PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسانی که تا حالا ADSL نداشتند بیان داخل

KING_DESIGNER
03-07-2010, 15:07
متاسفانه تازه واردها از این سرویس زیاد اطلاعی ندارند و تا دلشون میخواد این فروم رو پست باران کردند:20:
گفتم چه بهتر میشه که یه تاپیک اختصاصی برای این کار داشته باشیم و تاپیک هم جدیدتر هست میتونه جواب همه رو بده

زودی در این قسمت اطلاعات پایه گذاشته میشه .

timsar jackson
03-07-2010, 19:45
سلام

من میخوام ای دی اس ال بگیرم توی شهر ما فقط پارسآنلاین هست با شاتل!نظر خودم رو پارسه آخه میگن شاتل اینجا اصلا

پشتیبانیش خوب نیست و همش قطعه

میخواستم بپرسم پارس آنلاین سرویسی داره که محدودیت دانلود نداشته باشه؟

من یه سرویس میخوام که سرعت دانلودم بالا باشه..تا حدود ماهی 60-70 هم میتونم بدم!

میگن سرویسای نا محدودش سرعتش از سرویسای محدودش پایینتره درسته؟

کلا میشه یه راهنمایی کامل بکنید؟

KING_DESIGNER
03-07-2010, 20:12
همون شاتل رو بچه های تهران میگفتند تا سی تومن هم 512 نامحدود میده !!

در مورد تعریفی که کردند درسته سرعتهای نامحدود همونی هست که قرارداد نوشته شده یعنی 128 کیلو رو دقیقا تقسیر بهشت میکنند و به شما 16 کیلو میرسه
ولی در سرویس نامحدود سرعت شما روی 128 کیلو نیست که تقسیم بر 8 بشه و 16 کیلو ترانسفریت داشته بلکه
به شما سرعت یک مگ اهدا میکنند ت ا هرچی سریعتر اینرن ترو جارو کنی و حجمت تموم بشه و بری حجم بخری.

timsar jackson
03-07-2010, 20:18
خب الان چیکار کنم؟ شاتل بگیرم یا پارس؟

بهترین چیزی که با ماهی 60 تومن میشه خرید چیه؟

KING_DESIGNER
03-07-2010, 20:32
بیشترش کنی میتونی سرویسهای یک مگ ماهواره ای رو تهیه کنی که البته نامحدوده
اگر یک مگ نامحدود ADSL پیدا کردید با این قیمت که ADSLبگیرید
چونبا این بودجه بهترین کار خرید سرویسها ی ماهوارهای هستش مگر این که کابلی با همون شرایط پیدا بشه.

timsar jackson
03-07-2010, 21:39
بیشترش کنی میتونی سرویسهای یک مگ ماهواره ای رو تهیه کنی که البته نامحدوده
اگر یک مگ نامحدود ADSL پیدا کردید با این قیمت که ADSLبگیرید
چونبا این بودجه بهترین کار خرید سرویسها ی ماهوارهای هستش مگر این که کابلی با همون شرایط پیدا بشه.

به دلایلی نمیتونم ماهواره ای بگیرم!!!

خب بگین کلا چی بگیرم ای دی اس ال...حالا از 60 تومن کمترم بود بود...

اول بگین محدود بگیرم بهتره یا نا محدود؟

alidata2010
03-07-2010, 21:46
امروز رفته بودم شاتل یه یارو اومده بود برای شرکتشون adsl بگیره 2 مگ. مهرشم با خودش اورده بود منم 128 میخواستم . بعد دختره بهش گفت روزا همه ی سرویس ها تا 2 مگ بازه فقط شبها برمیگرده به سرعت طبیعیش . بنده خدا طرف داشت ماتتش میسوخت مونده بود 128 بگیره یا 2 مگ:31:

KING_DESIGNER
03-07-2010, 22:22
به دلایلی نمیتونم ماهواره ای بگیرم!!!

خب بگین کلا چی بگیرم ای دی اس ال...حالا از 60 تومن کمترم بود بود...

اول بگین محدود بگیرم بهتره یا نا محدود؟

خوب ماهواره ای رو واسه این گفتم چون که قیمتش به بودجه شما میخوره و ضمنا همچین هم بد نیست بای سرعتهای بالا واقعا عالیه.
ولی در مورد این مبلغی که دارید
اگر شهرستان هستید و کلا همین 2 تا ای اس پی هستند برید با همین مبلغ یک خط 128 از پارس بگیرید
قیمتهای شهرستان رو نمیدونم ولی نهایتانا تا 20 تومن بیشتر نیست .
ولی اینو مطمئن باشید که چون پارس و شاتل جفتشون محدود کار میکنند پس سرعت کلیه سرویسهاشون با هم فرقی نداره
و چه 128 بگیرید چه256 پارس همشون کی هستند:20:

timsar jackson
03-07-2010, 23:11
و چه 128 بگیرید چه256 پارس همشون کی هستند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی 128 محدود با 256 محدود فرقی نداره؟

128 محدود با ترافیک اضافه بگیرم بهتره؟

KING_DESIGNER
03-07-2010, 23:32
از لحاظ سرعت بین 256 محدود ویا به قول ما حجمی با بقیه سرویس ها فرقی نداره خیالت تخت خود من 50 تومن پارسال ضرر کردم !
و رفتم 512 گرفتم در صورتی که 128 هم همین سرعت رو داشت

و باید عرض کنم که سرویسهای شبانه اکثرا اینجوری هستند
اگر شبانه نداشته باشه ممکنه که به این حالتی که گفتم نباشه . دقیقا مثل همسایه ما که با یک شرکتی قرارداد داره و شبانه نداره 128 هم با همون سرعت 16 کیلو میگیره ... درصورتی که میومد پیشمن بهرتین کاررو بهش پیشنهاد میکردم .
در مورد شما هم عرض کنم که باید یک 128 بخرید و با توجه به کارتون حجم اشافی تهیه کنید و حتما از یک نفر که سرویس پارس داره سئوال کنید که سرویس ها به همین صورتی هست که گفتم یا نه ممکن هست شهرستان شما 128 رو با سرعت واقعی بده چون که نمایندگی ها در ارائه پهنای باند تابع شرکتهای اصلی نیستند و بصورت خودمختار رفتار میکنند و فقط یه عرف قیمتی رو در نظر یگیرند و با توجه به اون تناسب فاکتور رد میکنند.
به نظرم بهتره قبل از خرید از بچه های شهریتانتون سئوال کنید .
حتی ممکنه شاتل شهرستان هم خوب باشه ولی برای تهران پارس فوق العاده مزخرفه و شاتل هم همین طور :31: ولی برای شهرستان موقعیت برعکسه.

توصیه میکنم قبل از خرید تاپیک پارس انلاین و یا شهرستانتون رو که توی این فروم ماشالا به اندزاه کافی هست ببینید و تونید بهترین نتیجه رو بگیرید.
موفق باشید دوست عزیز.

Battlefield2
04-07-2010, 02:15
سلام

توی اکباتان فاز 1 (صالح طبری) کدوم شرکت بهتره؟ پارس یا شاتل یا صبا یا ...؟ هم وبگردی هم دانلود ولی دانلود بیشتر میکنم

از کافی نتی ها پرسیدم که اونها اطلاعات درستی نداشتن.

KING_DESIGNER
04-07-2010, 02:25
سلام

توی اکباتان فاز 1 (صالح طبری) کدوم شرکت بهتره؟ پارس یا شاتل یا ...؟ هم وبگردی هم دانلود ولی دانلود بیشتر میکنم

از کافی نتی ها پرسیدم که اونها اطلاعات درستی نداشتن.
این دیگه از محالاته
اون دوستان کافی نتی از کجا پس سرویس میگیرند ؟
حداقل یه وایرلس باید داشته باشند
وگرنه با dialup که نمیشه کافی نت راه انداخت مخصوصا با این سایتها و فایلهای حجیم امروزی ..:13:

Battlefield2
04-07-2010, 02:35
این دیگه از محالاته
اون دوستان کافی نتی از کجا پس سرویس میگیرند ؟
حداقل یه وایرلس باید داشته باشند
وگرنه با dialup که نمیشه کافی نت راه انداخت مخصوصا با این سایتها و فایلهای حجیم امروزی ..:13:

طرف 1 مگی شاتل داره روی 8 تا دستگاه ولی از شرکتای دیگه خبر نداره اطلاعاتشم در حد تقسیم بر هشته.

من تاپیک شرکتای مختلف رو تو یه ماه قبل خوندم که انتخابم شاتله اما بازم میخوام تحقیق کنم

KING_DESIGNER
04-07-2010, 02:43
خوب همچین هم بی اطلاع نیستی :31:
پارس و شاتل بر عکس شهرستان برای تهران اصلا به درد نمیخورند
صبا نت هم دل دزدی بیش نیست !
فقط این وسط یه نفر می مونه که اون هم مخابراته و اینترنت نامحدود رو باید انتخاب کنی.
اگر از من میشنوی انتخابت روی نامحدودهاست بخصوص مخابرات و eDGE ایرانسل
بازم تصمیم گیری با خودت
چون اینهایی که محدود هستند و شبانه دار هستند برای تهران فقط شاتل هست که گند زده و صبا نت هم که گند زده و فن اواست که شبها سرعتش همون یچزیه که قرارداد زده برعکس بقیه یه کیلو بییشتر نمیده کمش هم میکنه و یک شرکت دیگه به نام لایزر که لایزر کیفیتش بهتره ولی گرونتره . بقیه شرکتهایی که شبانه دار هستند از همین چندتا سرویس میگیرند . یه گزینه دیگه هم داری که بانه دار باشه عصر جدید که اون هم کسی ازش بد نگفته وقتی توی این فروم سر یک شرکت داد و بدیاد بشه یعنی اون شرکت گند زده ! وگرنه اگر درمود شرکتی ساکتباشند یعنی اون شرکت کارش درسته :)) یا این که تعطیله :)) این قلق انتخاب سرویسهاست ولی اگه من بودم و دانلود برایم اهمیتی نداشت نامحدود مخابرات رو میگرفتم. که خودمم دارم.

petr-cech
04-07-2010, 03:17
وایمکس هم بد نیست؟

KING_DESIGNER
04-07-2010, 18:50
نه وایمکس هم بد هست چون خیلیها شاکی هستند
به جای هزینه وایمکس این هزینه رو روی eDGE بکنید به صرفه تره
واقعا میگم چون مودم زاغارت وایمکس رو کسی نیمخره در صورتی که سیم دانگل رو بعدا میتونی ببری بفروشی ضمن اینکه همه جا هم انتن میده ولی قبلش حتما تست کنین که انتن توی منطقه شما زیاد باشه برای اطلاعات بیشتر به تاپیک EDGE در امضای بنده مراجعه کنید پست یک و دو رو مطالعه کنید.

Battlefield2
05-07-2010, 02:01
یه سوال دیگه درباره اسپیلیتر

ما تو خونمون 2 تا تلفن داریم یکی تو حال یکی هم تو یه اتاق دیگه .حالا موقع خرید مودم (AM-604) باید چیز اضافه ای بگیرم؟

در واقع بهترین کاری که میشه کرد تا سیم کشی نکم چیه؟

mehrdad38
05-07-2010, 10:23
یه سوال دیگه درباره اسپیلیتر

ما تو خونمون 2 تا تلفن داریم یکی تو حال یکی هم تو یه اتاق دیگه .حالا موقع خرید مودم (AM-604) باید چیز اضافه ای بگیرم؟

در واقع بهترین کاری که میشه کرد تا سیم کشی نکم چیه؟

برای هر کدوم از تلفن ها یه اسپلیتر بگذار.