PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فینال جام جهانی 2010 | اسپانیا - هلند

صفحه ها : [1] 2

satttanism
07-07-2010, 23:57
باید جذابترین بازی جام باشه

پیشبینی بازی سخت خواهد بود

اما من شانس اسپانیا رو بیشتر میدونم

HardWare Professor
08-07-2010, 00:00
بالاخره پیش بینی هشت پا درست در اومد

HoJJaT_007
08-07-2010, 00:03
اسپانیا میره واسه قهرمانی .

مدعیان سوخته آلمانی که میگفتن 4 هیچ میبره و ضایع شدن الان میان میگن هلند 8 هیچ میزنه :دی

SAMAN-JEEZY
08-07-2010, 00:08
این دیگه نظرسنجی نمیخواد.هلند از اولش قهرمان بود.

A.M.D.D.E.V.I.L
08-07-2010, 00:10
اسپانیا با این وضعی که بازی میکنه علاوعه بر قهرمونی دیگه همه رو از فوتبا ل بازی کردن زده

گرافيكار
08-07-2010, 00:30
جاي تاسفه كه با اين همه سابقه توي اين سايت
هنوز نميدونيد كه تاپيك تكراري زدن خلاف قوانينه
من دو روزه دارم توي تاپيك ويژه فينال
عكسها و تاريخچه فينالهاي گذشته رو ميزارم
فكر نميكنم نديده باشيد
:41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
08-07-2010, 06:27
شما هم که چپ و راست تاسف میخوری.

عیبی نداره.به اون تاپیک هم سر میزنیم.

فعلا مهم اینه که هلند قهرمان بشه.

satttanism
08-07-2010, 07:21
جاي تاسفه كه با اين همه سابقه توي اين سايت
هنوز نميدونيد كه تاپيك تكراري زدن خلاف قوانينه
من دو روزه دارم توي تاپيك ويژه فينال
عكسها و تاريخچه فينالهاي گذشته رو ميزارم
فكر نميكنم نديده باشيد
:41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما توي اون تاژيك تاريخچه فينال رو معرفي كرديد و مختص بازي فينال نبوده

در ضمن اينجا مدير داره و نياز به تاسف شما نيست

P.1052
08-07-2010, 07:44
من حتی اگه اسپانیا هم قهرمان بشه زیاد ناراحت نمی شم چون تیم سومم بود(اولی آرژانتین بعد هلند و سوم اسپانیا)
اما اسپانیا خیلی پاس میدن اعصاب آدم خورد می شه.قشنگ بازی نمی کنن.فقط به فکر برد هستند و به بازی زیبا اهمیت نمی دن.
پس JUST NEATHERLANDS

Payan
08-07-2010, 08:02
هر کدوم ببرن واسه من جالب توجهه. اما ترجیح میدم هلند ببره. از سبک بازیش و تیم همیشه پر ستاره اش خوشم میاد اما معمولا نتیجه نمیگیرفته که حالا داره میگیره. ایشالا قهرمان بشه.

Ultra_Black
08-07-2010, 09:06
ایشالا اسپانیا قهرمانه...:40:
اوناییم که میگن زیبا بازی نمی کنه،لطفا بیان بازی زیبا رو برا ما هم تعریف کنند تا ببینم بازی زیبا به چی میگن؟!!!

arfnpm
08-07-2010, 09:12
اسپانیا میره واسه قهرمانی .

مدعیان سوخته آلمانی که میگفتن 4 هیچ میبره و ضایع شدن الان میان میگن هلند 8 هیچ میزنه :دی
چند سالته؟ تیم اسپانیا فقط 2 ساله اسمش درومده مطمئن باش 2 سال دیگه هم با رفتن اینستا و ژاوی اسمی ازش نمیمونه. فکر کنم پدرو جایکزین خوبی برای اینا باشه!
در مورد سوخته هم بگم میگن. چیــــــــــــــز هر که را به کیش خود پندارد!
البته برد های یک هیچ یعنی خیلی زیبا بازی می کنه مثل مورینیو

P.1052
08-07-2010, 09:20
ایشالا اسپانیا قهرمانه...:40:
اوناییم که میگن زیبا بازی نمی کنه،لطفا بیان بازی زیبا رو برا ما هم تعریف کنند تا ببینم بازی زیبا به چی میگن؟!!!
منظورم اینه که زیاد گل نمیزنه.برد براشون مهم تر از اینه که خودشون رو خسته کنن یعنی با سیاست بازی میکنن..اصلا نمی گم که شایستگی بردن رو نداره و اصلا هم نمی گم که دفاعی بازی میکنه.
فقط زیاد پاس میدن این میره رو اعصاب.(که البته این هم یه نوع سبک بازیه)
شاید من چنین احساسی رو دارم.:20:

arash s.b
08-07-2010, 09:56
NETHERLAND IS HERO OF WORLD CUP

A.M.D.D.E.V.I.L
08-07-2010, 10:04
spain will take the CUP

sasan816
08-07-2010, 10:12
ما که از اول گفتیم فقط هلند

Ultra_Black
08-07-2010, 10:14
منظورم اینه که زیاد گل نمیزنه.برد براشون مهم تر از اینه که خودشون رو خسته کنن یعنی با سیاست بازی میکنن..اصلا نمی گم که شایستگی بردن رو نداره و اصلا هم نمی گم که دفاعی بازی میکنه.
فقط زیاد پاس میدن این میره رو اعصاب.(که البته این هم یه نوع سبک بازیه)
شاید من چنین احساسی رو دارم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظر شما محترم...
ولی به نظر من بازی ترکیبی و سریع با تعداد پاسهای زیاد جزو قشنگ ترین تاکتیک هاست...(تیکی تاکا)

djmilad_mrb
08-07-2010, 10:25
من که از سبک بازی اسپانیا اصلا خوشم نمیاد

در ضمن بازی زیبا

به نظرم اگه یه بار دیگه بازی ارو گوئه و هلند رو نگاه کنی معنی بازی زیبا رو درک کنی

بازی زیبا یعنی بازی سراسر هیجان همراه با گلهایه زیاد (منظورم دوتیم اینطور بازی کنن نه مثل پرتغال که 7 تا زد :2:)

تا حالا که این سبک بازی بیشتر رو اعصاب بوده تا خلق موقعیت واسه گل زنی شما هم چون طرفدار اسپانیایی مهم واست نتیجه اس

وگرنه دیشب که با این سبک مزخرفتون آخر از رویه ضربه ایستگاهی گل زدید:2:

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 10:27
هلــــــــــــــــند قهرمانه .... نیگا این جامو ...

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگه هلـــند بیا منو بگیر ... بیا منو بگیر...

اسپانیایی ها بدونن که هلند مثل هیچ تیمی نیست ... با همه فرق داره ... میگم این بازی یه باتلاقی درست کنیم دوستان اسپانیایی ما تو عمرشون ندیده باشن . :27: باتلاق که می دونید چیه ؟!! :31:

armin321
08-07-2010, 10:27
اسپانیا هم در باتلاق هلند گیر میکنه و با سه گل مغلوب لاله های نارنجی میشه

Original Titan
08-07-2010, 10:31
درود بر اسپانياي كبير!

اگر خدا بخواد كاپ رو كاپتان پويول بالاي سر ميبره

از هلند هم خوشم مياد! ولي مي خوام اسپانيا ببره...
هردوتيم لايق هستند
ولي اسپانيا بهتر بازي ميكنه

MohandesMCD
08-07-2010, 10:34
من گفتم یا آلمان میشه قهرمان یا تیمی که بتونه آلمان رو بزنه.
اسپانیا قهرمانه

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 10:41
تیم های ملی فوتبال اسپانیا و هلند برای نخستین بار در تاریخ بازی های جام جهانی دیدار نهایی را برگزار خواهند کرد. این دیدار روز یکشنبه آینده برگزار خواهد شد.

تنها دیدار اسپانیا و هلند در مرحله نهایی یک جام، به بازی های المپیک سال هزار و نهصد و بیست باز می گردد. این دو تیم هیچگاه در بازی های یورو یا جام جهانی با هم روبرو نشده اند.

تنها باری که آنها با هم روبرو شدند در جریان بازی های مقدماتی یورو سال هزار و نهصد و هشتاد و چهار بود که بازی رفت را اسپانیا در خانه خود با یک گل به پیروزی دست یافت اما بازی برگشت را با نتیجه دو بر یک از دست داد.

---------------------

اینم می بریم ایشالله ... بازی های دوستانه هم 6 تا بوده 3 تاشو نارنجی ها بردن . دوتا اسپانیا . یکی مساوی .
برد اسپانیا هم مال اون دوران قدیم بود .

کلا بازی جالبی میشه ... ولی بدونین این جام رو هلندی ها از دست نمیدن ... اسپانیا یورور رو گرفت بسش بود . شانس اورد اون موقع با هلند نخورد .

abc2
08-07-2010, 10:46
راستش از نظر من زیاد مهم نیست کدوم تیم قهرمان بشه چون تا به حال به اکثر چیزهایی که خواستم رسیدم . اول اینکه جام تو اروپا بمونه دوم اینکه یه تیمی جامو ببره که اصلا تا حالا نبرده که هردو تیمی که تو فینال هستن توی این موقعیت هستن . با این حال دوست دارم هلند ببره چون دوبار حق مارو تو فینال خوردن و اینکه خوب طرفدارشم .

djmilad_mrb
08-07-2010, 10:48
اگه اسپانیا بخواد بازی دیشب مقابل آلمان رو مقابل هلند تکرار کنه من یکی که tv رو آف میکنم:2:

یه فینال یه طرفه که نه این تیم (بخونید اسپانیا ) گل میزنه نه میزاره اون تیم (بخونید هلند ) یه کاری تو زمین بکنه آخرش هم سر یه ضربه ایستگاهی به گل میرسه و تمام :2:

در ضمن اونایی که معتقدند اسپانیا زیبا بازی میکنه اسپانیا تا اینجایه جام فقط 7 گل زده درصورتی که هلند تا اینجا 12 گل زده و تمام بازیاشم برده

سبک بازی اسپانیا=سبک مورینیو

armin321
08-07-2010, 10:53
هلند از الان حشن قهرمانی رو داره برکزار میکنه

Armin Van Burren
Dj Tiesto

بهترین دی جی های جهان برای هلند هستند

djmilad_mrb
08-07-2010, 10:56
هلند از الان حشن قهرمانی رو داره برکزار میکنه

Armin Van Burren
Dj Tiesto

بهترین دی جی های جهان برای هلند هستند

اینو خوب اومدی تو فیس بوک تیستو برو بیبین چه خبره:27:

Honradez
08-07-2010, 10:57
سلام.

بطرز عجيبي تيمهايي که تا فينال اومدن هيچ برتري‌اي نسبت بهم ندارن. اگر هلند دوبار تا فينال اومده و از ميزبانها شکست خورده، اسپانيا هم دوبار قهرمان اروپا شده.

ولي اگه بخوام از لحاظ فني تيمها رو بررسي کنم - با اطلاعاتم کمم - ميتونم بگم دو تيم تابحال فوتبال مدرنيو بازي کردن. البته اسپانيا مدرنتر. شما در هلندهاي قبلي شاهد توتال فوتبالي بوديد که خيلي به دفاع فکر نميکرد. هلند امروز چنان نيست. با بازيکنان کمتر حمله مي‌کند، در دفاع بسته‌تر است، و به سانتر، شوت و شروع مجدد دل مي‌بندد.

ولي اسپانيا مثل هلند شناور دفاع نمي‌کند. بلافاصله پس از لو دادن توپ حريف را پرس مي‌کنند تا دوباره توپ را بگيرند. و از هلند هم کمتر به حريف اجازه بازي بخصوص در يک‌سوم خودي مي‌دهند. در حمله هم اگرچه هردو تيم با ساختن مثلث‌ها (حرکات ترکيبي سه نفره) و پاسهاي کوتاه به دروازه حريف نزديک مي‌شوند، اما بناي حمله اسپانيا بر نزديک شدن در جريان بازي است و بيشتر سعي مي‌کنند موقعيت بسازند تا شوت کنند و سانتر.

اينست که احتمال کشيده شدن اين بازي به وقت اضافه زياد است. ضمن اينکه فينال است و امروزه همه تيمها ترجيح مي‌دهند در فينال دفاع کنند تا حمله.

با اين همه من هلند را قهرمان مي‌دانم. چون بازيهاي قبلي نشان داده‌اند اين تيم خط حمله زهردارتري دارد اما دفاع شناور اين تيم - مي‌تواند مثل ادوار گذشته - کار دستش دهد.

اينم از آخرين بازي... :46:

armin321
08-07-2010, 10:58
اینو خوب اومدی تو فیس بوک تیستو برو بیبین چه خبره:27:

خبر هاشو دارم

قراره واسه قهرمانی دیگه بترکونن

Mohammad
08-07-2010, 11:00
من از اول هم گفته بودم اسپانیا قهرمان میشه !

امیدوارم جدا از نتیجه بازی قشنگی باشه ...

Original Titan
08-07-2010, 11:06
داداش يه چيزي بگو بگنجه :31:
بابا شما چي از فوتبال ميدوني مياي اين نظرات كارشناسانه ميدي :31:

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 11:11
سلام.

بطرز عجيبي تيمهايي که تا فينال اومدن هيچ برتري‌اي نسبت بهم ندارن. اگر هلند دوبار تا فينال اومده و از ميزبانها شکست خورده، اسپانيا هم دوبار قهرمان اروپا شده.

ولي اگه بخوام از لحاظ فني تيمها رو بررسي کنم - با اطلاعاتم کمم - ميتونم بگم دو تيم تابحال فوتبال مدرنيو بازي کردن. البته اسپانيا مدرنتر. شما در هلندهاي قبلي شاهد توتال فوتبالي بوديد که خيلي به دفاع فکر نميکرد. هلند امروز چنان نيست. با بازيکنان کمتر حمله مي‌کند، در دفاع بسته‌تر است، و به سانتر، شوت و شروع مجدد دل مي‌بندد.

ولي اسپانيا مثل هلند شناور دفاع نمي‌کند. بلافاصله پس از لو دادن توپ حريف را پرس مي‌کنند تا دوباره توپ را بگيرند. و از هلند هم کمتر به حريف اجازه بازي بخصوص در يک‌سوم خودي مي‌دهند. در حمله هم اگرچه هردو تيم با ساختن مثلث‌ها (حرکات ترکيبي سه نفره) و پاسهاي کوتاه به دروازه حريف نزديک مي‌شوند، اما بناي حمله اسپانيا بر نزديک شدن در جريان بازي است و بيشتر سعي مي‌کنند موقعيت بسازند تا شوت کنند و سانتر.

اينست که احتمال کشيده شدن اين بازي به وقت اضافه زياد است. ضمن اينکه فينال است و امروزه همه تيمها ترجيح مي‌دهند در فينال دفاع کنند تا حمله.

با اين همه من هلند را قهرمان مي‌دانم. چون بازيهاي قبلي نشان داده‌اند اين تيم خط حمله زهردارتري دارد اما دفاع شناور اين تيم - مي‌تواند مثل ادوار گذشته - کار دستش دهد.

اينم از آخرين بازي... :46:
موافقم ... خود مربی هلند سبک بازی هلند رو یکم از حمله ای در اورده ... چون میخواست مثل یورو نشه . همه رو 4 ، 5 تا میزد ... یه بازی رسید به تیمی که می دونست چطور با هلند مقابله کنه و 3 تا خورد .

اما این هلند امسال نقطه ضعفی من توش نمی بینم . همه چی تکمیله . به نتیجه برد فکر میکنن. من فکر نکنم هلند اجازه بده بازی برسه به وقت اضافه .

اسپانیا هم یه افتی داشت تو این جام نسبت به یورو . ولی بازی اخر رو بد نبود. مطمئنا اونا روحیه خوبی دارن .

djmilad_mrb
08-07-2010, 11:19
دوست عزیز اولا قرار شد به نظراتم همدیگه احترام بزاریم :11:
ثانیا ممکنه تا یه حدودی متفاوت باشن اما در اصل یکی هستن

تیم هایه تحت رهبریه مورینیو بیشتر فضا ها رو پوشش میدن (بازی ایتر -بارسا ) و تمام فضاهایه حیاتی رو میبندن
حالا اسپانیا هم به شکلی دیگه این کار رو انجام میده پرسینگ از 1 سوم دفاعی تیم حریف

در نتیجه گیری هم که مثل همن (برد 1 صفر)

حالا شما دلیل بیار که اینطور نیست
به غیر از اینی که گلاتون هم مشکوک بوده:27:

میگم که شما طرفدار تیمتون هستید و دوست دارید به هرشیوه ممکن به پیروزی بسه ولی برایه کسی که عاشق فوتباله ،دوست داره بازی زیبایی رو ببینه

اگر این سبک بازی متنج به ایجاد موقعیت خطرناک و گلهاییه فراوان بود(سبک بارسا ) باهات موافقم اما این سبکی که اسپانیا بازی میکنه 1 هشتم بارسا نیست (شما خودت بگو دنی آلوز با راموس یکی هست ؟ مسی با پدرو یکی هست ؟ و...)

Boy Ka
08-07-2010, 11:26
(شما خودت بگو دنی آلوز با راموس یکی هست ؟ مسی با پدرو یکی هست ؟ و...)

اولا که پدرو تو بارسلون هم هست. دوما راموس درسته تو کارهای هجومی ضعیفتر از الوز هست ولی تو کارهای دفاعی و رو توپهای هوایی بهتره.

از این گذشته بارسلونا بازیساز قهاری مثل ژابی الونسو و بهترین گلر دنیا یعنی ایکر کاسیاس رو نداره. تازه ویا رو هم اضافه کن. گرچه سال دیگه میره بارسلون ولی امسال که تو بارسلون نبود که.

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 11:27
مقامات آمستردام اعلام کردند که حدود یکصد هزار شهروند هلندی مسابقه فینال جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی را در میدان موزه آمستردام مشاهده خواهند کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مقامات هلندی اعلام کردند که استقبال مردم هلند بیشتر از آن جهت است که تیم ملی فوتبال این کشور پس از ۳۲سال موفق شده است تا در فینال رقابت های جام جهانی حضور یابد.

گفتنی است هرچند که تیم ملی هلند تا کنون دو بار در سال های ۱۹۷۴ و ۱۹۷۸ به فینال رقابت های جام جهانی رسیده است ولی هرگز موفق نشده است تا به مقام قهرمانی نائل شود.

از سوی دیگر مقامات هلندی نگران هستند تا تمایل شهروندان این کشور به تماشای مسابقه تیم ملی هلند در فینال مسابقات جام جهانی، یکی از بزرگترین فستیوال های موسیقی در اروپا را که قرار است با حضور هنرمندان بین المللی در روتردام برگزار شود، تحت الشعاع خود قرار دهد.

djmilad_mrb
08-07-2010, 11:32
اولا که پدرو تو بارسلون هم هست. دوما راموس درسته تو کارهای هجومی ضعیفتر از الوز هست ولی تو کارهای دفاعی و رو توپهای هوایی بهتره.

از این گذشته بارسلونا بازیساز قهاری مثل ژابی الونسو و بهترین گلر دنیا یعنی ایکر کاسیاس رو نداره. تازه ویا رو هم اضافه کن. گرچه سال دیگه میره بارسلون ولی امسال که تو بارسلون نبود که.

دوست عزیز اینو میدونم اما سیستم بازی اسپانیا به کل با بارسا متفاوته بارسا 4-3-3 بازی میکنه و دیگه نیازی به ژابی آلونسو نیست بوسکتس ژاوی و کیتا که ترکیب عالی هست

بعدشم تو این ترکیب اسپانیا پدو دقیقا همون جایی بازی میکنه که مسی برایه بارسلون بازی میکنه حالا به نظرتون اینا مثل همن

من هنوز جوابمو نگرفتم

تیم هایه تحت رهبریه مورینیو بیشتر فضا ها رو پوشش میدن (بازی ایتر -بارسا ) و تمام فضاهایه حیاتی رو میبندن
حالا اسپانیا هم به شکلی دیگه این کار رو انجام میده پرسینگ از 1 سوم دفاعی تیم حریف

به غیر از اینی که گلاتون هم مشکوک بوده

apollon
08-07-2010, 11:34
دوست عزیز اولا قرار شد به نظراتم همدیگه احترام بزاریم :11:

به غیر از اینی که گلاتون هم مشکوک بوده:27:

میگم که شما طرفدار تیمتون هستید و دوست دارید به هرشیوه ممکن به پیروزی بسه ولی برایه کسی که عاشق فوتباله ،دوست داره بازی زیبایی رو ببینه

اگر این سبک بازی متنج به ایجاد موقعیت خطرناک و گلهاییه فراوان بود(سبک بارسا ) باهات موافقم اما این سبکی که اسپانیا بازی میکنه 1 هشتم بارسا نیست (شما خودت بگو دنی آلوز با راموس یکی هست ؟ مسی با پدرو یکی هست ؟ و...)
سطح تمام تيمهايي که به اسپانيا خوردن به خصوص از نظر مربي! بالا بوده و بايد بگم من مورينيو رو ميکشم :دي ديگه همه ياد گرفتن! هرکي ميرسه به اسپانيا سبک بازيش رو عوض ميکنه و دفاع ميکنه! حتي آلمان هم ديشب خيلي دفاعي تر از حالت عاديش بازي ميکرد. و به خاطره همين اسپانيا همش 1 هيچ بازياشو ميبره

majid.khaledi
08-07-2010, 11:41
ما یان دوتا تیمو دوست داریم و پیش بینیم هم این بود که این دوتیم فینالیست میشن

ولی بیشتر دوست دارم اسپانیا قهرمان شه تا هلند

moraddad
08-07-2010, 11:45
چی میگین شما؟!
اصلا بازیو نیگا میکنین؟!
اسپانیا قشنگ بازی نمیکنه؟!:31:
عجـــــــــب!

Mohammad
08-07-2010, 12:04
در ضمن اونایی که معتقدند اسپانیا زیبا بازی میکنه اسپانیا تا اینجایه جام فقط 7 گل زده درصورتی که هلند تا اینجا 12 گل زده و تمام بازیاشم برده
زیبا بازی کردن مسلما به تعداد گل نیست ! اسپانیا دیشب یه گل زد چندین تا رو نزد !!

xmehr
08-07-2010, 12:07
چند سالته؟ تیم اسپانیا فقط 2 ساله اسمش درومده مطمئن باش 2 سال دیگه هم با رفتن اینستا و ژاوی اسمی ازش نمیمونه. فکر کنم پدرو جایکزین خوبی برای اینا باشه!
در مورد سوخته هم بگم میگن. چیــــــــــــــز هر که را به کیش خود پندارد!
البته برد های یک هیچ یعنی خیلی زیبا بازی می کنه مثل مورینیو

عزیزم من 29 سال سن دارم وقتی 9 سالم بود تیم داغون المان قهرمان جهان شد در صورتی که حق مسلم ایتالیا بود فکر نکنم شما سنت جوری باشه که قهرمانی المان دیده باشی ولی همین الان طرفدارهای اسپانیا دارن هر جامی که شما ندیدیو میبینن

شما هم بهتره دلت به فکر ارزوهات و افتخارهای گذشته تیمت که برات تعریف کردن خوش باشه

ولی خوشبختانه الان عصر تیم ماست و راحت جام هارا میبریم و با چشممون میبینیم :21:

ایشالا شما هم بالاخره یک جام ببینی تو دست تیمتت و ارزو به دل نمونی
موفق باشی:46:

Vahid_1990
این واضحه که اسپانیا قشنگتر بازی کرده.
هلند بازی با اروگوئه و برزیل اون چنان خوب نبود.

shayan999
خیلی جالبه که بعضی ها میگن اسپانیا خوب بازی نمی کنه :))))))
من موندم بازی خوب رو به چی می دونن اون افراد؟
به گل زدن زیاد؟
به گل نخوردن؟
به حمله؟
به پاس کاری؟

اسپانیا واقعا سبک فوق العاده ی داره. پاسکاری های سریع و بازی شناور و ترکیبی.

حالا مثلا آلمان دیشب خوب بازی کرد؟ 11 تائی داشتن دفاع می کردن. اونم دفاع لایه ای توی خط های شکسته. خوب اسپانیا دیگه چیکار کنه وقتی اینطوری جلوش دفاع میکنن؟
آلمان هم که می گن قشنگ بازی می کنه منقبول ندارم چون همش توی مرده خوری گل میزنه. همین آلمان به 3 تا تیم استخون دار ازنظر تاکتیک تیمی و دفاعی خورد دیدید چطوری موند توش؟ (صربستان، غنا، اسپانیا)
از اون طرف با این طرز دفاع 11 نفره آلمان، اسپانیا با بازی ترکیبی و پاسکاری های قشنگ و مرتب آرایش تیمی آلمان رو به هم میزد.

دقیقه ی 55 بازی تعداد پاس های اسپانیا 492 تا بود ولی آلمان 320 تا. 85% پاسهای اسپانیا درست بود و آلمان کمتر از 70% پاس هاش صحیح بود. از نظر تصاحب توپ هم 60-40 به نفع اسپانیا بود. شوت ها در آخر فکر کنم 15-4 بود. موقعیت گل زنی اسپانیا هم که بیشتر بود.

حالا من نمی دونم دیگه معیار بازی خوب رو بعضی از اساتید چی می دونن؟

تازه من بازی هلند رو دوست دارم ولی جلوی برزیل چطوری برد؟ گل اول که ملو اشتباه کرد. گل دوم هم که کاملا شانسی توپ رسید رو سر اسنایدر. ملو هم که اخراج شد و برزیل 10 نفره شد.

پس نتیجه ی اخلاقی ای که می گیریم چیه؟

Viva Spain

amin khan
08-07-2010, 12:09
آقا سلام
اولین پستم توی انجمن جام جهانی دارم میدم
یه سوال داشتم نخندید فقط
فینال کیه؟

david68
08-07-2010, 12:10
اونایی که میگن اسپانیا با رفتن ژاوی و اینیستا افت میکنه کاملا اشتباه میکنن بعضی ها ممکنه فقط نتاج بازیهای تیم اصلی رو دنبال کنن ولی من یه اسپانیش فن واقعی هستم و بازیهای تیمهای جوانان رو هم دنبال میکنم اسپانیا در همه رشته ها خوب عمل کرده از تنیس بگیر تا فوتسال و و بسکتبال کار به جایی رسیده که حتی در تیم لیکرز هم یه اسپانیایی به صورت فیکس بازی میکنه . من حتی از موفقیت تیمهایی مثل اتلتیکو و سویا و ... در لیگ اروپا خوشحال میشم .

در مورد ژاوی و اینیستا : همونطور که میدونید ژاوی در این 2-3 ساله اخیر پیشرفت چشم گیری داشته و قبل از این زیر سایه بازیکنای دیگه بود حتی خودش در یه مصاحبه گفت یه زمانی قصد داشت بارسا رو ترک کنه ولی ترجیح داد بمونه ولی حالا شما حساب کنید فابرگاس با 22-23 سال سن یه رهبر تمام عیار در ارسنال هست پس معلومه که بعد از 2-3 سال به راحتی میتونه جای ژاوی رو در جام جهانی بعدی پر کنه . اینیستا هم همینطور اسپانیا بازیکنای بسیار خوبی مثل پدرو و ناواس و حتی ماتا رو رو نیمکت داره که در این بین اگه بازیکنایی مثل ناواس و ماتا به تیم بزرگتر برن قطعا خیلی پیشرفت خواهند کرد هرچند اینیستا هم خودش جوان هست و چند ساله دیگه میتونه بازی کنه .

در پست دروازه هم همینطور الان اتلتیکو یه دروازه بان خوب و 20 ساله رو کرده که اینده تیم ملی اسپانیا هست هرچند در این پست هم کاسیاس تا جام جهانی بعدی راحت میتونه بازی کنه تنها دو پستی که اسپانیا در اون مشکل داره دفاع کناری و مخصوصا دفاع چپ هست که زیاد در بازیکن سازی در اون پست موفق نبوده با توجه به اینکه با رفتن پویول راموس به مرکز خط دفاعی میاد باید یه دفاع راست و یه دفاع چپ برای جام جهانی بعدی بسازه . در پست هافبک دفاعی هم بوسکتس جوان هست هرچند خاوی مارتینز هم در اینده میتونه ژابی و بوسکتس رو نیمکت نشین کنه چون فکر کنم فقط 20 سال داره . جانشین ویا هم داره در والنسیا ساخته میشه اونم کسی نیست جز پاکو که در تیم زیر 17 ساله ها عالی بوده .

در نهایت اینو بگم که اسپانیا همیشه بازیکنای بسیار خوبی داشته ولی یه چیزی کم داشته که اونم نبود اتحاد بوده مطمئن باشید اگه اتحاد نبود اسپانیا باز هم مثل گذشته به مشکل میخورد ولی خوشبختانه چند سالی هست که این اتحاد برقرار شده .

در مورد فینال هم اصلا قابل پیش بینی نیست تا قبل از این بازی همه میگفتن المان به فینال میره قبل از اون همه رفته بودن سراغ ارژانتین و الان هم که اومدن سراغ اسپانیا .... نباید احساسی برخورد کرد و بازیهای نه چندان درخشان اسپانیا در مراحل قبلی رو از یاد برد هلند هم تیم کمی نیست و بزریل رو شکست داده و کلا از نظر میانگین سنی و بازیکن اسم و رسم دار از المان سرتر هست مربی خوبی هم داره .

xmehr
08-07-2010, 12:12
اگه اسپانیا بخواد بازی دیشب مقابل آلمان رو مقابل هلند تکرار کنه من یکی که tv رو آف میکنم:2:

یه فینال یه طرفه که نه این تیم (بخونید اسپانیا ) گل میزنه نه میزاره اون تیم (بخونید هلند ) یه کاری تو زمین بکنه آخرش هم سر یه ضربه ایستگاهی به گل میرسه و تمام :2:

شما اصلا فوتبال میبینی

واقعا جملات زیبای و خنده داری میبینیم :ی

بابا دیگه عالم ادم میدونند زیباترین فوتبال دنیا را اسپانیا داره سبک مورینیو دیروز المان بازی کرد که دفاع و ضد حمله

کلا طرف هیچی از فوتبال نمیدونه اظهار نظر هم میکنه ایشالا تو فینال که لولتون کردن بچه ها فوتبال زیبا را درک میکنی:21:

xmehr
08-07-2010, 12:14

ولشون کن اینا از این دوستانین که تا حالا فوتبال ندیدن فقط نتیجه تو روزنامه میخونند

:27:

shayan999
08-07-2010, 12:24
آقا سلام
اولین پستم توی انجمن جام جهانی دارم میدم
یه سوال داشتم نخندید فقط
فینال کیه؟

بازی فینال یک شنبه شب ساعت 11
و بازی رده بندی شنبه شب ساعت 11

djmilad_mrb
08-07-2010, 12:35
زیبا بازی کردن مسلما به تعداد گل نیست ! اسپانیا دیشب یه گل زد چندین تا رو نزد !!

پس خوبه شد یه چیز جدید از شما یاد گرفتیم پس زین پس بازیایه صفر صفر جز زیباترین بازیایه جام قرار میگیرن:27:

در ضمن اون چند موقعیتم که شما مگی رویه ضد حمله بود

درنهایت من اصلا قبول ندارم که تمام تیما مقابل اسپانیا دفاع کردن مثال نقض اشم بازیه شیلی اسپانیا :2:

خلاصه این سبک بازی بیشتر نتیجه گراست تا فوتبال زیبا :5:

abc2
08-07-2010, 12:41
پس خوبه شد یه چیز جدید از شما یاد گرفتیم پس زین پس بازیایه صفر صفر جز زیباترین بازیایه جام قرار میگیرن:27:

در ضمن اون چند موقعیتم که شما مگی رویه ضد حمله بود

درنهایت من اصلا قبول ندارم که تمام تیما مقابل اسپانیا دفاع کردن مثال نقض اشم بازیه شیلی اسپانیا :2:

خلاصه این سبک بازی بیشتر نتیجه گراست تا فوتبال زیبا :5:

شیلی نبود پاراگوئه بود . به نظر من پاراگوئه خیلی خوب بازی کرد تو اون بازی ولی اسپانیا نتونست اون بازی ای که جلو آلمان کرد جلو پاراگوئه بکنه . جلوی مام هم از این خبرا نیست :31:

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 12:44
نه محمد جان ... بحث زیبا بازیکردن هم نباشه ، تیمی که کم گل بزنه مسلما یه مشکلی داره :31: ... منم معتقدم چون اسپانیا کم گل میزنه (بالاخره یه مهاجم دارن که اصلا اماده نیست) مسلما با هلند به مشکل میخوره ... هلند دوتا گل میزنه ، بعد بازی رو اداره میکنه . خلاص :8:

djmilad_mrb
08-07-2010, 12:46
شما 700 تا پاس بدی موقعیت خلق نکنی به چه دردی میخوره؟ :2: اینو میگن فوتبال زیبا:2: برید جمع کید فوتبال نتیجه گرا:2:

خیلی جالبه کلا اسپانیا 7 تا گل زده اون وقت چطور میتونه یه شبه خلافه 6 تا بازیه قبلیش بازی کنه:2:

منم میگم به احتمال 100 درصد آخرش با یه ضربه ایستگاهی 1-0 بازی رو میبرید !!
فقط خیلی برام جالبه اگه گل اول رو بخورید میتونید جبرانش کنید یا نه؟:21:
چون تا حالا که نتونستید (ارجاع میدم بازی سویس اسپانیا) :27:

ما تا همین جا هم به تیممون افتخار میکنیم چرا که کمتر کسی پیش بینی میکرد به اینجا برسیم :10:

تا حالا هم که تیممون خیلی بهتر از تیم شما بازی کرده از هر نظر که فکرشو بکنی:8:

Vahid_1990
08-07-2010, 12:48
نه محمد جان ... بحث زیبا بازیکردن هم نباشه ، تیمی که کم گل بزنه مسلما یه مشکلی داره ... منم معتقدم چون اسپانیا کم گل میزنه (بالاخره یه مهاجم دارن که اصلا اماده نیست) مسلما با هلند به مشکل میخوره ... هلند دوتا گل میزنه ، بعد بازی رو اداره میکنه . خلاص
البته اگه بتونید فوق ستاره های اسپانیا مثل ژاوی رو مهار کنید که مطمئنا نمی تونید:8:

بردیا
قطعا هلند میبره به دلیل رای های بیشتر اسپانیا:دی

اینجا نتیجه تمام نظرسنجیا برعکس از کار درومده

آلمان انگلیس
آلمان آرژانتین
آلمان اسپانیا
هلند برزیل
:دی
هرتیمی که رای کمتری آورده برده

طرفدارای اسپانیا هم اگه دوس دارن قهرمان بشن باید به هلند رای بدن:دی

xmehr
شما 700 تا پاس بدی موقعیت خلق نکنی به چه دردی میخوره؟ :2: اینو میگن فوتبال زیبا:2: برید جمع کید فوتبال نتیجه گرا:2:

خیلی جالبه کلا اسپانیا 7 تا گل زده اون وقت چطور میتونه یه شبه خلافه 6 تا بازیه قبلیش بازی کنه:2:

منم میگم به احتمال 100 درصد آخرش با یه ضربه ایستگاهی 1-0 بازی رو میبرید !!
فقط خیلی برام جالبه اگه گل اول رو بخورید میتونید جبرانش کنید یا نه؟:21:
چون تا حالا که نتونستید (ارجاع میدم بازی سویس اسپانیا) :27:

ما تا همین جا هم به تیممون افتخار میکنیم چرا که کمتر کسی پیش بینی میکرد به اینجا برسیم :10:

تا حالا هم که تیممون خیلی بهتر از تیم شما بازی کرده از هر نظر که فکرشو بکنی:8:

باز خوبه از الان میدونید اسپانیا قهرمان میشه همین کافیه:21:

armin321
08-07-2010, 12:52
ببین همین هلند برای اسپانیا همچین باتلاقی درست کنه

هلند قهرمان میشه و شکی نیست

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

البته اگه بتونید فوق ستاره های اسپانیا مثل ژاوی رو مهار کنید که مطمئنا نمی تونید:8:

اصلا ارزش نداره مهارشون کنن

بزار اینقدر پاس کاری کنند خسته شن .

بعد تو همین پاسکاری های بی هدف یک توپ ربایی اتفاق میفته که در نتیجه هلند قهرمان میشه

pedramch
08-07-2010, 12:56
با این که همه میدونن چقدر اسپانیا رو دوست دارم و طرفدار دو آتیشه ماتادور ها هستم ولی یه حس بدی بهم میگه هلند بازی رو میبره!
لعنت به این فوتبال بی قانون:دی(البته پیشاپیش گفتم)

ممنون/:5:

Mojtaba N87
08-07-2010, 13:05
اسپانیا لیاقت بیشتری داره

djmilad_mrb
08-07-2010, 13:11

آقا مجتبی در این که شکی نیست که این دوتیم بیشترین لیاقت رو برایه رسیدن به فینال داشتن

اما بحث اصلی اینه که آیا این سبک اسپانیا توام با بازی تماشاگر پسنده یا خیر!!
که مسلما جواب منفیه:10:
اسپانیا بیشتر نتیجه گرفته تا این که زیبا بازی کنه:5:
البته هلند هم دست کم از اسپانیا نداره با این تفاوت که به مرور بازیاش بهتر شده و این آخری که زیباترین بازیه هلند بود:40:

خیلی مشتقام ببینم اگه هلند گل اول این بازی رو بزنه اسپانیا میتونه گل رو جبران کنه یا خیر:21:

armin321
08-07-2010, 13:11

چه جالب طرفدارهای برزیل حالا که به هلند باختن ، میگن اسپانیا بهتره

نه داداش این هلند به هیچ تیمی تو این جام نمیبازه و لیاقت خودشو نشون میده

siavashjal
08-07-2010, 13:13
اصلا تردیدی وجود نداره که اسپانیا قهرمان می شه شک نکنید.

همون بلایی که اسپانیا سر آلمان اورد تو فینال سر هلند هم میاره

viva spain!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vahid_1990
08-07-2010, 13:14
100 درصد موافقم.

گرافيكار
08-07-2010, 13:15
شما توي اون تاژيك تاريخچه فينال رو معرفي كرديد و مختص بازي فينال نبوده

در ضمن اينجا مدير داره و نياز به تاسف شما نيست
احتمالا سواد چشماتون پايينه:31:
عنوان اون تاپيك كاملا واضح و روشنه
در ضمن شما حتي براي زحمت ديگران ارزشي قائل نيستيد
كلا خوبه توي روزاي آخر هم كاربرا رو بهتر ميشناسيم
و هم بهتر ميتونيم درباره عملكرد مدير قضاوت كنيم

siavashjal
08-07-2010, 13:15
طرفدارای هلند در نظر داشته باشند که اگه بازی با اروگوئه چند دقیقه بیشتر ادامه پیدا می کرد اروگوئه بازی رو مساوی می کرد.

بردیا
08-07-2010, 13:16
طرفدارای هلند در نظر داشته باشند که اگه بازی با اروگوئه چند دقیقه بیشتر ادامه پیدا می کرد اروگوئه بازی رو مساوی می کرد.

خب بازی آلمان اسپانیا هم چند دقیقه بیشتر ادامه پیدا میکرد آلمان بازیو مساوی میکرد

scali
08-07-2010, 13:16
چه قدر جالبه

Masoud-Susa
08-07-2010, 13:17
قطعا هلند میبره به دلیل رای های بیشتر اسپانیا:دی

اینجا نتیجه تمام نظرسنجیا برعکس از کار درومده

آلمان انگلیس
آلمان آرژانتین
آلمان اسپانیا
هلند برزیل
:دی
هرتیمی که رای کمتری آورده برده

طرفدارای اسپانیا هم اگه دوس دارن قهرمان بشن باید به هلند رای بدن:دی
اینو به شخصه تایید می کنم...:31:
جون هر کی که دوست دارید به هلند رای بدید:31:

armin321
08-07-2010, 13:19
100 درصد موافقم.

ای ول منم موافقم 100 درصد هلند قهرمان میشه

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 13:20
مجتبی جان ... نقل و قول شما رو بیارم تو تاپیک برزیل با چه اطمینانی میگفتی هلند فینالیست نمیشه ؟؟؟

این نتایج نشون داد باید دیدگاهتون رو عوض کنید ...

فقط Totla Football

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 13:22
اسپانیایی ها ... ببینید و بترسید ... این صحنه ها تکرار شدنی هستن !!!

تیر بارانتون میکنیم ...

xmehr
08-07-2010, 13:24
اسپانیایی ها ... ببینید و بترسید ... این صحنه ها تکرار شدنی هستن !!!

تیر بارانتون میکنیم ...

ارزو بر جوانان عیب نیست مواظب باشید همون نیمه اول کارتون تموم نشه:21:

P.1052
08-07-2010, 13:25
امیدوارم اسپانیا مقابل هلند مثل دیشب بازی نکنه و گرنه شکست دادنش در وقت قانونی خیلی سخته.
یا حداقل مربی هلند باید یه فکری بکنه
تذکر مهم:پست فوق به هیچ عنوان نشان ضعف هلند نیست.مطمئن باشید هلند حتما قهرمانه.

djmilad_mrb
08-07-2010, 13:27
این اسپانیایی ها فکر میکنن قویتر از برزیلن :31:

نمیدونن که هلند یه سبکی داره به نام باتلاق:31: باتلاق میدونین چیه؟:31:

پس مواظب باشید توش نیوفتید:31:

siavashjal
08-07-2010, 13:36
تو بازی دیشب که کل بازی دست اسپانیا بود و هر جوری دلشون می خواست بازی می کردن علت کم گل زدن هم دفاع سرسختانه آلمان ها بود.

ولی مطمئن باشید چنان بلایی سر هلندی ها بیاره که تا مدت ها یادشون بمونه. اونم با اون دروازه بان درخشانشون که اون جوری از فورلان گل می خوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 13:39
اصلا تردیدی وجود نداره که اسپانیا قهرمان می شه شک نکنید.

همون بلایی که اسپانیا سر آلمان اورد تو فینال سر هلند هم میاره

viva spain!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما مطمئن باش باتلاق درست کردیم واسه اسپانیا یه وجب روغن روش :31:

ما رو از چی می ترسونی ... از سبک بازی خودمون که تیم حریف رو نابود میکنیم ؟؟؟

آره ... میگم چطوره بازی رو بکنیم 120 دقیقه ... ببینم تا اخرش کی می بره !! :27:

استاد بازی 90 دقیقه هست . هر کی تو 90 دقیقه برد بهش میگن برنده .

Vahid_1990
08-07-2010, 13:40
امیدوارم اسپانیا مقابل هلند مثل دیشب بازی نکنه و گرنه شکست دادنش در وقت قانونی خیلی سخته.
یا حداقل مربی هلند باید یه فکری بکنه
تذکر مهم:پست فوق به هیچ عنوان نشان ضعف هلند نیست.مطمئن باشید هلند حتما قهرمانه.
نمی تونید قهرمان بشید.
در همه پست ها اسپانیا بهتره. هلند دروازه بانش که مخصوصا اصلا قابل مقایسه با اسپانیا نیست. آلونسو و ویا یه چند تا از اون شوت قشنگاشون رو بزنن دروازه بان هلند راحت گل می خوره:8:
نمونش گل فورلان به هلند که یه شوتی معمولی بود و دروازه بان هلند نتونست اونو بگیره.
جام منتظر کاسیاس هستش که اونو ببره بالا:)

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 13:41
تو بازی دیشب که کل بازی دست اسپانیا بود و هر جوری دلشون می خواست بازی می کردن علت کم گل زدن هم دفاع سرسختانه آلمان ها بود.

ولی مطمئن باشید چنان بلایی سر هلندی ها بیاره که تا مدت ها یادشون بمونه. اونم با اون دروازه بان درخشانشون که اون جوری از فورلان گل می خوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوبه حداقل شوت فورلان قوی بود ... کاسیاس که اصلا نمیتونه اونقدر بپره :27: ...

شوت کاپتانمون رو ندید شما مثل اینکه ... یکی دوتا اینجوری بزنه اسپانیا خداحافظ !! :31:

فکر کردی هلند از آلمان ضعیفتره ؟؟ نخیر ... یکشنبه مشخص میشه

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 13:42
نمی تونید قهرمان بشید.
در همه پست ها اسپانیا بهتره. هلند دروازه بانش که مخصوصا اصلا قابل مقایسه با اسپانیا نیست. آلونسو و ویا یه چند تا از اون شوت قشنگاشون رو بزنن دروازه بان هلند راحت گل می خوره:8:
نمونش گل فورلان به هلند که یه شوتی معمولی بود و دروازه بان هلند نتونست اونو بگیره.
جام منتظر کاسیاس هستش که اونو ببره بالا:)
معمولی ؟؟؟ 98 کیلو متر بر ساعت معمولیه ؟؟؟! :31: شما جت داری ؟ این سرعت ها برات معمولیه .

armin321
08-07-2010, 13:42
اسپانیا در باتلاق هلند گرفتار میشه

همونطوری که خودم اولین بار گفتم برزیل تو باتلاق هلند میفته

من بازم میگم باتلاق هلند آماده پذیرایی از اسپانیاست

Mojtaba N87
08-07-2010, 13:43
مجتبی جان ... نقل و قول شما رو بیارم تو تاپیک برزیل با چه اطمینانی میگفتی هلند فینالیست نمیشه ؟؟؟

این نتایج نشون داد باید دیدگاهتون رو عوض کنید ...

فقط Totla Football

نیازی نیست!

با توجه به بازی با اروگوئه حرف من چندان هم دور از واقعیت نبود! اروگوئه خیلی قوی بود ، هلند که به راحتی نبرد که بشه با اطمینان گفت!

هیچ دیدگاهی نمی تونه درست باشه! فوتبال قابل پیشبینی نیست! من فقط تو اروگوئه می دیدیم که بتونه هلند رو ببره! و اگه تیم حرفه ای بودن خودش رو حفظ می کرد کار هلند خیلی خیلی سخت تر می شد واسه فینال!

حالا هم هلند با اسپانیا! هر کس با هر دیدگاه می دونه اسپانیا بهترین تیم جام رو در اختیار داره ، من با اینکه برزیلی بودم این حرف رو روز اول جام هم زدم!

جنگ فینال جنگ مربیاست! هر کدوم قهرمان شن خوبه! یک تیم جدید به جمع ستاره داران جام اضافه می شه! هر دو تیم باید حد اقل یکبار قهرمان می شدن تا حالا! مخصوصا هلند که داغدیده فینال هاست...

من نظرم رو اسپانیاست! :46:

armin321
08-07-2010, 13:45
اینو به شخصه تایید می کنم...:31:
جون هر کی که دوست دارید به هلند رای بدید:31:

زیاد روی رای گیری حساب نکن

من سر بازی با بریل گفتم این هلند یک باتلاق بزرگ است برای همه تیمها .و شک نکنید هلند قهرمانه

*Batman*
08-07-2010, 13:51
با این منطقی که بعضی ها دارن اگه اسپانیا 10 تا گل هم بخوره بازم شانس رو یار هلند میدونن و یه چیزی تو استین دارن.
باز جنبه ی باخت آرژانتینی ها و آلمانی ها خیلی بالاتر بود.
ای بابا....

armin321
08-07-2010, 13:53
این چرخ فوتبال اسپانیاست
با تمام قدرتش در باتلاق ترسناک هلند گیر کرده

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 13:54
نیازی نیست!

با توجه به بازی با اروگوئه حرف من چندان هم دور از واقعیت نبود! اروگوئه خیلی قوی بود ، هلند که به راحتی نبرد که بشه با اطمینان گفت!

هیچ دیدگاهی نمی تونه درست باشه! فوتبال قابل پیشبینی نیست! من فقط تو اروگوئه می دیدیم که بتونه هلند رو ببره! و اگه تیم حرفه ای بودن خودش رو حفظ می کرد کار هلند خیلی خیلی سخت تر می شد واسه فینال!

حالا هم هلند با اسپانیا! هر کس با هر دیدگاه می دونه اسپانیا بهترین تیم جام رو در اختیار داره ، من با اینکه برزیلی بودم این حرف رو روز اول جام هم زدم!

جنگ فینال جنگ مربیاست! هر کدوم قهرمان شن خوبه! یک تیم جدید به جمع ستاره داران جام اضافه می شه! هر دو تیم باید حد اقل یکبار قهرمان می شدن تا حالا! مخصوصا هلند که داغدیده فینال هاست...

من نظرم رو اسپانیاست! :46:
اروگوئه دقایق اخر احساسی بازی کرد ... خودشو به آب و اتیش زد . وگرنه فراموش نمی کنیم که هلند 3 بر 1 جلو بود . منطقی بازی کرد . اون چیزی که من میگفتم اینه . هلند 5 تا هم عقب بیفته منطقی بازی میکنه . بخاطر همینه ما بهش اعتقاد داریم .

البته مشخصه نوع صحبتون عوض شد نسبت به اون موقع . طبیعی هم هست ... اون موقع برزیل شوت شده بود. ما هم داغ رو تازه میکردیم . :46:

ولی چیزی که هست من قدرت کنترلی هلند رو برتر می دونم . 26 بازی نباختن واقعا کار هر تیمی نیست . تمام بازی های جام رو بردن کار هر تیمی نیست . :46: حتی اسپانیا .

هلند چون همیشه توانایی بالایی داشته و همیشه قشنگ بازی کرده ، نگرفتن جام براش زیاد مهم نیست . اصل بازی زیباست . چون در نتیجه هزار عامل دخیله . یکیش شانس .

nafas
08-07-2010, 13:59
نزدیک 90 درصد برزیلیا رفتن طرفدار اسپانیا شدن

جالبه

ولی بازم هلند مبیره

Vahid_1990
08-07-2010, 14:01
معمولی ؟؟؟ 98 کیلو متر بر ساعت معمولیه ؟؟؟! :31: شما جت داری ؟ این سرعت ها برات معمولیه .
توپ قشنگ وسط دروازه رفت. کاسیاس بود حتما اونو می گرفت.
کلا نمی تونید راحت به کاسیاس گل بزنید.
همین طور نمی تونید از پس ژاوی و اینیستا و ویا بربیاد:31:
تا همین جا هم خوب پیش اومدین. نایب قهرمانی هم برای خودش افتخار بزرگیه:31:

baloteli
08-07-2010, 14:03
باشه بهش میگم

armin321
08-07-2010, 14:06
نزدیک 90 درصد برزیلیا رفتن طرفدار اسپانیا شدن

جالبه

ولی بازم هلند مبیره

خب آخه دل خوش کردن ببینن یک تیم پیدا میشه جلوی هلند رو بتونه بگیره

Mohammad King
08-07-2010, 14:07
من از طرفدارای انگلیس بودم// هستم و خواهم موند.

ولی تیم دومم اسپانیاست.

اسپانیا قهرمان میشه.

armin321
08-07-2010, 14:10

ببین یکبار هم گفتم

اصلا مربی هلند گفته ما با اون 2 عقربه ساعت کاری نداریم

چون فقط بلدن دور خوشون بچرخن تیک تاک کنند

و گفته اصلا ارزش مهار کردن ندارن

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

اسپانیا قهرمان میشه.

اااا ، راست میگی؟؟؟:31:

siavashjal
08-07-2010, 14:15
دلم می سوزه که هلندی ها برای سومین بار برن تا فینال و نتونن جام رو بالا ببرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چون این بار هم به یه مانع بزرگ به نام اسپانیا برخورد کردن.

kotlet110
08-07-2010, 14:19
چون لاله طرفدار اسپانسایت دیگه فرقی نمیکنه کی ببره:31:
هرکدوم بردین نوش جونتون:46:

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 14:20
توپ قشنگ وسط دروازه رفت. کاسیاس بود حتما اونو می گرفت.
کلا نمی تونید راحت به کاسیاس گل بزنید.
تا همین جا هم خوب پیش اومدین. نایب قهرمانی هم برای خودش افتخار بزرگیه:31:
توپ وسط بود ... ولی ارتفاع داشت ... میگم کاسیاس نمیتونه اینقدر بپره :31: ... این سرعت توپ گرفتنش ساده نیست .

ایشالله یدونه از اون شوتای 120 کیلومتر بر ساعت که به اروگوئه زدیم به کاسیاس هم میزنیم ...

اون عقربه ها (:31:) هم کاره ای نیستن ... وگرنه بارسا رو میاوردن فینال . فک کنم فینالیستهای هلندی تو جام باشگاهها بیشتر بودن . اشنایدر و روبن که یادتونه :31:

هلند 11 تا لوله کش هم بیاره تو زمین با باتلاقش شما رو غرق میکنه ...

marya13
08-07-2010, 14:20
ببین یکبار هم گفتم

اصلا مربی هلند گفته ما با اون 2 عقربه ساعت کاری نداریم

چون فقط بلدن دور خوشون بچرخن تیک تاک کنند

و گفته اصلا ارزش مهار کردن ندارن

یکشنبه میبنمتون
نمی خوام کری خونی کنم و اصلا خوشمم از کری خونی نمیاد ولی این عقربه ساعت که گفتی از حرصت بوده:31:
اگه اینی که گفتی باشه پس هلند رفت بالای 6تایی شدن:31:

amin khan
08-07-2010, 14:23
اینجا چرا اینقدر دعوا میکنن؟
آقا من نمیدونم آرژانتین قهرمان میشه...:31:

Lt.Ali
08-07-2010, 14:24
اسپانیا 1 ستاره میشود ... :10:

armin321
08-07-2010, 14:27
اسپانیا 1 ستاره میشود ... :10:

آره چون با رشادت جلوی هلند جنگید و کشته شد(البته نمیگن ستاره میگن سرجوخه):21:

I3 E L O \/ E D
08-07-2010, 14:29
همه چیز تو بازی مشخص میشه! طرفدارن هلند یه جوری دیپ داونشون خودشونم شانس کمتری برای هلند قائلن!
اسپانیا قراره بعد از آلمان دومین تیمی باشه که یورو با جام جهانی رو یکی پس از دیگری میبره...
پ.ن : این پل قرار نیست فینالو پیش بینی کنه؟ :31:

armin321
08-07-2010, 14:32
پ.ن : این پل قرار نیست فینالو پیش بینی کنه؟ :31:

نه احتمالا امروز تو رستوران سرخ میشه

siavashjal
08-07-2010, 14:52
طرفدارای هلند باید فقط به نایب قهرمانی امیدوار باشند بالاخره نایب قهرمانی هم خودش افتخار بزرگیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

البته نایب قهرمانی برای بار سوم خیلی ستمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

satttanism
08-07-2010, 15:14
من شخصا هر دو تیم رو دوست دارم

هلندی ها یه جورایی تو دل برو هستند

همچنین اسپانیاای ها هم بازیشون دلچسب هست

واقعا هر دو لیاقت قهرمانی رو دارند

اما به عنوان پیشبینی فکر میکنم اسپانیا قهرمان میشه

xmehr
08-07-2010, 15:18
همونطور که قبلا گفتم 100 درصد اسپانیا قهرمان میشه

چون هم بهترین تیمه هم بهترین بازی انجام میده :21:

A'khz
08-07-2010, 15:28
اسپانیه قهرمان هم نشه به خاطر بازی قشنگش طرفدارشم:40:
هلندی ها هم که از بازی زیبا چیزی حالیشون نیست فقط باتلاق باتلاق میکنن

Boy Ka
08-07-2010, 15:29
اسپانیا تیم بهتریه. واقعا وقتی توپ میره زیر پای ژابی و ژاوی و اینیستا کسی نمیتونه بگیرتش.

jyjy
08-07-2010, 15:57
:40:اسپانیای قهرمان:40:

றД ĵ ĭ Đ
08-07-2010, 16:17
بابا وقتی اسپانیا آلمان رو بزنه میخوای هلند در پیت رو نبره ؟

virtualworld
08-07-2010, 16:25
سلام به همگی گفتم که آلمان رومیزنه حالا دیدید پس هلند ه خندم میگیره:27: هلندم تیمه همش شانسی شانسی میاد بالا با اون دروازه بان:18: ترسوش
اسپانیا قهرمانه

united
08-07-2010, 16:27
این تازه به دوران رسیده، ببخشید تازه به نیمه نهایی رسیده ها!! (اسپانیا رو میگم!) اصلا لیاقت قهرمانی رو ندارن
واقعا خاک بر سر جام و جهانی و فوتبال که یکی از فینالیستهاش با هفت گل زده به فینال اومده و سه تا از بازیهاشم با کمک داور برده و اولین بازیشم باخته!!
واقعا دیگه باید در جام جهانی رو گل گرفت
خااااااک

xmehr
08-07-2010, 16:30
این تازه به دوران رسیده، ببخشید تازه به نیمه نهایی رسیده ها!! (اسپانیا رو میگم!) اصلا لیاقت قهرمانی رو ندارن
واقعا خاک بر سر جام و جهانی و فوتبال که یکی از فینالیستهاش با هفت گل زده به فینال اومده و سه تا از بازیهاشم با کمک داور برده و اولین بازیشم باخته!!
خااااااک

نه توقع داشتی اون تیم داغون ایتالیا بیاد بالا

فکر کنم اسپانیا لیاقتش فقط قهرمانی هست و تیم شما هم لیاقتش همونی بود که همه دیدن

Masoud-Susa
08-07-2010, 16:41
خااااااک

ببخشید میشه بگید کی لیاقت قهرمانی رو داره؟اونوقت چرا؟
ایتالیا؟فرانسه؟برزیل؟...

S0R3N4
08-07-2010, 16:47
ای بابا
مگه جلوی هلند تیمی شانس داره؟؟
برید بشمرید که چند بازیه هیچکی نتونسته با هلند مساوی کنه حتی...

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 16:50

سلام به همگی گفتم که آلمان رومیزنه حالا دیدید پس هلند ه خندم میگیره:27: هلندم تیمه همش شانسی شانسی میاد بالا با اون دروازه بان:18: ترسوش
اسپانیا قهرمانه

همگی دوستان این اقایون بالایی ها رو اسمشون یادتون بمونه بعد بازی ها اگه هلند قهرمان شد کارشون داریم :31:

حداقل بیاید منطقی حرف بزنید ... شانسی اومده بالا ؟؟ دروازبان ترسو !!! هلند در پید ؟؟

یعنی اینقدر هلند تیم بدیه که 26 بازی نبازه ؟؟ آخه فکر کردنم خوب چیزیه ... تیمشون در راحترین گروه قرار گرفته تو بازی های حذفی یه بازی ساده داشته بازم خودشون رو کشتن نتونستن در حد انتظار گل زنی کنن ... ما تو یه گروه سخت ... با بقول دوستان بازیکنای درپید (در حالی که اینطور هم نیست) 12 گل زدیم . ادم خندش میگیره از اینجور حرفا . آقا 26 بازی نباختن کار هیچ تیمی نیست ... شانسه این ؟

اگه حرف منطقی بزنین بخدا ما چیزی نمی گیم ... ولی اینجور حرفا فقط بدرد دعوا و جرو بحث میخوره ... یخورده از خوبیهای تیمتون بگید که بلدید .

D r i v e r
08-07-2010, 16:50
مطمئنم که هلند قهرمان میشه :40:

united
08-07-2010, 17:00
ببخشید میشه بگید کی لیاقت قهرمانی رو داره؟اونوقت چرا؟
ایتالیا؟فرانسه؟برزیل؟...

همین هلند لیاقتش خیلی بیشتر از اسپانیای تازه به دورا رسیده، نه ببخشید تازه به نیمه نهایی رسیده هست
تیمی که همه بازیهاشو برده و 13 گل زده داره و داوری هم بیشتر به ضررش بوده

♥ NiloofaR ♥
08-07-2010, 17:01
من دوست دارم هلند قهرمان بشه
لاله های نارنجی :40:

piroooz
08-07-2010, 17:01
بازی خیلی سختیه برای هر دو تیم...
اسپانیا پیروز این میدان هست...
این را هم توی زمین نشون میدیم

arash s.b
08-07-2010, 17:07
NETHERLAND IS HERO OF WORLD CUP

SileNTz
08-07-2010, 17:07
هلند قهرمانه ... :46:
مثلا اسپانیا چی داره که هلند نداشته باشه ؟! :13:

ali racer
08-07-2010, 17:11
زمان بازی برزیل و هلند هم همه میگفتن که برزیل برنده اس ولی آخرش چی شد ؟؟؟

ضمنا من با بازی اسپانیا هم خیلی حال میکنم
واقعا زیبا بازی میکنه ولی به نظرم هلند مستحق تره

xmehr
08-07-2010, 17:13
هلند قهرمانه ... :46:
مثلا اسپانیا چی داره که هلند نداشته باشه ؟! :13:

اینیستا - ژاوی- پدرو ، داوید ویا- سیلوا - فابرگاس - تورس - ناواس - لیورنته- رینا - والدس-
کاسیاس - پویول ، پیکه، سرخیو راموس ، خوان کاپدویلا- ژابی آلونسو ، سرخیو بوسکتس

اینارو داره ک هلند نداره :21:
پس باختتون حتمی هست :27:

Slim_shady
08-07-2010, 17:13
هشت پای الاق درست گفت
من طرفدار هر تی می باشم اون می بازه الان طرفدار اسپانیام

siavashjal
08-07-2010, 17:23
just spain

viva spain

abc2
08-07-2010, 17:26
اسپانیا قهرمانه

آقا بزار دهنمون بسته بمونه نزار بگیم آخه با اون گل آفسایدتون به پرتغال اومدید بالا پاروگوئه رو هم که داور کمتون کرد گلشونو براتون آفساید گرفت امدید بالا . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ای بابا نزار اینارو بگیم حال ما شانسی اومدیم بالا یا شما با اون همه ستاره هاتون که به قول مزدک 500 میلیون دلار ارزش دارن . تازه تیم ما نصف ستاره های شما رو هم نداره ولی دوتا از ستاره واقعا حیف که نزدیک جام جهانی مصدوم شدن (روبن و فن پرسی رو میگم) اگه رو فرم بودن واقعا می تونستم بگم تو این جام هیچکس جلودار هلند نبود . اگرم ببازیم تو فینال هیچ وقت نمیگم هلند بد بازی کرد تنها چیزی که میگم اینه که بدشانس بود مثل دوره های قبل ولی امسال بدشانستر از همیشه .

SAMAN-JEEZY
08-07-2010, 17:28
الان بحث سر اینه که هلند چند تا میکنه تو کیسه اسپانیا و اینکه کیا گل میزنن.من که میگم 3 تا و روبن و اشنایدر و ون پرسی(اگه باشه)

xmehr
08-07-2010, 17:30
الان بحث سر اینه که هلند چند تا میکنه تو کیسه اسپانیا و اینکه کیا گل میزنن.من که میگم 3 تا و روبن و اشنایدر و ون پرسی(اگه باشه)

سلام
امیدوارم بعد بازی در دسترس باشین و مثل فراری های المان نباشین

بعد بازی این پست بهتون یاداوری میکنم :ی
:21:

armin321
08-07-2010, 17:33

اسپانیا تو باتلاق هلند میفته و هیچ کاری نمی تونه بکنه

من اگر جای شما بودم جشن نائب قهرمانی رو میگرفتم

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

نه توقع داشتی اون تیم داغون ایتالیا بیاد بالا

فکر کنم اسپانیا لیاقتش فقط قهرمانی هست و تیم شما هم لیاقتش همونی بود که همه دیدن

داغون ایتالیا!!!!!!

دیدی 5 دقیقه آخر ، اسلوکی رو چیکار کرده بود؟؟؟

کدوم تیمی تونست اونطوری بازی کنه

اسپانیا تیک تاک میکنه ، خوب باشه هلند باتری شو درمیاره بخوابه

Mohammad Hosseyn
08-07-2010, 17:35
من میگم هلند دوتا میزنه ... اسپانیا هم با این اوضاع افتضاح خط حملش گل بزن نیست . یکی نیمه اول روبن میزنه ، نیمه دوم هم اشناید و اقای گل هم میشه ... اگه سومی رو هم خواست بزنه حتما میده به جووانی فن برونکهورست بزنه که دوستان طعم یه گل 120 KM/H رو بچشن ... به استکلنبرگ نگن ترسو .

SAMAN-JEEZY
08-07-2010, 17:39
خیلی باحال گفتی.انصافا پاسکاری ژاوی و اینیستا منو یاد پاسکاری سید جلال و عقیلی تو تیم ملی میندازه.کاملا بی هدفه!

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

من میگم هلند دوتا میزنه ... اسپانیا هم با این اوضاع افتضاح خط حملش گل بزن نیست . یکی نیمه اول روبن میزنه ، نیمه دوم هم اشناید و اقای گل هم میشه ... اگه سومی رو هم خواست بزنه حتما میده به جووانی فن برونکهورست بزنه که دوستان طعم یه گل 120 KM/H رو بچشن ... به استکلنبرگ نگن ترسو .
آره جیو هم یکی میزنه احتمالا(چون ون پرسی گل بزن نیست!) این دفه میخواد کاسیاسو با توپ ببره تو دروازه(مث کاکرو:20:)

xmehr
08-07-2010, 17:41
ا

داغون ایتالیا!!!!!!

دیدی 5 دقیقه آخر ، اسلوکی رو چیکار کرده بود؟؟؟

کدوم تیمی تونست اونطوری بازی کنه

واقعا داغون تر از ایتالیا تیمی نبود :ی

همچین میگی اسلواکی انگار یک تیم درجه 1 هست نه عزیزم این تیم درجه 2 هم حساب نمیشه
تیمی که دوره قبل با شانس و ناداوری سر بازی با استرالیا امد و شانسی قهرمان شد

امیدوارم بعد فینال شما هم تو فروم ببینم چون هیچ شانسی نداره هلند

از دروازه تا خط حمله دونه دونه بازکنای اسپانیا سرترن و شما باید دلتون به یک بازیکن تکرو:ی مثل روبن خوش باشه که حداقا جلوی شکست سنگین تیم محترمتونو بگیره

راستی خبر روز بسیار جالب بود خود فدراسیون هلند توقع نداشت که به فینال میرن امیدوارم این بهانه شکستشون نباشه :ی :21:

xmehr
08-07-2010, 17:43
خیلی باحال گفتی.انصافا پاسکاری ژاوی و اینیستا منو یاد پاسکاری سید جلال و عقیلی تو تیم ملی میندازه.کاملا بی هدفه!

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

آره جیو هم یکی میزنه احتمالا(چون ون پرسی گل بزن نیست!) این دفه میخواد کاسیاسو با توپ ببره تو دروازه(مث کاکرو:20:)

شما لطفا بحث کارشناسی نکنید و برید همون فوتبالیستها رو ببینید :27:

Borhan72
08-07-2010, 17:45
هشت پائه چی گفته؟؟؟؟ :31:
همون ميبره... :31:
ولی در كل هلند داره خوب بازی ميكنه...
امكانش زياده اسپانيا رو بزنه...
:10:

armin321
08-07-2010, 17:48
بابا وقتی اسپانیا آلمان رو بزنه میخوای هلند در پیت رو نبره ؟

هلند که درپیت نیست ولی اسپانیا پیت حلبی هست اونم از نوع زنگ زده نفتی :31:

اسپانیا با "پت" و "مت" میخواد هلند رو ببره؟؟ منظورم ژاوی و اینیستا ست:36:

هر وقت ژاوی و اینیستا پاسکاری میکنند یا آهنگ "پت و مت " میفتم : دید دید دی ری ری ری رید دید ، دید دید ری ری ری رید رید ، و ادامه آهنگ چون اینها دم دروازه خودشون تا صبح پاسکاری میکنند

SAMAN-JEEZY
08-07-2010, 17:50

armin321
08-07-2010, 17:51

ااااا ، بابا شما دیگه کی هستی؟؟

یعنی هنوز داری فوتبالیستها رو میبینی ؟؟؟ وایییییییییی جلل خالق:18:

پسر ما دیگه یادمون نیست اینها چیه ، الان خاطرات رو زنده کردی

ای ول پسر ، حالا کجاش رسیدی:31:

SAMAN-JEEZY
08-07-2010, 17:53
آها راستی اینو یادم رفت بگم.تیمی که به زور و با کمک داور پرتغال رو برده و به سوئیس:34: باخته الان چقد طرفدار پیدا کرده.البته طرفدارای برزیل پس از رفع سوختگی بیشترشون رفتن طرف اسپانیا

xmehr
08-07-2010, 17:56
ااااا ، بابا شما دیگه کی هستی؟؟

یعنی هنوز داری فوتبالیستها رو میبینی ؟؟؟ وایییییییییی جلل خالق:18:

پسر ما دیگه یادمون نیست اینها چیه ، الان خاطرات رو زنده کردی

ای ول پسر ، حالا کجاش رسیدی:31:

چه بچه شیرینی هستی تو :31:

نه واقعا باز 100 رحمت به طرفدارهای پرتغال و المان

من دیگه این بحث با شما ادامه نمیدم ایشالا بعد بازی همدیگرو میبینیم:21:

Hamid Hamid
08-07-2010, 18:01
درود بر اسپانياي كبير!

اگر خدا بخواد كاپ رو كاپتان پويول بالاي سر ميبره

از هلند هم خوشم مياد! ولي مي خوام اسپانيا ببره...
هردوتيم لايق هستند
ولي اسپانيا بهتر بازي ميكنه
عزيزم ايكر كاسياس كاپيتانشونه.همون دروازبانه:46:.
بله اما هلند لايق تره.
درود بر لاله هاي نارنجي.

armin321
08-07-2010, 18:03

آقا ما دیگه همه نوع جواب رو فکر میکردیم غیر از این:31:

اینقدر خندم گرفت . این شکل رو از کجا آوردی:31:

SAMAN-JEEZY
08-07-2010, 18:06

نوکرتم.تو امضای یکی از بچه ها بودش!

SileNTz
08-07-2010, 18:20
اینیستا - ژاوی- پدرو ، داوید ویا- سیلوا - فابرگاس - تورس - ناواس - لیورنته- رینا - والدس-
کاسیاس - پویول ، پیکه، سرخیو راموس ، خوان کاپدویلا- ژابی آلونسو ، سرخیو بوسکتس

اینارو داره ک هلند نداره :21:
پس باختتون حتمی هست :27:

هلند از اینا باحال تر داره داداش:21: ... زیاد بهشون امیدوار نشو ....:31:

I3 E L O \/ E D
08-07-2010, 18:22

نوکرتم.تو امضای یکی از بچه ها بودش!
این شکل قابل آورده شدن از قسمت شکلکهای بیشتره :27:
میکم بروبچ اسپنیش این حرفای طرفدارای هلند شما رو یاد طرفداران تیم دیگه ای نمیندازه؟ :31:

هلند از اینا باحال تر داره داداش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... زیاد بهشون امیدوار نشو ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حقتون بود بجا غنا آلمان اونور بود چهارتاییتون میکرد تا بفهمید کار هر بز نیست خرمن کوفتن!
ما دیگه گوشمون از این حرفا پره... کم کم دارید میزنید رو دست آلمانیا!

armin321
08-07-2010, 18:23
نتیجه ورود اسپانیا به زمین باتلاقی هلند

xmehr
08-07-2010, 18:24
میکم بروبچ اسپنیش این حرفای طرفدارای هلند شما رو یاد طرفداران تیم دیگه ای نمیندازه؟ :31:

منو یاد دوستان پرتغالی و المانی میندازه ولی بعد بازی فینال اینها هم در دسترس نیستن :21::27:

I3 E L O \/ E D
08-07-2010, 18:27
نتیجه ورود اسپانیا به زمین باتلاقی هلند

حقم دارید دیگه... بازی که ندارید بگید با فلان تاکتیک تیم ما... باید دلتون خوش کنید به این عکس مکسا!:27:

Masoud-Susa
08-07-2010, 18:35
به برخی دوستان که بحث داوری رو پیش کشیدن:

اینو بدونید که همیشه طرفدارای تیم هایی که جلوی حریفشون حرفی واسه گفتن ندارن سعی می کنن گفت گو ها رو متمایل می کنن به سمت بحث های داوری و این بچه بازیا.:)
شما هم از این قاعده مستثنا نیستید پس میتونید به بحث هاتون ادامه بدید...

armin321
08-07-2010, 18:40
بازی که ندارید بگید با فلان تاکتیک تیم ما

:24::34:

پایان کارتون

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

به برخی دوستان که بحث داوری رو پیش کشیدن:

اینو بدونید که همیشه طرفدارای تیم هایی که جلوی حریفشون حرفی واسه گفتن ندارن سعی می کنن گفت گو ها رو متمایل می کنن به سمت بحث های داوری و این بچه بازیا.:)
شما هم از این قاعده مستثنا نیستید پس میتونید به بحث هاتون ادامه بدید...

با نامردی داور هم میبریمتون ، غمی نیست که

هلند قهرمان

DJ POLESTAR
08-07-2010, 18:43
منطقم میگه اسپانیا میبره؛ قلبم هم میگه اسپانیا میبره!
پس به امیدوارم تیم مورد علاقم ببره........بگو ایشالله

armin321
08-07-2010, 18:47
منطقم میگه اسپانیا میبره؛ قلبم هم میگه اسپانیا میبره!
پس به امیدوارم تیم مورد علاقم ببره........بگو ایشالله

یادت باشه منطق به قلب خیانت میکنه و قلب به منطق:31:

پس به تناقص میرسیم ، یعنی هلند قهرمانه

بعد همون دی جی هایی که تو امضات هست میان تو آمستردام بزرگترین جشن قهرمانی سفید رو برگزار میکنند

mina*
08-07-2010, 18:48
با اینکه علاقه ای به اسپانیا ندارم..اما قهرمان میشه/(از هلند هم خوشم نمیاد)

A.M.D.D.E.V.I.L
08-07-2010, 18:50
من که تو بازی هلند چیزی نمیبینم دقت کنید که ممکنه بود آلمانو ببرید ولی امکان نداره اسپانیا رو ببرید و یه چیز دیگه
هلندی ها بلند قد ترین افراد هستند اما 60 دصدشون معتادن

armin321
08-07-2010, 18:56

الان بلندقد ترین اسلواک ها و ایسلند ها هستند تا 2 سال قبل بله هلند اول بود

ولی در مورد اعتیاد اشتباه میکنی کشور کم جمعیت و بسیار ورزش دوست و کم فقر

فقط اگر کاری میکنند از روی تفنن هست و نه اعتیاد

یادمون نره یکی از امن ترین کشورهای دنیاست

DJ POLESTAR
08-07-2010, 18:57
بعد همون دی جی هایی که تو امضات هست میان تو آمستردام بزرگترین جشن قهرمانی سفید رو برگزار میکنند
اینها DJ نیستن و آهنگساز سبک ترنس هستن و DJing هم تو کنسرتهاشون هست پس از واژه DJ بهتره به درستی استفاده کنیم:20:
دقیقا بیشتر دی جی های معروف هلندین و منم که عاشقشونم مثل Dash Berlin - Ferry Corsten - TIESTO - Armin Van Buuren و اینا بزرگترین جشن سیاه رو در اسپانیا برگزار میکنن:31:

armin321
08-07-2010, 19:01
اینها DJ نیستن و آهنگساز سبک ترنس هستن و DJing هم تو کنسرتهاشون هست پس از واژه DJ بهتره به درستی استفاده کنیم:20:
دقیقا بیشتر دی جی های معروف هلندین و منم که عاشقشونم مثل Dash Berlin - Ferry Corsten - TIESTO - Armin Van Buuren و اینا بزرگترین جشن سیاه رو در اسپانیا برگزار میکنن:31:

البته من دقیق رو میدونم فقط حال نداشتم دقیق بنویسم (گفتم ساده تر بگم تا توضیح اضافه ندم)

و اینم بگم تیستو و فری کورستن ترنس نیست و هاوس است و از زمین تا آسمون ایندو سبک با هم فرق داره

Samsam2010
08-07-2010, 19:09
همین هلندی ها که سنگ شون رو به سینه میزنید ! (می زنند :2:) بهترین بازی کنانشان (مثلا اشنایدر و روبن) از توی رئال(بهترین تیم اسپانیا و جهان) با خفت و خواری انداختنشون بیرون حالا این هلند چیکار می خواد بکنه در قبال اسپانیای قهرمان .
بعضی از دوستان هم می گویند : اسپانیا تا بحا قهرمان نشده
اولا به امید خدا برای بار اول قهرمان میشه و این روند ادامه پیدا می کنه
دوما رنکینگ این تیم رو برید تو فیفا نگاه کنید (دومین تیم جهان)
سوما اسپانیا قهرمان
چهارما بگو ایشا الله .........

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

همین هلندی ها که سنگ شون رو به سینه میزنید ! (می زنند :2:) بهترین بازی کنانشان (مثلا اشنایدر و روبن) از توی رئال(بهترین تیم اسپانیا و جهان) با خفت و خواری انداختنشون بیرون حالا این هلند چیکار می خواد بکنه در قبال اسپانیای قهرمان .
سوما اسپانیا قهرمان

A'khz
08-07-2010, 19:14
همگی دوستان این اقایون بالایی ها رو اسمشون یادتون بمونه بعد بازی ها اگه هلند قهرمان شد کارشون داریم :31:

حداقل بیاید منطقی حرف بزنید ... شانسی اومده بالا ؟؟ دروازبان ترسو !!! هلند در پید ؟؟

یعنی اینقدر هلند تیم بدیه که 26 بازی نبازه ؟؟ آخه فکر کردنم خوب چیزیه ... تیمشون در راحترین گروه قرار گرفته تو بازی های حذفی یه بازی ساده داشته بازم خودشون رو کشتن نتونستن در حد انتظار گل زنی کنن ... ما تو یه گروه سخت ... با بقول دوستان بازیکنای درپید (در حالی که اینطور هم نیست) 12 گل زدیم . ادم خندش میگیره از اینجور حرفا . آقا 26 بازی نباختن کار هیچ تیمی نیست ... شانسه این ؟

اگه حرف منطقی بزنین بخدا ما چیزی نمی گیم ... ولی اینجور حرفا فقط بدرد دعوا و جرو بحث میخوره ... یخورده از خوبیهای تیمتون بگید که بلدید .
اقا خوبی تیم ما بازی قشنگشه
در ضمن یادت نیست پارسال اسپانیا رکورد برزیل رو توی برد های پشت سر هم شکوند

armin321
08-07-2010, 19:14
سوما اسپانیا قهرمان

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

سوما اسپانیا قهرمان

باشه بهش میگم تو خودتو ناراحت نکن و خون خودتو کثیف نکن

عصبانی میشی پستهای تکراری میزنی:31:

Ahmad
08-07-2010, 19:22
حیفه یکیشون باید دوم بشه.
ای کاش میشد برسه به پنالتی و تا صبح پنالتی بزنن تا اینکه بالاخره خسته شن بگن هر دو اول.

shahab_f
08-07-2010, 19:24
سوما اسپانیا قهرمان

اولا رئال بهترین تیم جهان نیست ، دوما رئال اشتباه کرد که اون دو تا رو انداخت بیرون و از این بسی بابت ضرر کرد . سرمربی جدیدشون ، مورینیو هم ابراز تمایل کرده برای برگردوندن اشنایدر !

DJ POLESTAR
08-07-2010, 19:28
البته من دقیق رو میدونم فقط حال نداشتم دقیق بنویسم (گفتم ساده تر بگم تا توضیح اضافه ندم)

و اینم بگم تیستو و فری کورستن ترنس نیست و هاوس است و از زمین تا آسمون ایندو سبک با هم فرق داره
درسته که اینجا بحث چنین مواردی صحیح نیست اما یکی که عیبی نداره:31:
وای خدا مرگم بده:38: چیا ترنس نیست گلم، همین حضرت TIESTO که تا سال 2008 ترنس کار میکرد! شما آیا آلبوم هاش رو شنیدی؟ Jsut Be - Nyana - In My Memory - Elements Of Life و سری آلبوم های In Search Of Sunrise... همشون آخر ترنس اما تو سال 2009 بکلی سبک تیستو از ترنس به سوی هاوس عوض شد و از اون موقع تاکنون هاوس کار میکنه.
با آلبوم Kaleidoscope که هاوس بود (البته هاوس خالص نبود) شاید منظور شما همین آلبومش بود.
در مورد Ferry Corsten هم بگم که شما تا حالا مگه چند تا آهنگ از ایشون شنیدین؟ همین آلبوم آخرش (2009) به اسم Twice In A Blue Moon بکلی ترنس بود کارهای قبلیش هم ترنسه البته بنظر من مختلط یعنی هستن کارهای هاوس اما Ferry Corsten رو با ترنس تو دنیا میشناسن!

armin321
08-07-2010, 19:35
درسته که اینجا بحث چنین مواردی صحیح نیست اما یکی که عیبی نداره:31:
وای خدا مرگم بده:38: چیا ترنس نیست گلم، همین حضرت TIESTO که تا سال 2008 ترنس کار میکرد! شما آیا آلبوم هاش رو شنیدی؟ Jsut Be - Nyana - In My Memory - Elements Of Life و سری آلبوم های In Search Of Sunrise... همشون آخر ترنس اما تو سال 2009 بکلی سبک تیستو از ترنس به سوی هاوس عوض شد و از اون موقع تاکنون هاوس کار میکنه.
با آلبوم Kaleidoscope که هاوس بود (البته هاوس خالص نبود) شاید منظور شما همین آلبومش بود.
در مورد Ferry Corsten هم بگم که شما تا حالا مگه چند تا آهنگ از ایشون شنیدین؟ همین آلبوم آخرش (2009) به اسم Twice In A Blue Moon بکلی ترنس بود کارهای قبلیش هم ترنسه البته بنظر من مختلط یعنی هستن کارهای هاوس اما Ferry Corsten رو با ترنس تو دنیا میشناسن!

وا این حرفها رو نزنید شما
تیستو دیگه هاوس است و ترنس بای بای، خوش هم اعلام کرد

فری کورستن هم آره مختلطه منم قبول دارم ولی هاوس بودنش میچربه داداش

nafas
08-07-2010, 20:13
همین هلندی ها که سنگ شون رو به سینه میزنید ! (می زنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترین بازی کنانشان (مثلا اشنایدر و روبن) از توی رئال(بهترین تیم اسپانیا و جهان) با خفت و خواری انداختنشون بیرون حالا این هلند چیکار می خواد بکنه در قبال اسپانیای قهرمان .
سوما اسپانیا قهرمان
چهارما بگو ایشا الله ........

اولا امسال که اینقدر رئال و بارسا میکنی همین اسنایدر و روبن تیماشون رو بردن فینال جام باشگاها در صروتی که بارسا و رئال حذف شدن

یادم نرفته هنوز موقعی که روبن و اسنایدر توی رئال بودن توی تاپیک رئال همه توی امضاشون عکسشو گذاشته بودن

احساساتی میشیا :دی

من خودم رئالیم ولی رئال اشتباهش همین بود اینا رو اندخت بیرون

بعدشم توی زمین بازی مشخص میشه !

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

من که تو بازی هلند چیزی نمیبینم دقت کنید که ممکنه بود آلمانو ببرید ولی امکان نداره اسپانیا رو ببرید و یه چیز دیگه

بابا حرف بیخود نزنین

معتاد ؟!

هلند ؟!

تو از کجا میگی ؟!

هلند کشوری با اون همه گل و گیاه
و تا من یادمه هلند مرکز صادرات لبنیاتی هم هست

شاید با ایران اشتباه گرفتی ؟:27:

بخدا حرف منطقی بزنین بابا

منبعت رو بیار یا پستتو ویرایش کنین

shayan999
08-07-2010, 20:22
من موندم اینائی که اینقدر اینجا طرفداری هلند رو می کنن اگه هلند ببازه بازم از این طرف ها پیداشون میشه یا نه؟ ;))

دوستان هلندی منم هلند رو دوست دارم ولی بترسید از تیکی تاکائی که توش گرفتار میشید.

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

ضمنا بترسید از این شعار:

امید مسیر ما و پیروزی تقدیر ماست

SAMAN-JEEZY
08-07-2010, 20:31

حقتون بود بجا غنا آلمان اونور بود چهارتاییتون میکرد تا بفهمید کار هر بز نیست خرمن کوفتن!
ما دیگه گوشمون از این حرفا پره... کم کم دارید میزنید رو دست آلمانیا!
اونی که تو میگی اینه::12: مال من بزرگتره!:27:

hoomaan
08-07-2010, 21:17
من حتی اگه اسپانیا هم قهرمان بشه زیاد ناراحت نمی شم چون تیم سومم بود(اولی آرژانتین بعد هلند و سوم اسپانیا)
اما اسپانیا خیلی پاس میدن اعصاب آدم خورد می شه.قشنگ بازی نمی کنن.فقط به فکر برد هستند و به بازی زیبا اهمیت نمی دن.
پس JUST NEATHERLANDS

آره منم ناراحت نمیشم چون تیم 32 ام بود !!!!!!!
بیخیال بابا .آخه اسپانیا مگه طرفدار داره . بعد 200 سال رفته فینال . آهان چرا داره .طرفداراش یکین مثل شما !!

xmehr
08-07-2010, 21:21
بیخیال بابا .آخه اسپانیا مگه طرفدار داره . بعد 200 سال رفته فینال . آهان چرا داره .طرفداراش یکین مثل شما !!

نه عزیزم بازی ماشینی المان مگه طرفدار داره!!:27:

خدایی بچه شیرینی هستی
عزیزم تا حالا قهرمانی المان دیدی؟ یا برات داستانشو گفتن؟

ولی خدا را شکر ما امسال میبینیم یورو 2008 هم دیدیم شما هم بهتره به همون افتخارات گذشته خوش باشین

در ضمن باخت دیروز واقعا براتون سنگین بود شما حتما از پماد سوختگی استفاده کن :21:

19baby91
08-07-2010, 21:29
شما که فکر کنم تیمتون باخت درسته؟؟؟؟؟پس بشین بالا بازی اسپانیا رو ببین لذت ببر:دی
شماها از بازی اسپانیا لذت نمیبرید چون تیمای مورد علاقتون توپ بهشون نمیرسه اصلا و به خاطر همین ناراحت میشید:27:

xmehr
08-07-2010, 21:34
شما که فکر کنم تیمتون باخت درسته؟؟؟؟؟پس بشین بالا بازی اسپانیا رو ببین لذت ببر:دی
شماها از بازی اسپانیا لذت نمیبرید چون تیمای مورد علاقتون توپ بهشون نمیرسه اصلا و به خاطر همین ناراحت میشید:27:

نه دیگه 2 بار تیمشون تو 2 سال لوله کردیم دارن حرص میخورن :21:

امير موسر
08-07-2010, 21:35
من بیشتر دوست دارم هلند بشه ! ولی شانس اسپانیا بیشتره به نظرم !

djmilad_mrb
08-07-2010, 22:07
خدایی فقط شده کل کل بیخود دست بردارید :41:

مگه بچه اید :2:

آقا اصلا اسپانیا قهرمان چیش تو جیب شما میره هان؟:blink:

بنگاه شرطبندی جایی رفتی که نگرانی یه وقت تیمت ببازه و شرطو ببازی:blink:
واقعا که :2:

A.M.D.D.E.V.I.L
08-07-2010, 22:09
بابا اون که گفتم 60 درصدشون معتادن شوخی بود منبعشم top gear - jeremy clarkson هست :46:

armin321
08-07-2010, 22:11
دوستان هلندی منم هلند رو دوست دارم ولی بترسید از تیکی تاکائی که توش گرفتار میشید.

[[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

تیک تاک اسپانیا هم با درآوردن باتری شون درست میکنیم:31:

abc2
08-07-2010, 23:15
من موندم اینائی که اینقدر اینجا طرفداری هلند رو می کنن اگه هلند ببازه بازم از این طرف ها پیداشون میشه یا نه؟ ;))

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

ضمنا بترسید از این شعار:

امید مسیر ما و پیروزی تقدیر ماست

شما بازی رو ببرید من اولین کسی خواهم بود که بهتون تبریک بگه و اینطرفا پیداش بشه خوبه ؟

اگه می بینید بچه ها از تیمهای مورد علاقشون حمایت میکنن حالا هر تیمی به خاطر عشقشونه به اون تیم نه به خاطر بازیش کمااینکه همونطور که می بینید خیلیها با اینکه تیمشون باخته بازم از اینکه طرفدار اون تیم هستن افتخار میکنن و ناراحت نیستن . البته بعضیها هم هستند که خب سریع تا تیمشون میبازه تیمشونو عوض میکنن چون عاشق پیروزی هستن . ولی من و خیلیهای دیگه اگه تیم مون هم می باخت تو هر مرحله ای هیچوقت طرفدار هیچ تیمی نمیشدم . شاید خود شما هم همینطور باشید .

Masoud-Susa
09-07-2010, 13:21
نیستلروی: فوتبال اسپانیا غیرقابل دسترس؛ ماتادورها مدعی قهرمانی
ستاره هلندی دنیای فوتبال گفت:« از روی کاناپه از تماشای بازیها لذت می برم..این قانون دنیای فوتبال است.»

سایت گل- خیلی بی انصافی است اگر به دیدار هلند- اسپانیا فکر کنیم و یادی از رود فان نیستلروی نکنیم.
یکی از برترین ستاره های تیم ملی هلند در سالهای اخیر، نتوانست در جام جهانی حاضر باشد ولی این رقابتها را از خانه دنبال می کند.
رود فان نیستلروی دیدار فینال را از خانه اش در هامبورگ تماشا خواهد کرد و بدون تردید طرفدار هلند خواهد بود؛ البته اگر اسپانیا هم به قهرمانی برسد، چندان ناراحت نخواهد شد.
یکی از خبرنگاران روزنامه مارکا، گفتگوی تلفنی کوتاهی را با نیستلروی انجام داده است.
نیستلروی در مورد دیدار حساس فینال جام جهانی گفت:« اسپانیا توپ و میدان را در اختیار خواهد گرفت ولی روبن و اسنایدر می توانند کار را برای ماتادورها خیلی سخت کنند.»
او ادامه داد:« هیچ تیمی نمی تواند مثل اسپانیایی ها توپ را در زمین به گردش در آورد.آنها در سه سال اخیر تیمی منسجم و متحد بوده اند و اکنون مدعی اصلی قهرمانی در رقابتهای جام جهانی می باشند. چه قبل از آغاز رقابتها و چه اکنون که می بایست بیش از هر زمان دیگری اسپانیا را مدعی قهرمانی دانست. البته هلند هم تیم بسیار خوب و آماده ای است و اصلا نباید این تیم را دست کم گرفت.»

pinchingholian
09-07-2010, 14:26
مطمئنا فینال بسیار زیبا خواهد شد و هلند پیروز خواهد شد و جام در دستان فن برونکهورست بالا خواهد رفت. اما من طاقت دیدن اشکهای سسک کبیر را ندارم .

ارمغان جنون
09-07-2010, 14:59
هلند می بره

scali
09-07-2010, 15:37
جالبه 90 درصد طرفدارای آلمان از هلند حمایت میکنن . :31:

pinchingholian
09-07-2010, 15:42
جالبه 90 درصد طرفدارای آلمان از هلند حمایت میکنن . :31:
اتفاقا 90 درصد طرفدارای برزیل هم از اسپانیا حمایت میکنن. :31:

scali
09-07-2010, 16:10
اتفاقا 90 درصد طرفدارای برزیل هم از اسپانیا حمایت میکنن. :31:

آره خیلی جالبه ها .

من که به شخصه بعد از اسپانیا از هلند و برزیل خوشم میاد .

ولی خیلی حال کردم که آلمان با اون همه ادعا هیچ کاری نتونست در مقابل اسپانیا بکنه حالا اومدن دست به دامن

هلند شدن . ولی نمیدونن که هلند و اسپانیا با هم دوست هستن :10:

ارمغان جنون
09-07-2010, 16:28
آره خیلی جالبه ها .

ولی خیلی حال کردم که آلمان با اون همه ادعا هیچ کاری نتونست در مقابل اسپانیا بکنه حالا اومدن دست به دامن

من کاری ندارم به اینکه اسپانیا ما رو برده یا نه
من طرفدار آلمانم ولی با فاصله زیاد بعد از آلمان یه مقدار از هلند و دو سه تا تیم دیگه هم خوشم میاد مخصوصا به خاطر روبن و فن بومل و بارنیهای هلند و فنخال ولی طرفدارشون نیستم.
واسه همین گفتم هلند نه به خاطر اینکه اسپانیا ما رو برده و بخواد انتقام ما رو بگیره ما مثله طرفدارای خیلی از تیمای دیگه عقده ای و جام ندیده نیستیم که به فکر انتقام خودمون توسط تیمای دیگه باشیم ما نون بازوی خودمونو میخوریم.
اینم که گفتی هلند و اسپانیا دوستن منظورت این بود که با هم تبانی کردن و قراره هلند ببازه تا اسپانیا قهرمان بشه؟
هیچی دیگه خریدن داور کم بود تبانی با تیم مقابل هم به پرونده اسپانیا اضافه شد:27:
راستی در مورد دوستی هلند و اسپانیا اینو راست گفتی چون بیشتر تیم اسپانیا رو کاکل بارساییها میچرخه و بارسا رو هم که مربیای هلندی احیا کردن پس الان تیم اسپانیا قدرتشو مدیون هلنده
ضمنا آلمان کدوم اون همه ادعا رو داشت؟
آلمان یه تیم جوون بود که تو این دوره خودشونم خیلی ادعای قهرمانی نمی کردن ولی با اینحال پوز خیلی از مدعیا رو مالیدن به خاک با 4 گل
منتها این اسپانیاست که ادعاش گوش فلکو پرکرده با اون بازیکنای 565 میلیون یوروییش

pinchingholian
09-07-2010, 16:42
آره خیلی جالبه ها .

اگر هم خدای ناکرده ، زبونم لال اسپانیا تو فینال برنده بشه باز هم برای من اسپانیا عزیز و دوست داشتنیه.
کور شن اونایی که نمیتونن این دو تیم رو در فینال ببینن.

amirtoty
09-07-2010, 16:50
فکر میکنم اسپانیا قهرمان بشه! اونم با یک گل شانسی مثل همه بازیهاش!
ولی امیدوارم هلند قهرمان بشه چون قشنگتر بازی میکنه و بهتر اومده بالا، فقط با برد!

errmii
09-07-2010, 16:56
خوبه هلند قهرمان بشه
اسپانیا شخصیت قهرمانی نداره
تا همینجاشم با ناداوری اومده

xmehr
09-07-2010, 16:59
خوبه هلند قهرمان بشه

ارزو بر جوانان عیب نیست:21:

اسپانیا بدون شک با قدرت قهرمان میشه:10:

fr0st
09-07-2010, 17:46
خوبه هلند قهرمان بشه

گفتم یک بار شما که اصلا درک درست از فوتبال نداری (اکبر میثاقیان - صمد مرفاوی)

فکر میکنم اسپانیا قهرمان بشه! اونم با یک گل شانسی مثل همه بازیهاش!
ولی امیدوارم هلند قهرمان بشه چون قشنگتر بازی میکنه و بهتر اومده بالا، فقط با برد!

جواب شما رو نمیدم چون مربیتون جوابتون رو داده:

سرمربي هلند: اسپانيا بهترين تيم دنياست

برت فان مارويک در آستانه ديدار پاياني جام جهاني، اسپانيا را بهترين تيم حال حاضر فوتبال دنيا دانست.

دو تيم هلند و اسپانيا در حالي به ديدار پاياني راه يافته‌اند که هيچ يک تاکنون به مقام قهرماني نرسيده‌اند و مي خواهند با پيروزي در اين ديدار سرنوشت‌ساز قهرماني در جام جهاني را به ويترين افتخاراتشان اضافه کنند .

سرمربي هلند در نشست خبري بعد از تمرين اين تيم گفت: بي صبرانه منتظر يک شنبه و آغاز بازي هستم. هرچند مي دانم ديدار بسيار سخت و دشواري را پيش رو خواهيم داشت. اسپانيا بي ترديد بهترين تيم حال حاضر فوتبال دنياست.

فان مارويک در ادامه افزود: اسپانيا در ديدار مقابل آلمان تيم برتر ميدان بود و توپ و ميدان را کاملا در اختيار داشت. آن‌ها شايسته پيروزي مقابل آلمان بودند. تيمي که در مراحل قبلي آرژانتين و انگليس را با 4 گل پشت سر گذاشته بود.

سرمربي لاله هاي نارنجي با اشاره به بازي زيبا و تماشاگرپسند اسپانيا گفت: وقتي به عنوان يک هوادار فوتبال بازي‌هاي اين تيم را نگاه مي کنم، واقعا لذت مي برم. آن‌ها در خط حمله توانايي بسيار بالايي دارند و هر لحظه اراده کنند مي توانند ميانه ميدان را در اختيار بگيرند.

golmohammadi
09-07-2010, 17:48
امیدوارم هلند ببره

pinchingholian
09-07-2010, 17:51
سرمربي هلند: اسپانيا بهترين تيم دنياست ؟!!! :27:

برت فان مارويک در آستانه ديدار پاياني جام جهاني، هلند را بهترين تيم حال حاضر فوتبال دنيا دانست.

دو تيم هلند و اسپانيا در حالي به ديدار پاياني راه يافته‌اند که هيچ يک تاکنون به مقام قهرماني نرسيده‌اند و مي خواهند با پيروزي در اين ديدار سرنوشت‌ساز قهرماني در جام جهاني را به ويترين افتخاراتشان اضافه کنند .

سرمربي هلند در نشست خبري بعد از تمرين اين تيم گفت: بي صبرانه منتظر يک شنبه و آغاز بازي هستم. هرچند مي دانم ديدار بسيار سخت و دشواري را پيش رو خواهيم داشت. اسپانيا بي ترديد بهترين تيم حال حاضر فوتبال دنياست. ولی هلند حتما پیروز خواهد شد.

فان مارويک در ادامه افزود: اسپانيا در ديدار مقابل آلمان تيم برتر ميدان بود و توپ و ميدان را کاملا در اختيار داشت. آن‌ها شايسته پيروزي مقابل آلمان بودند. تيمي که در مراحل قبلي آرژانتين و انگليس را با 4 گل پشت سر گذاشته بود.

سرمربي لاله هاي نارنجي با اشاره به بازي زيبا و تماشاگرپسند اسپانيا گفت: وقتي به عنوان يک هوادار فوتبال بازي‌هاي اين تيم را نگاه مي کنم، واقعا لذت مي برم. آن‌ها در خط حمله توانايي بسيار بالايي دارند و هر لحظه اراده کنند مي توانند ميانه ميدان را در اختيار بگيرند. ولی هلند قهرمانه

scali
09-07-2010, 17:51
اگر هم خدای ناکرده ، زبونم لال اسپانیا تو فینال برنده بشه باز هم برای من اسپانیا عزیز و دوست داشتنیه.
کور شن اونایی که نمیتونن این دو تیم رو در فینال ببینن.

100 در صد موافقم .

اونایی که هیچ شانسی واسه اسپانیا و هلند تو فینال قائل نبودن و فینال رو بین برزیل و آرژانتین یا آلمان میدونستن

حالا حرفای خنده داری میزنن . :46:

Blue_Ray
09-07-2010, 19:42
اینم که گفتی هلند و اسپانیا دوستن منظورت این بود که با هم تبانی کردن و قراره هلند ببازه تا اسپانیا قهرمان بشه؟
هیچی دیگه خریدن داور کم بود تبانی با تیم مقابل هم به پرونده اسپانیا اضافه شد:27:

عزیزم فکر کنم جام جهانی رو با لیگ خودمون قاطی کردی...:27:

راستی در مورد دوستی هلند و اسپانیا اینو راست گفتی چون بیشتر تیم اسپانیا رو کاکل بارساییها میچرخه و بارسا رو هم که مربیای هلندی احیا کردن پس الان تیم اسپانیا قدرتشو مدیون هلنده
:18:
عجب استدلال جالبی...:31:

Mojtaba N87
09-07-2010, 19:45
خوبه هلند قهرمان بشه

این جمله شخصیت قهرمانی نداره رو هرجایی نباید استفاده کردا!!

لابد آلمان رو هم با ناداوری برد؟

آخه آلمان 100 تا موقعیت گل داشت! واسه همین :دی

136209
09-07-2010, 19:58
اسپانیا قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه

به لطف یزدان حق و تیکی تاکی بچه ها

یکشنه با بازیکن ها شادی میکنیم :11:

هلندم واقعا خوب بازی کرده تو این جام ولی متاسفانه فقط یک تیم قهرمان میشه اونم که با اجازه دوستان گاو بازها هستند

errmii
09-07-2010, 20:01

اون شوتایی که تروخوفسکی و کروس زدن اگر مولر میزد حتما گل میشد
اسپانیا وارد محوطه جریمه نمی تونست بشه فقط توپ و میدان دستش بود و به در اختیار داشتن توپ امتیاز و گل نمیدن باید گل بزنی
فقط در اثر اشتباه مدافعان یه گل شانسی زدین
ضمنا تیمی که بیشتر توپ دستشه نمیشه گفت بهتر بازی کرد
ولی اسپانیا 4 سال دیگه از گروهشم نمی تونه بیاد بالا چون ژاوی و پویول و ویا خبری نیست تازه داور هم معلوم نیست یار دوازدهمشون باشه

xmehr
09-07-2010, 20:08
اسپانیا وارد محوطه جریمه نمی تونست بشه فقط توپ و میدان دستش بود و به در اختیار داشتن توپ امتیاز و گل نمیدن باید گل بزنی
ولی اسپانیا 4 سال دیگه از گروهشم نمی تونه بیاد بالا چون ژاوی و پویول و ویا خبری نیست تازه داور هم معلوم نیست یار دوازدهمشون باشه

رو که نیست سنگ پای قزوین :ی :2:

کل دنیا و مربیتون قبول کردن شما هنوز انکار میکنی؟:18:

2سال ÷یشم طرفدارهای المان بعد باخت به قدرت اول جهان همینو گفتن ایشالا دفعه بعدی هم میبریمتون از قدیم گفتن تا 3 نشه بازی نشه :21::27:

SHAHAB111
09-07-2010, 20:15
شک نکنید هلند قهرمانه.هلند برزیل رو حذف کرد اسپانیا که سهله.

Blue_Ray
09-07-2010, 20:17

تیمی هم که همه ی بازیکناش جلوی دربازه ی خودش هست هم باید شانس بیاره که تو زد حمله گل بزنه....

SHAHAB111
09-07-2010, 20:24
هلند آبروی هشتپا رو میبره.

errmii
09-07-2010, 20:25
همانا در پیروزیهای اسپانیا نشانه هایی از فیفا و داوران برای خردمندان وجود دارد.باشد که بیاندیشند.

MORINIO
09-07-2010, 20:28

شما هم خوب رویی دارین ! غیر از این دو تا که خودت گفتی تو کل بازی با اسپانیا موقعیت گل دیگه ای داشتین ؟

اسپانیا فقط توپ دستش نبود .. این همه موقعیت ایجاد کرد !

حالا فعلآ تو سال 2010 به سر میبریم تا چهار سال دیگه خدا بزرگه !

تا تعریفت از شانس چی باشه !!!

Original Titan
09-07-2010, 20:46
ببخشيد
خيلي خيلي ببخشيد
بازم عذر خواهي ميكنم!
خواهش ميكنم يه كم كمتر مزخرف بگيرد

P.1052
09-07-2010, 20:53
سرمربي هلند: اسپانيا بهترين تيم دنياست ؟!!! :27:

برت فان مارويک در آستانه ديدار پاياني جام جهاني، هلند را بهترين تيم حال حاضر فوتبال دنيا دانست.

سرمربي هلند در نشست خبري بعد از تمرين اين تيم گفت: بي صبرانه منتظر يک شنبه و آغاز بازي هستم. هرچند مي دانم ديدار بسيار سخت و دشواري را پيش رو خواهيم داشت. اسپانيا بي ترديد بهترين تيم حال حاضر فوتبال دنياست. ولی هلند حتما پیروز خواهد شد.

سرمربي لاله هاي نارنجي با اشاره به بازي زيبا و تماشاگرپسند اسپانيا گفت: وقتي به عنوان يک هوادار فوتبال بازي‌هاي اين تيم را نگاه مي کنم، واقعا لذت مي برم. آن‌ها در خط حمله توانايي بسيار بالايي دارند و هر لحظه اراده کنند مي توانند ميانه ميدان را در اختيار بگيرند. ولی هلند قهرمانه
اینو گفته دلشون نشکنه.وگرنه ما 5 ستاره هاش رو حذف کردیم.اسپانیا که چراغ موشی هم نداره....:21:
شوخی کردم.در هر صورت امیدوارم بازیه ی خوبی باشه.:20:

davy jones
09-07-2010, 21:11
هلند قهرمانه

xmehr
09-07-2010, 21:14
اینو گفته دلشون نشکنه.وگرنه ما 5 ستاره هاش رو حذف کردیم.اسپانیا که چراغ موشی هم نداره....:21:
شوخی کردم.در هر صورت امیدوارم بازیه ی خوبی باشه.:20:

بازی که با تیکی تاکای اسپانیا کاملا یکطرفه و خوب میشه :21:

بعد بازی دوست دارم باشین تا بردمونو با هم جشن بگیریم:27:

P.1052
09-07-2010, 21:18
حالا فعلآ تو سال 2010 به سر میبریم تا چهار سال دیگه خدا بزرگه !

چهار سال دیگه حتما آرژانتین قهرمان میشه.مطمئن باشید.

satttanism
09-07-2010, 21:20
به گزارش فارنت به نقل از تچ‌کرانچ، شرکت پلاتفرم مدیریت روابط با کاربران اجتماعی اتن‌سیتی برآوردی را منتشر کرده است که بر اساس آن تمایلات کاربران شبکه‌های اجتماعی به تیم‌های فینالیست جام‌جهانی را نشان داده است.
این برآورد که با تحقیق بر روی شبکه‌های توئیتر، فیس‌بوک، وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های اشتراک گذاری ویدیو و فروم‌ها انجام شده نشان می‌دهد که اسپانیا سهم بیشتری را در میان گفتگوهای کاربران اینترنتی نسبت به هلند کسب کرده است.

بر اساس این گزارش اگر چه اسپانیا با کسب ۵۴ درصد تمامی گفتگوهای اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی در خصوص جام جهانی (توسط کابران انگلیسی‌زبان) بالاتر از هلند قرار گرفته اما در همین حال تنها ۴۷ درصد از آنان احساسی مثبت نسبت به این تیم دارند.
در همین حال ۴۶ درصد از گفتگوهای اینترتی شبکه‌های اجتماعی به تیم هلند اختصاص یافته اما با وجود پایین‌تربودن این درصد، نارنجی‌ها توانسته‌اند درصد احساس مثبت بیشتری را با ۵۳ درصد به خود اختصاص دهند.
اما شاید شما هم بپرسید خوب حالا اینها چه معنی دارد؟ واقعا هیچی..! اما “لاروژاها” (سرخ‌ها) از آنجا که من پیش از آغاز جام‌جهانی به سختی به آنها امیدوار بودم، شانس بیشتری برای بردن دارند! نظر شما چیه؟ فعلا که هشت پای معروف آلمانی هم اسپانیا را قهرمان جام جهانی دانسته است (اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])).

MORINIO
09-07-2010, 22:03
چهار سال دیگه حتما آرژانتین قهرمان میشه.مطمئن باشید.

تو فوتبال حتمآ و قطعآ نداریم !

Haj_Amoo
09-07-2010, 22:47
هشت پاي مشهور كه گفت اسپانيا قهرمانه!!
ولي گويا يه طوطيه هست كه رقيب هشت پا شده!! منتها هشت پا فقط بازي هاي آلمان رو پيش بيني مي كرد ولي اين طوطيه كل بازي هاي يك چهارم رو پيش بيني كرده و صعود چهار تيم آلمان ، اسپانيا ، هلند و اروگوئه رو به نيمه نهايي پيش بيني كرده بوده! فقط تنها اشتباهش بازي هلند - اروگوئه بوده كه برد اروگوئه رو پيش بيني كرده!!

حالا اين چه ربطي داشت؟! ربطش اينه كه برد هلند رو پيش بيني كرده!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

P.1052
09-07-2010, 22:51
بعد بازی دوست دارم باشین تا بردمونو با هم جشن بگیریم:27:
ما هستیم!:31:

pinchingholian
10-07-2010, 12:44
هلند یا اسپانیا مسئله این است.
انگار اختاپوس گفته اسپانیا قهرمانه پس جلوی تیم قهرمان بنویسید اسپانیا اما با مداد بنویسید شاید بخواهید پاکش کنید!

pourya.3232
10-07-2010, 13:38
اسپانیا قهرمانه , با هشت پا اصلا کاری ندارم همش جنگ روانیه به قول یکی
ولی به آمار پاسهای موفق بازی المان و اسپانیا یه نگاه بندازید , دقیق یادم نیست هفتصد و خرده ای بود حدودا که رکورد تاریخ بوده

در ضمن نسل فوتبال آینده رو حرکات زیبای بازیکنان نمیچرخه رو پاسگاری های زیبا و تاکتیک تیمه مثله آلمان

هلند تیم آینده داریه و خودم دوستش دارم ولی در مقابل اسپانیا احتمال به باخت میره...

armin321
10-07-2010, 13:56
بچه ها من خودم بهتون قول میدم هلند میبره

اسپانیا در باتلاق هلند گیر میفته

P.1052
10-07-2010, 14:27
بچه ها من خودم بهتون قول میدم هلند میبره

اسپانیا در باتلاق هلند گیر میفته
باتلاق رو ولش کن هلند یه دریاست.اسپانیا توش خفه میشه:21:

Vahid_1990
10-07-2010, 14:59
به هلندی ها سه ستاره شدنتون رو پیشاپیش تبریک میگم:31: فردا سومین نایب قهرمانی خودتون رو جشن می گیرین:8:
اسپانیا هم یه ستاره میشه:40:

armin321
10-07-2010, 17:05
به هلندی ها سه ستاره شدنتون رو پیشاپیش تبریک میگم:31: فردا سومین نایب قهرمانی خودتون رو جشن می گیرین:8:
اسپانیا هم یه ستاره میشه:40:

ااااییییی ول ، کی شما آزاد شدی از بن بودن؟؟:31:

Vahid_1990
10-07-2010, 17:14
ااااییییی ول ، کی شما آزاد شدی از بن بودن؟؟:31:
امروز آزاد شدم:31:
کسی انگار نیست که در مورد بازی بحث کنیم. خود هلندی ها هم می دونن که اسپانیا قهرمانه:31:

Hamid Hamid
10-07-2010, 17:16
من كه خيلي دوست دارم قهرمان بشيم چون واقعآ تو تاريخ فوتبال اين حقمون بوده ولي بهش نرسيديم:13:.
به اميد پيروزي لاله هاي نارنجي.

armin321
10-07-2010, 17:17
امروز آزاد شدم:31:
کسی انگار نیست که در مورد بازی بحث کنیم. خود هلندی ها هم می دونن که اسپانیا قهرمانه:31:

نه دیدیم بیشتر اسپانیا یها دربند و غل و زنجیر شدن ، دیدیم کسی نیست بهشون نائب قهرمانی رو تبریک بگیم

Vahid_1990
10-07-2010, 17:20
توی دوره های قبلی شاید حق هلند بوده که یه بار قهرمان بشه ولی این دوره نه. اسپانیا با این بازی زیبا حقشه که قهرمان بشه...

armin321
10-07-2010, 17:24
توی دوره های قبلی شاید حق هلند بوده که یه بار قهرمان بشه ولی این دوره نه. اسپانیا با این بازی زیبا حقشه که قهرمان بشه...

نه این یک قانونه

اول تیم باید نائب قهرمانی بشه و بعد قهرمان

Ultra_Black
10-07-2010, 17:25
نه این یک قانونه

اول تیم باید نائب قهرمانی بشه و بعد قهرمان اسپانیا همیشه قانون شکن بوده...!:5:

ارمغان جنون
10-07-2010, 17:27
پیشاپیش قهرمانی هلند رو تبریک میگم

I3 E L O \/ E D
10-07-2010, 17:32
پیشاپیش قهرمانی هلند رو تبریک میگم
از برادران سوخته از بازی نیمه نهایی! :31:
کرم جی با تو دوسته...:27:
...
حالا اینقدر این اسپانیاییا دارن به وب گیر میدن که سه چهار تا پنالتی واسه هلند بگیره!
هر سایتی میری تیترشه!

armin321
10-07-2010, 17:52
هلند قهرمانه
اسپانیا برای همیشه در باتلاق هلند غرق خواهد شد

جنون
10-07-2010, 17:53
اسپانیابدون شک وبا کمترین درد سر ممکن قهرمانه.:31:
البته اسپانیا زمانی که آلمان رو شکست داد قهرمانی رو بدست اورد.بدون شک هلند نمی تونه رقیب سختی برای اسپانیا باشه.:31:

2lombe
10-07-2010, 17:54
این دیگه نظرسنجی نمیخواد.هلند از اولش قهرمان بود.

من به تو تشکر نمی دم چون هــــــــــــــــــــــــ لــــــــــــــــــــــــ ـــنـــــــــــــــــــــ ــد عــــــــــــــــــشـــــ ـــــــق

Mohammad Hosseyn
10-07-2010, 17:55
اسپانیابدون شک وبا کمترین درد سر ممکن قهرمانه.:31:
البته اسپانیا زمانی که آلمان رو شکست داد قهرمانی رو بدست اورد.بدون شک هلند نمی تونه رقیب سختی برای اسپانیا باشه.:31:
اره اسپانیا نمی تونه حریف سختی واسه هلند باشه ... :27::31:

I3 E L O \/ E D
10-07-2010, 17:56
مطمئنی ...؟ :27::31:

Vahid_1990
10-07-2010, 17:58
اسپانیا دیگه مثل تیمای دیگه نیست که بتونید گل شانسی بهش بزنید:21:
اسپانیا دو تا جادوگر داره به نام ژاوی و اینیستا که فردا شب بازم جادو می کنن:8:

pinchingholian
10-07-2010, 18:03
یه خبر خوش
قارنجک پیشگو هم برد تیم هلند رو پیش بینی کرد. این هم عکسش:

றД ĵ ĭ Đ
10-07-2010, 18:06
هلند قهرمانه
اسپانیا برای همیشه در باتلاق هلند غرق خواهد شد

جمله ای غیر از این بلد نیستی ؟

باتلاق باتلاق !

Vahid_1990
10-07-2010, 18:07
قارنجک پیشگو هم برد تیم هلند رو پیش بینی کرد.
اونوقت ایشون کی باشن؟:31:

Mohammad Hosseyn
10-07-2010, 18:08

مجتبی جان یوقت چیز نشه ... یادم میاد شا میگفتید هلند اصلا شخصیت قهرمانی نداره (یا یه همچین جمله ای). نمی خوام خدایی نکرده فک کنید میخوام توهین کنم یا ... ولی قبول کنید که منطقتون یکطرفست ... اون موقع یه چیز ، الان یه چیز.
خوب همه می دونن که اسپانیا دوباره از کمک داور استفاده کرد . ولی بازم میگیم اشکالی نداره .چون خوب در مقابل المان استقامت کرد .
من خودم نبردن آلمان رو ناسی از نداشتن مولر میدونم .بازیکن تاثیر گذاری بود .

جنون
10-07-2010, 18:11
نه نه نه نشد جانم...:20:
توصیه میکنم بازی های قبلیتون رویکم نگاه کنید.این بازی بازی اسپانیاست....:27:
این بازی بازی ستاره های تابناک آسمان اروپاست...:11:
در این بازی شما کاسیاس رو نخواهید دید...وفقط ایشون میاد کاپ رو بالای سرش میبره....:31:

I3 E L O \/ E D
10-07-2010, 18:12
مجتبی جان یوقت چیز نشه ... یادم میاد شا میگفتید هلند اصلا شخصیت قهرمانی نداره (یا یه همچین جمله ای). نمی خوام خدایی نکرده فک کنید میخوام توهین کنم یا ... ولی قبول کنید که منطقتون یکطرفست ... اون موقع یه چیز ، الان یه چیز.
خوب همه می دونن که اسپانیا دوباره از کمک داور استفاده کرد . ولی بازم میگیم اشکالی نداره .چون خوب در مقابل المان استقامت کرد .
من خودم نبردن آلمان رو ناسی از نداشتن مولر میدونم .بازیکن تاثیر گذاری بود .
بله اگر مولر بود یه اون شوت تروخوفسکی گل میشد... اگر مولر بود شوت کروسم گل میشد... اگر مولر بود اسپانیا گل نمیزد و... ما گوشمون از این حرفا پر! شما میخوای ببینی با اگر چی میشه باید یه بار دیگه بازی انگلیس - آلمان رو ببینی
اگر گل آفساید هلند گرفت نمیشد... اگرفیلیپه ملو گل بخودی نمیزد... اگر رونالدینیو دعوت میشد... اگر... :46:

Mohammad Hosseyn
10-07-2010, 18:13
مطمئنی ...؟ :27::31:

شک ندارم ... :31:

اسپانیا دیگه مثل تیمای دیگه نیست که بتونید گل شانسی بهش بزنید:21:
اسپانیا دو تا جادوگر داره به نام ژاوی و اینیستا که فردا شب بازم جادو می کنن:8:

جادوگر یا عقربه ساعت ؟؟ :31:

ما هم جادوگر داریم عزیز ... جادوگرایی که تیماشون رو بالاتر از تیم این دو جادوگر شما آوردن به فینال جام قهرمانان .

باتلاق باتلاق !

باتلاق رو شما باید درک کنید ... حساسیت پیدا کردید عزیز ؟؟؟ :31:

طرفدار برزیل بودید ؟؟ آخیییییییی :27:

باتلاق همون روشیه که هلند بازی حریف رو کنترل میکنه . جلوی برنامه های حریف رو میگیره . دوتا گل میزنه . حریف عین برزیل نابود میشه .:21: (4 تا حریف گفتم :31:)

A.M.D.D.E.V.I.L
10-07-2010, 18:14
احتمال برد هلند خیلی کمه حتی اگه خیلی ناجوانمردی هم بشه هلند نمیبره حتی ممکنه UFO ها حمله کنن به استادیوم ولی هلند نمیبره

pourya.3232
10-07-2010, 18:17
چقدر اینجا همه کرکری میخونن واسه هم
فردا نتیجه معلوم میشه

من خودم رو اسپانیا شرط بستم :21:

Mohammad Hosseyn
10-07-2010, 18:18
نه نه نه نشد جانم...:20:
توصیه میکنم بازی های قبلیتون رویکم نگاه کنید.این بازی بازی اسپانیاست....:27:
این بازی بازی ستاره های تابناک آسمان اروپاست...:11:
در این بازی شما کاسیاس رو نخواهید دید...وفقط ایشون میاد کاپ رو بالای سرش میبره....:31:

ستاره های که نتونن به اندازه انتظار گل زنی کنن بدرد بازی فینال نمی خورن ... ما هم قبول داریم اینا ستاره ... ولی این ستاره ها در اوج نیستن ...

بله اگر مولر بود یه اون شوت تروخوفسکی گل میشد... اگر مولر بود شوت کروسم گل میشد... اگر مولر بود اسپانیا گل نمیزد و... ما گوشمون از این حرفا پر! شما میخوای ببینی با اگر چی میشه باید یه بار دیگه بازی انگلیس - آلمان رو ببینی
اگر گل آفساید هلند گرفت نمیشد... اگرفیلیپه ملو گل بخودی نمیزد... اگر رونالدینیو دعوت میشد... اگر... :46:

استاد عزیز پست رو تا اخر بخون ... من گفتم که اسپانیا تونست بازی رو کنترل کنه ... نگفتم که حق اسپانیا نبود بیاد بالا . اصلا بحث چیز دیگه ای بود .

در ضمن گل آفسای هلندد رو من دیشب هر چی توجه کردم بشنوم که کارشناسا بگن ، نشنیدم ... چیزی در موردش گفتن ؟؟؟

اما در مورد گل اسپانیا شنیدین که ... یکی از بزرگرترین اشتباهات و از تاثیر گذارترین ها.

pinchingholian
10-07-2010, 18:19
اونوقت ایشون کی باشن؟:31:
به عکس دقت کنی متوجه میشی که این موجود (قارنجک) روی شانه های مرد قرار داره. در مورد این موجود باید بگویم که جانداری دو زیست هست که هم در آب و هم در خشکی زندگی میکند و در آبهای خلیج فارس بسیار فراوان است و خوراک او بینی سایر حیوانات است و به همین دلیل قدرت پیش بینی بالایی دارد و جدیدا نوع پرنده آن هم یافت شده.
قارنجک برد تیم هلند در فینال را پیش بینی کرده.
این هم عکسش:

Hamid Hamid
10-07-2010, 18:19

باتلاق باتلاق !
مجيد جان شما نميري برزيل پيش بچه ها!:31:
نگرانت نشن:46:

Mohammad Hosseyn
10-07-2010, 18:21
احتمال برد هلند خیلی کمه حتی اگه خیلی ناجوانمردی هم بشه هلند نمیبره حتی ممکنه UFO ها حمله کنن به استادیوم ولی هلند نمیبره
احتمال باخت تیمی که 26 بازی نباخته خیلی کمه ... قبول دارم ... :21:

I3 E L O \/ E D
10-07-2010, 18:32
استاد عزیز پست رو تا اخر بخون ... من گفتم که اسپانیا تونست بازی رو کنترل کنه ... نگفتم که حق اسپانیا نبود بیاد بالا . اصلا بحث چیز دیگه ای بود .

در ضمن گل آفسای هلندد رو من دیشب هر چی توجه کردم بشنوم که کارشناسا بگن ، نشنیدم ... چیزی در موردش گفتن ؟؟؟

اما در مورد گل اسپانیا شنیدین که ... یکی از بزرگرترین اشتباهات و از تاثیر گذارترین ها. استاد عزیز... من پست شما رو خوندم و اون قسمت از پست شما که مربوط به مولر بود رو خطابه قرار دام چون واقعا بی منطق بود
شما اگر بحثهای کارشناسی رو از شبکه های معتبر میدیدی اینو نمیگفتی!
3 تا کارشناس ITV گفتن آفساید بود!

(دیدی مام بلدیم با کلاس حرف بزنیم : دی)

Mohammad Hosseyn
10-07-2010, 18:37
استاد عزیز... من پست شما رو خوندم و اون قسمت از پست شما که مربوط به مولر بود رو خطابه قرار دام چون واقعا بی منطق بود
شما اگر بحثهای کارشناسی رو از شبکه های معتبر میدیدی اینو نمیگفتی!
3 تا کارشناس ITV گفتن آفساید بود!

(دیدی مام بلدیم با کلاس حرف بزنیم : دی)
من نظرم رو در مورد بازی المان گفتم ... یکی از علل ضعف المان نداشتن مولر بود . حالا اگه اسپانیا تو اون بازی مثلا ژاوی رو نداشت و می باخت شما اینو یکی از علل نمی دونستی ؟؟؟؟ در مورد اسپانیا نظرم چیز دیگرست ...

اگه فیفا تائید کرده باشه ما سر تعظیم فرو می اوریم ...

B L A S T E R
10-07-2010, 18:41
من نظرم رو در مورد بازی المان گفتم ... یکی از علل ضعف المان نداشتن مولر بود . حالا اگه اسپانیا تو اون بازی مثلا ژاوی رو نداشت و می باخت شما اینو یکی از علل نمی دونستی ؟؟؟؟ در مورد اسپانیا نظرم چیز دیگرست ...

اگه فیفا تائید کرده باشه ما سر تعظیم فرو می اوریم ...
اسپانیا تو پست ژاوی جانشین زیاد داره دوست عزیز !
فابرگاس ... سیلوا
حتی ژابی هم میتونه اونجا بازی کنه !

s-a-l-i-m
10-07-2010, 18:57
ولی هیچ کدام ژاوی نمیشن.......:31:
فقط هلند

pinchingholian
10-07-2010, 19:06
ولی هیچ کدام ژاوی نمیشن.......:31:
فقط هلند
البته چابی و چاوی و به قول مزدک شاوی هم خوبند :31:

H a m e e d
10-07-2010, 19:08
فقط دوستداران هلند یه چیزی بگم که تو امضاهاتون بنویسید Netherlands
آخرش s داره
امیدوارم تیمتون ببره!:10:

armin321
10-07-2010, 19:15
آخرش s داره

چشم

راستی خود واژه ندر یا نیدر nether یعنی چی؟نژادشون که قطعا نیست چون اونها داچ هستند

pinchingholian
10-07-2010, 19:17
آخرش s داره
هیچ فرقی نداره سه نوع نوشته میشه:
netherlands
netherland
holland

Vahid_1990
10-07-2010, 19:41
وقتی می بینم که بازیکنانی مثل ژاوی رو به عنوان عقربه های ساعت می دونید و همین طور میگید در اوج نیستن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به پست های شما جواب ندم بهتره...
فردا شب معلوم میشه کدوم بازیکنا برای بازی ها بزرگ ساخته شدن:46:

Mohammad Hosseyn
10-07-2010, 20:02
اسپانیا تو پست ژاوی جانشین زیاد داره دوست عزیز !
فابرگاس ... سیلوا
حتی ژابی هم میتونه اونجا بازی کنه !

ای بابا ... بحث سر آلمانه ... اونم مثال بود . چون مولر جانشین نداشت . شما فرض کن ژاوی جانشین نداره . اونوقت . یخورده پست رو دقیق بخونید . :13:

وقتی می بینم که بازیکنانی مثل ژاوی رو به عنوان عقربه های ساعت می دونید و همین طور میگید در اوج نیستن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به پست های شما جواب ندم بهتره...
فردا شب معلوم میشه کدوم بازیکنا برای بازی ها بزرگ ساخته شدن:46:

البته اونا عقربه ساعت که هستن ... اما خطرناک هم هستن . شوخی میکنیم :31:

البته در اوج نیستن رو اگه من در مورد این دو گفتم زیاد درست نیست :31: البته فک کنم نگفتم . اما اینیستا یکم ضعیفتر هست . و از اونور هم تورس خیلی بد کار کرده . یه مهاجم اصلی رو اسپانیا نتونسته ازش استفاده کنه . همین باعث شده کم گل بزنه . غیر اینه ؟؟؟

saeed_h1369
10-07-2010, 21:55
واقعا چه طرفدارای خوش خیالی داره هلند!!!!!
شیره اسپانیااااااااااااااااااا ا