PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در افلاين بازي كردن team fortress 2

xlife
06-07-2010, 09:20
با عرض سلام من چند وقته با اين بازي سروكله مي زنم نمي تونم به صورت افلاين مث ديگه بازي هاي اين كمپاني كانتر و ليفت 4ديد افلاين بازي كنم وقتي creat serverرو مي زنم و تعدا د بازيكنان رو انتخاب مي كنم موقع ورود به بازي من تنها وارد ميدان مي شم مث كانتر بقيه نيستند كه با هوش مصنوعي كنترل بشند ترفندي راهي هست كه اونارو بيارم
ممنون ميشم

mhv_kntu
07-07-2010, 01:48
جای اشتباه تاپیک زدی lol

xlife
21-07-2010, 10:36
ببخشید این طرز رفتارتون عامه پسند نیست در صورت خطای یک کاربر زیر ربط حق ندارید اینطور باهاش برخورد کنید این نشان دهنده این هستش که شما غرور بیجایی نسبت به داشتن ستاره های بیشتر نسبت به بنده دارید که فکر کردید هر چی خواستید می تونید بگید مگه بنده رو غلام قلمداد کردید یا اینکه به اون مخیله تون خورده انجمن ارث پدریتونه که لا الله الا الله ......

Arrowtic
21-07-2010, 10:48
مگه به شما چي گفته كسي؟دوستمون فقط گفتن جاي تاپيك اشتباهه نه چيزه ديگه اي.:11:

mhv_kntu
22-07-2010, 06:36
ببخشید این طرز رفتارتون عامه پسند نیست در صورت خطای یک کاربر زیر ربط حق ندارید اینطور باهاش برخورد کنید این نشان دهنده این هستش که شما غرور بیجایی نسبت به داشتن ستاره های بیشتر نسبت به بنده دارید که فکر کردید هر چی خواستید می تونید بگید مگه بنده رو غلام قلمداد کردید یا اینکه به اون مخیله تون خورده انجمن ارث پدریتونه که لا الله الا الله ......
خوب شد نگفتم قبل از زدن تاپیک چرا دقت نمی کنید وگرنه می گفتی چرا فحش خواهر مادر دادی !
بهر حال می تونی بری دادگستری تهران بزرگ نسبت به این پست شکایت کنی.

xlife
26-07-2010, 18:14
مگه به شما چي گفته كسي؟دوستمون فقط گفتن جاي تاپيك اشتباهه نه چيزه ديگه اي.:11:
lolروجاگذاشتی
ببخشید قصد توهین نداشتم یهواز کوره در رفتم
اویزون حرف نادرستیه مث سرکوفت میمونه

P2X
21-03-2013, 18:58
آقا کسی جای درستشو نگفت آخر؟
تو رو خدا نگید بریم بشینیم 900 صفحه بخونیم...