PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21

eblisandenzo
07-02-2011, 20:45
سهمیه منطقه 1.4دبیرستان از تهران.معدل کل 17.76 میخواستم حدود درصد و رتبه برای قبولی در یه رشته مهندسی در داتشگاه صنعتی رشت یا گیلان رو بدون.مرسیییییییی

سلام دوست عزیز . رشت دانشگاه صنعتی نداره و فقط یه دانشگاه مطرح داره که اون هم دانشگاه گیلان هستش .
من زیاد ندیدم بچه های منطقه 1 برن دانشگاه گیلان . رشته های زیر رو هم داره (البته رشته های خوب )

روزانه :
مهندسی برق ( الکترونیک و قدرت )
مهندسی عمران
مهندسی معماری
مهندسی مکانیک
مهندسی کامپیوتر ( هر دو گرایش )
مهندسی شهرسازی
مهندسی شیمی

شبانه :

مهندسی برق الکترونیک
مهندسی کامپیوتر نرم افزار
مهندسی عمران
مهندسی مکانیک

تو روزانه ها رتبه بهتری میخواد البته ب جز شیمی و شهرسازی و کامپیوتر .
تو شبانه ها هم مکانیک از 3500-4000 شروع میشه .

mannan sen
08-02-2011, 17:31
من گفتم 3 تا تست ترجمه تعریب (که برای جواب دادن 90 درصدش نیازی به بلد بودن معنای واژگان آنچنانی نیست کافیه بدونین ترجمه ی ضمایر و صیغه ها و جمع و مفرد و ... به فارسی چی می شه! -با گفتن من نمی شه به مرور اگه سوالا رو حل کنین خودتون متوجه جریان می شین) + 1 ریدیگ/کلوز زبان + 1 درک مطلب عربی و اینکه همه ی لغتاشو یاد نگرفتین مهم نیست چون ریدینگ و کلوز و درک مطلب هایی هم که تو کنکور می دن لغات و اصطلاحات ناآشنا قراره داشته باشه و از الان تمرین می کنین حدس زدن معنی واژه ها رو از روی متن :46:

نحوه ی مرور رو هم سر فرصت می ذارم تو ویرایش همین پست!:20:
سلام دوستان منم با اين نظر موافقم
زبان خارجه كه گرفتن جنرال مينيگ مهمه-مفهوم اصلي وعمده
مثلا در ريدينگ از تغييرات آب وهوا صحبت ميشه و .........سوال ميده فرق هوا -با اب هوا چيه.
خب خوندن متن نيازي نبود اطلاعات عمومي هم جواب ميده -خب عربي هم اينطوره -مهم مهم گرفت مفهوم طراح---------

كافيه 2تست مرجع ضمير- قرابت لغت در عرض60 ثانيه يزني وبقيه 3 تست مفهومه و.........
اگه مشكلت حل نشد پيام بدهيد:11:

به اميد موفقيت همه همه

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------
** از 4 روز پيش تصميم گرفتم هروز 10 تست قرابت ادبيات بزنم كه 900 تست تا ارديبهشت تمام كنكم(نشر الگو) به نظر شما الا زود نيشت -كمكم ميكنيد****

آماده ي مشاوره در بخش /شيمي /زبان / كسي مشكل داشت پيام بده-

meragj2
09-02-2011, 00:53
زبان خارجه كه گرفتن جنرال مينيگ مهمه-مفهوم اصلي وعمده
مثلا در ريدينگ از تغييرات آب وهوا صحبت ميشه و .........سوال ميده فرق هوا -با اب هوا چيه.
اضافه می کنم:
این سه گونه سوال 2 ریدینگ در اولویت هستن پس قبل از خوندن کامل به اینا جواب بدین:
اول پسیج درباره چیه؟ غالبا و قانونا خط اول ریدینگ جواب این سوال هست.
دوم؛ سوالی رو جواب بدین که مرجع ضمیر رو پرسیده.
سوم؛ سوالی که معنی کلمه ای در متن رو پرسیده.
حتی اگر هیچی از ریدینگ نفهمین میشه به اینا جواب داد.
بعد برین سراغ بقیه
این جوری حتی اگر وقت تموم بشه به 3 سوال جواب دادین(از کرمان اومدین مشهد)؛ ولی 2 این زمان شاید نشه یه متن مثه کنکور 86 رو کامل خوند.

از 4 روز پيش تصميم گرفتم هروز 10 تست قرابت ادبيات بزنم كه 900 تست تا ارديبهشت تمام كنكم(نشر الگو) به نظر شما الا زود نيشت -كمكم ميكنيد****

نه زود نیست! قرابت معنایی با بقیه عمومی ها که باید نزدیک کنکور خونده بشه فرق داره؛اگر بخواین روون بشین باید زیاد تمرین کنین مثل مکانیک!، چون حفظی نیست،عمق داره.
کاربرد های مختلف لغات و ضمایر و ... رو زیاد تمرین کنین.
احتمال اومدن بیت های سعدی از همه بیشتره.

veritaaa
09-02-2011, 09:22
احتمال اومدن بیت های سعدی از همه بیشتره.
آخ گفتی که دلم خونِ
درک بعضی از بیت های سعدی واقعا سخته

jekob
09-02-2011, 10:52
به نظر من اگه درک مطلب شهاب اناری و قرابت هامون سبطی رو شرو کنی بخونی بهتر از این کار باشه اخه من اینو امتحان کردمم تو من جواب نداد حالا شما....

مهارت درک متون = تمرین + یادگیری تکنییک های متن خوانی

soheilsmart
09-02-2011, 16:02
یه کتاب داشت قلم چی بنفش ادبیات
کتاب خیلی خوبی بود
3 سال پیش که کنکور دادم 81 زدم ادبیات رو

babak_gww
09-02-2011, 16:50
سلام ... میخوام نظر همرو نسبت به این روشهای خوندن رو بدونم

من ریاضیم ...

1- در هر روز 5 درس رو مطالعه کنیم ... 2 درس عمومی و 3 تخصصی که 3 درس تخصصی ثابت هست هرروز .. ولی درسهای عمومی رو یک درمیان ... یعنی مثلا شنبه ادبیات و زبان و یکشنبه معارف و عربی و باز دوباره دوشنبه ادبیات و زبان و ...

2- اینکه هر روز 1 درس بخونیم ... مثلا شنبه سرتاسر (7 ساعت) ادبیات . یکشنبه مثلا فزیک دوشنبه شیمی و....

ممنون میشم همه نظرشون رو بگن تا حداقل امسال دانشگاه مورد علاقمو بتونم بیارم و مثل پارسال آزادی نشم :41:

hamidras
09-02-2011, 17:06
من ریاضیم ...

1- در هر روز 5 درس رو مطالعه کنیم ... 2 درس عمومی و 3 تخصصی که 3 درس تخصصی ثابت هست هرروز .. ولی درسهای عمومی رو یک درمیان ... یعنی مثلا شنبه ادبیات و زبان و یکشنبه معارف و عربی و باز دوباره دوشنبه ادبیات و زبان و ...

2- اینکه هر روز 1 درس بخونیم ... مثلا شنبه سرتاسر (7 ساعت) ادبیات . یکشنبه مثلا فزیک دوشنبه شیمی و....

ممنون میشم همه نظرشون رو بگن تا حداقل امسال دانشگاه مورد علاقمو بتونم بیارم و مثل پارسال آزادی نشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درصد روش 1 پیشنهاد میشه!

البته خوندن هر کس با کسه دیگه فرق میکنه بین خودت کدومو راحت تری! ولی چون هنو وقت هست روش اول جواب میده:دی

اون طور هر روز یه درس هم چند روز بین مطالعه یه درست فاصله میفته ! یادت میره یه قسمتاییش بازدهی کارت کم میشه!

روش دوم ( خرکی:دی!!!) واسه خرداد کاربرد داره:دی!

Greedy
09-02-2011, 17:45
من کنکور 89 ی بودم هیچی تو طول سال نخوندم رفتم سر جلسه همه رو شانسی پر کردم ادبیات 56 درصد زدم دینی 40 زبان 23 شیمی 10 فیزیک 5 ریاضی -5 درصد
:دی یه کم درس بخونید برید سر جلسه قبول میشید اینم از تجربیات گرانبهای من که بهتون انتقال دادم :دی

hasti rs
09-02-2011, 20:45
من ریاضیم ...

ممنون میشم همه نظرشون رو بگن تا حداقل امسال دانشگاه مورد علاقمو بتونم بیارم و مثل پارسال آزادی نشم :41:

نظر من هم رو روش اول هست ، بهتره ؛ تو روش دوم خسته میشیو ذهنت خسته میشه از تکراری بودن درس تو یه روز
شروع کن به درس خوندن که بعدا" پشیمون نشی ...

eblisandenzo
09-02-2011, 22:22

من ریاضیم ...

سلام . من خودم وقتی کنکور دادم . از روش اول استفاده کردم . البته من هیچ وقت تو یه روز زبان انگلیسی رو با عربی نخوندم چون خسته کننده بود . اگه بتونی هر روز شیمی و فیزیک و ریاضی رو بخونی خیلی عالیه اما یه چیزی سعی کن هر روز وقتی میخوای ریاضی بخونی 1 کتاب رو بخونی مثلا نشین 3 هفته دیفرانسیل نخون . یه روز دیف بخون یه روز هندسه یه روز جبر .
موفق باشی

omnia.2008
09-02-2011, 23:00

من ریاضیم ...

سلام 200 % روش اول هم بازده ان بیشتره و هم باعث میشه فراموش کردن مطالب به حداقل برسه روش دوم راسه شبه امتحانه:27::27::46:

spider_man5225
10-02-2011, 11:57
سلام یه مشکلی دارم هر کی هر چی به ذهنش برسه بگه لطفا

مشکلم تو تست زدنه
راستش دو-سه روز پیش قصد کردم که تستای درس فیزیک پیش و پایه رو قسمت قسمت کنم تا راحت تر بزنم.
چون کتاب تست من گاجه و ستاره داره(واسه 3 سال پیش) سوالای غیر تکراری رو ستاره دار کرده(حدود دو سوم تستاش)از بین ستاره دارا
حدود 30 تست- 30تست جدا کردم و میزنمش (هر روز 1 قسمت از پیش و 1 قسمت از پایه)
مشکلم اینجاست که جواب تستا رو بعد از حل کردن هر یه دونه نگاه کنم یا اینکه بعد از حل کردن هر 30 تست؟؟؟؟؟
بعدشم خیلی طول میکشه که بزنمشون(واسه 30 تا تقریبا یک و نیم ساعت)
روش اول که زمان بره و روش دومم که باعث میشه جوابای درستمو از پاسخ تشریحی نگاه نکنم.
اگه بخوام هر دو رو عملی کنم هم که بید کل روزم رو واسه تستای 2 درس بزارم.
خواهش میکنم کمکم کنید.
ممنون

راستی بااین عدسی ها چکار کنم ماشالله خیلی چپندر قیچیه
ممنون

Reza31001
10-02-2011, 13:46

مشکلم تو تست زدنه
راستش دو-سه روز پیش قصد کردم که تستای درسا رو قسمت قسمت کنم تا راحت تر بزنم.
چون کتاب تست من گاجه و ستاره داره(واسه 3 سال پیش) سوالای غیر تکراری رو ستاره دار کرده(حدود دو سوم تستاش)از بین ستاره دارا
مشکلم اینجاست که جواب تستا رو بعد از حل کردن هر یه دونه نگاه کنم یا اینکه بعد از حل کردن هر 30 تست؟؟؟؟؟
روش اول که زمان بره و روش دومم که باعث میشه جوابای درستمو از پاسخ تشریحی نگاه نکنم.
خواهش میکنم کمکم کنید.
ممنون

ممنون
البته تعیین نکردین برای چه درسی ولی خب باید درمورد ریاضی و فیزیک باشه
یه نکته اینه که حتما لازم نیست برای یه درس چندهزار تست بزنید پس نگران نباشید که با این وضعیت ممکنه تعداد کمی تست بزنید
این روش که از هر مبحث یه سری تستا رو انتخاب کردی کار خوبیه حتما که نباید تمام تستهای یه کتاب رو زد در مورد اینکه جوابها رو چه طور نگاه کنی بهتر یک بار تمام تستا رو بزنی و بعد جواب هاشو نگاه کنی انسجام کاریت بیشتر میشه ضمنا دلیل نداره جوابای درستت رو نگاه نکنی یه نگاه گذرا به جواب تشریحی بنداز و ببین نکته ای داشته که مثلا باعث کوتاه تر شدن راه حل بشه و چیزای دیگه

در کل به نظر من اگه بتونی طوری برنامه بریزی که بتونی به تمام مباحث مورد نظرت برسی این مشکل زمانی که گفتی زیاد مهم نیست به هر حال هرکس شیوه ای برای درس خوندن داره ولی اگر در زمان آزمون دادن هم کمبود وقت داری اونجاست که مشکلت جدی میشه

اگه مشکلت رو درباره عدسی ها بیشتر توضیح بدی شاید بتونم راهنماییت کنم

spider_man5225
10-02-2011, 13:58
در کل به نظر من اگه بتونی طوری برنامه بریزی که بتونی به تمام مباحث مورد نظرت برسی این مشکل زمانی که گفتی زیاد مهم نیست به هر حال هرکس شیوه ای برای درس خوندن داره ولی اگر در زمان آزمون دادن هم کمبود وقت داری اونجاست که مشکلت جدی میشه

راستش وقتی یکی یکی بزنم احساس میکنم که خوب اون مبحث رو یاد گرفتم ولی وقتی همه رو با هم میزنم زیاد احساس تسلط نمیکم

راستش آره تو آزمونا هم خیلی وقت کم میارم

Reza31001
10-02-2011, 14:44
راستش وقتی یکی یکی بزنم احساس میکنم که خوب اون مبحث رو یاد گرفتم ولی وقتی همه رو با هم میزنم زیاد احساس تسلط نمیکم

راستش آره تو آزمونا هم خیلی وقت کم میارم
خب احتمالا این احساس، احساس اشتباهیه چون شما یکی یکی جوابا رو نگاه میکنی و فکر میکنی یاد گرفتی بهترین زمان سنجش آموخته ها آزمونای آزمایشه اگه اونجا هم نتیجه مطلوبی بگیری اونوقته که می تونی بگی مبحث رو خوب یاد گرفتی
پیشنهاد من همونه که 30-40 تا تست رو زنی و بعد جواباش رو نگاه کنی ضمنا اگه مثلا تو این تعداد تست نتونی به 15-20 تست یا بیشتر ( با فرض اینکه تست ها متنوع باشه آسون متوسط و سخت) جواب بدی این به این معنیه که هنوز درس رو یاد نگرفتی و باید به جزوه و کتاب و تمرینات کتاب مراجعه کنی و موقع تست زدن هم از تستای آسون شروع کنی که دستت روون بشه

در مورد کمبود وقت یکی از روش ها تکنیک ضربدر منفی هست که تو پست زیر توضیح دادم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mannan sen
10-02-2011, 15:08

مشکلم تو تست زدنه
راستش دو-سه روز پیش قصد کردم که تستای درس فیزیک پیش و پایه رو قسمت قسمت کنم تا راحت تر بزنم.
خواهش میکنم کمکم کنید.
ممنون

ممنون
سلام هم استاني عزيز (گلستان)
منم تست ها رو در25 تست در 35 دقيقه حل ميكنم مثلا بحث سقوط آزاد 1تست مفاهيم اوليه سقوط آزاد و......از وقتي از هر مبحث از 25 تست حداقل 5 تست مفهوم بقيه فرموله -
حالا اول مفهوم ها راميزني بعد سوالات فرمولي كه 3 جوراند -ساده-متوسط-خيلي سخت
كه خيلي سخت حدود20% سوالات يعني 80%متوسط به پايينه
مثل كنكور امسال كه يك دانش آموز آماده 60 درصد سوالات ميزد. خب امسال سخت بود....
بعد حل 25 تست اوناي كه جواب درست دادي ولش -غلط رو با خودكار قرمز ضرب ميزني بعد دوباره از پاسخنامه حل مكني.
به صورت تست توجه كن مثلا در سقوط آزاد ميگه وقتي سرعت جسم 15 متر بر ثانيه در چند متري مبدا /نقط پرتابه/اوجه/زمينه و....... و از تكنيك ضرب منفي كه دوستان اشاره كرددند.

عدسي ها

1تست شكست نور
1تست عدس ها

توان عدسي پاي ثابت سوال كنكور بوده سعي كن
تصوير حقيقي در عدسي واگرا
****************** همگرا
جابجاي جسم وتصويرش در عدسي ها
طرز تشكيل تصوير در ميكروسكپ
**************** تلسكوپ نجومي
سعي كن با آينه ها مقايسه كنييييييييييييييييييييي
سعي كن بدون نوشتن فرمول حل كنييييييييييييييييي-
سعي كن ذهني حل كنييييييييييييييييييييييي ي- بعضي از اعداد معروف اند مثل كوژ f=20 d=5
دوكاو f=25 d=-4
اگه مشكلت حل نشد بگو!:40::31:

babak_gww
10-02-2011, 15:30
از همه ممنون بابت جوابا ... به قول یکی از دوستان : ما را خاک نمودید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا که بحث تست شد ، من وقتی تست میزنم اگه 2 - 3 تا تست رو نتونم یزنم مثلا از 30 تا ... احساس میکنم چیزی یاد نگرفتم از اون بحث ... وگرنه باید همه رو میزدم ...

طرز فکر درستیه؟

mannan sen
10-02-2011, 16:07
*از دوستان كنكوري سال قبل* براي 100 شيمي چه چوري بخونم
قلمچي رو80 ميزنم - كنكور89 هم 65 زدم پيش 2 رو نخونده بودم (تابستان) يعني 8 تست
كمكم كنيدددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد !

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

بحث زبان فارسي 8 تست ادبيات -
كتاب نشر الگو كافيه - ايات گاچ جه جوريه؟

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

Reza31001
10-02-2011, 17:30
از همه ممنون بابت جوابا ... به قول یکی از دوستان : ما را خاک نمودید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا که بحث تست شد ، من وقتی تست میزنم اگه 2 - 3 تا تست رو نتونم یزنم مثلا از 30 تا ... احساس میکنم چیزی یاد نگرفتم از اون بحث ... وگرنه باید همه رو میزدم ...

طرز فکر درستیه؟

فکر نمی کنم درست باشه ....
به نظر من درصد 100 مال دانش آموز قوی و باتلاش وبا استعداد و.... و خوش شانس هست
خیلی سخت میشه تصور کرد به همه تستای یک مبحث یا یک درس و یا اصلا یه سری تست همین طوری درست جواب داد وقتی از 30 تا تست به 2-3 تا نمی تونی جواب بدی خب معلومه که توانایی ات در حد 90% هست که با توجه به شرایط فعلی کنکور فوق العاده عالیه

fmps
10-02-2011, 20:28

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

اگه بتونی استکیومتری رو بزنی فکر کنم بقیه آسانتر از اون باشند چون هر تست استکیومتری(به قول معلم ما)حداقل 3 4 دقیقه وفت لازمه

nelly joon
10-02-2011, 20:39

کلا فکر کنم شیمی برای اکثر بچه ها راحت ترین درس محسوب میشه.
اکثر کسایی که شیمی رو بالای 65 میزنن مشکل اصلیشون شیمی پیش 2 هست.
خودم وقتی پیش دانشگاهی بودم معلم شیمیمون از همون اول سال این شیمی پیش 2 رو واسمون عین غول 10 سر کرده بود،انقدر که من خودم از شروع شدن ترم دوم وحشت داشتم.
واسه امتحانای ترمم شیمی رو 16 شدم درصورتی که زیست،فیزیک و ریاضی رو 20 شدم.
واسه کنکورم اصلا سراغ این 2 تا فصل نرفتم چون خیلی میترسیدم...
اما وقتی بعد کنکور این 2 تا فصل رو خوندم به این نتیجه رسیدم که هیچ فرقی با سایر مباحث شیمی نداره فقط یکم پیچیده تره،ولی اگه کامل بخونی و درست بفهمی 8 تا تستش رو تو کنکور قول میدم راحت تر از بقیه مباحث شیمی جواب بدی.

MohammadKingstar
10-02-2011, 20:47
اي بابا همه به فكر كنكورن ديگه مثل قديما نيست دانشگاه رايگان باشه قبول هم بشي بايد كلي هزينه به دانشگاه بدي زياد خوشحال نباشيد بگيد ما خيلي زرنگيم كنكور قبول شديم

babak_gww
10-02-2011, 21:08
اي بابا همه به فكر كنكورن ديگه مثل قديما نيست دانشگاه رايگان باشه قبول هم بشي بايد كلي هزينه به دانشگاه بدي زياد خوشحال نباشيد بگيد ما خيلي زرنگيم كنكور قبول شديم

مگه چقدره؟؟!! :18:

Reza31001
10-02-2011, 21:11
كمكم كنيدددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ![COLOR="Silver"]

شیمی درسی بود که من برای درصد 100 رفتم سر کنکور گرچه میدونستم عمرا نمی تونم 100 بزنم :31: ولی خب چیزی که تو سال کنکور یاد گرفتم این بود که سعی کنم به بالاتر از تواناییم فکر کنم

برای صد زدن شیمی ( منظور همون بالای نود هست:31:) :

1- علاقه داشته باشید و یا حداقل از هیچ کدوم از مباحث شیمی بدتون نیاد
2- روی جدول تسلط زیادی داشته باشید ( گروه های اصلی و همین طور عناصر 4 تناوب اول رو بلد باشید)
3- بیشتر واکنش ها رو در حد حفظ بلد باشید ( البته واکنش های خاص که توی متن کتاب و تمرینات رو حفظ کنید)
4- کنکور ریاضی و تجربی داخل و خارج از سال 84 به این طرف رو بزنید. البته در ماه خرداد
5- ترجیحا درس آخر نباشه ( که وقت کم بیارید)
6- مسئله مسئله مسئله ..... خیلی خیلی باید مسئله حل کنید
7- تستای مبکران رو چند باره حل کنید حداقل تستایی رو که علامت میذارید رو دوباره حل کنید
8- کوچکترین نکات متن کتاب و درسنامه های بهمن بازرگانی رو به دقت بخونید و کاملا بفهمید
9- دعا کنید سر کنکور شانس داشته باشید و سوال عجیب غریب به پستتون نخوره:31:

( دلیل اینکه می گم نمیشه به صد فکر کنید اینه که تو کنکور 88 فکر میکنم حدود 30-40 نفر در کل کشور تونسته بودن شیمی رو بالای نود بزنن رشته ریاضی توضیحات دقیق رو در کتاب سنجش آخر گاج می تونید پیدا کنید)

مگه چقدره؟؟!!
فکر کنم در حال حاضر ترمی 700-800 باشه!!!

MohammadKingstar
10-02-2011, 21:20
مگه چقدره؟؟!! :18:
دانشگاه پيام نور حضوري حدود 460 هزار تومان
غير انتفايي 550 هزار تومان
شبانه 260 هزار تومان
آزاد 800 هزار تومان
قيمت ها حدوديه!!!!!
شبانه هم از سرت بنداز بيرون سهميه به ارتشي ها و فرهنگيان تعلق گرفته

Reza31001
10-02-2011, 21:52

نه بابا شبانه هم وجود داره منتها یه سری سهمیه مخفی :41: برای هیئت علمی و ... وجود داره که فکر می کنم نامحدود باشه:31:
(در ضمن فرهنگیان هیچ گونه سهمیه ای ندارن اگه بود چون من از هر دو طرف (پدر و مادر) ساپورت میشم باید تو شریف درس می خوندم:31:)

MohammadKingstar
10-02-2011, 21:56
نه بابا شبانه هم وجود داره منتها یه سری سهمیه مخفی :41: برای هیئت علمی و ... وجود داره که فکر می کنم نامحدود باشه:31:
(در ضمن فرهنگیان هیچ گونه سهمیه ای ندارن اگه بود چون من از هر دو طرف (پدر و مادر) ساپورت میشم باید تو شریف درس می خوندم:31:)
به خود كسي كه فرهنگي باشه ميدن !!!!!!!!!!!
تازه اگه رتبت 1 بشه شبانه زابل قبول ميشي پس زياد زور درس نزن كار كن مگو چيست كار كه سرمايه جاوندانيست كار
دو ماه هم بخوني بسه
اينمدتو كار كن يه چيزي نسيبت بشه

nasambros
10-02-2011, 22:39
بچه های داوطلب ارشد:

تاريخ و محل برگزاري آزمون داوطلبان از روز دوشنبه 25/11/89 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار خواهد گرفت. داوطلبان لازم است بر اساس اطلاعات كارت اعتباري و يا شماره پرونده و كد رهگيري وارد سايت سازمان شده و نسبت به پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون اينترنتي و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. لذا كليه داوطلبان بايستي شخصاً براي پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.

babak_gww
10-02-2011, 23:13
دانشگاه پيام نور حضوري حدود 460 هزار تومان
غير انتفايي 550 هزار تومان
شبانه 260 هزار تومان
آزاد 800 هزار تومان
قيمت ها حدوديه!!!!!

اهاااااااا... من فکر میکردم روزانه هم پولی شده

من خودم الان دارم ترمی 1 .. 1 و دویست پول میدم برای آزاد

پیام نورم حدودا 250 تا 300 تومنه

omnia.2008
11-02-2011, 09:07
ای ی ی ی ی ی ی خدا این خیلی نامردی :41:

---------- Post added at 09:07 AM ---------- Previous post was at 09:06 AM ----------

از فضل پدر تو را چه حاصل؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MohammadKingstar
11-02-2011, 12:05
دیگه همینه اگر بخوای پیشرفت کنی باید پول خرج کنی

hermione
11-02-2011, 13:44
سلام به همه ... خسته نباشید به همه کنکوریای 90 من پارسال کنکور دادم و الانم بعد از 4،5 ماه اومدم ببینم چه خبره
اومدم بگم ازین فرصت باقیمونده خوب استفاده کنید اگه یه هوش معمولی داشته باشید با این فرصت حدودا 5ماهه اگه هیچیم نخونده باشید به هدفتون ( حالا یکم هدف متوسط) میتونید برسید اگه هم یه پیش زمینه ای دارید از درسا که دیگه میشه به هر هدفی که دارید برسید ... خلاصه فکرتونو با مسائل دیگه مشغول نکنید از وقت حداکثر استفاده کنید تا نتیجشو ببینید
همه مباحثو سعی کنید تا عید حداقل 1بار خونده باشید بعد از عید دوره کنید و تست زیاد بزنید ... بازم میگم وقت خیلی ارزش داره بیخودی هدرش ندید بعد از عید یعنی دقیقا از 1فروردین تا کنکور ( نمی دونم چه روزیه ) خیلی خیلی خیلی سریع می گذره
امیدوارم همه به نتیجه برسید آرزوی موفقیت واسه همتون دارم .

spider_man5225
11-02-2011, 14:35
بچه ها یه سوال حیاتی
واسه ثبت نام کنکور هنر و زبان باز وقت میدن یا نه؟؟؟؟؟؟؟
تازه به سرم زد که اونا رو هم بدم تا تو کنکور ریاضی یکم از استرسم کم تر بشه.
شایدم رفتم هنرو باستان شناسی چیزی شم و به آرزوی کودکیم برسم.

veritaaa
11-02-2011, 18:54
بچه ها یه سوال حیاتی
واسه ثبت نام کنکور هنر و زبان باز وقت میدن یا نه؟؟؟؟؟؟؟
تازه به سرم زد که اونا رو هم بدم تا تو کنکور ریاضی یکم از استرسم کم تر بشه.
شایدم رفتم هنرو باستان شناسی چیزی شم و به آرزوی کودکیم برسم.

قابل توجه داوطلبان آزمون سراسری سال 1390
آخرین مهلت ثبت نام ساعت 10 صبح روز شنبه 4 دیماه 1389 می باشد.داوطلبانی که به علت عدم تایید سوابق تحصیلی و یا موجود نبودن اطلاعات سوابق تحصیلی و یا هر علت دیگر موفق به ثبت نام نگردیده اند می توانند از تاریخ 25 بهمن ماه لغایت 2 اسفند با مراجعه به سایت سازمان اقدام به ثبت نام نمایند.

من خونده بودم که تو این مدت یعنی 25 بهمن تا 2 اسفند میشه زبان یا هنر رو ثبت نام کرد ولی نمیدونم میشه هر 2 رو ثبت نام کرد یا نه...

omnia.2008
11-02-2011, 21:22
قابل توجه داوطلبان آزمون سراسری سال 1390
آخرین مهلت ثبت نام ساعت 10 صبح روز شنبه 4 دیماه 1389 می باشد.داوطلبانی که به علت عدم تایید سوابق تحصیلی و یا موجود نبودن اطلاعات سوابق تحصیلی و یا هر علت دیگر موفق به ثبت نام نگردیده اند می توانند از تاریخ 25 بهمن ماه لغایت 2 اسفند با مراجعه به سایت سازمان اقدام به ثبت نام نمایند.

من خونده بودم که تو این مدت یعنی 25 بهمن تا 2 اسفند میشه زبان یا هنر رو ثبت نام کرد ولی نمیدونم میشه هر 2 رو ثبت نام کرد یا نه...
سلام من که ثبت نام کردم ولی دستتون درد نکنه
راستی مگه علا فه مندی هاتو پر نکردی؟
من شنیدم میشه ولی مطمئن نیستم:13:

veritaaa
11-02-2011, 22:12
سلام من که ثبت نام کردم ولی دستتون درد نکنه
راستی مگه علا فه مندی هاتو پر نکردی؟
من شنیدم میشه ولی مطمئن نیستم:13:
من زبان شرکت کردم ولی چون یه مدت درگیر این شده بودم که هنر هم شرکت کنم دنبالش بودم ولی الان پشیمون شدم
ولی هرکی هم که علاقه مندیشو پر نکرده تو این فاصله میتونه انتخاب کنه

MOHSEN_A1371
12-02-2011, 12:01
هدفم این درصدهاست:

ادبیات:56 عربی:55 دینی 61 زبان 57 زمین شناسی صفر ریاضیات 21 زیست شناسی57 فیزیک24 شیمی48

رسیدن به این درصدها کار سختیه؟چی کار کنم به این درصدها برسم؟

babak_gww
12-02-2011, 13:30
هدفم این درصدهاست:

ادبیات:56 عربی:55 دینی 61 زبان 57 زمین شناسی صفر ریاضیات 21 زیست شناسی57 فیزیک24 شیمی48

فکر میکنم باید درس بخونی :دی مطمئن نیستم :دی :39:

ساش
12-02-2011, 14:46
هدفم این درصدهاست:

هیچی کتابایی که بچه ها معرفی کردن تو بخش کتاب رو بگیر و برو فقط و فقط بخون و تست بزن که اصلا وقت برای گرفتن مشاوره تو پی سی ورد نیست

زیست را فقط و فقط سبز را بگیرو بخون البته بعد از دقیق خوندن کتاب و خوب فهمیدن درس

Alireza SM
12-02-2011, 14:52
هیچی کتابایی که بچه ها معرفی کردن تو بخش کتاب رو بگیر و برو فقط و فقط بخون و تست بزن که اصلا وقت برای گرفتن مشاوره تو پی سی ورد نیست

زیست را فقط و فقط سبز را بگیرو بخون البته بعد از دقیق خوندن کتاب و خوب فهمیدن درس

با اين درصد ها هيچي قبول نميشي ::D

veritaaa
12-02-2011, 15:57
هدفم این درصدهاست:

این دیگه چه مدل هدف گذاریه؟ معمولا همه رند هدف میزارن یا حداقل تو یه بازه میگن
اگه واقعا هدفت همین قدره بهتره کمه کمش 20 تا بیای رو هر کدوم
خیلیا به امید 100 میرن 80 میزنن...

Reza31001
12-02-2011, 16:34
هدفم این درصدهاست:

این پست رو دیدم یکم اعصابم خورد شد!!
آخه اینقدر بروبچ اینحا طرح گفتن برنامه ریختن و و و ... اونوقت شما تازه میای میگی چطور به این درصدها برسم؟:9::9:

حالا اگه عربی رو 54 بزنی نمیشه؟؟

اینطوری که هدف گذاری نمیکنن به رشته و دانشگاهی که می خوای برسی فکر کن نه درصد !! یهو ادبیات رو وحشتناک سخت میدن 7-8 تا بیشتر نمی تونی بزنی گند زده میشه تو کنکورت!!

برنامه ریزی کن بشین درستو بخون که وقت کمه ها!! از ما گفتن بود

پ ن: برای مشکل انگیزت هم پیشنهاد میکنم فرصت برابر شبکه آموزش رو هر روز ببینی

omnia.2008
12-02-2011, 20:30
هدفم این درصدهاست:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

فقط همین این دیگه چیه ؟
باید بدونی واسه چی داری درس میخونی هدفت درصد فلانه؟!!!

spider_man5225
13-02-2011, 01:07
بچه ها چرا به دفه سایت ف ی ل ت ر شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
کسی چیزی گذاشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::18:

Homayun Khan
13-02-2011, 01:34
سلام بچه ها برای ادبیات عمومی رشته انسانی چه کتابیو معرفی میکنید؟(از دوم تا پیش برای کنکور میخواستم)
گاج سفید خوبه؟

omnia.2008
13-02-2011, 11:35
سلام به همه اول جا داره فیلتر شدن سایتو تبریک بگم:31:
2-دوستان ثبت نام دانشگاه ازاد کی هست؟؟؟؟؟؟؟

Haniiii
14-02-2011, 10:09
sanjesh.org !

قابل توجه داوطلبان محترم آزمون سراسری آندسته از داوطلبان که در زمان مقرر موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از ساعت 17 امروز دوشنبه 25 بهمن ماه برای ثبت نام به همین آدرس مراجعه نمایند

MOHSEN_A1371
14-02-2011, 11:04
این دیگه چه مدل هدف گذاریه؟ معمولا همه رند هدف میزارن یا حداقل تو یه بازه میگن
اگه واقعا هدفت همین قدره بهتره کمه کمش 20 تا بیای رو هر کدوم
خیلیا به امید 100 میرن 80 میزنن...

این پست رو دیدم یکم اعصابم خورد شد!!
آخه اینقدر بروبچ اینحا طرح گفتن برنامه ریختن و و و ... اونوقت شما تازه میای میگی چطور به این درصدها برسم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اگه عربی رو 54 بزنی نمیشه؟؟

اینطوری که هدف گذاری نمیکنن به رشته و دانشگاهی که می خوای برسی فکر کن نه درصد !! یهو ادبیات رو وحشتناک سخت میدن 7-8 تا بیشتر نمی تونی بزنی گند زده میشه تو کنکورت!!

برنامه ریزی کن بشین درستو بخون که وقت کمه ها!! از ما گفتن بود

پ ن: برای مشکل انگیزت هم پیشنهاد میکنم فرصت برابر شبکه آموزش رو هر روز ببینی

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

فقط همین این دیگه چیه ؟
باید بدونی واسه چی داری درس میخونی هدفت درصد فلانه؟!!!

ببخشید مثل اینکه نتونستم منظورم را شفاف بیان کنم :11:

منظورم این بود برای رسیدن به حدود درصدهای ذکر شده هنوز فرصت کافی وجود دارد؟

nelly joon
14-02-2011, 13:15
دوستان بسیار لطف میکنید اگه جواب بدین.:11:
اگه کسی الان کنکور بده و رتبه اش درحد 5000 بشه،به نظر شما میتونه تو این 4 ماه رتبه اش رو به زیر 200 برسونه؟

Reza31001
14-02-2011, 19:51
اگه کسی الان کنکور بده و رتبه اش درحد 5000 بشه،به نظر شما میتونه تو این 4 ماه رتبه اش رو به زیر 200 برسونه؟

ببخشید مثل اینکه نتونستم منظورم را شفاف بیان کنم :11:

منظورم این بود برای رسیدن به حدود درصدهای ذکر شده هنوز فرصت کافی وجود دارد؟

من اسم این حرفا رو میذارم خاله زنک بازیای کنکوری :31:

ببینید واقعیت اینه که کنکور سراسری هم یک آزمونه که شرایطش تا حد زیادی مثل همین آزمونای آزمایشی هست که الان میدین حتما متوجه شدین که تو یه آزمون در حالی که به نظر خودتون آماده اید نتیجه مطلوبی نمی گیرید ولی تو یه آزمون دیگه شرایط برعکسه

شما اگه این سوالات رو از بهترین مشاوران مملکت هم بپرسید مطمئنا جوابشون اینه که : "بله میشه" ولی با اطمینان کامل میگم که هیچ چیزی 100% مطلق نیست یعنی جواب این سوالات درسته که مثبته اما همه چیز به شرایط خود داوطلب، تلاشی که میکنه ،آمادگی که سایر رقبا دارن و شرایط خود آزمون برمیگرده

البته من به هیچ وجه به شما خورده نمیگیرم چون هم خودم و هم دوستام و به طور کلی اکثر بچه های کنکوری دغدغه های مشابه این رو دارن ( تازه صبر کنید آزمون های جامع سنجش و کانون و گزینه دو رو بدین اون وقت بیشتر متوجه میشید چی به چیه :31:) اما منظور من اینه این موضوعات نباید خیلی ذهن شما رو درگیر کنه بعد از هر آزمون یه تحلیل روی موقعیت و رتبه و درصدهاتون داشته باشید و بعد برید سراغ برنامه ریزی خودتون و طبق اون با امید به پیش رفت ادامه بدید هیچ وقت هم فراموش نکیند هر چیزی که اتفاق بیفته اولا خواست خدا بوده و مطمئنا به مصلحت شماست و دوما نتیجه تلاش خودتونه :20:

fardinstar
14-02-2011, 20:49
سلام. دوستان ثبت نام مرحله دوم كنكور شروع نشده يا مشكل از منه كه لينكي تو سايتشون نميبينم ؟

saeed_136915
14-02-2011, 21:04
سلام. دوستان ثبت نام مرحله دوم كنكور شروع نشده يا مشكل از منه كه لينكي تو سايتشون نميبينم ؟

سلام واسه من هم لینکی واسه ثبت نام نیست. خدا خودش به خیر کنه :41:

p30pro
14-02-2011, 21:28
ماله منم لینکی نیست !

kahkeshan6
14-02-2011, 23:44
سلام.من هم لینکی تو سایتشون نمیبینم.

bahador2009
15-02-2011, 10:53
لینک رو مثل اینکه خوردن !

nafas
15-02-2011, 12:54
انگار خوابشون برده !

کسی شماره سازمان سنجش نداره یه زنگی بزنین ببینین چه خبره !
با کارت ازمون کارشناسی ازشد قاطی شده یادشون رفته

saeed_136915
15-02-2011, 13:20
اطلاعيه تكميلي سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص ثبت¬نام از داوطلبان آزمون سراسري سال 1390

1389/11/26 - 11:53

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن عذرخواهي از داوطلبان آزمون سراسري سال 1390 كه براساس برنامه زماني مي‌بايست از تاريخ 25/11/1389 به سايت سازمان جهت ويرايش اطلاعات و ثبت‌نام مراجعه نمايند به استحضار اين عزيزان مي‌رساند به منظور هماهنگي بيشتر در جهت دريافت اطلاعات دقيق‌تر از وزارت محترم آموزش و پرورش ، داوطلبان عزيز در زمينه سوابق تحصيلي و ريزنمرات سال سوم متوسطه مربوط به ثبت‌نام جديد ، ويرايش اطلاعات و مشاهده سوابق تحصيلي از روز پنج شنبه 28/11/1389 آغاز خواهد شد، لذا داوطلبان براساس اطلاعيه‌هاي منتشر شده قبلي مي‌توانند از تاريخ 28/11/1389 الي 4/12/1389 به سايت اين سازمان به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه نمايند..

bahador2009
15-02-2011, 15:39
خوب شد بالاخره یه چیز اومد.

hasti rs
15-02-2011, 16:27
چقدر مسخره بازیش کردن امسال .. :41:

omnia.2008
15-02-2011, 18:09
100% میتونه اره فقط اراده میخواد

Gam3r
15-02-2011, 19:19
100% میتونه اره فقط اراده میخواد

وقتی مغز نمیکشه ، چیجوری اراده میخواد ؟ :20:

پ ن : البته جسارت به این دوست عزیزمون نشه ، کلی گفتم ...

p30pro
15-02-2011, 19:32
من الان دانشجو هستم !

این ترم 12 واحد برداشتم که بتونم درس بخونم ! از فردا می خوام شروع کنم ! به نظرتون خیلی دیر شده ؟

MohammadKingstar
15-02-2011, 20:30
من الان دانشجو هستم !

این ترم 12 واحد برداشتم که بتونم درس بخونم ! از فردا می خوام شروع کنم ! به نظرتون خیلی دیر شده ؟
زود هم هستش ديگه غمي نباشه همه دانشگاه ها پولي شده

meragj2
15-02-2011, 22:29
بچه ها به نظرتون کار کردن روی سوالای کنکور خارج از کشور می تونه مفید باشه یا وقت تلف کنیه؟
(کتاب کنکور خارج از کشور انتشارات دریافت رو بگیرم یا نه؟)

Reza31001
15-02-2011, 22:59
زود هم هستش ديگه غمي نباشه همه دانشگاه ها پولي شده

من نمی دونم چرا شما کلا به پول توجه داری ... آره امسال ( مثل هر سال) از یک میلیون و خورده ای صندلی دانشگاهها همون خورده ایش ( شاید کمتر از 80 هزار) رایگان هست یعنی صندلی های دانشگاههای دولتی و روزانه اما با وجود اینکه رسیدن به اونا سخته نباید بگیم غیرممکنه. هر کسی یه توانایی هایی داره و با توجه به تلاشی که می کنه می تونه به هر جایی برسه حتی اگر سهمیه شاهد وجود داشته باشه حتی اگه سهمیه منطقه ای باشه حتی اگه سهمیه هیئت علمی و مهمان و ... باشه ... هر کس اگه تو دانشگاه دولتی قبول نشه ضعف از خودشه و نباید بهانه گیری کرد

بچه ها به نظرتون کار کردن روی سوالای کنکور خارج از کشور می تونه مفید باشه یا وقت تلف کنیه؟

100% مفیده اما نه برای الان بلکه برای دوران جمع بندی یعنی خرداد ماه توضیحات تکمیلی به وقتش :31:
(نه ، بهتره کتاب سنجش آخر گاج رو اونم بعد عید که چاپ جدیدش یعنی چاپ 90 اومد بگیرید)

omnia.2008
16-02-2011, 09:02
وقتی مغز نمیکشه ، چیجوری اراده میخواد ؟ :20:

پ ن : البته جسارت به این دوست عزیزمون نشه ، کلی گفتم ...
کسی که تونسته تا 5000 بیاد یعنی مغزش میکشه
ok?

---------- Post added at 09:02 AM ---------- Previous post was at 08:57 AM ----------

سلام دوست عزیز
100% مفیده ولی الان نه برای دوران جمع بندی مخصوصا که خیلی با سوالای مفهومی بهتر اشنا میشی

lmohsen
16-02-2011, 13:32
دوستان سلام
دیروز از یکی شنیدم که درس امار برای کنکور 90 رشته تجربی جزء حذفیات شده ! راسته؟:18:
البته فکر میکنم حرفی بیش نباشه!

MohammadKingstar
16-02-2011, 19:11

اگه مایه شو داری فکر کن درضمن باید درست هم خوب باشه:46::46:

smallfrank
16-02-2011, 19:34
سلام

یکی از دوستام گفت که اخبار گفته برای دریافت کارت ورود به جلسه یاید سه هزار تومان
واریز کنیم ؟

درسته ؟

Reza31001
16-02-2011, 20:31
سلام

یکی از دوستام گفت که اخبار گفته برای دریافت کارت ورود به جلسه یاید سه هزار تومان
واریز کنیم ؟

درسته ؟

اون ماله کنکور ارشده که آخر همین هفته برگزار میشه هست:20:

maziarb
16-02-2011, 21:29
سلام دفترچه آزاد اومده؟

omnia.2008
16-02-2011, 22:00
سلام دفترچه آزاد اومده؟
دوست عزیز اخرین خبری که من دارم میدونم که ثبت نام کارشناسی ازاد از سوم اسفند شروع میشه

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

دوستان سلام
دیروز از یکی شنیدم که درس امار برای کنکور 90 رشته تجربی جزء حذفیات شده ! راسته؟:18:
سلام دوست عزیز امار حذف نیست فصل اخر امار حذف هستش که اونم سال های قبل هم حذف بود

fardinstar
16-02-2011, 22:22
سلام دوستان . آقا اين سازمان سنجش و آموزش پرورش پدر منو در اوردن . من آذر ماه كه ثبت نام شروع شد مغايرت داشتم و رفتم درستش كردن گفتن برو 25 ام كه دوباره ثبت نام شروع شد ثبت نام كن. امشب هم كه لينك رو تو سايت گذاشتن رفتم سوابق تحصيلي ام رو ببينم با هيچ كدوم از 4 روش نتونستم اسم خودمو ببينم ( باز خوبه قبلا نشون ميداد ولي اشتباهاتي داشت الان ديگ هيچي نيست ). جالب اينجاست كه به مسئولين آموزش و پروش شهر خودمون كه زنگ ميزنم ميگن مشكل از ما نيست برو به سازمان سنجش زنگ بزن به سازمان سنجش هم زنگ بزنم ميگن برو به آموزش و پرورشيا بگو ............. اي خداااااااااااااااااا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . خودمون كم استرس داريم آخه ؟ مهلت ثبت نام هم 6 روز بيشتر نيست ... ديگه اعصاب نذاشتن واســـم .... به هيچكي زورم نرسيد گفتم بيام به شما بگم ببينم كسي مشكل مشابه منو داشته ؟!!!!!

saeed 1428
16-02-2011, 22:29
سلام.من آزمون های گزینه 2 میرم .ادبیات رو 60 عربی رو 35 دین 65 زبان 30 شیمی 50
اما ریاضی و فیزیکش هر چقدر می خونم بازم نمی تونم تستاش رو بزنم . لطفا من رو راهنمایی کنید

nafas
16-02-2011, 22:49
بچه ها کسی که ثبت نام کرده که فقط باید بره چک کنه مشخصات رو و ببینه خراب نباشه !

دیگه نیمخواد بره این لینک زیری

چون احساس میکنم قبلا اینجا رفتیم کد رو گرفتیم
درسته ؟

Hossein1992
17-02-2011, 12:14
سلام

برای حل تست های درک مطلب عربی تکنیک خاصی داره مثل مبحث ترجمه عربی یا مثل درک مطلب زبان؟

تکنیک خاصی برای خوندن متن درک مطلب عربی هست یا با تمرین زیاد میخواد؟

متشکرم

PNT
17-02-2011, 13:45
سلام دوستان . آقا اين سازمان سنجش و آموزش پرورش پدر منو در اوردن . من آذر ماه كه ثبت نام شروع شد مغايرت داشتم و رفتم درستش كردن گفتن برو 25 ام كه دوباره ثبت نام شروع شد ثبت نام كن. امشب هم كه لينك رو تو سايت گذاشتن رفتم سوابق تحصيلي ام رو ببينم با هيچ كدوم از 4 روش نتونستم اسم خودمو ببينم ( باز خوبه قبلا نشون ميداد ولي اشتباهاتي داشت الان ديگ هيچي نيست ). جالب اينجاست كه به مسئولين آموزش و پروش شهر خودمون كه زنگ ميزنم ميگن مشكل از ما نيست برو به سازمان سنجش زنگ بزن به سازمان سنجش هم زنگ بزنم ميگن برو به آموزش و پرورشيا بگو ............. اي خداااااااااااااااااا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . خودمون كم استرس داريم آخه ؟ مهلت ثبت نام هم 6 روز بيشتر نيست ... ديگه اعصاب نذاشتن واســـم .... به هيچكي زورم نرسيد گفتم بيام به شما بگم ببينم كسي مشكل مشابه منو داشته ؟!!!!!

کاملا درکت میکنم منم همین مشکل رو دارم ولی جوش نمیزنم
ریلکس باش وخونسرد
ومنو نیز در غم خود شریک بدان:10:

omnia.2008
17-02-2011, 13:47
دوستان من رفتم اطلاعاتو چک کردم درست بود تایید زدم بعد گفت کد یاداشت کن بعد پایینش اطلا عات بود و و تیکم زده بود ذعد پایینش خروج بود من خروج زدم تموم شد همین بود؟؟؟؟؟؟؟//

mghaffari49
17-02-2011, 13:50
آقا به نظرتون آدم تست رو تو پاسخبرگ جدا علامت بزنه بهتره یا تو خود کتاب؟

fmps
17-02-2011, 13:58
آقا به نظرتون آدم تست رو تو پاسخبرگ جدا علامت بزنه بهتره یا تو خود کتاب؟

هرگز تو خود کتاب علامت نزن چ.ن دفعه یعد که میخوای مرور کنی باید بشینی کلا پاک کنی

solo8
17-02-2011, 14:09
دوستان برای اینکه حوزه ی امتحانیم تو کنکور یه شهر دیگه باشه باید چکار کنم؟

Hossein1992
18-02-2011, 12:41
سلام دفترچه تراز دانشگاه آزاد کنکور 89 هنوز نیامده؟
قلم چی بیرون نداده؟

MohammadKingstar
18-02-2011, 13:42
یه روش بگم شاید به دردتون بخوره
برای اونایی که میخوان بدونن کنکور چطور و چند درصد می زنن
اگه دارید درس می خونید تست کنکور 2 سال رو اصلا نزنید تست بزنید درس هم بخونید
وقتی درس هاتون رو تموم کردید تست کنکور دو سال قبل رو بزنید حا لا می فهمید که توی کنکور چه چیز هایی سد راه تونه خیلی به درتون میخوه

nafas
18-02-2011, 14:01
دوستان برای اینکه حوزه ی امتحانیم تو کنکور یه شهر دیگه باشه باید چکار کنم؟
یه قسمت داره تعیین حوزه امتحانی اونجا هر شهری که میخوای باشی رو باید کدش رو بدی
اما نمیدونم الان بشه تغییرش داد یا نه

Hossein1992
18-02-2011, 14:32
قلم چی آزمون امروز دفترچه تراز دانشگاه آزاد 89 را نداده بیرون؟

ساش
18-02-2011, 14:36
قلم چی آزمون امروز دفترچه تراز دانشگاه آزاد 89 را نداده بیرون؟

نه امروز به ما که ندادند

fmps
18-02-2011, 15:41
ایتم کارنامه امروز :ولی به اختصاصی تراز کم داده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid-p
18-02-2011, 16:37
سلام دوستان . آقا اين سازمان سنجش و آموزش پرورش پدر منو در اوردن . من آذر ماه كه ثبت نام شروع شد مغايرت داشتم و رفتم درستش كردن گفتن برو 25 ام كه دوباره ثبت نام شروع شد ثبت نام كن. امشب هم كه لينك رو تو سايت گذاشتن رفتم سوابق تحصيلي ام رو ببينم با هيچ كدوم از 4 روش نتونستم اسم خودمو ببينم ( باز خوبه قبلا نشون ميداد ولي اشتباهاتي داشت الان ديگ هيچي نيست ). جالب اينجاست كه به مسئولين آموزش و پروش شهر خودمون كه زنگ ميزنم ميگن مشكل از ما نيست برو به سازمان سنجش زنگ بزن به سازمان سنجش هم زنگ بزنم ميگن برو به آموزش و پرورشيا بگو ............. اي خداااااااااااااااااا . خودمون كم استرس داريم آخه ؟ مهلت ثبت نام هم 6 روز بيشتر نيست ... ديگه اعصاب نذاشتن واســـم .... به هيچكي زورم نرسيد گفتم بيام به شما بگم ببينم كسي مشكل مشابه منو داشته ؟!!!!!
فکر کنم این مشکل خیلیا باشه چون همین مشکل رو کسان دیگه هم دارن و البته باید پیگیر بود و نباید تا روز آخر صبر کرد.

omnia.2008
18-02-2011, 17:58
دوستان من رفتم اطلاعاتو چک کردم درست بود تایید زدم بعد گفت کد یاداشت کن بعد پایینش اطلا عات بود و و تیکم زده بود ذعد پایینش خروج بود من خروج زدم تموم شد همین بود؟؟؟؟؟؟؟//

Hossein1992
18-02-2011, 18:03
من رفتم نگاه کردم اطلاعاتم درست بود
حالاباید حتما تایید بشه؟دکمه تایید باید بزنم؟

pink oak
18-02-2011, 22:15
[QUOTE=Masoud-Susa;5172632]سعی کنید تو این یکسال این مواردی رو که میگم رعایت کنید.

1-حتما حتما یک برنامه جامع برای درس خوندن داشته باشید؛اینطور نباشه که امروز رو با برنامه ی موسسه ی A پیش برید و فردا رو با برنامه موسسه B و پس فردا رو با برنامه ای که خودتون میریزید!این رو بدونید که چند برنامگی یکی از موانع مهم پیشرفت در تحصیل و قبولی در کنکوره.

من فقط1جا ازمون ميدم ولي به همونم نميرسم.چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:41::41::18::18::18::18::18::18::18::18::18: :18::18::18:

fmps
18-02-2011, 23:03
خوب پس چرا کسی کارنامه نمیزاره؟؟؟؟

farhad1122
18-02-2011, 23:46
بقیه رو نمی دونم چرا نذاشتن اما من امروز صبح که بلند شدم خیلی سرم درد میکرد و قید آزمون دادن رو زدم!!! اگه آزمون داده بودم حتما کارنامه میذاشتم.... راستی علت اصلی این که تراز اختصاصیت پایین بود اینه که ریاضی پایه رو سفید گذاشتی و ریاضی گسسته رو هم خیلی کم زدی... سعی کن توی آزمون هیچ درسی رو سفید نذاری و هرطور شده حداقل چند تا سوال ساده ی اون درسو جواب بده ...:46:

omnia.2008
19-02-2011, 12:11
سلام دوستانمن یه سوالی داشتم
من اخر نفهمیدم کجا باید برم تایید کنم من همون اول با موفقیت ثبت نام کردم حالا برای تایید کجای سایت سنجش باید برم اگه میشه صفحه اونو بدین
ممنون

vahid-p
19-02-2011, 13:16
سلام دوستانمن یه سوالی داشتم
من اخر نفهمیدم کجا باید برم تایید کنم من همون اول با موفقیت ثبت نام کردم حالا برای تایید کجای سایت سنجش باید برم اگه میشه صفحه اونو بدین
ممنون
همون اول منظورتون اینه که تو آذر ثبت نام کردین؟
اگه اینطوره الزامی نیست که حتما اطلاعاتتون رو تایید کنید، ولی بد نیست که برای اطمینان بیشتر یکبار دیگه اطلاعتتون رو چک کنید و در صورت درست بودن اطلاعات تایید کنید.
اینم لینک :

mohammad140
19-02-2011, 13:26
ببخشید من اشتباهی عکسی که برای دانشگاه آزاد بوده رو اسکن کردم.مشکلی نداره ؟ نمی شه تغییرش داد ؟

بعد ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد کی هست ؟

omnia.2008
19-02-2011, 13:38
ببخشید من اشتباهی عکسی که برای دانشگاه آزاد بوده رو اسکن کردم.مشکلی نداره ؟ نمی شه تغییرش داد ؟

بعد ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد کی هست ؟
سلام داداش تا اونجا که من میدونم ثبت نام ازاد از 3 اسفند شروع میشه

mohammad140
19-02-2011, 13:43
ممنون.فقط من عکس آزمون سراسری رو اشتباهی فرستادم.یعنی عکس 200*200 سیاه و سفید دانشگاه آزاد رو فرستادم برای آزمون سراسری گیر نمی دند ؟

meragj2
19-02-2011, 14:21
اینم کارنامه من،
آزمون رو افتضاح دادم .ولی نمره سراسریم هنوز بالای 10000 هست.
فیزیک درسمون نرسیده بود.
رتبه زیرگروه 1 : 793
رتبه کل : 945
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیه کارنامه ها کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

راستی گزینه 2 سوال اول زیست پایش جای گزینه ها رو اشتباه گذاشته بود، جواب بافت مکعبی میشد.

nelly joon
19-02-2011, 15:26
اینم کارنامه من:

رتبه ام تو زیر گروه 1 شده : 653

من اشتباها به جای عربی رشته خودمون،عربی رشته انسانی ها رو زدم و پاسخنامه اونا هم گزینه هاش با مال ما فرق داشت،از روی پاسخنامه اونا که حساب کردم 60 میشد حالا خیلی مهم نیست چون آزمایشی بود.
ریاضی 2 هم مثلثات بود که نخونده بودم وگرنه مشتق رو فقط یکی غلط زدم.
فیزیکم طبق معمول...

M o h a m m a d
19-02-2011, 17:35
چرا فقط کسایی که بالای 6000 میشن کارنامشونو میزارن ؟!؟!
:31:

Reza31001
19-02-2011, 19:54
اینم کارنامه من:

من اشتباها به جای عربی رشته خودمون،عربی رشته انسانی ها رو زدم و پاسخنامه اونا هم گزینه هاش با مال ما فرق داشت،از روی پاسخنامه اونا که حساب کردم 60 میشد حالا خیلی مهم نیست چون آزمایشی بود.
فیزیکم طبق معمول...

اینم کارنامه من،
آزمون رو افتضاح دادم .ولی نمره سراسریم هنوز بالای 10000 هست.
فیزیک درسمون نرسیده بود.
رتبه زیرگروه 1 : 793
رتبه کل : 945

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

راستی گزینه 2 سوال اول زیست پایش جای گزینه ها رو اشتباه گذاشته بود، جواب بافت مکعبی میشد.

با اینکه نمره و رتبه هاتون خیلی خوبه ولی خوب، به به و چه چه کردن زیاد به دردتون نمیخوره برای همین انتقاد رو می ریم تو کارش :31:

اشتباهاتون نسبتا زیاده معراجی 20% سوالات رو به غیر از زمین و نلی 18% به غیر از زمین و عربی
برای کنکور اشتباهاتتون رو باید به زیر 10 سوال برسونید ها!
اون 10 تا هم سوالاتیه که با بدشناسی با محسبات دقیق به گزینۀ اشتباه میرسید یا جابجا می زنید شانسی و حسی و فکر می کنم این درسته و... نداریم
معراجی: از 25 تا تست یه درس عمومی 16 تا درست بزنی میشه 64% حالا تو تموم 9 تا سوال دیگه رو اشتباه زدی :18::18: 12% فرت!! خیلی باعث اعصاب خوردیه!
نلی : فیزیک رو نخوندی؟ آماده نیستی؟ خب اشکال نداره بهترین کاری که می تونی بکنی اینه که سفید بذاری وقتی تسلط نداشته نتیجش فقط نمره منفیه!

بیان از این به بعد، بعد از اینکه کارنامه هاتون رو گرفتین بشمارین که از تموم سوالات چند تا درست چندتا نادرست و چندتا رو سفید گذاشتید حتما رو خود کارنامه بنویسین اونم بزرگ که تو چشم باشه بعد یه بررسی بکنید که اشتباهاتتون سر چی بوده مثلا یه دسته رو جابجا زدین یه دسته رو ممکنه شانسی زده باشین و... اونا رو هم بزرگ و ترجیحا با مداد رنگی بنویسین
برای آزمون بعد برنامه بریزین که مثلا من قراره تعداد اشتباهاتمو به فلان قدر برسونم ( کمتر کنیدا:31:) سر آزمون هم اگه برای یه سوال شک داشتین این موضوع رو یادتون بیارین که من مثلا قراره سر این آزمون 20 تا سوال بیشتر غلط نزنم پس بهتر به این سوال جواب ندم که اشتباه نشه
حتما این چیزایی رو که گفتم رو کارنامتون بزرگ بنویسید و جلو چشمتون باشه ( شخصا می چسبوندم به دیوار اتاقم اگه این کار رو بکنید که چه بهتر اصلا هم خجالت نکشید شما کنکوری هستید)
این طوری میشه تا یه حدی اشتباهاتتون رو کم کنید

meragj2
19-02-2011, 23:38
با اینکه نمره و رتبه هاتون خیلی خوبه ولی خوب، به به و چه چه کردن زیاد به دردتون نمیخوره برای همین انتقاد رو می ریم تو کارش :31:

اشتباهاتون نسبتا زیاده معراجی 20% سوالات رو به غیر از زمین و نلی 18% به غیر از زمین و عربی
برای کنکور اشتباهاتتون رو باید به زیر 10 سوال برسونید ها!
اون 10 تا هم سوالاتیه که با بدشناسی با محسبات دقیق به گزینۀ اشتباه میرسید یا جابجا می زنید شانسی و حسی و فکر می کنم این درسته و... نداریم
معراجی: از 25 تا تست یه درس عمومی 16 تا درست بزنی میشه 64% حالا تو تموم 9 تا سوال دیگه رو اشتباه زدی :18::18: 12% فرت!! خیلی باعث اعصاب خوردیه!
نلی : فیزیک رو نخوندی؟ آماده نیستی؟ خب اشکال نداره بهترین کاری که می تونی بکنی اینه که سفید بذاری وقتی تسلط نداشته نتیجش فقط نمره منفیه!

بیان از این به بعد، بعد از اینکه کارنامه هاتون رو گرفتین بشمارین که از تموم سوالات چند تا درست چندتا نادرست و چندتا رو سفید گذاشتید حتما رو خود کارنامه بنویسین اونم بزرگ که تو چشم باشه بعد یه بررسی بکنید که اشتباهاتتون سر چی بوده مثلا یه دسته رو جابجا زدین یه دسته رو ممکنه شانسی زده باشین و... اونا رو هم بزرگ و ترجیحا با مداد رنگی بنویسین
برای آزمون بعد برنامه بریزین که مثلا من قراره تعداد اشتباهاتمو به فلان قدر برسونم ( کمتر کنیدا:31:) سر آزمون هم اگه برای یه سوال شک داشتین این موضوع رو یادتون بیارین که من مثلا قراره سر این آزمون 20 تا سوال بیشتر غلط نزنم پس بهتر به این سوال جواب ندم که اشتباه نشه
حتما این چیزایی رو که گفتم رو کارنامتون بزرگ بنویسید و جلو چشمتون باشه ( شخصا می چسبوندم به دیوار اتاقم اگه این کار رو بکنید که چه بهتر اصلا هم خجالت نکشید شما کنکوری هستید)
این طوری میشه تا یه حدی اشتباهاتتون رو کم کنید

مشاوره رایانه ای گزینه 2 برای شما شب خوشی را آرزو میکند!!!

مرسی سد بوی
درباره غلط ها من با خودم مشکل دارم!
فکر می کنم اگر اونایی که 50 50 هست رو نزنم از دستم میره! با خودم می گم از سه تا دوتا غلط میشه یکی درست ، خوب به صرفه!
لطفا در این باره نظر بدین دوستان.

.................................................

نلی جون اگه انسانی رو 60 زدی شاخ همه رو 2 عربی شکستی!
لطفا سعی کن با استرس کمتری آزمون بدی.

alphacino
20-02-2011, 01:24
فکر می کنم اگر اونایی که 50 50 هست رو نزنم از دستم میره! با خودم می گم از سه تا دوتا غلط میشه یکی درست ، خوب به صرفه!

دقيقا منم همچين حسي دارم :31:

rpf
20-02-2011, 01:49
اینم کارنامه من:

فیزیکم طبق معمول...

لطفا اگه میشه بگین چه طور اینقد زبان و ادبیاتو عالی میزنین؛؟ از چه منابعی استفاده میکنین ؟

با تشکر

nelly joon
20-02-2011, 07:37
لطفا اگه میشه بگین چه طور اینقد زبان و ادبیاتو عالی میزنین؛؟ از چه منابعی استفاده میکنین ؟

با تشکر
ادبیات: فقط گاج سبز
زبان: فقط کیاسالار
شاید بهترین کاری که تو درس خوندن انجام میدم همینه که واسه یه درس از چند تا کتاب استفاده نمیکنم.
خواهش میکنم.:10:

nafas
20-02-2011, 12:13

اینم کارنامه من،

فکر کنم چون این هفته سایت فـیلتر شده بوده یکم تعداد کمتر شده
آزمون های بعدی درست میشه
بعد یه چیز دیگه هم هست اینکه امسال فقط تراز های خوب کارنامشون میزارن انگار بقیه نمیان بزارن

من خودم میگم بزارن شاید بقیه بتونم کمکشون کنن

من خودم کارنامه رو از نمایندگی گرفتم حال نداشتم برم عکس بگیرم ازش
تو سایت هم نرفتم بعدا میرم میزارم کارنامه رو شب یا فردا
:11:

Meek
20-02-2011, 13:35
سلام دارم خدمت همه کاربران محترم سایت
چند روزی هست که از خدمت مقدس سربازی :31: اومدم و قصدم هم این هست که در کنکور سراسری 90 در رشته تجربی شرکت کنم.

مشکل اساسی من در درس زیست شناسی بوده که از دوره دبیرستان هم با این درس مشکل داشتم.اما همان طور که اطلاع دارید درس زیست شناسی اهمیت زیادی در کنکور سراسری دارد.
هدفم روی درصد بین 55 تا 55 هست.
اما نمیدانم که در این سه ماه باقی مانده تا شروع دوران جمع بندی آیا میتوانم برسم بخوانم که حدود این درصد در درس زیست شناسی برسم؟چگونه؟روی کدام فصل ها بیشتر بخوانم؟
به پیشنهاد دوستی کتاب زیست انتشارات سبز را گرفتم ولی سطح سوالاتش بسیار دشوار است و از عهده من خارج است.
آیا سطح سوالات این کتاب واقعا دشوار است یا سطح من پایین است؟

خیلی مشتکرم از این که به این پست نگاهی انداختید و امیدوارم پاسخی به من دهید.

Reza31001
20-02-2011, 13:58
مشاوره رایانه ای گزینه 2 برای شما شب خوشی را آرزو میکند!!!

مرسی سد بوی
درباره غلط ها من با خودم مشکل دارم!
لطفا در این باره نظر بدین دوستان.

دقیقا نمیدونم چرا بیشتر مشاورا و مخصوصا توی کانون میگن 50-50 رو نزنید:13:
چند روز مونده به کنکور تو اون برنامه کنکور هفت یکی از مشاورا اومد به مجری گفت می دونید نمره منفی برای چیه مجری ( که حتما اگه برنامه رو دیده باشید می دونید خودش یه پا مشاوره) جواب داد برای اینکه بچه ها شانسی نزنن
ولی مشاور گفت نه خیر نمره منفی برای ترسوندنه!!
خب راست میگه. مثلا توی یه مجموعه 100تایی شما همه رو شانسی بزنید طبق احتمال باید 25 تا رو درست بزنید و 75 تا غلط با احتساب نمره منفی درصد شما میشه 0 یعنی با شک بین 4 گزینه طبق قوانین احتمال بازم شما درصد منفی نخواهید داشت 50-50 که بماند

50-50 ها رو بزنید اما یه نکته: منم همین احساس رو داشتم ولی ازتون میپرسم تو یک آزمون که مثلا 40تا اشتباه می زنید همش جزو 50-50 ها بوده؟ مسلما نه این یه ذهنیت غلطه که آدم تو ذهنش به وجود میاد برای همینه که میگم تمام سوالات غلط رو دسته بندی کنید اون وقت اگه بدون اغراق و چشم پوشی و دقیق دقیق بررسی کنید میبینید که شاید از بین 40 تا اشتباه 4-5 تاش بیشتر 50-50 نبوده

در آخر: 50-50 رو بزنید فقط به شرطی که واقعا 50-50 باشه یعنی دو تا گزینه رو حتما و 100% حذف کرده باشین نه اینکه با خودتون بگین 4 که نمیشه به گزینه 1 هم نمی خوره جواب باشه خب شد 50-50 حالا 2 رو میزنم!!

EngineeR EhsaN
20-02-2011, 15:20
چرا فقط کسایی که بالای 6000 میشن کارنامشونو میزارن ؟!؟!
:31:

سلام اينم كارنامه منه ولي نميدونم چرا اينطوري شد!!!

ميشه يكي به سوالاتم جواب بده؟
1 0 چرا با اينكه فيزيكو از همه درسا بيشتر خوندم ولي كم زدم؟
2 0 چرا تراز اختصاصيام با اينكه درصدام نسبتا از درصداي دوست بالاييمون بيشتره ولي ترازم كمتره؟

Meek
20-02-2011, 15:26
سلام دارم خدمت همه کاربران محترم سایت
چند روزی هست که از خدمت مقدس سربازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اومدم و قصدم هم این هست که در کنکور سراسری 90 در رشته تجربی شرکت کنم.

مشکل اساسی من در درس زیست شناسی بوده که از دوره دبیرستان هم با این درس مشکل داشتم.اما همان طور که اطلاع دارید درس زیست شناسی اهمیت زیادی در کنکور سراسری دارد.
هدفم روی درصد بین 55 تا 55 هست.
اما نمیدانم که در این سه ماه باقی مانده تا شروع دوران جمع بندی آیا میتوانم برسم بخوانم که حدود این درصد در درس زیست شناسی برسم؟چگونه؟روی کدام فصل ها بیشتر بخوانم؟
به پیشنهاد دوستی کتاب زیست انتشارات سبز را گرفتم ولی سطح سوالاتش بسیار دشوار است و از عهده من خارج است.

خیلی متشکرم از این که به این پست نگاهی انداختید و امیدوارم پاسخی به من دهید.

veritaaa
20-02-2011, 15:46
سلام به همگی خوبین؟
فکر کردم دیگه فیلتر سایت باز نشه.منم فیلتر شکن ندارم
من این آزمون نرفتم آخه مدیر بلانسبت احمقمون واسمون آزمون از درسهای پیش 1 گذاشته بود.یه آزمون مزخرف و نااستاندارد منم نرسیدم بخونم.یکم تنبلیم کردم
به نظر شما کارش عاقلانه بود؟

alphacino
20-02-2011, 15:59

تعداد كمي از سوالاش اسون , بيشتر سوالاش مفهومي ( اكثرا متوسط ) و تعدادي هم تركيبي (سخت) :46:
50 سوال كنكور هم تقريبا هينجوري تقسيم بندي ميشه :27:
نگران نباش با خوندن درسنامه هاش فول ميشي :5:
پپيشنهاد من اينه كه از پيش1 يا دوم كه درسنامه داره شروع كني كه راه بيفتي:46:

---------- Post added at 03:59 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

فکر کردم دیگه فیلتر سایت باز نشه.منم فیلتر شکن ندارم
اگه ----- شد .ir و .net رو هم امتحان كنيد

Reza31001
20-02-2011, 16:55
2 0 چرا تراز اختصاصيام با اينكه درصدام نسبتا از درصداي دوست بالاييمون بيشتره ولي ترازم كمتره؟

01: فیزیک رو زیاد خوندی ولی به تسلط کافی نرسیدی بنابراین احتمالا به بیشتر سوالات جواب دادی ولی خب اشتباه زیاد داشتی در نتیجه نمره منفی زیاد داشتی و درصدت اومده پایین

02: ربطی به درصد نداره ممکنه تو درسی که درصد تو بالا بوده میانگین هم بالا بوده و در نتیجه تراز تو پایین شده

fmps
20-02-2011, 19:21
01: فیزیک رو زیاد خوندی ولی به تسلط کافی نرسیدی بنابراین احتمالا به بیشتر سوالات جواب دادی ولی خب اشتباه زیاد داشتی در نتیجه نمره منفی زیاد داشتی و درصدت اومده پایین

02: ربطی به درصد نداره ممکنه تو درسی که درصد تو بالا بوده میانگین هم بالا بوده و در نتیجه تراز تو پایین شده

02:مال منم دقیقا مثله شماست(اگه چند صفحه قبل رو ببینی کارنامه رو گذاشتم) علت پایین بودن تراز اختصاصی فیزیک و ریاضی پایه و گسسته هست.اگه اونارو حداقل 30 میزدی ترازت بالا می رفت

omnia.2008
20-02-2011, 21:11
سلام دوستان ببخشید من یه خورده کارناممو دیر گذاشتم یه خورده کار داشتم واسه این دفعه برای اولین بار ترازم بالای 6100 شد اونم به نظر خودم خیلی خوب رفت بالا خدا رو شکر خودمو باور کردم و جواب داد برام دعا کنید
راستی من زبانم خیلی ضعیف همچنین عربی ولی ایندفه اینا رو ترکوندم 9کرتونم

pink oak
20-02-2011, 22:03
چي كاركنم ترازم بالاي 7500بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:46::46::46::46: :46::46::46::46:

nafas
20-02-2011, 22:08
سلام اينم كارنامه منه ولي نميدونم چرا اينطوري شد!!!

سوالت اولت : همیشه مقدار بیشتر خوندن مهم نیست باید ببینی یاد گرفتی یا نه
بعد اگه تست زدی دیدی دیدی تو خونه خراب کردی باید ببینی موقعی که رسیدی به سوالات فیزیک سر جلسه حواست جای دیگه بوده یا نه !
یا شایدم اومدی چون خیلی خوندی روش حساس شدی نمره منفی زدی
البته فیزیک 1 امتحان این دفعه یه 2-3 سوال داشت من کل فیزیک 1 گاج سفید رو تست زدم با جزوه یکی از معلما این 3 تا تست رو نیدیده بودم کلی فحش کاظم دادم این تستا رو که دیدم : دی

سوال 2 :
شما درصدات نسبت یه ایشون بیشتر نیست یه نگاه دیگه بکنین
شما دیفرانسیلت فقط بیشتره و تحلیلی بیشتره
کارنامه هاتون بزار کنارهم
مخصوصا درصدای فیزیک و شیمی و آمار رو یه نگاه کن و ریاضی پایه
ترازشون هم ببین
بعضی موقع یه درس با درصد 70 ترازش میشه 6500 بعضی موقع یه درس دیگه با 50 ترازش میشه 7000

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

راستی من زبانم خیلی ضعیف همچنین عربی ولی ایندفه اینا رو ترکوندم 9کرتونم
زبانت ضعیفه ؟ شوخی میکنی
2 تاش صد زدی که
پس ضعیف نیست خودت نمیخونیشون
هم چیش خوب بود فقط فیزیک پیش رو بهتر میشه زد
موفق باشی

hasti rs
20-02-2011, 22:50
سلام دوستان ببخشید من یه خورده کارناممو دیر گذاشتم یه خورده کار داشتم واسه این دفعه برای اولین بار ترازم بالای 6100 شد اونم به نظر خودم خیلی خوب رفت بالا خدا رو شکر خودمو باور کردم و جواب داد برام دعا کنید

تبریک میگم ؛
پیشرفتت عالی بود ؛
خواستن توانستن است .

omnia.2008
21-02-2011, 09:28
دوستان دمه همتون گرم به امید روزی که بچه های p30world رتبه های برتر کنکور رو ماله خودشون کنن

sarinagasemi
21-02-2011, 09:51
سلام
برنامه راهبردی کانون واسه تابستون دروس اختصاصی دوم سوم و پیش اجباریه یا بین دوم و پیش حق انتخاب داریم؟ تو برنامش که اشاره ای نکرده بود!

setayesh89
21-02-2011, 10:34
دقیقا نمیدونم چرا بیشتر مشاورا و مخصوصا توی کانون میگن 50-50 رو نزنید:13:
چند روز مونده به کنکور تو اون برنامه کنکور هفت یکی از مشاورا اومد به مجری گفت می دونید نمره منفی برای چیه مجری ( که حتما اگه برنامه رو دیده باشید می دونید خودش یه پا مشاوره) جواب داد برای اینکه بچه ها شانسی نزنن
ولی مشاور گفت نه خیر نمره منفی برای ترسوندنه!!
خب راست میگه. مثلا توی یه مجموعه 100تایی شما همه رو شانسی بزنید طبق احتمال باید 25 تا رو درست بزنید و 75 تا غلط با احتساب نمره منفی درصد شما میشه 0 یعنی با شک بین 4 گزینه طبق قوانین احتمال بازم شما درصد منفی نخواهید داشت 50-50 که بماند

50-50 ها رو بزنید اما یه نکته: منم همین احساس رو داشتم ولی ازتون میپرسم تو یک آزمون که مثلا 40تا اشتباه می زنید همش جزو 50-50 ها بوده؟ مسلما نه این یه ذهنیت غلطه که آدم تو ذهنش به وجود میاد برای همینه که میگم تمام سوالات غلط رو دسته بندی کنید اون وقت اگه بدون اغراق و چشم پوشی و دقیق دقیق بررسی کنید میبینید که شاید از بین 40 تا اشتباه 4-5 تاش بیشتر 50-50 نبوده

در آخر: 50-50 رو بزنید فقط به شرطی که واقعا 50-50 باشه یعنی دو تا گزینه رو حتما و 100% حذف کرده باشین نه اینکه با خودتون بگین 4 که نمیشه به گزینه 1 هم نمی خوره جواب باشه خب شد 50-50 حالا 2 رو میزنم!!

هر کی میگه 50-50 رو نزنید چرت و پرت میگه
دقیقا همین که فرمودید درسته

تازه یه جاهای وقتی بین سه گزینه هم شک دارید بزنید به نفعتونه:27:

omnia.2008
21-02-2011, 12:08
چي كاركنم ترازم بالاي 7500بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:46::46::46::46: :46::46::46::46:
سلام من که تا حالا 7500 نشدم ایندفه 7100 شدم ولی خوب دیگه یه روال عادی داره دیگه معجزه که نمیشه باید زیاد بخونی و تست یزنی باید تعادل رعایت کنی باید بازده خوبی داشته باشی و سرعت تست بالا

nafas
21-02-2011, 13:28
سلام
برنامه راهبردی کانون واسه تابستون دروس اختصاصی دوم سوم و پیش اجباریه یا بین دوم و پیش حق انتخاب داریم؟ تو برنامش که اشاره ای نکرده بود!
میتونید بین درس های دوم یا پیش هر کدوم رو که دوس داری بزنید ولی سوم اجباریه

gomnam23
21-02-2011, 13:57
درود بر همه

من کل هفته پیش رو بدجور مریض بودم ولی چون دو هفته اول تقریبا همه رو خونده بودم رفتم سر آزمون ولی همون موقع که نشستم رو صندلی عطسه و سرفه و سردرد و ... بدجور اومد سراغم . منم عمومی ها رو که تموم کردم دیدم همینطوری پیش برم سر اختصاصی دیگه از حال برم پاشدم اومدم خونه. تا همین امروزم هنوز 1 ساعت درس نخونده بودم و تازه یکمی بهتر شدم

خلاصه که دلیل کارنامه نذاشتن من این بود.

wnba
21-02-2011, 14:52
سلام بچه ها با ارزوی موفقیت برای همتون من فکر کنم جز معدود case هایی هستم که اومدم اینجا.من کنکوری سال 88 بودم الانم دانشجوی دانشگاه ازادم.ولی چون رشتمو خیلی دوست ندارم(مهندسی شیمی)میخوام دوباره کنکور بدم.الان تازه شروع کردم به درس خوندن کتاب هم تازه گیرم اومده ولی چون 2 سال از جو دور بودم خیلی سختمه ولی انگیزه زیادی دارم.یه کمک میخواستم ازتون.الان خیلی کتابا با 2 سال پیش (تست)فرق دارن؟یعنی شما میگید من همون کتابایی که تو صفحه اول گذاشتید و بگیرم خوبه دیگه؟اخه بیشترشو دارم ولی مال 2 سال پیشه :(
بعد یه چیز دیگه:به نظر شما ریاضی فایده داره بخونم؟چون واسه ازاد نمیخواد ولی سراسری اجباریه ولی دیره خوب
ممنون میشم کمکم کنید.امیدوارم این چند ماهو خوب درس بخونید تا به بهترین جاها برسید ;)

p30pro
21-02-2011, 18:06
سلام بچه ها با ارزوی موفقیت برای همتون من فکر کنم جز معدود case هایی هستم که اومدم اینجا.من کنکوری سال 88 بودم الانم دانشجوی دانشگاه ازادم.ولی چون رشتمو خیلی دوست ندارم(مهندسی شیمی)میخوام دوباره کنکور بدم.الان تازه شروع کردم به درس خوندن کتاب هم تازه گیرم اومده ولی چون 2 سال از جو دور بودم خیلی سختمه ولی انگیزه زیادی دارم.یه کمک میخواستم ازتون.الان خیلی کتابا با 2 سال پیش (تست)فرق دارن؟یعنی شما میگید من همون کتابایی که تو صفحه اول گذاشتید و بگیرم خوبه دیگه؟اخه بیشترشو دارم ولی مال 2 سال پیشه :(
بعد یه چیز دیگه:به نظر شما ریاضی فایده داره بخونم؟چون واسه ازاد نمیخواد ولی سراسری اجباریه ولی دیره خوب
ممنون میشم کمکم کنید.امیدوارم این چند ماهو خوب درس بخونید تا به بهترین جاها برسید ;)

فرق خاصی نمی کنه الکی پول خرج نکن همون کتابا رو بخون فقط کنکور دو سال قبلشو جدا بخر البته با پاسخ های تشریحیش !

منم مثل شما هستم الان ترم 2 نرم افزار صنعتی قم هستم می خوام کنکور بدم برم یه چیز بهتر ! منم دو روزه شروع کردم !

شما معافی دارین ؟
این ترم رو مرخصی گرفتین ؟

saeed 1428
21-02-2011, 18:35
سلام دوستان من یه سوال داشتم . من رشتهی ریاضیم به جز ریاضی تو بقیه درسام مشکلی ندارم می خاستم حالا که 4 ماه بیشتر تاکنکور نمونده ریاضی رو چطور بخونم تا درصد در حدود 20 به دست بیارم ؟ فقط مباحث آسون رو بخونم یا.........شما راهنماییم کنید

omnia.2008
21-02-2011, 23:08
درود بر همه

من کل هفته پیش رو بدجور مریض بودم ولی چون دو هفته اول تقریبا همه رو خونده بودم رفتم سر آزمون ولی همون موقع که نشستم رو صندلی عطسه و سرفه و سردرد و ... بدجور اومد سراغم . منم عمومی ها رو که تموم کردم دیدم همینطوری پیش برم سر اختصاصی دیگه از حال برم پاشدم اومدم خونه. تا همین امروزم هنوز 1 ساعت درس نخونده بودم و تازه یکمی بهتر شدم

خلاصه که دلیل کارنامه نذاشتن من این بود.
سلام خوبی؟
اره منم مریض بودم البته من به این حالت عادت کردم چون از اول زمستون همین حالتم نمیدونم فکر کنم حساسیت پیدا کردم ولی خدا رو شکر
اینشالا ازمون بعد میترکونی

princeofpersia_7
22-02-2011, 00:16
مثل اینکه تو دور جدید ثبت نام ها ، 60 هزار نفر جدیدا ثبت نام کردند و اگر به آمار 940 هزار نفری پیشین اضافه شون کنیم تقریبا یک میلیون نفر در این دوره هستند که فکر کنم از سال پیش 200 هزار نفر کمتر هست...شانس قبولی خیلی بیشتر شده...:46:

meragj2
22-02-2011, 01:23
مثل اینکه تو دور جدید ثبت نام ها ، 60 هزار نفر جدیدا ثبت نام کردند و اگر به آمار 940 هزار نفری پیشین اضافه شون کنیم تقریبا یک میلیون نفر در این دوره هستند که فکر کنم از سال پیش 200 هزار نفر کمتر هست...شانس قبولی خیلی بیشتر شده...:46:

به جاش ظرفیت دانشگاه های تهران کم شده
راستی دانش جو های علوم پزشکی قراره برن زیر نظر وزارت علوم؟

Reza31001
22-02-2011, 07:48

اگه فرض کنیم تعداد شرکت کننده ها دقیقا 1میلیونه یعنی اونایی که در چند رشته شرکت می کنن رو در نظر نگیریم باید بهت بگم 800 هزار نفر از همین الان اوت اند! یعنی میانگین درصدشون زیر 10 درصده
و همون طور که معراجی گفت ظرفیت دانشگاههای دولتی به اندازه کافی کم هست که رقابت همچنان جدی باشه

p30pro
22-02-2011, 08:57
برا ثبت نام تو دانشگاه امام حسین باید کار خاصی بکنیم ؟

پارسال یادم یه جایی ثبت نام کردیم غیر از کنکور یه آقا زنگ زد خونمون گفت فقط رشته های کاردانی توپخانه و کاردانی رانندگی تانک داریم :31:

omnia.2008
22-02-2011, 11:17
به جاش ظرفیت دانشگاه های تهران کم شده
راستی دانش جو های علوم پزشکی قراره برن زیر نظر وزارت علوم؟
ظرفیت دانشگاه تهران کم شده؟!!!!!!!
از چه لحاظ کی؟ًًًًًًًًًًًًًًًً!!!!!!!!!!

timsar jackson
22-02-2011, 13:04
سلام.

این که گفتن تا 4 اسفند مهلت ثبت نام مجدد هست یعنی کسی میتونه تازه الان ثبت نام کنه؟ یعنی قبلا ثبت نام نکرده باشه الان ثبت نام

کنه؟ یا فقط این مهلت واسه اصلاح مشخصاته؟

mohammadaliarmin
22-02-2011, 13:46
سلام دوستان من تازه با ین تاپیک آشنا شدم :10:
چندتا سوال داشتم
1- این از همه مهم تره : من متولد نیمه دوم هفتادم الانم پشت کنکوریم
موندم برا سربازی:2: چیکار باید بکنم از چند جا پرسیدم یکی میگه مشکلی
نداره یکی میگه باید بری تو نظام وظیفه بگی من مشمولم یکی میگه باید
بری تو پلیس +10 دفترچه بگیری من چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
2- من امسال قصد دارم برا کنکور هنر بخونم:40: ( قبلا ریاضی بودم) می خواستم
بدونم کلاسای رشته هنر از بهمن شروع میشه یعنی مثل شبانه ها می خواستم
بدونم اگه تاریخ اعزام به خدمت قبل از بهمن باشه چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3- من برادرم به خاطر کفالت معاف شده و ازدواج کرده و تو یکی از بخش های کرمان
معلمه می خواستم بدونم منم می تونم برا کفالت معاف بشم؟؟؟؟؟؟:21:
4- میخواستم بدونم من تا الان حدود 50 درصد درسا رو خوندم چطور میتونم بخونم که تا
بعد از عید همه رو تموم کنم ( یعنی روزی چند ساعت بخونم چه درسایی رو اول بخونم
و.........)
5-ببخشید اگه سوالام خیلی شد :11: ممنون میشم که جواب بدید

nafas
22-02-2011, 14:23
1- این از همه مهم تره : من متولد نیمه دوم هفتادم الانم پشت کنکوریم
موندم برا سربازی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیکار باید بکنم از چند جا پرسیدم یکی میگه مشکلی
نداره یکی میگه باید بری تو نظام وظیفه بگی من مشمولم یکی میگه باید
بری تو پلیس +10 دفترچه بگیری من چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این سوال باید تو تاپیک نظام وظیفه بپرسی که تو همین انجمنه
ولی باید بری پلیس +10دفترچه بفرستی زیادم وقت نداری اه نفرستی نمیزارن بری آزمون بدی
دفترچه میفرستی تازیخ اعزامت میشه بعد کنکور که اگه کنکور قبول شدی دیگه خود به خود لغو میشه
ولی باید بفرستی

- من برادرم به خاطر کفالت معاف شده و ازدواج کرده و تو یکی از بخش های کرمان
معلمه می خواستم بدونم منم می تونم برا کفالت معاف بشم؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا بپرسید :

- میخواستم بدونم من تا الان حدود 50 درصد درسا رو خوندم چطور میتونم بخونم که تا
بعد از عید همه رو تموم کنم ( یعنی روزی چند ساعت بخونم چه درسایی رو اول بخونم
و.........)
من چندین نفر دیدم از بهمن رفتن نمیدونم از مهر هم باشه یا نه
درضمن برای خوندن هم بستگی به درسای رشته هنر داره و توانایی خودت
باید خودت یه برنامه بریزی تا عید تمومش کنی اگه میتونی اگه نه هم تا آخر فروردین تمومش کنی هم خوبه

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

سلام.

این که گفتن تا 4 اسفند مهلت ثبت نام مجدد هست یعنی کسی میتونه تازه الان ثبت نام کنه؟ یعنی قبلا ثبت نام نکرده باشه الان ثبت نام

کنه؟ یا فقط این مهلت واسه اصلاح مشخصاته؟
کسایی که توی دی نتونستن ثبت نام کنن الان ثبت نام میکنن
اهر 2 تا هست هم ثبت نام هم اصلاح

wnba
22-02-2011, 15:43
فرق خاصی نمی کنه الکی پول خرج نکن همون کتابا رو بخون فقط کنکور دو سال قبلشو جدا بخر البته با پاسخ های تشریحیش !

منم مثل شما هستم الان ترم 2 نرم افزار صنعتی قم هستم می خوام کنکور بدم برم یه چیز بهتر ! منم دو روزه شروع کردم !

شما معافی دارین ؟
این ترم رو مرخصی گرفتین ؟

من دخترم :46:
اره این ترمو مرخصی گرفتم.چون با دانشگاه نمیشه.جالبه نرم افزار نمیخوای بمونی

p30pro
22-02-2011, 16:26
من دخترم :46:
اره این ترمو مرخصی گرفتم.چون با دانشگاه نمیشه.جالبه نرم افزار نمیخوای بمونی

چیش جالبه که نرم افزار نیم خوام بمونم ؟ رشته ی آینده نداری هست ! به قول بچه ها آخرش سی دی فروش می شی :2:

در ضمن من به جای مرخصی 12 واحد برداشتم ! 7 واحد رو با استادام صحبت کردم سر کلاس نمی رم ! کلا 2 تا کلاس دارم ! چهارشنبه عصر و پنج شنبه عصر !

Hossein1992
22-02-2011, 18:08
کنکور رشته ریاضی دقیقا چه روزی برگزار میشه؟

wnba
22-02-2011, 18:37
چیش جالبه که نرم افزار نیم خوام بمونم ؟ رشته ی آینده نداری هست ! به قول بچه ها آخرش سی دی فروش می شی :2:

در ضمن من به جای مرخصی 12 واحد برداشتم ! 7 واحد رو با استادام صحبت کردم سر کلاس نمی رم ! کلا 2 تا کلاس دارم ! چهارشنبه عصر و پنج شنبه عصر !

اره فکر میکردم خوب باشه.دیگه اگه بحث دیگه ای راجع به دانشگاه داشتیم پست خصوصی میزنیم شاید ایراد بگیرن:20:

خوب پس.اینجوری خوبه وقت گیر نیست خیلی:46:

Reza31001
22-02-2011, 18:51

پنج شنبه 9 تیر یک هزار سیصید و نود ساعت 08:00 صیح :31:

princeofpersia_7
22-02-2011, 21:34
اگه فرض کنیم تعداد شرکت کننده ها دقیقا 1میلیونه یعنی اونایی که در چند رشته شرکت می کنن رو در نظر نگیریم باید بهت بگم 800 هزار نفر از همین الان اوت اند! یعنی میانگین درصدشون زیر 10 درصده
و همون طور که معراجی گفت ظرفیت دانشگاههای دولتی به اندازه کافی کم هست که رقابت همچنان جدی باشه

امیدوارم بچه های اینجا جز اون 800 هزارتایی که میگی نباشن :31:

البته ظرفیتی که از تهران کم شده ، بین دانشگاه های شهرستانی پخش شده و کسی که هدفش قبولی صرفا دولتی باشه بازم شانس به نسبت بهتری نسبت به پارسال داره...ولی خب مهم تر از همه فعلا خوندنه..کسی که بخواد قبول بشه با دو برابر این جامعه آماری هم موفق میشه..:10:

timsar jackson
22-02-2011, 21:44
من میخوام ثبت نام کنم.

جایی که کد سوابق تحصیلی رو میخواد به من بده باید اطلاعات رو تایید کنیم.

خب من تازه همین دو سه هفته پیش فامیلیم رو عوض کردم.

اینجا الان همون فامیل قبلیم رو نوشته.چیکار کنم؟

باید برم آموزش پرورش درستش کنم؟..آخه فردا هم مهلت آخره و من میترسم که درست نشه...

نمیشه با همین فامیل قبلی ثبت نام کنم.تو صفحه ی توضیحات شناسنامم نوشته که نام خانوادگیم عوض شده..بعد اگه قبول

شدم موقع ثبت نام توی دانشگاه فامیل رو درستش میکنم...

saeed 1428
22-02-2011, 22:41
سلام دوستان من یه سوال داشتم . من رشتهی ریاضیم به جز ریاضی تو بقیه درسام مشکلی ندارم می خاستم حالا که 4 ماه بیشتر تاکنکور نمونده ریاضی رو چطور بخونم تا درصد در حدود 20 به دست بیارم ؟ فقط مباحث آسون رو بخونم یا.........شما راهنماییم کنید

jekob
23-02-2011, 10:20
نه مثل اینکه خیلی اماده ای میخوای شاخشو بشکونی ؟:46:

Hossein1992
23-02-2011, 10:28
نه مثل اینکه خیلی اماده ای میخوای شاخشو بشکونی ؟:46:
اون برای دوستم بود :31:
خودم رشته تجربی هستم

Meek
23-02-2011, 11:02
سلام اگر یکی سطح شیمی متوسط داشته باشه و پشت کنکوری باشه میتونه و تا الان هم شیمی نخونده باشه میتونه تا قبل از عید
فصل 2 و 3 شیمی3 (کامل+تست) را تموم کنه؟

وبعد از عید فصل 1و 2 شیمی پیش دانشگاهی را کامل +تست تموم کنه بخونه؟
solo8
23-02-2011, 11:54
یه قسمت داره تعیین حوزه امتحانی اونجا هر شهری که میخوای باشی رو باید کدش رو بدی
اما نمیدونم الان بشه تغییرش داد یا نه
با اين حساب هر كي ميتونه براحتي حوزه ي امتحاني رو تغيير بده ديگه.
يعني سهميه اون شهر هم بحساب مياي؟!

omnia.2008
23-02-2011, 13:55
سلام اگر یکی سطح شیمی متوسط داشته باشه و پشت کنکوری باشه میتونه و تا الان هم شیمی نخونده باشه میتونه تا قبل از عید
فصل 2 و 3 شیمی3 (کامل+تست) را تموم کنه؟

وبعد از عید فصل 1و 2 شیمی پیش دانشگاهی را کامل +تست تموم کنه بخونه؟
اره این که چیزی نیست تلاشت خوب باشه به بیشتر از اینا فکر کن

omnia.2008
23-02-2011, 14:11
دوستان خواهش میکنم کمک کنید
من فکر کنم معدل پیش دانشگاهی مو چند صدم اشتباه زدم سوم دقیقا درسته تمام تک دروسمم درستن ولی وقتی معدل پیشمو وارد کردم چون کارناممو الان در دسترس ندارم یه چند صدمی فرق میکنه مشکل داره؟

nafas
23-02-2011, 23:06
من فکر کنم معدل پیش دانشگاهی مو چند صدم اشتباه زدم سوم دقیقا درسته تمام تک دروسمم درستن ولی وقتی معدل پیشمو وارد کردم چون کارناممو الان در دسترس ندارم یه چند صدمی فرق میکنه مشکل داره؟

معدل رو که توی این سری که نهاده بودن نمیشد جابه جا کرد البته پیش رو نمیدونم ولی سوم و کتبی رو نمیشد
معدل فقط معدل کتبیش مهمه که اگه خراب بزنیش بعدا تو دانشگاه هم اگه بری اخراجت میکنن ولی بقیش نه زیاد مهم نیست

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

با اين حساب هر كي ميتونه براحتي حوزه ي امتحاني رو تغيير بده ديگه.
يعني سهميه اون شهر هم بحساب مياي؟!
اره میتونه بره شهر دیگه امتحان بده چون ممکنه بعضی خانوداش جا به جا شن
اما سهیمه اون شهر حساب نمیشی
سهمیه رو اینطوری حساب میکنن
سال دوم و سال سوم و سال پیش
این 3 سال ازتون کدش رو گرفتن موفع ثبت نام کد شهرایی که توی این 3 سال درس خوندید
حتی اگه یکسال تو منطقه 2 بوده باشی دیگه منطقه 2 حساب میشی هرچند که 2 سال دیگه رو توی یه شهر دیگه باشی
دروافع توی این 3 سال تحصیلت هر شهری که منطقه بالاتری داشته اونجا بودی اونجا حسابت میکنن چه یه سال چه 3 سال اونجا باشی

timsar jackson
24-02-2011, 08:28
سلام

تو سایت سنجش نوشته بود مهلت ثبت نام تا پایان روز 4 اسفند.

من هنوز نمیدونستم که میتونم کنکور بدم یا نه واسه همین ثبت نام نکرده بودم...

الان هنوزم مطمئن نیستم ولی گفتم ثبت نام کنم اگه شد شد اگه نشد هم نشد...

دیشب یه مشکلی پیش اومد که نتونستم ثبت نام کنم ..امروز صبح رفتم توی سایت سازمان سنجش دیدم هنوز لینک ثبت نام

هست..چیزی از تمدید شدن ننوشته بود ولی لینک ثبت نام بود...

من رفتم ثبت نام کردم ثبت نام کامل شد و به من کد رهگیری رو هم داد!

حالا نمیدونم ثبت نامم درست هست یا نه...

Reza31001
24-02-2011, 08:33

یادمه بعد عید هم یه فرصت برای ویرایش (و نه ثبت نام) دادن می تونی اون موقع درستش کنی
بعدشم همون طور که می دونی معدل پیش مهم نیست سوم مهمه نگران نباش

سلام

دیشب یه مشکلی پیش اومد که نتونستم ثبت نام کنم ..امروز صبح رفتم توی سایت سازمان سنجش دیدم هنوز لینک ثبت نام

درسته ... کد رهگیری که بهت بده حله

ساش
24-02-2011, 09:46
درود
من دفترچه آزاد رو گرفتم
ولی تو قسمت نظام وظیفه بندی برای منی که بیش از چهار ترم از رشتم نگذشته و می تونم در صورت قبولی در رشته ی بهتر انصراف بدوم و دانشگاه جدید ثبت نام کنم نداره

باید کدوم بند را بزنم ؟؟؟؟ خیلی نگرانم کرده

دانشگاه دولتی همچین بندی را برای ما داشت ولی آزاد .......

Hossein1992
24-02-2011, 10:18
دفترچه آزاد مگه اومده؟

jekob
24-02-2011, 10:20
سلام

تا 7 اسفند تمدید شد دیگه عزیزم:10:

mahdismh69
24-02-2011, 13:13
دوستان سلام

همه تصمیمات کنکور سال بعد توی مهر سال قبلش گرفته میشه و مثل خبر فوری نیستش که بشینن یه دفعه حذف کنن

مشاور پیش دانشگاهی

mahdismh69
24-02-2011, 13:14
به کتب نشر الگو توی این زمینه رجوع کنید

مشاور پیش دانشگاهی

veritaaa
24-02-2011, 13:38
دفترچه آزاد مگه اومده؟

لینک واسه دانلود نداره؟ من تا شنبه نیتونم برم بگیرم...

timsar jackson
24-02-2011, 14:01
لینک واسه دانلود نداره؟ من تا شنبه نیتونم برم بگیرم...

تا 19 اسفند وقت هست که احتمال زیاد باز تمدیدشم میکنن..عجله نکن..

timsar jackson
24-02-2011, 14:15
من اگه بخوام از الان شروع کنم که از همین امروز صبحم شروع کردم به خوندن...

تو این 4 ماهی که مونده میتونم 15000 تا 18000 منطقه 2 رو بیارم؟

رتبه ای که گفتم رتبه توی منطقه 2 منظورم بود..

رشته ریاضی.

p30pro
24-02-2011, 15:08

رشته ریاضی.

می شه بپرسم هدفتون کدوم رشته و کدوم دانشگاه هست ؟

timsar jackson
24-02-2011, 15:21
می شه بپرسم هدفتون کدوم رشته و کدوم دانشگاه هست ؟

دانشگاه زاهدان.مکانیک روزانه!:18:

آره خب شاید تعجب کنین ولی اینجا چون منطقه ی محرومه سهمیه ی زیادی دارن بچه های اینجا واسه دانشگاه..

واسه همین با این رتبه ها میشه قبول شد...

ولی مثلا یه غیر بومی بخواد بیاد اینجا مکانیک باید نهایتش 6-5 هزار باشه..

veritaaa
24-02-2011, 21:32

رشته ریاضی.
به نظر من فقط رو درسای پیش تمرکز کنی و یه چیزای پایه ای مثل ریاضی پایه که حتما مباحثی مثل لگاریتم و مثلثات رو باید بلد باشی و پیدا کردن یه مباحث آسون از پایه ... و ببین چه مباحثی و چه درسای سوال بیشتر میاد ازش... مستونی این رتبه رو بیاری
اگه منطقه محرومه چرا منطقه دو هست؟

p30pro
24-02-2011, 22:31
به نظر من فقط رو درسای پیش تمرکز کنی و یه چیزای پایه ای مثل ریاضی پایه که حتما مباحثی مثل لگاریتم و مثلثات رو باید بلد باشی و پیدا کردن یه مباحث آسون از پایه ... و ببین چه مباحثی و چه درسای سوال بیشتر میاد ازش... مستونی این رتبه رو بیاری
اگه منطقه محرومه چرا منطقه دو هست؟

من این حرف رو قبول ندارم !

من پارسال کلی درس خوندم آزمون می دادم فقط مبحث نظریه اعداد و انتگرال رو حذف کردم ولی اخرش تو ریاضی خراب کردم با اینکه 20 تا تست زدم ولی آخرش در حالی که انتظار 40 درصد داشتم با کمال ناباوری 6 درصد زدم !

اصلا رو این چیزا نمی شه حساب کرد مثلا بگی من لوگاریتم رو می خونم یه تست ازش می زنم !

حداقل تجربه من اینو میگه که همه رو بخونید

Reza31001
24-02-2011, 22:41

من پارسال کلی درس خوندم آزمون می دادم فقط مبحث نظریه اعداد و انتگرال رو حذف کردم ولی اخرش تو ریاضی خراب کردم با اینکه 20 تا تست زدم ولی آخرش در حالی که انتظار 40 درصد داشتم با کمال ناباوری 6 درصد زدم !

اصلا رو این چیزا نمی شه حساب کرد مثلا بگی من لگاریتم رو می خونم یه تست ازش می زنم !

این حرف شما درسته

ولی یه سوال : اگه اون دو بخش رو هم می خوندین چی میشد؟ البته کسی نمیدونه ولی ممکن بود مثلا از اون دو بخش 5 سوال جواب بدین و فقط یکیش درست باشه اون طوری درصدتون پایین تر هم میرفت
حذف بعضی مباحث از یک درس با توجه به شرایط داوطلب منطقیه اما باید روی مباحث دیگه به طور کامل کار کرد تا بشه به بخش قابل توجهی از اونا جواب صحیح داد

veritaaa
25-02-2011, 00:15

اصلا رو این چیزا نمی شه حساب کرد مثلا بگی من لوگاریتم رو می خونم یه تست ازش می زنم !

من طبق معمول منظورم رو نرسوندم
درسته منم واسه همین گفتم مثلا لگاریتم و مثلثات
بله ریاضیات اینجوریه چون مثلا اگه رو سوالای حد حساب باز کرده باشی ممکنه سوالش مثلثاتی باشه اونوقت چون مثلثات رو یاد نگرفتی همون حد رو هم نتونی حل کنی

M0rrigan
25-02-2011, 09:46
درود

در توجیه این که این قلم چی ـم رو نزاشتم باید بگم وضع بدی پیش اومده بود.. و من 1.5 ساعت زودتر جلسه رو ترک کردم و کل هفته هم مطالعه ـم روی هم 5 ساعت نمیشد. ترازم شد 5200. یه افت خیلی خیلی وحشتناک. : | .

اوضام خیلی بهم ریخته ـست. نمیدونم میتونم جمع کنم خودم رو و این کنکور لامصب رو یا نه. دعا کنین برام دوستان!

saeed 1428
25-02-2011, 10:17
سلام دوستان من یه سوال داشتم . من رشته ی ریاضیم به جز ریاضی تو بقیه درسام مشکلی ندارم می خاستم حالا که 4 ماه بیشتر تاکنکور نمونده ریاضی رو چطور بخونم تا درصد در حدود 20 به دست بیارم ؟ فقط مباحث آسون رو بخونم یا.........شما راهنماییم کنید

fmpr
25-02-2011, 10:23
بچه ها میشه نظراتتون رو در مورد عید هم بگید که از الان یه برنامه ی جامع داشته باشیم واسه عید ؟ مرسی

Hamid Hamid
25-02-2011, 11:03
سلام دوستان ...
من رشته ي زبان مي خوام شركت كنم ...
الان تو آزمون هاي آزمايشي ترازم حدود 7600 هست! به طوري كه اختصاصي حدود 9500 هست و عمومي خيلي ضعيف حدود 5000 ... سوالام اينه من با اين تراز حدود 7600 ميتونم دانشگاه سراسري قبول بشم؟ (ازقبيل پيام نور و غير انتفاعي و ...) ميشيه كمي توضيح بديد مثلا كجاها ميشه قبول شم ...
البته ترازم قطعا بهتر ميشه ... دارم بيشتر ميخونم ...

shabeashegha
25-02-2011, 11:04
بچه ها میشه نظراتتون رو در مورد عید هم بگید که از الان یه برنامه ی جامع داشته باشیم واسه عید ؟ مرسی
سلام به همگی:31:
در جواب شما باید بگم حتمااااااااا برای عید برنامه مفصل و دقیق و البته قابل اجرا بچینید. سعی کنید سمت تجمع کنکوریا نرین (منظورم اون برنامه هاییه که مدارس میذارن و بچه ها رو دعوت میکنن برن 15 روز کنار هم توی کلاسا درس بخونن یا کلاسای دوران طلاییه قلم چیه) با اطمینان خدمت شما میگم که تنها کاری که اونجا انجام نمیشه همین درس خوندنه
مطلب بعدی اینه که یه سال شما عید دیدنی رو بذارین کنار چیزی نمیشه. من خودم فقط روز اول عید رو تعطیل کردم بقیشم رفتم تو اتاق در رو قفل کردم و درس خوندم نتیجشم توی آزمون بعد از عید دیدم:31:
سعی کنین عید رو برای یه جمع بندی کوچولو سپری کنین. چون هر کاریم که بکنین عیده ممکنه تمرکز چندانی نداشته باشین. بدون استثنا بچه های پزشکی و دارو و دندون که هم اتاقیام هستن میگن عید رو خوندن و نهایتا 2روز رو تعطیل کردن (اول عید و 13 بدر)
پس اگه عقب نیستین سعی کنین تستایی که علامت زدین رو مرور کنین. قسمتهایی که ضعیفین تقویت کنین :20:

veritaaa
25-02-2011, 11:25
سلام دوستان ...
من رشته ي زبان مي خوام شركت كنم ...
الان تو آزمون هاي آزمايشي ترازم حدود 7600 هست
من فکر میکنم شما باید بگی کدوم آزمون آزمایشی.من نمیدونم ولی اگه قلم چی میری که فکر کنم خیلی خوب باشه حتما یه چیز خوب قبولی.ولی واسم جالبه زبان که اختصاصیاشو عمومیاش یه مبحث هستن انقدر تفاوت تراز اونم که اختصاصی سخت تره

سلام دوستان من یه سوال داشتم . من رشته ی ریاضیم به جز ریاضی تو بقیه درسام مشکلی ندارم می خاستم حالا که 4 ماه بیشتر تاکنکور نمونده ریاضی رو چطور بخونم تا درصد در حدود 20 به دست بیارم ؟ فقط مباحث آسون رو بخونم یا.........شما راهنماییم کنید
من تو صفحه ی قبل گفتم
تقریبا میشه گفت ریاضیات رو نمیشه از هم جدا کرد همه چیو باید بلد بود...
درضمن شما نباید به امید 20 درصد بری.کسانی به امید 50 60 میرن 20 میزنن
2 تا سوال آمار رو از دست نده هم کمه هم آسون
هندسه و گسسته و اینا رو باز میشه یه جورایی مبحثی خوند ولی خود ریاضی و حسابان و دیفرانسیلو اصلا...

omnia.2008
25-02-2011, 18:57
من فکر میکنم شما باید بگی کدوم آزمون آزمایشی.من نمیدونم ولی اگه قلم چی میری که فکر کنم خیلی خوب باشه حتما یه چیز خوب قبولی.ولی واسم جالبه زبان که اختصاصیاشو عمومیاش یه مبحث هستن انقدر تفاوت تراز اونم که اختصاصی سخت تره

من تو صفحه ی قبل گفتم
تقریبا میشه گفت ریاضیات رو نمیشه از هم جدا کرد همه چیو باید بلد بود...
درضمن شما نباید به امید 20 درصد بری.کسانی به امید 50 60 میرن 20 میزنن
2 تا سوال آمار رو از دست نده هم کمه هم آسون
هندسه و گسسته و اینا رو باز میشه یه جورایی مبحثی خوند ولی خود ریاضی و حسابان و دیفرانسیلو اصلا...
سلام خوبید
نه این دوست عزیزمون از حرفاش مشخصه کهقلمچی نیست و همچینین تراز 9600 که اصلا مالهقلمچی نیست فکر کنم سنجش هستن

---------- Post added at 06:57 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

سلام به همگی:31:
در جواب شما باید بگم حتمااااااااا برای عید برنامه مفصل و دقیق و البته قابل اجرا بچینید. سعی کنید سمت تجمع کنکوریا نرین (منظورم اون برنامه هاییه که مدارس میذارن و بچه ها رو دعوت میکنن برن 15 روز کنار هم توی کلاسا درس بخونن یا کلاسای دوران طلاییه قلم چیه) با اطمینان خدمت شما میگم که تنها کاری که اونجا انجام نمیشه همین درس خوندنه
مطلب بعدی اینه که یه سال شما عید دیدنی رو بذارین کنار چیزی نمیشه. من خودم فقط روز اول عید رو تعطیل کردم بقیشم رفتم تو اتاق در رو قفل کردم و درس خوندم نتیجشم توی آزمون بعد از عید دیدم:31:
سعی کنین عید رو برای یه جمع بندی کوچولو سپری کنین. چون هر کاریم که بکنین عیده ممکنه تمرکز چندانی نداشته باشین. بدون استثنا بچه های پزشکی و دارو و دندون که هم اتاقیام هستن میگن عید رو خوندن و نهایتا 2روز رو تعطیل کردن (اول عید و 13 بدر)
پس اگه عقب نیستین سعی کنین تستایی که علامت زدین رو مرور کنین. قسمتهایی که ضعیفین تقویت کنین :20:
سلام اقا دمت گرم من نزدیک بود برم کلاس های قلمچی ثبت نام کنم خوب شد گفتی اگه میرفتم دیگه تموم بود!!!!!!!!!!!!

timsar jackson
26-02-2011, 00:53
کسی آزمونای قلم چی پارسال رو دفترچه هاشو داره؟

اگه کسی داره خریدارم..رشته ریاضی

Hamid Hamid
26-02-2011, 09:02

نه قلمچي نميرم دوست عزيز ... همونطور كه همه ميدونن قلمچي آزموناش استاندارد نيست و خيلي سخت ميگيرن ... آزمون هاي سنجش ميرم ...
آخه عمومي ها رو هنوز زياد نخوندم ... تراز زبان عموميم هم همون حدود 9500 هست (چون زبان خيلي بلدم :دي) اما تراز 3درس عربي / ادبيات / ديني / زياد جالب نيست ... كه روي هم رفته با تراز زبان عمومي ... درس هاي عمومي ترازش حدود 5000 ميشه ...
حالا با اين اوصاف من اميدي به قبول شدن تو دانشگاه سراسري(گفتم پيام نور و غير انتفاعي هم باشه) دارم؟! با تراز 7600؟!
البته گفتم دارم رو اون 3 درس بيشتر كار ميكنم ...
ممنون از شما دوست عزيز

p30pro
26-02-2011, 11:03

من دارم قیمتشو رو بهم پی ام بده

timsar jackson
26-02-2011, 11:53
من دارم قیمتشو رو بهم پی ام بده

پی ام دادم.

------------

شرایط منو که میدونین به نظرتون الان که وقتم کمه بهتر نیست هر مبحثی رو که میخونم فقط از روی کتاب آبی قلمچی

تستای کنکورای قبل که از اون مبحث اومده رو بزنم؟ چون فکر نمیکنم وقت واسه تست تالیفی و ..باشه

smallfrank
26-02-2011, 13:58
سلام
من رشتم تجربیه

میخاستم بدونم برای ثبت نام دانشگاه آزاد فقط میشه یه کارت اعتباری خرید ؟ یا میشه هم پزشکی خرید و هم غیرپزشکی و تو هردو ثبت نام کرد ؟

ممنون.....

timsar jackson
26-02-2011, 14:00
سلام
من رشتم تجربیه

میخاستم بدونم برای ثبت نام دانشگاه آزاد فقط میشه یه کارت اعتباری خرید ؟ یا میشه هم پزشکی خرید و هم غیرپزشکی و تو هردو ثبت نام کرد ؟

ممنون.....

میشه هم پزشکی و هم غیر پزشکی رو ثبت نام کرد

nafas
26-02-2011, 14:14

پی ام دادم.

------------

شرایط منو که میدونین به نظرتون الان که وقتم کمه بهتر نیست هر مبحثی رو که میخونم فقط از روی کتاب آبی قلمچی

تستای کنکورای قبل که از اون مبحث اومده رو بزنم؟ چون فکر نمیکنم وقت واسه تست تالیفی و ..باشه
سوالات قلم چی رو فکر کنم توی خیابون انقلاب تهران گیر بیاد ! چون اگه ماله هر کسیو بخوای بگیری یکم خط خوردگی داره ! یا برو نمایندگیش آرشیو دارن اگه پارتی چیزی داری

نه تست تالیفی نزن ولی خب کتاب های دیگه هم هستن تست های کنکور داشته باشن
البته قلم چی جدیدا کتاب هاش رو به روز کرده تمام تست های سال های اخیر توشه دیگه از تست های کهنه خبری نیست :2: اما رو بعضی درسات سرمایه گذاری بیشتر کن !
مثلا تو الان عمومی رو میتونی در حد یه نفر خوب کنکور بزنی فرقی نداره خونده باشی یا نه
اختصاصی هم رو فیزیک سرمایه بزاری نتیجش میگیری

timsar jackson
26-02-2011, 14:26
سوالات قلم چی رو فکر کنم توی خیابون انقلاب تهران گیر بیاد ! چون اگه ماله هر کسیو بخوای بگیری یکم خط خوردگی داره ! یا برو نمایندگیش آرشیو دارن اگه پارتی چیزی داری

نه تست تالیفی نزن ولی خب کتاب های دیگه هم هستن تست های کنکور داشته باشن
البته قلم چی جدیدا کتاب هاش رو به روز کرده تمام تست های سال های اخیر توشه دیگه از تست های کهنه خبری نیست :2: اما رو بعضی درسات سرمایه گذاری بیشتر کن !
مثلا تو الان عمومی رو میتونی در حد یه نفر خوب کنکور بزنی فرقی نداره خونده باشی یا نه
اختصاصی هم رو فیزیک سرمایه بزاری نتیجش میگیری

من تهران نیستم..یه سر به نمایندگیش میزنم شاید بتونم جور کنم...

آره خودمم رو عمومیا خیلی بیشتر حساب باز میکنم..

veritaaa
26-02-2011, 15:11
نه قلمچي نميرم دوست عزيز ... همونطور كه همه ميدونن قلمچي آزموناش استاندارد نيست و خيلي سخت ميگيرن ... آزمون هاي سنجش ميرم ...
آخه عمومي ها رو هنوز زياد نخوندم ... تراز زبان عموميم هم همون حدود 9500 هست (چون زبان خيلي بلدم :دي) اما تراز 3درس عربي / ادبيات / ديني / زياد جالب نيست ... كه روي هم رفته با تراز زبان عمومي ... درس هاي عمومي ترازش حدود 5000 ميشه ...
حالا با اين اوصاف من اميدي به قبول شدن تو دانشگاه سراسري(گفتم پيام نور و غير انتفاعي هم باشه) دارم؟! با تراز 7600؟!
البته گفتم دارم رو اون 3 درس بيشتر كار ميكنم ...
ممنون از شما دوست عزيز
آخه من آزمون زبان اینترنتی قلم چی رو میدم یه جور دیگست
خب نمیدونم من
ولی موافقم قلم چی زیادی رقابتی شده با موسسات دیگه.سخت میگیره

smallfrank
26-02-2011, 17:30
میشه هم پزشکی و هم غیر پزشکی رو ثبت نام کرد

پس یعنی من هردو کارت اعتباری رو بخرم و با هردو ثبت نام کنم ؟

آخه یکی از دوستام میگه فقط تو یکی میشه ثبت نام کرد....

hajemadi
26-02-2011, 18:03
یه سوال خیلی مهم داشتم
تو سال های قبل انتخاب رشته دانشگاه آزاد مهندسی های صنایع و مکانیک گرایشش مشخص می شد مثلا تهران جنوب تولید صنعتی 100 نفر تکنولوژی 100 نفر تحلیل سیستم هم 100 نفر ولی امسال فقط نوشته مهندسی صنایع 100 نفر حالا من 2 سوال داشتم ""
1.یعنی واقعا ظرفیت این رشته ها رو کم کردن
2.منظور از مهندسی صنایع چه گرایشی است
ممنون میشم پاسخ دهید پیشاپیش ممنونم>>>>>>>>>>>>>>>>.

timsar jackson
26-02-2011, 19:35
توی کتاب "بی نام تا اطلاع ثانوی" یه قسمت داشت که همه درسا رو بخش به بخش گفته بود که از هر بخشش حدودا چند تا تست میاد.

کسی داره این جدول رو؟

omnia.2008
26-02-2011, 19:57
سلام دوستان خوبید من یه مشکلی دارم میخواستمواسه عید برم کلاس های جمع بندی قلمچی ولی با حرفهایی که دکتر سینا زدن منصرف شدم به نظرتون خونه بخونم یا برم جایی؟

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

توی کتاب "بی نام تا اطلاع ثانوی" یه قسمت داشت که همه درسا رو بخش به بخش گفته بود که از هر بخشش حدودا چند تا تست میاد.

کسی داره این جدول رو؟
ببین من اونو پارسال داشتم دادم به یکی از دوستام دیگه بهم نداد ولی قلمچی تو مجله ازمون این هفته همون جدولو شاید کامل ترشو گذاشت برات تو سایت میذارمش فردا بذارم اشگال نداره؟

timsar jackson
26-02-2011, 20:02
ببین من اونو پارسال داشتم دادم به یکی از دوستام دیگه بهم نداد ولی قلمچی تو مجله ازمون این هفته همون جدولو شاید کامل ترشو گذاشت برات تو سایت میذارمش فردا بذارم اشگال نداره؟

خیلی ممنون فردا خوبه:11:

Reza31001
26-02-2011, 20:38
یه سوال خیلی مهم داشتم
تو سال های قبل انتخاب رشته دانشگاه آزاد مهندسی های صنایع و مکانیک گرایشش مشخص می شد مثلا تهران جنوب تولید صنعتی 100 نفر تکنولوژی 100 نفر تحلیل سیستم هم 100 نفر ولی امسال فقط نوشته مهندسی صنایع 100 نفر حالا من 2 سوال داشتم ""
1.یعنی واقعا ظرفیت این رشته ها رو کم کردن
ممنون میشم پاسخ دهید پیشاپیش ممنونم>>>>>>>>>>>>>>>>.

اگه این طوری باشه خب ظرفیتش کم شده دیگه البته ممکنه به رشتۀ دیگه ای اضافه شده باشه

2.منظور از مهندسی صنایع چه گرایشی است
منظور همون مهندسی صنایع هست بدون گرایش خاصی
همچین اتفاقی توی انتخاب رشته سراسری امسال هم افتاد و دیگه گرایش های رشته هایی مثل عمران و مکانیک و برق ( البته نه همه دانشگاهها) برداشته شده. اینطوری هم که معلومه در حین تحصیل و بعد از چند ترم (احتمالا 4ترم) به گریش تخصصی تر انتقال پیدا می کنید و تا اون موقع بیشتر واحدهایی که در تمام گرایش ها هست می خونید

mestry
26-02-2011, 22:55
سلام دوستان
من امسال میخوام معدل پیش دانشگاهیم بالای 19 بشه (شایدم 20 ! :31:).....رشتم ریاضیه و دیوونه ی ریاضیات هستم !....پارسال تا یه مدت همش تو ذهنم بود که برم ریاضی محض بخونم اما بخاطر آینده کاریش نظرمو عوض کردم، تصمیم دارم برم Network بخونم که هم ریاضیات داره و هم کامپیوتر و هم ...
بنظر شما روش مناسب درس خوندن برای این معدل چیه؟....کنکور واسم مهم نیست. کنکور رو فقط واسه تعیین سطح خودم میدم چون دانشگاه یه جا دیگه میخونم....

rpf
26-02-2011, 23:37
پس یعنی من هردو کارت اعتباری رو بخرم و با هردو ثبت نام کنم ؟

آخه یکی از دوستام میگه فقط تو یکی میشه ثبت نام کرد....

سلام دوست عزیز؛میتونی هم پزشکی ثبت نام کنی و هم غیرپزشکی؛ولی تو غیرپزشکی ها باید تمام انتخاب هاتون توی یک مجموعه باشه مثلا همش ریاضی یا تجربی یا انسانی یا...مثلا نمیتونی انتخاب رشته زیرو بکنی=

1.مهندسی برق
2.دامپزشکی
3.حقوق
4.عکاسی
5.پزشکی
6.مترجمی زبان فرانسه

باید مثل زیر باشه(همش تو یک مجموعه باشه) =(مثال پزشکی)

1.داروسازی
2.دندانپزشکی
3.پزشکی
4.علوم آزمایشگاهی

alphacino
27-02-2011, 01:10
نوشته شده توسط timsar jackson [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی داره این جدول رو؟سلام پيمان جان
اينو نلي چند ماه پيش لطف كرد گذاشت , چون نميدونم كدوم صفحست اپش كردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن حتما يادتون هست كه اون كتاب تا اطلاع ثانوي رو ضميمه اون كتاب انديشه سازان كرديد و به من هديه كرديد. بازم ممنون:11:

timsar jackson
27-02-2011, 03:35
سلام پيمان جان
اينو نلي چند ماه پيش لطف كرد گذاشت , چون نميدونم كدوم صفحست اپش كردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن حتما يادتون هست كه اون كتاب تا اطلاع ثانوي رو ضميمه اون كتاب انديشه سازان كرديد و به من هديه كرديد. بازم ممنون:11:

خیلی ممنون از این جدولی که گذاشتی..خیلی لازمش داشتم.

نه یادم نبود فکر کردم کتابشو گم کردم

omnia.2008
27-02-2011, 09:10
خیلی ممنون از این جدولی که گذاشتی..خیلی لازمش داشتم.

نه یادم نبود فکر کردم کتابشو گم کردم

سلام دوست عزیز امدم بزارم ولی دیدم دوستان زود تر گذاشتن
منو ببخشید

timsar jackson
27-02-2011, 13:43
سلام دوست عزیز امدم بزارم ولی دیدم دوستان زود تر گذاشتن
منو ببخشید

خواهش میکنم دوست عزیز.ممنون که یادتون بود.

p30pro
27-02-2011, 16:17
پيوست شماره 1- مقررات وظيف ه عمومي
براي شركت در آزمون سراسري سال « مرد » بر اساس اعلام رسمي سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران، داوطلبان
1390 لازم است يكي از شرايط مشروحه ذيل را دارا بوده و كد مربوط را در بند 28 فرم تقاضانامه ثبت نام اينترنتي درج نمايند.
كد 1) كارت پايان خدمت .
كد 2) كارت معافيت دائم (كفالت، پزشكي و موارد خاص).
كد 3) برگه معافيت موقت پزشكي و بدون غيبت در مدت اعتبار آن.
كد 4) كاركنان شاغل رسمي در نيروها ي نظامي و انتظام ي جمهوري اسلامي ايران با ارائه گواهي موافقت از يگان مربوط.
كد 5) فارغ التحصيلان و دان ش آموزان سال آخر دوره متوسط ه روزان ه ، بزرگسالان، آموزش از راه دور و همچنين فارغ التحصيلان پايه
پيش دانشگاهي و دان شآموزان پايه پيش دانشگاهي نظام جديد آموزش متوسطه متولد سا ل 1371 و بعد از آ ن.
تبصره - اين افراد براي ثبت نام و شركت در آزمون سراسري سال 1390 احتياجي به اخذ برگ ه آماده ب ه خدمت ندارند ، ولي لازم اس ت در
تاريخي كه توسط سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي اعلام مي گردد، ب ه خدمت اعزام شوند . بديهي اس ت در صور ت پذيرفت ه شد ن در
آزمون سراسري به شرط نداشتن غيبت، در هر مرحل ه اي از خدم ت ترخيص خواهند شد . در غير اينصور ت غاي ب محسو ب شد ه و پذير ش
آنها در آزمو ن سراسري سال 1390 ملغي مي گردد.
1370 به بعد) كه به صورت حضوري مدرك پي ش دانشگاهي اخذ /7/1) كد 6) ثبت نام و شركت در آزمون متولدين نيمه دوم سال 1370
نموده اند، با اخذ برگ اعزام به خدمت بدون مهر غيبت كه تاريخ اعزام آنان در نيمه دوم سال 1390 خواهد بود، بلامانع است.
كد 7) متولدين سال 1338 تا 1354 در صورت قبولي در دانشگاه با ارائه كارت معافيت.
كد 8) طلبه دارنده ديپلم كامل متوسطه ، ب ه شرطي كه مديريت حوز ه هاي علميه يا شوراي مديريت حوزه علميه خراسان تأييد نمايد ك ه طلبه
قادر است ضمن اينكه در حوز ه به تحصيل اشتغال دارد ب ه موازات آن در دانشگا ه نيز تحصي ل نمايد، با هما ن معافيت تحصيلي حوزه ، اشتغال
به تحصيل وي در دانشگا ه بلامانع است . بديهي است در هر زماني كه حوزه علمي ه معافيت تحصيلي طلبه را خاتمه يافته اعلام نمايد، مشمول
ديگر نمي تواند ب ه عنوان دانشجو از معافيت تحصيلي دانشگاه استفاده كند و بايد خود را ب ه سازمان وظيفه عمومي مح ل معرفي نمايد.
تبصره- افراد مشمول اين بند، قبل از ثب ت نام در آزمون بايد موافقتنامه مذكور را از مركز مدير ي ت حوزه هاي علميه يا شوراي مديريت حوزه
علميه خراسان دريافت دارند و به هنگام قبولي در دانشگاه ارائه نمايند.
كد 9) متعهدين خدمت در وزارتخان ه ها و سازما ن ها كه پس از انجا م تعهد خدم ت معاف مي باشند، در صور ت ارائه موافقتنام ه از بالاتري ن مقا م
وزارت يا سازمان متبو ع . بديه ي اس ت با شروع تحصيل ، تعهد آنان قطع شده و پ س از اتمام تحصيلات بايد بقي ه خدم ت مورد تعهد را در
وزارتخانه و يا سازمان متبوعه به اتمام برسانند.
كد 10 ) فارغ التحصيل دوره كارداني (فوق ديپلم ) در حين خدمت با ارائ ه گو اهي از يگا ن مربوط مبن ي بر اينك ه دوران خدم ت وظيف ه (خدمت
1390 به پايان رسيده باشد. /11/ 1390 و يا نهايتاً تا 30 /6/ ضرورت ) وي تا 31
1390 را انتخاب خواهند كرد، تا ش روع نيمسال دوم سال - تبصره - فارغ التحصيلان ي كه منحصر اً رشت ه ها ي تحصيلي نيمسال دوم سال تحصيلي 91
1390 )، بايد خدمت دوره ضرورت آنان به پايان رسيده باشد. /11/ تحصيلي مربوط ( 30
1390 در رشت ه هاي تحصيلي غير گروه آموز ش ي پزشكي، به شرط نداشتن /6/ كد 11 ) فارغ التحصيل دوره كارداني (فوق ديپلم ) حداكثر تا 31
غيبت. لازم به ذكر است كليه فا ر غ التحصيلان دوره كارداني ضرورت دارد حداكثر در مدت 6 ماه خود را جهت انجام خدمت وظيفه عمومي،
به سازمان وظيفه عمومي معرفي نمايند.
تبصره 1- فارغ التحصيلان فوق كه به موقع به خدمت اعزام شده باشند، در صورت نداشتن غيبت، از خدمت ترخيص خواهند شد.
تبصره 2- فارغ التحصيلان دوره كارداني در صورتي م ي توانند در مقطع كارشناسي پيوسته شركت نمايند، كه رشته كارشناسي همنام با رشته
مقطع كارداني بوده و بتوانند حداكثر طي مدت 4 سال فار غالتحصيل شوند.
كد 12 ) دانشجوياني كه شاغل به تحصيل در دور ه هاي غيرروزانه بوده و حداكثر تا پايان سال اعزام از تحصيل در دانشگاه انصراف داده باشند،
در صورت شركت و قبولي در آزمون به شرط نداشتن غيبت، با احراز يكي از شرايط ذيل مجاز به ثب تنام در آزمون م يباشند.
الف) هنگام شركت در آزمون داراي معافيت تحصيلي باشد.
ب ) داشجويان مقطع كارداني حداكثر 2 نيمسال و دانشجويان مقطع كارشناسي حداكثر 4 نيمسال از شروع تحصيل آنان ت ا هنگام ثبت نام
در رشته جديد سپري نشده باشد.
ج ) از زمان انصراف از دانشگاه اول تا شروع به تحصيل در رشته جديد بيش از يك ماه سپري نشده باشد.
د ) مقطع جديد پايين تر از مقطع قبولي قبلي نباشد.
ه ) مدت تحصيل در رشته قبل در سنوات رشته جديد محاسبه خواهد شد.
* تذكرات مهم:
1) دانشجويان انصرافي دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور و همچنين دانشگاه پيام نور، مراكز تربيت معلم وابست ه ب ه وزارت آموز ش و
پرورش و ديگر مؤسسات آموزش عالي (مؤسسات آموزش عالي غيردولتي غيرانتفاعي ، دانشگاه آزاد اسلام ي و ...) كه از معافيت تحصيلي
استفاده كرده اند، لازم است پس از انصراف قطعي از تحصيل ، خود را براي اعزام ب ه خدمت به بخش هاي وظيفه عموم ي معرف ي و ب ه خدمت
اعزام شوند . بديهي است اين دس ته از داوطلبا ن پس از انجام دوران خدمت وظيف ه عمومي (خدمت دوره ضرورت )، حق ثبت نام و شركت در
آزمون هاي سراسري بعدي را خواهند داشت.

من متول نیمه اول 71 هستم و الان هم دانشجو دوره شبانه هستم ! می خواستم ببینم برای بند نظام وظیفه باید کدوم رو بزنم ؟ 5 یا 12 ؟ و اینکه آیا اگه جای دیگه ای قبول شم و اونجا ثبت نام کنم این دو ترم که خوندم جزو سنوات تحصیلی من حساب می شه ؟

یه سوال دیگه هم داشتم : اگه کسی معافی دائم داشته باشه دیگه محدودیت تعداد ترم واسه تحصیل تو دانشگاه رو نداره ؟

Amirdb
27-02-2011, 17:00
سلام من الان به یه مشکل گیر کردم برای ویرایش ثبت نام دانشگاه دولتی

تا آخر وقت امروز فرصت ویرایش هم نیست

ببینید من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم که مرخصی گرفتم یه بار دیگه کنکور بدم.... ترم 1 و ترم 2 رو مرخصی گرفتم.

موقع ثبت نام قسمت نظام وظیفه رو کد 5 رو زدم ولی الان دیدم کد 12 بیشتر به وضعیت من شبیه هست.

الان گیج شدم یکی میدونه من باید کد 5 رو بزنم یا کد 12 رو؟؟؟؟

این مورد توضیح کد 5 :

این مورد توضیح کد 12:

ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنید..چند ساعت دیگه مهلت ویرایش تموم میشه.

timsar jackson
27-02-2011, 17:05
سلام من الان به یه مشکل گیر کردم برای ویرایش ثبت نام دانشگاه دولتی

تا آخر وقت امروز فرصت ویرایش هم نیست

ببینید من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم که مرخصی گرفتم یه بار دیگه کنکور بدم.... ترم 1 و ترم 2 رو مرخصی گرفتم.

موقع ثبت نام قسمت نظام وظیفه رو کد 5 رو زدم ولی الان دیدم کد 12 بیشتر به وضعیت من شبیه هست.

الان گیج شدم یکی میدونه من باید کد 5 رو بزنم یا کد 12 رو؟؟؟؟

این مورد توضیح کد 5 :

این مورد توضیح کد 12:

ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنید..چند ساعت دیگه مهلت ویرایش تموم میشه.

منم دقیقا شرایطم مثل تویه...من کد 12 رو زدم...الان که تو گفتی شک کردم شاید باید 5 رو میزدم...

ولی فکر کنم همون 12 درست باشه...

p30pro
27-02-2011, 17:38
من زنگ زدم سازمان سنجش آقاهه گفت طرف خودش هم نمی دونست باید کدوم رو بزنیم فقط گفت چون یه بار از معافیت تحصیلی استفاده کردید ممکنه براتون مشکل پیش می آد !

البته یکی از دوستان پارسال شرایطش مثل من بود همین کار رو کرد و یه جای دیگه قبول شد الان هم داره جای جدیدش درس می خونه !

ولی من فکر کنم همون 5 رو بزنیم بهتره آخه یه جای دیگه می گه :

دانشجويان دوره هاي نوبت دوم (شبانه)، نيمه حضوري، مجازي و بي ن المللي دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي، دانشگاه پيا م نور و مؤسسات
آموزش عالي غيردولتي غيرانتفاعي كه از معافيت تحصيلي استفاده نم يكنند، مي توانند بدون انصراف از تحصيل در آزمون سراسر ي سال
1390 ثبت نام و شركت نماين د . بديهي است اين دسته از داوطلبان در صورت موفقيت و قبل از ثب ت نام در رشته قبولي جديد، لازم است از
رشته قبولي قبلي خود انصراف قطعي حاصل نموده و گواهي مربوط را به مؤسسه ذيربط ارائه نماين د . لازم به توضيح است كه اين دسته از
داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصيل در رشته قبولي قبلي خود را ندارند.
تبصره: دانشجويان دوره هاي فوق كه از معافيت تحصيلي استفاده م ي كنند، به منظور ثب ت نام و شركت مجدد در آزمون سراسري لازم است پس از
انصراف قطعي از تحصيل خود را به بخ ش هاي وظيفه عمومي معرفي و به خدمت اعزام شوند . بديهي است اين دسته از داوطلبان پس از اتمام
دوران خدمت نظام وظيفه حق ثب تنام و شركت در آزمون سراسري را خواهند داشت.

jekob
27-02-2011, 23:26
ای بابا این دانشگاه ازاد چرا خودشو به منگولی زده:18:
عمران تهران مرکز 4 تا گرایش داشت سازه - راه - خاک -اب که هرکدوم 50 نفر بر میداشت حالا احمقا نوشتن مهندسی عمران
فقط . ای بابا شاید یکی میخواست اب رو بزنه که ترازش 5000 بود حالا اونم به .... الله ااکبر . نه مثل اینکه ما نمیتونم بریم تو این دانشگاه کوفتی ما یکی از اشنا هامون تو تهران مرکز استاد میگه امسال 500 نفر باورت میشه دراومدن برق الکترونیک فقط 7 نفر ثبت نام کردن اخه چرا اینجوری ... نمیخواید برید ثبت نام میکنید نمیزارید ما هم بریم :47: حالا من چیکار کنم عمران تهران رو میخوام حالا این یعنی چی ؟

sh_r_rad
28-02-2011, 01:51
نمره تراز رشته/ شهرهای دانشگاه آزاد اسلامی

نمونه كارنامه‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي سال 1389

حالشو ببرید

gomnam23
28-02-2011, 13:02

حالشو ببرید

حالا ما باید کدوم رو نگاه کنیم. تراز کیفی؟

اونوقت این تراز مثل تراز کانونه دقیقا؟

smallfrank
28-02-2011, 13:46
سلام

این دانشگاه آزاد مهلت ثبت نامش چه تاریخیه ؟
ممنون

pouya_99999
28-02-2011, 15:10
سلام

این دانشگاه آزاد مهلت ثبت نامش چه تاریخیه ؟
ممنون

19 اسفند . ولی احتمالا یک هفته هم تمدید میشه

p30pro
28-02-2011, 15:30
ظاهرا ثبت نام سراسری وقتش تموم شده و سنجش لینکش رو از رو سایتش برداشته ولی هنوز لین ثبت نام کار می کنه

fmps
28-02-2011, 19:16
سلام دوستان
به نظرتون به سه آزمون آخر سنجش ثبت نام بکنیم؟(فکر کنم تا 5شنبه وقت داره)

Retired User
28-02-2011, 19:27
این آزمون سنجش رو کجا باید ثبت نام کنم؟
(دفترچه رو گرفتم از مدرسه ولی گفتن اینترنی باید ثبت نام کنم)
اون ورقه که توش رمزه واسه همینه؟

timsar jackson
28-02-2011, 20:39
این آزمون سنجش رو کجا باید ثبت نام کنم؟
(دفترچه رو گرفتم از مدرسه ولی گفتن اینترنی باید ثبت نام کنم)
اون ورقه که توش رمزه واسه همینه؟

باید بری توی سایت زیر

و از قسمتی که نوشته ثبت نام آزمون ثبت نام کنی...

لینک ثبت نام اینه:

vahid-p
01-03-2011, 13:23
صد در صد شرکت کنید. جامع آماریش بالاست.

vahid-p
01-03-2011, 13:38

کد:

کد:

حالشو ببرید

من تو آزمون سال 89 به صورت خودآزمایی شرکت کردم و ترازم شد 5800 . حالا می خوام بدونم اگه به صورت خودآزمایی شرکت نکرده بودم و همون درصدا رو می آوردم، تراز همون تراز قبلی می شد؟ یعنی خودآزمایی گولمون نزنه.

omnia.2008
01-03-2011, 15:07

سلام خوبی؟
نه با تراز کانون فرق داره در این حد که من پارسال کسانی رو میشناختم که تراز قلمچی شون رو 4900 5000 بود ازاد ترازشون شد 6100 6200 معمولا میگن تو ازاد تراز یه 800 تایی از کانون بیشتره
موفق باشی
یا حق:46:

MohammadKingstar
01-03-2011, 16:13
سلام
يه سوال داشتم كسي مي دونه ادبيات و معارف رو چطور بخونيم تا خوب يادمون بمونه من يه بار دوره كرده همش از ذهنم پريده:41:

Amir_oscar
01-03-2011, 16:26
دوستان آزمون اول جامع سنجش به نظرم خیلی مهم نیست و بهتره که ندید این آزمون رو اگر هنوز خیلی خوب در درس ها پیش نرفتین. می رید و شاید یکی دو درسش آسون باشه و یه درصد تقریبا خوب می زنید و توهم می زنید که بلدید و کم می خونید. دوم و مخصوصا سوم رو بدین بهتره...

shah abas
01-03-2011, 17:36
جامعه آماری سنجش حدودا برای ۳ آزمون جامعش چنده؟

Homayun Khan
01-03-2011, 18:16
دوستان یه سوال
در مورد انتخاب های اول تمام وقت و پاره وقت اگر انتخاب اول تمام وقت را از یک زیر مجموعه (مثلا زیر مجموعه 3 از مجموعه 3) و انتخاب اول پاره وقت را از یک زیر مجموعه دیگر (مثلا زیر مجموعه 1 از مجموعه 3) بزنیم مشکلی پیش می آید؟
انتخاب اول پاره وقت حتما باید ترازش از انتخاب اول تمام وقت پایین تر باشد؟(چون میخواستم رشته ای بزنم که ترازش بالاتر از انتخاب اول تمام وقت است)

pink oak
01-03-2011, 19:27
[QUOTE=shah abas;5899385]جامعه آماری سنجش حدودا برای ۳ آزمون جامعش چنده؟[/QUOT
پارسال كه من شركت ميكردم ازموناي بعدعيداز70000تا90000بود:46:

gomnam23
01-03-2011, 19:36
جامعه آماری سنجش حدودا برای ۳ آزمون جامعش چنده؟

دوستان می گفتن بالای 100 هزار تاست.

veritaaa
01-03-2011, 20:06
دوستان آزمون اول جامع سنجش به نظرم خیلی مهم نیست و بهتره که ندید این آزمون رو اگر هنوز خیلی خوب در درس ها پیش نرفتین. می رید و شاید یکی دو درسش آسون باشه و یه درصد تقریبا خوب می زنید و توهم می زنید که بلدید و کم می خونید. دوم و مخصوصا سوم رو بدین بهتره...
آزمون سومش که با قلم چی تداخل داره
کلا هیچ کدوم ازین آزمونارو نباید ملاک قرار داد
نه باید از نتیجه ی خوبش مغرور شد نه اگه خراب کردیم نا امید..
کنکور یه چیز دیگست...

Homayun Khan
01-03-2011, 22:28
دوستان یه سوال
در مورد انتخاب های اول تمام وقت و پاره وقت اگر انتخاب اول تمام وقت را از یک زیر مجموعه (مثلا زیر مجموعه 3 از مجموعه 3) و انتخاب اول پاره وقت را از یک زیر مجموعه دیگر (مثلا زیر مجموعه 1 از مجموعه 3) بزنیم مشکلی پیش می آید؟
انتخاب اول پاره وقت حتما باید ترازش از انتخاب اول تمام وقت پایین تر باشد؟(چون میخواستم رشته ای بزنم که ترازش بالاتر از انتخاب اول تمام وقت است)
کسی نیست جواب بده؟

fmps
02-03-2011, 00:03
به نظرتون رو رشته برق کدوم گرایش جذاب تر و بازار کارش بهتره؟؟؟

sh_r_rad
02-03-2011, 00:20
به نظرتون رو رشته برف کدوم گرایش جذاب تر و بازار کارش بهتره؟؟؟
اونی که بیشتر دوست داری!
هیچ دلیلی نداره که برق بد باشه مگر اینکه نبود علاقه پاس کردن درسای نسبتا سنگین برق رو سخت تر کنه و بعدشم بازار کار ...

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

من تو آزمون سال 89 به صورت خودآزمایی شرکت کردم و ترازم شد 5800 . حالا می خوام بدونم اگه به صورت خودآزمایی شرکت نکرده بودم و همون درصدا رو می آوردم، تراز همون تراز قبلی می شد؟ یعنی خودآزمایی گولمون نزنه.
نه تراز همونه ولی واسه همون سال

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:13 AM ----------

سلام دوستان
اگه دیگه آزمون نمی دیدین و وقتشو دارین آره
ولی اگه آزمون میدین شاید یکی هم زیاد باشه...(از لحاظ محتوایی ارزش چندانی نداره)

---------- Post added at 12:20 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

تراز کیفی برای انتخاب 2 به بعد کاربرد داره و بقیه واسه انتخاب اول
متوسط تراز قلم چی + 500 تا 1100 = تراز آزاد
راستی ضرایب آزاد خیلی با سراسری فرق داره ها...

omnia.2008
02-03-2011, 08:57
سلام
يه سوال داشتم كسي مي دونه ادبيات و معارف رو چطور بخونيم تا خوب يادمون بمونه من يه بار دوره كرده همش از ذهنم پريده:41:
سلام دوست عزیز خوبی؟
ببین این چیزی که گفتی خیلی عادی همه همینطوری هستن به خاطر همین میگن عمومی بعد از عید الان کسانیی که مثل شما یه دو یا دو دور عمومی کار کردن راحت تر میتونن بخونن ولی چون کلا حفظی ها فرار هستند مثل شب امتحان باید بعد از عید بخونید راستی اگه میخوا عمومیاتو خوب بزنی کتاب کنکور های عمومی همه رشته های گاجو بگیر از اردیبهشت شروع کن زدن یعنی قبل از خرداد که کنکور ازمایشی جامع از خودت میگیری
موفق باشی برای منم دعا کن 10مت گرم:20:

omnia.2008
02-03-2011, 09:05
کسی نیست جواب بده؟
اقا یکی جواب این دوستمونو بده من که نمیدونم دوست عزیز اگه اینجا چیزی گیرت نیومد برو تو تاپیک مباحث کنکور ازاد:46:

shah abas
02-03-2011, 22:03
تو این ثبت نام سنجش برای من هی ارور آدرس میده. میگه :
فيلد ادامه آدرس کامل پستي در بند آدرس نامعتبر مي باشد لطفا اين بند را دقيق ، کامل و بدون کاراکترهاي اضافه تايپ نماييد -بند18

در حالیکه چند بار ویرایشش کردم و مشکلی نداره.

pink oak
02-03-2011, 22:26
سنجش زيادي اسونه حتي بعضي سوالاش مسخرست

nafas
03-03-2011, 00:10
تو این ثبت نام سنجش برای من هی ارور آدرس میده. میگه :
فيلد ادامه آدرس کامل پستي در بند آدرس نامعتبر مي باشد لطفا اين بند را دقيق ، کامل و بدون کاراکترهاي اضافه تايپ نماييد -بند18

در حالیکه چند بار ویرایشش کردم و مشکلی نداره.
یه خیابان و یه کوچه بگو
نمیخواد دقیق بگی اصلا لازم نیست برا ازمون سنجش
از - و _ نکن
بجنب فقط تا فردا بیشتر وقت نداره سنجش برا جامع اول !

shah abas
03-03-2011, 00:26
یه خیابان و یه کوچه بگو
نمیخواد دقیق بگی اصلا لازم نیست برا ازمون سنجش
از - و _ نکن
بجنب فقط تا فردا بیشتر وقت نداره سنجش برا جامع اول !
مشکل از شماره پلاک بود! باید حروفی وارد می کردم. شاید چون کیبورد من استاندارده!:دی

sahelgh
03-03-2011, 08:19
من 3 تا آزمون جامع سنجش ثبت نام کردم ولی 3تاشم با گزینه 2 تو یه روز افتاده!!!!!
حالا چیکار کنم؟ موسسه ای که اینجا آزمونای گزینه 2 رو برگزار میکنه با گزینه 2 تماس گرفته گفتن روز و ساعت آزمون رو تغییر نمیدیم!!!!
بیچاره شدم رفت!

omnia.2008
03-03-2011, 08:44
سنجش زيادي اسونه حتي بعضي سوالاش مسخرست
اره قبول دارم به نظرت برم یا همون قلمچی رو برم؟

---------- Post added at 08:44 AM ---------- Previous post was at 08:43 AM ----------

حالا چیکار کنم؟ موسسه ای که اینجا آزمونای گزینه 2 رو برگزار میکنه با گزینه 2 تماس گرفته گفتن روز و ساعت آزمون رو تغییر نمیدیم!!!!
بیچاره شدم رفت!
سلام ببین من میدونم که سنجش معمولا تاریخ دو تا ازمون اخرش معمولا عوض میکنه بعضی وقت ها هم ازمون اخرش ای عادی من که امسال اصلا ننوشتم

hermione
03-03-2011, 11:00
به نظرتون رو رشته برق کدوم گرایش جذاب تر و بازار کارش بهتره؟؟؟

از نظر جذابیت اون گرایشی که بهش علاقه داری مسلماَ بهتره ولی از نظر بازار کار توی ایران گرایش قدرت از همشون بهتره

vahid-p
03-03-2011, 21:29
بیچاره شدم رفت!
منم گزینه دو میرم.ولی نمایندگی همکاری می کنه. می تونی یه کار کنی که دو تا آزمون اولی سنجش رو بدی بهتره و آخری به نظرم خیلی مهم نیست. دلیل داره. چون دو آزمون اولی جامع مشخص می شه حدودا کجا هستی بین داوطلبا، پس بعد از اون فرصت داری تا جبران کنی. ولی آزمون آخری چندان وقتی نیست برای جبران، پس الزامی نیست شرکت کنی پس بهتره بری گزینه دو تا نکات بیشتری رو یاد بگیری.

fmps
03-03-2011, 21:33
منم 2 تا آزمون اولی رو ثبت نام کردم

kookooliiii
03-03-2011, 21:50
سلام من قصد شرکت در آزمون غيرپزشکي و پاره وقت دانشگاه آزادو دارم ولي وقتي براي تهيه به پست بانک رفتم کارت اعتباري غيرپزشکي و پاره وقت(16 هزارتوماني) تمام شده بود و فروشنده گفت ميتوني دوتا 11 هزارتومني بخري و باهاش همون کارو انجام بدي فقط يکم هزينش بيشتره.منم الان دوتا 11 تومني خريدم ولي وقتی واسه ثبت نام وارد سايت آزمون ميشم اين گزينه ها وجود داره:

* ثبت نام آزمون سراسري سال 1390 - رشته هاي غير پزشکي (کارت 110،000 ريالي)
* ثبت نام آزمون سراسري سال 1390 - رشته هاي پـــزشکـــــي (کارت 110،000 ريالي)
* ثبت نام آزمون سراسري سال 1390 - رشته هاي پـــــاره وقت (کارت 110،000 ريالي)
* ثبت نام آزمون سراسري سال 1390 - رشته هاي غير پزشکي و پاره وقت (کارت 160،000 ريالي)

الان دقيقا چيکار بايد کنم؟ اگه جداگانه تو آزمون پاره وقت و غيرپزشکي شرکت کنم تخلف حساب نميشه؟ اصلا مگه ميشه جداگانه شرکت کنم؟ خواهشا اگه تجربشو داريد راهنمايي کنيد

pink oak
03-03-2011, 22:08
[QUOTE=omnia.2008;5903854]اره قبول دارم به نظرت برم یا همون قلمچی رو برم؟

---------- Post added at 08:44 AM ---------- Previous post was at 08:43 AM ----------
حتما شركت كن ولي فقط اخريش چون جامعه اماري خوبي داره ولي سوالاش چيزي واسه يادگرفتن نداره ه اماوقت

hami2007
04-03-2011, 05:07
سلام

من دوسال پیش مدرک پیش دانشگاهی گرفتم ولی به علتی وارد دانشگاه نشدم یعنی اصلا نشد کنکور سراسری بدم و کلا از درس دور بودم امسال ثبت نام کردم و ار الان میخوام شروع کنم مشکل نظام وظیفه هم ندارم تا الان بیدار بودم و کنکور سال 89 رو بدون هیج مطالعه دادم نتایج حدودا اینطور شد :

ادبیات 39% / عربی زیر 10% / دینی 24% / زبان 12 - ریاضی 38% / فیزیک 20% / شیمی 37%

الان چندتا سوال دارم از بچه های کنکوری و کنکوری های سابق:

1-الان وضیعتم چطوره ؟

2- به نظرتون زمان کافی دارم در شبانه مهندسی شهرستان قبول بشم منطقه 2 هستم؟

3-من به همون دلایل بالا هیچ کتابی درسی ندارم ؟ به نظرتون کتابدرسی بگیرم یا کتاب کنکور کافیه؟ اگر بگیرم چاپ جدید میشه با مال شما فرق نداره یعنی کتابهای سال دوم و سوم دبیرستان امسال عوض نشده؟

4-من به مباحث ریاضی مخصوصا حسابان و دیفرانسل و فیزیک تسط دارم چه کتاب تستی برای اینها بگیریم که هم توضیح مختصر داشته باشه که یادآوری بشه هم تست؟

5-برای شیمی کنکور چه کتاب جامعی پیش نهاد میکنید که هم همه مباحث رو داشته باشه و هم خوب توضیحداده باشه هم تست؟

6-من حدسم این هست که دین و زندگی و ادبیات رو کتاب درسی رو بخونم و تست بزنم بهتره کتاب تست خوب چی هست؟

7-برای عربی و زبان خارجی چهکتاب جامع آموزش و تستی پیشنهاد میکنید؟

ممنون که وقت گذاشته و خوندید:10: اگر لطف کنید جواب هم بدید خیلی ممنونتر میشم:46:

Arash_K7
04-03-2011, 16:33
آقایون یک سوال :
من سوم میخونم برای اینکه ازمون ازاد رو ثبت نام کنم باید کدوم کارت رو بخرم؟پاره وقت ؟ یا پاره وقت غیر پزشکی؟
کلا اگه میشه یک توضیح در مورد این ازمون دانشگاه ازاد بدین ، ممنون میشم.

mannan sen
04-03-2011, 17:17
سلام دوستان امیدوارم همه ی درساتون تمام کرده باشید!
.

نه با با دیفرانسیل مونده! دبیرمون 6جلسه غایب بود . تمام شد پی کارش و یک تعطیی 2 جلسه ای.

نه که دیفرانسیل 100 میزنبم. میگه بعد این تشریحی کار میکنه! (دبیرای منطقه3)
ولش برای جمع بندی یک کتاب توپ که یک دبیر دکترا تدریس کنه معرفی کنید. پر تست های کنکور+سخت تر از آن
کم حجم و خوببببببببب

10 جلسه قبل عید تمام اش کنیم.

به امید موفقیت همه دوستان الی خصوص دوستان ریاضی.

ساش
04-03-2011, 17:24
درود دوستان

اگر یکی تو کنکور سراسری 12000 بیاره با معدل کتبی دپلم پایین

می تونه تو یکی از پردیس های بین المللی پزشکی دانشگاه سراسری قبول شه ؟؟؟

behii
04-03-2011, 18:50
سلام دوستان
من تو ثبت نام آزاد کد مربوط به نظام وظیفه رو 5 زدم , مثل اینکه باید 7 میزدم درسته ؟ حالا باید چیکار کنم ؟

gomnam23
04-03-2011, 19:50
این سایت کانون چرا واسه من کارنامه رو نمیاره؟
کس دیگه ای مشکل نداره؟

fmps
04-03-2011, 19:58
همه مشکل داره

jekob
04-03-2011, 20:45
خاک بر سرت قلم چی که یه سایت درست حسابی نداری 4 نفر میرن تو سایت هنگ میکنه:evil:

EngineeR EhsaN
04-03-2011, 21:14
من كه ساعت 2.30 رفتم سايته درست بود ولي يدفه اي قاطي كرد! به هر حال رفتم حضوري كارنامه رو گرفتم و يه دست مشاوره هم شديم :31: ترازمم 6080

fmps
04-03-2011, 21:42
درست شد برین ببینین

alphacino
05-03-2011, 02:34
درود دوستان

اگر یکی تو کنکور سراسری 12000 بیاره با معدل کتبی دپلم پایین

می تونه تو یکی از پردیس های بین المللی پزشکی دانشگاه سراسری قبول شه ؟؟؟انديشه فائق يه كتاب كارنامه داره , كارنامه يه نفر تو اين كتاب هست رتبش 12000 و معدل كتبيش 18 پزشكي بين المللي كيش قبول شده.
راستي مگه شرط معدل داره؟
ازاد بهتره ها...:46:مفت نمي ارزه اين بين المللييا ولي پول مفت ميگيرند چند برابر ازاد:13:

omnia.2008
05-03-2011, 07:06
سلام من دیروز که رفتم نتونستم کارناممو بگیرم حالا امروز میرم شاید بشه من که اصلا امتحان ندادم یعنی رفتمسر ازمون ولی انفولانزا داشتمو دارم هیچی نمیدیدم فقط 30-45 دقیقه ار حالم بهتر شد تونستم تمرکز کنم یخ خورده فکر کنم 70-8- درصد شیمی 3 و 60-70 شیمی پیشو- 60 زمین زیستم امدم بزنم نتونستم چون مغزم نمیکشید دعا کنید زود تر خوب شم

ساش
05-03-2011, 12:57
انديشه فائق يه كتاب كارنامه داره , كارنامه يه نفر تو اين كتاب هست رتبش 12000 و معدل كتبيش 18 پزشكي بين المللي كيش قبول شده.
راستي مگه شرط معدل داره؟
ازاد بهتره ها...:46:مفت نمي ارزه اين بين المللييا ولي پول مفت ميگيرند چند برابر ازاد:13:

والا تو سایتاشون که می ری می نویسه معدل کتبی بالای 15

آزاد منظورتون بین المللی آزاد ( قشم) هست یا معمولیش ؟؟؟

fmps
05-03-2011, 13:54
سلام
لطفا شما هم کارنامه بزازید
کسی به اردوی مجازی نوروزی ثبت نام کرده؟به نظرتون بکنیم یا نه؟
من این گسسته رو چی کار کنم؟