PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21

fmps
16-04-2011, 17:02
این آزمون سنجش که تا دلت بخواد سوال اشتباه داره

Reza31001
16-04-2011, 17:12
بچه به نظر شما هدف ادم واسه درس خوندن چي باشه بهتره

1. هديه بدر مادر بعد قبولي

2. كسب مدرك خوب

3. كلاس گذاشتن واسه بقيه يا يه جورايي كم نياوردن جلو بچه هاي فاميل

موارد خیلی بیشتری رو هم میشه اضافه کرد
شاید برای خیلی ها همون لبخند بابا یا مامان بعد از شنیدن رتبه خوب فرزندشون یه دنیا ارزش داشته باشه
شاید برای خیلی ها رسیدن به جایگاه اجتماعی خوب و تشکیل زندگی خوب و موفق ملاک باشه
شاید برای خیلی ها کسب درآمد مهمترین دلیل برای درس خوندن باشه
شاید برای خیلی ها قبولی در یه دانشگاه خوب به عنوان جواب تمام زحماتی که چندین سال براشون کشیده شده، هدف مهمی باشه
شاید برای خیلی ها ...

کمی بزرگتر فکر کنیم!

ویرایش:

این آزمون سنجش که تا دلت بخواد سوال اشتباه داره

در تایید حرفتون در مورد کیفیت پایین این آزمونا یه خاطره کوچیک از آزمون جامع دوم یا سوم سنجش:
ریاضی رو 83-84 زدم :31: چرا؟ چون تمام سوالاتش (تاکید می کنم تمام سوالاتش) از کنکور های گذشته بود تازه گشته بودن و سوالات آسونش رو پیدا کرده بودن! منم چون جمع بندی رو زود شروع کرده بودم تا قبل از این آزمون از کنکور 85 تا 87 رو کار کرده بودم و نتیجش هم همین بود که بعضی سوالات رو اصلا دقیق گزینه هاش هم یادم بود :31:

فکر کنم اگه کنکور 88 رو هم کار کرده بودم 95 هم میزدم !!

البته سو ءتفاهم نشه به نظر من بین کنکورهای جامعی که تو این دوران برگزار میشه سنجش بهتره اونم به خاطر جامعه آماریش

lohrasbi
16-04-2011, 18:47
اگه یه نفر رتبه 3 رقمی بخواد (تو کنکور) ، تو سنجش 23 اردیبهشت حدودا باید چندم بشه؟!!

vahid-p
16-04-2011, 20:41
در تایید حرفتون در مورد کیفیت پایین این آزمونا یه خاطره کوچیک از آزمون جامع دوم یا سوم سنجش:
ریاضی رو 83-84 زدم چرا؟ چون تمام سوالاتش (تاکید می کنم تمام سوالاتش) از کنکور های گذشته بود تازه گشته بودن و سوالات آسونش رو پیدا کرده بودن! منم چون جمع بندی رو زود شروع کرده بودم تا قبل از این آزمون از کنکور 85 تا 87 رو کار کرده بودم و نتیجش هم همین بود که بعضی سوالات رو اصلا دقیق گزینه هاش هم یادم بود

فکر کنم اگه کنکور 88 رو هم کار کرده بودم 95 هم میزدم !!

البته سو ءتفاهم نشه به نظر من بین کنکورهای جامعی که تو این دوران برگزار میشه سنجش بهتره اونم به خاطر جامعه آماریش
من که اونقدرا بررسی نکرده بودم، سوالاتش برام جدید بود ولی باز هم آسون بود و به نظرم بد نبود. راستی یه چیز جالب اینکه نشر دریافت برای هر آزمون سنجش بعد از یه روز دو روز اون رو نقد می کنه که به نظرم خیلی مفیده و می تونید نقاط ضعف و قوت تست ها رو بدونید و اینکه یه گزینه اشتباهی که زدین مشکل از طراحان بوده یا خودتون./
واقعا عالی نقد می کنه به نظر من.
البته سوال 24 ادبیات به نظر من کاملا درسته ولی بهش گیر داده که به نظرم دلیلش خوب نبود و تو جمله کاملا معلومه که "مطبوع" درسته نه " متبوع ".
اینم لینک :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

ریاضی رو 83-84 زدم چرا؟ چون تمام سوالاتش (تاکید می کنم تمام سوالاتش) از کنکور های گذشته بود تازه گشته بودن و سوالات آسونش رو پیدا کرده بودن! منم چون جمع بندی رو زود شروع کرده بودم تا قبل از این آزمون از کنکور 85 تا 87 رو کار کرده بودم و نتیجش هم همین بود که بعضی سوالات رو اصلا دقیق گزینه هاش هم یادم بود
خوب چی شد نتیجه گیری آخرش؟؟؟ نگفتی تو کنکور چند زدی؟ تا معلوم بشه چقدر متفاوته.
ضمنا اگه کارنامه های سال قبلی ها هست تا ببینیم چیکار کردن+ درصدای کنکور اصلیشون.

Reza31001
17-04-2011, 09:06
خوب چی شد نتیجه گیری آخرش؟؟؟ نگفتی تو کنکور چند زدی؟ تا معلوم بشه چقدر متفاوته.
ضمنا اگه کارنامه های سال قبلی ها هست تا ببینیم چیکار کردن+ درصدای کنکور اصلیشون

ریاضی کنکور 39 زدم!

کارنامه های بچه ها تو تاپیک >>> بانک کارنامه کنکور سراسری [بحث ، مشاوره ، تخمین رتبه و...] باید باشه

ehsan_
17-04-2011, 15:30
سلام
منم سنجش که دادم به نظرم سخت نبود مخصوصا سوالات فیزیک که خیلی امیدوارم کرد برای کنکور چون من فیزیک معمولا کم می زنم
اگه کنکور اینجوری باشه عالی میشه:31:

تجربی پاسخنامه ادبیات یک غلط داشت
توی پاسخنامه گفته بود 2 کامه نادرست هست بعد گزینه درست رو گفته 1 که گزینه 1. 1 غلط بود !

veritaaa
17-04-2011, 15:59
"پاسخنامه شما هنوز از حوزه امتحاني در يافت نشده است " این یعنی چی؟ یعنی حوزه ی ما برگه هارو تحویل نداده ؟ :31:
شما کارنامه سنجش گرفتین؟

Reza31001
17-04-2011, 16:28
"پاسخنامه شما هنوز از حوزه امتحاني در يافت نشده است " این یعنی چی؟ یعنی حوزه ی ما برگه هارو تحویل نداده ؟ :31:
شما کارنامه سنجش گرفتین؟
زیاد اتفاق میفته
هنوز کارنامتون رو تصحیح نکردن. یا هنوز به دستشون نرسیده یا تو صفه انتظاره (شایدم تنبلی کردن هنوز نذاشتن رو سایت:31:)

منم برای همین آزمونی که گفتم کلی چشم انتظار بودم ببینم کی کارنامم میاد!

veritaaa
17-04-2011, 18:21
زیاد اتفاق میفته
هنوز کارنامتون رو تصحیح نکردن. یا هنوز به دستشون نرسیده یا تو صفه انتظاره (شایدم تنبلی کردن هنوز نذاشتن رو سایت:31:)

منم برای همین آزمونی که گفتم کلی چشم انتظار بودم ببینم کی کارنامم میاد!
ماشالا واقعا..کنکورم همینکارو میکنن 1 ماه طول میکشه هاااا
حوزه ما که خیلی بی نظم بود.خانومه مراقب جلوی من یه تسبیح دستش بود دعا می خوند صدای س س س میوومد
منم اعصاب تعطیل برگه رو دادم اومدم بیرون.حداقل قلم چی نظم و ترتیب داره

MOHAMMAD2010
17-04-2011, 19:57
این سوال من فکر نکنم زیاد ربطی به اینجا داشته باشه ولی جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم !
بدون مدرک پیش دانشگاهی میشه تو کنکور سراسری شرکت کرد ؟ اگه آره تو کدوم گروه ؟

afii siyah
17-04-2011, 20:57
نه برا هيچكدومشون نميشه اصلا امكان نداره :18:

babak_gww
17-04-2011, 22:01
[QUOTE سلام

میشه یکی کامل بگه که تو دوران مرور دقیقا باید چه کاری کرد؟ یهنی بشینیم همه درسارو مرور کنیم؟؟!
البته من هنوز همه ی درسارو نخوندم ، فکر میکنم تا 15 خرداد تموم بشه

ممنون

کسی نبود جواب بده؟ :19: :19: :19:

afii siyah
17-04-2011, 22:31
توي اين زمان اين سوال خيلي از بچه هاس و من ميدونم با حرفايي كه اينجا زده ميشه خيليا اميد بيدا ميكنن و ميخونن بس خواهشا بسته نشه و تاييد مديريت شه خواهششششش:11:

من امسال بشت كنكوريم سال گذشته جز نفرات اخر كنكور شدم
رتبه ام نجومي شد :41:

تا الانم نخوندم

به نظرتون اگه الان شروع كنم ميرسم تموم كنم

خودم واسه خودم دليل دارم و اميدوارم كه ميتونم

1. چون خيلي باهوشم :46:

2. اگه بخام ميتونم

3. خب من الان ميخونم تا كنكورم چيزي نمونده بس كمتر فراموش ميكنم

4 . چون نزديك به كنكوره اگه فكراي بد از ذهنم بيرون كنم تنش ها ميشن مثبت بس قبول ميشم

5. مهم ترين دليل ماشين كه بابا ميخره :31:

afii siyah
17-04-2011, 22:42
روش 3 روز يه بار قلمچي من انجام دادم سال گذشته محشر بود

مثلا اول هفته شرايط كنكورو واسه خودمون درس ميكرديم لباس رسمي تنمون ميكرديم وبشت صندلي مينشستيم بعد سوالاي يكي از كنكور هارو جواب ميداديم بعدشم خومون تصحيح ميكرديم بقيه وقتمونم يعني دو روز و نصفي رفع اشكال بود وخوندن جزوه

من امسالم همين كارو ميكنم خيلي خوبه :11:

R A H A
17-04-2011, 23:12
تو دوران مرور درس ها بهتره که از خودتون امتحان بگیرین.
یعنی آزمون بدین و ببینین که کجا ها رو یادتون مونده و کجا ها رو فراموش کردین؟
این طوری دستتون میاد که وقتتون رو بیشتر صرف مرور کدوم مباحث کنین.:20:

ehsan_
18-04-2011, 14:27
سلام
کسی رتبه بهترین دانشگاهای پزشکی ایران داره ؟

تا اونجا من پرسیدم می گن 3 تای اول
تهران
شیراز
اصفهان
؟

vahid-p
18-04-2011, 14:27
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش از حذف کنکور سراسری از سال 1393 در کشور خبر داد.

به گزارش مهر، حسین توکلی در ساری گفت: بعد از انقلاب فرهنگی تا سال81 همواره شاهد
افزایش داوطلبان در کنکور سراسری بودیم ولی از سال 82 همواره شاهد کاهش داوطلب هستیم.

وی، همچنین به دانش‌آموزانی که هنوز موفق نشده خود را برای شرکت در کنکور آماده کنند این نوید را داد که با درس خواندن در فرصتی که تا کنکور 90 مانده است می‌توانند در یکی از رشته های دانشگاهی قبول شوند.

توکلی، از ایجاد شرایط ویژه برای داوطلبان در کنکور سراسری امسال خبر داد و گفت: امسال شرایطی فراهم شده است تا دانش‌آموزان در صورت عدم قبولی در یک منطقه در منطقه دیگر به رقابت بپردازند.

مشاور وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در کنکور امسال و سال 91 محتوا تغییر نمی‌کند و سال ۹۲ آخرین کنکور برگزار می‌شود، ولی از سال93 کنکور سراسری حذف خواهد شد.

این یعنی چی؟؟؟ :" امسال شرایطی فراهم شده است تا دانش‌آموزان در صورت عدم قبولی در یک منطقه در منطقه دیگر به رقابت بپردازند."

Reza31001
18-04-2011, 15:11
این سوال من فکر نکنم زیاد ربطی به اینجا داشته باشه ولی جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم !
بدون مدرک پیش دانشگاهی میشه تو کنکور سراسری شرکت کرد ؟ اگه آره تو کدوم گروه ؟
هیچ کدوم از داطلبایی که برای سال اول کنکور میدن در زمان کنکور دادن مدرک پیش رو نگرفتن منتها اگه کنکور بدی و قبول بشی موقع ثبت نام در دانشگاه (اواخر شهریور) یه سری مدارک می خوان که شامل همین هم میشه و اگه نداشته باشین در دانشگاه ثبت نام نمیشین

خلاصه که آره بدون مدرک پیش میشه در کنکور شرکت کرد

M o h a m m a d
18-04-2011, 15:27
چرا توی کارنامه سنجش من رتبه نزده ؟! سنجش کلاً رتبه‌ها رو نمی‌ده یا هنوز کارنامه‌ها کامل تصحیح نشده !؟

Reza31001
18-04-2011, 15:33
چرا توی کارنامه سنجش من رتبه نزده ؟! سنجش کلاً رتبه‌ها رو نمی‌ده یا هنوز کارنامه‌ها کامل تصحیح نشده !؟
اول یه کارنامه اولیه میده فقط درصدها توشه بعد یه کارنامه دیگه میده با رتبه و تراز و...

ehsan_
18-04-2011, 16:07
این چه چجورشه ؟
کارنامه من کاملا غلط است

من اصلا کلا فیزیک 4 تا سوال جواب دادم البته هر چهذتاش رو درست درصد رو زده 24 درصد !!:27:

24 درصد یعنی 7 تا درست

بعد زیان رو من 20 سوال جواب دادم که طبق پاسخنامه 2 تاش فقط غلط بوده که میشه 69 درصد ولی توی کارنامه زده 40 درصد !!:18:
زیست رو من 5 تا نزده و 9 تا غلط دارم وبقیه درست که درصدم باید میشده 62 شده که توی کارنامه زده 39 !!!:18:

مسخرشو در اورده:2:
من باید کجا اعتراض کنم؟؟

یا مخ من تاب برداشته یا مخ سازمان سنجش:20:

princeofpersia_7
18-04-2011, 16:11
توکلی، از ایجاد شرایط ویژه برای داوطلبان در کنکور سراسری امسال خبر داد و گفت: امسال شرایطی فراهم شده است تا دانش‌آموزان در صورت عدم قبولی در یک منطقه در منطقه دیگر به رقابت بپردازند.

بچه ها این چیزی که این بابا گفته یعنی چی؟ :31:
یعنی چندبار انتخاب رشته میشه کرد؟

چرا هی عوض میکننش..نمیتونن تا سال 93 دندون روی جیگر بذارن ؟:31:

amir_91
18-04-2011, 17:29
سلام
کسی رتبه بهترین دانشگاهای پزشکی ایران داره ؟

تا اونجا من پرسیدم می گن 3 تای اول
تهران
شیراز
اصفهان
؟

تهران-بهشتی-شیراز-اصفهان-مشهد-........

vahid-p
18-04-2011, 18:46
علوم پزشکی ایران - رحمة الله علیه - یادتون رفت :31:

amir_91
18-04-2011, 20:55
علوم پزشکی ایران - رحمة الله علیه - یادتون رفت :31:
با تهران یکیش کردم:دی

milla.online
18-04-2011, 21:04
سلام دوستان
منم جامع یک رو دادم...
درصدام
ادبیات 62
عربی38
دینی 48
زبان50
ریاضی 45
فیزیک43
شیمی 47
زیاد راضی نیستم... البته من درسامو تموم نکردم و با کانون پیش رفتم.... ولی بازم یکم نا امید شدم....
نظرتون رو بگید...

afii siyah
19-04-2011, 07:29
سلام دوستان
منم جامع یک رو دادم...
درصدام
ادبیات 62
عربی38
دینی 48
زبان50
ریاضی 45
فیزیک43
شیمی 47
زیاد راضی نیستم... البته من درسامو تموم نکردم و با کانون پیش رفتم.... ولی بازم یکم نا امید شدم....
نظرتون رو بگید...

خيلي بين درصدات تعادله خوش به حالت :19:

---------- Post added at 07:29 AM ---------- Previous post was at 07:27 AM ----------

ما تبريزم خوبه ها البته شنيدم
به نظر من تهران _بهشتي_اصفهان _شيراز _تبريز_مشهد _كرمان و..........................واوني كه من ميخام برم اخرينه فك كنم:18:

mohandes e ekhraji
19-04-2011, 11:27
سلام دوستان بالاخره کسی فهمید سریال ۱۰۰از کی میاد؟من که تا دیروز هرچی زنگ زدم امروز فردا کردن!گفتن اخرین دفعه ۱اردیبهشت!ایا اومه؟میاد؟من دیگه روم نمیشه بزنگم!همشهری های تهرانی اگه اومد تو تهران بگید برم بگیرم!

ehsan_
19-04-2011, 17:30
خيلي بين درصدات تعادله خوش به حالت :19:

---------- Post added at 07:29 AM ---------- Previous post was at 07:27 AM ----------

ما تبريزم خوبه ها البته شنيدم
به نظر من تهران _بهشتي_اصفهان _شيراز _تبريز_مشهد _كرمان و..........................واوني كه من ميخام برم اخرينه فك كنم:18:
نه داداش
شیراز زودتر از دانشگاه اصفهان پر میشه

یک چیز جالب براتون بگم
من دبیرستان شهید آزه ای اصفهان فارغ التحصیل شدم (تیزهوشان )
بعد دبیرستان ما داخل دانشگاه هست و 200 متر با داشکده دندان پزشکی و روبروش مامایی فاصله داشت

مثلا ما برای نهار میرفتم تریا دانشکده دندون پزشکی:31:
جاتون پر :31:این دانشکده انقدر فضای بی خودی داره
کاملا ساختمان قدیمی و فضای بسته
ارتفاع سقف کم و زیاد میشه
گاهی نزدیکه سرتون بخوره به سقف و..... جالب تر از همه لاشه یک صندلی دندان پزشکی ( که نمی دونم دقیقا اسمش چیه ) گذاشته توی راهروی اصلی:27: (احتمالا می خوان قدمت دانشکده رو نشون بدن )

خلاصه که من دندان پزشکی اصفهان رو بی خیال شدم تمرکزم رو گذاشتم رو پزشکی:46:

Saxybiil
19-04-2011, 18:36
این چه چجورشه ؟
کارنامه من کاملا غلط است

من اصلا کلا فیزیک 4 تا سوال جواب دادم البته هر چهذتاش رو درست درصد رو زده 24 درصد !!:27:

24 درصد یعنی 7 تا درست

بعد زیان رو من 20 سوال جواب دادم که طبق پاسخنامه 2 تاش فقط غلط بوده که میشه 69 درصد ولی توی کارنامه زده 40 درصد !!:18:
زیست رو من 5 تا نزده و 9 تا غلط دارم وبقیه درست که درصدم باید میشده 62 شده که توی کارنامه زده 39 !!!:18:

من باید کجا اعتراض کنم؟؟

آقا واسه من و بچه‌هایی که از اول سال سنجش میدادیم این قضییه بود الان فهمیدیم که انگار گزینه رو پاک کنیم اینا دستگاهشون جفتشو میگیره غلط تشخیص میده درصد کم میشه :31:

MOHSEN_A1371
19-04-2011, 18:53
با درود و سلام وشاد باش خدمت همه کاربران خوب سایت
سوالی داشتم دوباره :31:
برای دوران جمع بندی اگر تا قبل از دوران یک سری دروس تمام و یک سری دروس نیمه تمام ماند چه باید کرد؟به طور مثال دروس عمومی تمام و دروس اختصاصی نیمه تمام ماند...یا چند دروس تمام و چند دروس نیمه تمام ماند یا.... چه باید کرد؟
باید بقیه دروس را لنگ و منتظر دروس نیمه تمام ماند که تمام شود و بعد شروع به زدن تست های کنکور سال های قبل کرد؟
یا می توان تست های کنکور سال های قبل از دروسی که تمام شده را با وقت تعیین شده در کنکور زد بعد تا زمانی که دروس نیمه تمام هم تمام شد کلهم اجمعین :31: آن ها را هم میاریم توی گود و همه دروس را می زنیم.

مثلا 5 آزمونش را میزاریم کنار که همگی دروس با هم بزنیم و با لباس کنکور و شرایط و زمان کنکور و ....

کلا چی پشنهاد می کنید؟ :31:

بی جواب نذارید لطفن هرچی به نظرتون درسته بگید

afii siyah
19-04-2011, 19:34
من روش 3 روز يه بار كانون كه همتون ميدونيد چه جوريه استفاده ميكنم يه كوچولو هم وقت اضافه ميارم ميزارم واسه خوندن نخونده هااااااااا

ashjaee
19-04-2011, 19:51
آقا واسه من و بچه‌هایی که از اول سال سنجش میدادیم این قضییه بود الان فهمیدیم که انگار گزینه رو پاک کنیم اینا دستگاهشون جفتشو میگیره غلط تشخیص میده درصد کم میشه :31:

من اینبار یک سوال رو پاک کردم گزینه درست رو زدم دستگاه هم برام درست گرفت!!

دوستان درباره مرور آخر گزینه 2 نظرتون چیه؟

vahid-p
20-04-2011, 13:46
آقا واسه من و بچه‌هایی که از اول سال سنجش میدادیم این قضییه بود الان فهمیدیم که انگار گزینه رو پاک کنیم اینا دستگاهشون جفتشو میگیره غلط تشخیص میده درصد کم میشه
شاید مشکل از پاک کن باشه. منم یه بار آزمون گزینه دو یه گزینه ای رو پاک کردم، ولی خوب خوب پاک نشده بود که بعدا دستگاه اون گزینه رو خونده بود.

دوستان درباره مرور آخر گزینه 2 نظرتون چیه؟
منم اومده بودم دقیقا همین سوالو بپرسم. حالا شاید در حالت کلی خوب باشه ، ولی مثلا یکی مثل من که نرسیده درساش رو تموم کنه، به نظرتون مفیده براش؟ کم کم یک هفته و خورده ایش صرف آزمون و بررسی آزمون و جزوات و دی وی دیهاش می شه.
با این حال من شنیدم که می گن نکات خوبی داره. آزموناش استاندارده یا مثل آزمونهای مرحله ایش زیادی سوالاش سخته؟
کسایی که سال قبل بودن لطفا یه توضیح مختصر بدن تا حساب دستمون بیاد.

MASTERSELITE
20-04-2011, 16:56
من چندتا از دوستان و آشنایانم ، پارسال استفاده کردن ، خیلی براشون مفید بود. یکیشون شد 544 و دیگری 725 منطقه 1 ریاضی.
میگفتن نکاتی رو میگن که تا حالا هیچ جا ندیده بودن.

mestry
20-04-2011, 20:04
اگه برای آزمون آمادگی ندارید، وقتتونو تلف نکنید ولی حتما سعی کنید جزوه آموزشی و دی وی دیش رو بگیرید، نکات خیلی خوبی داره

MOHSEN_A1371
20-04-2011, 22:20
برای دوران جمع بندی اگر تا قبل از دوران یک سری دروس تمام و یک سری دروس نیمه تمام ماند چه باید کرد؟به طور مثال دروس عمومی تمام و دروس اختصاصی نیمه تمام ماند...یا چند دروس تمام و چند دروس نیمه تمام ماند یا.... چه باید کرد؟
باید بقیه دروس را لنگ و منتظر دروس نیمه تمام ماند که تمام شود و بعد شروع به زدن تست های کنکور سال های قبل کرد؟
یا می توان تست های کنکور سال های قبل از دروسی که تمام شده را با وقت تعیین شده در کنکور زد بعد تا زمانی که دروس نیمه تمام هم تمام شد کلهم اجمعین :31: آن ها را هم میاریم توی گود و همه دروس را می زنیم.

مثلا 5 آزمونش را میزاریم کنار که همگی دروس با هم بزنیم و با لباس کنکور و شرایط و زمان کنکور و ....

دوستان جواب سوال ما چی شد؟:13:

babak_gww
21-04-2011, 10:41
این سریال آموزشی 100 رو کسی خریده ، خوبه؟

veritaaa
21-04-2011, 14:44
من روش 3 روز يه بار كانون كه همتون ميدونيد چه جوريه استفاده ميكنم يه كوچولو هم وقت اضافه ميارم ميزارم واسه خوندن نخونده هااااااااا
به نظرتون اگه دو روز یکبار انجامش بدیم وقت بیشتری نداریم؟

milla.online
21-04-2011, 20:26
این چه چجورشه ؟
کارنامه من کاملا غلط است

24 درصد یعنی 7 تا درست

من باید کجا اعتراض کنم؟؟

مال منم اینجوری شده... شیمی خودم حساب کردم 47 درصد زدم... الان کارنامه رو چک می کنم میزنه 39 درصد.... خاک تو سر سنجش.... حالم بهم خورد از این امکاناتش...:41:

Facon_Archi
21-04-2011, 20:51
کارنامه نهایی ش کی میاد سنجش؟

vahid-p
22-04-2011, 09:34
این سایت سنجش چه مرگشه؟
اررور می ده.

Facon_Archi
22-04-2011, 11:13
این سایت سنجش چه مرگشه؟
اررور می ده.

باید با .ir واردش بشید
دامینش تغییر کرده

afii siyah
22-04-2011, 12:48
به نظرتون اگه دو روز یکبار انجامش بدیم وقت بیشتری نداریم؟

اقاي قلمچي گفت اونايي كه ترازشون بالاي 6500 ميتونن دوروز يه بار بدن مال من كه كمتره بس مث خيلياي ديگه 3 روز يه بار ميدم تا وقت واسه جبران ضعف ها كم نيارم

EngineeR EhsaN
22-04-2011, 13:59
سلام دوستان اين تراز امروز منه كسي ميتونه راه حلي بگه تا اين درسايي كه هفته اول ميخونم فراموش نكنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid-p
22-04-2011, 14:12
باید با .ir واردش بشید
دامینش تغییر کرده
اینو می دونم. ولی هر دو تا یه اررور می دن. فکر کنم دیتابیسشون مشکل داره.
امیدوارم زودتر درست شه

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

از دوستان کی مرور آخر سال قبل رو شرکت کرده؟
اگه ممکنه یه توضیح کلی بدن .
مثلا چقدر وقت می گیره، می شه دروس گذشته رو جبران کرد، چند ساعت در روز برنامه ریزی کردن و بیشتر در مورد کیفیتش اگه می شه یه توضیح بدین.

afii siyah
22-04-2011, 15:44
سلام دوستان اين تراز امروز منه كسي ميتونه راه حلي بگه تا اين درسايي كه هفته اول ميخونم فراموش نكنم؟

كجاس س س س

EngineeR EhsaN
22-04-2011, 19:03
كجاس س س س

چي كجاس؟ اگه منظورت كارنامس برو سايت كانون بگير

ehsan_
22-04-2011, 19:07
مال منم اینجوری شده... شیمی خودم حساب کردم 47 درصد زدم... الان کارنامه رو چک می کنم میزنه 39 درصد.... خاک تو سر سنجش.... حالم بهم خورد از این امکاناتش...:41:

جالبه الان من چند وقته می خوام وارد سایت بشم 100 تا ارور داده بعده 3 روز نتونستم وارد سایت بشم

این کارنامه ای که داد بدجوری زده توی برجک من:13:

کاری که هیچ کس نمی تونست با من بکنه رو این سنجش نامرد کرد:2:

الان روحیه من پکیده:41:

afii siyah
22-04-2011, 19:17
چي كجاس؟ اگه منظورت كارنامس برو سايت كانون بگير
اون لحظه اين عكسه نبود يعني باز نشده بود نميدونم چرا:18:
كارنامه منظورمه

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

[جالبخ الان من چند وقته می خوام وارد سایت بشم 100 تا ارور داده بعده 3 روز نتونستم وارد سایت بشم

این کارنامه ای که داد بدجوری زده توی برجک من:13:

کاری که هیچ کس نمی تونست با من بکنه رو این سنجش نامرد کرد:2:

الان روحیه من پکیده:41:

عيب نداره فداي سرت خب دفعه اينده چرا ناراحتي مهم كنكورته كه نفر دوم ميشي چون من اولم:31:

milla.online
22-04-2011, 19:40
سلام بچه ها.... سنجش کی کارنامه نهایی میده..... لعنت بر سنجش....................
امروز آزمون رو گند زدم..... درصدام افتضاح.... فکر می کردم زیر 6 هزار میام.... اما مثل اینکه سوالا سخت بوده....همه خراب کردن....
اینم از کارنامه.... به نظر شما رتبه من تو کنکور چند میشه؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟؟!؟:8:

vahid-p
22-04-2011, 20:25
نتایج نهایی سنجش معمولا کی میاد؟

fmps
22-04-2011, 20:40
کسی کارنامه نمیزاره منم بزارم؟
اینجا چرا اینجوری شده؟قبلا کارنامه زیاد میذاشتین

lohrasbi
22-04-2011, 21:01
بچه ها من میخوام آزمون جامع 6 و 20 خرداد گزینه 2 رو شرکت کنم. میخوام بدونم چه ترازی باید بیارم تا به 3 رقمی اوردن تو کنکور امیدوار باشم؟ مثلا چه ترازی تو گزینه دو معادل 7000 کاظم هست؟

gomnam23
23-04-2011, 08:55

Reza31001
23-04-2011, 09:08
بچه ها من میخوام آزمون جامع 6 و 20 خرداد گزینه 2 رو شرکت کنم. میخوام بدونم چه ترازی باید بیارم تا به 3 رقمی اوردن تو کنکور امیدوار باشم؟ مثلا چه ترازی تو گزینه دو معادل 7000 کاظم هست؟
با توجه به اینکه تراز های گزینه دو شبیه کنکوره برای 3 رقمی به تزاری بالای 11000 نیازه (رشته ریاضی منطقه 1)

ویرایش:
جمع بندی
اگه در مورد جمع بندی چیزی نمیگم به خاطر اینه که فکر می کنم هنوز زوده
البته موضوع اصلی همون روش سه روز یه آزمونه که همه بلدین
ولی ممکنه چیزایی هم برای من تجربه شده باشه که برای شما مفید باشه که طی یکی دو هفته آینده میگم:20:

MOHSEN_A1371
23-04-2011, 09:19

برای بار سوم می پرسم :31: جواب ما پس چی شد؟

afii siyah
23-04-2011, 09:45
[QUOTE=MOHSEN_A1371;6039218]برای بار سوم می پرسم :31: جواب ما پس چی شد؟[/QUOTEمن خودم دوبار جواب دادم خب بخون بست هارو ديگه مگه چند بار ميبرسي:41:

fmps
23-04-2011, 10:33

MOHSEN_A1371
23-04-2011, 10:53
من خودم دوبار جواب دادم خب بخون بست هارو ديگه مگه چند بار ميبرسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون عزیزم که جواب جواب دادی :40:
ولی خودم همه این روش های جمع بندی سه روز یه بار و این ها را که کاظم میگه را بلدم
ولی سوال من چیز دیگه ای بوده

R A H A
23-04-2011, 23:31
ببین اقای
MOHSEN_A1371
اگه اون درسایی رو که خوندی رو لنگ بذاری و بری سراغ اونایی که نخوندی اینجوری اونایی که خوندی و روشون تسلط داری رو فراموش میکنی.
ببین کلا اون مباحثی رو که روشون تسلط داری رو همینطوری به تست زدن ادامه بده. در کنارش درس های نا تمومت رو هم بخون.
من خودم بعضی مباحث رو اصلا واسه کنکور گذاشتم کنار. مثلا تو گسسته نظریه اعداد رو نخوندم. یا تو فیزیک چند بخش رو نخوندم. چون می دونستم اگه بخوام تازه شروع کنم به خوندنشون نتیجه نمیگیرم هیچ، باعث میشه بقیه مباحثی که روشون مسلط بودم رو فراموش کنم.

babak_gww
24-04-2011, 12:24

Greedy
24-04-2011, 12:46
سلام در مورد دانشگاه ازاد سوال داشتم سوال داشتم :
من پارسال کنکور ازاد شرکت کردم مهندسی نرم افزار دماوند قبول شدم ولی نرفتم
امسال دوباره شرکت کردم انتخاب اول زدم مهندسی نرم افزار رودهن .ترازی حدود 4900 لازم داره
من چون دیگه اصلا از بعد کنکور پارسال لای کتابا رو باز نکردم :دی الان در چه حد باید بخونم بتونم این تراز بگیرم ؟
در ضمن کارنامه نهایی من اینه :

با همین نمرات مثلا چقدر تراز میگیرم ؟ در کل میخواستم یه راهنمایی کنید تا چه حدی بخونم که بتونم قبول شم ؟ چون من همش پای اینترنتم و این اینترنت معتادمون کرده و نمیذاره درس بخونیم مگر نه سراسری قبول میشدم حالا باید برای قبول شدن تو ازاد هم دلهره داشته باشیم :دی
مرسی

M o h a m m a d
24-04-2011, 13:38
من خریدم !! ولی به نظرم زیاد جالب نیست !! من که زیاد خوشم نیومد مخصوصاً درس‌های اختصاصی‌ش ...

vahid-p
24-04-2011, 15:48
اینم کارنامه سنجش من : ( ای کاش کنکور هم به همین آسونی بود !!! )

به نظرتون این اون آزمونی بود که فکرش رو می کردیم؟؟؟ تعداد نفرات شرکت کننده سهمیه 8 هزار نفر.
منتظر کارنامه های شما و نظراتتون ( مخصوصا در مورد سطح آزمون و نتایج ) هستیم :11:

lifepatogh
24-04-2011, 17:32
با عرض سلام به تو دوست عزیزلطفا هرچه سزیع تر منو راهنمایی کن. من پارسال کنکور دادم رتبم 17000 منطقه شد تعیین رشته نکردم موند واسه امسال چون میدو نستم اگه بخونم ببهتر میشم. از مهر دارم میخونم طبق برنامه گزینه 2ـفروردینو سال سومو پیش 2 رو خوندم .اردیبهشتم برنامه ریزی کردم دوم ـسوم ـ پیش 1 و2 رو جمع کنم –خردادم تست های جامع بزنم و اشکالات کلیمو برطرف کنم به نظرت میتونم با این روش درس خوندن یه رتبه ای تا 3000 بیارم؟؟؟؟؟ فعلا روزی 11 ساعتم درس میخونم –راستی مرور اخرم شرکت کردم 20کنکور گاجم دارم- لطفا راهنماییم کن ممنون میشم به کمکت خیلی فوری نیازمندم. با تشکر فراوان منتظر جوابت هستم.
:11::11::11:

Reza31001
24-04-2011, 18:02
اینم کارنامه سنجش من : ( ای کاش کنکور هم به همین آسونی بود !!! )

شاید سوالات کنکور از سنجش سخت تر باشه و میانگین درصدی شما از این پایین تر باشه ولی نکته مهم اینه که کنکور رقابتیه و شما با شرایط حال حاضرت می تونی به رتبه سه رقمی خوب و قبولی در بهترین دانشگا های کشور فکر کنی :46:

vahid-p
24-04-2011, 18:35
شاید سوالات کنکور از سنجش سخت تر باشه و میانگین درصدی شما از این پایین تر باشه ولی نکته مهم اینه که کنکور رقابتیه و شما با شرایط حال حاضرت می تونی به رتبه سه رقمی خوب و قبولی در بهترین دانشگا های کشور فکر کنی
ممنون دوست عزیز از راهنماییت. ولی امروز آزمون 89 از خودم امتحان گرفتم که چندان راضی نیستم. البته نسبت به سال قبلش خیلی خیلی سخت ترش کردن که این آدم رو اول شکه می کنه. با این وجود امیدوارم معدلم بتونه بهم کمک کنه. با درصدای آزمون 89 تخمین رتبه گزینه دو برام رتبه 1200 - 1300 رو تخمین زد. تو تاپیک تخمین رتبه اگه ممکنه با کانون تخمین بزنید ببینم چقدر متفاوته.

یه سوال: به نظرتون این دو ماه رو چطور باید بخونم تا رتبم سه رقمی بشه؟

Reza31001
24-04-2011, 19:01
ممنون دوست عزیز از راهنماییت. ولی امروز آزمون 89 از خودم امتحان گرفتم که چندان راضی نیستم. البته نسبت به سال قبلش خیلی خیلی سخت ترش کردن که این آدم رو اول شکه می کنه. با این وجود امیدوارم معدلم بتونه بهم کمک کنه. با درصدای آزمون 89 تخمین رتبه گزینه دو برام رتبه 1200 - 1300 رو تخمین زد. تو تاپیک تخمین رتبه اگه ممکنه با کانون تخمین بزنید ببینم چقدر متفاوته.

همون طور که می دونی این آزمونها صرفا آزمون های آزمایشی هستن و غیر قابل استناد. یعنی شما نه به خاطر 144 سنجش خیلی خوشحال بشو و نه به خاطر 1200-1300 کنکور89 ناراحت

تنها نکته ای که میشه از این دو آزمون در آورد اینه که شما استعداد سه رقمی رو داری پس سعیت رو بکن!

ashjaee
24-04-2011, 19:07
سلام بر همه.
این هم کارنامه من:

خواهشا نظرتون رو بگین در چه سطحی هستم.

Reza31001
24-04-2011, 19:14
سلام بر همه.

رتبه در سهمیه : 510
همین میگه در چه سطحی هستین ( از رتبه 200-300 بگیر برو بالا!)

ashjaee
24-04-2011, 19:54
رتبه در سهمیه : 510
همین میگه در چه سطحی هستین ( از رتبه 200-300 بگیر برو بالا!)

یعنی رتبه در کنکور از این رتبه (510) بهتر میشه؟

gomnam23
24-04-2011, 20:03
چرا امسال جامعه آماری سنجش کم شده؟ مثلا می خواستیم خودمون رو محکی زده باشیم. هر چند سوالاش هم درست حستبی نبود.

من پاسخنامه ای که بهمون دادن چک کردم همه ی عمومی ها رو 58 زده بودم ولی تو کارنامه همش زیر 50 رفته.

Reza31001
25-04-2011, 06:19
یعنی رتبه در کنکور از این رتبه (510) بهتر میشه؟

می تونه بهتر بشه. همش بستگی به خودت داره. البته اگه بخوایم داطلبای قوی که تو این آزمون نبودن رو در نظر بگیریم (یعنی تمام کسانی که کنکور میدن و البته سطحشون خوب و عالیه) رتبه شما بالاتره ولی همین رتبه میتونه به 200-300 هم برسه

MASTERSELITE
25-04-2011, 08:21
سلام بر همه.
این هم کارنامه من:

منطقه چند هستین شما ؟

veritaaa
25-04-2011, 09:20
چرا امسال جامعه آماری سنجش کم شده؟ مثلا می خواستیم خودمون رو محکی زده باشیم. هر چند سوالاش هم درست حستبی نبود.

من پاسخنامه ای که بهمون دادن چک کردم همه ی عمومی ها رو 58 زده بودم ولی تو کارنامه همش زیر 50 رفته.

تعداد افراد در سهمیه منطقه دو ریاضی سنجش 26733

کسی میدونه کلا تو کنکور 90 چند نفر ریاضی هستن؟

آره کلی غلط داشت انگار نه انگار همین سازمان داره از ما کنکور میگیره..

راستی نوشته که "نحوه تراز کردن نمره هر درس و همچنين شيوه اعمال معدل کتبي ديپلم و تأثير آن در آزمون همانند و با مشابه سازي با آزمون سراسري و منطبق بر روش سازمان سنجش آموزش کشور انجام شده است."
من نمراتم خوب نبود ولی نمیفهمم چقدر موثر بوده روی ترازهای من.فکر میکنین چقدر تفاوت ایجاد کنه؟

babak_gww
25-04-2011, 12:21
من خریدم !! ولی به نظرم زیاد جالب نیست !! من که زیاد خوشم نیومد مخصوصاً درس‌های اختصاصی‌ش ...

کلا میشه یه توضیحی بدی که چه جوریاس؟ شاید واسه ما بدر بخور باشه :31:

ehsan_
25-04-2011, 13:07

سنجش گند زده
معلوم نیست توی اون سازمان چه خبره:2:

دوستان برای پر کردن پاسخنامه با مداد پر می کنن یا اتد ؟

شاید دستگاهشون داغون هست هر پر کردنی با هر قلمی رو تشخیص نمیده

ehsan_
25-04-2011, 13:34
سلام بر همه.
این هم کارنامه من:

سلام
شما وضعیت خیلی خوبه:20:
عمومی ها با توجه به زمان بیشتر ازین جا نداره یعنی خیلی سخته عمومی ها رو با هم اورد بالای 75-80

ولی اختصاصی رو بکوب تمرین کنی رتبت می تونه بهتر این هم بشه

ساش
25-04-2011, 14:13
فقط آزمون آخر از جامع آماری بالایی برخوردار هست
چون همه توش ثبت نام میکنند

شما هم حتما ثبت نام کنید

8233408
25-04-2011, 15:23
من 17 سالمه روزی 3ساعت وقت دارم بخونم تا الانم هیچی نخوندم رشتم ریاضیه چطوری شروع کنم>>>:41:

p30pro
25-04-2011, 16:45
تعداد افراد در سهمیه منطقه دو ریاضی سنجش 26733

کسی میدونه کلا تو کنکور 90 چند نفر ریاضی هستن؟

آره کلی غلط داشت انگار نه انگار همین سازمان داره از ما کنکور میگیره..

راستی نوشته که "نحوه تراز کردن نمره هر درس و همچنين شيوه اعمال معدل کتبي ديپلم و تأثير آن در آزمون همانند و با مشابه سازي با آزمون سراسري و منطبق بر روش سازمان سنجش آموزش کشور انجام شده است."
من نمراتم خوب نبود ولی نمیفهمم چقدر موثر بوده روی ترازهای من.فکر میکنین چقدر تفاوت ایجاد کنه؟

این آزمون ها ماله سازمان سنجش نیست ! بلکه مال شرکت تعاونی کارکنان سازمان سنجش هست ! یعنی اونی که کنکور می گیره با این کنکور های آزمایش فرق می کنه !

vahid-p
25-04-2011, 22:48
همون طور که می دونی این آزمونها صرفا آزمون های آزمایشی هستن و غیر قابل استناد. یعنی شما نه به خاطر 144 سنجش خیلی خوشحال بشو و نه به خاطر 1200-1300 کنکور89 ناراحت

تنها نکته ای که میشه از این دو آزمون در آورد اینه که شما استعداد سه رقمی رو داری پس سعیت رو بکن!
ممنون از راهنماییت.
من تا الان اونقدرا نخوندم ولی خب اگه نظر شما اینه که امید به سه رقمی هست، پس می خوام از این به بعد در حد خودکشی بخونم. حالا با توجه به درصد هر درس به نظرتون چطوری می شه هر درس 10 درصدی پیشرفت کنم؟

meragj2
25-04-2011, 23:00
سنجش گند زده
معلوم نیست توی اون سازمان چه خبره:2:

دوستان برای پر کردن پاسخنامه با مداد پر می کنن یا اتد ؟

شاید دستگاهشون داغون هست هر پر کردنی با هر قلمی رو تشخیص نمیده

اون سازمان نیست تعاونیه،؛ حالا یه جا تعاونی یه شرکتی نخود لوبیا میفروشه تا به سهامدارا سود بده سنجش آزمون میفروشه! (همونایی که قرار بوده نخود لوبیا بفروشن سوال طرح می کنن)
واسه همین غلط های کوچولو! توش پیدا می شه.

واقعا درک نمی کنم چرا بعضی دوستان شرکت در جامع سنجش رو واسه هر نفر واجب عینی می دونن!

---------- Post added 26-04-2011 at 12:00 AM ---------- Previous post was 25-04-2011 at 11:57 PM ----------

دوستان نظرتون راجع به طرح مرور آخر چیه ؟
کسی پارسال شرکت کرده بگه خوبه یا نه؟

veritaaa
25-04-2011, 23:36
سلام بر همه.
این هم کارنامه من:

من خیلی درگیر تاثیر 25 درصدی نمرات هستم آخه نمراتم خوب نیستن. شما نمراتت بالای 18 هست؟

fmps
26-04-2011, 08:20
سلام
من این مبحث احتمال رو از کجا و چطور بخونم خوب یاد بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تقریبا میشه گفت تو این مبحث خیای ضعیف هستم

jekob
26-04-2011, 09:25
زبان کم حجم ومقوی خیلی سبز واسه کسی که تا حالا زبانو خوب نخونده خوبه ؟

veritaaa
26-04-2011, 10:01
من 17 سالمه روزی 3ساعت وقت دارم بخونم تا الانم هیچی نخوندم رشتم ریاضیه چطوری شروع کنم>>>:41:
تمام بچه های اینجا از تابستون دارن دست و پا میزنن تو فقط روزی 3 ساعت وقت داری هیچی هم نخوندی؟ اینجوری نمیشه تو اول هدفت رو مشخص کن بعد بیش از اون هدف تلاش کن تا بهش برسی مگر خیلی باهوش باشی تو 2 ماه بتونی بیای بالا...

afii siyah
26-04-2011, 11:10

حتما ميتوني سعي كن قرار نيس چيزي از دست بدي همون سه ساعت وقتو بزار نا اميدم نباش هرچي تلاش كني همون قدرم نتيجه ميگيري

تــــــــــــازه از تو بدتر هم خيليا هستن

---------- Post added at 11:06 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

تمام بچه های اینجا از تابستون دارن دست و پا میزنن تو فقط روزی 3 ساعت وقت داری هیچی هم نخوندی؟ اینجوری نمیشه تو اول هدفت رو مشخص کن بعد بیش از اون هدف تلاش کن تا بهش برسی مگر خیلی باهوش باشی تو 2 ماه بتونی بیای بالا...
مرسي از اين همه فاز منفي كه ميدي:13:

---------- Post added at 11:10 AM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

زبان کم حجم ومقوی خیلی سبز واسه کسی که تا حالا زبانو خوب نخونده خوبه ؟

نه اگه تا الان نفهميدي عيب نداره هنوزم فرصت هس

اول تمام لغت هارو با جعبه لايتنر يا به ياد كانون بخون البته تعداد لغتا زياد باشه مثلا 30 در هر روز اونم ميتوني مثلا صب 10 تا ظهر 10 تا شبم 10 اينجوري برات سخت نيس بعد كه حداقل نصف لغتارو فهميدي شروع كن متن خوندن خيلي برات راحت ميشه

الان اين كتالاي مقوي رو نخوني بهتره:11:

farshidshd
26-04-2011, 11:28
اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص داوطلبان آزمون سراسري سال1390

1390/02/05 -

بدين وسيله به اطلاع داوطلبان آزمون سراسري سال 1390مي رساند كه ثبت نام قطعي داوطلبان در اين آزمون مستلزم دريافت كد رهگيري (15حرفي) بوده است.
براساس بررسيهاي به عمل آمده در سازمان، به نظر مي رسد تعداد محدودي از داوطلبان كه در زمان ثبت نام كد پيگيري (16رقمي) سوابق تحصيلي را از سايت دريافت نموده اند؛ به منزله ثبت نام در آزمون تلقي كرده اند . لذا، به منظور اطمينان از صحت ثبت نام و صدور كارت شركت در آزمون، سازمان سنجش آموزش كشور از داوطلبان در خواست مي نمايد از روز شنبه مورخ 10 /2/1390 لغايت روز دوشنبه مورخ 12/2/1390 به سايت اين سازمان به نشاني : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات كارت اعتباري (شماره پرونده و رمز ورود) وضعيت ثبت نامي خود را مشاهده نمايند. بديهي است چنانچه پس از وارد نمودن اطلاعات كارت اعتباري (شماره پرونده و رمز ورود) مشخص گرديد داوطلب در آزمون ثبت نام نموده است، مشخصات شناسنامه اي داوطلب به رويت وي خواهد رسيد در غير اينصورت، لازم است داوطلب حتماً براساس دستورالعمل مندرج در سايت سازمان در تاريخهاي مذكور نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمايد.
لازم به توضيح است در رابطه با آندسته از داوطلبانيكه كارت اعتباري ثبت نام دريافت نموده و ثبت نام ننموده اند، چنانچه در اين مرحله اقدام به ثبت نام ننمايند، هيچگونه مساعدتي در رابطه با شركت در آزمون به عمل نخواهد آمد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

سنجش

lifepatogh
26-04-2011, 13:05
تورو خداجواب منو بدین دیگه خیلی ییییییییییییییییی لازم دارم لطفا یکی پیدا بشه منو راهنمایی کنه

ممننننننننننننننننننننننن ننننننووووووووووووووووووو ووووننننننننننننننن:11::11::11: :11::11:

Facon_Archi
26-04-2011, 13:20
تورو خداجواب منو بدین دیگه خیلی ییییییییییییییییی لازم دارم لطفا یکی پیدا بشه منو راهنمایی کنه

ممننننننننننننننننننننننن ننننننووووووووووووووووووو ووووننننننننننننننن:11::11::11: :11::11:

سوال شما چی هست خب؟:10:

lifepatogh
26-04-2011, 13:44
با عرض سلام به تو دوست عزیزلطفا هرچه سزیع تر منو راهنمایی کن. من پارسال کنکور دادم رتبم 17000 منطقه شد تعیین رشته نکردم موند واسه امسال چون میدو نستم اگه بخونم ببهتر میشم. از مهر دارم میخونم طبق برنامه گزینه 2ـفروردینو سال سومو پیش 2 رو خوندم .اردیبهشتم برنامه ریزی کردم دوم ـسوم ـ پیش 1 و2 رو جمع کنم –خردادم تست های جامع بزنم و اشکالات کلیمو برطرف کنم به نظرت میتونم با این روش درس خوندن یه رتبه ای تا 3000 بیارم؟؟؟؟؟ فعلا روزی 11 ساعتم درس میخونم –راستی مرور اخرم شرکت کردم 20کنکور گاجم دارم- لطفا راهنماییم کن ممنون میشم به کمکت خیلی فوری نیازمندم. با تشکر فراوان منتظر جوابت هستم.

Peji2010
26-04-2011, 14:04
سلام دوستان
من تو آزمونای کانون شرکت میکنم و میخام بدونم با این وضع تراز و رتبه حدودا" رتبه ی کنکورم چقدر میتونه بشه.

تراز : 6800
رتبه کشوری: 1121
رتبه منطقه یک: 383

راستی به نظرتون واسه قبول شدن رشته الکترونیک یکی از دانشگاههای تهران(مثلا" شهید بهشتی) باید تراز و رتبم چند بشه؟؟ با همین وضع میشه قبول شد؟
خیلی ممنون میشم جواب بدین:11:

afii siyah
26-04-2011, 14:12
QUO

برو ياد گار ماندگار كانون نگاه كن من مال تجربيشو دارم

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص داوطلبان آزمون سراسري سال1390

1390/02/05 -

بدين وسيله به اطلاع داوطلبان آزمون سراسري سال 1390مي رساند كه ثبت نام قطعي داوطلبان در اين آزمون مستلزم دريافت كد رهگيري (15حرفي) بوده است.
براساس بررسيهاي به عمل آمده در سازمان، به نظر مي رسد تعداد محدودي از داوطلبان كه در زمان ثبت نام كد پيگيري (16رقمي) سوابق تحصيلي را از سايت دريافت نموده اند؛ به منزله ثبت نام در آزمون تلقي كرده اند . لذا، به منظور اطمينان از صحت ثبت نام و صدور كارت شركت در آزمون، سازمان سنجش آموزش كشور از داوطلبان در خواست مي نمايد از روز شنبه مورخ 10 /2/1390 لغايت روز دوشنبه مورخ 12/2/1390 به سايت اين سازمان به نشاني : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات كارت اعتباري (شماره پرونده و رمز ورود) وضعيت ثبت نامي خود را مشاهده نمايند. بديهي است چنانچه پس از وارد نمودن اطلاعات كارت اعتباري (شماره پرونده و رمز ورود) مشخص گرديد داوطلب در آزمون ثبت نام نموده است، مشخصات شناسنامه اي داوطلب به رويت وي خواهد رسيد در غير اينصورت، لازم است داوطلب حتماً براساس دستورالعمل مندرج در سايت سازمان در تاريخهاي مذكور نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمايد.
لازم به توضيح است در رابطه با آندسته از داوطلبانيكه كارت اعتباري ثبت نام دريافت نموده و ثبت نام ننموده اند، چنانچه در اين مرحله اقدام به ثبت نام ننمايند، هيچگونه مساعدتي در رابطه با شركت در آزمون به عمل نخواهد آمد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

سنجش

ترسوندي ما رو نكنه من ثبت نام نشده باشم:19:

elendil
26-04-2011, 14:24
سلام دوستان
من تو آزمونای کانون شرکت میکنم و میخام بدونم با این وضع تراز و رتبه حدودا" رتبه ی کنکورم چقدر میتونه بشه.

تراز : 6800
رتبه کشوری: 1121
رتبه منطقه یک: 383

راستی به نظرتون واسه قبول شدن رشته الکترونیک یکی از دانشگاههای تهران(مثلا" شهید بهشتی) باید تراز و رتبم چند بشه؟؟ با همین وضع میشه قبول شد؟
خیلی ممنون میشم جواب بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پارسال برای تغییراتی که داشتیم یکم پیش بینی های ما به فنای ابدی و ازلی رفت :دی پیشنهاد من اینه شما این چندوقت رو هم بخون ایشالله بهتر از اون چیزی که میخوای قبول میشی :دی

پ.ن : خیلی وقت بود این تاپیک نیومده بودم :دی

lifepatogh
26-04-2011, 17:02
بابا مردم اینقدر خواهش کردم تورو خدا یکی نیست جواب سوال مارو بده

توووووووووووووووووووووورو وووووووووووخداااااااااااا ااااااااااااااا من به شدت به مشاورتون نیاز دارم

مر333333333333333333333300000000000000000:11:
اینم سوالمه:
دوست عزیزلطفا هرچه سزیع تر منو راهنمایی کن. من پارسال کنکور دادم رتبم 17000 منطقه شد تعیین رشته نکردم موند واسه امسال چون میدو نستم اگه بخونم ببهتر میشم. از مهر دارم میخونم طبق برنامه گزینه 2ـفروردینو سال سومو پیش 2 رو خوندم .اردیبهشتم برنامه ریزی کردم دوم ـسوم ـ پیش 1 و2 رو جمع کنم –خردادم تست های جامع بزنم و اشکالات کلیمو برطرف کنم به نظرت میتونم با این روش درس خوندن یه رتبه ای تا 3000 بیارم؟؟؟؟؟ فعلا روزی 11 ساعتم درس میخونم –راستی مرور اخرم شرکت کردم 20کنکور گاجم دارم- لطفا راهنماییم کن ممنون میشم به کمکت خیلی فوری نیازمندم. با تشکر فراوان منتظر جوابت هستم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lifepatogh
26-04-2011, 17:18
تورو خداراهنماییم کنینا من منتظزتون هستم
مر30000000000000000:11:

Reza31001
26-04-2011, 18:03

خب اگه سوال شما همون قسمت آبی باشه (من سوال دیگه ای ندیدم) خب طبیعتا جوابش مثبته به خصوصی برای شما که با برنامه از اول مهر شروع کردی و برنامه ریزی خوبی هم دارین

دیگه نمیدونم در چه مورد راهنمایی می خواین چون همون طور که گفتم برنامتون خوبه و چون تجربه هم دارید فقط می تونم بگم امیدوارم موفق باشید

اگه بهت دلگرمی بده باید بهت بگم یکی از دوستان من هم دوبار در کنکور شرکت کرد که بار اول 7 هزار و خورده ای شد ولی سال دوم رو مثل شما از اول مهر با برنامه خوند و تونست به رتبه 1500 برسه :20:

lifepatogh
26-04-2011, 18:28
ممنون از دلگرمیت ولی با این تاثیر 25 درصدی معدل یه ذره نا امید شدم
به نظرت سنجش شرکت نکردم یه فرصت خوبو از دست دادم؟:11::10::11:

afii siyah
26-04-2011, 18:49

سنجش نه ازموناش به درد ميخورن نه كارنامه اش فقط يه تعاوني الكي اخه چرا شما ها گول اسمشو ميخورين
نه هيچم ضرر نكردي:11:

milla.online
26-04-2011, 19:19
سلام دوستان.....خیلی حالم گرفتس....
معدل دیپلم من 12.22 است....
تو تخمین ربطه 3000 تایی نسبت به تخمین رتبه گزینه 2 رتبم کمتر شد.....

کلی نا امید شدم..... :41:

Reza31001
26-04-2011, 19:48

این آزمون اول سنجش بود که اهمیت چندانی نداره چون بیشتر بچه ها نرسیدن تمام درسا رو بخونن

همون طور که تو این یکی دو صفحه بحث شده کیفیت آزمونای سنجش زیاد جالب نیست ولی چه کنیم که معروفه!
منتها چون ماهیت این گونه آزمونها طوریه که اگه سوالات در سطح خیلی پیین و یا خیلی بالا (منظورم سوالات غیر استاندارد و غیر متعارفه) طرح بشه بازهم کسی که تلاش بیشتری کرده نتیجه بهتری میگیره برای همین چون جامعه آماری سنجش از بقیه موسسات بالاتره در صورت تداخل من سنجش رو انتخاب می کنم

در مورد معدل هم باید بگم چون میانگین معدل های داوطلبان در کل کشور پایینه و معدل ها هم تبدیل به تراز میشه نباید خیلی نگران باشی مگه انکه معدلت از میانگین کشوری خیلی فاصله داشته باشه مثلا زیر 12-13 که فکر نمی کنم این طور باشه

veritaaa
26-04-2011, 20:35
مرسي از اين همه فاز منفي كه ميدي:13:
متاسفم ولی تو این وقت کم و نخونده ها تنها راهش اینه که اول یه تعیین سطح کنه و هدفش رو مشخص کنه.اینجوری بهتر نتیجه میگیره..

در مورد معدل هم باید بگم چون میانگین معدل های داوطلبان در کل کشور پایینه و معدل ها هم تبدیل به تراز میشه نباید خیلی نگران باشی مگه انکه معدلت از میانگین کشوری خیلی فاصله داشته باشه مثلا زیر 12-13 که فکر نمی کنم این طور باشه
امیدوارم اینجور که میگی باشه.ولی من شنیدم تک درس تاثیر گذاره.مثلا میانگین حسابان و جبر و هندسه با هم یه تراز داره و 25درصدش تاثیر میذاره

Reza31001
26-04-2011, 21:05
امیدوارم اینجور که میگی باشه.ولی من شنیدم تک درس تاثیر گذاره.مثلا میانگین حسابان و جبر و هندسه با هم یه تراز داره و 25درصدش تاثیر میذاره

ببین تو اینکه دانش آموزی که نمراتش شده برای 0.25 از یکی دیگه بهتره از اون جلوتره شکی نیست اما همون طور که گفتم چون این نمرات به تراز تبدیل میشن و در فرمول هم ترازگیری به انجراف معیار وابسته هست بنابراین کسانی بیشتر ضرر می کنن که از میانگین فاصله بیشتری دارند (مثلا اگه میانگین 15 باشه و تراز نمره 15 هم 10000 باشه حالا ممکنه نمره 14 تراز 9000 بده ولی نمره 13 تراز 7000)
برای همین هم میگم که زیاد نگران این موضوع نباشید چون تاثیرش شاید کمتر از اون چیزی باشه که فکر میکنید

ضمنا شما دیگه دخالتی رو نمره های نهایی تون ندارید و اون موضوع تموم شده و رفته بنابراین نگرانی و ناراحتی تنها اتلاف وقته

در مورد اینکه معدل نیست و نمره هست هم حق باشماست و قراره نمره ها به طور مستقیم تاثیر گذار باشه ( البته برای درس ریاضی میانگین حسابان و جبر و هندسه و برای ادبیات هم میانگین ادبیات فارسی و زبان فارسی مد نظر خواهد بود)

اینم بگم که پارسال هم قرار بود همین اتفاق بیفته اما سازمان سنجش موقع اعلام نتایج (مرداد ماه) گفت که چون ریز نمرات تعدادی از داوطلبان ( فکر کنم کلا حدود 20 هزار نفر) از طرف آموزش و پرورش به دستشون نرسیده همون معدل رو تاثیر دادن!

راستی اون تیکه آخر هم اشتباهه
در واقع میانگین نمرات این سه درس با فرمول های خاص تبدیل به تراز میشن= A و بعد از اون درصد خام شما در درس ریاضی تو کنکور هم تبدیل به تراز میشه =B
حالا A*25/100 + B*75/100 تراز درس ریاضی شما رو نشون میده که بعد از محاسبه ترازهای بقیه دروس به همین روش و میانگین گرفتن وزنی (با توجه به ضریب هر درس ) یک تراز کل برای هر نفر به وجود میاد و رتبه ها از اول به آخر چیده میشن

خب حالا که یکم ابهامات برطرف شد بهتره بریم پای درس مرسا :31:

fmps
26-04-2011, 22:27
سلام
من این مبحث احتمال رو از کجا و چطور بخونم خوب یاد بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تقریبا میشه گفت تو این مبحث خیای ضعیف هستم

لطفا یکی راهنمایی کنه

AEZ_Best
26-04-2011, 23:09

یه سوال: به نظرتون این دو ماه رو چطور باید بخونم تا رتبم سه رقمی بشه؟

سلام
تخمین کشوری زد براتون یا منطقه ای؟

در کل اگه 1200 -1300 تخمین زده به راحتی میتونی سه رقمی بشی.
فقط باید بتونی درست بخونی و وقتتو هدر ندی و بدونی که برای هر درسی و حتی هر قسمتی چکار باید بکنی.
اونایی که فکر میکنی ضعیفی رو بیشتر کار کنی اونایی که خوب یاد گرفتی از یادت نره اگه احیانا چیزی نخوندی و ارزشش رو داره بخونی و اگه نداه نخونی.

الان 2 ماه وقت داری و میتونی آسمونو به زمین بدوزی!!!:8::20:

veritaaa
27-04-2011, 00:05
لطفا یکی راهنمایی کنه
گسسته ی فار میگن خوبه من دوستام میخوندن راضی بودن

lifepatogh
27-04-2011, 12:05
کتاب پرسمان جبرو احتمال سال سومو بگیر هرچند تشریحیه ولی اگه خوب با کمک گرفتن از پاسخنامش بخونی مطمئن باش حتما حتما یاد میگیری،من خودم اینجوری احتمال یاد گرفتم:31::20::20:

ashjaee
27-04-2011, 12:11
منطقه چند هستین شما ؟

منطقه 1.
دوستان دیگه هم کارنامه نذاشتن . . . . .

من خیلی درگیر تاثیر 25 درصدی نمرات هستم آخه نمراتم خوب نیستن. شما نمراتت بالای 18 هست؟
بله :31:

lifepatogh
27-04-2011, 13:06
کتاب پرسمان جبرو احتمال سال سومو بگیر هرچند تشریحیه ولی اگه خوب با کمک گرفتن از پاسخنامش بخونی مطمئن باش حتما حتما یاد میگیری،من خودم اینجوری احتمال یاد گرفتم:31::20::20:

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

شما از کدوم قسمت سایت گزینه دو تخمین رتبه میگیری؟:40:

lifepatogh
27-04-2011, 13:13

lohrasbi
27-04-2011, 19:38
باید نام کاربری داشته باشی (و اگه آزمون هاشو ثبت نام کنی بهت نام کاربری میده!)

راست میگن فیزیک سنجش 26 فروردین خیلی سخت بوده؟ میتونیم نتیجه بگیریم که فیزیک کنکور هم سخت میشه؟؟؟

shabeashegha
27-04-2011, 23:46
باید نام کاربری داشته باشی (و اگه آزمون هاشو ثبت نام کنی بهت نام کاربری میده!)

راست میگن فیزیک سنجش 26 فروردین خیلی سخت بوده؟ میتونیم نتیجه بگیریم که فیزیک کنکور هم سخت میشه؟؟؟
سال 89 فیزیک تجربی و ریاضی سخت بود نتیجه اینکه احتمالش خیلی خیلی کمه که امسالم سخت باشه ولی توی کنکور هیچ چیزی بعید نیست

R A H A
28-04-2011, 00:53
بچه ها بهتره پیش بینی نکنین که سوالا اسون میشه.
شما با فرض سخت ترین سوال ها جلو برین.
هر سال سوال ها مفهومی تر و طبیعتا سختتر میشه.
نمونش سوالای ریاضی بچه های ریاضی پارسال ، که خودم یکی از اونا بودم. سال 88 سوال های ریاضی سخت بود ما فکر میکردیم 89 یه کم درصد سختیش کمتر شه که دیدیم بر عکس شد.
سوال ها سخت تر از 88 بود!!!

nelly joon
28-04-2011, 08:23
بعد یه چند ماهی اومدم،به خاطر یکی از دوستام
امیدوارم که همتون خیلی خوب درساتونو خونده باشین و همه به اون نتیجه ای که میخوان برسن.
غرض از مزاحمت: یکی از دوستام واسه دانشگاه آزاد انتخاب اولش رو پزشکی تهران زده،تا الانم هیچی نخونده از من پرسید که اگه از الان بخونه میتونه قبول بشه یا اینکه بره انتخاب اولش رو تغییر بده یه رشته پایین تر بزنه که قبول بشه.معدلشم 17 ایناست.
من خودم تا حالا آزاد امتحان ندادم واسه همین نمیدونم چه جوریاست....
:11:

Reza31001
28-04-2011, 09:39
امیدوارم که همتون خیلی خوب درساتونو خونده باشین و همه به اون نتیجه ای که میخوان برسن.
غرض از مزاحمت: یکی از دوستام واسه دانشگاه آزاد انتخاب اولش رو پزشکی تهران زده،تا الانم هیچی نخونده از من پرسید که اگه از الان بخونه میتونه قبول بشه یا اینکه بره انتخاب اولش رو تغییر بده یه رشته پایین تر بزنه که قبول بشه.معدلشم 17 ایناست.
چون ایشون تجربیه نمی تونم مطمئن بگم ولی اگه ریاضی بودن و سخت ترین رشته های آزاد ( معماری عمران برق ) رو انتخاب کرده بودن با توجه به معدلش میگفتم که می تونه قبول بشه کنکور آزاد خیلی چرته !
(ولی شرایط و ترازهای پزشکی رو نمیدونم شاید این طور نباشه)

shabeashegha
28-04-2011, 11:13
سلام
پزشکی تهران تراز بالایی داره . باید حداقل 2تا از درساشو 100 بزنه و بقیه درساش هم بالای 70 باشه. درسته سوالای آزاد معمولا راحته ولی تعداد سوالاش کمتره پس نمره گرفتن هم سختتره (با زدن یه سوال غلط درصد بیشتری از دست میدین) اگه یکی از دوستای من این سوال رو ازم بپرسه به سطح علمیش نگاه میکنم اگه قوی باشه و توی فرصت باقی مونده بتونه یه مرور خوب بکنه بهش اطمینان میدم قبول میشه وگرنه....

lifepatogh
28-04-2011, 11:16
لطفا یکی راهنمایی کنه

]کتاب پرسمان جبرو احتمال سال سومو بگیر هرچند تشریحیه ولی اگه خوب با کمک گرفتن از پاسخنامش بخونی مطمئن باش حتما حتما یاد میگیری،من خودم اینجوری احتمال یاد گرفتم:31::20::20:[/

nelly joon
28-04-2011, 11:24
سلام
پزشکی تهران تراز بالایی داره . باید حداقل 2تا از درساشو 100 بزنه و بقیه درساش هم بالای 70 باشه. درسته سوالای آزاد معمولا راحته ولی تعداد سوالاش کمتره پس نمره گرفتن هم سختتره (با زدن یه سوال غلط درصد بیشتری از دست میدین) اگه یکی از دوستای من این سوال رو ازم بپرسه به سطح علمیش نگاه میکنم اگه قوی باشه و توی فرصت باقی مونده بتونه یه مرور خوب بکنه بهش اطمینان میدم قبول میشه وگرنه....
ممنون
فرق نمیکنه عمومی یا اختصاصی؟

fmps
28-04-2011, 12:32
سلام
به نظرتون کدوم کتاب انتگرال رو خوب توضیح داده ؟من یه خورده از کوله پشتی خوندم ولی هیچی نفهمیدم!ضروری هست لطفا زودتر جواب بدین

vahid-p
28-04-2011, 13:03
کتاب پرسمان جبرو احتمال سال سومو بگير هرچند تشريحيه ولي اگه خوب با کمک گرفتن از پاسخنامش بخوني مطمئن باش حتما حتما ياد ميگيري،من خودم اينجوري احتمال ياد گرفتم:31::20::20:

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

شما از کدوم قسمت سايت گزينه دو تخمين رتبه ميگيري؟:40:
اگه آزموناي گزينه دو شرکت مي کني، با نام کاربريت که وارد شدي، از بخش خدمات انحصاري هم مي توني به تخمين رتبه دسترسي داشته باشي هم انتخاب رشته مجازي ( البته براي تخمين رتبه رشته هاي احتمالي رو خودش پيشنهاد مي ده ولي براي آزمون هات مي توني رشته ها رو خودت انتخاب کني )
از طريق برنامه موبايل هم مي شه که باز نام کاربري گزينه دو ضروريه.

راست ميگن فيزيک سنجش 26 فروردين خيلي سخت بوده؟ ميتونيم نتيجه بگيريم که فيزيک کنکور هم سخت ميشه؟؟؟
نه راست نمي گن :27:
فيزيکش آسون بود.فيزيکي که من تو آزمون 89 اي که از خودم امتحان گرفتم 40 درصد ( البته با يکم شيوه هاي کنترل زمان مي تونستم 50 درصد بزنم ) آزمون سنجش 26 فروردين رو بدون هيچ عجله اي 70 درصد زدم. پس نشون مي ده که سخت نبوده و نمي شه از آزمون سنجش براي سراسري نتيجه گرفت.

نمونش سوالاي رياضي بچه هاي رياضي پارسال ، که خودم يکي از اونا بودم. سال 88 سوال هاي رياضي سخت بود ما فکر ميکرديم 89 يه کم درصد سختيش کمتر شه که ديديم بر عکس شد.
سوال ها سخت تر از 88 بود!!!
شديدا تاييد مي شود!

veritaaa
28-04-2011, 14:44
ممنون
من ریاضیم ولی از دوستام شنیدم 2تا اختصاصی باید 100 باشه

من این درصدارو توی تخمین رتبه ی قلم چی زدم منطقه دو به من 2000 تا 2500 داد

shabeashegha
28-04-2011, 15:05
ممنون
خواهش میکنم
حداقل یکیش باید اختصاصی باشه . بخصوص که معمولا اغلب بچه ها زیست یا شیمی رو صد میزنن باید یکی از این دوتا باشه ولی کلا شرایط کنکور قابل پیش بینی نیست شاید اونقدر سخت بشه که با میانگین درصدهای 60 هم بتونه قبول شه ولی روال هر سال این بوده باید دید امسال چی پیش میاد:20:

Sajad91
28-04-2011, 16:28
سلام به همه کنکوری ها.
به نظر من برای موفقیت در کنکور هیچی مثل تست زدن نمی شه.
هرچه قدر هم درس بخونی ولی تست نزنی انگار هیچی درس نخوندی.
برای درس های مفهومی بعد از خوندن تست بزنید و برای درس های حفظی چند ساعت بعد از خوندن اون درس.
روزی حداقل سه عنوان درس بخونید و تست بزنید .
تو کنکور اونایی که تست زیاد زدن موفقند
نکته دیگه اینکه هربار که تست میزنید زمان بگیرید و کنکور رو برای خودتون شبیه سازی کنید.حفظ زمان خیلی مهمه
با ارزوی موفقیت برای شما کنکوری های90:20::20::20::20:

lohrasbi
28-04-2011, 17:43
سلام
به نظرتون کدوم کتاب انتگرال رو خوب توضیح داده ؟من یه خورده از کوله پشتی خوندم ولی هیچی نفهمیدم!ضروری هست لطفا زودتر جواب بدین
من اول انتگرال رو از جزوه خوشخوان خوندم ولی نمیفهمیدم چی میگه. بعد رمزینه رو گرفتم اون قسمتی که نفهمیدم رو از رمزینه خوندم و کامل توجیه شدم. اما فکر نمیکنم تو این زمان رمزینه مفید باشه. چون خیلی مفصل توضیح داده. خلاصه اگه وقتت آزاده ، رمزینه بد نیست.

avator20002000
28-04-2011, 18:00
sanjesh.org کجاش باید بریم چک کنیم ثبت نام شدیم یا نه تو سایت گفته ولی جایی رو ندیدم.لینک میدید؟

rambo_1386
28-04-2011, 18:29
سلام به همه دوستان عزیزم واقعا خسته نباشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه زمانی یعنی پارسال و پیارسال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم مثل همتون داشتم کنکور میدادم و عضو پی30 بودم مدارکش هم موجوده!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خلاصه این روزا به این فکر میکردم این بچه هایی که میرن یونی چرا دیگه نمیان سایت؟! چرا به تاپیک کنکور سر نمیزنن؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تا اینکه خودمون رفتیم یونی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیدونم چرا ولی واسه ما هم این اتفاق افتاد البته الحق بعضیا هنوزم که هنوز دارن بچه هارو راهنمایی میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خوب بیشتر بچه ها دیگه اینورا آفتابی نمیشن!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هنوز که هنوز دلیلشو نمیدونم!!خلاصه مارو نفرین نکنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خودتون انشالله امسال که اومدید دانشگاه متوجه میشید دست خودمون نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا بیخیال این حرفا دوسال بچه های اینجا خیلی کمکم کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم خیلی ضایعست تجربیاتمو نگم شاید به درد هیشکی نخوره ولی حداقل باعث میشه آروم بشم که منم یه حرفی زدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند هزار نفر میرن آزمون کانون ، گزینه 2 ، گاج ، سنجش و الاماشالله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه مثال بزنم فکر کنید حداقل10000 نفر میرن آموزشگاه ایکس !!!100 نفر رتبه 1 میشن 1000تا هم دو رقمی خوب هرکی میبینه میگه ایول آموزشگاه ایکس ترکونده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی نیست بگه پس اون 8900نفر چی میشن اینا مگه عضو آموزشگاه ایکس نبودن؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همه اینارو گفتم که بگم این آزمون و ... که میرید حتی 1% هم تاثیری تو موفقیت نداره! همه و همه دست خودتونه حتما خودتون دیدید یکی توان آزمون و کتاب آنچنانی نداره ولی بازم رتبش تک رقمی و دورقمی میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آقا اینارو گفتم مثلا بهتون ثابت کنم موفقیت فقط دست خودتونه نمیدونم ثابت شد یا نه بیخیال مهم نیست من تجربیات شکستمو میگم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما اصل کاری....

--------------

من نمیدونم چرا ما عادت کردیم همه بریم دنبال موفقا مگه ما شکست خورده ها چی کم داریم والا؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه میدونید راه های موفقیت خیلی زیاده و خیلی باهم فرق میکنه ولی راه های شکست نسبت به راه های موفقیت خیلی کمتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس با این اوضاع اونایی که شکست خوردن خیلی بهتر میتونن کمکتون کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم از تجربیات شکست من:
1- یادمه دوسال پیش همین موقع ها بازم دنبال کتاب بودم!!! الان که فکر میکنم میبینم یکی از دلایل روشن همین بوده یادش بخیر دوستان میگفت الان دیگه وقت کتاب نیست ولی کو گوش شنوا مگه گوش میدادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگفتم اینا دیگه چی میگن واسه خودشون کتاب خوب بگیرم حتما میترکونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخرشم رسما ترکیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- به هیچ وجه نت نیاید به هیچ وجه خودتون 2دقیقه فکر کنید مردونه همینکه میاید که مثلا یه دور بزنید برید چقدر طول میکشه؟!1ساعت؟!2ساعت؟!بعدش چقدر خسته میشید؟!
به نظر من اگه دوست دارید موفق بشید حتما باید اینترنت واسه این چند ماه بذارید کنار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- رسما بیخیال حواشی بشید دیگه به معدل و فلان اس ام اسی که سازمان سنجش فرستاده توجه نکنید چون واقعا هیچ فایده ای نداره!!!تا حالا شده به حواشی گوش کنید بعد احساس خوبی داشته باشید؟!شما درستون بخونید اصلا کاری نداشته باشید مسئولین چه .... میکنن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- با ساعت مطالعه کاری نداشته باشید این سوال الان که من فکر میکنم میبینم خیلی مسخرست که میگیم من روزانه10ساعت میخونم خوبه یا بکنمش 24ساعت![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهتر میشه این سوال اصلا واسه چیه؟! یعنی شما انتظار دارید دوستاتون شمارو بهتر از خودتون بشناسن؟! شما باید خودتون تصمیم بگیرید چجوری بخونید به هدفتون میرسید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این 1ساعت 10ساعت هم بهونست واسه اینکه بیاد فروم یه حرفی بزنید غیر از اینه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به نظر من اصلا به ساعت مطالعه هم ربطی نداره بعد مطالعه آخر شب باید خودتون از خوندن خودتون راضی باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه بگید امروز خیلی خوب خوندم مطمئن باشید خوب خوندید ولی اگه کوچکترین فکر بکنید که ای کاش فلان کار نمیکردم درس میخوندم مطمئن باشید اون روز گند زدید رفته!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- طبق قانون 4[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینکه فلان برنامه تلوزیون ببینید مشکلی پیش میاد یا نه یا نمیدونم من فلان فیلم ببینم چی میشه همش بخودتون بر میگیرده اگه آخر شب حسرت زمان از دست رفته رو بخورید یعنی اجازه ندارید این فیلم ببینید ولی برعکس باشه مشکلی نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6- گفتم زمان یادم افتاد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به هیچ وجه من الممکن حسرت زمان از دست رفته رو نخورید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این خیلی مهمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من خودم یادمه پاییز حسرت تابستون خوردم زمستون حسرت پاییز و .... تا جایی که روز قبل کنکور میخواستم فقط 1ماه وقت داشتم تا بترکونم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه این سیر داشتید مطمئن باشید قبل کنکور حسرت این 2ماه میخورید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا دیگه به وقت از دست رفته فکر نکنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- BF & GF رسما تعطیل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آقا ما که این یه مورد نداشتیم ولی پسر تو دبیرستان کلا شاگرد اول بود (رفیق خودم) اومد پیش با یه خواهری دوست شد اوضاع درسی یه هو 180درجه چرخید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سال اول هیچی قبول نشد کسی که همه انتظار داشتن حداقل دولتی یه جای خوب قبول میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی سال اول جایی قبول نشد سال دوم هم رفت غیر انتفاعی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (این داستان 100% واقعی بود و هیچگونه اغراقی نداشت!)
بابا چقدر من حرف زدم (یا به قول بعضیا ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اینا حرفای دلم بود نمیدونم به دردتون میخوره یا نه به هرحال امیدوارم همتون یه جای خوب قبول بشید جایی که واقعا لیاقتشو دارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در آخر توجه شمارا به یه جمله خفن قدیمی تکراری جلب میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ادیسون میگه موفقیت یعنی 99% تلاش و پشتکار و 1%نبوغ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم هیچوقت حسرت این روزارو نخورید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما دیگه رفتیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
28-04-2011, 18:54
مرسی رمبو جان ... خیلی استفاده کردیم ...

milla.online
28-04-2011, 19:49

من با یوزر یکی از بچه ها از خدمات ویژه شرکت کنندهاش وارد شدم.... باید شماره داوطلبی و شناسنامه یکی که تو گزینه هست رو داشته باشی....

lifepatogh
28-04-2011, 19:56
سلام

این دوستمون راست میگه من کتاب کلاس مهندس مهربان رو دارم فوق العادس(ازانتشارات رمزینه)اگه خوب بخونی خیلی خوب یاد میگیری:11::11::11:

milla.online
28-04-2011, 19:58
من ریاضیم ولی از دوستام شنیدم 2تا اختصاصی باید 100 باشه

من این درصدارو توی تخمین رتبه ی قلم چی زدم منطقه دو به من 2000 تا 2500 داد

وقتی که همه امید ها تبدیل به ناامیدی میشه.... یا باید سطح توقعاتم رو بیارم پایین یا تلاشم رو بیشتر کنم.... من راه دوم رو انتخاب کردم و روزی 3 ساعت به مطالعم اضافه کردم.... امیدوارم کافی باشه...
بهرحال تو 4 سالی که خیلی از شماها درس میخوندید و معدل بالای 17 میاوردید من و امثال من توی پاساژ دور میزدیم....
بایدیه فرقی هم داشته باشیم..... :19:

veritaaa
28-04-2011, 23:21
وقتی که همه امید ها تبدیل به ناامیدی میشه.... یا باید سطح توقعاتم رو بیارم پایین یا تلاشم رو بیشتر کنم.... من راه دوم رو انتخاب کردم و روزی 3 ساعت به مطالعم اضافه کردم.... امیدوارم کافی باشه...
بهرحال تو 4 سالی که خیلی از شماها درس میخوندید و معدل بالای 17 میاوردید من و امثال من توی پاساژ دور میزدیم....
بایدیه فرقی هم داشته باشیم..... :19:
خیلی خوبه واقعا
امروز چیزی تو خیابون دیدم که میخوام شماها هم بدونین
رفته بودم قلم چی تو راه برگشت به خونه تو خیابون پسر جوون دستفروشی رو دیدم.فکر کنم بادوم میفروخت.از دور دیدم کاغذ و مداد دستشه اول فکر کردم داره حساب کتاب میکنه ولی وقتی نزدیک شدم دیدم کتاب درسی زیر دستشه ولی نفهمیدم رشتش چیه.خیلی از خودم بدم اومد.واسش آرزوی موفقیت میکنم
امیدوارم این موضوع حداقل رو خود من تاثیر بذاره :20:

lohrasbi
29-04-2011, 10:59
بچه ها آزمون گزینه دو چطور بود؟

lifepatogh
30-04-2011, 09:23
من که یکم از خودم نامید شدم،شایدم چون عجله کردم یکم گند زدم:11::11::11:

befermatooo
30-04-2011, 10:21
سلام .

از دوستان کسی کارت اعتباری کنکور 90 رو برای فروش نداره ؟

یکی از دوستام میخواد ثبت نام کنه اما سنجش میگه فقط اونایی که قبلا کارت اعتباری خریدن و استفاده نکردن .

راهی هست که بشه کارت اعتباری معتبر تهیه کرد ؟

lohrasbi
30-04-2011, 10:53
من که یکم از خودم نامید شدم،شایدم چون عجله کردم یکم گند زدم:11::11::11:
اصلا نگران نباش. من هرکی رو که این آزمونو داده بود دیدم ، گند زده بود. این آزمون فکر کنم سخت ترین آزمون گزینه 2 بود. البته علایم غیر استاندارد بودن توش به چشم میخوره. (مثلا هندسه پایش آسون بود و فشار سخت. درست برعکس کنکور!)

Reza31001
30-04-2011, 11:20
البته علایم غیر استاندارد بودن توش به چشم میخوره. (مثلا هندسه پایش آسون بود و فشار سخت. درست برعکس کنکور!)
این موضوع به هیچ وجه دلیلی بر غیر استاندارد بودن آزمون نیست!
کل آزمون با توجه به تمام فاکتورها ( تعداد سوالات آسون ، متوسط و سخت چینش سوالات و...) باید استاندارد باشه
تازه استاندارد ما سوالات کنکوره پس بهتره بگیم تمام سوالات باید مشابه کنکور باشه

از کجا معلوم امسال هندسه پایه آسون نباشه و فشار سخت؟

ضمنا به نظر من سوالات فشار 89 ریاضی خیلی هم سخت بود:31:

mestry
30-04-2011, 14:36
بنظرم خوب بود...سوالات در حد متوسط بود، بعضیا سخت و بعضیاش آسون، مثلا سوالی که از مثلثات داده بود خیلی سخت بود، واقعا حل کردنش کار هرکسی نبود !

M0rrigan
30-04-2011, 15:20
یاد بعضی از سخنان قصار دبیرام میفتم الان.. اولای سال، تابستون، چندتا از بچه ها پارسال اومده بودن سر کلاس شیمی.. یکیشون 100 و خورده ای، یکی 500 و یکی 5 هزار. دبیرمون گل از گلش شکفت وقتی دیدشون ( و ما کف کردیم.. آخه اون موقع ها خیلی خشن بود. فک نمیکردیم از دیدن دانش آموزی که زیر 10 نشده خوشحال بشه!) و رتبه هاشونو برای ما گفت.. گفت "این یکی یه ذره خراب کرده، 5 هزار.." ما کمو بیش پوزخند زدیم. گفت "الان میگم 5 هزار اخ و پیف میکنین، بزارین بعد اولین سنجش جامع که سه رقم سه رقم شماره های رتبه ـتون رو جدا کردین بهتون میگم 5هزار یعنی چی!!"
همون دبیر میگفت "کنکور فقط خرخونی میخواد. استعداد و اینا که میگن چرنده. استعداد در این حد کفاف میده که زبونتون از دهنتون بیرون نمونده باشه!"
انگیزه میده این جمله به آدم :دی
معلم دیفمون میگفت "من برای رتبه های برتر واقعا خیلی بیشتر از کسی که شده 4 رقمی احترام قائلم. نه چون دیفرانسیل ـش رو بالاتر زده، چون یه تصمیمی گرفته، یه هدف انتحاب کرده و بهش رسیده!"

بهترین جمله ای که امسال از مشاورمون شنیدم "فک کن شب کنکوره و هیچی هیچی بلد نیستی. خدا خدا میکردی 24 ساعت بیشتر وقت داشتی.. بعد یهو زمان 2 ماه برمیگرده عقب! نمیشینی غر بزنی که چرا 6 ماه برنگشت عقب. همین رو غنیمت میدونی!"

حالا ازینا گذشته :دی 3 تا سنجش آخر (2 تا شدن البته الان!) به نظرتون بهتره یا 3 تا جامع های قلم چی؟؟

Soalziad
30-04-2011, 15:40
لطفا پاک شود. در جای اشتباهی زدم.

mestry
30-04-2011, 15:43
حالا ازینا گذشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3 تا سنجش آخر (2 تا شدن البته الان!) به نظرتون بهتره یا 3 تا جامع های قلم چی؟؟
بنظر من سنجش بهتره، هم جامعه آماریش برای این دوتا آخری بالاتره هم سوالاش استاندارد تره...

befermatooo
30-04-2011, 16:07
سلام .

از دوستان کسی کارت اعتباری کنکور 90 رو برای فروش نداره ؟

یکی از دوستام میخواد ثبت نام کنه اما سنجش میگه فقط اونایی که قبلا کارت اعتباری خریدن و استفاده نکردن .

راهی هست که بشه کارت اعتباری معتبر تهیه کرد ؟

دوستان نمیتونن کمکی بکنن ؟

ashjaee
30-04-2011, 16:32
حالا ازینا گذشته :دی 3 تا سنجش آخر (2 تا شدن البته الان!) به نظرتون بهتره یا 3 تا جامع های قلم چی؟؟

به نظر من 2 تا سنجش رو بده و بعد هم دوتا از کانون رو که مونده ثبت نام کن.
اما خداییش سوالای سنجش استاندادتر از کانون نیست!

fmps
30-04-2011, 18:15
اره 100 % کانون استاندارد تره.گذشته از اون کارنامه ای که کانون ساعت 3 همون روز میده خودش یه دنیا ارزش داره

M O B I N
30-04-2011, 18:37
دوستان من سلام

حرف از استاندارد بودن اومد
من خودم هم سوالای قلم چی رو میبینم هم گزینه 2
سوالای گزینه 2 تو مطرح کردن مفاهیم عمیق خیلی بهتر از سایر موسسات عمل میکنه ، ولی یک بدی هایی هم داره که مثلا میشه به سوالاش اشاره کرد ، 2 آزمون قبل یعنی 26 فروردین سوالی تو فیزیک داده بود که 1 سال المپیاد فیزیک ایران اومده بود ، در کل ولی خود من به سوالای گزینه 2 بها میدم !
البته این نظر منه !:31:

lohrasbi
30-04-2011, 19:34
این موضوع به هیچ وجه دلیلی بر غیر استاندارد بودن آزمون نیست!
کل آزمون با توجه به تمام فاکتورها ( تعداد سوالات آسون ، متوسط و سخت چینش سوالات و...) باید استاندارد باشه
تازه استاندارد ما سوالات کنکوره پس بهتره بگیم تمام سوالات باید مشابه کنکور باشه

از کجا معلوم امسال هندسه پایه آسون نباشه و فشار سخت؟

ضمنا به نظر من سوالات فشار 89 ریاضی خیلی هم سخت بود:31:
شما مگه خودت نمیگی معیار استاندارد بودن کنکوره؟ هندسه پایه ی این آزمون شبیه کدوم کنکور بود؟! :27:
من گفتم که "علایم غیر استاندارد بودن به چشم میخوره" نگفتم که آزمون غیر استاندارد بود... مطمئنن هیچ آزمونی نمیتونه تمام استانداردها رو رعایت کنه. به نظر من بین کاظم (:2:) و سنجش و نشانه و ... گزینه دو از همه بیشتر استانداردها رو رعایت میکنه.

R A H A
30-04-2011, 20:18
دوستان من سلام

حرف از استاندارد بودن اومد
من خودم هم سوالای قلم چی رو میبینم هم گزینه 2
سوالای گزینه 2 تو مطرح کردن مفاهیم عمیق خیلی بهتر از سایر موسسات عمل میکنه ، ولی یک بدی هایی هم داره که مثلا میشه به سوالاش اشاره کرد ، 2 آزمون قبل یعنی 26 فروردین سوالی تو فیزیک داده بود که 1 سال المپیاد فیزیک ایران اومده بود ، در کل ولی خود من به سوالای گزینه 2 بها میدم !
البته این نظر منه !:31:

منم با نظر شما موافقم. سوالای گزینه دو واقعا مفهومی و خوبه.
هر کی اونا رو کامل بتونه حل کن دیگه رو سوالای کنکور مشگلی نداره.
من خودم 1 سال تمام با اون جلو رفتم. واقعا ازش راضی بودم.

ashjaee
01-05-2011, 08:06
درسته که سوال های گزینه 2 استانداردتره اما این دلیل نمیشه که بهتر از کانون باشه.
مهمترین چیز برای یک کنکوری برنامه ریزی هست. الان دانش آموزانی که با برنامه کانون پیش رفتند دوسه بار درس ها رو دور کردند اما من دوستانم رو که گزینه دو رفتند رو می بینم همشون تو پایه لنگ می زنند. آخه کل سال دوم رو میشه تو سه هفته خوند؟ (بودجه بندی آزمون 9)
دانش آموزان کانونی میتونند سوالات گزینه 2 رو بگیرند و حل کنند. (که خودم می کنم) اما برنامه گزینه 2 . . . . .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخداییش این مورد رو قبول ندارم. چند تا سوالش شبیه کنکور بود و البته استادندارد مثل اون سوال دوران ذوزنقه که شبیه یکی از کنکورهای خارج کشور بود.

منم با نظر شما موافقم. سوالای گزینه دو واقعا مفهومی و خوبه.
هر کی اونا رو کامل بتونه حل کن دیگه رو سوالای کنکور مشگلی نداره.
کاملا درسته و حرف شما رو قبول دارم! اما اگه کسی نتونست حل کنه چی؟ فقط و فقط اعتماد به نفسش پایین میاد و نکات متوسط رو هم یاد نمیگیره. اما سوال های کانون چون هم آسون داره هم سخت علاوه بر این که با سوال های مشکل و حرفه ای آشنا میشین پیشرفت هم می کنین. گزینه 2 فقط برای کسانی خوبه که در سطح بالایی از معلومات (نه فقط معدل بالا بلکه تست زدن از سالهای پایه یا فارغ التحصیلات) هستند.
این ها رو برای سال سومی هایی میگم که سال بعد میخوان بین کانون و گزینه 2 انتخاب کنند.

vahid-p
01-05-2011, 12:11
اصلا نگران نباش. من هرکی رو که این آزمونو داده بود دیدم ، گند زده بود. این آزمون فکر کنم سخت ترین آزمون گزینه 2 بود. البته علایم غیر استاندارد بودن توش به چشم میخوره. (مثلا هندسه پایش آسون بود و فشار سخت. درست برعکس کنکور!)
سخت بود ولی نچندان. یعنی نمی شه گفت از آزمونای دیگه سخت تر بود. ریاضیش یه خورده سخت تر بود ولی باور کنین ریاضی 89 از 88 خیلی سختترش کرده بودن و به نظرم سوالای این آزمون خیلی به کنکور 89 شبیه بود. دلیلش رو هم در ادامه می گم.

ضمنا به نظر من سوالات فشار 89 ریاضی خیلی هم سخت بود
دقیقا همینطوره . همون سوال فشاری که دوستان گله می کنن که چرا اینقدر سخت طرح کردن، دقیقا از کنکور 89 طرحش رو گرفتن با یه خورده تغییرات جزئی. کلا شباهت های این آزمون به کنکور زیاد بود. هر کی کنکور های سال 88 و قبل از اون رو دیده شاید بگه آزمون 9 گزینه دو سوالاش سخت بود( البته گاهی اوقات واقعا سخته سوالاش ولی ایندفعه استانداردتر بود ) معلومه که کنکور 89 رو ندیده. چون منم که کنکور 88 رو نگاه کردم، واقعا از گزینه دو بدم اومد که چقدر غیراستاندارده، ولی 89 که دیدم نظرم عوض شد!!!

vahid-p
01-05-2011, 12:35
دوستان اگه می خوان بفهمن که من این حرفا رو با کدوم سند و مدرک می زنم یکی اینکه می تونن خودشون برن سوالا رو ببینن دوم اینکه یه مقایسه ساده بین درصدای آزمون 88 و 89 ای که من از خودم امتحان گرفتم، نشون می ده کنکور 89 نسبت به 88 چقدر سوالاش پیچوندنش.
اینم لینک درصدام :

Reza31001
01-05-2011, 14:31
بروبچ ، دوستان ،

سوالات استاندارد و شبیه به کنکور و چه میدونم این داستانها همش بازیه
راحت

کنکور که قابل پیش بینی نیست یه دفعه یه مدل سوال طرح میکنن که تمام معیارها رو برای سوالات استاندارد از بین میبره! (نمونش تعداد مسائل شیمی تو کنکور 88 ریاضی بود که یه دفعه از 8-9 تا به 13-14 تا رسید حالا قبل از اون سال اگه تو یه آزمون جامع بیشتر از 10 تا مسئله طرح میشد همه میگفتن آزمونش استاندارد نیست)

دوباره میگم آزمونهای به سبک کنکور به دلیل رقابتی بودن اهمیتی نداره که سوالاتش آسون باشه المپیادی باشه و یا غیر استاندارد و یا هرچی مهم اینکه اونایی رو که بلدی جواب بدی و از سخت بودن سوالات هم نترسی چون برای همه سخته

lohrasbi
01-05-2011, 16:34
دوستان ،
به دلیل ایجاد حاشیه از همه عذر میخوام

lifepatogh
01-05-2011, 19:37
:11::11::11:بچه ها من الان چند روزه بشتر از 6-7 ساعت نمیتونم درس بخونم لطفا راهنماییم کنین،ممنو ن میشم،وقتی میخوام بیشتر درس بخونم حواسم اینور اونورمیره :8:چیکارکنم؟ممنووووووووووو ن:40::40::40:

vahid-p
01-05-2011, 19:47
بچه ها من الان چند روزه بشتر از 6-7 ساعت نمیتونم درس بخونم
فقط می تونم بهت بگم خوشبحالت ! :31:

ehsan_
01-05-2011, 22:47
سنجش نه ازموناش به درد ميخورن نه كارنامه اش فقط يه تعاوني الكي اخه چرا شما ها گول اسمشو ميخورين
نه هيچم ضرر نكردي:11:

نمی دونم برای چی می گن سوالات سنجش نزدیک ترین به کنکور هست:41:

ehsan_
01-05-2011, 22:53

من همیشه درصد ادبیاتم بالای 50 بود ولی توی این آزمون اتفاقی برام افتاد که تا عمر دارم فراموش نمی کنم

وقتی رسیدم خونه پاسخنامه گرفتم دستم چک کنم.....

18 سوال ادبیات جواب دادم که 2 تاش فقط درست بود و 16 تا غلط:18::41::41:

اون از کارنامه سنجش...این هم از گندی که زدم

کارم تمومه:2:

MASTERSELITE
02-05-2011, 08:00
کانون فقط و فقط و فقط به دنبال چاپیدن مردمه. این حرف من نیست. حرف خیلی از دبیرامون هست که تو کانون هستند . مثل شلفی ( دینی ) میرحسینی ( فیزیک) و ...
حتی دریغ از یه آبمیوه و بیسکوئیت سر آزمون ..
تو هر امتحانش ، 2 سال از ازمون قبل میاد عینا. به خدا من بیش از 100 نفر رو میشناسم که اونها رو از ازمون قبل حفظ میکنند. شاید بگین سر خودشون رو کلاه میذارمند ولی خوب باعث غیر واقعی شدن تراز دیگران هم میشن.
داستان بعدی اینه که میاد 10 سوال از کتاب خودش انتخاب میکنه.
و ...
این وقف عام شدن و ... هم بازیهای تبلیغاتیه..
در مورد سختی فیزیک هم اگه شما جای آقای نعیمی بودین و رتبه 8 کنکور میشدین ، نمیتونستین ، سوال ساده بدین :D

sahelgh
02-05-2011, 10:01
نظرتون درباره ی مرور آخر گزینه 2 چیه؟ ثبت نام کنم؟ من از گام اول با گزینه 2 پیش رفتم تا الان!

fmps
02-05-2011, 12:45
ک
داستان بعدی اینه که میاد 10 سوال از کتاب خودش انتخاب میکنه.
و ...
:D

اگه منظورت از <کتاب خودش> کتاب آبی کانون هست باید بدونی که اون کتاب خودش نیست.اون دقیقا سوال کنکور هست جانم

lifepatogh
02-05-2011, 12:52
نظرتون درباره ی مرور آخر گزینه 2 چیه؟ ثبت نام کنم؟ من از گام اول با گزینه 2 پیش رفتم تا الان!
خیلی خوبه دوست خوبم من ثبت نام کردم ،(منم از گام اول کنکور89باگزینه2 بودم عالیه)بهت پیشنهاد میکنم هرچه زود تر بری ثبت نام کنی،اخه فقط تا 14 اردیبهشت وقت داره:11::11::11:

xerxes again
02-05-2011, 13:09
اگه منظورت از <کتاب خودش> کتاب آبی کانون هست باید بدونی که اون کتاب خودش نیست.اون دقیقا سوال کنکور هست جانم
همون کتاب آبیش که دقیقاَ!! سوال کنکوره وسطش سوال تالیفی هم داره.
شاید باورتون نشه ولی تو کتاب آبی فیزیک 3 اش سوال کنکور الکتریسیته جاری رو عوض کرده بود.
در ضمن تو آزمون های سوم دبیرستانش از کتاب دو سالانه و... هم سوال میده حالا پیشو نمیدونم.
در کل این که کدوم آزمون بهتره یا بدتر یه بحث بی خود چون همشون ایراد دارن و برای موفقیت لازم نیست تو بهترین آزمون شرکت کنی باید هر جا که آزمون میدی ازش یاد بگیری نه فقط کیکشو بخوری

MASTERSELITE
02-05-2011, 16:15
پس کتاب کیه ؟ کانون یه زمانی که اندیشه سازان و ... بودن خوب بود. چون موسسه دیگه ای نبود. ولی حالا نه. فقط به فکر پول درآوردنه. مگه اتفاقی که 2 سال پیش افتاد و گاج و کانون باهم گفتن شاگرد اول کنکور از آموزشگاه ما بود یادت رفته. افتضاحی که همه جا نوشتن. تو شبکه 1 ، تبلیغ گاج اومد که من عضو گاج بودم ، دقیقا تبلیغ بعدی تبلیغ کانون بود.
معلم ها مون تعریف میکرن ، یه زمانی کاظم قلمچی با موتور میرفت اینور و اونور و با التماس از مدارس سوال میگرفت بعد میچسبوند به هم مید کتاب. اگر هم ذره ای آبرو داره ، به حکم بودن افراد بسیاز لایقی همچون آقای خالو و آقای حلی و دیگر دوستان هست.
چرا کانون تالیف گروهی داره ؟ چون میتونه ظرف 1 هفته با همون قیمت کار یکسال رو بکنه و صود n برابر ببره. میگن آشپز 2 تا بشه ، غذا یا شور میشه یا بی نمک. چه برسه به آشپز های گروهی 20 - 30 نفره

/ M \

همون کتاب آبیش که دقیقاَ!! سوال کنکوره وسطش سوال تالیفی هم داره.
شاید باورتون نشه ولی تو کتاب آبی فیزیک 3 اش سوال کنکور الکتریسیته جاری رو عوض کرده بود.
در ضمن تو آزمون های سوم دبیرستانش از کتاب دو سالانه و... هم سوال میده حالا پیشو نمیدونم.
در کل این که کدوم آزمون بهتره یا بدتر یه بحث بی خود چون همشون ایراد دارن و برای موفقیت لازم نیست تو بهترین آزمون شرکت کنی باید هر جا که آزمون میدی ازش یاد بگیری نه فقط کیکشو بخوری
فقط کیک خوردن نیست که :D
شما میتونی از کتابت فقط یادبگیری و رتبه زیر 1000 بیاری ؟
نگه که آره ...
با یکی از دبیرامون ( مهدی ترابی دبیر عربی ) که امسال 2 شاگرد 2 رقمی ریاضی و پارسال یه شارد تک رقمی داشت ، صحبت به صحبت شد. هر هفته خودش میره زابل عربی درس میده معلم پروازی ) میگه این تصور که شما دارین و منطقه محرومند و هیچی نیست و یه بیابون 4 نفر نشستند درس میخونند غلطه. اتفاقا ، آمار دبیر خصوصی اونجا خیلی بیشتره. همین امید شهبازی مشاور که سابقا میاوردنش تلویزیون یا رضا بابایی یا علی حیاتی و ... همه دبیر های جنوب کشورند.

lohrasbi
02-05-2011, 20:15
فک کنم این بحث ها که کدوم آزمون بهتره و کدوم موسسه دزده و کدوم کتاب چرت و پرته واسه تابستون بود و تموم شد و رفت. الآن از قلچی و گزینه2 و ... فقط دو سه تا آزمون مونده. دیگه بیخیال این حرفا.

راستی من تو آزمون 6 خرداد گزینه2، اگه تراز 11000 بیارم میتونم به سه رقمی امیدوار باشم یا باید ترازم بیشتر بشه؟

Reza31001
03-05-2011, 06:32
فک کنم این بحث ها که کدوم آزمون بهتره و کدوم موسسه دزده و کدوم کتاب چرت و پرته واسه تابستون بود و تموم شد و رفت. الآن از قلچی و گزینه2 و ... فقط دو سه تا آزمون مونده. دیگه بیخیال این حرفا.

راستی من تو آزمون 6 خرداد گزینه2، اگه تراز 11000 بیارم میتونم به سه رقمی امیدوار باشم یا باید ترازم بیشتر بشه؟

دقیقا

شما تراز بالای 10000 هم بیاری میتونی به سه رقمی امیدوار باشی :20:

xerxes again
03-05-2011, 17:54
شما میتونی از کتابت فقط یادبگیری و رتبه زیر 1000 بیاری ؟
من همچین حرفی زدم؟

Homayun Khan
04-05-2011, 09:50
چرا امسال مثل سال قبل اعلام نمیکنند که بیشترین تعداد شرکت کننده گان دانشگاه آزاد در کدام گروه قرار داره؟

ehsan_
04-05-2011, 14:30

خوب یا بدیش رو نمی دونم
ولی من ثبت نام کردم
اینکه بتونی با یک برنامه مدون جمع بندی دقیق و کارشناسی شده داشته باشی مثلا سود داره حداقل ضرر نداره
از هیچی بهتره:31:

omnia.2008
05-05-2011, 17:04
سلام بچه ها خوبید؟
منو یادتونه؟
من همونم که اخرین کارنمومو وقتی اینجا گذاشتم که قلمچی بو ترازم 7200 بود دیگه از اون موقع گفتم نمیام واسه درس فک کنم بهمن بود یادتونه؟
اون موقع رشتم تجربی بود ولی تغییر رشته دادم رفتم ریاضی بعدش یه اتفاقی برام افتاد که تا الان با اون تراز های خوبم خداحافظی کردم داغون شدم تا الان برام دعا کنید نمیدونم چی کت کنم دارم میخونم برای عمران تهران جنوب ترازش 6500 هست میترسم نتونم بگید چی کنم نسبت به اون موقع ها واقعا ضعیف شدم کمک کنید خواهششششششششششششششششش میکنم

lifepatogh
05-05-2011, 17:40
06:40 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنین نیاز شدید دارم،من الان چند روزه که بیشتراز6-7ساعت نمیتونم درس بخونم،حواسم اصلا جمع نمیشه،همین موضوع خیلی منو بهم ریخته به نظر شما چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توروخدا راهنماییم کنین.مر30000000000000000000:11::11::11:

vahid-p
05-05-2011, 18:21
) میگه این تصور که شما دارین و منطقه محرومند و هیچی نیست و یه بیابون 4 نفر نشستند درس میخونند غلطه. اتفاقا ، آمار دبیر خصوصی اونجا خیلی بیشتره. همین امید شهبازی مشاور که سابقا میاوردنش تلویزیون یا رضا بابایی یا علی حیاتی و ... همه دبیر های جنوب کشورند.
به نظر من اینا استثنا هستن. ما که جنوب کشور زندگی می کنیم که از این خبرا نیست. ولی شنیدم می گن به بعضی مناطق می رسن و اینکه بگین جنوب کشور از این خبرا باشه، باید بگم نیست.

منم حرف شما رو تایید می کنم. این بحثا برای کنکوریای سال آیندست. البته به نظرم اینکه کی چطور به کجا رسیده چندان ربطی به دانش آموزا نداره و هر کسی می تونه ببینه کیفیت کدوم بهتره و اونو انتخاب کنه حالا با هر سابقه ای که باشه.
من با اینکه از گزینه دو راضیم، ولی اینکه به سال بعدی ها بگم برن گزینه دو شک دارم. به نظرم شرکت در کانون + حل سوالات گزینه دو.
اینو که گفتم هم برا کنکوریای سال 91 بود نه 90.

منطقتو نگفتی؟ گزینه دو خودش تخمین رتبه میزنه. طبق تخمین رتبه اگه همینطور پیش بری و کمی هم بیشتر کار کنی از تخمین رتبت جلو می زنی.

alitorres77
05-05-2011, 20:41
سلام دوستان.كسي ميدونه امتحانات جبراني پيش2 كي هست؟
با اين كه وقتي نتايج اوليه كنكور مياد نمرات دروس تاثير داده شده؟

lohrasbi
05-05-2011, 21:16
منطقتو نگفتی؟ گزینه دو خودش تخمین رتبه میزنه. طبق تخمین رتبه اگه همینطور پیش بری و کمی هم بیشتر کار کنی از تخمین رتبت جلو می زنی.
منطقه 1 .
تخمین رتبه ی گزینه 2 (برای آزمونهاش) ، میاد درصدهایی که تو آزمون زدیم رو مقایسه میکنه با آمار کنکور 89. یعنی ضریب سختی رو در نظر نمیگیره. حالا ممکنه مثلا 40 درصد زدن فیزیک گزینه 2، ارزش 60 درصد زدن کنکور رو داشته باشه. بخاطر همین تخمین رتبش غیر واقعیه. درسته؟

gomnam23
05-05-2011, 21:21
سلام بچه ها خوبید؟
منو یادتونه؟
من همونم که اخرین کارنمومو وقتی اینجا گذاشتم که قلمچی بو ترازم 7200 بود دیگه از اون موقع گفتم نمیام واسه درس فک کنم بهمن بود یادتونه؟
اون موقع رشتم تجربی بود ولی تغییر رشته دادم رفتم ریاضی بعدش یه اتفاقی برام افتاد که تا الان با اون تراز های خوبم خداحافظی کردم داغون شدم تا الان برام دعا کنید نمیدونم چی کت کنم دارم میخونم برای عمران تهران جنوب ترازش 6500 هست میترسم نتونم بگید چی کنم نسبت به اون موقع ها واقعا ضعیف شدم کمک کنید خواهششششششششششششششششش میکنم

چی بگیم ما؟ تو که خوب بودی تو تجربی واسه چی تغییر رشته دادی؟

06:40 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنین نیاز شدید دارم،من الان چند روزه که بیشتراز6-7ساعت نمیتونم درس بخونم،حواسم اصلا جمع نمیشه،همین موضوع خیلی منو بهم ریخته به نظر شما چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توروخدا راهنماییم کنین.مر30000000000000000000:11::11::11:

نگران نباش الان خیلیها اینطورین . امتحانای ترم دوم که شروع بشه یه شوکی وارد میشه و اوضاع بهتر میشه

vahid-p
06-05-2011, 10:31
منطقه 1 .
تخمین رتبه ی گزینه 2 (برای آزمونهاش) ، میاد درصدهایی که تو آزمون زدیم رو مقایسه میکنه با آمار کنکور 89. یعنی ضریب سختی رو در نظر نمیگیره. حالا ممکنه مثلا 40 درصد زدن فیزیک گزینه 2، ارزش 60 درصد زدن کنکور رو داشته باشه. بخاطر همین تخمین رتبش غیر واقعیه. درسته؟
حدودی می شه گفت که این آزمون شباهت های زیادی به کنکور داشت.
مثلا دروس عمومی به جز زبان می شه گفت تقریبا به کنکور نزدیک بود.
اختصاصی ها، ریاضی نزدیک به کنکور ولی گزینه دو یکم سختتر بود، فیزیک آسونتر از کنکور، شیمی شبیه کنکور ( از نظر سختی سوالات نه نوع سوالات ).
ولی اینو بگم که می گن رتبه کنکور معمولا بهتر از رتبه تخمینی گزینه دو می شه. حالا نمی دونم تا چقدر صحت داره.

Samba
06-05-2011, 14:55
سلام دوستان امروز يه اتفاقي افتاد حالمو گرفت

شيمي پيش (قلم چي) سوال 135 به نظر من اشتباه بود(اينم دليلش )شمام نظرتون رو بگين

135-شيمي

در يك سلول الكتروليتي مس - روي، انرژي ...... به انرژي ....... تبديل مي شود و اگر قطب منفي باطري به مس وصل باشد واكنش انجام شده ......... است.

ا) شيميايي-الكتريكي-غير خودبخودي

2)شيميايي-الكتريكي-خودبخودي

3) الكتريكي-شيميايي- خودبخودي

4) الكتريكي-شيميايي -غيرخودبخودي

اينم دليلش

اگر سلول گالواني روي-مس را در نظر بگيريم، روي آند و مس كاتد هستند(به دليل جدول پتانسيل هاي كاهشي) و در آنها دو واكنش زير رخ مي دهد

Cu2+ + 2e --> Cu نيم واكنش كاهش

Zn --> Zn2+ + 2e نيم واكنش اكسايش

حال اگر قطب در سلول الكتروليتي قطب منفي باطري را به مس وصل كنيم مس قطب منفي ميشود وكاتد و به تبع آن روي قطب مثبت و آند. و چون همواره در كاتد عمل كاهش صورت مي پذيرد لذا در اينجا واكنش

Cu2+ + 2e --> Cu نيم واكنش كاهش

Zn --> Zn2+ + 2e نيم واكنش اكسايش

رخ ميدهد كه همان واكنش خودبخودي در سلول گالواني است پس اين واكنش خودبخودي است نه غير خود بخودي و در نتيجه گزينه 3 صحيح است و نه گزينه 4

حالا اگه تونستين شماهم از معلماتن(يا خودتون!) بپرسين كه كدوم جواب درسته

جواب قلم چي هم اينه

در يك سلول الكتروليتي مس - روي انرژي الكتريكي به شيميايي تبديل مي شود و اگر قطب منفي باتري به مس وصل باشد با اعمال يك ولتاژ بيروني نيم واكنش هاي الكتروي در مسير غيرخودبخودي يعني كاهش يون هاي روي و تبديل آنها به اتمهاي روي راند مي شود

ببخشيد يه كمي بد نوشته شد

ساش
06-05-2011, 15:20

135-شيمي

در يك سلول الكتروليتي مس - روي، انرژي ...... به انرژي ....... تبديل مي شود و اگر قطب منفي باطري به مس وصل باشد واكنش انجام شده ......... است.

[SIZE=4]

من فقط می تونم بگم که در سلول های الکترولیتی واکنش غیرخودبه خودی هست

در این جا cu کاتد و منفی و zn آند و مثبت هست
خود مسله هم گفته مس به منفی وصل بشه یعنی الکترولیتی پس غیر خودبه خودی
پس گزینه ی 4 درسته

من آخرشم نفهمیدم قلم چی گفته چند و شما می گی چند ؟؟؟

moh72
06-05-2011, 15:27
حد نصاب علمی واسه رشته ها رو از کجا باید اورد؟:11:
(راستی تو قلمچی چرا کیک نمیدن ادم 4 ساعت میشینه اونجا مغزش میپکه:13:)

behnamrizi
06-05-2011, 16:13

دوست من چند ازمون قبل یه سوال داده بود که باریم فلوئورید نمک خنثی است که چون Ba(OH)2 باز قوی و HF اسید قوی نتیجو میگیریم که نمک بازی است.همین را تو سایتش زدم جواب داده اون که نمک بازی است باریم دی فلوئورید است ولی باریم فلوئورید خنثی است!
جالبو دو پاسخنامه هم BaF2 را توضیح داده بود! نمیدونم دانش آموزها را چی فرض کرده! آخه ترکیب یونی را مگه با پیشوند نامگذاری میکنن؟ بعدش هم باریم 2 ظرفیتیه چطوری BaF بوجود میآد؟ ثالثا .... بگذریم!!
خواستم بگم خودت را خسته نکن.این از این!

ولی جواب سوال شما: خب دوست من شما خودت میگی باتری وصل کردیم که مس کاتد شده! پس انرژی دادیم که مس نقش کاتد را پیدا کرده بنابراین واکنش غیر خودبخودیه دیگه! (انرژیش هم باتری تامین میکنه!)

fmps
06-05-2011, 19:02
اینو بگم که کله واکنش های الکترولیتی غیر خود به خودی هستن.چون انرژی رو ما تامین میکنیم

اینم کارنامه امروز .لطفا شما هم بزارید

EngineeR EhsaN
06-05-2011, 20:33
اينم از كارنامه امروز من :

vahid-p
06-05-2011, 21:23

135-شيمي

اول من گزینه 4 رو انتخاب کردم. ولی الان یکم موندم کدومش درسته.

در يك سلول الكتروليتي مس - روي انرژي الكتريكي به شيميايي تبديل مي شود و اگر قطب منفي باتري به مس وصل باشد با اعمال يك ولتاژ بيروني نيم واكنش هاي الكتروي در مسير غيرخودبخودي يعني كاهش يون هاي روي و تبديل آنها به اتمهاي روي راند مي شود
ولی با اینحال به نظر من دلیل قلمچی اشتباست. اونجا که می گه یون های روی عمل کاهش انجام می دن. چون وقتی روی به قطب مثبت وصل باشه و قطب مثبت مطمئنا تمایل به جذب الکترون داره پس روی الکترون از دست می ده که به طرف قطب مثبت می ره پس واکنش اکسایش انجام می شه نه کاهش.
اما آیا خودبه خودیست یا نه. که اگه بگیم واکنش های الکترولیتی همشون غیرخودبه خودیند که درست. اما واکنش شیمیایی غیر خودبه خودی. ولی شاید منظور کل فرایند باشه و نه تنها واکنش شیمیایی. اگه اینطور فرض کنیم باید فرض کنیم اگه قطب ها رو عکس صورت سوال وصل کنیم انجام می شه یا نه. که بازم به نظرم انجام می گیره ( البته دقیق نمی دونم و شاید به ولتاژ هم ارتباطی داشته باشه ) . اما اگه اینطور باشه وقتی اینطوری وصل بشه و واکنش انجام نشه، می شه غیر خودبه خودی. اینو چون دقیق نمی دونم نمی تونم نظری بدم.
کلا تو کنکور احتمالش کمه از این نوع سوالا بیاد.

vahid-p
06-05-2011, 21:32
یه چیزی رو بگم آخرش خودمم نفهمیدم چی گفتم !!!!!!!!!!!!!! :31:

Samba نگران این سوال نباش. شما انشالله رتبه تک رقمی کنکور می شی و این سوالای کانون شما رو بی انگیزه نکنه. :46:
حداقلش اگه سوالش اشتباه نباشه ولی به نظرم دلیلی که آورده اشتباست به همون دلایلی که گفتم.
موفق باشی.:8:

veritaaa
07-05-2011, 10:29
یکی از آزمون های سنجش با قلم چی تداخل داره.شما باشین کدوم رو میرین؟ من حواسم نبود بهش ثبت نام کردم

ehsan_
07-05-2011, 13:45
یکی از آزمون های سنجش با قلم چی تداخل داره.شما باشین کدوم رو میرین؟ من حواسم نبود بهش ثبت نام کردم

من هم گزینه و سنجشم 2 تاش تداخل داشت یکی رو که رفتم سنجش دادم اون یکی جامع هست که حدود 1 ماه دیگه هست

به خود دفتر گزینه 2 که زنگ زدم ببینم برنامشون چجوریه
خود طرف گفت بهتره برید سنجش بدید بعد بیاد بسته گزینه 2 رو بگیرید و در زمان مناسب آزمون بدید و با تخمین رتبه از خودتون رتبه بگیرید

Jimbelexo
07-05-2011, 15:44
سلام یه سوال داشتم ..... میخوام تو یه ماه اخر (خرداد) سوالای گزینه دو رو از دوستام بگیرم حل کنم ..... خودم کانونی ام.... خوبه که وقتمو صرفشون کنم؟؟؟؟؟

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

راستی این ازمون هم ترازم 6754 شد...... نمیدونم چجوری کارنامه بزارم

milla.online
07-05-2011, 17:15
سلام یه سوال داشتم ..... میخوام تو یه ماه اخر (خرداد) سوالای گزینه دو رو از دوستام بگیرم حل کنم ..... خودم کانونی ام.... خوبه که وقتمو صرفشون کنم؟؟؟؟؟

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

راستی این ازمون هم ترازم 6754 شد...... نمیدونم چجوری کارنامه بزارم
حتما این کار رو کن.... من دارم انجام میدم خیلی مفیده...

milla.online
07-05-2011, 17:25

اینم مال من... گند زدم....

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:24 PM ----------

ولی با اینحال به نظر من دلیل قلمچی اشتباست. اونجا که می گه یون های روی عمل کاهش انجام می دن. چون وقتی روی به قطب مثبت وصل باشه و قطب مثبت مطمئنا تمایل به جذب الکترون داره پس روی الکترون از دست می ده که به طرف قطب مثبت می ره پس واکنش اکسایش انجام می شه نه کاهش.
اما آیا خودبه خودیست یا نه. که اگه بگیم واکنش های الکترولیتی همشون غیرخودبه خودیند که درست. اما واکنش شیمیایی غیر خودبه خودی. ولی شاید منظور کل فرایند باشه و نه تنها واکنش شیمیایی. اگه اینطور فرض کنیم باید فرض کنیم اگه قطب ها رو عکس صورت سوال وصل کنیم انجام می شه یا نه. که بازم به نظرم انجام می گیره ( البته دقیق نمی دونم و شاید به ولتاژ هم ارتباطی داشته باشه ) . اما اگه اینطور باشه وقتی اینطوری وصل بشه و واکنش انجام نشه، می شه غیر خودبه خودی. اینو چون دقیق نمی دونم نمی تونم نظری بدم.
منم سر جلسه به غلط بودن سوال شک داشتم... اما بهترین گزینه ای که به نظرم اومد 4 بود که زدم....

Peji2010
07-05-2011, 23:26
سلام دوستان
اینجا سر اون سوال شیمی همه نظر دادن منم داشتم رد میشدم گفتم یه نظری هم من بدم!:31:
خب این سوال در کل درسته اما اون دلیلی که قلمچی آورده فقط در صورتی درسته که محلول الکترولیت شامل یونهای روی باشه (مثلا" محلول روی_ سولفات) که در این صورت به این میگن آبکاری! یونهای روی موجود در محلول به سمت قطب منفی(کاتد=مس) میرن و با گرفت الکترونهایی که از قطب منفی باتری به کاتد اومدن کاهش پیدا میکنن.البته همزمان، واکنش اکسایش روی هم رخ میده! یعنی روی به کاتیون و الکترون تبدیل میشه اما همین کاتیونها و کاتیونهای روی موجود در محل هستن که به سمت کاتد میرن و کاهش پیدا میکنن و در سطح مس لایه ی روی بوجود میاد!
اما اگه فرض کنیم که محلولی باشه که یونهای روی ومس توش نباشن دیگه خبری از کاهش یا اکسایش مس و روی نیست و اونا فقط نقش رسانا رو دارن و هیچ تغییری نمیکنن و فقط گونه های موجود در محلول کاهش و اکسایش میابن! مثلا اگه خود آب رو در نظر بگیریم با اکسایش ، الکترون و هیدرونیونم و اکسیژن تولید میکنه و هیدرونیم که کاتیونه به سمت قطب منفی(مس) میره و با الکترونهایی که از باتری اومده کاهش پیدا میکنه! به همین سادگی و خوشمزگی:31:
حالا امیدوارم سرتونو درد نیاورده باشم:31:

King Of Iran
08-05-2011, 11:53
سلام با چند تن از بچه ها تصمیم گرفتیم بزنیم توی گوش کنکور :31: آخر دانشجو هستیم
از بهمن شروع کردیم
ریاضی و فیزیک هنوز نخواندم.شیمی هم کم خوندم
اومدم از اینجا بپرسم که به نظرتون در این یک ماه و نیم تا کنکور چه طور این سه تا درس بخونیم تا بتونیم یک حداقل درصدی در کنکور بزنیم.هنوز به نظرتان فرصت هست؟

مثلا ریاضی برای 25 درصد
فیزیک برای 25 درصد
شیمی هم 40 درصد

درصدها طوری هست که بشه در این مدت به آن رسید؟

متشکرم و منتظر جوابیم

آرزو موفقیت برای همه کنکوری های 90

lohrasbi
08-05-2011, 13:29
به نظرتون در این یک ماه و نیم تا کنکور چه طور این سه تا درس بخونیم تا بتونیم یک حداقل درصدی در کنکور بزنیم.

خوب هرکس تو یه سری از مباحث زودتر مسلط میشه. به نظر من بیشتر روی مباحثی تمرکز کن که از قبل یه چیزیایی بلدی و اگر از همه مباحث یه چیزایی میدونی، اولویت رو روی درس هایی بزار که فکر میکنی تو زمان کم ، بهتر نتیجه میگیری. البته من فکر میکنم تو این مباحث سرمایه گذاری کردن به صرفه تره: ریاضی : آمار و مدل سازی، مجموعه ها ،هندسه فضایی 1 و 2، احتمال و البته تابع. فیزیک: کل نور، موج، دو فصل آخر فیزیک پیش دو، خازن و مقاومت.

lifepatogh
08-05-2011, 15:49
فقط می تونم بهت بگم خوشبحالت ! :31:

مر30از اینکه روحیه دادی ولی مگه زیاده ؟؟؟خودت مگه روزی چند ساعت درس میخونی؟:11::11::11:

afii siyah
08-05-2011, 22:59
سلام با چند تن از بچه ها تصمیم گرفتیم بزنیم توی گوش کنکور :31: آخر دانشجو هستیم
از بهمن شروع کردیم
ریاضی و فیزیک هنوز نخواندم.شیمی هم کم خوندم
اومدم از اینجا بپرسم که به نظرتون در این یک ماه و نیم تا کنکور چه طور این سه تا درس بخونیم تا بتونیم یک حداقل درصدی در کنکور بزنیم.هنوز به نظرتان فرصت هست؟

مثلا ریاضی برای 25 درصد
فیزیک برای 25 درصد
شیمی هم 40 درصد

درصدها طوری هست که بشه در این مدت به آن رسید؟

متشکرم و منتظر جوابیم

آرزو موفقیت برای همه کنکوری های 90
اره بابا فقط چنئ تا مبحث مهمو بخون و مسلط شو میتونی

jekob
09-05-2011, 10:05
اقا کسی کتابای ازاد راه گاج رو دیده به درد ازاد واقعا" میخوره؟

vahid-p
09-05-2011, 10:33
مر30از اینکه روحیه دادی ولی مگه زیاده ؟؟؟خودت مگه روزی چند ساعت درس میخونی؟
کمتر از اینا. خیلیا که می گن 10 ساعت می خونیم، فکر نکنم مطالعه مفیدشون باشه برای همین گفتم اگه این تایم مفیدت باشه به نظر من خوبه.

avator20002000
09-05-2011, 17:30
بچه ها کسی سوالای 89 ازاد تجربی رو داره بزاره؟یه دنیا ممنونش می شم

vahid-p
09-05-2011, 20:45
تو کتاب سنجش آخر هست. سنجش آخر هم مثل آب و برق تو خونه همه هست. با یکم پرس و جو می شه پیداش کرد.

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

منم باید عین شما الان درگیر کنکور می بودم... اما نشد که بشه...
حقم رو ازم گرفتند...
حالا چیزی نشده، یه سال دیگه بشین درست و حسابی بخون. خیلیا پشت کنکوری می شن.پس جای نگرانی نیست.

ulsss
09-05-2011, 21:49
vahid-p عزیز نگران نباش.یکی رو میشناسم که اول دوم سوم ریاضی خونده بود ولی سال پیش رو انسانی و همون سال قبول شد یعنی فقط یکسال برای انسانی وقت گذاشته بود چون علاقه داشت چون تصمیمشو گرفته بود. باور کن راست میگم حتی توی برنامه فرصت برابر هم اومده بود. این چند سالی رو هم که عقب افتادی ناراحت نباش چون با قبولی توی اون رشته ایی که دوسش داری توی اون دانشگاهی که دلت میخواد تمام این مشکلات برات شیرین میشه به شیرینی اومیدی که به اینده داری.

avator20002000
09-05-2011, 22:41
داش من من سنجش اخرو دارم چون یکمی زود گرفتم.ماله۸۹ نداره خواستم ببینم کسی داره بزاره ما استفاده کنیم

King Of Iran
10-05-2011, 14:25
خوب هرکس تو یه سری از مباحث زودتر مسلط میشه. به نظر من بیشتر روی مباحثی تمرکز کن که از قبل یه چیزیایی بلدی و اگر از همه مباحث یه چیزایی میدونی، اولویت رو روی درس هایی بزار که فکر میکنی تو زمان کم ، بهتر نتیجه میگیری. البته من فکر میکنم تو این مباحث سرمایه گذاری کردن به صرفه تره: ریاضی : آمار و مدل سازی، مجموعه ها ،هندسه فضایی 1 و 2، احتمال و البته تابع. فیزیک: کل نور، موج، دو فصل آخر فیزیک پیش دو، خازن و مقاومت.

ممنون از کمکت :11:

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

اره بابا فقط چنئ تا مبحث مهمو بخون و مسلط شو میتونی

ممنون :11:

jekob
10-05-2011, 16:46
بابا هیچ کس این کتابای ازاد راه گاج رو ندیده تهرانیا برن تو نمایشگاه ببینن دیگه

2600 قیمت عمومیا . دیگه فردا ندیده باید سفارش بدم از پراکنده خونی که

بهتره!!!!

lohrasbi
11-05-2011, 19:28
بچه ها من کارت آزمون سنجش 23 اردیبهشت رو دادم به رفیقم که اون بجای من بره بده. مشکلی که براش پیش نمیاد؟؟؟

Samba
11-05-2011, 20:08

منم اول زدم گزينه چهار

ولي بعد گفتم امكان نداره اينقدر سوال آسون باشه (همون سخت كردن بيخودي مشكلات) ديگه زديم گزينه سه و شيمي حالمو گرفت(نشدم 100)

البته يه چيزي

بر اساس شكل كتاب درسي ميشه گفت سوال درسته

صفحه 97 شيمي پيش عكس پايينيه رو نيگا كنين

موفق باشيد

تنها 7 هفته به كنكور مانده

Homayun Khan
12-05-2011, 10:17
بچه ها کسی این کتاب های آزاد راه گاج که تازه اومده ندیده؟ به درد کنکور آزاد میخورند؟

shabeashegha
12-05-2011, 12:59
نمی دونم برای چی می گن سوالات سنجش نزدیک ترین به کنکور هست:41:
به خاطر شباهت اسمیش با سازمان سنجش:31:

shabeashegha
13-05-2011, 10:29
منم اول زدم گزينه چهار

ولي بعد گفتم امكان نداره اينقدر سوال آسون باشه (همون سخت كردن بيخودي مشكلات) ديگه زديم گزينه سه و شيمي حالمو گرفت(نشدم 100)

البته يه چيزي

بر اساس شكل كتاب درسي ميشه گفت سوال درسته

صفحه 97 شيمي پيش عكس پايينيه رو نيگا كنين

موفق باشيد

تنها 7 هفته به كنكور مانده
پارسال یکی از بچه های فروم (محسن) که ترازش همیشه بالای 7500 بود حتی به 8000 هم میرسید میگفت به دونسته های خودتون اعتماد کنین.حتی اگه فکر میکنین سوال رو پیچوندن با خودتون بگین استنباط من اینه که جواب فلان گزینه است و همونم بزنید

ساش
13-05-2011, 12:52
سوالات سنجش خیلی خیلی راحت تر از کنکوره
و سوالات قلم چی تقریبا سختر از کنکوره

سنجش امروز که تو زیست و شیمی ترکونده بود کملا به شیوه ی دانشگاه آزاد بود

milla.online
13-05-2011, 18:06
سلام
امروز سوالای سنجش ریاضی هم آسون بود....
درصدای من.... بازم مثل همیشه عربی.... :41:
ادبیات 62
عربی 18
دینی 52
زبان 52
ریاضی 54
فیزیک 53
شیمی 50
به نظر شما سطح سوالا اومدن پایینتر یا من پیشرفت کردم؟؟؟؟
راستی 100 به دست من رسید... به دیدنش میارزه... فقط قیمتش بالاست...

fmps
13-05-2011, 19:45
سلام
اینم درصد های من تو سنجش.که البته فیزیک رو باید خیلی بیشتز از اینا میزدم
ادبیات 60
عربی 65
دینی 65
زبان 89
ریاضی 34
فیزیک 35:2:
شیمی 80

Reza31001
13-05-2011, 19:51
جمع بندی:

از مهمترین بازه های زمانی قبل کنکور دوران جمع بندیه که داریم بهش نزدیک میشیم

قبلش یه نکته بگم اونم اینکه این پست صرفا نظرات من به عنوان داوطلبیه که حداقل به نظر خودم در این دوران روند موفقی داشتیم و تونستم مثلا تراز کانونم رو 300-400 تا افزایش بدم و به همین دلیل به خودم این اجازه رو دادم که در این مورد بنویسم چون این زمان فوق العاده مهمه و نیاز داره تا داوطلبا بهترین استفاده از زمان خودشون رو ببرن و کمترین اشتباهها رو داشته باشن.

و اما جمع بندی:

چرا؟؟
همه ما در طول دوران تحصیلمون آزمونهای علمی مختلفی رو دادیم و حتما همتون با من هم عقیده هستید که برای موفقیت بیشتر در هر آزمونی لازمه که زمانی رو به مرور درس ها اختصاص بدیم
خب حالا قرار که سر جلسه کنکور بیش از 30 کتاب رو همزمان آزمون بدیم بنابراین طبیعیه که زمان بیشتری رو برای جمع بندی اون اختصاص بدیم همچنین ما داریم برای کنکور 10-11 ماهه که درس می خونیم بنابراین اختصاص یک ماه برای مرور و جمع بندی مناسب به نظر میرسه
نکته اخر هم بر میگرده به تفاوت اساسی که کنکور با سایر آزمون هایی که دادیم داره و اونم تستی بودنشه . این موضوع باعث میشه که اگر با آمادگی خوب و نه تسلط کامل سر جلسه حاضر بشین علاوه براینکه نمی تونید به سوال جواب صحیح رو بدین و با اشتباه جواب دادن یه نمره منفی هم میگیرید بنابراین جمع بندی و مرور به منظور ایجاد تسلط فوق العاده لازمه

چگونه؟؟
مهمترین و بهترین روش - وشاید تنها روش-، روش جمع بندیه سه روز یکبار هست که میدونم 99.9% شما بلدین ولی برای اون 0.1 % ( که ممکنه کاربران مهمان باشن) توضیح میدم

در این روش ما در طول بازه های سه روزه یکبار کل دروس رو دوره می کنیم به این ترتیب که اگه این بازه رو به 6 تا نصفه روز تقسیم کنیم در اولین قسمت یک آزمون مشابه کنکور (که میتونه از کنکورهای سالهای قبل باشه) از خودمون میگیم و پس از بررسی و تعیین جوابهای درست نادرست و سفید در 5 قسمت بعدی به رفع نقاط ضعف می پردازیم
بعضی ها میگن لازمه که روی نقاط قوت هم کار بشه که من فکر نمی کنم نیازی باشه چون در زمان آزمون دادن در واقع از تمام قسمتها سوال حل میکنیم و یه این ترتیب قسمت هایی که رو اونا تسلط داریم هم مرور و تقویت میشه

حالا یه سری نکته:

1- حتما باید سه روز یکبار باشه؟

نه ... نرمالش اینه که سه روز یکبار باشه اما هیچ اجباری نیست طبیعیه که در اول کار سرعت پایین باشه و به چهار روز یکبار هم برسه و همین طور در اواخر کار بشه دو روز یکبار که مشکلی نداره
ضمنا ممکنه یه داوطلب قوی باشه و بخواد دو روز یکبار انجام بده که اونم مشکلی نداره

2- در 2.5 روز بعدی دقیقا چه کارهایی باید انجام داد؟

بعد از آزمون باید یه تحلیل روی آزمون داشته باشید و سوالات رو علامت گذاری کنید بعضی سوالات مربوط به قسمت هایی میشه که شما اون مباحث رو کنار گذاشتین که خب میره کنار بعضی سوالات رو اشتباهات خیلی جزئی داشتید ( مثلا در فرمول مورد نظر 1/2 رو فراموش کردین) که این سوالات هم نیازی به بررسی مجدد نداره بعضی سوالات هم جواب اشتباه داشتید و یا اصلا جواب ندادین که نیاز بررسی دوباره درس داره یه سری از سوالات هم ممکنه با اینکه درست جواب دادین اما متوجه شدین که سوال پر مغز و جالبیه اونا رو هم علامت بذارید

حالا وقته اونه که چیزایی رو که در طول سال کاشتید برداشت کنید یعنی حالا وقت رجوع به خلاصه ها تستهای علامتگذاری شده قسمت های علامت گذاری کتاب و جزوه هست اینکه روی یه مبحث چقدر توقف داشته باشید 1 ساعت یا دو ساعت کاملا بستگی به خودتون داره و وقتی باید اون مبحث رو رها کنید که احساس می کنید مبحث رو یاد گرفیتین و مشکلتون رفع شده و اینکار ممکنه با مرور خلاصه ها و زدن 20 تا تست مبحثی باشه یا هر مدل دیگه ای

اگه با همچین روشی پیش برید بعد از 5-6 آزمون کم کم متوجه پیشرفت میشید البته به شرطی که با خودتون روراست باشید و مشکلاتتون رو واقعا رفع کنید

3- آیا فقط و فقط باید از کنکورهای قبل استفاده کرد؟

طبیعتا نزدیک ترین سوالات به سوالات کنکور 90 کنکورهای گذشته هستن منتها ممکنه و البته به احتمال زیاد بعضی از این تستها رو قبلا در قالب تستهای مبحثی حل کردین اما به نظر من این موضوع مشکلی رو پیش نمیاره چون اولا احتمال اینکه تستهایی رو که چند ماه پیش حل کردین رو به یاد داشته باشید کمه دوما ما در این دوره به دنبال کسب درصدهای بالا نیستیم چون موفقیت و عدم موفقیت در این آزمونها هیچ اهمیتی نداره ( مرور خوب و مفید درسها مهمه)
از طرف دیگه ما منابعی به نام کنکورهای خارج از کشور رو داریم که همون شرایط رو دارن منتها کمتر کسی هست که قبلا به این تستها جواب داده

اما اگه بخوام به سوال بالا جواب بدم باید بگم: خیر هیچ اجباری نیست
اگه تستهایی رو به سبک کنکور در اختیار داشته باشیم و از کیفیت اونا مطمئن باشیم میشه از اونا هم استفاده کرد چون قرار نیست که تستهای سالهای قبل در کنکور امسال تکرار بشه و هدف ما هم از این دوره بیشتر مرور و ایجاد تسلط هست بنابراین اگه در طرح مرور آخر شرکت کردین با جدیت اونو دنبال کنید و فقط به دنبال رفع نقاط ضعف باشید

4- از کی شروع کنیم؟
توصیه مشاوران و کنکوریهای قبل اینه که دوران جمع بندی هر چه زودتر شروع بشه و تعداد آزمون بیشتری رو در بر بگیره بهتره و منم همین عقیده رو دارم
به نظر من بهتره که بلافاصله بعد از امتحانات نهایی ( یعنی همون هفته اول خرداد) وارد دوران جمع بندی بشید و حدود 10 تا آزمون رو کار کنید

بعضی ها این مشکل رو دارن که میگن هنوز مباحثی رو نخوندیم
البته این مباحث مطمئنا جزو مباحث جدید یعنی پیش 2 نیست چون برای امتحانات اونا رو می خونید ولی منظور همون مباحثیه که ممکنه حس کنید هنوز نیاز به کار کردن داره
پیشنهاد من اینه که باز هم دوران جمع بندی رو شروع کنید ولی در ابتدای راه آهسته تر پیش برید مثلا ههر چهار روز یه آزمون بدین و در این بین یه نصفه روز رو برای همون مباحث کنار بذارید ( جدای روال جمع بندی)
این رو به خاطر این میگم که اگه این کار رو نکنید ممکنه یهو به خودتون بیاد و ببینید 14-15 خرداد شده و شما هنوز جمع بندی رو شروع نکردید

5- تو خونه باشه یا بیرون ( مثلا با یه سری از بچه ها تو مدرسه یا کتاب خونه) ؟
بیرون آزمون دادن یه سری محاسن داره و یه سری معایب مهمترین حسنش تشابه بیشتر شرایط با کنکوره واقعیه که در خونه به وجود نمیاد مثل لباس رسمی و هوای گرم و... که ممکنه در جلسه آزمون وجود داشته باشه اما تو خونه از این خبرا نیست
از طرفی بیرون آزمون دادن باعث اتلاف وقت و خستگیه بیرون از خونه بودن رو داره
نظر من اینه که تو خونه آزمون بدین چون وقت شما در این دوران اهمیت زیادی داره
تازه شما 3-4 تا آزمون جامع رو در موسسه ای که در اون شرکت دارید بیرون از خونه میدین که به نظر من همونا کافین

6- با آزمونای جامع موسسات چه کار کنیم؟
سوالات این آزمونها ارزش چندانی برای بررسی ندارن ( حداقل سنجش و کانون که این طوراند) بنابراین همون جمعه بعد از ظهر برای بررسی آزمون و رفع اشکال از روی پاسخنامه تشریحی کافیه
فقط یادتون باشه حتما شرکت کنید تا شرایط آزمون دادن در خارج از خونه رو هم تجربه کنید ولی زیاد رو آزمون و سوالاتش مانور ندید

7- شرایط خونه و آزمون دادن چطور باشه؟
سعی کنید از خانواده بخواید سر و صدای بلند ایجاد نکنند البته معنیش این نیست که سکوت مطلق برقرار باشه فقط اگه تی وی روشنه صداش بلند نباشه ( چون احتمال اینکه سر جلسه دو تا مراقب در نزدیکیه شما با هم حرف بزنن وجود داره!) به هیچ عنوان از چرک نویس استفاده نکنید به نظر من همون حاشیه های کتاب کافیه
فکر نمی کنم نیازی به پوشیدن لباس رسمی باشه
تغذیه ( به جز شکول و آب) و جابجایی صندلی و بلند شدن و راه رفتن و ... مطلقا ممنوع!
رفت و آمد دیگر اعضای خانواده با اتاق شما هم حتی المقدور انجام نشه بهتره

8- برنامه ریزی آزمونها:
چون دقیقا روز شروع کار و همین طور سرعت کارتون رو نمی دونید نمیشه از همین اول یه برنامه دقیق چید اما در ضمن کار سعی کنید به برنامتون نظم بدین و بین آزمونهای جامعی که تو خونه و بیرون میدید تعادل برقرار کنید یعنی بدونین چه روزی چه برنامه ای دارید و سعی کنید آخرین آزمونتون رو شنبه ای برگزار کنید که 5 شنبش ( و یا جمعه ) کنکوره به این ترتیب زمان کافی برای رفع مشکلات همون آزمون رو دارید و می تونید کارهای دیگه ای قبیل مرور همین تستهای علامتگذاری شده دوران جمع بندی و تورق و کارهای دیگه ای که مربوط به روزهای پایانیه ( که بعدا بحث میکنیم) انجام بدید

9- یه پیشنهاد:
قبلا گفته بودم زمان کار کردن تستهای عمومی رشته های دیگه فروردین و اردیبهشته ولی با یکم برنامه ریزی میشه اونا رو هم ( البته نه همشون ) رو کار کرد
اول یه نکته که اصلا لازم نیست آزمون رو ساعت 8 شروع کنید برای اینکه وقتتون تلف میشه بهتره ساعت 7 آزمون رو شروع کنید اما ساعتتون رو رو همون 8 تنظیم کنید تا شرایط شبیه کنکور باشه با این شرایط بعد از آزمون و استراحت 10 دقیقه ای و یه تغذیه کوچیک می تونید به یه سری سوال عمومی از رشته های دیگه هم جواب بدید

یه کار فوق العاده مفید دیگه که می تونید انجام بدین جواب دادن به تستهای شیمی و فیزیک رشته مقابلتون هست تو همون بازه زمانی و البته به جای تستهای عمومی رشته دیگه چون هر دو تاشو نمی کشین!
انجام دادن این کار رو فوق العاده پیشنهاد میدم ( یکی از مهمترین دلایلی بود که تونستم شیمی رو 87 بزنم)
یادتون باشه چندین ساله که 4-5 تا تست شیمی مشابه با تستهای کنکورهای خارج میاد پس حداقل شیمی خارج رو حتما حتما کار کنید

10- تکنیک های آزمون دادن:
این دوران و این آزمونها جایی که شما باید تمام اشتباهات احتمالی که تو کنکور ممکنه اتفاق بیفته رو تجربه کنید و اونا رو به حداقل برسونید تا به حال هر چی در مورد زمان نقصانی و رد شدن از سوالات مشکل و ... انجام داده بودین الکی بوده چون بودجه بندی شبیه کنکور نبوده حالا وقتیه که باید بهترین زمانهای نقصانی رو که می خواید برای خودتون بچینید سعی کنید به یکی دو تا سوال گیر ندید که وقتتون بپره مباحثی رو که کنار گذاشتید رو سریع رد بشید و...
در واقع آزمونهایی که در خرداد ماه میدین ( چه تو خونه و چه بیرون از خونه) آزمون آزمایشی واقعی هستن و باید سعی کنید نکاتی که دربارشون زیاد بحث شده و تو ذهنتون هست رو اجرا کنید

چند تا نکته کوچیک دیگه:

-به داوطلبای قوی پیشنهاد میکنم برای ایجاد سرعت عمل بالاتر 5 دقیقه از زمان عمومیها و 10 دقیقه از زمان اختصاصی ها رو کم کنند و بعد آزمون بدن ( نظری کاملا شخصی!)

-سعی کنید در این یک ماه ساعت خوابتون رو بین 11-12 تا 5-6 تنظیم کنید

-اگه از اتود استفاده میکنید که به نظر من بهتر از مداد هست حتما 0.7 باشه

- به جای آب می تونید از شربت استفاده کنید فقط زیاد شیرین نباشه

در آخر دوباره میگم این مباحث کاملا شخصی و تجربی بودن و دلیلی بر درست بودنشون نیست

با آرزوی موفقیت برای همه

avator20002000
13-05-2011, 20:33
کتاب معرفی نکنید من فقط همین 89 رو ندارم.لطفا کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــک کنید!:20:
هلاک شدیم بابا!:19:

moh72
13-05-2011, 22:46
کتاب معرفی نکنید من فقط همین 89 رو ندارم.لطفا کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــک کنید!:20:
حلاک شدیم بابا!:19:
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که حلاک نه هلاک گفتم یه موقع تو کنکور اینا بدردت می خوره:31::10::40:

avator20002000
13-05-2011, 23:54
کسی سوالا رو نداره?
مرسی!!!!!!

lohrasbi
14-05-2011, 09:17
من پارسال دینی نهایی رو شدم 19.75 ، امسال (اگر فقط متن کتاب مد نظر باشه) میشم 5 !

vahid-p
14-05-2011, 10:13
من پارسال دینی نهایی رو شدم 19.75 ، امسال (اگر فقط متن کتاب مد نظر باشه) میشم 5 !
واقعا امتحان دینی امروز سخت بود. من پارسال شدم 20 ( امتحان نهایی ) ، ولی امسال بالای 15 راضیم !

Samba
14-05-2011, 10:29
پارسال یکی از بچه های فروم (محسن) که ترازش همیشه بالای 7500 بود حتی به 8000 هم میرسید میگفت به دونسته های خودتون اعتماد کنین.حتی اگه فکر میکنین سوال رو پیچوندن با خودتون بگین استنباط من اینه که جواب فلان گزینه است و همونم بزنید

راستش من بعضي وقتها ساده برخورد ميكنم يهو مي بيني سوال خيلي سخت بوده بعضي وقتها ميگم امكان نداره اينقدر آسون داده باشن مي بيني آسون آسونه!!!

كلا يه كمي دچار مشكل شدم تو آزمونا (مثلا 10 بر روي 2 رو حساب كزدم2 و ....) اشتباه هاي بچگانم زياد شده شايد به دليل اينكه تسلطم بالاتر رفته و بي دقتيم زيادتر شده

اينم درصداي سنجش من(آزمونش در يك كلام خيليييييييييييييييي چرت بود)(صد رحمت به سوالاي كانون و گزينه 2)

ادبيات64 عربي80 ديني 84 زبان 84

رياضي96 فيزيك91 شيمي86

سوال دوم رياضيش رو هم كه ناقص داده بود

موفق باشيد

veritaaa
14-05-2011, 13:21
واقعا امتحان دینی امروز سخت بود. من پارسال شدم 20 ( امتحان نهایی ) ، ولی امسال بالای 15 راضیم !
ترم پیش آسون بود...من سوال اول رو ترجمه کردم آخه چراااااااااااااااااااااا؟ مگه همیشه ترجمه نیست اووووووووووووووول ؟1.5 نمره بیخود از دست دادم.منم مثل تو 15 به بالا میشم
از همین اولی نتیجه گرفتم 3 تای دیگه هم سخته والا بعید نیس یهو بگن 25درصدم این تاثیر داره.من که دیگه خسته شدم این تیر کی میاااااااد؟

moh72
14-05-2011, 14:04
"مهندسی خداشناسی" رم دادیم رفت موند 3 تا:8:

ehsan_
14-05-2011, 15:09
در مورد مطالبی که دوستمون sadboy012 من 2 تا نکته رو بگم

اول اینکه اگه زمان جمع بندیتون به هر دلیل افتاد 14-15 خرداد زدن کنکور دانشگاه آزاد رو بزارین بین کنکور سراسری و کنکور آزاد

دوم اینکه بهتره برای پر کردن پاسخنامه از مداد استفاده کنید

هم مطمئن هست که حتما دستگاه می خونتش و همچنین اگه پر کردید و گزینه ای رو پاک کنید بهتر از اتد پاک میشه
. مهمتر از اون با مداد خیلی زودتر می تونید هر خونه رو پر کنید حدود نصف زمان اتد
البته در نگاه اول بنظر زمان بسیار اندکی میاد ولی وقتی در 235 سوال ضربی کنید اون موقع زمان کمی نیست

Reza31001
14-05-2011, 15:42
در مورد مطالبی که دوستمون sadboy012 من 2 تا نکته رو بگم

اول اینکه اگه زمان جمع بندیتون به هر دلیل افتاد 14-15 خرداد زدن کنکور دانشگاه آزاد رو بزارین بین کنکور سراسری و کنکور آزاد

دوم اینکه بهتره برای پر کردن پاسخنامه از مداد استفاده کنید

هم مطمئن هست که حتما دستگاه می خونتش و همچنین اگه پر کردید و گزینه ای رو پاک کنید بهتر از اتد پاک میشه
. مهمتر از اون با مداد خیلی زودتر می تونید هر خونه رو پر کنید حدود نصف زمان اتد
البته در نگاه اول بنظر زمان بسیار اندکی میاد ولی وقتی در 235 سوال ضربی کنید اون موقع زمان کمی نیست

اگه از همون اوایل خرداد هم شروع کردین هیچ نیازی به حل کردن سوالات دانشگاه آزاد نیست!!
منظور من از 10 آزمون همش کنکورهای سراسری بود چون سوالات آزاد سبک کاملا مشابهی داره و اگه تو اون دو هفته 2-3 تا کنکور آزاد کار کنید کافیه

دوم هم اینکه من بی دلیل نمی گم از اتود استفاده کنید:
1- نیاز به تراشیدن نداره ( که اونم خودش زمان بره)
2- دلیل مهمترش فضای کمیه که به عنوان چرک نویش در اختیار دارین اگه از اتود استفاده کنید بهتر می تونید از این فضا استفاده کنید و نیازی به پاک کردن چرک نویسها برای حل یه سوال دیگه و دردسرهاش نیست
3- اون زمانیه که میگین واقعا خیلی کمه!! پیشنهاد میدم از اتود 0.7 و مداد استفاده کنید به نظر من شاید 0.2 ثانیه تفاوتشون باشه یعنی برای کل آزمون یک دقیقه!! که من وقتی این عیب رو با حسنایی که گفتم مقایسه کردم نتیجه گرفتم از اتود استفاده کنم

( در تمام 25-26 تا آزمون آزمایشی که من دادم هیچ وقت مشکلی از بابت نخونده شدن به وسیله دستگاه نداشتم این مشکل برای افرادی به وجود میومد که از مغزهای نرم استفاده نمیکردن الان دیگه کیفیت بیشتر مغزها خوب شده وفکر نمی کنم همچین مشکلی هم پیش بیاد)

البته نظر هر شخص و مهمتر از اون روشی که به اون عادت کرده اولویت داره

راستی اگه پاسخنامه سفید هم لازم دارین براتون میذارم

mineworld
14-05-2011, 20:06

جدی نمیگی که ؟! بابا وحید تو که نهایی خوراکته چرا ؟ شاید باورت نشه جوابام کپی 100 درصد راهنمای تصحیح بود فقط یه کم بهتر و مفصل تر ( جدیه جدی) :20:

خلاصه اگه تو هم مثل من یه زحمت میکشیدی سوالات ( به ترتیب صعود تاریخ برگزاری):

1 - نوبت دوم (برگزاری در اردیبهشت89)
2 - جبرانی دوم (برگزاری در تیر 89)
3 - دهه سوم شهریور (برگزاری در شهریور89)
4 - نیم سال اول (البته مربوط به پیش 2 و برگذار شده در دی 89)
5 - جبرانی اول ( برگذاری در اسفند 89 . این یکی دیگه خیلی خیلی جدیده)

رو تو خونه چاپ میکردی و میخوندی میدیدی بنده خدا طراح زبر دست معارف رفته بود با کلی تلاش و کار شبانه روزی سوالات پرتکرار (!) امتحانایی که گفتم رو جمع اوری کرده بود . خب اصلا نمیشه بیشتر از این سوال طرح کرد همش همینایی هست که پارسال طرح شدن (لااقل حداکثرشون همیناس دیگه !)

حالام زیاد دیر نشده ما که یه vahid-p بیشتر نداریم :10: برو تو سایت

همه اینایی که گفتم واسه چارتا درس اونجا هست ... :11:

mineworld
14-05-2011, 20:44
راستی خودم که اون 100 درصدم رو نقض کردم ! خیالی نیست با کمباین (!) " مجموعه ها در حساب استدلالی و شعر " توضیح میدم !!!! :

الا ای وحیــدا بشـنو این را -------------- هر چه را در راهــنما بدیدی

بی نقص و کــمی و کـاسـی ----------------- در جـوابــای من به کلی ببینی

لـکن هر چه در جواب من بـبــاشد -------------- راهنما از داشتنش نا تـــوان است

حال بــگـو ای دوسـت فــرزانـه --------------- این کـلامـم ُبوَد تعریـفی از چـــــه

افرین بر تو بادا که گفتی ---------------- زیرای مجموعه !

توضیحات :

کاستی در اینجا (و اونجا و همه جا!) منظور همان کاستی است !!!
منظور از زیرای مجموعه همان زیر مجموعه است که در طول قرنها دچار تغییر شده است !!
در بیت سوم "بود" را با ضم ب بخوانید ( بخون دوباره!)
شعر دارد مفاهیم زیر مجموعه بودن را به شیوایی بیان میکند .

خودآزمایی :

رابطه این مطالب به خصوص در ظاهر با کتاب درسی ادبیات (هم پیش هم پایه) در چیست ؟!!!

همه این کارا برای قدردانی از زحمت ها و رفاقت های vahid-p و وقتهایی که برای سوالام گذاشت ، بود . امیدوارم که خوشش اومده باشه ... وحید ! گلی ... رضا

lohrasbi
15-05-2011, 09:06
جوابام کپی 100 درصد راهنمای تصحیح بود فقط یه کم بهتر و مفصل تر ( جدیه جدی) :20:

خلاصه اگه تو هم مثل من یه زحمت میکشیدی سوالات ( به ترتیب صعود تاریخ برگزاری):

1 - نوبت دوم (برگزاری در اردیبهشت89)
2 - جبرانی دوم (برگزاری در تیر 89)
3 - دهه سوم شهریور (برگزاری در شهریور89)
4 - نیم سال اول (البته مربوط به پیش 2 و برگذار شده در دی 89)
5 - جبرانی اول ( برگذاری در اسفند 89 . این یکی دیگه خیلی خیلی جدیده)

رو تو خونه چاپ میکردی و میخوندی میدیدی بنده خدا طراح زبر دست معارف رفته بود با کلی تلاش و کار شبانه روزی سوالات پرتکرار (!) امتحانایی که گفتم رو جمع اوری کرده بود . خب اصلا نمیشه بیشتر از این سوال طرح کرد همش همینایی هست که پارسال طرح شدن (لااقل حداکثرشون همیناس دیگه !)
بیخیال داداش! این امتحانا اینقدر هم ارزش نداره. منی که الان تو قبول شدنم شک دارم، پارسال معدلم 19 شد. تازه پارسال با اینکه معدل کتبیم 19 شد، تاریخ و کامپیوتر هر دو رو 13.5 شدم.

بهترین کار ممکن همونیه که دیشب آقای نیکخو تو فرصت برابر گفت:
برای این امتحان ها ، فقط برای کنکور همون درس بخونید، طوری که بعد امتحانات نیازی نباشه اون درس رو دوباره بشینید واسه کنکور بخونید.

Reza31001
15-05-2011, 09:13
بیخیال داداش! این امتحانا اینقدر هم ارزش نداره. منی که الان تو قبول شدنم شک دارم، پارسال معدلم 19 شد. تازه پارسال با اینکه معدل کتبیم 19 شد، تاریخ و کامپیوتر هر دو رو 13.5 شدم.

بهترین کار ممکن همونیه که دیشب آقای نیکخو تو فرصت برابر گفت:
برای این امتحان ها ، فقط برای کنکور همون درس بخونید، طوری که بعد امتحانات نیازی نباشه اون درس رو دوباره بشینید واسه کنکور بخونید.
این موضوع اونقدر اهمیت داره و دقیق و درسته که مجبور شدم علاو بر تشکر یه پست هم در تاییدش بدم ( حالا پاکم شد مهم نیست!)

دقیقا باید همین کار رو انجام بدید

vahid-p
15-05-2011, 12:06
سلام . خوبی؟
ممنون از اون شعر و خودرابیازمایید ها . ( البته منم یه تست ادبیات-شیمی طرح کرده بودم که هر وقت پیداش کردم، می نویسم براتون :8: )

همه این کارا برای قدردانی از زحمت ها و رفاقت های vahid-p و وقتهایی که برای سوالام گذاشت ، بود . امیدوارم که خوشش اومده باشه ... وحید ! گلی ... رضا
من کاری نکردم. در واقع هر کدوم از دوستانی که اینجا هستن بودن بهتر از من می تونستن راهنمایی کنن که اتفاقا من به شخصه خیلی استفاده کردم.
خب کم کم داره موضوع به حاشیه می ره و چون دیدم درست نیست تو این تاپیک این حرفا ادامه پیدا کنه، می ریم سر اصل مطلب.

جدی نمیگی که ؟! بابا وحید تو که نهایی خوراکته چرا ؟ شاید باورت نشه جوابام کپی 100 درصد راهنمای تصحیح بود فقط یه کم بهتر و مفصل تر ( جدیه جدی)
البته من خودم انتظار 18 و خورده ای داشتم و برای 20 نخونده بودم. چون فقط روز جمعه از ساعت 8 تا 11 دین و زندگی خوندم و قبلشم گسسته می خوندم. همونطور که دوستان گفتن هر کی می خواد امسال قبول بشه نیازی به نمره های پیش دانشگاهی نداره ( البته شاید سال بعد در کنکور تاثیر داشته باشد ).
نمونه سوال هم دبیرمون برای کل کلاس کپی کرده بود و تو امتحان های قبلی هم ازش استفاده می کرد و خودش هم گفته بود، ولی من یکبار هم از روش نخوندم. ولی سال قبل همش رو امتحانا تمرکز کرده بودم. الان هم پشیمون نیستم چون فکر می کنم نباید زیاد در گیر امتحانا و مخصوصا اینکه چه نتیجه ای می گیریم بشیم.
حتی برای امتحانا هم کنکوری می خونم نه اینکه کلمه به کلمه از حفظ باشم.

موفق باشید!

mineworld
15-05-2011, 12:59
شاید حق با شماست ... ولی چون من کنکوری 91 ام احتملا این نمره ها تاثیر داشته باشه . به هر حال وقتی من پیشینه وحید رو تو امتحانات با این چیزی که گفت مقایسه کردم خب تعجب کردم ( ولی بررسی چن تا امتحان نهایی که اینا رو نداره ، داره ؟! حداقل واسه من نداشت ... بعدم چرا انقده حساس ؟! روی کلامم با sadboy و lohrasbi !!! )

behii
15-05-2011, 13:05
سلام
کسی جواب سوالای آخر فصل فیزیک رو داره ؟

fmpr
15-05-2011, 16:34
بچه ها من اولین بار بود سنجش رو میدادم ... چقدر طول میکشه کارنامه هاش بیاد ؟

Reza31001
15-05-2011, 17:35
شاید حق با شماست ... ولی چون من کنکوری 91 ام احتملا این نمره ها تاثیر داشته باشه . به هر حال وقتی من پیشینه وحید رو تو امتحانات با این چیزی که گفت مقایسه کردم خب تعجب کردم ( ولی بررسی چن تا امتحان نهایی که اینا رو نداره ، داره ؟! حداقل واسه من نداشت ... بعدم چرا انقده حساس ؟! روی کلامم با sadboy و lohrasbi !!! )

تستی خوندن یکم با تشریحی خوندن فرق داره مثلا برای کسب نمرات بالا تو امتحان نهایی کار کردن همین سوالات سال های قبل واجبه و باید روی کتاب تمرکز کنی ولی اگه قرار باشه برای کنکور بخونی بعد از یه بار خوندن کتاب و جزوه باید بری تست کار کنی و تو این زمان که کمتر از دو ماه به کنکور مونده کار عاقلانه اینه که برای کنکور تالاش کنی نه برای معدل خوب.
اصلا یکی از ویژگی های کنکوریهای حرفه ای اینه که معدل پیش دانشگاهیشون 2-3 نمره ای از سال سوم پایین تره:31:

( راستی من نفهمیدم شما امسال پیش بودی ولی کنکور 91 شرکت میکنی ؟:18: )

بچه ها من اولین بار بود سنجش رو میدادم ... چقدر طول میکشه کارنامه هاش بیاد ؟

خیلی ... :31:

رو دوهفته حساب کن (10-14 روز) البته کارنامه اولیه ( یعنی فقط درصدها) بعد 4-5 روز میاد بستگی داره پاسخنامت کی به دستشون برسه ولی کارنامه نهایی همه همون دو هفته بعد منتشر میشه

lohrasbi
15-05-2011, 20:47
چند وقت پیش یه نفر بهم گفت که متولدین نیمه دوم سال، نمیتونن پشت کنکور بمونن.

درسته ؟؟؟ :19::19::37::37::24::24:

mineworld
16-05-2011, 09:29
( راستی من نفهمیدم شما امسال پیش بودی ولی کنکور 91 شرکت میکنی ؟:18: )

خب... نشد امسال كنوري بخونم . بعضي مشكلا چه شخصي و چه غير شخصي چه درسي و چه غير درسي ما رو گذاشت واسه 91 :41: . در پي اين حادثه ماموران ..( داشتم چي ميگفتم اها ! ) البته مسائل ديگه ام بود كه بيخيال .. انقد گفتم به بچه ها همشون سردردگرفتن ... ولي فقط بيا و ببين چي كار ميكنم واسه 91!!!!!

EngineeR EhsaN
16-05-2011, 10:04
بچه ها بين سختي امتحان نهايي و كنكور ميشه ارتباط برقرار كرد؟

vahid-p
16-05-2011, 10:11
رو دوهفته حساب کن (10-14 روز) البته کارنامه اولیه ( یعنی فقط درصدها) بعد 4-5 روز میاد بستگی داره پاسخنامت کی به دستشون برسه ولی کارنامه نهایی همه همون دو هفته بعد منتشر میشه
دفعه قبل بعد از یک هفته کارنامش اومد.
برا ما ثبت نام کرده بودن، ولی گفتن آزمون جامع 2 ثبت نام نکردین !!! اونم شب قبلش بهمون گفتن.
خلاصه اگه بشه آزمون سومش شرکت کنیم خوبه، چون یکم ریسکه بدون آزمون جامع بریم سر جلسه کنکور ( البته به سورپرایز شدنش می ارزه :27: )

veritaaa
16-05-2011, 10:29
آره فکر کنم بشه
:31:

vahid-p
16-05-2011, 10:30
گمون نکنم.
یعنی با اینکه نمره امتحان نهاییم کامل نمی شه ولی به کنکور خیلی امیدوار ترم.

می گم این سوال امواج رادیویی بود تو کتاب؟ یا اون سوال 6 من اصلا نفهمیدم چطور باید مشخص کرد. بعضی ها نوشته B به C ، بعضیا نوشتن C بعضی ها هم مثل من نوشتن مسیر 1 . چطور باید می نوشتیم؟ با اینکه سوال راحتی بود ولی طرز نوشتن جواب از سوالش سخت تر بود !!!

veritaaa
16-05-2011, 10:48
گمون نکنم.
یعنی با اینکه نمره امتحان نهاییم کامل نمی شه ولی به کنکور خیلی امیدوار ترم.

می گم این سوال امواج رادیویی بود تو کتاب؟ یا اون سوال 6 من اصلا نفهمیدم چطور باید مشخص کرد. بعضی ها نوشته B به C ، بعضیا نوشتن C بعضی ها هم مثل من نوشتن مسیر 1 . چطور باید می نوشتیم؟ با اینکه سوال راحتی بود ولی طرز نوشتن جواب از سوالش سخت تر بود !!!
آره بود تو کتاب سال 86 هم سوال داده بودن.گرچه من خودمم سفید گذاشتم...
نمیدونم من C نوشتم
منم مثل توام.ولی نمیشه انکار کرد سخته.. ولی میگن سخت تر باشه بهتره

vahid-p
16-05-2011, 11:02
آره بود تو کتاب سال 86 هم سوال داده بودن.گرچه من خودمم سفید گذاشتم...
نمیدونم من C نوشتم
منم مثل توام.ولی نمیشه انکار کرد سخته.. ولی میگن سخت تر باشه بهتره
به نظرم سخت نبود ولی مثل سوال 6 مطمئنا جوابش بلد بودیم ولی چی باید می نوشتیم که جواب باشه؟ اینو باید توضیح می دادن.
اون سوال رادیویی من از اطلاعات عمومیم نوشتم به این ترتیب:
LW-VHF-AM-MW-FM
هر چی باندهای رادیویی می شناختم رو نوشتم :31:
حالا اشکال نداره. مهم فقط و فقط کنکوره. مگه اینکه برا سال بعد نیاز داشته باشین.

چند وقت پیش یه نفر بهم گفت که متولدین نیمه دوم سال، نمیتونن پشت کنکور بمونن.
تقریبا درسته. چون منم نیمه دومی هستم و میگن که نمی تونم پشت کنکور بمونم. ضمنا اینکه امروز یه اطلاعیه زده بودن که کسانی که تا خرداد امسال وارد 19 سالگی ( 18 سالگی تمام ، یعنی متولدین نیمه دوم 71 و حتی نیمه 72 ای هایی که متولد فرودین تا خرداد باشن. ) فکر کنم نمی تونن پشت کنکور بشینن. مطمئن نیستم، ولی تو کلاس ما همه برای اطمینان یه درس داخلی رو خودشون انداختن یا هم غیبت کردن.

ulsss
16-05-2011, 11:26
گام اخر:40:-ازمونهای کانون و کتاب زرد:2:-ازمونهای گاج :13:وکتاب سنجش اخر:40:-بسته خط قرمز:13:-دی ویدی های 100:13:-پژوهندگان راه دانش:2:-کلاس های خصوصی جمع بندی:13:-برنامه مشاور مدرسه وووووووو
شما کدام را انتخاب میکنید؟

d810i
16-05-2011, 11:28
آره سخت نبود فقط همون سوال امواج که هیچی ننوشتم.حالا عیبی نداره,فوقش 18.5.
دینی هم که 90% ماله انسانی سالای قبل بود.:31:
ولی ادبیات خیلی بده,مخصوصا تاریخ ادبیاتاش. :2:

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:26 PM ----------

گام اخر:40:-ازمونهای کانون و کتاب زرد:2:-ازمونهای گاج :13:وکتاب سنجش اخر:40:-بسته خط قرمز:13:-دی ویدی های 100:13:-پژوهندگان راه دانش:2:-کلاس های خصوصی جمع بندی:13:-برنامه مشاور مدرسه وووووووو
شما کدام را انتخاب میکنید؟

یکی کتاب 4 ساعت گاج + بررسی با کتاب درسی!!!!بقیه رو نمیدونم!!!

lohrasbi
16-05-2011, 13:26
الف) مسیر 1
ب) نقاط A و C
به همین سادگی!:8:

fmpr
16-05-2011, 15:13
به نظرم سخت نبود ولی مثل سوال 6 مطمئنا جوابش بلد بودیم ولی چی باید می نوشتیم که جواب باشه؟ اینو باید توضیح می دادن.
اون سوال رادیویی من از اطلاعات عمومیم نوشتم به این ترتیب:
LW-VHF-AM-MW-FM
هر چی باندهای رادیویی می شناختم رو نوشتم :31:
حالا اشکال نداره. مهم فقط و فقط کنکوره. مگه اینکه برا سال بعد نیاز داشته باشین.

تقریبا درسته. چون منم نیمه دومی هستم و میگن که نمی تونم پشت کنکور بمونم. ضمنا اینکه امروز یه اطلاعیه زده بودن که کسانی که تا خرداد امسال وارد 19 سالگی ( 18 سالگی تمام ، یعنی متولدین نیمه دوم 71 و حتی نیمه 72 ای هایی که متولد فرودین تا خرداد باشن. ) فکر کنم نمی تونن پشت کنکور بشینن. مطمئن نیستم، ولی تو کلاس ما همه برای اطمینان یه درس داخلی رو خودشون انداختن یا هم غیبت کردن.

عزیز اون رو اشتباه نوشتی ... توی شکل کتاب بود اینا که میشد
lw-mw-sw-vhf-uhf

ولی خدایی خیلی نامردی بود ... من اصلا حواسم به صورت سوال نبود و موجها رو به ترتیب طول موج (گاما-ایکس -فرابنفشو...)نوشتم :31:

درمورد اون سوال آونگه هم من شک دارم ... به نظرم توی هر سه حالت a b c بسامد با چشمه یکسانه ... چون توی هر سه تاش ساکنه ...

fmpr
16-05-2011, 15:20
الف) مسیر 1
ب) نقاط A و C
به همین سادگی!:8:

البته باید به قسمت الف نقطه b رو هم اضافه کنید ...

milla.online
17-05-2011, 09:28
سلام دوستان
من میخوام مرور آخر گزینه 2 شرکت کنم... اما سوالای پارسالش رو دارم... می خواستم بدونم گزینه از همون سوالا استفاده می کنه یا نه....؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

ساش
17-05-2011, 10:47
سلام دوستان
من میخوام مرور آخر گزینه 2 شرکت کنم... اما سوالای پارسالش رو دارم... می خواستم بدونم گزینه از همون سوالا استفاده می کنه یا نه....؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

شما پارسال شرکت کردی به نظرت چطور بود ؟

خوبه ؟؟

R A H A
17-05-2011, 11:50
سلام دوستان

بله استفاده می کنه.
چون منم پارسال که سوالاشو با سال قبلش مقایسه کرده بودم میدیدم که شبیه به همن.
ولی خوب سوالای جدید هم توش هست. احتمالا سخت تر.

R A H A
17-05-2011, 12:09
شما پارسال شرکت کردی به نظرت چطور بود ؟

خوبه ؟؟

منم می خوام به این سوالتون جواب بدم. بعدا milla.online
هم میتونه بهش جواب بده.
من پارسال تو مرور آخر شرکت کردم.
سوالاش خیلی خوب بود.
یعنی هر کی رو این سوالا تسلط داشت به راحتی میتونست از سد کنکور رد شه.
مخصوصا دین و زندگی. وااااااااااااااااای این استاد کریمی محشر بود. واقعا خوبه. هر چی گفت اومد. مخصوصا اینکه دیگه دی وی دی هم میدن و استادا توضیح هم میدن.
استاد دیفرانسیلش هم خیلی عالی بود.
ولی از زبان اصلا خوشم نیومد.
در کل خیلی عالی و تاثیر گذار بود.:20:

ساش
17-05-2011, 12:21
هم میتونه بهش جواب بده.
سوالاش خیلی خوب بود.
مخصوصا دین و زندگی. وااااااااااااااااای این استاد کریمی محشر بود. واقعا خوبه. هر چی گفت اومد. مخصوصا اینکه دیگه دی وی دی هم میدن و استادا توضیح هم میدن.

8 مرحلش غیرحضوری هست ؟؟؟؟

R A H A
17-05-2011, 13:06
8 مرحلش غیرحضوری هست ؟؟؟؟

بله همشون غیر حضوری هستن.
خیلی باید اراده داشته باشی که از خودت تو شرایط کنکور امتحان بگیری.
البته فکر کنم خود موسسه گزینه دو یه جاهایی رو واستون فراهم کنه تا بتونین برین امتحان بدین.
ولی خوب خودتون از خودتون امتحان بگیرین بهتره.
لباس روز امتحانو بپوشین. کولر روشن نکنین.و ...
دقیقا شرایط جلسه ی کنکور رو شبیه سازی کنین تو خونه.

veritaaa
17-05-2011, 17:05
هم میتونه بهش جواب بده.
سوالاش خیلی خوب بود.
یعنی گزینه دو بهتره شبیه ساز کنکور قلم چی چی؟ کسی نمیدونه خوبه یا نه؟

Reza31001
17-05-2011, 17:17
هم میتونه بهش جواب بده.
سوالاش خیلی خوب بود.

خداییش من هر چی از گزینه دو انتقاد کنم و هر چی بگم فلانی و فلانی زیاد کارشون درست نیست همین یه دونه آقای کریمی فوق العادست

تو آخرین برنامه گزینه جوان که ایشون بودن از 2-3 تا درس آخر کتاب پیش 3 تا سوال طرح کردن و همین طوری شفاهی گفتن که با توجه به سوالات آزمون های گذشته احتمال اومدن یکی از این سوال خیلی زیاده و انصافا یکی از همون 3تا سوال و دقیقا هم همون سوال اومد و باعث شد سر جلسه یه ایول بهش بگم!

یعنی گزینه دو بهتره شبیه ساز کنکور قلم چی چی؟ کسی نمیدونه خوبه یا نه؟

بابا این حرفا چیه :31:
بشینید تو خونه آزمون بدین دیگه !
شبیه ساز و نمیدونم بیرون از خونه و تو موسسه و این چیزا نمی خواد تو اتاق خودتون 4 ساعت آزمون برگزار کنید از خانواده هم بخواین یکم مراعات کنن همین!

ویرایش: 1- گویا منظور آزمونهای شبیه ساز بوده که من سوتی دادم:31:

به نظر من یا کنکورهای گذشته یا مرور آخر. کانون زیاد جالب نیست

2-
این موضوع خیلی برام مهمه وحید. یادت هست اون اطلاعیه که خوندی از کجا بوده ؟
این سوال من خیلی سادست ولی هیچ کس جوابشو نمیدونه!:19::19::19:

آقا بالاخره من که متولد بهمن هستم، میتونم پشت کنکور بمونم یانه؟

این قدر میگی پشت کنکور پشت کنکور که آخر قبول نمیشی :41:
چرا نقد رو ول کردی چسبیدی به نسیه؟
ایشالله قبول میشی کار به سال بعد نمیکشه

پ ن:1- منم نیمه دومم و می دونم اگه قبول نمیشدم میتونستم یه سال دیگه بخونم حالا اگه قانونش عوض شده من بی خبرم
2- تازه تهش اینه که غیرانتفاعی یا آزاد قبول میشی ترم دوم مرخصی میگیری دوباره میشینی می خونی
غصه سربازی رو نخور!!

راستی چرا سوالت رو تا تاپیک سازمان نظام وظیفه ... مطرح نمی کنی؟ اونجا یه جواب قطعی میگیری