PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوشتن روی کارت

cd3
02-07-2010, 16:15
سلام . من یک کارت ویزیت طراحی کردم که می خوام وقتی چاپ کردم بشه با خودکار روی کارت (که جاشو خالی کنم) مثلا شماره اشتراک ...
حلا می خواستم بدونم جنس کارت باید چی باشه ؟؟؟

cd3
04-07-2010, 07:24
کسی نیست جواب ما رو بده..
من فقط می خوام بدونم جنس کارت باید چی باشه که با خود کار بشه روش شماره اشتراک نوشت

mahan g
11-01-2013, 23:02
سلام . میدونم که این تاپیک قدیمیه و احتمالاً صاحب تاپیک به جوابش رسیده.ولی واسه دوستانی که شاید دچار این مشکل باشند:جنس کارتتون رو سلفون مات یا براق انتخاب کنید و اون قسمتی رو که میخواین توش بنویسین فیلتر کنید(اگه نمیدونید فیلتر چیه به خود چاپخونه بدین فایلتونو و باقیش رو خودشون میدونن...موفق باشین

siavosh1
14-01-2013, 19:24
سلام . میدونم که این تاپیک قدیمیه و احتمالاً صاحب تاپیک به جوابش رسیده.ولی واسه دوستانی که شاید دچار این مشکل باشند:جنس کارتتون رو سلفون مات یا براق انتخاب کنید و اون قسمتی رو که میخواین توش بنویسین فیلتر کنید(اگه نمیدونید فیلتر چیه به خود چاپخونه بدین فایلتونو و باقیش رو خودشون میدونن...موفق باشین
دوست گلم سلفون مات یا براق قابل فیلتر شدن نیستن.. در واقع روکش یووی ( UV) فقط قابل فیلتر شدن هست . الباقی گفتتون مورد قبوله:n16:

omid fazeli
30-01-2013, 13:54
سلام . من یک کارت ویزیت طراحی کردم که می خوام وقتی چاپ کردم بشه با خودکار روی کارت (که جاشو خالی کنم) مثلا شماره اشتراک ...
حلا می خواستم بدونم جنس کارت باید چی باشه ؟؟؟

فکر کنم که یه ماژیک سی دی نوک تیز بیشتر به کارمیاد