PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار افزایش کیفیت فیلم

djjamal
03-07-2010, 16:58
با سلام دوستان گلم میخوام اگه یه نرم افزار برام بزارین که کیفیت فیلم رو تا حد ممکن بالا ببره.چون ما بیچاره ها که به اینترنت پرسرعت دسترسی نداریم و نهایتا باید بشینیم یه فیلم 700 مگی دانلود کنیم.که کفیتیشم داغونه.یه چیز بزارین که کیفیت فیلم رو در حد دی وی دی بالا ببره.خواهشا یه چیز خفن بزارین.از این کانورترای چرنت و پرت نزارین.:31:در ضمن دوستان من سرچ هم زدم یه چند تا نرم افزارم دی ال کردم ولی واقعا خوب نبودن.خواشا چیز فوقالعاده ای بدین.

1774
03-07-2010, 18:27
دوست عزیز اگر جسارت نباشه باید خدمتون عرض کنم هیچ نرم افزاری نیست که کیفیت را بالا ببره
البته به hd تبدیل میکنند ولی کیفیت را هیچ وقت بالاتر از اونی که هست بالا نمی برند
اگر اینطور بود کسی دیگه فیلم 10 گیگ واسه دانلود نمیزاشت به جاش یه فایل 2 مگی می زاشت بعد شما به دی وی دی تبدیل میکردی

اصولا اگر فیلمی حجمش کم بشه تعداد پیکساله هم کم میشه نتیجتا اگر بزرگ بشه کیفیتش افت پیدا می کنه
مثل عکس اگر رزولیشن را کم کنید و دوباره برگردونید هیچ وقت به شکل اول بر نمی گرده

فقط تنها کاری که بعضی از کانورتورا انجام میدن اینه که کمی تصویر را blur می کنند که اونم کمک چندانی نمیکنه

موفق باشی