PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC legend یا HTC HD mini ??

L.A.M.P.A.R.D
05-07-2010, 08:30
سلام................من از دوستان یه راهنمایی میخواستم .............مقایسه ای منتقی از این دو گوشی....
در ضمن کدوم سیستم عامل بهتره ؟
این دو گوشی مولتی تاچ هستند ؟
HD mini به windows mobile 7 اپدیت میشه ؟
:11:

aRThaS_08
05-07-2010, 09:18
فک کنم مینی به 7 آپدیت نمیشه! مطمئن نیستم.

لجند مولتی تاچ هست و به خوبی و به کاملی این قابلیت رو داره و هیچوقت حین کار با گوشی احساس یکنواختی و مصنوعیت بهتون دست نمیده : دی کلن چیز جالبیه!

من خودم آندروید رو ترجیح میدم!

حتی مخترع موبایل هم آندروید رو ترجیح داده : دی

درضمن تمامی سخت افزار بکار گرفته شده توی لجند از مینی قوی تر هست! بجز بلوتوث!

باتشکر!

behnam_n80
05-07-2010, 09:25
در مورد سیستم عامل من با ویندوز به شخصه کار نکردم اما دور ا دور دیدم.اما آندرویید خودم دارم(دیزایر) و باید با اطمینان بهتون بگم سیستم عامل فوق العاده ای هست.مخصوصا با سنس htc که لذت کار با آندرویید را 2چندان کرده
برنامه های بسیار متنوع و بازی های بسیار با گرافیک بالا داره حتی گرافیک بازی اسفالت بالاتر از نسخه آیفونش هست.
لجند به نظر سنجیه سایت گیزمودو زیبا ترین و با استایل ترین گوشی آندروییدی محسوب میشه به لطف بدنه یکپارچه آلومینیومی؛صفحه لجندamoled هست در حالیکه mini ,tft پس میشه گفت لجند بالاتره
دوربینشون یکسانه که کلا htc دوربیناش حسابی نیست
هر دو مولتی تاچ را پشتیبانی می کنن
hd به هیچ وجه قابلیا آپدیت به 7 را بدلیل ضعف سخت افزاری نداره
legend با آندرویید 2.1 هست و یک سری ضعف های ناشی از سیستم عامل نظیر: عدم پشتیبانی فارسی در sms و ایترنت؛برنامه ها در حافظه داخلی ذخیره می شوند که با کمبود حافظه بعد از مدتی رو به رو میشی--------->این مشکلات با روت کردن گوشی حل میشه ولی خوب یه سری ترجیح میدنهند که ه* نکنن گوشیا

در یک نتیجه گیری کلی: legend زیبا,برخوردار از ضفحه با کیفیت و سیستم عامل فوق العادس
در حالیکه mini یک گوشی بدونه قابلیت خاص به جز مولتی تاچ که نمیتونه اونا نسبت به رقبا پر قدرتش پیروز کنه
اگه دنبال winmo هستی برو سراغ i8000 که به جز تاچ مقاومتی که تازه اونم بعضیا ترجیح می دهند از هیچ جنبه کم نمیاره

L.A.M.P.A.R.D
05-07-2010, 11:40
مرسی بچه ها..................

خوب قیمت چقدره ؟
htc بهتر از این دو در این رنج قیمت هم هست ؟

L.A.M.P.A.R.D
05-07-2010, 13:12
راستی.........واسه ی من موزیک خیلی مهمه

biostar
06-07-2010, 10:43
راستی.........واسه ی من موزیک خیلی مهمه

شما اگر نقد GSMARENA را ببینید ، متوجه خواهید شده که player بسیار عالی داره و کیفیت صدا واقعا بی نظیر هست...

alone_king2007
13-07-2010, 12:12
این سایت رو ببین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

maziarzar
14-07-2010, 15:03
کیفیت صدای اسپیکر:HD mini
دربقیه موارد:legend

vbking
16-08-2010, 18:52
فک کنم مینی به 7 آپدیت نمیشه! مطمئن نیستم.

لجند مولتی تاچ هست و به خوبی و به کاملی این قابلیت رو داره و هیچوقت حین کار با گوشی احساس یکنواختی و مصنوعیت بهتون دست نمیده : دی کلن چیز جالبیه!

من خودم آندروید رو ترجیح میدم!

حتی مخترع موبایل هم آندروید رو ترجیح داده : دی

درضمن تمامی سخت افزار بکار گرفته شده توی لجند از مینی قوی تر هست! بجز بلوتوث!

باتشکر!

درود بر شما

من فکر میکنم شما چیزی در مورد این دو گوشی نمی دونین ...!

این دو گوشی کاملا از لحاظ سخت افزاری برابرند...:46:

tanatos
19-08-2010, 10:00
درود بر شما

من فکر میکنم شما چیزی در مورد این دو گوشی نمی دونین ...!

این دو گوشی کاملا از لحاظ سخت افزاری برابرند...:46:

بله من هم با نظر دوستمون موافقم
این دو گوشی از نظر سخت افزاری تقریباً با هم برابرند.
و تفاوت فاحشی که دارند در نوع سیستم عاملشونه که من به شخصه به خاطر ساپورت خوب آندرویید و مشکلات خاص کار با پاکت پی سی ها آندرویید رو پیشنهاد میدم.
اگر چه Legend به خاطر شکل ظاهری خاصی که داره ممکنه مورد علاقه ی یه سری از دوستان نباشه ولی من با توجه به تفاوت مزایا و معایبش، امکانات، و ساختار قابل توجه اون، این گوشی رو برتر از Hd mini میدونم.

abas68
19-08-2010, 14:53
چیزی که الان داریم میبینیم اینه که اندرویدو دارن رو همه گوشیها میریزن . حتی اندروید2.2 هم واسه hd2 اومده ( تو موبایلستان) پس واسه hd mini هم میاد . پس نمیشه بخاطر سیستم عامل گفت legend بهتره . قیمت این گوشی 500 هزار تومنه که حدود 130 هزار تومن از hd mini بیشتره و بخاطر کارایی یکسانی که دارن باید گفت hd mini بهتره .

Apachi
19-08-2010, 17:55
چیزی که الان داریم میبینیم اینه که اندرویدو دارن رو همه گوشیها میریزن . حتی اندروید2.2 هم واسه hd2 اومده ( تو موبایلستان) پس واسه hd mini هم میاد . پس نمیشه بخاطر سیستم عامل گفت legend بهتره . قیمت این گوشی 500 هزار تومنه که حدود 130 هزار تومن از hd mini بیشتره و بخاطر کارایی یکسانی که دارن باید گفت hd mini بهتره .

دوست خوب سیستم عامل که توسط یه تیم برنامه نویسی با سخت افزار و رام و بوت لودر گوشی سازگار میشه هیچ موقع با یک سیستم عامل پورت شده نیمشه مقایسه کرد اندورید 2.2 بر روی HD2 فقط در حده حس کردن اندورید هست و به هیج عنوان نمیشه به عنوان سیستم عامل بهش نگاه کرد

در کل خریدن دستگاه مبتنی بر WM در حال حاضر صد درصد اشتباه هست و تا به بازار آمدن WM7 توصیه نمیشه چون هیجکدوم از دستگاه های فعلی با WM7 سازگار نیستند و WM در شرایط فعلی یک سیستم عامل مرده هستش..

Legend انتخاب عاقلانه و ایده عالی هستش...

abas68
21-08-2010, 17:23
با این نظرت کاملا مخالفم . بهتره بری سایت موبایستان

maziarzar
22-08-2010, 10:58
HTC HD2قابلیت ارتقا به ویندوز موبایل 7 روداره.
ازلحاظ سخت افزاری هم کم نمیاره.

Apachi
22-08-2010, 13:06
با این نظرت کاملا مخالفم . بهتره بری سایت موبایستان

به هیچ وجه نظر نیست ،شما فکر کردید چرا یک گوشی مثل X10 هنوز تو اندورید Android OS 1.6 مانده و حتی به ورژن 2 هم آپدیت نشده ؟؟؟؟
یعنی SE اندازه چهار نفر روس که سیستم عامل پورت میکنن کارمند نداره؟؟؟
نخیر رفیق ، سیستم عامل باید با خیلی از Device های گوشی سازگار بشه ...

HTC HD2قابلیت ارتقا به ویندوز موبایل 7 روداره.
ازلحاظ سخت افزاری هم کم نمیاره.

دوست خوب جالبه با چنین صراحتی در این مورد پست میدید این ماجرا یه زمان خیلی سرش بحث شده و اکثر دوستانی که اخبار رو دنبال می کنند می دونند که ساپورت نمیکنه و مایکروسافت هم رسمآ تایید کرده

لطفآ قبل از نقد یک موضوع و یک پست در موردش مطمئن باشید...

abas68
22-08-2010, 17:07
شما بهتر بود قبل از این که پست بدید میرفتید سایت مویایستان و از کسانی که این سیستم عامل رو نصب کردن میپرسیدید که ایا در حد حس کردنه یا نه . دارن تمام برنامه های اندروید رو گوشیشون نصب میکنن و میگن هیچ مشکلی نداره .

Apachi
22-08-2010, 18:14
ایراداتی که تو تمام سایت بسته بر اساس نسخه پورت شده
گزارش شده

نسخه پورت شده از نکسوس 1

فریز شدن و بهم ریختن Display , و از کار افتادن ناگهانی تاچ اسکرین

مشکل در فرستادن فایل ها ددر بولوتوث بدلیل ناقص بودن منو، دلیلش هم اینه که چیپست بلوتٍث هر دو دستگاه مختلف هستند

Nexsus Build 1.1 بعنوان کامل ترین ساختار هستش ، که برای گوشی های دیگه هم استفاده میشه...

حالا با ساختار های زیر دیگه خدا میدونه..

MattcFroyo
Omega

مشکلات دیگه :
خارج شدن گوشی از گارانتی ، خارج شدن از ساپورت HTC و مایکروسافت، Brick شدن گوشی در صورت همخوان نبودن رام

در صورت علاقه به مود کردن گوشی ، گوشی مبتنی بر Open source پیشنهاد میشه...

خارج از همه موارد دوست عزیز از دید شما منطقی هست که گوشی WM بخریم کلی پوله لایسینس سیستم عاملشو بیدم بعد پاکش کنیم اندورید نصب کینم؟؟

L.A.M.P.A.R.D
22-08-2010, 20:11
شما بهتر بود قبل از این که پست بدید میرفتید سایت مویایستان و از کسانی که این سیستم عامل رو نصب کردن میپرسیدید که ایا در حد حس کردنه یا نه . دارن تمام برنامه های اندروید رو گوشیشون نصب میکنن و میگن هیچ مشکلی نداره .

میدونی این اندرویدی که مثلا رو htc hd2 نصب میشه به چه شکلیه ؟مثل این میمونه که تو توی یه فلش ویندوزه بوت بریزی...بعد وقتی ویندوزه 7 کامپیوترت کار میکنه ، اون یکی ویندوز (مثلا xp ) رو اجرا کنی.....یعنی دوتا ویندوز هم زمان......این همون قضیه ی سیستم عامل توی گوشی هایی هست که اندروید نیست ولی روش میریزن.....که اصلا هم بدرد نمیخوره....میتونی امتحان کنی:46:

tanatos
23-08-2010, 09:15
ایراداتی که تو تمام سایت بسته بر اساس نسخه پورت شده
گزارش شده

نسخه پورت شده از نکسوس 1

فریز شدن و بهم ریختن Display , و از کار افتادن ناگهانی تاچ اسکرین

مشکل در فرستادن فایل ها ددر بولوتوث بدلیل ناقص بودن منو، دلیلش هم اینه که چیپست بلوتٍث هر دو دستگاه مختلف هستند

Nexsus Build 1.1 بعنوان کامل ترین ساختار هستش ، که برای گوشی های دیگه هم استفاده میشه...

حالا با ساختار های زیر دیگه خدا میدونه..

MattcFroyo
Omega

مشکلات دیگه :
خارج شدن گوشی از گارانتی ، خارج شدن از ساپورت HTC و مایکروسافت، Brick شدن گوشی در صورت همخوان نبودن رام

در صورت علاقه به مود کردن گوشی ، گوشی مبتنی بر Open source پیشنهاد میشه...

خارج از همه موارد دوست عزیز از دید شما منطقی هست که گوشی WM بخریم کلی پوله لایسینس سیستم عاملشو بیدم بعد پاکش کنیم اندورید نصب کینم؟؟

من کاملا با نظر دوستمون موافقم اینها اتفاقهایند که موقع نصب آندرویید روی N900 هم گزارش شدند.