PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنترل استفاده از اینترنت بر مبنای میزان دانلود !

Angel Of Darkness
06-07-2010, 13:51
سلام
من یه نرم افزار میخوام که اگه حجم دانلود از یه میزان مشخصی بیشتر شد
اجازه دسترسی به اینترنت نده
با تشکر

*Mehran*
06-07-2010, 20:00
سلام
من یه نرم افزار میخوام که اگه حجم دانلود از یه میزان مشخصی بیشتر شد
اجازه دسترسی به اینترنت نده
با تشکر

با سلام دوست عزیز ، خوب فکر نکنم ، چنین نرم افزاری وجود داشته باشه ، اما شما میتونین از نرم افزار IDM استفاده کنین ، که با رفتن به گزینه کنار ساعت و راست کلیک کنین بر روی نشانه IDM و روی گزینه Speed Limiter
کلیک کنید و برروی Setting کلیک کنید در اولین تیتر ، میزان دانلودی که وقتی از Speed Limiter استفاده می کنید را مشخص می کنید و اگر دوست ندارید هنگام دانلود کسی آن را دستکاری کند تمامی گزینه ها را فاقد تیک کنید ، یعنی هیچکدام را تیک نزنید ...
و برای فعال کردن این عمل دوباره به گزینه کنار ساعت IDM رفته و بر روی آن راست کلیک کنین و به گزینه speed limiter بروید و روی Turn On کلیک کنید ، حالا میزان دانلود شما ، از آن اولین تیتری که در موارد قبلی گفتم که باید یک عدد را مشخص میکردین در تیتر اولی که گفته بودم ، بالا نخواهد رفت ...

برای خاموش کردن این عمل ، همین عمل آخر را تکرار کنید و روی Turn off کلیک کنین ، با تشکر :11:

اینم لینک دانلود آخرین ورژن نرم افزار IDM :

دانلود با حجم 3 مگابایت ، نسخه 5.19 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Angel Of Darkness
07-07-2010, 00:13
ممنون ولی برای لیمیت کردن از نرم افزارای خیلی حرفه ای تری میشه استفاده کرد مثل netlimiter من منظورم لیمیت کردن سرعت دانلود نیست بلکه حجمشه

sanatoramir
07-07-2010, 01:17
سلام دوستان نرم افزاری نیست که فهمید چه نرم افزار های از اینترنت استفاده می کنن

ghahremanimehdi
07-07-2010, 01:51
سلام دوستان نرم افزاری نیست که فهمید چه نرم افزار های از اینترنت استفاده می کنن

فایروال نصب کن .

Angel Of Darkness
07-07-2010, 07:07
میتونی یه اینترنت سکوریتی یا فایر وال خالی نصب کنی مثل کسپرسکی بعد یه قسمت داره که اسمش نیتورک مانیتورینگ هست

ask_bl
07-07-2010, 08:44
ممنون ولی برای لیمیت کردن از نرم افزارای خیلی حرفه ای تری میشه استفاده کرد مثل netlimiter من منظورم لیمیت کردن سرعت دانلود نیست بلکه حجمشه

CommTraffic

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Angel Of Darkness
07-07-2010, 11:13
ممنون ولی من هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم که بشه اون برای یوزرای مختلف برنامه ریزی کرد
:41::41::41::41::41::41: