PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب با اکانت Gmail

Oracle_Eldorado
07-07-2010, 14:11
با سلام خدمت دوستان .
من خیلی وقت پیش یه اکانت Gmail داشتم که از وقتی که ساختمش ازش استفاده نکردم .
الان که رفتم سراغش دیدم پسوردش یادم نیست .
تو قسمت I Can't Access My Account رفتم ، دیدم فقط زده که باید سئوال امنیتی رو جواب بدی .
یه قسمتی هم به Recovery Email اشاره کرده بود .
من الان Recovery Mail رو دارم.
متنش هم اینه :

Congratulations on creating your brand new Gmail account,
XXXXXXXXXX@gmail.com.
Please keep this email for your records, as it contains an
important verification code that you may need should you ever
encounter problems or forget your password.

You can login to your account at
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Enjoy!

The Gmail Team

Verification code: XXXXXXXXXXXX
اونایی که XXXXXXXX زده رو خودم اینطوری کردم !
فقط ممنون میشم یه نفر بگه که چطوری از این ایمیل واسه پیدا کردن پسوردم استفاده کنم .
ممنون میشم .
یه قسمت دیگه هم تو سایتش پیدا کردم که نوشته Reset Password
اینم متنش :

To initiate the password reset process, please follow the instructions sent to your ******@yahoo.com email address.

If you don't have an alternate email address, or if you no longer have access to that account, please try to reset your password again after 24 hours. At that point, you'll be able to reset your password by answering the security question you provided when you created your account.

We use the security question for account recovery only after an account has been idle for 24 hours. We do this to prevent someone else from taking over your account.

If you're unable to answer your security question or access your recovery email account, please complete this form.

ولی متاسفانه نمیدونم باید چیکار کنم .
ممنون میشم یه جوانمردی کمک کنه !
چون میخوام به Gmail نقل مکان کنم .

sepid12ir
07-07-2010, 20:50
با داشتن Recovery Mail در واقع پسور جدید جیمیلتون به ایمیل دومی که در هنگام ثیت نام معرفی کرده بودین میره ... که بهش میگن recovery mail .... شما اگه ایمیل دومتون یادتون هست، بعد از وارد کردم ریکاوری میل، یک verification به ایمیل دومتون میفرستن (برای مسائل امنیتی) و بعد از تائید و وارد کردن verification قاعدتا پسورد جدیدی ادرس جیمیلتون به ایمیل دومتون (recovery mail) فرستاده میشه ...

وااای خودم کمی گیج شدم :دی...
امیدوارم خیلی سخت توضیح نداده باشم ...

در ضمن شما پسوردتون را دیگه نمیتونید پیدا کنید، تنها یک پسورد جدید از طریق Recovery Mail میتونید دریافت کنید

Oracle_Eldorado
07-07-2010, 21:25
با داشتن Recovery Mail در واقع پسور جدید جیمیلتون به ایمیل دومی که در هنگام ثیت نام معرفی کرده بودین میره ... که بهش میگن recovery mail .... شما اگه ایمیل دومتون یادتون هست، بعد از وارد کردم ریکاوری میل، یک verification به ایمیل دومتون میفرستن (برای مسائل امنیتی) و بعد از تائید و وارد کردن verification قاعدتا پسورد جدیدی ادرس جیمیلتون به ایمیل دومتون (recovery mail) فرستاده میشه ...

وااای خودم کمی گیج شدم :دی...
امیدوارم خیلی سخت توضیح نداده باشم ...

در ضمن شما پسوردتون را دیگه نمیتونید پیدا کنید، تنها یک پسورد جدید از طریق Recovery Mail میتونید دریافت کنید

خب آخه الان مشکل اینجاست که من کجا Recovery Email جدید رو بزنم ؟

sepid12ir
08-07-2010, 13:11
خب مثل اینکه گوگل کمی سخت گیر شده
شما بعد اینکه وارد ریکاوری پیج میشین و یوزر جیمیلتون را وارد میکنید، یه گفته ی خودشون دستورالعملی به ایمیل دومتون میفرستن که باید اون دستورالعمل را اجرا کنید تا بتونید پسورد جدید بگیرین...

بعله ... خودم همین الان امتحان کردم ... دقیقا همینطور هست
تنها یک لینک به ریکاوری میل شما فرستاده میشه و بعد از باز کردن لینک شما خودتون میتونید پسورد جدید انتخاب کنید...

در واقع نیازی نیست جایی ریکاوری میلتون را وارد کنید....با توجه به این پیغامی که خودتون کپی پیست کردین، احتمالا لینک فعال سازی به ایمیل دومتون فرستاده شده ...

Oracle_Eldorado
08-07-2010, 15:24
خب مثل اینکه گوگل کمی سخت گیر شده
شما بعد اینکه وارد ریکاوری پیج میشین و یوزر جیمیلتون را وارد میکنید، یه گفته ی خودشون دستورالعملی به ایمیل دومتون میفرستن که باید اون دستورالعمل را اجرا کنید تا بتونید پسورد جدید بگیرین...

بعله ... خودم همین الان امتحان کردم ... دقیقا همینطور هست
تنها یک لینک به ریکاوری میل شما فرستاده میشه و بعد از باز کردن لینک شما خودتون میتونید پسورد جدید انتخاب کنید...

در واقع نیازی نیست جایی ریکاوری میلتون را وارد کنید....با توجه به این پیغامی که خودتون کپی پیست کردین، احتمالا لینک فعال سازی به ایمیل دومتون فرستاده شده ...

والا دوست عزیز من چند بار وارد این صفحه شدم ، ولی هیچ پسوردی واسم نفرستاده . :41:
مشکل من اینه !
من فک کردم تو اون پیج چیزی باشه که کلیک کنم تا ایمیل واسم بیاد .
ولی چیزی نیومده :(

hassanshaikhi
08-07-2010, 16:06
والا دوست عزیز من چند بار وارد این صفحه شدم ، ولی هیچ پسوردی واسم نفرستاده . :41:
مشکل من اینه !
من فک کردم تو اون پیج چیزی باشه که کلیک کنم تا ایمیل واسم بیاد .
ولی چیزی نیومده :(

همون طور که توضیح دادند الان یه لینک به میل یاهوتون فرستاده شده باید روی اون لینک کلیک کنید. قسمت spam هم چک کن.
مطمئن هستید اون میلی که واردش میشین همون ریکاوری میل هست؟ یعنی همون آدرس میلی که موقع ساختن جیمیل وارد کردی

Oracle_Eldorado
08-07-2010, 16:13
همون طور که توضیح دادند الان یه لینک به میل یاهوتون فرستاده شده باید روی اون لینک کلیک کنید. قسمت spam هم چک کن.
مطمئن هستید اون میلی که واردش میشین همون ریکاوری میل هست؟ یعنی همون آدرس میلی که موقع ساختن جیمیل وارد کردی

آها بله ایمیل اومده ولی تو قسمت اسپم !
جالبه ... !
خیلی ممنون بابت راهنمایی دوستان عزیز . :11:

P‌C
08-07-2010, 19:34
اگر همه اینها جواب نداد میتونید به ساپورت جیمیل ایمیل بزنید و با دادن اطلاعات حسابتون مثل ایمیلهایی که دریافت کرده بودید یا ایمیل کسی که به شما دعوتنامه داده بوده ، تاریخ ساخت اکانت و... به احتمال خیلی زیاد ایمیلتون رو بهتون برمیگردونن.