PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماهواره آنلاین

pourya.3232
05-07-2010, 07:04
سلام لطفا راهنمایی کنید یکی از دوستان من تو کانادا میخواد بعضی از شبکه های ماهواره hotbird فارسی زبان مثل farsi1 , pmc رو بگیره ولی جایی پیدا نکردم

دوستان اگه کسی سایت یا برنامه ی خاصی میشناسه معرفی کنه . فقط کانالای فارسی رو میخواد
اگه زودتر کمک کنید ممنون میشم این بنده خدا لازم داره :11:

KING_DESIGNER
05-07-2010, 15:11
اولا که عزیز دل برادر برو قوانین رو بخون بعد تاپیک بزن
دوما نگاه کن کجا تاپیک میزنی
سوما توی امریکا این ماهواره beem نداره و از coverage خارج هست
همین چیزی رو که گفتم به اون بابا بگیئ خودش متوجه میشه
ایشون فقط میتونند تلوزیونهای واشینگتن رو ببیند و لذت ببرند.:20:

sei_pm
05-07-2010, 15:52
سلام لطفا راهنمایی کنید یکی از دوستان من تو کانادا میخواد بعضی از شبکه های ماهواره hotbird فارسی زبان مثل farsi1 , pmc رو بگیره ولی جایی پیدا نکردم

دوستان اگه کسی سایت یا برنامه ی خاصی میشناسه معرفی کنه . فقط کانالای فارسی رو میخواد
اگه زودتر کمک کنید ممنون میشم این بنده خدا لازم داره :11:

ایشون می تونه از iptv در صورت داشتن اینترنت بالای 2 مگ استفاده کنه. معمولا کانالهای ایرانی رو داره + سریالهای ایرانی رو هم داره. یک نمونه اون به صورت زیره ولی فکر کنم شرکتهای زیادی باشند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد کانالهای *اهوارهای قدغنه و اینجا ازش به نام بشقاب:31: پرنده یاد می کنند PM بزننید تا یکی از این بشقاب پرنده ها رو بهتون معرفی کنم که این کانالها رو داره و خیلی بیم خوبی هم تو کانادا داره.
ایشون که خودش نمی تونه نصب کنه اونجا شرکتهایی که این کار رو می کنند همه چیز رو بهتتر می دونند.

KING_DESIGNER
05-07-2010, 15:57
بعله اینم سرویس خسرو مترجمی هست ولی معلوم نیست که هنوز کار کنه یا نه
و معمولا یه سری بزنامه از پیش ضبط شده داره که به عنوان ارشیو نگهداری میکنه مثل سریالهای ایرانی و ...
و امکان دیدن برنامه هها بصورت زنده رو فکر نکنم داشته باشه
تنها راهش همون استفاده از سایت شبکه های فراسی هستش ولی بهتون بگم که پی ام سی امکان پخش لایو برودکست رو تا جایی که من میدونم نداره
فارسی 1 هم نمیدونم.:20:

mehrdad38
05-07-2010, 16:19
از ----- GLBOX هم می تونه استفاده کنه نیازی به دیش و LNB نداره فقط یه اینترنت بالای 3 مگابیت می خواد ماهیانه هم چند دلار باید به شرکت GLWIZ بده عالیه.

sei_pm
05-07-2010, 17:43
از ----- GLBOX هم می تونه استفاده کنه نیازی به دیش و LNB نداره فقط یه اینترنت بالای 3 مگابیت می خواد ماهیانه هم چند دلار باید به شرکت GLWIZ بده عالیه.

این رو که من گفته بودم.
در ضمن P M C رو ستلایتی که تو کانادا بیم داشته باشه هستش و خیلی از کانالهای دیگه ولی فارسی 1 نیست .

pourya.3232
05-07-2010, 18:38
ببخشید من این برنامه
JLC_s_Internet_TV
رو براش فرستادم خودم امتحان کردم برام بعضی کانالا رو باز کرد یعنی برای اون نشون نمیده ؟
البته خیلی از کانالاش بدرد نمیخورد اصلا

از راهنماییتون ممنون منظورتون رو متوجه شدم KING_DESIGNER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pourya.3232
05-07-2010, 18:54
ایشون می تونه از iptv در صورت داشتن اینترنت بالای 2 مگ استفاده کنه. معمولا کانالهای ایرانی رو داره + سریالهای ایرانی رو هم داره. یک نمونه اون به صورت زیره ولی فکر کنم شرکتهای زیادی باشند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد کانالهای *اهوارهای قدغنه و اینجا ازش به نام بشقاب:31: پرنده یاد می کنند PM بزننید تا یکی از این بشقاب پرنده ها رو بهتون معرفی کنم که این کانالها رو داره و خیلی بیم خوبی هم تو کانادا داره.
ایشون که خودش نمی تونه نصب کنه اونجا شرکتهایی که این کار رو می کنند همه چیز رو بهتتر می دونند.

سلام ممنون براتون پیام خصوصی نمیتونم بدم هنوز 10 پست ندارم

glbox رو خیلی تبلیغ میکنن ولی این سایت glwiz رو برای من باز نمیکنه اینترنت من 128 یعنی بخاطر سرعته
اگه باز از این سایتا میشناسید برام پیام بدید لطفا خیلی ممنون میشم

pourya.3232
06-07-2010, 14:32
سلام این بنده خدا میگه glbox اونجا نیستش بازم از این شرکتا میشناسین که همه جای کانادا باشه ؟

zed2
06-07-2010, 16:08
دوست عزیز با عرض پوزش بخاطر بستن تاپیک ( بخاطر موقعیت حساسی که پیش امده.
یکم فعالیت کنید تا یوزرتون از حالت تازه کار در بیاد بعد به دوستان pm بزنید و بپرسید
پوزش:11: