PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از نظر شما Apple موفق تر است یا HTC

armin_software
06-07-2010, 17:08
سلام
از نظر شما Apple موفق تر است یا HTC :5:
لطفا تاپیک رو به بی راهه نکشید تا مدیرها تاپیک رو باز بزارند! :46:
لطفا در نظر سنجی شرکت کنید و می تونید دلیل رای خودتون رو در یک پست جامع و کامل بنویسید :27:

germany4
06-07-2010, 17:32
اين يک بحث کلي وپيچيده ميباشد
زيرا کاربران اپل بيشتر از مردمان اروپا وامريکا ميباشند
وبه دليل انحصاري بودن اپل ونرم افزارهايش در اسيا زياد موفق نبوده
ولي اچ تي سي با رويگرد منطقي ومشتري مدار دايما پيشرفت کرده
من شخصا اچ تي سي را موفق تر ميبينم واز انحصار بي زارم

armin_software
06-07-2010, 18:21
از نظر من اچ تی سی بهتره
1.گوشی هایی داره با تنوع بالا
2.مناسب بودن قیمت گوشی ها برای اکثر طبقه ی جامعه
3.استفاده از تکلونوژی های جدید
4. و...

esmail194
06-07-2010, 18:36
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه جایی خوندم که آیفون یک گوشی اشرافی است.
نمیگم آیفون گوشی بدی است ولی قبل از خرید این گوشی باید تحقیقات زیادی انجام شه البته این نظر منه.
خوب اگه بخواییم در ایران مقایسه کنیم که میشه گفت ایفون صرفا برای کول بازی خریده میشه.
من گوشی های اچ تی سی رو ترجیح میدم.
واقعا جای تعجب داره که مردم همه میدونن آیفون چه اشکالاتی داره باز میرن میخرن خوب چرا قبلش یه تحقیق نمیکنند؟؟
یه نکته دیگر هم هست که میخوام بهش اشاره کنم: شما کی رو دید که به مدت یک سال گوشی آیفون دستش باشه؟؟؟ میخره و بعد از یه مدت کوتاهی با قیمت پایین میفروشه.
خوب اینم شد زندگی؟؟؟؟ اگه پولتون زیاده خوب راهای دیگه ای هم هست برای خرج کردن!!!
به امید روزی که همه ی مردم ما قادر به تفکر کردن باشند.
خوب بریم سر اصل مطلب:
شاید اپل موفق تر باشه ولی در ایران نه.
و باید بگم که نسل آیفون داره از بین میره پس زیاد دلخوش نباشد.
حالا ببینید کی گفتم. :دی

hateftotti
07-07-2010, 09:16
اپل
به دلیل محبوبیت بیشتر وفروش بالاتر

armin_software
07-07-2010, 13:22
پیش شما محبوبه یا پیش دیگران؟
شما خودت رو در نظر بگیر
از نظر شما اپل با این قیمت همه ی نیازهای شما رو برآورده می کنه؟

omidkk
09-07-2010, 10:23
منم بیشتر اپل رو میپسندم

ali racer
09-07-2010, 11:35
اچ تی سی با توجه به این که سیستم عامل بیسش که همون ویندوز موبایله
روز به روز سهمش داره کمتر میشه
و به ازای هر گوشی آندوریدی که وارد بازار میکنه مقداری غرامت به مایکروسافت پرداخت میکنه
بازم تراز مالی اش فوق العاده شده
و 268 میلیون دلار علاوه بر پیش بینی سودش سود کرده !!
یه نگاهی بندازین به این آمار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من در زمینه تولید گوشی اچ تی سی ذو کاملا پویاتر و یوزر فرندلی تر از اپل میدونم

armin_software
09-07-2010, 13:32
و به ازای هر گوشی آندوریدی که وارد بازار میکنه مقداری غرامت به مایکروسافت پرداخت میکنه
جدی؟
نمی دونستم
چرا این کار رو می کنه؟

maziarzar
10-07-2010, 21:54
موفقیت اپل بیشتر در نرم افزار وسیستم عاملشه واز لحاظ سخت افزاری همیشه اخر بوده
اچ تی سی با مشتری مداری وسیاست های بهتر وهوشمند تر مدیران توانسته بین تولید کنندگان گوشی یه مدعی اساسی وجدی بشه ودرتنوع وسخت افزاری در بین گوشی های هوشمند حرف اول رامی زند
پس : اچ تی سی

Mahdi_Co_1368
13-07-2010, 16:36
نظر من رو appleه چون
1- سیستم عاملش نسبت به ویندوز رابط کاربری ساده تر و البته قویتری داره.
2- از لحاظ قدرت سخت افزاری که به هیچ وجه از htc کم نمیاره - تو دو تا محصول اخرش (ipad و iphone 4) این رو به اثبات رسونده-
3- توی رزولوشن و کلا lcd های لمسی هنوز هم تقریبا اوله ینی حد اقل از htc که سرتره

اگه میبینید تو ایران یه سری بدون اطلاع قبلی و همینجوری ییهویی میرن سراغ اپل مطمئنا به خاطر اینه که محبوبیت جهانی داره
این محبوبیت هم الکی بدست نیومده. اصلا خیلیا همین قیافه ی ساده ولی جذاب ایفون مستشون میکنه و راحت 900 تومن پول بیزبون رو خرج این گوشی میکنن

شاید قیمت ایفون تو ایران گرون باشه ام تو اروپا مطمئنا ارزش خرید رو داره.

zerolight
13-07-2010, 17:13
appleبه خاطره تکنولوژیش

ali racer
16-07-2010, 10:48
appleبه خاطره تکنولوژیش
اپل که بیشتر تکنولوژی گوشی هاش رو میخره (حالا به صورت لیسانس یا خرید قطعه)
به نظر من به جای تکنولوژی باید میگفتین نو آوری
همین آیفون4 سی پی یو اش رو به نوعی سامسونگ تولید کرده صفحه نمایش و دوربینش رو ال جی

fire159
21-07-2010, 07:55
موتورولا :5:

armin_punisher6
21-07-2010, 09:53
بی شک اپل موفق تره.

S A M S U N G
21-07-2010, 10:08
HTC

اپل بره آنتن دهیش رو درست کنه فعلا بعد برسه به فکر تکنولوژی و موفق بودن .

alidata2010
21-07-2010, 10:09
اپل چندتا گوشی تاحالا زده؟ htc چندتا زده؟ به نظرم htc موفق تره

armin_punisher6
21-07-2010, 10:30
اپل چندتا گوشی تاحالا زده؟ htc چندتا زده؟ به نظرم htc موفق تره
اپل چهار تا گوشی داره ولی هر گوشی که میزنه از اخبار شبانگاهی گرفته تا کل جهان حرفشه ولی htc چی.

S A M S U N G
21-07-2010, 11:20
اپل چهار تا گوشی داره ولی هر گوشی که میزنه از اخبار شبانگاهی گرفته تا کل جهان حرفشه ولی htc چی.
آره حرفشه ولی در مورد چی حرفشه ؟ فعلا که کل بازار نت گرفته تا BBC هم دارن در مورد آنتن دهی این غول عزیز صحبت میکنن .

در نتیجه واقعا حــــــرفــــشـــــــه :دی

مخلصیم .

armin_punisher6
21-07-2010, 12:26
آره حرفشه ولی در مورد چی حرفشه ؟ فعلا که کل بازار نت گرفته تا BBC هم دارن در مورد آنتن دهی این غول عزیز صحبت میکنن .

در نتیجه واقعا حــــــرفــــشـــــــه :دی

مخلصیم .
شما voa tapesh و کانالای دیگرو ببین همه اپل یا بعضی ها هم بلک بری دارن ولی htc هیچ.شما اگه یادت باشه 3gs معرفی شد کل جهانو ترکوند شما هم مطمئن باش تولید سری بعدی آیفون 4 مشکل آنتن هم حل میشه.

hateftotti
21-07-2010, 20:41
به قول یکی از مسئولان سامسونگ کره اپل اول آنتن دهی گوشی هاش رو تست کنه بعد گوشی بده بیرون:5::31:

مایکرو سافت هم گفته آیفون 4 مثل ویندوز ویستاست:5:

در ضمن samsung یا فکر کنم امیر:31:
جیگر امضاتو:31:

armin_punisher6
21-07-2010, 22:52
به قول یکی از مسئولان سامسونگ کره اپل اول آنتن دهی گوشی هاش رو تست کنه بعد گوشی بده بیرون:5::31:

دوست من بنده خودم نوکیا دارم بیخودی هم از اپل دفاع نمیکنم.ولی مطمئن باشین اپل این مشکل آیفون 4 رو درست میکنه.

fire159
22-07-2010, 10:42
چرا بحث الکی میکنین . htc حالا حالا ها باید کار کنه تا به موفقیت های apple برسه .

zerolight
22-07-2010, 13:56

اینجا جای کل‌کل نیست ولی‌ نوکیا بیاد بره اینو درس کنه!!

htcهم اینو

اینم واسهsumsung

Guts
22-07-2010, 16:00
این تکنیک Apple که میاد مشکلات گوشی‌های دیگه رو برای توجیح مشکل iPhone عنوان می‌کنه واقعاً ضد مشتری هست از طرف Apple. دلیلش اینه که اون گوشی‌هایی که Apple ازشون حرف میزنه حتی 1/100 iPhone هم کاربر و مشتری ندارن بعد کلاً Apple سالی یدونه گوشی داره میده و 4 تا گوشی داره در حالی که کمپانی‌هایی مثل سامسونگ یا نوکیا سالانه چندین گوشی جدید معرفی می‌کنن، خیلی مسخرست این کار Apple تازه الان که با وجود این مشکل بازم فروش عجیبی دارن و رکورد فروش‌های قبلیشون رو هم شکوندن.

136209
22-07-2010, 21:29
سلام دوستان
اپل تو بخش نرم افزاری بهترینه و خواهد بود چون که فقط یک گوشی با یک مشخصات مشخص میزنه اما
htc تو بخش سخت افزاری و تنوع گوشی

italia88
12-08-2010, 16:01
مقایسه سختیه
خب اپل موفقتره ولی من اچ تی سی رو بیشتر می پسندم...

++morteza
12-08-2010, 22:22
اچ تي سي بهتر است

vbking
17-08-2010, 15:09
درود

دوستان عزیز بهتره به جای تعصب از منطق استفاده کنیم ...

مصرف کنندهای سیستم عامل ویندوز در جهان بیشتره یا ویندوز ؟ ( با در نظر گرفتن لینوکس شرکت اپل جز خرده درصدها محصوب میشه چون نصف بیشتر مصرف کنندهای دنیا از سیستم دسکتاپ از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند.

حدود 20 سال زحمت بی وقفه مایکروسافت در ضمینه تولید سیستم عامل جایی برای اپل و امسال اون نمیزاره ( تولید سیستم عامل Dos - 95- 98 - Xp - Vista - 7

در طول تمام این سال ها شاهد صعود و نزول های این شرکت بودیم اما همیشه پیروز میدان در جهان تکنولوژی مایکروسافت بوده و هست حتی پس از تولید ویستا و شروع انتقادهای زیاد و تخریب چهره مایکروسافت بدون در نظر گرفتن خدمات این شرت در سالیان متوالی تولید سیستم عامل 7 و پرده برداری از این پروژه بزرگ تخریب کنندگان این شرکت ( مانند اپل ) سر جای خود میخ کوب شدند...

بنده به شخصه حدود 9 سال در ضمینه نرم افزار و سخت افزار فعالیت کردم ...

به نظر اکثر افرادی که در ضمینه کاری با سیستم اپل کار میکنند ، اپل تنها یک شرکت منزوی و دارای یک موضع گیری نا مشخص است که با تخریب چهره شرکت های دیگر سعی در نمایش خود در بازار دارد،این شرکت را یک شرکت در حد و اندازه مقایسه نمی دانند...

دلیل : شرکت اپل برای فروش محصولات خود از بدو تولید شروع به ساخت سیستم هایی همراه با سیستم عامل اختصاصی کرد که با تقاضای زیادی ( در حد و اندازه های شرکت مایکروسافت) مواجه نشد.
به گفته کارشناسان تکنولوژی برتر شرکتی در این ضمینه موفق است که داشته های خود را در دسترس عام جامعه قرار دهد با وجو اینکه شرکت اپل برای استفاده سیستم عامل مک موضع گیری کرده و آن را در دسترس همگان قرار نمیدهد به عبارت دیگر شما تنها با خرید سیستم اپل توانایی استفاده از سیستم عامل مک رو داردید و این قابلیت بر روی سیستم های دیگر وجود ندارد.
امروزه در سال 2010 شاهد تولید نرم افزار - گیم - سخت افزار های مختلف و در نتیجه رقابت شرکت های مختلف و تولید انبوه که این موضوعات باعث ابداع اختراع و تفکر نوین در ضمینه سیستم عامل ویندوز می شود را شاهد هستیم مگر چشممان را ببندیم...

با یک نگاه به تعداد شرکت های تولید کننده نرم افزار و سخت افزار و گیم در جهان برای ویندوز به راحتی به نتیجه می رسیم که شرکت اپل فعلا حرفی برای گفتن در این ضمینه ندارد و به قولی بهتر است کشکش را بساود...

در مورد شرکت HTC ونگاه به تاریخچه این شرکت و تولید PPC های مختلف با سیستم عامل ها و نمونه های متنوع و رتبه عالی این شرکت در تولید ppc امروزه شکی بری ما برای خرید این برند وجود نخواهد داشت.

در تاریخ این شرکت دیده می شود که HTC برای برند هایی همچون T mobile - Q tec - I-mate - samsung و یک سری دیگر نیز ppc تولید کرده و آنها از طریق این شرکت به موفقیت هایی در تولید رسیدند ( در همان زمان )

این شرکت با پیشینه عالی در ضمینه تولید PPC در تمامی این سالها بی رقیب بوده و باید از آن به نام یک اسطوره یا افسانه ای در تولید ppc نام برد.
امروزه 90 % خریداران برند apple کسانی هستند که در طی این سالها از نوت بوک - لب تاب - دسک تاپ و به نوعی باید گفت در گذشته یوزر شرکت اپل بودند و متاسفانه بسیاری از خردیداران اپل ( نه همه آنها) در ایران بدون اطلا عات قبلی و فقط به خاطر داشتن سرمایه اضافه و اعتقاد به کمی پز علی اما اطلاعات در مغز خالی شروع به خرید این برند مثلا معروف کردند.

دوستان عزیز این رو از ته دلم و صادقانه میگم این حرفیه که به برادر و خواهر خودمم هم میگم پس از استفاده 7 ساله از PPC و همچنین مدت اندکی با اپل (مک ) وسیستم عامل های دیگه مثل آندورید و سیمبین امروز به شما پیشنهاد میکنم تنها وتنها برند HTC و در حال حاظر از سیستم عامل ویندوز استفاده کنین چون سیستم عاملی مانند آندوریر آینده ای با ابهام دارد و اعتقاد من در آینده سیستم قدرتمندی خواهد شد پس خواهد شد ....
سعید ناصری
موفق - شکیبا و پاینده باشید

tanatos
25-08-2010, 11:02
من در مورد برندهایی که اسم برده شد نظر Vbking رو تایید میکنم اما درباره ی سیستم عامل نظر من درست خلاف نظر ایشونه؛ اگر چه نمیشه ساپورت خوب ویندوز موبایل رو نادیده گرفت، اما من آینده ی آندوریید رو روشن میبینم.

rawen.west69
30-09-2010, 16:25
بدون شک htc

1- زیبایی گوشی بهتره
2- امکانات اپل رو با قیمت کمتر داره میده
3- نرم افزار و بازی های خیلی عالی داره و قیمت خیلی خوبه
4- گوشی های متنوع و با امکانات مختلف با هر رنج قیمت برای هر کسی تولید میکنه
5- بازم میتونم بگم...:دی

bibak_fa
30-09-2010, 19:14
به نظره من اپل موفق تره چون تمام انرژی خودشو متمرکز کرده روی یه چیز اونم مکین تاچه...........

maziarzar
30-09-2010, 19:25
اخه خودش رقیب ماکروسافت هست وبهترین سیستم عامل جهان هم هست

Help118
27-10-2010, 23:09
اخه خودش رقیب ماکروسافت هست وبهترین سیستم عامل جهان هم هست
والا فعلا که ویندوزموبایل رو بر طبق آمارگیری جهانی برترین و پرطرفدارترین سیستم عامل معرفی کردند بعشم اندریود یا اپل بوده که یادم رفته مقام دومی مال کدومشه

rawen.west69
28-10-2010, 15:46
وقتی یه روزی رسید که htc از apple جلو زد اونوقته که اپلی ها باید کشک بسابن...
میبینیم...

piroooz
28-10-2010, 16:21
اگه اصل را مشتری مداری بزاریم اچ تی سی
ولی اگه بخواهیم اینترفیس و رابط کاربری را در نظر بگیریم اپل...
البته در بازار ایران

rawen.west69
28-10-2010, 16:26
اینترفیس و رابط کاربری اپل؟؟؟!!!!!!:18::18::18::18:
خیلی ساده و تکراری هست
همه جا حرف از htc sense هست!
7تا صفحه نمایش داره که با مولتی تاچ همش یجا جمع میشه
کلی ویدجت های زیبا داره و...
(البته نسبت به اپل گفتم وگرنه سامسونگ و نوکیا هم دارن)

piroooz
28-10-2010, 16:30
اینترفیس و رابط کاربری اپل؟؟؟!!!!!!:18::18::18::18:
خیلی ساده و تکراری هست
همه جا حرف از htc sense هست!
7تا صفحه نمایش داره که با مولتی تاچ همش یجا جمع میشه
کلی ویدجت های زیبا داره و...
(البته نسبت به اپل گفتم وگرنه سامسونگ و نوکیا هم دارن)
منظورم از رابط کاربری سیستم عامل هست...
یعنی ویندوز موبایل هنگی با مک میتونه رقابت کنه

rawen.west69
28-10-2010, 16:52
منظورم از رابط کاربری سیستم عامل هست...
یعنی ویندوز موبایل هنگی با مک میتونه رقابت کنه

فکر کنم شما از اخبار موبایل خبر ندارید
الان دیگه htc گوشی هاشو با آندروید و وینفون7 میزنه

piroooz
28-10-2010, 17:57
فکر کنم شما از اخبار موبایل خبر ندارید
الان دیگه htc گوشی هاشو با آندروید و وینفون7 میزنه
بابا بذارید وینفون 7 بیاد بعد بگید ال بل جین بله:31:
البته در مورد آندروئید که بله آینده از آن آندروئید هست

rawen.west69
29-10-2010, 12:04
وینفون7 هم اومده...فقط وارد بازار ایران نشده

hoha881
29-10-2010, 14:55
به نظر من که هر دوتاشون موفقن.

rawen.west69
29-10-2010, 15:20
به نظر من که هر دوتاشون موفقن.

میتونم بپرسم چرا؟
دلیل بیارید ممنون میشم

hoha881
29-10-2010, 15:40
توی قسمت گوشی فروش هر دوتاشون خوبه .کلاس هر دوتاشون هم بالا هست.
htc فکر کنم یک خورده فروشش بیشتر باشه چون مدل هاش از قیمت پایین تا بالا هست و سابقه بیشتری در این قسمت داره.
ولی خوب ایفون هم به خاطر سخت افزار بالاش و صفحه باکیفیتش و از همه مهمتر تعداد نرم افزار و بازیی که داره این تفاوت رو جبران میکنه.
ولی به صورت کلی شرکت اپل سرتر از htc هست.
بیشترین فروش mp3 player ,pmp رو داره.تبلت و لبتاب و pc هم میزنه.سیستم عامل رو هم خودش میزنه.انواع محصولات رو هم با مارک تجاریش میفروشه.سایت ایتیونزش فکر کنم جز پرفروشترین سایت های برنامه باشه.حتی شبکه های خصوصی هم داره.
فکر کنم قیمت یک سیزن لاست که از ایتیونز بگیری با کیفیت hd قیمتش 10$ باشه.(قهوه تلخ با کیفیت ... قیمتش خیلی بیشتره)
و در اخر موفقیت یک چیز نسبی هست و هر دوتاشون موفق هستن.

alonestar69
29-10-2010, 20:52
:11::46:
با سلام
من به شخصه از سیاستهای اپل خوشم نمیاد اما اپل کیفیت گوشیهاش واقعا بالاست هم از لحاظ کیفیت سخت افزار هم از لحاظ کیفیت نرم افزار اما برای ما که تو ایرانیم و توانایی هماهنگی با انحصارگریهای اپل رو نداریم به نظرم محکوم به استفاده از برندهای مشابه مخصوصا اچ تی سی هستیم که هم کیفیت نرم افزاریش و هم سخت افزار اون قابلیت رقابت رو با اپل داره هرچند که از لحاظ تنوع و کاربر پسندی در ایران اچ تی سی از ابل خیلی جلوتره.

hossein61
03-11-2010, 10:27
یه نکته دیگر هم هست که میخوام بهش اشاره کنم: شما کی رو دید که به مدت یک سال گوشی آیفون دستش باشه؟؟؟

اتفاقا دوست عزیز ، تا جایی که من میدونم کسانی که آیفون دارن خیلی بیشتر از بقیه به همون برند وفادار میمونن و معمولا گوشیهای بعدیشونم آیفونه و کمتر سراغ برندهای دیگه میرن.
مگه این که بدون تحقیق و اطلاعات قبلی سراغ آیفون رفته باشن و بعضی محدودتهای خاص آیفون انتظارشونو برآورده نکرده باشه.

bibak_fa
05-11-2010, 15:14
اپل با توجه به داشتن یک گوشی به نام ایفن و استفاده از یک سیستم عامل و با توجه به محدودیت هایی که ایجاد کرده با نگاه کردن به طرفداراش معلوم میشه کارش درسته چون شرکت های دیگه با تنوع گوشی های مختلف و حتی تنوع در استفاده از سیستم عاملاشون تونستن به چنین فروشی برسن ولی اپل در قسمت گوشی تنها با ایفن و سیستم عامل مخصوصش تونسته به چنین فروش و طرف دار هایی برسه و این میتونه نشانه ای برای کار درست بودن اپل باشه.
البته اچ تی سی هم گوشی های خوب و کاملی میزنه و با سرمایه گذاری روی اندرویید به نظره من پیشرف های بیشتری در اینده میکنه.
در مورد مکین تاچ هم بگم که به نظره من واقعن سیستم عامل بسیار خوب و کاربردی ای میباشد چون در کنار سادگی و سبک بودن و همچنین سرعت بالا,امکانات و کاربرد های بسیار هم داره و همین سادگی در کنار کاربردی بودن و همچنین محیط گرافیکی خوب توجه خیلی ها را جلب خودش کرده
الان مکین تاچ با این همه بازی و نرم افزار های خوب و کاربردی هنگی تو کارش نیست همچنین محیط خوب و دل چسبی داره ولی همه متوجه کندی ویندوز موبایل میشن همچنین همه از محیط خشک و قدیمه سیمبین بد میگن ولی مکین تاچ هیچ کدام از ایرادات نام برده شده را نداره و به نظره من تنها اندرویید میتونه خطری برای مکین تاچ باشه

به شخصه اگه اپل ایفنی با کیبرد سخت افزاری میزد به سختی تلاش برای خریدش میکردم

omid.pari
10-11-2010, 20:12
سلام دوستان
به نظر من در حال حاضر بدون شک اپل موفقتر بوده حالا به سیاستاش کاری ندارم شایدم همین سیاستاش بوده که تا به این حد موفق بوده.
اپل سالی یه گوشی میده و تازگیها هم به رده پنجم پرفروشترین گوشیها رسید راستی کسی میدونه جایگاه اچ تی سی الان در رده پرفروشترینا کجاست؟؟؟؟؟

omid.pari
10-11-2010, 20:26
به وینوز فون 7 هم اصلا امیدی ندرم با این قیمتهای 900 و 1000 دلاری گوشی هاش فکر نمیکنم استقبال چندانی ازش بشه
در حالیکه آندروید و اپل دارن به نقطه اوج یک سیستم عامل برای یک گوشی میرسند ماکروسافت تازه بعد از چند سال فهمیده که راهی که رفته اشتباه بده و تازه داره از نو شروع میکنه و الان فهمیده که سیستم عامل برای یک گوشی یعنی چی و من فکر کنم که این دیر شده باشه.

kiarash3500
11-11-2010, 19:50
صد در صد اپل!!!

armin_punisher6
11-11-2010, 20:45
بدون شک اپل.حوصله توضیح دادن ندارم.:31:

t2download
05-12-2010, 16:59
اچ تی سی بیشتر تو ایران جا افتاده تا اپل انتظارت از گوشی چی هست دوست من ؟

iCe m@n
11-02-2011, 03:32
سروره HTC خداییش آخرت گوشی هست همه چیز داری با این گوشی

HEGMATANEH
12-02-2011, 23:04
آخه دوستان این که معلومه APPLE
آخه کدوم گوشی اچ تی سی کیفیت اپلو داره ؟

tiyam 01
18-02-2011, 00:09
گوشی یا شرکت تولید کننده؟؟ اینا با هم فرق دارن.
بهترین گوشی تو بارسلونا شد ایفون 4. بهترین تولید کننده شد اچ تی سی

sAeEd_kHaAn
30-03-2011, 09:53
شما 1800 تومن پول گوشي بدي بد بلوتوث جواب نده وقتيام بخواي زنگ بزني گوشيرو بايد بگيري دست راستت :31: چيش موفقيته ؟ با 600 تومن يه htc ميگيري حالشو ميبري چيزي ام كمتر از اون اپل نداره بعضي چيزاشم بالاتره جز كيفيت صفحه اينو ميگن موفقيت

Arashdn
31-03-2011, 09:30
به نظر من رقیب اصلی این دو تا که خیلی داره براشون خطر ناک میشه : سامسونگ + آندوریید هست
تنها گوشی که میتونست با آیفون 4 رقابت کنه همین گالاکسی بود و 12-13 میلیون هم فروش کرد
آخرین کار درست اچ تی سی ، تاچ اچدی 2 بود که اونم مال سال 2009 هست فک کنم
بعد اونم ندیدم اچ تی سی کار خاصی بکنه ، هنوزم که هنوزه که دو هسته ای درست و حسابی معرفی نکرده
ولی سامسونگ هیولای خودش تا یه هفته دیگه میده بازار ...

خلاصه سامی داره خیلی خوب پیشرفت میکنه و احتمال اینکه هر دو تای اینا رو حریف شه خیلی بالاست

Mig33
31-03-2011, 10:35
یه حماقتی که گوگل کرد این بود که تولید و همکاریشو با htc قطع کرد رفت سراغ سامسونگ .....
سری نکسوس با کیفیت htc معنا داشت .....

Arashdn
01-04-2011, 08:05
یه حماقتی که گوگل کرد این بود که تولید و همکاریشو با htc قطع کرد رفت سراغ سامسونگ .....
سامسونگ کیفیتش چه اشکالی داره مگه ؟؟؟؟

Zalamen
01-04-2011, 15:15
معلومه اپل بهتره.هر کی مخالفه بگه.:31:

sAeEd_kHaAn
01-04-2011, 18:54

موافقم

سامسونگ کیفیتش چه اشکالی داره مگه ؟؟؟؟
شما n1 رو با ns مقايسه كن متوجه ميشي كلا نكسوس اس يه شكست بود واسه گوگل چون اصلا استقبال نشد ازش اينو از همكاري با سامسونگ داره ولي نكسوس وان هنوزم گوشي شاخ و محبوبيه

Arashdn
01-04-2011, 18:59
شما n1 رو با ns مقايسه كن متوجه ميشي كلا نكسوس اس يه شكست بود واسه گوگل چون اصلا استقبال نشد ازش اينو از همكاري با سامسونگ داره
چون گالاکسی یه جورایی از نکسوس بهتر بود
به علاوه گوگل یه کم دیر کرد چون همه میدونستن که با یه کمی صبر گالاکسی 2 و ... میاد ....

maziarzar
02-04-2011, 12:53
به دلیل اینکه اونموقع رقیب فقط دیزایر بود ولی الان کلی رقیبداره تازه دوهسته ای ها نیومدن بیان که دیگه کساده

Atropates
29-04-2011, 03:27
از نظر شما Apple موفق تر است یا HTC

به نظر من الان بدون شک Apple از HTC موفقتر ه , هرچند Apple موفقترین شرکت بازار نیست و این عنوان رو اشتراکی با سامسونگ داره . اپل کارایی که میکنه شایسته ی تقدریه هرچند عیب هایی هم داره ولی کارای مثبتش رو هم نمیشه به این راحتی پنهان کرد .

ahmad280
01-05-2011, 03:01
با سلام به دوستان عزيز
به نظر من اچ تی سی از اپل بهتره :40:

noisymind
01-05-2011, 22:45
الان اپل موفق تر بوده ولی شاید دو سال دیگه نتیجه این نباشه.

سرتیپ
03-05-2011, 15:35
APPLE
یه سرو گردن از دیگر کمپانی ها بالا تره

aRThaS_08
03-05-2011, 18:32
اپل بی شک از اچ تی سی خیلی قوی تر و موفق تر هست اما از سامسونگ خیلی موفق تر نیست و شاید سامسونگ بزودی اپل رو بگیره

sepehr saremi
20-05-2011, 00:34
از دوستان اچ تی سی پرست.....کسی اچ دی 7 رو امتحان کرده؟؟
من تو فکرشم!یکی میگه خوبه،یی میگه نه...بالاخره من چکارکنم بگیرمش یا نه...:42:

kavian123
06-06-2011, 00:37
با هر دو کار کردم لذت کار با اپل چند برابر ه اگه پول داشتم حتما اپل میخریدم

clickme6144
12-06-2011, 23:15
اتفاقا من فکر می کنم م.فقیت apple نه به خاطر software بلکه بخاطر سخت افزار
الان apple ipad 2 که در واقع یه تبلته داره ماههاست که با تمامی شرکت های استفاده کننده از آندروید چه از نظر سخت افزار و چه از نظر نرم افرار رقابت میکنه

starritree
01-07-2011, 20:56
اپل

و امکانات خوبش

و فکرکنم قیمتش و ظاهرش بهتر باشه

البته نظر خودمه :10: