PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارس آنلاین=دزد حجم

RAPP
04-07-2010, 11:44
سلام دوستان عزیز
من از دو ماه پیش از شرکت پارس آنلاین:2:سرویس گرفتم.تو این دو ماه از شبانه استفاده نکردم.تو این دو ماه که یه سری فایل تو روز دانلود می کردم حجمم به طور ماهرانه ای دزدیده شد.:18:و مجبور شدم ترافیک اضافی بخرم با قیمت هر گیگ 5 هزار تومن:41:
از چند روز پیش دانلود شبانه رو شروع کردم و دارم میبینم که به طرز عجیبی از حجمم کم میشه:18::18:
نمی دونم دیگه چیکار کنم.
به نظر شما چیکار کنم؟؟
ISP رو عوض کنم؟؟؟
اگه میشه یه ISP خوب و البته نامحدود در کرج معرفی کنید.(مرکز مخابراتی شهید رشیدی)
ممنون:40:

mmiladd
04-07-2010, 11:46
سلام دوستان عزیز

من از دو ماه پیش از شرکت پارس آنلاین:2:سرویس گرفتم.تو این دو ماه از شبانه استفاده نکردم.تو این دو ماه که یه سری فایل تو روز دانلود می کردم حجمم به طور ماهرانه ای دزدیده شد.:18:و مجبور شدم ترافیک اضافی بخرم با قیمت هر گیگ 5 هزار تومن:41:
از چند روز پیش دانلود شبانه رو شروع کردم و دارم میبینم که به طرز عجیبی از حجمم کم میشه:18::18:
نمی دونم دیگه چیکار کنم.
به نظر شما چیکار کنم؟؟
ISP رو عوض کنم؟؟؟
اگه میشه یه ISP خوب و البته نامحدود در کرج معرفی کنید.(مرکز مخابراتی شهید رشیدی)
ممنون:40:

موافقم.. این مشکل تو پارس وجود داره...

mehrdad38
04-07-2010, 12:34
100 البته ISP رو عوض کن. شبدیز چطوره؟ شنیدم مخابرات تو کرج ADSL نامحدود می ده.

mohsen.ghasemi
04-07-2010, 12:36
برای منم همینطور.......خیلی حجممو کم میکنه...

RAPP
04-07-2010, 12:57
شبدیز قیمتاش بالاس.3 برابره مخابراته.راستش چند وقت پیش که زنگ زدم پرسیدم گفتن فعلا مخابرات adsl نمیده.الان رو نمیئونم.شاید الان ارائه بده.
مخابرات چجوریه کیفیت سرویس هاش؟؟؟

mehrdad38
04-07-2010, 13:10
تو تهران که فقط 128 می دن. سرعتش 14 الی 13 و نامحدوده. من به شخصه قعطی نداشتم اما دوستانی بودن گلایه و شکایت داشتن که براشون هی قطع می شده. ماهی 9920 تومن که هر 2 ماه 19840 تومن روی قبض میاد.

حدود 1 ماهی میشه گفتن کرج هم شروع به واگذاری کرده دیگه چقدر صحت داره نمی دونم.

MJ assassins creed
04-07-2010, 13:17
شاید تروجانی چیزی کامپیوترت داشته باشه که به صورت مخفی از سرویست استفاده میکنه در غیر اینصورت پارس آنلاین دزده

RAPP
04-07-2010, 13:21
یه سوال.من که الان یک ماه از اشتراکم تو پارس آنلاین مونده میتونم درخواست جمع آوری بدم؟؟؟پول این یک ماه رو بهم پس میدن؟؟؟
چقد طول می کشه تا خطم از رانژه ی پارس خارج بشه؟؟
این که شد سه تا:31:

reb
04-07-2010, 13:32
یه سوال.من که الان یک ماه از اشتراکم تو پارس آنلاین مونده میتونم درخواست جمع آوری بدم؟؟؟پول این یک ماه رو بهم پس میدن؟؟؟
قاعدتا من باید باهات همدردی کنم ولی نامردیه.
هرچی طلب داشته باشی بهت میده فورا هم از رانژه خارجت میکنن.

mehrdad38
04-07-2010, 13:38

من بعید می دونم بیاد پارس پولتو راحت و آسوده بده یعنی می شه؟ خارج کردن خط از رانژه مهم نیست تا شما درخواست جمع آوری بدین و برین شرکت جدید ثبت نام کنین تا اون موقع خط از رانژه خارج میشه. وقتی بفهمن امیدی بهت نیست و پولی از بابت شما بشون نمی رسه تنبلی رو می زارن کنار :20:

خلیلی عجیبه تازگیا خیلی ها از کم شدن حجم سرویشون شکایت می کنن توی این هفته مخصوصا خیلی زیاد شده. شرکت ها دزدتر شدن یا فعالیت ویروس ها و تروجان ها و هکر ها افزایش پیدا کرده ؟

reb
04-07-2010, 13:53
من بعید می دونم بیاد پارس پولتو راحت و آسوده بده یعنی می شه؟ خارج کردن خط از رانژه مهم نیست تا شما درخواست جمع آوری بدین و برین شرکت جدید ثبت نام کنین تا اون موقع خط از رانژه خارج میشه. وقتی بفهمن امیدی بهت نیست و پولی از بابت شما بشون نمی رسه تنبلی رو می زارن کنار :20:

خلیلی عجیبه تازگیا خیلی ها از کم شدن حجم سرویشون شکایت می کنن توی این هفته مخصوصا خیلی زیاد شده. شرکت ها دزدتر شدن یا فعالیت ویروس ها و تروجان ها و هکر ها افزایش پیدا کرده ؟

اشتباه میکنی دزدی در کار نیست سرعت بالاست حجم کم لازم نیست دانلود کرده باشی تا از حجمت کم بشه همین مخابرات درپیتی با سرعت لاک پشتیش هم کسی که فقط صفحه باز میکنه در ماه حساب کتاب کنه بالای 3 گیگ مصرف میکنه.

mehrdad38
04-07-2010, 13:57
اشتباه میکنی دزدی در کار نیست سرعت بالاست حجم کم لازم نیست دانلود کرده باشی تا از حجمت کم بشه همین مخابرات درپیتی با سرعت لاک پشتیش هم کسی که فقط صفحه باز میکنه در ماه حساب کتاب کنه بالای 3 گیگ مصرف میکنه.

پس کاربرا فعال تر شدن :46:

RAPP
04-07-2010, 14:04
دوستان کسی اطلاع داره که الان مخابرات تو کرج ای دی اس ال ارائه میده یا نه؟؟؟

reb
04-07-2010, 14:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بفرمایید اینهم یه نمونه : 1 ساله با ترافیک 8 گیگ در ماه. از این 1 سال تازه 3 ماه هم بدلیل مسافرت خارج ازش استفاده نمیشه و آخر دوره چیزی در حدود 70 گیگ مصرف نشده میسوزه پس اگه دزدیه چرا از این دزدی نمیشه؟
پارس آنلاین اکانت من رو مسدود کرده ولی وجدان هم خوب چیزیه درست نیست که بخاطر این کار بیام بگم دزده و از این حرفا مصرف میکنن فکر میکنن زیادی حساب شده در صورتی که من با Dumeter خیلی تست کردم رقمی که پارس میگه کمتر از رقم Dumeter بوده همیشه.

RAPP
04-07-2010, 17:08
کسی می دونه؟؟

KING_DESIGNER
04-07-2010, 18:52
مخابرات کرج سرویس میده اگه اشتباه نکرده باشم دو ماه پیش بود خبرشو بچه ها زدن

sei_pm
04-07-2010, 20:22

به احتمال خیلی زیاد میده ولی سرعتش زیاد مناسب نیست اگر بتونی 256 بگیری بد نیست ماهی 12500 ولی 128 فقط بدرد وبگردی و دانلود زیر 100 مگ تو یک روز میخوره.
شما در یک صورت می تونی بگی در این مورد شرکت دزدی میکنه اون هم اینکه یک فایل 50 مگی رو دانلود کنی و مطمئن بشی بیشتر ازت کم کرده. فقط موقع دانلود هیچ چیزی نباید در حال استفاده از اینترنت باشه.

ttsoft
05-07-2010, 04:32
این پارس آنلاین نه تنها دزد حجم نیست بلکه دزد سرعت هم هست الان 1 هفته است من با سرویس 512 اونم از این جدید هاش که قول خودشون توربو است دارم با 15 kb دانلود می کنم اونم تازه روزانه :2:
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

t2download
05-07-2010, 09:30
دوستان من 3 هفته پیش به شرکت ایمیل دادم که من مشکلم این هست با دانلود مثلآ 40 مگ 80 مگ شارژ کم میشه و واسه گشتن تو نت 10 مین بگردم 30 مگ شارژ کم میشه و شرکت جوابی نداد و نماینده اهواز میگه عادیه و واسه دانلود رایگان ساعت 3 تا 7 هست اون هم سرعت 0 یا 2 هست

ll

amin_damer
05-07-2010, 09:57
من چون مودمم قدیمی Dsl200 باید هربار مثل دیال آپ کانکت بشم به همین خاطر میزان مصرفم رو به راحتی از کانکشنم کنترل می کنم ولی تا حالا همیشه با اونی که تو سایت بود همخوانی داشت به نظره من اونایی که این مشکل رو دارن پسشونو عوض کنند شاید درست بشه:20:

Gregar
05-07-2010, 12:54
نه عزیز به پسورد و اینها نیست . شما چی فکر کردی ؟
من الان نمیتونم به قطعیت بگم پارس دزده . ولی توی همین 2 روز که پارس گرفتم روز اول 100 مگ و روز دوم که امروز میشه تا این ساعت 30 مگ کم کرده . منم کانکشنم رو چک میکنم و از روی اون به این نتیجه رسیدم که پارس یه جورایی دزدی میکنه . هرچند باز بهتر از اون شاتله که شبا پهنای باند رو میدزدید .

حالا این رو چی میگین ؟ 2 دقیقه پیش من کانکت شدم و مستقیم اومدم به این صفحه از پی سی ورلد . ایا واقعا این 3 مگ که کم کرده درسته ؟ از لحاظ ویروس و تروجان هم خیالت جمع باشه . قبلا که ویروس داشت روزی 200 مگ کم میکردم حالا که نداره چی ؟ چرا روزی 100 مگ کم میشه . با توجه به این که قبلا شاتل بودم و روزی 50 مگ مصرفم بود با دانلود .

reb
05-07-2010, 13:21
من الان نمیتونم به قطعیت بگم پارس دزده . ولی توی همین 2 روز که پارس گرفتم روز اول 100 مگ و روز دوم که امروز میشه تا این ساعت 30 مگ کم کرده . منم کانکشنم رو چک میکنم و از روی اون به این نتیجه رسیدم که پارس یه جورایی دزدی میکنه . هرچند باز بهتر از اون شاتله که شبا پهنای باند رو میدزدید .

حالا این رو چی میگین ؟ 2 دقیقه پیش من کانکت شدم و مستقیم اومدم به این صفحه از پی سی ورلد . ایا واقعا این 3 مگ که کم کرده درسته ؟ از لحاظ ویروس و تروجان هم خیالت جمع باشه . قبلا که ویروس داشت روزی 200 مگ کم میکردم حالا که نداره چی ؟ چرا روزی 100 مگ کم میشه . با توجه به این که قبلا شاتل بودم و روزی 50 مگ مصرفم بود با دانلود .

حق با شماست ولی از همه نمیدزده آدمشو نشون میکنه و میدزده مثلا این بنده خدا که یکساله ماهی 3 گیگ داره مصرف هم میکنه اونم در غیر ساعت رایگان ولی پارس ازش خوشش میاد ازش نمیدزده.
احتمالا رفتی شرکت قرارداد بستی اونا هم دیدنت از قیافت خوششون نیومده :31:

Gregar
05-07-2010, 17:23

حق با شماست ولی از همه نمیدزده آدمشو نشون میکنه و میدزده مثلا این بنده خدا که یکساله ماهی 3 گیگ داره مصرف هم میکنه اونم در غیر ساعت رایگان ولی پارس ازش خوشش میاد ازش نمیدزده.
احتمالا رفتی شرکت قرارداد بستی اونا هم دیدنت از قیافت خوششون نیومده :31:

یعنی پارس به قیافه سرویس میده . عجب نفهمیه . پس باید خوب سرویس میداد و یه چند گیگ هم رایگان به خاطر قیافه :5: . ولی به هر حال من نمیدونم چرا از شاتل اومدم پارس مصرفم بالا رفته در حالی که سرعتش یک چهارم شاتله .

mmiladd
05-07-2010, 17:26
در کل بین isp ها این مشکل تو پارس بیشتر و بارز تره... دوستانی که مشکل دارن کات کردن بهترین کاره..!

reb
05-07-2010, 18:01
یعنی پارس به قیافه سرویس میده . عجب نفهمیه . پس باید خوب سرویس میداد و یه چند گیگ هم رایگان به خاطر قیافه :5: . ولی به هر حال من نمیدونم چرا از شاتل اومدم پارس مصرفم بالا رفته در حالی که سرعتش یک چهارم شاتله .

اینو خوب اومدی بهت توصیه میکنم فی الفور برگردی. جلوی ضرر رو هرجا بگیری منفعته.
اینم مثل تو خوش قیافست 2 ماهه 96 گیگ ازش دزدیدن :31:

amin_damer
05-07-2010, 18:05

پس باید من خدا رو شاکر باشم:20: از ما که کم نمیکنه من به نظرم با 37 تومن 9 گیگ سه ماهه پارس از همه مقرون به صرفه است سرعتش ام برای من برای 90% روزا از 110 کمتر نشده ولی این مشکل که یک سرویس مشخصات مختلف در مراکز مختلفه حقیقت داره مثلا دوست من با 128 صبا سرعتش ثابت 260 اشتش با پینگ 80 ms ولی بیا که ...

Gregar
06-07-2010, 09:31
پس باید من خدا رو شاکر باشم:20: از ما که کم نمیکنه من به نظرم با 37 تومن 9 گیگ سه ماهه پارس از همه مقرون به صرفه است سرعتش ام برای من برای 90% روزا از 110 کمتر نشده ولی این مشکل که یک سرویس مشخصات مختلف در مراکز مختلفه حقیقت داره مثلا دوست من با 128 صبا سرعتش ثابت 260 اشتش با پینگ 80 ms ولی بیا که ...

اها . خوب معلومه 9 گیگ کم نمیاری . اگه جای دیگه بودی چند گیگی اضافه هم میومد واست . ولی در کل من از پارس راضیم اگه مجبور نشم ترافیک اضافه بخرم

shadow-striker
06-07-2010, 09:50
منم پارس انلاین دارم میرفتم تو سایته چت فلشی بعد از حدود 3 ساعت میگفت 40 مگ استفاده کردی نمیدونم چرا همه هم دانلودی بودن در حالی که وویس و وبکم هم خاموش بوده ولی الان بهتر شده در واقع الان درست شده بعد از اینکه ترافیکم تموم شد دوباره شارژش کردم . . .

من مطمئنم دزدی میشه خیلی نا مردیه من هر روز درایو c سیستمم پر میشد از بس تو فولدر Temporary آت و آشغال میرفت

reb
06-07-2010, 11:00

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آدم وقتی حرفی میزنه قبلش باید فکر کنه ببینه چی میخواد بگه. الان این ایمن الظواهری که تاپیک قبلی مخابرات رو بست و هروز با یک آیدی جدید که معلوم نیست سر مادر مرده صاحب اصلیش چه بلایی آوردن میاد و چاپلوسی مخابرات و بد گویی از شرکتها و نقشه کشیدن که کل بخش خصوصی رو کنار بزنن و مخابرات رو بزارن جاش همونطور که سپاه صحابه داره با شرکتهای خصوصی میکنه.
این یه نمونه از یه مصرف کننده عادیه که اصلا بلد نیست آپلود چیه ولی میبینید که آپلود سنگین داره حالا من نمیدونم کسی تونسته وارد اکسس پوینت بشه یا مهمونی چیزی داشته خودش که میگه فقط ایمیل و سایتهای معمولی ولی رقم رو که پارس از هوا نچپونده حتما یه جای کار میلنگه خودم وقت کنم سر میزنم ببینم ماجرا چیه.

Gladiator King
06-07-2010, 11:59
سلام
امروز چهارمین روزیه که از پارس آفلاین سرویس گرفتم. توی سایت زده 700 مگ استفاده کردم:19:
خداییش اینقدر استفاده نکردم:41:
عجب دزدای کثیفی هستن
(ضمننا این رو هم بگم که 7 ماه از شاتل سرویس داشتم ولی حتی یک لحظه هم حس نکردم که از ترافیکم دزدیدن)

mehrdad38
07-07-2010, 06:27
شاید همه این ماجراها به خاطر کاهش قیمت اینترنت هست که چند وقت پیش تصویب شد می خوان این طوری جلوی ضررشون رو بگرین.:13:

poshkin
09-07-2010, 12:31
برا منم اینطور شد.از تعجب دهنم وا موند...
3ماهه تابستون گرفتم 3گیگ هنوز 10 روز نگذشته دیدم حجمم چقد باشه بهتره؟
1.5 گیگ....
کف کردم.
روزا فقط ایمیل و سایتای ضروری اونم بیتشر از 10 تا نمیشه.درضمن عکسارم غیر فعال کردم زیاد حجم مصرف نشه ولی شد که شد.
حالا هر شب حدودا 500-600 مگ دانلود میکنم عوضش درآد.
سرویسمو دفه بعد عوض میکنم.

t2download
09-07-2010, 18:46
صبانت هم همینه