PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقصر اصلی باخت آژانتین در مقابل آلمان چه کسی بود؟

alirezak4
04-07-2010, 19:52
سلام
از بچه های طرفدار آژانتین و از کسایی که که طرفدار این تیم نیستن خواهش میکنم تو این نظر سنجی شرکت کنن .

1- دیگو مارادونا:
این ستاره سابق فوتبال با اشتباهات تاکتیکی و اشتباهات روانشناسی تأثیر بسازی در باخت تیم آرژانتین داشت

2- بازیکن شماره 15 آرژانتین-اوتامندی:
این بازیکن با دو اشتباه فاحش و بچه گانه دو گل اول آلمان رو تقدیم کرد.

3- مسی:
این ابر ستاره تو این بازی نتونست هیچ کار مثبتی برای تیمش انجام بده

4- یواخیملو

ارمغان جنون
04-07-2010, 19:54
یعنی کلا تیم آلمان این وسط هیچ کاره بود دیگه!؟
هیچ نقشی هم در باخت آرژانتین داشت!!؟

EXTREME
04-07-2010, 19:56
آرژانتین واقعا با این بازیش منو ناامید کرد خیلی بد بازی کرد
مقصر خودشون بودند که حریفو دست کم گرفتن

alirezak4
04-07-2010, 19:57
یعنی کلا تیم آلمان این وسط هیچ کاره بود دیگه!؟
هیچ نقشی هم در باخت آرژانتین داشت!!؟

دوست عزیز گزینه آخر یواخیملو به نمایندگی از آلمان هستش

Alamate Soal
04-07-2010, 20:01
نظر سنجي درست نيست ؛ مارادونا هم هيچ تقصيري نداره

بازيكناي منتخب آلمان و لهستان خيلي هماهنگ و آماده بودن

mmiladd
04-07-2010, 20:02
اینو از حالت رادیو باتن بردارین.. می خوام بزنم همه موارد !..

kaka1370
04-07-2010, 20:09
من مسئولیت باخت رو بر عهده میگیرم :d

kotlet110
04-07-2010, 20:13
همونی که پاک شد .
Inauspicious man:31:

yashgin128
04-07-2010, 23:51
سلام تایپیک خوبیه اگه ...

اینکه بگین مارادونا مقصره (فقط از لحاظ تاتیکی) تا یه اندازه کم قابل قبوله .اگه تو نیمه اول فقط یکی از اون حمله های بیشمار گل میشد الان شاید عنوان تایپیک حول المان بود.از هر کس که بپرسین حتی المانی ها به هیچ وجه نتیجه را در خور این بازی نمیدونستن چونکه توی این بازی به نظر من ارژانتین سر بود و فقط توپ هاش تو گل نرفت

بردیا
04-07-2010, 23:56

اینکه بگین مارادونا مقصره (فقط از لحاظ تاتیکی) تا یه اندازه کم قابل قبوله .اگه تو نیمه اول فقط یکی از اون حمله های بیشمار گل میشد الان شاید عنوان تایپیک حول المان بود.از هر کس که بپرسین حتی المانی ها به هیچ وجه نتیجه را در خور این بازی نمیدونستن چونکه توی این بازی به نظر من ارژانتین سر بود و فقط توپ هاش تو گل نرفت

کدوم توپ آرژانتین تو گل نرفت؟
حملاتی که همش نرسیده به محوطه قطع میشد؟
یا شوتایی که از فواصل دور مجبور میشدن بزنن و همش جایی زده میشد که نویر وایساده بود؟

تنها موقعیت جدی آرژانتین شوت دی ماریا بود که با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت وگرنه آرژانتین حتی یه موقعیت واقعا صددرصد گل هم نداشت
باز انگلیس 2تا تک به تک فوق العاده رو داشتن که جفتشو نویر ازشون گرفت ولی آرژانتینیا حتی یه موقعیت درست حسابی گل هم نداشتن
نمیدونم پس کدوم توپش به قول شما باید گل میشد از اون همه حملات بی شمار البته بدون هدف که همش به در بسته خورد

Mr.Crow
04-07-2010, 23:58
از هر کس که بپرسین حتی المانی ها به هیچ وجه نتیجه را در خور این بازی نمیدونستن چونکه توی این بازی به نظر من ارژانتین سر بود و فقط توپ هاش تو گل نرفت
اتفاقآ اگه منطقی باشیم میتونستیم انتظار گل های بیشتر هم داشته باشیم. دیگه وقتی دفاع آلمان توی همچین بازی مهمی توی این مرحله خیلی راحت میاد جلو و گل هم میزنه , خیلی چیزها مشخصه.

vroom
05-07-2010, 00:00
از هر کس که بپرسین حتی المانی ها به هیچ وجه نتیجه را در خور این بازی نمیدونستن چونکه توی این بازی به نظر من ارژانتین سر بود و فقط توپ هاش تو گل نرفت

سلام...تاپیک خوبیه اگه دوستان قبل از پست دادن یکمی فکر کنن:46:

خدا وکیلی اون قسمت قرمز را قبول داری؟ لطفا بساط شادی دوستان را فراهم نکن:46:

با خفت تمام 4 تایی شدن از رو هم نمیرن....من واقعا موندم اگه آرژانتین آلمان را میبرد اون موقع دیگه طرفدارانش چی میخواستن بگن؟:دی

mani_2004_2006
05-07-2010, 00:00
به نظر من مقصر اصلی باخت آرژانتین اون هشت پاهه بود :دی

Tirion Fordring
05-07-2010, 00:02
پس دروازه بان کو ؟

Luxe
05-07-2010, 00:21
اقا دقت کن

آقای معتاد مربی نیست

پله می‌گوید: «مارادونا که بیش از نصف عمرش را به استعمال مواد مخدر سپری کرده چیزی در سرش نمانده که در لحظات حساس به بازیکنانش بگوید.»

قربون آدم چیز فهم!

yuseph
05-07-2010, 00:32
تا قبل از بازی کسی جرات نداشت هیچ حرفی در مورد مارادونا بزنه....
اما حالا چپ وراست هی.......
عجب روزگار بی رحمیه....
بابا انصاف هم خوب چیزیه.....:31:
آرژانتین به آلمان باخت نه به مارادونا.......
بهرحال در هر ماجرایی یکی باید قربانی باشه دیگه..این رسم روزگاره.....
اما دلیل نمیشه که بچه ها ما سریع بریم سراغ طرف وفقط بزنیم توی سرش.:20:

eMer@lD
05-07-2010, 00:40
اسم بردیا و هشت پا رو جا انداختی:31:

شوخی کردما

Luxe
05-07-2010, 00:42
تا قبل از بازی کسی جرات نداشت هیچ حرفی در مورد مارادونا بزنه....
اما حالا چپ وراست هی.......
عجب روزگار بی رحمیه....
بابا انصاف هم خوب چیزیه.....:31:
آرژانتین به آلمان باخت نه به مارادونا.......
بهرحال در هر ماجرایی یکی باید قربانی باشه دیگه..این رسم روزگاره.....
اما دلیل نمیشه که بچه ها ما سریع بریم سراغ طرف وفقط بزنیم توی سرش.:20:

من نزدم.پله داره میزنه.:31: دیگه هشت پا هم فهمیده.حالا بگو مرغ یه پا داره

kiuna
05-07-2010, 00:58
به عنوان یک ارژانتینی میگم ارژانیتن به مارادونا و کوچینگ اشتباه اون باخت
خدا رو باید شکر کنیم بیشتر از 4 تا گل نخوردیم
با این دفاع داغون چیکار کنیم
اوتامندی پر اشتباه رو نباید تو ترکیب میگذاشت گوتیرس خیلی خیلی بهتر بود
ساموئل بهتر از بوردیسو بود چرا با اینکه مصدوم نبود تو بازی نبود
هیگوان فقط تو بازی قدم میزد هیچ کاری نکرد
ورون رو تو بازی نذاشت تیم بدو نطراح و بازیساز بود ! مسی باید می اومد
تا جلوی دروازه خودی توپ میگرفت !
ما به المان نباختیم به تاکتیک اشتباه و مربی بی دانش باختیم
حیف جای ریکلمه زانتی کامبیاسو خالی بود :41:

در مورد پله باید بگم مارادونا حرف خوبی زد پله فقط به درد موزه می خوره !
هیچوقت بدون شک پله در حدی نیست که با مارادونا مقایسه بشه !
مارادونا یک اسطوره است پله فقط یک مجسمه تاریخی

Cyber-Dude
05-07-2010, 08:25
به عنوان یک ارژانتینی میگم ارژانیتن به مارادونا و کوچینگ اشتباه اون باخت
خدا رو باید شکر کنیم بیشتر از 4 تا گل نخوردیم
با این دفاع داغون چیکار کنیم
اوتامندی پر اشتباه رو نباید تو ترکیب میگذاشت گوتیرس خیلی خیلی بهتر بود
ساموئل بهتر از بوردیسو بود چرا با اینکه مصدوم نبود تو بازی نبود
هیگوان فقط تو بازی قدم میزد هیچ کاری نکرد
ورون رو تو بازی نذاشت تیم بدو نطراح و بازیساز بود ! مسی باید می اومد
تا جلوی دروازه خودی توپ میگرفت !
ما به المان نباختیم به تاکتیک اشتباه و مربی بی دانش باختیم
حیف جای ریکلمه زانتی کامبیاسو خالی بود :41:

در مورد پله باید بگم مارادونا حرف خوبی زد پله فقط به درد موزه می خوره !
هیچوقت بدون شک پله در حدی نیست که با مارادونا مقایسه بشه !
مارادونا یک اسطوره است پله فقط یک مجسمه تاریخی

کاملا تایید میشه. باز خوبه یکی پیدا شد یه حرف منطقی تو این تاپیک بزنه. پستای قبلی که واقعا ...
بدو بیرا گفتن به مارادونا فقط از پله بر میاد که ... خداوکیلی اصلا میشه فوتبالو بدون مارادونا تصور کرد؟
درسته که مناسبترین مربی واسه تیم ملی آرژانتین نبود ولی حذف شدن توی مرحله یک چهارم جام جهانی و اینقدر ایرادای بی ربط؟
به نظر من در اینکه ورون باید بازی میکرد یا یکی مثله کامبیاسو دونده خیلی بدرد بازیایی مثل بازی با آلمان میخورد یا ساموئل از بوردیسو بهتر بود و... شکی نیست ولی اشتباه اصلی رو فدراسیون فوتبال آرژانتین انجام داد که مارادونای کم تجربه توی مربیگری رو نزدیک جام جهانی یه همچین مسئولیت بزرگیو سپرد. در حالیکه توی همین جام 3تا مربی آرژانتینی موفق داشتیم(از جمله مربی اروگوئه)

ghahremanimehdi
05-07-2010, 08:31
مقصر دفاع و خظ میانی و دروازه بان آرژانتین بودن.
در ضمن آلمانی ها چون تیم جوانی دارن هیچ استرسی روی بازیکنانشون نیست و با نهایت اعتماد به نفس بازی میکنند.

metallica is me
05-07-2010, 08:33
بزرگترین دلیل به نظره من مارادونا بود آلمانی های عزیز قبول کنن اگه مربی آرزانتین گواردیولا یا مورینیو بود الانآلمان حذف شده بود
متاسفانه مارادونا تفکر مربی گری نداره ولی اگر بره و دوره های مربی گریو کامل بگذرونه و...وبرگرده اونموقع آرزانتین آرزانتین میشه

N O V A L I S
05-07-2010, 08:35
مقصر اصلی باخت آرژانتین در برابر آلمان

قدرت و هماهنگی تیم آلمان! والسلام...

alirezak4
05-07-2010, 19:58
به عنوان یک آرژانتی متعصب:

به نظر من آرژانتین به بی دانشی مربی مثل مارادونا باخت.
اولین اشتباه بزرگ مارادونا دعوت نکردن قلب و هسته اصلی آرژانتین یعنی زانتی بود.زانتی با تجربه خوبی که داره بزرگترین کمک رو به مورینیو در رابطه با تاکتیک پذیر کردن خط دفاعی اینتر کرد.
دومین اشتباه مارادونا این بود که در هیچ شرایطی منطق رو به احساس مقدم تر ندونست و با دعوت نکردن بهترین هافبک آرژانتینی یعنی استفان کامبیاسو این رو ثابت کرد.
سومین اشتباه مارادونا این بود که هیچ وقت به اندازه ای که به هیگواین اعتماد کرد به میلیتوی آماده که نقش بسیار خوبی در قهرمانی اینتر داشت، اعتماد نکرد.
چهارمین اشتباه مارادونا در گیر شدن با پله و پلاتینی بود که با نقشه شومشون مارادونا رو مثل پیناکوی به ته چاه انداختن.
پنجمین اشتباه بزرگ مارادونا دادن بازو بند کاپیتانی به مسی بود در حالی که ورون در داخل زمین حاضر بود.
ششمین اشتباه مارادونا انتخاب نکردن یک هافبک بازی ساز و درگیر شدن با اون ، به نام ریکلمه بود.
هفتمین اشتباه مارادونا استفاده از مهاجم کلاسیک مثل هیگواین کند و تنبل تو بازی آلمان بود.
هشتمین اشتباه مارادونا انتخاب سیستم عجیب 3-4-4 در بازی حذفی بود که کاملا از بی دانشی این مربی خبر میده.
نهمین اشتباه مارادونا قراردادن جوان بی تجربیی مثل اوتامندی بود که حتی با بعد از بازی بعد در 3 دقیقه اول و تقدیم کردن گل اول و ادامه دادن روند نزولی این بازیکن تا دقیقه 20 اقدام به تعویض کردن این بازیکن نکرد تا در نهایت با اشتباه خودش در نیمه دوم گل دوم رو هم آرژانتین پذیرا شد.
و در آخر اشتباه بزرگ مارادونا این بود که مربی آرژانتین شد.

H A M A S
05-07-2010, 20:33
آلمان خیلی قویتر بود این دلیل اصلیه حذف آلبی سلسته بود!!
دروازه بان البی شاید اگر اون گل رو دقایق اول نمیخورد-تنیجه بازی چیز دیگه ای میشد
دفاع های چپ راست آلبی هم معرکه بودن-هاینزه که قیافه اش شبیه زن های آلمانیه!!
مارادونا:وقت جهت روحیه دادن !!!از لحاظ فنی هنوز کاربلد نیست
مسی:از این هم انتظاری نمیرفت چون هنوز جای سفت **** نبود.بدبخت با هزارتا رویا و آرزو میخواست ماردونا هم دریبل بده اما بدون حتی یک گل زده از جام جهانی بای بای کرد.فوتبال فقط دریبل دادن مدافعان آبکی لالیگا نیست

mojtaba_14
05-07-2010, 22:05
بزرگترین دلیل به نظره من مارادونا بود آلمانی های عزیز قبول کنن اگه مربی آرزانتین گواردیولا یا مورینیو بود الانآلمان حذف شده بود
متاسفانه مارادونا تفکر مربی گری نداره ولی اگر بره و دوره های مربی گریو کامل بگذرونه و...وبرگرده اونموقع آرزانتین آرزانتین میشه

پس انگلیس چی که مربیش کاپلو بود؟
:5:

Dr.FANOOS
05-07-2010, 23:26
انصافا آرژانتین یه نفر مثل خاویر زانتی رو نداشت که تیم رو جمع کنه....ماسکرانو خیلی بچه است برای کاپیتانی.این مارادونا ساموءل با این آمادگیش رو نذاشت تو خیلی ناراحت شدم.اون خیلی بهتر از بقیه می ونست دفاع رو جمع کنه . بازی های قبلی هم آرژانتین روی هنرنمایی بازیکناش به گل می رسید در کل آرژانتین تیم دوست داشتنی بود اما....
آلمان هم تیم خیلی عجیبیه...خیلی خونسرده.من دوره های قبل می گفتم آلمان به تیم های آسون می خوره میاد بالا ولی الان خیلی نظرم عوض شده ولی یه چیز هم هست این که آلمان هر توپی اورد جلو رفت توی گل.فکر کنم 2 تا از موقعیت هاش گل نشد یکی رو کلوزه خراب کرد یکیش رو هم مولر!
در کل من مارادونا رو مقصر تحقیر شدن آرژاتین می دونم ولی خودم به شخصه خیلی از مارادونا خوشم میاد!

Hossein13
05-07-2010, 23:56
تو گزینه ها طالبان رو هم باید قرار میدادی :31:

یه بار یه بالگرد! امریکایی سقوط کرد طالبان بر عهده گرفت ازون ور خوده امریکایی میگفتن نقص فنی داشته! :31:
بعضی وقتی زلزله های منطقه رو هم بر عهده میگیره :31:

ولی اون چیزی که تو بازی مشخص بود آرژانتین بعد از دریافت گل هیچ برنامه مشخصی واسه جبران نداشت ، ولی ازون طرف آلمان کاملا حساب شده و با برنامه بازی میکرد

یواخیم و مارادونا دو تاشون به یه اندازه مقصر بودن ، دوتا گلش تقصیر مارادونا بود دوتاش تقصیر یواخیم! :31:
ولی از همه بیشتر شواینی مقصر بود!

armin321
06-07-2010, 12:58
مقصر اصلي داور بود وگرنه آرژانتين ميخورد آلمان

pourya.3232
06-07-2010, 13:37
بیخود مارادونا , داور , چمن بازی , تیرک دروازه...مقصر ندونید :19:

تنها دلیلش هماهنگی تیم آلمان بود

وگرنه آرژانتين هم بد بازی نکرد ولی آلمان بود که از شروع جام جهانی تیمش با نظم و انضباط پیش میرفت