PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار براي قفل گذاري روي فيل ها

GHOST RECON
03-07-2010, 16:16
سلام دوستان يه نرم افزار ميخواستم كه بشه باهاش رو فايل هاي سيستم قفل گذاشت به طوري كه امنيت بالايي داشته باشه خيلي ممنون:11:

***Spring***
03-07-2010, 23:12
سلام دوستان يه نرم افزار ميخواستم كه بشه باهاش رو فايل هاي سيستم قفل گذاشت به طوري كه امنيت بالايي داشته باشه خيلي ممنون:11:

سلام ...

منظور شما از فایلهای سیستم ، فایل‏های سیستمی و اصلی سیستم‏عامل ویندوز هستش ؟ ... یا فایلهای مهم و ضروری که روی سیستم کامپیوتر دارید ؟ ...

نمونه برنامه‏های پایین رو داریم :

Ashampoo Magical Security نرم افزار امنيتي قدرتمندي است براي محافظت اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Folder Lock | یکی از بهترین نرم افزارهای قفل گذاری بر روی فایلها وفولدر ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jetico BestCrypt Volume Encryption قفلگذار / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Steganos Safe | ساخت گاو صندوق الکترونیکی جهت محافظت از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Program Protector | پسورد بر روي برنامه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایلها و اطلاعات خصوصی خود را در قالب یک عکس مخفی کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1st Disk Drive Protector براي مخفي كردن پارتيشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

GHOST RECON
04-07-2010, 12:22
ضمن تشكر از شما دوست عزيز من ميخوام يك سري پوشه كه روي هارد و فلش مموري دارم قفل گذاري كنم با امنيت بسيار بالا طوري كه نخبه هاي كامپيوتر هم نتونن بازش كنن در ضمن يه جوري باشه كه اگه خواستم تو يه كامپيوتر ديگه بازش كنم بدون نياز به برنامه قفل گذاري فقط با وارد كردن پسوورد باز بشه

***Spring***
04-07-2010, 19:50
ضمن تشكر از شما دوست عزيز من ميخوام يك سري پوشه كه روي هارد و فلش مموري دارم قفل گذاري كنم با امنيت بسيار بالا طوري كه نخبه هاي كامپيوتر هم نتونن بازش كنن در ضمن يه جوري باشه كه اگه خواستم تو يه كامپيوتر ديگه بازش كنم بدون نياز به برنامه قفل گذاري فقط با وارد كردن پسوورد باز بشه

سلام ... متشکرم ...

برای فلش که متفاوته ... به عنوان مثال نمونه برنامه پایین :

محافظت و پسورد گذاری برای فلش دیسک با USB Disk Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی بازم برنامه‏های زیادی داریم ، مثل نمونه‏های دیگه ( پایین ) ...بازم راه‏های زیادی دارید ، ولی ابتکار هم میتونید داشته باشید ... نمیدونم اطلاعات به چه شکلی هستند و چه ظرفیتی دارند ولی به عنوان مثال میتونید از برنامه WinRAR استفاده بفرمایید و فایل و یا فولدر رو فشرده و پسوردگذاری با فرمت RAR کنید ... البته زمان میبره و وقت‏گیره ، ولی اگه پسورد مناسبی روی فایل RAR باشه ، فهمیدن وشکستن اون فوق‏العاده سخته ...

Everstrike Universal Shield | محافظت و رمزي كردن اطلاعات توسط نرم افزار قدرتمند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Usb Lock Ap محافظت از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Folder Armor | رمزگذاری روی پوشه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SecretFileSoftware Hidemyfiles | قفل یا مخفی کردن فایل ها و پوشه ها از طریق گذاشتن پسورد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

File Encrypt | برنامه ای برای رمزنگاری فایلها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KaKa Private Disk برنامه ای برای محافظت از اطلاعات حیاتی روی نوت بوک ها و کامپیوترهای شخصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXE Password Protector | محافظت از فایل های اجرائی در ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

GHOST RECON
05-07-2010, 16:40
خيلي ممنونم دوست عزيز
من نميخوام كل فلش رو محدود كنم فقط مي خوام روي يك new folder توي فلش و سيستم رمز بزارم روش winrar رو امتحان كردم و با توجه به اينكه اولويت براي من اجرا شدن در كامپيوتر هاي ديگخه هست فكر كنم همين روش از همه مناسب تر باشه فقط يك سوال ميمونه منظور شما از اين عبارت يعني چي ((اگه پسورد مناسبی روی فایل RAR باشه ، فهمیدن وشکستن اون فوق‏العاده سخته ...)) منظورم اينه كه پسوورد مناسب يعني چي ايا منظورتون اينه كه كاراكتر هاي پسورد بيشتر باشه
در ضمن ايا واقعا ميشه به اين شيوه ي پسورد گذاري اعتماد كرد ؟
اطلاعات هم شامل يكسري فايل نصبي هست كه همگي داخل يك پوشه هستن

***Spring***
05-07-2010, 17:44
خيلي ممنونم دوست عزيز
من نميخوام كل فلش رو محدود كنم فقط مي خوام روي يك new folder توي فلش و سيستم رمز بزارم روش winrar رو امتحان كردم و با توجه به اينكه اولويت براي من اجرا شدن در كامپيوتر هاي ديگخه هست فكر كنم همين روش از همه مناسب تر باشه فقط يك سوال ميمونه منظور شما از اين عبارت يعني چي ((اگه پسورد مناسبی روی فایل RAR باشه ، فهمیدن وشکستن اون فوق‏العاده سخته ...)) منظورم اينه كه پسوورد مناسب يعني چي ايا منظورتون اينه كه كاراكتر هاي پسورد بيشتر باشه
در ضمن ايا واقعا ميشه به اين شيوه ي پسورد گذاري اعتماد كرد ؟
اطلاعات هم شامل يكسري فايل نصبي هست كه همگي داخل يك پوشه هستن

سلام ... خواهش میکنم ... خوب شما خیلی خوب دقیق هستین و حواستون به متنی که نوشتم بود ... بله پسورد مناسب ، یعنی که تعداد کارکترهای اون زیاد باشه ، از جمله‏های ساده و معروف استفاده نشه ... از عددها و حروف کوچک و حروف بزرگ و کارکترهای خاص مثل * و $ و & و @ و # و ! و ؟ بصورت ترکیبی و با هم استفاده بشه و بشکل یک‏درمیان ، یعنی دو یا سه عدد در رمز پشت سرهم نباشند ... یا همینطور دو یا سه حرف ... به عنوان مثال ، مثل نمونه پایین :

c9E$e?6j3G#q4g&5Hk9y

البته خوب برای استفاده از این پسوردهای طولانی و سخت یا باید از Copy و Paste استفاده بفرمایید ، اونم خیلی با احتیاط و حرفه‏ای که قابل دسترسی نباشه ... یا از ابتکار عمل خودتون باید بشکلی اون رو حفظ کنید ... بازم توجه داشته باشید هر دو حالت امکان دستیابی رو دارند و شما باید حرفه‏ای باشید ... مثلآ اگه میخواید روی سیستم دیگه تایپ بفرمایید ، حتمآ از کیبورد مجازی خود ویندوز استفاده بفرمایید ... به آدرس :

All Programs ==> Accessories ==> Accessibility ==> On-Screen Keyboard

چون روی سیستم دیگه اگه از انواع برنامه‏های مختلف مثل کی‏لاگرها استفاده شده باشد ، با تایپ با کیبرد معمولی براحتی پسورد شما مشخص میشه ... پسورد روی فایل با فرمت RAR یکی از قویترین پسوردهاست ...سوالی بود درخدمتم ... موفق باشید ...

.