PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

omnia.2008
13-12-2010, 12:34
کسائی که تهرانی هستن میشه بیاین اون یکی تاپیک

من موندم کد محل اخذ سال 2 و سه و پیش چی بزنم
مگه تهران نگرفتید؟
خوب کاری نداره اون بغل خودش یه گزینه داره که اگه روش کلیک کنید میتونید اونجا که گرفتید اسمشو بزنید وکدشو میده

E m i l y
13-12-2010, 12:36
چرا تهران گرفتم

حالا باید چی بزنم ؟

آخه پارسال یه جور دیگه بود

gomnam23
13-12-2010, 13:03
دوستان من می خوام هنر هم شرکت کنم باید توی خرید کارت علاقه مندی رو انتخاب کنم؟

princeofpersia_7
13-12-2010, 15:26
دوستان یک راهنمایی منو بکنید ممنون میشم ! :46:

من درس عربی رو برای نحوه خوندن دروسش یه مشکلی دارم..نمیدونم مطابق درس های کتاب درسی جلو برم. و مباحث اون. یا اینکه مثلا بدون توجه به کتاب ، با درسنامه های کتاب های کمک آموزشی و از طریق مسائل مبحثی بخونم و برم جلو... مدل اول واسه آزمون ها به نظرم خوبه..ولی دومی بیشتر واسه کل پروسه کنکور شاید خوب به نظر بیاد..ولی خب درسش عربیه و معمولا میگن مبحثی تست نزنید و قاطی باشه و از این حرفا. به خاطر همین کلا من گیج شدم که با چه روشی بخونم این درس رو..
اگر میشه کمکم کنید..

فکر کنم تو این شلوغی ها گم شد سوالم :31:
دوستان Help me لطفا :31::10:

shabeashegha
13-12-2010, 17:40
دوستان یک راهنمایی منو بکنید ممنون میشم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من درس عربی رو برای نحوه خوندن دروسش یه مشکلی دارم..نمیدونم مطابق درس های کتاب درسی جلو برم. و مباحث اون. یا اینکه مثلا بدون توجه به کتاب ، با درسنامه های کتاب های کمک آموزشی و از طریق مسائل مبحثی بخونم و برم جلو... مدل اول واسه آزمون ها به نظرم خوبه..ولی دومی بیشتر واسه کل پروسه کنکور شاید خوب به نظر بیاد..ولی خب درسش عربیه و معمولا میگن مبحثی تست نزنید و قاطی باشه و از این حرفا. به خاطر همین کلا من گیج شدم که با چه روشی بخونم این درس رو..
اگر میشه کمکم کنید..

مساله اصلی اینه که اگه شما به صورت مبحثی بخونین و برین جلو روی کاغذ موفق تر خواهید بود به خاطر اینکه درس عربی طوریه که اگه شما بدونین راجبه چی سوال داده راحت میتونین جواب بدین واسه همین موقعی که درس به درس بخونین و پیش برین موقع تست زدن به این مشکل بر میخورین که تستهارو به راحتی جواب میدین (حتی با یکم اغراق شاید بشه گفت صورت سوال رو نخونده بشه جواب داد) ولی وقتی که چند مبحث همزمان از شما پرسیده بشه خیلی به مشکل بر میخورین
ولی اینکه شما خودتون رو از آزمونایی که شرکت میکنین جدا کنین و خودتون بخونین ثابت کرده که اغلب بچه ها کششی به سمت عربی ندارن و این درس میوفته برای بعد از عید و نتیجشم میشه حدس زد
من خودم با خوندن پا به پای آزمونا موافقترم و ایراد اولی (تست زدن مبحثی و درس به درس) توی آزمونای دوره ای برطرف میشه نگرانش نباش فقط موقع تست زدن صورت سوال رو کامل و با دقت بخون و استدلال کن که چطوری متوجه شدی سوال راجبه چه مبحثیه:46:

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

راستی بچه ها نظر سنجی درس ادبیات در حال انجامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

babak_gww
13-12-2010, 19:27
یه سوال فوری ( بنده خدا سکته کرد از بی جوابی)

یه دوست دارم که متولد نیمه دوم 70 هستش

اونم قصد داره کنکور 90 شرکت کنه

کد نظام وظیفه رو چی بزنه موقع ثبت نام ؟ کسی میدونه؟

( از نظر قانونی دانش آموز پیش دانشگاهی محسوب میشه - چون داره واحد افتاده رو به صورت حضوری در بزرگسالان پاس میکنه)

کد نظام وظیفه رو چی باید بزنه ؟

molaali
13-12-2010, 19:42
دوستان من می خوام هنر هم شرکت کنم باید توی خرید کارت علاقه مندی رو انتخاب کنم؟

بله و باید یک کارت آزمون دیگر هم بگیرید.

( از نظر قانونی دانش آموز پیش دانشگاهی محسوب میشه - چون داره واحد افتاده رو به صورت حضوری در بزرگسالان پاس میکنه)

اگه دانش آموز پیش دانشگاهی محسوب میشه باید کد 5 رو بزنه.

babak_gww
13-12-2010, 19:50
اگه دانش آموز پیش دانشگاهی محسوب میشه باید کد 5 رو بزنه.

آخه متولد نیمه دوم 70 هستش ...

بند 5 برای 71 هاس

من میگم 6 ولی مطمئن نیستم ، مشکلی براش پیش میاد یهو

molaali
13-12-2010, 20:00
آخه متولد نیمه دوم 70 هستش ...

بند 5 برای 71 هاس

من میگم 6 ولی مطمئن نیستم ، مشکلی براش پیش میاد یهو

بند 5 برای متولدان 71 و کسانیه که مشغول تحصیل هستند.

mka703
13-12-2010, 20:10
سلام من دیپلم ریاضی دارم ولی پیش و تجربی هستم.حالا درصد تاثیر زیست واسه من چه جوریه؟ اون امتحان تغییر رشته ای که دادم اصلا تاثیر داره یا نه؟ استرس گرفتم یهو! کسی میدونه چه جوریاس؟ مرسی!

Alireza SM
13-12-2010, 20:24
سلام من دیپلم ریاضی دارم ولی پیش و تجربی هستم.حالا درصد تاثیر زیست واسه من چه جوریه؟ اون امتحان تغییر رشته ای که دادم اصلا تاثیر داره یا نه؟ استرس گرفتم یهو! کسی میدونه چه جوریاس؟ مرسی!

معلوم نيست . شما فرض كنين در بدترين سناريو ممكن براتون اتفاق ميافته و كمتري ميزان ممكن رو از تاثير نمرات ميگيرين . ( چون حتي اگه خودشون بگن كه تاثير نميديم ممكنه بعد از كنكور بگن كه تاثير ميديم ! )

راستي امتحان تغير رشته سراسريه ؟ يعني هماهنگ كوري برگزار ميشه ؟

ehsan_
13-12-2010, 21:20

نمراتت رو تطبیق میدن

مثلا چون نمره زمین شناسی و تجربی نداره درصد تاثیر نعدلت کمتر از 25 میشه که تجربی ها هستن

بعد تاثیر نمراتت هم تغییر می کنه مثلا تاثیر نمره ریاضی و فیزیکت چون توی تجربی ضریب کمتری دارن کمتر میشه در مقابل تاثیر شیمی میره بالا تر

ehsan_
13-12-2010, 21:28
بچه ها حریان فرم شماره 2 در صفحه 44 دفتر چه کنکور چی هست ؟

اینو ما هم باید پر کنیم ببریم آموزش پرورش تایید کنه؟

mhbd5625
13-12-2010, 21:55
سلام بچه ها اگه کسی اینجا هست که سال قبل با رتبه ی خوبی در رشته ی تجربی قبول شده باشه بگه که در چه آزمون آزمایشی شرکت کرده؟ گزینه 2 یا قلمچی

princeofpersia_7
13-12-2010, 22:54
اون فرم یه تبصره داره..یه سری شهرها رو مستثنی کرده...مثل تهران و اصفهان و تبریز.. این شهرها لازم نیست پر کنن این فرم رو

nafas
14-12-2010, 00:30

کد شش رو باید بزنه :11:

mghaffari49
14-12-2010, 18:35
"معدل کتبی نهایی دیپلم" معدل امتحانای نهایی سال سومه دیگه؟ آره؟

omnia.2008
14-12-2010, 18:44
"معدل کتبی نهایی دیپلم" معدل امتحانای نهایی سال سومه دیگه؟ آره؟
بله دقیقا همون نمره هایی هست که تو ورقه امتحان نهایی سوم گرفتی

hamedjanam
14-12-2010, 19:15
کمک کمک کنید!!!!!! سلام دوستان یه سوال بسیار مهم و حیاتی داشتم!!!!
من در ثبت نام کنکور سراسری 90 اشتباها بجای تجربی رشته ی امتحانی رو زدم ریاضی و کد رهگیری گرفتم رفت !!!
میخواستم بدونم حالا وقتی ویرایش کنکور 90 سراسری !!اومد میشه اون قسمت رشته ی امتحانی ازمون رو تصحیح کرد و برش گردوند به تجربی!!!
لطفا هرچه سریع تر جواب بدین اضطراریه.
و ایا میشه یه کارت رمز دیگه بگیرم و از اول ثبت نام کم؟

Hossein1992
14-12-2010, 19:16
من در ثبت نام کنکور سراسری 90 اشتباها بجای تجربی رشته ی امتحانی رو زدم ریاضی و کد رهگیری گرفتم رفت !!!
میخواستم بدونم حالا وقتی ویرایش کنکور 90 سراسری !!اومد میشه اون قسمت رشته ی امتحانی ازمون رو تصحیح کرد و برش گردوند به تجربی!!!

سال گذشته موقع ویرایش ،ویرایش گروه ازمایشی نداشت
هرچه سریعتر از طریق بخش ارتباط با بخش فنی سایت سازمان سنجش بپرسید و پی گیری کنید که چه باید کرد

امیدوارم حل شود

babak_gww
14-12-2010, 23:04
کد شش رو باید بزنه :11:

ممنون :11: 6 رو زدم براش رفت :31:

سلام

نه 99 درصد نمیتونی ویرایش کنی ، از نظر اونا تموم شدست الان ...

ولی به نظر من با بخش فنی سایت تماس بگیر و حتی اگه شده برو سنجش شخصا ... البته قبل از اتمام مهلت ثبت نام

یکی از دوستای من پارسال همین اشتباهو کرد و مجبور شد بره تجربی کنکور بده به جای ریاضی و کاریشم نتونست بکنه

Haniiii
14-12-2010, 23:11

این یکی خلاف قوانین هست ! ....

neverhood66
15-12-2010, 09:52
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هنوز ثبت نام نکردم چو توی اینا مشکل دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که الان دانشجو هستم تو دانشگاه آزاد برای نظام وظیفه کد چند رو بزنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فکر کنم باید کد 12 رو بزنم نظر شما چیه؟

اینکه میگن باید انصراف بدین منظور بعد از قبولی توی دانشگاهه دیگه آره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد باید برای وضعیتم دانشجوی انصرافی رو بزنم؟ (همونجا که چپ دستو اینا هست)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی

babak_gww
15-12-2010, 13:16
من که الان دانشجو هستم تو دانشگاه آزاد برای نظام وظیفه کد چند رو بزنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فکر کنم باید کد 12 رو بزنم نظر شما چیه؟

سلام

شما متولد چه ماه و سالی هستی؟

بله 90 درصد باید 12 رو بزنی ...
چند ترم گزروندی تو آزاد؟

اینکه میگن باید انصراف بدین منظور بعد از قبولی توی دانشگاهه دیگه آره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله بعد از اینکه جواب اومد

بعد باید برای وضعیتم دانشجوی انصرافی رو بزنم؟ (همونجا که چپ دستو اینا هست)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی

نه فکر میکنم نباید بزنی ، چون واست مشکل غیبت و اینا پیش میاد ...
البته دقیق مطمئن نیستم

mka703
15-12-2010, 13:19
یه سوال. میگه از گذاشتن مد تشدید و ... جدا خودداری کنید. حالا من اسمم مد داره تغییرشم نمیتونم بدم. چیکار کنم؟ مد داشته باشه مشکلی ایجاد میشه؟

babak_gww
15-12-2010, 13:43
یه سوال. میگه از گذاشتن مد تشدید و ... جدا خودداری کنید. حالا من اسمم مد داره تغییرشم نمیتونم بدم. چیکار کنم؟ مد داشته باشه مشکلی ایجاد میشه؟

سلام

دوست عزیز شما اسمتو ( همون کلمه که بلد نیستی بنویسی) بگو تا من شیوه ی صحیح نوشتنش رو برات بگم :11:

princeofpersia_7
15-12-2010, 14:08
این از پایه خوندن دروس ، به خصوص در ریاضی واقعا مهم بود و ما خبر نداشتیم :31:. خیلی از مواردی که جز ضعف هام بود تازه در کتاب های اول دبیرستان و سال های قبلترش:31: کشف کردم و حل شد. توصیه میکنم اگر در این درس مشکل دارید.. هرچه بیشتر به سالهای قبلی برگردید بد نیست و میتونید ضعف های خودتون رو راحت تر ترمیم کنید..

neverhood66
15-12-2010, 15:45
من الان ترم 3 هستم مهندسی نفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متولد اخر 69 هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی آخرای ماه 12 سال 69

پس دانشجوی انصرافی رو نزنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی

babak_gww
15-12-2010, 16:46
من الان ترم 3 هستم مهندسی نفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متولد اخر 69 هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی آخرای ماه 12 سال 69

پس دانشجوی انصرافی رو نزنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی

ببین دوست عزیز ... سعی کن قبل از هز اقدامی ... تهو توی قضیه رو کامل دربیاری

من رفتم دفترچه رو خوندم

چندتا تناقض هست در رابطه با مشکل شما ...

1- گفته: باید تا پایان سال اعزام ( یعنی 88=19+69 ) باید انصراف داده باشی ... که ندادی

2 گفته: از زمان انصراف از دانشگاه اول تا شروع به تحصیل در دانشگاه دوم نباید بیشتر از 1 ماه سپری شده باشه

نظر خودم: من فکر میکن که شما چون آزاد هستی یه ذره شرایطت با این قانونها که گفته فرق کنه

بهترین راه مراجعه به نظام وظیفه هستش

omidrey
15-12-2010, 16:54
سلام! من متولد تیرماه سال 1371 هستم!من پارسال کنکور دادم و رشته/شهری را که میخواستم قبول نشدم و رفتم دانشگاه آزاد برای همین میخوام دوباره امتحان بدم و سراسری قبول بشم! من الان دانشجوی ترم اول دانشگاه آزاد اسلامی در رشته ی مهندسی الکترونیک هستم! میخوام 1390 کنکور بدم! الان کد نظام وظیفه را منم باید 12 بزنم؟ در ضمن باید حتما انصراف بدم و بعد ثبت نام کنم؟

hosein_p30
15-12-2010, 18:39
سلام.............. خواهشا يكي جواب منو بده
من تو سوابق تحصيليم سري شناسنامم با شناسنامم مطابقت نداره......شناسناممو عوض كردم و المثني است
حالا بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

neverhood66
15-12-2010, 19:58
سلام! من متولد تیرماه سال 1371 هستم!من پارسال کنکور دادم و رشته/شهری را که میخواستم قبول نشدم و رفتم دانشگاه آزاد برای همین میخوام دوباره امتحان بدم و سراسری قبول بشم! من الان دانشجوی ترم اول دانشگاه آزاد اسلامی در رشته ی مهندسی الکترونیک هستم! میخوام 1390 کنکور بدم! الان کد نظام وظیفه را منم باید 12 بزنم؟ در ضمن باید حتما انصراف بدم و بعد ثبت نام کنم؟

من که ثبت نام کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد رو 12 زدم

از نظر انصراف هم نمیخواد الان انصراف بدی ... منتظر میمونی اگه قبول شدی انصراف میدی و حسابتو با دانشگاهت صاف میکنی بعد میری دانششگاه جدید ثبت نام میکنی ... فکر میکنم اینطور باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دانشگاه ازاد به آزاد که اینطوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دفترچه خیلی گنگه و کلی گویی کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babak_gww
15-12-2010, 20:12

سلام

شما هم کد 5 و هم کد 12 رو میتونی بزنی ( چون اگه اشتباه نکنم چونکه آزاد هستین زیر مجموعه سنجش قرار نمیگیرید و در این صورت 5 رو میزنی در غیر اینصورت 12 )
بعد اگه قبول شدی انشااله ... میری از آزاد انصراف میدی و میری سر دانشگاه جدیدت
ولی در هر صورت بدون مشکل میتونی کنکور بدی

babak_gww
15-12-2010, 20:18
من که ثبت نام کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد رو 12 زدم

به سلامتی

اون تناقضات رو چطوری حل کردی؟ رفتی نظام وظیفه ؟ تعطیله که امروز

ehsan_
15-12-2010, 23:08
به سلامتی

اون تناقضات رو چطوری حل کردی؟ رفتی نظام وظیفه ؟ تعطیله که امروز

فکر کنم زیاد اعصاب خودشو خورد نکرد ..پارو گذاشت رو گاز و رفت خدا کنه آخرش بن بست نباشه:31:

meragj2
17-12-2010, 14:35
منم بالاخره ثبت نام کردم.
1.5 ساعت طول کشید!
اخرش یه صفحه اومد که نوشته بود رمز عبور و اینها.
فقط دوستان با ie جدید نرین ثبت نام مشکل می خوره.
از همین فایر فاکس استفاده کنین یا ie قدیمی.

mghaffari49
17-12-2010, 17:17
با توجه به اینکه من هنوز ثبت‌نام نکردم و فعلاً هم فقط 2 تا کارت 6400ای خریدم، 2تا سوال داشتم. علاقه‌مندی به پیام‌نور و غیرانتفاعی یعنی چی دقیقاً؟ یعنی اگه کارت علاقه‌مندی رو بگیرم و گزینه‌ش هم تیک بزنم؛ موقع انتخاب رشته می‌تونم از این نوع دانشگاهها هم انخاب کنم دیگه؟ درسته؟ کنکور دیگه‌ای که نباید داد بخاطرش؟
یکی دیگه هم اینکه شهریه غیرانتفاعی نسبت به آزاد و همچنین سطح مدرکش در مقایسه با مثلاً آزاد تهران‌جنوب چه‌جوریاس؟

با تشکر :)

METACORTEX
17-12-2010, 17:36
با توجه به اینکه من هنوز ثبت‌نام نکردم و فعلاً هم فقط 2 تا کارت 6400ای خریدم، 2تا سوال داشتم. علاقه‌مندی به پیام‌نور و غیرانتفاعی یعنی چی دقیقاً؟ یعنی اگه کارت علاقه‌مندی رو بگیرم و گزینه‌ش هم تیک بزنم؛ موقع انتخاب رشته می‌تونم از این نوع دانشگاهها هم انخاب کنم دیگه؟ درسته؟ کنکور دیگه‌ای که نباید داد بخاطرش؟
یکی دیگه هم اینکه شهریه غیرانتفاعی نسبت به آزاد و همچنین سطح مدرکش در مقایسه با مثلاً آزاد تهران‌جنوب چه‌جوریاس؟

با تشکر :)

سلام
2تا کارت 6400.می خوای زبان یا هنر شرکت کنی؟؟
لرای ثبت نام غیرانتفاعی باید یه کارت 3400 بگیری.
وقتی تو صفحه ی ثبت نام تیک زدی توی صفحه ی بعدش باید شماره های تو کارتو وارد کنی.
نه نیاز یه دادن کنکور دیگه ای نیست.
شهریه اش نسبت به آزاد خیلی پایین تره ترمی حدود 300 تومن.
سطح مدرک و کلا بیخیالشو به جز چند تا دانشگاه خفن تهران برای بقیه دانشگاها فرق نداره.

ساش
17-12-2010, 18:06
درود دوستان
یه راهنمایی لطفا

معدل کتبی دیپلم من 10 هست حالا فکر باقی دروس را بکن

با توجه به اعمال 25% از نمرات دروس تو آزمون

من با چه درصد هایی می تونم رتبه ی 9000 را بیارم ؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید
با این درصد ها می شه ؟؟؟؟؟
ادبیات و دینی : 52 عربی : 20 زبان: 80
زیست و شیمی : 60 ریاضی : 0 فیزیک: 20

ممنون

maziarb
17-12-2010, 18:33
.................

TopGear
17-12-2010, 20:39
سلام
رشتم ریاضی فیزیک
کتابا عوض شده یا نه ؟؟؟
کنکور 90دوباره شرکت میکنم
همون کتابارو بخونم؟

lmohsen
17-12-2010, 22:41
:31:دوستان برای ثبت نام ازمون سراسری باید قبلش بریم اموزش پرورش برای تاییدیه؟
بریم اونجا چیزی بهمون میدن و یا فقط باید بری خودشون کارا رو انجام میدن؟

ehsan_
19-12-2010, 15:08
بلاخره ثبت نام کردم:31:

مراقب باشین امروز آخرین روزه ها

EngineeR EhsaN
19-12-2010, 15:48
درود دوستان
یه راهنمایی لطفا

معدل کتبی دیپلم من 10 هست حالا فکر باقی دروس را بکن

با توجه به اعمال 25% از نمرات دروس تو آزمون

من با چه درصد هایی می تونم رتبه ی 9000 را بیارم ؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید
با این درصد ها می شه ؟؟؟؟؟
ادبیات و دینی : 52 عربی : 20 زبان: 80
زیست و شیمی : 60 ریاضی : 0 فیزیک: 20

ممنون

بنظرم اگه بتوني رياضي رو بزني 30 + عربي رو بزني 50 رتبت خيلي خيلي بهتر از اين ميشه

ساش
19-12-2010, 16:26
بنظرم اگه بتوني رياضي رو بزني 30 + عربي رو بزني 50 رتبت خيلي خيلي بهتر از اين ميشه

درود ممنون که جواب دادید

ریاضی که اصلا بیلمیرم

عربی هم فکر کنم بتونم 40 یا 50 بزنم

می خوام حداقل 9000 را بیارم که شانس قبولی پزشکی تو بقیه الله را از دست ندم

EngineeR EhsaN
19-12-2010, 17:54
درود ممنون که جواب دادید

ریاضی که اصلا بیلمیرم

عربی هم فکر کنم بتونم 40 یا 50 بزنم

می خوام حداقل 9000 را بیارم که شانس قبولی پزشکی تو بقیه الله را از دست ندم

ايشالله بهترين دانشگاه كشور ( دانشگاه تهران ) قبول شي

------------------------

بچه ها لطفا هر چي راه حل مفيد براي معدل 19 به بالا آوردن رو داريد بريزيد رو داريه كه ميخوام اين ترمو بتركونم

omnia.2008
19-12-2010, 18:21
ايشالله بهترين دانشگاه كشور ( بهشتي تهران ) قبول شي

------------------------

بچه ها لطفا هر چي راه حل مفيد براي معدل 19 به بالا آوردن رو داريد بريزيد رو داريه كه ميخوام اين ترمو بتركونم
دوست عزیزبهترین دانشگاه پزشکی ایران دانشگاه تهران هستش نه بهشتی
بهشتی دوم هستش

ehsan_
20-12-2010, 10:49
دوست عزیزبهترین دانشگاه پزشکی ایران دانشگاه تهران هستش نه بهشتی
بهشتی دوم هستش

این 2 تا رو مگه چندوقت پیش ادغام نکردن ؟

این دانشگاه بقیه الله.... دیگه چیه ؟مال پاسدارهاست؟

omnia.2008
20-12-2010, 11:04
این 2 تا رو مگه چندوقت پیش ادغام نکردن ؟

این دانشگاه بقیه الله.... دیگه چیه ؟مال پاسدارهاست؟
نه دوست عزیز دانشگاه ایران و ادغام کردن با دانشگاه تهران یکی از از علت هاشم میتونه بزرگ شدن دانشگاه تهران و بهتر شدن رنک جهانیش باشه
ولی شهید بهشتی خودش دانشگاه بزرگیه جدا از تهران هستش
توی پزشکی و دارو تهران اول هست
توی دندانپزشکی شهید بهشتی اول هستش

princeofpersia_7
21-12-2010, 00:34
من برای آموزش حسابان کتاب آموزشی عباس امیدوار دو جلدی رو از انتشارات مبتکران دارم.. مشخصه خیلی تشریحی تر و پایه ای تر کار کرده.. به خصوص برای آموزش حد و مشتق...من برای اینکه بعدا بتونم راه حل های کنکوری و سریعتر رو فرابگیرم باید به کدوم کتاب رجوع کنم؟..از نظر یادگیری خیلی خوبه این کتاب..ولی برای کنکور مشکل این راه حل ها رو داره..میشه راهنمایی بکنید منو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir_oscar
21-12-2010, 14:57
یعنی اگه کارت علاقه‌مندی رو بگیرم و گزینه‌ش هم تیک بزنم؛ موقع انتخاب رشته می‌تونم از این نوع دانشگاهها هم انخاب کنم دیگه؟ درسته؟ کنکور دیگه‌ای که نباید داد بخاطرش؟

اگر کارت علاقه مندی ها رو بگیرین، موقع انتخاب رشته می تونین رشته های پیام نور و غیرانتفاعی رو هم توی فرم وارد بکنید و کنکور دیگه ای هم لازم نیست.

Alireza SM
21-12-2010, 15:54
من برای آموزش حسابان کتاب آموزشی عباس امیدوار دو جلدی رو از انتشارات مبتکران دارم.. مشخصه خیلی تشریحی تر و پایه ای تر کار کرده.. به خصوص برای آموزش حد و مشتق...من برای اینکه بعدا بتونم راه حل های کنکوری و سریعتر رو فرابگیرم باید به کدوم کتاب رجوع کنم؟..از نظر یادگیری خیلی خوبه این کتاب..ولی برای کنکور مشکل این راه حل ها رو داره..میشه راهنمایی بکنید منو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حسابان عوض شده . حسابان جديد بخواي بگيري به دردت نميخوره
حسابان قديم نشرالگو رو اگه بتوني گيربياري خيلي خوبه . اگه نتونستي گيربياري يه پ.خ بزن كه بهت بگم چطوري تهيش كني
يه حسابان ديگه هم مبتكران داره كه محمصود نصيري نوشته ولي اونم مثل عباس اميدوار فقط تشريحيه تقريبا
بهترين كتابي كه در دنيا نوشته شده براي حسايان قديم كه به در د كنكور هم بخوره همين نشرالگو هست كه كلي از مطالبش مربوط به راه هاي ميان بر و ... هست و كلي هم تست داره و به صورت موضوعي تفكيك شده و خيلي عاليه

omnia.2008
21-12-2010, 21:29
دوستان یه سوال به نظرتون فیزیک پ 1 اخیلی سبز از پ 1 رمزینه بهتره؟

fmps
21-12-2010, 23:34

والا من که رمزینه گرفتم ولی بعدا پشیمون شدم خیلی فرمول نوشته ولی خیلی سبز رو ندیدم
من که این جور میخونم و نتیجه میگیرم.اول کتاب درسی با تمام مثال هاش بعدا دوسالانه و بعدش هم تست گاج

mjorh
22-12-2010, 14:05
والا من که رمزینه گرفتم ولی بعدا پشیمون شدم خیلی فرمول نوشته ولی خیلی سبز رو ندیدم
من که این جور میخونم و نتیجه میگیرم.اول کتاب درسی با تمام مثال هاش بعدا دوسالانه و بعدش هم تست

گاج

به جای این که این همه کار انجام بدی یه کتاب فار بگیر ، حله .

Black Vengeance
23-12-2010, 02:29
کلا کتاب فیزیک پیش دانشگاهی خیلی سبز رو پیشنهاد نمی کنم
خیلی به حاشیه رفته و سردرگم می کنه بیشتر
این مشکلی هست که بسیاری از دوستام داشتن با این کتاب

omnia.2008
23-12-2010, 10:09
دوستان این خبرو دیشب دادن چند ساعت مانده به پایان ثبت نام جمعیتو نگاه کنید:!!!!
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به پایان مهلت ثبت نام کنکور سراسری سال 1390 تا ساعت 24 امروز چهارشنبه اول دی ماه گفت: مهلت ثبت نام امشب به پایان می رسد و تمدید نخواهد شد. حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال 90 منحصراً به صورت اینترنتی انجام می شود و داوطلبان تنها تا ساعت 24 امروز چهارشنبه 2 دی ماه فرصت دارند در آزمون ثبت نام کنند.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: تاکنون 880 هزار نفر در کنکور سراسری سال 90 ثبت نام کرده اند و در حال حاضر نیز ثبت نام ادامه دارد که به این تعداد اضافه می شود.

E m i l y
23-12-2010, 12:01
خواهش می کنم یکی بیاد تاپیکی که زدم واسه امتحانات جبرانی رو جواب بده :( یعنی هیچکس نمیدونه؟

ساش
23-12-2010, 12:02
دوستان این خبرو دیشب دادن چند ساعت مانده به پایان ثبت نام جمعیتو نگاه کنید:!!!!
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به پایان مهلت ثبت نام کنکور سراسری سال 1390 تا ساعت 24 امروز چهارشنبه اول دی ماه گفت: مهلت ثبت نام امشب به پایان می رسد و تمدید نخواهد شد. حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال 90 منحصراً به صورت اینترنتی انجام می شود و داوطلبان تنها تا ساعت 24 امروز چهارشنبه 2 دی ماه فرصت دارند در آزمون ثبت نام کنند.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: تاکنون 880 هزار نفر در کنکور سراسری سال 90 ثبت نام کرده اند و در حال حاضر نیز ثبت نام ادامه دارد که به این تعداد اضافه می شود.

فکر کنم امسال رکورد بزنه

princeofpersia_7
23-12-2010, 12:19
سال پیش فکرکنم یک میلیون و دویست هزار نفر بودند....امسال تا اینجا که تعداد کمتره..نمیدونم..سیاهی لشگر زیاده..

elendil
23-12-2010, 13:21
یادش بخیر پارسال این موقع ها :دی چه زود گذشت :دی حیف محروم شدم دیگه نمیتونم کنکور بدم =)) درس بخونین سراسری / آزاد قبول شین فرق نمیکنه کجا قبول شین این شمایین که آیندتون رو میسازین نه دانشگاهتون

aco3tik
23-12-2010, 14:52
سیاهی لشگر زیاده..

دقیقا همینه که می گی.
تعداد داوطلب ها 2برابر هم که بشه ، شانس کسی که تلاش خودش رو کرده و زحمتش رو کشیده اصلا کم نمیشه.:27:

mahdis_apex
24-12-2010, 00:31
che farghi mikone chan nafar gharare msal sherkat konan bikhiale in bahsa beshino b darsetun beresin...hashie ha mese inke tamumi nadaran :(

elendil
24-12-2010, 00:52
che farghi mikone chan nafar gharare msal sherkat konan bikhiale in bahsa beshino b darsetun beresin...hashie ha mese inke tamumi nadaran :(

آبجی میگفتی یه شتری به افتخارتون زمین میزدیم =)) :دی

حرفشو گوش کنین این حاشیه ها کنکوریا رو بدبخت میکنه فلان درس فلان جوره از فلان مبحث 100ساله داره تست میاد فلان کتاب فقط از اینجاهاش تست میاد اون یکی بیثار .......

نمونه هم واسه هر کدومش دارم !!!

بچسبین به درستون

یادم نمیره پارسال طرفای مهر بود گاج اون مجله آزمونه چیه که چاپ میکنه عکس سر در 50تومنی رو زده بود تو آینه پایین آینه هم اشیا از آنچه میبینید به شما نزدیکترند :دی شما هم فکرتون همین باشه

farhad1122
24-12-2010, 16:50
همیشه می نالیدم که چرا ترازام ثابت مونده و تغییر نمی کنه که امروز به سلامتی تغییر کرد! و تقریباً 100 تا کم تر از دفعه ی قبل شد! البته برعکس دفعه های قبلی تنبلی نکردم و مریض بودم و دقیقاً 4 روز رو نتونستم اصلاً درس بخونم و 4 تا آمپول پنی سیلین زدم تا زنده موندم تا حالا!!:31: امروز هم حالم خیلی خوب نبود! به هر حال حقم بیشتر از این تراز بود اگه مریض نشده بودم... برای آزمون دفعه ی بعد که فقط از پیش 1 هست و 3 هفته دیگه برگزار میشه خیلی درس می خونم و ترازمو میارم بالا تا تنبلیام و کم کاریام تو این مدت جبران شه... :5:
در ضمن دوستان چرا این قدر کم کارنامه میذارید؟ مگه هر وقت خوب شدین باید بذارین؟! لطفاً همه کارنامه هاتونو بذارین... حالا مگه من خیلی ترازم خوبه که میذارم؟ باور کنید باعث میشه بیشتر درس بخونید... یه هر حال امیدوارم کارنامه بذارین... ببخشید که این قدر حرف زدم...:11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haniiii
24-12-2010, 17:54

پ.ن: یه خرده تار هست به خاطر ScrnShots

fmps
24-12-2010, 21:02

alone girl 22
24-12-2010, 22:24
سلام به کنکوری های عزیز3>
منم امسال پشت کنکوریم و یه جورایی مطمئنم دانشجور میشم! : دی
از جمله مثبت هم استفاده کردم !
شغل و حرفه : دانشجو : دی
دوستان واسه منم دعا کنید که موفق شم و حتما معماری تهران بیارم:20:
یه نکته مهم هم اینه که بعد آزمون حتما آزمون نقد و تحلیل کنید مطمئن باشید هیچ ضرری نداره اگه 10تا آزمون بدید و هر 10آزمون با دقت تحلیل کنید و نکات موجود یاد بگیرید در آخر بر بیش از 2000 سوال و نکته مسلط میشید:46:

ehsan_
25-12-2010, 10:35
این هم کارنامه من:13:

باز هم خوب نشد:2: نمی دونم شاید موفقیت من در گرو زدن عربی و فیزیک باشه:20: البته این دفعه 5 دقیقه دیر رسیدم وقت زبانم پرید و شیمی رو که همیشه 60-70 می زدمو هم خراب کردم

alphacino
25-12-2010, 17:01
من يه مشكل اساسي دارم اونم اينه كه خوندن يه درس رو خيلي لفت ميدم مثلا يه درس زيست رو كامل باتستاش 15 ساعت لفت ميدم ولي ديگه چيزي رو كه بخونم ميفهمم و به قولي فولكس ميشم. حالا به نظرتون چه كار كنم كه سريع تر يه درس خونده بشه؟

اقا فرهاد حالا فرض كن مام كارنامه گذاشتين مگه چه اتفاقي ميوفته
حالا من كه اصلا كارنامم برام مهم نبوده چون همون ازمون اول عقب افتادم و ديگه با برنامه ازمون پيش نرفتم و به سليقه خودم خوندم . ولي ازمون بعد درست ميشه به اميد تك رقمي چه قلم چه گزينه از p30 در ازمون بعد
اينم كارنامم:

پ.ن: ريدينگ اول زبان علمي تخيلي بود!!!

Amir_oscar
25-12-2010, 17:07
به نظرم تا اردیبهشت، خیلی به دروس عمومی اهمیت ندید و اختصاصی ها رو بچسبید! برای دوستان رشته ی ریاضی، مخصوصا ریاضی و فیزیک. البته نه اینکه کامل عمومی ها رو رها بکنید! بعد می شه خیلی راحت عمومی ها رو بالا کشید...

gomnam23
25-12-2010, 19:37

باز پاسخ اشتباه زیاد دارم.. :41:

fmps
25-12-2010, 20:15
لطفا همه دوستان کارنامه هاشون رو بزارن:46:

meragj2
25-12-2010, 22:57
اینم کارنامه من

تراز سراسریم 500 تا اومده پایین رتبه کل هم 50 تا افول کرده.

2 عمومی ها به درصدای ایده آلم خیلی نزدیک شدم.

اختصاصی هم فیزیک شیمی وقتم قاطی شد.

ehsan_
26-12-2010, 00:07
من يه مشكل اساسي دارم اونم اينه كه خوندن يه درس رو خيلي لفت ميدم مثلا يه درس زيست رو كامل باتستاش 15 ساعت لفت ميدم ولي ديگه چيزي رو كه بخونم ميفهمم و به قولي فولكس ميشم. حالا به نظرتون چه كار كنم كه سريع تر يه درس خونده بشه؟

اقا فرهاد حالا فرض كن مام كارنامه گذاشتين مگه چه اتفاقي ميوفته
حالا من كه اصلا كارنامم برام مهم نبوده چون همون ازمون اول عقب افتادم و ديگه با برنامه ازمون پيش نرفتم و به سليقه خودم خوندم . ولي ازمون بعد درست ميشه به اميد تك رقمي چه قلم چه گزينه از p30 در ازمون بعد
اينم كارنامم:

پ.ن: ريدينگ اول زبان علمي تخيلي بود!!!

داداش ما رو گرفتی؟ با این درصد ها که ریاضی فیزیک سفید شیمی منفی و زیست 3 درصد رتبت شده 5500:18::18::18::18::18::18:

rpf
26-12-2010, 01:55
سلام به همه..:20:
اینم کارنامه من.:27:.شما هم بزارید.از مال من که بدتر نیست:27:
همیشه شیمی 83 بودم ولی این یکی:13:

fobia
26-12-2010, 08:20
سوالات اختصاصی ریاضی آزمون شماره 4 گزینه دو

دانلود:

لینک کمکی :

alphacino
26-12-2010, 10:21
داداش ما رو گرفتی؟ با این درصد ها که ریاضی فیزیک سفید شیمی منفی و زیست 3 درصد رتبت شده 5500[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نه اون 35000 نفر بعد از من, ما رو گرفتن :31:
حالا ببين اونا ديگه چه علامه هايي بودن!علامه هاي كيك و سانديس!!!
هر چي اين 4 تا ازمونو گند زدم بازم رتبم زير 6000 هستش!

omnia.2008
26-12-2010, 10:33
دوستان من روم سیاه هست ترازم 100 تا امده پایین روم نمیشه بزارم ببخشید

fmps
26-12-2010, 13:00
دوستان من روم سیاه هست ترازم 100 تا امده پایین روم نمیشه بزارم ببخشید

دوست عزیز عیب نداره بزار مال اکثر دانش آموزا اومده(مال خودمم اومده) از این به بعد قول بدیم که چه پایین باشه چه زیاد بزاریم

rpf
26-12-2010, 14:23

M0rrigan
26-12-2010, 21:15
من نرفتم قلم چی رو :| اگه میرفتم هم نمیزاشتم :| دارم کم میارم بچه ها، خفن دارم کم میارم.

omnia.2008
26-12-2010, 22:43
من نرفتم قلم چی رو :| اگه میرفتم هم نمیزاشتم :| دارم کم میارم بچه ها، خفن دارم کم میارم.
کم نمیاری این دوران بجنگ این 1-2 ماهه اگه کم نیاری تمومه :46:

omnia.2008
26-12-2010, 23:37
دوستان من میخوام ارادمو امتحان کنم و همچنین تقویت کنم من برای 3 هفته نت نمیام تا قلمچی این دوره رو بدم وبیام کارنامرو بزارم
نوکره همه بچه ها هم هستم تا بعد یا حق:46:

hasti rs
27-12-2010, 01:58
من نرفتم قلم چی رو :| اگه میرفتم هم نمیزاشتم :| دارم کم میارم بچه ها، خفن دارم کم میارم

حتی اگه هیچی بلد نیسی هم آزمونت رو برو ، ذهنت واسه جلسه ی کنکور خیلی آماده میشه .. حتی اگه آزمونتو بد بدی خودش یجور تلنگره و باعث میشه تلاشتو بیشتر کنی...
تلاش کن ، نتیجشو میبینی ،،

دوستان من میخوام ارادمو امتحان کنم و همچنین تقویت کنم من برای 3 هفته نت نمیام تا قلمچی این دوره رو بدم وبیام کارنامرو بزارم
نوکره همه بچه ها هم هستم تا بعد یا حق:46:

برای شما و همه ی بچه های کنکوری آرزوی موفقیت داریم ؛ ایشالا که هر کی به حقش برسه و نتیجه ی تلاششو ببینه .

fmps
27-12-2010, 11:17
سلام دوستان
میدونم اینجا جاش نیست ولی میخواستم بدونم دانشگاه سراسری تبریز در رشته فناوری اطلاعات و مهندسی پزشکی دانشجوی ارشد داره؟>؟؟؟؟

METACORTEX
27-12-2010, 17:21
سلام بر همه ی دوستان
من به علت سرما خوردگی شدید این آزمون غایب بودم.

Studious
27-12-2010, 20:42
این آزمون گفتم عربی خوب بخونم پاک زبان و دینیم چسبید کف !!!
فیزیک و ریاضیم نخوندم گفتم بذارم یهو واسه امتحان تمومش کنم !!!
شرمندم نمی دونم پرینت اسکرینم کار نمی کنه !!!! نمیشه بذارمش !

METACORTEX
28-12-2010, 00:04
سلام بر همه ی دوستان.
یه سوالی از دوستانی که قلم چی شرکت می کنند.
سوالات آزمون های مراحل قبل قلم چی رو میشه خرید؟؟
اگه آره حدود قیمت هر مرحله چنده؟؟

veritaaa
28-12-2010, 10:29
بچه های پیش دانشگاهی
امتحان نهایی خوب بود؟ من یکم خراب کردم :41:

EngineeR EhsaN
28-12-2010, 10:47
بچه های پیش دانشگاهی
امتحان نهایی خوب بود؟ من یکم خراب کردم :41:

من كه گذاشته بودم 19 بگيرم ولي 19.25 ميشم :31: خدا كنه فيزيك و ديفرانسيلم همينطوري بدن حال كنيم :5: مثل سال پيش پاسخنامه رو ميزارن رو سايت؟

fmps
28-12-2010, 10:49
منم تا الان که 19.75 میشم. این خیلی از دینی سال پیش آسون بود انصافا

behnamrizi
28-12-2010, 10:52
سوال تشریحیاش یه نموره سخت بود.
من یه کم بی دقتی کردم بین 18 تا 19 میشم!

EngineeR EhsaN
28-12-2010, 10:53
منم تا الان که 19.75 میشم. این خیلی از دینی سال پیش آسون بود انصافا

ولي خداييش ديني سال پيشم خيلي سخت نبود من تو اون 19 گرفتم ، حالا اينا رو بيخيال بريم ادبيات بخونيم كه خوراكمه تنها درسي كه با علاقه ميخونم!!:31:

fmps
28-12-2010, 10:56
ادبیات رو چشم آب نمیخوره تموم کنم

Studious
28-12-2010, 10:58
دینیش چرت بود ولی من بد نمی گیرم تقریبا 19.5 یا 19.75 میشم البته اگه ایراد بنی اسرائیلی نگیرن !!!
امیدوارم شما هم خوب کرده باشین !!
ادبیات وقت کم نیارم خوبه !!!!!

Haniiii
28-12-2010, 11:01
:D

این دینی چرا 20 نمره ای شد ؟!

mannan sen
28-12-2010, 11:10
قبلا که 20 نمره ی بود. چقد سوالها ی 2 نمره ای مفد زیاد بود؟ حالا بگو وقتی این نمره ها تو کنکور تاثیر نداره چرا نهایی؟

EngineeR EhsaN
28-12-2010, 11:16
قبلا که 20 نمره ی بود. چقد سوالها ی 2 نمره ای مفد زیاد بود؟ حالا بگو وقتی این نمره ها تو کنکور تاثیر نداره چرا نهایی؟

آره سوالاي تشريحي به جز سوال اولش بقيه داغون بودن!!:31:
بچه ها ميگفتن نمره رو ضرب در 0.75 ميكنن تا 15 نمره اي بشه ، صحت داره؟

من كه بيشتر از همه درسا از فيزيك ميترسم اگه كسي راه حلي داره بگه ما هم استفاده كنيم نمره خوب بگيريم:10:

METACORTEX
28-12-2010, 11:47
آره سوالاي تشريحي به جز سوال اولش بقيه داغون بودن!!:31:
بچه ها ميگفتن نمره رو ضرب در 0.75 ميكنن تا 15 نمره اي بشه ، صحت داره؟

من كه بيشتر از همه درسا از فيزيك ميترسم اگه كسي راه حلي داره بگه ما هم استفاده كنيم نمره خوب بگيريم:10:

سلام
کتاب درسی و تمریناتش رو خوب بخون.
سوال های سال قبلو حل کن.

nelly joon
28-12-2010, 11:55
تو سایت گزینه 2 یه بخشی داره که توی قسمت خدمات انحصاری هست،
رتبه رو تخمین میزنه،
میخواستم بدونم رتبه کشوری رو میده یا توی سهمیه؟

*PiNk PaNTHeR*
28-12-2010, 12:11

این دینی چرا 20 نمره ای شد ؟!

ضربدر 75. میکنن میشه 15.

Facon_Archi
28-12-2010, 12:11
این خدمات انحصاری رو که گزینه ی 2 داره سایت یا برنامه ی دیگه ای نداره؟:دی
تکلیف کسی که آزمون گزینه ی 2 نمیده چیه خب:دی : (

Hossein1992
28-12-2010, 12:38
خدمات انحصاری گزینه دو جهت تخمین رتبه که بچه ها اشاره کردند :31:من هم بپرسم؟

درصد بدیم علاوه بر رتبه رشته و شهر تخمینی هم میده که مثلا با این رتبه چه رشته ای میشه آورد؟آیا بومی گزین هم لحاظ شده؟یعنی استان و شهر هم از شما میخواد برای وارد کردن اطلاعات؟

خودم گزینه دو ئی نیستم
اگر چنین امکاناتی در اختیار دارند از دوستم بخواهم برایم انجام دهد
آیا چنین امکاناتی (شهر بومی گزینی ....)در اختیارشان هست؟

waterpolo
28-12-2010, 12:41
دوستان من فقط تا 10 نمره نوشتم البته بلد بودما همشو تا 20 ولي با ذوستام كل اينكه كي سريعتر پا ميشه رو داشتيم كه بردم

veritaaa
28-12-2010, 13:40
مثل اینکه فقط من خراب کردم.یادم رفت سر تیترهای اخلاص رو یاد بگیرم ولی توجه نکرده بودم که 20 نمرست اینجوری یکم بهتر میشه

Haniiii
28-12-2010, 13:44
سوال + جواب:

kamran987456
28-12-2010, 14:06
منم افتضاح خراب کردم حداکثر میتونم 15.5 بگیریم
باز جای شکر داره که تو کنکور حساب نمیشه این نمره ها :31:
البته ساله قبل هم نمره ام تو دینی چندان خوب نبود

Life24
28-12-2010, 20:00
سلام
میگم مثلا چند سال دیگه کنکور رو بر میدارن
بعد به طور مثال یکی رفته سربازی و اومده
یا مثلا فوق دیپلم داره
یا اصلا 30 سالش هست میخواد درس رو شروع کنه
بعد یک رشته خوب بره
خوب این قدیم درس می خوند و تست میزد و کار میکرد و کنکور میداد و ممکن بود پزشکی قبول بشه
حالا چطور میشه؟ معدلی میشه/ بعد اون که معدلش مثلا خوب نبوده چطور هست؟ نمیتونه رشته درست و حسابی بره>؟

fmps
28-12-2010, 21:28
سلام
یا مثلا فوق دیپلم داره
بعد یک رشته خوب بره
خوب این قدیم درس می خوند و تست میزد و کار میکرد و کنکور میداد و ممکن بود پزشکی قبول بشه
حالا چطور میشه؟ معدلی میشه/ بعد اون که معدلش مثلا خوب نبوده چطور هست؟ نمیتونه رشته درست و حسابی بره>؟

اصلا خودشون هم نمیدونن دارن چیکار میکنن!!!!

Life24
28-12-2010, 21:31
اصلا خودشون هم نمیدونن دارن چیکار میکنن!!!!
یعنی جدی کسی نمیدونه :31:
یعنی فکری به حالش نکردن؟ خوب شاید حالا یکی بخواد رشته دلخواهش رو بره
جور در نمیاد که

behdana
28-12-2010, 23:50
سلام
یا مثلا فوق دیپلم داره
بعد یک رشته خوب بره

کنکور برای کسانی حذف میشه که سوابق تحصیلی کامل دارن یعنی امتحانات دبیرستان و پیش دانشگاهیشون تماما نهایی بوده.
داوطلب هایی هم که این سوابق را ندارن آزمون میدن.
فکر میکنم این طور باشه.

meragj2
29-12-2010, 00:24
کنکور برای کسانی حذف میشه که سوابق تحصیلی کامل دارن یعنی امتحانات دبیرستان و پیش دانشگاهیشون تماما نهایی بوده.
داوطلب هایی هم که این سوابق را ندارن آزمون میدن.
فکر میکنم این طور باشه.
می تونی این پیشنهاد رو به سن جش بدی شما
نه داداش همچین برنامه ای نیس.

آقا کسی نمی دونه چرا این امتحان نهایی بی هدف ما چرا از 20 نمره بود؟
آیا امتحان بعدی هم از 20 نمرس؟

خبر تکمیلی:
امتحانای بچه های خارج کشور هم شب امتحانشون کنسل شده، افتاده 25 دی.

Facon_Archi
29-12-2010, 01:15
پارسال هم امتحانات نهایی پیش دانشگاهی از 20 نمره بود که بعد با یه سری ضرب و تقسیم به 15 تبدیل میکردن:دی

alphacino
29-12-2010, 03:24
بچه ها اين كه ميبينيد نيست از كتاب فارسي
زيست است باب ميل افراد بي دندان نيست!

ميتونيد تو امتحان نهايي به كار بگيريدش :8:

انتخاب طبيعي

گر علفزاري به جنگل شد بديل------- گردن زرافه ها هم شد طويل
در نقاطي اين توالي عكس شد ------------اسب كوچك جثه اش برعكس شد
گر هوا مرطوب و پر باران شود -------- سهره ها هم ريز منقاران شود
چون هواي جنگلي آلوده شد---------- هم درختان سپيدش تيره شد،
بيدهاي فلفلي از اين دليل------------ تيره ها افزون شد و روشن قليل
هر محيطي همگن ويكسان بماند --------- پس صفات فرط را حاشيه راند
گر پديد آيد شكافي در زمين ----------- منحني نرمال باشد مثل زين

Life24
29-12-2010, 09:19
می تونی این پیشنهاد رو به سن جش بدی شما
نه داداش همچین برنامه ای نیس.

آقا کسی نمی دونه چرا این امتحان نهایی بی هدف ما چرا از 20 نمره بود؟
آیا امتحان بعدی هم از 20 نمرس؟

خبر تکمیلی:
امتحانای بچه های خارج کشور هم شب امتحانشون کنسل شده، افتاده 25 دی.
خوب شما نمیدونی جریان چیه؟

METACORTEX
29-12-2010, 10:00
تو سایت گزینه 2 یه بخشی داره که توی قسمت خدمات انحصاری هست،
رتبه رو تخمین میزنه،
میخواستم بدونم رتبه کشوری رو میده یا توی سهمیه؟

سلام
رتبه در سهميه ميده و با تراز حدودي.

---------- Post added at 10:00 AM ---------- Previous post was at 09:59 AM ----------

خدمات انحصاری گزینه دو جهت تخمین رتبه که بچه ها اشاره کردند :31:من هم بپرسم؟

درصد بدیم علاوه بر رتبه رشته و شهر تخمینی هم میده که مثلا با این رتبه چه رشته ای میشه آورد؟آیا بومی گزین هم لحاظ شده؟یعنی استان و شهر هم از شما میخواد برای وارد کردن اطلاعات؟

خودم گزینه دو ئی نیستم
اگر چنین امکاناتی در اختیار دارند از دوستم بخواهم برایم انجام دهد
آیا چنین امکاناتی (شهر بومی گزینی ....)در اختیارشان هست؟

سلام
انتخاب رشته مجازي گزينه2 اين امكانات رو همه رو داره.

veritaaa
29-12-2010, 11:29
پارسال هم امتحانات نهایی پیش دانشگاهی از 20 نمره بود که بعد با یه سری ضرب و تقسیم به 15 تبدیل میکردن:دی

مگه میشه آخه؟ تکلیف اونی که 0.5 نمره غلط داره چیه؟ چند میدن بهش؟ 15 کامل؟ اونوقت کسی که 1 نمره غلط داره واسش 14.25 ؟ عجیبا قریبااااااااااااااااااااا اااااااااا
الان که ما به قول خودشون چهارم دبیرستانیم نکنه مارو مستمری 20 20 کنن
هیچی بعید نیست دو روز دیگم میگن ترم دوم باید کل پیش 1 و 2 رو امتحان بدین

fmps
29-12-2010, 11:53
حالا تو حوزه ما اینو هم میگفتن چون امکان داره نمرات پیش رو هم تو کنکور تاثیر بدن به همون خاطر از 20 نمره دادن:2:

Facon_Archi
29-12-2010, 12:49
انتخاب رشته مجازي گزينه2 اين امكانات رو همه رو داره.

الان که امکانش نیس فکر کنم
وقتی جواب ها بیاد ،اون قسمت سایت گزینه ی 2 فعال میشه

shah abas
29-12-2010, 12:59
چرا نیست؟ با ۴ تا آزمون قبلی میشه انتخاب رشته مجازی کرد

Facon_Archi
29-12-2010, 13:00
چرا نیست؟ با ۴ تا آزمون قبلی میشه انتخاب رشته مجازی کرد

این برای کسانی هست که توی آزمون های خود گزینه ی 2 شرکت میکنن

METACORTEX
29-12-2010, 16:39
این برای کسانی هست که توی آزمون های خود گزینه ی 2 شرکت میکنن؟
سلام
آره این مخصوص داوطلبهای شرکت کننده تو آزمون های گزینه2 هست.

METACORTEX
29-12-2010, 16:45
مگه میشه آخه؟ تکلیف اونی که 0.5 نمره غلط داره چیه؟ چند میدن بهش؟ 15 کامل؟ اونوقت کسی که 1 نمره غلط داره واسش 14.25 ؟ عجیبا قریبااااااااااااااااااااا اااااااااا
الان که ما به قول خودشون چهارم دبیرستانیم نکنه مارو مستمری 20 20 کنن
هیچی بعید نیست دو روز دیگم میگن ترم دوم باید کل پیش 1 و 2 رو امتحان بدین
سلام
ببین سحر خانم
این مسئله 20 نمره ای بودن نه ربطی به تاثیر داشتن تو کنکور داره(که البته برای شما بی تاثیر است) نه به نمره مستمری!!!
امتحانا رو برای این 20 نمره ای کردن که کسایی که به صورت بزرگ سالان و غیر حضوری امتحان میدن نمره مستمر ندارن و این یه نمره دارن فقط به این خاطر 20 نمره ای کردن که دیگه 2تا امتحان ندن و همه با هم یه امتحان بدین.
این نمره شما در 0.75 ضرب میشه بعلاوه نمره مستمرتون میشه و به صورت یه نمره واحد میره تو کارنامه.

kamran987456
29-12-2010, 18:41
حالا تو حوزه ما اینو هم میگفتن چون امکان داره نمرات پیش رو هم تو کنکور تاثیر بدن به همون خاطر از 20 نمره دادن:2:

اینو نگو که من سکته میزنم در جا :18::18:
امکان نداره
کسی در مورد تاثیرش در کنکور چیزی شنیده یا نه ؟

avator20002000
29-12-2010, 19:17
دمشون گرم .کجا نوشتن؟
چند درصد تاثیر داره؟

fmps
29-12-2010, 20:50
دمشون گرم .کجا نوشتن؟
چند درصد تاثیر داره؟

هیچ جا ننوشتن.هر کی داره واسه خودش یه چیز میگه دیگه
حالا تو چرا اینقدر خوشحال شدی؟

kamran987456
29-12-2010, 22:48
هیچ جا ننوشتن.هر کی داره واسه خودش یه چیز میگه دیگه
حالا تو چرا اینقدر خوشحال شدی؟
من فکر نکنم این خبر درست باشه
چون امتحان نهایی پیش 2 که خرداد هست جواباش میره تا تیر که بیان بعد که اعتراض ها رو درست کنن که اون هم یه 20 روزی طول میکشه بعد باید نمرات رو به تایید دانش اموزان برسونن بعد بعضی دوباره مشکلی پیدا میکنن و بعد ...:31:
همین تو وارد کردن سوابق تحصیلی سال گذشته تا حالا مشکل دارن چه برسه که 3 ماه همه اون کار ها رو بکنن

princeofpersia_7
29-12-2010, 23:17
بابا خود رئیس این سنجش اعلام کرد که پیش تاثیری نداره دیگه!! چیو شایعه میسازید سریع؟:31:
یه نفر فرضا بخواد درساشوتا شهریور کش بده...میخوان چه جوری تاثیر بدن؟ یک میلیون نفر رو معطل اون کنن؟:31:

alphacino
29-12-2010, 23:59
شايعه پراكني نكنيد بابا :31:
منم پارسال پيش بودم 4 تا درسامون نهايي بود فيزيك بود ديني بود زيست بود ادبيات هم بود از 20 نمره هم بود .نمره ها ضرب در سه چهارم ميبود ولي در كنكور 89 تاثيري نبود!!!
پس دليلي غير ابكي جور كنيد! :31:

veritaaa
30-12-2010, 01:23
.........

خودم سانسورش کردم

---------- Post added at 02:23 AM ---------- Previous post was at 02:18 AM ----------

سلام
ببین سحر خانم
این مسئله 20 نمره ای بودن نه ربطی به تاثیر داشتن تو کنکور داره(که البته برای شما بی تاثیر است) نه به نمره مستمری!!!
امتحانا رو برای این 20 نمره ای کردن که کسایی که به صورت بزرگ سالان و غیر حضوری امتحان میدن نمره مستمر ندارن و این یه نمره دارن فقط به این خاطر 20 نمره ای کردن که دیگه 2تا امتحان ندن و همه با هم یه امتحان بدین.
این نمره شما در 0.75 ضرب میشه بعلاوه نمره مستمرتون میشه و به صورت یه نمره واحد میره تو کارنامه.
چرابا من دعوا داری آقا مهدی؟
راست میگم دیگه ضرب در 0.75 مسخرست
به ما چه خوب ازونا امتحان جدا بگیرن
بعد مگه دست من و شماست؟ ما فقط بحث میکنیم اینجا من که کاره ای نیستم مگه 25% کردن امتحانی که قبلا داده شده معلوم بود؟ دو روز دیگم یچی دیگه میگن

EngineeR EhsaN
30-12-2010, 10:34
بچه ها عجب امتحان توپي بود من كه خيلي حال كردم در عرض 20 دقيقه تمومش كردم:5: ايشالله همتون خوب بگيريد

راستي راه حلي ، پيشنهادي چيزي براي موفقيت تو اين امتحان ديفرانسيل نداريد؟

M O B I N
30-12-2010, 12:36
بچه ها عجب امتحان توپي بود من كه خيلي حال كردم در عرض 20 دقيقه تمومش كردم:5: ايشالله همتون خوب بگيريد

راستي راه حلي ، پيشنهادي چيزي براي موفقيت تو اين امتحان ديفرانسيل نداريد؟
راه حل من حل همه تمرین های کتابه ...... البته باید کتاب رو هم طوری بخونیم که آخرین بارمون هست میخونیمش چون دیگه وقتی واسه خوندن اون نیست !

METACORTEX
30-12-2010, 13:04
چرابا من دعوا داری آقا مهدی؟
راست میگم دیگه ضرب در 0.75 مسخرست
به ما چه خوب ازونا امتحان جدا بگیرن
بعد مگه دست من و شماست؟ ما فقط بحث میکنیم اینجا من که کاره ای نیستم مگه 25% کردن امتحانی که قبلا داده شده معلوم بود؟ دو روز دیگم یچی دیگه میگن

ُسلام خانم هم استانی!!!!:46:
من اصلا نه با شما نه هیچکس دیگه دعوا ندارم:19::41:.خواستم راه نمایی کنم فقط.:41:
آخه عزیزمن کدام یک از کارهای آموزش و پرورش ما درست وحسابی هست که این یه کارشون باشه؟؟:27:
پیش رو میارن 2باره حذف میکنند راهنمایی رو میخواهند بردارن و.......
این جور حرکت ها در آموزش و پرورش عادی.پدر من خودش فرهنگی است.20 سال رییس گروه جغرافی اداره آموزش و پرورش شهرمون بود.سال 84 سوال استانی طرح کرده بو 2 باره 1 روز قبل از امتحان از طرف استان یه حکم دادن که یه سوال 20 نمره هم برای غیر حضوری طرح کنید.حالا فردا صبحش ساعت 8 امتحانها!!!!!!
اصولن مدیر های آموزش و پرورش کشور شب یه چیز میگن و فردا صبح یا تکذیب میکنن یا تصحیح!!!!!!:18:
درسته که ضرب در0.75 شدن نمره ها مسخرس ولی دیگه 2 تا سوال طرح نمیشه همه یه امتحان میدن دیگه 2 تا حوزه تحصیح لازم نیست و.....از این حرکت های صرفه جویانه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:8::8:
در هر صورت من فقط قصدم راهنمایی بوود:11::11:

M O B I N
30-12-2010, 13:05
سلام به همه کنکوری های 90

من یک سوال داشتم راجب به پیوستگی روی بازه بسته

[a,b] طبق گفته کتاب باید بگیم مثلا در بازه پیوسته هست ولی نقاط a و b جزو نقاط ناپیوستگی هست ! ولی تو آخرین سوالی که گزینه 2 اومد نقاط رو جزو نقاط پیوستگی قرار نداد ...... نظر شما چیست ؟ :دي

METACORTEX
30-12-2010, 13:20
سلام به همه کنکوری های 90

من یک سوال داشتم راجب به پیوستگی روی بازه بسته

[a,b] طبق گفته کتاب باید بگیم مثلا در بازه پیوسته هست ولی نقاط a و b جزو نقاط ناپیوستگی هست ! ولی تو آخرین سوالی که گزینه 2 اومد نقاط رو جزو نقاط پیوستگی قرار نداد ...... نظر شما چیست ؟ :دي
سلام
اگه منظورت سوال 121 پیش است. y=(x^2 -4z)[x/2] .[-3,+3] چون جز صحیی با مقدار3+ یا 3- یه مقدار میده اونم 1 و با -3 میده -2اون نقاط جز پیوستگی اند وقتی عبارت ناپیوسته میشه و حرف کتاب درسته که توش براکت نباشه تا تابع بتون به سمت اون عدد بره. ضمنا اون تابع چند جمله همش پیوسته است.
البته نبایدبرایبازه بسته بدن ولی تو بازه بسته باید اول نگاهت نقطه ای باشه نه بازه ای.

sarinagasemi
30-12-2010, 15:29
سلام دوستان
می خواستم بدونم واسه نهایی بهترین کتابا کدومان؟
من پیک گلواژه و فرزانگان تهرانو دارم فقط سوالایه چند سال نهاییه
کسی میتونه راهنمایی کنه واسه نهایی اصلا باید چه جوری خوند؟
راستی یه راهنمای گام به گام جامع می خوام که جواب همه سوالات کتاب درسی رو داشته باشه و کامل بررسی کرده باشه برا نهایی. از چه انتشاراتی بگیرم؟
اینم بگم که تا حالا واسه نهایی هیچ کاری نکردم جبران این چند وقتو میخوام عید بکنم.

Haniiii
30-12-2010, 15:52
سوال + جواب امتحان امروز :

mghaffari49
30-12-2010, 20:58
سوال + جواب امتحان امروز :

با این کلیدشون. سوال 17 تلمیح نداره که. عوضی‌ها.

Haniiii
30-12-2010, 21:04
با این کلیدشون. سوال 17 تلمیح نداره که. عوضی‌ها.
داره !! تلمیح به باور مردم ! :31:

sepehr_x50
30-12-2010, 21:25
آقایون خانما داره. بدجورم تلمیح داره...
حالا اونا سوادشو ندارن، شما که خودتون میدونید درست نوشتید +
خوبه تاثیر نداره این نمرات همه انقد نگرانند! البته پارسالم که داشت و تازه بیشتر هم شده تاثیرش، اینطور که به ما از خیلی جاها گزارش رسیده پاسخنامه هارو میدادن بچه هاشون، که بفرمایید بنویسید...

کلا نظام آموزشی ما هدفش تربیت و آموزشی که باید باشه نیست....

veritaaa
30-12-2010, 22:11
داره !! تلمیح به باور مردم ! :31:

تلمیح باید به یه داستان، آیه ، حدیث یا وقایع تاریخی باشه (جمله ی صفحه ی 4 کتاب ادبیات 2)عقیده ی مردمی از کی تا حالا تلمیحه؟

sepehr_x50
30-12-2010, 23:03
تلمیح باید به یه داستان، آیه ، حدیث یا وقایع تاریخی باشه (جمله ی صفحه ی 4 کتاب ادبیات 2)عقیده ی مردمی از کی تا حالا تلمیحه؟

تلمیح داره به باور عامیانه گذشتگان (که دیوانه چون در ماه نگرد دبوانه تر شود)
آرایه تمثیل هم داره.

البته همه ی اینارو صفحه ی 102 گاج هم نوشته.

در هرصورت مهم نیست تو پاسخ نامه چی نوشته! :20:

meragj2
30-12-2010, 23:50
تلمیح داره به باور عامیانه گذشتگان (که دیوانه چون در ماه نگرد دبوانه تر شود)
آرایه تمثیل هم داره.

البته همه ی اینارو صفحه ی 102 گاج هم نوشته.

در هرصورت مهم نیست تو پاسخ نامه چی نوشته! :20:
فکر کنم تلمیح نداشت ولی من بنا بر احتیاط واج نوشتم درست.

در کل آسون بود با شعر حفظی حال کردم.

hopee
31-12-2010, 02:44
با سلام خدمت دوستان و البته رقیبای عزیزم. :دی
در مورد تلمیح داشتن یا نداشتن ، باید بگم دقیقا تلمیح داشت و درست هم بود ...
اول اینکه "دیوانه چو در ماه بنگرد ، دیوانه تر شود" یه ضرب المثل در قدیم بوده و تلمیح میتونه به ضرب المثل باشه.
دوم اینکه همونطور که دوستان گفتن این موضوع از اعتقادات عامه بوده و همونطور که میدونید اعتقادات عامه ریشه در واقعیات دارن و معمولا به یه داستان یا حادثه بر میگردن (صرف نظر از اینکه درستن یا نه) ، پس بیت میتونه تلمیح به یه داستان هم داشته باشه.

منمای مرا جمال ازیراک
دیوانه هلال برنتابد
خاقانی

ehsan_
31-12-2010, 13:34
سلام

کسی لینک برای دانلود پیک سنجش و مجله سنجش که منتشر میشه نداره ؟؟؟:20:

babak_gww
31-12-2010, 19:38
اینجا تاپیک کنکوره یا امتحان نهائی؟ :blink:

shah abas
01-01-2011, 18:29
یک مشکلکی تو حل نهایی پسند داشتم٬ ممنون می شوم دوستان کمک کنند:

fmps
02-01-2011, 11:11
سلام
امتحان دیفرانسیل مانند سال های پیش بود جز اینکه از 20 نمره بود
در کل خوب بود ولی من یه جا یه اشتباه خیلی ضایعی کردم:13:

EngineeR EhsaN
02-01-2011, 11:16
امتحان خيلي خوبي بود ولي امان از اين اشتباهات محاسباتي هميشه تو امتحاناي حساب ديفرانسيل بخاطر همينا نمره ام كم ميشه :41:

meragj2
02-01-2011, 11:22
زیست خیلی آسون بود اگر یکی نهایی های قبلی رو خونده بود بالای 19 می شد.
ولی اون تعادل هاردی . 1.25 نمره داشت چیز اضافه ای باید می نوشتیم؟

Haniiii
02-01-2011, 11:47
پارسال یه اشتباهی تو حد داشتم که امسال دقیقا همون اشتباه رو انجام دادم !!! ... انگار فقط تو امتحان نهایی ها این اشتباه رو مرتکب میشم ! ... هیچ جای دیگه ای همچین اشتباهی نداشتم !!! ...

واقعا ادم اعصابش خرد میشه چیزی رو که بلده رو غلط بنویسه !!!

در کل امتحان اسون بود ... فقط این دامنه مشتق f ( سوال 14 ) چرا انقدر بارمش زیاد هست ؟! ...

sepehr_x50
02-01-2011, 12:06
پارسال یه اشتباهی تو حد داشتم که امسال دقیقا همون اشتباه رو انجام دادم !!! ... انگار فقط تو امتحان نهایی ها این اشتباه رو مرتکب میشم ! ... هیچ جای دیگه ای همچین اشتباهی نداشتم !!! ...

واقعا ادم اعصابش خرد میشه چیزی رو که بلده رو غلط بنویسه !!!

در کل امتحان اسون بود ... فقط این دامنه مشتق f ( سوال 14 ) چرا انقدر بارمش زیاد هست ؟! ...

واسه اینکه باید صابظه تابع رو بنویسید، ضابطه مشتق تابع هم بنویسید (دوبار مشتق بگیرید) + نشون بدید که در نقطه ی صفر مشتق پذبر نیست...در نهایت دامنه تابع مشتق رو بنویسید

EngineeR EhsaN
02-01-2011, 12:23
بچه ها كتابي نست كه مثلثات رو از پايه توضيح بده؟ من هر دفعه مثلثات مبينم تب خال ميزنم! امروزم نتونستم حدشو حساب كنم:41:

mehdi-2009
02-01-2011, 12:29
بچه ها كتابي نست كه مثلثات رو از پايه توضيح بده؟ من هر دفعه مثلثات مبينم تب خال ميزنم! امروزم نتونستم حدشو حساب كنم:41:

مثلثات که خیلی اسونه
درمورد کتاب اگه 1000 نکته ایندگان بتونید پیدا کنید فکر کنم بتونه کمکتون کنه.....

veritaaa
02-01-2011, 12:37

قلمچی یه کتاب سبز مثلثات داره من ندیدمش ولی باید خوب باشه
شبقره هم کتابای جیبی داره که مبحثی هستن اونم خوبه

behnamrizi
02-01-2011, 12:54
امتحانش خیلی آسون بود.کاش فیزیک هم همینطور باشه!

کلیه سوالات هماهنگ کشوری فیزیک پیش1 با راهنمای تصحیح:

hirad_g
02-01-2011, 13:53
سلام بچه ها.... امان از امتحان نهایی... از جله بیرون میای فکر میکنی 20 میشی تو دلت خوشحالی و میگی ای حال فلانی گرفته میشه تا ______ میسوزه (حقیقتاً بالاخره تو بچه ها چند نفری هست که آدم باهاشون کل کل داره دیگه..) حسابی خوشحالی و با بچه ها یک مسیرو پیاده میای.... بعد یک هم میفهمی که یک اشتباه داشتی اونم نه به حاطر ضعف علمی.... سه بار مرور کل برگه ====> سری هندسی رو اشتباه حساب کنی !!!( به طور کامل وقتی تو برگه صورت سریو مینوشتم یک صورتو ننوشتم) فکر کم من نفرین شدم چون سال پیشم که نهایی بود یک سوال کامل پیوستگی رو ندیدم!!!

خودمونیم بچه ها من امروز خیلی ضایع شدم قبل از امتحان همش بین بچه میگفتم که هم ارزی سینوس و رادیکال و... درسته اگه برین تازه فوقش 25/0 کم میکنن (راستشو بخواین من سال پیش تو حسابانم از هم ارزی یکی از سوالا رو حل کردم:31: اونوقت حاضر میشم تو دیفرانسیل استفاده نکنم؟!) ولی امان از گردش روزگار... بدون استفاهد از هم ارزی و قاعده هوپیتال حد های زیر را بیابید ... آخرشم ضایع شدم کلی فسفر سوزوندم تا از راه اتحاد ها و مثلثات حل کردمشون:2: بعد از جلسه هر کی میدیدم یک خنده ملیحی میکرد:27:...

Haniiii
02-01-2011, 14:02
دیفرانسیل - سوال + پاسخ

ساش
02-01-2011, 15:03
مدیر محترم یه کاری بکنه همون جور که می بینید عنوان تاپیک کنکور 90 هست
نه امتحان نهایی 90

برای این دوستان تاپیک جدا گونه بزنید لطفا

hasti rs
02-01-2011, 18:33
اینقدر سخت نگیرید بچه ها:11: ؛ چه اشکال داره بچه های پیش هم راجع به امتحان نهاییاشون حرف بزن و بچه های فارق التحصیل هم اگه راهکار واسه اینکه بچه ها امتحاناتشونو خوب بدن رو بگن .. پارسال هم همینطور بود بچه ها راجع به امتحانات پیش هم صحبت میکردن ..
سخت نگیرید :10:

vahid0801
02-01-2011, 23:17
سلام به همه.
واسه هندسه تحلیلی چی پیشنهاد میکنید؟هرچی تست میزنیم بازم تست جدید و نکته میاد.
خیلی بد رو مخه.
روش تسلط رو واسه این درس شما چی پیشنهاد میکنید؟
:11:

veritaaa
02-01-2011, 23:28
بچه ها اگه بخوایم کنکور زبان یا هنر شرکت کنیم( با توجه به اینکه مهلت تموم شده ولی تو بهمن و اسفند باز ثبت نام انجام میشه ) میشه ؟ کسی میدونه؟

mehdi-2009
03-01-2011, 10:50
بچه ها اگه بخوایم کنکور زبان یا هنر شرکت کنیم( با توجه به اینکه مهلت تموم شده ولی تو بهمن و اسفند باز ثبت نام انجام میشه ) میشه ؟ کسی

پارسال که فقط چند هفته مونده به کنکور ثبت نام علاقه مندی پیام نور را اجازه دادن ولی باتوجه به شرایط خاص ثبت نام امسال که 2بار ثبت نام می کنن ممکنه اون موقع امکان ویرایش اطلاعات ازمونیتون را داشته باشین.

veritaaa
03-01-2011, 12:10
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص ويرايش اطلاعات ثبت نامي داوطلبان آزمون سراسري سال 1390

آندسته از متقاضياني كه به هر دليل در تاريخهاي تعيين شده براي ثبت نام موفق به ثبت نام در آزمون سراسري سال 1390 نشدهاند يا در آزمون ثبت نام نموده لكن موفق به اعلام علاقمندي به دانشگاه پيام نور و مؤسسات غيرانتفاعي نگرديده يا علاقه‌مند به شركت در گروه‌هاي آزمايشي هنر يا زبان‌هاي خارجي بوده لكن علاقه‌مندي خود را در مرحله ثبت نام اعلام ننموده اند نيز مي‌توانند در تاريخ‌هاي اعلام شده فوق (25/11/89 لغايت 2/12/89) به سايت سازمان مراجعه و با توجه به دستورالعمل مربوط حسب مورد اقدام به ثبت نام يا اعلام علاقه‌مندي به دانشگاه پيام نور و مؤسسات غيرانتفاعي و همچنين گروه آزمايشي هنر يا زبان‌هاي خارجي نمايند.

خوبه...

gomnam23
04-01-2011, 21:11
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص ويرايش اطلاعات ثبت نامي داوطلبان آزمون سراسري سال 1390

آندسته از متقاضياني كه به هر دليل در تاريخهاي تعيين شده براي ثبت نام موفق به ثبت نام در آزمون سراسري سال 1390 نشدهاند يا در آزمون ثبت نام نموده لكن موفق به اعلام علاقمندي به دانشگاه پيام نور و مؤسسات غيرانتفاعي نگرديده يا علاقه‌مند به شركت در گروه‌هاي آزمايشي هنر يا زبان‌هاي خارجي بوده لكن علاقه‌مندي خود را در مرحله ثبت نام اعلام ننموده اند نيز مي‌توانند در تاريخ‌هاي اعلام شده فوق (25/11/89 لغايت 2/12/89) به سايت سازمان مراجعه و با توجه به دستورالعمل مربوط حسب مورد اقدام به ثبت نام يا اعلام علاقه‌مندي به دانشگاه پيام نور و مؤسسات غيرانتفاعي و همچنين گروه آزمايشي هنر يا زبان‌هاي خارجي نمايند.

خوبه...

واسه یکی ثبت نام کرده باز فرصت ویرایش هست؟ یکی از دوستان گروه آزمایشیش رو اشتباه زده

fmps
04-01-2011, 22:43
واسه یکی ثبت نام کرده باز فرصت ویرایش هست؟ یکی از دوستان گروه آزمایشیش رو اشتباه زده

تا اونجا که من اطلاع دارم گروه آزمایشی رو نمیشه تغییر داد

meragj2
05-01-2011, 11:29
ایول چه امتحان آسونی بود فقط اون موشک چی می شد؟ اونی که ما داشتیم رو زمین بود این 2 فضا

behnamrizi
05-01-2011, 13:04
فیزیک ریاضی انصافا سخت بود! تلافی اون3تا امتحان رو درآوردند.

Haniiii
05-01-2011, 15:05
سوال + پاسخ

فیزیک (1) - ریاضی :

فیزیک (1) تجربی :

gomnam23
05-01-2011, 21:00
فیزیک ریاضی انصافا سخت بود! تلافی اون3تا امتحان رو درآوردند.

به نظر من از سال های قبل راحت تر بود . همین که تعریف کنید 2 نمره نداشت خودش نعمتی بود.

EngineeR EhsaN
05-01-2011, 23:43
برای من که امتحان خوبی بود حداقلش اینه که نسبت به پارسال 5 نمره پیشرفت داشتم به نظرم این یه موفقیته!

*PiNk PaNTHeR*
05-01-2011, 23:50
تست تعاونی سنجش کارنامه ی شما رو داده؟
مال من که هنوز نرسیده به دستشون.
البته اهمیت نمیدم.

M O B I N
06-01-2011, 09:55
خیلی جالبه من 19.5 میشم طبق این کلید سوالات ،
اون سوالی که گفته ما چطوری رو زمین راه میریم ، من دقیقا قبل امتحان یکی از دوستام پرسید اصطکاک نوع جنبشی هست یا ایستایی بهش گفتم ایستایی و توجیحش هم کردم ،
واسه اون سوال نوشتم :
ما به زمین نیرو وارد میکنیم زمین هم نیرویی رو به جلو به ما وارد میکنه موجب حرکت ما میشود !
آخه بالاش قانون سوم رو پرسیده بود گفتم حتما باید بر همون مبنی جواب بدیم !! :دي

hjoooker
06-01-2011, 18:36
من یه پسر تهرونیم که تازه ۲ ساله بخودم اومدم که درس بخونم!با توجه به این چند نکته که ۲۲سالمه پارسال کنکور دادم اما خوب قبول نشودم چه ازاد چه سراسری و اینکه اولویتم سراسریه و ۶ماه تا کنکور مونده و من تازه میخوام بخونم و بازیگوش و تنبل و درس نخونم هستم شما چه راهکاریو پیشنهاد میکنید؟با تشکر:5:

fmps
06-01-2011, 19:54
من یه پسر تهرونیم که تازه ۲ ساله بخودم اومدم که درس بخونم!با توجه به این چند نکته که ۲۲سالمه پارسال کنکور دادم اما خوب قبول نشودم چه ازاد چه سراسری و اینکه اولویتم سراسریه و ۶ماه تا کنکور مونده و من تازه میخوام بخونم و بازیگوش و تنبل و درس نخونم هستم شما چه راهکاریو پیشنهاد میکنید؟با تشکر:5:

شما که الان به خودت اومدی حتما یه دلیل داره دیگه؟! خوب الان شما واسه خودت یه هدف تعیین کن و بدون واسه چی میخوای باز شروع کنی درس بخونی.بعد یه برنامه خوب بریز بعد سعی کن دقیق به برنامت عمل کنی

hjoooker
06-01-2011, 22:44
میخواستم بدونم از هر درس رشته ریاضی تو کنکور چند تا تست میاد؟اخه من تازه شروع کردم بخونم میخوام مبحثی بخونم!به نظر شما وقتی میخوام تو سراسری همه درسای اختصاصی بالای ۳۵ تا ۴۰ بزنم ادبیات عربی هم بالای ۷۰ و دینی بالای ۵۰ و زبان منفی نزننم حداکثر ۲۰ بزنم باید چه مبحثایی بخونم که ساده هم باشه!با تشکر

shah abas
07-01-2011, 12:29
یکی از آشنا ها هست بهمن فوق دیپلمش رو در رشته نقاشی هنر میگیره. می تونه تو ثبت نام بهمن برای سراسری ثبت نام کنه؟

EngineeR EhsaN
08-01-2011, 16:49
بچه ها ببخشيد كجا ميشه يه چيزي پيدا كرد كه بشه باهاش معدلو حساب كرد؟

gomnam23
08-01-2011, 20:18
بچه ها ببخشيد كجا ميشه يه چيزي پيدا كرد كه بشه باهاش معدلو حساب كرد؟

ماشین حساب !!!!!!!!

ولی حالا بدون شوخی یه برنامه داشتم یکی از بچه ها نوشته بود ولی مال سال سوم بود حالا بذار بگردم ببینم پیداش می کنم؟

Alireza SM
08-01-2011, 20:41
یکی از آشنا ها هست بهمن فوق دیپلمش رو در رشته نقاشی هنر میگیره. می تونه تو ثبت نام بهمن برای سراسری ثبت نام کنه؟

نخير نميتونه تو بهمن فقط ( واحدمانده ها كه دي ماه ديپلم گرفتن ) + ( كسايي كه اطلاعاتشون در سايت نبوده و رفتن آموزش پرورش اقدام كردن ) حق ثبت نام دارن . البته شايد تصميم سازمان سنجش عوض بشه و بقيه رو هم اجازه بده اونموقع

Hossein1992
08-01-2011, 22:11
نخير نميتونه تو بهمن فقط ( واحدمانده ها كه دي ماه ديپلم گرفتن ) + ( كسايي كه اطلاعاتشون در سايت نبوده و رفتن آموزش پرورش اقدام كردن ) حق ثبت نام دارن . البته شايد تصميم سازمان سنجش عوض بشه و بقيه رو هم اجازه بده اونموقع
عزیز اطلاعات غلط نده دست مردم :

قابل توجه داوطلبان آزمون سراسری سال 1390
آخرین مهلت ثبت نام ساعت 10 صبح روز شنبه 4 دیماه 1389 می باشد.داوطلبانی که به علت عدم تایید سوابق تحصیلی و یا موجود نبودن اطلاعات سوابق تحصیلی و یا هر علت دیگر موفق به ثبت نام نگردیده اند می توانند از تاریخ 25 بهمن ماه لغایت 2 اسفند با مراجعه به سایت سازمان اقدام به ثبت نام نمایند.ضمنا داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام فقط بصورت اینترنتی و در تاریخ فوق الذکر امکان پذیر می باشد و از هرگونه اقدام دیگری(مراجعه حضوری ، تلفنی و ... ) خودداری نمایند

Haniiii
08-01-2011, 22:28
ماشین حساب !!!!!!!!

ولی حالا بدون شوخی یه برنامه داشتم یکی از بچه ها نوشته بود ولی مال سال سوم بود حالا بذار بگردم ببینم پیداش می کنم؟
اگر یه نفر به من یه نمونه کارنامه ترم اول پیش دانشگاهی بده میتونم اکسلش رو درست کنم !!!

EngineeR EhsaN
09-01-2011, 10:17
ماشین حساب !!!!!!!!

روش حساب كردن معدلو ميدوني بگو ديگه لازم نيست برگدي:46:

Alireza SM
09-01-2011, 15:47
عزیز اطلاعات غلط نده دست مردم :

اتفاقا تو داري اطلاعات غلط ميدي . اگه اطلاعات نداري صحبت نكن لطفا . من اين رو زنگ زدم از خود سازمان پرسيدم اون هر علت ديگر شامل كسايي هست كه واحد مانده هستن و ديپلم نگرفتن و كسايي كه اطلاعاتشون ناقص بوده براي ثبت نام كد ره گيري ميخواد و بهمن ماه فقط براي كسايي كد ره گيري ميدن كه يا ديپلم ديماه گرفته باشن ويا مداركشون ناقص بوده باشه و از طريق آموزش پرورش اقدام كرده باشن . مهلت ثبت نام براي بقيه داوطلبا تموم شده

ساش
09-01-2011, 19:28
درود دوستان

من تو ژنتیک ضعیف هستم و هدف اینه بتونم ژننتیک پزشکی دانشگاه آزاد را بزنم
امسال 4 تا ژنتیک داده بود
تخت سیاه خیلی زیاد و بازم در نهایت هر چی می خونم یادم می ره و خیلی تنوع سوال داره
سطح سوالات ژنتیک آزمون پزشکی امسال چطور بود ؟
یعنی باید در حد ژنتیک سراسری بخونیم تا بتونیم بزنیم ؟؟

shabeashegha
09-01-2011, 23:50
درود دوستان

من تو ژنتیک ضعیف هستم و هدف اینه بتونم ژننتیک پزشکی دانشگاه آزاد را بزنم
امسال 4 تا ژنتیک داده بود
تخت سیاه خیلی زیاد و بازم در نهایت هر چی می خونم یادم می ره و خیلی تنوع سوال داره
سطح سوالات ژنتیک آزمون پزشکی امسال چطور بود ؟
یعنی باید در حد ژنتیک سراسری بخونیم تا بتونیم بزنیم ؟؟
رشته ژنتیک پزشکی؟! اشتباه نمیکنید؟آخه رشته ژنتیک خالی هست ولی ژنتیک پزشکی من نشنیده بودم
در مورد دانشگاه آزاد باید بگم سوالای ژنتیکش اگه طبق روال سالای پیش بیاد کاملا آسونه معمولا هم فرمولیه و اگه تخته سیاه رو خونده باشی قطعا جواب میدی. البته اینم در نظر بگیر که ممکنه روال سوالای آزاد بازم تغییر کنه چون پارسال ریتم سوالا کاملا متفاوت بود (پس اگه مثل سالای پیش بخواد بیاد نیازی نیست مثل سراسری بخونی ولی اگه....)

ساش
10-01-2011, 21:49
رشته ژنتیک پزشکی؟! اشتباه نمیکنید؟آخه رشته ژنتیک خالی هست ولی ژنتیک پزشکی من نشنیده بودم
در مورد دانشگاه آزاد باید بگم سوالای ژنتیکش اگه طبق روال سالای پیش بیاد کاملا آسونه معمولا هم فرمولیه و اگه تخته سیاه رو خونده باشی قطعا جواب میدی. البته اینم در نظر بگیر که ممکنه روال سوالای آزاد بازم تغییر کنه چون پارسال ریتم سوالا کاملا متفاوت بود (پس اگه مثل سالای پیش بخواد بیاد نیازی نیست مثل سراسری بخونی ولی اگه....)

درود به شما
منظورم همون سوالات ژنتیک آزمون پزشکی دانشگاه ازاد بود برای رشته ی پزشکی

سوالات ژنتیک پیارسال به قبل خیلی آسون بودند
ولی امسال سوالاتش نسبت به پیارساال فرق داشت می خواستم ببینم همین سطح سوالاتی که امسال داده بودند چجوری بودند ؟

ممنون که جواب دادید

shabeashegha
11-01-2011, 00:11
درود به شما
منظورم همون سوالات ژنتیک آزمون پزشکی دانشگاه ازاد بود برای رشته ی پزشکی

سوالات ژنتیک پیارسال به قبل خیلی آسون بودند
ولی امسال سوالاتش نسبت به پیارساال فرق داشت می خواستم ببینم همین سطح سوالاتی که امسال داده بودند چجوری بودند ؟

ممنون که جواب دادید
پارسال رو بخوام بگم اگه درست یادم مونده باشه ژنتیکش به سادگی سالای قبل نبود ولی قابل قیاس با سراسریم نبود (البته اینم بگم که من ژنتیک رو کار کرده بودم) ولی در مجموع بنظرم اگه بخوان مثل پارسال سوال بدن با یه دور خوندن کتاب تخته سیاه میتونی جواب بدی

nelly joon
11-01-2011, 17:19
بچه ها این دیبازر تو برنامه فرصت برابر یه برنامه جدید شروع کرده تازه 2 هفته برنامه داده،
اگه کسی داره ممنون میشم بذاره....

shah abas
11-01-2011, 17:34
این دیبازر چی میگه حالا؟ ارزشش رو داره نگاه کنم؟ اصلا کلا این فرصت برابر ارزشش رو داره؟
در ضمن تو یک ماه قبل هر چی از صدا و سیما پخش شده رو می تونید از این سایت ببینید و با نرم افزار NetXfer دانلودش کنید:

nelly joon
11-01-2011, 18:17
این دیبازر چی میگه حالا؟ ارزشش رو داره نگاه کنم؟ اصلا کلا این فرصت برابر ارزشش رو داره؟
در ضمن تو یک ماه قبل هر چی از صدا و سیما پخش شده رو می تونید از این سایت ببینید و با نرم افزار NetXfer دانلودش کنید:

ممنون ولی هنوز برنامه اون هفته رو نذاشتن.
میخواستم اگه کسی از دوستان نوشته لطف کنه بذاره...
ولی در مورد دیبازر،تنها مشاوری هست که من خیلی قبولش دارم.خیلی روان صحبت میکنه....

Studious
12-01-2011, 00:00
ببینید بچه ها اینو می گم ولی نگین کلیشه ای حرف زد :"بهترین مشاور شما خودتونید "
باور کنید حالا هی بگم قبول نکنین !
اصلا وقتی به خودتون اعتماد نکنین چطوری به یکی دیگه اعتماد می کنین ؟؟؟
قبول دارم حتما می گین اون سواد داره ولی اولا نمیاد همه چی رو بهتون بگه ثانیا این یه مسئله شخصیه هر کی خودشه و خودش !!!! می گی نه ؟؟؟ عیب نداره راحت باش !:13:

shabeashegha
12-01-2011, 12:17
بچه ها نظرسنجی کتاب زبان رو از دست ندین:

TopGear
12-01-2011, 23:32
کی اینجا پشت کنکوره؟
خواهش میکنم یه نفر کمک کنه
کتاب های درسی من با توجه به منابع درسی کنکور 90 یه سال قدیمی تر هست
آیا تغییر تو این یک سال داشته؟
کدوم کتابها؟
یا نه همین کتابهای یه سال قدیمی تر خودمو بخونم؟

hjoooker
12-01-2011, 23:35
کی اینجا پشت کنکوره؟
خواهش میکنم یه نفر کمک کنه
کتاب های درسی من با توجه به منابع درسی کنکور 90 یه سال قدیمی تر هست
آیا تغییر تو این یک سال داشته؟
کدوم کتابها؟
یا نه همین کتابهای یه سال قدیمی تر خودمو بخونم؟
من کتابای هر دو سال دارم!منظورم مثلا ادبیات ۲ ۸۶ و ۸۷ از اقوام گرفتم!نه اصلا

TopGear
12-01-2011, 23:44
حتی حسابان و دینی هم تغییر نکرده

hjoooker
12-01-2011, 23:57
حتی حسابان و دینی هم تغییر نکرده
پسر جون داشتی رد میشدی از جلو تلویزیون یه چی شنیدی!اون ماله امسالش تغییر کرده!یعنی کسی که الن سومه وقتی کنکور بده به جا حسابان ریاضی ۳ میخونه

TopGear
13-01-2011, 00:11
ممنونم، خیالم راحت شد:46:

hjoooker
13-01-2011, 00:12
ممنونم، خیالم راحت شد:46:
KHAHESH:20:

hojjatinho
13-01-2011, 06:53
دوستان نمی دونم شنیدین یا نه .
امسال دانشگاه پیام نور در بیشتر مراکز استانها رشته های جدیدی رو می اره رشته هایی مثل : مکانیک برق عمران نفت پلیمر راه اهن و.....:18: بعضی رشته هاش حتی توی کمتر دانشگاهی تدریس می شه . کلا خیلی عجیبه ! یه نفر چه جوری می خواد اینا رو توی پیام نور بخونه الله اعلم!!!
احتمالا برای ریشه کن کردن دانشگاه ازاد هست.
الانم برای فراگیرش ثبت نام می کنه و برای کنکور 90 هم توی دفترچه میاد.
می شه حدس زد که ظرفیت روزانه افت می کنه و پایین میاد پس حسابی بخونین تا از قافله عقب نمونین.
موفق باشید:11:

metallica is me
13-01-2011, 23:27
سلام ببخشید من اینجا میپرسم ...
من اگه اطلاعاتمو(وضعیت نظام وظیفه و تاریخ تولد) تو ثبت نام دانشگاه آزاد اشتباه وارد کنم میتونم بعدا اصلا کنم؟
اصلا قانونی برای اصلاح هست؟

fmps
14-01-2011, 12:18
سلام دوستان
درسته که میگن ترم 2 پیش دانشگاهی ار 1 بهمن شروع میشه؟؟؟(البته 1 بهمن جمعه هست یعنی از 2 بهمن؟)
در ضمن این آزمون کانون چقدر سخت بود؟؟؟؟؟؟؟

Haniiii
14-01-2011, 12:44
سلام دوستان
درسته که میگن ترم 2 پیش دانشگاهی ار 1 بهمن شروع میشه؟؟؟(البته 1 بهمن جمعه هست یعنی از 2 بهمن؟)
در ضمن این آزمون کانون چقدر سخت بود؟؟؟؟؟؟؟
یعنی چی ؟! ... مگه بستگی به امتحانات مدرسه نداره ؟! ... ما از 2 شنبه باید بریم مدرسه !!!

+ زمان آزمون (اختصاصی ) کم بود ... سوال های حل کردنی زیاد داشت و یه خرده زمان کم بود ...

Benyamin100
14-01-2011, 13:13
امروز واسه من سوالای فیزیکش سخت بود،شما رو نمی دونم

veritaaa
14-01-2011, 13:26
امروز واسه من سوالای فیزیکش سخت بود،شما رو نمی دونم

اوهوم :41:
کم پیدایی...

fmps
14-01-2011, 13:41
انصافا فیزیک سخت بود

Haniiii
14-01-2011, 15:02

M0rrigan
14-01-2011, 16:27

دفعه اول که دیدم گفتم ایول، چه باحال خالیه :دی اما هرچی بیشتر نگاه میکنم کمتر به نظرم باحال میاد..

توضیح این که من از بعد امتحانا، یعنی سه شنبه، روزی 45 دقیقه هم نخوندم و کلا امروز هم حالم خوب نبود - بعله تا حد زیادی دارم توجیه میکنم که همین جا سرم رو نکوبم به کیبورد! اما خوب واقعیته..

واقعا هم اون وسطا خواستم ورقه رو بدم و برم دنبال زندگیم.. اما وحشت از دبیر محترم شیمی و احساس مسولیت در مورد جان شیرین باعث شد بشینم و ادامه بدم..

حالا برای جان معلم هندسه ام احساس مسولیت میکنم. سکته میزنه ببینه 0 زدم!

M o h a m m a d
14-01-2011, 16:39
من چرا از 5600 تکون نمیخورم ؟؟؟؟ :41:

اختصاصی هم که گند زدم اول رفتم سراغ شیمی بعد دیفرانسیل بعدش هندسه تحلیلی و فیزیک که دیگه مغزم کار نکردددددددد:20:
دقیقاً دو تا درسی که بنفش قلم چی رو میزدم هم خراب کردم :20:

farhad1122
14-01-2011, 17:30
الان ساعت پنج و نیمه ولی هنوز پاسخنامه اختصاصیم به دستشون نرسیده. فردا باید برم کانون ببینم پاسخنامم چی شده!:41: ولی اختصاصی رو بهتر از عمومی زده بودم... بعداً هر وقت کارنامم کامل شد کاملش رو میذارم...:11:

EngineeR EhsaN
14-01-2011, 18:09
بچه ها ميشه منو يه راهنمايي بكنيد :

gomnam23
14-01-2011, 18:46

عمومی ها رو گند زدم . هر چند دیف رو هم فکر کردم بهتر زدم

gomnam23
14-01-2011, 18:53

اندازه راهنمایی کردن نیستم ولی:

شما عمومی ها رو خوب میزنی و مشکلی نداری ولی تو اختصاصی به نظر من این کارو بکن: اول فقط کتاب ( تمرین و مثال) بعد هم واسه تست زدن فقط تست کنکور سالهای قبل اگر وقت اضافی آوردی تست های استاندارد دیگه

این نظر من بود :20:

موفق باشی :5:

graphmax
14-01-2011, 19:37
سلام

من دو بار در کنکور زبان خارجی ثبت نام کردم .
یه بار با گروه آموزشی اصلیم که ریاضی است زبان انگلیسی رو ثبت نام کردم .
یه بار دوم با یه کارت جدا کنکور زبان روسی ثبت نام کردم .
می خواستم کنکور زبان خارجیم زبان روسی باشه که بار اول اشتباه شد .
حالا اسم من یه بار برای کنکور زبان روسی که جدا ثبت نام کردم و یک بار برای کنکور زبان انگلیسی که با گروه آزمایشی اصلیم ثبت نام کردم ثبت شده .
این مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
نکنه کلا حذفم کنند ؟؟:41::41::41:

Haniiii
14-01-2011, 19:43
سلام

من دو بار در کنکور زبان خارجی ثبت نام کردم .
یه بار با گروه آموزشی اصلیم که ریاضی است زبان انگلیسی رو ثبت نام کردم .
یه بار دوم با یه کارت جدا کنکور زبان روسی ثبت نام کردم .
می خواستم کنکور زبان خارجیم زبان روسی باشه که بار اول اشتباه شد .
حالا اسم من یه بار برای کنکور زبان روسی که جدا ثبت نام کردم و یک بار برای کنکور زبان انگلیسی که با گروه آزمایشی اصلیم ثبت نام کردم ثبت شده .
این مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
نکنه کلا حذفم کنند ؟؟:41::41::41:
بهتره زنگ بزنی سنجش بپرسی ... مشکلت رو حل کنن ... تو دفترچه که نوشته تخلف هست !

fmps
14-01-2011, 21:02
این کارنامه من
ولی نیمدونم چرا هر چی می خونم پیشرفت نمیکنم

fmps
14-01-2011, 21:02
این کارنامه من
ولی نیمدونم چرا هر چی می خونم پیشرفت نمیکنم

shabeashegha
14-01-2011, 21:53
من چرا از 5600 تکون نمیخورم ؟؟؟؟ :41:

اختصاصی هم که گند زدم اول رفتم سراغ شیمی بعد دیفرانسیل بعدش هندسه تحلیلی و فیزیک که دیگه مغزم کار نکردددددددد:20:
دقیقاً دو تا درسی که بنفش قلم چی رو میزدم هم خراب کردم :20:

بچه ها شما که تراز عمومیتون با تراز اختصاصیتون اختلاف زیادی داره نشون میده روش صحیح درس خوندن رو انجام نمیدین. احتمالا شما حفظیاتتون عالیه و مفهومی کار کردنتون ضعیف برای همینه که اینقدر اختلاف تراز دارین . هنوز وقت برای اصلاح این ماجرا هست سعی کنین فرصت رو از دست ندین . برای رشته ریاضی من به شخصه راهنمایی نمیتونم بکنم بهتره از بچه های تراز بالای ریاضی راهنمایی بخواین یا از پشتیبانتون
در کل باید بدونین سبک خوندن اختصاصی و عمومی کاملا متفاوته سعی کنین برای اختصاصیا تست زیاد کار کنین با این سیستم جلو برین به حقتون نمیرسید:46:

Haniiii
14-01-2011, 22:02
بچه ها شما که تراز عمومیتون با تراز اختصاصیتون اختلاف زیادی داره نشون میده روش صحیح درس خوندن رو انجام نمیدین. احتمالا شما حفظیاتتون عالیه و مفهومی کار کردنتون ضعیف برای همینه که اینقدر اختلاف تراز دارین . هنوز وقت برای اصلاح این ماجرا هست سعی کنین فرصت رو از دست ندین . برای رشته ریاضی من به شخصه راهنمایی نمیتونم بکنم بهتره از بچه های تراز بالای ریاضی راهنمایی بخواین یا از پشتیبانتون
در کل باید بدونین سبک خوندن اختصاصی و عمومی کاملا متفاوته سعی کنین برای اختصاصیا تست زیاد کار کنین با این سیستم جلو برین به حقتون نمیرسید:46:

برعکسش چی ؟! ... من تو کل ترم 1 عمومی فقط ازمون اول خوندم با موقع امتحان ها ...

امتحان ادبیات 13 درس رو برای اولین بار و امتحان دینی 4 درست رو اولین بار بود که میخوندم !!! ... کلا نمیدونم چرا اختصاصی میخونم خیلی حال میکنم اما عمومی !... ( این آزمون 1200 عمومی پایین تر از اختصاصی بود ( 6800 5600 ) .. ؟؟؟؟؟

پ.ن: عمومی به جز انگلیسی

kamran987456
14-01-2011, 22:47
اینم ماله من

در ضمن واسه اولین بار میخوام دفعه بعد عربی رو سفید نزارم
کسی روشی و کتابی مفید واسه نکته های تستی در عربی سراغ داره یه کمکی هم به ما بکنه :19::19:(که لااقل بتونم به 30 -40 درصدی برسونم)

shabeashegha
14-01-2011, 23:42

امتحان ادبیات 13 درس رو برای اولین بار و امتحان دینی 4 درست رو اولین بار بود که میخوندم !!! ... کلا نمیدونم چرا اختصاصی میخونم خیلی حال میکنم اما عمومی !... ( این آزمون 1200 عمومی پایین تر از اختصاصی بود ( 6800 5600 ) .. ؟؟؟؟؟

برعکسش رو معمولا در مورد بچه های قوی میشه دید یعنی اغلب از درسای حفظی فرارین و تراز عمومیاشون کمتر از اختصاصیاست البته کنار گذاشتن درسای عمومی کار خیلی خیلی خطرناکیه چون برای قبولی هر به عمومی ها هم احتیاج دارین پس با تعادل درس بخونین و سعی کنین تراز اختصاصی و عمومیتون تفاوت فاحشی نداشته باشه . در مورد خود شما هم بنظرم کم کاری داشتین . به ادبیات و دین و زندگی و عربی و زبان نگاه بهتری داشته باشین موقع اعلام نتایج قطعا تاثیرش رو متوجه میشین :46:

veritaaa
15-01-2011, 00:07
یه سوال
دانش آموز رشته ی ریاضی میتونه دانشگاه هنر کرج رو انتخاب کنه؟

Reza31001
15-01-2011, 07:57

کاملا طبیعیه ... به جرئت میگم 70-80 درصد دانش آموزان قوی همین وضعیتو دارن یعنی تو عمومی ها فقط زبانشون خوبه ( تو این بازه زمانی) شما هم نگران نباش موقع خوندن عمومی ها هم فرا میرسه ( فروردین و اردیبهشت) اون موقع با گرفتن کتاب زرد عمومی ( که البته من سنجش آخر گاج رو پیشنهاد میدم) به عمومی ها هم میشه رسید فقط یادتون باشه عمومی ها فوق العاده مهمن !! یعنی اونقدر مهم هستن که رتبه زیر 2000 رو تا 4000-5000 تغییر بدن پس فراموششون نکنین

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
الان که کارنامتون رو دیدم ، میبینم اختلاف عمومی ها و اختصاصی ها یه نموره زیاده!!
حداقل دینی رو میشه خیلی خیلی بهتر زد چون سوالات دینی تو آزمونای کانون هیچی نیست با هفته ای یه ساعت دینی خوندن میشه بالای 70-80 زد

---------- Post added at 07:57 AM ---------- Previous post was at 07:56 AM ----------

یه سوال
دانش آموز رشته ی ریاضی میتونه دانشگاه هنر کرج رو انتخاب کنه؟

با ثبت نام و شرکت در کنکور هنر، بله

veritaaa
15-01-2011, 09:35
با ثبت نام و شرکت در کنکور هنر، بله
حتی واسه رشته ی معماری؟ آخه زیر شاخه ی هنر نیست ولی پذیرش داره
من الان فقط زبان شرکت کردم
تو بهمن میتونم هنر هم شرکت کنم؟ یا فقط یکی رو باید انتخاب کرد؟

ببخشید خیلی سوال پرسیدم آخه من تازه هدفم رو پیدا کردم

farhad1122
15-01-2011, 10:46
چقدر گند زدم... برم پایه ها رو بخونم که اونو دیگه گند نزنم!:41:

Reza31001
15-01-2011, 11:17
حتی واسه رشته ی معماری؟ آخه زیر شاخه ی هنر نیست ولی پذیرش داره
من الان فقط زبان شرکت کردم
تو بهمن میتونم هنر هم شرکت کنم؟ یا فقط یکی رو باید انتخاب کرد؟

ببخشید خیلی سوال پرسیدم آخه من تازه هدفم رو پیدا کردم

خوشبختانه برای مهندسی معماری نیازی به شرکت در کنکور هنر نیست یعنی باشرکت در کنکور ریاضی می تونید در رشته معماری یا شهرسازی دانشگاه هنر تهران ( محل تحصیل کرج) قبول بشید اینا رو با توجه به دفترچه انتخاب رشته کنکور 89 گفتم

البته باید تلاش زیادی بکنید چون فقط 20 تا ظرفیت داره:20:

veritaaa
15-01-2011, 13:16
هیچ سایتی حداقل تراز قابل قبول دانشگاه ها رو نداره؟ من پیدا نکردم

farzaneh*f
15-01-2011, 14:32
در ضمن واسه اولین بار میخوام دفعه بعد عربی رو سفید نزارم
کسی روشی و کتابی مفید واسه نکته های تستی در عربی سراغ داره یه کمکی هم به ما بکنه :19::19:(که لااقل بتونم به 30 -40 درصدی برسونم)

برای سفید نذاشتن عربی کار خاصی لازم نیست بکنین اولش 5-6 تا تست ترجمه می دن که شما با دقت کردن به چند تا نکته ی ساده از جمله ضمایر ، جمع و مفرد و ...و البته معنی درست چند تا کلمه ی کلیدی (معمولا اون کلماتی که تو فارسی یه معنی دیگه دارن مث جامعه که تو عربی می شه دانشگاه میان تو ترجمه می دن جامعه) می شه جواب داد بهشون ،شما یکی دو سری از سوالای همین کانونو بزنی راحت می تونی پیدا کنی فوت و فن حل این تستارو
برای درصدای حدود 40-50 مطالعه ی معمولی کتاب درسی (بررسی تمرینات + ترجمه ی درست متون هر درس) کافیه
برای درصدای بالاتر (70 به بالا) هم که مطالعه ی عمیق کتاب درسی (ترجمه ی همه ی جملات کتاب + بررسی قواعد در متن درس ها در کنار حل تمرینات) کارتو را می ندازه...برای تمرین بیشترم می تونی از گاج سفید کمک بگیری کم کم روش تست زنیش میاد دستت
به جز اینا خیلی اگه اصرار داری حتما خودتو بندازی تو دردسر تا راضی شی(:31:!) می تونی از فوت و فن عربی خیلی سبزم استفاده کنی ولی به نظر من همون کتاب درسی کافیه...

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

هیچ سایتی حداقل تراز قابل قبول دانشگاه ها رو نداره؟ من پیدا نکردم

منظورتون دانشگاه آزاد هست؟ سایت قلم چی تراز میانه شو داره که نسبت به حداقل تراز مطمئن تره :46:

farzaneh*f
15-01-2011, 14:44

عمومیات که خوبه درسای اختصاصی پیش هم اگه پایه ت خوب نیست می تونی روی فیزیک و شیمی و هندسه تحلیلی که زیاد به پایه مربوط نمی شن کار کنی ...مخصوصا شیمی پیش 1 رو اصلا نباید از دست بدی...به جز این می تونی بگی وضعیت درسای پایه ت چه طوره تا بگم رو کدوم مباحث بهتره کار کنی :20:

petrose.kabir
15-01-2011, 14:56
با سلام
از بچه ها اگه کسی هست مخش واسه برنامه ریزی درسی خوب کار میکنه لطفا پی ام بده یه چندتا سوال دارم.
mannan sen
15-01-2011, 16:33
لطفا کمکم کنید

برای تراز5500 چه پیشنهاد دارید

Reza31001
15-01-2011, 18:03
لطفا کمکم کنید

برای تراز5500 چه پیشنهاد دارید

بیشتر تلاش کن:31:
جدا از شوخی ... این قدر کلی که نمیشه چیزی گفت یه کارنامه ای چیزی... عمومیات خوبه؟ اختصاصی چطور؟
تو کدوم درسا قوی و تو کدوما ضعیفی بیشتر چه مبحثایی و...

با سلام
از بچه ها اگه کسی هست مخش واسه برنامه ریزی درسی خوب کار میکنه لطفا پی ام بده یه چندتا سوال دارم.

شما وضعیتتو بگو دور همی بچه ها بهت کمک میکنن:20:

veritaaa
15-01-2011, 18:12
منظورتون دانشگاه آزاد هست؟ سایت قلم چی تراز میانه شو داره که نسبت به حداقل تراز مطمئن تره :46:
واسه آزاد و دارم شبیه اون واسه سراسری نیست؟
واسه سراسری میانه های تراز قلم چیشو دارم ولی حداقل تراز انتخاب اول خود کنکور رو میخوام

kamran987456
15-01-2011, 19:31
برای سفید نذاشتن عربی کار خاصی لازم نیست بکنین اولش 5-6 تا تست ترجمه می دن که شما با دقت کردن به چند تا نکته ی ساده از جمله ضمایر ، جمع و مفرد و ...و البته معنی درست چند تا کلمه ی کلیدی (معمولا اون کلماتی که تو فارسی یه معنی دیگه دارن مث جامعه که تو عربی می شه دانشگاه میان تو ترجمه می دن جامعه) می شه جواب داد بهشون ،شما یکی دو سری از سوالای همین کانونو بزنی راحت می تونی پیدا کنی فوت و فن حل این تستارو
برای درصدای حدود 40-50 مطالعه ی معمولی کتاب درسی (بررسی تمرینات + ترجمه ی درست متون هر درس) کافیه
برای درصدای بالاتر (70 به بالا) هم که مطالعه ی عمیق کتاب درسی (ترجمه ی همه ی جملات کتاب + بررسی قواعد در متن درس ها در کنار حل تمرینات) کارتو را می ندازه...برای تمرین بیشترم می تونی از گاج سفید کمک بگیری کم کم روش تست زنیش میاد دستت
به جز اینا خیلی اگه اصرار داری حتما خودتو بندازی تو دردسر تا راضی شی(:31:!) می تونی از فوت و فن عربی خیلی سبزم استفاده کنی ولی به نظر من همون کتاب درسی کافیه...

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

خیلی ممنون از راهنمایی
حالا همین نکات ترجمه اسون رو کدوم کتاب به طور کاملی نوشته ؟

ansarymehr
15-01-2011, 22:01
من سال پیش کنکور دادم هیچی نخونده بودم ولی از همکلاسیام بالاتر شدم

موقتاً درسای دانشگاهی میخونم

ولی تصمیم دارم برای کنکور دوباره هم بخونم

دیر نیست الان؟:31:

کسی میتونه یه راهنمایی مشتی و کلی برام بکنه که نا امید نباشم و بچسبم به درس.. ؟!:20:

meragj2
15-01-2011, 22:13
خیلی ممنون از راهنمایی
گاج سفید به اختصار 2 قسمت پاسخ نامش توضیح داده.

fmps
15-01-2011, 22:18
سلام دوستان
من موندم این دروس عمومی رو چطور مرور کنم؟؟؟
فقط کتاب رو بخونم؟؟
فقط تست بزنم؟
یکم بخونم بعد تست بزنم؟

shabeashegha
15-01-2011, 22:21
واسه سراسری میانه های تراز قلم چیشو دارم ولی حداقل تراز انتخاب اول خود کنکور رو میخوام
برای کنکور سراسری دولتی سیستم با دانشگاه آزاد فرق داره . چیزی به اسم انتخاب اول عملا معنی نداره . هر کسی با توجه به رتبه ش همه انتخاباش تا زمانی که توی یکیشون پذیرفته شه بررسی میشن
این یعنی ممکنه یکی توی انتخاب اولش قبول شه و یکی توی انتخاب 50
یه لینکی هست مربوط به سایت قلم چی که توش میانه ی تراز و میانه رتبه رو زده عملا هم تا زمانی که نتایج اولیه کنکور 90 نیاد قلم چی ریز رتبه ها و ترازای قبولیای 89 رو پخش نمیکنه پس تا اون زمان بهترین مرجع همین لینکه
راستی تجربه به من نشون میده هیچ وقت نباید به آخرین قبولی هر رشته توجه کنی میانه رتبه ها دقیقترین مرجعه

رشته ریاضی:

رشته تجربی:

رشته انسانی:

shabeashegha
15-01-2011, 22:31
سلام دوستان
من موندم این دروس عمومی رو چطور مرور کنم؟؟؟
فقط کتاب رو بخونم؟؟
فقط تست بزنم؟
یکم بخونم بعد تست بزنم؟
بهترین مرجع برای مرور خلاصه نویسیهای خود شما/یا قسمتهایی که توی کتاب هایلایت کردین/ نکته هایی که گوشه کتاب نوشتین/ تستهایی که توی طول سال علامت زدین/ سوالایی که توی کلاسور ارزیابی جدا کردین و یا اگه هیچ کدوم رو در اختیار ندارین مرور به روش تورق سریع هست یعنی هر صفحه از کتاب رو یه نگاه میندازین و یادآوری میکنین مثلا فلان کتاب مال فلانی بود یا مثلا قصیده یعنی .... و همین طور تا آخر . برای عربی تا جایی که میتونین تست کار کنین و برای زبان تا جایی که میتونین جمله ی انگلیسی بخونین:46:(کتابای تست مرجع خوبی برای جملات کوتاه انگلیسیه)

veritaaa
15-01-2011, 22:49
عملا هم تا زمانی که نتایج اولیه کنکور 90 نیاد قلم چی ریز رتبه ها و ترازای قبولیای 89 رو پخش نمیکنه پس تا اون زمان بهترین مرجع همین لینکه
راستی تجربه به من نشون میده هیچ وقت نباید به آخرین قبولی هر رشته توجه کنی میانه رتبه ها دقیقترین مرجعه

اینو دارم بازم مرسی

farzaneh*f
16-01-2011, 11:52
خیلی ممنون از راهنمایی

گفتم که کافیه چند سری از سوالا رو بشینی پاسخنامه تشریحی شونو بخونی خودت خیلی راحت دستت میاد کدوما مهم ترن به جز اون همون طور که دوست مون گفتن می تونی از گاج سفید استفاده کنی :

گاج سفید به اختصار 2 قسمت پاسخ نامش توضیح داده.

تجربه ی شخصی من : پارسال دبیر ما از بهمن ماه به ما توصیه کرد هر شب 3 تا تست ترجمه-تعریب از گاج بزنیم من خودم همین کارو برای تستای درک مطلبم انجام می دادم که تقریبا همیشه همه ی تستای ترجمه و درک مطلبو چش بسته می زدم ، واسه کنکور نکات قواعدو اکثرا فراموش کرده بودم (چون بعد عید دیگه عربی نخوندم فقط هرشب همون 6 تا تستو -3 تا ترجمه 3 تا درک مطلب- می زدم) سر کنکورم 42 درصد زدم که همه ش مربوط به همینا - ترجمه و درک مطلب - بود (یعنی قواعدو هر چی زدم منفی مثبتش خنثی کردن همدیگه رو)...شما اگه درصدی حدود 50 می خوایی می تونی رو همینا کار کنی
برای درصد بالاتر همون طور که گفتم قواعدو از روی کتاب درسیم کار کنی تستاشو از گاج بزنی خوبه ولی باید تمرین و تکرارت مداوم باشه تا زمان کنکور که تلف نشه مث من نتیجه ی زحماتت :46:

farzaneh*f
16-01-2011, 12:12
من سال پیش کنکور دادم هیچی نخونده بودم ولی از همکلاسیام بالاتر شدم

موقتاً درسای دانشگاهی میخونم

ولی تصمیم دارم برای کنکور دوباره هم بخونم

دیر نیست الان؟:31:

کسی میتونه یه راهنمایی مشتی و کلی برام بکنه که نا امید نباشم و بچسبم به درس.. ؟!:20:

خب شما رتبه پارسالت چند بود ، کدوم دانشگاه و چی می خونینم خیلی مهمه...برای بعضی رشته ها (مث معماری که به کلی فاصله گرفته محتوای درساش از دبیرستان) کمتر می شه همراه با دانشگاه به کنکور مجدد فک کرد ولی بعضی رشته ها برعکسن مثلا تا جایی که من دیدم درسایی که بچه های عمران/مکانیک می خونن صورت پیشرفته ی همون درسای دبیرستانه طوری که اگه یه مروریم روی کتابای دبیرستانی و درسای عمومی بکنیم می شه دوباره کنکور رو در حد قابل قبول داد... در کل بهتره شما بیشتر در مورد وضعیتت توضیح بدی این طوری بهتر می شه نظر داد :46:

منم در این مورد با آقا سینا موافقم :

مثلا امسال که تو رشته ی ریاضی رتبه ها زیرو رو شده بود تا جایی که من خبر دارم مثلا پارسال آخرین قبولی های روزانه عمران تو تبریز و اردبیل 6000 و 9000 بودن اون وقت امسال با 5000 و 8000 نتونستن قبول شن بچه ها این رشته ها رو ، در حالی که اگه میانه رتبه ها رو در نظر می گرفتن و برای 3000 و 6000 تلاش می کردن حتما قبول بودن...شما اگه می خوایی با داشتن تراز ببینی چقد باید تلاش کنی تا به رشته ی دلخواهت برسی همون میانه ی تراز بهتره

پ.ن : هر چند که به نظر خود من این کارا نتیجه ای نداره جز اینکه ذهن ما رو مشغول حاشیه ها می کنه و از اصل موضوع منحرف می شیم بهتر آدم قبل کنکور همه ی انرژی شو بذاره واسه خوب خوندن اون وقت اگه بهتر از اونی شد که می خواست چه بهتر اگرم چیزی که می خواست نشد حداقل وجدانش راحته که همه ی تلاششو کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milla.online
16-01-2011, 20:52
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه کنم ترازم بره بالا؟؟؟؟help me

shabeashegha
16-01-2011, 23:51
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه کنم ترازم بره بالا؟؟؟؟help me
سوال شما خیلی کلی هست . یکم جزئی تر بپرسید بچه ها بهتر میتونن راهنماییتون کنن ولی با این حال یه سری کلیات هست:
1_ باید بدونی که افزایش تراز یه پروسه طولانی و پله ایه . قطعا کسی که تا آزمون قبل ترازش 4800 بوده توی بهترین حالت میتونه توی آزمون بعدی به تراز 5000 فکر کنه نه 6000
2_ صبر و حوصله و اینکه خودباوری داشته باشی که میتونی
3_ روش خوندن هر درس رو به درستی بدونی و با همه درسا مثل هم برخورد نکنی
4_ همه درسا رو کار کنی و سهل انگاری و پشت گوش انداختن هم نداشته باشی
5_ تست تست تست ( و بازم تست) اینقدری که به تست توصیه میشه ضربدر 1000 ش کن من توصیه میکنم که پاسخنامه تست رو هم بررسی کنی
6_هرچی میخونی مسلط بشی. اینکه الان بخونی بعد ببینی متوجه نشدی بری سراغ مطلب بعدی و با خودت بگی عید دوباره میخونم / دوران جمع بندی میخونم/یه هفته قبل کنکور میخونم و.... باید بگم خیال باطلیه. طوری بخون که انگار قراره دفعه آخری باشه که میخونی
7_ تا الان هرچقدر خوش گذرونی کردی مهم نیست از این به بعد رو دریاب. 5ماه مونده و این 5ماه رو بخون
8_ سبک شروع کن و تا قبل از عید به روزی 7ساعت برسون خودت رو . نیازی نیست از فردا روزی 7ساعت بخونی . قرار نیست به رتبه یک فکر کنی ولی به رتبه 10هزار هم فکر نکن. 5ماه فرصت داری اگه خوب بخونی به حدود رتبه 2هزار بررسی (حتی بهتر)
9_ بچه های تاپیک کنکور 89 یادشونه تا عید هرکس میومد میگفت تا الان شروع نکردم چکار کنم بهش اکیدا توصیه میشد زودتر شروع کنه . عید که شد بچه ها بازم توصیه میکردن زودتر شروع کنه که دیگه وقتی نمونده ولی از یه جایی به بعد به پستهایی که توش از بقیه پرسیده میشد آیا وقتی مونده کسی جواب نمیداد . اینو گفتم که بدونی کنکور مثل یه گیوتین میمونه که هر روز چند سانت بهت نزدیکتر میشه اگه زودتر به خودت نیای....

veritaaa
17-01-2011, 12:26
چه کنم ترازم بره بالا؟؟؟؟

کنکور مثل یه گیوتین میمونه که هر روز چند سانت بهت نزدیکتر میشه اگه زودتر به خودت نیای....

مثال بهتر از این نداشتی بگی آقا سینا ؟ :31:(اگه اشتباه نکرده باشم)
بر خلاف چیزایی که اینجا خوندم که میگن فقط بخونین وقتو از دست ندین به نظر من باید انگیزه وجود داشته باشه
واقعا چه چیزی باعث میشه یکی که میخواد بخونه ولی حسش نمیاد یا هی درجا میزنه و ترازش بالا نمیره
منم خودم اینجوریم
ولی من تا چند روز پیش هدف نداشتم فقط الکی میخوندم نمیدونستم به چی میخوام برسم حتی به سرم زد ریاضی رو ول کنم و این 5ماه واسه هنر بخونم
ولی با خودم کلنجار رفتم آخر یه تصمیم گرفتم
به نظر من یک یا دو روز تو بذار واسه بررسی کارنامه های کنکور
درصدها
کیا چیا قبول شدن
حتی کارنامه ی قلم چی که بچه ها اینجا میذارن
نه واسه حاشیه رفتن و اینکه کی بهتر از کیه یا اینکه اون کارنامه هارو ملاک قرار بدی
واسه اینکه انگیزه بگیری واسه اینکه بدونی الان کجای و به کجا باید برسی
نمیدونم
ولی یه روز انجام اینکار از درس رو نصف نیمه خوندن مفید تره
این نظر منه

METACORTEX
17-01-2011, 13:42
سلام
اینم آدرس سایت مهندس مهربان.
مثل اینکه می خواد تو اسفند همایش مشتق و کاربرد مشتق برگزار کنه.

fmps
17-01-2011, 14:19
سلام
اینم آدرس سایت مهندس مهربان.
مثل اینکه می خواد تو اسفند همایش مشتق و کاربرد مشتق برگزار کنه.

این فقط ویژه خانم هاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EngineeR EhsaN
17-01-2011, 15:04
بچه ها اين سايت دانشگاه قوه قضاييه چيه؟ شرايط ثبت نام چيه؟

alan wake
17-01-2011, 20:14
سلام یکی لطفآ زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری رو دقیق بگه...