PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری عکسهای سایت فیفا رو ذخیره کنم؟!

XMAN9
04-07-2010, 21:42
سلام

دوستان من نمیتونم عکسهای سایت فیفا رو ذخیره کنم چون عکسهاش فلش هست.کسی میدونه چطوری عکسهای فلش رو میشه ذخیره کرد؟

نرم افزار ساده ای یا توضیح ساده ای اگه دارین ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

مرسی.

errmii
04-07-2010, 21:46
و یا دگمه printscreen کیبورد رو فشار بده و عکسش رو در محیط پینت کپی پیست کن و جدا کن
و یا با نرم افزار snagit ازش عکس بگیر

XMAN9
04-07-2010, 22:01
دوست عزیز این راه رو خودمم میدونستم. نمیشه. عکسها با کیفیت هست و دو تا علامت هم روی هر عکس هست که نمیشه با این روش شما عمل کرد.

کسی تا حالا عکسهای فلش رو ذخیره کرده. نرم افزاری چیزی هست در این مورد؟

راهنمایی.

Iman_m123
04-07-2010, 22:03
جز اینکه عکسو پرینت کنی :31:

XMAN9
04-07-2010, 22:59
بابا نرم افزار برای این کار وجود داره. من قبلا همچین نرم افزاری دیده بودم.
یعنی کس دیگه ای نبود کمک کنه!!

eMer@lD
04-07-2010, 23:06
سلام
نمیدونم فرمت فلش این عکسها چیه در هر حال این نرم افزار رو دیدم امیدوارم به کارتون بیاد:

نرم افزاری برای ذخیره سازی فایلهای فلش در وب سایت ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
FlashCapture نام نرم افزاری می باشد که کاربران با نصب آن بر روی سیستم خود می توانند به راحتی اقدام به ذخیره سازی فایل های فلش از وبلاگها و یا وب سایت ها نمایند. این نرم افزار این امکان را به کاربران می دهد تا تنها با یک کلیک اقدام به ذخیره سازی فایل ها و تصاویر فلش نمایند. به کمک این نرم افزار دیگر نیاز نیست تا کاربران از روش های سخت و پیچیده اقدام به ذخیره سازی فایل های فلش نمایید. این نرم افزار یکی از تولیدات شرکت نرم افزاری Dreaming Soft می باشد.از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ذخیره سازی فایل های تصویری فلش تنها با یک کلیک
توانایی ارسال با EMail تنها با یک کلیک
قابلیت تهیه عکس از تصاویر فلش تنها با یک کلیک
توانایی دسته بندی و مدیریت بر روی فایل های فلش ذخیره شده
و … .
و اما در مورد تصاویر فلش این را می توانم بگویم که در بسیاری از وب سایت های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد. از این تصاویر به عنوان بنر ، تصاویر تبلیغاتی در ابعاد مختلف و حتی پخش فیلم ها و کلیپ های کوتاه نیز استفاده می شود. شاید در بعضی از موارد برای شما نیز این نیاز پیش آمده باشد که قصد ذخیره سازی یک تصویر فلش را داشته باشید.
البته یکی از راههایی که می توان اقدام به ذخیره سازی فایل های فلش نمود و کمی نیز پیچیده می باشد استفاده از سورس کد های صفحات می باشد . به این صورت که با مراجعه به سورس یک صفحه وب و جستجوی لینک فایل های Swf اقدام به پیدا نمودن تصاویر فلش نموده و سپس تصویر مورد نظر خود را از دیگر لینک ها جداسازی کنید و سپس اقدام به دانلود فایل swf نمایید. این روش روشی سخت و غیر متعارف می باشد. امروزه شرکت های نرم افزاری برای رفع این نیاز کاربران اقدام به ساخت نرم افزارهایی برای رفع این مشکل نموده اند.

لینک دانلود نرم افزار FlashCapture 1.7.3 به همراه کرک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد فایل :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad66
04-07-2010, 23:56
.........................

XMAN9
05-07-2010, 03:30
سلام
نمیدونم فرمت فلش این عکسها چیه در هر حال این نرم افزار رو دیدم امیدوارم به کارتون بیاد:

دوست عزیز این نرم افزارش مثل همون نرم افزار snagit هست و از کل صفحه عکس میگیره!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XMAN9
05-07-2010, 16:06
کس دیگه ای نبود؟