PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک نشدن sms

ilan
06-07-2010, 08:48
با سلام و احترام

من این برنامه SMS Delivery Receipt Fix را نصب کردم.

برنامه بخوبی کار می کنه ولی در قسمت sms همیشه یک sms خوانده نشده وجود داره و وقتی مراجعه می کنم sms نیست ولی عدد 1 روی جعبه sms هست.

لطفا کمکم کنید تا عدد 1 حذف شود.

ilan
06-07-2010, 10:17
این فروم به این شلوغی و فعالی ...........

جرا کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AryanLand
08-07-2010, 22:56
این فروم به این شلوغی و فعالی ...........

جرا کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.

احتمالا کسی با این مشکل برخورد نکرده تا راه حلش رو بدونه.:11:

LiB_Ehsan
08-08-2010, 15:31
من از این برنامه استفاده نکردم
چیزی هم پیدا نکردم که بتونم بهت کمکی کنم
ولی اگه داره اذیتت میکنه برنامه رو یه بار پاک و نصب کن اگه نشد یه سافت ریست یا هارد ریست انجام بده :46:
شاید درست بشه

Tenacious
20-09-2010, 20:21
منم دقیقاً این مشکلو داشتم.
داشتم اس ام اس هامو پاک می کردم که همزمان یکی بهم اس ام اس داد، اولاً که نتونستم اون اس ام اسو بخونم دوماً اصلاً وجود خارجی نداشت ولی می گفت یک مسیج خونده نشده وجود داره!
هر کاری کردم درست نشد تا اینکه مجبور شدم هارد ریست کنم. البته فقط main memory رو.
اگر خواستی این کارو بکنی حواست باشه حتماً بک آپ بگیری تا sms، contacts و ... پاک نشه.

golmohammadi
30-09-2010, 04:37
پس به نوعی میشه گفت یک باگ هست
اگه با 1اک کردن و نصب مجدد اون برنامه درست نشد بایستی هارد ریست بشه

HE_6717
07-02-2011, 21:59
منم به این مشکل بر خوردم.7 ماه گوشیم یه مسیج خونده نشده داشت.یه روز داشتم مسیجای سیو شدمو میدیدم یهو زنگ مسیجم خورد.اینباکسم چیزی نیومده بود ولی اون یه دونه صفر شد.اگه تحمل این همه وقت صبر کردن رو ندارید بهترین راهش هارد ریسته یا ویندوز عوض کنید.من استقامت و پشتکار به خرج دادم:))

parisa**
11-04-2011, 09:06
سلام گوشی من Qtek > s200 هست . خیلی وقت پیش نرم افزار sms backup روی گوشیم نصب کردم و این برنامه در قسمت messaging>menu آخر منو در قسمت زیر MMS configuration یک کلید ب اسم Backup/Resore Sms ایجاد کرده .
اون برنامه بعد از مدتی دیگه کار نکرد و من از قسمت remove programe سیستم پاکش کردم اما همچنان کلیدی که در قسمت messaging ساخته هست و نمیدونم چرا وقتی MMS configuration رو هم میزنم اررور میده که برنامه ی Sms backup ناقص است و باید دوباره نصب شود .
از قسمت windows هرچی فایل مربوط به این برنامه Sms backup بود پاک کردم و گوشی رو ریست کردم اما هنوز اون کلید از messaging حذف نشده و بد تر هرچی MMS configuration رو میزنم دیگه همون اررور رو هم نمیده و هیچی نمیاد .
برای تنظیمات MMS قسمت messaging > MMS configuration رو لازم دارم . خواهش میکنم کمک کنید

parisa**
11-04-2011, 09:16
سلام گوشی من Qtek > s200 هست . خیلی وقت پیش نرم افزار sms backup روی گوشیم نصب کردم و این برنامه در قسمت messaging>menu آخر منو در قسمت زیر MMS configuration یک کلید ب اسم Backup/Resore Sms ایجاد کرده .
اون برنامه بعد از مدتی دیگه کار نکرد و من از قسمت remove programe سیستم پاکش کردم اما همچنان کلیدی که در قسمت messaging ساخته هست و نمیدونم چرا وقتی MMS configuration رو هم میزنم اررور میده که برنامه ی Sms backup ناقص است و باید دوباره نصب شود .
از قسمت windows هرچی فایل مربوط به این برنامه Sms backup بود پاک کردم و گوشی رو ریست کردم اما هنوز اون کلید از messaging حذف نشده و بد تر هرچی MMS configuration رو میزنم دیگه همون اررور رو هم نمیده و هیچی نمیاد .
برای تنظیمات MMS قسمت messaging > MMS configuration رو لازم دارم . خواهش میکنم کمک کنید