PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي سايت FlyOrDie.COM

Y@var
06-07-2010, 20:03
سلام به همه ي دوستان.
امروز اومدم يه سايت توپ واسه بازي هاي چند نفره آنلاين معرفي كنم(پرواز كن يا بمير!) که بین کل سایت هایی که تاحالا دیدم این بهترینش بوده. ادرس سايت هستش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سایت انواع زبان ها رو پشتیبانی میکنه(از جمله فارسی!) و از انواع كشورها ميان توش واسه همین همیشه اتاقاش شلوغه(کل 24 ساعت روز!)
ضمنا:اگر زبان سایت رو انگلیسی انتخاب کنین تعداد بازی ها تقریبا دو برابر میشن!:20:
در ضمن سیستم امتیازدهی جالبی رو هم داره و همچنین تو تاریخ ها و ساعات مشخصی جام هم میزارن(البته بیشتر جامها مال افرادیه که ثبت نام پولی کرده باشن!)
امکان تقلب هم توش تقریبا صفره و فکر تغییر آی پی و باخت الکی برای بالا بردن امتیاز خودتون رو از سرتون باید بیرون کنین:46:
فقط قبلش حتما بايد ***آخرين نسخه ي جاوا*** رو روی کامپیوترتون نصب کنین
بازي هاي كه توش هست شامل:
شطرنج،بيليارد 8 توپه،بيليارد 9 توپه،اسنوكر،تانكي،دوز،فوت بال دستی،بازی حافظه،دارت، و... هستش!

حالشو ببرين:46:

mohammadkhajoo
06-07-2010, 23:44
آقا من جاوا رو نصب کردم !!!!
اما وقت میخوام وارد بشم یه چیزایی دانلود میکنه که نمیدونم چیکارش کنم !!!!! با پسوند class.

Y@var
07-07-2010, 11:37
آقا من جاوا رو نصب کردم !!!!
اما وقت میخوام وارد بشم یه چیزایی دانلود میکنه که نمیدونم چیکارش کنم !!!!! با پسوند class.

اگه حافظم درست یاری کنه منم چند سال پیش همین مشکل رو داشتم که به خاطر برنامه Download managerم بود که فوضولی بیجا میکرد.و فایلی که باید توی خود مرورگر اجرا میشد رو یه کاری میکرد به جای Load شدن،دانلود بشه:13:
واسه ی اینکه این مشکل رو نداشته باشین یا دانلود منیجرتون رو پاک کنین و یا اون رو غیر فعال کنین و یا اگر Internet Download Manager استفاده میکنین از طریق گرفتن کلید Alt تو این مرحله از اجرای دانلود منیجرتون جلوگیری کنین و تا وقتی که کاملا عملیات آماده سازی تکمیل نشده ولش نکنین(تو بقیه دانلود منیجرا رو نمیدونم کلیدش چیه!:19:)
امیدوارم مشکلتون حل شه:46:

Gam3r
08-07-2010, 12:05
از قالبش خوشم نيومد ... پس بايد چرت باشه

Arrowtic
08-07-2010, 15:14
نكته خارج بحث بگم:
چيزي به نام بيليارد 8 توپه وجود نداره.اگه منظور 8ball هست اشتباه ترجمه شده.منظور تو1 هشتم(توپ سياهه هستش)

Y@var
08-07-2010, 19:30
از قالبش خوشم نيومد ... پس بايد چرت باشه

من بیشتر شطرنجش رو میرم و به نظرم نسبت به سایتای دیگه قیافه ی بازیش خوشکلتره:46: