PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فراگیر شدن کاهش مشکوک حجم سرویس ها در روزهای اخیر

mehrdad38
09-07-2010, 20:29
با سلام

چند روزی هست که کاربران اینترنت در چند ISP با یه مشکل نه چندان بی سابقه رو به رو شدن و اون کاهش بدون دلیل حجم سرویس ها شون هست. این موضوع نه تنها برای اولین بار نیست که اتفاق می افته بلکه در روزهای اخیر گویا این مشکل فراگیرتر شده و سرویس دهنده های بیشتری را دربر می گیرد.

در این تاپیک قصد داریم درباره این مسئله بحث و گفتگو کنیم. کسانی که با این مشکل مواجه شدند لطف کنن بیان اینجا و با ذکر نام شرکت سرویس دهنده شون مشکلشون رو اعلام کنن.

mortezaon
09-07-2010, 20:43
سلام تائید میشه
من سرویس 1 مگ را از پارس آنلاین تو رشت گرفتم
ولی این چند روز انگار سرعتش شبیه 512 شده که چند ما ه پیش داشتم

.

Mahdi.p30
09-07-2010, 20:52
سلام تائید میشه
من سرویس 1 مگ را از پارس آنلاین تو رشت گرفتم
ولی این چند روز انگار سرعتش شبیه 512 شده که چند ما ه پیش داشتم

.
دوست عزیز ، کاهش حجم نه کاهش سرعت!

t2download
09-07-2010, 21:06
دوستان من 3 هفته پیش به شرکت ایمیل دادم که من مشکلم این هست با دانلود مثلآ 40 مگ 80 مگ شارژ کم میشه و واسه گشتن تو نت 10 مین بگردم 30 مگ شارژ کم میشه و شرکت جوابی نداد و نماینده اهواز میگه عادیه و واسه دانلود رایگان ساعت 3 تا 7 هست اون هم سرعت 0 یا 2 هست و منو داغون کرده و میخوام با شرکت شاتل قرار داد ببندم چون به هر اشتراکش 1 گیگ اضافه کرده و هر گیگ فروشش هم کمتر از صبانت هست دوستان نظرتون راجب به شاتل چیه و گفت مودم من رو هم ساپورت میکنه شرکت و آیا هزینه راه اندازی میگیره یا تنها قرارداد میبندم و شارز رو تنها پولش رو میدم ؟

mortezaon
09-07-2010, 21:09
دوست عزیز ، کاهش حجم نه کاهش سرعت!
سلام حواسم نبود
این چند روزه سرعت من بالا پائین می کنه
مثلا الان اینجوریه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی یکم دیر تر بدتر میشه
البته میدونم سرعتش زیاده ولی من دارم پولشو میدم دوست دارم نوسان سرعتم زیاد نباشه

.

reb
09-07-2010, 21:58

با دلیل و مدرک قاطع حرف مهرداد ثابت شد.