ارزید این همه پول بدم برای یه سی دی

king_3000
27-05-2011, 15:38
سلام ببخشيد يه سوال داشتم
من سوالاي كنكور رو كه ميزنم تو تخصصي ها خيلي تفاوت درصد دارم با آزمون آزمايشي اي كه شركت ميكنم مثلا سوال كنكور فيزيك رو كه تو خونه با وقت ميزنم بين 60 تا 70 هست ولي تو آزمون آزمايشي مثلا ميزنم 40 :41:
فقطم گزينه دو شركت كردم تا حالا

pooria_googooli
27-05-2011, 17:27
سلام به همگی

دوست عزیز اینا تجربیات خودمه که دارم واست میگم در عین سادگی خیلی مهمن . اولیش که دوستمون هم اشاره کردن طرز صحیح نشستن روی صندلی هست . این خیلی مهمه . مورد دوم لباس راحته . موقعی که میری آزمون یا کنکور بدی نمیری عروسی که با یه لباس گشاد و راحت برو . سعی کن صندل یا کفش تابستونی بپوشی . مورد سوم تغذیه پیش از آزمون و حین آزمونه . فبل آزمون حتما مواد مغذی که قندش کم کم وارد بدن میشه استفاده کم مثل خرما ,عسل . البته خرما بیشتر توصیه میشه چون عسل باعث تشنگی میشه . حین آزمون حتما دو تا آب میوه ترجیحا سیب موز یا آب پرتقال همراهت باشه . یکی خنک یکی یخ زده . یخ زده واسه اینکه بعد از 2 ساعت که میمنونه گرم نشه و خنک بمونه . مورد چهارم استراحت بین آزمون هستش . این بستگی به خودت داره . مثلا هر 1 ساعت به 1 ساعت فقط 20- 30 ثانیه کمرتو یه حرکتی بده یا حتی از روی صندلیت پاشو . اگرم مراقب گیر داد بگو مشکل قلبی دارم دکتر گفته زیاد نشین .( من خودم این رو گفتم و دیگه بهم گیر ندادن .) این بلند شدن از روی ضندلی خیلی مهمه چون وقتی 1 ساعت سرت همش رو به پایینه خون رسانی یکم توش اختلال ایجاد میشه . امیدوارم موفق باشی .

EngineeR EhsaN
27-05-2011, 17:43

سلام اين كارنامه امروزمه خيلي نااميدم فكر نكنم چيزي بشم! :41:

veritaaa
27-05-2011, 17:51
کم کم دارم به حرف اون دوستمون پی میبرم که میگفت کنکور مثل گیوتن میمونه...احساس میکنم فقط یک سانتی متر با گردنم فاصله داره.کی بود اینو گفته بود؟

lohrasbi
27-05-2011, 18:13
امروز گزینه 2 آزمون دادم. برای 55 تا سوال ریاضی، 120 دقیقه وقت گذاشتم و 75 زدم. (در نتیجه شیمی رو صفر زدم!!!) . البته ناخواسته بود. اصلا از ساعت استفاده نکردم.
من یه مشکل بزرگ دارم. اکثر سوالات ریاضی رو بلدم، یعنی میدونم اگر شروع کنم حل کردن، به جواب میرسم. به خاطر همین دلم نمیاد از هیچ سوالی بگذرم. در نتیجه شدیدا وقت کم میارم.
:19:

tariran0
27-05-2011, 18:14
1( حین آزمون حتما دو تا آب میوه ترجیحا سیب موز یا آب پرتقال همراهت باشه . یکی خنک یکی یخ زده . یخ زده واسه اینکه بعد از 2 ساعت که میمنونه گرم نشه و خنک بمونه .

2(این بلند شدن از روی ضندلی خیلی مهمه چون وقتی 1 ساعت سرت همش رو به پایینه خون رسانی یکم توش اختلال ایجاد میشه . امیدوارم موفق باشی .
ممنون ازتون فقط
1- من شنیدم نمیزارن با خودت خوراکی ببری تو...
2- مگه میشه سر جلسه پاشد؟:20:

Alamate Soal
27-05-2011, 18:14
آقا من متوجه شدم که در سالهای اخیر چند عنصر جدید به جدول تناوبی اضافه شده. کتاب شیمی جدید اونا رو اضافه کرده یا نه؟ عنصرهای با عدد اتمی 113 تا 118 که تو کتاب شیمی سال قبل مینوشت: تناوب 7 ناقص است. اما در اصل ناقص نیست و کاملا پر شده. الان جدول تناوبی از هر زمانی کامل تر و سالم تره.

خداييش تا حالا ديدي به جز عنصرهاي مهم عنصر ديگه اي رو اسم ببرن ؟ :27:
حتي اگه با عناصر عدداتمي بالا بخوان سوال بدن فقط در مورد تعداد الكترون و نوترون و پروتون و ... سوال ميدن و يا در مورد موقعيتشون توي جدول .
كتاب شيمي هم اصلا جديد نشده تازگيا همون قديميه كه از چندسال پيش داره تدريس ميشه .

tariran0
27-05-2011, 18:17
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآپدیت یا به روز رسان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید----------------------------------------------------------------------------------

راستی دوستان کسی جدیدش هم داشت بزاره من رفتم بهم ندادن گفتن رو کتاب هست :( منم کتابش داشتم نمی ارزید این همه پول بدم برای یه سی دی

با تشکر
این آپدیت برای چیه؟
من ماله 88 رو داشتم . آپدیتش رو دانلود کردم و زد بروز شد.
ولی هنوز همون قدیمیس و من فکر می کردم الان تخمین رتبه 89 هم بهش اضافه شده
پس این آپدیت چه کارست؟

Amir_oscar
27-05-2011, 18:46
ممنون ازتون فقط
1- می ذارن.
2- همون سر جای خودت یه لحظه می تونی!!!

MASTERSELITE
27-05-2011, 18:47
دوستان فقط بخونید. به حرف هایی که میگن از الان به بعد درس جدید نخونین و .. گوش ندید. درس جدید فقط پیش دانشگاهی هست چون دوم و سوم رو یه بار خوندید ( تو سال خودش ). حتی خود پور دستمالچی ( عمو دستمالی :D) که میگفت نخونین ، تو گزینه مشاور مرور آخر میگه هنوز به اندازه ارزش 3 ماه وقت دارین و بخونین.

nafas
27-05-2011, 18:51
با تشکر
این آپدیت برای چیه؟
من ماله 88 رو داشتم . آپدیتش رو دانلود کردم و زد بروز شد.
ولی هنوز همون قدیمیس و من فکر می کردم الان تخمین رتبه 89 هم بهش اضافه شده
پس این آپدیت چه کارست؟
آپدیتش ماله خود سایت کانونه یه سری کارنامه اضاف میکنه به کارنامه های همون سال ها و یکم بهتر حساب میکنه

نه 89 اضاف نمیشه منم دنبال 89 هستم گیر نمیاد :(

fmpr
27-05-2011, 19:55
آپدیت یا به روز رسان:

----------------------------------------------------------------------------------

میشه لینک دانلود خود برنامه رو یه چک کنید ... من وقتی میزنم میگه لينك فايل مورد نظرتان صحيح نمی باشد. :41:

moh72
27-05-2011, 20:18
میشه لینک دانلود خود برنامه رو یه چک کنید ... من وقتی میزنم میگه لينك فايل مورد نظرتان صحيح نمی باشد. :41:
اقا دمتون خیلی خیلی گرم کلی دنبال این برنامه گشتم اینجام حتی درخواست کردم...
ولی به نظر از سرور پاک شده بی زحمت یه جا دیگه اپلود:10::10::10::40::40::40::11::11::11::11:

Peji2010
27-05-2011, 21:36
سلام به همگی..
من این آزمون آخریه سنجش رو ثبت نام کردم حالا نمیدونم اونو برم یا قلم چی رو! تا الان که هیچ آزمونی جز قلم ندادم و میترسم اگه سنجش رو نرم چون هیچ آزمونی جز کانون ندادم ، سر کنکور یهو قاطی کنم!!
دوستان هرکی پیشنهادی نظری چیزی داره بده ممنون میشم..:11:

Meek
27-05-2011, 21:41
سلام

سوال حفظی هم در کنکور برای درس فیزیک میاد؟یعنی سوالی که هیچ نیازی به حل مسئله نداشته باشه و با حفظ یه سری متن بشه به سوال پاسخ داد.
اگه میاد باید روی کدام فصول کدام کتاب بخونم؟
کلا چه فصل هایی سوال حفظی ازش میاد؟

ممنونم که جواب میدید.

pooria_googooli
27-05-2011, 21:49
ممنون ازتون فقط
همه این حرف ها الکیه . به منم میگفتم ولی روز کنکور همه همراهشون بود . تو یه پلاستیکی بذار که داخلش معلوم باشه دیگه گیر نمیدن . گفتم که چی بگو تا بذارن . البته اگه بلندم نشی همینجور نشسته خودتو یه تکونی بدی بازم خیلی موثره .

lifepatogh
28-05-2011, 09:24
[QUOTE=Meek;6131764]سلام

سوال حفظی هم در کنکور برای درس فیزیک میاد؟یعنی سوالی که هیچ نیازی به حل مسئله نداشته باشه و با حفظ یه سری متن بشه به سوال پاسخ داد.
اگه میاد باید روی کدام فصول کدام کتاب بخونم؟
کلا چه فصل هایی سوال حفظی ازش میاد؟

ممنونم که جواب میدید.
سلام دوست عزیز ،اره میاد بشترش از پیش میاد مثلا موج ها وانرژی هسته ای و...اون قسمت های مهمیم که دبیرتون گفته رو خیلی خوب بخون:11::11::11:

pooria_googooli
28-05-2011, 09:45
سلام به همگی..
من این آزمون آخریه سنجش رو ثبت نام کردم حالا نمیدونم اونو برم یا قلم چی رو! تا الان که هیچ آزمونی جز قلم ندادم و میترسم اگه سنجش رو نرم چون هیچ آزمونی جز کانون ندادم ، سر کنکور یهو قاطی کنم!!
دوستان هرکی پیشنهادی نظری چیزی داره بده ممنون میشم..:11:
ببین دوست عزیز سنجش بر خلاف اون چیزی که همه میگن آزمونی نیست که مشابه کنکور باشه یعنی دیگه سنجش رو بدی سوالای کنکور رو بلد بشی . ولی شمایی که همش آزمونای کانون رو میدادی بد نیست محض تنوع و اینکه خودت رو با یه نوع دیگه از طرح سوالا محک بزنی بری سنجش آزمون بدی . آزمون کانون رو هم میتونی یه روز دیگه خودت صبح پاشی و عین یه آزمون واقعی بشینی حل کنی . من فقط چون گفتید تنها آزمون کانون را دادید اینو گفتم .

moh72
28-05-2011, 14:10
آپدیت یا به روز رسان:

اینو یه جای دیگه اپلود کنید:19::19:
:11:

Reza31001
28-05-2011, 15:55
امروز گزینه 2 آزمون دادم. برای 55 تا سوال ریاضی، 120 دقیقه وقت گذاشتم و 75 زدم. (در نتیجه شیمی رو صفر زدم!!!) . البته ناخواسته بود. اصلا از ساعت استفاده نکردم.
من یه مشکل بزرگ دارم. اکثر سوالات ریاضی رو بلدم، یعنی میدونم اگر شروع کنم حل کردن، به جواب میرسم. به خاطر همین دلم نمیاد از هیچ سوالی بگذرم. در نتیجه شدیدا وقت کم میارم.
:19:

یا سعی کن سرعت عملتو بالا ببری یا از تکنیک زمان نقصانی استفاده کن و زمان های اضافت رو بذار رو ریاضی این طوری باز هم به ریاضی وقت بیشتری اختصاص میدی در حالی که برای دو درس دیگه حداقل زمان مورد نیاز رو میذاری

خیلی خوب و مهمه که رو درسی که تواناییت بالاتره بیشتر سرمایه گذاری کنی به شرطی که یه سری حداقل ها رو برای درس های دیگه کنار بذاری

پ ن: گرچه کمکی نخواسته بودی ولی موضوع به نظرم خیلی مهم اومد که اینو گفتم
الان و تو این زمان شیمی رو صفر بزنی اشکال خیلی مهمیه و باید اونو برطرف کنی ( حتی اگه ریاضی رو 70-80 بزنی)

milla.online
28-05-2011, 19:31
سلام دوستان...
من دیروز آزمون قلمچی رو دادم.... خیلی سخت بود... یه اتفاق بد هم سر آزمون برام افتاد ترازم شد 5500
امروز هم اولین آزمون گزینه 2 مرور آخر رو دادم که این یکی خیلی خوب شد!!!
نمی دونم آزمون دیروز واسه من سخت بود یا واسه همه؟!؟!؟!؟!:46:
فقط شرمنده توی کافی نتم نمی تونم کارنامه ها رو بزارم(paint نداره!)
چیزی که امسال ملموس تره اینه که تعداده داوطلبای مرور آخر نصف شده... دلیلش رو نمیدونم... پارسال 14 هزار نفر بود امسال 7500
راستی رتبم تو گزینه از 7500 .. 285 شد...

lohrasbi
28-05-2011, 21:44
یا سعی کن سرعت عملتو بالا ببری یا از تکنیک زمان نقصانی استفاده کن و زمان های اضافت رو بذار رو ریاضی این طوری باز هم به ریاضی وقت بیشتری اختصاص میدی در حالی که برای دو درس دیگه حداقل زمان مورد نیاز رو میذاری

خیلی خوب و مهمه که رو درسی که تواناییت بالاتره بیشتر سرمایه گذاری کنی به شرطی که یه سری حداقل ها رو برای درس های دیگه کنار بذاری

پ ن: گرچه کمکی نخواسته بودی ولی موضوع به نظرم خیلی مهم اومد که اینو گفتم
الان و تو این زمان شیمی رو صفر بزنی اشکال خیلی مهمیه و باید اونو برطرف کنی ( حتی اگه ریاضی رو 70-80 بزنی)
ممنون از راهنماییت. میخوام تو آزمون بعدی گزینه 2 ، برای اولین بار از ساعت استفاده کنم!! راستی یه چی خیلی برام جالب بود . من فیزیک رو تو آزمون جمعه زدم 25 ، تو کارنامه سطح علمی رو زده بود خیلی خوب. یعنی انقدر سخت بود؟ آخه من چون وقت کم اورده بودم، چندتا رو همینطوری عشقی حل کردم .

راستی بچه ها یه سوال بی ادبی دارم ! شما سر آزمون مشکل دستشویی ندارین؟؟ من سر همه ی آزمونا این مشکل برام پیش میاد و جالب اینکه تو نکات تغذیه ای که فراوون بهمون گوش زد میکنن، به این مورد هیچ توجهی نشده! مثلا تو همین جمعه، صندلی من طبقه سوم بود و دستشویی تو حیاط، 10 دقیقه وقتم گرفته شد!:2:

pooria_googooli
28-05-2011, 22:46
دوست عزیز اشتباه کردی که از ساعت استفاده نکردی . سعی کن ازین به بعد همیشه از ساعت استفاده کنی . برای مشکل دستشویی هم سعی کن روز قبل ازمون غذای سبک در عین حال مقوی بخوری و همینطور صبح آزمون که حین آزمون دچار مشکل نشی .

Meek
29-05-2011, 00:36
سلام بچه ها
به نظرتون کسی که ریاضی و فیزیکش پایینه و ضعیفه(حدود 20 درصده) میتونه در آزمون پزشکی دانشگاه آزاد قبول بشه؟
یعنی تراز 7000

باید روی کدام درسا تمرکز داشته باشه؟کدم درسای دیگه را بالا بزنه؟

vahid-p
29-05-2011, 11:09
ممنون از راهنماییت. میخوام تو آزمون بعدی گزینه 2 ، برای اولین بار از ساعت استفاده کنم!! راستی یه چی خیلی برام جالب بود . من فیزیک رو تو آزمون جمعه زدم 25 ، تو کارنامه سطح علمی رو زده بود خیلی خوب. یعنی انقدر سخت بود؟ آخه من چون وقت کم اورده بودم، چندتا رو همینطوری عشقی حل کردم .
فیزیک این آزمونش تقریبا سخت بود. من با 36 درصد عالی جلوش نوشته بود و تراز هم 9700 !!!
البته خیلی هم فیزیکش سخت نبود فقط نمی دونم سر جلسه چرا اینقدر بی دقتی کردم. 6 سوال ریاضی رو فقط با بی دقتی به جواب نرسیدم! ( بی دقتی هم فقط در ضرب و جمع ) . فیزیک هم دو یا سه سوال. ولی فکر کنم مشکل از این بود که شبش دیر وقت خوابیدم و سر جلسه هم تغذیه درستی نداشتیم.

ولی نگاه کنی میانگین فیزیک نفرات برتر شده بود 34 که اوضاع سوالات رو نشون می ده. راستی جز عربیش که استاندارد بود بقیه به نوعی غیر استاندارد بود حتی ریاضی که با آسون بودنش غیر استانداردش کردن. برای همین این آزمون جامع رو نمی شه با کنکور مقایسه کرد. امیدوارم آزمون 12 از این کارا نکنن. حالا یه خبر خوشحال کننده : حتما درصداتون تو کنکور بهتر از این آزمون خواهد شد.

ALt3rnA
29-05-2011, 12:24
بچه ها یکی این تکنیک زمان های نقصانی رو به من توضیح میده ؟
+
این مشکل دستشویی رو منم دارم شدیدا ! :دی

خود دستشویی که هیچی ! اضطراب اینکه الان دستشویی دارم خودش کلی بدترش میکنه ! کلی قلمچیمو اینجور خراب کردم !

veritaaa
29-05-2011, 13:05
+

خود دستشویی که هیچی ! اضطراب اینکه الان دستشویی دارم خودش کلی بدترش میکنه ! کلی قلمچیمو اینجور خراب کردم !
8 شروع آزمون
8.15 پایان ادبیات
8.30 پایان عربی
8.45 پایان دین و زندگی
9 پایان زبان
9.15 پایان چک کردن عمومی ها
10.15 پایان ریاضی
11 پایان فیزیک
11.30 پایان شیمی
تا 12.15 هم دوباره چک میکنن چیارو بلدن جواب بدن

به خاطر اینکه استرس دارین اینجوری میشین.سعی کنین آروم باشین.ریلکس باشین...

Gam3r
29-05-2011, 13:45
+

من قلمچی شرکت نکردم . یعنی دو سه تا آزمون اول رو دادم بعد دعوام شد باشون اومدم بیرون واسه همین رتبه ی خاصی هم ندارم ! ولی کاملا با این حرف شما که میگید کتاب درسی موافقم !
من اول سال شیمی رو از روی مبتکران میخوندم ! اما واقعا نمره هام خیلی بد بود ! تا اینکه تصمیم گرفتم از کتاب بخونم ! بعد یه مدت حتی سوالای مبتکران هم واسم آب خوردن شد .

کتابایی که خوندم اینا بودن امسال :

حسابان :آموزش الگو 2 جلدی - تست الگو (این دو تا محشرن ! ) - دیفرانسیل رمزینه (فقط حد و مشتقش رو البته ! عالیه ! سال بعد حتما بخرید ) -3495 سوال حسابان مبتکران (اینو تابستون کار کردم . سوالاش واقعا سختن)
فیزیک : رمزینه . واقعا خوب بود . خیلی کمکم کرد
عربی : سبز قلمچی . (بهترین کتاب دنیا ! )
ادبیات گاج سبز
جبر : خوشخوان (واقعا سوالاش خوب بود . بعضیاش سوالای المپیاد بود )

درسای دیگه فقط کتاب درسی بود .

منظورت از کلی قلمچی ، همون 2-3 تا آزمون هست ؟!! :دی
فکر نکنم به 2-3 تا آزمون بگن کلی آزمون ! 2-3 تا انگشت شمار هست عزیزم ... :دی

lohrasbi
29-05-2011, 15:59
8به خاطر اینکه استرس دارین اینجوری میشین.سعی کنین آروم باشین.ریلکس باشین...
باور کن من یکی یه ذره هم استرس ندارم! :8: آدم اگه یه ذره استرس داشته باشه، خیلی نتیجه ی بهتری میاره ، چون میخواد سریعتر جواب بده. مشکل همه استرس زیاده، مشکل من فقدان استرس!:5:
اون قضیه هم فکر میکنم تا حدود زیادی به تغذیه ی روز قبل از آمون و صبح آزمون مربوط میشه.

veritaaa
29-05-2011, 18:10
باور کن من یکی یه ذره هم استرس ندارم! :8: آدم اگه یه ذره استرس داشته باشه، خیلی نتیجه ی بهتری میاره ، چون میخواد سریعتر جواب بده. مشکل همه استرس زیاده، مشکل من فقدان استرس!:5:
اون قضیه هم فکر میکنم تا حدود زیادی به تغذیه ی روز قبل از آمون و صبح آزمون مربوط میشه.
ممکنه.
منم دقیقا همینجوریم اصلا استرس ندارم.این استرس نداشتنم یکم رو بیخیالیمم تاثیر گذاشته.در حقیقت وقتی استرس دارم نمیتونم چیزی بخورم و کم غذا میشم.ولی در عوض آرامش دارم.شاید واسه شما هم اینجوری خودش رو نشون بده حالا اگه واسه تغذیه هست که راه حل داره دیگه

mghaffari49
29-05-2011, 19:13
این سی‌دی تخمین رتبه کانون رو انگار هیچ رقمه جدا نمی‌فروشنش.
شانس هم نداریم. تا پارسال جدا می‌فروختنش ها...

ساش
29-05-2011, 20:51
این سی‌دی تخمین رتبه کانون رو انگار هیچ رقمه جدا نمی‌فروشنش.
شانس هم نداریم. تا پارسال جدا می‌فروختنش ها...

ببین من
به درد نمی خوره اصلا

چون 25% معدل را تاثیر نمی ده

اینم یعنی کشک

afii siyah
29-05-2011, 22:14
ببین من
به درد نمی خوره اصلا

چون 25% معدل را تاثیر نمی ده

اینم یعنی کشک

من اصن به اين فك نكرده بودم

afii siyah
29-05-2011, 22:21
بس كجا تخميل بزنيم

Amir_oscar
29-05-2011, 22:22
بابا انقدر به فکر تخمین نباشید! بخونید فقط!

mghaffari49
30-05-2011, 08:15
بس كجا تخميل بزنيم
تخمین نزن.خودتو به درصدا نزدیک کن. اونم به درصدای رشته و شهر دانشگاه مورد علاقه‌ت تو کنکور ۸۹ (البته اگه هنوز نزدیش).

pooria_googooli
30-05-2011, 09:35
اینقدر به فکر تخمین نباشید . حالا به فرض تخمین زدید رتبتونو فهمیدید؟ چه فایده ای داره ؟ سعی کنید ازین فرصت باقی مانده نهایت استفاده رو ببرید .

vahid-p
30-05-2011, 12:30
یه سوال. قبول دارین کنکور امتحانیه که می خواد سطح علمی داوطلبا رو بسنجه؟ خب پس مطمئنا خودشون هم به فکر این چیزا بودن که این مسائل باعث نشه که سنجشی که قرار آزمون انجام بده، بره تو حاشیه. در نتیجه کل برگزار کننده ها سعی دارن تا محیطی مناسب و بدون استرس ایجاد کنند. می خواین هیچی استرس نداشته باشین؟ شما حتی به فکر این دستشویی نباشین. آب خوردن هم تا حدی که تشنه نباشین لازمه ولی زیادی نخورین که مجبور بشین چند دفعه برین. پس رو یه دفعه حساب باز کنین و اونقدر هم وقت نمی گیره. کلی تو اون مدت استراحت می کنین و حتی می تونین به سوالای سر جلسه فکر کنید و برنامه ریزی کنید !!!
خلاصه اصلا برای این مسائل برنامه ریزی نکنید. همین برنامه ریزی نکردن استرس رو کمتر می کنه. حتی به فکر اینکه شاید شب کنکور خیلی خوب نخوابین هم نباشین. چون بارها گفته شده با دو سه ساعت کم خوابی تاثیر زیادی نداره ( البته فقط برای یه روز. پس سعی کنید روزای قبل خوابتون تنظیم باشه )
موفق باشین.

nafas
30-05-2011, 21:20
دوستان لینک رو درست میکنم ولی یه برنامه برای ایمیج گرفتن بگید تا برااتون ایمیجش رو بزارم که درایو مجازی بسازین راحت برنامه اجرا شه
فقط یه برنامه ایمیج سیدی که که حجم هم ایمیج بگیره و خودش هم کم حجم باشه بگید تا براتون برنامه رو خودم آپ کنم اخه اون لینک رو خودم آپلود نکردم

من یه مشکلی دارم فقط اونم درس شیمی هست که میتونم رو 80 بزنم ولی همیشه 50 60 میزنم کسی نظری نداره چیکارش کنم ؟

mghaffari49
31-05-2011, 11:34
برای شیمی ۲ چی پیشنهاد می‌کنید تو این مدت باقیمونده؟ همچنین فیزیک پایه؟
فیزیک پایه رو البته فصلهای ۴ و ۶ فیزیک ۲ و بازتاب رو تا حدودی کار کردم، البته نه خیلی فوق‌العاده. همینا رو بیشتر کنم یا چی؟

بعد هم اینکه نرم‌افزار ایمیج گرفتن : xc.io/Ty88 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milla.online
31-05-2011, 16:13
یه سوال. قبول دارین کنکور امتحانیه که می خواد سطح علمی داوطلبا رو بسنجه؟ خب پس مطمئنا خودشون هم به فکر این چیزا بودن که این مسائل باعث نشه که سنجشی که قرار آزمون انجام بده، بره تو حاشیه. در نتیجه کل برگزار کننده ها سعی دارن تا محیطی مناسب و بدون استرس ایجاد کنند. می خواین هیچی استرس نداشته باشین؟ شما حتی به فکر این دستشویی نباشین. آب خوردن هم تا حدی که تشنه نباشین لازمه ولی زیادی نخورین که مجبور بشین چند دفعه برین. پس رو یه دفعه حساب باز کنین و اونقدر هم وقت نمی گیره. کلی تو اون مدت استراحت می کنین و حتی می تونین به سوالای سر جلسه فکر کنید و برنامه ریزی کنید !!!
خلاصه اصلا برای این مسائل برنامه ریزی نکنید. همین برنامه ریزی نکردن استرس رو کمتر می کنه. حتی به فکر اینکه شاید شب کنکور خیلی خوب نخوابین هم نباشین. چون بارها گفته شده با دو سه ساعت کم خوابی تاثیر زیادی نداره ( البته فقط برای یه روز. پس سعی کنید روزای قبل خوابتون تنظیم باشه )
موفق باشین.
همه اینایی که گفتی درست
ی
اما دستشویی بحثش جداست...
من پارسال قبل از کنکور توی خونه یه بار رفتم دستشویی... قبل از شروع جلسه هم یه بار رفتم اما آزمون ما توی کلاسای دانشکده ادبیات دانشگاه خلیج بود... هوای بیرون هم گرم بود... من با تی شرت رفتم... اما توی این دانشکده اینقدر سرد بود که من تو آزمون به فیزیک که رسیدم دوباره دستشوییم اومد... اما نرفتم... و هی استرسم بیشتر شد... تا این که گند زدم همشو غلط غلوط جواب دادم.... فیزی 14 درصد... شیمی هم 33

saeed 1428
31-05-2011, 16:47
یکی منو راهنمایی کنه .برای اون رتبه ای که می خوام تلاشم رو کردم سوالای سال های قبل رو که از خودم آزمون می گیرم به اون درصدهایی که می خوام می رسم. اما فکر می کنم سوالای امسال کلا فرق میکنه و من نمی تونم حل کنم :41::41:

pooria_googooli
31-05-2011, 17:10
یکی منو راهنمایی کنه .برای اون رتبه ای که می خوام تلاشم رو کردم سوالای سال های قبل رو که از خودم آزمون می گیرم به اون درصدهایی که می خوام می رسم. اما فکر می کنم سوالای امسال کلا فرق میکنه و من نمی تونم حل کنم :41::41:
دوست عزیز درست نیست که تو این زمان الکی به خدوت استرس وارد کنی . تو تلاشتو کردی به اون چیزی که می خواستی به قول خدوت رسیدی . حالا تو این فرصتی که مونده بیا سعی کن اون تلاشتو چند برابر کنی . مثلا اگر هدفت این بوده که فیزیک رو 70 درصد بزنی بیا تو این مدت بگو هدف من 80 درصده اون موقعست که میتونی تو کنکور 70 یا حتی 80 هم بزنی . مورد بعدی اینه که ممکن یه سال فیزیک آسون باشه یه سال سخت پس زیاد به این درصد هایی که میزنی اهمیت نده . نمیگم مهم نیستن میگم خیلی مهم نیستن . مهم اون چیزیه که خودت ازش خبر داری . خود آدم از هرکسی بهتر میدونه تو هر درسی در چه سطحی هست . موفق باشی .

tariran0
31-05-2011, 18:09
دوستان لینک رو درست میکنم ولی یه برنامه برای ایمیج گرفتن بگید تا برااتون ایمیجش رو بزارم که درایو مجازی بسازین راحت برنامه اجرا شه
فقط یه برنامه ایمیج سیدی که که حجم هم ایمیج بگیره و خودش هم کم حجم باشه بگید تا براتون برنامه رو خودم آپ کنم اخه اون لینک رو خودم آپلود نکردم

من یه مشکلی دارم فقط اونم درس شیمی هست که میتونم رو 80 بزنم ولی همیشه 50 60 میزنم کسی نظری نداره چیکارش کنم ؟

برنامه Ashampoo-Burning-Studio خیلی خوبه
این لینک جدید ترین ورژنشه ولی سنگینه
ورژن های قبلیش خیلی خیلی سبکتر بودن (کم امکانات تر) میتونی یه سرچ کنی پیدا کنی:20:

راستی 89 دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Reza31001
31-05-2011, 18:15

اول اینکه هدف قرار دادن درصد کار اشتباهیه به همون دلیلی که همه میدونن ( ممکنه همون درسی که شما برنامه ریزی کردین به درصد بالا سوالاتش سخت باشه و در نتیجه ... :31:) برای همین بهتره به رشته- دانشگاه مد نظرتون فکر کنید نه درصد و رتیه

دوم اینکه نگرانیتون بی مورده
فرض کنیم این اتفاق هم بیفته و شما نتونی سوالات رو حل کنی در ایت صورت وقتی داوطلب آماده ای مثل شما نتونه از پس سوالات بر بیاد پس بقیه هم نمی تونند سوالات رو حل کنن و ==> رتبه شما خراب نمیشه و به اون چیزی که می خواید میرسید :20:

h0p3
31-05-2011, 18:16
با سلام.
یه سوال:برای کم شدن استرس چیکار کنم؟؟؟؟:19:
لطفا یکی بگه.
ممنون

veritaaa
31-05-2011, 19:06
با سلام.
یه سوال:برای کم شدن استرس چیکار کنم؟؟؟؟:19:
لطفا یکی بگه.
ممنون
مدیتیشن
میتونی از جملات خوب هم استفاده کنی.حتما دوستان راه حل دیگه ای هم دارن

Meek
31-05-2011, 19:59
سلام یک ماه مانده تا کنکور و من خیلی دپرس شدم و حالم گرفته شده :41:
دلیلش؟
امروز آزمون سراسری تجربی 88 را زدم فقط اختصاصی درصدهای زیر اومد
خجالت میشکم درصدهام را اینجا بذارم ولی میذارم تا راهنماییم کنید

سمت راست درصدیه که امروز زدم هدفی هم که برای کنکور دارم روبرویش میذارم

ریاضی: 5 درصد ===>هدفم 20 درصد هست در کنکور
فیزیک:6 درصد ===>این هم هدفم حدود 20 درصد هست در کنکور

زیست:14 درصد ===>به 30 درصد در کنکور راضیم
شیمی:18 درصد ==> این هم به 30 درصد در کنکور راضیم

به نظرتون چه کار کنم چی پیشنهاد میدید که در این یک ماه باقی مانده انجام بدم تا به هدف هایی که دارم برسم؟آیا درصد های هدفم قابل دسترسی است؟چگونه؟

و یک سوال دیگر هم دارم آیا به زدن آزمون های جامع کنکور های سال هی گذشته ادامه دهم یا فعلا درس بخوانم و آزمون های جامع را به 20 روز آخر موکول کنم؟

متشکرم

vahid-p
31-05-2011, 20:27
همه اینایی که گفتی درست
ی
اما دستشویی بحثش جداست...
من پارسال قبل از کنکور توی خونه یه بار رفتم دستشویی... قبل از شروع جلسه هم یه بار رفتم اما آزمون ما توی کلاسای دانشکده ادبیات دانشگاه خلیج بود... هوای بیرون هم گرم بود... من با تی شرت رفتم... اما توی این دانشکده اینقدر سرد بود که من تو آزمون به فیزیک که رسیدم دوباره دستشوییم اومد... اما نرفتم... و هی استرسم بیشتر شد... تا این که گند زدم همشو غلط غلوط جواب دادم.... فیزی 14 درصد... شیمی هم 33
خب دقیقا منم همینو می گم. رو یه بار حساب کنید. یعنی نه اینکه حالا فیزیک هستی و بگی حیفه این وقت برم . اینم عواقبش که همه چیزایی که بلد بودی غلط از آب در میاد. من اینو نوشتم و امیدوارم همه بهش برسن مخصوصا که شما از عواقبش هم گفتین :

شما حتی به فکر این دستشویی نباشین. آب خوردن هم تا حدی که تشنه نباشین لازمه ولی زیادی نخورین که مجبور بشین چند دفعه برین. پس رو یه دفعه حساب باز کنین و اونقدر هم وقت نمی گیره. کلی تو اون مدت استراحت می کنین و حتی می تونین به سوالای سر جلسه فکر کنید و برنامه ریزی کنید !!!

shah abas
31-05-2011, 21:22

هدفتون که زیاد نیست٬ پس رسیدن بهش آسونه. کلا چند تا سوال آسون در هر درس هست و شما غلط نزنید و فقط همونارو بزنید به نظر من به این درصدا می رسید. (گرچه باید دیگر دوستان نظر کارشناسانه تری بدن٬ من همین طوری ذهنی گفتم)

h0p3
31-05-2011, 21:32
مدیتیشن
میتونی از جملات خوب هم استفاده کنی.حتما دوستان راه حل دیگه ای هم دارن

ممنون.خیلی دارم سعی میکنم.

Hamid Hamid
31-05-2011, 21:47
بچه ها يه سوال

من رشته ي زبان دارم شركت ميكنم ... مي خواستم ببينم 6 ساعت روزي كفايت ميكنه درس خوندن؟!

من زبانم هم خيلي خوبه ... يعني اون رو كه اصلا نميخونم ... الانم دور سوم هست كه دارم ميخونم و تست ها رو نگاه ميكنم

+

ممنون :11:

R A H A
31-05-2011, 21:50
خوب معلومه که خوبه.
شما میگین دور سومه که دارین تست میزنین و زبانتون هم که عالیه
پس دیگه سوال نداره که.
ایشالا موفق میشین.

behii
31-05-2011, 22:13
و یک سوال دیگر هم دارم آیا به زدن آزمون های جامع کنکور های سال هی گذشته ادامه دهم یا فعلا درس بخوانم و آزمون های جامع را به 20 روز آخر موکول کنم؟

این سوال من هم هست , اگر میشه راهنمایی کنید :20:

mjorh
31-05-2011, 22:32
این قرصای ضد استرس واقعا کار میکنن ؟؟؟؟؟؟
من استرسم خیلی زیاده نمیدونم چجوری بایر رفش کنم

ulsss
31-05-2011, 22:44
دلیلش؟

به نظرتون چه کار کنم چی پیشنهاد میدید که در این یک ماه باقی مانده انجام بدم تا به هدف هایی که دارم برسم؟آیا درصد های هدفم قابل دسترسی است؟چگونه؟

متشکرم
به دلیل درصدهای پایینی که داری باید این استراتژی رو که بهت میگم انجام بدی. شما درصدات خیلی پایین و باید سعی کنی رویه حجم مشخص و البته خیلی محدودی از مطالب تمرکز کنی اما چی جوری. از این به یعد باید دو کار انجام بدی تثبیت مطالب قبلی و اضافه کردن مطالب جدید اما این اضافه کردن باید وباید در خلال تثبیت مطالب قبلی باشد یادت باشه که زیاد تا کنکور وقت نداریم و باید اونچه که تا حالا خوندی رو بتونی عرضه کنی.خوندن مطالب جدید در حالی که مطالب قبلی هنوز در ذهن کاملا تثبیت نشده کار احمقانه است.شما از این به بعد هر سه روز یکبار باید ازمون جامع بزنی و در بین این سه روز روی مطالبی تمرکز کنی که در ازمون اشتباه زدی و اگر در بین این سه روز وقت اضافی داشتی مطلب جدید بخونی. مهمترین مشکل در سر جلسه کنکور کمبود مطالب خوانده شده نیست بلکه نبود تسلط کافی است در نتیجه دانش اموز در برخورد باسوالات سرجلسه دچار مشکل میشه.

ulsss
31-05-2011, 22:45
دلیلش؟

متشکرم
به دلیل درصدهای پایینی که داری باید این استراتژی رو که بهت میگم انجام بدی. شما درصدات خیلی پایین و باید سعی کنی رویه حجم مشخص و البته خیلی محدودی از مطالب تمرکز کنی اما چی جوری. از این به یعد باید دو کار انجام بدی تثبیت مطالب قبلی و اضافه کردن مطالب جدید اما این اضافه کردن باید وباید در خلال تثبیت مطالب قبلی باشد یادت باشه که زیاد تا کنکور وقت نداریم و باید اونچه که تا حالا خوندی رو بتونی عرضه کنی.خوندن مطالب جدید در حالی که مطالب قبلی هنوز در ذهن کاملا تثبیت نشده کار احمقانه است.شما از این به بعد هر سه روز یکبار باید ازمون جامع بزنی و در بین این سه روز روی مطالبی تمرکز کنی که در ازمون اشتباه زدی و اگر در بین این سه روز وقت اضافی داشتی مطلب جدید بخونی. مهمترین مشکل در سر جلسه کنکور کمبود مطالب خوانده شده نیست بلکه نبود تسلط کافی است در نتیجه دانش اموز در برخورد باسوالات سرجلسه دچار مشکل میشه.

ulsss
31-05-2011, 22:52
این قرصای ضد استرس واقعا کار میکنن ؟؟؟؟؟؟
من استرسم خیلی زیاده نمیدونم چجوری بایر رفش کنم
قرص نخور چون باعث میشه تعادل خودتو از دست بدی. بیشتر این قرصا خواب اوره.

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:48 AM ----------

متشکرم

R A H A
31-05-2011, 23:19
می خواستم پرانول رو امتحان کنم گفتن ضرر داره.
ولی قرص ماهی دکتر بهم داد.
خیلی استرس رو کشید پایین.

ALt3rnA
01-06-2011, 00:01
شروع آزمون
8.15 پایان ادبیات
8.30 پایان عربی
8.45 پایان دین و زندگی
9 پایان زبان
9.15 پایان چک کردن عمومی ها
10.15 پایان ریاضی
11 پایان فیزیک
11.30 پایان شیمی
تا 12.15 هم دوباره چک میکنن چیارو بلدن جواب بدن
من نفهمیدم ! یعنی اینکه طبق این برنامه پیش بری بش میگن اون تکنیک زمان های نقصانی ؟ :دی

منظورت از کلی قلمچی ، همون 2-3 تا آزمون هست ؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکنم به 2-3 تا آزمون بگن کلی آزمون ! 2-3 تا انگشت شمار هست عزیزم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیز جان از من سوتی میگیری ؟ :دی
اون تاپیک که اون پست رو دادم مال سال 3 بود
ولی من سال 2 قلمچی رو کامل شرکت کردم .
2-3 تا آزمون سال 3 رو دادم دیگه نرفتم هرچی خواهش کردن ازم :دی

ALt3rnA
01-06-2011, 00:14
در مورد قرصای ضد استرس
من ایندورال 10 میخوردم تا چند هفته پیش (پروپرانول)
کاملا استرس رو نابود میکنه اما اون حالت راحتی که میخواید رو بتون نمیده ! بر عکس یه جوری میشید انگار هیچی واستون مهم نیست . باعث افسردگی هم میشه . توصیه میکنم فقط وقتی بخورید که واقعا استرستون خیلی زیاد باشه (من بالا میاوردم از شدت استرس سر امتحانا ! ) تازه اونم فقط و فقط زیر نظر پزشک !
به نظر من برای اینکه به حالت طبیعی استرستون رو درمان کنید اولا با برنامه ریزی درس بخونید که مطمئن باشید تو این مدت که باقی مونده تمام تلاشتونو میکنید . دوما تغذیه و خوابتون رو حتما درست کنید . خیلیییی مهمن این دوتا !
شب کنکور پیتزا و هات داگ و اینا میل نکنید بی شوخی میگم پدر آدم در میاد !
اگه معدتون قاطی کنه یا خوابتون بگیره سر جلسه باعث استرس میشه در حد وحشتناک .
پس به جا اینکه خودتون رو به بیخیالی بزنید سعی کنید درستش کنید . غذا های غیر چرب بخورید ... سبزیجات پخته ... شبا زود بخوابید ... مث اینا نباشید که میگن من شبا بهتر درس میخونم صبا میخوابم ! اگه برنامه خوابتون رو اینجوری تغییر بدید بدنتوت عادت میکنه که صبحا بخوابه و کنکورم صبحه در نتیجه اون شادابی و راحتی رو نخواهید داشت و مثل این میمونه یکی نصف شب بیدارتون کنه و بگه پاشو کنکور داری !
تمام مطالب بالا کاملا توسط شخص خودم تست شده و مو لا درزشون نمیره :دی

Reza31001
01-06-2011, 05:22
من نفهمیدم ! یعنی اینکه طبق این برنامه پیش بری بش میگن اون تکنیک زمان های نقصانی ؟ :دی

پست های دوستان رو که در این مورد گفتن پیدا نکردم که آدرس بدم برا همین یه توضیح کویچیک میدم
هدف از تکنیک زمان های نقصانی اینه که به خاطر سوال های دشوار و وقتگیری که ممکنه اول دفترچه باشه سوالات آسون انتهای دفترچه رو به خاطر کمبود زمان از دست ندیم

روش هم اینطرویه که از زمان استاندارد هر درس چند دقیقه ای رو کم میکنیم و وقتی اون زمان سپری شد میریم سراغ درس بعدی و در انتها دوباره زمانی رو که اضافه میاد به تناسب بین درس ها تقسیم می کنیم تا سوالات انتهایی هر درس رو که احتمالا اونا رو نرسیدیم جواب بدیم جواب بدیم

اینکه چه زمان هایی رو انتخاب کنیم بستگی به خودتون داره ولی حداقل روی عمومی ها روال اینه که برای هر درس 15 دقیقه وقت بذاریم و در انتها هم 15 دقیقه اضافه میاد
اما به نظر من برای اختصاصی ها بهتره اون طوری که خودتون می خواید زمان بندی کنید

tariran0
01-06-2011, 05:36
سلام به همگی

:40:نکته آموزشی : به نظر من خیلی خوبه بچه ها از الان از خودشون امتحان های جامع بگیرن.
سعی کنید تو این امتحانا چندتا چیز رو رعایت کنید:
1- صبح مثل روزایی که آزمون دارید از خواب پاشید و صبونه خوب بخوردی
2- حتی الامکان لباسایی رو که تو آزمونا می پوشید ، بپوشید
3 روی میز و صندلی بشینید
4- یه تغذیه ای هم آماده داشته باشید
5- سر ساعت آزمون رو شروع کنید
6-برای کسایی که مثل من هستن بگم که حتما حتما حتما رو صندلی درست بشینید تا عادت کنید
7- تکنیک های زمان و ............. رو رعایت کنید تا عادت کنید

اما فواید این خود آزمون ها :31:
1- میفهمید که آیا واقعا چیزی یاد گرفته اید یانه
2- سطحتون مشخص میشه (اینکه شد شبیه 1:31:)
3- نحوه مدیریت زمان رو به مرور زمان یاد میگیرید(البته باید هر آزمون اینا رو انجام بدید و سعی کنید یاد بگیرید ، نه اینکه خودش خود به خود درست بشه!)
4- خیلی ها مثل من مشکل بی دقتی دارن. تو این آزمونا یواش یواش مشکلای بی دقتی رفع میشه (البته با تلاش)
5- مشکلای درسیتون رفع میشه( با تحلیل آزمون)
6- به 5 ساعت نشستن روی صندلی عادت میکنید و سر کنکور براتون سخت نیست دیگه 5 ساعت رو صندلی بشینید
و کلی فواید دیگه.......

تموم شد:40:

با اینکه همه اینجا کنکورین و خودشون کلی سوال دارن ، ولی منم یه سوال می پرسم شاید بتونید کمکم کنید

همونطور که میدونید(شایدم ندونید!؟) آزمونای سنجش 4 هفته ای یه باره. من طبق برنامه ای
ریخته بودم مطالعه و دوره ام تقریبا داره تموم میشه و دیگه باید تا جمعه ی هفته ی دیگه فقط تست بزنم:20:
من میخوام این سوال رو بپرسم الان چه تستایی بزنم؟ تست های آزاد؟ یا تست های 80 بعد؟یا آزمونای جامع تالیفی ؟
فکر نکنم خوب باشه الان تستهای 80 به بعد رو بزنم و خوبه بزارمشون برای دو هفته ی آخر (نظره شما؟)
به نظرتون تست های آزاد بزنم؟
من چند وقت پیش یه کتاب دیدم مال مبتکران بود. توش 7 تا آزمون جامع بود. و البته تالیفی بودن. به نظرتون خوبه اون رو تهیه کنم و از اون بزنم؟

Reza31001
01-06-2011, 06:01
فکر نکنم خوب باشه الان تستهای 80 به بعد رو بزنم و خوبه بزارمشون برای دو هفته ی آخر (نظره شما؟)
تو 2 هفته 10 تا آزمون بدی؟ :18:
چطور می خوای رفع اشکال کنی؟
به نظر من از الان تستهای کنکور رو کار کن (ضمنا سبک سوالات قبل 84-85 خیلی با سوالات یکی دو سال اخیر تفاوت داره به جای کنکورهای 80 به این طرف از سال 85 شروع کن ولی کنکورهای خارج رو هم بزن میشه همون 10 تا)

خوبه که آزمون های جامع جمع بندی تعدادشون زیاد باشه ولی نه دیگه تا این حد! (در مجموع 10-12 تا عالیه)
یادتون باشه رفع اشکالات و مرور مناسب روی مباحث مختلف مهمترین هدف تو این یک ماهه

ulsss
01-06-2011, 09:50
به نظرتون تست های آزاد بزنم؟

اگه کسی هدفش کنکور سراسری است بزرگترین اشتباه اینکه ازمون دانشگاه ازاد از خودش ازمون بگیره.
زدن ازمون تالیفی از ازمون دانشگاه ازاد بهتره. اگه به تسلط خوبی رسیدی میتونی دو هفته ای 10تا یا بیشتر از خودت ازمون بگیری. در ضمن سوالات سالهای 80,81 خیلی سخت نیست پس میشه توی زمان کمتری اونارو جواب داد.

Homayun Khan
01-06-2011, 10:00
اگر کسی هدفش دانشگاه آزاد باشه توی این فرصت باقی مونده دروس عمومی رو چه جوری بخونه که ترازش به 6400 برسه؟

veritaaa
01-06-2011, 10:23
اگر کسی هدفش دانشگاه آزاد باشه توی این فرصت باقی مونده دروس عمومی رو چه جوری بخونه که ترازش به 6400 برسه؟
عمومی های آزاد خیلی آسونه.اگه به سوالای سالای قبل به صورت مجموعه ای نگاه کنی میفهمی.

ادبیاتش خوندن خود کتاب کفایت میکنه به نظرم.نه لغت سخت نه قرابت معنای سخت.

عربیش هم خیلی آسون و درک مطلبم نداره.بیشتر قواعده

دین و زندگیش مفهوم آیه نداره.بیشتر سوالات تک جوابی داره.مثلا برترین مقام بهشت چیست(ته کتاب دین و زندگی جامع خیلی سبز به نظرم مختص کنکور آزاده .برترین ها،زیباترین ها ، لازمه ی ،سر چشمه ی) و مصداق آیه ها هم مهمه(مثلا مشرکان و ظالمان و مفسدان و اینا همه فرق میکنه)

زبان ریدینگ یه دونه داره .لغت ها رو بلد باشی و گرامرا.زیاد سخت نیس

avator20002000
01-06-2011, 11:07
بچه ها اگه 6 تا درس تو ازاد تجربی بزنم فقط عربی با فیزیک ریاضی نزنم بقیه رو خوب بزنم ایا می تونم میکروبیولوژی تهران شرق قبول شم؟

vahid-p
01-06-2011, 12:31
اینکار رو نکنی که خودت رو بدبخت می کنیا. اصلا این روش پیشنهاد نمی شه. مطمئن باش استرست خیلی میره بالا و ضمنا اینکه اون موقع به نظر من وقت مرور دوباره دروسی مثل دین و زندگی، لغات ادبیات و زبان و ایناست. بازدهت خیلی میره بالا.
منم پیشنهاد می کنم اگه کنکورهای تجربی و ریاضی رو داری، عمومی و تخصصیش خیلی مفیده + خارج کشور. اونم 85 به بعد. فیزیک 84 هم خوبه. ولی کلا باید تا حالا شروع کرده باشی نه اینکه بخوای بذاری برا دو هفته آخر!!!!!!!!!! . به نظرم آزمون زیاد هم نتیجه عکس میده. خیلی از آزمونها رو معمولی حل کنی بهتره.

اما ...
خیلی وقت بود سوالی نپرسیده بودم، و در عوضش الان یه سوال خیلی مهم دارم:
من یه چند هفته ای میشه با اینکه هیچ استرسی ندارم و اتفاقا دوست دارم خیلی سریعتر کنکور بیاد و دنبال وقت نیستم که بیشتر بخونم و به نظرم این وقت باقی مونده کافیه. حالا سوالم اینه اصلا نمی تونم برنامه خوابم رو تنظیم کنم. راهکار چیه؟ همش میرم که بخوابم، میگم مثلا فلان سوالا رو اینطوری زمان بندی کنم، درس فلانی وقتش رو بذارم رو درس فلان، فرمولا رو مرور می کنم، گاهی اوقات هم به فکر بعد کنکور و انتخاب رشته و اعلام نتایج نهایی :40: . کلا فکرم تو این محدوده هستش و اینو بگم با این وجود هیچ دلهره و استرسی هم ندارم.
گفتم خیلی اگه مشکل حاد بود دو سه روز قبل کنکور و شب کنکور (حوالی ساعت 9 شب ) ربع دارو های خواب آور بخورم فکر کنم خوب باشه، نه؟

benyamin 100
01-06-2011, 13:41
در مورد قرصای ضد استرس
من ایندورال 10 میخوردم تا چند هفته پیش (پروپرانول)
کاملا استرس رو نابود میکنه اما اون حالت راحتی که میخواید رو بتون نمیده ! بر عکس یه جوری میشید انگار هیچی واستون مهم نیست . باعث افسردگی هم میشه . توصیه میکنم فقط وقتی بخورید که واقعا استرستون خیلی زیاد باشه (من بالا میاوردم از شدت استرس سر امتحانا ! ) تازه اونم فقط و فقط زیر نظر پزشک !
به نظر من برای اینکه به حالت طبیعی استرستون رو درمان کنید اولا با برنامه ریزی درس بخونید که مطمئن باشید تو این مدت که باقی مونده تمام تلاشتونو میکنید . دوما تغذیه و خوابتون رو حتما درست کنید . خیلیییی مهمن این دوتا !
شب کنکور پیتزا و هات داگ و اینا میل نکنید بی شوخی میگم پدر آدم در میاد !
اگه معدتون قاطی کنه یا خوابتون بگیره سر جلسه باعث استرس میشه در حد وحشتناک .
پس به جا اینکه خودتون رو به بیخیالی بزنید سعی کنید درستش کنید . غذا های غیر چرب بخورید ... سبزیجات پخته ... شبا زود بخوابید ... مث اینا نباشید که میگن من شبا بهتر درس میخونم صبا میخوابم ! اگه برنامه خوابتون رو اینجوری تغییر بدید بدنتوت عادت میکنه که صبحا بخوابه و کنکورم صبحه در نتیجه اون شادابی و راحتی رو نخواهید داشت و مثل این میمونه یکی نصف شب بیدارتون کنه و بگه پاشو کنکور داری !
تمام مطالب بالا کاملا توسط شخص خودم تست شده و مو لا درزشون نمیره :دی

تمامی این موارد توسط بنده هم تست شده و درست می باشد
به جز قرص های آرامش بخش و ضد استرس،که اصلا توصیه نمی شه و شدیدا باعث خواب آلودگی می شه
ولی من پارسال به خاطره این که شب قبل از آزمون خیلی کم خوابیده بودم و استرس زیادی که سر جلسه ی کنکور داشتم،گلاب به روتون سر جلسه ی کنکور استفراغ کردم
واسه همین می گم غذا و خواب شب قبل از آزمون از 1 سال درس خوندنتون هم مهم تره

ulsss
01-06-2011, 17:07
بچه ها اگه 6 تا درس تو ازاد تجربی بزنم فقط عربی با فیزیک ریاضی نزنم بقیه رو خوب بزنم ایا می تونم میکروبیولوژی تهران شرق قبول شم؟
حیف است عربی رو نزنی. من خودم عربی رو از 0مطلق تو 20 روز رسوندم به 60 درصد.یک نکته خیلی خیلی خیلی مهم در مورد کنکور سراسری و اون اینکه به دلیل وجود انحراف از میانگین اگه یه درسی رو کمتر از میانگین کشوری بزنی رتبت توی کنکور به شدت افت میکنه خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر کنی.

Facon_Archi
01-06-2011, 17:22
اگه یه درسی رو کمتر از میانگین کشوری

میانگین کشوری درس عربی چند هست الان؟

tariran0
01-06-2011, 18:06
تو 2 هفته 10 تا آزمون بدی؟ :18:
چطور می خوای رفع اشکال کنی؟
به نظر من از الان تستهای کنکور رو کار کن (ضمنا سبک سوالات قبل 84-85 خیلی با سوالات یکی دو سال اخیر تفاوت داره به جای کنکورهای 80 به این طرف از سال 85 شروع کن ولی کنکورهای خارج رو هم بزن میشه همون 10 تا)

خوبه که آزمون های جامع جمع بندی تعدادشون زیاد باشه ولی نه دیگه تا این حد! (در مجموع 10-12 تا عالیه)
یادتون باشه رفع اشکالات و مرور مناسب روی مباحث مختلف مهمترین هدف تو این یک ماهه

شما هم خیلی نکته بینی ها
منظورم 80 به بعد بود نه اینکه خود 80 هم بزنم. در کل من قصد دارم دو هفته ی آخر رو یه روز درمیون تست بزنم:20:

من امروز رفتم بازار و سوالای 83 تا 89 رو گرفتم. گیج بازی در آوردم و همونجا نگاه نکردم بعدا که اومدم خونه فهمیدم 87 و 88 مال خارج از کشوره:31: یه کتاب گنجینه آزمونای جامع مال مبتکرانه (8 تا آزمون تو جلد1) اونم گرفتم.
فردا می خوام یکیش رو تست بزنم

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بجه رفتم بیرون ولی یادم رفت پاسخنامه بخرم.:41:
کسی پاسخنامه سفید داره؟(تو کامپیوتر) بفرسته برام تا پرینت کنم؟ ممنون میشم:20:

tariran0
01-06-2011, 18:11
اینکار رو نکنی که خودت رو بدبخت می کنیا. اصلا این روش پیشنهاد نمی شه. مطمئن باش استرست خیلی میره بالا و ضمنا اینکه اون موقع به نظر من وقت مرور دوباره دروسی مثل دین و زندگی، لغات ادبیات و زبان و ایناست. بازدهت خیلی میره بالا.
منم پیشنهاد می کنم اگه کنکورهای تجربی و ریاضی رو داری، عمومی و تخصصیش خیلی مفیده + خارج کشور. اونم 85 به بعد. فیزیک 84 هم خوبه. ولی کلا باید تا حالا شروع کرده باشی نه اینکه بخوای بذاری برا دو هفته آخر!!!!!!!!!! . به نظرم آزمون زیاد هم نتیجه عکس میده. خیلی از آزمونها رو معمولی حل کنی بهتره.

اما ...
خیلی وقت بود سوالی نپرسیده بودم، و در عوضش الان یه سوال خیلی مهم دارم:
من یه چند هفته ای میشه با اینکه هیچ استرسی ندارم و اتفاقا دوست دارم خیلی سریعتر کنکور بیاد و دنبال وقت نیستم که بیشتر بخونم و به نظرم این وقت باقی مونده کافیه. حالا سوالم اینه اصلا نمی تونم برنامه خوابم رو تنظیم کنم. راهکار چیه؟ همش میرم که بخوابم، میگم مثلا فلان سوالا رو اینطوری زمان بندی کنم، درس فلانی وقتش رو بذارم رو درس فلان، فرمولا رو مرور می کنم، گاهی اوقات هم به فکر بعد کنکور و انتخاب رشته و اعلام نتایج نهایی :40: . کلا فکرم تو این محدوده هستش و اینو بگم با این وجود هیچ دلهره و استرسی هم ندارم.
گفتم خیلی اگه مشکل حاد بود دو سه روز قبل کنکور و شب کنکور (حوالی ساعت 9 شب ) ربع دارو های خواب آور بخورم فکر کنم خوب باشه، نه؟

منم کلا مثل توام. خیلی دوست دارم سریع تر تموم شه بره. شرش کنده شه:31:
دقیقا منم وقتی مخوام بخوابم همش فکر مشغول آینده است.البته نگران نیستم. بیشتر به فکر آینده ام و خوشحالم.

ولی بعد مدتی خوابم میبره.....:13:

tariran0
01-06-2011, 18:26
بجه رفتم بیرون ولی یادم رفت پاسخنامه بخرم.:41:
کسی پاسخنامه سفید داره؟(تو کامپیوتر) بفرسته برام تا پرینت کنم؟ ممنون میشم:20:

خودم پیدا کردم:

ulsss
01-06-2011, 18:50
میانگین کشوری درس عربی چند هست الان؟
میانگین کشوری همه شرکت کننده ها رو نمی دونم,ولی میانگین کشوری پذیرفته شدگان 22%:31:

Reza31001
01-06-2011, 19:36
شما هم خیلی نکته بینی ها
منظورم 80 به بعد بود نه اینکه خود 80 هم بزنم. در کل من قصد دارم دو هفته ی آخر رو یه روز درمیون تست بزنم:20:

من امروز رفتم بازار و سوالای 83 تا 89 رو گرفتم. گیج بازی در آوردم و همونجا نگاه نکردم بعدا که اومدم خونه فهمیدم 87 و 88 مال خارج از کشوره:31: یه کتاب گنجینه آزمونای جامع مال مبتکرانه (8 تا آزمون تو جلد1) اونم گرفتم.
فردا می خوام یکیش رو تست بزنم

شاید همین نکته های ریز بتونه تعیین کننده باشه:20:
من تو پستم برای جمع بندی هم گفتم که تو دوران جمع بندی فقط و فقط رفع اشکاله که مهمه نه اینکه چند تا آزمون بدیم یا درصدامون چی میشه و ...

2 تا نکته دیگه :31: هم مد نظرم اومد:

1- 5 شنبه 9 تیر کنکوره ، شما می خوای سه شنبش از خودت آزمون بگیری؟

2- این احتمال وجود داره که نتونی با اون سرعت پیش بری و همون طور که vahid-p گفت استرس زا هست چون از یه طرف هنوز رو آزمون قبل مشکل داری و دلت نمیاد آزمون بعدی رو بدی و از طرف دیگه هنوز آزمون های 88 و 89 که احتمالا مال روزهای آخره باقی مونده ( البته این فقط یه فرضه چون شاید هم بتونی با اون سرعتی که می خوای آزمون بدی)

پیشنهاد من: با کنکور سراسری شروع کن و مخصوصا یکی دو تا از کنکورهای 3 سال اخیر ( چه داخل و چه خارج) رو کار کن اگه دیدی اون طوری که می خوای هست خب روش خودتو ادامه وگرنه سعی کن فقط کنکورهای سراسری رو خوب و کامل کار کنی

ضمنا 4-5 روز آخر موقع مناسبی برای کنکور جدید دادن نیست! بهتره از یکشنبه دو شنبه برید تو آخرین فاز و کارهایی مثل تورق و... رو انجام بدید

tariran0
01-06-2011, 19:44
شاید همین نکته های ریز بتونه تعیین کننده باشه:20:
من تو پستم برای جمع بندی هم گفتم که تو دوران جمع بندی فقط و فقط رفع اشکاله که مهمه نه اینکه چند تا آزمون بدیم یا درصدامون چی میشه و ...

2 تا نکته دیگه :31: هم مد نظرم اومد:

1- 5 شنبه 9 تیر کنکوره ، شما می خوای سه شنبش از خودت آزمون بگیری؟

2- این احتمال وجود داره که نتونی با اون سرعت پیش بری و همون طور که vahid-p گفت استرس زا هست چون از یه طرف هنوز رو آزمون قبل مشکل داری و دلت نمیاد آزمون بعدی رو بدی و از طرف دیگه هنوز آزمون های 88 و 89 که احتمالا مال روزهای آخره باقی مونده ( البته این فقط یه فرضه چون شاید هم بتونی با اون سرعتی که می خوای آزمون بدی)

پیشنهاد من: با کنکور سراسری شروع کن و مخصوصا یکی دو تا از کنکورهای 3 سال اخیر ( چه داخل و چه خارج) رو کار کن اگه دیدی اون طوری که می خوای هست خب روش خودتو ادامه وگرنه سعی کن فقط کنکورهای سراسری رو خوب و کامل کار کنی

ضمنا 4-5 روز آخر موقع مناسبی برای کنکور جدید دادن نیست! بهتره از یکشنبه دو شنبه برید تو آخرین فاز و کارهایی مثل تورق و... رو انجام بدید

یعنی شما می گی که روزای آخر از خودم آزمون نگیرم؟
یه سوال دیگه
من 6 تا آزمون سراسری دارم. 1 دونه آزاد. 8 تا تالیفی
فردا کدوم رو از خودم بگیرم؟ کلا اول برم سراغ سراسری ها؟ بعد اگه وقت آوردم برم سراغ تالیفیها؟

من بیشتر هدفم از این آزمونا این نیست که ببینم درصدام چند میشه.
من دوتا هدف عمده دارم
1- همونطور که قبلا گفتم من سختمه رو صندلی بشینم (از بچگی رو زمین درس می خوندم) برای همین می خوام چند بار اینکار رو انجام بدم تا عادت کنم.
2- می خواهم بی دقتی ها و مشکلات درسیم رو برطرف کنم (با رفع اشکال و تحلیل)

ببخشید من جمله ی آخر رو متوجه نشدم.میشه توضیح بدید؟ (تورق؟؟)

Reza31001
01-06-2011, 20:53
یعنی شما می گی که روزای آخر از خودم آزمون نگیرم؟

هفته آخر

فکر کنم اینو همه قبول دارن که عوامل موفقیت تو کنکور یکی دو تا نیست و مسلما شرایط جسمانی مناسب و ایده آل یکی از اون هاست
خب شما ( منظورم همه دوستانی هست که کنکور دارن) حدود 12 ماهه که برای کنکور درس می خونید و تو این سه ماه و مخصوصا ماه آخر تمام توانتون رو به کار میگیرید از شب بیداریها گرفته تا خوندن 10-12 ساعت درس تو یک روز که واقعا کار سخت و طاقت فرساییه

حالا یه سوال: کدومتون دوست دارید که خستگی این همه تلاش و زحمت رو یا خودتون سر جلسه آزمون ببرید؟
احتمالا بعضی ها ( و بیشتر دختر خانم ها) تجربه خستگی رو در دقایق پایانی آزمون های جامع تجربه کردن آیا بهتر نیست که در چند روز آخر با کم کردن ساعت مطالعه شرایط جسمانی بدنتون رو بهتر کنید؟

با این استدلال من میگم که 3-4 روز آخر رو بهتره که ساعت مطالعتون رو به 4-8 ساعت برسونید ( بسته به شرایط خودتون) و روز ماقبل کنکور هم در حد 2-3 ساعت مطالعه داشته باشید ( چون برای همه یکم استرس وجود داره طبیعیه که به سمت کتاب ها کشیده بشید وگرنه روز آخر چیزی نخونید هم خوبه)

اما اینکه چه چیزهایی رو بخونید:

1- بهتره این روزها سوال های علامت دار همین آزمون های جامع رو مرور کنید و دوباره حل کنید ( یه دلیلش همون اصل کنکوریه :31: که میگه ده بار حل 100 تا تست بهتر از حل یکبار حل 1000 تا تسته و دلیل دومش اینه که اون تستها رو کما بیش بلد هستید و به بیشتر اونا جواب درست میدید که این خودش یه قوت قلبه و همین طور از برخورد با تستهای دشوار که روحیتون رو خراب میکنه دوری می کنید)
کلا تو هفته آخر شرایط روحی و جسمانی خیلی مهمتر از درس خوندن و آزمون دادنه باید خودتون رو برای بهترین آزمونی که ممکنه بدید آماده کنید. ( بیاد بیارید آزمونهایی رو که در طول سال به دلایل و شرایط مختلف خراب کردین یعنی اون طور که خودتون می خواستید نبوده خب این اتفاق نباید برای کنکورتون بیفته) مثل صبح امتحان میمونه دیگه! استرس کمتر بهتر از مواجهه با سوالات جدیده که ممکنه اونا رو بلد نباشید کی گفته قرار همچین سوالاتی تو کنکور بیاد؟!

2- تورق سریع: منظور همون آخرین مرور کتاب های دینی ، تاریخ ادبیات و واژگان ، قواعد حفظیه گرامر زبان ، مرور و تکرار فعل های معتل، خوندن و نگاه کردن کتاب شیمی و شکل ها و متن هایی که زیر شکل ها نوشته ، آخرین مرور خلاصه ها و چیزهایی از این قبیله

یه سوال دیگه
من 6 تا آزمون سراسری دارم. 1 دونه آزاد. 8 تا تالیفی
فردا کدوم رو از خودم بگیرم؟ کلا اول برم سراغ سراسری ها؟ بعد اگه وقت آوردم برم سراغ تالیفیها؟

گفتی که کنکورهای خارج رو اشتباهی خریدی خوب این اشتباه خوبیه!
اول این دو تا کنکور رو کار کن تا ببینی شرایطت چطوره بعد با خودت حساب کتاب کن ببین میرسی اون تعداد آزمونی رو که می خوای حل کنی یا نه؟

ولی در کل اگه نظر منو می خوای باید بهت بگم اگه 10 تا آزمون اخیر سراسری داخل و خارج رو کار کنی کافی و وافیه :31:
و تازه کنکورهای قبلی به سوالات تالیفی ارجحیت داره (علی الخصوص کنکور خارج)

من بیشتر هدفم از این آزمونا این نیست که ببینم درصدام چند میشه.
من دوتا هدف عمده دارم
1- همونطور که قبلا گفتم من سختمه رو صندلی بشینم (از بچگی رو زمین درس می خوندم) برای همین می خوام چند بار اینکار رو انجام بدم تا عادت کنم.
2- می خواهم بی دقتی ها و مشکلات درسیم رو برطرف کنم (با رفع اشکال و تحلیل)
امیدوارم هدف همه دوستان همین باشه که اصل کار هم همیناست

دوستان مطمئن باشید که در راه کنکور استفاده از تجربه دیگران فوق العاده مفیده چون شما می خواید برای اولین بار و آخرین بار کنکور بدید و در هر کاری تجربه گرفتن مفیده
خواهش می کنم سوءبرداشت نکنید:31: قصدم تبلیغ برا خودم نبود:31:

منظورم اینه که سعی کنید حتما حتما تو این 2-3 هفته حداقل هفته ای 2-3 بار و در هفته آخر هر روز برنامه فرصت برابر رو از شبکه آموزش دنبال کنید تمام حرف های من ( اگه به نظرتون چیز مفیده تو اونا بوده یا نبوده) چیزهای کوچیکی بود که من از این برنامه به خاطرم مونده مطمئن باشید شنیدن سخنان برترین مشاوران کشور (که با همه احترامی که نسبت به آقای پوردستمالچی دارم اما باید بگم ایشون و بهتر بگم حرف های ایشون دربرابر مشاوران فرصت برابر فقط در حد تبلیغ گام اول و مرور آخر و... است) و همچنین کنکوریهای برتر که الزاما یک رقمی و دو رقمی نیستن ، براتون فوق العاده مفید و لذت بخشه
شخصا هیچ وقت یادم نمیره که سه شنبه ای که پنج شنبش کنکور بود در حالی خوابیدم که به خاطر این برنامه جالب و تیکه ی آخرش که یکم طنز بود لبخند رو لبم بود و این برای یه کنکوری در اون روزها بهترین آرامش رو به وجود میاره

والسلام

دیگه فکر کنم اون چیزی رو که دوست داشتم به طور کلی تو این تاپیک بگم ( برنامه عید، جمع بندی وهفته آخر) رو گفتم

با توکل بر خدا ( که آرامش بخش دل هاست) این یک ماه رو هم سپری کنید

موفق باشید :40:

tariran0
02-06-2011, 05:28
خب شما ( منظورم همه دوستانی هست که کنکور دارن) حدود 12 ماهه که برای کنکور درس می خونید
من استارتم 15 فروردینه 90 هست. البته قبلش خیلی پراکنده درس می خوندم

از شب بیداریها گرفته
من سر یازده دوازده می خوابم. (ولی صبح زود ساعت 7 پامیشم)

در هفته آخر هر روز برنامه فرصت برابر رو از شبکه آموزش دنبال کنید
من نگاه میکردم ولی این مسئولای .... استان گرفتن این شبکه رو دیجیتال کردن و امواج آنالوگش رو قطع کردن. ما هم تلویزیونمون دیجیتال نیست و نمی تونم دیگه ببینم.:41:

در کل از راهنماییتون ممنون

online_amin
02-06-2011, 10:08
من استارتم 15 فروردینه 90 هست. البته قبلش خیلی پراکنده درس می خوندم

من سر یازده دوازده می خوابم. (ولی صبح زود ساعت 7 پامیشم)

من نگاه میکردم ولی این مسئولای .... استان گرفتن این شبکه رو دیجیتال کردن و امواج آنالوگش رو قطع کردن. ما هم تلویزیونمون دیجیتال نیست و نمی تونم دیگه ببینم.:41:

در کل از راهنماییتون ممنون

من استارتم 15 -16 فروردین 90 بود. رشته ریاضی, شب ساعت 10 صبح میخوابم. ساعت 9 بلند میشم. اعتماد به نفسم در حد تیم ملی هست. تصمیم دارم حتی یه دونه از سئوالای ریاضی رو جواب ندم. فقط فیزیک و شیمی. البته میدونم ریاضی خیلی تاثیر داره اما به درک اسفل السافلین. تا حالا هم فیزیک و شیمی رو یه دور کردم و تستهاش رو زدم. زبانم خیلی خوبه و بالای 70 رو راحت میزنم. ادبیات رو بدون خوندن میتونم حول و حوش 30 بزنم و با خوندن شاید به 50 برسه. دین و زندگی هم تقریبا 50.

فکر کنم به همه تون روحیه دادم نه؟

vahid-p
02-06-2011, 11:11
کسی جواب ما رو ندادها:

راستی برای شب کنکور داروی ضد استرس بهتره یا خواب آور؟

ALt3rnA
02-06-2011, 11:15
راستی برای شب کنکور داروی ضد استرس بهتره یا خواب آور؟
جدا هیچکدوم !
اما بین بد و بدتر به نظرم خواب آور خطرناک تره ...

tariran0
02-06-2011, 18:06
من استارتم 15 -16 فروردین 90 بود. رشته ریاضی, شب ساعت 10 صبح میخوابم. ساعت 9 بلند میشم. اعتماد به نفسم در حد تیم ملی هست. تصمیم دارم حتی یه دونه از سئوالای ریاضی رو جواب ندم. فقط فیزیک و شیمی. البته میدونم ریاضی خیلی تاثیر داره اما به درک اسفل السافلین. تا حالا هم فیزیک و شیمی رو یه دور کردم و تستهاش رو زدم. زبانم خیلی خوبه و بالای 70 رو راحت میزنم. ادبیات رو بدون خوندن میتونم حول و حوش 30 بزنم و با خوندن شاید به 50 برسه. دین و زندگی هم تقریبا 50.

فکر کنم به همه تون روحیه دادم نه؟

تقریبا مثل خودمی
من تا حالا جدی عمومی نخوندم
من کلا حال و حوصله حفظ کردن ندارم
حتی شیمی هم اگه حال داشتم حفظی ها رو بخونم شاید می تونستم 90 بزنم! همینطوری بدون حفظ کردن 60 تا 70
ولی من ریاضی رو بیخیال نشدم و امید دارم که بتونم 50 بزنم

shah abas
02-06-2011, 18:25
من نگاه میکردم ولی این مسئولای .... استان گرفتن این شبکه رو دیجیتال کردن و امواج آنالوگش رو قطع کردن. ما هم تلویزیونمون دیجیتال نیست و نمی تونم دیگه ببینم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک سایتی هست به نام iribsima.com که می تونید آرشیو ۱ ماهه برنامه صدا و سیما رو از اینترنت ببینید. اگر محدودیت حجمتون اذیت می کنه این ویندوز مدیا پلیر رو تنظیم کنید رو سرعت کم مثلا ۶۴ تا فقط اولاش تصویری باشه و بعدا تصویر فریز بشه و فقط صداش پخش بشه.

tariran0
02-06-2011, 19:01
یک سایتی هست به نام iribsima.com که می تونید آرشیو ۱ ماهه برنامه صدا و سیما رو از اینترنت ببینید. اگر محدودیت حجمتون اذیت می کنه این ویندوز مدیا پلیر رو تنظیم کنید رو سرعت کم مثلا ۶۴ تا فقط اولاش تصویری باشه و بعدا تصویر فریز بشه و فقط صداش پخش بشه.

آقا دمت گرم آوردم راحت پخش می کنه
فقط امکان دانلود وجود داره؟
با ترفندی .... ؟

shah abas
02-06-2011, 19:56
آقا دمت گرم آوردم راحت پخش می کنه
فقط امکان دانلود وجود داره؟
با ترفندی .... ؟
خواهش می کنم٬ شما برای تشکر چند تا تست ریاضی کمتر بزنی رتبه ما بیشتر بشه کافیه (قهقه شیطانی از نوع جوکر)
می تونید از نرم افزار NetTransport استفاده کنید٬ دوره استفاده مجانی ۳۰ روزه داره و نیازی به کرک نیست.ولی حجم برنامه ها خیلی زیاده! بالای ۱ گیگ.

MOHSEN_A1371
03-06-2011, 00:55
سلام عزیزانم :31:
با دو تا سوال اومدم :31:

یکی اینکه سطح سوالات شیمی دانشگاه آزاد به چه سبکیه؟مسئله هاش و حفظیاتش چه جوریه

دوم این که بین فصل های فیزیک پیش2 کدام فصل از همه راحت تره و میشه زودتر جمع و جورش کرد؟خوب نرسیدم فیزیک پیش2 را بخونم فقط یک فصلش را میخواهم بخوانم.

همین دو تا بود فقط :31:
ممنون

tariran0
03-06-2011, 04:45
سلام عزیزانم :31:
با دو تا سوال اومدم :31:

یکی اینکه سطح سوالات شیمی دانشگاه آزاد به چه سبکیه؟مسئله هاش و حفظیاتش چه جوریه

دوم این که بین فصل های فیزیک پیش2 کدام فصل از همه راحت تره و میشه زودتر جمع و جورش کرد؟خوب نرسیدم فیزیک پیش2 را بخونم فقط یک فصلش را میخواهم بخوانم.

همین دو تا بود فقط :31:
ممنون
سوال اول رو خبر ندارم
سوال دوم:
من فکر کنم که الکترومغناطیس از همه راحت تر باشه. فقط یه کم تو آزمایش یانگ مسئله داره باید کار کنی

lohrasbi
03-06-2011, 10:12
توی گزینه مشاور این آزمون نوشته که تو کنکور حق بلند شدن ندارین. حالا کی میگه میشه رفت دستشویی؟؟ آقا وحید با شمام!:20:

vahid-p
03-06-2011, 10:39
توی گزینه مشاور این آزمون نوشته که تو کنکور حق بلند شدن ندارین. حالا کی میگه میشه رفت دستشویی؟؟ آقا وحید با شمام!
:18:
اون منظورشه که نمی تونی از سرجلسه بلند شی و پاسخبرگت رو تحویل بدی. یعنی شما حتما اون چهار ساعت رو باید آزمون بدی، ولی اینکه بری دستشویی و برگردی اشکالی نداره ( چون فکر کنم مراقب برای این امور هم گذاشتن ). مطمئن باش. تازه اگه اینطور بود که شما می گین که خیلی از فشار ... !!! :27:

lifepatogh
03-06-2011, 13:25
سوال اول رو خبر ندارم
سوال دوم:
من فکر کنم که الکترومغناطیس از همه راحت تر باشه. فقط یه کم تو آزمایش یانگ مسئله داره باید کار کنی
سلام دوست عزیز راجع به سوال اول باید بگم خیییییییییییییییییلیییییی ییییی اسونه اصلا ناراحت نباش:11::11::11:

ashjaee
03-06-2011, 14:47
اون منظورشه که نمی تونی از سرجلسه بلند شی و پاسخبرگت رو تحویل بدی.

ولی برادرم میگه ساعت 11:30 که از دم دانشگاه فردوسی رد میشده خیلی ها بیرون اومده بودن . . . .

ulsss
03-06-2011, 15:34
1-اول اینکه از جات میتونی پاشی و بری دست شویی.
2-دوم اینکه من که پارسال کنکور دادم گذاشتن از سرجلسه زود تر بیام بیرون(البته به نظر من نباید بزارن چون ممکنه یکی جوابارو به یکی دیگه اس ام اس بده, احتمال داره جایی که شما میرید نزارن زود تر بیاین بیرون)
3- سوم اینکه کی به ائن دوستمون گفت مغناطیس بجز قسمت حفظی این فصل بقیش کاملا ربط داره به موج و نوسان.نوسان,موج1و2,مغناطیسو نمیشه از هم تفکیک کرد.

Saxybiil
03-06-2011, 20:41
آقا کسی اینجا 10 کنکور تا کنکور خوشخوان رو می‌زنه؟ یا زده؟
میخوام بدونم سطحش با کنکور چقدر فرق داره یعنی اینا رو الان چند بزنم خوبه؟ اختصاصیاش مخصوصاً
رشته ریاضی

Amirdb
03-06-2011, 21:09
توی گزینه مشاور این آزمون نوشته که تو کنکور حق بلند شدن ندارین. حالا کی میگه میشه رفت دستشویی؟؟ آقا وحید با شمام!:20:

اون منظورشه که نمی تونی از سرجلسه بلند شی و پاسخبرگت رو تحویل بدی. یعنی شما حتما اون چهار ساعت رو باید آزمون بدی، ولی اینکه بری دستشویی و برگردی اشکالی نداره ( چون فکر کنم مراقب برای این امور هم گذاشتن ). مطمئن باش. تازه اگه اینطور بود که شما می گین که خیلی از فشار ... !!! :27:

ولی برادرم میگه ساعت 11:30 که از دم دانشگاه فردوسی رد میشده خیلی ها بیرون اومده بودن . . . .

1-اول اینکه از جات میتونی پاشی و بری دست شویی.
2-دوم اینکه من که پارسال کنکور دادم گذاشتن از سرجلسه زود تر بیام بیرون(البته به نظر من نباید بزارن چون ممکنه یکی جوابارو به یکی دیگه اس ام اس بده, احتمال داره جایی که شما میرید نزارن زود تر بیاین بیرون)
3- سوم اینکه کی به ائن دوستمون گفت مغناطیس بجز قسمت حفظی این فصل بقیش کاملا ربط داره به موج و نوسان.نوسان,موج1و2,مغناطیسو نمیشه از هم تفکیک کرد.

ای آقا سر چی دارید بحث می کنید : دی
تجربه سال گذشته من در جلسه کنکور:
هم میذارند زودتر پاسخنامه رو بدید و برید هم میذارند برید دستشویی فکر کنم مراقبای آزمون سراسری توجیه شده باشند.
البته اگه آزمونتون توی دانشگاه باشه احتمالا دانشجوهای همون دانشگاه مراقب باشند.پارسال من دو تا کنکور رو (ریاضی و زبان) رو دانشگاه شیراز دادم مراقباش فکر کنم نهایتا 5 سال از ما بزرگتر بودند خلاصه خودشون با سواد هستند و تجربه دارند و شرایط رو درک می کنند کاری نمیکنند تو این وضعیت بخواید استرس مضاعف بگیرید.

نمونش پارسال سر کنکور ریاضی یه نیم ساعت بعد از اختصاصی ها سرمو که بلند کردم دیدم نصف سالن خالی شده بود پاسخ نامه رو داده بودند رفته بودند.کنکور زبان هم خودم چند دقیقه زودتر تحویل دادم.

در مورد موبایل هم که همون قبل از ورودتون به حوزه جلو درب اصلی کامل بازرسی بدنی میشید امکان ورود موبایل نیست اصلا.به فرض محال هم اگه بتونند ببرند تو سالن ها آنتن ها رو قطع کردند گوشی آنتن نمیده بازهم به فرض محال اگه آنتن بده اونی که رفته بیرون چه طور میتونه اس ام اس بده وقتی کلید هرکسی فرق داره!

البته همه اینها که گفتم مربوط به کنکور سراسری بودا کنکور آزاد شرایط فرق داشت از دیر شروع شدن آزمون و درست چک نکردن کارت و... بگیر تا آزمون توی سالن گرم بدون کولر و پنکه و هیچی!

زیاد به این چیزا فکر نکنید آزمون یه روالی داره که خودش خود به خود طی میشه و تموم میشه!

موفق باشید

lohrasbi
04-06-2011, 14:06
آقا کسی اینجا 10 کنکور تا کنکور خوشخوان رو می‌زنه؟ یا زده؟
میخوام بدونم سطحش با کنکور چقدر فرق داره یعنی اینا رو الان چند بزنم خوبه؟ اختصاصیاش مخصوصاً
رشته ریاضی
یکی از دوستام که رتبش تو کنکور قراره زیر 2000 بشه چند وقت پیش اختصاصیاشو زده بود . میانگین درصداش 55 بود تقریبا. میشه نتیجه گرفت سطحش مثل کنکوره ( یا اینکه حداقل پایین تر از کنکور نیست) . فقط میگفت کتابش غلط زیاد داره. تو هر آزمون 4 - 5 تا غلط. طراح های ریاضیش هم قابل اعتماد هستن ( حسین شفیع زاده، رسول و نادر حاجی زاده )

Samane.h
04-06-2011, 17:45
من از بعد از عید تا الان درس خوندن رو کنار گذاشتم
به نظر شما امیدی هست؟ :(
یه معلم خصوصی خوب بگیرم یا همون جزوات مدرسم رو مرور کنم؟

meragj2
04-06-2011, 22:47

مشهد با بقیه ایران فرق داره.:21:
چند روز قبل کنکور میتونیم از حوزه بازدید کنیم ؟

چون من شنیدم خیلی خوبه میره 2 ضمیر ناخودآگاه و اینا.

ashjaee
05-06-2011, 06:17

نخیر. بقیه ایران با مشهد فرق داره :21:.
آره می تونیم بریم. من هم میرم.

veritaaa
05-06-2011, 11:55

میره تو ضمیر ناخودآگاه بعد چی میشه؟

vahid-p
05-06-2011, 12:23
میره تو ضمیر ناخودآگاه بعد چی میشه؟
خب خونه خاله که نیست، مجبوره زود رفع زحمت کنه. :27:

ولی کلا می گن استرس رو کاهش می ده. ولی کلا نمی دونم می شه یا نه. اگه بشه خوبه.

veritaaa
05-06-2011, 12:40
خوبه شما اکثرتون پسرین اگه اشتباه نکنم .چقدر لووسین :31:
ما که همونجا که سنجش و قلم چی و امتحان نهایی میدیم کنکورم میدیم.خوبه پس من حتما اصلا استرس ندارم ..

h0p3
05-06-2011, 12:59
خب خونه خاله که نیست، مجبوره زود رفع زحمت کنه. :27:

ولی کلا می گن استرس رو کاهش می ده. ولی کلا نمی دونم می شه یا نه. اگه بشه خوبه.

عجیبه! آخه من اگه یه جایی رو نبینم بعد برم اونجا امتحان بدم,نمرم بهتر میشه!!!!
فکر کنم به خاطر اینه که خیلی دلم می خواد جاهای جدید رو ببینم!!!!!!:20:
راستی,به نظر شما اگه به ترتیب دفترچه جواب بدم بهتره یا ترتیبی که خودم دارم؟

tariran0
05-06-2011, 18:04
عجیبه! آخه من اگه یه جایی رو نبینم بعد برم اونجا امتحان بدم,نمرم بهتر میشه!!!!
فکر کنم به خاطر اینه که خیلی دلم می خواد جاهای جدید رو ببینم!!!!!!:20:
راستی,به نظر شما اگه به ترتیب دفترچه جواب بدم بهتره یا ترتیبی که خودم دارم؟

من تاحالا هرکس رو دیدم گفته که ترتیب دفترچه بهتره
می گن که حتما رو حساب کتاب بوده که این ترتیب رو گذاشتن
یه چیز دیگه اینکه اگه برخلاف دفترچه عمل کنید یه کم وقتتون گرفته میشه:31:

meragj2
05-06-2011, 20:55
خوبه شما اکثرتون پسرین اگه اشتباه نکنم .چقدر لووسین :31:
ما که همونجا که سنجش و قلم چی و امتحان نهایی میدیم کنکورم میدیم.خوبه پس من حتما اصلا استرس ندارم ..
خواهر گرامیه پسر دختر نداره همه اضطراب داریم.:40:

اینکه محیط جدید باشه و حواستون به در و دیوار پرت بشه نیس.

اینا چیزای روانشناسیه 2 یه کتاب مهندسی معکوس خوندم (الان همه شروع می کنن به تیکه انداختن):21:

راستی بالاخره فهمیدین دستشویی میشه رفت یا نه ؟:8:

.................................................. ..............

راستی این روش وقت ذخیره هم خیلی واسه من جواب داد امتحان کنید!

4umbaz
05-06-2011, 21:16
کنکور کیه بچه ها ؟؟ من حوصله درس خوندن ندارم

DragonVsPhoenix
05-06-2011, 21:31
راستی بالاخره فهمیدین دستشویی میشه رفت یا نه ؟:8:

ناظر به تیپ و قیافت نیگا میکنه اگه خیلی تریپ بچه مثبت بزنی شاید بزاره بری.یخورده ته ریش و لباس ساده کارتو راه میندازه. من که کنکور میدادم اینجوری بود.

ulsss
05-06-2011, 22:04
ضمیر ناخوداگاه کجای بدنه؟:5:

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:58 PM ----------

نخیر. بقیه ایران با مشهد فرق داره :21:.
آره می تونیم بریم. من هم میرم.
خواستی بری منم خبر کن اخه منم مشدم.:10:

---------- Post added 06-06-2011 at 12:01 AM ---------- Previous post was 05-06-2011 at 11:59 PM ----------

کنکور کیه بچه ها ؟؟ من حوصله درس خوندن ندارم
منم مثل توام.:10:

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

ناظر به تیپ و قیافت نیگا میکنه اگه خیلی تریپ بچه مثبت بزنی شاید بزاره بری.یخورده ته ریش و لباس ساده کارتو راه میندازه. من که کنکور میدادم اینجوری بود.
هرکی بخواد بره میزارن فقط من از یه منبع اگاه شنیدم دوربین مخفی داره.:41::31:

meragj2
05-06-2011, 22:25

ایول راسته کار خودمه.

tariran0
06-06-2011, 05:10
بچه ها دیگه داره حالم به هم میخوره
چرا پس این سه هفته هم تموم نمیشه بره:41:
اصلا نخواستم جای خوب قبول شم. فقط کاش فردا که پا میشدم می دیدم 12 تیره. کنکور هم دادم
دلم لک زده برای روزایی که از بیکاری نمی دونستم چه کار کنم
الکی با کامپیوتر ور می رفتم (الان هم ور میرم. مثل هم الان . ولی خوب اون موقع بدون نگرانی ور می رفتم)
خدا کمکم کن کمکم کن نزار اینجا بمونم تا پسوم.
-------------------
روز های بهانه و تشویش
روزگار ترانه و اندوه
روزهای بلند و بی فرجام
از فغان نگفته ها انبوه

روزگار سکوت و تنهایی
پی هم انس خویشتن ، گشتن
سالخوردن ، به کوچه های غریب
تیغ افسوس بر فراغ آوردن

من از این خسته ام که می بینم
تیرگی هست و شب ، چرا غی نیست
پشت دیوار های تو در تو
هیچ سیزینه یی ز باغی نیست

پشت دیوار های تو در تو

روزهای دروغ و صد رنگی
پوچ و خالی ز دل سپردن ها
روز گار پلید و دژخیمی
بر سر دار ، یار بردنها

روزگار هلاک بلبلها
جغد ها را به شاخه ها دیدن
روز هایی که نیست دیگر هیچ
در کت مردها پلنگیدن

پشت دیوار های تو در تو

پشت دیوار های تو در تو

tariran0
06-06-2011, 05:19
بچه ها ببخشید اینطوری شما هم ناامید میشید
یه متن براتون میزام انرژی بگیرید
فقط یادتون باشه طاقت بیار تا کنکور برسیم. برداشت دیگه ای نشه!
طاقت بیار رفیق ...

طاقت بیار میشه شنید, خندیدن دلخواه رو
تو زنده می مونی رفیق, طاقت بیار این راه رو
طوفانو پشت سر بذار, اون سمت ما آبادیه
این زمزمه تو گوشمه, فردا پر از آزادیه

طاقت بیار رفیق, دنیا تو مشت ماست
طاقت بیار رفیق, خورشید پشت ماست
طاقت بیار رفیق, ما هر دو بی کسیم
طاقت بیار رفیق, داریم می رسیم

دنیا اگه تاریک شد, دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا, چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو, آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست, ما با همیم طاقت بیار

طاقت بیار رفیق, دنیا تو مشت ماست
طاقت بیار رفیق, خورشید پشت ماست
طاقت بیار رفیق, ما هر دو بی کسیم
طاقت بیار رفیق, داریم می رسیم
:20:

EngineeR EhsaN
06-06-2011, 11:39
سلام دوستان خسته نباشيد
كسي لينك سوالاي مرور آخر گزينه دو رو داره؟

Peji2010
06-06-2011, 12:07
سلام
من این سری سنجش برای اولین بار ثبت نام کردم نوشته بود دوشنبه قبل از آزمون ، محل برگذاری و .. تو سایت اعلام میشه الان رفتم خبری نیست! چه جوریه این؟! باید پیک سنجش بگیرم؟

--------
الان رفتم مشکل حل شد..

vahid-p
06-06-2011, 16:39
کلیه داوطلبان کنکور سراسری سال 90 که مشمول درج سوابق تحصیلی خود هستند از امروز 16 خرداد می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، وضعیت سوابق تحصیلی خود را مشخص کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، شرکت در آزمون تمام داوطلبان مشمول سوابق تحصیلی که دیپلم خود را طی سالهای 84 تا 89 اخذ کرده اند، منوط به دریافت کد رهگیری سوابق تحصیلی یا تایید وزارت آموزش و پرورش است.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، بخشی از داوطلبان کنکور سال 90 که به صورت مشروط ثبت نام و یا سال اخذ دیپلم خود را اشتباه وارد کرده اند، کد پیگیری سوابق تحصیلی نداشته و یا توسط سیستم های وزارت آموزش و پرورش شناسایی نشده است این رو باید وضعیت خود را مشخص کنند.

همچنین بر اساس مصوبه پانزدهمین جلسه کارگروه ماده 4 قانون پذیرش دانشجو مقرر شد این گروه از داوطلبان پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ 16 خرداد تا 21 خرداد ماه سال 90 در صورت مشاهده نام و مشخصات خود در این پایگاه اینترنتی به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به منطقه اخذ دیپلم خود در آموزش و پرورش مراجعه و وضعیت سوابق تحصیلی خود را مشخص و تایید کنند.

در غیر این صورت، بر اساس مصوبه کارگروه برای این افراد کارت ورود به جلسه امتحان صادر نمی شود و این افراد از امتحان محروم خواهند شد. در صورت مراجعه داوطلبان به مناطق، آموزش و پرورش منطقه ذیربط، رسید یا تاییدیه رفع مشکل جهت اطمینان خاطر به داوطلبان ارائه خواهد شد.

به گزارش مهر، کنکور سراسری سال 90 در روزهای 9 تا 11 تیرماه سال 90 برگزار می شود و بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی سازمان سنجش یک میلیون و 138 هزار نفر در کنکور سراسری سال 90 ثبت نام کرده اند که از این تعداد 5/60 درصد زن و 5/39 درصد مرد هستند.

vahid-p
06-06-2011, 16:40
چرا پس این سه هفته هم تموم نمیشه بره
اصلا نخواستم جای خوب قبول شم. فقط کاش فردا که پا میشدم می دیدم 12 تیره. کنکور هم دادم
اکثرا همین حال و هوا رو دارن. ولی خداییش فعلا داره وقت خوب می گذره. سعی کن یکم برنامت رو برای چند روزی سبکش کنی تا استراحتی بشه دوباره ساعت مطالعت رو زیاد کن. یه سال خوندی، این چند روز هم می گذره. ( البته یکی باید به خود من روحیه بده، چون خودم بیشتر از بقیه احتیاج دارم ) .
ضمنا به نظرم این آزمونایی که از خودت می گیری فکر کنم استرست رو می بره بالا و خیلی ازت انرژی می گیره. به نظرم سوالا رو معمولی حل کن و درصدت رو حساب نکن یا هم مثلا یه درس یه درس از خودت آزمون بگیر. آزمون 4 ساعته یک روز در میون واقعا آدم رو از پا در میاره. موفق باشی.

اصلا نخواستم جای خوب قبول شم.
منم دقیقا این حس رو دارم. ولی می خوام طاقت بیارم تا روز کنکور چون اگه به اقل قانع بشی دیگه هیچی ازش نمی مونه. من که با اعتماد بنفس فوق العاده ( اعتماد بنفس کاذب :27: ) هدف بزرگی رو برا خودم در نظر گرفتم. ببینیم چی می شه :40:

Samane.h
06-06-2011, 17:10
من از بعد از عید تا الان درس خوندن رو کنار گذاشتم
به نظر شما امیدی هست؟ :(
یه معلم خصوصی خوب بگیرم یا همون جزوات مدرسم رو مرور کنم؟
ممنون که انقدر به سوالم توجه کردید!!:41:
تو عربی هم خیلی ضعیف هستم.. باید چیکار کنم؟

4umbaz
06-06-2011, 17:52
usless جان من گفتم حوصله درس خوندن ندارم ولی نه واسه کنکور واسه امتحانای ترم ششمم بود:31:
چونکه 3 سال پیش کنکور دادم الانم مهندسی عمران میخونم تو یک دانشگاه خوب ارزوی موفقیت میکنم واسه شما ورودی های 90:10:

tariran0
06-06-2011, 18:03
usless جان من گفتم حوصله درس خوندن ندارم ولی نه واسه کنکور واسه امتحانای ترم ششمم بود:31:
چونکه 3 سال پیش کنکور دادم الانم مهندسی عمران میخونم تو یک دانشگاه خوب ارزوی موفقیت میکنم واسه شما ورودی های 90:10:
خوش به حالت
راستی کدوم دانشگاهی؟
آقای یه درخواست از طرف خودم و به احتمال زیاد از طرف همه:
اگه میشه بعد کنکور حتما بیا کلی سوال از شماها داریم
:31:

tariran0
06-06-2011, 18:12
اکثرا همین حال و هوا رو دارن. ولی خداییش فعلا داره وقت خوب می گذره. سعی کن یکم برنامت رو برای چند روزی سبکش کنی تا استراحتی بشه دوباره ساعت مطالعت رو زیاد کن. یه سال خوندی، این چند روز هم می گذره. ( البته یکی باید به خود من روحیه بده، چون خودم بیشتر از بقیه احتیاج دارم ) .
ضمنا به نظرم این آزمونایی که از خودت می گیری فکر کنم استرست رو می بره بالا و خیلی ازت انرژی می گیره. به نظرم سوالا رو معمولی حل کن و درصدت رو حساب نکن یا هم مثلا یه درس یه درس از خودت آزمون بگیر. آزمون 4 ساعته یک روز در میون واقعا آدم رو از پا در میاره. موفق باشی.

منم دقیقا این حس رو دارم. ولی می خوام طاقت بیارم تا روز کنکور چون اگه به اقل قانع بشی دیگه هیچی ازش نمی مونه. من که با اعتماد بنفس فوق العاده ( اعتماد بنفس کاذب :27: ) هدف بزرگی رو برا خودم در نظر گرفتم. ببینیم چی می شه :40:

ممنون از جوابای انرژی دهندت:20:
من از همون اول که میرم سنجش (همونطور که می دونید آزموناش 4 هفته ای یه باره!) هفته ی اول خیلی پرانرژی شروع می کنم. هفته دوم هم خوبه و هفته سوم هم بد نیست. ولی بدبختی تا حالا نشده هفته چهارم برام انرژی بمونه. همیشه (تا حالا که 8 تا آزمون دادم و می خوام بدم) این هفته ی آخر رو گند می زنم و یا نمیخونم یا خیلی خیلی بدکیفیت.
به همین دلیل اکثر مطالب از ذهنم می پره و سر آزمون گند می زنم.
یه دلیل دیگه هم می تونه داشته باشه اینه که نمی دونم چرا همیشه آخر هفته ی قبل از آزمون (یه هفته قبل آزمون. مثل همین جمعه که گذشت) بعضی از اعضای خانواده میان خونمون (از شهر دیگه) و من پنجشنبه و جمعه خیلی کم درس می خونم چون فاصله میافته دیگه نمی تونم استارت بزنم تا شنبه بعد آزمون.:41:امیدوارم منظورم را فهمیده باشید
خلاصه الان اصلا نمی تونم درس بخونم. شایدم به خودم تلقین می کنم که نمی تونم. همونطوری که وحید گفت می خوام تا جمعه کارم رو سبک کنم. شاید فردا هم آزمون از خودم نگرفتم.
شاید همون معمولی بخونم نتیجش بهتر باشه. چون هم نا امید نمیشم هم یه چی یادم می گیرم هم خسته نمیشم.
++++++++++++++++++++++++++
بچه ها یه سوال
مثل اینکه نمی زارن با خودت چرک نویس ببری سر جلسه. منم خیلی عادت بدی دارم برای یه آزمون حداقل یه برگ A4 پشت و رو سیاه می کنم. نمی دونم چه کار کنم . وقتی آزمون میدم و می خوام تو خود دفترچه حل کنم واقعا دیونه می شم جا نیست .و قاطی می کنم.

tariran0
06-06-2011, 18:23
بچه ها چند تا جمله از بزرگان پیدا کردم که انرژی بگیرید:
معیار واقعی بودن تصمیم ان است که دست به عمل بزنیم> >>>>>> انتونی رابینز

چنانچه نیک اندیش باشید خیر و خوشی به دنبالش خواهد امد>>>>>>> ژوزف مورفی

افراد موفق هیچ وقت اجازه نمیدهند که شرایط ازارشان دهد>>>>>>> مارک فیشر

افرادی که زمان را در انتظار شرایط عالی از دست میدهند هرگز موفق نمیشوند>>>>>>>>>>>>>> مارک فیشر

هنگامی که تخیلات و منطق در ضدیت با هم قرار بگیرند تخیلات پیروز میشوند.>>>>>> مارک فیشر

وقتی که هدف روشنی داشته باشیم احساس روشنی به ما دست میدهد. >>>>> انتونی رابینز

ترس را از خود بران و با خود بگو من با نیروی شعور خود قدرت انجام هر کاری را دارم.>>>>>>> ژوزف مورفی

با هر تصمیمی تغییری تازه در زندگی اغاز میکنید.>>>>>>>>>>>>>> انتونی رابینز

برای شروع باید باور داشته باشی که میتوانی سپس با اشتیاق شروع کنی.> مارک فیشر

اگر نمیدانی به کجا میروی به هیچ کجا نخواهی رسید.>>>>>>>>>>>> مارک فیشر

زندگی دقیقا به ما ان چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم>>>>>>>>>> مارک فیشر

از آنجایی که من به قانون کپی رایت خیلی احترام می گزارم:31: >> منبع:

tariran0
06-06-2011, 18:50
بچه ها یه سایت پیدا کردم آزمون های اینترنتی رایگان میگیره
سایت راه اندیشه :
کسی توش هست؟

esfehanei
06-06-2011, 19:03
دوستانی که میخوان کنکور بدن حواسشون باشه یه چند کیلو خوراکی و... هم ببرن من امروز که از جلسه اومدم بیرون داشتم میمیردم از ضعف و تشنگی
امتحان ریاضی داشتم تقریبا 3.5تا4ساعت:18: پاش بودم دیگه از هر چی عدده بدم میاد:41:آخرای کار دیگه هنگ کرده بودم جمع و تفریقام همه اشتباه در میومد
تازه اونم ریاضی2 خودم مونده بودم این سوالارو از کجا گیر آووردن
خلاصه حواستون باشه اون سه چهار ساعت سخته (البته خیلی زود میگذره)

tariran0
06-06-2011, 19:50
بچه ها واقعا برنامه فرصت برابر خیلی خوبه
واقعا امید می ده . امیدی هم که می ده کاذب نیست و واقعیت رو بیان می کنه
برنامه 14 خردادش خیلی خوب بود.
مشاورش آقای نیکخو بود که واقعا بمب انرژی هست و مدرسش هم آقای مهربان مدرس دیفرانسیل
اگه این برنامه رو ندیدید می تونید به سایت زیر برید و برنامه رو آنلاین تماشا کنید. کیفیتش زیاد نیست و راحت با سرعت 128 پخش می شه و فکر کنم با دیال آپ هم پخش بشه.
فقط یادتون باشه برنامه 14 خرداد برو ببینید:

4umbaz
06-06-2011, 20:05
خوش به حالت
راستی کدوم دانشگاهی؟
آقای یه درخواست از طرف خودم و به احتمال زیاد از طرف همه:
اگه میشه بعد کنکور حتما بیا کلی سوال از شماها داریم

خدمت شما بگم که من خواجه نصیر میخونم عمران نقشه برداری.. اواتر منم دوربین توتال هست که که استفاده میشه در نقشه برداری..
حتما در خدمتت خواهم بود ولی میشه بگی بعد کنکور دیگه چه سوالی میمونه غیر از استراحت و عشق و حال:10:

tariran0
06-06-2011, 20:45
خدمت شما بگم که من خواجه نصیر میخونم عمران نقشه برداری.. اواتر منم دوربین توتال هست که که استفاده میشه در نقشه برداری..
حتما در خدمتت خواهم بود ولی میشه بگی بعد کنکور دیگه چه سوالی میمونه غیر از استراحت و عشق و حال:10:
درمورد همون عشق و حال سوال دارم.
چون تازه عشق و حال شروع میشه(انتخاب رشته و دانشگاه و خوابگاه و...)

meragj2
06-06-2011, 22:11
چرا پس این سه هفته هم تموم نمیشه بره:41:
دلم لک زده برای روزایی که از بیکاری نمی دونستم چه کار کنم
الکی با کامپیوتر ور می رفتم (الان هم ور میرم. مثل هم الان . ولی خوب اون موقع بدون نگرانی ور می رفتم)
خدا کمکم کن کمکم کن نزار اینجا بمونم تا پسوم.
-------------------
روز های بهانه و تشویش
روزگار ترانه و اندوه
روزهای بلند و بی فرجام
از فغان نگفته ها انبوه

روزگار سکوت و تنهایی
پی هم انس خویشتن ، گشتن
سالخوردن ، به کوچه های غریب
تیغ افسوس بر فراغ آوردن

پشت دیوار های تو در تو

پشت دیوار های تو در تو

روزهای دروغ و صد رنگی
پوچ و خالی ز دل سپردن ها
روز گار پلید و دژخیمی
بر سر دار ، یار بردنها

روزگار هلاک بلبلها
جغد ها را به شاخه ها دیدن
روز هایی که نیست دیگر هیچ
در کت مردها پلنگیدن

پشت دیوار های تو در تو

پشت دیوار های تو در تو

دمت گرم حرف دل خیلی بچه هاس.
تازه ما که از نهایی پارسال یه کله داریم میخونیم چون تغییر رشته داشتیم
من یه لیست 250 تایی فقط کتاب دارم که باید بخونم(غیردرسی)
بچه ها فیلم، سریال تفریح،؛کتاب و ... هرچی الان هست 20 روز دیگه هم هست، پس این چند روز رو ول نکنین، دیگه تمومه. بعدش 2 3 ماه می تونیم هر کار خواستیم بکنیم.

اگه حس درستون نمی یاد هم برید کتابخونه ، جواب میده.

meragj2
06-06-2011, 22:19
ممنون که انقدر به سوالم توجه کردید!!:41:
تو عربی هم خیلی ضعیف هستم.. باید چیکار کنم؟

از الان اگه شروع کنی تا هفته قبل کنکور می تونی یه دور بکنی ،
حتما 2 3 روز یه بار تست جامع بزن
کلاس عربی اگه پیدا کردی برو اگه نشد هم خصوصی بگیر ، عربی مهمه.

veritaaa
07-06-2011, 12:36
بچه ها واقعا برنامه فرصت برابر خیلی خوبه
واقعا امید می ده . امیدی هم که می ده کاذب نیست و واقعیت رو بیان می کنه
برنامه 14 خردادش خیلی خوب بود.
مشاورش آقای نیکخو بود که واقعا بمب انرژی هست و مدرسش هم آقای مهربان مدرس دیفرانسیل
اگه این برنامه رو ندیدید می تونید به سایت زیر برید و برنامه رو آنلاین تماشا کنید. کیفیتش زیاد نیست و راحت با سرعت 128 پخش می شه و فکر کنم با دیال آپ هم پخش بشه.
فقط یادتون باشه برنامه 14 خرداد برو ببینید:

خیلی عالی بود منم دوباره پیشنهاد میدم ببینید

behii
07-06-2011, 12:45
خیلی عالی بود منم دوباره پیشنهاد میدم ببینید

ادیت : فهمیدم:31: , دارم نگاه می کنم به نظر خوب میاد .

shah abas
07-06-2011, 13:54
این برنامه ۱۴ خرداد کدوم قسمت هاش ارزشش رو داشت؟ همش رو ببینم؟ (چون حجم کم مونده!)

fmps
07-06-2011, 14:50
سلام دوستان
من امروز کنکور سراسری 88 داخل رو تو آزمون دادم.خیلی عالی بود .یعنی دیگه بهتر از این نمیشه.ولی نمیدونم خوشحال بشم یا ناراحت.چون این رتبه ها که میارم به نظرم انتظارات کاذب به وجود میاره.چون هر طور باشه سوالات رو قبلا دیدم و حل کرده ام.ولی با این حال سر جلسه فقط اون سوالایی که تونستم حل کنم و به جواب آخر برسم زدم.الان نمیدونم خوشحال بشم یا نه؟

ulsss
07-06-2011, 15:22
یک ازمون تالیفی از خودت بگیر تا بفهمی باید خوشحال باشی یا ناراحت.

meragj2
07-06-2011, 15:37
نظرتون درباره آزمون های خارج کشور چیه؟
معلم فیزیک ما میگه فیزیکشو حل نکنین، بعضی چیزا که 2 کتابای ریاضی ها هم حذف شده آوردن.
کارنامه ها رو هم دادن راستی.18.80

behii
07-06-2011, 16:10
دوستان شما واسه مرور یه مبحثی که مثلا مشکل دارین چیکار می کنین ؟ (اختصاصی) منظورم اینه که درس رو می خونین فقط یا تست هم میزنید ؟ تست تالیفی یا سراسری؟

reza-atom
07-06-2011, 16:35
دوستان این اطلاعیه ی سازمان سنجش چیه دیگه ؟ یعنی چی مشروط ثبت نام کردند و اینا ... مدتی بود که نرفته بودم سایتش چه خبره ؟ من زدم نوشت اطلاعات شما یافت نشد ! ما که درست حسابی همون اول ثبت نام کردیم ....

tariran0
07-06-2011, 18:07
این برنامه ۱۴ خرداد کدوم قسمت هاش ارزشش رو داشت؟ همش رو ببینم؟ (چون حجم کم مونده!)
کلا برنامه خوبی بود. قسمت اولش انگیزش تحصیلی بود.برای کسایی مثل من که نامید شدن خیلی خوبه. من بعد از ظهر اصلا حال و حوصله درس نداشتم ولی بعد این برنامه توپ خوندم
قسمت دومش هم مربوط به دیفرانسیل. نکاتی رو راجع به دیفرانسیل می گفت . مفید بود

دوستان این اطلاعیه ی سازمان سنجش چیه دیگه ؟ یعنی چی مشروط ثبت نام کردند و اینا ... مدتی بود که نرفته بودم سایتش چه خبره ؟ من زدم نوشت اطلاعات شما یافت نشد ! ما که درست حسابی همون اول ثبت نام کردیم ....
میشه دقیق تر توضیح بدید:20:

avator20002000
07-06-2011, 18:33
بچه ها اینا رو چه جوری پر کنیم؟

avator20002000
07-06-2011, 18:48
اوکـــــــــی حالا فهمیدم!
دو تا فیلد پایینی رو پر نکنید .فقط اول نام خانوادگی تون رو انتخاب کنید!

tariran0
07-06-2011, 20:35
بچه ها اینا رو چه جوری پر کنیم؟

این لیست چیه؟
تمام کسایی که تو آزاد ثبت نام کردن رو میاره؟

Homayun Khan
07-06-2011, 21:35
پس چرا اسم من نیست؟

behii
07-06-2011, 21:46
این لیست چیه؟
تمام کسایی که تو آزاد ثبت نام کردن رو میاره؟

پس چرا اسم من نیست؟

اسامي داوطلبان آزمون سراسري سال 1390 كه لازم است جهت تعيين وضعيت «كد پيگيري سوابق تحصيلي» به ادارات آموزش و پرورش منطقه اخذ ديپلم خود مراجعه نمايند.

spider_man5225
08-06-2011, 08:21
سلام بچه ها
به نظر شما بهتر نیست به جای اینکه کلوز تست و ریدینگای انگلیسی رو بزنیم ،انگلیسی رو همون 40 بزنیم و همه ی وقتو بدیم به ادبیات که ضریب 4 داره و خیلی تاثیرش بیشتره؟ یا عربی که وقت زیاد میگیره ولی میشه زدش
آخه من چند ملیون بار(با کمی اغراق)که تو تخمین رتبه ی گزینه 2 درصد ها رو امتحان میکنم هر10-15 درصد انگلیسی حریف 3یا4 درصد ادبیات نمیشن.

spider_man5225
08-06-2011, 08:29
با سلامی گرم
بچه ها یه پیشنهاد توپ دارم که تا کنکور تو این 2-3 هفته انجام بدیم انشالله یه نتیجه توپ بگیریم:
همونطور که مشاورای برنامه ی فرصت برابر و همه ی مشاورای دیگه بهش تاکید دارن اینه که باید سوالای آسون یا به عبارتی آن دسته سوالایی که در وقت کمی حل میشن رو اول پیدا کنیم و از اونا شروع کنیم.
حالا پیشنهاد من اینه که مبحث یا نوع سوالای آسونی که تکرار داشتن رو بهش اشاره کنیم.
آخه مشکل بیشتر بچه ها من جمله خودم اینه که بعد از اینکه وقت آزمون تموم میشه موقع بررسی سوالا به سوالایی بر میخورم که آسون بدن و به دلیل ذیق وقت از دستشون دادم.
ممنون

Reza31001
08-06-2011, 12:22
واقعا نمیشه تعیین کرد از کدوم مباحث امسال سوال آسون میاد
البته بودن مباحثی که سال های زیادی سوال های آسون ازشون اومده (مثل آزمایش یانگ) ولی دلیل نمیشه امسال هم سوالشون آسون باشه

به نظر استفاده از تکنیک ضربدر منفی بهترین کاره

avator20002000
08-06-2011, 13:43
تکنیک ضربدر منفی چیه دیگه؟

Demon_342
08-06-2011, 16:50
اینکه سوال هایی که به نظرت میتونی حل کنی ولی وقت گیره رو ضربدر بذاری
اونایی که به نظرت نمیتونی حل کنی منفی ...

بعد اول همه ی سوالارو حل کنی ، از آخر به ترتیب بیای ضربدرا بعد منفیا رو حل کنی

گمونم این باشه

پ.ن : من خودم تکنیک مثبت دایره رو استفاده میکنم :D
اینم همونه ولی ...

tariran0
08-06-2011, 18:34
تکمیل شد در 19 خرداد(بند 6 اضافه شد)
بچه ها من دو سه روز پیش بدجور نا امید و نگران بودم:41:
ولی به لطف برنامه فرصت برابر و گذشت زمان بهتر شدم و دوباره دارم می خونم:20:
چند تا توصیه مثل کسانی که مثل من هستند:(با توجه به حرف های مشاورها)

1- اصلا الان به رتبه ، تراز ، رشته ، دانشگاه و.... فکر نکنید. واقعا آدم رو تخریب می کنه.اصلا مهم نیست چند میشید فقط به خودتون بگویید باید تلاش کنم.

2- اگر شیطون درونتون!:31: هی مزاحمتون شد و گفت کجا قبول میشید و چی میشه شما فقط بهش بگویید قراره اتفاق خوبی بیافته

3-وقتی احساس نامیدی و حسرت کردید که چرا تاحالا همه ی تلاشم رو نکردم ، به نیمه ی پر لیوان نگاه کنید.
* یه داستان جالب: روزی استادی در کلاس یه نقطه ی سیاه روی تخته ی سفید کلاس میکشه. بعد به بچه ها میگه چی می بینید؟ همه می گن یه نقطه ی سیاه. بعد استاد میگه اندازه ی نقطه ی سیاه در مقابل آن همه مساحت سفید هیچ است ولی ما عادت کردیم فقط جنبه ی منفی قضیه رو ببینیم!. چرا ما وقتی به آن تصویر نگاه می کنیم فقط نقطه ی سیاه رو می بینیم؟ چرا آن همه سطح سفید به چشممون نمی خوره؟
ادامه 3 - طبق داستان شما تاحالا خیلی درس خوندید. از زمان تفریحتون زدید درس خوندید. تلاش کردید. دیروقت خوابیدی . صبح زود پاشدید. پس به جای اینکه نگران باشید و با حسرت به نیمه خالی نگاه کنید . به نیمه ی پر(تلاش گذشته) نگاه کنید. خیلی کمک می کنه.

4- بعضی وقت ها این فکر به کله آدم می زنه که اگه قبول نشم چی میشه؟ چند تا جواب منطقی و چند تا جواب غیر منطقی برای این مشکل وجود داره:
الف_ کی گفته اگه کسی بره رشته برق دانشگاه صنعتی شریف تضمین می شه که آینده ی خوبی داره؟ شاید صلاحه کسی اینه که نباید بره فلان دانشگاه. واقعا پیش خودتون فکر کنید.شاید من اگه برم دانشگاه تهران شاید به دلیلی راه زندگیم عوض شه. یا شاید به قول دکتر نیکخو ما فکر کنیم که با قبول شدن در یک دانشگاه سطح پایین تو بیراهه میافتیم شاید ما داریم بوسیله ی یک جاده خاکی از یه بزرگراه خارج میشیم ولی داریم وارد یه آزاد راه میشیم.
ب_یه راه دیگه هست برای جواب بالا . شما حتما تو فامیل و آشنا ها کسی رو دارید که چند سال پیش دانشگاه قبول شده. حتما هم این حس رو دارید که شما خیلی نسبت به اون هوشتون بیشتره. پس اون پسره که اونقدر خنگه قبول شده و شما قبول نشید! مگه می شه . پس شما هم 100% قبولید:31:
ج_تازه اگه قبول نشدیم کنکور مرگ که نیست دیگه راه برگشت نداشته باشه. سال دیگه هست . دانشگاه آزاد هست. اصلا شاید صلاح نباشه شما درس بخونید
و شاید بعدا ادامش رو تکمیل کنم....

5-اصولا (طبق گفته مشاورا) آدم فکرای منفی به ذهنش می رسه.وقتی این فکرا به کلتون زد مکانتون رو تغییر بدید. اگه نشستید پاشید . اگه تو این اتاقید برید تو اون اتاق و... . اگه میخواهید بخوابید ولی خوابتون نمیاد به احتمال 90% قبل خواب این فکر به کلتون می زنه. پس اگه درس هم نمی خواهید بخونید برید پای تلوزیون تا فکرتون عوض شه و خوابتون بگیره

6- اصلا به فکر روز کنکور نباشید. یعنی اصلا شمارش معکوس نکنید. چندتا دلیل داره . یکی اینکه هم استرس ایجاد می کنه و هم اینکه هرچی اینکار رو بکنید زمان براتون دیر تر می گذره! جدی میگم من این هفته اصلا حساب نکردم چند روز مونده(قبلا هرروز حساب می کردم!) خلاصه حساب نکردم و یهو به خودم اومدم دیدم یه هفته گذشت!
ادامه دارد....

Reza31001
08-06-2011, 19:48
تکنیک ضربدر منفی چیه دیگه؟

چون نزدیک کنکور هستیم و بهتره دنبال روش های جدید نریم و برنامه سر جلسه رو کم کم به یه روال ثابت برسونیم، شما تو یکی دوتا آزمون از این روش استفاده کن اگه دیدی زیاد باهاش حال نمیکنی با روش قبلیت ادامه بده

Dex
08-06-2011, 19:49
سلام

همونطور که میدونید آزمون دانشکده های فنی و حرفه ای 7 مرداد شروع میشه ( برای نرم افزار ثبت نام کردم )

من واقعا نمیتونم روی درسام تمرکز کنم
در یک کلام : هیجی از درسای عمومی رو نخوندم و چندتا از درسای تخصصی هم نیمه بلدم

اولویتهام هم همه شیراز و اطراف شیرازه ( 3 تا غیر انتفاعی و 3 تا روزانه و 3 تا شبانه )

چند درصد احتمال داره که توی غیر انتفاعی ها قبول شم ؟
و چند درصد احتمال قبولیم هست
اصلا معیار قبولی چیه ؟

و به نظرتون چیکار میتونم کنم ؟

ulsss
08-06-2011, 20:10
بچه ها این سریال 100 رو گرفتید؟به نظرتون چطور؟
من فقط قسمت اول رو گرفتم اونم عمومیش اگر بخوام صادق باشم باید بگم به درد نمی خوره. هر کاری کردم توی سایتش نظر بنویسم و بگم مزخرفه نشد که نشد. توی این سایت همه تحسین کردن ولی حتی یک نفر هم , حتی یک نفر , نگفته خوب نیست به نظرتون عجیب نیست؟

ulsss
08-06-2011, 20:16
سلام

همونطور که میدونید آزمون دانشکده های فنی و حرفه ای 7 مرداد شروع میشه ( برای نرم افزار ثبت نام کردم )

من واقعا نمیتونم روی درسام تمرکز کنم
نظرتون چیکار میتونم کنم ؟
اینکه نمی تونی تمر کز کنی به خاطر استرسه. ولی اینو بدون که همه استرس دارن و فقط اونایی میتونن پیروز بشن که خودشونو کنترل کنن. باور کن حتی اگر 31تیر هم شروع کنی دیر نیست چون از تو بدتر(از نظر وضعیت درسی) هم وجود داره. به توانایی های خودت ایمان بیار و بدون که اگه بخوای میتونی . در ضمن اینو بگم که خیلی ها از فردا ها شروع میکنن به درس خوندن اگه تو امروز شروع کنی از اونا جلو تری.

shah abas
08-06-2011, 21:11
حجمم کم مونده. به نظرتون کدوم برنامه این فرصت برابر رو ببینم برای این پیدا کردن حس و حال؟ بسی تفریح بیخودی و پوچ می کنم:(

behii
08-06-2011, 22:06
حجمم کم مونده. به نظرتون کدوم برنامه این فرصت برابر رو ببینم برای این پیدا کردن حس و حال؟ بسی تفریح بیخودی و پوچ می کنم:(

به نظر من همونی که 14 خرداد بود , خوبه :20:

Mont@zer
09-06-2011, 03:16
یه سوال از دوستانی که تو آزمونای قبلی سنجش شرکت کردن: بعد از اتمام آزمون، دفترچه سوال رو میدن به خودتون یا ازتون می گیرن؟

tariran0
09-06-2011, 05:03
برنامه 14 خرداد خوب بود(دکتر نیکخو)
یه برنامه هم دیدم 16 خرداد . اونم خیلی خوب بود. دکتر نکویی بود. چیزایی که تو پست 1740 گفتم بیشتر از همین قسمت بود. خیلی خودمونی مشاوره می داد.(مثلا میگفت شنگول برید سر امتحان!)
برنامه 17 خرداد دکتر حسینیان بود . که زیاد خوب نبود. خشک بود و مبحثش هم تکنیک های تست زنی بود.

در کل برنامه های شنبه خیلی عالیه(مشاور : دکتر نیکخو - مدرس : دکتر مهربان)

یه سوال از دوستانی که تو آزمونای قبلی سنجش شرکت کردن: بعد از اتمام آزمون، دفترچه سوال رو میدن به خودتون یا ازتون می گیرن؟
دفترچه رو میدن و پاسخنامه هم میدن:31:(آزمایشی ها رو می گی دیگه؟)

avator20002000
09-06-2011, 11:28
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچون نزدیک کنکور هستیم و بهتره دنبال روش های جدید نریم و برنامه سر جلسه رو کم کم به یه روال ثابت برسونیم، شما تو یکی دوتا آزمون از این روش استفاده کن اگه دیدی زیاد باهاش حال نمیکنی با روش قبلیت ادامه بده
مرسی ولی زمان ممان کیلو چنده من تراکتوری تست می زنم:31: می رم جلو .نه وقت تست می گیرم نه وقت برای درس خوندن!:27:
به نظرم این کارا یکم زیادی وقت گیره خودش:20:اگه کسی خوب بلد باشه درسی رو وقت کم نمیاره!:40:
من کلا خیلی وقتم اضافه میارم وقتی تست ها رو می زنم.فکر نکنم بخواد لازم باشه وقت بگیرم.
به امید موفقیت برای تمام بچه های اینجا!:11:

Mont@zer
09-06-2011, 14:38
[/QUOTE] دفترچه رو میدن و پاسخنامه هم میدن:31:(آزمایشی ها رو می گی دیگه؟)[/QUOTE]

آره، آزمایشی ها رو میگم. راستی کارنامه رو چند روز بعد میذارن تو سایتشون؟
ممنون.

Facon_Archi
09-06-2011, 15:01
آره، آزمایشی ها رو میگم. راستی کارنامه رو چند روز بعد میذارن تو سایتشون؟
ممنون.

درصد ها بستگی داره به اینکه کجا زندگی میکنید.. از 48 ساعت بعد از آزمون کم کم میاد روی سایتشون
تخمین رتبه و ... رو هم 10 12 روز طول میکشه