PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام گوشی بخرم

sonixax
06-07-2010, 02:35
سلام
دوستان من تصمیم گرفتم که خط خودم رو عوض کنم ، نظر خودم روی ویواز پرو هست . و البته خط رو هم میخوام از وودافون بگیرم به نظر شما ویواز گوشی خوبی هست یا خیر ؟

راستی از توی این لیست اونهایی که قیمتشون کمتر از 50 تاست رو کدومشو بهم پیشنهاد میکنید ؟ ویواز رو میتونم بخرم 10 یورو - یه سری هم هست که میتونم بخرم 1 یورو ، ولی خیلی دوست دارم که کیبورد داشته باشه - چشمم بد جوری ویواز پرو رو گرفته .

این هم لیست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sonixax
07-07-2010, 15:57
نبود کسی ؟

من بین Xperia X10 و VIVAZ Pro گیر کردم ! کدومش بهتره ؟

Xperia مثل اینکه کیبورد نداره !

roteal2007
07-07-2010, 16:27
نبود کسی ؟

من بین Xperia X10 و VIVAZ Pro گیر کردم ! کدومش بهتره ؟

Xperia مثل اینکه کیبورد نداره !

به به جناب میلاد..از این ورا؟!
خوب x10 که صفحه خازنیه و ا پرو فشارکی:31:....
دوربین هم که هر دو یکی هست....
میمونه سیستم عامل که x10 آندروییده و گوشی آندرویید یعنی ساپورت خوب که اگه بنا رو رو این بذاریم نکسوس 1 بهتره....
اما نظر شما روی qwrty هست که بجز بلک بری ویواز پرو خوبه....توصیه منم ویواز پرو هستش اگر صدای اسپیکر خارجی واست مهم نیست.
میگم این 1 یورو یعنی چند تومن؟!!!!!! مثل آیفن باید ماهیانه قسط بدی؟

sonixax
07-07-2010, 16:42
به به جناب میلاد..از این ورا؟!
خوب x10 که صفحه خازنیه و ا پرو فشارکی:31:....
دوربین هم که هر دو یکی هست....
میمونه سیستم عامل که x10 آندروییده و گوشی آندرویید یعنی ساپورت خوب که اگه بنا رو رو این بذاریم نکسوس 1 بهتره....
اما نظر شما روی qwrty هست که بجز بلک بری ویواز پرو خوبه....توصیه منم ویواز پرو هستش اگر صدای اسپیکر خارجی واست مهم نیست.
میگم این 1 یورو یعنی چند تومن؟!!!!!! مثل آیفن باید ماهیانه قسط بدی؟

قسط که نمیشه گفت - قرارداد میبندی یک پولی ماهیانه میدی تا 2 سال ، بعدش با اون پول هم گوشری رو با یک قیمت خیلی پایین بهت میدن ، هم تلفن مجانی به همه خط ثابت های آلمان و کل موبال های شرکتی که ازش موبال گرفتی + اینترنت فلت و این حرفها . البته همه شرایط بالا بستگی به قرارداد داره .

راستی نکسوس دقیقا داستانش چیه ؟

راستش اولش میخواستم IPHONE بگیرم ، ولی بعدش گفتم من توی این ماه دارم یه دونه IPAD میگیرم ، پس عملا آیفون زیاد به دردم نمیخوره .

حالا بین ویواز و X10 Mini Pro گیر کردم .

بعد ویجت های اندروید بیشتره یا زیمبیان ؟ یعنی به نظر شما اگر من یک گوشی با سیستم عامل آندروید بگیرم بهتره یا همون ویواز رو ؟ بد جوری وسط این دو تا موندم :13:

البته اینها هم هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مثلا زده X10 فلش ساپورت نمیکنه !

hoha881
07-07-2010, 19:13
البته بهتره به htc desire و مخصوصا به samsung gallaxy s یک نگاهی بندازی.htc صفحه ش amoled هست ولی سامسونگه super amoled هست.در ضمن به اندروید 2.2 هر دو تاشون اپدیت میشن که یکی از قابلیت هاش ساپورت فلش هست.گالاکسی دایویکس هم پخش میکنه ولی بقیه شون فعلا نمی تونن.در ضمن دوربین سامسونگ 5 مگ هست که hd هم فیلمبرداری میکنه.از مولتی تاچ هم این دو تا پشتیبانی میکنن ولی x10 نمیکنه.
یکی از برتری های سوپر امولد بر امولد معمولی اینه که تا 20% بهتر زیر نور افتاب عمل میکنه و سیاه رو هم عالی نشون میده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lt.Ali
07-07-2010, 20:05
HTC Desire که گفتند بسیـار خوبه همچنین Nexus One اما اگـر بین ویواز و X10 هست باید بگم X10 اسما" فقط Android هست و هیچ امیدی نیست بهش اما ... Vivaz گوشـی بدی نیست :11: میخوای اینقدر پول بدی بهتره به فکـر HTC باشـی ...

sonixax
07-07-2010, 22:50
HTC Desire که گفتند بسیـار خوبه همچنین Nexus One اما اگـر بین ویواز و X10 هست باید بگم X10 اسما" فقط Android هست و هیچ امیدی نیست بهش اما ... Vivaz گوشـی بدی نیست :11: میخوای اینقدر پول بدی بهتره به فکـر HTC باشـی ...

من همش قراره 10 یورو پول بدم ! نه بیشتر .

بعد این داستان آندروید دقیقا چیه ؟ یه مقداری گیج شدم . البته میدونم سیستم عامل گوشی هست و بر پایه لینوکس . برتریش رو سر در نمیارم !

L.A.M.P.A.R.D
07-07-2010, 23:17
samsung gallaxy s چنده حدودا ؟

sonixax
07-07-2010, 23:30
samsung gallaxy s چنده حدودا ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$part =Productcatalog.content.detailView&hardwareId=4510%20090117%2000&commercializationId=NewCustomerWebshopPostpaid&tariffId=N-HWO-H-NC-20

یه 69 یورو میدی روی قرارداد و تمام .

roteal2007
08-07-2010, 17:13
من همش قراره 10 یورو پول بدم ! نه بیشتر .

بعد این داستان آندروید دقیقا چیه ؟ یه مقداری گیج شدم . البته میدونم سیستم عامل گوشی هست و بر پایه لینوکس . برتریش رو سر در نمیارم !

خوب آندرویید یه محیط گرافکی جدید و زیباست که به خاطر جدید بودنش همش داره ورژن های جدید میده بیرون به خاطر همین اگر قرار باشه این سیستم عامل رو انتخاب کنی باید گوشی رو برداری که پشتیبانی عالی داشته باشه...از این رو google nexus1 از همه آندروییدی ها پشتیبانی برتری داره و هر ورژن آندروید که بیاد اولیش روی این گوشی گذاشته میشه و بعد برای گوشی های دیگه.