PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بسته های رویایی اینترنت پرسرعت همراه اول

azad1358
03-07-2010, 07:10
سلام دوستان.لطفا هرچی اطلاعات درباره این موضوع دارین،ارایه بدین.من نفهمیدم موقتیه یا دایمی/قیمتش می ارزه/میشه گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد و از اینترنتش با کامپیوتر استفاده کرد/برای سفر چطوره-لطفا راهنماییم کنید.:20:

Theoden
03-07-2010, 12:09
دائمی یا موقتی بودنش مربوط به این میشه که کدوم بسته رو خریداری کنید.ولی در کل میشه گفت که تا مدت زمان اعتبار بسته ی خریداری شده،دائمیه!اگه تمام امکاناتش رو در اختیار داشته باشید،یعنی یه گوشی که بتونه به اینترنت وصل بشه و ضمنا کابل یو اس بی داشته باشه،و در صورتی که در منطقه ی شما EDGEفعال باشه،آره به نظر من میارزه.ولی اگه تو منطقه ی شما GPRS فعال باشه،سرعتش نزدیک همون دایال آپه و به نظر من خیلی به صرفه نیست.من گوشیم نوکیا هستش.و با استفاده از نرم افزار PC suit می تونم از گوشیم به عنوان مودم وایرلس استفاده کنم و به اینترنت کانکت شم.در مورد برند های غیر از نوکیا چیزی نمی دونم ولی می تونید از دوستان دیگه بپرسید.برای سفر هم اگه منظورتون استفاده در حال حرکته،خب مسلما کاراییش پایین میاد و بستگی داره که توی جاده ها اصلا سرویس جی پی آر اس فعال باشه یا نه.در مورد شهر های دیگه هم بستگی داره که EDGE فعال باشه یا GPRS.
من تست سرعت اینترنت خودم که از طریق موبایله براتون میزارم.دیروز که روز تعطیل بود،خیلی افتضاح شده بود.حتی گوگل رو هم به سختی باز می کرد.البته در روز های دیگه به مراتب از این تست،نتیجه بهتری میشه گرفت و سرعت دانلود حتی تا 27 هم می رسه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali1497
03-07-2010, 12:32
با سلام
بسته هاي رويائي همراه اول همان طور كه از اسم آن معلوم است انسان را به يك روياي ظاهراً شيرين فرو ميبرد.
اما بعد از مدتي كه صورتحساب ميان دوره و يا اعتبار خود را چك كرديد آنزمان است كه رويا تبديل به يك كابوس بسيار وحشتناك فراموش نشدني خواهد شد.
چرا كه من بعد از مشاهده رقمهاي غير واقعي در صورتحساب ميان دوره براي هميشه از خواب و روياي همراه اول بيدار شدم. وهنوز نتوانسته ام پول اضافه در صورتحساب درج شده را با تمامي تلاش در قسمت بازرسي سايت، تماس با 09990 و حضور در مركز امور مشتركين باز گردانم.
پس لطفاً قبل از اقدام به استفاده از GPRS همراه آخر مشكلات و رنجنامه هاي ديگران را به دقت بررسي فرمائيد.

با تشكر

KING_DESIGNER
03-07-2010, 13:04
محبت کنید بحث رو بیارید در تاپیک مخصوص به خودش اینجور دیتا بیس سرور هم شلوغ نمیشه .
از شما ممنونم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tenacious
04-07-2010, 21:24
ظاهراً موقتیه.:41:
واسه ایرانسل که موقتیه. پرسیدم گفتن تا آخر تابستون بیشتر جواب نمی ده. ( بخشی از جشنواره تابستانیه )

آره تو سفر هم میتونی استفاده کنی به شرطی که آنتن داشته باشی!!! البته EDGE بودنت هم بستگی به این داره که جایی که می ری تحت پوشش باشه یا نه. ناگفته نماند یه لپ تاپ روشن هم می خوایی :46::31::5::8:

mmiladd
04-07-2010, 21:26
فقط اینو بگم همچین زیاد رویایی نیست.. بیشتر شبیه کابوسه ! ..