PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی بازی آنلاین فارسی tribos

mehran131
04-07-2010, 03:16
سلام دوستان
میخوام یه بازی آنلاین زیبا رو معرفی کنم.این بازی استراتژیک هست و بسیار زیباست.برای کسانی که از بازیهای استراتژیک ساده و بدون جذابیت خسته شدن بسیار میتونه جالب و سرگرم کننده باشه و همونطور که از اسم بازی پیداست جنگ ها و ابزارها و سربازهای بازی مربوط به زمانهای قدیم هست.
شما می توانید این بازی را به صورت دایل آپ نیز بازی کنید !!!:21:

معرفی سایت از زبان خود سایت :
به بازی آنلاین استراتژیک تریباس خوش آمدید شما با عضویت در این بازی می توانید به صورت رایگان در محیطی گرافیکی با هزاران ایرانی دیگر به صورت آنلاین بازی کنید . شما در این بازی در نقش یک شهردار هستید و وظیفه دارید تا پایان دوره بازی که 350 روز طور می کشد شهر خودتان را مدیریت کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ادرس بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Gam3r
04-07-2010, 22:31
لينك رو چك كن، خرابه

logos
05-07-2010, 00:01
خراب نیست ممد
این فکر کنم همون تریبال هست حداقال عکس صفحه اولش همونه با بازیکن های کمتر و احتمالا باگ و مولتی و تقلب و ... های بیشتر

کلا بازی ایرانی یعنی مسخره بازی !!!

Gam3r
05-07-2010, 08:10
آآآآ !
تريبال وارز فارسي !!!

اينا بازي رو به شما فروختن كه بتونين ترجمه كنين ؟! يادمه بچه ها كلي صحبت كردن و آخرش هم بازي رو بهشون ندادن ولي الان به شما دادن ؟!

logos
05-07-2010, 09:23
نه بعیده این جوری باشه احتمالا یه کپی ناشیانه و غیر قانونی از تریبال هست

Arrowtic
05-07-2010, 09:27
ميشه بيشتر توضيح بديد.
شباهتش به تريبال وارز خيليه ها!!

روح سگ ول گرد
05-07-2010, 11:58
کپی کردن سورس که کاره بچه بازیه بابا.

به راحتی یه اپلیکیشن میندازن سورس رو ورمیداره
مثل خیلی بازی هایی که .... بگذریم.

devana.ir، برداشت مسخره از تراویان

Gam3r
05-07-2010, 12:48
همينجا با اجازه ي بزرگترها و در محضر اساتيد تريبال فتوا ميدهم كه يك كپي سوپر ناشيانس ! :دي

صفحه ي اولش كاملا شبيه تريبال وارز هست به صورتي كه فكر كردم نكنه واقعا تريبال وارز باشه ! وقتي ثبت نام كردم و وارد بازي شدم ديدم كه كلا با تريبال فرق داره و مثل اينكه يك بازي ديگه هست ! ولي نماي ويليج ( هموني كه مثلا باراك و استبل و فارم و رالي پوينت و ... رو نشون ميده توش ) نماي خود تريبال وارز هست ! ولي نمايي كه براي 3-4 سال پيش تريبال وارز بوده !! از اون قديميا ... !!

مثل اينكه همه چي رو با هم مخلوط كردن !! :دي

روح سگ ول گرد
08-07-2010, 10:16
گیمر عزیز ممنون به خاطر آگاهی از مسائل و ارائه فتاوای موثر در این زمینه.

همینجا من شما رو عظم العاظمین می نامم. :دی

--
معمولا شرکت های بزرگ مثل Inno و ... نسخه های بسیار قدیمی و پیش پا افتادشون رو بعد از مدتی برای فروش قرار می دن یا بعضی از کاربرا به سورس های php بازی ها دسترسی پیدا می کنن و می افتن دنبال سر هم کردنشون و ساختن دیتابیس و ...

نمونه هاش هم زیاده این نمونه بی نهایت آماتور از این نوع کارهاست و ای جهان نمونه شرکتی از این کار!

البته اگر کار خوب در بیاد بد هم نمی شه اما جهان سومیه دیگه

تو آسمان دژ بعد از 1 سال و اندی کار روی core و ui هنوز بینهایت مشکل داریم و باید ماهها کار کنیم تا به تراویان و تریبال برسیم.

Gam3r
08-07-2010, 12:00
من گفتم الان سگ ولگرد اومده كامنت گذاشته حتما يه چيز در مورد اون بازيه چرته آسمان دژ گفته ! :دي

راستي سگ ولگرد، آسمان دژ الان بيام دير نيستش ؟

روح سگ ول گرد
08-07-2010, 13:27
زود دیر می شه!
سرور 1 که پر شد
پیش ثبت نام سرور 2 شروع شده