PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از احساس صدر تا منطق نصیر زاده .

Alamate Soal
05-07-2010, 09:41
از احساس صدر تا منطق نصیر زاده .
همه قبول داریم که فیفا یک بنگاه اقتصادیست و در بنگاه اقتصادی همه و همه بر اساس اقتصاد استوار است . پس در جایی که حرف از پول به میان می آید , آن هم ثروتی هنگفت , می شود تبانی وجود نداشته باشد ؟؟؟
داستان از این قرار است که نصیر زاده گفت : " فیفا یک بنگاه اقتصادیست . برای فیفا مهم است که چه تیمی به دورهای بعد راه پیدا کند . برای فیفا مهم است ,چه تیمی قهرمان شود " . مهم است چون پای پول در میان است . این مهم است که سنگال صعود کند یا فرانسه . برای رسیدن به این مهم تبانی هم وجود دارد .به طور مثال ,در جام جهانی 2002 ,کره جنوبی برای اینکه به دورهای بعد برسد داورانی را خرید تا اسپانیا و ایتالیا را شکست دهد. کره ای ها فهمیده بودند که با صعود به دورهای بالاتر سهامشان در بازارهای بورس بالا میرود ,پس تبانی کردند و پس از پایان جام فقط و فقط داوران محروم شدند ولی کسی ارزش افزوده سهام ها را از کره ای ها پس نگرفت . در این راستا ژائو هاولانژ رییس برزیلی سالهای نه چندان دور فیفا نیز مصاحبه ای انجام داده که گفته : حتی فیفا سرنوشت 2 جام را در زمان ریاستش تغییر داده و فیفا تایین کرد که چه تیمی قهرمان شود .
در این زمان بود که صدر بلافاصله و بی درنگ حرف از عشق زد و گفت در جایی که عشق وجود دارد تبانی محال است . گفت پس از اینکه برای اولین بار چند سال پیش این سخنان را از نصیرزاده شنیده بود ,رفت و کلی تحقیق کرد و کتابهای زیادی را مطالعه کرد و در پایان به این نتیجه رسیده ,چند داور که تبانی کرده اند و پول گرفته اند چه ربطی به فیفا دارد . پس از بحث های زیاد نصیر زاده با صدر ,صدر از نصیر زاده سوا لی پرسید و نصیر زاده اینگونه پاسخ داد :
صدر : آیا شما از فوتبال لذت می برید ؟
نصیرزاده : من سوال شما را متوجه نمی شوم .
صدر : آیا شما از فوتبال لذت می برید ؟
نصیرزاده : من سوال شما را متوجه نمی شوم
صدر : سوال من واضح و ساده است ,آیا شما از دیدن فوتبال لذت می برید ؟
نصیر زاده : اینکه می گم در فوتبال تبانی هست یعنی من از دیدن فوتبال لذت نمی برم ؟ من در فوتبال زحمت کشیدم و خاک خوردم ,این چه حرفیه میزنید آقای صدر ؟ من اگر عاشق فوتبال نبودم که دنبال مشکلات فوتبال نمی گشتم . .....و کلی بحث و جدل ...
و نتیجه بحث ها این شد که صدر گفت : " ما فقط همین فوتبال رو داریم ,خواهشا این رو از ما نگیرید.......
سوالی که باید از صدر پرسید این است ,اگر عاشق چیزی هستیم باید چشمها را به روی مشکلاتش ببندیم؟ بدانیم که تبانی در کار است ولی نگوییم ,چون عاشق فوتبال هستیم ,همان داستان کبک و برف ؟باید به فوتبال فقط از دید عشق نگاه کنیم ؟ پس منطق کجاست؟
همه قبول داریم که فیفا یک بنگاه اقتصادیست و در بنگاه اقتصادی همه و همه بر اساس اقتصاد استوار است . پس در جایی که حرف از پول به میان می آید ,آن هم ثروتی هنگفت ,می شود تبانی وجود نداشته باشد ؟؟؟

farshidshd
05-07-2010, 09:47
صدر بهترین کارشناس بوده تا اینجا

mmiladd
05-07-2010, 09:55
دکتر صدر محشره...

ایشون درس خونده انگلیسه ! بهترین کارشناسی که Tv داره و از سر صدا و سیما هم زیادیه..

far2009
05-07-2010, 10:03
من توی صحبت کردنش با نصیرزاده خیلی ازش خوشم آمد . سوال آخرش واقعا زیبا بود که نصیرزاده مانده بود چی جواب بده

titanium_zarin
05-07-2010, 10:13
ببينيد ...
صدر درس خونده دوست داشتني كاردرست و ... همه اينا درست ...
ولي دستش تو كار نيست ...تو كار نيست كه بدونه داورا چه جورين ...فوتباليستها چه جورين ...يه بار هم خداداد اينو گفت ...گفت هر كي بره بازي بارسلونا رو ببينه كارشناس ميشه ...
من نميخوام بگم صدر كارشناس هست يا نه ...
ميخوام بگم حتما نصيرزاده از فوتبال لذت ميبره ..چرا نبره ؟؟اما به نوع خودش ...
داستان داستان همون وسيله اي كه هر كي بهش دست كشيد در حالي كه چشماش بسته بود يه نظري داد ...
اين طور نيست ؟؟؟

aaeiria
05-07-2010, 10:17
ولی منطق نصیرزاده یه چیز دیگه ست.
عاشقی کدومه؟ اگه به رونالدو کمتر از ارزش واقعیش پول می دادند و می گفتند هیچ انتظاری نداشته باش بازم میومد باز ی می کرد؟
یادتون رفته ایران 2002 رو؟ علی کریمی و.....
عاشقی:2:

zahedy2006
05-07-2010, 10:22
سلام

همه قبول داریم که فیفا یک بنگاه اقتصادیست و در بنگاه اقتصادی همه و همه بر اساس اقتصاد استوار است . پس در جایی که حرف از پول به میان می آید , آن هم ثروتی هنگفت , می شود تبانی وجود نداشته باشد ؟؟؟

به نظر آقای نصیر زاده و شما جایی که

به ازای هر بازیکن روزی 1000 دلار به تیمهایشان پرداخت می کنه (فکر کنم 640 بازیکن در جام بودند)
به هر تیم شرکت کننده 7 میلیون و به قهرمان 30 میلیون و بین اینها مبالغ میلیونی
سالی 250 هزار دلار به 208 کشور
70 میلیون برای گسترش فوتبال در قاره افریقا و نظایر آن در قبلا
و ...

خرج می کنه نباید حساب کتابش دستش باشه؟!

داستان از این قرار است که نصیر زاده گفت : " فیفا یک بنگاه اقتصادیست . برای فیفا مهم است که چه تیمی به دورهای بعد راه پیدا کند . برای فیفا مهم است ,چه تیمی قهرمان شود " . مهم است چون پای پول در میان است . این مهم است که سنگال صعود کند یا فرانسه . برای رسیدن به این مهم تبانی هم وجود دارد .به طور مثال ,در جام جهانی 2002 ,کره جنوبی برای اینکه به دورهای بعد برسد داورانی را خرید تا اسپانیا و ایتالیا را شکست دهد. کره ای ها فهمیده بودند که با صعود به دورهای بالاتر سهامشان در بازارهای بورس بالا میرود ,پس تبانی کردند و پس از پایان جام فقط و فقط داوران محروم شدند ولی کسی ارزش افزوده سهام ها را از کره ای ها پس نگرفت . در این راستا ژائو هاولانژ رییس برزیلی سالهای نه چندان دور فیفا نیز مصاحبه ای انجام داده که گفته : حتی فیفا سرنوشت 2 جام را در زمان ریاستش تغییر داده و فیفا تایین کرد که چه تیمی قهرمان شود .

مهم بودن با دست داشتن در نتیجه خیلی تفاوت می کنه
مشخص هست که تماشاچی و اسپانسر پولدارتر برای فیفا هم بهتر هست اما دلیلی بر دست داشتن در نتیجه نیست

در مورد کره:
اگر کره ای ها خودشون داور را خریده باشند که به فیفا چه ربطی داره؟؟
اگر فیفا دست داشته ، برای فیفا اسپانیا و ایتالیا مهم ترند یا کره جنوبی ؟؟!!

رئیس سابق فیفا هم یه چیزی گفته که قابل پذیرش نیست به دلیل بی مدرکی و خارج دوره بودن (اگه براش مهم بود در طول دوره اش می گفت)
در ضمن دلایل صدر خیلی قانع کننده تر بود تا آقای نصیرزاده
و همچنین آمار بلیط فروخته نشده برزیل هلند (این دو تا تیم هم در حد سنگال هستند!)

ضمنا ما بازی های اون جام ها رو ندیدیم.
مثل این می مونه که بگویند انگلیس یا کره شمالی یا برزیل رو حذفوندند!!
در حالی که همه افتضاح های دو تیم اول و برتری هلند را در بازی با برزیل دیدیم

نتیجه بحث ها این شد که صدر گفت : " ما فقط همین فوتبال رو داریم ,خواهشا این رو از ما نگیرید.......

این جمله کاملا منطقی هست
همه ما از فوتبال لذت می بریم. جز طرفداران کره شمالی که تیمشان نه به خاطر زیبایی ، نه ورزش ، نه سلامتی ، نه غرور ملی ، بلکه به گفته مربیشان به خاطر یه دیکتاتور بازی می کنند و 12 تا گل می خورن و حذف می شوند!!

اگر من فکر کنم نتیجه بازی از پیش تعیین شده هست دیگه این بازی چه ارزشی دارد؟

سوالی که باید از صدر پرسید این است ,اگر عاشق چیزی هستیم باید چشمها را به روی مشکلاتش ببندیم؟ بدانیم که تبانی در کار است ولی نگوییم ,چون عاشق فوتبال هستیم ,همان داستان کبک و برف ؟باید به فوتبال فقط از دید عشق نگاه کنیم ؟ پس منطق کجاست؟

سوال که در ابتدا باید پرسیده شود اینست که شما اثبات کنید مشکل وجود دارد و تبانی کار سازمان یافته ای است نه شخصی!!

Hamid Hamid
05-07-2010, 10:23
يه بار هم خداداد اينو گفت ...گفت هر كي بره بازي بارسلونا رو ببينه كارشناس ميشه ...
اين طور نيست ؟؟؟
همچين ميگي خداداد انگار ميگي گاس هيدينگ!!!!

mmiladd
05-07-2010, 10:32
خداداد از کی تا حالا کارشناس شده.... ایشون برن فکر این باشن که به چه شکل ثروت 4 میلیاردی خودش رو

ببره بالا...!

اول جام جهانی صدا و سیما اُومد یه سری فیلم نشون داد که مربوط به حاشیه های جام جهانی از اول تا

همین چند سال پیش بود.. آرشیو رو از دکتر صدر گرفته بودن.. شما فک کن..!!

کسی مثل خداداد حق نداره بیاد بگه دکتر صدر باید بره فیلم نقد کنه... اُون موقع که خداداد داشت تو محلشون

روپایی میزد ؛ دکتر صدر از این ورزشگاه به اُون ورزشگاه تو انگلیس داشت بازی میدید..!

نصیر زاده بهترین کارشناس داوری تو ایرانه.. ولی باید حواسش باشه که کسی که بغل دستش می شینه

خیلی حالیشه ..!

Alamate Soal
05-07-2010, 10:34
در مورد کره:
اگر کره ای ها خودشون داور را خریده باشند که به فیفا چه ربطی داره؟؟
اگر فیفا دست داشته ، برای فیفا اسپانیا و ایتالیا مهم ترند یا کره جنوبی ؟؟!!

ممكن نيست كه كره اي ها خودشون داور رو خريده باشن ! اگه چنين چيزي ميشد كه هميشه عربستان قهرمان ميشد

داورها پس از اينكه معلوم ميشه كدوم بازي رو قضاوت ميكنن در هتل ها كاملا قرنطينه هستند و تنها ارتباطشون با مسئولين فيفا هست حتي اجازه ندارن به خونواده خودشون زنگ بزنن چه برسه به دلال هاي كره جنوبي !
كره جنوبي اگر چنين كاري كرده باشه تنها راهش از طريق واسطه هاي خود فيفا بوده

كره جنوبي هم اونموقع ميزبان بود و قطعا ارزشش از اسپانيا و ايتاليا اون زمان بايد بيشتر ميبود .

H A M A S
05-07-2010, 11:00
خداداد از کی تا حالا کارشناس شده.... ایشون برن فکر این باشن که به چه شکل ثروت 4 میلیاردی خودش رو

ببره بالا...!

اول جام جهانی صدا و سیما اُومد یه سری فیلم نشون داد که مربوط به حاشیه های جام جهانی از اول تا

همین چند سال پیش بود.. آرشیو رو از دکتر صدر گرفته بودن.. شما فک کن..!!

کسی مثل خداداد حق نداره بیاد بگه دکتر صدر باید بره فیلم نقد کنه... اُون موقع که خداداد داشت تو محلشون

روپایی میزد ؛ دکتر صدر از این ورزشگاه به اُون ورزشگاه تو انگلیس داشت بازی میدید..!

نصیر زاده بهترین کارشناس داوری تو ایرانه.. ولی باید حواسش باشه که کسی که بغل دستش می شینه

خیلی حالیشه ..!

صدر خیلی کارشناس خوبیه!واقعا دوسش دارم
اما صدر برای ایران چی کار کرده؟
خداداد چی کار کرده؟
درس خواندن با عمل فرق داره
توی بهترین دانشگاه جهان درس خواندن
با بهترین بازیکن اسیا شدن فرق داره
خداداد دل یه ایران رو شاد کرد
قدری منصف باشیم
راستی خود خداداد هم موقع بازی المان-استرالیا گفت من کارشناس نیستم

mmiladd
05-07-2010, 11:28
خداداد چی کار کرده؟
قدری منصف باشیم

بابا بخدا منم اگه بودم اُون تک به تک رو گل می ردم.. تازه چیپ میزدم تو دروازه استرالیا..

بیخود نیست که همه میگن خداداد داره نون همون گلشو می خوره.. شما به آرشیو ذهنت مراجعه کن

ببین چیزه دیگه ای به جز اُون گل یادت میاد از ایشون..!

بازم علی دایی به مالدیو اینا گل زده..! خداداد کارشناس نیست و هیچ وقتم نمی تونه باشه..

رفتار ایشون کوچه بازاریه.. به درد Tv نمی خوره...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

N.I.M.A _ P30
05-07-2010, 12:38
بابا بخدا منم اگه بودم اُون تک به تک رو گل می ردم.. تازه چیپ میزدم تو دروازه استرالیا..

بیخود نیست که همه میگن خداداد داره نون همون گلشو می خوره.. شما به آرشیو ذهنت مراجعه کن

ببین چیزه دیگه ای به جز اُون گل یادت میاد از ایشون..!

بازم علی دایی به مالدیو اینا گل زده..! خداداد کارشناس نیست و هیچ وقتم نمی تونه باشه..

رفتار ایشون کوچه بازاریه.. به درد Tv نمی خوره...

این چیه؟؟؟!!! :18::18::18::18: یعنی خداداد تو برنامه زنده اینکارو کرده. براچی؟
واقعا بی فرهنگ تر از این خداداد تو ورزش ما نیست.:41::41:

Boy Ka
05-07-2010, 13:24
البته زنده زنده نبود. بهتر بگم خداداد خیال کرد رو آنتن نیست واسه همین اینکارو کرد.

گرافيكار
05-07-2010, 13:26
صدر توي اون برنامه ادعاهاي نصير زاده رو قبول كرد
اما علنا گفت كه من خودم رو به نفهمي ميزنم
تا از فوتبال لذت ببرم
آدمي كه وقتي كم مياره به جاي بحث فوتبالي
سوال گنگ و مبهم
شما از فوتبال لذت ميبريد رو مطرح ميكنه
يه طبل تو خاليه
اگه جاي نصيرزاده بودم جلسه رو ترك ميكردم
چه معني ميده آدم به اين سوالا جواب بده
خيلي خوب شد كه جواب نداد
چون جواب يه سوال مبهم يه پاسخ مبهم ميشه
توي مملكتي كه تفتيش عقايد ستون اصليشه
عجيب نيست كه توي صدا و سيماش از علايق شخصي آدمها سوال بشه
يه بار ديگه ميگم
آدمي كه از روي كتاب (به اعتراف خود صدر) راجع به فوتبال حرف بزنه
كارشناس نميشه

Alamate Soal
05-07-2010, 13:53

عجب ! :16:

mmiladd
05-07-2010, 14:51
تا از فوتبال لذت ببرم
آدمي كه وقتي كم مياره به جاي بحث فوتبالي
سوال گنگ و مبهم
شما از فوتبال لذت ميبريد رو مطرح ميكنه
يه طبل تو خاليه
خيلي خوب شد كه جواب نداد
توي مملكتي كه تفتيش عقايد ستون اصليشه
عجيب نيست كه توي صدا و سيماش از علايق شخصي آدمها سوال بشه
يه بار ديگه ميگم
آدمي كه از روي كتاب (به اعتراف خود صدر) راجع به فوتبال حرف بزنه
كارشناس نميشه

که این طور..!

شما شک نداشته همین صدا و سیما از خداشه که کسی مثل صدر بیاد تو برنامش و نقد کنه فوتبال رو..

شما تا حالا دیدین صدر کم بیاره..؟

دوست من شما اگه دکتر صدر رو تو همین جام جهانی شناختی بنده الان نزدیک 7 سال ایشون رو

می شناسم..

اُون موقع که شما اسکمو دست بود ؛ بنده داشتم مجله فیلم ورق میزدم..!

شما شک نداشته باش کل صدا سیما رو بگیر از عادل مزدک جاودانی همه و همه.. یک طرف !

دکتر صدر یه طرف.. تعصب بی جا ندارم.. ولی صدر کسی نیست که سوال بی جا بپرسه..

خدا رو شکر که شما جای نصیر زاده نیستی.. چون اگه بودی با این تفکرات tv رو شات دان می کردم..

!

yuseph
05-07-2010, 15:46
فقط یه توضیح کوچک بدم درموردعکس بالا..
عزیزی در حال درست کردن میکروفنش بوده..که معمولا از زیر پیراهن رد میشه وزیر یقه با فاصله نصب میشه...:31:
(من نه طرفدار عزیزی هستم نه به بحث شما کاری دارم)
مرسی.

بردیا
05-07-2010, 15:52
خداداد چی کار کرده؟
قدری منصف باشیم

یه گل زده و سالهاست که داره نونشو میخوره و به خودش اجازه میده همه کاری بکنه
پیراهنشو بعد تعویض بازی ایران امریکا کوبید زمین
با دنیزلی درگیر شد
با ناصر شفق درگیر شد
خبرنگار کتک زد
و .......................................
کسیم بهش کوچکترین حرفی بهش میزنه میگه من حماسه ساز ملبورنما

alinaserifar
05-07-2010, 15:55
صدر :46: فقط و زیبا صحبت میکنه :دی

zahedy2006
05-07-2010, 15:59
ها سلام

شما مطمئن هستید برنامه رو کاملا دیده اید؟
صدر کجا کلیت حرف نصیرزاده رو قبول کرد؟

نصیرزاده می گفت که چون فیفا بنگاه اقتصادی هست پس روی نتایج مستقیما تاثیر می گذارد. دلیل هم حرفهای رئیس قبلی بود.

که صدر گفت:
من مطالعه کرده ام. در دو بازی ها داور بازی دو کشور اروپایی با کشورهای دیگر ، اروپایی و کشورهای متقارن بودند. برای کشور x داوری از کشور y و برای بازی کشور y داوری از کشور x آمده بودند که هر دو داور اروپایی بودند
اما اگه بازی برزیل رو می دیدید ، خودتون می گفتید که حق برزیل باخت بود

این چکیده حرف آقای صدر بود

تا از فوتبال لذت ببرم

نمیدونم کی معتقد هست در بازی غنا اروگوئه اون پنالتی دقیقه 121 رو فیفا کوبوند به تیرک یا بازی آلمان آرژانتین 4-0 بشه یا ...

لذت فوتبال همینه

آدمي كه وقتي كم مياره به جاي بحث فوتبالي سوال گنگ و مبهم شما از فوتبال لذت ميبريد رو مطرح ميكنه يه طبل تو خاليه

بازهم می گویم شما برنامه را دیدید؟
کجای این سوال توی اون بحبوحه بحث مبهم بود؟
نصیرزاده معتقد بود نتایج فوتبال دستکاری میشه؟
با این عقیده دیگه دیدن فوتبال چه فایده و لذتی داره؟
صدر هم همینو پرسید

خيلي خوب شد كه جواب نداد

جوابی نداشت که بدهد.

در آخر چند سوال:
اگه فیفا برای پول نتیجه را تغییر می دهد چرا:
1- امریکا به عنوان برترین قدرت اقتصادی جهان حذف شد؟!
2- ژاپن به عنوان دومین قدرت اقتصادی دنیا حذف شد؟!
3- افریقای جنوبی به عنوان میزبان و آورنده بیشترین تماشاچی حذف شد؟!
4- غنا به عنوان آخرین نماینده افریقا چرا حذف شد؟!
5- ایتالیا و فرانسه و بریل و آرژانتین به عناون 4 کشور پر طرفدار چرا حذفیدند؟!

Alamate Soal
05-07-2010, 16:13
در آخر چند سوال:
اگه فیفا برای پول نتیجه را تغییر می دهد چرا:
1- امریکا به عنوان برترین قدرت اقتصادی جهان حذف شد؟!
2- ژاپن به عنوان دومین قدرت اقتصادی دنیا حذف شد؟!
3- افریقای جنوبی به عنوان میزبان و آورنده بیشترین تماشاچی حذف شد؟!
4- غنا به عنوان آخرین نماینده افریقا چرا حذف شد؟!
5- ایتالیا و فرانسه و بریل و آرژانتین به عناون 4 کشور پر طرفدار چرا حذفیدند؟!

قدرت اقتاصادي بودن چه ربطي داره ؟ فيفا كه نميخواد وارد بازار صنعت و معملات نقتي آمريكا و بورس انرژي ژاپين و . . . بشه كه ! مهم تامين
در ضمن دومين قدرت اقتصادي دنيا ديگه ژاپن نيست و خيلي وقته كه چين دومين قدرت اقتصادي دنيا از نظر سرمايه شده و بيشترين نرخ رشد اقتصادي در دنيا رو هم داره .

آفريقاي جنوبي هم اگه مثل كره جنوبي داراي كمپاني هاي غول پيكر و دلال هاي پولدار بود حذف نميشد :46:

سوال 5 شما هم در واقع يه نوع پاسخ به سوال 4 هست ديگه :31:

Alireza_SA
05-07-2010, 16:15
حق با نصیرزاده ست
صدر فقط یه آدم احساسیه

alidata2010
05-07-2010, 16:33
jتو همان برنامه نصیر زاده گفت ما تو 90 در صد حرفا با هم تفاهم داریم این طور نیست بعد صدر گفت چرا ولی من دوست ندارم این فکت رو قبول کنم چون در این صورت دیگه از فوتبال لذت نخواهم برد بعدشم اون سوال مسخره ی ایا شما با این طرز تفکر نسبت به فوتبال از فوتبال لذت میبرید رو پرسید که اصلا خوشم نیومد.
ولی در کل از این صدر خوشم میاد:46:

P.1052
05-07-2010, 16:39
درسته که گاهی اوقات تصمیمات داوری باعث میشه که یه تیمی رنده یا بازنده بشه اما این برای همه ی مسابقات نیست.
تو اون مناظره به نظرم نصیر زاده حرف هاش رو خوب بیان نمی کرد و اصلا منتظر چنین واکنشی از طرف صدر و فردوسی پور نبود.به همین دلیل هم نتونست مقصود خودش رو به مخاطب بفهمونه. اما در مقابل من از سوال صدر خوشم نیومد که گفت"شما از فوتبال لذت می بری؟" به نظرم یه جوری به شخصیت نصیرزاده توهین میکرد.
در آخر به نظرم گرچه نصیر زاده مدارک خوبی داشت و بر پایه ی آنها حرف میزد اما مدارکش رو برای همه ی مسابقات نمیشه تعمیم داد و مثال های نقض فراوانی داشت و در مقابل منطق صدر عقلی و ذهنی بود.

H A M A S
05-07-2010, 16:40
یه گل زده و سالهاست که داره نونشو میخوره و به خودش اجازه میده همه کاری بکنه
پیراهنشو بعد تعویض بازی ایران امریکا کوبید زمین
با دنیزلی درگیر شد
با ناصر شفق درگیر شد
خبرنگار کتک زد
و .......................................
کسیم بهش کوچکترین حرفی بهش میزنه میگه من حماسه ساز ملبورنما

کدوم نون؟؟؟
فعلا نون میره توی گلوی آقا قلدره که تیم ایران به قهقرا انداخت
اگر نونی هم میخاد به خداداد برسه حق مثلمش هست
در ضمن شفق خودش یه پا مافیا است.کافیه به آرشیو ذهنت قضیه سرمربی پروازی رو مرور کنی
کتک کاری با خبرنگار؟؟؟؟اینو دیگه خودت هم میدونی پاپوش بود
فقط مثل بعضی ها بلد نیس بره کنار سید حسن خمینی عکس بگیره
و موقع کم آوردن از شهدا مایه بزاره
در یک کلام:

arash s.b
05-07-2010, 16:48
من آقای صدر را فردی محترم و دانا می دانم.
ولی در اون برنامه حق با آقای نصیرزاده بود.
کلا آقای صدر با منطق احساس جلو می رود و این برای همه ی گفتگو ها مناسب نیست.

ae2009
05-07-2010, 21:07
از عشق من تا کوی تو راهی بجز تردید نیست:31:
نصیرزاده کلا بعد از اون تلفنی که جاودانی گفت بچه های یک خانواده نامید شدن دیگه حرفهاش رو تکرار نکرد!
والا خیلی قرص داشت میگفت نتایج همش از پیش تعیین شده است! به نظر من که دقیقا طبق همون حرف دکتر صدر هیچ عشقی به فوتبال نداره و فقط با عینک بدبینی نگاه میکنه!

alidata2010
05-07-2010, 21:08
خوبم نیست به خاطر لذت بردن از فوتبال حقایق رو نادیده بگیریم

majid21
05-07-2010, 21:48
فرض کنید همین سپ بلاتر چند سال بعد که دیگر رئیس نیست بیاید یک مصاحبه کند و بگوید قهرمان مثلا چند دوره رو ما تعیین کنیم . آیا باید به همین مصاحبه اکتفا کرده و فرض رو بر این بگذاریم ؟ یا دنبال مستند های دیگر در این زمینه هم برویم ؟

حرف صدر هم بیشتر همین بود . ضمن اینکه فرضیه توطئه رو به شکل کلی قبول داشت اما دو نکته رو بیشتر قبول داشت . اول اینکه برای قطعیت یک فرضیه مستند های ( یا همان فکت ) دیگر هم باید مطالعه شود و بعد هر کس باید با دید خودش نتیجه اش را بگیرد ؛ دوم اینکه با فرض قطعیت حواسمان باشد که تعمیم پیدا نکند و این طور نباشد که با دیدن هر فوتبالی بیاییم فرضیه سازی کنیم و از بازی ها لذت نبریم . بنابر این با چنین دیدی که صدر داشت سوال " با این فرضیات آیا از فوتبال لذت می برید یا به دنبال چنین جزئیاتی هستید ؟ " سوال بدی محسوب نمی شد که البته با بدبینی نصیرزاده سوال بدی از جانب او تلقی شد .

بدبینی نصیر زاده به برنامه 4 سال قبل بازمیگشت . من آن برنامه رو کاملا به یاد دارم . در آنجا هم صدر تقریبا چنین سوالی پرسیده بود . سوال صدر صمیمانه بود و خودمونی . که با دید بد نصیرزاه مواجه شد و همان جا جواب را داد و گفت شما هم منتقد سینمایی و وقتی نقد فیلم مینویسی آیا لذت می بری ؟ حالا نصیرزاده بعد از گذشت 4 سال با یاد آوری مداوم بحث 4 سال قبل گویی نوعه کینه رو در دل داشت . اما صدر از این بحث ها استقبال می کند چون اهل دیالوگ و بحث است و مهم تر اینکه خنثی نیست .

احساس صدر رو قبول دارم اما منطق نصیر زاده رو نه چون بیشتر بد بینی بود تا منطق . به هر حال صدر و نصیر زاده هر دو از بهترین کارشناس ها هستند که در زمینه خود اطلاعات کافی و به روزی دارند و کاش بحث دیگر و بهتری پیش می آمد تا هم برنامه بهتری میدیدیم و هم اطلاعات بهتر و بیشتری کسب می کردیم اما نمی دانستیم نصیر زاده هنوز در پی برنامه 4 سال قبل است .

John Cena723
05-07-2010, 23:05
ادب یه چیزه منطق یه چیز دیگست . صدر متاسفانه سوالش خیلی زشت بود و کلا خیلی بد رفتار می کرد . وقتی نصیرزاده حرف میزد چنان لمی رو صندلی میداد که انگار طرف آدم نیست . تنها کسی که شعورش رو اونشب نشون داد فردوسی پور بود که با ادب و متانت اظهار نظر می کرد . جاودانی هم که مشخص بود پاچه خواری بیش نیست همش از صدر طرفداری می کرد . آخه تو از فوتبال چی میدونی که اومدی مجریگری یه برنامه ورزشی از نوع فوتبالش رو میکنی

Aref_2008
05-07-2010, 23:06
از عشق من تا کوی تو راهی بجز تردید نیست:31:
نصیرزاده کلا بعد از اون تلفنی که جاودانی گفت بچه های یک خانواده نامید شدن دیگه حرفهاش رو تکرار نکرد!
والا خیلی قرص داشت میگفت نتایج همش از پیش تعیین شده است! به نظر من که دقیقا طبق همون حرف دکتر صدر هیچ عشقی به فوتبال نداره و فقط با عینک بدبینی نگاه میکنه!

دیدی گفتم فضا مافیایه:46: آخه کی تلفن زد ها؟؟؟ کی به تلفن پاسخ می دادن و کی تو این برنامه نظرات رو می خوندن بغیر از اون روز , ها؟؟؟ اینا همشون کثیفن:19:

گرافيكار
06-07-2010, 00:40
!
فهميدن اينكه اون تلفنها الكي بود زياد سخت نيست
جاوداني ديد صدر خيلي كم آورده
خواست جو عوض شه
پدري تماس گرفتن و گفتن كه بچه هاي من بعد از حرفاي صدر از فوتبال زده شدن
چقد لوس
تو همين تاپيك چار صفحه اي خيليا طرفدار نصيرزاده هستن
يعني تو اون برنامه كسي نبود زنگ بزنه از نصيرزاده دفاع كنه
اگه بود چرا جاوداني نگفت تا عدالت رعايت بشه

Mohammad Hosseyn
06-07-2010, 00:53
راستش من برنامه اون شبو ندیدم ... در مورد خود اون شب نمی تونم قضاوت کنم ... ولی من هر دو فرد ، یعنی صدر و نصیر زاده رو قبول دارم . جدای از عقیدشون ، چون چرت و پرت زیاد نمی گن . یعنی نحوه ی حرف شدن و استدلال کردن . اون بحث ورود تکنولوژی به فوتبالو من شبای قبلش ، بود دیدم .

ولی اینکه جاودانی هم طرفداره صدره زیاد موافق نیستم ... جاهای بوده که با کنایه مسخرش میکرد همین جاودانی ... در کل این مرتیکه مجری خوبی نیست ...

خود صدر هم ادم کمی نیست و واقعا از اون دیدگاهی که فوتبال رو نگاه میکنه ، من خیلی قبولش دارم .

farshad_pes9
06-07-2010, 10:23
سلام.
هر کسی نظری داره,بنده هم نظر شخصی خودمو میگم ,اصراری هم بر درست بودنش نیست.
به نظر من آقای صدر مثل خیلی از افراد بزرگ ما فقط یه شو من هست,ایشون همون بهتره مثل چند مدت پیش که توی یکی از برنامه های شبکه 4 داشت در باره سینما حرف میزد,بره همون راهو ادامه بده.
فوتبال یه فیلم نیست که شما فقط در مورد روح و روانش صحبت کنید,هیچ تیمی در فوتبال بدون منطق به نتیجه نمیرسه.
انسان کامل وجود نداره,هر کسی یه ایراداتی داره,اما آیا این استدلال نصیرزاده غلط بوده:جایی که قدرت و ثروت باشه تقلبم هست؟!
آیا این استدلال نصیرزاده غلط بوده که فیفا از همچین مسابقاتی هست که درآمد داره و بسیاری از بازیها و جامهایی که بگزار میکنه بیشتر براش هزینه داره تا سود؟!
وقتی همه میگن فوتبال صنعته,یعنی کسب سود بیشتر,آیا برای کسب سود بیشتر هیچگاه تقلب نمیشه؟!
این یه نظر شخصی بود,در آخر فوتبال بیشتر از این که عاشقانه و شاعرانه باشه,در دنیای امروز بر پایه منطق استواره.
موفق باشید

گرافيكار
06-07-2010, 11:42
سلام.
هر کسی نظری داره,بنده هم نظر شخصی خودمو میگم ,اصراری هم بر درست بودنش نیست.
به نظر من آقای صدر مثل خیلی از افراد بزرگ ما فقط یه شو من هست,ایشون همون بهتره مثل چند مدت پیش که توی یکی از برنامه های شبکه 4 داشت در باره سینما حرف میزد,بره همون راهو ادامه بده.
فوتبال یه فیلم نیست که شما فقط در مورد روح و روانش صحبت کنید,هیچ تیمی در فوتبال بدون منطق به نتیجه نمیرسه.
انسان کامل وجود نداره,هر کسی یه ایراداتی داره,اما آیا این استدلال نصیرزاده غلط بوده:جایی که قدرت و ثروت باشه تقلبم هست؟!
آیا این استدلال نصیرزاده غلط بوده که فیفا از همچین مسابقاتی هست که درآمد داره و بسیاری از بازیها و جامهایی که بگزار میکنه بیشتر براش هزینه داره تا سود؟!
وقتی همه میگن فوتبال صنعته,یعنی کسب سود بیشتر,آیا برای کسب سود بیشتر هیچگاه تقلب نمیشه؟!
این یه نظر شخصی بود,در آخر فوتبال بیشتر از این که عاشقانه و شاعرانه باشه,در دنیای امروز بر پایه منطق استواره.
موفق باشید
كاملا تاييد ميشه
توي فلسفه اين يه اصله كه قدرت به فساد منتج ميشه

گرافيكار
06-07-2010, 12:26
می گم حق شما همون داداش پیروانی با خمیازه های خیابانیه..!
گل من
من ميگم ما كارشناس نداريم
شما پيروانيه مداح و خيابانيه پاچه خوار رو مثال ميزنيد
بابا به خدا صدر فقط بيوگرافي حفظ ميكنه
اين به خاطر فقر اطلاعات مردم ماست كه باعث ميشه امثال صدر اسم در كنن

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

آره ..؟ آرشیو بازی..؟ آرشیو رو کنم برات..؟

جداي از شوخي
آرشيو من يكي از كاملترين آرشيواي هفته نامه و مجلات سينماس
كلي باهاشون پز ميدم
رو كن ببينيم خوشحال ميشم

Mohammad Hosseyn
06-07-2010, 12:37
گل من

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

جداي از شوخي
كلي باهاشون پز ميدم
رو كن ببينيم خوشحال ميشم
خیلی مسخرست که بگید صدر بیوگرافی حفظ میکنه ... خوب شما از یکی بدتون میاد چرا همه چی رو می بری زیر سوال ... بگو ازش بدم میاد ... وگرنه یه جوری اثبات کنید که این اقا کارشناس نیست ...

shayan3001
06-07-2010, 12:43
اون شب به نظر من واقعا سوال صدر زشت اومد . بیشترشبیه این بود که بگه شما از فوتبال لذت نمی برید. خیلی عجیب بود که صدر می گفت من حرف شما رو قبول دارم اما میخوام با نگاه از یک زاویه دیگه بحث رو به چالش بکشم!
اگرچه شخصیت افتضاح اون شب جاودانی بود .یک پدری زنگ زده گفته... -کجا زنگ زده گفته؟یا فقط مگه همین یک نفر تاالان بهتون زنگ زده که فقط صحبتای این یک نفر رو میگید- و فردوسی پور بود که با شوخیاش داشت برنامه رو کنترل می کرد- شما عکس با چشم ورزشی دارید؟- در صورتی که این کار به عنوان مجری وظیفه جاودانی بود نصیرزاده هم واقعا داشت عصبانی میشد.- به نظر من بیشتر از دست جاودانی تا صدر -
راستی از اون شب به بعد صدر یا نصیرزاده تو برنامه هاشون اومدن؟

گرافيكار
06-07-2010, 14:29
خیلی مسخرست که بگید صدر بیوگرافی حفظ میکنه ... خوب شما از یکی بدتون میاد چرا همه چی رو می بری زیر سوال ... بگو ازش بدم میاد ... وگرنه یه جوری اثبات کنید که این اقا کارشناس نیست ...
سلام خسته نباشي چطوري خوبي
ما از قبل جام جهاني داريم دليل مياريم
كلا من عكس با شرت ورزشي ميخوام:31:

mmiladd
06-07-2010, 15:32
گل من

جداي از شوخي
كلي باهاشون پز ميدم
رو كن ببينيم خوشحال ميشم

صدر فقط بیوگرافی حفظ نیست دوست من.. ایشون اسون موقع که داشته انگلیس درس می خونده

می رفته ورزشگاه و بند بند ورزشگاه رو حفظه !..

از دید من بهتر از ایشون وجود نداره تو ایران..!

آرشیو..؟ کل مجلات فیلم و دنیای تصویر..!

فک کن مجله فیلم چند سال داره فعالیت می کنه..

Mohammad Hosseyn
06-07-2010, 17:03
سلام خسته نباشي چطوري خوبي
ما از قبل جام جهاني داريم دليل مياريم
كلا من عكس با شرت ورزشي ميخوام:31:
اگه اوردید و من ندیدم شرمنده ... چون از اول بحث نبودم ...

ولی به نظر من دیدگاه ایشون تو فوتبال و نوع نقد ها و حرفاش خیلی هم کارشناسانست . کسی که بیوگرافی حفظ میکنه اصلا مشخصه موقع حرف زدن . یه سری کارشناس که هی میان حرفای تکراری میزنن .

یه جور سبک خاص داره ، مثلا مثل حاج رضایی نیست . هر دوشون بهترینن ولی از یه منظر دیگه فوتبالو می بینن .

meisam317
06-07-2010, 17:32
جداي از شوخي
كلي باهاشون پز ميدم
رو كن ببينيم خوشحال ميشم

سلان جدای این بحثها این آرشیوتو بده بیرون اسکنش کنن بزار تو نت تا مردم فیض ببرن :31:

منم خیلی به سینما و مجلات سینمایی علاقه دارم

malkemid
06-07-2010, 20:47
فرض کنید همین سپ بلاتر چند سال بعد که دیگر رئیس نیست بیاید یک مصاحبه کند و بگوید قهرمان مثلا چند دوره رو ما تعیین کنیم . آیا باید به همین مصاحبه اکتفا کرده و فرض رو بر این بگذاریم ؟ یا دنبال مستند های دیگر در این زمینه هم برویم ؟

حرف صدر هم بیشتر همین بود . ضمن اینکه فرضیه توطئه رو به شکل کلی قبول داشت اما دو نکته رو بیشتر قبول داشت . اول اینکه برای قطعیت یک فرضیه مستند های ( یا همان فکت ) دیگر هم باید مطالعه شود و بعد هر کس باید با دید خودش نتیجه اش را بگیرد ؛ دوم اینکه با فرض قطعیت حواسمان باشد که تعمیم پیدا نکند و این طور نباشد که با دیدن هر فوتبالی بیاییم فرضیه سازی کنیم و از بازی ها لذت نبریم . بنابر این با چنین دیدی که صدر داشت سوال " با این فرضیات آیا از فوتبال لذت می برید یا به دنبال چنین جزئیاتی هستید ؟ " سوال بدی محسوب نمی شد که البته با بدبینی نصیرزاده سوال بدی از جانب او تلقی شد .

بدبینی نصیر زاده به برنامه 4 سال قبل بازمیگشت . من آن برنامه رو کاملا به یاد دارم . در آنجا هم صدر تقریبا چنین سوالی پرسیده بود . سوال صدر صمیمانه بود و خودمونی . که با دید بد نصیرزاه مواجه شد و همان جا جواب را داد و گفت شما هم منتقد سینمایی و وقتی نقد فیلم مینویسی آیا لذت می بری ؟ حالا نصیرزاده بعد از گذشت 4 سال با یاد آوری مداوم بحث 4 سال قبل گویی نوعه کینه رو در دل داشت . اما صدر از این بحث ها استقبال می کند چون اهل دیالوگ و بحث است و مهم تر اینکه خنثی نیست .

احساس صدر رو قبول دارم اما منطق نصیر زاده رو نه چون بیشتر بد بینی بود تا منطق . به هر حال صدر و نصیر زاده هر دو از بهترین کارشناس ها هستند که در زمینه خود اطلاعات کافی و به روزی دارند و کاش بحث دیگر و بهتری پیش می آمد تا هم برنامه بهتری میدیدیم و هم اطلاعات بهتر و بیشتری کسب می کردیم اما نمی دانستیم نصیر زاده هنوز در پی برنامه 4 سال قبل است .

حق مطلب رو ادا کردی دوست عزیز...مرسی

جدای از همه این بحثها...من اون شب با متانت و شخصیت صدر خیلی حال کردم. مثال می زنم:

جاودانی بعد از پخش یه وله اومد گفت اینطوری اونطوری و آقای نصیرزاده قاطعانه می گه دستکاری صورت می گیره .بعد نصیرزاده عصبانی شد و گفت شما که وکیل هستی چرا اینطور برداشت می کنی(تو همین مایه ها) گه یهو چشای جاودانی گرد شد...توقع برخورد تند از نصیرزاده رو نداشت(البته حقش بود!)

بعدش چیکار کرد؟اون قضیه مسخره تلفن بیننده ها رو مطرح کرد...تابلو بود که ساختگیه و فقط می خواست در مقابل نصیرزاده مقابله به مثل کنه...

اما نصیرزاده یه جا به صدر توپید که شما هرچی دلت می خواد میای می گی و دوست داری ما هم بگیم چشم...4 سال پیش گفتی فلان و بهمان ....

حالا صدر اگه دقت کرده باشید بعد از اینکه دید نصیرزاده خیلی عصبی شده اصلا بحث رو کش نداد و خیلی با شخصیت برخورد کرد...

در ضمن حرفهای نصیرزاده کاملا منطقی نبود و واقعا مصاحبه هاولانژ که نمی تونه ملاک اثبات همچین چیز سنگینی باشه...

در ضمن نصیر زاده حتی نمی دونست بلیط بازیها پیش فروش می شه و ربطی نداره که کدوم تیم میاد بالا.

پس به نظر من از هیچکی یه بت نسازیم...

در نهایت به نظر من این دو نفر تو حیطه کاری خودشون بهترین هستن.

mmiladd
06-07-2010, 20:50

جدای از همه این بحثها...من اون شب با متانت و شخصیت صدر خیلی حال کردم. مثال می زنم:

جاودانی بعد از پخش یه وله اومد گفت اینطوری اونطوری و آقای نصیرزاده قاطعانه می گه دستکاری صورت می گیره .بعد نصیرزاده عصبانی شد و گفت شما که وکیل هستی چرا اینطور برداشت می کنی(تو همین مایه ها) گه یهو چشای جاودانی گرد شد...توقع برخورد تند از نصیرزاده رو نداشت(البته حقش بود!)

بعدش چیکار کرد؟اون قضیه مسخره تلفن بیننده ها رو مطرح کرد...تابلو بود که ساختگیه و فقط می خواست در مقابل نصیرزاده مقابله به مثل کنه...

اما نصیرزاده یه جا به صدر توپید که شما هرچی دلت می خواد میای می گی و دوست داری ما هم بگیم چشم...4 سال پیش گفتی فلان و بهمان ....

حالا صدر اگه دقت کرده باشید بعد از اینکه دید نصیرزاده خیلی عصبی شده اصلا بحث رو کش نداد و خیلی با شخصیت برخورد کرد...

در ضمن حرفهای نصیرزاده کاملا منطقی نبود و واقعا مصاحبه هاولانژ که نمی تونه ملاک اثبات همچین چیز سنگینی باشه...

در ضمن نصیر زاده حتی نمی دونست بلیط بازیها پیش فروش می شه و ربطی نداره که کدوم تیم میاد بالا.

لذت بردم ؛ از مطلبتون..!

گرافيكار
06-07-2010, 21:26
از دید من بهتر از ایشون وجود نداره تو ایران..!
دوست گلم جداي از هر حرف و حديثي
صدر بهترين نيست
خيلي تاسف خوردم بابت اين حرفت
بهترينهاي اين مملكت كسايي هستن كه ممنوع التصويرن
كسايي كه به خاطر ملي نبودن صدا و سيما
مردم بايد از حضورشون محروم باشن
امثال نصيرزاده و صدر براي اين دائم توي صدا و سيمان چون كبريت بيخطرن
دوستان هيچ وقت امثال مهاجرانيها و كلانيها و قليچ خانيها رو فراموش نكنيد
شما بايد كارشناسي مهاجراني رو توي تلويزيونهاي عربي ببينيد
تا بفهميد چه جواهريه

majid21
07-07-2010, 15:25

منم گفتم که صدر و نصیر زاده تو حوزه خودشون بهترین هستن اما این بدبینی نصیرزاده قابل توجیه نیست . ضمن اینکه بعضی وقتا از دایره ادب خارج میشه مثل همون نوع برخورد با جاودانی که شما گفتی . یه بار هم در برنامه 90 که با عنایت ( رییس 20کمیته داوران ) بود خیلی تند با عنایت برخورد کرد . هر چند عنایت رو اصلا قبول ندارم اما رفتار نصیرزاده دور از ادب بود . با تمام این حرف ها باز هم می گویم که نصیرزاده در حوزه کاریش بهترین است .

صدر بهترين نيست
خيلي تاسف خوردم بابت اين حرفت
بهترينهاي اين مملكت كسايي هستن كه ممنوع التصويرن
كسايي كه به خاطر ملي نبودن صدا و سيما
مردم بايد از حضورشون محروم باشن
امثال نصيرزاده و صدر براي اين دائم توي صدا و سيمان چون كبريت بيخطرن

دوست عزیز من یک بار در تاپیک دیگری درباره صدر به شما گفته بودم لذا در اینجا تکرار مکررات نمی کنم .

صدر از سینما چیزی نمی فهمد !!!

شما چگونه به خودت اجازه میدی این طور صحبت کنی ؟ دوست عزیز اگر شما صدر رو کارشناس قبول نداری خب این که مشکلی نیست بیایید نظرتون رو بگید اما این گونه توهین ها و تخریب شخصیت اصلا درست نیست . شمشیر رو از رو بستید . من ادعای آرشیو شما رو ندارم شاید کمتر از نصف آرشیو شما رو داشته باشم . اما شما فقط آرشیو جمع می کنی ؟ این مجله ها نگاهی هم می اندازی ؟ می خوانی ؟ یا فقط ورق میزنی و پز میدی ؟ صدر که در هفته سینما نمی نوسید . صدر از ابتدا در مجله سروش و بعد در مجله فیلم و سپس در مجله هفت به سردبیری مجید اسلامی تا زمان توقیفش مطلب می نوشت . عاشقان سال های طلایی مجله فیلم حتما به یاد دارند که مجله را برای خواندن " سایه خیال " های حمیدرضا صدر از آخر شروع به خواندن می کردند . سایه خیال مجله فیلم بود که خوانندگان قدیمی خاطره ها از فقط همین بخش مجله داشته باشند . گزارش های جشنواره ای صدر ، نقد ها ، ترجمه ها همگی بهترین هستند .خوانندگان قدیمی با خواندن دو سه خط یک مقاله بخاطر نوع قلم صدر فوری تشخیص می دادند این مقاله را صدر نوشته است .

صدر همان طور شیفته شازده کوچولوی سنت اگزو پری است که شیفته نقاشی های فریدا کالو .همان طور که عاشق هفت سامورایی است که عاشق باستر کیتون . این ها را از بند بند نقد هایش می توان فهمید . می دانید مجید اسلامی ، صدر رو بهترین ریویو نویس ایرانی می داند ؟ دیگر منتقدان هنوز فرق نقد و ریویو را نمی دانند . نقد هایشان فقط ریویو ی است که کش پیدا کرده است . جالب است بدانید همان طور که صدر خودش را کارشناس فوتبال نمی داند( اما اگر بخواهد فنی صحبت کند چیزی کم نمی آورد ) همان طور هم متواضعانه خودش رو یک منتقد سینما نمی داند اما نقدهایش نشان می دهد که از منتقد های پر ادعای ایرانی بهتر می فهمد .

حال اگر صدر در هر دو زمینه فوتبال و سینما صاحب نظر و کارشناس است مگر اشکالی دارد ؟ چرا ما چشم نداریم ببینیم فلانی اینقدر اطلاعات دارد ؟ واقعا چه اشکالی دارد ؟ من خودم از بعضی از این کارشناس های برنامه خوشم نمی آید اما اگر نگاه کنم سعی می کنم با بدبینی نگاه نکنم و اگر نکته مفیدی هم بگویند سعی می کنم آن نکته را بگیرم .

یک بار هم گفتید که این کارشناس ها هم بی فایده اند و کبریت بی خطرند و ... این دیگر چه حرفی است ؟ برنامه فوتبالی است چه ربطی دارد که مثلا صدر بیاید از سیاست بگوید ؟ با این خفقان جامعه ما این چه انتظاری است شما دارید ؟ همه رو با یک چشم نبینید . فکر نکنید اگر فلانی آمد در تی وی سیاستش این است و چه و چه و چه و...

خیالتان هم راحت باشد جهت اطلاعتون صدر قبلا از طرف روزنامه های هوادار نواخته شده است .

در پایان این رو بگم که من خودم مقاله ها و مطالبی بوده که صدر گفته و نوشته و من قبول نداشتم . یعنی از صدر یک بت نساخته ام .

zahedy2006
07-07-2010, 17:31
جالبه. بحث سر منطق دو نفر در گفته هایشان به بحث سر شخصیتشان و تخریب شخصیت آن دو رسیده است!

این کبریت بی خطر رو هم من نمی فهمم! از مدل با خطرش یه مثال بیاورید (از گفته هاشون نه فقط اسم)