PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید HTC legend (لطفا راهنماییم کنین)

alireza_blue
02-07-2010, 17:03
سلام دوستان

با مطالعه تاپیک های این بخش نهایتا با توجه به بودجم و اینکه تاچ بودن گوشی برام مهمه دو گزینه رو انتخاب کردم.

جت سامسونگ و X6 نوکیا .

هر دوی این گوشیا رو همکارام دارن و باهاشون کار کردم .. کیفیت صفحه x6 از جت پایینتره به نظرم و کلا زیاد خوشم نیومد ازش .

اما این گوشی legend واقعا جذب کرده منو! جوری که مردد شدم به خرید جت ..

ایا به نظر شما ارزش داره که 170 تومن بیشتر بدم به legend (جت 305 گارانتی اصلی و legend 470 بدون گارانتی)

البته اینو هم بگم که سیستم عامل برام اولویت نیست و بیشتر تاچش برام مهمه و کیفیت صفحه .

ممنون میشم راهنماییم کنین.

Dark.Life
02-07-2010, 17:19
20 تومن بیشتر بده x10 بخر

biostar
02-07-2010, 17:27
انتخاب های خیلی زیادی داری...

در این محدوده قیمت OMINA HD هست که کیفیت دوربین و صفحه نمایش بسیار بالایی داره و واقعا حرف نداره.....
گوشی SATIO از سونی اریکسون که دوربین 12 مگا پیکسلی داره و از لحاظ مشخصات سخت افزاری شبیه به OMINA HD هست و فقط کیفیت صفحه نمایشش کمی پایین تر هست..

گوشی samsung wave هم که به تازگی اومده و سریعترین گوشی در این محدوده قیمت هست ، با پردازنده 1 گیگا هرتزی و قدرت گرافیکی بسیار بالا و عملا بی رقیب................

X10 هم که در پست بالا پیشنهاد داده شده....

به نظرم اگر سیستم عامل آندروید می خواهی گوشی X10 و در غیر این صورت مدل WAVE را پیشنهاد می کنم

maziarzar
02-07-2010, 18:08
اول :انتظارات شما از گوشی دلخواهتان رابگویید منظور کارایی وامکانات مدنظرشمااست

alireza_blue
02-07-2010, 18:26
اول :انتظارات شما از گوشی دلخواهتان رابگویید منظور کارایی وامکانات مدنظرشمااست

انتظارات من از گوشی به ترتیب اولویت:

1- تاچ قوی و راحت (خیلی مهمه برام)
2- کیفیت صفحه (رزولوشن بالا) و اندازه صفحه - 3 تا 3.2 اینچ بزرگتر نباشه چون دست من بزرگ نیست - و مثلا یه گوشی مثل omina2 سامسونگ تو دست به خوبی فیت نمیشه-
3- دوربین خوب (در حد 5 کافیه)
4- عمر باتری
5- سیستم عامل و سایر امکانات از جمله wifi - Gps و ...

ممنون

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

انتخاب های خیلی زیادی داری...

در این محدوده قیمت OMINA HD هست که کیفیت دوربین و صفحه نمایش بسیار بالایی داره و واقعا حرف نداره.....
گوشی SATIO از سونی اریکسون که دوربین 12 مگا پیکسلی داره و از لحاظ مشخصات سخت افزاری شبیه به OMINA HD هست و فقط کیفیت صفحه نمایشش کمی پایین تر هست..

گوشی samsung wave هم که به تازگی اومده و سریعترین گوشی در این محدوده قیمت هست ، با پردازنده 1 گیگا هرتزی و قدرت گرافیکی بسیار بالا و عملا بی رقیب................

X10 هم که در پست بالا پیشنهاد داده شده....

به نظرم اگر سیستم عامل آندروید می خواهی گوشی X10 و در غیر این صورت مدل WAVE را پیشنهاد می کنم

مرسی از راهنماییت ولی راجبه legend چیزی نگفتی.

maziarzar
02-07-2010, 19:37
legend گوشی بسیارخوبیه و بر طبق يک نظر سنجي که بوسيله يکصدو هفده هزار کاربر سايت گيزمودو صورت گرفت به عنوان زيباترين گوشي بر پايه آندرويد شناخته شده است
ودرهر5مورد سرتره

alireza_blue
02-07-2010, 19:42
legend گوشی بسیارخوبیه و بر طبق يک نظر سنجي که بوسيله يکصدو هفده هزار کاربر سايت گيزمودو صورت گرفت به عنوان زيباترين گوشي بر پايه آندرويد شناخته شده است
ودرهر5مورد سرتره

در مورد گارانتی چی؟ اینکه بدون گارانتی هست میتونه مساله ای باشه که گوشی تقلبیش تو بازار باشه؟

...........

گوشی wave سامسونگ هم تقریبا خصوصیاتی شبیه legend داره .. قیمتش هم مایکروتل 430 تومن .
بین این دو تا چی؟

abas68
02-07-2010, 21:03
به نظر من بهترین گوشی s8500 بهترین صفحه نمایش موبایلو داره و بهترین کیفیت فیلمبراری و تا بحال از این نظر بی رقیبه

cold398
02-07-2010, 23:25
سلام

legend ارزششو داره دوست عزیز .

بنده دلم نمیاد سامسونگ و نوکیا رو با اچ تی سی مقایسه کنم رو این حساب مقایسه ای انجام نمیدم ولی در این حد بگم به اچ تی سی و legend که جدیدا در نظر سنجی که در سایت گيزمودو انجام گرفته و عنوان زیباترین گوشی اندرویید دار جهان رو به خودش اختصاص داده شک نکنید .

موفق باشید 

biostar
02-07-2010, 23:36
انتظارات من از گوشی به ترتیب اولویت:

1- تاچ قوی و راحت (خیلی مهمه برام)
2- کیفیت صفحه (رزولوشن بالا) و اندازه صفحه - 3 تا 3.2 اینچ بزرگتر نباشه چون دست من بزرگ نیست - و مثلا یه گوشی مثل omina2 سامسونگ تو دست به خوبی فیت نمیشه-
3- دوربین خوب (در حد 5 کافیه)
4- عمر باتری
5- سیستم عامل و سایر امکانات از جمله wifi - Gps و ...

ممنون

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

من نظر شخصیما میگم .... با توجه به نیاز شما من مدل WAVE را پیشنهاد می کنم.....

البته قیمتش بیشتر از چیزیست که بیان کردین .....

بهترین تاچ در این محدوده قیمت را داره و بهترین کیفیت صفحه نمایش....
فیلم برداری و دوربینش هم که خیلی بهتر از مدل legend هست ( نقد gsmarena رو بخون )

در ضمن این طر که معلومه legend به آندروید 3 نمی تونه ارتقا پیدا کنه.............