PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل session

jalaladdin
02-07-2010, 17:18
سلام این کد را در notepad نوشتم و تما @ها را برداشتم مروگر خطای را نشان نمیدهد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اما وقتی که در دریم ویور مینویسم مرورگراین خطا را نشان میده نمدانم مشکل از کجاست
Untitled DocumentWarning: session_start() [function.session-start ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at
C:\wamp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in C:\wamp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 13
خط 13 در دریم ویور این session_start();میباشد

tazphoenix
02-07-2010, 19:31
فایل رو وقتی با نوت پد درست میکنی و به صورت UTF-8 سیو میکنی یک فاصله قبل کد میندازه که باعث این ارور میشه اگه از نوتپد هم استفاده نمیکنی نگاه کن ببین قبل کدت خط فاصله نباشه.

jalaladdin
02-07-2010, 22:09
سلام من این کد را بین تگ body نوشتم که مرورگر این خطا را میدهد حالا نمدانم مشکل از کجاست

tazphoenix
03-07-2010, 07:37
این که بدتر شد :دی قبل از session فقط کد php میتونه باشه نه چیز دیگه نه html نه خط فاصله شما این کار رو بکن:

mamadfelfel1988
04-07-2010, 02:18
دوست عزیز در کل شما قبل از session_start نباید هیچ hederi بفرستی حالا شما از یک space در نظر بگر تا ....

jalaladdin
04-07-2010, 09:41
آقای tazphoneixبسیار ممنونم از راهنمایتان کد را بهمین صورتی که گفتید نوشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما وقتی روی صفحات دیگر سایتم کلیک میکنم نام کاربری نگه نمیدارد
در صورتیکه در صفحات دیگه این کد را قبل از تمام کدها نوشتم

tazphoenix
04-07-2010, 12:58
شما اصلا تو کدت سشن رو ست میکنی؟

jalaladdin
05-07-2010, 09:31
سلام
من کد صفحه اصلی را بدین صورت نوشتم باز نام کاربری در خود نگه نمیداره

mamadfelfel1988
05-07-2010, 10:33
$_post['username'];

$_POST

tazphoenix
05-07-2010, 12:45
معذرت میخام این حرف رو میزنم ولی شما اصلا" مبانی فرم ساختن رو بلدین:چون باید اول فرم بسازین بعد به php بگین وقتی فرم submit شد مقدار username input و بریز تو username session.این کدی که شما نوشتی همون اول میره میگرده واسه username input میبینه خالیه همون خالی رو میندازه تو username session.

jalaladdin
05-07-2010, 13:01
میشه در مورد قسمت دوم جوابتون بیشتر توضیح بدین

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

من کد را بدین صورت تغییر دادم

tazphoenix
05-07-2010, 15:49
شما یه کد لوگین میخای دیگه درسته؟بفرما:نگاه کن ببین چطور نوشته شده تا یاد بگیری چطور کد نویسی کنی.

من این کد رو بر اساس کد اول شما نوشتم و این یعنی این کد یسری نواقص داره اول این که همه واسه ی کانکت شدن به مای اس کیو ال کد ها رو تو فایل دیگه مینویسن و اینکلود میکنن.دوم هم این که پسور هم تو قسمت ورود و هم موقع اضافه کردن اطلاعات با دیتا بیس هش میشه و هش شده اش چک میشه.در ضمن من این کد رو تست نکردم اگه جواب نداد خبر بده.

jalaladdin
06-07-2010, 06:55
این کد در فرم لاگین نوشتم اما وقتی روی دکمه ورود کلیک میکنم هیچ چیزی را نشان نمیده
در صورتیکه من برای فرم لاگین این کد را نوشته بودم که در واقع این پیام (نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است)و یا به سایت خوش آمدید به کاربر نشان میداد فرم لاگینم جداست . میخواهم وقتی روی صفحات دیگر سایت کلیک کنم نام کاربری در خود نگه دارد حالا نمیدانم چه کدهای دیگری در صفحات دیگه و همچنین فرم لاگین اضافه کنم
اینهم کد فرم لاگینم