PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن درایو E در ویندوز Xp

ali gamma
07-07-2010, 10:37
سلام دوستان .
من ویندوزم xp سریس پک 3 هستش . از دیروز وارد درایو e نمیتونم بشم و یه صفحه میاد که میگه با کدوم یکی از برنامه های زیر میخوای این فایل رو بازش کنی ؟ کمک کنین که خیلی توش فایل دارم حالم گرفته شده !:40:

Masоud
07-07-2010, 11:14
سلام

در Run عبارت زیر رو تایپ کن و Enter بزن :

regsvr32 /i shell32.dll

صبر کن تا پیغام موفقیت آمیز بودن رو دریافت کنی.

سپس ویندوز رو Restart کن.

موفق باشید :40:

Dew Drop
07-07-2010, 11:15
سلام
کامپیوتر شما ویروسی شده.این رو نصب واجرا کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در صورت لزوم این تایپیک رو هم ببینید.

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

Ship Storm
07-07-2010, 11:20

msshamraz
07-07-2010, 13:00
دوست من سرویس پک سه کلا مشکل دارد
بهتر است سرویس پک دو را که سالم تر است نصب کنید .

M E H R A N
07-07-2010, 13:10
سلام دوستان .
من ویندوزم xp سریس پک 3 هستش . از دیروز وارد درایو e نمیتونم بشم و یه صفحه میاد که میگه با کدوم یکی از برنامه های زیر میخوای این فایل رو بازش کنی ؟ کمک کنین که خیلی توش فایل دارم حالم گرفته شده !:40:

شما کارهایی را که دوستان بهت گفتند در مورد ویروس یابی انجام بده. اگر با آنتی ویروس های کوچکی که دوستان قرار دادند حل نشد سعی کن از کسپرسکی آپدیت شده جهت ویروس یابی کل درایو ها استفاده کنی.

اگر هم به هر دلیلی نتونستی ویروس یابی کنی و یا مشکل از ویروس نبود یک سی دی Ubuntu گیر بیار. فرقی نمیکنه کدوم نسخه اش باشه چون همه شون جواب میدن. با این سی دی بدون اینکه Ubuntu را نصب کنی بصورت بوت سیستم را بالا بیار. ubuntu که بالا اومد برو داخل دونه به دونه درایو هات بگرد و فایل های اجرایی ویروس را با فرمت inf پاک کن.

از بالای Ubuntu میتونی بری توی Places و درایوی را که دوست داری باز کن و محتواشو یک جای دیگه کپی کن.