PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : facebook در لیست 100 سایت پر بازدید

ashaebani2002
06-07-2010, 16:26
با سلام
من یک سوال از شما اساتید دارم.
همانطور که اطلاع دارید سایت های y*o*u*t*u*b*e , f*a*c*e*b*oo*k در ایران فیلتر شده اند ولی اگه شما برید تو سایت alexa و بعد تو قسمت ایران میبینید که سایت youtube و سایت facebook به ترتیب در رده 60 و 67 قرار دارند.
حالا سوال من اینست که چطور وقتیکه کسی به این سایت ها دسترسی ندارد, در لیست 100 سایت پر بازدید alexa مربوط به ایران قرار دارند.
در ضمن اگه کسی هم از ف*ی*ل*تر بشکون استفاده کنه ip اش تغییر میکنه و مثلا میشه یک شخصی تو آمریکا نه ایران.

meisam317
06-07-2010, 17:41
خوب با پیلتر شکن و چیز پی ان و ... میرن ملت

ashaebani2002
06-07-2010, 18:54

با تشکر از جواب شما
من هم در سوال اشاره کردم که اگه با پیلتر شکن یا چیز پی ان برن ip کاربر تغییر میکنه بنابراین مثلا اون شخص میشه یک آمریکایی نه یک ایرانی!!!!!!!!!!

Mahdi.p30
06-07-2010, 19:00
حالا خوبه ایشون گفت که:

در ضمن اگه کسی هم از ف*ی*ل*تر بشکون استفاده کنه ip اش تغییر میکنه و مثلا میشه یک شخصی تو آمریکا نه ایران.

davy jones
06-07-2010, 19:44
البته بعضی از جاها هست که محدودیت پیتری ندارن، مثلا تا اونجایی که من شنیدم صداوسیما و دانشکده ی اون، چنین محدودیتهایی ندارن. پیس بوک هم یه مدت طبق اخبار موثقی که به من رسید تو دانشگاه صنعتی شریف بدون هیچ مزاحمتی بالا میومده. البته الانش رو نمیدونم.

ashaebani2002
06-07-2010, 20:55
البته بعضی از جاها هست که محدودیت پیتری ندارن، مثلا تا اونجایی که من شنیدم صداوسیما و دانشکده ی اون، چنین محدودیتهایی ندارن. پیس بوک هم یه مدت طبق اخبار موثقی که به من رسید تو دانشگاه صنعتی شریف بدون هیچ مزاحمتی بالا میومده. البته الانش رو نمیدونم.

اتفاقا من یک خبری بهم رسیده بود که اینو پست کردم. شنیده بودم که بعضی از بسیجی های فعال دارای یک v*p*n هستن که به سروری تو خود ایران وصل میشن و بعد دارای اینترنت بدون فیلتر میشن :44: منم میخواستم بیبینم که درسته یا نه؟؟ نمیدونم راهی هست تا ما هم داشته باشیم! من حاضرم تعهد هم بدم!!!:31:

boozzai
10-07-2010, 15:49
p30world هم هست!
21 هست!